March 15, 2021

USA/Canada Hockey Scoring All 2020-21

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
22 Patrick Reilly DCBA So '0412414181.50
17 Zachary Wagnon FCBA Jr '0411610161.45
28 Colin Grable DCBA Sr '0312710171.42
_ Leighton Biesiadecki FCBA _ _12
_ Ty Wood FAustin Prep _ _13____
_ Jacob Duval FAustin Prep _ _13____
_ Christian Chouha FCBA _ _12____
_ Peter Vallebuona FCBA _ _9____
_ Aidan Elkins DAustin Prep _ _13____
_ Robert Setteducati FCBA _ _12____
_ Douglas Russo FAustin Prep _ _8____
_ Colin McGrath DAustin Prep _ _11____
_ Raymond Cartigiano FCBA _ _11____
_ Aidan Guinnessey FCBA _ _11____
_ Joe Thibodeau FAustin Prep _ _13____
_ Evan Regan FAustin Prep _ _13____
_ Will Thygeson FCBA _ _10____
_ JACK TOOHEY FAustin Prep _ _12____
_ Michael Schmelzer FCBA _ _11____
_ Brady McGrath FAustin Prep _ _12____
_ Jason Andreyev DCBA _ _12____
_ Nicholas Nardone FAustin Prep _ _8____
_ Jake Moshang FHill School _ _2____
_ Thomas Atanacio DCBA _ _11____
_ Deniro Demarco DAustin Prep _ _11____
_ Nick Saunders FAustin Prep _ _12____
_ Sean Guinnessey FCBA _ _4____
_ Justin Lidondici FCBA _ _10____
_ Antonio Donohue FCBA _ _5____
_ Michael Gravina DCBA _ _12____
_ Mathew Chatelle DAustin Prep _ _12____
_ Drew Thibodeau FAustin Prep _ _13____
_ Noah Pineo FAustin Prep _ _13____
_ Lucas Salas DCBA _ _7____
_ Thomas Fabbo DAustin Prep _ _10____
_ Greg Findeisen FCBA _ _10____
_ Ryan Howard FCBA _ _11____
_ Josh Williams DAustin Prep _ _11____
_ Robby McDonald DAustin Prep _ _12____
_ Trevor Lundy FAustin Prep _ _12____
_ Félix Belval-Turmel CAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Mathieu St-Onge FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Conor Griffin DAustin Prep _ _12____
_ Riley McGraw DBishop O'Connell _ _0____
_ Nick Hunter DBishop O'Connell _ _0____
_ Brandon Sachetti FBishop's College School _ _0____
_ Clayton Cisar DCalvert Hall _ _0____
_ Ray Berezniak DDelbarton _ _1____
_ Nick Mondello DDelbarton _ _1____
_ Noah Gaudette FGilmour Academy _ _0____
_ Gavin Dach FGilmour Academy _ _0____
_ Brady Klemmensen FGilmour Academy _ _0____
_ Jordan Freund FHarvey _ _0____
_ Alexey Miroshnichenko FHill School _ _2____
_ Luke Wareham FHill School _ _2____
_ Chase Hannon DLa Salle College HS _ _0____
_ JH Lages DLandon _ _0____
_ Ethan Goldman DLandon _ _0____
_ Marcus Sang FLawrenceville _ _0____
_ Alessio Raso FLawrenceville _ _0____
_ Michael Leone DNorthwood Junior _ _0____
_ Vitaly Levyy FPortledge _ _0____
_ Luca Leighton FPortledge _ _0____
_ Luke Antonacci FDPrinceton Day School _ _0____
_ Alex Darenkov FPrinceton Day School _ _0____
_ Veeti Hietala FRice Memorial _ _0____
_ Scott Cremen DRice Memorial _ _0____
_ Liam Taylor LWSt. Andrew's College _ _0____
_ Cole Lopilato FSt. John's Prep _ _0____
_ Michael Deforel DStanstead College _ _0____
_ Marion Haborak DStanstead College _ _0____
_ Mark Gall FThe Hun School _ _0____
_ Félix Lamothe CAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Serein Khoren Ntibashoboye FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Carter Thompson LWBishop O'Connell _ _0____
