March 14, 2007

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2006-07

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
5 Dave Warsofsky DCushing So '90291534491.69
7 Kyle Hardy DHoosac Sr 281329421.50
20 Sean Coughlin DCushing Sr '87291033431.48
10 Kevin McNamara DBelmont Hill Sr '88321432461.44
9 Dennis Silvio DProctor Jr 321331441.38
12 Dillon O'hara DSouth Kent Sr 27529341.26
13 Oleksandr Romanenko DHebron Sr '8733635411.24
4 Russ Franey DBerwick Sr '8922521261.18
14 Connor Goggin DChoate Jr '8824521261.08
11 Karel Svoboda DTabor Sr '8825918271.08
17 Mike Donnellan DVermont Academy Sr '8925422261.04
19 Nick Trepp DBrunswick So '9125321240.96
7 Kyle Tobin DHebron Pg '87331516310.94
3 Alex Essaris DWorcester Academy Jr 25716230.92
8 Bryan Curran DTaft Sr '8823615210.91
18 Dan Roberts DSt. Mark's Sr 25814220.88
2 Regnars Alksnis DKent Sr 25715220.88
27 David Earl DWestminster Pg 25517220.88
9 Ryan Fanning DMillbrook Sr '88301213250.83
11 Chris Fogg DSt. George's Jr 24317200.83
4 Ryan Corcoran DChoate Sr '8824218200.83
4 Colin Smith DSt. Mark's Sr 25416200.80
15 Anthony Indelicato DWilliston Northampton Sr '8829914230.79
2 Joey White DExeter Pg '8728121220.79
24 Frank Holbrook DPortsmouth Abbey Jr 23414180.78
4 Marc Labb DVermont Academy Pg 25217190.76
12 Ken Trentowski DAvon Old Farms Sr '8828318210.75
24 Josh Taylor DHebron Pg '8733222240.73
4 Ryan Warsofsky DCushing Pg '8729516210.72
2 Sean Whitney DCushing Jr '8929417210.72
18 Ryan Kavanagh DTabor So '9125711180.72
9 Matt Ohlheiser DKingswood Oxford Sr 23106160.70
5 Brad Richard DKents Hill Jr 29614200.69
19 Shayne Anderson DRoxbury Latin So 22411150.68
4 Erik Trahan DWinchendon Pg 28712190.68
9 Jeff Reppucci DExeter So '9128415190.68
10 Tommy Cross DWestminster Jr '8925610160.64
2 Jeff Buvinow DGunnery Jr '9032128200.63
3 Jeremy Deutsch DMilton Jr 29711180.62
12 Evan Roberts DKimball Union Sr 28512170.61
11 Matt Lawrence DBerwick Jr '8922310130.59
15 Mike Matczak DMilton Sr '8829413170.59
10 Stevie Bergin DLawrence Academy Sr 29413170.59
5 Carmine Zegarelli FDHebron Sr '8833118190.58
15 Chris D'angelo DKingswood Oxford Sr 2358130.57
2 Drew MacKenzie DTaft Jr '8823310130.57
8 Mark Znutas DHotchkiss Sr '8825212140.56
3 Ben Thurston DSt. Mark's Sr 25212140.56
11 Bobby Sullivan DPomfret Sr 27312150.56
12 Brendan Rempel DPomfret So '9127213150.56
4 Whit Curtin DSt. George's Jr 2467130.54
20 Brian Malchoff DAvon Old Farms Sr '892869150.54
4 Colin O'Rourke DHoosac Sr 28213150.54
8 Matt Dyer DGunnery Sr 32413170.53
18 Matthew Lovejoy DDeerfield Sr 23012120.52
18 Tyler McDonald DAndover Sr '872585130.52
9 Zack Luczyk FDWorcester Academy Fr 2558130.52
10 Tucker Donohoe DSt. Sebastian's Jr '892759140.52
4 Zach Menard DGovernor's Jr 27410140.52
6 Michael Perkins DBerkshire Sr 3197160.52
6 Trip Wray FDNoble & Greenough Sr 31214160.52
5 Dan Hebert DCanterbury Pg 3279160.50
3 Matt Helderman DGunnery Sr 32313160.50
17 Matt Milley DProctor Sr '8732115160.50
