March 14, 2007

New England Prep Hockey Scoring All 2006-07

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
27 Justin Letizia LWBrunswick Sr 254229712.84
9 Christian Oberbeck CBrunswick Sr '89253632682.72
19 Sy Nutkevitch FHoosac Sr 282151722.57
14 Broc Little FCushing Sr '88294429732.52
7 Michael Doherty FExeter Sr '87282145662.36
11 Nick Bonino CAvon Old Farms Sr '88282342652.32
9 Bryan Kriner FPortsmouth Abbey Sr 233518532.30
15 Jeff Ryan FSt. George's So 242726532.21
17 Matt Pedemonti FHebron Sr '88332843712.15
12 Pj Tatum FGunnery Sr '88322641672.09
7 Matt White FCushing Jr '89291545602.07
16 Austin Smith FGunnery Sr 322439631.97
3 Cam Atkinson FAvon Old Farms Jr '89282824521.86
26 Jon Dwyer FExeter Sr '89282725521.86
11 Tom Clayton FExeter Jr '89281933521.86
10 Joe Pereira FSouth Kent Sr 272525501.85
7 Matt Robertson FProctor Jr '89321742591.84
26 Michael Biega FSalisbury Sr '89252224461.84
11 Justin Daniels FKent Jr 251432461.84
21 Steven Whitney RWLawrence Academy So 292330531.83
21 Brian Flynn FPomfret Sr '88272326491.81
11 Neil Ruffini FProctor Sr 322731581.81
19 Joe Whitney LWLawrence Academy Sr '88292329521.79
17 Ryan Bourque FCushing So '91291931501.72
9 Danny Colvin FKent Jr 252023431.72
22 Nick Pitsikoulis LWWestminster Sr 251924431.72
21 Matthew David FHoosac Sr 283018481.71
5 Dave Warsofsky DCushing So '90291534491.69
17 Jeremiah Dargis CSt. Mark's Jr 251922411.64
20 J.e. Oberbeck RWBrunswick Jr 251328411.64
23 John Simpson CLawrence Academy Sr '87291829471.62
16 Mike Allport FVermont Academy Sr '88251822401.60
10 Christian Ebert FMiddlesex Sr 201814321.60
16 Kevin Erving RWSt. Mark's Sr 251623391.56
22 Joe Smith FAndover Sr '88252513381.52
11 Brian Gibbons FVermont Academy Jr 252414381.52
14 Andrew Smith LWSt. Mark's Sr 25731381.52
14 Tom Atkinson FAvon Old Farms Sr '87281527421.50
7 Kyle Hardy DHoosac Sr 281329421.50
20 Sean Coughlin DCushing Sr '87291033431.48
9 Anthony Yelovich FGunnery Sr '88321829471.47
7 Nick Lampson FSouth Kent Sr 272019391.44
10 Kevin McNamara DBelmont Hill Sr '88321432461.44
27 Michael Schiavi FHoosac Sr 281624401.43
13 Mark Goggin FChoate So '90241519341.42
19 James Jelinek FTabor Sr '87251421351.40
9 Dennis Silvio DProctor Jr 321331441.38
18 Eric Satim FMillbrook Sr '88302120411.37
8 Drew Daniels FKent Jr 251222341.36
8 Ryan Riffe CWestminster Pg '87251815331.32
26 John Tague FSouth Kent Jr '88271817351.30
12 Justin Aquino FVermont Academy Sr '88251616321.28
6 Zachary Feiden FTabor Sr '88251220321.28
16 Richie Iskra FRoxbury Latin Jr 221315281.27
19 Alexander Killorn FDeerfield Jr 231712291.26
3 Pierce King FPortsmouth Abbey Jr '8923821291.26
12 Dillon O'hara DSouth Kent Sr 27529341.26
13 Jason Silvia FBelmont Hill Jr 322416401.25
10 Adam Houli FGunnery Sr 322020401.25
13 Oleksandr Romanenko DHebron Sr '8733635411.24
10 Mark Colp FTabor Jr '88251516311.24
23 Jon Schanke FKent Jr 251317301.20
9 Julien Boutet LWWestminster Jr '89251020301.20
25 Michael Pearce FMiddlesex Sr 20816241.20
22 THAN WELLIN FNorth Yarmouth Academy Sr 272012321.19
12 Brian Day FGovernor's Sr '88271715321.19
4 Russ Franey DBerwick Sr '8922521261.18
20 Bobby Kramer FTaft Sr '88231215271.17
12 Matthew Rhone FDeerfield Pg 231017271.17
19 Phil Bronner FWilliston Northampton Jr '89292014341.17
7 Greg Manz FChoate Sr '88241513281.17
19 Josh Franklin FNoble & Greenough Sr 312214361.16
21 Tom DiDonato FNorthfield Mt. Hermon Jr 311521361.16
19 Brandon Nunn FMilton Sr 291221331.14
9 Cam Clark FBerwick Sr '89221213251.14
13 Sean McCarthy FRoxbury Latin Jr 22916251.14
23 Patrick Guerriero FSt. George's So 241017271.13
21 Paul Carey FSalisbury Jr '88251612281.12
23 Chris Hartzell FPomfret Pg '87271515301.11
18 Joe Diamond FSouth Kent Jr 271218301.11
15 Matt McCollem FBelmont Hill Sr 321619351.09
23 Joe King FHebron So '90332115361.09
24 Joe Perry FBerwick Sr 22159241.09
8 Kyle Riffe FBerwick Jr '9022915241.09
8 Bryan Abraham FPortsmouth Abbey Jr 231114251.09
14 Connor Goggin DChoate Jr '8824521261.08
11 Karel Svoboda DTabor Sr '8825918271.08
23 Brian Gibbons FSalisbury Sr '8825819271.08
15 Andrew Stewart FHoosac Sr 281515301.07
19 Kirk Baldo FMillbrook Jr '88301715321.07
10 Andrew Balysky FTaft Jr '89231014241.04
9 Wallace Thompson FVermont Academy Pg 251412261.04
7 Michael Dwyer FWorcester Academy Pg 25917261.04
17 Mike Donnellan DVermont Academy Sr '8925422261.04
7 Brendan Shea FPomfret Pg '88271216281.04
18 Patrick Fidler-o'neil FWinchendon Pg 281613291.04
4 Josh Rabbani FBerkshire Sr '88311418321.03
21 Nicholas Prokow FBerkshire Jr 311121321.03
18 Ryan Ruddock FProctor Jr 321319321.00
17 Rem Vanderbeek FSouth Kent Pg 27918271.00
21 Wyatt Clarke FTabor Jr '89251213251.00
14 Ryan Andrews FPortsmouth Abbey So 23518231.00
10 Josh Richards FBerwick So '90221111221.00
7 Steve Scott FBerwick Sr '8922913221.00
8 Marc Pilon FWinchendon Pg 281413270.96
3 Nicholas Lolar FNorth Yarmouth Academy Sr 271016260.96
18 Ben Ketchum FSalisbury Sr '87251212240.96
19 Nick Trepp DBrunswick So '9125321240.96
20 Wayne Shepherd FRoxbury Latin Sr 22813210.95
16 Mike Violette FGroton Fr 21812200.95
6 Tom Blake FMiddlesex Sr 20109190.95
7 Kyle Tobin DHebron Pg '87331516310.94
16 Mark Dube FBelmont Hill Sr '88321515300.94
19 Tom Chiappetta FGunnery Sr 32426300.94
8 Zach Vit FMillbrook Jr '90301216280.93
14 Taylor Vit FMillbrook Sr '8730919280.93
16 Anthony Bilotta FWorcester Academy Fr 25167230.92
9 Andrew Cox FAndover Jr '89251310230.92
3 Alex Essaris DWorcester Academy Jr 25716230.92
17 Stephen Bury FAndover Jr '8925617230.92
11 Jesse Estok FPortsmouth Abbey Sr 231011210.91
8 Bryan Curran DTaft Sr '8823615210.91
14 Will Gibson FBerwick Pg 22119200.91
7 Colin Downey CNorthfield Mt. Hermon Jr 311414280.90
5 Wayne Simpson FLawrence Academy So 29917260.90
14 Peter Massar FHotchkiss Jr '8825157220.88
9 Joe Capuano FSalisbury Pg '87251111220.88
9 Andrew Jelinek FTabor So '9025913220.88
18 Dan Roberts DSt. Mark's Sr 25814220.88
