March 13, 2008

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2007-08

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
21 Derrick Pallis DNoble & Greenough Sr 29636421.45
13 Lee Moffie DAvon Old Farms Jr '9028726331.18
3 Alex Essaris DWorcester Academy Sr 25325281.12
14 Connor Goggin DChoate Sr '8825621271.08
12 Dillon O'hara DSouth Kent Pg 361622381.06
5 Tom Valenti DAlbany Academy Sr 311319321.03
2 Jeff Buvinow DGunnery Sr '9031526311.00
10 Tommy Cross DWestminster Sr '8925717240.96
4 Mike Daly DSt. Paul's Sr '8928818260.93
17 Jordan Dewey DWestminster Sr '8925518230.92
4 Thomas Kader DTabor Jr '8925518230.92
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton So 28619250.89
2 Scott Macphee DBB&N Sr 28025250.89
21 Matthew MacLeod DWinchendon Pg '89311116270.87
18 George Hughes DTaft Sr '8823614200.87
14 Matt Spurling DPingree Sr '8926517220.85
22 Nick McIntyre DKent Jr '9025615210.84
4 Dan Ahern DTilton Pg 31521260.84
5 Brad Richard DKents Hill Sr 291113240.83
19 Justin Agosta DBerkshire Jr '9032719260.81
10 Kevin Mortimer FDWorcester Academy Sr '8925416200.80
19 Tommy Cantwell FDTaft Sr '8923612180.78
10 Jack McNamara DBelmont Hill Jr '9032717240.75
4 Dawson Luke DBelmont Hill Jr '9032420240.75
10 Tucker Donahoe DSt. Sebastian's Sr '8927155200.74
12 Chris Atwood DBerwick So 27317200.74
3 Malcolm Lyles DDeerfield Sr 25711180.72
19 Nick Trepp DBrunswick Jr '9125216180.72
16 Benjamin Weston DWinchendon Jr '8931715220.71
7 Chris Steele DNoble & Greenough Sr '8929317200.69
7 Derek Niziankiewicz DKingswood Oxford Sr 22411150.68
7 Dan Biega DSalisbury So 25413170.68
24 Frank Holbrook DPortsmouth Abbey Sr 1866120.67
15 Nate Dupere DHebron So '9132129210.66
9 Jeff Reppucci DExeter Jr '9129811190.66
2 Sean Whitney DCushing Sr '8929712190.66
9 Zach Markell DRoxbury Latin So 23114150.65
4 Brad Cooper DAvon Old Farms Sr '8928315180.64
4 Christian Stevens DExeter So '9129513180.62
6 Greg Delgiuduce FDBrooks Sr 2368140.61
7 Danny New DAvon Old Farms Sr '8928710170.61
5 Alex Milley DProctor Sr 28611170.61
3 Rich Latta DTabor Sr 25213150.60
18 Pat Bursee DBerkshire Sr 32316190.59
3 Alex Gallen DCushing Sr '8929611170.59
11 Chris Fogg DSt. George's Sr 24212140.58
4 Whit Curtin DSt. George's Sr 24212140.58
6 Cheyne Rocha DSt. Paul's Sr 28412160.57
3 Greg Healy DBrewster Academy Sr 2148120.57
5 Garrett Clement DSouth Kent So 36515200.56
2 Jeff Menard DGovernor's Jr 2769150.56
4 Bryant Doerrsam DMillbrook Sr '8931512170.55
27 Tyler Beauregard DTilton Jr 31314170.55
2 Ryan Smith DSt. Mark's Sr 24310130.54
3 Jeremy Deutsch DMilton Sr 28213150.54
11 John Rose DDeerfield So '9025211130.52
4 Zach Menard DGovernor's Sr 27410140.52
16 Bennet Carroccio DAndover So 27311140.52
17 Craig Leach DHolderness Sr 27311140.52
2 Gus Young DNoble & Greenough So 2969150.52
27 Dylan Robichaud DAlbany Academy Sr 31610160.52
9 Chris Sullivan DNorthfield Mt. Hermon Pg '8831412160.52
11 Charlie Carkin DLawrence Academy Sr 30411150.50
7 John Cronin DSt. Paul's Sr '9028014140.50
