March 15, 2021

New England Prep Hockey Scoring All 2020-21

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
26 Ben Zimmerman FDeerfield Sr '02447112.75
8 Jaiden Moriello FKimball Union Jr '036115162.67
21 Niko Rexine FMillbrook Pg '026510152.50
_ Nikita Belik FCushing _ _5
_ Jake Percival FMillbrook _ _6____
_ Lukas Gustafsson DCushing _ _4____
_ Ben Muthersbaugh FTilton _ _12____
_ Bauer Morrissey DMillbrook _ _6____
_ Liam Walsh FKimball Union _ _6____
_ Nick Marciano DKent _ _5____
_ Nick Bernardo DKimball Union _ _5____
_ John Turner FAvon Old Farms _ _2____
_ Brendan Williams FAvon Old Farms _ _2____
_ Cam Joslin FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Matt Milotte FWorcester Academy _ _1____
_ Sam Murray FPingree _ _1____
_ Hazen Pike FPingree _ _1____
_ Ethan Gardula FCushing _ _5____
_ Pierce Patterson DDeerfield _ _4____
_ Brady Hoff FBrewster Academy _ _6____
_ Will Blackburn FKimball Union _ _6____
_ Reed Currie FBrewster Academy _ _6____
_ Jake Kraft FKent _ _5____
_ Dante Palombo FKent _ _5____
_ Ryan Walker FTrinity-Pawling _ _11____
_ Cooper Flinton FSt. Paul's _ _6____
_ Thomas Pichette FKimball Union _ _6____
_ Kyle Folkerson FWyoming Seminary _ _4____
_ Timothy Heinke CAvon Old Farms _ _2____
_ Tommy Rooney FSalisbury _ _2____
_ Joe Connor FAvon Old Farms _ _2____
_ Liam Lesakowski DSalisbury _ _2____
_ Ronny Paragallo FNew Hampton _ _13____
_ Max Resnick FKent _ _5____
_ Jackson Graber FTrinity-Pawling _ _11____
_ Sam Sibold FSt. Paul's _ _6____
_ Owen Sweet FSt. Paul's _ _6____
_ Owen Stadheim FSt. Paul's _ _6____
_ Duncan Ramsay DKimball Union _ _6____
_ Jared Mangan FTrinity-Pawling _ _11____
_ Ryan Pompeselli FTilton _ _12____
_ Sean Walsh FTilton _ _12____
_ Leo Piandes FTilton _ _12____
_ Cristobal Tola FWyoming Seminary _ _4____
_ Tyler Mudd FDeerfield _ _4____
_ Billy Norcross CCushing _ _4____
_ Ryan Remick FKent _ _5____
_ Griffin Erdman FDeerfield _ _5____
_ Conor Lally DTilton _ _12____
_ Bryce Bollman FDKimball Union _ _6____
_ Grant Eastwood FKimball Union _ _6____
_ Adam Jubran FMillbrook _ _6____
_ Cooper Boulanger FHolderness _ _6____
_ Jake Sullivan DSt. Paul's _ _6____
_ Malcolm Bussey FSt. Paul's _ _6____
_ Jake Boulanger FHolderness _ _6____
_ Jack Hepp DSt. Paul's _ _6____
_ Carter McWilliams FBrewster Academy _ _5____
_ Max Abene FDeerfield _ _5____
_ Matt Harding FBrewster Academy _ _5____
_ Cole Watson FKent _ _5____
_ Isaac Abbott DDeerfield _ _5____
_ Drew Garzone FDeerfield _ _5____
_ Mason Kesselring FCushing _ _5____
_ Ian Driscoll FDeerfield _ _4____
_ Liam Verdoni FAvon Old Farms _ _2____
_ Dean Bauchiero FSalisbury _ _2____
_ Samuel Deckhut FSalisbury _ _2____
_ Chase Ramsay DAvon Old Farms _ _2____
_ Ryan Walsh FSalisbury _ _2____
_ Dane Westen DSalisbury _ _2____
_ John Tully DWorcester Academy _ _1____
_ Atticus Roop FWorcester Academy _ _1____
_ Ryan Clark FPingree _ _1____
_ Cody Plaza DPingree _ _1____
_ Dominic Silvestri FWorcester Academy _ _1____
_ Conor Gethings DWorcester Academy _ _1____
_ Braden Duggan FWorcester Academy _ _1____
_ Joey Silverio DPingree _ _1____
_ Clayton Smith FPingree _ _1____
_ Nicholas Ferullo FDPingree _ _1____
_ Nicholas LeClaire FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Nolan Wolfe DWorcester Academy _ _1____
_ Parker Mabbett FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Max Thiessen DNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Mike Lucey FAlbany Academy _ _1____
_ Andrew Woloszyn DTilton _ _11____
_ Jack Robinson FProctor _ _7____
_ Alex Laracy DProctor _ _7____
_ Jack Gray FTilton _ _12____
_ Fitz Frechette FSt. Paul's _ _6____
_ Jack Gorton FTrinity-Pawling _ _11____
_ Tyler Fogu FTrinity-Pawling _ _11____
_ Doyle Coughlin FBrewster Academy _ _5____
_ Matthew Maltais FKimball Union _ _5____
_ Michael Hurst FKent _ _5____
_ Jake Terra FNew Hampton _ _13____
_ Brendan Ma FWyoming Seminary _ _4____
_ JT Halliday FSt. Paul's _ _4____
_ George Kolovos FWyoming Seminary _ _4____
_ Kyle Stober FTrinity-Pawling _ _4____
_ Nathan Gines FWyoming Seminary _ _4____
_ Joey Sciabarra DKent _ _4____
_ James Tepper FProctor _ _7____
_ Marek Pechr FNew Hampton _ _13____
_ Alex Moeller FNew Hampton _ _13____
_ Ben Luscko DNew Hampton _ _13____
_ Sean Donoghue FKimball Union _ _6____
_ Josh Halliday FSt. Paul's _ _6____
_ Quinn McCarthy FHolderness _ _6____
_ Grady Pierce DBrewster Academy _ _6____
_ Conner Chalmers DKimball Union _ _6____
