March 14, 2010

New England Prep Hockey Scoring All 2009-10

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
7 Garrett Sider FSt. George's Sr 222546713.23
16 Michael Violette FSt. George's Sr 222440642.91
2 Ridge Garbutt CBrewster Academy Sr '91284336792.82
11 Pier-Andre Marquis FVermont Academy Sr 293246782.69
16 JD Vermette FVermont Academy Sr 293936752.59
7 Kevin Hayes FNoble & Greenough Jr 292544692.38
19 Mike Conderman FCushing Sr '91313141722.32
12 Conor Sheary FCushing Sr '92313041712.29
17 Michael Pereira FAvon Old Farms Sr 292836642.21
8 Danny O'Regan FRoxbury Latin So 212321442.10
10 Josh Richards FExeter Sr '90292435592.03
27 Kevin Sullivan FBerkshire Sr '91312043632.03
19 Hugo Turcotte FWinchendon Pg 272726531.96
5 Nick Michaud FBerwick Sr 212417411.95
18 Carl Hesler FMiddlesex Fr '94201821391.95
11 Connor Toomey FProctor Sr '90292234561.93
9 Tim Coffey FTabor Jr '91281934531.89
17 Penn Sednaoui FSt. George's Jr 221922411.86
19 Jack Bartlett FBB&N Sr 282131521.86
22 Andrew Bettencourt FHebron Sr '91332833611.85
16 Nik Tasiopoulos FProctor Sr 291835531.83
19 Brian Hart LWBrewster Academy So '93282724511.82
59 Eric Neiley CExeter Jr '92292626521.79
12 Cam Spiro FTabor Jr '91282822501.79
27 Frederick Farmer FVermont Academy So 292625511.76
19 Cam Darcy FDexter So 272125461.70
16 Nick Bligh FDexter So 271927461.70
23 Pat Curtis FDexter Jr 271729461.70
21 Mike Doherty FGroton So '93231821391.70
20 P.J. McCadden FWilliston Northampton Sr 272421451.67
18 Ryan Arsenault FNew Hampton Pg 261627431.65
18 Nils Martin FGroton Jr '92232513381.65
6 Bo Stafford FBrunswick Jr '92282323461.64
23 Kevin Salvucci FTabor So '93281333461.64
9 Austin Cangelosi FNorthfield Mt. Hermon Fr '94332628541.64
24 Dennis Kravchenko FKimball Union So '94341935541.59
27 Quinn Smith FAvon Old Farms Sr '92292125461.59
7 Drew Brown FKent Jr 262615411.58
10 Troy Thibodeau FNew Hampton Pg 262417411.58
17 Thomas Buckley FRoxbury Latin Jr 211122331.57
12 Vinny Scotti FGunnery Sr 321238501.56
7 Connor Dempsey CRivers Jr 272121421.56
15 Mike Lopez FDexter Sr 271527421.56
10 Jory Uhlman FHoosac Sr 291332451.55
9 Jake Goldberg FBerkshire Sr '91312523481.55
10 Matt Heise FSt. Mark's Jr 282320431.54
24 Michael Jamieson LWLawrence Academy Jr '92302125461.53
12 Attila Pavuk FHoosac Sr 292222441.52
8 Tommy O'Regan FSt. Sebastian's Sr '92282121421.50
19 Derek Pimentel FHolderness Jr 261524391.50
21 Alex Hagen FChoate Jr '92281922411.46
11 Kyle Criscuolo FChoate Jr '92281922411.46
22 Greg Tang FBB&N Sr 281526411.46
21 Noel Acciari FKent Jr 261820381.46
19 Josh Woody FNorthfield Mt. Hermon Sr '91332028481.45
10 JC Cangelosi FNorthfield Mt. Hermon Jr '91331830481.45
9 Robbie Baillargeon FCushing Fr '93311530451.45
23 Morgan Green FPortsmouth Abbey Jr '92201514291.45
19 Kevin Tiefenwerth FAvon Old Farms Sr '92291428421.45
14 Peter LaFosse FKimball Union Jr '91342920491.44
11 Joey Fiori FGunnery Sr 321333461.44
4 Nick Potter FBrooks So 261423371.42
19 Derek Army FGunnery Sr 322322451.41
18 Nick Gordon FNorthfield Mt. Hermon Sr '90331927461.39
15 Brandon McNally FBelmont Hill Jr '92311825431.39
18 Brendan McDonough FBrooks So 262511361.38
19 Brian Ward FGovernor's Jr '92292614401.38
21 Garrett White FPomfret So '92292317401.38
21 Cody Ferriero FGovernor's Sr '91292119401.38
14 Keith Buehler FProctor Sr '91291921401.38
14 Matt Milana FGunnery Sr 322321441.38
22 Marco Eberth LWRivers Sr 271621371.37
23 Tommy Dwyer FBrunswick Jr '92281919381.36
27 Ben Weisburger FBrunswick Sr '91281622381.36
4 Mike Kenny FMiddlesex Jr '91201611271.35
9 Michael McCann FSalisbury Sr '91261322351.35
9 Matt Harlow FNoble & Greenough Jr 292019391.34
26 John Magliozzi FDexter Jr 271026361.33
9 Garnet Hathaway FAndover Sr 281720371.32
8 Brian Safstrom FAndover Sr 281225371.32
2 Gus Young DNoble & Greenough Sr 291226381.31
17 Eric Rochefort FHolderness Sr '91261519341.31
21 Bryan Rooney FNew Hampton Pg 261321341.31
27 Vladyslav Gavrik FHebron Sr '91331825431.30
5 Kyle Lockwood FBerkshire Sr '91311129401.29
22 Will Gray FAndover Sr 281818361.29
24 Eric Danilchuk FBB&N Sr 281719361.29
4 Spencer Montgomery RWBrewster Academy Jr 281224361.29
10 Terrence Wallin FGunnery Jr 321526411.28
9 mike blair FLoomis Chaffee Jr '92251121321.28
10 Joe Tebano FSouth Kent Pg 331329421.27
12 Jon Baldwin FWinchendon Pg 271816341.26
12 Trevor Mingoia FBerkshire Jr 311821391.26
13 Shane Gorman FGunnery Sr 322317401.25
4 Pat McNally DMilton Jr '91281421351.25
17 Jack Riley FSouth Kent Jr 332120411.24
19 Jon Felteau FProctor So '93291917361.24
11 Will Archambault FPomfret Sr '90291224361.24
18 Brett Riley FGovernor's Sr '9129630361.24
22 Devin Tringale FLawrence Academy So '93301918371.23
18 Jonathan Liau FSt. Paul's Jr '92261814321.23
4 Petr Placek RWHotchkiss Jr 261616321.23
11 Ken Matheson CHotchkiss Sr '9126923321.23
16 Anthony Bilotta FWorcester Academy Sr 22189271.23
17 Ryan Tyson FWestminster Sr '91272211331.22
19 T.J. Powers FWilliston Northampton Sr 271716331.22
15 Gabriel Veilleux FKimball Union Jr '91341823411.21
5 Albee Daley FAlbany Academy Jr '93301224361.20
5 Andrew Cerretani CLawrence Academy Jr 301026361.20
10 Mike Borge LWHotchkiss Sr '91261516311.19
27 Gunnar Hughes FSalisbury Jr '92261417311.19
17 Nick Galanos FBrooks Sr 261318311.19
16 Michael Shepard FRoxbury Latin So 211312251.19
16 Mike McDonagh FWinchendon Pg 27923321.19
18 Joe Prescott FSt. Sebastian's So '93281122331.18
19 Andrew Doane FNoble & Greenough So 291915341.17
44 Tim Mitropoulos FExeter Pg '9029925341.17
8 Michael Sinsigalli FBerkshire Pg '90312016361.16
12 Connor Gorman FNew Hampton Jr '92261812301.15
8 Max Edson FSalisbury Sr '92261515301.15
23 Garrett McMullen FNorthfield Mt. Hermon Jr '92331919381.15
14 Brendan Fitzgerald FDexter Jr 271318311.15
10 Kyle Lajeunesse FBerwick Jr 211113241.14
6 Keith Veronesi FBerkshire Sr '91312015351.13
10 Mike McNamara FBelmont Hill Jr '92311916351.13
7 Andrew Bonazza FNorthfield Mt. Hermon Sr '91332611371.12
12 Jacob Scott FHolderness Sr '91261217291.12
27 Samuel Courcelles FSt. Paul's Sr '90261019291.12
6 Jon Ahern DPingree 261019291.12
13 Jack Brewer RWRivers Sr 271317301.11
5 Dan Linell FChoate Jr '92281813311.11
12 TREVOR BRAUN FAndover Sr '92281516311.11
22 Scott MacDougall FSt. Mark's Sr 281021311.11
