March 13, 2008

New England Prep Hockey Scoring All 2007-08

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
9 Jason Bourgea FSt. Paul's Sr '89282639652.32
3 Cam Atkinson FAvon Old Farms Sr '89282637632.25
19 Alexander Killorn FDeerfield Sr 252827552.20
17 Ben Albertson FSt. Paul's Sr '89282733602.14
11 Justin Daniels FKent Sr 251736532.12
5 Patrick Mullane CAvon Old Farms Jr '90282134551.96
21 Danny Colvin FKent Sr 253118491.96
15 Jeff Ryan FSt. George's Jr 242027471.96
11 Tom Clayton FExeter Sr '89291243551.90
9 Andrew Cox FAndover Sr '89272031511.89
8 Drew Daniels FKent Sr 251235471.88
12 Chris Connors FAlbany Academy Sr 313127581.87
27 Ben Weisburger FBrunswick Jr '91251827451.80
9 Matt Marshall RWNoble & Greenough Sr 292526511.76
14 Andrew Glass LWNoble & Greenough Sr 292723501.72
16 Adam Pawlick FSalisbury Jr '90252320431.72
10 Bobby Farnham FAndover Sr '89271927461.70
11 Paul Lee CAvon Old Farms Sr '89282324471.68
11 Connor Toomey FProctor So '90281829471.68
18 Adam Shemanksy FTilton Pg 311933521.68
10 Josh Richards FBerwick Jr '90271925441.63
10 Kirk Baldo FMillbrook Sr '88312624501.61
5 Wayne Simpson CLawrence Academy Jr 301830481.60
11 Brian Gibbons FVermont Academy Sr 232115361.57
26 Antoine Laganiere FDeerfield Jr '9025830381.52
33 Jamie Core FExeter Sr '89292123441.52
21 Nick Marquis FTilton Sr 312720471.52
13 Casey Shaughnessy FNew Hampton Sr 272218401.48
8 Kyle Riffe FBerwick Sr '90271921401.48
11 Taylor Larsen FWorcester Academy Pg 251918371.48
21 Alex Davidson FSt. Paul's Jr '90281625411.46
17 Nick Carrellas FSt. George's Sr 241223351.46
21 Derrick Pallis DNoble & Greenough Sr 29636421.45
7 Mike Pereira FSouth Kent So 362824521.44
14 Jeff Silengo FSouth Kent Jr 362428521.44
12 Kyle Zobler FNew Hampton Jr 271920391.44
13 Mark Goggin FChoate Jr '90251521361.44
9 J.e. Oberbeck FBrunswick Sr 251521361.44
14 Robbie Bourdon FTaft Jr '90231617331.43
14 Anthony Chighisola FWilliston Northampton Pg 281822401.43
2 Wade Megan FSouth Kent Jr 362427511.42
10 Tom Gildersleeve FNorth Yarmouth Academy So 20919281.40
19 Jack Bartlett FBB&N So 281524391.39
16 Chad Johnson FTilton Sr 311528431.39
21 Nick Prockow FBerkshire Sr '89322222441.38
24 Andrew Ammon FDeerfield Jr 251816341.36
16 Anthony Bilotta FWorcester Academy So 251618341.36
7 Matt Robertson FProctor Sr '89281820381.36
13 Sean McCarthy FRoxbury Latin Sr 231516311.35
18 Chris Kreider FAndover So 272214361.33
16 Mike Violette FSt. George's So 24923321.33
9 Jonathan Theriault FMillbrook So 312021411.32
17 Kyle Williams FNorth Yarmouth Academy Jr 201511261.30
5 Dan Mazzei FBB&N So 281917361.29
5 Pat O'Kane FWilliston Northampton Pg 281620361.29
15 Joel Goodsell FChoate Jr '90251319321.28
15 Ben MacLaughlin FPingree Sr '90261914331.27
3 Matt MacDonald FPingree Jr 261023331.27
20 Billy Sanborn FGunnery Sr '89312514391.26
26 Bobby Holland FTilton Pg 311524391.26
7 Greg Haliskoe LWKents Hill Pg 291719361.24
24 Billy Arnold CNoble & Greenough Fr 291323361.24
21 Steven Whitney FLawrence Academy Jr 301522371.23
20 Rob Dudley FMiddlesex Sr '89221413271.23
3 Pierce King FPortsmouth Abbey Sr '8918715221.22
11 Chad Goodwin FHebron Jr '90321920391.22
16 Richie Iskra FRoxbury Latin Sr 231117281.22
16 Rob Florentino FBB&N Sr 281024341.21
6 Bo Stafford FBrunswick Fr '92251218301.20
20 Mathieu Dubuc FMillbrook Jr '90311918371.19
8 Matt Abbott FMillbrook Jr '90311027371.19
12 John Lessard FWilliston Northampton Pg 281914331.18
20 Brad Peltz FAvon Old Farms Jr '89281320331.18
13 Lee Moffie DAvon Old Farms Jr '9028726331.18
9 Brian Maguire CCushing Sr '89291519341.17
9 Jake Goldberg FBerkshire So '91322116371.16
28 JJ McGregor FAndover Sr '89271417311.15
19 Phil Bronner FWilliston Northampton Sr '89281616321.14
14 Michael DiMare CAvon Old Farms Sr '89281616321.14
9 Dennis Silvio FProctor Sr 281220321.14
26 John Tague FSouth Kent Sr '88362219411.14
19 Josh Bernard FCushing Sr '89291320331.14
22 John Mcinnis FLawrence Academy Sr 301915341.13
17 Bryan Kelly FPomfret Pg 311619351.13
22 Ross Garson FTabor Jr 251414281.12
3 Alex Essaris DWorcester Academy Sr 25325281.12
22 Anthony Mezzagno FHolderness Jr '90271812301.11
22 Chris Wieland FAvon Old Farms Sr '88281318311.11
18 Ryan Ruddock FProctor Sr 281219311.11
8 Michael Griffin RWNoble & Greenough Sr 291913321.10
12 Nick Kolb LWKents Hill Jr 291814321.10
4 Trevor Crevatin CKents Hill Pg 291319321.10
15 Torin Snydeman FCushing Jr '90291220321.10
19 Cam Clark FPomfret Pg 311618341.10
16 Connor Brickley FBelmont Hill Fr 321421351.09
11 Sean Curran FTaft Sr '8923817251.09
8 Cam Maillet FWorcester Academy Jr 251512271.08
16 Joey Campanelli FWestminster Jr '90251215271.08
7 Jayson Megna FTabor Jr 25819271.08
14 Connor Goggin DChoate Sr '8825621271.08
23 Pat Shortt FNew Hampton Sr 271514291.07
15 Andrew Hatfield FBerwick Sr 271415291.07
7 Colin Downey FNorthfield Mt. Hermon Sr 312310331.06
3 Chris McCarthy FBerkshire So '91321717341.06
12 Dillon O'hara DSouth Kent Pg 361622381.06
4 Chris Cyr FSt. Mark's Jr 24169251.04
9 Julien Boutet FWestminster Sr '89251511261.04
19 Eric Czapka FTabor Jr 251412261.04
15 Steve Rogers FSt. Sebastian's Jr '90271315281.04
10 James Chamness FAvon Old Farms Sr '8928920291.04
5 Tom Valenti DAlbany Academy Sr 311319321.03
16 Zach Popp FAlbany Academy So 311319321.03
21 Tom DiDonato FNorthfield Mt. Hermon Sr 311220321.03
18 David Woods FHebron Pg '88321716331.03
9 Patrick Webber FWinchendon Pg 311021311.00
2 Jeff Buvinow DGunnery Sr '9031526311.00
9 Kyle Hunchberger FMilton Jr 281414281.00
20 Ryan Edwards FMilton Jr 281018281.00
14 Adam Zacuto FMilton Jr 28820281.00
19 Jack Clayman FSalisbury Sr '8825817251.00
22 Jesse Root FTaft Jr '89231112231.00
9 Will Lee CGroton So '90211011211.00
16 Robert Lerro FDexter Jr 16151161.00
10 Sean Murray FCanterbury Jr 311614300.97
10 Lucas First FAlbany Academy Sr 311020300.97
13 Scott Cook FWilliston Northampton Jr '91281413270.96
18 Geoff Mucha FMilton Sr 281314270.96
7 Bill Rivellini FChoate Jr '90251113240.96
16 Merrick Friedman FDeerfield Sr 251014240.96
12 Cody Skinner FDeerfield Jr '9025816240.96
10 Tommy Cross DWestminster Sr '8925717240.96
12 Ryan Whooley FRoxbury Latin Sr 231210220.96
8 Bryan Abraham FPortsmouth Abbey Sr 18107170.94
