December 5, 2022

New England Prep Hockey Scoring All

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
25 Dale Campbell FMillbrook Jr '0525163.00
14 Matt Egan FMiddlesex So '0523252.50
11 Mikka Kelechian FMilton Sr '0422352.50
_ Zach Walsh DMillbrook _ _2
_ Cam Gaffney FTabor _ _2____
_ Jack Farrell DGovernor's _ _3____
_ Frankie Hipp FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Landan Resendes FCushing _ _3____
_ Micheal Marchese FGovernor's _ _3____
_ Braden O'Hara FTilton _ _3____
_ Keegan Knight FTilton _ _3____
_ Drew DellaSalla FBrunswick _ _3____
_ Joey O'Brien FTilton _ _3____
_ Nolan Davis FProctor _ _2____
_ Hunter McCarthy FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Joe Odyniec FAvon Old Farms _ _2____
_ Arthur Mirante FAvon Old Farms _ _2____
_ Eli Chilicki FBerwick _ _2____
_ Brendan Maher FMilton _ _2____
_ Matt Tully DNoble & Greenough _ _2____
_ Tyler Gwatkin FProctor _ _2____
_ Alec O'Connor DTabor _ _2____
_ Joe Connor FAvon Old Farms _ _2____
_ Jeremy Emch FBrooks _ _2____
_ Jed Brazo FCanterbury _ _2____
_ Ben Nakata FNoble & Greenough _ _2____
_ Dennis Davidson FNoble & Greenough _ _2____
_ Jack DesRuisseaux FTabor _ _2____
_ J.J. Lemieux FTaft _ _2____
_ Zave Greene FTaft _ _2____
_ Avan Pyle FProctor _ _2____
_ Tommy Sheehan FTabor _ _2____
_ Tom Molson FDeerfield _ _1____
_ Ben Cook DDeerfield _ _1____
_ Jakub Kohn FDeerfield _ _1____
_ Josh Halliday FThayer _ _1____
_ Brian Judge FWestminster _ _1____
_ Conor Griffin DAustin Prep _ _1____
_ Gunnar Forbes DBrewster Academy _ _1____
_ Evan Partridge FChoate _ _1____
_ Justin Tavares FDeerfield _ _1____
_ Reese Judson FMillbrook _ _1____
_ Derek Rhodes FWestminster _ _1____
_ Jacob Rothman FFrederick Gunn School _ _3____
_ Andrew Gibbons FSt. Mark's _ _3____
_ James Shannon FBrunswick _ _3____
_ Ethan Gardula FCushing _ _3____
_ Dylan Thorn FFrederick Gunn School _ _3____
_ Bear Brooks FGovernor's _ _3____
_ Cade DeWolf FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Cam Quigley DTilton _ _3____
_ Christian Wood DFrederick Gunn School _ _3____
_ Jacob Fletcher FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Mark Pizzo FFrederick Gunn School _ _3____
_ Jacob Ingstrup DKent _ _3____
_ Quinn Booth FTilton _ _3____
_ Jackson Kyrkostas FKimball Union _ _5____
_ Will Reardon FLoomis Chaffee _ _2____
_ Colin Walsh FSt. George's _ _2____
_ Micheal Delage FBerwick _ _2____
_ Jacob Pohl FMilton _ _2____
_ Ted MacAusland FNoble & Greenough _ _2____
_ Liam McCarthy FNoble & Greenough _ _2____
_ Cole Estey DTabor _ _2____
_ Grayden Robertson-Palmer CAndover _ _2____
_ Charlie Gollob FAvon Old Farms _ _2____
_ Justin Massa FBerwick _ _2____
_ Brennan Cail FHotchkiss _ _2____
_ Drew Anastasio DLoomis Chaffee _ _2____
_ Mason Chen DMilton _ _2____
_ Austin Tasca FNoble & Greenough _ _2____
_ Ethan Cox FNoble & Greenough _ _2____
_ Jack Fickenscher FProctor _ _2____
_ Archer Brown FTaft _ _2____
_ Max Tong FHolderness _ _2____
_ Ethan Woolcott FLoomis Chaffee _ _2____
_ Kyle O'Leary FNoble & Greenough _ _2____
_ Tate Pecknold FSt. George's _ _2____
_ Ryan Hogdin FAustin Prep _ _2____
_ Kyle Murray-Smith FKimball Union _ _5____
_ Michael Markowski FFrederick Gunn School _ _3____
_ Tyson Scanlon FGovernor's _ _3____
_ Gio DiGiulian FKent _ _3____
_ Michael Malatino FAlbany Academy _ _3____
_ Owen Mahar FKent _ _3____
_ Sebbie Johnson FSt. Mark's _ _3____
_ Alex Walsh FTilton _ _3____
_ Sean Gibbons FBrunswick _ _3____
_ Brendan Giles FBrunswick _ _3____
_ Luke Calabria DFrederick Gunn School _ _3____
_ Cam Russo FGovernor's _ _3____
_ Micheal Ranaldi FGovernor's _ _3____
_ Ian Crowley DGovernor's _ _3____
_ Sam Pfefferle FKent _ _3____
_ Emerson Marshall FCushing _ _3____
_ Jack Roberts FKent _ _3____
_ Beau Elson FExeter _ _5____
_ Christian Maro FExeter _ _5____
_ Sam LeDrew FKimball Union _ _5____
_ Doyle Coughlin FBrewster Academy _ _4____
_ Louka Vamvakas DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Luke Drury FBrunswick _ _3____
_ Luke Kurdziolek FAlbany Academy _ _3____
_ Nate Porter FDexter _ _3____
_ Alex LoGuercio FFrederick Gunn School _ _3____
_ Alex Bales DKent _ _3____
_ Scott Lagos FNew Hampton _ _3____
_ Ryan Kavanagh RWPingree _ _3____
_ Aidan Dres FTilton _ _3____
_ Jack Darby DAlbany Academy _ _3____
_ Peter Unger FFrederick Gunn School _ _3____
_ Michael Pizzo FFrederick Gunn School _ _3____
_ Mason Sturm DGovernor's _ _3____
_ Peter Skoglund FKent _ _3____
_ Nathan DiChiara DKent _ _3____
_ Dylan McDougall FNew Hampton _ _3____
_ Grey Perham FDNorth Yarmouth Academy _ _3____
_ Damon Myers FSt. Mark's _ _3____
_ Brennen Pecararo DTilton _ _3____
_ Felix-Antoine Bouchard FWilliston Northampton _ _3____
_ Brock Bergeron FWinchendon _ _3____
_ Cole Roenick FWinchendon _ _3____
_ Nikolas Cadoret DBrunswick _ _3____
_ Matthew Babineau FNew Hampton _ _3____
_ Collin Rowe DPingree _ _3____
_ Jonathan Balzarini FSt. Mark's _ _3____
_ Wes Haynes DWilliston Northampton _ _3____
_ Jake Kloss FCanterbury _ _2____
_ Zach Baker FGroton _ _2____
_ Nick Theodos DHebron _ _2____
_ Jake Pullen FHolderness _ _2____
_ Brendan Bullock FHotchkiss _ _2____
_ Jack Francini FMiddlesex _ _2____
_ Billy MacAusland FNoble & Greenough _ _2____
_ Harry Dermody FSt. Paul's _ _2____
_ Brendan Keaveney FSt. Sebastian's _ _2____
_ Keanan Dewberry FTabor _ _2____
_ Ivan Miasoedenkov FVermont Academy _ _2____
_ Mark Evangelous FWorcester Academy _ _2____
_ Peyton Militello LWAndover _ _2____
_ David O'Neill RWAndover _ _2____
_ Won-Jun Yun FAvon Old Farms _ _2____
_ Brady MacCutcheon FBB&N _ _2____
_ Will Rassier FBrooks _ _2____
_ Logan Goodman DCanterbury _ _2____
_ Colin Butters DHolderness _ _2____
_ Caeden Herrington DHolderness _ _2____
_ James Mackey DHotchkiss _ _2____
