November 26, 2022

USA/Canada Hockey Scoring Leaders

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
15 Ryan Levesque FThe Hun School Jr '0511122.00
17 Justin Laplante FThe Hun School Jr '0511122.00
19 Brendan Marino FDThe Hun School Jr '0510222.00
_ Alexis Billequey RWWyoming Seminary _ _4
_ Ford Boock DWyoming Seminary _ _4____
_ Logan Sawyer FStanstead College _ _3____
_ David Taylor DWyoming Seminary _ _4____
_ Liam Carrol DStanstead College _ _3____
_ Jack Treacy FStanstead College _ _3____
_ Elian Estulin CThe Hun School _ _1____
_ Charles-Etienne Jette FThe Hun School _ _1____
_ Mark Gall FThe Hun School _ _1____
_ Tyler James FThe Hun School _ _1____
_ Ryan Kearney FThe Hill School _ _12____
_ Daniel Svozil CWyoming Seminary _ _4____
_ Nicholas Dipaolo FStanstead College _ _3____
_ Raphael Tellier FStanstead College _ _3____
_ Chris Stackhouse FThe Hill School _ _12____
_ Caden Olenczak DThe Hill School _ _12____
_ Nick Jarmain FThe Hill School _ _12____
_ Lucas Zimovcak FThe Hill School _ _12____
_ Will Schneider FThe Hill School _ _12____
_ Jack O’Brien DThe Hill School _ _12____
_ Joe Christiansen FThe Hill School _ _12____
_ Csleb MacDonald FStanstead College _ _3____
_ Spencer Hughes FStanstead College _ _3____
_ Gregor Mills FStanstead College _ _3____
_ Zachary Soifer FStanstead College _ _3____
_ Marcus Krats FDStanstead College _ _3____
_ Tommy McDonough DThe Hill School _ _12____
_ Anthony Petrick LWWyoming Seminary _ _4____
_ Olivier van der Groen LWWyoming Seminary _ _4____
_ Xavier Beaulac DWyoming Seminary _ _4____
_ Andrew Tsui FWyoming Seminary _ _4____
_ Jack Rowland FThe Hill School _ _12____
_ George Acklin FThe Hill School _ _12____
_ Jesse Corser-James DThe Hill School _ _12____
_ Nick Karpovich FThe Hill School _ _12____
_ Elliott Schaller FThe Hill School _ _12____
_ Henry Lord DThe Hill School _ _11____
_ Colby Dobek FThe Hill School _ _11____
_ Jake Moshang FThe Hill School _ _12____
_ Rex Geng FThe Hill School _ _12____
_ Jagar MacDonald FWyoming Seminary _ _4____
_ Mathis Pellerin FWyoming Seminary _ _4____
_ Lucas Vitello DWyoming Seminary _ _4____
_ Yoan Gagnon LWWyoming Seminary _ _4____
_ Heli William De Seve Elliott CWyoming Seminary _ _4____
_ Colin Donovan FWyoming Seminary _ _4____
_ Jason Shapiro DWyoming Seminary _ _4____
_ Louis-Philippe Lalande DAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Marc-Antoine Auclair FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Thomas Lacroix DAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Félix Auger DAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Alex Dubé FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Tristan Desloges FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Éliot Bourget FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Xavier Fillion DAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Thomas Poliquin FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Alex Charbonneau FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Xavier Lepage DAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Justin Tremblay FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Antoine Côte DAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Alexandre Méthot FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Émile Lepage FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Mathis Drolet FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Zach Séguin FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Justin Gagnon FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Amine Hajibi FBishop's College School _ _1____
_ Gregor Jennersjo DBishop's College School _ _1____
_ Dylan Stevenson FBishop's College School _ _1____
_ Timour Namalgue FBishop's College School _ _1____
_ Jaeseok Lee FBishop's College School _ _1____
_ Raphael-Noah Boiteau FBishop's College School _ _1____
_ Rohan Anand FBishop's College School _ _1____
_ Thierry Lizotte DBishop's College School _ _1____
_ AJ Saadeh DBishop's College School _ _1____
_ Thibaut Sapelkine DBishop's College School _ _1____
_ Zachary Gaudette DGilmour Academy _ _1____
_ Drew Lemire DGilmour Academy _ _1____
_ Charles McMahon FGilmour Academy _ _1____
_ Brandon Paluszak FGilmour Academy _ _1____
_ Nicholas Arrington FGilmour Academy _ _1____
_ Oliver Clarke DLawrenceville _ _1____
_ Tiernan O'Rourke DLawrenceville _ _1____
_ Harrison Bylin DLawrenceville _ _1____
_ Ryan Ding FLawrenceville _ _1____
_ Lucas Robin DLawrenceville _ _1____
_ Liam Mathews FLawrenceville _ _1____
_ Eric Vivinetto FLawrenceville _ _1____
_ Lucas DiMarco FLawrenceville _ _1____
_ Luke Benitez FLawrenceville _ _1____
_ Jett Kremer FLawrenceville _ _1____
_ Austin Lundmark FLawrenceville _ _1____
_ Leo Drazan FDLawrenceville _ _1____
_ Jaxon Pierce FStanstead College _ _1____
_ Max Lapointe DStanstead College _ _3____
_ Kyle Cregan DStanstead College _ _3____
_ Juho Virtanen DStanstead College _ _3____
_ Tyler Palin DStanstead College _ _3____
_ Antoine Remillard FStanstead College _ _3____
_ Liam Wilson DStanstead College _ _3____
_ Lucas Kakela DStanstead College _ _3____
_ Oscar Rosen FStanstead College _ _3____
_ Benjamin Leclerc FStanstead College _ _3____
_ Dominic Pokora FStanstead College _ _3____
_ Liam Sheward FThe Hill School _ _12____
_ Ken Leary DThe Hill School _ _11____
_ Josh Sosner LWThe Hun School _ _1____
_ Vincent Gregoire DThe Hun School _ _1____
_ Scott Richmond FThe Hun School _ _1____
_ Jack Neckritz FThe Hun School _ _1____
_ Aiden Shine DThe Hun School _ _1____
_ Charles Guida DThe Hun School _ _1____
_ Jake O'Connell FThe Hun School _ _1____
_ Jason Wang FDThe Hun School _ _1____
_ Bailey Cook FDThe Hun School _ _1____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.