14 Ryan Andrews FPortsmouth Abbey Jr 18413170.94
2 Chris Cerbino FCanterbury Jr '90311019290.94
14 Kevin Goumas FCanterbury So '9131821290.94
17 Charlie Brewer FExeter Sr '89291314270.93
18 Josh Goellner CKents Hill Sr 291314270.93
5 Mark Hourihan CNoble & Greenough So 291215270.93
4 Mike Daly DSt. Paul's Sr '8928818260.93
9 Nick Neron FHolderness Jr 271114250.93
21 Herbie Kent FGovernor's Sr 271114250.93
27 Kyle Hughes FSalisbury So '9025176230.92
17 Francois Drolet FSalisbury Jr 251211230.92
22 Jordan Foster FWorcester Academy Jr 251112230.92
10 Mark Colp FTabor Sr '8825815230.92
4 Thomas Kader DTabor Jr '8925518230.92
17 Jordan Dewey DWestminster Sr '8925518230.92
24 Dan Findley FRoxbury Latin Jr 23156210.91
27 Kevin Sullivan FBerkshire So '9132722290.91
9 Stefan Lutzenkirchen FBrewster Academy Jr 21118190.90
25 Ivan Oliinyk FWinchendon Sr 31208280.90
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton So 28619250.89
2 Scott Macphee DBB&N Sr 28025250.89
11 Kyle Krulac FHolderness Sr '89271113240.89
14 Michael Hoban FSt. Sebastian's Sr '8927915240.89
9 Tom Smith FPingree Sr 261211230.88
21 Wyatt Clarke FTabor Sr '8925715220.88
24 Chris Buonomo FBerkshire Sr '88321414280.88
19 Kevin Shelton FSt. George's Jr 24912210.88
16 Thane Heller FGunnery So '92311116270.87
21 Matthew MacLeod DWinchendon Pg '89311116270.87
10 Andrew Balysky FTaft Sr '8923713200.87
14 Kyle Kadlick FRoxbury Latin So 23713200.87
18 George Hughes DTaft Sr '8823614200.87
21 Mike Conderman FCushing So '9129817250.86
9 David Benmocha FSouth Kent Jr 361318310.86
4 Danny Allen FProctor Pg '89281113240.86
10 Kyle Stewardson FNew Hampton Sr 27158230.85
22 Sean Dunn FNew Hampton Jr 27518230.85
18 Jesse Jalva FNorth Yarmouth Academy Jr 20611170.85
14 Matt Spurling DPingree Sr '8926517220.85
15 Brandon McNally FBelmont Hill Fr '9232819270.84
9 Zach Luczyk FWorcester Academy So 25138210.84
17 Dennis White FWorcester Academy Jr '90251011210.84
22 Nick McIntyre DKent Jr '9025615210.84
11 Ryan Fritz FCanterbury Sr 311412260.84
13 Shane Gorman FGunnery Jr 31818260.84
4 Dan Ahern DTilton Pg 31521260.84
14 Brendan Cottam LWLawrence Academy Jr '90301510250.83
5 Brad Richard DKents Hill Sr 291113240.83
22 Jessyko Bernard FCushing Jr '9129816240.83
10 Chris Napolitan FVermont Academy Pg 23415190.83
16 Jay Haseley FMilton Jr 281211230.82
11 Chris Freeman FKingswood Oxford Sr 22612180.82
8 Mike O'Donnell FBelmont Hill Sr 32197260.81
19 Justin Agosta DBerkshire Jr '9032719260.81
10 Jono Turchetta RWGroton Jr 21116170.81
17 Breck Merritt FBrewster Academy So '9121107170.81
7 Clark De geer FTrinity-Pawling Sr 26138210.81
10 Kevin Gagnon FWinchendon Sr '89311114250.81
16 Evan Haney FMillbrook Jr '90311015250.81
11 Matt Rakoczy FAlbany Academy So 31916250.81
9 Drew Jelinek FTabor Jr 251010200.80
2 Sam Wheeler FChoate Sr '88251010200.80
16 Mike Jangro FTabor Sr '8925911200.80
23 Paul Jaskot FSalisbury Sr 25713200.80
10 Kevin Mortimer FDWorcester Academy Sr '8925416200.80
26 Colt Steele FNorth Yarmouth Academy Fr 20106160.80
27 Thomas Larkin FExeter Jr '9029617230.79
22 Scott Chanelli FSt. George's Jr 24118190.79
23 John Bellotti FMilton Sr 281210220.79
19 Tommy Cantwell FDTaft Sr '8923612180.78
19 Jake Moscatel FBelmont Hill Sr 32169250.78
13 Jason Silvia FBelmont Hill Sr 321411250.78
23 Cody Ferriero FGovernor's So '9127129210.78
21 Tucker Mullin FAndover Sr 271011210.78
8 Jordan Fine FSt. Sebastian's Sr 27318210.78
19 Sasha Thomas FWinchendon Sr 31519240.77
17 Joseph Tebano FLoomis Chaffee Jr '902298170.77
21 Beau Roeder FTrinity-Pawling Jr 26911200.77
12 Guillaume Cyr FBrewster Academy Jr 2179160.76
22 Evan Dugdale FDeerfield Jr 25415190.76
24 Luke Miller FExeter Pg '8929715220.76
8 Cam Miller FBerkshire Sr '9032816240.75
10 Jack McNamara DBelmont Hill Jr '9032717240.75
4 Dawson Luke DBelmont Hill Jr '9032420240.75
12 Matt Drew FSt. Mark's Sr 24612180.75
10 Mike Dolman FGunnery Jr '90311211230.74
22 Nick Izzi FGunnery Sr 31815230.74
10 Tucker Donahoe DSt. Sebastian's Sr '8927155200.74
17 Steven Bury FAndover Sr 27911200.74
17 Ryan Coffey FSt. Sebastian's So '9127911200.74
17 Cam Brown FRivers Fr 27812200.74
22 Chris Menard FGovernor's Jr 27812200.74
25 Jeff Gordon-Johnson FHolderness So '9127812200.74
2 Paul Donato FSt. Sebastian's Jr '9027713200.74
12 Chris Atwood DBerwick So 27317200.74
26 Logan Gillis FLawrence Academy Jr 30913220.73
17 Robbie Sorrenti FTrinity-Pawling Jr 26514190.73
17 Chris Mahoney FMiddlesex Jr '892297160.73
8 Mike DeVita FCushing Sr 29174210.72
10 Jeff Back FSalisbury Sr '8825711180.72
3 Malcolm Lyles DDeerfield Sr 25711180.72
21 Nick Stefanelli FChoate Pg '8825513180.72
15 Shane Sooth FSalisbury So 25414180.72
19 Nick Trepp DBrunswick Jr '9125216180.72
17 Andrew Cetola FHebron Jr '9032815230.72
15 Stephen Wadsworth FBB&N Jr 28137200.71
17 Bernie Rissmiller FBB&N Sr 28812200.71
16 Benjamin Weston DWinchendon Jr '8931715220.71
10 Jordan Greenfield FRivers So 27217190.70
27 Shane Hearn FNorth Yarmouth Academy So 2059140.70
19 Sergiy Laptyev FVermont Academy Sr 23106160.70
16 Casey Brugman FCushing Jr '9029515200.69
7 Chris Steele DNoble & Greenough Sr '8929317200.69
24 Nick Costanzo FHebron Pg '8832913220.69
7 Derek Niziankiewicz DKingswood Oxford Sr 22411150.68
9 Brandon Barry FMiddlesex Sr 22312150.68
14 Phil Silbereisen FBrunswick Jr '912598170.68
7 Dan Biega DSalisbury So 25413170.68
17 Sasha Voloshin FMilton Sr 28811190.68
9 Kevin Conway FCanterbury Pg '88311110210.68
19 Mike Garlasco FGunnery Jr '9031912210.68
12 Louis Mareschi FTilton Sr 31813210.68
21 Justin Bishop FCanterbury So '9131714210.68
13 Dan Pelletier FSouth Kent Jr 36915240.67
12 Chris Brown FSt. Sebastian's Jr '9027126180.67
9 Michael Voto FGovernor's Sr 27117180.67
13 Jack Brewer FRivers Fr 27108180.67
11 Sean Jenkins FHoosac So 2479160.67
12 Alex Machikas LWGroton Fr '922159140.67
24 Frank Holbrook DPortsmouth Abbey Sr 1866120.67
15 Nate Dupere DHebron So '9132129210.66
23 Greg Jacques FHebron Pg '8932417210.66
18 Joe Tierney FBelmont Hill Sr 32318210.66
9 Jeff Reppucci DExeter Jr '9129811190.66
2 Sean Whitney DCushing Sr '8929712190.66
9 Scott Maciel FVermont Academy Jr 2387150.65
21 Frank Conway FBrooks Sr '902369150.65