2 Ian Coleman DTabor Sr '9128427311.11
7 Mark Naclerio CAvon Old Farms Jr '92291319321.10
11 AJ Lucchese FMiddlesex Fr '94201111221.10
3 Danny Johnson DSt. George's Jr 22519241.09
12 chris lembo FLoomis Chaffee Sr '9125216271.08
7 Luke Sisler FSt. Paul's Sr '9026622281.08
22 Jonathan Mleczko FDMilton Sr '92281218301.07
16 Greg Gozzo FAvon Old Farms Jr '92291021311.07
6 John Caldwell FBelmont Hill Sr '91311617331.06
9 Matt Martyak DSt. George's Sr 22617231.05
16 chris izmirlian FLoomis Chaffee Jr '92251214261.04
19 Jonathan Franco FPingree Jr 261116271.04
11 Kevin Kelly FWilliston Northampton Sr 271810281.04
9 Philip Arnone FWinchendon Sr 271513281.04
7 Kevin Roy FDeerfield So '93271216281.04
17 Tyler Pascucci FWinchendon Pg 271117281.04
15 John Hayden FBrunswick Fr '95281514291.04
15 Chase Davis FMilton Sr '9128920291.04
23 Jake Picking FGovernor's Sr '91291218301.03
24 Thomas Hartnett FCanterbury Sr '91311517321.03
11 Joseph Agliato FCanterbury Sr '91311418321.03
11 Joe Birmingham FNorthfield Mt. Hermon Jr '91331420341.03
7 Kenny Craig FTilton Sr 341520351.03
23 Shane Hearn FHebron So '92331320331.00
4 Shayne Gostisbehere DSouth Kent Jr 33627331.00
23 Zachery Cappelli FHoosac Sr 291613291.00
12 Alex Quinn FBB&N Jr 281315281.00
9 Patrick Harvey FWorcester Academy So 22616221.00
12 Chris Atwood DBerwick Sr 21417211.00
7 Dan Welch FPortsmouth Abbey Jr '9320119201.00
9 Joe Pascucci FMiddlesex Sr '9120119201.00
21 Devin Albert FBelmont Hill So '93311911300.97
15 Stephen Servideo FCanterbury Pg '91311911300.97
22 Jim Vesey FBelmont Hill So '93311317300.97
6 Brad Improta DCanterbury Sr '9131723300.97
12 Connor Quinn FPomfret Jr '92291513280.97
5 Mark Hourihan FNoble & Greenough Sr 291414280.97
26 Woody Hudson FMilton Jr '92281512270.96
13 Brett Lawson FSt. Mark's So 281116270.96
17 Luke Griffin FBB&N So 28918270.96
19 Luke Esposito FBrunswick So '9328819270.96
25 Jared Wiedemann DDexter Jr 27719260.96
8 Matt McDonald FKent Sr '9026619250.96
14 Aidan Cavallini FTaft Jr '92251014240.96
13 Alex Tobey FBerwick Jr 21911200.95
19 Andrew Dustin FTilton Sr 341418320.94
15 Corey Scammon DCushing So '9331524290.94
10 Danny Palumbo FPomfret Jr '92291512270.93
9 Dan Schuler FChoate Sr '92281313260.93
21 Eddie Ellis FAndover Fr 281313260.93
17 Ryan Coffey FSt. Sebastian's Sr '9128719260.93
12 Travis Ritter FTrinity-Pawling Sr 271213250.93
14 Matthew Doyle FDeerfield Sr '91271114250.93
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton Sr 27817250.93
9 Nick Lanza FWestminster Sr '9127619250.93
22 Peter Michaildis FWestminster Sr '9227520250.93
17 Francis Tierney FNew Hampton Pg 26717240.92
14 Matt Chartrain FSouth Kent Sr 331515300.91
10 Chris Gacsy DHebron Sr '9233525300.91
15 Tyle Whitney RWLawrence Academy So '93301116270.90
14 Nick Raffone FNoble & Greenough Sr 291016260.90
10 Ben Wiggins FNoble & Greenough Sr 29818260.90
21 Tim Shea FTabor Sr '9228817250.89
7 Aaron Deutsch DMilton Jr '9228718250.89
19 Mike Whouley RWRivers Jr 271113240.89
28 Josh Dickman FSt. Paul's So '93261013230.88
20 Max Balaban FTilton Sr 341515300.88
15 Nate Dupere DHebron Sr '91331514290.88
18 Erik Nilsson FGunnery Jr 321414280.88
2 Joe McNamara DBelmont Hill So '9331423270.87
16 Garrett Sunda FGroton Jr '9223119200.87
24 Josh Adinolfo FGovernor's Sr '91291114250.86
5 Elijah Brassard FHoosac Pg 291015250.86
22 Adam Hennick FVermont Academy Jr 291015250.86
18 Ryan Rumble FProctor So '9329916250.86
11 Peter Jude Galasso CBrewster Academy Sr '9128420240.86
7 Tim Sullivan FKents Hill Jr 21108180.86
3 Pat Doherty DKimball Union Jr '9234623290.85
24 Steven Victor FDeerfield Jr '92271310230.85
9 Jordan Haskell FNorth Yarmouth Academy Jr '9327815230.85
6 Blake Cormier DMiddlesex So '9320116170.85
19 Joseph Collins FHebron Jr '9233919280.85
37 Jonathan Sucese FNorthfield Mt. Hermon Sr '9133820280.85
21 Castan Sommer RWHotchkiss Pg '9126148220.85
29 Jake Butler FCushing Jr '92311511260.84
13 Brendan Fadden FBelmont Hill Sr '91311412260.84
3 Marko Meretei FAlbany Academy Sr '92301114250.83
18 Jeremy Plante FExeter Pg '9129816240.83
20 Kyle Quick DAvon Old Farms Sr '9129321240.83
10 Sean Okita FMilton Jr '9228158230.82
8 Adam Patel FChoate Jr '9228815230.82
22 Ben Foster FChoate So '9328716230.82
27 Sean Cirbus FNorthfield Mt. Hermon Pg '91331512270.82
2 Bryan Felice DHebron Sr '9133225270.82
10 Barrett O'Neill FDexter Jr 27166220.81
20 Connor McBride FWestminster Sr '9127139220.81
8 Mike MacDonald FTrinity-Pawling Jr 271210220.81
17 Garrett Lessard FWilliston Northampton Sr 27913220.81
11 Josh Roberts FTrinity-Pawling Jr '9227715220.81
14 Brandon Moore FTrinity-Pawling Sr 27517220.81
12 Nate Soter FPingree So 261110210.81
10 Dave Dupuis FKent Sr '9026912210.81
3 Brandon Russo DSalisbury Sr '9226516210.81
10 Niall Cahill FCanterbury Jr '9131916250.81
18 Nick Tierney FBelmont Hill Sr '9031520250.81
31 Corbin McGuire FTaft So '9325137200.80
5 T.A. Demoulas FMiddlesex Jr '9120412160.80
7 Ryan Cole FKimball Union Jr '92341611270.79
28 Brandon Shea FNoble & Greenough G8 291112230.79
13 Morgan Mullen CAvon Old Farms Jr '91291112230.79
7 Francis Germain FHoosac Jr 29815230.79
18 Michael Reardon DNoble & Greenough Jr 29815230.79
11 Hans Brule FHoosac Jr 29716230.79
12 Jack Ceglarski FGovernor's Jr '9229320230.79
8 Cam Moniz FHebron Sr '91331016260.79
16 Yegor Bezuglyy RWBrewster Academy Jr 28157220.79
19 Keith MacDonald FAndover Sr 28715220.79
19 Dan Doherty FMilton Sr '9028517220.79
2 Aidan Hartigan DBB&N So 28121220.79
22 Nick Luukko DGunnery Sr 32322250.78
19 Brendan MacDonald FTrinity-Pawling Sr 271011210.78
15 Brendan Domos CRivers Sr 27714210.78
18 Matt Coleman LWHotchkiss Sr '9126119200.77
14 Jon Choroszy FBrooks Jr 26119200.77
8 John-Patrick Humphrey FNew Hampton Jr '9126911200.77
11 Matthew Rakoczy FAlbany Academy Sr '92301211230.77
2 Kevin Airoldi FBerwick Jr 21511160.76
5 Brad Jones DSouth Kent Pg 33421250.76
17 Craig Wyszomirski DGunnery Jr 32717240.75
2 John Kelly FBrunswick So '9528156210.75
18 Kevin Duane FBrunswick Fr '9428912210.75
6 Andy Latta DTabor Sr '9128912210.75
4 Michael Freitag FBerkshire Sr '9031815230.74
5 Steve McKenna FDexter 271010200.74
17 David Limoges CAlbany Academy Jr '91301111220.73
11 Kyle Hughes FSalisbury Sr '9026811190.73
17 Charlie Cifrino FWorcester Academy Pg 22313160.73