_ Massimo Pietroniro FBishop's College School _ _0____
_ Simon Rulc FBishop's College School _ _0____
_ Sean Metzger FCalvert Hall _ _0____
_ Adam Teryek FDelbarton _ _1____
_ Sam Hall DDelbarton _ _1____
_ Tanyon Bajzer FGilmour Academy _ _0____
_ Timothy Treadway DGilmour Academy _ _0____
_ Henry Oliver FHarvey _ _0____
_ Daniel Gittleman FHarvey _ _0____
_ Will Schaller FHill School _ _2____
_ Oaken Son DHill School _ _2____
_ Max Maddallo FLa Salle College HS _ _0____
_ Matt Brille FLandon _ _0____
_ Charlie Shannon FLandon _ _0____
_ Ethan Chase FLawrenceville _ _0____
_ AJ Maner FLawrenceville _ _0____
_ Zachary Sedlacek RWNorthwood Junior _ _0____
_ Gavin McDonald DPortledge _ _0____
_ Tanner Adams FPortledge _ _0____
_ Chris Babecki CPrinceton Day School _ _0____
_ Alex Liu Nowakoski FPrinceton Day School _ _0____
_ Denis Valenta FRice Memorial _ _0____
_ Charles-Antoine Lavallee FRice Memorial _ _0____
_ Alex Atwill CSt. Andrew's College _ _0____
_ Zack Raposa DSt. John's Prep _ _0____
_ Bodie Nobes DStanstead College _ _0____
_ Jeremy Tremblay FStanstead College _ _0____
_ Elian Estulin CThe Hun School _ _0____
_ Alexis Vézina DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Derek Tremblay CAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Ryan Ackerley FAustin Prep _ _7____
_ Kareem El-Bashir FBishop O'Connell _ _0____
_ Emile Boivin DBishop's College School _ _0____
_ Joel Pakarinen DBishop's College School _ _0____
_ Cormac McCarthy FCalvert Hall _ _0____
_ Kai Berezniak FDelbarton _ _1____
_ Roshean Nissangaratchie FDelbarton _ _1____
_ Ethan Henry FGilmour Academy _ _0____
_ Nathan Dowling FGilmour Academy _ _0____
_ Spencer Hellinger FDHarvey _ _0____
_ Jacob Weisberger FHarvey _ _0____
_ Austin Lambert DHill School _ _2____
_ Jere Niniikoski DHill School _ _2____
_ Gavin O'Connell DLa Salle College HS _ _0____
_ Kyle Radimer FLandon _ _0____
_ Damon Pirko DLandon _ _0____
_ Peter Poulianas DLawrenceville _ _0____
_ Joseph Blackley DNichols _ _0____
_ Jacob Guevin DNorthwood Junior _ _0____
_ Joey Sciabarra DPortledge _ _0____
_ James Guiffre FPortledge _ _0____
_ Will Brown DPrinceton Day School _ _0____
_ Nick Bruno FPrinceton Day School _ _0____
_ Charles-Antoine Gagne CRice Memorial _ _0____
_ Gustav Thomsson FRice Memorial _ _0____
_ Mason Wright RWSt. Andrew's College _ _0____
_ Nick Townshend FSt. John's Prep _ _0____
_ Aksel Jalojarvi DStanstead College _ _0____
_ Nick Dimatos DThe Hun School _ _0____
_ Ming Yuan DThe Hun School _ _0____
_ Logan Grenon RWAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Samuel Devost LWAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Jacob Hill FBishop O'Connell _ _0____
_ Zack Morissette DBishop's College School _ _0____
_ Xavier Seguin FBishop's College School _ _0____
_ Owen Cornett FCalvert Hall _ _0____
_ Thomas Mantellino FCBA _ _3____
_ Alex Bosland DDelbarton _ _1____
_ Luke Benitez FDelbarton _ _1____
_ Hunter Fetterolf FGilmour Academy _ _0____
_ Dominic Cassillo FGilmour Academy _ _0____
_ Jack Perkins FHarvey _ _0____
_ Steven Chase DHarvey _ _0____
_ Ben Greenberg DHill School _ _2____
