March 14, 2010

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2009-10

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
2 Gus Young DNoble & Greenough Sr 291226381.31
4 Pat McNally DMilton Jr '91281421351.25
6 Jon Ahern DPingree 261019291.12
2 Ian Coleman DTabor Sr '9128427311.11
3 Danny Johnson DSt. George's Jr 22519241.09
22 Jonathan Mleczko FDMilton Sr '92281218301.07
9 Matt Martyak DSt. George's Sr 22617231.05
4 Shayne Gostisbehere DSouth Kent Jr 33627331.00
12 Chris Atwood DBerwick Sr 21417211.00
6 Brad Improta DCanterbury Sr '9131723300.97
25 Jared Wiedemann DDexter Jr 27719260.96
15 Corey Scammon DCushing So '9331524290.94
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton Sr 27817250.93
10 Chris Gacsy DHebron Sr '9233525300.91
7 Aaron Deutsch DMilton Jr '9228718250.89
15 Nate Dupere DHebron Sr '91331514290.88
2 Joe McNamara DBelmont Hill So '9331423270.87
3 Pat Doherty DKimball Union Jr '9234623290.85
6 Blake Cormier DMiddlesex So '9320116170.85
20 Kyle Quick DAvon Old Farms Sr '9129321240.83
2 Bryan Felice DHebron Sr '9133225270.82
3 Brandon Russo DSalisbury Sr '9226516210.81
18 Michael Reardon DNoble & Greenough Jr 29815230.79
2 Aidan Hartigan DBB&N So 28121220.79
22 Nick Luukko DGunnery Sr 32322250.78
5 Brad Jones DSouth Kent Pg 33421250.76
17 Craig Wyszomirski DGunnery Jr 32717240.75
6 Andy Latta DTabor Sr '9128912210.75
4 Patrick MacGregor DAvon Old Farms Sr '9029318210.72
7 Ron Boyd DCushing Sr '9131418220.71
17 Matt Furey DDexter Sr 27514190.70
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's Jr '9328109190.68
9 Nick Trepp DBrunswick Sr '9128514190.68
18 Joe DiPietro DDexter Jr 27414180.67
7 Mike Holland DHotchkiss Jr '9226215170.65
6 Matthew Caito DSalisbury So '9326215170.65
11 Scott Fronsdahl DGroton Sr '9223411150.65
19 Matt Grzelcyk DBelmont Hill Fr '9431218200.65
21 Jimmy Gabrione FDSouth Kent Jr 33138210.64
7 Ian Canty DHebron Sr '9133516210.64
14 Patrick Coulombe DWinchendon Pg 27512170.63
9 Danny Divis DGunnery Jr 32515200.63
3 Jake Turrin DMilton Jr '9228215170.61
2 Adam DeSanctis DGunnery Jr 32415190.59
18 Nicholas Lovejoy DDeerfield Sr '9127511160.59
24 Sean Doherty DWinchendon Pg 27115160.59
8 Matt Mortimer DWorcester Academy So 2276130.59
12 Josh Dollinger DKimball Union Sr '9034515200.59
13 Francis Lavoie DHoosac Sr 29710170.59
2 William Weimar DVermont Academy Sr 29314170.59
20 Frank Misuraca DKent Sr '9126213150.58
11 Logan Roe DKent Jr 26015150.58
5 Gabe Colona DNorthfield Mt. Hermon Sr '9133514190.58
19 Aaron Rocha DSt. Mark's Sr 28511160.57
18 Mike Doyle DChoate Jr '9228313160.57
8 Brian DeAngelo DBrunswick Sr '9228214160.57
22 Jeremy Vautour DBrewster Academy So 28214160.57
6 Kevin Mullin DRoxbury Latin Sr 21210120.57
2 Scott Mathieu DThayer Jr 2394130.57
25 Thomas Freyre DTaft Sr '9025212140.56
11 Alex Pascal DWestminster Sr '9127213150.56
6 Adam Rimmer DPomfret Pg 29511160.55
4 Eric Chevrier DCushing Jr '9331215170.55
8 Jake Shimmel DSt. George's Sr 2257120.55
27 Michael Verret DHotchkiss Sr '9126212140.54
24 Michael Megnia DMilton Sr '9228510150.54
