March 15, 2012

NE Prep Hockey Stats 2011-12

#PlayerPositionTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
19 Carmine Totillo LW St. Thomas More Sr 162821493.06
9 Mike Pontarelli F St. Mark's Jr 274531762.81
19 Richard Schulman F Harvey Sr 213718552.62
13 Matt Beattie F Exeter Pg '92283934732.61
8 Tim Doherty F St. George's So 191231432.26
39 Brian Hart F Exeter Sr '93293134652.24
9 Alex Rauter F Choate Jr '94252429532.12
14 Trevor Fidler C Dexter Jr 262431552.12
19 Reed Harper F Proctor Sr '93222323462.09
8 Danny O'Regan F St. Sebastian's Sr '94262034542.08
22 Ben Foster F Choate Sr '93272531562.07
17 Bill Seligman F Choate Sr '93271937562.07
18 Phillipe Gadoury F Hoosac Jr 192118392.05
9 Danyil Medvedev F Winchendon Pg '93202021412.05
12 Adam Gilmour F Noble & Greenough Jr 282630562.00
12 Michael Restuccia F Winchendon Sr '93242325482.00
11 Chris Calnan F Noble & Greenough Jr 292827551.90
16 Matt Rubinoff F Exeter Pg '93271635511.89
20 Tyler Hynes F Albany Academy Sr '93323327601.88
21 Mike Doherty F Groton Sr '93202215371.85
15 Osvaldo Borrero RW St. Thomas More So 131311241.85
10 Kevin Duane F Brunswick Sr '94292924531.83
6 Jimmy Ferretti F St. George's Sr 191816341.79
27 Philip Zielonka F Salisbury Sr '93282624501.79
9 Chris Izmirlian F Westminster Sr 272028481.78
3 Joe Caico F Worcester Academy So '95212413371.76
21 Griffin Votolato F New Hampton Sr '93231327401.74
10 Felix Page F Hoosac Jr 191320331.74
19 Zachary Coppola F Rye Country Day So '96221721381.73
18 Derek Barach F Albany Academy Jr '95311934531.71
12 Elliot Vorel F Milton Jr '94241427411.71
7 Nolan Redler F Pingree Fr 272223451.67
17 Nick Buly F St. Mark's Jr 271827451.67
9 Eddie Ellis F Andover Jr 261924431.65
9 Henry Beshar F Rye Country Day Sr '94221521361.64
26 Timothy Ehlberg F Harvey Sr 221125361.64
9 Sean MacTavish F Brunswick Jr '94302623491.63
21 Doug Usseglio F Winchendon Pg '93241227391.63
19 Luke Esposito F Brunswick Sr '93291433471.62
19 Ricky Kramer F Berwick Jr '9421925341.62
19 Garrett Hehir F Cushing Jr '93301731481.60
11 Anthony Flaherty F Tilton Sr 302027471.57
19 Mark Knowlton C Albany Academy Sr '94322426501.56
21 Matthew Salhany F Tabor Sr '93251623391.56
18 Anthony Sabitsky F Milton '94242314371.54
14 Tim Driscoll F Andover Pg 262317401.54
17 Michael Reed F St. George's Jr 191415291.53
43 Robert Van Raamsdonk F Harvey So '96231817351.52
16 David Hallisey F Westminster Jr 272516411.52
21 Alex Carlacci F Exeter Pg '93271625411.52
27 Colin White F Noble & Greenough G8 291628441.52
15 Tyler Whitney F Lawrence Academy Sr '93311037471.52
17 Luke Griffin F BB&N Sr 281725421.50
12 Boo Nieves F Kent Sr 26732391.50
24 Nick Leonard F Brewster Academy Pg 242214361.50
22 Devin Tringale LW Lawrence Academy Sr '93311927461.48
18 Shane Eiserman F Cushing So '95301826441.47
12 Charlie Donners D Dexter Jr 261622381.46
4 Jeff Taylor D Albany Academy Sr '94261028381.46
7 Will Kreitler F Middlesex Jr '94221220321.45
14 Jared Cockrell F Kents Hill So '95161211231.44