_ Adam Cardona DKimball Union _ _6____
_ Sean Senier FHolderness _ _6____
_ Brendan Doyle FHolderness _ _6____
_ Adam McNabney DHolderness _ _6____
_ Caid Cox DSt. Paul's _ _6____
_ Lucas Constantine DKimball Union _ _6____
_ Jack Kircher DTrinity-Pawling _ _11____
_ Johnny Hagan FTilton _ _11____
_ Gavin Bloder FTrinity-Pawling _ _10____
_ Seamus Cummings FDCushing _ _5____
_ Sam Mackenzie DDeerfield _ _5____
_ Zach Rizzo DCushing _ _5____
_ Joe Fleming DProctor _ _7____
_ Brendan Kimball DTrinity-Pawling _ _11____
_ Trevor Castino FNew Hampton _ _13____
_ Matthew Babineau FNew Hampton _ _13____
_ Matthew Fiorenza DTilton _ _12____
_ Kaden Freelove FHolderness _ _6____
_ DJ Walsh FMillbrook _ _6____
_ Kyle Murray-Smith FKimball Union _ _6____
_ Danny Smith FMillbrook _ _6____
_ Cam Lowe DMillbrook _ _6____
_ Fab Mazzarelli DMillbrook _ _6____
_ Nick Messina FHolderness _ _6____
_ Ryder Kunin FWyoming Seminary _ _4____
_ Trey Bourque FDeerfield _ _4____
_ Alex Lee FWyoming Seminary _ _4____
_ Douglas McGuire DWyoming Seminary _ _4____
_ Tyler Gordon FAvon Old Farms _ _2____
_ Chris Aube FAvon Old Farms _ _2____
_ Abdoul Diouf DBerkshire _ _2____
_ James Patrick DSalisbury _ _2____
_ Cole Eichler FSalisbury _ _2____
_ Cam Bergeman FSalisbury _ _2____
_ Connor Driscoll FSalisbury _ _2____
_ Calum Chau DSalisbury _ _2____
_ Ben Poitras FSalisbury _ _2____
_ Jackson Ebbott FSalisbury _ _2____
_ Jake Geraci DAvon Old Farms _ _2____
_ Patrick Neal FAvon Old Farms _ _2____
_ Evan Moore FNew Hampton _ _13____
_ Jackson Weglarz DNew Hampton _ _13____
_ Alex Lobdell FNew Hampton _ _13____
_ Michael Fritz DTrinity-Pawling _ _11____
_ Sam Nichols DTrinity-Pawling _ _11____
_ Nick Townshend FNew Hampton _ _9____
_ Cam Gwatkin FDProctor _ _7____
_ Josh Schonland FNew Hampton _ _12____
_ John Bloomer FDeerfield _ _5____
_ Liam Flaherty FBrewster Academy _ _5____
_ Spencer Gallant DDeerfield _ _5____
_ Ryan McHugh FDeerfield _ _5____
_ Conor Humphrey FBrewster Academy _ _5____
_ Finn Martin DKent _ _5____
_ Declan McCarthy FCushing _ _5____
_ Brady Schultz DTrinity-Pawling _ _11____
_ Matt Beraldi FTilton _ _12____
_ Noah Leithman FDTilton _ _12____
_ Alex Keller FKimball Union _ _6____
_ Cristo Walker FMillbrook _ _6____
_ Cullen Hennessy FMillbrook _ _6____
_ Mick Frechette DSt. Paul's _ _6____
_ Ryan Doherty FSt. Paul's _ _6____
_ Robbie Southwick FMillbrook _ _6____
_ Jack Hutchins DHolderness _ _6____
_ Bobby May DKimball Union _ _6____
_ Jes Sikura FMillbrook _ _6____
_ Jake Waterman FHolderness _ _6____
_ Anthony Solt FKimball Union _ _6____
_ Zach Keschner FMillbrook _ _6____
_ Bryson Russell DSt. Paul's _ _6____
_ Ezra Gale FHoosac _ _3____
_ Preston Nearis FKent _ _3____
_ Meguire Naughton CHoosac _ _3____
_ Derek Metro FHoosac _ _3____
_ Ryan Lake DCushing _ _3____
_ Jackson Gates FDNew Hampton _ _10____
_ Bryson Martin FProctor _ _7____
_ Cooper Rice FProctor _ _7____
_ Trey Chickering DProctor _ _7____
_ Adam Franasiak FTrinity-Pawling _ _11____
_ Dean Simeone FTrinity-Pawling _ _11____
_ Michael Hayes FTrinity-Pawling _ _11____
_ Carson Block FTrinity-Pawling _ _11____
_ Gavin Brandon FNew Hampton _ _12____
_ Jordan Cox FNew Hampton _ _4____
_ Jace Phillips FWyoming Seminary _ _4____
_ Joe Bennett FCushing _ _4____
_ Cooper Warrington DHolderness _ _4____
_ Nathan Pan FWyoming Seminary _ _4____
_ Thomas Raymond FHolderness _ _4____
_ Brandon Rossetti DWyoming Seminary _ _4____
_ Ford Boock DWyoming Seminary _ _4____
_ Joe Gillett DNew Hampton _ _13____
_ Nathan Novitsky DNew Hampton _ _13____
_ Nickita Moiseev FTrinity-Pawling _ _9____
_ Garrett Alberti FTilton _ _10____
_ Owen Clifford FDeerfield _ _5____
_ Aidan Flanagan FKent _ _5____
_ Owen Paskowski DCushing _ _5____
_ Brooks Willoughby-Ray FKent _ _5____
_ Hugh Curran DBrewster Academy _ _5____
_ Will Holland DDeerfield _ _5____
_ Thomas Moreau FDeerfield _ _5____
_ Owen Luft FKent _ _5____
_ Parker Davis FCushing _ _5____
_ Jake Hall DKent _ _5____
_ Nick Demio DBrewster Academy _ _5____
_ Ben Cook DDeerfield _ _5____
_ Conor Moriarty FDeerfield _ _5____
_ Kai Tsoar FTilton _ _11____
_ Niklas Larsen DTilton _ _12____
_ Andrew Nordman DTilton _ _12____
_ Seth McKenna FTilton _ _6____
_ Mac Elliott DMillbrook _ _6____
_ Ryan DeSousa DMillbrook _ _6____
_ Matt Grady FSt. Paul's _ _6____
_ Aidan Price-Gallagher FMillbrook _ _6____
_ AJ Noel FDKimball Union _ _6____
_ Zack Goode DNew Hampton _ _13____