4 Dennis Cottreau DGroton Sr '9123111120.52
17 Elliott Bostrom DTaft Sr '9125211130.52
8 Jake Bolton DWestminster Jr 27410140.52
4 Steve Mollo DWilliston Northampton Sr 27410140.52
21 Evan Reilly DWinchendon Sr 27311140.52
4 George Crowley DRivers So 27311140.52
6 Rafael Turcotte DKimball Union Jr '9134215170.50
2 Dan Cornell DKimball Union Pg 34116170.50
11 Jacob Schechter DLawrence Academy So '9330114150.50
9 James DiBlasi DBB&N Jr 28311140.50
4 Robbie Donahoe DSt. Sebastian's Sr '9128311140.50
2 Phil Saviuk DHotchkiss Jr 26211130.50
2 Conor Clement DPingree So 26211130.50
7 A.J. Germain DWorcester Academy Sr 2229110.50
8 Drew Tallett DGovernor's Jr '9129212140.48
6 Brad Devereaux DWinchendon Pg 2794130.48
18 Sean MacNeil DWinchendon Pg 27310130.48
5 Gabriel Cromp DTrinity-Pawling Sr 27211130.48
6 John Barr FDTaft Sr 25210120.48
6 Charles-Eric Boutet DGroton Sr '902347110.48
12 Tim Cobb DThayer Sr 23110110.48
24 Derek Henderson DTabor Sr '9228013130.46
2 Josh Kirkman DBrooks Sr 2639120.46
23 Dillon Harrington DNew Hampton Jr '9126210120.46
7 Ryan Heavey DChoate Pg '9128210120.43
18 Mathieu Provencher DKents Hill Sr 214590.43
4 Patrick Huard DKents Hill Jr 211890.43
25 Mike McKee DKent So 2638110.42
4 Mark Higgins DKent Sr '912629110.42
3 Ivan Delic DHolderness Sr '9026110110.42
8 Dylan Pike DBelmont Hill Jr '933149130.42
2 Mike Sullivan DDexter Sr 2756110.41
21 Tom Manna DRivers Sr 27110110.41
17 albert sung DLoomis Chaffee Sr '912546100.40
16 Owen Rischmann DPortsmouth Abbey Sr 202680.40
2 Nick Riccio DSouth Kent Pg 33211130.39
24 Brian Plungis DNorthfield Mt. Hermon Pg '9133112130.39
5 Redmond Colson DAndover Sr 2847110.39
11 Carl D'Amour-Belizario DMillbrook So '9331012120.39
2 Jean-Philippe Tardif DHolderness So 2637100.38
27 Preston Kaye DNew Hampton Sr 26010100.38
21 Matt Deveney DRoxbury Latin Fr 214480.38
19 Shayne Anderson DPomfret Pg 2947110.38
4 Thomas Park DNoble & Greenough Jr 2929110.38
17 Jonathan Gervais DHoosac Sr 2929110.38
9 Kevin Hart DExeter Pg '9129110110.38
2 Rich Spiker DWilliston Northampton Jr '922728100.37
4 Sam Butler DWorcester Academy Jr '92222680.36
10 Joe Depietto DChoate So '932828100.36
21 Riley Merritt FDBrewster Academy Sr '912819100.36
10 Alex Pensavalle DMiddlesex Sr 200770.35
7 Nathan Gonya FDHolderness Pg '91265490.35
20 Kevin St. Pierre DPingree Jr 265490.35
20 Mackenzie Braid DSalisbury Jr '93262790.35
3 Billy McCarran DNew Hampton Pg 261890.35
13 Evan Sequeira FDExeter Sr '912955100.34
3 Chad Hollenshade DAvon Old Farms Sr '902937100.34
3 Greg Rooney FDGovernor's Jr 2928100.34
4 Zack Spencer DProctor Sr '912919100.34
6 Phillip Sciretta DNoble & Greenough So 2919100.34
22 Conor Riley FDAlbany Academy Jr '923037100.33
9 Johney Parise-Cormier DTilton Jr 3429110.32
2 Jay Livermore DMillbrook Sr 3146100.32
18 Ryan MacDonald DBerkshire Pg '913128100.32
6 Brian McNamara DChoate Jr '92282790.32
24 Adam Guillemette DBrewster Academy Jr 280990.32
3 Bennett Carroccio DAndover Sr 280990.32
4 Shane Dunphy DPomfret Jr '92293690.31
4 Sean Planche DVermont Academy Jr 292790.31