15 Jeff Celniker F Canterbury Jr '93282515401.43
12 Nate Soter F Pingree Sr 282020401.43
10 Matt Pugh F BB&N Sr 281723401.43
9 Vincent Russo F Avon Old Farms Jr '94271721381.41
19 Nick Finn F Westminster Sr 271424381.41
10 Kyle Larson F Tilton Sr 312320431.39
24 Niko Rufo F Kimball Union Jr '94311825431.39
16 Ryan Donato F Dexter Fr '96261422361.38
26 Ryan Rosenthal F Kent Sr 271918371.37
13 Brett Lawson F St. Mark's Sr 271423371.37
9 Max Woods F New Hampton Pg 221614301.36
18 Jarrid Privitera F Gunnery Sr 281622381.36
11 Nic Pierog F Canterbury Sr '93281523381.36
4 Marc Biega D Salisbury Sr '9428830381.36
11 Casey Miller F Kimball Union Jr '94311824421.35
19 Penn Sednaoui F Millbrook Pg '92311725421.35
22 Scotty Allen D St. George's Sr 201314271.35
4 Anthony Maiuri F New Hampton Jr '93231714311.35
4 Mark Dufour F Kents Hill Jr 282314371.32
19 Alex Gonye F Deerfield Jr '94251815331.32
14 Alek Burgess RW St. Thomas More So '9616813211.31
17 Packy Jones F Brooks Sr 262212341.31
4 Nick Potter F Brooks Sr 261024341.31
57 Andrew Gaus F Taft So '95231911301.30
16 J.T. Lynch F St. Mark's Jr 272015351.30
12 Marc Cibelli F Gunnery Jr 281917361.29
19 Logan Day D Kents Hill Jr 281719361.29
4 Patrick Lepage F Hoosac Sr 181013231.28
2 Jonathan Grassie D Berwick Jr '9518815231.28
16 Brandon Bete F Northfield - Mt. Hermon Sr '93292710371.28
13 Brett Marks F Harvey Sr 231415291.26
10 Emilio Audi F Westminster Sr 271123341.26
22 Jonathan Charbonneau F Kimball Union Jr '94311920391.26
17 Anthony Bird F Gunnery Jr 281718351.25
18 James Winkler F Berwick So '96211511261.24
3 Tim Harrison F Dexter Jr 211313261.24
9 Chris Reynolds F Portsmouth Abbey Jr '94211016261.24
11 Jacob Schechter D Lawrence Academy Sr '9321620261.24
7 Michael St. Denis F Exeter Sr '93261715321.23
9 Mark Fidler LW Dexter Sr 261319321.23
25 James Kissell F Rye Country Day Jr '95221413271.23
11 Michael Morra F Harvey Sr 221413271.23
11 AJ Lucchese F Middlesex Jr '9422621271.23
10 Tommy Kelley F St. Sebastian's Jr 281915341.21
17 Ryan Kangas F Proctor Sr '9319716231.21
21 Aaron Titcomb D Brewster Academy Sr 241118291.21
19 Bryan Sullivan F Governor's Sr '92291421351.21
27 Jeff Salvatore F Portsmouth Abbey Sr '93201311241.20
2 Zach Goodman D St. Thomas More So 15216181.20
25 Dylan Shamburger F Avon Old Farms Sr '9327824321.19
21 Rikard Keussen F Kents Hill Jr 281716331.18
14 Tyler Mathieu F Holderness Jr 291717341.17
18 Gavin Bayreuther D Holderness Jr 291420341.17
14 Andrew Hood F Brewster Academy Jr 241117281.17
23 Kevin Salvucci F Tabor Sr '93251514291.16
5 Hunter Johnson F St. George's Fr '9519913221.16
23 Shane Hearn F Hebron Sr '92261614301.15
4 Perry Holcombe D Kent Sr 271021311.15
19 Corey Ronan F St. Sebastian's So '95281418321.14
10 John Cross F Exeter Jr '94291320331.14
14 Will Goss D Exeter Sr '9230529341.13
11 Patrick Harvey F Groton Jr '9416315181.13
21 Patrick Young RW Rivers Jr 251612281.12
17 Jordan Jancze F Deerfield Jr '9425919281.12
