March 14, 2011

New England Prep Hockey Scoring All 2010-11

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
59 Eric Neiley FExeter Sr '92101921404.00
21 Mike Doherty FGroton Jr '93202826542.70
39 Brian Hart FExeter Jr '93272932612.26
16 Nick Bligh FDexter Jr 282733602.14
9 Robbie Baillargeon FCushing So '93303034642.13
26 John Magliozzi FDexter Sr 271541562.07
9 Austin Cangelosi FNorthfield Mt. Hermon So '94282630562.00
12 Cameron Spiro FTabor Sr '91262725522.00
21 Derek Pimentel FHolderness Sr 231630462.00
12 Jake McLaughlin FSt. Sebastian's So 11122.00
25 Morgan Baker FChoate Jr '9411122.00
9 Mike Pontarelli FSt. Mark's So 263813511.96
18 Nils Martin FGroton Sr '92242324471.96
21 Noel Acciari FKent Sr 273121521.93
21 Alex Hagen FChoate Sr '92242323461.92
11 Anthony Flaherty FTilton Jr 291936551.90
7 Drew Brown FKent Sr 272229511.89
15 Kevin Roy FDeerfield Jr '93181915341.89
12 Connor Gorman FNew Hampton Sr '92353729661.89
24 Dennis Kravchenko FKimball Union Jr '94311642581.87
5 Dan Linell FChoate Sr '92181815331.83
11 Joe Birmingham FNorthfield Mt. Hermon Sr '91291736531.83
18 Joe Prescott FSt. Sebastian's Jr '93231923421.83
8 Danny O'Regan FSt. Sebastian's Jr 272524491.81
4 Pat McNally DMilton Sr '91282228501.79
10 JC Cangelosi FNorthfield Mt. Hermon Sr '91281832501.79
7 Mark Naclerio CAvon Old Farms Sr '92272028481.78
12 Boo Nieves FKent Jr 221128391.77
17 Ryan Kangas FProctor Jr '93211720371.76
11 Kyle Criscuolo FChoate Sr '92241527421.75
9 Matt Harlow FNoble & Greenough Sr 272621471.74
4 Nick Potter FBrooks Jr 211620361.71
16 Greg Gozzo FAvon Old Farms Sr '92272620461.70
19 Jon Felteau FProctor Sr '93211223351.67
10 Terrence Wallin FGunnery Sr 15916251.67
18 Brendan McDonough FBrooks Jr 221620361.64
18 Sam Kane FCushing Pg '91301831491.63
5 Andrew Cerretani CLawrence Academy Sr 312129501.61
19 Garrett Hehir FCushing So '93301830481.60
4 Trevor Mingoia FBerkshire Sr 292026461.59
22 Ben Foster FDChoate Jr '93241523381.58
14 David Limoges FAlbany Academy Sr '91353025551.57
27 Philip Zielonka FSalisbury Jr '93261921401.54
17 Thomas Buckley FRoxbury Latin Sr 13119201.54
6 Brendan Burke FSt. Sebastian's Jr '93272021411.52
19 Andrew Doane FNoble & Greenough Jr 27932411.52
24 Drew Smolcynski FGunnery Jr 311730471.52
15 Gabriel Veilleux FKimball Union Sr '91351735521.49
7 Paul Falanga FTrinity-Pawling Sr '92251621371.48
7 Connor Dempsey CRivers Sr 251522371.48
10 Matt Pugh FBB&N Jr 251423371.48
17 Luke Griffin FBB&N Jr 231222341.48
23 Pat Curtis FDexter Sr 282318411.46
7 Ryan Cole FKimball Union Sr '92352922511.46
22 Tyler Kelleher FDeerfield Fr '95181115261.44
9 Jack Barre FSalisbury Sr '93251521361.44
18 Ryan Rumble FProctor Jr '93191413271.42
24 Michael Jamieson FLawrence Academy Sr '92282019391.39
10 Emilio Audi FWestminster Jr 281227391.39
20 Jarrid Privitera FGunnery Jr 312518431.39
10 Kyle Larson FTilton Jr 292416401.38
15 Francis Parenteau FHolderness So 241221331.38