22 Matthew Stewart DHoosac Pg 291890.31
5 Colin Sullivan DAvon Old Farms So '93291890.31
9 Tim Winslow DGovernor's Sr '90290990.31
9 Ricky Boudrow DNew Hampton Pg 262680.31
28 Cam Butler DThayer Jr 232570.30
11 Holden Anderson DSouth Kent So 3346100.30
6 Brandon Barrett DNorth Yarmouth Academy Sr 275380.30
26 Dan Wegrzyn DWinchendon Pg 274480.30
11 Mike Morrison DNorth Yarmouth Academy Jr 271780.30
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling Jr '92270880.30
2 Sam Boyd DCushing So '92314590.29
4 Terry Goguen DBelmont Hill So '93313690.29
20 Eric Robinson DBerkshire Jr 312790.29
15 Anthony Baldassari DAndover Jr 282680.29
6 CJ Ganss DMilton Jr '92282680.29
16 Connor Hegarty DBB&N Fr '95281780.29
4 Connor Koorbusch DBrunswick Jr '93281780.29
9 Reilly Cavanaugh DBerwick Sr 213360.29
11 Zac Lawrence DBerwick Jr 211560.29
2 Matt Fenby DRoxbury Latin Jr 210660.29
7 Brett Kangas DProctor Jr '91293580.28
11 Eric Naclerio DAvon Old Farms Jr '92291780.28
18 Gavin Bayreuther DHolderness Fr 263470.27
11 Ben Kaplan DSt. Paul's Jr '92263470.27
17 Steven Cook DSalisbury Sr '91262570.27
3 Shayne Toohey DSt. Paul's Sr '90262570.27
22 Jeff Clifford FDNew Hampton Pg 262570.27
4 Tom Bateman DSt. Paul's Sr '91260770.27
16 Michael Vollmin DNew Hampton Jr '93260770.27
8 Jeremy Griffin DLawrence Academy So '93301780.27
10 Luke Turchetta DGroton So '93233360.26
5 Alan Klebanskyj DDeerfield Sr '91273470.26
17 Vincent Muto DTrinity-Pawling So '93270770.26
7 Christian Cordier DBerkshire Jr 312680.26
11 Sean Connors DBelmont Hill So '93311780.26
7 Nick Viceconte DBrunswick Fr '94282570.25
14 Cade Vittum DBrewster Academy Jr 281670.25
21 Ben Gilmore DSt. Mark's Jr 281670.25
13 Mike Ewing DSt. Sebastian's Sr '91281670.25
5 Matt Henkel DBrunswick Jr '93280770.25
20 Keaton Cashin DAndover Sr 280770.25
17 Conor Murphy DMiddlesex Sr '91203250.25
2 Nate Marchand FDMiddlesex Sr '92202350.25
21 Nick Albertson DPortsmouth Abbey Jr '92201450.25
19 Thomas Livingston DMiddlesex Sr '92200550.25
21 Billy Olson DMiddlesex Fr '94200550.25
3 Tom Tracy DHebron Pg '91333580.24
15 Adam Harrison DVermont Academy Sr 291670.24
4 Brendan Cosgrove DExeter Sr '91290770.24
13 Ryan Collier DTaft Sr '91252460.24
15 tyler silvey DLoomis Chaffee Pg '91250660.24
12 Griff Tewksbury DSt. Paul's Sr '91262460.23
5 Dom Dimascia DHotchkiss Jr 260660.23
24 Kyle O'Brien DCushing So '93312570.23
6 Connor Caveney FDCushing Jr '92312570.23
16 Ian Watson DCanterbury Sr '90311670.23
19 Matt McDonald FDDeerfield Jr '92271560.22
6 Nelson Pulling DDexter Jr 271560.22
14 Chris Allen DRivers Sr 270660.22
19 Conor Robinson DGroton Sr '91230550.22
4 Shawn Joyce DTabor Sr '91282460.21
18 Thomas Shannon DAndover So 280660.21
4 Sean de Herder DChoate Jr '91280660.21
12 Eric Mong DBrewster Academy Pg '90280660.21
11 Chris Tosti DSt. Mark's Sr 280660.21
13 Cam Scully FDVermont Academy Sr 294260.21
9 Jamie Jaxtimer DProctor Jr '91290660.21
3 Lucas Sousa DLawrence Academy Sr '91301560.20
4 Grant Reichel DLawrence Academy So '93301560.20
13 Phil Vermiglio DLoomis Chaffee Jr 251450.20