23 Jake Wood F Gunnery Sr 261019291.12
11 Hassani Johnson F St. Mark's Sr 26821291.12
20 Jason Kalinowski F Salisbury Jr '95271416301.11
18 William Messa F Lawrence Academy Sr '93311420341.10
16 Chris Jellison F Middlesex Jr '9421149231.10
14 Tyler Lingel F Proctor Sr '9322159241.09
28 Josh Dickman F St. Paul's Sr '93221311241.09
18 Bucky Surette F Proctor Pg '93231312251.09
24 Jacob Farabee F Milton Jr '94241016261.08
20 Zachary Sabatini F Tabor Jr '94251314271.08
19 Andrew Doane F Noble & Greenough Sr 261513281.08
21 Tom Jenkins F Williston-Northampton Pg '93261216281.08
11 Matt Dupont F Williston-Northampton Sr '93261216281.08
13 Blaise Healy F Tilton Jr 311221331.06
8 Rob Rinn F Worcester Academy Pg 16710171.06
21 Cam Wright F Vermont Academy Fr '96211111221.05
21 Liam Darcy D Berwick Fr '9721517221.05
24 Joseph Scarfo F New Hampton Pg 231014241.04
20 Rob Kiska F Taft Jr '9423717241.04
15 Rob O'Gara D Milton Sr 24520251.04
6 Brendan Burke F St. Sebastian's Sr '93261116271.04
10 Alex Minter F Governor's Sr '92261017271.04
7 Nick Vasilopoulos F Brooks Jr 27622281.04
15 Joe Czarnota F BB&N Jr 281613291.04
15 Jacob Hand F Salisbury Jr '94281217291.04
15 Noah Hanifin D St. Sebastian's Fr 28524291.04
15 Francis Parenteau F Holderness Jr 291119301.03
19 Tim DiPretoro F Northfield - Mt. Hermon Sr '92291020301.03
19 Matthew Baldino F Lawrence Academy Sr '93311616321.03
10 Shane Kavanagh F Cushing So '95311517321.03
13 Thomas Newton F Lawrence Academy Jr '94311121321.03
7 Carl D'Amour-Belizario D Millbrook Sr '9332528331.03
14 George Hunkele LW Lawrence Academy Jr '94301515301.00
15 Corey Scammon D Cushing Sr '9330327301.00
9 Ryan Scarfo F Governor's Jr '94291514291.00
21 Max Franklin F Noble & Greenough Sr 291118291.00
10 Carlos Fornaris F Northfield - Mt. Hermon So '9528820281.00
18 John Stevens F Salisbury Sr '9428721281.00
5 Geoff Sullivan D Governor's Jr '9326818261.00
21 Nathan Ferriero F Governor's Jr '9426719261.00
15 Trevor Yates RW Deerfield So '9525916251.00
15 Ryan O'Toole F Winchendon Sr '9324816241.00
17 Victor Lindstrom F Hotchkiss Pg '9223149231.00
19 Chris Hamel F Hotchkiss Sr 231211231.00
13 Al Nejmeh F Taft Jr '9323815231.00
18 Zach Gehring F Worcester Academy Sr 21714211.00
16 Kristofer Shelton F St. George's Jr 19109191.00
13 Chance MacDonald D Groton So '9519316191.00
11 Jimmy Burt F Trinity-Pawling Sr '9218117181.00
7 Karl Manhardt D St. Thomas More Sr 16313161.00
18 Elie Vered F Kimball Union Sr '93311812300.97
22 Carl Hesler F Belmont Hill Jr '94311218300.97
4 Stephan Seeger F Brunswick So '96301613290.97
21 Thomas Aldworth F Cushing Jr '95301019290.97
13 Robert Darrar F Gunnery Jr 281116270.96
10 Kenny Morrisino F Canterbury Pg '9328522270.96
21 Mike Kelly F Hebron Jr '9427818260.96
11 Jake McDonough RW Dexter So '95261015250.96
3 Colin Clapton F Winchendon Jr '9324149230.96
23 Pat Trainor F New Hampton Pg 23814220.96
14 Ford Traff F Hotchkiss Pg '9223616220.96
15 Connor Simon F Proctor Jr '9422615210.95
