December 5, 2022

USA/Canada Hockey Scoring All

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
29 Logan Sawyer FStanstead College Jr '06685132.17
16 Elian Estulin CThe Hun School Sr '05786142.00
15 Ryan Kearney FThe Hill School Sr '04151412261.73
_ Alexis Billequey RWWyoming Seminary _ _4
_ Ford Boock DWyoming Seminary _ _4____
_ Justin Laplante FThe Hun School _ _7____
_ David Taylor DWyoming Seminary _ _4____
_ Chris Stackhouse FThe Hill School _ _15____
_ TJ Walsh FThe Hun School _ _5____
_ Mark Gall FThe Hun School _ _7____
_ Andrew Stournaras FThe Hun School _ _2____
_ Alex Peek DThe Hun School _ _1____
_ Raphael Tellier FStanstead College _ _6____
_ Jack Treacy FStanstead College _ _6____
_ Liam Carrol DStanstead College _ _6____
_ Daniel Svozil CWyoming Seminary _ _4____
_ Caden Olenczak DThe Hill School _ _15____
_ Brendan Marino FDThe Hun School _ _7____
_ Jack Neckritz FThe Hun School _ _7____
_ Tyler James FThe Hun School _ _7____
_ Will Schneider FThe Hill School _ _15____
_ Dillan Rud FLawrenceville _ _3____
_ Nick Jarmain FThe Hill School _ _15____
_ Lucas Zimovcak FThe Hill School _ _14____
_ Charles-Etienne Jette FThe Hun School _ _7____
_ Charles Guida DThe Hun School _ _7____
_ Jack O’Brien DThe Hill School _ _15____
_ Csleb MacDonald FStanstead College _ _6____
_ Spencer Hughes FStanstead College _ _6____
_ Porter Byrd-Leitner FLawrenceville _ _2____
_ Nicholas Dipaolo FStanstead College _ _5____
_ Ryan Levesque FThe Hun School _ _5____
_ Joe Christiansen FThe Hill School _ _15____
_ Tommy McDonough DThe Hill School _ _15____
_ Gregor Mills FStanstead College _ _6____
_ Zachary Soifer FStanstead College _ _6____
_ Tiernan O'Rourke DLawrenceville _ _3____
_ Luke Benitez FLawrenceville _ _3____
_ Jett Kremer FLawrenceville _ _3____
_ Harrison Bylin DLawrenceville _ _3____
_ George Acklin FThe Hill School _ _13____
_ Josh Sosner LWThe Hun School _ _7____
_ Anthony Petrick LWWyoming Seminary _ _4____
_ Olivier van der Groen LWWyoming Seminary _ _4____
_ Xavier Beaulac DWyoming Seminary _ _4____
_ Andrew Tsui FWyoming Seminary _ _4____
_ Colby Dobek FThe Hill School _ _4____
_ Chase Preston FThe Hun School _ _4____
_ Elliott Schaller FThe Hill School _ _15____
_ Zach Séguin FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Kyle Cregan DStanstead College _ _6____
_ Tyler Palin DStanstead College _ _6____
_ Marcus Krats FDStanstead College _ _6____
_ Aiden Shine DThe Hun School _ _6____
_ Vincent Gregoire DThe Hun School _ _7____
_ Scott Richmond FThe Hun School _ _7____
_ Jake O'Connell FThe Hun School _ _7____
_ Jack Rowland FThe Hill School _ _15____
_ Jake Moshang FThe Hill School _ _15____
_ Jesse Corser-James DThe Hill School _ _15____
_ Nick Karpovich FThe Hill School _ _15____
_ Tristan Desloges FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Marc-Antoine Auclair FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Alexandre Méthot FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Henry Lord DThe Hill School _ _11____
_ Ken Leary DThe Hill School _ _13____
_ Rex Geng FThe Hill School _ _15____
_ Justin Tremblay FAcadémie Saint-Louis _ _16____
_ Xavier Fillion DAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Thomas Poliquin FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Alex Charbonneau FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Mathis Drolet FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Justin Gagnon FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Jagar MacDonald FWyoming Seminary _ _4____
_ Mathis Pellerin FWyoming Seminary _ _4____
_ Lucas Vitello DWyoming Seminary _ _4____