_ Gunnar Larsson FProctor _ _7____
_ Matt Hynes DProctor _ _7____
_ Alex Keskintepe DProctor _ _7____
_ Jonathan Ford DTrinity-Pawling _ _8____
_ Rhys Jones FDNew Hampton _ _10____
_ David Helledy DNew Hampton _ _11____
_ Liam Scanlon DTilton _ _11____
_ Daniel Pechr DNew Hampton _ _13____
_ David Chen CMilton _ _0____
_ Casey Raffone FBrunswick _ _0____
_ Mike Murtagh FAlbany Academy _ _1____
_ Drew Malatesta FAndover _ _0____
_ Alex LoGuercio LWAndover _ _0____
_ Jordin Palmer DAvon Old Farms _ _2____
_ Jack Rorick DBB&N _ _1____
_ Konstantin Lukin Yelin DBB&N _ _1____
_ Drew Blackwell FBelmont Hill _ _0____
_ Braden Reilly FBelmont Hill _ _0____
_ Pratt Stetson FBerkshire _ _2____
_ Cole Paredes FBerkshire _ _2____
_ Nick McSorley FBerwick _ _0____
_ Owen Cannon DBerwick _ _0____
_ Brendan D'Orio FBrooks _ _0____
_ Rocco Maitino DBrooks _ _0____
_ AJ Cerbone FBrunswick _ _0____
_ Niko Cadoret DBrunswick _ _0____
_ Jeffery Lumia FCanterbury _ _4____
_ David Overbeke FCanterbury _ _4____
_ Thomas Lynch DChoate _ _0____
_ Shane McElhaney DCushing _ _2____
_ Ryan Kralovec FCushing _ _5____
_ Matt Fusco DDexter _ _0____
_ Sean Keohane DDexter _ _0____
_ Damon Alexander DDexter _ _0____
_ Tommy Gannon FExeter _ _0____
_ Sylas Oberting DExeter _ _0____
_ Evan McCuaig DExeter _ _0____
_ Chris Rodgers FExeter _ _0____
_ Noah Bird FGovernor's _ _0____
_ Ted Justicz DGovernor's _ _0____
_ Eric Schiavone FGroton _ _0____
_ Aidan Armaly DGroton _ _0____
_ Trevor Tardanico CHebron _ _0____
_ Mathias Ouellette FHebron _ _0____
_ Matt Pollini DHolderness _ _5____
_ Evan Vaillancourt FHolderness _ _6____
_ Dom Metro DHoosac _ _3____
_ David Vyhnal FHotchkiss _ _0____
_ Eddie Li FHotchkiss _ _0____
_ Cam Knowles DKents Hill _ _0____
_ Hunter Beriault DKents Hill _ _0____
_ Isaac Bliss FKimball Union _ _1____
_ Jack Taylor FLawrence Academy _ _0____
_ Chris Avallone DLoomis Chaffee _ _1____
_ Charlie Andriole DLoomis Chaffee _ _1____
_ Joe Freeman DMiddlesex _ _0____
_ Hayden Giralamo DMiddlesex _ _0____
_ Luke Baumgartner FMillbrook _ _6____
_ Brandon Tang FMilton _ _0____
_ Madden Powers FMilton _ _0____
_ Will Friedman DNoble & Greenough _ _0____
_ Cal Davies DNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Tiger DiMillo FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Cole Greeley DNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Caleb King FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Graydon Schweizer FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Isaac Amigo DPingree _ _1____
_ Declan Chapman FPomfret _ _0____
_ Toby Oliveira DPortsmouth Abbey _ _0____
_ Calvin May DRivers _ _0____
_ Ollie Chessler DRivers _ _0____
_ JoJo Dable FRoxbury Latin _ _0____
_ Malcolm Whitfield FRoxbury Latin _ _0____
_ Jake Lammens DSalisbury _ _2____
_ Billy Moloney DSalisbury _ _2____
_ Rapolas Marcinkevicius FSalisbury _ _2____
_ Ryan Matarese DSt. George's _ _0____
_ Ian Moore DSt. Mark's _ _0____
_ Dom Murphy FSt. Mark's _ _0____
_ Christian Yi DSt. Paul's _ _6____
_ Timmy Delay FSt. Sebastian's _ _0____
_ Ted Harrington FSt. Sebastian's _ _0____
_ Carter Patterson DTabor _ _0____
_ Will Halecki FTabor _ _0____
_ Zach Hahn DTaft _ _0____
_ CJ Foley DThayer _ _0____
_ Andrew Seymour FThayer _ _0____
_ Cody White CVermont Academy _ _0____
_ Reily O'Connor FVermont Academy _ _0____
_ Jason Shapiro DVermont Academy _ _0____
_ Jordy Nelson FWestminster _ _0____
_ Luke Holyfield FWestminster _ _0____
_ Zac Gmerek DWilliston Northampton _ _0____
_ Charles Monteith FWilliston Northampton _ _0____
_ Brandon Froio FWinchendon _ _0____
_ Theo Angelopoulos FAlbany Academy _ _1____
_ Christian Ivancich DAndover _ _0____
_ Nolan Roche CAndover _ _0____
_ Seth Robinson DAvon Old Farms _ _2____
_ Magnus Turcotte DAvon Old Farms _ _2____
_ Dana Yesson FBB&N _ _1____
_ Joey Curtatone FBB&N _ _1____
_ Paul Halloran FBelmont Hill _ _0____
_ Charlie Cave FBelmont Hill _ _0____
_ Jack Marottolo FBerkshire _ _2____
_ Spencer Aubin FBerwick _ _0____
_ Cole Roenick FBerwick _ _0____
_ Jake MacKinnon FBrooks _ _0____
_ CJ Beals DBrooks _ _0____
_ Henry Dale DBrunswick _ _0____
_ Collin Eschricht DBrunswick _ _0____
_ Jack Barton FCanterbury _ _4____
_ Kenny Maxwell FCanterbury _ _4____
_ Mattie Grabmann DChoate _ _0____
_ Cam Lund FCushing _ _3____
_ Vincent Gould FDexter _ _0____
_ Jack Kamke DDexter _ _0____
_ Brayden Naumann FDexter _ _0____
_ Kurt Gurkan FExeter _ _0____