10 Luke Turchetta D Groton Sr '93211010200.95
5 Brandon Hickey D Harvey Sr 21614200.95
21 Devin Albert F Belmont Hill Sr '9319108180.95
15 Nick Roberto F Kimball Union Jr '94311415290.94
26 Mike Walker F Cushing Sr '93311118290.94
22 Shawn Watson F Holderness Sr 291017270.93
7 Anthony Luzzi F Gunnery Jr 28818260.93
11 Harry Clifford F Brunswick Jr '941458130.93
9 Shamus Maloney F Tabor Jr '9425914230.92
21 David Loughborough F St. Sebastian's Sr '93231110210.91
17 Eric Shaw F Middlesex Fr '96221010200.91
9 Kevin Altidor F Millbrook Sr '93321613290.91
16 Phil Di Giacomo F Millbrook Sr '93321415290.91
13 Ole Setsaas F Williston-Northampton Pg '9221127190.90
17 Mike Najjar F Belmont Hill Jr '93311315280.90
9 Taylor Waybright F Kingswood-Oxford Sr '9219107170.89
13 Cam Askew F St. Sebastian's G8 '97281213250.89
9 Danny Casey F Kent Jr 271113240.89
7 Andy Michailidis D Westminster Sr 27618240.89
17 Andrew Silard F Kent Sr 261112230.88
23 Anthony DiFruscia F Salisbury Jr '95241011210.88
20 George Hanson FD St. Thomas More Fr 16113140.88
16 Kevin Rooney F Berkshire Sr 301412260.87
24 Michael Rocco D Rye Country Day Jr '9422127190.86
22 Ryan Caswell F Kents Hill Sr 281212240.86
4 Matt Mortimer D Worcester Academy Sr 2199180.86
18 Brendan McDonough F Brooks Sr 271211230.85
16 Mitch Nylen D Brooks Jr 27716230.85
11 Austin Bronson F Kingswood-Oxford Sr '9320107170.85
21 Greg Conrad F Brooks Jr 26157220.85
22 Seamus O'Neill F Andover Jr 26418220.85
4 Jeff Cyr F St. Mark's So '9525615210.84
8 Rob Gardiner F Hotchkiss Sr '93241010200.83
20 Jeremy Carignan F Brewster Academy Jr 24812200.83
19 Andrew Popp F Groton So '951869150.83
23 Phil Johansson D Holderness Jr 291113240.83
8 Connor Loree F Holderness Sr 291014240.83
15 Caleb Fizer F Kents Hill Jr 29816240.83
9 Spencer Lee F Northfield - Mt. Hermon Jr '9529816240.83
21 Nick Martell F Canterbury Pg '92281112230.82
11 Kyle Halloran F Rye Country Day Fr '9622810180.82
8 Evan Neugold D Westminster Sr 27319220.81
13 Anthony Langevin C Albany Academy Sr '9332818260.81
18 Isaiah Douthwright F Vermont Academy So '9521512170.81
9 Brendan Boyce F St. Paul's Jr '9426138210.81
13 Ian Sheridan FD Dexter So '9526813210.81
19 Harry Brockman F Tilton Jr 311411250.81
27 Charlie Corcoran F Berkshire So '95311114250.81
18 Austin Rook D Rivers Fr '9725911200.80
10 Andrew Walsh F Holderness Sr 291211230.79
11 William Kendrick F Holderness Jr 29815230.79
4 Jaret Canney F Berwick Pg '921996150.79
19 Aaron Berisha F Salisbury Jr '95281111220.79
24 Albert Bergeron-Gravel F Canterbury Jr '9328814220.79
14 Erik Udahl LW Rivers So 23117180.78
15 Tyler Steen F New Hampton Jr 23711180.78
11 Tom Nolan F Millbrook Sr '93321114250.78
21 Luke May F Choate Jr '9427516210.78
7 Jon Ahern D Avon Old Farms Sr '9327219210.78
7 Jason Nawrocki F Andover Jr 26119200.77
7 Charles-Alexandre Plaisir F St. Paul's Jr '9426911200.77
9 Jay Sylvia F Williston-Northampton Sr '9226713200.77
5 Kevin Merle C Dexter So '9526614200.77