9 Zach Markell DRoxbury Latin So 23114150.65
8 Brady Earle FGunnery Sr '8931812200.65
19 Nick Gordon FNorthfield Mt. Hermon So '9031812200.65
19 Richard Rodeschini FCanterbury Jr '9031713200.65
23 Brant Sherwood FNorthfield Mt. Hermon So '9131515200.65
17 Robbie Little CProctor Sr '8928117180.64
9 Ricky Longobardi FAvon Old Farms Sr '8928810180.64
11 Kevin Kelly FWilliston Northampton So 28711180.64
7 Justin Alejandro FWilliston Northampton Jr 28513180.64
4 Brad Cooper DAvon Old Farms Sr '8928315180.64
19 Jamie Nudy FChoate Sr '8925106160.64
23 Jon Schanke FKent Sr 2579160.64
13 Matt Nieto FSalisbury So 2579160.64
23 Jordan So FWestminster Pg '892579160.64
17 Chip Daugherty FDeerfield Sr 25610160.64
12 Trevor Pawliczka FTabor Sr '8925610160.64
21 Mark Haggarty FHolderness Jr '9027116170.63
19 Dominic Jancaterino FSt. Sebastian's Jr '9027512170.63
7 Garrett Sider FSt. George's So 2469150.63
23 Patrick Guerriero FSt. George's Jr 2469150.63
2 Charlie Casner FDexter Sr 1628100.63
4 Christian Stevens DExeter So '9129513180.62
21 Riley Merritt FBrewster Academy So '9121211130.62
13 Matt Langille FTrinity-Pawling Sr 2697160.62
14 Mike Tiano FTilton Pg 31118190.61
13 Andrew Pontes FWinchendon Pg '8931811190.61
6 Greg Delgiuduce FDBrooks Sr 2368140.61
18 John Gallagher FBrooks Sr '892368140.61
8 Mike Sinsigalli FTaft Jr '902368140.61
15 Tom Reed FWilliston Northampton So 28710170.61
7 Danny New DAvon Old Farms Sr '8928710170.61
5 Alex Milley DProctor Sr 28611170.61
6 Stefan Demopoulos FAvon Old Farms Jr '9128413170.61
6 Jason Molle CLawrence Academy Jr '9030711180.60
21 Oliver Koo FWestminster Sr '902578150.60
19 Paul Cinquegrana FKent So '912569150.60
12 Brandon Sinnery FWorcester Academy Sr 2569150.60
3 Rich Latta DTabor Sr 25213150.60
3 Sam Choate FBelmont Hill Sr '8932136190.59
7 Mike Blake FBelmont Hill Jr 32910190.59
18 Pat Bursee DBerkshire Sr 32316190.59
10 Josh Corrigan FHolderness Pg '882788160.59
15 Chalie Coyle FThayer Fr 2779160.59
20 Justin Kochan FLoomis Chaffee Pg '892294130.59
38 Ben St Germain RWKents Hill Sr 2989170.59
3 Alex Gallen DCushing Sr '8929611170.59
17 Neil Lavanchy FCushing Jr '8929215170.59
14 Peter Massar FHotchkiss Sr '882495140.58
8 Sam Lawfer FSt. Mark's Jr 2468140.58
19 Matthew Clewer FHoosac Sr 2459140.58
11 Chris Fogg DSt. George's Sr 24212140.58
4 Whit Curtin DSt. George's Sr 24212140.58
23 Colby Macdonald FGunnery Sr '8831612180.58
14 Brandon Moore FTrinity-Pawling So 2696150.58
6 Cheyne Rocha DSt. Paul's Sr 28412160.57
7 Igor Yegorychev FBrewster Academy Sr 2175120.57
3 Greg Healy DBrewster Academy Sr 2148120.57
13 Scott Shiner LWLawrence Academy So '9030512170.57
17 Nick Galanos FBrooks So 2394130.57
13 Zach Williams FTaft Pg '892358130.57
16 Taylor MacGillivary FBrooks Jr 2358130.57
9 Sean Tierney FBelmont Hill Sr '8932513180.56
19 Cameron Darcy FDexter G8 163690.56
9 Kyle Lysaght FKent Jr 2568140.56
5 Garrett Clement DSouth Kent So 36515200.56
12 Brian Ward FGovernor's Fr '922787150.56
2 Jeff Menard DGovernor's Jr 2769150.56
18 Ben Magnan FHolderness Jr '8927510150.56
22 John Dupras FWinchendon Pg '8831512170.55
4 Bryant Doerrsam DMillbrook Sr '8931512170.55
27 Tyler Beauregard DTilton Jr 31314170.55
21 Patrick Lydon FMiddlesex Sr 2266120.55
12 Ethan Latour FMiddlesex Sr 2248120.55
20 Luke Glendening FHotchkiss Pg '892485130.54
19 Derek Deblois FHotchkiss So '912449130.54
2 Ryan Smith DSt. Mark's Sr 24310130.54
14 Cory Mcgrath FSt. Paul's Jr '9028114150.54
3 Jeremy Deutsch DMilton Sr 28213150.54
16 Will Compton FProctor Jr 28213150.54
12 Matt Rappaport FBerkshire Sr '8932710170.53
19 Eric Rodriguez FHebron Sr '8932611170.53
16 Keith Buzzar FHebron So '9132512170.53
15 Matt Chase FBrunswick Jr 2567130.52
24 Nick Passantino FKent Jr '902549130.52
19 Jarrod Connolly FWestminster Sr '8925310130.52
11 John Rose DDeerfield So '9025211130.52
19 Ben Gacicia FThayer Jr 2777140.52
22 Marco Eberth FRivers So 2759140.52
19 Garnet Hathaway FAndover So 2759140.52
4 Zach Menard DGovernor's Sr 27410140.52
19 Matt Chartrain FHolderness So '9127410140.52
17 Craig Leach DHolderness Sr 27311140.52
16 Bennet Carroccio DAndover So 27311140.52
23 Kenny Simon FCushing Jr '902978150.52
2 Gus Young DNoble & Greenough So 2969150.52
19 Ted McKenna FExeter Pg '8829510150.52
11 Colin Cook FPomfret Sr 31106160.52
20 Cody Marquis FTilton So 3197160.52
20 Benjamin Grimes FWinchendon Sr '903188160.52
9 Keven Meehan FTilton Jr 3188160.52
27 Dylan Robichaud DAlbany Academy Sr 31610160.52
17 Colin Devine FWinchendon Pg '8931610160.52
9 Chris Sullivan DNorthfield Mt. Hermon Pg '8831412160.52
11 Charlie Carkin DLawrence Academy Sr 30411150.50
7 John Cronin DSt. Paul's Sr '9028014140.50
12 Brendan Rempel DAvon Old Farms Jr '9128014140.50
2 Terrence O'Neill DTrinity-Pawling Jr 2649130.50
12 Robbie Macgregor FTrinity-Pawling Jr 26211130.50
12 Attila Pavuk FHoosac So 2466120.50
19 Ryan Williams FMiddlesex Jr 2265110.50
12 Paul Gallagher FLoomis Chaffee Jr '902256110.50
5 Joe Pascucci FMiddlesex So '912238110.50
19 Joe Giordano FLoomis Chaffee So '922229110.50
3 BJ Lalonde DExeter Sr '8929410140.48
10 Ben Wiggins LWNoble & Greenough So 29311140.48
18 Alex Gacek FGovernor's Fr 27103130.48
3 John Fitzgerald FRivers So 2749130.48
11 Matt Lawrence DBerwick Sr '8927211130.48
5 Michael Shakespeare DGovernor's Sr 27211130.48
28 Andy Pryor DNew Hampton Sr 27211130.48
7 Chris Borsoi DHolderness Jr '9027211130.48
2 Drew Tunney FBrunswick Sr '902593120.48
26 John Passantino FKent Sr 2584120.48
24 Michael Sorrenti FWestminster Sr '892566120.48
24 Vic Heselton DSalisbury Jr 2548120.48
6 Andy Latta DTabor So '912548120.48
18 Matt Clune DSalisbury Sr 25210120.48
17 Cody McLeish FVermont Academy Pg 2356110.48
16 Kevin Nugent FTaft Sr '892347110.48
22 Chris Melanson DBrewster Academy Sr 2137100.48
18 Bill Silengo DSouth Kent Pg 36413170.47
10 Dylan Pritchard DBerkshire Jr '913278150.47
17 Thomas Regan DBerkshire Sr 32114150.47
8 Jon Felteau FProctor Fr '932858130.46
17 Zack Martin FHotchkiss Jr '902465110.46
22 Tom DeSimone FKingswood Oxford Jr 2264100.45
14 Max Koenekoop FLoomis Chaffee Sr '892237100.45
27 Jordan Cicarello DLoomis Chaffee Jr '902237100.45
24 Kenny Craig FTilton So 3177140.45