_ Jack O'Brien DExeter _ _0____
_ Joe Hunt FExeter _ _0____
_ Trevor Demers FGovernor's _ _0____
_ Kyle Elliott FGovernor's _ _0____
_ Ronan Doherty FGroton _ _0____
_ Colin Rosato FGroton _ _0____
_ Bobby Wells FFrederick Gunn School _ _0____
_ Samuel Tetreault DHebron _ _0____
_ Vincent Fugere FHebron _ _0____
_ Atkin Dwyer DHolderness _ _5____
_ Ethan Callahan FHolderness _ _6____
_ Jack Kane DHotchkiss _ _0____
_ Ryan Mock FHotchkiss _ _0____
_ Cade McLaughlin FKent _ _0____
_ Leo Arbitman DKent _ _5____
_ Sam Linton DKents Hill _ _0____
_ Maxime Beauchamp FKents Hill _ _0____
_ Luke Clarner DKimball Union _ _4____
_ Morris Schneider DKimball Union _ _1____
_ Cole Teleki DLawrence Academy _ _0____
_ Luke Steele FLoomis Chaffee _ _1____
_ Giovanni Grassi DLoomis Chaffee _ _1____
_ Preston Taylor DMiddlesex _ _0____
_ Joe Calo FMiddlesex _ _0____
_ John McLachlan DMillbrook _ _6____
_ Peter Perry FMilton _ _0____
_ Ethan Davidson FMilton _ _0____
_ Drew Haxton FNoble & Greenough _ _0____
_ Mason Bull FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Nolan Pecora FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Cole Lambert FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Jack Berges FNorthfield Mt. Hermon _ _0____
_ Maverick Chedel FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Terrence Concannon FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Michael Lynch FPingree _ _1____
_ Joe Cantelmo FPomfret _ _0____
_ Axel Risland FDPomfret _ _0____
_ Will Bruguiere FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Domenic Morelli DRivers _ _0____
_ Luke Swaim DRivers _ _0____
_ Sam Stone FRoxbury Latin _ _0____
_ Andrew Sparks DRoxbury Latin _ _0____
_ Ben Buckely FSt. George's _ _0____
_ Jake Oblak DSt. Mark's _ _0____
_ Luke D'orsi FSt. Mark's _ _0____
_ Alex Lavigne FDSt. Paul's _ _5____
_ Joe Harney DSt. Sebastian's _ _0____
_ Jayden Grier FSt. Sebastian's _ _0____
_ Sean Bradley FTabor _ _0____
_ Jack Brandt FTabor _ _0____
_ Nick Kenerson DTaft _ _0____
_ Nick Roukounakis FThayer _ _0____
_ Eric Yagubyan FTilton _ _10____
_ Colter McComas FVermont Academy _ _0____
_ Colin Merkle FVermont Academy _ _0____
_ Brendan Spinale DVermont Academy _ _0____
_ Justin Louette DWestminster _ _0____
_ Brandon Walker DWestminster _ _0____
_ Richard Stefanik FWilliston Northampton _ _0____
_ Alex Latkovski FWilliston Northampton _ _0____
_ Jacob Trowt FWinchendon _ _0____
_ Petrus Nykanen DWyoming Seminary _ _2____
_ Chris Hocevar FAndover _ _0____
_ Mojmir Petras FAndover _ _0____
_ Moseley Schwartz DAndover _ _0____
_ Hudson Miller DAvon Old Farms _ _2____
_ Thomas Sheft DBB&N _ _1____
_ Alex Sandell FBB&N _ _1____
_ Tyler Rubin DBelmont Hill _ _0____
_ Jack Houser FBelmont Hill _ _0____
_ Liam Bard DBerkshire _ _2____
_ Padraic Condon FBerwick _ _0____
_ Will Maher FBerwick _ _0____
_ Michael Bencivengo FBrooks _ _0____
_ Owen Christopher FBrooks _ _0____
_ Erik Anderson FBrunswick _ _0____
_ Devon Carlstrom DCanterbury _ _4____
_ Zach Vandale FChoate _ _0____
_ Colin Chon FChoate _ _0____
_ Will Richards DDeerfield _ _5____
_ Culin Wilson FDexter _ _0____
_ Donovan O'Neil FDexter _ _0____
_ Liam O'Keeffe DDexter _ _0____
_ Charlie McGurrin FExeter _ _0____
_ Dylan Shapiro FExeter _ _0____
_ Baron Masopust FExeter _ _0____
_ Aaron Mulligan FGovernor's _ _0____
_ Charlie Dean FGovernor's _ _0____
_ Nico Bowden DGroton _ _0____
_ Wes Turner DGroton _ _0____
_ Dallas D'Amato FFrederick Gunn School _ _0____
_ Simon-Charles Lafrenniere DHebron _ _0____
_ William Chateauvert FHebron _ _0____
_ Patrick Mohan DHolderness _ _6____
_ Bauer Ward FHoosac _ _3____
_ Brian Haywood DHotchkiss _ _0____
_ Charlie McLean FHotchkiss _ _0____
_ Chase Gaudioso FKents Hill _ _0____
_ Riley Duran FLawrence Academy _ _0____
_ Ryan Meagher FLawrence Academy _ _0____
_ Jay Yun FLoomis Chaffee _ _1____
_ Kenta Kato FLoomis Chaffee _ _1____
_ Brody Scott DMiddlesex _ _0____
_ Jayden Mullens DMiddlesex _ _0____
_ Raphael Ferreira FMillbrook _ _6____
_ Sean Mason DMillbrook _ _6____
_ Matt Danziger DMilton _ _0____
_ Max Fleckenstein FNew Hampton _ _0____
_ Honsa Vrba FNew Hampton _ _6____
_ David Jacobs FNoble & Greenough _ _0____
_ Evan Heath FNoble & Greenough _ _0____
_ Noah Cannon FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Hugo Daniel FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Michael Belleau FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Jesse Shogan DNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Ariel Chazin FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Joe Lucien DNorthfield Mt. Hermon _ _0____