_ Makai Tarjamo FLoomis Chaffee _ _2____
_ Gennaro Pompano FLoomis Chaffee _ _2____
_ Owen Crann FMiddlesex _ _2____
_ Sky Platt FMiddlesex _ _2____
_ Sam Tsao FMillbrook _ _2____
_ Michael Patko FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Josh Bonrouhi FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Logan McManus FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Max O'Connell DProctor _ _2____
_ Charlie O'Connell DProctor _ _2____
_ Rapolas Marcinkevicius FSalisbury _ _2____
_ Hudson Gorski DSalisbury _ _2____
_ Ben Buckely FSt. George's _ _2____
_ Christian Yi DSt. Paul's _ _2____
_ Xavier Vaillancourt FTabor _ _2____
_ Will Doherty FTabor _ _2____
_ Brad Guden DTabor _ _2____
_ Jackson Holl FTaft _ _2____
_ Derek Tremblay FTaft _ _2____
_ Shane Prusak FVermont Academy _ _2____
_ Cole Robinson FVermont Academy _ _2____
_ Milo Tian FAvon Old Farms _ _2____
_ Liam Bard DBerkshire _ _2____
_ Jake Lipani DBrooks _ _2____
_ Luc Lampert DBrunswick _ _2____
_ Jake Stevens DCanterbury _ _2____
_ Alec Babineau FGovernor's _ _2____
_ Devin Fitzgerald FGroton _ _2____
_ Nolan Marsters DMiddlesex _ _2____
_ Dan Urban FMillbrook _ _2____
_ Jackson Faughnan DMilton _ _2____
_ Will Brophy DNoble & Greenough _ _2____
_ Jack Baird DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Matthew Burgner FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Maks Watton FProctor _ _2____
_ Kevin Delaney DProctor _ _2____
_ Quinn McCall DSalisbury _ _2____
_ Garrett Krieger FSalisbury _ _2____
_ Ryan Doherty FSt. Paul's _ _2____
_ Lino Viau FSt. Paul's _ _2____
_ Kai Roberto FTabor _ _2____
_ Josh Itri FTabor _ _2____
_ Ethan Jasmin FWorcester Academy _ _2____
_ Rocco Marinucci DAlbany Academy _ _1____
_ Daniel Markham FBelmont Hill _ _1____
_ Jack Duffy DBelmont Hill _ _1____
_ Matthew Myhalenko FBrewster Academy _ _1____
_ Travis Gillen DBrewster Academy _ _1____
_ Jack Badeer FDChoate _ _1____
_ Thomas Plamondon DChoate _ _1____
_ Benjamin Darche FChoate _ _1____
_ Jake Gelman FChoate _ _1____
_ Will Richards DDeerfield _ _1____
_ Clarence Beltz FLawrence Academy _ _1____
_ Marek Thompson DLawrence Academy _ _1____
_ Owen Leahy FLawrence Academy _ _1____
_ Spencer Hirsch FLawrence Academy _ _1____
_ Raphael Denis DTrinity-Pawling _ _1____
_ Lucas Buchanan FTrinity-Pawling _ _1____
_ Jason Musa FTrinity-Pawling _ _1____
_ Michael Bianco FWestminster _ _1____
_ Rowan Masse FWestminster _ _1____
_ Drew Thibodeau FAustin Prep _ _1____
_ Thomas Fabbo DAustin Prep _ _1____
_ Ronan O'Donnell FBelmont Hill _ _1____
_ Jake McManus FBelmont Hill _ _1____
_ Jake Kavanagh FChoate _ _1____
_ Rowan Aggarwal DChoate _ _1____
_ Darien Chiang DDeerfield _ _1____
_ Nate Heithoff FDeerfield _ _1____
_ Lance Roberts FDeerfield _ _1____
_ JS Pack DLawrence Academy _ _1____
_ Noah Vettese DLawrence Academy _ _1____
_ Josh Erickson FLawrence Academy _ _1____
_ Shawn Leary DLawrence Academy _ _1____
_ Ty Wood FLawrence Academy _ _1____
_ Lucas Tremlett FProctor _ _1____
_ Blake Stuzynski DThayer _ _1____
_ JP Macrigiane FTrinity-Pawling _ _1____
_ Jackson Fahrbach FTrinity-Pawling _ _1____
_ Ryan Shaw FWestminster _ _1____
_ Nathan Carlson DAustin Prep _ _1____
_ Ben Cohen FKents Hill _ _5____
_ Mike Sullo FKimball Union _ _5____
_ Malcolm Baar FKimball Union _ _5____
_ Hugo Daniel FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Ryan Wead FAlbany Academy _ _3____
_ Dan Markevych FCushing _ _3____
_ Paul Tollet FFrederick Gunn School _ _3____
_ Patrick Walsh FKent _ _3____
_ Magzhan Sagadiev FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Joe Gaffney CPingree _ _3____
_ Louie Marcellino FPomfret _ _3____
_ Shane Taddia FThayer _ _3____
_ Emmanuel Damianakis FWilliston Northampton _ _3____
_ TJ Sullivan FWilliston Northampton _ _3____
_ Jack Dalto FAlbany Academy _ _3____
_ Austin Jerzak FAlbany Academy _ _3____
_ Alex Marasciulo FAlbany Academy _ _3____
_ Tucker Spiess FBrunswick _ _3____
_ Connor Ferguson FFrederick Gunn School _ _3____
_ Kyle Smyth FFrederick Gunn School _ _3____
_ Connor Huard FGovernor's _ _3____
_ Bobby Lachance Jr. FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Joseph Dable FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Ryan Clark FPingree _ _3____
_ Teddy Lally FThayer _ _3____
_ Nicholas Fontaine FTilton _ _3____
_ Aidan Dryjowicz FTilton _ _3____
_ Jack Pattison RWVermont Academy _ _3____
_ Matt Mahoney FWinchendon _ _3____
_ Marty Magaletta DAlbany Academy _ _3____
_ Lorenzo Marra FAlbany Academy _ _3____
_ Ryan Wachtel FBrunswick _ _3____
_ Zach Rizzo DCushing _ _3____
_ Ryan Philbrick DCushing _ _3____
_ Marko Goich FFrederick Gunn School _ _3____
_ Luke Orr DFrederick Gunn School _ _3____
_ Teddy Mallgrave DKent _ _3____
_ Max Guertin FPingree _ _3____
_ Max Kirianov DPingree _ _3____
_ Jim Lyver CSt. Mark's _ _3____
_ Maddox Lizotte DSt. Mark's _ _3____
_ Drew Carr FSt. Mark's _ _3____
_ Brady Erickson DThayer _ _3____
_ Kai Tsoar FTilton _ _3____
_ Andrew Tice DTilton _ _3____
_ Jayson Alegria FWilliston Northampton _ _3____
_ Sam Stejskal FKents Hill _ _5____
_ Reilly Piersimoni FExeter _ _5____
_ Tom Valentin-Lagarde DKimball Union _ _5____
_ Eli Pendergrass FExeter _ _5____
_ Asher Jennings FExeter _ _5____
_ Luke Clarner DKimball Union _ _5____
_ Jack Sadowski FKimball Union _ _5____
_ Cooper St. Hilaire DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Christian Palm FBrewster Academy _ _4____
_ Dalton Kane FBrewster Academy _ _4____
_ Ethan Brochu FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Matthew Brown FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Liam Flaherty FBrewster Academy _ _4____
_ Ben Collins DBrewster Academy _ _4____