12 Brendan Rempel DAvon Old Farms Jr '9128014140.50
2 Terrence O'Neill DTrinity-Pawling Jr 2649130.50
3 BJ Lalonde DExeter Sr '8929410140.48
28 Andy Pryor DNew Hampton Sr 27211130.48
11 Matt Lawrence DBerwick Sr '8927211130.48
5 Michael Shakespeare DGovernor's Sr 27211130.48
7 Chris Borsoi DHolderness Jr '9027211130.48
24 Vic Heselton DSalisbury Jr 2548120.48
6 Andy Latta DTabor So '912548120.48
18 Matt Clune DSalisbury Sr 25210120.48
22 Chris Melanson DBrewster Academy Sr 2137100.48
18 Bill Silengo DSouth Kent Pg 36413170.47
10 Dylan Pritchard DBerkshire Jr '913278150.47
17 Thomas Regan DBerkshire Sr 32114150.47
27 Jordan Cicarello DLoomis Chaffee Jr '902237100.45
5 Jeff Callahan DTilton Sr 31014140.45
4 Zach Bradanick DCushing Jr 2949130.45
18 Mac Lalor DSt. Sebastian's Jr '912739120.44
3 Brandon Russo DSalisbury So '9225110110.44
19 Shayne Anderson DRoxbury Latin Jr 2319100.43
17 Duncan Barclay DLawrence Academy Sr 30112130.43
21 Ben Sargent DGroton Jr 212790.43
9 Austin Brock FDSt. Mark's Sr 2428100.42
4 Micah Williams DLawrence Academy Jr 3048120.40
7 Andrew Philie DDeerfield Jr '902528100.40
20 Frank Misuraca DKent So '912519100.40
6 Daniel Bartus DDeerfield Sr 25010100.40
9 GRAHAM BARTLETT FDNorth Yarmouth Academy Sr 205380.40
13 Davit Kantola DNorth Yarmouth Academy Jr 201780.40
15 Scott Harff DSt. Paul's Jr '892838110.39
2 William Weimar DVermont Academy So 235490.39
5 Diego Russell FDGroton Sr 213580.38
19 Justin Ingram DBrewster Academy Jr 212680.38
19 Conor Robinson FDGroton Jr '91212680.38
5 Grant Telfer DCushing Jr 2956110.38
13 Kevin Kittredge DHotchkiss Sr '89240990.38
7 Sam Gacicia DDexter Sr 163360.38
17 Brad Suter DBerwick Sr '892755100.37
21 Joe McCarran DNew Hampton Sr 2746100.37
8 Brian Safstrom FDAndover So 2746100.37
3 Ivan Delic DHolderness So '902737100.37
2 Chris Grilk DHolderness Jr '902728100.37
3 Jared Mullane DMiddlesex Sr '89223580.36
7 Lucas Chavira-schramm DKent Sr 251890.36
11 Michael Morrison DNorth Yarmouth Academy Fr 202570.35
7 Oleg Koval FDVermont Academy Sr 232680.35
3 Greg Cairns DVermont Academy Sr '89231780.35
6 Adam Rimmer DPingree Jr 263690.35
6 Jason Goodman DHebron Sr '893238110.34
6 John Caldwell DBelmont Hill So '913229110.34
11 Nick Metcalfe DBelmont Hill Jr '9032011110.34
6 Matt Doherty DThayer Sr '96273690.33
9 Mac Bennett DHotchkiss So '91243580.33
2 Stephen Maier DHotchkiss Sr '90240880.33
8 Sean LaLiberte DGroton Jr 210770.33
18 Jonathan Jaxtimer DPortsmouth Abbey Sr 183360.33
25 Mike Larino DCanterbury Jr 3155100.32
24 Michael Grzelcyk DWinchendon Pg '883146100.32
22 Brock Swartwood DMillbrook So 3137100.32
6 Andrew Fiore DMillbrook Sr '893128100.32
10 Eric David DPomfret Jr 3119100.32
2 Walter McCarthy DMilton Sr 282790.32
9 Kyle Quick DSalisbury Jr '91251780.32
4 Chris Barry DMiddlesex Jr '90221670.32
10 Matt Magoon DDexter So 160550.31
19 Eddie O'Connor DNoble & Greenough Jr 292790.31
11 Aaron Gregory DTrinity-Pawling Sr 263580.31
21 Matt Herskovitz DTaft Jr '89232570.30
25 Thomas Freyre DTaft So '90231670.30