_ Hans Forselius FPomfret _ _0____
_ Alex Leef FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Jacob Ierfino FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Will Conway FRivers _ _0____
_ Mel Mortarelli FRivers _ _0____
_ Stephen Mortareilli DRivers _ _0____
_ James Birch FRoxbury Latin _ _0____
_ Tye Scott DSalisbury _ _2____
_ Sean Ostrowski FSalisbury _ _2____
_ B Jenkinson FSt. George's _ _0____
_ Julian Frias FSt. George's _ _0____
_ Brendan Gibbons FSt. Mark's _ _0____
_ Ben Bundy DSt. Mark's _ _0____
_ Colin Richard FSt. Paul's _ _1____
_ Bryce Terry FSt. Paul's _ _6____
_ Cam Collins FSt. Sebastian's _ _0____
_ Mike Cataldo FSt. Sebastian's _ _0____
_ Steve Guo FDTabor _ _0____
_ Shane LaChance FTabor _ _0____
_ Connor Colucci DTaft _ _0____
_ Brett Collins DThayer _ _0____
_ Quincy Green FVermont Academy _ _0____
_ Connor Peet FVermont Academy _ _0____
_ Nathan Powers DVermont Academy _ _0____
_ Alex Tonioni DWestminster _ _0____
_ Nate Stevens DWestminster _ _0____
_ Will Gaca FWilliston Northampton _ _0____
_ Nolan McDonough FWinchendon _ _0____
_ Jon Barker DWinchendon _ _0____
_ Matt Veneri FAndover _ _0____
_ Joey Zheng FAndover _ _0____
_ Jack Bainbridge DAndover _ _0____
_ Connor Brazil FAvon Old Farms _ _2____
_ Alex Pelletier FAvon Old Farms _ _2____
_ Henry Grabowski DBB&N _ _1____
_ Lefty Markonidis FBB&N _ _1____
_ Brendan Murphy DBelmont Hill _ _0____
_ Mason Daignault FBelmont Hill _ _0____
_ Ryan Muse DBerwick _ _0____
_ Freddy Kula FBerwick _ _0____
_ Axel Keller DBrewster Academy _ _6____
_ Grant Kaplan FBrooks _ _0____
_ Kevin Golden DBrooks _ _0____
_ Gary Claps FBrunswick _ _0____
_ Daniel Hu FBrunswick _ _0____
_ Cullen Mulhern DCanterbury _ _4____
_ Bauer Swift DChoate _ _0____
_ CJ Stafford FChoate _ _0____
_ Robbie Barletta FCushing _ _2____
_ Johnnie Moriarty DDeerfield _ _5____
_ Patrick Morrissey DDexter _ _0____
_ Bobby Landry FDexter _ _0____
_ Gerald Cahill DDexter _ _0____
_ Tyler Luzzo FExeter _ _0____
_ Eli Pendergrass FExeter _ _0____
_ Ricky Davis FExeter _ _0____
_ Ian Olenik FGovernor's _ _0____
_ Thomas Huard FGovernor's _ _0____
_ Aidan Garcia FGroton _ _0____
_ Robbie Long FGroton _ _0____
_ Daniel Sambuco FFrederick Gunn School _ _0____
_ Nick Theodos DHebron _ _0____
_ Thomas Crawford FHebron _ _0____
_ Matt Dubois FHolderness _ _6____
_ Julian Leonhardt DHotchkiss _ _0____
_ Bodie Molnar FHotchkiss _ _0____
_ Geer Stewart DKent _ _5____
_ Youssef Chaouachi FKents Hill _ _0____
_ Jared Lucido FLawrence Academy _ _0____
_ Anthony Cafarelli FLawrence Academy _ _0____
_ Chris Hibson FLoomis Chaffee _ _1____
_ Kyle Heath FMiddlesex _ _0____
_ Andrew Almeida FMiddlesex _ _0____
_ Noah Jamani DMiddlesex _ _0____
_ Nate Garrett DMilton _ _0____
_ Chris Romaine DMilton _ _0____
_ James O'Connor DNoble & Greenough _ _0____
_ Roman Tacelli FNoble & Greenough _ _0____
_ Henry Bergeron FDNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Raphael Tessier DNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Troy Statczar FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Audran Schneider DNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ JS Pack DNorthfield Mt. Hermon _ _0____
_ Cullen Millerick FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Kyle Collins DPingree _ _1____
_ Cam Lowe FPomfret _ _0____
_ Aidan McAvoy FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Michael Patko FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Ryan Bell FDRivers _ _0____
_ Ziv Deener-Chodirker FRivers _ _0____
_ Peter Frates DRoxbury Latin _ _0____
_ Walker Oberg DRoxbury Latin _ _0____
_ Justin DeLucia DSalisbury _ _2____
_ Shane Mulhern FSt. George's _ _0____
_ Christian Worrell FSt. George's _ _0____
_ Jackson Coutu FSt. Mark's _ _0____
_ Luke Sullivan DSt. Mark's _ _0____
_ Brendan Gorman FSt. Sebastian's _ _0____
_ Jack Toomey DSt. Sebastian's _ _0____
_ Seth Bernard FTabor _ _0____
_ Tyler Messier DTabor _ _0____
_ Sasha Teleguine FThayer _ _0____
_ Declan Loughnane DThayer _ _0____
_ Aidan Andrews FVermont Academy _ _0____
_ Danny Caputo FVermont Academy _ _0____
_ Leighton Geraghty DVermont Academy _ _0____
_ Daniel Lurie DWestminster _ _0____
_ Owen Kaplan FWestminster _ _0____
_ William Tripp DWilliston Northampton _ _0____