7 Scott Gray FWinchendon Pg '893168140.45
9 Zach Capozza FGunnery So '9131212140.45
5 Jeff Callahan DTilton Sr 31014140.45
11 Kevin Hayes LWNoble & Greenough Fr 2985130.45
4 Zach Bradanick DCushing Jr 2949130.45
28 Ryan Urso FThayer Sr 27102120.44
15 Sam Demerling FNew Hampton Sr 2748120.44
18 Mac Lalor DSt. Sebastian's Jr '912739120.44
13 Joey Coffin FTabor Sr '892574110.44
16 Peter Mistretta FBrunswick So 2574110.44
23 Tommy Dwyer FBrunswick Fr '922547110.44
17 Mike Domsodi FKent Jr '902538110.44
19 Scott Rosenthal FWorcester Academy Jr '902538110.44
3 Brandon Russo DSalisbury So '9225110110.44
21 Erik Talbot FRoxbury Latin Jr 2355100.43
19 Shayne Anderson DRoxbury Latin Jr 2319100.43
17 Duncan Barclay DLawrence Academy Sr 30112130.43
22 Trent Blossom FSt. Paul's Sr 2875120.43
2 Chris MacArthur FProctor Pg '892839120.43
22 Jonathon Mleczko FMilton So 2839120.43
18 Nils Martin RWGroton Fr '92216390.43
15 Robert Koger FBrewster Academy Sr 214590.43
21 Ben Sargent DGroton Jr 212790.43
4 Bobby Adam FPingree Fr 2647110.42
6 Ray Zeek FPomfret Fr '9131211130.42
11 Chris Gudmundson FHotchkiss Sr '892473100.42
10 Jory Uhlman FHoosac So 2437100.42
9 Austin Brock FDSt. Mark's Sr 2428100.42
14 Keith Maynard RWKents Hill Sr 2957120.41
18 Cam Chaput FExeter Sr '902957120.41
14 Kelly Cannon FKingswood Oxford Jr 226390.41
9 Kevin Bunting FKingswood Oxford Sr 226390.41
24 Tom Hay FBerwick Jr 2765110.41
7 Trevor Hines FGovernor's Jr 2756110.41
15 Brendan Domos FRivers So 2756110.41
2 Brian McNulty FRivers Sr 2747110.41
23 Mike Antoniou FHolderness Sr 2747110.41
20 Rich Pallai FBerkshire Jr '903285130.41
4 Micah Williams DLawrence Academy Jr 3048120.40
12 Reid Acton FWestminster Sr '892573100.40
7 Andrew Philie DDeerfield Jr '902528100.40
20 Frank Misuraca DKent So '912519100.40
6 Daniel Bartus DDeerfield Sr 25010100.40
9 GRAHAM BARTLETT FDNorth Yarmouth Academy Sr 205380.40
3 Cam Smith FNorth Yarmouth Academy Jr 204480.40
13 Davit Kantola DNorth Yarmouth Academy Jr 201780.40
27 Samuel Courcelles FSt. Paul's So '902856110.39
15 Scott Harff DSt. Paul's Jr '892838110.39
2 William Weimar DVermont Academy So 235490.39
28 Joe Napolitano FBrooks Jr 233690.39
20 Bill Strakosch FSouth Kent Jr 3668140.39
7 Matt Job FMillbrook So 3148120.39
5 Mathieu Limoges FTrinity-Pawling Sr 2673100.38
5 Diego Russell FDGroton Sr 213580.38
19 Conor Robinson FDGroton Jr '91212680.38
19 Justin Ingram DBrewster Academy Jr 212680.38
22 Nick Resor LWNoble & Greenough Sr 2983110.38
6 Brent Mayo FExeter Pg '892956110.38
5 Grant Telfer DCushing Jr 2956110.38
8 Costa Tsitouras FHebron Sr '893248120.38
16 Matt Genovese FBerkshire Pg '893239120.38
10 Mike Borge FHotchkiss So '91245490.38
13 Kevin Kittredge DHotchkiss Sr '89240990.38
5 Steve McKenna FDexter Fr 164260.38
7 Sam Gacicia DDexter Sr 163360.38
17 Brad Suter DBerwick Sr '892755100.37
7 George Jenkins FNew Hampton Sr 2746100.37
21 Joe McCarran DNew Hampton Sr 2746100.37
8 Brian Safstrom FDAndover So 2746100.37
3 Ivan Delic DHolderness So '902737100.37
2 Chris Grilk DHolderness Jr '902728100.37
15 Taylor Waybright FKingswood Oxford Fr '92224480.36
3 Jared Mullane DMiddlesex Sr '89223580.36
14 Chris Suchy FWestminster Pg '89256390.36
11 Evan Ellbogen FTabor Sr '88255490.36
21 McCullough Shriver FDeerfield Sr 255490.36
7 Lucas Chavira-schramm DKent Sr 251890.36
14 Jack McKew FProctor Sr '892855100.36
21 Jonathan Cox FAvon Old Farms Sr '892819100.36
12 Vincent Scotti FGunnery So '923129110.35
11 Michael Morrison DNorth Yarmouth Academy Fr 202570.35
10 Brad Forgetta FBrooks Sr '90233580.35
13 Marc Mastrocola FVermont Academy Jr 232680.35
7 Oleg Koval FDVermont Academy Sr 232680.35
3 Andrew Berry FRoxbury Latin Jr 232680.35
3 Greg Cairns DVermont Academy Sr '89231780.35
20 Alex Pellegrini FRoxbury Latin So 231780.35
6 Adam Rimmer DPingree Jr 263690.35
14 Nick Kondiles FExeter Jr '902946100.34
4 Michael Freitag FBerkshire So '903265110.34
6 Jason Goodman DHebron Sr '893238110.34
6 John Caldwell DBelmont Hill So '913229110.34
11 Nick Metcalfe DBelmont Hill Jr '9032011110.34
11 Peter Burke FSt. Sebastian's So '91274590.33
6 Matt Doherty DThayer Sr '96273690.33
12 Jeff Devereux FRivers Sr 272790.33
20 Lucas Borough FHoosac Sr 244480.33
14 Thomas Growney FSt. George's Jr 243580.33
9 Mac Bennett DHotchkiss So '91243580.33
2 Stephen Maier DHotchkiss Sr '90240880.33
4 Louis Caron FBrewster Academy Jr 213470.33
11 Scott Fronsdahl CGroton So '92212570.33
8 Sean LaLiberte DGroton Jr 210770.33
18 Jonathan Jaxtimer DPortsmouth Abbey Sr 183360.33
11 Mark Moran FWinchendon Pg '893155100.32
25 Mike Larino DCanterbury Jr 3155100.32
7 Ryne Lubert FTilton Jr 3146100.32
24 Michael Grzelcyk DWinchendon Pg '883146100.32
22 Brock Swartwood DMillbrook So 3137100.32
6 Andrew Fiore DMillbrook Sr '893128100.32
10 Eric David DPomfret Jr 3119100.32
6 Ethan Belisle FWilliston Northampton So 284590.32
18 Jonathan Liau FSt. Paul's Fr '92284590.32
2 Walter McCarthy DMilton Sr 282790.32
12 Chris Buquicchio FKent Jr 253580.32
12 Taggie Martin FBrunswick Jr 252680.32
8 Andrew Diozzi FDeerfield Sr '88252680.32
9 Kyle Quick DSalisbury Jr '91251780.32
24 Toshi Terai FBrunswick Fr '93251780.32
8 Tucker Blanton FMiddlesex Jr '90224370.32
4 Chris Barry DMiddlesex Jr '90221670.32
10 Matt Magoon DDexter So 160550.31
21 James Shannon FExeter So '91294590.31
19 Eddie O'Connor DNoble & Greenough Jr 292790.31
11 Aaron Gregory DTrinity-Pawling Sr 263580.31
12 Chris Dobson FVermont Academy Jr 235270.30
17 Thomas Buckley FRoxbury Latin Fr 234370.30
12 C.m. Liotta FTaft Jr '90233470.30
21 Matt Herskovitz DTaft Jr '89232570.30
25 Thomas Freyre DTaft So '90231670.30
4 Brandon Barrett FDNorth Yarmouth Academy So 202460.30
19 Jordan Haskell FNorth Yarmouth Academy Fr '93202460.30
7 Conor Dempsey FRivers Fr 277180.30
3 Nick Maggio FNew Hampton Sr 274480.30
6 Brooks Dyroff FAndover Jr 274480.30
20 Nick Craven FAndover Jr 273580.30
23 Bobby Sugrue FSt. Sebastian's So '92272680.30
3 Patrick Morrissey DGovernor's Sr 271780.30
18 Craig Cameron DNew Hampton Jr 271780.30
3 Colin Benelli FThayer Jr 271780.30
7 Ryan Scully FPomfret Sr '89314590.29
3 Gordon Nicholson DPomfret Jr 311890.29
22 Brian Dell'Erario DWilliston Northampton Pg 285380.29