7 Chris Steele DNoble & Greenough Jr '8931510150.48
8 Nolan Descoteux DMilton Jr 29311140.48
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton Fr 29014140.48
22 Jim Crowley DPomfret Sr '8827310130.48
4 Tim Corcoran DSt. Sebastian's Sr '8827310130.48
7 Sean Tuohy DKent Sr 2539120.48
8 Sean LaLiberte DGroton So 2119100.48
27 Dylan Robichaud DAlbany Academy Jr 32411150.47
6 Andrew Davis DBelmont Hill Sr '8832312150.47
3 Francois-jean Boutin DHoosac Sr 2858130.46
9 Zach Markell DRoxbury Latin Fr 2246100.45
17 Thomas Regan DBerkshire Jr 3177140.45
15 Kevan Miller DBerkshire Sr 3168140.45
17 Neil Adams DMiddlesex Sr 200990.45
13 Matias Kuusisto DNorth Yarmouth Academy So 2748120.44
2 Ryan Smith DSt. Mark's Jr 2529110.44
16 Bennett Carroccio DAndover Fr 25110110.44
7 Kevin Quick DSalisbury Sr '8825110110.44
5 Alex Aube DAlbany Academy Sr 3268140.44
8 Pasha Kozhokin DCanterbury Sr '8732410140.44
5 Alex Milley DProctor Jr 32212140.44
5 Kyle Gordon DBelmont Hill Sr 32113140.44
18 Georges Hughes DTaft Jr '882328100.43
5 Reed Branton DHolderness Sr 30310130.43
2 Gus Young DNoble & Greenough Fr 31310130.42
21 Derrick Pallis DNoble & Greenough Jr 31013130.42
3 Patrick Morrissey DGovernor's Jr 2738110.41
4 Dawson Luke DBelmont Hill So '9032211130.41
4 Thomas Kader DTabor So '892537100.40
7 Derek Sandberg DWestminster Sr '882528100.40
5 Dan Reed DSalisbury Sr '882519100.40
4 Nick Jaskowiak DSalisbury Sr '8925010100.40
18 Jon Higginbotham FDAvon Old Farms Sr '882865110.39
4 Jonny Valcour DPortsmouth Abbey Sr 232790.39
6 Brendan Reich DTaft Sr '88232790.39
22 Mike Collins DPingree Sr 31210120.39
22 Pat Beckwith DBerkshire Sr '8731210120.39
20 Preston Kaye DBrewster Academy So 2637100.38
8 Peter Child DSt. Paul's Sr 2628100.38
3 Greg Healy DBrewster Academy Jr 2619100.38
6 John Zacharias DGroton Sr 211780.38
8 Matt Rosenthal DLawrence Academy Jr 2929110.38
17 ROBIN KLASEK DNorth Yarmouth Academy Sr 2728100.37
10 Stephen Zorkers DPomfret Sr 2728100.37
18 Mike Bergin DSt. Sebastian's Sr '8927010100.37
16 Brendan Beer DHebron Pg '8833111120.36
9 Mac Bennett DHotchkiss Fr '91255490.36
2 Stephen Maier DHotchkiss Jr '90250990.36
6 John Barr DBrunswick So 250990.36
10 Martin O'brien FDWinchendon Pg 2837100.36
2 Kevin Hurlbut DNew Hampton Sr 3138110.35
3 Malcolm Lyles DDeerfield Jr 235380.35
2 Scott Macphee DBB&N Jr 2919100.34
2 Todd Davis DHolderness Sr 3028100.33
20 Artem Gumenyuk DSouth Kent Sr 272790.33
2 Jake Vitali DSouth Kent Sr 270990.33
14 Matt Spurling DPingree Jr '893119100.32
24 Colin Young DKimball Union Sr 283690.32
13 Lee Moffie DAvon Old Farms So '90283690.32
3 B.j. Lalonde DExeter Jr '89282790.32
17 Jordan Dewey DWestminster Jr '89254480.32
7 Chris Halloran DBrooks Sr '88252680.32
6 Justin Guttek DSalisbury Sr '88250880.32
17 Mathieu Limoges FDTrinity-Pawling Jr 222570.32
2 Walter McCarthy DMilton Jr 293690.31
21 Richie Crowley DThayer So 261780.31
7 Derek Niziankiewicz DKingswood Oxford Jr 232570.30