2 Regnars Alksnis DKent Sr 25715220.88
27 David Earl DWestminster Pg 25517220.88
23 Matt Tyksinski FAlbany Academy Sr 321513280.88
10 Anthony Depietto FChoate Sr '8824138210.88
15 Kevin Czepiel CNorthfield Mt. Hermon Sr '8831621270.87
16 Kevin Nugent FTaft Jr '8923614200.87
15 Torin Snydeman FCushing So '90291114250.86
15 Brandon Castro FWinchendon Pg 281410240.86
22 Chris Wieland FAvon Old Farms Jr '88281410240.86
14 Michael Hoban FSt. Sebastian's Jr '8927617230.85
28 Matt Masucci FSalisbury Pg '8725912210.84
22 Nick Resor FNoble & Greenough Jr 311511260.84
20 Aki Uola FHolderness Sr 30178250.83
9 Ryan Fanning DMillbrook Sr '88301213250.83
11 Dan Cohen FChoate Sr '8824713200.83
17 Nick Carrellas FSt. George's Jr 24515200.83
11 Chris Fogg DSt. George's Jr 24317200.83
4 Ryan Corcoran DChoate Sr '8824218200.83
10 Alex Radmin FWilliston Northampton Sr '88291014240.83
22 John Mcinnis FLawrence Academy Jr 29915240.83
8 Milton Lyles FDeerfield Sr 23910190.83
19 John Clarke FKingswood Oxford Jr 23811190.83
19 Evan O'brien FExeter Pg '8728149230.82
22 Shawn Sacco FHoosac Sr 281112230.82
19 Jim Toomey FKimball Union Pg 281013230.82
21 Herbie Kent FGovernor's Jr 271012220.81
2 Mike Perl FMillbrook Sr '8730717240.80
12 Chris Buquicchio FKent So 25911200.80
4 Colin Smith DSt. Mark's Sr 25416200.80
21 Ryan Colwell FWilliston Northampton Sr '88291112230.79
15 Anthony Indelicato DWilliston Northampton Sr '8829914230.79
15 Sean Buckley RWLawrence Academy Sr 29914230.79
8 Sam Sabky FChoate Sr '8724910190.79
7 Garrett Sider FSt. George's Fr 24514190.79
7 Mark Collins FKimball Union Pg 28148220.79
10 Ben Tsujiura FExeter Sr '8928814220.79
2 Joey White DExeter Pg '8728121220.79
24 Frank Holbrook DPortsmouth Abbey Jr 23414180.78
24 Matt Marshall FNoble & Greenough Jr 311410240.77
14 Dan Guariglia FBerkshire Sr 311311240.77
15 Sammy Demerling FNew Hampton Sr 311212240.77
28 J.J. McGregor FAndover Jr '8925910190.76
19 Jack Clayman FSalisbury Jr '8825712190.76
4 Marc Labb DVermont Academy Pg 25217190.76
18 Geoff Mucha FMilton Jr 29913220.76
12 Chris Connors FAlbany Academy Jr 32159240.75
10 Chris Leach FProctor Sr '88321311240.75
20 Luke Arnold FBelmont Hill Sr 321212240.75
21 Evan Dietz FGunnery Sr 32717240.75
12 Ken Trentowski DAvon Old Farms Sr '8828318210.75
6 James Libutti FPortsmouth Abbey Jr 23611170.74
6 Niko Uola FHolderness Sr 30139220.73
24 Josh Taylor DHebron Pg '8733222240.73
16 Casey Brugman FCushing So '9029156210.72
12 Billy Donahue FMilton Sr 29129210.72
15 Shawn Feeney FKents Hill Sr '88291110210.72
9 Brian Maguire FCushing Jr '8929813210.72
4 Ryan Warsofsky DCushing Pg '8729516210.72
2 Sean Whitney DCushing Jr '8929417210.72
18 Ryan Kavanagh DTabor So '9125711180.72
20 Terry Woods FAndover Sr '8725612180.72
11 Ryan Fritz FCanterbury Jr 321112230.72
10 Lucas First FAlbany Academy Jr 32518230.72
12 Michael Owens FWinchendon Pg 28137200.71
11 Travis True FKimball Union Pg 28416200.71
21 Patrick Lydon FMiddlesex Jr 2095140.70
20 Rob Dudley FMiddlesex Jr '892077140.70
18 David Woods FHebron Sr '88331112230.70
9 Matt Ohlheiser DKingswood Oxford Sr 23106160.70
16 Merrick Friedman FDeerfield Jr 23412160.70
17 Chip Daugherty FDeerfield Jr 23214160.70
10 Kyle Mountain FMilton So 29137200.69
23 John Bellotti FMilton Jr 29614200.69
5 Brad Richard DKents Hill Jr 29614200.69
19 Jake Moscatel FBelmont Hill Jr 32913220.69
24 Dan Findley FRoxbury Latin So 2287150.68
19 Shayne Anderson DRoxbury Latin So 22411150.68
23 Mike Adams FWinchendon Pg 28118190.68
5 Patrick Mullane CAvon Old Farms So '9028811190.68
4 Erik Trahan DWinchendon Pg 28712190.68
9 Jeff Reppucci DExeter So '9128415190.68
3 Kyle Stewardson FNew Hampton Jr 31129210.68
18 Ryan Fitzpatrick FNew Hampton Sr 311110210.68
9 AJ Ferraro FChoate Sr '882479160.67
22 Jack McNamara FBelmont Hill So '9032714210.66
11 Casey Vece FWilliston Northampton Sr '8829613190.66
8 Paul Golden FThayer Sr 26107170.65
11 Chris Freeman FKingswood Oxford Jr 2369150.65
5 Trevor Hogan FNew Hampton Sr 311010200.65
23 Colby Macdonald FPingree Sr '88311010200.65
8 Michael Griffin FNoble & Greenough Jr 31713200.65
7 Michael Gilberg FWinchendon Pg 28108180.64
12 Matt Drew CSt. Mark's Jr 2597160.64
22 Jordan Foster FWorcester Academy So 2597160.64
6 Blake Jobkar FKent Jr 2588160.64
26 John Passantino FKent Jr 2588160.64
12 Trevor Pawliczka FTabor Jr '892579160.64
25 Andrew Irving FHotchkiss Sr '882579160.64
10 Tommy Cross DWestminster Jr '8925610160.64
12 Ryan Whooley FRoxbury Latin Jr 2259140.64
14 Kyle Kadlick FRoxbury Latin Fr 2259140.64
12 Dan Mascoveta FMillbrook Sr '8830910190.63
18 Patrick Duane FPomfret Sr 27116170.63
14 Karl Mauhs FSouth Kent Pg 27116170.63
12 Chris Brown FSt. Sebastian's So '9027710170.63
3 Eric Daddario FSouth Kent Sr '8827611170.63
2 Jeff Buvinow DGunnery Jr '9032128200.63
15 Eric Peterson FProctor Pg 321010200.63
23 Rich Falasca FGunnery Sr '89321010200.63
3 Sam Choate FBelmont Hill Jr '8932713200.63
18 Josh Goellner FKents Hill Jr 2999180.62
3 Jeremy Deutsch DMilton Jr 29711180.62
18 David Orlowitz FGroton Sr 2194130.62
19 Brian Dowd FThayer Jr 26106160.62
7 George Jenkins FNew Hampton Jr 31118190.61
15 Ben MacLaughlin FPingree Jr '9031109190.61
2 Dan Rainer FBerkshire Sr '8831613190.61
11 Sean Curran FTaft Jr '892386140.61
21 Rob Turner FPortsmouth Abbey Sr 23212140.61
26 Ryo Miyazaki FHoosac Sr 28710170.61
12 Evan Roberts DKimball Union Sr 28512170.61
18 Greg Rooney FWorcester Academy Fr 2587150.60
7 Adam Kaiser FHotchkiss Sr '882587150.60
17 Zach Martin FHotchkiss So '9025510150.60
9 Brandon Barry FMiddlesex Jr 2066120.60
19 Eric Ward FGovernor's Sr 27610160.59
25 Steve Kelley FRoxbury Latin So 2285130.59
12 Robbie Macgregor FTrinity-Pawling Jr 2276130.59
11 Matt Lawrence DBerwick Jr '8922310130.59
6 Jason Molle CLawrence Academy So '902989170.59
12 Eric Cook FWilliston Northampton Sr '8829710170.59
15 Mike Matczak DMilton Sr '8829413170.59
10 Stevie Bergin DLawrence Academy Sr 29413170.59