10 Nick Libby FProctor So '92283580.29
2 Andrew Les FWilliston Northampton Jr 283580.29
15 Alex Riccio DAvon Old Farms Jr '89283580.29
15 Chase Davis FMilton So '91283580.29
22 Matt Pugh FBB&N G8 283580.29
7 Michael Doherty CGroton G8 '93215160.29
16 Josh Hamlin FBrewster Academy Jr 214260.29
5 Alex Kinkopf DBrewster Academy Sr 211560.29
6 Keith Veronesi FBerkshire So '91325490.28
7 Chris Gacsy DHebron So '92322790.28
22 Alex Ytterberg-Percudani FSalisbury Jr 252570.28
5 Peter Castine DBrunswick Jr 252570.28
9 Justin Harnett FChoate Pg '89252570.28
22 Peter Michailidis FWestminster So '92252570.28
8 Shawn Manning FSalisbury Sr '89251670.28
14 Nic Brickley DKent Jr '90251670.28
17 Matt Hogan DTabor Sr 250770.28
24 Derek Henderson DTabor So '92250770.28
16 Andrew Noiles DKents Hill Sr 294480.28
15 Ryan Breen FExeter So '91294480.28
8 Brendan Cosgrove DExeter So '91290880.28
4 Michael Reardon DNoble & Greenough Fr 290880.28
19 John Clarke FKingswood Oxford Sr 224260.27
6 Rob Harty DMiddlesex Jr '90223360.27
16 chris izmirlian FLoomis Chaffee Fr '92223360.27
2 Tom Harris DLoomis Chaffee Jr 221560.27
12 Matt Corona FDKingswood Oxford Sr 221560.27
2 Ben Kantor FKingswood Oxford Fr '92221560.27
16 Dan Morgan DKingswood Oxford Jr 220660.27
18 Tommy Conley RWLawrence Academy Jr 301780.27
21 Mike DiDomenico FVermont Academy Jr 234260.26
7 Kevin Reich DTaft Jr '90231560.26
20 Brian Cotrone FThayer Jr 273470.26
4 Casey Cronin FSt. Sebastian's Jr '90273470.26
24 Josh Adinolfo FGovernor's So '91273470.26
5 Matt Whiting DRivers Fr 272570.26
24 Jack Walsh DAndover Sr 272570.26
15 Michael Hill FGovernor's Sr 272570.26
3 Brendan Corcoran DSt. Sebastian's Jr '90271670.26
10 Will Bryson FDGovernor's Sr 271670.26
12 C.J. Chartrain DHolderness Jr '90270770.26
3 Luke Duprey DAndover So 270770.26
4 Corey Dever DNew Hampton Sr 270770.26
12 Joseph Greene FWinchendon Pg '88317180.26
23 Jared Micheller FWinchendon Pg '89313580.26
7 Kevin Perron FAlbany Academy Fr 313580.26
3 Darren Laurie DGunnery Jr '90312680.26
27 Jesse Dietrick FNorthfield Mt. Hermon Jr 311780.26
18 James Richardson DGunnery Jr '90311780.26
21 Neil Fachini DSouth Kent Jr 361890.25
5 Peter Plumeri DHebron Sr '90324480.25
23 Michael Spiller FWilliston Northampton Sr 285270.25
17 Blake Forkey FAvon Old Farms Sr '90285270.25
8 Julien Shine DSt. Paul's Jr '90283470.25
8 Nolan Descoteux DMilton Sr 283470.25
3 Scott Kessler DWilliston Northampton Jr 281670.25
21 Gary Marin FHoosac Jr 244260.25
22 Matthew Stewart DHoosac So 243360.25
27 Anthony Jorgensen FDHoosac Fr 242460.25
4 Lorne Miller DHoosac Jr 242460.25
6 Carmen Boscia DSt. George's Jr 241560.25
16 Joe Frasso DHoosac Sr 240660.25
12 Jared Lackey RWNoble & Greenough So 293470.24
10 Joe Kestner FExeter Pg '89293470.24
12 Tim Matthews FExeter Pg '89293470.24
8 Cody Southiere RWKents Hill Jr 292570.24
10 Roman Khromushkin DKents Hill Sr 291670.24
4 Bryce Fitzpatrick DBrunswick Sr 253360.24
11 James Einstein FWestminster Sr '89252460.24
18 Joe Ronan DWorcester Academy Pg 252460.24
18 Freddy Ketchum FBrunswick Jr 252460.24
6 Blake Jobkar FKent Sr 252460.24
18 Ian Coleman DTabor So '91251560.24
22 Greg Kreisinger FChoate So '91250660.24
6 Charles-Eric Boutet DGroton So '90212350.24
8 Matt Rosenthal FDLawrence Academy Sr 304370.23
6 Tim Margiotta DTrinity-Pawling Sr 263360.23
18 Matt Machiros FPingree Jr 263360.23
6 chris lembo FLoomis Chaffee So '91223250.23
3 Aj Grocki DLoomis Chaffee Jr '89222350.23
13 Jason Hardy DMiddlesex Sr 221450.23
15 David McKie DLoomis Chaffee Pg '89221450.23
9 Michael Blair FLoomis Chaffee Fr 221450.23
7 Adam Barba FLoomis Chaffee Jr 220550.23
23 Jared Emmett FCanterbury So 315270.23
15 Todd Wechter FPomfret Jr 313470.23
6 Brad Improta DCanterbury So '91313470.23
10 Kris Brassard DTilton Jr 313470.23
7 Ben Lynett FCanterbury Sr 312570.23
4 Matt Bean DGunnery Jr '90310770.23
24 Nik Tasiopoulos FThayer Jr 275160.22
16 Peter Cross FNew Hampton Sr 274260.22
19 Cam Thorpe FBerwick Sr 273360.22
2 Peter Oswald FThayer Sr 272460.22
5 Christian Kader DNew Hampton Fr 271560.22
2 Aaron Harris FBerwick Jr '91271560.22
7 Ryan Heavey DAndover Jr '91270660.22
6 James Libutti FPortsmouth Abbey Sr 182240.22
15 Chris Thompson FPortsmouth Abbey Sr 181340.22
5 Kyle Lockwood FBerkshire So '91323470.22
3 Billy Brewster FHebron Jr '90323470.22
17 Aaron O'callahan FTaft Sr '88233250.22
3 Andrew Sherman DTaft Pg '89233250.22
15 Ryan Byrne FVermont Academy So 231450.22
8 Blake Barker DBB&N So 283360.21
3 Shawn Unis DProctor Jr 281560.21
26 Eli Brassard FHoosac So 245050.21
5 Graig Angarella FHoosac Jr 243250.21
4 Brandon Hew DHotchkiss Sr '89241450.21
17 Ryan Dorso RWKents Hill So 295160.21
26 Ryan Williamson FExeter Jr '89291560.21
5 Jamie Schmidt FKimball Union Sr 305160.20
9 Ross Jones FKimball Union Sr 304260.20
14 Brent Bourgeois FKimball Union Sr 302460.20
20 Micah Ehiorobo DLawrence Academy Jr '90301560.20
3 Lucas Sousa DLawrence Academy So '91301560.20
13 Michael Barton FWorcester Academy Fr '93254150.20
16 James Williams FKent So 253250.20
5 Mark Higgins DKent So '91251450.20
4 Bill Fitzgerald DSalisbury So 251450.20
17 Tucker Daugherty DBrunswick Sr 251450.20
5 Brian Reynolds DWorcester Academy Jr '91250550.20
18 Brian McQuillan DWestminster So '91250550.20
4 Dave Mackasey DDeerfield So '91250550.20
4 JP Ledwidge DKent Sr '89250550.20
10 Ben Tabah FBrunswick Jr 250550.20
4 Brent McGrail DWorcester Academy Pg 250550.20
22 Tim Millet FNorth Yarmouth Academy Fr 202240.20
4 Pat Crowley DSouth Kent Sr 360770.19
8 Mark Quigley FDSouth Kent Pg 360770.19
24 John Keating FNorthfield Mt. Hermon Pg '88314260.19
16 Ryan Davenport FPomfret Pg 313360.19
6 Adam DeSanctis DGunnery Fr 311560.19
15 Jared Garceau DCanterbury Sr 311560.19
2 Jay Livermore DMillbrook So 311560.19
22 Andrew Douse DPomfret Jr 311560.19
4 Phil Didonato DNorthfield Mt. Hermon Jr '90311560.19
2 Ben Chwick FBerkshire So '91321560.19
11 Brendon Donahue DRivers Sr 273250.19
15 Andrew Reilly FHolderness Jr '90272350.19
9 Joe Mcnamara FSt. Sebastian's Jr '90272350.19
7 Keegan Mehlhorn FBerwick Sr 272350.19
14 Mike Carter FThayer So 272350.19
6 Daniel Furlong DGovernor's So 271450.19
10 Jamie Paldino FKingswood Oxford Sr 222240.18