22 Devin Tringale LWLawrence Academy Jr '93311626421.35
5 Albee Daley FAlbany Academy Sr '9336642481.33
10 Matthew Heise FSt. Mark's Sr 251320331.32
5 Jimmy Collins FBerwick Sr 191312251.32
8 Luke Bennett FBerwick So 191015251.32
18 Robert McCormick FTilton Sr 291523381.31
19 Luke Esposito FBrunswick Jr '93261222341.31
20 Tyler Hynes FAlbany Academy Jr '93363215471.31
13 Peter Quigley FHebron Sr '92311228401.29
21 Griffin Votolato FNew Hampton Jr '93351332451.29
23 Shane Hearn FHebron Jr '92321526411.28
15 Todd Bannerman FHebron Pg '92331230421.27
16 Alex Paolo FWilliston Northampton Jr '93261914331.27
10 Kevin Duane FBrunswick So '94261518331.27
6 Bo Stafford FBrunswick Sr '92261320331.27
23 Tommy Dwyer FBrunswick Sr '92261221331.27
9 Chris Taylor FHebron Pg '92341726431.26
26 Ryan Rosenthal FKent Jr 271816341.26
8 Brandon Shea FNoble & Greenough Fr 271618341.26
17 Jack Wilkinson FGroton Sr '93241614301.25
8 Adam Patel FDChoate Sr '92241218301.25
25 Dan Merenich FMilton Sr '92291818361.24
23 Kevin Salvucci FTabor Jr '93261616321.23
14 Jon Choroszy FBrooks Sr 22198271.23
19 Mark Knowlton CAlbany Academy Jr '94362024441.22
5 Stephen McKenna LWDexter Sr 271419331.22
8 Michael MacDonald FTrinity-Pawling Sr '93241217291.21
6 Riley Bourbonnais FBerkshire Jr 291520351.21
8 Adam Platt FSalisbury Sr '9220717241.20
21 Ryan Kelly FWinchendon Pg 32731381.19
5 Brennen Shaw FBrewster Academy Pg 16415191.19
15 Tyler Whitney FLawrence Academy Jr '931167131.18
26 Woody Hudson FMilton Sr '92291618341.17
16 Drake Hart FHebron Jr '93301520351.17
17 Bill Seligman FChoate Jr '9324721281.17
7 Ray Zeek FPomfret Sr '91251712291.16
16 Chris Jellison FMiddlesex So '94251118291.16
12 Michael Restuccia FWinchendon Jr '93322314371.16
7 Frederic Raymond FWinchendon Sr 321423371.16
15 John Hayden FBrunswick So '9526219301.15
21 Matthew Salhany FTabor Jr '93261317301.15
12 Connor Quinn FPomfret Sr '92261119301.15
66 Chris Smith FExeter Jr '93271021311.15
21 Andrew Graham FHebron Jr '93341722391.15
17 Nick Finn FWestminster Jr 281517321.14
17 Packy Jones FBrooks Jr 221312251.14
22 Mike Settipani FHebron Pg '92321026361.13
8 Stephen Balsamo FBrewster Academy Pg 16108181.13
12 Nate Soter FPingree Jr 1699181.13
24 TJ Hickey FAndover Sr 251414281.12
22 Carl Hesler FMiddlesex So '94251216281.12
11 Stephen Miller FNoble & Greenough Jr 27219301.11
10 Danny Palumbo FPomfret Sr '92271812301.11
17 Billy Beirnes FPomfret Jr '93271614301.11
14 Brendan Fitzgerald LWDexter Sr 27921301.11
11 Dan Divis FDGunnery Sr 31925341.10
19 Mike Cherpak FWinchendon Pg 322114351.09
18 Michael Reardon DNoble & Greenough Sr 11210121.09
9 Michael Blair FLoomis Chaffee Sr 231015251.09
9 James DiBlasi DBB&N Sr 23916251.09
26 Nick Pichette FAlbany Academy Sr '93361920391.08
23 Jake Wood FGunnery Jr 241016261.08
9 Vincent Baulne-Charland DBrunswick Sr '9126622281.08
14 George Hunkele LWLawrence Academy So '94311518331.06
6 Jimmy Ferretti FSt. George's Jr 16143171.06