5 Carmine Zegarelli FDHebron Sr '8833118190.58
22 Mike Colleran FHebron Pg '8733712190.58
19 Sasha Thomas FWinchendon Jr 28610160.57
9 Patrick Webber FWinchendon Pg 28511160.57
10 Jono Turchetta FGroton So 2157120.57
15 Chris D'angelo DKingswood Oxford Sr 2358130.57
2 Drew MacKenzie DTaft Jr '8823310130.57
18 Joe Tierney FBelmont Hill Jr 3299180.56
24 Jason Adams FGunnery Sr 32810180.56
20 Joe Colaianni FHotchkiss Sr '882586140.56
7 Nick Ciccolo RWSt. Mark's Jr 2559140.56
16 Michael Jangro FTabor Jr '8925410140.56
8 Mark Znutas DHotchkiss Sr '8825212140.56
3 Ben Thurston DSt. Mark's Sr 25212140.56
11 Brent Bielinski FGovernor's Sr '882769150.56
13 Dominic Jancaterino FSt. Sebastian's So '9027411150.56
11 Bobby Sullivan DPomfret Sr 27312150.56
12 Brendan Rempel DPomfret So '9127213150.56
16 Rob Florentino FBB&N Jr 29106160.55
17 Sasha Voloshin FMilton Jr 29313160.55
14 Andrew Glass FNoble & Greenough Jr 31710170.55
27 Michael Diorio FBerkshire Sr 31710170.55
15 Matt St. pierre FHebron Pg '8733810180.55
18 Jon Esposito FTrinity-Pawling Sr 2293120.55
2 Scott Chanelli FSt. George's So 2494130.54
4 Whit Curtin DSt. George's Jr 2467130.54
21 Greg Malley FChoate Pg '8724211130.54
24 Stephen Keogh CBrewster Academy Sr 2659140.54
20 Brian Malchoff DAvon Old Farms Sr '892869150.54
15 James Chamness FAvon Old Farms Jr '8928411150.54
4 Colin O'Rourke DHoosac Sr 28213150.54
11 Kyle Krulac FHolderness Jr '893097160.53
12 Ransom Gaby FProctor Sr '883289170.53
8 Michael O'Donnell FBelmont Hill Jr '8932611170.53
8 Matt Dyer DGunnery Sr 32413170.53
11 Scott Fronsdahl FGroton Fr '922174110.52
20 William Lee FGroton So 2156110.52
10 Matthew Snow FDeerfield Jr 2366120.52
5 Jake Domos FPortsmouth Abbey So 2357120.52
18 Matthew Lovejoy DDeerfield Sr 23012120.52
21 Ollie Koo RWWestminster Jr '902594130.52
18 Tyler McDonald DAndover Sr '872585130.52
17 Dennis White FWorcester Academy So '902558130.52
9 Zack Luczyk FDWorcester Academy Fr 2558130.52
8 Jordan Fine FSt. Sebastian's Jr 2759140.52
10 Tucker Donohoe DSt. Sebastian's Jr '892759140.52
4 Zach Menard DGovernor's Jr 27410140.52
8 Garrett Guiles FPomfret Sr '8727311140.52
13 Scott Cook FWilliston Northampton So '912978150.52
19 Josh Bernard FCushing Jr '892978150.52
22 Jessyko Bernard FCushing So '9129510150.52
5 Dan Mazzei FBB&N Fr 29411150.52
6 Michael Perkins DBerkshire Sr 3197160.52
6 Trip Wray FDNoble & Greenough Sr 31214160.52
11 Rich Nolan FGunnery Sr 3279160.50
5 Dan Hebert DCanterbury Pg 3279160.50
3 Matt Helderman DGunnery Sr 32313160.50
17 Matt Milley DProctor Sr '8732115160.50
9 Nick Neron FHolderness So 3069150.50
5 Peter Bouchie FHoosac Sr 28212140.50
28 Ryan Urso FThayer Jr 2649130.50
9 Roman Krivda FTrinity-Pawling Sr 2283110.50
7 Clark De geer FTrinity-Pawling Jr 2238110.50
12 Ethan Latour FMiddlesex Jr 2019100.50
12 Dan Gale FPingree Sr 3196150.48
3 Matt MacDonald FPingree So 3178150.48
5 Mark Hourihan FNoble & Greenough Fr 3169150.48
7 Chris Steele DNoble & Greenough Jr '8931510150.48
12 Nick Kolb FKents Hill So 2995140.48
8 Nolan Descoteux DMilton Jr 29311140.48
21 Neil Lavanchy FCushing So '8929311140.48
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton Fr 29014140.48
4 Tim Corcoran DSt. Sebastian's Sr '8827310130.48
22 Jim Crowley DPomfret Sr '8827310130.48
7 Ben Weisburger CBrunswick So '912584120.48
15 Joe Buicko FHotchkiss Sr '892575120.48
5 Zach Dornan FVermont Academy Sr 2575120.48
13 Chris Cyr LWSt. Mark's So 2566120.48
7 Sean Tuohy DKent Sr 2539120.48
2 Drew Tunney LWBrunswick Jr '902539120.48
8 Kevin Danie FWorcester Academy Pg 25210120.48
21 Ryan Young FAndover Sr '8825210120.48
24 Sean Roche FAndover Sr '8725111120.48
8 Sean LaLiberte DGroton So 2119100.48
7 Tony Klonowski FCanterbury Sr '8732105150.47
27 Dylan Robichaud DAlbany Academy Jr 32411150.47
6 Andrew Davis DBelmont Hill Sr '8832312150.47
21 Nick Williams FMillbrook Sr '8830104140.47
10 Kyle Baker FHolderness Pg 30311140.47
17 Charlie Brewer FExeter Jr '892876130.46
3 Francois-jean Boutin DHoosac Sr 2858130.46
10 Trevor Hilson FHoosac Sr 28310130.46
24 Robert Gauthier FWinchendon Pg 28310130.46
19 Eric Rodriguez FHebron Jr '893378150.45
9 Zach Markell DRoxbury Latin Fr 2246100.45
9 Ben Shellington FNoble & Greenough Sr 31104140.45
17 Thomas Regan DBerkshire Jr 3177140.45
15 Kevan Miller DBerkshire Sr 3168140.45
11 Ryan Williams FMiddlesex So 202790.45
17 Neil Adams DMiddlesex Sr 200990.45
2 Jason Simmons FWilliston Northampton Pg '882976130.45
22 Jonathan Mleczko FMilton Fr '922967130.45
13 Matias Kuusisto DNorth Yarmouth Academy So 2748120.44
21 Frank Conway FBrooks Jr '902574110.44
12 Brandon Sinnery FWorcester Academy Jr 2565110.44
14 Mike Burbank FBrooks Sr 2565110.44
16 Adam Pawlick FSalisbury So '902556110.44
19 Scott Rosenthal FWorcester Academy So '902547110.44
2 Ryan Smith DSt. Mark's Jr 2529110.44
16 Bennett Carroccio DAndover Fr 25110110.44
7 Kevin Quick DSalisbury Sr '8825110110.44
10 Sean Murray FCanterbury So 3277140.44
5 Alex Aube DAlbany Academy Sr 3268140.44
22 Nick Izzi FGunnery Jr 3259140.44
18 Mike Mcbride FGunnery Sr '8732410140.44
8 Pasha Kozhokin DCanterbury Sr '8732410140.44
5 Alex Milley DProctor Jr 32212140.44
5 Kyle Gordon DBelmont Hill Sr 32113140.44
14 Kelly Cannon FKingswood Oxford So 2373100.43
19 Jeremy Dwyer FTaft Sr '882373100.43
17 Joseph Tebano FLoomis Chaffee So '902355100.43
14 Robbie Bourdon FTaft So '902346100.43
18 Georges Hughes DTaft Jr '882328100.43
14 Jeff Silengo FHolderness So 30310130.43
5 Reed Branton DHolderness Sr 30310130.43
9 Ross Jones FKimball Union Jr 2866120.43
6 Ryan Butler FAvon Old Farms Sr '882857120.43
33 Jamire Core FExeter Jr '892848120.43
12 Roman Lao-Gosney FHebron Sr '8933410140.42
2 Brian McNulty FRivers Jr 2629110.42
6 Chris Lange FPingree Sr 3176130.42
12 Matt Rappaport FBerkshire Jr '893176130.42
2 Gus Young DNoble & Greenough Fr 31310130.42
21 Derrick Pallis DNoble & Greenough Jr 31013130.42
24 Brett Lyall FSt. George's Sr 2419100.42