_ Dante Ersoni DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Sam Myles CAndover _ _2____
_ Ethan Skowronek LWAndover _ _2____
_ Alex Pelletier FAvon Old Farms _ _2____
_ Rufus Gray DAvon Old Farms _ _2____
_ Lefty Markonidis FAvon Old Farms _ _2____
_ Will Fuller FBB&N _ _2____
_ Daigo Hotta DBB&N _ _2____
_ Walker Bright FBerkshire _ _2____
_ Tanner Marsh FBerkshire _ _2____
_ Evan Engalnd FBerkshire _ _2____
_ Tanner Petalas FBerwick _ _2____
_ Brett Niland FBrooks _ _2____
_ Joe Bucci FBrooks _ _2____
_ Griffin Bucci FBrooks _ _2____
_ John Bagg FCanterbury _ _2____
_ Arthur DeVillers FCanterbury _ _2____
_ Sam Ciapa FCanterbury _ _2____
_ Alejandro Hassan DGroton _ _2____
_ Will Koukopoulos FGroton _ _2____
_ Jason Mah DGroton _ _2____
_ Spyro Hamzeh FHebron _ _2____
_ Anthony Lombardo FHebron _ _2____
_ Maxime Charbonneau FHolderness _ _2____
_ Finn O'Hara FHolderness _ _2____
_ Caden Wells FHolderness _ _2____
_ Noah Jimbo FHoosac _ _2____
_ Sam Turkowitz CHoosac _ _2____
_ Shayne Bjorn FHotchkiss _ _2____
_ Jake Owens FHotchkiss _ _2____
_ Ben Carfora FLoomis Chaffee _ _2____
_ Nate Rebello FMillbrook _ _2____
_ Reed Pettipas DMillbrook _ _2____
_ Anthony Sergeyev FMilton _ _2____
_ Tuck Gilbane DNoble & Greenough _ _2____
_ Mark Anstiss FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Luke Stock FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Augie Oberting FProctor _ _2____
_ Nick Marrocco FProctor _ _2____
_ Finn Connor FProctor _ _2____
_ Trey Deere FSalisbury _ _2____
_ Ty Creech FSalisbury _ _2____
_ Nicolas Petrut FSalisbury _ _2____
_ Duke Gentzler FSalisbury _ _2____
_ Bryce O'Brien FSt. George's _ _2____
_ Bryce Terry FSt. Paul's _ _2____
_ Matt Vohra FSt. Paul's _ _2____
_ Isaac Mitchell FSt. Sebastian's _ _2____
_ Jason Zaccari DTabor _ _2____
_ Alexander Kenerson DTaft _ _2____
_ Aidan Foley FTaft _ _2____
_ Brady Smith DTaft _ _2____
_ Lucas Sinacola FVermont Academy _ _2____
_ Riley Van Son FWilliston Northampton _ _2____
_ Connor Benoit FWorcester Academy _ _2____
_ Derek Daley FAustin Prep _ _2____
_ Yanni Loyack FAustin Prep _ _2____
_ Tyler Killilea FAustin Prep _ _2____
_ Matthew Ardito FAustin Prep _ _2____
_ Jake LeDoux RWAndover _ _2____
_ Rory Booth DAndover _ _2____
_ Jordin Palmer DAvon Old Farms _ _2____
_ Jack Kennedy DAvon Old Farms _ _2____
_ Andrew Pitts DAvon Old Farms _ _2____
_ Michael Munroe FAvon Old Farms _ _2____
_ Ryan Flaherty FAvon Old Farms _ _2____
_ Danny Talacci FBB&N _ _2____
_ Alex Sandell FBB&N _ _2____
_ Will Rice FBB&N _ _2____
_ Noah Rosado DBB&N _ _2____
_ Keenan Wysocki FBerkshire _ _2____
_ Stanley Bright FBerkshire _ _2____
_ Jaden Davis FBerkshire _ _2____
_ Tyler Montecalvo DBerwick _ _2____
_ Josh Felton DBerwick _ _2____
_ Tommy Laffaye DBerwick _ _2____
_ Mikey Mansfield DBerwick _ _2____
_ Owen Christopher FBrooks _ _2____
_ Scott Moritz DBrooks _ _2____
_ Ryan Lucarelli FCanterbury _ _2____
_ Mason Strano FCanterbury _ _2____
_ Colin Watson FCanterbury _ _2____
_ Blake Stant DFrederick Gunn School _ _2____
_ Ryder Cavanaugh FGroton _ _2____
_ Allen Fang FGroton _ _2____
_ Owen Cronan FGroton _ _2____
_ Harrison Freelove FGroton _ _2____
_ Cam Cirrone FGroton _ _2____
_ Jackson Ehwa DHolderness _ _2____
_ Aidan O'Connell FHolderness _ _2____
_ Jacob Duval FHolderness _ _2____
_ Will Rob DHolderness _ _2____
_ Arsene Beauregard FHolderness _ _2____
_ Davis Carpenter DHoosac _ _2____
_ Logan Kearley DHoosac _ _2____
_ Adam Marcink DHotchkiss _ _2____
_ Emmett Roswech FHotchkiss _ _2____
_ Zach Bye FHotchkiss _ _2____
_ Cory Alissi FLoomis Chaffee _ _2____
_ Easton Swift FLoomis Chaffee _ _2____
_ Eli Velepec FLoomis Chaffee _ _2____
_ Ryan Staples CLoomis Chaffee _ _2____
_ Brody Andriole DLoomis Chaffee _ _2____
_ Zach Miles DMiddlesex _ _2____
_ Renby Fernald FMiddlesex _ _2____
_ Bryan Tang FMiddlesex _ _2____
_ Luke Taylor DMiddlesex _ _2____
_ Dylan Cappelli FMiddlesex _ _2____
_ Gio Panicola FMillbrook _ _2____
_ Finley Patrick FMillbrook _ _2____
_ Madden Powers FMilton _ _2____
_ Chris Amodeo DMilton _ _2____
_ Dylan Hunt DMilton _ _2____
_ Henry Cohen FMilton _ _2____
_ Luis Valencia FMilton _ _2____
_ Ryan Shea FMilton _ _2____
_ Bryan Kearns FNoble & Greenough _ _2____
_ Brian Grant DNoble & Greenough _ _2____
_ Lou Munger DNoble & Greenough _ _2____
_ Jack Hartwell DNoble & Greenough _ _2____
_ Jake Pomichter FNorthfield Mt. Hermon _ _2____
_ Jack Lucey FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Tyler Corbett FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Callum Coyle DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Colin Kwak DProctor _ _2____
_ Ben Mensforth DProctor _ _2____
_ Jon Groth FProctor _ _2____
_ Alex Zakrzewski DSalisbury _ _2____
_ Hayden Hanes FSalisbury _ _2____
_ Finn Boyd DSalisbury _ _2____
_ Liam Kilfoil FSalisbury _ _2____
_ Danny Buckley FSt. George's _ _2____
_ Max Donatelli FSt. George's _ _2____
_ Brad Cox DSt. Paul's _ _2____
_ Patrick Cooley FSt. Paul's _ _2____
_ Jack Stadheim FSt. Paul's _ _2____
_ Teddy Mutryn FSt. Sebastian's _ _2____
_ Matt Cataldo FSt. Sebastian's _ _2____
_ Ben Merrill FSt. Sebastian's _ _2____
_ Casey Mutryn FSt. Sebastian's _ _2____
_ Ben Stavaritis FSt. Sebastian's _ _2____
_ Leyland Johnson DTaft _ _2____
_ Shane Mettler FTaft _ _2____
_ Patrick Hentemann FTaft _ _2____
_ Dylan Bast DTaft _ _2____
_ Danny Storella FTilton _ _2____
_ Logan Sinacola FVermont Academy _ _2____
_ Tristen Ayojiak FVermont Academy _ _2____
_ Connor Dozois FWorcester Academy _ _2____
_ Joe DeCesare FWorcester Academy _ _2____
_ Cal Fielder FWorcester Academy _ _2____
_ Fisher Niehaus DAustin Prep _ _2____
_ Tommy Hayes FAustin Prep _ _2____
_ Emmett Bellow DAustin Prep _ _2____
_ Dryden Dervish FExeter _ _5____
_ Jack Gordon FDExeter _ _5____