4 Brandon Barrett FDNorth Yarmouth Academy So 202460.30
18 Craig Cameron DNew Hampton Jr 271780.30
3 Patrick Morrissey DGovernor's Sr 271780.30
3 Gordon Nicholson DPomfret Jr 311890.29
22 Brian Dell'Erario DWilliston Northampton Pg 285380.29
15 Alex Riccio DAvon Old Farms Jr '89283580.29
5 Alex Kinkopf DBrewster Academy Sr 211560.29
7 Chris Gacsy DHebron So '92322790.28
5 Peter Castine DBrunswick Jr 252570.28
14 Nic Brickley DKent Jr '90251670.28
17 Matt Hogan DTabor Sr 250770.28
24 Derek Henderson DTabor So '92250770.28
16 Andrew Noiles DKents Hill Sr 294480.28
4 Michael Reardon DNoble & Greenough Fr 290880.28
8 Brendan Cosgrove DExeter So '91290880.28
6 Rob Harty DMiddlesex Jr '90223360.27
12 Matt Corona FDKingswood Oxford Sr 221560.27
2 Tom Harris DLoomis Chaffee Jr 221560.27
16 Dan Morgan DKingswood Oxford Jr 220660.27
7 Kevin Reich DTaft Jr '90231560.26
24 Jack Walsh DAndover Sr 272570.26
5 Matt Whiting DRivers Fr 272570.26
3 Brendan Corcoran DSt. Sebastian's Jr '90271670.26
10 Will Bryson FDGovernor's Sr 271670.26
12 C.J. Chartrain DHolderness Jr '90270770.26
3 Luke Duprey DAndover So 270770.26
4 Corey Dever DNew Hampton Sr 270770.26
3 Darren Laurie DGunnery Jr '90312680.26
18 James Richardson DGunnery Jr '90311780.26
21 Neil Fachini DSouth Kent Jr 361890.25
5 Peter Plumeri DHebron Sr '90324480.25
8 Julien Shine DSt. Paul's Jr '90283470.25
8 Nolan Descoteux DMilton Sr 283470.25
3 Scott Kessler DWilliston Northampton Jr 281670.25
22 Matthew Stewart DHoosac So 243360.25
4 Lorne Miller DHoosac Jr 242460.25
27 Anthony Jorgensen FDHoosac Fr 242460.25
6 Carmen Boscia DSt. George's Jr 241560.25
16 Joe Frasso DHoosac Sr 240660.25
10 Roman Khromushkin DKents Hill Sr 291670.24
4 Bryce Fitzpatrick DBrunswick Sr 253360.24
18 Joe Ronan DWorcester Academy Pg 252460.24
18 Ian Coleman DTabor So '91251560.24
6 Charles-Eric Boutet DGroton So '90212350.24
8 Matt Rosenthal FDLawrence Academy Sr 304370.23
6 Tim Margiotta DTrinity-Pawling Sr 263360.23
3 Aj Grocki DLoomis Chaffee Jr '89222350.23
15 David McKie DLoomis Chaffee Pg '89221450.23
13 Jason Hardy DMiddlesex Sr 221450.23
10 Kris Brassard DTilton Jr 313470.23
6 Brad Improta DCanterbury So '91313470.23
4 Matt Bean DGunnery Jr '90310770.23
5 Christian Kader DNew Hampton Fr 271560.22
7 Ryan Heavey DAndover Jr '91270660.22
3 Andrew Sherman DTaft Pg '89233250.22
8 Blake Barker DBB&N So 283360.21
3 Shawn Unis DProctor Jr 281560.21
4 Brandon Hew DHotchkiss Sr '89241450.21
20 Micah Ehiorobo DLawrence Academy Jr '90301560.20
3 Lucas Sousa DLawrence Academy So '91301560.20
17 Tucker Daugherty DBrunswick Sr 251450.20
4 Bill Fitzgerald DSalisbury So 251450.20
5 Mark Higgins DKent So '91251450.20
18 Brian McQuillan DWestminster So '91250550.20
4 Dave Mackasey DDeerfield So '91250550.20
4 JP Ledwidge DKent Sr '89250550.20
5 Brian Reynolds DWorcester Academy Jr '91250550.20
4 Brent McGrail DWorcester Academy Pg 250550.20
4 Pat Crowley DSouth Kent Sr 360770.19
8 Mark Quigley FDSouth Kent Pg 360770.19
15 Jared Garceau DCanterbury Sr 311560.19