4 Nick Gehris FKingswood Oxford Fr '92221340.18
7 Austin Boesch FMiddlesex So '91220440.18
17 Roland Soltys DWilliston Northampton Sr '88283250.18
4 Colin Quirk DBB&N Jr 282350.18
11 Micheal Godwin FMilton Fr 282350.18
2 Charles Vasaturo DAvon Old Farms Jr '90281450.18
10 Matt Zielinksi DWilliston Northampton Jr 281450.18
12 Alex Quinn FBB&N Fr 281450.18
15 Andrew Mason DProctor Jr '90280550.18
24 Ryan Rostenkowski FTaft Jr '89233140.17
9 Ben Swift FBrooks Sr 232240.17
2 Jake Hoefler DBrooks Sr '90231340.17
7 Tim Norton DRoxbury Latin Jr 231340.17
20 Will Einstein FTaft So '91231340.17
5 Adam Harrison DVermont Academy So 230440.17
18 Woody Woodworth FCushing Jr 292350.17
15 Matt Harlow FNoble & Greenough Fr 292350.17
16 Andrew Gibson FExeter Pg '89292350.17
14 Brian Troy DCushing Jr '90292350.17
9 Eric Drew DKents Hill Sr 290550.17
24 Michael Jamieson FLawrence Academy Fr '92305050.17
19 Andrew Haber FDLawrence Academy Jr '90303250.17
9 Kyle Gietzen DLawrence Academy So '91301450.17
10 Andy Ensor FSt. Mark's Sr 242240.17
18 Matt Coleman FHotchkiss So '91241340.17
8 Jake Shimmel DSt. George's So 241340.17
16 Joe Venditti FSt. Mark's Fr 241340.17
21 Shane Callahan FGunnery Sr '88315050.16
17 Nikolas Campero FGunnery Jr '91313250.16
8 Mike Slattery FNorthfield Mt. Hermon Pg '88313250.16
4 Rob Becker FPomfret Sr 312350.16
8 Greg Szkop DCanterbury Sr 312350.16
3 Tyler Cornele DWinchendon Jr '90312350.16
7 Ryan Erbe DGunnery Jr '89311450.16
15 Andrew Marandola FWinchendon Pg '89311450.16
4 Cameron O'Brien DWinchendon Jr '90310550.16
19 Sean Spero DMillbrook Jr '91310550.16
11 Wes Rene FChoate Jr '90253140.16
8 Regan MacLean FTabor Jr 253140.16
15 Harry Glynne FKent Sr 252240.16
14 Mike McCann FSalisbury So 252240.16
9 Calvin Ceglanski FHebron Jr '90322350.16
5 Ugo DiBiase DBelmont Hill Jr 321450.16
26 Danny Smith FTrinity-Pawling Sr 263140.15
24 Buddy Reed DNorth Yarmouth Academy So 202130.15
7 Ryan Harrity FSt. Sebastian's Sr '89274040.15
23 Tim Sprague FThayer So 273140.15
16 Chris Allen DRivers So 272240.15
11 Tim Winslow FGovernor's So '90272240.15
16 Sean Sullivan FSt. Sebastian's Sr '84271340.15
21 Tom Mahoney DThayer So 271340.15
16 Josh Lindgren FHolderness Sr 271340.15
4 Chris Cobb DThayer Jr 271340.15
5 Cam Butler DSt. Sebastian's So '92270440.15
17 Greg Delaney FNew Hampton Fr 270440.15
6 Chris Aulet DBB&N So 282240.14
10 Anthony Zappala FBB&N Sr 282240.14
5 David Chester FSt. Paul's Fr '92281340.14
18 Quinn Smith FAvon Old Farms So '92281340.14
3 Stephen Melia DBB&N So 280440.14
24 Joe Carrabino DAvon Old Farms So '91280440.14
23 Win Warfield FBrewster Academy Jr 213030.14
24 Luke Deary FDGroton Jr '89212130.14
22 Ian Brennick DGroton Sr 210330.14
2 Connor Baharozian RWGroton So '92210330.14
16 Nick Raffone CNoble & Greenough So 293140.14
12 Connor Sheary FCushing So 292240.14
11 Jon-Mike Roy LWKents Hill So 292240.14
6 James Hoeg DKents Hill Sr 290440.14
21 Bill Tobey CKents Hill So 290440.14
21 Jared Quenzel DKingswood Oxford Jr 222130.14
17 Ken DeSimone FKingswood Oxford Sr 221230.14
5 Mick Clarke FKingswood Oxford So '92221230.14
11 Matt Livingston DLoomis Chaffee Sr '89221230.14
17 Michael O'Connell FKimball Union Jr 301340.13
19 Brooks Goodyear DBrooks Sr '89230330.13
2 Mike Joyce DRoxbury Latin Sr 230330.13
14 Mike Johnson FBrooks Jr 230330.13
4 Josh Kirkman DBrooks So 230330.13
19 Charles Gallagher FAlbany Academy Jr 313140.13
14 Dan O'Malley FNorthfield Mt. Hermon Jr '89312240.13
2 Matt Margolis FPomfret Jr 312240.13
12 Brett Clarke FPomfret Jr 312240.13
11 Bill McCormick FTilton Jr 312240.13
22 John DiSimone DTilton Pg 311340.13
10 Cam Laurie FHebron Sr '89322240.13
2 Bryan Felice DHebron So '91320440.13
12 Sam Kinney DSt. George's Jr 242130.13
18 Kyle Corkery FSt. George's Sr 242130.13
8 Brian Infante DHotchkiss Jr '90241230.13
24 Timothy Kilbride DHoosac Jr 241230.13
25 Matt Martyak DSt. George's So 241230.13
3 Kevin Infante FHotchkiss Sr '89241230.13
3 David Murphy FSt. Mark's Jr 241230.13
5 Dan Fortunato DSt. George's So 240330.13
17 Nelson Pulling DDexter Fr 161120.13
23 Evan Shiftley FDexter So 160220.13
13 Alexei Nicolos DDexter Jr 160220.13
12 Derek Lubetkin FChoate Sr '89252130.12
25 Stephen Kelley FDeerfield So '90252130.12
16 Max Heaton FChoate Jr '90251230.12
25 Max Marzouk FWestminster Sr '89251230.12
18 Tyler Maloney DChoate Sr '88251230.12
5 George Demello FTabor Jr '90251230.12
26 Bryan Luther FSalisbury Sr '90251230.12
20 Harry Radovich DWestminster Jr '90250330.12
4 Michael Paliotta DChoate Fr '93250330.12
23 Will Walfield FPingree Fr 262130.12
8 Andrew Castraberti FPingree Sr 261230.12
19 Curran Forgue FSouth Kent Fr 360440.11
19 Leo Nocera FNew Hampton Jr 272130.11
23 Kyle Lajeunesse FBerwick Fr 272130.11
20 Dan DiIeso FDRivers So 272130.11
12 TREVOR BRAUN FAndover So '92271230.11
19 Jack Ceglarski FGovernor's Fr '92271230.11
6 Jake Dagdigian DSt. Sebastian's Jr '91271230.11
13 Alex Tobey FBerwick Fr 271230.11
24 Gabriel Labretta DHolderness Jr '90271230.11
27 Chris Matteo FNew Hampton Jr 271230.11
5 Tyler Jankins DBerwick So 270330.11
8 Doug Trude DNew Hampton Sr 270330.11
21 Tim Costello DRivers Sr 270330.11
16 Thomas Bateman FSt. Paul's So '91281230.11
10 Aaron Deutsch DMilton Fr '92280330.11
24 Christian Mathers DWilliston Northampton Sr 280330.11
7 Warren Fremeth DMilton Sr 280330.11
39 Matt Locke DKents Hill Jr 291230.10
11 Joe Gagne DCushing Jr '90291230.10
3 Ian Graves DNoble & Greenough Jr 291230.10
23 Michael Kennedy DExeter So '91290330.10
20 Tieg Alward FCushing So 290330.10
7 R.J. Boyd DCushing So 290330.10
7 Lawrence Vukovic DKimball Union Jr 301230.10
11 Eliot Rosenfield FKimball Union Jr 301230.10
8 Michael LeBlanc FNorth Yarmouth Academy Sr 202020.10
16 Reilly Struthers FNorthfield Mt. Hermon Jr '90312130.10
3 Scott Machinski FCanterbury Jr 312130.10
17 Nick Demarte FMillbrook Sr '89311230.10
5 Tyler Batory DNorthfield Mt. Hermon Sr '89311230.10
14 Cameron Ford FAlbany Academy So '92310330.10
26 Brendan Chin DAlbany Academy Jr 310330.10
2 TJ O'Malley FBrewster Academy Pg 211120.10
11 Trip Finneran FDBrewster Academy Sr 210220.10
4 Dennis Cottreau DGroton So '91210220.10
27 Victor Nilsson DBrewster Academy Jr 210220.10
20 Preston Kaye DBrewster Academy Jr 210220.10