_ Pavol Stastny FKents Hill _ _5____
_ Andrew O'Sullivan DKimball Union _ _5____
_ Corwith Simmers FKimball Union _ _5____
_ David Hauptvogel FKents Hill _ _5____
_ Mathis Turgeon FKents Hill _ _5____
_ Leo Letta DAlbany Academy _ _3____
_ Daniel Hu FBrunswick _ _3____
_ Sloan Farmer DBrunswick _ _3____
_ Sean Keohane DDexter _ _3____
_ Jason Fritz DFrederick Gunn School _ _3____
_ Jackson Weglarz DNew Hampton _ _3____
_ Harry Stubbert DNew Hampton _ _3____
_ Trey Hanson FPingree _ _3____
_ Will McLean FPomfret _ _3____
_ Matthew Meade DRivers _ _3____
_ Jake Novak FRoxbury Latin _ _3____
_ Evan Nee FSt. Mark's _ _3____
_ Austin Borggaard FSt. Mark's _ _3____
_ Vinny Sica DThayer _ _3____
_ Brady Kudrick FThayer _ _3____
_ Eli Deener-Chodirker FWinchendon _ _3____
_ Brendan Coughlin FWinchendon _ _3____
_ Jake Minella FBrunswick _ _3____
_ Carter Hall DBrunswick _ _3____
_ Cooper Cleaves DBrunswick _ _3____
_ Davis Ross DCushing _ _3____
_ Raphael Marcoux DCushing _ _3____
_ AJ Sacco FCushing _ _3____
_ Jonathan Lanza DDexter _ _3____
_ Cullen Emery FDexter _ _3____
_ Mike Minchello FDexter _ _3____
_ Henry Butte FDexter _ _3____
_ Jack O'Brien DExeter _ _3____
_ Luke Eberhart DFrederick Gunn School _ _3____
_ Max Vieira DGovernor's _ _3____
_ Stefano Pietrantonio FKent _ _3____
_ Christian Day FNew Hampton _ _3____
_ Ben Moalusi FNew Hampton _ _3____
_ Jesse Shogan DNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Maverick Chedel FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Josh Furman DNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Jack Turowsky DNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Oliver Morris FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Liam Martin FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Mateo LaHaie FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Milin Aujla DNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Marco Mottola FPingree _ _3____
_ Mikey Covelluzzi DPingree _ _3____
_ Ben Bundy DPomfret _ _3____
_ Lawrence Viola FPomfret _ _3____
_ Tyler Milrad DPomfret _ _3____
_ Sheldon Rothfleisch DPomfret _ _3____
_ Brett Stone FRivers _ _3____
_ Patrick Schultz FRoxbury Latin _ _3____
_ Will Archibald DRoxbury Latin _ _3____
_ Calvin Beard DSt. Mark's _ _3____
_ Kevin Delay FThayer _ _3____
_ Ryan Mottau FThayer _ _3____
_ Colin Richard FThayer _ _3____
_ Aidan Rufa DTilton _ _3____
_ Billy Durand DVermont Academy _ _3____
_ Perry Gaudreau FWilliston Northampton _ _3____
_ Nick Nader FWilliston Northampton _ _3____
_ Danny Keegan DWilliston Northampton _ _3____
_ Willem Dumais FWinchendon _ _3____
_ Daxton St. Hilaire FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Tanner Anctil FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ James Evans FBrewster Academy _ _4____
_ Mason Meltzer FBrewster Academy _ _4____
_ Nolan Pecora FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ James Papavasiliou DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Alex Holmgren DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Nick Pelletier FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Gabriel Leclerc FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ James Brogan-Provencher FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Baron Masopust FExeter _ _5____
_ Johnny Johannson DExeter _ _5____
_ Matthew Ionta DKents Hill _ _5____
_ Barrett Lunder DKents Hill _ _5____
_ Declan Stewart FKents Hill _ _5____
_ Matej Svoboda DKimball Union _ _5____
_ Landon Paul FKimball Union _ _5____
_ Cam Guthrie FExeter _ _5____
_ Ryan Ehrgott FExeter _ _5____
_ Antoine Gevry DKents Hill _ _5____
_ Olivier Lacroix FKents Hill _ _5____
_ Tanner Cole FKents Hill _ _5____
_ Brian Jenkins FKents Hill _ _5____
_ AJ Noel FKimball Union _ _5____
_ Ray Thurston FKimball Union _ _5____
_ Jacob Kettwig FKimball Union _ _5____
_ Jack McMinn DKimball Union _ _5____
_ Daniel Tokariwski FKimball Union _ _5____
_ Carter Sturgeon DAlbany Academy _ _3____
_ Aiden Turano FAlbany Academy _ _3____
_ Carter Pectal FAlbany Academy _ _3____
_ Jackson Kemp FAlbany Academy _ _3____
_ Brady Hubbard FAlbany Academy _ _3____
_ Skyler Mitchell FAlbany Academy _ _2____
_ Daniel Spade FAlbany Academy _ _3____
_ Finn Lehtovirta DAlbany Academy _ _3____
_ Oliver Tellier DAlbany Academy _ _3____
_ Joey Zheng LWAndover _ _2____
_ Robert Corkery DAndover _ _2____
_ Nolan Roche CAndover _ _2____
_ Jack Bainbridge DAndover _ _2____
_ Daniel Rekoske DAndover _ _2____
_ Christopher Cali RWAndover _ _2____
_ Drew Smith FDAndover _ _2____
_ Bobby Falvey DAndover _ _2____
_ Luke DeAngelis DAndover _ _2____
_ Reid Malatesta RWAndover _ _2____
_ Matt deBenedictis FAndover _ _1____
_ Joey Doyle FAndover _ _1____
_ Nick Capasso FAvon Old Farms _ _2____
_ Charles Blanchard FAvon Old Farms _ _2____
_ Magnus Turcotte DAvon Old Farms _ _2____
_ Hudson Miller DAvon Old Farms _ _2____
_ Marcus Hookong FAvon Old Farms _ _0____
_ Blake Jones DAvon Old Farms _ _2____
_ John Donohue DAvon Old Farms _ _2____
_ Sam Houston FAvon Old Farms _ _2____
_ Dominik Sedlak-Braude FAvon Old Farms _ _2____
_ Caleb Hu DBB&N _ _2____
_ Danny McNeill FBB&N _ _2____
_ Paul McNiff FBB&N _ _2____
_ Thomas Fulginiti FBB&N _ _2____
_ Edward Jiang DBB&N _ _2____
_ Cortez Heyworth FBB&N _ _2____
_ Alex Mohsen DBB&N _ _2____
_ Declan Wilkes FBB&N _ _2____
_ Zachary Kim DBB&N _ _1____
_ Ryan Clay DBB&N _ _2____
_ Manny Carvalho FDBB&N _ _2____
_ Aidan Hurley FBB&N _ _2____
_ Jamie Weyerhaeuser FBB&N _ _2____
_ Scott Crabtree DBB&N _ _2____
_ James Ferreira DBB&N _ _2____
_ John Williams FBB&N _ _2____
_ Matthew Biotti DBelmont Hill _ _1____
_ Mason Daignault FBelmont Hill _ _1____
_ Stephen Kilcoyne DBelmont Hill _ _1____
_ Dane Carter FBelmont Hill _ _1____