4 Patrick MacGregor DAvon Old Farms Sr '9029318210.72
10 Matt Pugh FBB&N So 281010200.71
24 Toshi Terai FBrunswick Jr '9328614200.71
19 David Horan FBerwick Jr 21510150.71
19 Dany Potvin FMillbrook Jr 31166220.71
13 Collin Bourque FCushing So '9331517220.71
7 Ron Boyd DCushing Sr '9131418220.71
21 Justin Ducharme FTilton Sr 341212240.71
16 Alex Ward FDeerfield Sr '9127109190.70
11 Ross White FWinchendon Pg 27109190.70
17 Matt Furey DDexter Sr 27514190.70
19 Mark Knowlton CAlbany Academy So '9430165210.70
19 Matt Baldino FLawrence Academy So '9330147210.70
26 Jamie Tyminski FHebron Pg '9133149230.70
11 James Shannon LWExeter Sr '9129119200.69
17 Ryan Labrie FVermont Academy So 29614200.69
10 Zachary Gehring FWorcester Academy So 22510150.68
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's Jr '9328109190.68
19 Philippe Hudon FChoate So '9328811190.68
23 George Pantazopolous FMilton Jr '9228613190.68
5 Mark Meads FTabor Jr '9228613190.68
9 Nick Trepp DBrunswick Sr '9128514190.68
10 Trevor Hills FBerkshire Jr 31138210.68
2 Ben Chwick FBerkshire Sr '9131813210.68
26 Nick Pichette FAlbany Academy Jr '93301010200.67
7 Greg Warnken CAlbany Academy Jr '9230812200.67
14 George Hunkele LWLawrence Academy Fr '9430416200.67
18 Matt Michaud FNorth Yarmouth Academy So '9427810180.67
18 Joe DiPietro DDexter Jr 27414180.67
10 Chris Bartolomucci FVermont Academy Jr 29910190.66
7 Ray Zeek FPomfret Jr '9129811190.66
12 Jared Lackey FNoble & Greenough Sr 29613190.66
8 Brendon Bourgea FSt. Paul's Jr '9226143170.65
10 Kyle Lange FPingree Sr 2698170.65
7 Mike Holland DHotchkiss Jr '9226215170.65
6 Matthew Caito DSalisbury So '9326215170.65
11 Scott Fronsdahl DGroton Sr '9223411150.65
5 Stephan Brennan FBelmont Hill So '9231812200.65
19 Matt Grzelcyk DBelmont Hill Fr '9431218200.65
25 Dan Merenich FMilton Jr '922899180.64
8 JD Cescon FSt. Mark's Jr 28810180.64
21 Jimmy Gabrione FDSouth Kent Jr 33138210.64
17 Jeremy Laing FHebron So '9333813210.64
7 Ian Canty DHebron Sr '9133516210.64
7 Paul Falanga FTrinity-Pawling Jr '9227116170.63
9 Evan Shifley FDexter Sr 27512170.63
14 Patrick Coulombe DWinchendon Pg 27512170.63
15 Thomas Reed FWilliston Northampton Sr 27413170.63
9 Danny Divis DGunnery Jr 32515200.63
18 Alex Pellegrini FRoxbury Latin Sr 2149130.62
16 Thomas Flynn FKimball Union So '9334714210.62
9 Sean Harrison FHolderness Pg '912679160.62
24 Kevin Morris FSalisbury Jr '9226610160.62
14 Alex Cote CHotchkiss Jr '9226313160.62
16 Kevin Altidor FMillbrook So '9331910190.61
13 Connor Baharozian FGroton Sr '922395140.61
17 Jack Wilkinson FGroton Jr '932377140.61
15 Chris Calnan FThayer So 23212140.61
15 Bob Pease FBB&N Jr 2898170.61
17 Greg Kreisinger FChoate Sr '9128512170.61
3 Jake Turrin DMilton Jr '9228215170.61
16 Drake Hart FHebron So '9333713200.61
12 Matthew Orenstein FAlbany Academy Jr '9230810180.60
16 Peter Mistretta FTaft Jr 2569150.60
7 Paul Keane FMiddlesex Sr '902093120.60
8 Cam Hadfield FPortsmouth Abbey Sr 2057120.60
12 Garrett Behan FPortsmouth Abbey Jr '932048120.60
23 Jake Wood FGunnery So 32712190.59
2 Adam DeSanctis DGunnery Jr 32415190.59
25 Steven Kelley FDeerfield Sr '9027610160.59
20 Mark Fidler FDexter So 27610160.59
18 Nicholas Lovejoy DDeerfield Sr '9127511160.59
10 Daniel Hnatko FWestminster Sr '9127214160.59
24 Sean Doherty DWinchendon Pg 27115160.59
8 Matt Mortimer DWorcester Academy So 2276130.59
14 Billy Lane FWorcester Academy Jr '932249130.59
15 Michael Almberg FSt. George's Jr 2249130.59
12 Josh Dollinger DKimball Union Sr '9034515200.59
20 Bruno Courchesne FProctor Jr '922998170.59
13 Francis Lavoie DHoosac Sr 29710170.59
24 PJ Falvey FNoble & Greenough So 29611170.59
17 Ryan Kangas FProctor So '9329611170.59
2 William Weimar DVermont Academy Sr 29314170.59
16 Brian Miller FPomfret So '9329116170.59
26 Ryan Rosenthal FKent So 2687150.58
20 Frank Misuraca DKent Sr '9126213150.58
11 Logan Roe DKent Jr 26015150.58
12 Alex Bonito FSouth Kent Jr 33811190.58
5 Gabe Colona DNorthfield Mt. Hermon Sr '9133514190.58
6 Brendan Burke FSt. Sebastian's So '9328115160.57
19 Aaron Rocha DSt. Mark's Sr 28511160.57
14 Phil Silbereisen FBrunswick Sr '9128511160.57
12 Peter Burke FSt. Sebastian's Sr '9128412160.57
18 Mike Doyle DChoate Jr '9228313160.57
22 Jeremy Vautour DBrewster Academy So 28214160.57
8 Brian DeAngelo DBrunswick Sr '9228214160.57
6 Kevin Mullin DRoxbury Latin Sr 21210120.57
2 Scott Mathieu DThayer Jr 2394130.57
5 Kyle Rooney FThayer Sr 2358130.57
14 Connor Miyamoto FGroton Jr '922349130.57
25 Thomas Freyre DTaft Sr '9025212140.56
10 Phil Boucher FKimball Union Jr '9134811190.56
10 Tom Gildersleeve FNorth Yarmouth Academy Sr 2787150.56
22 Ethan Belisle FWilliston Northampton Sr 2769150.56
11 Alex Pascal DWestminster Sr '9127213150.56
11 Nick Wirth FGovernor's Jr '922988160.55
6 Adam Rimmer DPomfret Pg 29511160.55
26 Garrett Hehir FCushing Fr '933198170.55
4 Eric Chevrier DCushing Jr '9331215170.55
19 Curran Forgue FSouth Kent Jr 33612180.55
8 Jake Shimmel DSt. George's Sr 2257120.55
28 Jon-Paul Durso FSalisbury Jr '922686140.54
4 Robert Adam FPingree Jr 2668140.54
27 Michael Verret DHotchkiss Sr '9126212140.54
14 Joe Rausch FChoate Jr '922878150.54
14 Mark Upton FSt. Mark's Fr 2878150.54
24 Michael Megnia DMilton Sr '9228510150.54
6 Jay Matthews FThayer So 23102120.52
4 Dennis Cottreau DGroton Sr '9123111120.52
17 Elliott Bostrom DTaft Sr '9125211130.52
16 Andrew Tegeler FWestminster Jr '922768140.52
3 Trevor Fidler FDexter Fr 2768140.52
8 Jake Bolton DWestminster Jr 27410140.52
4 Steve Mollo DWilliston Northampton Sr 27410140.52
4 George Crowley DRivers So 27311140.52
21 Evan Reilly DWinchendon Sr 27311140.52
21 Alex Gonye FDeerfield Fr '9427311140.52
24 Chris Pirocacos FHoosac Jr 2996150.52
12 Connor Hayes FProctor Jr '912969150.52
9 Alex DeBaere FBelmont Hill Jr '9331115160.52
6 Rafael Turcotte DKimball Union Jr '9134215170.50
2 Dan Cornell DKimball Union Pg 34116170.50
13 Scott Shiner LWLawrence Academy Sr '903069150.50
11 Jacob Schechter DLawrence Academy So '9330114150.50
11 Stephen Brown FSt. Sebastian's So '9328410140.50
9 James DiBlasi DBB&N Jr 28311140.50
4 Robbie Donahoe DSt. Sebastian's Sr '9128311140.50
8 Patrick Magliano FPingree So 2676130.50
14 Connor MacPhee FKent Jr 26310130.50
2 Phil Saviuk DHotchkiss Jr 26211130.50