19 Ryan Medeiros LW St. Mark's Jr 26416200.77
6 Gustav Fredrikson D Williston-Northampton Pg '9226416200.77
7 Austin Kreinz F Portsmouth Abbey Jr '9421610160.76
5 Brian Ouellette D Tabor Sr '9325316190.76
25 Bron Loiselle F Northfield - Mt. Hermon Jr '94291111220.76
8 Nate MacLaughlin F Pingree Jr 28912210.75
13 Chris Drakos F Brewster Academy Sr 24810180.75
22 Nicolas Potvin F Winchendon So '9424711180.75
15 Connor Gordon F Tabor Sr '9324612180.75
7 Greg Smart F Berkshire Pg 31914230.74
12 Conor Helfrich F Lawrence Academy Sr '9327137200.74
10 Guillaume Breton F Hebron Jr '94271010200.74
12 Brennan Kee F Avon Old Farms Sr '9327713200.74
24 P. J. Falvey D Noble & Greenough Sr 27317200.74
21 Brady Burns F Lawrence Academy Sr '9330715220.73
25 Robbie Paine F Middlesex Sr '9422124160.73
8 Patrick Kissel F Rye Country Day G8 2297160.73
9 Tyler Hill F Hotchkiss So '9522412160.73
21 Billy Olson D Middlesex Jr '9422313160.73
8 Daniel Walsh D Rivers Sr 1876130.72
17 Charlie Zuccarini F Trinity-Pawling So '9425513180.72
2 Alex Nespor F Canterbury So '9428119200.71
15 Jaren Taenaka F Gunnery Sr 28119200.71
16 Laythe Jadallah F Gunnery So 281010200.71
4 Benjamin Hjalmarsson FD Gunnery Sr 28614200.71
2 Aidan Hartigan D BB&N Sr 28317200.71
16 Mitch Rodgers F Berwick Sr '9321312150.71
9 Brian Brown F Berkshire Sr 31166220.71
3 Craig Puffer F Berkshire So '9531139220.71
20 Gregg Burmaster F Kimball Union Jr '94311210220.71
3 Ben Masella D Deerfield Sr '9324512170.71
6 Blake Cormier D Middlesex Sr '931739120.71
14 Samuel Cloutier F Hebron Pg '9227109190.70
11 Mason Krueger F Avon Old Farms Jr '9427109190.70
19 Chris Rolli F Hebron Pg '9327316190.70
18 Michael Faulkner D Brunswick So '9627316190.70
26 Nicholas DeVito F Albany Academy Jr '9530138210.70
21 Brandon Vigliatura F Kingswood-Oxford Jr '9520311140.70
19 Steve VanSiclen C Rivers So '952379160.70
3 Tim Boyle D Noble & Greenough Sr 26612180.69
16 Alex Paolo F Williston-Northampton Sr '9326612180.69
17 James Murphy F Governor's Jr '94291010200.69
4 Evan Marek F Millbrook Sr '93321012220.69
4 George Crowley D Rivers Sr 1949130.68
16 John Bragga D Hoosac Sr 1949130.68
20 Chase Williams RW Rivers Sr 19211130.68
9 Kyle Facca F Vermont Academy Jr '942269150.68
4 Harrison Markell D Middlesex Fr '9722213150.68
5 Anthony D'Elia F Gunnery Sr 28514190.68
17 Collin Bourque F Cushing Sr '9331615210.68
17 Sebbi Foster F Brunswick So '9630713200.67
18 Connor Doyle F Avon Old Farms Sr '9327612180.67
5 Colin Sullivan D Avon Old Farms Sr '932479160.67
10 Miles Gendron C Rivers So '962479160.67
10 Shane Rinkus LW Dexter So 24511160.67
17 Kevin Jantz D Portsmouth Abbey So '9621410140.67
6 Ryan Secor D Albany Academy Pg '9332615210.66
21 Ryan Gouveia F Northfield - Mt. Hermon Jr '9429712190.66
17 Zack Pryzbek F Salisbury Sr '9426710170.65
16 Brad Prevel F Proctor Sr '932378150.65
20 Andrew Zona F Trinity-Pawling Jr '9423312150.65
15 Will Golonka F Belmont Hill So '9531812200.65
17 Scott Rolph D Tilton Sr 31614200.65