_ Max Fawcett FWinchendon _ _0____
_ Will Cohen DWinchendon _ _0____
_ Victor Malzahn DAndover _ _0____
_ Sawyer Paul DAndover _ _0____
_ Daniel Rekoske DAndover _ _0____
_ Tim Duffy DAvon Old Farms _ _2____
_ Joe Odyniec FAvon Old Farms _ _2____
_ Cole Kleiman FBB&N _ _1____
_ Grant Litchfield DBelmont Hill _ _0____
_ James Fisher FBelmont Hill _ _0____
_ Justin Pare DBelmont Hill _ _0____
_ Silas Van Vranken DBerkshire _ _2____
_ Tyler Shelgren DBerwick _ _0____
_ Robbie Braccia FBerwick _ _0____
_ Riker Ferry FBrooks _ _0____
_ Nathan McCabe FBrooks _ _0____
_ James Shannon FBrunswick _ _0____
_ Maxime Sauvé DBrunswick _ _0____
_ Colin Anna FCanterbury _ _4____
_ Ryan Sweeney FChoate _ _0____
_ Charles Greszes FChoate _ _0____
_ Michael Penna FCushing _ _3____
_ Jesse Allecia FDeerfield _ _5____
_ Connor Blanchard FDexter _ _0____
_ Nick Larkin FDexter _ _0____
_ Will Vote FDDexter _ _0____
_ Justin Fedele FDExeter _ _0____
_ John Harrington DExeter _ _0____
_ Reilly Piersimoni FExeter _ _0____
_ Dillon Passero DGovernor's _ _0____
_ Brendan Fitzgerald DGovernor's _ _0____
_ Trey Whitehead DGroton _ _0____
_ Max Noll FGroton _ _0____
_ Eric Charpentier DFrederick Gunn School _ _0____
_ Jack Madden FHebron _ _0____
_ Braeden Logue FHebron _ _0____
_ Jackson Ehwa DHolderness _ _6____
_ Charlie Kerrigan FHotchkiss _ _0____
_ Jon Horn FHotchkiss _ _0____
_ Geno McEnery FKent _ _1____
_ Riley Mullen DKent _ _0____
_ Jake Harshman DKents Hill _ _0____
_ Griffin Hatley FKimball Union _ _0____
_ David Sacco FLawrence Academy _ _0____
_ Clarence Beltz FLawrence Academy _ _0____
_ Cam Partridge DLoomis Chaffee _ _1____
_ Pavel Akmaev FMiddlesex _ _0____
_ Jack Murphy FMiddlesex _ _0____
_ Gio Panicola FMillbrook _ _6____
_ William Van der Veen DMilton _ _0____
_ Ethan Mistry DMilton _ _0____
_ Chris Pickreign DNoble & Greenough _ _0____
_ Matt Tully DNoble & Greenough _ _0____
_ Gabriel Lucchesi FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Matthew Janiszweski DNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Tyler Kenney FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Frankie Hipp FNorthfield Mt. Hermon _ _0____
_ A.J. Moshyedi FNorthfield Mt. Hermon _ _0____
_ Jake McGonagle DPingree _ _1____
_ Ryan Kavanagh RWPingree _ _1____
_ Cole Brennan DPomfret _ _0____
_ Markus Keller DPortsmouth Abbey _ _0____
_ Colin Roark DPortsmouth Abbey _ _0____
_ Sam Amato DRivers _ _0____
_ Zach Gruber FRivers _ _0____
_ Frankie Lonergan FRoxbury Latin _ _0____
_ Bobby O'Grady FDRoxbury Latin _ _0____
_ Oliver Frontini FSalisbury _ _2____
_ Ryan Buckley DSt. George's _ _0____
_ Zach Bell DSt. George's _ _0____
_ Peter Nelson FSt. Mark's _ _0____
_ Trevor O'Brien CSt. Mark's _ _0____
_ Dylan Biggs FSt. Paul's _ _6____
_ Jake Lavoie FSt. Sebastian's _ _0____
_ Morgan Winters FTabor _ _0____
_ Coleman Jenkins FTabor _ _0____
_ Max Willard DTaft _ _0____
_ Zach Glass FThayer _ _0____
_ Peter Kramer LWThayer _ _0____
_ Thor Martin FDVermont Academy _ _0____
_ Phillippe Longchamps FVermont Academy _ _0____
_ Charles Gagnon DVermont Academy _ _0____
_ Ben Michaud DWestminster _ _0____
_ Brandon Barrett FWilliston Northampton _ _0____
_ Connor Hagness FWilliston Northampton _ _0____
_ Paden Hicks FWinchendon _ _0____
_ Ross Dexter FWinchendon _ _0____
_ Charlie Spence DAndover _ _0____
_ Patrick Last FAndover _ _0____
_ Thomas Milne LWAndover _ _0____
_ Charles Blanchard FAvon Old Farms _ _2____
_ Tate Pecknold FAvon Old Farms _ _2____
_ Caleb Hu DBB&N _ _1____
_ Ryan McGuire FBelmont Hill _ _0____
_ Matthew Biotti DBelmont Hill _ _0____
_ Ronan O'Donnell FBelmont Hill _ _0____
_ Jake MacDonald FBerkshire _ _2____
_ Jaxson Roenick FBerwick _ _0____
_ Jack Dempsey FBerwick _ _0____
_ TJ O'Keefe FBrewster Academy _ _5____
_ Jackson Matthews FBrooks _ _0____
_ Matthew McGroarty FBrunswick _ _0____
_ Ben Presley DBrunswick _ _0____
_ Luke Drury FBrunswick _ _0____
_ Cam Glonek DCanterbury _ _4____
_ Charlie Aronov FChoate _ _0____
_ Will Bowman DDeerfield _ _4____
_ Jake Mullahy DDexter _ _0____
_ Shane Dwan FDDexter _ _0____
_ Joe Hurton FDexter _ _0____
_ Wilson Mueller FExeter _ _0____
_ Luke Ostrom DExeter _ _0____
_ Jack Gordon FExeter _ _0____
_ Owen Fowler FGovernor's _ _0____
_ Jack Pascucci DGovernor's _ _0____
_ Thomas Dempsey DGroton _ _0____
_ Will Molson FGroton _ _0____
_ Cael Dolph FFrederick Gunn School _ _0____
_ Collin Costello FHebron _ _0____