_ Yoan Gagnon LWWyoming Seminary _ _4____
_ Heli William De Seve Elliott CWyoming Seminary _ _4____
_ Colin Donovan FWyoming Seminary _ _4____
_ Jason Shapiro DWyoming Seminary _ _4____
_ Louis-Philippe Lalande DAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Thomas Lacroix DAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Félix Auger DAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Alex Dubé FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Éliot Bourget FAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Xavier Lepage DAcadémie Saint-Louis _ _17____
_ Antoine Côte DAcadémie Saint-Louis _ _16____
_ Émile Lepage FAcadémie Saint-Louis _ _16____
_ Amine Hajibi FBishop's College School _ _3____
_ Gregor Jennersjo DBishop's College School _ _3____
_ Dylan Stevenson FBishop's College School _ _3____
_ Timour Namalgue FBishop's College School _ _3____
_ Jaeseok Lee FBishop's College School _ _3____
_ Raphael-Noah Boiteau FBishop's College School _ _3____
_ Rohan Anand FBishop's College School _ _3____
_ Thierry Lizotte DBishop's College School _ _3____
_ AJ Saadeh DBishop's College School _ _3____
_ Thibaut Sapelkine DBishop's College School _ _3____
_ Trip Pendy FDelbarton _ _0____
_ Jack Olsen FDelbarton _ _0____
_ Dante Rodriguez DDelbarton _ _0____
_ Jack Gerne FDelbarton _ _0____
_ Michael Padula DDelbarton _ _0____
_ Max Pendy FDelbarton _ _0____
_ Hayden Bright FDelbarton _ _0____
_ Jack Fidacaro FDelbarton _ _0____
_ Peter Lease FDelbarton _ _0____
_ Duncan Stewart FDelbarton _ _0____
_ Timmy Galvin FDDelbarton _ _0____
_ Nick Faccone FDelbarton _ _0____
_ Brandon Shaffer DDelbarton _ _0____
_ Liam Donnelly FDelbarton _ _0____
_ Jack Sedlak DDelbarton _ _0____
_ James Olsen FDelbarton _ _0____
_ Jack Ross FDDelbarton _ _0____
_ Aidan Pasic FDelbarton _ _0____
_ Peter Goffredo DDelbarton _ _0____
_ John Good FDelbarton _ _0____
_ Michael Good FDelbarton _ _0____
_ Ryan Lonergan FDelbarton _ _0____
_ James Cugno DDelbarton _ _0____
_ Zachary Gaudette DGilmour Academy _ _1____
_ Drew Lemire DGilmour Academy _ _1____
_ Charles McMahon FGilmour Academy _ _1____
_ Brandon Paluszak FGilmour Academy _ _1____
_ Nicholas Arrington FGilmour Academy _ _1____
_ Gunnar Doney DGilmour Academy _ _0____
_ Luke Burke DGilmour Academy _ _0____
_ Nathan Nadeau DGilmour Academy _ _0____
_ Alexander Payie DGilmour Academy _ _0____
_ Johnny Maruna FGilmour Academy _ _0____
_ Patrick Crawford FGilmour Academy _ _0____
_ Tyler Starich FGilmour Academy _ _0____
_ Haydenn Bouley DGilmour Academy _ _0____
_ Lear Voit DGilmour Academy _ _0____
_ Nickolaos Sinani FGilmour Academy _ _0____
_ Sam Luan FGilmour Academy _ _0____
_ Jack Rosensteel FGilmour Academy _ _0____
_ Truan Conrad FGilmour Academy _ _0____
_ Ryder Cooke FGilmour Academy _ _0____
_ Pilip Kuchynski FGilmour Academy _ _0____
_ Triston Sherwood FGilmour Academy _ _0____
_ Clark Furman FGilmour Academy _ _0____
_ Edgars Mucenieks FGilmour Academy _ _0____
_ Jon Burkhart DGilmour Academy _ _0____
_ Connor Fenstemacher FGilmour Academy _ _0____
_ Jordan Freund FHarvey _ _0____
_ Spencer Wittman DHarvey _ _0____
_ Daniel Gittleman DHarvey _ _0____
_ Jacob Weisberger FHarvey _ _0____
_ Nicholas Alexander FHarvey _ _0____
_ Matthew Egelberg FDHarvey _ _0____
_ Owen Eysymontt FHarvey _ _0____
_ Anthony Galtieri DHarvey _ _0____
_ Brody Israeloff FHarvey _ _0____
_ Tory Janush FHarvey _ _0____
_ Jordan Jaenisch DHarvey _ _0____
_ Zack Marvin FHarvey _ _0____
_ Felix Oliver FHarvey _ _0____
_ Luke Weidner FHarvey _ _0____
_ Indy Wright FHarvey _ _0____
_ Elijah Cornell FHarvey _ _0____