5 Tim Baylis FKimball Union Jr '93352017371.06
16 Alex Ward FDeerfield Sr '9118109191.06
21 Trevor Fidler CDexter So 18613191.06
4 Kevin Airoldi FBerwick Sr 19614201.05
7 Matt Fiacco FHolderness Sr 241015251.04
11 Josh Roberts FTrinity-Pawling Sr '9224619251.04
16 Kevin Rooney FBerkshire Jr 251214261.04
16 Brian Miller FPomfret Jr '93271414281.04
3 Tim Boyle DNoble & Greenough Jr 27325281.04
24 Luke Laszkiewicz FWestminster Sr 281910291.04
9 Chris Izmirlian FWestminster Jr 28821291.04
9 Kevin Altidor FMillbrook Jr '93291911301.03
10 Alex Minter FGovernor's Jr 311616321.03
15 Ryan O'Toole FWinchendon Jr '93321518331.03
11 Nick Wirth FGovernor's Sr '92311516311.00
26 Mike Walker FCushing Jr '93301119301.00
7 Tim Acker FWestminster Sr 28919281.00
12 Corey Taber FWestminster Sr 28919281.00
14 Connor MacPhee FKent Sr 271116271.00
12 Adam Gilmour FNoble & Greenough So 271116271.00
11 Matt Dupont FWilliston Northampton Jr '93261115261.00
24 Toshi Terai FBrunswick Sr '9326719261.00
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's Sr '9326323261.00
14 Andrew Sullivan FAndover Sr 25817251.00
9 Eddie Ellis FAndover Fr 241014241.00
5 Mark Meads FTabor Sr '9223914231.00
2 Dan Welch FPortsmouth Abbey Sr '9321912211.00
13 Michael Barton FWorcester Academy Sr '9321912211.00
17 Matthew Martin FHoosac Sr 19811191.00
9 Timothy Coffey FTabor Sr '911055101.00
4 Jeff Taylor DAlbany Academy Jr '9436728350.97
22 Jonathan Charbonneau FKimball Union So '94351717340.97
11 Hassani Johnson FSt. Mark's Jr 27917260.96
10 Chris Calnan FNoble & Greenough So 261411250.96
16 J.T. Lynch FSt. Mark's So 25618240.96
28 Josh Dickman FSt. Paul's Jr '93241013230.96
27 Sotiri Athanasopoulos FSouth Kent Sr '9323418220.96
27 Tony Jorgenson FHoosac Sr 19108180.95
11 Thomas Carlaccini FHoosac Jr 19711180.95
9 Taylor Waybright FKingswood Oxford Jr '921889170.94
24 Steven Victor FDeerfield Sr '9218710170.94
17 Jordan Jancze FDeerfield So '9417412160.94
19 Nick Pezza FSt. George's So 1669150.94
12 Jeremy Wong FTilton Sr 291314270.93
21 Brady Burns FLawrence Academy Jr '93271510250.93
26 John Hotchkiss FSalisbury Jr '9226168240.92
11 Mike Moran FTaft Sr '91251310230.92
7 Will Kreitler FMiddlesex So '94251112230.92
12 Sean McGovern FTaft Sr '93251112230.92
17 Vincent Muto DTrinity-Pawling Jr '9325617230.92
16 Garrett Sunda FGroton Sr '9224148220.92
12 Alex Quinn FBB&N Sr 23813210.91
19 Joey Collins FHebron Sr '92341120310.91
7 Philippe Hudon FChoate Jr '93221010200.91
4 Ryan Gore DWinchendon Sr 32722290.91
16 Brad Prevel FProctor Jr '9321910190.90
14 Peter LaFosse FKimball Union Sr '91301413270.90
3 Logan Day DKents Hill So 2099180.90
23 George Pantazopoulos FMilton Sr '92291412260.90
22 Conor Riley DAlbany Academy Sr '92361022320.89
6 Matthew Caito DSalisbury Jr '9326815230.88
27 Fred Farmer FVermont Academy Jr 25175220.88
22 Paul-Arthur Plaisir FSt. Paul's Sr '91241110210.88