15 Justin Holmes DBerkshire Sr '89321230.09
20 Julien Guerard FHebron Sr '89320330.09
13 Phil Vermiglio FDLoomis Chaffee So 222020.09
21 JD Craig FLoomis Chaffee Pg '88221120.09
10 Nick Bingaman FMiddlesex Fr '93221120.09
15 Conor Murphy DMiddlesex So '91221120.09
5 Joe Innamorato FLoomis Chaffee Pg '89221120.09
18 Ricky Hernandez FKingswood Oxford Jr 220220.09
13 Will Baron DKingswood Oxford Fr '93220220.09
6 John Barr DTaft So 232020.09
3 Dan Conway FBrooks Fr 231120.09
4 Cody Collard DVermont Academy Pg 230220.09
2 Elliott Bostrom DTaft So '91230220.09
10 Chris Lockwood FSouth Kent Sr 360330.08
5 Robby Mormina FHotchkiss Jr '90242020.08
7 Ben Softy FHotchkiss Jr '90241120.08
19 Aaron Rocha DSt. Mark's So 241120.08
7 Nick Ciccolo FSt. Mark's Sr 241120.08
9 Chase Uhlein FSt. George's Sr 241120.08
5 Sam Gilbert DChoate Jr '90251120.08
3 Jeffrey Coffin DWestminster So '91251120.08
3 Brian DeAngelo DBrunswick So '92251120.08
10 Max Mastrella DChoate Jr '90251120.08
23 Erik Bertin FDeerfield So '91251120.08
2 Chris Sirianni FTabor Sr 251120.08
20 Neil Baldwin FWorcester Academy So 251120.08
25 Ben Iwanowski DKent Jr '90251120.08
6 Nick Lanza FWestminster Jr '91250220.08
23 Wes Marcik DChoate Jr '91250220.08
14 Matthew Doyle FDeerfield So '91250220.08
21 Brad Stefanski DSalisbury Sr '88250220.08
20 Mike Schoolcraft FSalisbury So 250220.08
7 Will Wierzba FWestminster Jr '90250220.08
9 Greg Lynch FTrinity-Pawling So 262020.08
15 Mickey Carroll FTrinity-Pawling Sr 261120.08
7 Anthony Sardo FPingree Jr 260220.08
15 Tyler Jennings FAndover So 271120.07
17 Greg Rooney FGovernor's Fr 270220.07
2 Pat Keegan DAndover Sr 270220.07
20 Christian Scully FSt. Sebastian's Sr 270220.07
20 DJ Woodworth DBerwick Fr 270220.07
5 Kyle Rooney FThayer So 270220.07
13 John Burke DAndover Sr 270220.07
8 Greg Allis DGovernor's Sr 270220.07
10 Mike Cobb DThayer So 270220.07
12 Tim Cobb DThayer So 270220.07
21 Matt O'Sullivan FMilton Sr 282020.07
19 Jordan Pritchett FAvon Old Farms Sr '89282020.07
12 Chris Sperandio FMilton Jr 282020.07
12 Charley Stern DProctor Jr '89281120.07
4 John Haddad DMilton Jr 281120.07
18 Nick Kontos DBB&N Jr 280220.07
0 George Pantazopoulos FMilton Fr '92280220.07
3 Shayne Toohey DSt. Paul's So '90280220.07
27 Kalim Aull FBB&N Sr 280220.07
23 Charles DeBow LWKents Hill Pg 291120.07
13 Pat Mcaleer DKents Hill Sr 290220.07
4 Michael Basist DKimball Union Jr 301120.07
21 Justin Wright FKimball Union Jr 300220.07
9 Scott Strohecker FAlbany Academy Jr 311120.06
8 Mike Wonoski FTilton Sr 311120.06
26 Anthony Martgnetti DNorthfield Mt. Hermon Jr '90311120.06
14 Jonathan Gauthier FWinchendon Sr '90310220.06
9 Steve Cargill FPomfret Sr 310220.06
3 Jason Kornfeld DNorthfield Mt. Hermon Jr '90310220.06
10 Cody Valdes FNorthfield Mt. Hermon Pg '89310220.06
14 Trevor Marsden DPomfret Pg 310220.06
17 Matt Ronan FBelmont Hill Jr 322020.06
22 Will Gray FBelmont Hill Jr 321120.06
4 Corey O'Brien FHebron So '91321120.06
14 Sam Torney DBerkshire Jr '90320220.06
22 David Rothenberg FHebron Jr '89320220.06
22 Andreas Nicolos FDexter Fr 161010.06
14 Max Perkins FDexter Sr 160110.06
23 Geoff Lindblad FSouth Kent Jr 362020.06
17 Jamison Etting FSouth Kent Fr 361120.06
3 Frank O'Connor DSouth Kent Pg 360220.06
10 Sean Fredericks FDPortsmouth Abbey Fr 181010.06
23 Morgan Green FPortsmouth Abbey Fr '92180110.06
16 Charles Daigle DNorth Yarmouth Academy So 201010.05
14 Finn Hadlock FNorth Yarmouth Academy Fr '92201010.05
2 Gus Wellin DNorth Yarmouth Academy So 200110.05
6 Travis Barker FNorth Yarmouth Academy So 200110.05
3 Remington Knight RWGroton Fr '92210110.05
25 Alex Pensavalle FDMiddlesex So 221010.05
8 Will O'Brien FKingswood Oxford Jr 220110.05
14 T.A. Demoulas FMiddlesex Fr '91220110.05
2 John Dehm FDMiddlesex Sr 220110.05
6 Kevin Mullin FRoxbury Latin So 231010.04
22 Rob Jennings FVermont Academy Jr 231010.04
24 R.J. Tuller FBrooks Sr 231010.04
9 Kevin Spotts FTaft So '91231010.04
21 Kevin Martland FSt. George's So 241010.04
20 Max Metcalfe FSt. Mark's Sr 241010.04
5 Tucker Mizhir FSt. Mark's Jr 241010.04
25 Ted Mackenzie DHotchkiss So '91241010.04
3 Ryan MacMullin DHoosac Fr 240110.04
11 Chris Tosti DSt. Mark's So 240110.04
14 Mike McHugo FSt. Mark's Sr 240110.04
16 Tj Cholnoky FHotchkiss Jr '90240110.04
3 Chris Ellis DSt. George's So 240110.04
5 Cameron Flint FSalisbury Jr 251010.04
5 Michael Hallisey FDWestminster Jr '91251010.04
15 Bobby O'Coin DWorcester Academy Sr 250110.04
15 Mack Lauzon FWestminster So '91250110.04
21 Billy Chapman DBrunswick Jr '91250110.04
15 Benjamin Dennis FDeerfield Sr 250110.04
21 Alex Mazza FWorcester Academy So 250110.04
4 John Enright DWestminster Jr '90250110.04
22 Graeme Butler FTrinity-Pawling Jr 261010.04
10 Kyle Lange FPingree So 261010.04
3 Alex Horvath DTrinity-Pawling Sr 260110.04
13 Tim Weinstein DPingree Sr 260110.04
19 John Franco FPingree Fr 260110.04
8 Nick Garofalo FTrinity-Pawling Jr 260110.04
21 Alex Cohen FPingree Sr 260110.04
4 Michael Schmatz DTrinity-Pawling So 260110.04
18 Kevin Mills FBerwick So 271010.04
9 Connor Fallon DThayer Fr 271010.04
14 Ben Delprete FBerwick So 270110.04
4 George Carrick FRivers So 270110.04
8 Mike Vassalotti FThayer Fr 270110.04
17 Nick Celli DThayer Sr 270110.04
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's Fr '93270110.04
11 Charlie DiGiulian FAndover So 270110.04
16 Joe Agliato FAvon Old Farms Jr '91280110.04
25 Tim Kiene DAvon Old Farms So '91280110.04
24 Greg Tang FBB&N So 280110.04
7 Chris Griffin DBB&N Jr 280110.04
23 Ian Casey FBB&N Jr 280110.04
24 Christopher Beisswenger FSt. Paul's Sr '88280110.04
13 Eric Slingerland FExeter So 291010.03
6 John Weintraub DCushing Sr 290110.03
20 Ben Dehaven CKents Hill Sr 290110.03
29 Scott Baron DCushing So '90290110.03
22 Nathan McCann DKimball Union Jr 301010.03
15 William Banfield FKimball Union Sr 301010.03
18 Nathan Goss-Woliner FKimball Union Jr 301010.03
19 Vincent Smith FKimball Union Jr 301010.03
10 Patrick Lauziere FKimball Union Sr 300110.03
2 Josh Patry DLawrence Academy Jr 300110.03
8 Andrew Richardson DKimball Union Sr 300110.03
2 Neal MacKenzie FKimball Union Jr 300110.03
14 Andrew Romanella DGunnery Jr '90311010.03