2 Conor Clement DPingree So 26211130.50
7 A.J. Germain DWorcester Academy Sr 2229110.50
6 Sheamus Standish FPortsmouth Abbey Jr '912028100.50
7 Dan Meiselman FSouth Kent Sr '9033133160.48
14 Brian Troy FCushing Sr '9031312150.48
19 Nate Morgan RWExeter Jr '932968140.48
8 Drew Tallett DGovernor's Jr '9129212140.48
6 Brad Devereaux DWinchendon Pg 2794130.48
22 Tim Millett FNorth Yarmouth Academy Jr 2767130.48
18 Sean MacNeil DWinchendon Pg 27310130.48
5 Gabriel Cromp DTrinity-Pawling Sr 27211130.48
24 Matt Gellatly FTaft Sr '912539120.48
6 John Barr FDTaft Sr 25210120.48
6 Charles-Eric Boutet DGroton Sr '902347110.48
12 Tim Cobb DThayer Sr 23110110.48
17 Rickey Kramer FBerwick Fr 2119100.48
17 Heath MacLean FTabor Sr '912894130.46
13 Christopher Drakos LWBrewster Academy So '932867130.46
16 JT Lynch FSt. Mark's Fr 2867130.46
9 Gerard McEleney FSt. Sebastian's So '922867130.46
17 Doo Soo Kim FMilton Jr '922858130.46
24 Derek Henderson DTabor Sr '9228013130.46
23 Rich Harris FKent Sr '912684120.46
21 Connor Cunningham FSalisbury Jr '912675120.46
17 David Seidel FKent Sr '912666120.46
9 Christopher Finch FSt. Paul's Sr '912657120.46
13 Mike Martinez FKent Jr 2648120.46
2 Josh Kirkman DBrooks Sr 2639120.46
23 Dillon Harrington DNew Hampton Jr '9126210120.46
13 Peter Quigley FHebron Jr '9233411150.45
26 Ian Fleming FSouth Kent Sr 33411150.45
25 Jamie Harrington FSt. George's So 2246100.45
7 Matt Job FMillbrook Sr 3186140.45
16 Sean Gustin FBelmont Hill So '933168140.45
21 Justin Bishop FCanterbury Sr '913168140.45
25 Robbie Paine FMiddlesex So '94204590.45
17 Nathan Ferriero FGovernor's Fr '942985130.45
21 Mark Maraschiello FTrinity-Pawling So '932775120.44
15 Tucker Dayton FDeerfield Sr '912757120.44
10 trey benincosa FLoomis Chaffee Sr '912538110.44
7 Dylan Pazulinec FLoomis Chaffee Jr 2529110.44
24 Russell Suskind FGunnery Sr 32212140.44
17 Jimmy Shea FThayer So 2346100.43
15 Will Laverack FChoate Jr '922875120.43
7 Ryan Heavey DChoate Pg '9128210120.43
14 Bill Tobey FKents Hill Sr 216390.43
17 Ryan Dorso FKents Hill Sr 216390.43
19 Ethan Pelletier FKents Hill Jr 214590.43
18 Mathieu Provencher DKents Hill Sr 214590.43
4 Patrick Huard DKents Hill Jr 211890.43
15 William Austin FPingree Sr 2656110.42
3 Dan Conway FBrooks Jr 2647110.42
25 Mike McKee DKent So 2638110.42
14 Adam Platt FSalisbury Jr '922638110.42
4 Mark Higgins DKent Sr '912629110.42
3 Ivan Delic DHolderness Sr '9026110110.42
10 Will Lee FMillbrook Sr '903176130.42
8 Dylan Pike DBelmont Hill Jr '933149130.42
88 Charlie DeVries RWExeter Pg '912957120.41
9 Cam Geary FPomfret Jr '922957120.41
27 Peter Bessone FExeter Pg '912948120.41
17 Chris Stasio FTilton Pg 3459140.41
20 Chris Barron FSt. George's Sr 226390.41
20 Alex Mazza FWorcester Academy Sr 225490.41
21 Kevin Martland FSt. George's Sr 222790.41
14 David Hallisey FWestminster Fr 2765110.41
2 Mike Sullivan DDexter Sr 2756110.41
11 Alex Bunick CRivers Jr 2756110.41
21 Tom Manna DRivers Sr 27110110.41
23 Matt Tetro FTaft Jr '922555100.40
17 albert sung DLoomis Chaffee Sr '912546100.40
22 Shayne Coleman FPortsmouth Abbey Sr 202680.40
16 Owen Rischmann DPortsmouth Abbey Sr 202680.40
21 Nick Mosher FHebron Fr '943349130.39
2 Nick Riccio DSouth Kent Pg 33211130.39
24 Brian Plungis DNorthfield Mt. Hermon Pg '9133112130.39
27 Chris Harlow FBB&N Jr 2883110.39
15 Mitchell Chapman LWBrewster Academy Jr '922856110.39
5 Redmond Colson DAndover Sr 2847110.39
20 Jonathan Sokolski FCanterbury Pg '903166120.39
19 Ryan Fernandes FCanterbury Jr '923157120.39
11 Carl D'Amour-Belizario DMillbrook So '9331012120.39
2 Jean-Philippe Tardif DHolderness So 2637100.38
27 Preston Kaye DNew Hampton Sr 26010100.38
21 Matt Deveney DRoxbury Latin Fr 214480.38
19 Shayne Anderson DPomfret Pg 2947110.38
9 Ryan Byrne FVermont Academy Sr 2938110.38
17 Jonathan Gervais DHoosac Sr 2929110.38
4 Thomas Park DNoble & Greenough Jr 2929110.38
9 Kevin Hart DExeter Pg '9129110110.38
8 Tyler Kring FProctor Jr '9229110110.38
16 Alex Paolo FWilliston Northampton So '932755100.37
23 Erik Bertin FDeerfield Sr '912755100.37
2 Rich Spiker DWilliston Northampton Jr '922728100.37
11 John Rose FDeerfield Sr '902719100.37
17 Brady Burns RWLawrence Academy So '933065110.37
9 Robert DiSorbo FHebron Pg '903348120.36
18 Teddy Swift FSt. George's Sr 224480.36
15 Matt Schultz FWorcester Academy So 223580.36
4 Sam Butler DWorcester Academy Jr '92222680.36
19 Nick Pezza FSt. George's Fr 221780.36
11 Mike Moran FTaft Jr '91256390.36
12 Sean McGovern FTaft Jr '93254590.36
19 Gabriel Renaud FTabor So '922855100.36
10 Joe Depietto DChoate So '932828100.36
21 Riley Merritt FDBrewster Academy Sr '912819100.36
14 Peter Russo FCanterbury Pg '903129110.35
9 Jonathan Theriault FMillbrook Sr 31110110.35
10 Alex Pensavalle DMiddlesex Sr 200770.35
23 Tim Sprague FThayer Sr 234480.35
7 Nathan Gonya FDHolderness Pg '91265490.35
20 Kevin St. Pierre DPingree Jr 265490.35
22 Paul-Arthur Plaisir FSt. Paul's Jr '91262790.35
20 Mackenzie Braid DSalisbury Jr '93262790.35
3 Billy McCarran DNew Hampton Pg 261890.35
21 George Welles FAvon Old Farms Jr '922955100.34
13 Evan Sequeira FDExeter Sr '912955100.34
18 Connor Doyle FAvon Old Farms Jr '932946100.34
27 Tony Jorgenson FHoosac Jr 2937100.34
3 Chad Hollenshade DAvon Old Farms Sr '902937100.34
3 Greg Rooney FDGovernor's Jr 2928100.34
6 Phillip Sciretta DNoble & Greenough So 2919100.34
4 Zack Spencer DProctor Sr '912919100.34
22 Conor Riley FDAlbany Academy Jr '923037100.33
2 Chris Heidelberger RWRivers Fr 276390.33
20 Adam Scudder FWinchendon Sr 275490.33
7 Tim Acker FWestminster Jr 274590.33
8 Nick Malatos FDexter Jr 273690.33
19 William Strabley FNorth Yarmouth Academy Sr 273690.33
9 Johney Parise-Cormier DTilton Jr 3429110.32
23 Nicolas Angelo FCanterbury Pg '913182100.32
2 Jay Livermore DMillbrook Sr 3146100.32
18 Ryan MacDonald DBerkshire Pg '913128100.32
13 Kody Grondin FTabor Jr '92285490.32
20 Hassani Johnson FSt. Mark's So 282790.32
6 Brian McNamara DChoate Jr '92282790.32
24 Adam Guillemette DBrewster Academy Jr 280990.32
3 Bennett Carroccio DAndover Sr 280990.32
20 Will Einstein FTaft Sr '91255380.32
9 Kevin Spotts FTaft Sr '91254480.32
13 Derek McAdam FWorcester Academy Pg 224370.32
15 Cameron Hatch FAvon Old Farms Jr '92296390.31
18 Ryan Wainwright FPomfret Sr '91294590.31