24 Drayzen Zack D Albany Academy Sr '9331020200.65
10 Trip Franzese F Pingree So 28810180.64
3 Will Toffey D Salisbury So '9428117180.64
9 Sam Lafferty C Deerfield So '952588160.64
17 Brian Miller F Pomfret Sr '932588160.64
17 Samuel Blanchet F Hebron Sr '922579160.64
3 Brian Rowland D BB&N Jr 25610160.64
15 Joe Sacco RW Rivers Fr '9625610160.64
26 Serafim Rocco F Rye Country Day So '952259140.64
7 Jay Kourkoulis D Pomfret Sr '9322410140.64
23 Dan Perry F St. George's Jr 1957120.63
23 Nicolas Sanchez F Brunswick So '9627116170.63
16 Sean Gustin F Belmont Hill Sr '9327710170.63
4 Zack Malatesta D Pingree Fr 27512170.63
15 Andrew Docktor F Brewster Academy Pg 24411150.63
23 Lucas Bombardier F Governor's Jr '942999180.62
5 Nick Renzi F Holderness Sr 29810180.62
2 Mathieu Loiselle F Vermont Academy Jr '932194130.62
17 Mark Webber F Dexter So '9526610160.62
2 Tim Baylis F Kimball Union Sr '9331118190.61
18 EJ Rauseo F Belmont Hill Jr '9331910190.61
17 Brendan McGovern F Berkshire Sr 31613190.61
10 Corey Hucker F Hotchkiss Sr 2386140.61
21 Tyler Tubinis F Loomis-Chaffee Sr '932386140.61
22 Jeremy Vautor D New Hampton Sr 2377140.61
8 Malcolm Hayes D New Hampton So '952359140.61
3 Matt Mattie F Pingree Sr 28710170.61
6 Phil Sciretta D Noble & Greenough Sr 28215170.61
21 Nick Jermain F Brunswick So '9630315180.60
6 Camil Blanchet FD Deerfield So '9425114150.60
4 Paul Amarone F Trinity-Pawling Jr '942596150.60
14 Cam Laughlin F Governor's Jr '942569150.60
13 Brian Smith F Tabor So '9525510150.60
22 Brenden Geary D Tabor Sr '9225411150.60
6 Brad Smelstor D St. Paul's Sr '9325213150.60
23 Armand Uomoleale F Avon Old Farms Jr '942779160.59
11 Sean Orlando F Westminster Jr 27610160.59
20 Peter Duncan F Rye Country Day Jr '942285130.59
2 Connor Light D Andover Jr 22310130.59
17 Ross Olsson F Williston-Northampton Jr '9424410140.58
4 Nick Foland D Winchendon Jr '9424212140.58
13 Dan Doherty F Belmont Hill Jr '9431117180.58
10 Henry Corcoran F Berkshire Pg 31108180.58
7 Brandon Cole F Kimball Union Jr '9431108180.58
24 Kyle O'Brien D Cushing Sr '9331612180.58
11 Michael Lata F Andover So '952678150.58
19 Lawrence Kemp F Andover Jr 26510150.58
14 Jordan Abrams F BB&N Jr 28610160.57
3 Dalton MacAfee D St. Sebastian's Jr 28115160.57
19 Travis Army D Worcester Academy Pg 2166120.57
8 Nate Wark F St. Paul's Jr '942157120.57
25 Alex Carle D Kimball Union Jr '9430314170.57
21 Ryan Doppelheuer F Hotchkiss Jr '932385130.57
4 Jake Coretti F Hotchkiss Pg '922358130.57
12 Austin King FD Loomis-Chaffee Sr '9323310130.57
10 Colin McCusker F St. Paul's Sr '9323211130.57
10 Kyle Zacharewicz F Trinity-Pawling So '952586140.56
16 Hank Miller LW Rivers So '962559140.56
6 RJ Bishop D Trinity-Pawling Jr '9425212140.56
11 Stephen Brown F St. Sebastian's Sr '9327510150.56
22 Jack Even D Avon Old Farms Sr '9327213150.56
15 Alexander Hreib D St. Mark's Fr 27213150.56
10 Joe Depietto D Choate Sr '9327114150.56
5 Stephan Brennan F Belmont Hill Sr '9231116170.55