_ Josh Doolan DBelmont Hill _ _1____
_ Brock Cummings FBelmont Hill _ _1____
_ Henry Schmidek FBelmont Hill _ _1____
_ Lindan Verville DBelmont Hill _ _1____
_ Evan Dresser DBelmont Hill _ _1____
_ Marc Butler FDBelmont Hill _ _1____
_ Lenny Greenberg DBelmont Hill _ _1____
_ Andrew Waugh FBelmont Hill _ _1____
_ Michael Sullivan FBelmont Hill _ _1____
_ Grayson Cohen DBelmont Hill _ _1____
_ Patrick Woods FBelmont Hill _ _1____
_ Marco Beshere FBelmont Hill _ _1____
_ Jin Lee FBelmont Hill _ _1____
_ Jake Tavares FBelmont Hill _ _1____
_ Burke Bogardus DBerkshire _ _2____
_ Conrado Calderini DBerkshire _ _2____
_ Nico Pasquale DBerkshire _ _2____
_ Charlie Coutts DBerkshire _ _2____
_ Russell Soja FBerkshire _ _2____
_ Camden Raifstanger FBerkshire _ _2____
_ Clay O'Donnell FBerkshire _ _2____
_ TJ Sage FBerkshire _ _2____
_ Jack Watts FBerkshire _ _2____
_ Josh Williams DBerkshire _ _2____
_ Sean Connolly DBerkshire _ _2____
_ Giaco Traggio FBerkshire _ _2____
_ Jack Dempsey FBerwick _ _1____
_ Jake McGonagle DBerwick _ _2____
_ Jimmy Connor DBerwick _ _2____
_ Owen Kenney FBerwick _ _1____
_ Ryan Dube FBerwick _ _2____
_ Ryan Lewandowski FBerwick _ _2____
_ Parker Murch FBerwick _ _2____
_ Jackson Learner FBerwick _ _2____
_ Toby Zhang FBerwick _ _1____
_ Jack Mulligan FBerwick _ _2____
_ Zach Glinski DBrewster Academy _ _4____
_ Jackson Owenby FBrewster Academy _ _4____
_ Patrick Rae FBrewster Academy _ _4____
_ Tyler Walser FBrewster Academy _ _1____
_ Jonathan Dion DBrewster Academy _ _1____
_ Boaz Sochaczevski FBrewster Academy _ _1____
_ Ian Russo FBrewster Academy _ _1____
_ Shawn Wallace DBrewster Academy _ _1____
_ Aryan Kashid FBrewster Academy _ _1____
_ Colin Petty FBrewster Academy _ _1____
_ Jack McDermott FBrooks _ _2____
_ Ryan Shimelman FBrooks _ _2____
_ Luke Dwyer FBrooks _ _2____
_ Tanner McFaul FBrooks _ _2____
_ Nick Heaslip DBrooks _ _2____
_ Andrew Pesce FBrooks _ _2____
_ Cam Smith DBrooks _ _2____
_ Danny Valenti FBrooks _ _2____
_ Shayne King DBrooks _ _2____
_ Connor Herlihy DBrooks _ _2____
_ Erik Lichtner FBrooks _ _2____
_ Matt Grauer DBrooks _ _2____
_ Matt Bencivengo DBrooks _ _2____
_ Collin Eschricht DBrunswick _ _1____
_ Hunter Spiess DBrunswick _ _3____
_ Eli Friedman FBrunswick _ _0____
_ Casey Quinson FBrunswick _ _0____
_ Connor Choy FBrunswick _ _3____
_ Charlie Vincent FBrunswick _ _3____
_ Carter Grimes DBrunswick _ _2____
_ Connor Crosby FBrunswick _ _3____
_ Luke Hall DBrunswick _ _3____
_ Nathan Ruzzi DCanterbury _ _2____
_ Jason Fisher DCanterbury _ _2____
_ Stephen DiBlase FCanterbury _ _2____
_ James Moreau DCanterbury _ _2____
_ Cole Dickson DCanterbury _ _2____
_ Ryan Stratton FCanterbury _ _2____
_ Logan Martel DCanterbury _ _2____
_ Gino LaRusso FCanterbury _ _2____
_ Patrick Heslin FCanterbury _ _2____
_ Daniel Mahoney DChoate _ _1____
_ Mac Cady FChoate _ _1____
_ Will Henderson DChoate _ _1____
_ Owen Tunney FChoate _ _1____
_ Adam Carroll FChoate _ _1____
_ Ethan Hodgson FChoate _ _1____
_ Tommy Greenhaw FChoate _ _1____
_ Will Underwood FChoate _ _1____
_ Matt Trudell FChoate _ _1____
_ Jock Maggard DChoate _ _0____
_ Ben Polomsky FChoate _ _1____
_ Marty Griffin FChoate _ _1____
_ Ian Franasiak DChoate _ _1____
_ Joe Bennett FCushing _ _3____
_ Nikita Belik FCushing _ _3____
_ Owen Tatro DCushing _ _3____
_ Brendan Agnew FCushing _ _3____
_ Axel Favreau FCushing _ _3____
_ Linas Dedinas FCushing _ _3____
_ Jason Bacchus DCushing _ _3____
_ Carter Wallace FCushing _ _3____
_ Tyler Russo DCushing _ _3____
_ Jack Constanzo FCushing _ _0____
_ Malcolm Green FCushing _ _3____
_ Brendan Quinn FCushing _ _3____
_ Troy Maldonado DCushing _ _2____
_ Owen Clifford FDeerfield _ _0____
_ Ryan McHugh FDeerfield _ _1____
_ Thomas Moreau FDeerfield _ _1____
_ Johnnie Moriarty DDeerfield _ _1____
_ Conor Moriarty FDeerfield _ _1____
_ Cam Herr FDeerfield _ _1____
_ Ryan Diffley DDeerfield _ _1____
_ Tommy Augustine FDeerfield _ _1____
_ Marc Miron DDeerfield _ _1____
_ Connor Coutu DDeerfield _ _0____
_ Ryan Bullock FDeerfield _ _0____
_ Connor Barrett DDeerfield _ _1____
_ Zachary Chehade DDeerfield _ _1____
_ Pierce Lapham DDeerfield _ _0____
_ Billy Weller FDDeerfield _ _0____
_ Connor Sutherland FDexter _ _3____
_ Shane Dwan FDexter _ _3____
_ Brayden Naumann FDexter _ _3____
_ Liam O'Keeffe DDexter _ _3____
_ Gerald Cahill DDexter _ _3____
_ Joe Hurton FDexter _ _3____
_ Mick Frechette DDexter _ _3____
_ Sean Leetch FDexter _ _3____
_ Ian Burke FDexter _ _3____
_ Gus Abrecht DDexter _ _3____
_ Ben Morgan FDexter _ _3____
_ Carson Nickulas DDexter _ _3____
_ Jake Assad FDexter _ _3____
_ Seamus Condon FDexter _ _3____
_ James Baker DDexter _ _3____
_ Dylan Shapiro FDExeter _ _5____
_ Tristan Fedele FDExeter _ _5____
_ Michael Durkin DExeter _ _5____
_ Paul Schilcher DExeter _ _5____
_ Aidan McDonnell FExeter _ _1____
_ Dante Salerno FExeter _ _0____
_ Leo Wites DExeter _ _5____
_ Luke Gurkan FExeter _ _2____
_ Yanni Thompson FExeter _ _5____
_ Eric Bagg FExeter _ _3____
_ Cooper Burn FDExeter _ _1____
_ Luke Zucker DExeter _ _1____
_ Jacob Jamani FExeter _ _3____
_ Will Welburn DFrederick Gunn School _ _3____
_ TJ Addonizio FFrederick Gunn School _ _3____
_ Michael Ryan DFrederick Gunn School _ _3____
_ Antonio Donahue FFrederick Gunn School _ _3____
_ Jake Pellicane DFrederick Gunn School _ _3____
_ Tucker Mears FFrederick Gunn School _ _1____
_ Nick Berglund FGovernor's _ _3____
_ Jackson Kadlec FGovernor's _ _3____
_ Jonathon Keefe FDGovernor's _ _3____
_ Matthew Collina DGovernor's _ _3____
_ Torren Bedard FGovernor's _ _2____
_ Gunnar Larson FGovernor's _ _2____
_ Kye Smyrnois FGovernor's _ _3____
_ Ford Sullivan FGovernor's _ _3____
_ Cooper Schuhwerk DGovernor's _ _3____