20 Rob Hicks FCanterbury Sr 311010.03
13 Nick Turro FMillbrook Jr '90311010.03
21 Adam Century DAlbany Academy Sr 311010.03
2 Billy McNamara FNorthfield Mt. Hermon Pg '88311010.03
22 Nino Burgess FAlbany Academy So 311010.03
20 Kent Lorenz FPomfret Jr 311010.03
11 Mike Tait FGunnery Jr '90311010.03
3 Scott Willson FTilton Jr 310110.03
13 Joe Travia DTilton Jr 310110.03
11 Joe DiTommaso FNorthfield Mt. Hermon So '91310110.03
15 Clark Brighton FGunnery So '91310110.03
27 Nick Horvath FCanterbury Pg '88310110.03
22 John Krossen DCanterbury Sr 310110.03
21 Blake Basye FMillbrook Jr '89310110.03
17 Troy Gloski DNorthfield Mt. Hermon Jr 310110.03
12 Cory Marx FMillbrook Fr '92310110.03
16 Ian Watson DCanterbury So '90310110.03
22 Craig Turner DNorthfield Mt. Hermon So '91310110.03
2 Geoff Ulmer DAlbany Academy So '91310110.03
15 Chris Fron FAlbany Academy So 310110.03
17 William Cummings FCanterbury Jr '89310110.03
18 Dalton Weinstein DPomfret So '92310110.03
2 Mike Monaco DTilton Jr 310110.03
12 Tony Uglietto FBelmont Hill Jr 320110.03
27 Dan Boulette DSouth Kent Fr 360110.03
13 Paul Sauer FDBrewster Academy Jr 210000.00
15 Brian Wilber DBrooks Jr 230000.00
7 Nick Vozzella FBrooks So 230000.00
16 John St. Pierre DPingree So 260000.00
5 Michael McLaughlin FPortsmouth Abbey Fr 180000.00
22 Shayne Coleman FPortsmouth Abbey So 180000.00
19 George Crowley DRivers G8 270000.00
22 Matt Neelon DRoxbury Latin Jr 230000.00
6 Ari Zosherafatain FDSt. Mark's Jr 240000.00
16 Kyle Hoffman FVermont Academy Jr 230000.00
4 Malcom Kelly DDexter Fr 160000.00
18 Robert McNamara DDexter Fr 160000.00
8 Nathan Hofgesang DAlbany Academy Jr 310000.00
8 John Hodgkinson FAvon Old Farms Sr '89280000.00
5 Brendan Cawley DDeerfield Sr 250000.00
7 Bryan Chubbs FLawrence Academy So '92300000.00
15 Marston Garceau FDMillbrook Fr 310000.00
28 Tyler Parsons DNoble & Greenough Jr 290000.00
14 Evan Price DBrewster Academy So 210000.00
13 Peter Quigley FHebron Fr '92320000.00
28 Jed Jones FHoosac So 240000.00
43 Alex Gitlin DKingswood Oxford Fr '93220000.00
17 Bill Austin FPingree So 260000.00
9 Joseph Gallagher DPortsmouth Abbey So 180000.00
13 Billy Papp FPortsmouth Abbey Jr 180000.00
9 Brandon Bigelow FRivers Sr 270000.00
13 John Clapp DSt. Mark's So 240000.00
26 Matt Dominguez DCanterbury Pg '89310000.00
5 Eric Squinto DGunnery Jr '91310000.00
20 Desmond Bennett FHolderness Fr '93270000.00
22 Josh Brooks FHotchkiss Sr '89240000.00
12 Josh Dollinger DKimball Union Jr '90300000.00
18 albert sung DLoomis Chaffee So '91220000.00
5 Grant Batzell FDMilton Jr 280000.00
17 Greg White DNoble & Greenough Sr 290000.00
5 Claude Lamothe DPomfret Sr '89310000.00
4 Zander Masucci DTaft So '92230000.00
20 Alex Daigle FWilliston Northampton Sr 280000.00
8 Eric Pilon DWinchendon Sr '90310000.00
22 Chad Cole FBerwick Fr 270000.00
21 John Whelan DHebron Jr '90320000.00
18 Sandy Smith FMiddlesex Jr '89220000.00
5 Quentin Leahy DPingree Sr 260000.00
7 Garret Behan DPortsmouth Abbey Fr 180000.00
9 Dan Parlato FDexter Sr 160000.00
21 Tom Fee FDexter Jr 160000.00
17 Dan Hogan FAlbany Academy Sr 310000.00
24 Micheal Megnia DMilton So 280000.00
20 Nick Sheets FNorthfield Mt. Hermon So '90310000.00
23 Adrian Sorichetti DTrinity-Pawling Jr 260000.00
18 Carter Bender FBrewster Academy Pg 210000.00
12 Adam Smith DHebron Jr '90320000.00
17 Jared Rollins FHoosac Jr 240000.00
2 Foster Boerman CKents Hill So 290000.00
11 Zak Zakas DPingree Fr 260000.00
16 Shane McComiskey FPortsmouth Abbey Jr 180000.00
12 Michael Behan DPortsmouth Abbey Sr 180000.00
20 Chris Barron FSt. George's So 240000.00
17 Andy First DSt. Mark's So 240000.00
14 Billy Lane FWorcester Academy Fr '93250000.00
5 Mike McDonagh FAndover Jr 270000.00
11 Zach Harris DBerkshire Jr '91320000.00
4 Matt Christofferson DCanterbury Pg '89310000.00
18 Graham Henderson DCanterbury Fr '92310000.00
24 Chris Pao DChoate Jr '90250000.00
17 Fred Massotta FChoate Sr '89250000.00
18 Nicholas Lovejoy DDeerfield So '91250000.00
6 Matt Parker DKimball Union Sr 300000.00
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling Fr '92260000.00
11 Jon Choroszy FBrooks Fr 230000.00
14 Mac Hillion DHoosac Jr 240000.00
25 Nick Delp RWKents Hill So 290000.00
41 Mick Defilippo FKingswood Oxford Jr 220000.00
19 Christian Breda FPortsmouth Abbey Fr 180000.00
8 Jeff Rautiola FRivers Jr 270000.00
18 Mike Sack DRivers Fr 270000.00
8 Mike Ciommo FRoxbury Latin Jr 230000.00
2 Nick Biedron DSt. George's Jr 240000.00
6 Justin Kaiser DVermont Academy So 230000.00
7 A.J. Germain FDWorcester Academy So 250000.00
11 Mike Pantano FDexter Jr 160000.00
16 Michael Harding FKimball Union Jr 300000.00
6 Dylan Peer DNorthfield Mt. Hermon Jr '90310000.00
5 Robert Pacitti DWinchendon Pg '88310000.00
6 Mike DiPalma FDBrewster Academy So 210000.00
24 Tom Ferri RWKents Hill Jr 290000.00
24 Derek Rice FPingree So 260000.00
2 Jason Kramer DPingree Sr 260000.00
22 Mike Lamothe DPingree Jr 260000.00
14 Anthony Duplisea FRivers Jr 270000.00
10 Brendan Hanrahan FRoxbury Latin Jr 230000.00
8 Paul Clendenen FDVermont Academy Jr 230000.00
12 Brock Battochio DCanterbury So '92310000.00
10 Michael Morris DDeerfield Jr '90250000.00
21 Kip Jennings FHotchkiss Jr '90240000.00
10 Colby Emma FLawrence Academy Fr '92300000.00
8 Jake Bolton DLoomis Chaffee So '92220000.00
15 Thad Reycraft FTaft So '90230000.00
40 Will Baribault FDKingswood Oxford Jr 220000.00
25 Chris Muise FDPingree Fr 260000.00
2 Bob Savoie DPortsmouth Abbey So 180000.00
5 Colm Flaherty DRoxbury Latin Jr 230000.00
4 Richard Anzen DAlbany Academy Jr 310000.00
6 Patrick Burke DAlbany Academy So '92310000.00
23 Andrew Morgan FKimball Union Sr 300000.00
10 trey benincosa FLoomis Chaffee So '91220000.00
19 Dan Doherty FMilton So '90280000.00
8 Mike Linskey DBrooks Jr 230000.00
17 Colby Mattheson RWGroton Sr 210000.00
19 Ethan Pellitier LWKents Hill Fr 290000.00
12 Ted Fitts FPingree Sr 260000.00
4 Kyle Moriarty DPortsmouth Abbey Jr 180000.00
21 Owen Rischmann DPortsmouth Abbey So 180000.00
4 Michael Robinson FRoxbury Latin Fr 230000.00
11 Paul McCabe FRoxbury Latin Jr 230000.00
3 Ben Wyskiel DKimball Union Jr 300000.00
2 Tim Smith DSalisbury So '91250000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.