21 Billy Sabia FTrinity-Pawling Sr 224590.41
22 Chris Menard FGovernor's So 2774110.41
10 Steven Cody FGovernor's Sr '882756110.41
9 Bartlett Graham FNorth Yarmouth Academy Jr 2747110.41
3 Patrick Morrissey DGovernor's Jr 2738110.41
11 Dimitrije Nadaski FAlbany Academy Sr 3276130.41
16 Zach Popp FAlbany Academy Fr 3258130.41
4 Dawson Luke DBelmont Hill So '9032211130.41
8 Darren Candello FVermont Academy Sr 2564100.40
7 Theodore Economides FTabor Sr '872555100.40
4 Thomas Kader DTabor So '892537100.40
7 Derek Sandberg DWestminster Sr '882528100.40
5 Dan Reed DSalisbury Sr '882519100.40
4 Nick Jaskowiak DSalisbury Sr '8925010100.40
16 Brad Peltz FAvon Old Farms So '892874110.39
18 Jon Higginbotham FDAvon Old Farms Sr '882865110.39
4 Jonny Valcour DPortsmouth Abbey Sr 232790.39
9 Andrew Mancini FDeerfield Sr 232790.39
6 Brendan Reich DTaft Sr '88232790.39
22 Evan Dugdale FDeerfield So 231890.39
13 David Gal FLoomis Chaffee Sr 231890.39
24 Chris Buonomo FBerkshire Jr '883184120.39
22 Mike Collins DPingree Sr 31210120.39
22 Pat Beckwith DBerkshire Sr '8731210120.39
21 Jerry Cifarelli RWBrewster Academy Pg 2673100.38
21 Jason DeGiovanni FSt. Paul's Sr 2664100.38
17 Ben Albertson FSt. Paul's Jr '892655100.38
20 Preston Kaye DBrewster Academy So 2637100.38
8 Peter Child DSt. Paul's Sr 2628100.38
3 Greg Healy DBrewster Academy Jr 2619100.38
6 John Zacharias DGroton Sr 211780.38
24 Mike Galligan FWilliston Northampton Pg '882965110.38
8 Matt Rosenthal DLawrence Academy Jr 2929110.38
18 Rob Dinicola FCanterbury Sr '883275120.38
24 Dana Lucenta FProctor Sr 3275120.38
16 Will Compton FProctor So 32111120.38
9 Chase Uhlein FSt. George's Jr 243690.38
19 Matt Gawlicki FPomfret Sr '882728100.37
17 ROBIN KLASEK DNorth Yarmouth Academy Sr 2728100.37
10 Stephen Zorkers DPomfret Sr 2728100.37
18 Mike Bergin DSt. Sebastian's Sr '8927010100.37
10 Scott Arnold FMillbrook Sr '893029110.37
16 Brendan Beer DHebron Pg '8833111120.36
23 Thomas Hay FBerwick So '91221780.36
18 Maks Podkosov FTrinity-Pawling Sr 220880.36
9 Mac Bennett DHotchkiss Fr '91255490.36
16 Peter Mistretta RWBrunswick Fr 255490.36
6 John Barr DBrunswick So 250990.36
2 Stephen Maier DHotchkiss Jr '90250990.36
18 Cam Chaput FExeter Jr '902855100.36
23 Mark Seager FExeter Sr '882855100.36
10 Martin O'brien FDWinchendon Pg 2837100.36
11 Scott Evans FHoosac Sr 2837100.36
19 Paul Eruzione FBerkshire Sr 3174110.35
19 Nick Gordon FNorthfield Mt. Hermon Fr '903174110.35
9 Phil Matson FNew Hampton Sr 3165110.35
2 Kevin Hurlbut DNew Hampton Sr 3138110.35
5 Chris Mahoney FMiddlesex So '89203470.35
3 Malcolm Lyles DDeerfield Jr 235380.35
12 Paul Gallagher FLoomis Chaffee So '90235380.35
11 Tommy Herd FDeerfield Pg 234480.35
15 Chris Thompson FPortsmouth Abbey Jr 233580.35
9 Jesse Root FTaft So '89232680.35
12 Tommy Cantwell FTaft Jr '89232680.35
21 Kevin Bunting FKingswood Oxford Jr 232680.35
14 Nick Dager RWBrewster Academy Pg 267290.35
7 Igor Yegorychev CBrewster Academy Jr 262790.35
12 Wil Hartigan FBB&N Sr 2973100.34
38 Ben St. germin FKents Hill Jr 2964100.34
9 TJ Flynn FLawrence Academy Sr 2955100.34
15 Stephen Wadsworth FBB&N So 2937100.34
2 Scott Macphee DBB&N Jr 2919100.34
15 Shane Gorman FGunnery So 3256110.34
20 Billy Sanborn FGunnery Jr '893247110.34
9 Scott Maciel FCanterbury So 3238110.34
2 Todd Davis DHolderness Sr 3028100.33
23 Cody Ferriero FGovernor's Fr '91276390.33
19 Matt Reddish FSt. Sebastian's Sr '89275490.33
23 Jams Whalen FSouth Kent Sr 272790.33
20 Artem Gumenyuk DSouth Kent Sr 272790.33
2 Jake Vitali DSouth Kent Sr 270990.33
2 Sam Wheeler FChoate Jr '88246280.33
13 Daniel Simonds FSt. George's Sr 243580.33
19 Eric Sweeney FPingree Sr 3173100.32
12 Ben Lindgren FNorthfield Mt. Hermon Sr 3146100.32
14 Matt Spurling DPingree Jr '893119100.32
25 Ivan Oliinyk FWinchendon Sr 287290.32
13 Lee Moffie DAvon Old Farms So '90283690.32
24 Colin Young DKimball Union Sr 283690.32
3 B.j. Lalonde DExeter Jr '89282790.32
10 Bobby Farnham FAndover Jr '89256280.32
11 Chris Gudmundson FHotchkiss Jr '89255380.32
17 Jordan Dewey DWestminster Jr '89254480.32
17 Nick Galanos FBrooks Fr 254480.32
5 George Demello FTabor So '90253580.32
7 Chris Halloran DBrooks Sr '88252680.32
24 Michael Sorrenti CWestminster Jr '89252680.32
8 Eric Clemmenson FTabor Sr '89251780.32
6 Justin Guttek DSalisbury Sr '88250880.32
17 Mathieu Limoges FDTrinity-Pawling Jr 222570.32
19 Marc Cormier FKents Hill Sr 295490.31
2 Walter McCarthy DMilton Jr 293690.31
16 Cam Lanoue FSt. Paul's Jr '89267180.31
2 Peter Oswald FThayer Jr 265380.31
10 Mike Metivier FThayer Sr 264480.31
9 Justin Harnett FThayer Sr '89263580.31
9 Jason Bourgea FSt. Paul's Jr '89263580.31
24 Nik Tasiopoulos FThayer So 262680.31
21 Richie Crowley DThayer So 261780.31
19 Colin Neugold FLoomis Chaffee Pg '88236170.30
24 Andrew Ammon FDeerfield So 235270.30
4 Ben Kantor FKingswood Oxford G8 '92233470.30
6 James Paldino FKingswood Oxford Jr 233470.30
7 Derek Niziankiewicz DKingswood Oxford Jr 232570.30
12 Matt Corona FKingswood Oxford Jr 232570.30
22 Nick Liotta FTaft Sr '88232570.30
5 Bobby Torney DTaft Sr '87231670.30
14 Cameron Lao-Gosney FHebron Sr '893364100.30
11 Ryan Gormley FHebron Pg '873355100.30
2 John Dehm FDMiddlesex Jr 201560.30
4 Chris Barry DMiddlesex So '90200660.30
6 Josh Weiner DGovernor's Sr '88272680.30
8 Cam Miller FBerkshire Jr '90313690.29
18 Pat Bursee DBerkshire Jr 311890.29
14 Joeseph Juliani FHoosac Jr 285380.29
16 Jay Ahern DHoosac Sr 282680.29
17 Ryan Liebel FAvon Old Farms Sr '87282680.29
21 Evan Cook FExeter Pg '88281780.29
27 Thomas Larkin FExeter So '90281780.29
9 Ryan Petersen FAvon Old Farms Sr '88280880.29
2 Chris Cerbino FDCanterbury So '90327290.28
12 Jimmy Celata FCanterbury So 322790.28
19 Jarrod Connolly RWWestminster Jr '89255270.28
22 Rudy Luther FSalisbury Pg '87255270.28
15 Andrew Webb LWWestminster Sr '88254370.28
28 Joe Napolitano FBrooks So 254370.28
15 Evan Ellbogen FTabor Jr '88254370.28