_ Marc-Antoine Houde DHill School _ _2____
_ Keenan Schneider FLa Salle College HS _ _0____
_ Jake Cohen DLandon _ _0____
_ Michael Hardie FLandon _ _0____
_ Miles Brodey DLawrenceville _ _0____
_ Kolby Amici FNichols _ _0____
_ Ray Fust LWNorthwood Junior _ _0____
_ Tucker Corwen DPortledge _ _0____
_ Tyler Bedard FPortledge _ _0____
_ Mike Sullo CPrinceton Day School _ _0____
_ Emery Oliver FPrinceton Day School _ _0____
_ Matthew Ryan DRice Memorial _ _0____
_ Joona Juntunen CRice Memorial _ _0____
_ Luke Vardy DSt. Andrew's College _ _0____
_ Theo Vetere DSt. John's Prep _ _0____
_ Simon Singher DStanstead College _ _0____
_ Max Schmuckler DThe Hun School _ _0____
_ Christian Clover FThe Hun School _ _0____
_ William Desaulniers LWAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Joseph Bastien Picard RWAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Lex Smith FBishop O'Connell _ _0____
_ Mathys Brassard FBishop's College School _ _0____
_ Adam Skarda FBishop's College School _ _0____
_ Michael Buchman DCalvert Hall _ _0____
_ Grady Burke DDelbarton _ _1____
_ James Royse FDelbarton _ _1____
_ Thomas Delisle DGilmour Academy _ _0____
_ Charles Tuggey FGilmour Academy _ _0____
_ Sammy Ross FHarvey _ _0____
_ Louis Gimbert DHill School _ _2____
_ Thomas Beaudoin FHill School _ _2____
_ Andrew Budzynski DLa Salle College HS _ _0____
_ Daniel Whittock FLa Salle College HS _ _0____
_ Oscar Smink CLandon _ _0____
_ Coby Shrensky CLandon _ _0____
_ Kyle Baek DLawrenceville _ _0____
_ Dominic Derenda DNichols _ _0____
_ Patrik Bruna DNorthwood Junior _ _0____
_ Trent Midura FPortledge _ _0____
_ Chris Gentry DPortledge _ _0____
_ Cole Fenton DPrinceton Day School _ _0____
_ Zach Woxland FRice Memorial _ _0____
_ Brandon Olivas CRice Memorial _ _0____
_ Michael Rodriguez FRice Memorial _ _0____
_ Braeden Donnelly DSt. Andrew's College _ _0____
_ Jake DiNapoli FSt. John's Prep _ _0____
_ Jakub Kalny FStanstead College _ _0____
_ Riley Frost FThe Hun School _ _0____
_ Jérémy Melançon RWAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Louis-Charles Tremblay FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Fisher Niehaus DAustin Prep _ _5____
_ Jason Dibiase FAustin Prep _ _2____
_ Holden Techet DBishop O'Connell _ _0____
_ Isaak Brassard FBishop's College School _ _0____
_ Jake Schmelzer DCalvert Hall _ _0____
_ Zach Chason FCalvert Hall _ _0____
_ Michael Mascolo FCBA _ _4____
_ Trip Pendy FDelbarton _ _1____
_ Jack Maurer FDelbarton _ _1____
_ Luke Robertson FGilmour Academy _ _0____
_ Aidan Petropoulos FGilmour Academy _ _0____
_ William Welburn DHarvey _ _0____
_ Owen McLaughlin FHill School _ _2____
_ Michael Kapral DHill School _ _2____
_ Nolan Woudenberg DLa Salle College HS _ _0____
_ Timothy Whittock FLa Salle College HS _ _0____
_ Jordan Rose FDLandon _ _0____
_ Nicholas Hebert DLandon _ _0____
_ Kenneth Baek FDLawrenceville _ _0____
_ Jack McDonald FNichols _ _0____
_ Mark Monaco LWNorthwood Junior _ _0____
_ Nick Stevens FPortledge _ _0____
_ Drew McConaughy FPrinceton Day School _ _0____
_ Eric Vandal FPrinceton Day School _ _0____