12 Andrew Fink FVermont Academy So '92294590.31
4 Shane Dunphy DPomfret Jr '92293690.31
4 Sean Planche DVermont Academy Jr 292790.31
22 Matthew Stewart DHoosac Pg 291890.31
5 Colin Sullivan DAvon Old Farms So '93291890.31
9 Tim Winslow DGovernor's Sr '90290990.31
26 John Hotchkiss FSalisbury So '92264480.31
9 David Octeau FKent Jr 262680.31
9 Ricky Boudrow DNew Hampton Pg 262680.31
7 Kyle Lakin FNew Hampton Jr 261780.31
28 Cam Butler DThayer Jr 232570.30
11 Holden Anderson DSouth Kent So 3346100.30
12 Conor Helfrich FLawrence Academy So 304590.30
13 Cory Cummings FAlbany Academy So '94303690.30
10 Colby Emma FLawrence Academy Jr '92303690.30
19 Patrick Lohuis FPortsmouth Abbey Sr 205160.30
9 Tom Hammatt FPortsmouth Abbey Jr 202460.30
8 Hunter Huebsch FDeerfield Jr '91275380.30
6 Brandon Barrett DNorth Yarmouth Academy Sr 275380.30
26 Dan Wegrzyn DWinchendon Pg 274480.30
10 AJ Hamel FWinchendon Pg 272680.30
11 Mike Morrison DNorth Yarmouth Academy Jr 271780.30
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling Jr '92270880.30
2 Sam Boyd DCushing So '92314590.29
4 Terry Goguen DBelmont Hill So '93313690.29
20 Eric Robinson DBerkshire Jr 312790.29
15 Anthony Baldassari DAndover Jr 282680.29
6 CJ Ganss DMilton Jr '92282680.29
7 Eric Dolan FSt. Mark's So 282680.29
6 Chris Aulet FBB&N Sr 282680.29
16 Connor Hegarty DBB&N Fr '95281780.29
4 Connor Koorbusch DBrunswick Jr '93281780.29
13 Teofe Ziemnicki FKents Hill Pg 213360.29
9 Reilly Cavanaugh DBerwick Sr 213360.29
16 Steven Westphal FKents Hill Sr 213360.29
12 Joey Giandomenico FRoxbury Latin Jr 213360.29
8 Cody Southiere FKents Hill Sr 212460.29
11 Zac Lawrence DBerwick Jr 211560.29
2 Matt Fenby DRoxbury Latin Jr 210660.29
4 Fred Pfund FLoomis Chaffee Jr 251670.28
7 Brett Kangas DProctor Jr '91293580.28
11 Eric Naclerio DAvon Old Farms Jr '92291780.28
7 Mike Keefe FVermont Academy Sr 290880.28
8 Chris Boyes FKingswood Oxford Jr '93222460.27
23 Peter Stratton FSalisbury Sr '91264370.27
18 Gavin Bayreuther DHolderness Fr 263470.27
11 Ben Kaplan DSt. Paul's Jr '92263470.27
3 Shayne Toohey DSt. Paul's Sr '90262570.27
22 Jeff Clifford FDNew Hampton Pg 262570.27
23 William Walfield FPingree Jr 262570.27
17 Steven Cook DSalisbury Sr '91262570.27
4 Tom Bateman DSt. Paul's Sr '91260770.27
16 Michael Vollmin DNew Hampton Jr '93260770.27
18 Will Messa CLawrence Academy So '93302680.27
8 Jeremy Griffin DLawrence Academy So '93301780.27
19 Andrew Bates FKimball Union Pg '91346390.26
4 Ryan Murray FKimball Union Sr '90344590.26
18 Robert McCormick FTilton Jr 343690.26
20 Zach Baharozian FGroton So '94235160.26
10 Luke Turchetta DGroton So '93233360.26
3 Remington Knight FGroton Jr '92233360.26
14 Pat Gill FThayer Jr 231560.26
10 Eddie Innarelli FWilliston Northampton Sr 274370.26
22 CJ Mitchell FTrinity-Pawling Jr '91274370.26
5 Alan Klebanskyj DDeerfield Sr '91273470.26
22 Nick Wetzel FDeerfield Sr '91273470.26
9 Gyuri Dragomir FTrinity-Pawling Fr 272570.26
24 Nick Cortese FWilliston Northampton Pg 271670.26
17 Vincent Muto DTrinity-Pawling So '93270770.26
11 John Lento FCushing Jr '91314480.26
18 Kyle Garvin FCanterbury Jr '92314480.26
7 Christian Cordier DBerkshire Jr 312680.26
3 Steven Puffer FBerkshire Jr '92312680.26
11 Sean Connors DBelmont Hill So '93311780.26
5 Anthony D'Elia FGunnery So 322680.25
15 Alec Strain FSt. Mark's So 283470.25
11 Sam Post FTabor Jr '92282570.25
7 Nick Viceconte DBrunswick Fr '94282570.25
13 Mike Ewing DSt. Sebastian's Sr '91281670.25
21 Ben Gilmore DSt. Mark's Jr 281670.25
14 Cade Vittum DBrewster Academy Jr 281670.25
20 Keaton Cashin DAndover Sr 280770.25
5 Matt Henkel DBrunswick Jr '93280770.25
17 Conor Murphy DMiddlesex Sr '91203250.25
2 Nate Marchand FDMiddlesex Sr '92202350.25
21 Nick Albertson DPortsmouth Abbey Jr '92201450.25
21 Billy Olson DMiddlesex Fr '94200550.25
19 Thomas Livingston DMiddlesex Sr '92200550.25
23 Sean Thomas FSouth Kent Pg 336280.24
9 Jamison Etting FSouth Kent Jr 334480.24
3 Tom Tracy DHebron Pg '91333580.24
22 Robby Hardy FGovernor's Jr '92295270.24
10 Nick Libby FProctor Sr '92294370.24
12 Paul Mimms FAvon Old Farms Sr '91293470.24
15 Adam Harrison DVermont Academy Sr 291670.24
4 Brendan Cosgrove DExeter Sr '91290770.24
13 Ryan Collier DTaft Sr '91252460.24
18 Thad Reycraft FTaft Sr '90251560.24
15 tyler silvey DLoomis Chaffee Pg '91250660.24
14 Kyle Kadlick FRoxbury Latin Sr 215050.24
9 Bryan Gillentine FKents Hill Jr 212350.24
4 Steve Wolf FBerwick So 211450.24
13 Mike Warner RWHotchkiss So 264260.23
9 Jack Ottman RWHotchkiss Sr '91263360.23
19 Chris Hamel LWHotchkiss So 263360.23
6 Alexander Milofsky FNew Hampton Jr '92262460.23
16 Justin McGinnis LWHotchkiss Pg '90262460.23
12 Griff Tewksbury DSt. Paul's Sr '91262460.23
22 Jack Barre FSalisbury Jr '93261560.23
5 Dom Dimascia DHotchkiss Jr 260660.23
7 Matt Geremia FBrooks Sr 260660.23
14 Alex Gitlin FKingswood Oxford Jr '93223250.23
13 Griffin Jennings FSt. George's Jr 221450.23
17 Mike Najjar FBelmont Hill Fr '93312570.23
6 Connor Caveney FDCushing Jr '92312570.23
24 Kyle O'Brien DCushing So '93312570.23
16 Ian Watson DCanterbury Sr '90311670.23
17 Nevin Lawler FCushing Jr '91311670.23
20 Jeff Wadhams FTrinity-Pawling Sr 274260.22
19 Phil Sandler FWestminster Jr 273360.22
19 Matt McDonald FDDeerfield Jr '92271560.22
6 Nelson Pulling DDexter Jr 271560.22
14 Chris Allen DRivers Sr 270660.22
19 Conor Robinson DGroton Sr '91230550.22
4 Shawn Joyce DTabor Sr '91282460.21
21 Liam Slyne FBrunswick So '93281560.21
10 Tommy Kelley FSt. Sebastian's Fr 281560.21
4 Sean de Herder DChoate Jr '91280660.21
18 Thomas Shannon DAndover So 280660.21
11 Chris Tosti DSt. Mark's Sr 280660.21
12 Eric Mong DBrewster Academy Pg '90280660.21
13 CJ Blaszka FSouth Kent Sr 334370.21
14 Cam Laughlin FGovernor's Fr '94294260.21
13 Cam Scully FDVermont Academy Sr 294260.21
9 Jamie Jaxtimer DProctor Jr '91290660.21
11 Anthony Flaherty FTilton So 343470.21
3 Lucas Sousa DLawrence Academy Sr '91301560.20
4 Grant Reichel DLawrence Academy So '93301560.20
13 Phil Vermiglio DLoomis Chaffee Jr 251450.20
8 Brendan Murphy FMiddlesex Jr '92202240.20
2 Bobby Savoie DPortsmouth Abbey Sr 201340.20
3 Chris Correia DPortsmouth Abbey Jr '93201340.20
23 Josh Freitas FMillbrook Jr '93314260.19
3 Scott Baron DCushing Sr '90313360.19