3 Chris Correia DPortsmouth Abbey Jr '93201340.20
2 Bobby Savoie DPortsmouth Abbey Sr 201340.20
3 Scott Baron DCushing Sr '90313360.19
22 Brock Swartwood DMillbrook Sr 311560.19
5 Nick Casacci DKent So 261450.19
16 Brian Eggleston DSalisbury Sr '91261450.19
19 Zander Buttress DBrooks So 260550.19
6 Rob Badger DGunnery Sr 321560.19
18 Brian McQuillan DWestminster Sr '91274150.19
20 Blake Alessandroni DDeerfield Jr '92271450.19
18 Mike Oser DRivers Jr 271450.19
7 Paul Wrenn DDexter Jr 271450.19
4 Derek Pratt DNorthfield Mt. Hermon Fr '94330660.18
10 Jordan St. Jean DSt. George's Jr 221340.18
17 Breck Merritt FDBrewster Academy Sr '91282350.18
16 Ross Collins DBrunswick Sr '92280550.18
6 Matt Calos DTilton Pg 343360.18
3 Scott McMenimen DTilton Jr 341560.18
4 Corey Hale DTilton Jr 341560.18
7 Dan Glavin DGroton Fr '95231340.17
24 Hugo Spaulding DGroton Sr '91230440.17
19 Kyle Hoffman FDVermont Academy Sr 292350.17
22 Brian Saling DExeter Pg '91291450.17
2 Dalton Weinstein DPomfret Sr '92290550.17
7 Shane Dalton DGovernor's So '92290550.17
9 Kyle Gietzen DLawrence Academy Sr '91300550.17
11 Zach Harris DBerkshire Sr '91311450.16
21 Corey Wiznowski FDBerkshire So '93311450.16
14 Brian Helderman DBerkshire So 310550.16
24 Adam Albelin DBerkshire Sr '91310550.16
2 Kevin Redmond DCanterbury Pg '91310550.16
4 Anthony DiRienzo DCanterbury So '93310550.16
2 Xavier Reed DTaft Jr '93252240.16
15 Christian Kader DSt. Paul's Jr '92262240.15
6 Beau Deblois DHotchkiss Sr '90261340.15
14 Alex Kuno DHolderness Jr 260440.15
18 Mark Hamilton DSalisbury Fr '94260440.15
3 KJ Paseka DNorthfield Mt. Hermon So '92330550.15
6 Alex Mills DHebron So '93330550.15
3 Sam Tweed DMiddlesex So '94201230.15
7 Ryan Gore FDWinchendon Jr 271340.15
13 CJ Davis FDNorth Yarmouth Academy So '93271340.15
25 Christian Pomarico DWestminster So '92271340.15
5 Justin Coachman DWilliston Northampton So '93271340.15
16 Charlie Daigle DNorth Yarmouth Academy Sr 270440.15
6 Corey Goldman DRivers Jr 270440.15
23 Phil Dinner DWilliston Northampton Jr 270440.15
3 Stephen Melia DBB&N Sr 281340.14
3 Max Hauck FDTabor Jr '92280440.14
6 Josef Danilchuck DKents Hill Pg 211230.14
2 Brandon Bourgeois DKents Hill So 211230.14
12 Austin King FDKents Hill So 210330.14
7 Cavan Finnigan DRoxbury Latin So 210330.14
3 Michael Kennedy DExeter Sr '91291340.14
8 Charlie Russell DVermont Academy Jr 291340.14
15 Andrew Romer DProctor Sr '90291340.14
16 Mike Sotak DExeter Sr '90291340.14
2 Max Summermatter DExeter So '94290440.14
25 Matt Whiting DNoble & Greenough Jr 290440.14
2 Charles Cote DHoosac Jr 290440.14
12 Kevin DeVivo DKingswood Oxford Jr '93221230.14
2 Chris Ellis DSt. George's Sr 220330.14
20 Joe Lace DLawrence Academy Fr '94301340.13
2 Geoff Ulmer DAlbany Academy Sr '91301340.13
22 Peter Mumford DGroton Fr '94231230.13
5 Alex Simard DMillbrook Sr 311340.13
21 Wes Beck DNorthfield Mt. Hermon Jr '92332240.12
4 Kyle Black DHebron Sr '91331340.12
4 Zander Masucci DTaft Sr '92252130.12
6 Nick Szczerbickyj DLoomis Chaffee Jr 251230.12