5 Bobby Torney DTaft Sr '87231670.30
2 John Dehm FDMiddlesex Jr 201560.30
4 Chris Barry DMiddlesex So '90200660.30
6 Josh Weiner DGovernor's Sr '88272680.30
18 Pat Bursee DBerkshire Jr 311890.29
16 Jay Ahern DHoosac Sr 282680.29
2 Chris Cerbino FDCanterbury So '90327290.28
10 Kevin Mortimer DWorcester Academy Jr '89253470.28
2 Jake Hoefler DBrooks Jr '90253470.28
22 J.d. Carrabino DBrunswick So 251670.28
10 Matt Magiera DVermont Academy Sr '88251670.28
6 Tim Margiotta DTrinity-Pawling Jr 223360.27
17 Brad Suter DBerwick Jr '89220660.27
7 Christopher Sullivan DRivers Sr 263470.27
4 Bryant Doerrsam DMillbrook Jr '89302680.27
11 Stephen Messina DMillbrook Sr '87301780.27
13 Marty Slawek DKingswood Oxford Sr 233360.26
21 Adam Boardman DDeerfield Sr 231560.26
22 Tom DeSimone FDKingswood Oxford So 231560.26
12 Michael Behan DPortsmouth Abbey Jr 230660.26
2 Jason Michaud DGovernor's Sr '88272570.26
14 Tim Buhay DCanterbury Pg 324480.25
6 Tom Valenti FDAlbany Academy Jr 323580.25
15 Will Banfield FDKimball Union Jr 285270.25
24 Timothy Kilbride DHoosac So 283470.25
4 Conor Pieri DExeter Pg '88282570.25
22 Paul Dimitruk DExeter So '90282570.25
4 Brad Cooper DAvon Old Farms Jr '89281670.25
2 Corey Brennan DWinchendon Pg 281670.25
22 Todd Keats DChoate Pg '88242460.25
11 Charlie Carkin DLawrence Academy Jr 291670.24
6 Alex Feest DVermont Academy Sr 251560.24
7 Wes Stephanian DAndover Sr '88251560.24
4 Bryce Fitzpatrick DBrunswick Jr 250660.24
13 Kevin Kittredge DHotchkiss Jr '89250660.24
6 Cheyne Rocha DSt. Paul's Jr 262460.23
7 Mike Baran DThayer Sr 262460.23
23 Garett Goodman DTrinity-Pawling Sr 222350.23
4 Jake Joyce DRoxbury Latin Sr 221450.23
6 Willi Rose DNorthfield Mt. Hermon So '89313470.23
10 Eric Spalt DNew Hampton Sr 311670.23
11 Russell Sims FDNorth Yarmouth Academy Sr 272460.22
5 Michael Shakespeare DGovernor's Jr 271560.22
3 Shawn Unis DProctor So 320770.22
22 Alex Chissler DLoomis Chaffee Pg '88232350.22
2 Nicholas Lovejoy DDeerfield Fr '91230550.22
22 Nick Ruggiero DWinchendon Pg 282460.21
7 Richie Dart FDLawrence Academy Sr 293360.21
3 Alex Gallen DCushing Jr '89292460.21
24 Billy Fitzgerald DBB&N Fr 291560.21
6 Andrew Fiore DMillbrook Jr '89301560.20
5 Brian Reynolds DWorcester Academy So '91250550.20
5 Peter Castine DBrunswick So 250550.20
21 Peter Bontempo DKent Sr 250550.20
3 Elliot Smith DBerkshire Sr '89312460.19
3 Ian Graves FDNoble & Greenough So 311560.19
13 Austin Collins DThayer Sr 261450.19
4 Mike Daly DSt. Paul's Jr '89260550.19
16 Alex Kinkopf FDBrewster Academy Jr 260550.19
2 Ian Brennick DGroton Jr 211340.19
4 Todd Rothlisberger DGroton Sr 210440.19
4 Keith Armstrong DCanterbury Sr '88323360.19
26 Paul Doran DCanterbury Sr '88321560.19
18 Jeff Menard DGovernor's So 272350.19
8 Dmytro Naida DHebron Sr '87331560.18
12 Chris Atwood DBerwick Fr 220440.18
6 Christophe Ratte DWinchendon Pg 281450.18
5 Jay Silvestro DWinchendon Pg 280550.18
20 Shayne Coleman FDPortsmouth Abbey Fr 233140.17
26 Matthew Horan DDeerfield Sr 230440.17