22 Brock Swartwood DMillbrook Sr 311560.19
19 Kyle Armstrong FSalisbury Sr '90263250.19
16 Brian Eggleston DSalisbury Sr '91261450.19
5 Nick Casacci DKent So 261450.19
19 Zander Buttress DBrooks So 260550.19
10 Sam Corey FKents Hill Pg 212240.19
6 Rob Badger DGunnery Sr 321560.19
21 Eric Corley FWilliston Northampton Jr 274150.19
18 Brian McQuillan DWestminster Sr '91274150.19
21 Corey Taber FWestminster Jr 273250.19
34 Finn Hadlock FNorth Yarmouth Academy Jr '92273250.19
9 Jackson Logie FDeerfield Sr '91271450.19
7 Paul Wrenn DDexter Jr 271450.19
18 Mike Oser DRivers Jr 271450.19
20 Blake Alessandroni DDeerfield Jr '92271450.19
8 Michael Ballard FNorthfield Mt. Hermon Sr '91331560.18
4 Derek Pratt DNorthfield Mt. Hermon Fr '94330660.18
19 Brett Buccigross FKingswood Oxford Jr '92223140.18
16 Brayson Grant FKingswood Oxford Fr '95222240.18
10 Jordan St. Jean DSt. George's Jr 221340.18
9 Dylan Florian FKingswood Oxford Jr 221340.18
18 TJ Schneider FMilton Jr '92283250.18
2 Charlie Peters FSt. Mark's So 282350.18
17 Breck Merritt FDBrewster Academy Sr '91282350.18
14 Peter Nelson FAndover Jr 281450.18
16 Ross Collins DBrunswick Sr '92280550.18
6 Matt Calos DTilton Pg 343360.18
3 Scott McMenimen DTilton Jr 341560.18
4 Corey Hale DTilton Jr 341560.18
7 Dan Glavin DGroton Fr '95231340.17
12 Alex Machikas FGroton Jr '92231340.17
10 Brendan Norton FThayer So 231340.17
24 Hugo Spaulding DGroton Sr '91230440.17
15 Brendon Beliveau FPomfret So '92294150.17
19 Kyle Hoffman FDVermont Academy Sr 292350.17
22 Brian Saling DExeter Pg '91291450.17
25 Dylan Shamburger FAvon Old Farms So '93291450.17
21 Max Franklin FNoble & Greenough So 291450.17
3 Riku Watanabe FPomfret Sr '91291450.17
2 Dalton Weinstein DPomfret Sr '92290550.17
7 Shane Dalton DGovernor's So '92290550.17
13 Ryan Scarfo FGovernor's Fr '94290550.17
9 Justin Brock FAlbany Academy So '94303250.17
9 Kyle Gietzen DLawrence Academy Sr '91300550.17
6 Wilson Giraldo FMillbrook So '93313250.16
3 Kevin Connors FBelmont Hill Sr '91313250.16
21 Drew Lane FMillbrook Sr 312350.16
11 Zach Harris DBerkshire Sr '91311450.16
21 Corey Wiznowski FDBerkshire So '93311450.16
24 Adam Albelin DBerkshire Sr '91310550.16
4 Anthony DiRienzo DCanterbury So '93310550.16
14 Brian Helderman DBerkshire So 310550.16
2 Kevin Redmond DCanterbury Pg '91310550.16
10 Derek Collins FTaft Sr '91252240.16
2 Xavier Reed DTaft Jr '93252240.16
19 griff cardew FLoomis Chaffee Pg '91250440.16
15 Jaren Taenaka FGunnery Jr 321450.16
12 Corey Hucker LWHotchkiss So 263140.15
3 Matthew Mattie FPingree So 263140.15
15 Christian Kader DSt. Paul's Jr '92262240.15
21 John Meehan FSt. Paul's Jr '91262240.15
6 Beau Deblois DHotchkiss Sr '90261340.15
21 Colin Higgins FHolderness Sr '91261340.15
22 Eric Wollrath FHolderness So '93261340.15
23 Desmond Bennett FHolderness Jr '93261340.15
14 Alex Kuno DHolderness Jr 260440.15
18 Mark Hamilton DSalisbury Fr '94260440.15
3 KJ Paseka DNorthfield Mt. Hermon So '92330550.15
6 Alex Mills DHebron So '93330550.15
3 Sam Tweed DMiddlesex So '94201230.15
3 Vincent Battista FWilliston Northampton Pg 273140.15
17 Jake Landry FNorth Yarmouth Academy So '94272240.15
12 Rob Hunter FWestminster Sr '91271340.15
25 Christian Pomarico DWestminster So '92271340.15
13 CJ Davis FDNorth Yarmouth Academy So '93271340.15
5 Justin Coachman DWilliston Northampton So '93271340.15
7 Ryan Gore FDWinchendon Jr 271340.15
6 Corey Goldman DRivers Jr 270440.15
15 Mack Lauzon FWestminster Sr '91270440.15
23 Phil Dinner DWilliston Northampton Jr 270440.15
16 Charlie Daigle DNorth Yarmouth Academy Sr 270440.15
8 Kevin Moreau FKimball Union Jr '91343250.15
23 Corey Masanotti FKimball Union So '93343250.15
26 Chad O'Brien FTilton Jr 342350.15
8 Julien Tertrault FTilton Jr 340550.15
11 Charlie DiGiulian FAndover Sr 283140.14
20 Tyler Edwards FMilton Jr '92283140.14
14 Jordy Abrams FBB&N Fr 282240.14
3 Stephen Melia DBB&N Sr 281340.14
3 Max Hauck FDTabor Jr '92280440.14
2 Brandon Bourgeois DKents Hill So 211230.14
6 Josef Danilchuck DKents Hill Pg 211230.14
12 Austin King FDKents Hill So 210330.14
7 Cavan Finnigan DRoxbury Latin So 210330.14
26 William Flynn FHoosac So 292240.14
8 Charlie Russell DVermont Academy Jr 291340.14
23 Matthew McGuire FAvon Old Farms Sr '91291340.14
28 Garrett Van Wie FExeter Jr '93291340.14
15 Andrew Romer DProctor Sr '90291340.14
3 Michael Kennedy DExeter Sr '91291340.14
16 Mike Sotak DExeter Sr '90291340.14
2 Max Summermatter DExeter So '94290440.14
25 Matt Whiting DNoble & Greenough Jr 290440.14
2 Charles Cote DHoosac Jr 290440.14
12 Kevin DeVivo DKingswood Oxford Jr '93221230.14
2 Chris Ellis DSt. George's Sr 220330.14
2 Geoff Ulmer DAlbany Academy Sr '91301340.13
20 Joe Lace DLawrence Academy Fr '94301340.13
8 Ryan Thyrring FAlbany Academy Jr '93301340.13
8 Mike Vassalotti FThayer Jr 232130.13
21 Sam Valentine FThayer So 231230.13
22 Peter Mumford DGroton Fr '94231230.13
18 Petter Aronsson FCushing Sr '90312240.13
17 Mikkel Joehnk FMillbrook So 311340.13
5 Alex Simard DMillbrook Sr 311340.13
7 Anthony Luzzi FGunnery Fr 322240.13
8 Tim Glynn FSouth Kent Pg 333140.12
25 Joe DiTommaso FNorthfield Mt. Hermon Sr '91333140.12
28 Evan Richardson FHebron Sr '91332240.12
21 Wes Beck DNorthfield Mt. Hermon Jr '92332240.12
24 Alex Doumeng FHebron Jr '92331340.12
4 Kyle Black DHebron Sr '91331340.12
4 Zander Masucci DTaft Sr '92252130.12
6 Nick Szczerbickyj DLoomis Chaffee Jr 251230.12
12 Jeremy Wong FTilton Jr 344040.12
19 Steven Berry FNew Hampton Jr '92262130.12
15 Jake Martin FSalisbury So '92262130.12
10 Colin McCusker FSt. Paul's So '93262130.12
14 Cory French FSt. Paul's Jr '91261230.12
28 Phillip Lux FNew Hampton Jr '92261230.12
9 Hayden Lynch FBrooks Sr 260330.12
9 Nicholas Antenucci DPingree Fr 260330.12
28 Parker Howard FDNorth Yarmouth Academy So '93271230.11
12 Charlie Donners DDexter Fr 271230.11
24 Malcolm Kelly DDexter Jr 271230.11
4 Michael Schmatz DTrinity-Pawling Sr 270330.11
23 Jeff Smolens DWestminster So 270330.11
8 Dan Walsh RWRivers So 270330.11
8 Nick Robinson FDNorth Yarmouth Academy So 270330.11
3 Brandon Seagriff DBrunswick Sr '92282130.11
16 John Doherty FSt. Sebastian's Fr 282130.11
14 Mike Green FSt. Sebastian's Sr '91282130.11
3 Emery Edmondson RWBrewster Academy Jr 282130.11
9 Teo Camadella FMilton So '94281230.11