_ Garrison Gagnon DHolderness _ _1____
_ Danila Liakh FHoosac _ _3____
_ Andrew Esposito FHotchkiss _ _0____
_ Karsen Dorwart FHotchkiss _ _0____
_ Will Kirkiles FKent _ _0____
_ Yannick Laurent FKents Hill _ _0____
_ Kyle Furey DLawrence Academy _ _0____
_ Mack Oliphant DLawrence Academy _ _0____
_ Jan Olenginski DLoomis Chaffee _ _1____
_ Henry Cohen FMiddlesex _ _0____
_ Ben Spear FMiddlesex _ _0____
_ Matt Ursini DMillbrook _ _6____
_ Jeffrey Lee FDMilton _ _0____
_ Tanner Smith FMilton _ _0____
_ Gavin Connelly DNew Hampton _ _2____
_ Zach Popiel DNoble & Greenough _ _0____
_ Ben MacDonald FNoble & Greenough _ _0____
_ Jonah Donnelly FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Nathanel Peretz FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Hans-Erik Jerosch DNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Joe Solimine FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Michael Greene DNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ George Sandercox DNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Brian Marinelli FPingree _ _1____
_ Quinn Moses LWPingree _ _1____
_ Philippe Lamarre DPomfret _ _0____
_ Matthew Balzano FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Jack Baird DPortsmouth Abbey _ _0____
_ Reid Capello FRivers _ _0____
_ Colin Eaton FRivers _ _0____
_ Bobby Luca FRoxbury Latin _ _0____
_ Tait Oberg DRoxbury Latin _ _0____
_ Zach Payne FSalisbury _ _2____
_ Trey Deere FSalisbury _ _2____
_ Matt Kursonis FSt. George's _ _0____
_ Rocco Pace FDSt. George's _ _0____
_ Michael Fisher DSt. Mark's _ _0____
_ Peter Maro LWSt. Mark's _ _0____
_ Thomas Messineo DSt. Sebastian's _ _0____
_ Nolan Joyce DSt. Sebastian's _ _0____
_ Nic Dallaire DTabor _ _0____
_ Matt Wiig DTabor _ _0____
_ Thomas Ricciardelli FTaft _ _0____
_ CJ Monturio FThayer _ _0____
_ Shane Taddia FThayer _ _0____
_ Carter Harvey FTilton _ _9____
_ Dean Rocco DTrinity-Pawling _ _4____
_ Ben Potvin DVermont Academy _ _0____
_ Liam Lucas CVermont Academy _ _0____
_ Jordan Bernstein DVermont Academy _ _0____
_ Danny Judge FWestminster _ _0____
_ David Novotny FWilliston Northampton _ _0____
_ Ryan Deschamps FWilliston Northampton _ _0____
_ Jake Black FWinchendon _ _0____
_ Sam Logan DWinchendon _ _0____
_ Evan White DWyoming Seminary _ _4____
_ Sean Conlon DAlbany Academy _ _1____
_ Nick Royster FAndover _ _0____
_ Jack Sabre RWAndover _ _0____
_ Conner Fitzpatrick CAndover _ _0____
_ Nick Capasso FAvon Old Farms _ _2____
_ Aidan Kwok DAvon Old Farms _ _0____
_ Danny Talacci FBB&N _ _1____
_ Will Killoran DBelmont Hill _ _0____
_ Kevin McCallum FBelmont Hill _ _0____
_ Hayden Riva FBerkshire _ _2____
_ Burke Bogardus DBerkshire _ _2____
_ Brock James FBerwick _ _0____
_ Jack Kenney FBerwick _ _0____
_ Tucker Hill DBrooks _ _0____
_ Kyle Pelletier DBrooks _ _0____
_ Michael Salandra FBrunswick _ _0____
_ Connor Welsh FBrunswick _ _0____
_ Hunter Spiess DBrunswick _ _0____
_ Evan Burke CCanterbury _ _4____
_ Andrew Carmody DChoate _ _0____
_ Andrew Wolfe FCushing _ _5____
_ Matt Copponi FDexter _ _0____
_ Will Hughes FDexter _ _0____
_ Jonathan Lanza DDexter _ _0____
_ Nick Salerno DExeter _ _0____
_ Austin Hirschberger FExeter _ _0____
_ Cam Guthrie FExeter _ _0____
_ Dane Whiston FGovernor's _ _0____
_ Colin Elliott DGovernor's _ _0____
_ Nick Wyman FDGroton _ _0____
_ Bryan McLachlan DGroton _ _0____
_ Matteo Giampa FFrederick Gunn School _ _0____
_ Cam Bandoni FHebron _ _0____
_ Nicholas Tocci DHoosac _ _3____
_ Matt Noll FHotchkiss _ _0____
_ Luke Johnson DHotchkiss _ _0____
_ Patrick Walsh FKent _ _0____
_ Owen Arend FKents Hill _ _0____
_ Joseph Gillett DKents Hill _ _0____
_ Matty Gardner DKimball Union _ _1____
_ James Agabedis DLawrence Academy _ _0____
_ Blake Humphrey FLawrence Academy _ _0____
_ Oliver Flynn FLoomis Chaffee _ _1____
_ Rex Mabbs DMiddlesex _ _0____
_ Aidan Tripp FMiddlesex _ _0____
_ Jacob Creasy DMillbrook _ _6____
_ Mitch Cassella FMilton _ _0____
_ Will Canavan FNoble & Greenough _ _0____
_ Bryan Kearns FNoble & Greenough _ _0____
_ Derek Wolverton DNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Cal Mansfield FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Matthew Powers DNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Jackson Biancheri DNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Bryce Bedard DPingree _ _1____
_ Tejas Prakash RWPingree _ _1____
_ Nils Forselius CPomfret _ _0____