_ Dante Pellegrino DRice Memorial _ _0____
_ Louis-Mathieu Ruel FRice Memorial _ _0____
_ Steven Soos FRice Memorial _ _0____
_ Josh Orrico DSt. Andrew's College _ _0____
_ Cam Russo FSt. John's Prep _ _0____
_ Maxim Kubanek FStanstead College _ _0____
_ William Banford FThe Hun School _ _0____
_ Étienne Gagnon DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Jonathan Nteziyaremye DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Zachary Masse DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Conor Peterson DAustin Prep _ _3____
_ Matthew Sutter DBishop O'Connell _ _0____
_ Mathieu Cobetto-Roy FBishop's College School _ _0____
_ Alexander Wegner FCalvert Hall _ _0____
_ Robbie Thompson FCalvert Hall _ _0____
_ Chase Pirtle FDelbarton _ _1____
_ Aurelio DeRose DGilmour Academy _ _0____
_ Vincent Stafford DGilmour Academy _ _0____
_ Kaiden Hafele DGilmour Academy _ _0____
_ Luke Potter FHarvey _ _0____
_ Tanner Kontir FHill School _ _2____
_ Spencer Metz FHill School _ _2____
_ David Kimmel FLa Salle College HS _ _0____
_ Christopher Wnek FLa Salle College HS _ _0____
_ Will Lawrence FLandon _ _0____
_ Arthur Smink DLandon _ _0____
_ Sam Boston FDLawrenceville _ _0____
_ Johnny Cielo CNorthwood Junior _ _0____
_ Will Donato CNorthwood Junior _ _0____
_ Odin Ford DPortledge _ _0____
_ Birch Gorman DPrinceton Day School _ _0____
_ Oliver Hall FPrinceton Day School _ _0____
_ Justin Gagnon DRice Memorial _ _0____
_ Ben Cesario FRice Memorial _ _0____
_ Matthew Roy DSt. Andrew's College _ _0____
_ Zach McKennelley FSt. John's Prep _ _0____
_ Owen Atkinson FSt. John's Prep _ _0____
_ Cameron MacLean FStanstead College _ _0____
_ Charles Lavoie FThe Hun School _ _0____
_ Markus Carrier DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Raphaël Marcoux DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ George Egournov RWBishop O'Connell _ _0____
_ David Wuslich FBishop O'Connell _ _0____
_ Giuseppe Cammalleri FDBishop's College School _ _0____
_ Ori Imirie DCalvert Hall _ _0____
_ Gavin Snider FCalvert Hall _ _0____
_ Matthew Romano DCBA _ _4____
_ Jack Benitez DDelbarton _ _1____
_ Jack Olsen FDelbarton _ _1____
_ Dylan Dekoe FGilmour Academy _ _0____
_ Landon Peterson DGilmour Academy _ _0____
_ David Shidlovski FDGilmour Academy _ _0____
_ Jake Cremins FHarvey _ _0____
_ Tyler Chenevert DHill School _ _2____
_ Jake Armstrong FLa Salle College HS _ _0____
_ Kareem Al-Azem DLandon _ _0____
_ Jacob Hookman-Vassa DLandon _ _0____
_ Nolan Lee FLawrenceville _ _0____
_ Brian Kastenberg FLawrenceville _ _0____
_ Carson Hall RWNorthwood Junior _ _0____
_ Felix Trudeau LWNorthwood Junior _ _0____
_ Tyler Mills DPortledge _ _0____
_ Gibson Linnehan FPrinceton Day School _ _0____
_ Trevor Kunkle FPrinceton Day School _ _0____
_ Joseph Aubert DRice Memorial _ _0____
_ Troy Carson DRice Memorial _ _0____
_ Justin Ertel LWSt. Andrew's College _ _0____
_ Jack Riley DSt. John's Prep _ _0____
_ Shane Haggerty DSt. John's Prep _ _0____
_ Owen Hollingsworth FStanstead College _ _0____
_ Elliott Lareau CThe Hun School _ _0____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.