12 Chris Chartrain DHolderness So 301450.17
17 Craig Leach DHolderness Jr 300550.17
6 Carmen Boscia DSt. George's So 240440.17
18 Kurt Fairless DNorthfield Mt. Hermon Sr 312350.16
17 Doug Trude DNew Hampton Jr 311450.16
4 Brian Adam DPingree Sr 310550.16
4 Brandon Hew DHotchkiss Jr '89252240.16
12 Ryan Heavey DAndover So '91250440.16
3 Greg Cairns DVermont Academy Jr '89250440.16
20 Jim Kennedy DAlbany Academy Sr 320550.16
2 Tyler Violette DProctor Jr '89320550.16
22 Chris Melanson DBrewster Academy Jr 262240.15
9 Stephen Cargill DPomfret Jr '89274040.15
3 Brendan Corcoran DSt. Sebastian's So '90272240.15
8 Danil Guryev DSouth Kent Pg 271340.15
5 Claude Lamothe DPomfret Jr '89271340.15
4 Justin Wright DKimball Union So 283140.14
44 Christian Stevens DExeter Fr '91281340.14
8 Jon Gurry DAvon Old Farms Sr '88281340.14
21 Sam Ward DAvon Old Farms Sr '88280440.14
4 David Potofsky DWilliston Northampton Sr '88292240.14
9 Mike Power DBB&N Sr 290440.14
8 Tad Skelley DHolderness Sr '87301340.13
18 Bill Silengo DHolderness Sr 300440.13
6 Daniel Bartus DDeerfield Jr 231230.13
21 Aj Grocki DLoomis Chaffee So '89231230.13
21 Matt Herskovitz DTaft So '89230330.13
2 Robert Savoie DPortsmouth Abbey Fr 230330.13
17 Greg White DNoble & Greenough Jr 311340.13
4 Phil Didonato DNorthfield Mt. Hermon So '90310440.13
5 Tyler Batory DNorthfield Mt. Hermon Jr '89310440.13
10 Adam Rimmer DPingree So 310440.13
25 Mike Larino DCanterbury So 323140.13
2 Matt O'Connell DBelmont Hill Sr '87321340.13
12 Sam Kinney DSt. George's So 240330.13
8 Jake Shimmel DSt. George's Fr 240330.13
13 Michael Rubino FDWorcester Academy Sr 252130.12
19 Brooks Goodyear DBrooks Jr '89252130.12
3 Richard Latta DTabor Jr '89251230.12
13 William Weimar DVermont Academy Fr 251230.12
3 Brian DeAngelo DBrunswick Fr '92250330.12
17 Matthew Hogan DTabor Jr '89250330.12
3 Patrick O'Brien DWestminster Sr 250330.12
7 John Cronin DSt. Paul's Jr '90262130.12
20 John Hennessey DThayer Sr 261230.12
2 William "trip" Finneran DBrewster Academy Jr 261230.12
24 Buddy Reed DNorth Yarmouth Academy Fr 271230.11
5 Giovanni Lorusso DSt. Sebastian's Jr '89271230.11
6 Matt Parker DKimball Union Jr 281230.11
7 Dan New DAvon Old Farms Jr '89280330.11
8 Andrew Richardson DKimball Union Jr 280330.11
4 Micah Williams DLawrence Academy So 292130.10
20 Kyle Gietzen DLawrence Academy Fr '91291230.10
3 Micah Ehiorobo DKents Hill Jr '90291230.10
11 Joe Gagne DCushing So '90290330.10
3 Scott Kessler DWilliston Northampton Jr 290330.10
4 Christian Zizza DBB&N Sr 290330.10
13 Jason Hardy DMiddlesex Jr 200220.10
6 Greg Szkop DCanterbury Jr 322130.09
14 Hunter Tweed DGunnery Sr '88320330.09
4 Jon Jessome DHebron Sr '88331230.09
6 Jason Goodman DHebron Jr '89330330.09
16 Cam Chasse DBerwick So '90221120.09
2 Mike Joyce DRoxbury Latin Jr 221120.09
5 Tyler Jankins DBerwick Fr 220220.09
14 Michael Redmond DDeerfield Sr 230220.09
18 Jonathan Jaxtimer DPortsmouth Abbey Jr 230220.09