9 Nicholas Antenucci DPingree Fr 260330.12
24 Malcolm Kelly DDexter Jr 271230.11
28 Parker Howard FDNorth Yarmouth Academy So '93271230.11
12 Charlie Donners DDexter Fr 271230.11
23 Jeff Smolens DWestminster So 270330.11
4 Michael Schmatz DTrinity-Pawling Sr 270330.11
8 Nick Robinson FDNorth Yarmouth Academy So 270330.11
3 Brandon Seagriff DBrunswick Sr '92282130.11
5 Tom Balanda DBB&N Jr 281230.11
4 Ty Leddy DSt. Mark's Jr 280330.11
16 John Bragga DHoosac Jr 290330.10
6 Patrick Burke DAlbany Academy Sr '92301230.10
15 Jack Henry Esler DAlbany Academy So '94301230.10
19 Taylor Carmola DBerkshire Jr 310330.10
5 Michael Canacari FDKents Hill Sr 211120.10
19 Mickey Henry DRoxbury Latin Fr 210220.10
11 Jon-Michael Roy DKents Hill Sr 210220.10
9 Zach Markell DRoxbury Latin Sr 210220.10
20 Brett Mackell DGunnery Sr 320330.09
17 Craig Turner DNorthfield Mt. Hermon Sr '91330330.09
22 Tyler Blake DKingswood Oxford Jr '93221120.09
7 Nick Gehris DKingswood Oxford Jr '92220220.09
4 Andrew Neary DThayer So 231120.09
9 Connor Fallon DThayer Jr 231120.09
7 Brad Peterson DThayer Jr 230220.09
3 Alec Root DTaft Jr '91251120.08
24 Jack Hyslip FDHolderness Sr '91261120.08
5 Marty Hackler DBrooks So 260220.08
25 Nathanial O'Brien DNew Hampton Fr 260220.08
5 Jacob Gilfix DPingree Jr 260220.08
22 KJ Sinclair DKent Jr 260220.08
16 John St. Pierre DPingree Sr 260220.08
12 Dylan Pritchard DKent Sr '91260220.08
20 Alan Brown FDNorth Yarmouth Academy Jr 270220.07
20 Ryan Yurewecz DRivers Jr 270220.07
14 Mitchell White FDPomfret Sr '91291120.07
22 Andrew Inches DNoble & Greenough So 291120.07
6 Connor Costello DGovernor's So '94290220.07
5 Jordan Zwolinski DVermont Academy Jr 290220.07
22 Niko Masotta FDAvon Old Farms '91290220.07
4 Reed Kennedy DGovernor's Jr '92290220.07
6 Michael Flynn DAvon Old Farms Jr '93290220.07
10 Evan O'Brien DAlbany Academy So '94300220.07
18 Dan Mainello DAlbany Academy Fr '95300220.07
7 Soren Hanson DBelmont Hill So '93311120.06
12 Sean Federow DMillbrook Jr 311120.06
7 Samuel Nassetta DCanterbury Jr '92310220.06
27 Mack Tracy DSouth Kent Pg 330220.06
25 Jacob Horst DTilton Sr 341120.06
28 Ned Davis DTilton Sr 341120.06
17 Chris Wei DKimball Union Pg '91340220.06
10 Sean Fredericks DPortsmouth Abbey Jr 201010.05
13 Phil Rizzuto DPortsmouth Abbey So '93200110.05
3 Gallant Charles-Olivier DBerwick Jr 211010.05
3 Dan Williams DKents Hill Pg 210110.05
2 Joey Lancioni DKingswood Oxford Fr 221010.05
6 Alex Aghjayan DWorcester Academy Jr 221010.05
11 Jimmy Atchue DWorcester Academy So '94220110.05
21 Jake Gorman DLoomis Chaffee Jr 250110.04
16 Dickson Smith DHolderness So 261010.04
20 Patrick Korn FDHotchkiss Pg '90261010.04
10 Connor Frazier DBrooks Fr 260110.04
6 Colin Phillips DHolderness Jr 260110.04
17 Gunnar Olson DHotchkiss Jr 260110.04
5 Greg Zaffino DSt. Paul's Fr '94260110.04
6 Sam Hudziak DSt. Paul's So '93260110.04
24 Phil Pratt-Vaugeois DBrooks Jr 260110.04
4 Bryan Ross DNew Hampton Pg 260110.04
27 Greg Browne DDeerfield Jr '93271010.04
13 Jeff Coffin DWestminster Sr '91270110.04
4 David Mackasey DDeerfield Sr '91270110.04