_ Michael Vallarelli DGovernor's _ _2____
_ Andrew Almquist DGovernor's _ _1____
_ Christian Armaly DGroton _ _2____
_ Theo Koukopoulos FGroton _ _1____
_ Angus Miller DGroton _ _2____
_ Henry Pomoroy FGroton _ _2____
_ Angus Frew FGroton _ _1____
_ Brayden Haggerty DGroton _ _2____
_ Forrest Nelson DGroton _ _2____
_ Connor Wig DGroton _ _2____
_ KJ Ni FGroton _ _1____
_ Kaiden Donia DGroton _ _2____
_ Hunzeker Piersimoni FGroton _ _2____
_ Gavin Cronin FGroton _ _2____
_ Nolan Wilson FGroton _ _2____
_ J.P. Charpentier FGroton _ _2____
_ Lucus Wu FGroton _ _1____
_ Ryan Teehan FHebron _ _2____
_ Pierre Olivier-Gagnon DHebron _ _2____
_ Patrick Cousin FHebron _ _2____
_ Colin Dube FHebron _ _2____
_ Logan Grenon FHebron _ _2____
_ Noah Parmenter DHebron _ _2____
_ Thomas Raymond FHolderness _ _2____
_ Jake Boulanger FHolderness _ _2____
_ Kaden Freelove FHolderness _ _2____
_ Evan Vaillancourt FHolderness _ _2____
_ Thomas Duane FHolderness _ _2____
_ Barrett Hutchinson DHolderness _ _1____
_ James Lawhorne DHolderness _ _2____
_ Gabriel Carvalho DHolderness _ _2____
_ Luke Pazzia FHolderness _ _2____
_ Will Russell DHolderness _ _1____
_ Bobby Sharfstein FHolderness _ _2____
_ Cole Elwood RWHoosac _ _2____
_ Jake Bryceland FHoosac _ _2____
_ Alexi Parent FHoosac _ _2____
_ Justin Cai DHoosac _ _2____
_ Elias Dahlstrand DHoosac _ _2____
_ Peixiang Ding FHoosac _ _2____
_ John Doran FHoosac _ _2____
_ Landen Gill FHoosac _ _2____
_ Nathaniel Haley FHoosac _ _2____
_ Avery Hilton FHoosac _ _2____
_ Page Jones DHoosac _ _2____
_ Barrett Kelly FHoosac _ _2____
_ Eliot Lauzon FHoosac _ _2____
_ Benjamin Naples DHoosac _ _2____
_ Matthew Oleksiw DHoosac _ _2____
_ Eita Yokose FHoosac _ _2____
_ Michael Buenzow DHotchkiss _ _2____
_ Michael Gallary DHotchkiss _ _2____
_ Alan Lizatovic FHotchkiss _ _2____
_ Aidan Chan DHotchkiss _ _2____
_ Ben Brown FHotchkiss _ _2____
_ Nate Harrison FHotchkiss _ _2____
_ Joseph Belland FHotchkiss _ _2____
_ Jake Doherty FHotchkiss _ _2____
_ Liam McCummings DHotchkiss _ _2____
_ Dylan Ah Now FHotchkiss _ _2____
_ Will Kirkiles FKent _ _3____
_ Aidan Flanagan FKent _ _0____
_ Hudson Small FKent _ _3____
_ Denver Damphousse DKent _ _3____
_ Braden Pohlman DKent _ _2____
_ Chris Bugliosi FKent _ _3____
_ Michael Fiedorczuk FKent _ _1____
_ Matthew Schuyler DKent _ _3____
_ Eli Weinberger DKent _ _3____
_ Denis Smekhov FKent _ _3____
_ Jakub Kloboucek DKents Hill _ _5____
_ Theo Dimopoulos FKents Hill _ _5____
_ George Papadopoulos DKents Hill _ _2____
_ Etienne Gagnon DKents Hill _ _5____
_ Alex Wallace FKents Hill _ _5____
_ Zak Baxter DKents Hill _ _4____
_ Luc Desjardins FKents Hill _ _4____
_ Cole Greeley DKents Hill _ _4____
_ Marcus Macchioni FKents Hill _ _5____
_ Evan Roy FKents Hill _ _4____
_ Morris Schneider DKimball Union _ _5____
_ Dan Guerra FKimball Union _ _5____
_ Colby Berard FKimball Union _ _0____
_ Owen Lewis FKimball Union _ _0____
_ Bleyton Hopps-Thompson DKimball Union _ _0____
_ Ian Ramsay DKimball Union _ _5____
_ Michael Nigro FLawrence Academy _ _1____
_ Sam Marchionni DLawrence Academy _ _1____
_ Sergey Leonov FLawrence Academy _ _1____
_ Aiden MacIsaac DLawrence Academy _ _1____
_ Logan Neal DLawrence Academy _ _1____
_ Jake Cataldi DLawrence Academy _ _1____
_ Teddy McLaughlin FLawrence Academy _ _1____
_ GP Giamartino FLawrence Academy _ _1____
_ Luke Maslowski FLawrence Academy _ _1____
_ Jake Lewis FLawrence Academy _ _1____
_ Mike Villani FLawrence Academy _ _0____
_ Jacob Hookman-Vassa DLoomis Chaffee _ _2____
_ Michael Karvelas DLoomis Chaffee _ _2____
_ Oaken Son DLoomis Chaffee _ _2____
_ Elijah Hull FLoomis Chaffee _ _2____
_ Sammy Ross FLoomis Chaffee _ _2____
_ Aidan Healy FLoomis Chaffee _ _2____
_ Will Pashby FLoomis Chaffee _ _2____
_ Jack Daly DLoomis Chaffee _ _2____
_ Indiana Grossbard FLoomis Chaffee _ _2____
_ Graham Wiggenhauser DLoomis Chaffee _ _2____
_ Coleman Long DLoomis Chaffee _ _0____
_ Edouard Dupont FLoomis Chaffee _ _0____
_ Brody Scott DMiddlesex _ _2____
_ Andrew Almeida FMiddlesex _ _2____
_ Jack Murphy FMiddlesex _ _2____
_ Tedy O’Keefe FMiddlesex _ _2____
_ Bruce Li FDMiddlesex _ _2____
_ Sinjin Doelitzsch DMiddlesex _ _2____
_ Jacob Thibodeau FMiddlesex _ _2____
_ Austin Sheu DMiddlesex _ _2____
_ Alex Almeida DMiddlesex _ _2____
_ Ian Lam DMiddlesex _ _2____
_ Charlie Brand LWMiddlesex _ _1____
_ John McLachlan DMillbrook _ _2____
_ Zach Keschner FMillbrook _ _2____
_ Alex Fraser FMillbrook _ _2____
_ Rahim Mohamed DMillbrook _ _2____
_ Sam Renaud DMillbrook _ _2____
_ Marcos Santana FMillbrook _ _0____
_ Nolan Cadieux FMillbrook _ _0____
_ Gavin Urnek DMillbrook _ _2____
_ Cole Mollica FMillbrook _ _2____
_ Matt Pullen DMillbrook _ _2____
_ Connor Koropatnicki FMillbrook _ _0____
_ Jack Ferrentino FMillbrook _ _2____
_ Chase Courtemanche DMillbrook _ _2____
_ Curt Heath DMilton _ _2____
_ Connor Lee DMilton _ _2____
_ William Cannata FMilton _ _2____
_ Nate Landau FMilton _ _2____
_ Danny Lee DMilton _ _2____
_ Jack Allieri FMilton _ _2____
_ Jonathan Careri FMilton _ _2____
_ Nathan Novitsky DNew Hampton _ _3____
_ Gavin Brandon FNew Hampton _ _3____
_ Josh Sacco DNew Hampton _ _3____
_ Chad Leach FDNew Hampton _ _0____
_ Cam Caron FNew Hampton _ _2____
_ Connor Pierson FNew Hampton _ _3____
_ Tommy Hauck FNew Hampton _ _1____
_ Dylan Podergois FNew Hampton _ _3____
_ Kristian Gingras FNew Hampton _ _3____
_ Jackson Chadwick FNew Hampton _ _3____
_ Marco Senerchia DNew Hampton _ _3____
_ Derek Helledy DNew Hampton _ _3____
_ Kieran McNamara DNew Hampton _ _3____
_ Cam Taylor FNew Hampton _ _0____
_ Monty Tucker FDNew Hampton _ _0____
_ Evan Heath FNoble & Greenough _ _2____
_ Amir Jamal FNoble & Greenough _ _2____
_ Andrew Higgins FNoble & Greenough _ _2____