5 Freddy Tonsberg RWBrewster Academy Jr '91281230.11
5 Tom Balanda DBB&N Jr 281230.11
16 Lucas Digati FMilton Sr '91281230.11
4 Ty Leddy DSt. Mark's Jr 280330.11
19 Jake McLaughlin FSt. Sebastian's Fr 280330.11
21 Turner McAfee FVermont Academy So '93293030.10
9 Michael Debello FAvon Old Farms Sr '91293030.10
15 Ryan Breen LWExeter Sr '91292130.10
16 John Bragga DHoosac Jr 290330.10
15 Jack Henry Esler DAlbany Academy So '94301230.10
6 Patrick Burke DAlbany Academy Sr '92301230.10
12 Simon Choi FMiddlesex So '93201120.10
5 Mike McLaughlin FPortsmouth Abbey Jr '92201120.10
4 Garin Tracy FPortsmouth Abbey Fr '94201120.10
11 Tim Fowler FPortsmouth Abbey Sr 200220.10
14 Ricky Schulman FMillbrook So 311230.10
23 Colten Bailey FCushing Jr '92311230.10
19 Taylor Carmola DBerkshire Jr 310330.10
16 Brian Ferrell FBerkshire So 310330.10
5 Michael Canacari FDKents Hill Sr 211120.10
16 Mitch Rodgers FBerwick So '93211120.10
20 Brendan Simonson FKents Hill Sr 211120.10
7 Dylan Martini FBerwick Sr 210220.10
4 Michael Robinson FRoxbury Latin Jr 210220.10
9 Zach Markell DRoxbury Latin Sr 210220.10
11 Jon-Michael Roy DKents Hill Sr 210220.10
19 Mickey Henry DRoxbury Latin Fr 210220.10
20 Brett Mackell DGunnery Sr 320330.09
16 Brandon Bete FNorthfield Mt. Hermon So '93330330.09
17 Craig Turner DNorthfield Mt. Hermon Sr '91330330.09
15 Ben Kantor FKingswood Oxford Jr '92222020.09
22 Matt Kelly FWorcester Academy So 222020.09
10 Aaron August FKingswood Oxford So '94222020.09
22 Tyler Blake DKingswood Oxford Jr '93221120.09
12 Bryan Carpenter FWorcester Academy Jr 220220.09
7 Nick Gehris DKingswood Oxford Jr '92220220.09
15 Eddie Dix FTilton Sr 342130.09
22 Jake Rivera FTilton Sr 342130.09
9 Connor Fallon DThayer Jr 231120.09
18 Luke Ernst FThayer Jr 231120.09
5 Jack Rhinelander FGroton So '93231120.09
4 Andrew Neary DThayer So 231120.09
7 Brad Peterson DThayer Jr 230220.09
20 Mike Carter FThayer Sr 230220.09
3 Alec Root DTaft Jr '91251120.08
5 Steve Picard FLoomis Chaffee So 251120.08
21 Andrew Bruno FBrooks Fr 262020.08
24 Rob Gardiner CHotchkiss So '93262020.08
8 Pierson Fowler CHotchkiss Sr '91261120.08
26 Alex Trujillo FHolderness So 261120.08
24 Jack Hyslip FDHolderness Sr '91261120.08
5 Jacob Gilfix DPingree Jr 260220.08
5 Marty Hackler DBrooks So 260220.08
16 John St. Pierre DPingree Sr 260220.08
25 Nathanial O'Brien DNew Hampton Fr 260220.08
12 Dylan Pritchard DKent Sr '91260220.08
22 KJ Sinclair DKent Jr 260220.08
4 Jordan Cosby FWestminster So '93271120.07
10 Luke Eberth LWRivers Fr 271120.07
20 Alan Brown FDNorth Yarmouth Academy Jr 270220.07
20 Ryan Yurewecz DRivers Jr 270220.07
20 Joey Grasso RWBrewster Academy Jr '93282020.07
23 Connor Spotts FBB&N Fr 281120.07
9 Cash Armstrong FSt. Mark's So 281120.07
15 Connor Gordon FTabor So '93280220.07
17 Seamus O'Neill FAndover Fr 280220.07
17 Ernie Rosato FBrunswick Jr '92280220.07
23 Anthony Snell FChoate Jr '92280220.07
14 Mitchell White FDPomfret Sr '91291120.07
22 Andrew Inches DNoble & Greenough So 291120.07
8 Liam O'Neil FPomfret Pg '91291120.07
14 Eric Mack FAvon Old Farms So '93291120.07
6 Michael Flynn DAvon Old Farms Jr '93290220.07
22 Niko Masotta FDAvon Old Farms '91290220.07
5 Jordan Zwolinski DVermont Academy Jr 290220.07
4 Reed Kennedy DGovernor's Jr '92290220.07
6 Connor Costello DGovernor's So '94290220.07
16 Will Potter FNoble & Greenough Sr 290220.07
10 Evan O'Brien DAlbany Academy So '94300220.07
18 Dan Mainello DAlbany Academy Fr '95300220.07
9 Jared Emmett FCanterbury Sr 312020.06
12 Sean Federow DMillbrook Jr 311120.06
7 Soren Hanson DBelmont Hill So '93311120.06
7 Samuel Nassetta DCanterbury Jr '92310220.06
27 Mack Tracy DSouth Kent Pg 330220.06
25 Jacob Horst DTilton Sr 341120.06
28 Ned Davis DTilton Sr 341120.06
17 Chris Wei DKimball Union Pg '91340220.06
5 Scott Rolph FTilton So 340220.06
18 Charles Baldwin FKimball Union Jr '92340220.06
10 Sean Fredericks DPortsmouth Abbey Jr 201010.05
15 Will Kreitler FMiddlesex Fr '94201010.05
13 Phil Rizzuto DPortsmouth Abbey So '93200110.05
25 Mitch Green FPortsmouth Abbey Jr 200110.05
17 Fergus O'Farrell FPortsmouth Abbey So 200110.05
14 Danny Burukhin FMiddlesex So '94200110.05
27 Jeff Salvatore FPortsmouth Abbey So '93200110.05
24 Danny Lempres FRoxbury Latin Jr 211010.05
23 Grahm McGlinchey FBerwick So '94211010.05
15 Mark Dufour FKents Hill Fr 211010.05
3 Gallant Charles-Olivier DBerwick Jr 211010.05
3 Dan Williams DKents Hill Pg 210110.05
10 Andrew Zhu FRoxbury Latin So 210110.05
11 Andrew Robinson FRoxbury Latin Fr 210110.05
18 Dan Kennedy FKingswood Oxford Fr '95221010.05
5 Mick Clarke FKingswood Oxford Sr '92221010.05
2 Joey Lancioni DKingswood Oxford Fr 221010.05
6 Alex Aghjayan DWorcester Academy Jr 221010.05
13 Will Baron FKingswood Oxford Jr '93220110.05
21 Brandon Vigliatura FKingswood Oxford Fr '95220110.05
2 Marc Mazza FWorcester Academy Fr 220110.05
11 Oliver Fornell FSt. George's Jr 220110.05
11 Jimmy Atchue DWorcester Academy So '94220110.05
24 Justin Lloyd FThayer So 230110.04
2 Zander McClelland FGroton Jr '92230110.04
11 jeremy laptook FLoomis Chaffee Jr '92251010.04
21 Jake Gorman DLoomis Chaffee Jr 250110.04
20 Patrick Korn FDHotchkiss Pg '90261010.04
24 Mac Clay FKent Sr '91261010.04
16 Dickson Smith DHolderness So 261010.04
2 Andrew Silard FKent So 261010.04
24 Phil Pratt-Vaugeois DBrooks Jr 260110.04
6 Colin Phillips DHolderness Jr 260110.04
5 Greg Zaffino DSt. Paul's Fr '94260110.04
24 Riley Silbert FSt. Paul's So '93260110.04
8 Ryan George FBrooks So 260110.04
6 Sam Hudziak DSt. Paul's So '93260110.04
10 Connor Frazier DBrooks Fr 260110.04
4 Bryan Ross DNew Hampton Pg 260110.04
17 Gunnar Olson DHotchkiss Jr 260110.04
15 Kevin Perron FKent Jr 260110.04
12 Andrew Brunson FSalisbury So '93260110.04
18 Nate MacLaughlin FPingree Fr 260110.04
24 Colin Fritz FWestminster Sr '91271010.04
5 Derek Kahr CRivers So 271010.04
27 Greg Browne DDeerfield Jr '93271010.04
6 Michael Muszynski FWilliston Northampton Pg 270110.04
13 Jeff Coffin DWestminster Sr '91270110.04
3 Stuart MacKenzie DWestminster Jr 270110.04
5 Andy Michailidis DWestminster So 270110.04
4 David Mackasey DDeerfield Sr '91270110.04
3 Colin Woolford FChoate So '92281010.04
5 Luke Haggerty FSt. Mark's Jr 281010.04
24 Connor West DSt. Mark's So 281010.04