22 Andrew Douse DPomfret Jr 311560.19
2 Jay Livermore DMillbrook So 311560.19
6 Adam DeSanctis DGunnery Fr 311560.19
4 Phil Didonato DNorthfield Mt. Hermon Jr '90311560.19
11 Brendon Donahue DRivers Sr 273250.19
6 Daniel Furlong DGovernor's So 271450.19
17 Roland Soltys DWilliston Northampton Sr '88283250.18
4 Colin Quirk DBB&N Jr 282350.18
10 Matt Zielinksi DWilliston Northampton Jr 281450.18
2 Charles Vasaturo DAvon Old Farms Jr '90281450.18
15 Andrew Mason DProctor Jr '90280550.18
7 Tim Norton DRoxbury Latin Jr 231340.17
2 Jake Hoefler DBrooks Sr '90231340.17
5 Adam Harrison DVermont Academy So 230440.17
14 Brian Troy DCushing Jr '90292350.17
9 Eric Drew DKents Hill Sr 290550.17
19 Andrew Haber FDLawrence Academy Jr '90303250.17
9 Kyle Gietzen DLawrence Academy So '91301450.17
8 Jake Shimmel DSt. George's So 241340.17
3 Tyler Cornele DWinchendon Jr '90312350.16
8 Greg Szkop DCanterbury Sr 312350.16
7 Ryan Erbe DGunnery Jr '89311450.16
19 Sean Spero DMillbrook Jr '91310550.16
4 Cameron O'Brien DWinchendon Jr '90310550.16
5 Ugo DiBiase DBelmont Hill Jr 321450.16
24 Buddy Reed DNorth Yarmouth Academy So 202130.15
16 Chris Allen DRivers So 272240.15
4 Chris Cobb DThayer Jr 271340.15
21 Tom Mahoney DThayer So 271340.15
5 Cam Butler DSt. Sebastian's So '92270440.15
6 Chris Aulet DBB&N So 282240.14
24 Joe Carrabino DAvon Old Farms So '91280440.14
3 Stephen Melia DBB&N So 280440.14
24 Luke Deary FDGroton Jr '89212130.14
22 Ian Brennick DGroton Sr 210330.14
6 James Hoeg DKents Hill Sr 290440.14
21 Jared Quenzel DKingswood Oxford Jr 222130.14
11 Matt Livingston DLoomis Chaffee Sr '89221230.14
4 Josh Kirkman DBrooks So 230330.13
19 Brooks Goodyear DBrooks Sr '89230330.13
2 Mike Joyce DRoxbury Latin Sr 230330.13
22 John DiSimone DTilton Pg 311340.13
2 Bryan Felice DHebron So '91320440.13
12 Sam Kinney DSt. George's Jr 242130.13
24 Timothy Kilbride DHoosac Jr 241230.13
25 Matt Martyak DSt. George's So 241230.13
8 Brian Infante DHotchkiss Jr '90241230.13
5 Dan Fortunato DSt. George's So 240330.13
17 Nelson Pulling DDexter Fr 161120.13
13 Alexei Nicolos DDexter Jr 160220.13
18 Tyler Maloney DChoate Sr '88251230.12
4 Michael Paliotta DChoate Fr '93250330.12
20 Harry Radovich DWestminster Jr '90250330.12
20 Dan DiIeso FDRivers So 272130.11
24 Gabriel Labretta DHolderness Jr '90271230.11
6 Jake Dagdigian DSt. Sebastian's Jr '91271230.11
8 Doug Trude DNew Hampton Sr 270330.11
5 Tyler Jankins DBerwick So 270330.11
21 Tim Costello DRivers Sr 270330.11
10 Aaron Deutsch DMilton Fr '92280330.11
7 Warren Fremeth DMilton Sr 280330.11
24 Christian Mathers DWilliston Northampton Sr 280330.11
11 Joe Gagne DCushing Jr '90291230.10
39 Matt Locke DKents Hill Jr 291230.10
3 Ian Graves DNoble & Greenough Jr 291230.10
7 R.J. Boyd DCushing So 290330.10
23 Michael Kennedy DExeter So '91290330.10
7 Lawrence Vukovic DKimball Union Jr 301230.10
5 Tyler Batory DNorthfield Mt. Hermon Sr '89311230.10
26 Brendan Chin DAlbany Academy Jr 310330.10
27 Victor Nilsson DBrewster Academy Jr 210220.10