10 Kevin Mortimer DWorcester Academy Jr '89253470.28
3 Kevin Infante FHotchkiss Jr '89253470.28
2 Jake Hoefler DBrooks Jr '90253470.28
27 Kyle Hughes FSalisbury Fr '90252570.28
22 J.d. Carrabino DBrunswick So 251670.28
10 Matt Magiera DVermont Academy Sr '88251670.28
19 Brendan Deblois FHotchkiss Sr '88251670.28
5 Nick Dougherty FMilton Sr '89295380.28
2 Aaron Haris FBerwick So 224260.27
6 Tim Margiotta DTrinity-Pawling Jr 223360.27
17 Brad Suter DBerwick Jr '89220660.27
9 Ben Pullar LWBrewster Academy Pg 266170.27
7 Christopher Sullivan DRivers Sr 263470.27
10 Yuri Bouharevich FSt. Paul's Sr '87262570.27
11 Trent Blossom FSt. Paul's Jr 262570.27
4 Bryant Doerrsam DMillbrook Jr '89302680.27
11 Stephen Messina DMillbrook Sr '87301780.27
13 Marty Slawek DKingswood Oxford Sr 233360.26
13 Billy Papp FPortsmouth Abbey So 232460.26
22 Tom DeSimone FDKingswood Oxford So 231560.26
21 Adam Boardman DDeerfield Sr 231560.26
12 Michael Behan DPortsmouth Abbey Jr 230660.26
7 Trevor Hines FGovernor's So 274370.26
9 Michael Voto FGovernor's Jr 274370.26
9 Matt D'amato FSouth Kent Sr 273470.26
21 Ryan Coffey FSt. Sebastian's Fr '91273470.26
2 Jason Michaud DGovernor's Sr '88272570.26
16 Sean Sullivan FSt. Sebastian's Jr '84272570.26
11 Aj Drivas FNorthfield Mt. Hermon Pg '88315380.26
7 Ryan Saltzman FBerkshire Sr '88314480.26
14 Tim Buhay DCanterbury Pg 324480.25
6 Tom Valenti FDAlbany Academy Jr 323580.25
15 Will Banfield FDKimball Union Jr 285270.25
21 Colin Kelly FWinchendon Pg 283470.25
16 Ryan Hayes FKimball Union Pg 283470.25
24 Timothy Kilbride DHoosac So 283470.25
22 Paul Dimitruk DExeter So '90282570.25
4 Conor Pieri DExeter Pg '88282570.25
11 Antoine Labrecque FWinchendon Jr 281670.25
2 Corey Brennan DWinchendon Pg 281670.25
4 Brad Cooper DAvon Old Farms Jr '89281670.25
19 Jamie Nudy FChoate Jr '89244260.25
22 Todd Keats DChoate Pg '88242460.25
19 Zach Croy FBB&N Sr 294370.24
8 Cody Southier FKents Hill So 293470.24
11 Charlie Carkin DLawrence Academy Jr 291670.24
22 Pat Haverty FWilliston Northampton Pg '88291670.24
18 John Gallagher FBrooks Jr '89253360.24
2 Jamie Armstrong FVermont Academy Sr 252460.24
20 Kriss Lans FKent Sr 252460.24
12 Augie Perrigo CWestminster Sr 252460.24
16 Alex Anderson RWWestminster Sr 252460.24
6 Alex Feest DVermont Academy Sr 251560.24
7 Wes Stephanian DAndover Sr '88251560.24
24 John Bath FWorcester Academy Sr '87251560.24
4 Bryce Fitzpatrick DBrunswick Jr 250660.24
13 Kevin Kittredge DHotchkiss Jr '89250660.24
6 Garnet Hathaway FAndover Fr 250660.24
19 Conor Robinson FGroton So '91212350.24
22 Tim Klotz FHolderness Sr '88304370.23
15 Robert Koger LWBrewster Academy Jr 266060.23
7 Mike Baran DThayer Sr 262460.23
6 Cheyne Rocha DSt. Paul's Jr 262460.23
25 Nick Wiggins FThayer Sr 262460.23
10 Brendan Marlow CBrewster Academy Sr 260660.23
23 Garett Goodman DTrinity-Pawling Sr 222350.23
4 Jake Joyce DRoxbury Latin Sr 221450.23
6 Willi Rose DNorthfield Mt. Hermon So '89313470.23
22 James Galante FNew Hampton Sr 312570.23
10 Eric Spalt DNew Hampton Sr 311670.23
20 Shawn McCloud FPomfret Sr 274260.22
11 Russell Sims FDNorth Yarmouth Academy Sr 272460.22
9 Joe Mcnamara FSt. Sebastian's So '90272460.22
22 Paul Donato FSt. Sebastian's So '90272460.22
5 Michael Shakespeare DGovernor's Jr 271560.22
7 Chris Cloutier FAlbany Academy So 325270.22
3 Abreck Askerow FAlbany Academy Sr 323470.22
3 Shawn Unis DProctor So 320770.22
22 Alex Chissler DLoomis Chaffee Pg '88232350.22
2 Nicholas Lovejoy DDeerfield Fr '91230550.22
14 Brent Bourgeois FKimball Union Jr 283360.21
22 Nick Ruggiero DWinchendon Pg 282460.21
14 Thomas Growney FSt. George's So 243250.21
16 Billy Rivellini FChoate So '90241450.21
22 Joe Pessa FKents Hill Sr 295160.21
7 Richie Dart FDLawrence Academy Sr 293360.21
18 Matt Maggiore FBB&N Sr 293360.21
3 Alex Gallen DCushing Jr '89292460.21
18 Chris Cook FWilliston Northampton Sr '88292460.21
9 John Shepard FMilton Sr '88291560.21
24 Billy Fitzgerald DBB&N Fr 291560.21
23 Kenny Simon FCushing So '90291560.21
6 Andrew Fiore DMillbrook Jr '89301560.20
5 Peter Castine DBrunswick So 250550.20
5 Brian Reynolds DWorcester Academy So '91250550.20
21 Peter Bontempo DKent Sr 250550.20
3 Elliot Smith DBerkshire Sr '89312460.19
20 Rich Pallai FBerkshire So '90311560.19
3 Ian Graves FDNoble & Greenough So 311560.19
19 Francois Brisebois FSt. Paul's Sr '88263250.19
13 Austin Collins DThayer Sr 261450.19
4 Mike Daly DSt. Paul's Jr '89260550.19
16 Alex Kinkopf FDBrewster Academy Jr 260550.19
5 Cory O'Brien FGroton So '91213140.19
2 Ian Brennick DGroton Jr 211340.19
4 Todd Rothlisberger DGroton Sr 210440.19
4 Keith Armstrong DCanterbury Sr '88323360.19
26 Paul Doran DCanterbury Sr '88321560.19
18 Jeff Menard DGovernor's So 272350.19
11 Chris Miller FSouth Kent Pg 271450.19
8 Dmytro Naida DHebron Sr '87331560.18
11 Conor Feighan FTrinity-Pawling Pg 222240.18
12 Chris Atwood DBerwick Fr 220440.18
13 Kyle Linseman FBerwick Sr '89220440.18
14 David Mantenuto FTrinity-Pawling Sr 220440.18
10 Rick Longobardi FAvon Old Farms Jr '89282350.18
88 Brendan Cosgrove FExeter Fr '91282350.18
6 Christophe Ratte DWinchendon Pg 281450.18
5 Jamie Schmidt FKimball Union Jr 281450.18
5 Jay Silvestro DWinchendon Pg 280550.18
16 Fran Briand FLoomis Chaffee Sr 233140.17
20 Shayne Coleman FDPortsmouth Abbey Fr 233140.17
26 Matthew Horan DDeerfield Sr 230440.17
8 Bobby Lane FLoomis Chaffee Sr 230440.17
18 Rich Woodworth FCushing So '90292350.17
5 David Rothenberg FMillbrook So '89304150.17
12 Chris Chartrain DHolderness So 301450.17
17 Craig Leach DHolderness Jr 300550.17
6 Carmen Boscia DSt. George's So 240440.17
16 Dwight Bero FNorthfield Mt. Hermon Pg '88313250.16
20 Tim Bigelow FNorthfield Mt. Hermon Pg '88312350.16
18 Kurt Fairless DNorthfield Mt. Hermon Sr 312350.16
17 Doug Trude DNew Hampton Jr 311450.16
9 Austin Thomas FNorthfield Mt. Hermon Pg '88311450.16
4 Brian Adam DPingree Sr 310550.16
19 Reilly O'Brien FAndover Sr '88252240.16
4 Brandon Hew DHotchkiss Jr '89252240.16