_ Trevor Gittus FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Coleman Nee FRivers _ _0____
_ Nate Cavanaugh FRivers _ _0____
_ Will Murphy DRoxbury Latin _ _0____
_ Patrick Schultz FRoxbury Latin _ _0____
_ Jack Almeida FSt. George's _ _0____
_ Donovan Frias FSt. George's _ _0____
_ Hudson Ramirez DSt. Mark's _ _0____
_ Jim Lyver CSt. Mark's _ _0____
_ Mike Stoddard FSt. Paul's _ _6____
_ Brendan Dumas FSt. Sebastian's _ _0____
_ Gavin Walsh FSt. Sebastian's _ _0____
_ Michael Leone FTabor _ _0____
_ Nate Terski DTabor _ _0____
_ Wesley Carbone FTaft _ _0____
_ Mike Stenberg FThayer _ _0____
_ Jackson Stuzynski DThayer _ _0____
_ Andrew Peloso FVermont Academy _ _0____
_ Hunter DeMarco FVermont Academy _ _0____
_ Christophe Petit DVermont Academy _ _0____
_ Vic Barakett FWestminster _ _0____
_ Hunter Wilson DWilliston Northampton _ _0____
_ Roscoe Eade DWilliston Northampton _ _0____
_ Matt Gallagher DWinchendon _ _0____
_ Brian Lavin FWorcester Academy _ _1____
_ Anthony Pepi FWyoming Seminary _ _4____
_ Will Winemaster FAndover _ _0____
_ Robert Corkery DAndover _ _0____
_ Jason Siedem FAvon Old Farms _ _1____
_ Aidan Patterson FAvon Old Farms _ _2____
_ Tim Donovan DBB&N _ _1____
_ Danny McNeil FBB&N _ _1____
_ Tom Goguen DBelmont Hill _ _0____
_ Jack Bosco DBelmont Hill _ _0____
_ Nick Donaldson DBerkshire _ _2____
_ Ben Boren FBerkshire _ _2____
_ Mason Alderson-Biddulph FBerwick _ _0____
_ Liam Martin FBerwick _ _0____
_ Jack Matthews DBrewster Academy _ _5____
_ Sam Telsey FBrooks _ _0____
_ Nate Haley FBrooks _ _0____
_ John Burdett DBrunswick _ _0____
_ Hank Cleaves FBrunswick _ _0____
_ Lucas St. Louis DBrunswick _ _0____
_ Ryan Kenna FCanterbury _ _4____
_ Harry Meisel FChoate _ _0____
_ Jackson Dorrington DCushing _ _2____
_ Aidan Gorman DCushing _ _5____
_ Cam Herr FDeerfield _ _5____
_ Connor Sutherland FDexter _ _0____
_ Grayson Badger FDexter _ _0____
_ Jake Shapiro FExeter _ _0____
_ Michael Young FExeter _ _0____
_ Sam Ginsberg FExeter _ _0____
_ Gregor Vogel FExeter _ _0____
_ Massimo Gentile FGovernor's _ _0____
_ Sean Thies DGovernor's _ _0____
_ Quinn Isenstadt FGroton _ _0____
_ Brendan Pelikh FGroton _ _0____
_ Eddie Rayhill DFrederick Gunn School _ _0____
_ Zachary Smith DHebron _ _0____
_ Greyson Heinzer FHolderness _ _6____
_ Nate Brockington FHotchkiss _ _0____
_ Declan Conway FHotchkiss _ _0____
_ Adhit Desai DKents Hill _ _0____
_ Hans Dres FKents Hill _ _0____
_ Revelin Mack FKimball Union _ _0____
_ Jack McLaughlin FLawrence Academy _ _0____
_ Damien Carfagna DLawrence Academy _ _0____
_ Rory Andriole FLoomis Chaffee _ _1____
_ Luke McVeigh FMiddlesex _ _0____
_ Shane Jellison FMiddlesex _ _0____
_ Lawrence Kim FMilton _ _0____
_ Jake Thibeault FMilton _ _0____
_ Aidan Lyons DNoble & Greenough _ _0____
_ Anders Jonsson FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Brayden Warde FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Jeremy Dumont FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Carter Graves FNorth Yarmouth Academy _ _0____
_ Jack Alecia FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Griffin Bouchard FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Robby Kenyon FNorthfield Mt. Hermon _ _1____
_ Thomas Tavenner DPingree _ _1____
_ Carter Rugg DPomfret _ _0____
_ JohnO Hoins FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Grant Porter FProctor _ _7____
_ Tanner Lank FRivers _ _0____
_ Stephen Cavavan FRivers _ _0____
_ Connor Berg DRoxbury Latin _ _0____
_ Nolan Walsh FRoxbury Latin _ _0____
_ Massimo Lombardi FSalisbury _ _2____
_ Fritz Wright DSalisbury _ _2____
_ Archer Newsome FSt. George's _ _0____
_ Collin Patterson FSt. George's _ _0____
_ Eamon Connaughton FSt. Mark's _ _0____
_ Will Lucy FSt. Mark's _ _0____
_ Will Elias DSt. Sebastian's _ _0____
_ Michael Callow FSt. Sebastian's _ _0____
_ Henry Johnson DTabor _ _0____
_ Robert Martiniello DTabor _ _0____
_ Ryan Egan DTaft _ _0____
_ Matt Sullivan FThayer _ _0____
_ Joseph Kramer FThayer _ _0____
_ Cayce Taylor FTilton _ _8____
_ Jack Luzzi FVermont Academy _ _0____
_ Brady Walsh FVermont Academy _ _0____
_ Peter Sanger DWestminster _ _0____
_ Brennan Horn FWestminster _ _0____
_ Tyler Varin DWilliston Northampton _ _0____
_ Wyatt Fischer FWilliston Northampton _ _0____
_ Jacob Bernadet FWinchendon _ _0____
_ Owen Hughes FWorcester Academy _ _1____
_ Tyler Shedlock FWyoming Seminary _ _4____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.