_ Brayden Warde FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Cole Lambert FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Matthew Powers DNorth Yarmouth Academy _ _2____
_ Connor Wolverton DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Dylan Kullman FDNorth Yarmouth Academy _ _2____
_ Caden Violette FNorth Yarmouth Academy _ _2____
_ Asher Nagy FNorth Yarmouth Academy _ _2____
_ Jan Maier FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Matthew Katsoulis DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Zach Stabb FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Sako Joukakelian DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Harry Seely FNorth Yarmouth Academy _ _2____
_ Jack Hebert FNorth Yarmouth Academy _ _3____
_ George Sandercox DNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ James Hooley DNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Alex Ondos FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Owen Grahling FDNorthfield Mt. Hermon _ _2____
_ Jack Rorick DNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Max Myagkov FNorthfield Mt. Hermon _ _3____
_ Quinn Moses LWPingree _ _3____
_ Tejas Prakash DPingree _ _3____
_ Ethan Rich DPingree _ _2____
_ Nick Moulison FPingree _ _3____
_ Max Trudel FPingree _ _3____
_ Jimmy Keck FPingree _ _3____
_ Kellan Danaher FPingree _ _3____
_ Trevor Payne RWPingree _ _3____
_ Tynan Moses DPingree _ _3____
_ Nate Watson FPomfret _ _3____
_ Luke Corrigan FPomfret _ _3____
_ Cameron Geary FPomfret _ _3____
_ Aidan D'Urso FPomfret _ _3____
_ Matthew Muirhead FPomfret _ _3____
_ Jesse Heinberg FPomfret _ _3____
_ Tyler Brown FPomfret _ _3____
_ Hudson Loh FPomfret _ _3____
_ Nathan Rabadam DPomfret _ _3____
_ Brooks Pearce FPomfret _ _3____
_ Colin Birch DPomfret _ _3____
_ Mikey Monopoli FPomfret _ _3____
_ Joseph Erickson DPomfret _ _3____
_ Riley Frost FPomfret _ _3____
_ Matt Milotte FPomfret _ _3____
_ Tyler Bartlett DPomfret _ _3____
_ Josh Ames DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Joe Verderber DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Chris Hahn FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Luca Mestrandrea DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Jack Beauchamp FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Jacob Valente DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Nate Heller FPortsmouth Abbey _ _2____
_ Carter Stangle FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Kyle Ames DPortsmouth Abbey _ _0____
_ Chris DeSantis FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Tanner Goodwin FPortsmouth Abbey _ _0____
_ Cam Gwatkin DProctor _ _2____
_ Carter Dougherty FProctor _ _0____
_ Brennan Lopes DProctor _ _2____
_ Colin Maher FProctor _ _2____
_ Luke Swaim DRivers _ _3____
_ Stephen Mortareilli FRivers _ _3____
_ Tyler Karp FRivers _ _3____
_ Alex Fookson DRivers _ _3____
_ Will Hatten FRivers _ _3____
_ Jacob Kulas FRivers _ _3____
_ Cayden Miceli FRivers _ _3____
_ Mark Herlihy FRivers _ _3____
_ Chris Sullivan DRivers _ _3____
_ Nick Perniola DRivers _ _3____
_ Charlie Kantaros FRivers _ _3____
_ Ryan Ferguson DRivers _ _3____
_ Alex Recht FRivers _ _3____
_ Jonathan Rivard FRivers _ _3____
_ Evan Handler DRivers _ _3____
_ Darren Iversen DRivers _ _3____
_ Will Irving FRivers _ _3____
_ Justin Graf FRivers _ _3____
_ Luke Morin FRivers _ _3____
_ Freddy Meyer FRivers _ _3____
_ Joey Meade FRivers _ _3____
_ Nolan Cahill FRivers _ _3____
_ Stephen Rousell FRivers _ _3____
_ Tait Oberg DRoxbury Latin _ _3____
_ Reid Spence DRoxbury Latin _ _3____
_ Will Matthews DRoxbury Latin _ _3____
_ Harry Lonergan FRoxbury Latin _ _3____
_ Vincent Jaeger FDRoxbury Latin _ _3____
_ Brendan St. Peter FRoxbury Latin _ _3____
_ Ryan Conneely FRoxbury Latin _ _3____
_ Ryan Lin FRoxbury Latin _ _3____
_ Thomas Pender FRoxbury Latin _ _3____
_ Cole Oberg FRoxbury Latin _ _3____
_ Jake Popeo FRoxbury Latin _ _3____
_ Ben Dearden DRoxbury Latin _ _3____
_ Owen Butler FRoxbury Latin _ _3____
_ Luke Campanella FRoxbury Latin _ _3____
_ TJ Thornton FRoxbury Latin _ _3____
_ Nathan Rooney DRoxbury Latin _ _3____
_ Thomas Stanton FRoxbury Latin _ _3____
_ Shane McGoldrick FDRoxbury Latin _ _3____
_ Nick Galdo DRoxbury Latin _ _3____
_ Justin DeLucia DSalisbury _ _1____
_ Henry Metz DSalisbury _ _2____
_ Seamus Latta FSalisbury _ _2____
_ Michael Strapp FSalisbury _ _2____
_ Sam Hall DSalisbury _ _2____
_ Jesse Allecia FSalisbury _ _2____
_ Nolan Hens FSalisbury _ _2____
_ Noah Frankel FSalisbury _ _1____
_ Anthony Biakabutuka DSalisbury _ _1____
_ Jared Rothman FSalisbury _ _2____
_ Mykola Kravchenko FSalisbury _ _1____
_ Keghan Zass DSalisbury _ _2____
_ Rocco Biafore DSt. George's _ _2____
_ Owen Mulhern FSt. George's _ _2____
_ Jagger Lucas FSt. George's _ _2____
_ Troy Hayes FSt. George's _ _2____
_ Anson Parker DSt. George's _ _2____
_ Jake McIntosh DSt. George's _ _2____
_ Everett Baldwin DSt. George's _ _2____
_ Will Longfield FSt. George's _ _2____
_ Ryan Magaletta FSt. George's _ _2____
_ Courtland Hare FSt. George's _ _2____
_ Owen Draddy DSt. George's _ _2____
_ Payton Tracy DSt. George's _ _1____
_ Richard Gallant CSt. Mark's _ _0____
_ Justin Pare DSt. Mark's _ _3____
_ Ben Croft FSt. Mark's _ _3____
_ Frank Ruperto FSt. Mark's _ _3____
_ Jack O'Connor DSt. Mark's _ _3____
_ Diego Bass DSt. Mark's _ _3____
_ Gannon Austin DSt. Mark's _ _3____
_ Jack Taylor DSt. Mark's _ _2____
_ Finn Dolesh FDSt. Mark's _ _3____
_ Ben Howard FDSt. Mark's _ _3____
_ Matt Grady FSt. Paul's _ _2____
_ Dylan Biggs FSt. Paul's _ _2____
_ Conley Bohan DSt. Paul's _ _2____
_ Jack Michaud FSt. Paul's _ _2____
_ Avery Ferraris DSt. Paul's _ _2____
_ Jonas Eisman FSt. Paul's _ _0____
_ AJ True FSt. Paul's _ _2____