7 Oleg Koval FVermont Academy Jr 251340.16
15 Pasha Zand FVermont Academy Pg 251340.16
10 Ben Tabah CBrunswick So 251340.16
3 Greg Cairns DVermont Academy Jr '89250440.16
12 Ryan Heavey DAndover So '91250440.16
4 Steve Quillinan FAlbany Academy So 322350.16
9 Sean Tierney FBelmont Hill Jr '89321450.16
21 Justin Bishop FCanterbury Fr '91321450.16
20 Jim Kennedy DAlbany Academy Sr 320550.16
2 Tyler Violette DProctor Jr '89320550.16
22 Chris Melanson DBrewster Academy Jr 262240.15
10 Cameron Laurie FHebron Jr '89331450.15
9 Stephen Cargill DPomfret Jr '89274040.15
4 Robert Becker FPomfret Jr '89274040.15
27 David Benmocha FSouth Kent So 273140.15
20 Christian Scully FSt. Sebastian's Jr 273140.15
7 Ryan Harrity FSt. Sebastian's Jr '89272240.15
3 Matt Donahue RWPomfret Sr '87272240.15
3 Brendan Corcoran DSt. Sebastian's So '90272240.15
8 Danil Guryev DSouth Kent Pg 271340.15
5 Claude Lamothe DPomfret Jr '89271340.15
23 Bobby Sugrue FSt. Sebastian's Fr '92271340.15
17 Ryan Scully FPomfret Jr '89271340.15
19 Shane Hearn FNorth Yarmouth Academy G8 271340.15
13 Daniel Pelletier FSouth Kent So 270440.15
16 Zaid Hussein FGovernor's So 270440.15
14 Michael Cerretti FGovernor's Sr 270440.15
19 Peter Seltenright FAvon Old Farms Sr '88283140.14
4 Justin Wright DKimball Union So 283140.14
44 Christian Stevens DExeter Fr '91281340.14
8 Jon Gurry DAvon Old Farms Sr '88281340.14
21 Sam Ward DAvon Old Farms Sr '88280440.14
21 Scott Crawford FKimball Union Pg 280440.14
4 David Potofsky DWilliston Northampton Sr '88292240.14
11 Corbin Brown FMilton Sr 292240.14
9 Frank Maguire FWilliston Northampton Sr '88292240.14
10 Alex Krushelnyski FCushing Jr '90292240.14
10 Anthony Zappala FBB&N Jr 291340.14
16 Tommy Conley FLawrence Academy So 290440.14
9 Mike Power DBB&N Sr 290440.14
15 Mickey Carroll FTrinity-Pawling Jr 222130.14
13 Brandon Moore FTrinity-Pawling Fr 221230.14
3 Andrew Berry FRoxbury Latin So 221230.14
8 Tad Skelley DHolderness Sr '87301340.13
18 Bill Silengo DHolderness Sr 300440.13
9 Tyler Dewdney FLoomis Chaffee Pg '88232130.13
6 Daniel Bartus DDeerfield Jr 231230.13
21 Aj Grocki DLoomis Chaffee So '89231230.13
2 Robert Savoie DPortsmouth Abbey Fr 230330.13
18 Ricardo Hernandez FKingswood Oxford Jr 230330.13
21 Matt Herskovitz DTaft So '89230330.13
14 Steve Gallo FNew Hampton Jr 312240.13
14 Tyler Gloski FNorthfield Mt. Hermon Sr 312240.13
10 Mark Gormley FNoble & Greenough Sr 311340.13
17 Greg White DNoble & Greenough Jr 311340.13
11 Reed Harris FNoble & Greenough Sr 311340.13
4 Phil Didonato DNorthfield Mt. Hermon So '90310440.13
5 Tyler Batory DNorthfield Mt. Hermon Jr '89310440.13
10 Adam Rimmer DPingree So 310440.13
25 Mike Larino DCanterbury So 323140.13
2 Matt O'Connell DBelmont Hill Sr '87321340.13
8 Jake Shimmel DSt. George's Fr 240330.13
12 Sam Kinney DSt. George's So 240330.13
2 Costa Tsitouras FHebron Jr '89332240.12
9 Josh Shanbaum FHebron Sr '88330440.12
5 David Murphy CSt. Mark's So 253030.12
26 Phil Silbereisen LWBrunswick So '91252130.12
15 Matt Chase RWBrunswick So 252130.12
19 Brooks Goodyear DBrooks Jr '89252130.12
13 Michael Rubino FDWorcester Academy Sr 252130.12
13 William Weimar DVermont Academy Fr 251230.12
12 Brad Forgetta FBrooks Jr '90251230.12
3 Jack Fitts FAndover Sr '88251230.12
3 Richard Latta DTabor Jr '89251230.12
18 Matt Markowski FVermont Academy Jr 251230.12
5 Ben Swift FBrooks Jr 251230.12
3 Patrick O'Brien DWestminster Sr 250330.12
3 Brian DeAngelo DBrunswick Fr '92250330.12
17 Matthew Hogan DTabor Jr '89250330.12
14 Cory Mcgrath FSt. Paul's So '90263030.12
7 John Cronin DSt. Paul's Jr '90262130.12
22 Billy McNamara FRivers Sr '88262130.12
13 Jack Brewer FRivers Fr 262130.12
17 Ben Woodruff FRivers Sr 262130.12
20 John Hennessey DThayer Sr 261230.12
10 Jordan Greenfield FRivers Fr 261230.12
2 William "trip" Finneran DBrewster Academy Jr 261230.12
12 Jeff Devereux FRivers Jr 260330.12
5 Giovanni Lorusso DSt. Sebastian's Jr '89271230.11
10 Tim Millet FNorth Yarmouth Academy G8 271230.11
24 Buddy Reed DNorth Yarmouth Academy Fr 271230.11
15 Michael Hill FGovernor's Jr 270330.11
24 Tom Mapes FAvon Old Farms Sr '88281230.11
6 Matt Parker DKimball Union Jr 281230.11
16 Nick Kondiles FExeter So '90280330.11
7 Dan New DAvon Old Farms Jr '89280330.11
8 Andrew Richardson DKimball Union Jr 280330.11
4 Micah Williams DLawrence Academy So 292130.10
14 Keith Maynard FKents Hill Jr 292130.10
21 Bill Tobey FKents Hill Fr 291230.10
3 Micah Ehiorobo DKents Hill Jr '90291230.10
6 John Vandenburg FCushing Sr '88291230.10
20 Kyle Gietzen DLawrence Academy Fr '91291230.10
17 Bernie Rissmiller FBB&N Jr 291230.10
4 Christian Zizza DBB&N Sr 290330.10
3 Scott Kessler DWilliston Northampton Jr 290330.10
11 Joe Gagne DCushing So '90290330.10
23 Mike Antoniou FHolderness Jr 301230.10
15 Matt Kervick FHolderness Pg 300330.10
13 Jason Hardy DMiddlesex Jr 200220.10
23 Elais Wissman FBerkshire So 313030.10
8 Simran Fitzgerald FNorthfield Mt. Hermon Pg '88311230.10
7 Michael Blake FBelmont Hill So '90322130.09
18 Jesse Meyer FAlbany Academy Sr 322130.09
6 Greg Szkop DCanterbury Jr 322130.09
4 Adam Bloomstone FProctor So 321230.09
14 Hunter Tweed DGunnery Sr '88320330.09
4 Jon Jessome DHebron Sr '88331230.09
6 Jason Goodman DHebron Jr '89330330.09
16 Cam Chasse DBerwick So '90221120.09
21 Erik Talbot FRoxbury Latin So 221120.09
2 Mike Joyce DRoxbury Latin Jr 221120.09
5 Tyler Jankins DBerwick Fr 220220.09
10 Colin Flynn FTrinity-Pawling So 220220.09
10 Adam Novotny FLoomis Chaffee Sr '88232020.09
14 Max Koenkoop FLoomis Chaffee Jr '89231120.09
24 Ryan Rostenkowski FTaft Jr '89231120.09
13 Mike Sinsigalli FTaft So '90231120.09
7 McCullough Shriver FDeerfield Jr 230220.09
14 Michael Redmond DDeerfield Sr 230220.09
18 Jonathan Jaxtimer DPortsmouth Abbey Jr 230220.09
18 Kyle Corkery FSt. George's Jr 241120.08
3 Marc Nemec DChoate Sr '88241120.08
12 Joe Montini FChoate Sr '88240220.08
18 Tyler Maloney DChoate Jr '88240220.08