_ Chase Hannon DLa Salle College HS _ _0____
_ Timothy Whittock FLa Salle College HS _ _0____
_ Christopher Wnek FLa Salle College HS _ _0____
_ Matthew Giordano DLa Salle College HS _ _0____
_ Thomas Doucet DLa Salle College HS _ _0____
_ Patrick Brace FLa Salle College HS _ _0____
_ Ryan Desmond FLa Salle College HS _ _0____
_ Matthew Conforti FLa Salle College HS _ _0____
_ Evan Golato FLa Salle College HS _ _0____
_ Dean Carvalho FLa Salle College HS _ _0____
_ Jackson Lindmar FLa Salle College HS _ _0____
_ Ryan Warner DLa Salle College HS _ _0____
_ Liam Donahue FDLa Salle College HS _ _0____
_ Max Monzo FLa Salle College HS _ _0____
_ Charlie Kennedy FLa Salle College HS _ _0____
_ Will Gregorio DLa Salle College HS _ _0____
_ Oliver Clarke DLawrenceville _ _3____
_ Ryan Ding FLawrenceville _ _3____
_ Lucas Robin DLawrenceville _ _3____
_ Liam Mathews FLawrenceville _ _3____
_ Eric Vivinetto FLawrenceville _ _0____
_ Lucas DiMarco FLawrenceville _ _3____
_ Austin Lundmark FLawrenceville _ _3____
_ Leo Drazan FDLawrenceville _ _3____
_ DJ Parouse DLawrenceville _ _3____
_ Stavros Tzougarakis DLawrenceville _ _3____
_ Sean Garrity FLawrenceville _ _0____
_ Shane Sullivan FLawrenceville _ _3____
_ Troy Negus FLawrenceville _ _3____
_ Henry Kastenberg FLawrenceville _ _3____
_ Will Brown DPrinceton Day School _ _0____
_ Cole Fenton DPrinceton Day School _ _0____
_ Eric Vandal FPrinceton Day School _ _0____
_ Oliver Hall FPrinceton Day School _ _0____
_ Nick Bruno FPrinceton Day School _ _0____
_ Connor Statton DPrinceton Day School _ _0____
_ Wyatt Ewanchyna FPrinceton Day School _ _0____
_ Roshean Nissangaratchie FPrinceton Day School _ _0____
_ Han Shin DPrinceton Day School _ _0____
_ Riley Schmidt FPrinceton Day School _ _0____
_ Maxim Guche DPrinceton Day School _ _0____
_ Ace Ewanchyna FPrinceton Day School _ _0____
_ Liam Jackson FPrinceton Day School _ _0____
_ Colton Simonds FPrinceton Day School _ _0____
_ Brandon Olivas CRice Memorial _ _0____
_ Troy Carson DRice Memorial _ _0____
_ Lucas Van Mullen DRice Memorial _ _0____
_ Alejandro De Blois DRice Memorial _ _0____
_ Justin Thies DRice Memorial _ _0____
_ Callum Chaye DRice Memorial _ _0____
_ Monty Wood FRice Memorial _ _0____
_ Levente Pakozdi FDRice Memorial _ _0____
_ Simon-Olivier Ruel FRice Memorial _ _0____
_ Zack Raposa DSt. John's Prep _ _0____
_ Theo Vetere DSt. John's Prep _ _0____
_ Jack Doherty DSt. John's Prep _ _0____
_ Cam Umlah FSt. John's Prep _ _0____
_ Johnny Tighe FSt. John's Prep _ _0____
_ Cole Blaeser LWSt. John's Prep _ _0____
_ Christian Rosa CSt. John's Prep _ _0____
_ Harlen Graber FSt. John's Prep _ _0____
_ Aidan Holland DSt. John's Prep _ _0____
_ Jimmy Ayers FSt. John's Prep _ _0____
_ Jake Vana FSt. John's Prep _ _0____
_ Will Van Sicklin FSt. John's Prep _ _0____
_ Ben McGilvry FSt. John's Prep _ _0____
_ Paul Santosousso FSt. John's Prep _ _0____
_ Nick Brandano DSt. John's Prep _ _0____
_ Jaxon Pierce FStanstead College _ _4____
_ Max Lapointe DStanstead College _ _6____
_ Juho Virtanen DStanstead College _ _6____
_ Antoine Remillard FStanstead College _ _5____
_ Liam Wilson DStanstead College _ _5____
_ Lucas Kakela DStanstead College _ _6____
_ Oscar Rosen FStanstead College _ _5____
_ Benjamin Leclerc FStanstead College _ _6____
_ Dominic Pokora FStanstead College _ _6____
_ Liam Sheward FThe Hill School _ _15____
_ Simon Gregoire CThe Hun School _ _1____
_ Jason Wang FDThe Hun School _ _1____
_ Bailey Cook FDThe Hun School _ _5____
_ Andrew Darst FDThe Hun School _ _4____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.