11 Trip Finneran FDBrewster Academy Sr 210220.10
4 Dennis Cottreau DGroton So '91210220.10
20 Preston Kaye DBrewster Academy Jr 210220.10
15 Justin Holmes DBerkshire Sr '89321230.09
13 Phil Vermiglio FDLoomis Chaffee So 222020.09
15 Conor Murphy DMiddlesex So '91221120.09
13 Will Baron DKingswood Oxford Fr '93220220.09
6 John Barr DTaft So 232020.09
2 Elliott Bostrom DTaft So '91230220.09
4 Cody Collard DVermont Academy Pg 230220.09
19 Aaron Rocha DSt. Mark's So 241120.08
3 Brian DeAngelo DBrunswick So '92251120.08
25 Ben Iwanowski DKent Jr '90251120.08
5 Sam Gilbert DChoate Jr '90251120.08
3 Jeffrey Coffin DWestminster So '91251120.08
10 Max Mastrella DChoate Jr '90251120.08
21 Brad Stefanski DSalisbury Sr '88250220.08
23 Wes Marcik DChoate Jr '91250220.08
13 John Burke DAndover Sr 270220.07
8 Greg Allis DGovernor's Sr 270220.07
10 Mike Cobb DThayer So 270220.07
20 DJ Woodworth DBerwick Fr 270220.07
12 Tim Cobb DThayer So 270220.07
2 Pat Keegan DAndover Sr 270220.07
4 John Haddad DMilton Jr 281120.07
12 Charley Stern DProctor Jr '89281120.07
18 Nick Kontos DBB&N Jr 280220.07
3 Shayne Toohey DSt. Paul's So '90280220.07
13 Pat Mcaleer DKents Hill Sr 290220.07
4 Michael Basist DKimball Union Jr 301120.07
26 Anthony Martgnetti DNorthfield Mt. Hermon Jr '90311120.06
14 Trevor Marsden DPomfret Pg 310220.06
3 Jason Kornfeld DNorthfield Mt. Hermon Jr '90310220.06
14 Sam Torney DBerkshire Jr '90320220.06
3 Frank O'Connor DSouth Kent Pg 360220.06
10 Sean Fredericks FDPortsmouth Abbey Fr 181010.06
16 Charles Daigle DNorth Yarmouth Academy So 201010.05
2 Gus Wellin DNorth Yarmouth Academy So 200110.05
25 Alex Pensavalle FDMiddlesex So 221010.05
2 John Dehm FDMiddlesex Sr 220110.05
25 Ted Mackenzie DHotchkiss So '91241010.04
3 Chris Ellis DSt. George's So 240110.04
11 Chris Tosti DSt. Mark's So 240110.04
3 Ryan MacMullin DHoosac Fr 240110.04
5 Michael Hallisey FDWestminster Jr '91251010.04
21 Billy Chapman DBrunswick Jr '91250110.04
4 John Enright DWestminster Jr '90250110.04
15 Bobby O'Coin DWorcester Academy Sr 250110.04
4 Michael Schmatz DTrinity-Pawling So 260110.04
3 Alex Horvath DTrinity-Pawling Sr 260110.04
13 Tim Weinstein DPingree Sr 260110.04
9 Connor Fallon DThayer Fr 271010.04
17 Nick Celli DThayer Sr 270110.04
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's Fr '93270110.04
7 Chris Griffin DBB&N Jr 280110.04
25 Tim Kiene DAvon Old Farms So '91280110.04
6 John Weintraub DCushing Sr 290110.03
29 Scott Baron DCushing So '90290110.03
22 Nathan McCann DKimball Union Jr 301010.03
2 Josh Patry DLawrence Academy Jr 300110.03
8 Andrew Richardson DKimball Union Sr 300110.03
14 Andrew Romanella DGunnery Jr '90311010.03
21 Adam Century DAlbany Academy Sr 311010.03
2 Geoff Ulmer DAlbany Academy So '91310110.03
22 Craig Turner DNorthfield Mt. Hermon So '91310110.03
17 Troy Gloski DNorthfield Mt. Hermon Jr 310110.03
18 Dalton Weinstein DPomfret So '92310110.03
16 Ian Watson DCanterbury So '90310110.03
13 Joe Travia DTilton Jr 310110.03
22 John Krossen DCanterbury Sr 310110.03