10 Jeff Back FSalisbury Jr '88252020.08
19 Sergei Laptyev FVermont Academy Jr 252020.08
8 Mike Linskey DBrooks So 251120.08
11 Nick Vozzella FBrooks Fr 251120.08
14 Brad Stefanski DSalisbury Jr '88251120.08
14 Mark Moureau FVermont Academy Sr 251120.08
20 Harry Radovich DWestminster So '90251120.08
17 Tucker Daugherty CBrunswick Jr 251120.08
6 Greg Delgiuduce FBrooks Jr 251120.08
15 Robert O'coin DWorcester Academy Jr 250220.08
25 Victor Heselton DSalisbury So '90250220.08
18 Matt Coleman FHotchkiss Fr '91250220.08
16 Andrew Palombaro DHotchkiss Sr '88250220.08
5 Tj Cholnoky DHotchkiss So '90250220.08
10 Lucas Chavira-schramm DKent Jr 250220.08
10 Andrew Ensor RWSt. Mark's Jr 250220.08
4 Nick Stevens DWestminster Sr '88250220.08
21 Emerson Eichler FHotchkiss Sr 250220.08
14 Kyle Lysaght FKent So 250220.08
4 J. p. Ledwidge DKent Jr 250220.08
3 John Fitzgerald FRivers Fr 262020.08
4 Grant Gosselin DBrewster Academy Sr 261120.08
19 Jeffrey Sullivan FRivers Sr 261120.08
4 Tim Carman DRivers Sr 261120.08
5 Kyle Rooney FThayer Fr 261120.08
19 Justin Ingram DBrewster Academy So 260220.08
15 Scott Harff DSt. Paul's So '89260220.08
12 Colin Prather FSt. Paul's Jr '88260220.08
11 Peter Burke FSt. Sebastian's Fr '91272020.07
2 Joe Ennis DSt. Sebastian's Sr '88272020.07
23 Matthew Ward DNorth Yarmouth Academy So 271120.07
14 Jordan Haskell FNorth Yarmouth Academy G8 '93271120.07
2 Gustav Wellin DNorth Yarmouth Academy Fr 271120.07
6 Travis Barker FNorth Yarmouth Academy Fr 270220.07
4 COLIN GEIGER FNorth Yarmouth Academy Sr 270220.07
21 HENRY GERRITY FNorth Yarmouth Academy Sr 270220.07
4 Patrick Crowley DSouth Kent Jr 270220.07
5 Matt Maher DSouth Kent Jr 270220.07
17 Mark Gertsakis FWinchendon Sr 281120.07
20 Lucas Borough FDHoosac Jr 281120.07
15 Ryan Breen FExeter Fr '91280220.07
8 Skyler Metcalf DHoosac G8 280220.07
7 Chris Griffin DBB&N So 291120.07
17 Duncan Barclay DLawrence Academy Jr 291120.07
4 John Haddad DMilton So 291120.07
26 Logan Gillis FLawrence Academy Jr 291120.07
5 Kit Mathers FDWilliston Northampton Jr '89290220.07
16 Andrew Noiles DKents Hill Jr 290220.07
20 Ben Dehaven FKents Hill Jr 290220.07
22 Greg Tang FBB&N So 290220.07
6 James Hoeg DKents Hill Jr 290220.07
14 Nick Hunnewell FMilton Jr '89290220.07
16 Nick Weaver FMillbrook Sr '88301120.07
17 Nick Demarte FMillbrook Jr '89300220.07
16 Pete Harriman FDHolderness Sr 300220.07
9 Tom Smith FPingree Jr 311120.06
11 Mike Lamothe DPingree So 310220.06
3 Tyler Jackson DNorthfield Mt. Hermon Pg '88310220.06
21 Tyler Willson DNew Hampton Sr 310220.06
9 Justin Torre DBerkshire Sr '88310220.06
23 Andrew Voytek FDNew Hampton Sr 310220.06
3 Scott Machinski FCanterbury So 322020.06
15 Jared Garceau DCanterbury Jr 322020.06
19 Charles Gallagher FAlbany Academy So 321120.06
21 Mike Casey DAlbany Academy So 320220.06
9 Ted Chrimes DAlbany Academy Jr 320220.06
19 Jared Mullane DMiddlesex Jr '89200110.05
18 Conor Murphy DMiddlesex Fr '91200110.05
7 John McNamara FGroton Sr 211010.05
14 Ben Sargent DGroton So 211010.05
3 Remington Knight FGroton G8 '92210110.05
15 Diego Russell FGroton Jr 210110.05
17 Colby Mattheson FGroton Jr 210110.05
22 Gordon Macgregor FTrinity-Pawling Sr 221010.05
26 Danny Smith FTrinity-Pawling Jr 221010.05
15 Keegan Mehlhorn FBerwick Jr 221010.05
3 Alex Horvath DTrinity-Pawling Jr 220110.05
16 Ryan Herits DTrinity-Pawling Pg 220110.05
7 Tim Norton DRoxbury Latin So 220110.05
4 Pat Beath DTrinity-Pawling Sr 220110.05
17 Ken DeSimone FDKingswood Oxford Jr 231010.04
2 Tom Harris DLoomis Chaffee So 231010.04
15 Benjamin Dennis FDeerfield Jr 231010.04
5 Mick Clarke FKingswood Oxford Fr '92231010.04
3 John Yokow DLoomis Chaffee Pg '88230110.04
4 Jordan Cicarrello DLoomis Chaffee So '90230110.04
16 Jordan Bouthot FKingswood Oxford Jr 230110.04
8 Will O'Brien FKingswood Oxford So 230110.04
4 John Rose FDeerfield Fr '90230110.04
15 Gus Thompson FTaft Sr '88230110.04
2 Jared Quenzel DKingswood Oxford So 230110.04
11 Matt Livingston DLoomis Chaffee Jr '89230110.04
7 Kevin Reich DTaft So '90230110.04
22 Kevin Martland FSt. George's Fr 241010.04
5 Dan Fortunato DSt. George's So 240110.04
14 Peter Dignard FAndover Sr '88251010.04
16 James Williams FKent Fr 251010.04
8 George Flanagan FAndover So '90251010.04
22 Robbie Veriker FKent Sr 251010.04
22 Josh Brooks FHotchkiss Jr '89251010.04
3 Mike Johnson FBrooks So 251010.04
12 Taggie Martin RWBrunswick So 251010.04
9 Jimmy Herter DBrooks Sr '88250110.04
18 Ryan O'leary DKent Pg 250110.04
24 Derek Henderson DTabor Fr '92250110.04
9 Austin Brock LWSt. Mark's Jr 250110.04
2 Christopher Sirianni FTabor Jr '88250110.04
20 Shawn Manning FSalisbury Jr '89250110.04
25 Max Marzouk LWWestminster Jr '89250110.04
13 TREVOR BRAUN DAndover Fr '92250110.04
19 Aaron Rocha DSt. Mark's Fr 250110.04
24 Bryan Luther FSalisbury Jr '90250110.04
3 Richie Greer DThayer So 261010.04
16 William Duplisea FDRivers Sr 261010.04
8 Will Macneil LWBrewster Academy Sr 260110.04
17 Nick Celli DThayer Jr 260110.04
21 Tim Costello DRivers Jr 260110.04
5 Bobby Jangro DSt. Paul's Sr 260110.04
3 Nolan Jennings FSt. Paul's Sr 260110.04
11 Brendon Donahue DRivers Jr 260110.04
21 Neil Fachini DSouth Kent So 270110.04
8 Michael Hambelton DGovernor's Sr 270110.04
8 Michael Le blanc FNorth Yarmouth Academy Jr 270110.04
22 Chris Lockwood FSouth Kent Jr 270110.04
24 Michael Kennedy DExeter Fr '91281010.04
16 P.j. Barnaby DWinchendon Pg 280110.04
23 Andrew Morgan FKimball Union Jr 280110.04
2 Steve Devereaux FAvon Old Farms Jr '88280110.04
10 Patrick Lauziere FKimball Union Jr 280110.04
3 Kenneth Comfort FDWinchendon Sr 280110.04
28 Jed Jones FHoosac Fr 280110.04
17 Ryan Dorso FKents Hill Fr 291010.03
8 Blake Barker DBB&N Fr 291010.03
23 Mike Spiller FWilliston Northampton Jr 291010.03
21 Matt O'Sullivan DMilton Jr 290110.03
7 Thomas Prestamo DWilliston Northampton So '90290110.03
3 Stephen Melia DBB&N Fr 290110.03
9 Eric Drew DKents Hill Jr 290110.03