3 Marc Nemec DChoate Sr '88241120.08
18 Tyler Maloney DChoate Jr '88240220.08
20 Harry Radovich DWestminster So '90251120.08
14 Brad Stefanski DSalisbury Jr '88251120.08
8 Mike Linskey DBrooks So 251120.08
16 Andrew Palombaro DHotchkiss Sr '88250220.08
4 Nick Stevens DWestminster Sr '88250220.08
4 J. p. Ledwidge DKent Jr 250220.08
10 Lucas Chavira-schramm DKent Jr 250220.08
5 Tj Cholnoky DHotchkiss So '90250220.08
15 Robert O'coin DWorcester Academy Jr 250220.08
25 Victor Heselton DSalisbury So '90250220.08
4 Grant Gosselin DBrewster Academy Sr 261120.08
4 Tim Carman DRivers Sr 261120.08
19 Justin Ingram DBrewster Academy So 260220.08
15 Scott Harff DSt. Paul's So '89260220.08
2 Joe Ennis DSt. Sebastian's Sr '88272020.07
23 Matthew Ward DNorth Yarmouth Academy So 271120.07
2 Gustav Wellin DNorth Yarmouth Academy Fr 271120.07
5 Matt Maher DSouth Kent Jr 270220.07
4 Patrick Crowley DSouth Kent Jr 270220.07
20 Lucas Borough FDHoosac Jr 281120.07
8 Skyler Metcalf DHoosac G8 280220.07
7 Chris Griffin DBB&N So 291120.07
4 John Haddad DMilton So 291120.07
17 Duncan Barclay DLawrence Academy Jr 291120.07
16 Andrew Noiles DKents Hill Jr 290220.07
6 James Hoeg DKents Hill Jr 290220.07
5 Kit Mathers FDWilliston Northampton Jr '89290220.07
16 Pete Harriman FDHolderness Sr 300220.07
3 Tyler Jackson DNorthfield Mt. Hermon Pg '88310220.06
11 Mike Lamothe DPingree So 310220.06
9 Justin Torre DBerkshire Sr '88310220.06
21 Tyler Willson DNew Hampton Sr 310220.06
23 Andrew Voytek FDNew Hampton Sr 310220.06
15 Jared Garceau DCanterbury Jr 322020.06
21 Mike Casey DAlbany Academy So 320220.06
9 Ted Chrimes DAlbany Academy Jr 320220.06
19 Jared Mullane DMiddlesex Jr '89200110.05
18 Conor Murphy DMiddlesex Fr '91200110.05
14 Ben Sargent DGroton So 211010.05
3 Alex Horvath DTrinity-Pawling Jr 220110.05
16 Ryan Herits DTrinity-Pawling Pg 220110.05
7 Tim Norton DRoxbury Latin So 220110.05
4 Pat Beath DTrinity-Pawling Sr 220110.05
2 Tom Harris DLoomis Chaffee So 231010.04
17 Ken DeSimone FDKingswood Oxford Jr 231010.04
7 Kevin Reich DTaft So '90230110.04
3 John Yokow DLoomis Chaffee Pg '88230110.04
4 Jordan Cicarrello DLoomis Chaffee So '90230110.04
11 Matt Livingston DLoomis Chaffee Jr '89230110.04
2 Jared Quenzel DKingswood Oxford So 230110.04
5 Dan Fortunato DSt. George's So 240110.04
13 TREVOR BRAUN DAndover Fr '92250110.04
19 Aaron Rocha DSt. Mark's Fr 250110.04
9 Jimmy Herter DBrooks Sr '88250110.04
18 Ryan O'leary DKent Pg 250110.04
24 Derek Henderson DTabor Fr '92250110.04
16 William Duplisea FDRivers Sr 261010.04
3 Richie Greer DThayer So 261010.04
17 Nick Celli DThayer Jr 260110.04
11 Brendon Donahue DRivers Jr 260110.04
5 Bobby Jangro DSt. Paul's Sr 260110.04
21 Tim Costello DRivers Jr 260110.04
8 Michael Hambelton DGovernor's Sr 270110.04
21 Neil Fachini DSouth Kent So 270110.04
24 Michael Kennedy DExeter Fr '91281010.04
3 Kenneth Comfort FDWinchendon Sr 280110.04
16 P.j. Barnaby DWinchendon Pg 280110.04
8 Blake Barker DBB&N Fr 291010.03