19 Matthew Baldino FLawrence Academy Jr '93311215270.87
13 Morgan Mullen CAvon Old Farms Sr '9123911200.87
23 Drew O'Brien FHotchkiss Pg 23713200.87
17 Nevin Lawler FCushing Sr '9130818260.87
17 Craig Wyszomirski DGunnery Sr 30620260.87
4 Petr Placek FHotchkiss Sr 1576130.87
25 Jared Wiedemann DDexter Sr 281113240.86
12 Alex Machikas DGroton Sr '9221414180.86
19 Penn Sednaoui FMillbrook Sr 271112230.85
25 Mike McKee DKent Jr 27815230.85
9 Gerard McEleney FSt. Sebastian's Sr '9227716230.85
23 Carson Johnstone FKents Hill Jr 2089170.85
18 John Stevens FSalisbury Jr '94261111220.85
13 Kody Grondin FTabor Sr '9226814220.85
12 Connor Hayes FProctor Sr '911997160.84
12 Jon Gorman FDHoosac Pg 1997160.84
19 Dave Horan FBerwick Sr 1979160.84
7 Francis Germain FHoosac Sr 19610160.84
19 Michael Whouley FRivers Sr 251110210.84
17 Jesse Turrin DVermont Academy So 25813210.84
24 David Jarrett DTaft Pg '9225417210.84
11 Matthew Rakoczy FCanterbury Pg '92301411250.83
10 Luke Turchetta DGroton Jr '9324713200.83
27 Devin Joyce FDeerfield Pg '911878150.83
18 Mike Warner FHotchkiss Jr 23811190.83
20 Kevin St. Pierre DPingree Sr 1768140.82
19 Ryan Fernandes FCanterbury Sr '9228617230.82
29 Jake Butler FCushing Sr '9227166220.81
21 Patrick Young FRivers So 2198170.81
21 Nathan Ferriero FGovernor's So '94311411250.81
13 Robert Darrar FGunnery So 311213250.81
16 Michael Vollmin DNew Hampton Sr '9335523280.80
15 Corey Scammon DCushing Jr '9330519240.80
8 Paul Burns DCushing Pg '9230420240.80
11 Conor Coveney DAndover Sr 25515200.80
7 Tim Sullivan FKents Hill Sr 2079160.80
7 Riley Dickie FNorthfield Mt. Hermon Jr '9329158230.79
10 Niall Cahill FCanterbury Sr '9129149230.79
3 Jake Turrin DMilton Sr '92291112230.79
10 Trevor Hills FBerkshire Sr 29716230.79
5 T.A. Demoulas FMiddlesex Sr '9124127190.79
4 Mike Kenny FMiddlesex Sr '9124613190.79
18 Nate Wark FSt. Paul's So '9424415190.79
13 Alex Tobey FBerwick Sr 19105150.79
7 Greg Warnken CAlbany Academy Sr '9236820280.78
24 Kevin Morris FSalisbury Sr '921868140.78
9 Michael Shepard FRoxbury Latin Jr 1868140.78
12 Alex Gonye FDeerfield So '9418113140.78
19 Bryan Sullivan FGovernor's Jr '92311311240.77
5 Anthony D'Elia FGunnery Jr 31915240.77
19 Mitch VanGameren FLoomis Chaffee Jr '9322512170.77
11 Samuel Post FTabor Sr '92261010200.77
11 Joey DeConcilys DSalisbury Sr '9326515200.77
20 Nic Pierog FCanterbury Jr '9330617230.77
10 Phil Boucher FKimball Union Sr '91341412260.76
9 John-Patrick Humphrey FNew Hampton Sr '91341313260.76
6 Jonathan Ahern DPingree Jr 1749130.76
12 Cam Carbone FWorcester Academy Fr 21610160.76
2 Aidan Hartigan DBB&N Jr 21412160.76
9 Jay Sylvia FWilliston Northampton Jr '9225910190.76
25 Bron Loiselle FNorthfield Mt. Hermon So '9429913220.76
9 Brendan Boyce FSt. Paul's So '9424135180.75
10 Colin McCusker FSt. Paul's Jr '9324711180.75
23 Morgan Green FPortsmouth Abbey Sr '922096150.75
5 Mark Dufour FKents Hill So 2069150.75
4 Patrick Huard DKents Hill Sr 20411150.75