17 Roland Soltys DWilliston Northampton Jr '88290110.03
24 Michael Megnia DMilton Fr '92290110.03
23 Ian Casey FBB&N So 290110.03
2 Josh Patry DLawrence Academy So 290110.03
3 Josh Lindgren FDHolderness Jr 300110.03
20 Jason Hostetter FPingree Sr 311010.03
7 Anthony Sardo FPingree So 311010.03
24 Toby Sullivan FNew Hampton So 311010.03
16 Nick Raffone FNoble & Greenough Fr 310110.03
4 Eddie O'Connor DNoble & Greenough So 310110.03
10 Jesse Dietrick FNorthfield Mt. Hermon So 310110.03
19 Andrew Spalt FNew Hampton Jr 310110.03
18 Matt Machiros FPingree So 310110.03
11 Nick Metcalfe DBelmont Hill So '90321010.03
20 Rob Hicks FCanterbury Jr 321010.03
24 Geoff Ulmer DAlbany Academy Fr '91320110.03
19 Ben Lynett FCanterbury Jr 320110.03
26 Brendan Chin DAlbany Academy So 320110.03
17 Kevin Sullivan DGunnery Sr '88320110.03
20 Julien Guerard FHebron Jr '89331010.03
21 John Whelan DHebron So '90330110.03
14 Joseph Putko CWestminster Jr '90250000.00
6 Greg Carey DWestminster Sr 250000.00
10 Roman Khromushkin FKents Hill Jr 290000.00
8 Tucker Blanton FMiddlesex So '90200000.00
26 Kyle De vinney DNorth Yarmouth Academy G8 270000.00
14 Taylor O'brien DRivers Jr 260000.00
22 Matt Neelon DRoxbury Latin So 220000.00
6 Andrew Pontbriand LWSt. Mark's Fr 250000.00
0 Patrick Burke DAlbany Academy Fr '92320000.00
21 Alex Pensavalle FBB&N So 290000.00
5 Sam Gilbert DChoate So '90240000.00
7 Adam Barba FLoomis Chaffee So 230000.00
18 Bobby Mikelberg FSt. Paul's Sr '88260000.00
6 Adam Berger FDWilliston Northampton Jr '89290000.00
18 Kevin Mills FBerwick Fr 220000.00
14 Brendan Hunter FMiddlesex So '90200000.00
8 John Malanowski FRivers Jr 260000.00
6 Kevin Mullin DRoxbury Latin Fr 220000.00
16 Chris Ellis DSt. George's Fr 240000.00
8 Sam Lawfer CSt. Mark's So 250000.00
27 Kalim Aull FBB&N Jr 290000.00
6 Max Mastrella DChoate So '90240000.00
24 Brendan Collins FHolderness Sr '87300000.00
18 Matthew Deangelo FKimball Union Pg 280000.00
24 Christopher Beisswenger FSt. Paul's Jr '88260000.00
3 Kevin Spotts FTaft Fr '91230000.00
19 Cam Thorpe FBerwick Jr 220000.00
6 Win Warfield RWBrewster Academy So 260000.00
12 Dennis Cottreau DGroton Fr '91210000.00
13 Pat Mcaleer DKents Hill Jr 290000.00
15 Mitchell Landsinger FDMiddlesex Sr '88200000.00
12 Dean Darien FNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
18 Sam Nye FNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
9 Brandon Bigelow FRivers Jr 260000.00
20 Daniel Diieso FRivers Fr 260000.00
5 Sean Aaron DAndover Sr '88250000.00
5 Brendan Cawley DDeerfield Jr 230000.00
3 David Robinson FKimball Union Pg 280000.00
17 Sam Duehring DKimball Union Sr 280000.00
5 Joe Giordano FLoomis Chaffee Fr '92230000.00
18 Will Moisan FDLoomis Chaffee Jr '90230000.00
23 Nick Turro FMillbrook So '90300000.00
6 Dan Doherty FMilton Fr '90290000.00
2 Tim Smith DSalisbury Fr '91250000.00
25 Will Einstein FTaft Fr '91230000.00
10 Dan Morgan DKingswood Oxford So 230000.00
5 Taylor Norton DNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
13 Ted Fitts FPingree Jr 310000.00
8 Mike Ciommo FRoxbury Latin So 220000.00
11 Neil Baldwin FWorcester Academy Fr 250000.00
0 Chris Fron DAlbany Academy Fr 320000.00
6 Chris Aulet DBB&N Fr 290000.00
20 Ryan Yoffe FGovernor's Jr 270000.00
3 Lucas Sousa DLawrence Academy Fr '91290000.00
6 Jake Bolton DLoomis Chaffee Fr '92230000.00
22 Jeong Hwan Roh DMillbrook Sr '87300000.00
22 Jason Kornfeld DNorthfield Mt. Hermon Jr '90310000.00
17 Kyle Quick DSalisbury So '91250000.00
3 Reid Johnson DSalisbury So '90250000.00
13 Joseph Coffin FTabor Jr '89250000.00
12 Conor Leary FDThayer Sr 260000.00
8 Kyle Labella DTrinity-Pawling Jr 220000.00
5 Reid Acton RWWestminster Jr '89250000.00
20 Matt Lamare DNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
15 Jay Garnett FNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
21 Teddy Swift FSt. George's Fr 240000.00
20 Wes LeFevre FDVermont Academy Sr '88250000.00
14 A.J. Germain DWorcester Academy Fr 250000.00
0 Nathan Hofgesang DAlbany Academy So 320000.00
11 Charlie DiGiulian FAndover Fr 250000.00
15 Dan Thomas DChoate Jr '89240000.00
7 Sheamus Standish FGunnery Fr '91320000.00
4 Colin Thompson DGunnery Sr 320000.00
17 Joe Belger FKent Jr 250000.00
14 Brian Magner FThayer Jr 260000.00
4 Randy Latona DBrooks Sr 250000.00
3 Keegan Dombrosky FMiddlesex So '90200000.00
25 Toey Le blanc FNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
8 Andrew Castraberti LWPingree Jr 310000.00
18 Marco Eberth FRivers Fr 260000.00
5 Colm Flaherty DRoxbury Latin So 220000.00
11 Chris Tosti DSt. Mark's Fr 250000.00
0 Bryan Lajeunesse DAlbany Academy Jr 320000.00
12 Brian Troy FCushing So '90290000.00
30 Tye Lampl DMilton Fr '91290000.00
23 Craig Turner FDNorthfield Mt. Hermon Fr '91310000.00
17 Troy Gloski DNorthfield Mt. Hermon So 310000.00
4 C.m. Liotta FTaft So '90230000.00
17 Aaron O'callahan FTaft Jr '88230000.00
23 Colin Benelli FThayer So 260000.00
24 Zach Leach FKents Hill Sr 290000.00
15 David Goscinak FRivers So 260000.00
17 George Matthews FRoxbury Latin Jr 220000.00
2 Alex Mazza FWorcester Academy Fr 250000.00
0 Mark Johnson FAlbany Academy Jr 320000.00
2 Ted Bascom DAndover Sr '88250000.00
22 John Krossen DCanterbury Jr 320000.00
17 Fred Massotta FChoate Jr '89240000.00
10 Doug Kinney FHotchkiss Sr '89250000.00
20 Jason Ludwig DMillbrook Sr '88300000.00
4 Matt Doherty DThayer Jr '96260000.00
20 Thomas Adams FWinchendon Jr 280000.00
18 Freddy Ketchum LWBrunswick So 250000.00
7 Austin Boesch FMiddlesex Fr '91200000.00
5 Alex Cohen FPingree Jr 310000.00
2 Jason Kramer DPingree Jr 310000.00
11 Paul McCabe FRoxbury Latin So 220000.00
22 Seth Frigo FVermont Academy Pg 250000.00
14 Cameron Ford DAlbany Academy Fr '92320000.00
20 Calvin Lee FBB&N Fr 290000.00
77 Bobby Carson DExeter Pg '88280000.00
15 Harry Glynne FKent Jr 250000.00
7 Warren Fremeth DMilton Jr 290000.00
6 Kyle McAlister FDThayer Jr 260000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.