_ Matt Goldenberg DSt. Paul's _ _2____
_ Connor Pollard DSt. Paul's _ _0____
_ Jack Harney DSt. Sebastian's _ _2____
_ Aidan Connors DSt. Sebastian's _ _2____
_ Nolan Flynn FSt. Sebastian's _ _2____
_ Charlie Leverone DSt. Sebastian's _ _2____
_ Brian Hall FSt. Sebastian's _ _2____
_ Colin Gorman FSt. Sebastian's _ _2____
_ Owen Lynch DSt. Sebastian's _ _2____
_ Aiden Barclay DSt. Sebastian's _ _2____
_ Jack Connors DSt. Sebastian's _ _2____
_ Matthew Magee DTabor _ _2____
_ Sam Barry FTabor _ _2____
_ Axel Vaillancourt DTabor _ _2____
_ Liam Johnson FTabor _ _2____
_ James Luo FTabor _ _2____
_ Tristan Parmentier FTabor _ _2____
_ Adam Quinn FTabor _ _2____
_ Jasper Engle FTaft _ _2____
_ Gerrit Lansing DTaft _ _0____
_ Remy Reynolds FTaft _ _2____
_ Nick Lancaster DTaft _ _2____
_ Jacob Podhajsky DTaft _ _2____
_ Theo Weisman DTaft _ _2____
_ Carson Lowry FTaft _ _2____
_ Preston Hidy FTaft _ _2____
_ Joey Crescimanni FTaft _ _0____
_ Tommy Anderson FThayer _ _3____
_ Jackson Reardon FThayer _ _3____
_ Tyler Kelly FThayer _ _3____
_ Declan Devin DThayer _ _1____
_ Cam DiRico DThayer _ _1____
_ Ryan Bradley DThayer _ _1____
_ Mason Shea FThayer _ _1____
_ Matthew MacDonald DThayer _ _1____
_ Charlie Wilkinson FThayer _ _1____
_ Cooper Shea DThayer _ _1____
_ Ben Boucher FTilton _ _3____
_ Derek Greer DTilton _ _1____
_ Patrick Poirier DTilton _ _3____
_ Sam Neville FTilton _ _2____
_ Finn Boyle FTilton _ _2____
_ Tyson Sylvia DTilton _ _3____
_ Mason Scanlon DTilton _ _2____
_ Chase Porter FTilton _ _1____
_ Peter Kelly FTilton _ _2____
_ Blake McBride DTilton _ _1____
_ Jackson Graber FTrinity-Pawling _ _1____
_ Ryan Drust DTrinity-Pawling _ _1____
_ Hunter Dickey FTrinity-Pawling _ _1____
_ Owen Robitaille DTrinity-Pawling _ _1____
_ Max Lieman FTrinity-Pawling _ _0____
_ Nikita Bykov DTrinity-Pawling _ _1____
_ Ethan Flintoff DTrinity-Pawling _ _1____
_ Tobias Iantorno FTrinity-Pawling _ _1____
_ Tyler Fogu FTrinity-Pawling _ _1____
_ Cristobal Tola FTrinity-Pawling _ _1____
_ Max Leduc DTrinity-Pawling _ _1____
_ Ethan Abram-Hale DTrinity-Pawling _ _1____
_ Adam Ross FTrinity-Pawling _ _1____
_ Damion Busch FTrinity-Pawling _ _0____
_ Liam Lefebvre FTrinity-Pawling _ _1____
_ Tanner Duncan FTrinity-Pawling _ _1____
_ Jack Rodman FTrinity-Pawling _ _1____
_ Milan Khameneh FTrinity-Pawling _ _1____
_ Nick Peragine FTrinity-Pawling _ _0____
_ Thor Martin FVermont Academy _ _3____
_ Phillippe Longchamps FVermont Academy _ _3____
_ Josh Swan RWVermont Academy _ _3____
_ Reval Suleymanov DVermont Academy _ _3____
_ Marcus Padula FVermont Academy _ _3____
_ Nathan Gagnon DVermont Academy _ _2____
_ Mathison Hole DVermont Academy _ _2____
_ Noah St. Germain DVermont Academy _ _2____
_ JJ Barber FVermont Academy _ _2____
_ Christopher Giguere DVermont Academy _ _2____
_ Indy Wright FVermont Academy _ _2____
_ Hayden Raycraft DWestminster _ _1____
_ Jack Jin DWestminster _ _1____
_ Chase Arnett FWestminster _ _1____
_ Matt Hanscom DWestminster _ _1____
_ Wade Volo FWestminster _ _1____
_ Santino DeFazio DWestminster _ _1____
_ Eric Elbery DWestminster _ _1____
_ Patrick Dotson DWestminster _ _1____
_ Luke Reiter DWestminster _ _0____
_ Aksel Sather FWestminster _ _1____
_ Nicholas Tsatas FWestminster _ _1____
_ Easton Masse FWestminster _ _0____
_ Nick Orenstein FWestminster _ _1____
_ JJ Hurley DWestminster _ _1____
_ Quinn Pine FWestminster _ _1____
_ Blake Burke FWestminster _ _1____
_ Cullen Horn FWestminster _ _0____
_ Daniel Venture FWestminster _ _0____
_ Brady Clark DWilliston Northampton _ _3____
_ Brayden Deschamps FWilliston Northampton _ _3____
_ Joe Easton DWilliston Northampton _ _3____
_ Cooper Conlin DWilliston Northampton _ _3____
_ Jimmy Dunn DWilliston Northampton _ _3____
_ Dylan Rovetti FWilliston Northampton _ _3____
_ Ollie Haynes FWilliston Northampton _ _3____
_ Sam Faulkner FWilliston Northampton _ _3____
_ Alexandre Pellerin DWilliston Northampton _ _3____
_ Olivier Lapointe FWilliston Northampton _ _3____
_ Ben Andersen DWinchendon _ _3____
_ Austin Gatlin DWinchendon _ _0____
_ Colby Lyons DWinchendon _ _3____
_ Jake Freelove DWinchendon _ _3____
_ Liam Forsyth FWinchendon _ _3____
_ Brett Baldassare FWinchendon _ _3____
_ Maddox Gagne DWinchendon _ _3____
_ Charlie Davis FWinchendon _ _1____
_ Ben Short FWinchendon _ _3____
_ Max Pelletier FWinchendon _ _3____
_ Aidan Westphalen FWinchendon _ _3____
_ Connor Walsh FWinchendon _ _3____
_ Johnny Harbour DWinchendon _ _3____
_ Jake Desmarais DWinchendon _ _3____
_ Hudson Azar FWinchendon _ _0____
_ Nick Calandra DWinchendon _ _3____
_ Aryx Siefker DWinchendon _ _0____
_ Alonzo Diarra DWinchendon _ _0____
_ Trevor Pellecchia FWinchendon _ _1____
_ Ike Dutton FWorcester Academy _ _2____
_ Gino Evangelous FWorcester Academy _ _2____
_ Hans-Erik Jerosch DWorcester Academy _ _2____
_ Leonard Lime DWorcester Academy _ _1____
_ Jack Brennan DWorcester Academy _ _2____
_ Michael Golia DWorcester Academy _ _2____
_ Ben Gelardi FDWorcester Academy _ _2____
_ Cole Mulcahy DWorcester Academy _ _2____
_ Bobby DiFranco DWorcester Academy _ _2____
_ Jack Copponi DWorcester Academy _ _2____
_ Youri Tifu FDWorcester Academy _ _2____
_ Nick Koutsoukounis FWorcester Academy _ _1____
_ Matt Aho FWorcester Academy _ _0____
_ Matthew Xu DWorcester Academy _ _0____
_ Riley Fone FAustin Prep _ _2____
_ Ayden Badrikian DAustin Prep _ _2____
_ Matthew Palmer DAustin Prep _ _1____
_ Thano Meimaris DAustin Prep _ _1____
_ Michael Bevilacqua FAustin Prep _ _2____
_ Nolan Mallett FAustin Prep _ _2____
_ Cameron Morrow FAustin Prep _ _2____
_ Christian Inello FAustin Prep _ _2____
_ Aidan Higson FAustin Prep _ _2____
_ Daniel Murphy FAustin Prep _ _1____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.