7 Thomas Prestamo DWilliston Northampton So '90290110.03
17 Roland Soltys DWilliston Northampton Jr '88290110.03
9 Eric Drew DKents Hill Jr 290110.03
24 Michael Megnia DMilton Fr '92290110.03
3 Stephen Melia DBB&N Fr 290110.03
2 Josh Patry DLawrence Academy So 290110.03
21 Matt O'Sullivan DMilton Jr 290110.03
3 Josh Lindgren FDHolderness Jr 300110.03
4 Eddie O'Connor DNoble & Greenough So 310110.03
11 Nick Metcalfe DBelmont Hill So '90321010.03
24 Geoff Ulmer DAlbany Academy Fr '91320110.03
26 Brendan Chin DAlbany Academy So 320110.03
17 Kevin Sullivan DGunnery Sr '88320110.03
21 John Whelan DHebron So '90330110.03
22 John Krossen DCanterbury Jr 320000.00
2 Tim Smith DSalisbury Fr '91250000.00
4 Matt Doherty DThayer Jr '96260000.00
12 Dennis Cottreau DGroton Fr '91210000.00
5 Colm Flaherty DRoxbury Latin So 220000.00
20 Wes LeFevre FDVermont Academy Sr '88250000.00
7 Warren Fremeth DMilton Jr 290000.00
3 Reid Johnson DSalisbury So '90250000.00
20 Matt Lamare DNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
22 Matt Neelon DRoxbury Latin So 220000.00
5 Sam Gilbert DChoate So '90240000.00
5 Brendan Cawley DDeerfield Jr 230000.00
4 Colin Thompson DGunnery Sr 320000.00
3 Lucas Sousa DLawrence Academy Fr '91290000.00
20 Jason Ludwig DMillbrook Sr '88300000.00
8 Kyle Labella DTrinity-Pawling Jr 220000.00
6 Kevin Mullin DRoxbury Latin Fr 220000.00
16 Chris Ellis DSt. George's Fr 240000.00
0 Chris Fron DAlbany Academy Fr 320000.00
6 Max Mastrella DChoate So '90240000.00
6 Jake Bolton DLoomis Chaffee Fr '92230000.00
6 Adam Berger FDWilliston Northampton Jr '89290000.00
10 Dan Morgan DKingswood Oxford So 230000.00
0 Nathan Hofgesang DAlbany Academy So 320000.00
5 Sean Aaron DAndover Sr '88250000.00
15 Dan Thomas DChoate Jr '89240000.00
30 Tye Lampl DMilton Fr '91290000.00
23 Craig Turner FDNorthfield Mt. Hermon Fr '91310000.00
6 Greg Carey DWestminster Sr 250000.00
4 Randy Latona DBrooks Sr 250000.00
14 Taylor O'brien DRivers Jr 260000.00
0 Bryan Lajeunesse DAlbany Academy Jr 320000.00
6 Chris Aulet DBB&N Fr 290000.00
77 Bobby Carson DExeter Pg '88280000.00
18 Will Moisan FDLoomis Chaffee Jr '90230000.00
12 Conor Leary FDThayer Sr 260000.00
15 Mitchell Landsinger FDMiddlesex Sr '88200000.00
2 Jason Kramer DPingree Jr 310000.00
14 Cameron Ford DAlbany Academy Fr '92320000.00
2 Ted Bascom DAndover Sr '88250000.00
17 Sam Duehring DKimball Union Sr 280000.00
22 Jeong Hwan Roh DMillbrook Sr '87300000.00
17 Troy Gloski DNorthfield Mt. Hermon So 310000.00
17 Kyle Quick DSalisbury So '91250000.00
5 Taylor Norton DNorth Yarmouth Academy Fr 270000.00
0 Patrick Burke DAlbany Academy Fr '92320000.00
22 Jason Kornfeld DNorthfield Mt. Hermon Jr '90310000.00
6 Kyle McAlister FDThayer Jr 260000.00
13 Pat Mcaleer DKents Hill Jr 290000.00
26 Kyle De vinney DNorth Yarmouth Academy G8 270000.00
11 Chris Tosti DSt. Mark's Fr 250000.00
14 A.J. Germain DWorcester Academy Fr 250000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.