2 Sam Boyd D Cushing Sr '9231611170.55
10 Jonathan Milne F Middlesex Sr '942266120.55
10 Will Datilio F Vermont Academy Sr '932248120.55
18 Brett Strawn F Winchendon So '952449130.54
18 Mike Warner F Hotchkiss Sr 24310130.54
16 Cam McCusker F St. Paul's So '952686140.54
5 David Chester F St. Paul's Sr '922677140.54
14 Connor Sodergren F St. Paul's Fr '962659140.54
7 Ryne Glazier New Hampton 23012120.52
18 Andrew Slotnick F Pomfret So '952594130.52
5 Tanner Zacharewicz F Trinity-Pawling Jr '932567130.52
18 Griffin Rogers F Tabor Sr '932567130.52
5 Nick Owen D Hebron Jr '9425310130.52
13 Vincent Gisonti F Westminster Jr 2777140.52
4 A.J. DiRienzo D Canterbury Sr '932759140.52
6 Mike Graham D Kent Jr 27212140.52
2 Terrance Amorosa D Holderness So 2969150.52
21 Gordie Borek F Holderness Jr 2969150.52
12 JR LaPointe F Cushing Sr '933188160.52
16 Michael Russo D Lawrence Academy Jr '943179160.52
26 Gus Harms D Berkshire Sr 31412160.52
23 Josh Freitas F Millbrook Sr '9332115160.50
8 Corey Moriarty D Northfield - Mt. Hermon So '952877140.50
22 Jerome Cappadonna F Pingree Jr 2877140.50
27 Sean Haines F Tilton Sr 2868140.50
6 Connor Costello D Governor's Sr '942868140.50
14 Mitchell Allen F Kent So '952685130.50
20 Sean Brennan F Milton Fr '962457120.50
15 Bryan Gerstenfeld D Berkshire So '9531510150.48
6 Quin Pompi D Berkshire Jr '9431312150.48
11 Will Blazer D Northfield - Mt. Hermon Jr '942968140.48
8 Peter Khoury D Brunswick Jr '9529410140.48
3 Filip Akermark D Kents Hill Jr 29212140.48
2 Conor Clement D Pingree Sr 2776130.48
6 Griff Martin D Avon Old Farms Jr '942749130.48
10 Joe McNamara D Belmont Hill Sr '9325111120.48
12 John Baker D Brunswick Sr '9430311140.47
9 Andrew Sullivan FD Tilton So '9530212140.47
8 Cameron Romoff D Gunnery Sr 2849130.46
8 Charlie Peters F St. Mark's Sr 2693120.46
16 Travis Buck F Brunswick Jr '952666120.46
22 Brandon Korytko F Hebron Jr '942657120.46
14 Mark Upton FD St. Mark's Jr 2648120.46
6 Mitch Barrington D Dexter Jr 2648120.46
4 Connor Evangelista D Kimball Union Jr '9331410140.45
27 Doyle Somerby D Kimball Union Jr '9431113140.45
16 Devin Murray F Kents Hill Pg 2967130.45
15 Sam Levin F Avon Old Farms So '952775120.44
4 Jake Kulevich D Berkshire Pg 27210120.44
5 Alec Strain FD St. Mark's Sr 27111120.44
14 Brad Buvinow F Millbrook Jr '9432104140.44
7 Shane Dalton D Governor's Sr '922866120.43
22 Ryan Segalla D Salisbury Jr '942866120.43
25 Greg Liautaud D Canterbury Jr '942857120.43
9 Daniel Fritz D Canterbury Jr '952839120.43
18 R.J. Caruso D BB&N So '9428210120.43
19 Jordan Babb F Kimball Union Jr '943176130.42
10 Joseph Lace D Lawrence Academy Jr '943158130.42
23 Matthew Fineberg F Lawrence Academy Sr '933158130.42
16 John Macleod D Kimball Union Fr '9631013130.42
19 Joe Welch F Belmont Hill So '952975120.41
15 Tommy Dunleavy F Brunswick Fr '963048120.40
17 Austin Caito D Exeter Pg '9230210120.40
3 Tyler Estee D Tilton Pg 31210120.39
 
* based on submitted non-Scrimmage game results