8 George Barrett FDTabor Sr '91281010.04
12 Nick MacDonald DChoate Jr 281010.04
18 Will Fix RWBrewster Academy Jr 280110.04
17 John Blundo FSt. Mark's Jr 280110.04
3 John Phaneuf FSt. Mark's Fr 280110.04
16 Taylor Perkins DAndover So 280110.04
14 Connor Johnson FMilton Jr '93280110.04
18 Nick Fukuda DTabor So '92280110.04
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's Fr 280110.04
6 Anthony Maiuri CBrewster Academy So 280110.04
9 Sean McCollum CBrewster Academy Sr '91280110.04
7 Nik Dotolo DBB&N G8 280110.04
25 Michael Disbury FBrewster Academy Fr '93280110.04
2 Connor Light DAndover Fr 280110.04
9 Travis Bobb FHoosac Fr '95291010.03
22 Ted Driscoll FDPomfret Jr '92291010.03
8 Jeff Hodgkinson FAvon Old Farms Sr '92291010.03
2 Tyler Wood DGovernor's Fr '94290110.03
6 Skyler Metcalf FDHoosac Jr 290110.03
5 Geoff Sullivan DGovernor's Fr '93290110.03
17 Brendan Cronin FNoble & Greenough Jr 290110.03
23 Matt Fineberg FLawrence Academy So '93301010.03
7 Bryan Chubbs RWLawrence Academy Sr '92301010.03
27 Alex Cavert DAlbany Academy Jr '93300110.03
2 Robby Klein DLawrence Academy Fr 300110.03
14 Cameron Ford DAlbany Academy Sr '92300110.03
16 Jake Lahut DAlbany Academy Fr '94300110.03
15 Tyler Reighley FBerkshire Sr '91311010.03
26 Bradley Larino FCanterbury Sr '91311010.03
15 Marston Garceau FDMillbrook Jr 310110.03
27 Andrew Nolan FCanterbury So '92310110.03
8 Graham Henderson FCanterbury Jr '92310110.03
8 Nate Frieberg FGunnery Fr 320110.03
20 Cody Champagne DSouth Kent Fr '94330110.03
3 Dan Egan DSouth Kent Jr 330110.03
20 Josh Clarke FKimball Union Pg '90341010.03
9 Ali Hakim FKimball Union Sr '90340110.03
13 Chris Zuccaro FKimball Union So '94340110.03
22 Morgan Valicenti FThayer Sr 230000.00
10 Austin Hall FTilton Jr 340000.00
13 Max Franzone DTrinity-Pawling So '93270000.00
15 Nick Alexander FTrinity-Pawling So 270000.00
6 Nolan Rusk DBerwick So '94210000.00
8 Trevor Bossi FGroton Fr '93230000.00
20 Jonathan Milne FMiddlesex So '94200000.00
25 Sam Nye FNorth Yarmouth Academy Sr 270000.00
24 Mike White FPingree So 260000.00
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin Fr 210000.00
7 Mike St. Denis FExeter So '93290000.00
20 Greg Conrad FGovernor's So '94290000.00
16 Ricky Hahn DGunnery Jr 320000.00
25 Nate Lamson FHolderness So 260000.00
25 Ian Gordon FSalisbury Sr '90260000.00
22 Julian Fialkow FTaft So '93250000.00
8 Jon Malloy FBerwick Fr '95210000.00
22 Jon Grassie FDBerwick Fr 210000.00
4 Joeseph Mueller DHoosac Sr 290000.00
17 Jared Blake DKingswood Oxford Jr '93220000.00
21 Ryan Spencer FNorth Yarmouth Academy Jr 270000.00
22 Max Goldstein DPingree Fr 260000.00
22 Chase Gilmore DRoxbury Latin So 210000.00
25 Kevin Godin FRoxbury Latin So 210000.00
13 Conor Flanagan FAndover Jr 280000.00
5 Kelly Cannon DCanterbury Pg 310000.00
17 Ryan Martin DCanterbury Sr '91310000.00
8 Aiden McHugh FCushing Sr '91310000.00
17 Billy Beirnes FPomfret So '93290000.00
7 Mitch Wagner FTaft So '93250000.00
6 Darren Palmer DTrinity-Pawling Sr 270000.00
23 Dan Johnson FTrinity-Pawling Sr 270000.00
8 Brady Palmer DBrewster Academy So 280000.00
16 Mike Sack LWRivers Jr 270000.00
2 Kevin Kirisits DAvon Old Farms Jr '92290000.00
18 Henry Nelson DBB&N Fr 280000.00
12 Simon Allan FExeter Jr '92290000.00
6 Pavel Tereschchenko FKent Fr '94260000.00
18 dillon zweifel FLoomis Chaffee Pg '90250000.00
21 Tye Lampl FDMilton Sr '91280000.00
8 Alex Owen FNoble & Greenough Jr 290000.00
24 Garrett Gunski DTilton So 340000.00
2 Drew Hennessy DTrinity-Pawling Jr 270000.00
27 Oscar Ladd DWestminster Jr '92270000.00
28 Jed Jones FHoosac Sr 290000.00
13 Nathan Canniff FDMiddlesex So '93200000.00
13 Ryder Arsenault FNew Hampton Fr 260000.00
24 Harry Fast FNorth Yarmouth Academy Jr 270000.00
18 Lucas Adams DPortsmouth Abbey Jr '93200000.00
7 Burke Ben FAndover Jr 280000.00
24 Stevie Xenakis FAndover Sr 280000.00
20 Nick Church FBB&N So 280000.00
4 Ben Kantor DGunnery Sr 320000.00
2 Zach Breen DLoomis Chaffee So '92250000.00
8 Carl Rasmussen DMillbrook So 310000.00
25 Joe Argus DThayer So 230000.00
23 Jeremy Nash FWinchendon Pg 270000.00
9 Jack Rautiola DRivers So 270000.00
3 Chris Tomaselli LWRivers Fr 270000.00
16 Jimmy O'Connor FSouth Kent So 330000.00
23 Beau Palin FAndover Sr 280000.00
24 Patrick MacIssac FAvon Old Farms Jr '93290000.00
4 Mike Nisbet DBB&N Sr 280000.00
21 Ricky Del Buono DGunnery Jr 320000.00
20 tim shields FLoomis Chaffee Pg '91250000.00
23 AJ Bourdon DPomfret So '92290000.00
15 Henry Pierandri FTaft So '94250000.00
16 Mike Pandolfo DThayer Jr 230000.00
6 Austin Akbari FWestminster So '93270000.00
12 Tom Haverty FWilliston Northampton Pg 270000.00
14 Ben Delprete FBerwick Sr 210000.00
12 Jeff Barnes FBrooks Jr 260000.00
5 Brett Mahoney FDNew Hampton Pg 260000.00
21 Kevin Mazzeo FPingree So 260000.00
3 Scott Isbell DWorcester Academy Jr 220000.00
16 Sam Langrock FCushing So '93310000.00
19 Christian Rossetti FKent So 260000.00
22 Mike Larrabee DKimball Union Pg '91340000.00
11 Michael Godwin FMilton Jr '92280000.00
5 Conor Reenstierna DSt. Sebastian's So '93280000.00
7 Paul Centauro FTabor Jr '92280000.00
22 Cam Christie DTabor Jr '91280000.00
35 Isaac Lipton DNorth Yarmouth Academy Fr '95270000.00
7 Chris Muise FPingree Jr 260000.00
15 Paul Clendenen FPortsmouth Abbey Sr 200000.00
12 Sean McGonagle DRivers Fr 270000.00
4 Tucker Harrington DSt. George's So 220000.00
22 George Mencoff FSt. George's Jr 220000.00
10 Cody Zweifel DCushing Jr '92310000.00
3 Hayden Smith FGunnery So 320000.00
14 miles burns FLoomis Chaffee Sr '91250000.00
4 Elliott Bassile DMillbrook So 310000.00
3 Scott Mahoney DNoble & Greenough Sr 290000.00
19 Mike Ducoing FThayer Jr 230000.00
13 Morgan Weireter DTilton Sr 340000.00
3 Joe Bedlington DTrinity-Pawling Jr 270000.00
22 Jordan Saunderson FWinchendon Jr 270000.00
18 Kevin Mills FBerwick Sr 210000.00
16 John Gratton DBrooks Fr 260000.00
20 Lonnie Taylor DHebron So '94330000.00
15 Andrew Lebowitz FDNew Hampton Pg 260000.00
25 Sam Cregg DPingree So 260000.00
17 Stephen Goodwin RWRivers Fr 270000.00
8 Scott Lehman FBB&N So 280000.00
26 Gus Harms DBerkshire So 310000.00
22 Evan Dellatorre DCanterbury Sr '90310000.00
18 Tom Zerbo FKent Sr '91260000.00
26 Colin Coughlin FNoble & Greenough Sr 290000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.