3 Stuart MacKenzie DWestminster Jr 270110.04
5 Andy Michailidis DWestminster So 270110.04
12 Nick MacDonald DChoate Jr 281010.04
8 George Barrett FDTabor Sr '91281010.04
24 Connor West DSt. Mark's So 281010.04
2 Connor Light DAndover Fr 280110.04
7 Nik Dotolo DBB&N G8 280110.04
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's Fr 280110.04
18 Nick Fukuda DTabor So '92280110.04
16 Taylor Perkins DAndover So 280110.04
22 Ted Driscoll FDPomfret Jr '92291010.03
5 Geoff Sullivan DGovernor's Fr '93290110.03
6 Skyler Metcalf FDHoosac Jr 290110.03
2 Tyler Wood DGovernor's Fr '94290110.03
27 Alex Cavert DAlbany Academy Jr '93300110.03
16 Jake Lahut DAlbany Academy Fr '94300110.03
2 Robby Klein DLawrence Academy Fr 300110.03
14 Cameron Ford DAlbany Academy Sr '92300110.03
15 Marston Garceau FDMillbrook Jr 310110.03
3 Dan Egan DSouth Kent Jr 330110.03
20 Cody Champagne DSouth Kent Fr '94330110.03
10 Cody Zweifel DCushing Jr '92310000.00
8 Carl Rasmussen DMillbrook So 310000.00
21 Tye Lampl FDMilton Sr '91280000.00
22 Jon Grassie FDBerwick Fr 210000.00
12 Sean McGonagle DRivers Fr 270000.00
2 Kevin Kirisits DAvon Old Farms Jr '92290000.00
4 Elliott Bassile DMillbrook So 310000.00
24 Garrett Gunski DTilton So 340000.00
3 Joe Bedlington DTrinity-Pawling Jr 270000.00
8 Brady Palmer DBrewster Academy So 280000.00
16 Ricky Hahn DGunnery Jr 320000.00
16 John Gratton DBrooks Fr 260000.00
15 Andrew Lebowitz FDNew Hampton Pg 260000.00
22 Chase Gilmore DRoxbury Latin So 210000.00
18 Henry Nelson DBB&N Fr 280000.00
17 Ryan Martin DCanterbury Sr '91310000.00
5 Conor Reenstierna DSt. Sebastian's So '93280000.00
13 Morgan Weireter DTilton Sr 340000.00
6 Nolan Rusk DBerwick So '94210000.00
22 Evan Dellatorre DCanterbury Sr '90310000.00
4 Ben Kantor DGunnery Sr 320000.00
22 Mike Larrabee DKimball Union Pg '91340000.00
2 Zach Breen DLoomis Chaffee So '92250000.00
23 AJ Bourdon DPomfret So '92290000.00
6 Darren Palmer DTrinity-Pawling Sr 270000.00
17 Jared Blake DKingswood Oxford Jr '93220000.00
13 Nathan Canniff FDMiddlesex So '93200000.00
18 Lucas Adams DPortsmouth Abbey Jr '93200000.00
3 Scott Isbell DWorcester Academy Jr 220000.00
4 Mike Nisbet DBB&N Sr 280000.00
26 Gus Harms DBerkshire So 310000.00
22 Cam Christie DTabor Jr '91280000.00
16 Mike Pandolfo DThayer Jr 230000.00
2 Drew Hennessy DTrinity-Pawling Jr 270000.00
5 Brett Mahoney FDNew Hampton Pg 260000.00
35 Isaac Lipton DNorth Yarmouth Academy Fr '95270000.00
25 Sam Cregg DPingree So 260000.00
3 Scott Mahoney DNoble & Greenough Sr 290000.00
13 Max Franzone DTrinity-Pawling So '93270000.00
27 Oscar Ladd DWestminster Jr '92270000.00
20 Lonnie Taylor DHebron So '94330000.00
22 Max Goldstein DPingree Fr 260000.00
4 Tucker Harrington DSt. George's So 220000.00
5 Kelly Cannon DCanterbury Pg 310000.00
21 Ricky Del Buono DGunnery Jr 320000.00
25 Joe Argus DThayer So 230000.00
4 Joeseph Mueller DHoosac Sr 290000.00
9 Jack Rautiola DRivers So 270000.00
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin Fr 210000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.