2 Mike Monaco DTilton Jr 310110.03
27 Dan Boulette DSouth Kent Fr 360110.03
6 Patrick Burke DAlbany Academy So '92310000.00
4 Matt Christofferson DCanterbury Pg '89310000.00
5 Brendan Cawley DDeerfield Sr 250000.00
5 Eric Squinto DGunnery Jr '91310000.00
24 Micheal Megnia DMilton So 280000.00
4 Zander Masucci DTaft So '92230000.00
23 Adrian Sorichetti DTrinity-Pawling Jr 260000.00
14 Evan Price DBrewster Academy So 210000.00
15 Brian Wilber DBrooks Jr 230000.00
5 Quentin Leahy DPingree Sr 260000.00
7 Garret Behan DPortsmouth Abbey Fr 180000.00
13 John Clapp DSt. Mark's So 240000.00
8 Paul Clendenen FDVermont Academy Jr 230000.00
12 Brock Battochio DCanterbury So '92310000.00
3 Ben Wyskiel DKimball Union Jr 300000.00
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling Fr '92260000.00
17 Andy First DSt. Mark's So 240000.00
6 Justin Kaiser DVermont Academy So 230000.00
7 A.J. Germain FDWorcester Academy So 250000.00
18 Robert McNamara DDexter Fr 160000.00
26 Matt Dominguez DCanterbury Pg '89310000.00
15 Marston Garceau FDMillbrook Fr 310000.00
21 John Whelan DHebron Jr '90320000.00
43 Alex Gitlin DKingswood Oxford Fr '93220000.00
2 Jason Kramer DPingree Sr 260000.00
21 Owen Rischmann DPortsmouth Abbey So 180000.00
6 Ari Zosherafatain FDSt. Mark's Jr 240000.00
18 Graham Henderson DCanterbury Fr '92310000.00
12 Michael Behan DPortsmouth Abbey Sr 180000.00
24 Chris Pao DChoate Jr '90250000.00
10 Michael Morris DDeerfield Jr '90250000.00
18 albert sung DLoomis Chaffee So '91220000.00
5 Claude Lamothe DPomfret Sr '89310000.00
2 Tim Smith DSalisbury So '91250000.00
22 Mike Lamothe DPingree Jr 260000.00
19 George Crowley DRivers G8 270000.00
8 Nathan Hofgesang DAlbany Academy Jr 310000.00
11 Zach Harris DBerkshire Jr '91320000.00
12 Josh Dollinger DKimball Union Jr '90300000.00
8 Eric Pilon DWinchendon Sr '90310000.00
8 Mike Linskey DBrooks Jr 230000.00
12 Adam Smith DHebron Jr '90320000.00
11 Zak Zakas DPingree Fr 260000.00
2 Bob Savoie DPortsmouth Abbey So 180000.00
5 Colm Flaherty DRoxbury Latin Jr 230000.00
4 Malcom Kelly DDexter Fr 160000.00
4 Richard Anzen DAlbany Academy Jr 310000.00
18 Nicholas Lovejoy DDeerfield So '91250000.00
6 Matt Parker DKimball Union Sr 300000.00
8 Jake Bolton DLoomis Chaffee So '92220000.00
17 Greg White DNoble & Greenough Sr 290000.00
6 Mike DiPalma FDBrewster Academy So 210000.00
14 Mac Hillion DHoosac Jr 240000.00
40 Will Baribault FDKingswood Oxford Jr 220000.00
25 Chris Muise FDPingree Fr 260000.00
4 Kyle Moriarty DPortsmouth Abbey Jr 180000.00
18 Mike Sack DRivers Fr 270000.00
22 Matt Neelon DRoxbury Latin Jr 230000.00
5 Grant Batzell FDMilton Jr 280000.00
28 Tyler Parsons DNoble & Greenough Jr 290000.00
6 Dylan Peer DNorthfield Mt. Hermon Jr '90310000.00
5 Robert Pacitti DWinchendon Pg '88310000.00
13 Paul Sauer FDBrewster Academy Jr 210000.00
16 John St. Pierre DPingree So 260000.00
9 Joseph Gallagher DPortsmouth Abbey So 180000.00
2 Nick Biedron DSt. George's Jr 240000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.