15 Cameron Hatch FAvon Old Farms Sr '9227119200.74
19 Nate Morgan RWExeter Sr '9327812200.74
4 Corey Hale DTilton Sr 27713200.74
13 Mike Martinez FKent Sr 27614200.74
19 Chris Hamel FHotchkiss Jr 23134170.74
18 James Winkler FBerwick Fr '961995140.74
11 Casey Miller FKimball Union So '9434916250.74
4 George Crowley DRivers Jr 1547110.73
14 Erik Udahl FRivers Fr 26910190.73
20 Chase Williams FRivers Jr 26613190.73
10 Dane Caracino FNew Hampton Pg '92351312250.71
20 Bruno Courchesne FProctor Sr '922178150.71
19 Chris Correia DPortsmouth Abbey Sr '9321312150.71
11 Ben Kaplan DSt. Paul's Sr '9224611170.71
4 Sean de Herder FDChoate Sr '9124215170.71
9 AJ Lucchese FMiddlesex So '941748120.71
11 Stephen Brown FSt. Sebastian's Jr '9327118190.70
21 Eric Casey DExeter Pg '9227712190.70
11 Logan Roe DKent Sr 27415190.70
7 Aaron Deutsch DMilton Sr '9227217190.70
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's So 27118190.70
19 Ethan Pelletier FKents Hill Sr 2059140.70
13 Alexander Bunick CRivers Sr 26108180.69
7 Kevin Brennan FVermont Academy Pg 26612180.69
19 Gabriel Renaud DTabor Jr '9226414180.69
10 Sean Okita FMilton Sr '9229128200.69
7 Tim Doherty FSt. George's Fr 1656110.69
18 Jamison Etting FMillbrook Sr 1967130.68
9 Marc-Olivier Lehoux DBerwick Jr 1967130.68
8 Brendon Bourgea FSt. Paul's Sr '921967130.68
15 Bob Pease FBB&N Sr 22105150.68
3 Dan Conway FBrooks Sr 22510150.68
19 Brendan Kerrigan FBB&N So 2589170.68
23 Garrett McMullen FNorthfield Mt. Hermon Sr '9228811190.68
18 Joe DiPietro DDexter Sr 28118190.68
13 Ryan Scarfo FGovernor's So '9431615210.68
13 Brett Lawson FSt. Mark's Jr 27135180.67
25 Dylan Shamburger FAvon Old Farms Jr '9327711180.67
12 Marc Cibelli FGunnery So 27513180.67
4 Perry Holcombe DKent Jr 27315180.67
12 Jay Matthews FThayer Jr 2488160.67
14 Patrick Gill FThayer Sr 2479160.67
10 Joe Depietto FDChoate Jr '9324412160.67
14 Tyler Lingel FProctor Jr '932195140.67
18 Elie Vered FKimball Union Jr '9335617230.66
14 Jay Kourkoulis DPomfret Jr '932369150.65
19 Steven Berry FNew Hampton Sr '92341210220.65
26 Jake Landry FNorth Yarmouth Academy Jr '941774110.65
17 Connor Bouthot FKingswood Oxford Sr '931765110.65
4 Christian Sady FBB&N Fr 1747110.65
12 Jack Ceglarski FGovernor's Sr '9231812200.65
18 William Messa FLawrence Academy Jr '9331317200.65
2 Adam DeSanctis DGunnery Sr 31317200.65
8 Mark Webber LWDexter Fr '9528810180.64
8 Jake Bolton DWestminster Sr 28513180.64
12 Charlie Donners DDexter So 28315180.64
24 Kyle O'Brien DCushing Jr '9330613190.63
22 Billy Sellers FExeter Pg '9227413170.63
24 PJ Falvey FNoble & Greenough Jr 27413170.63
4 Trevor Paquet DNew Hampton Pg '91351012220.63
19 Jimmy Shea FThayer Jr 24105150.63
2 Anthony Florentino DSouth Kent So '9524510150.63
21 Aaron Titcomb DBrewster Academy Jr '931673100.63
8 Nate MacLaughlin FPingree So 1664100.63
26 Chad O'Brien FTilton Sr 29117180.62
24 Albert Bergeron-Gravel FCanterbury So '932999180.62
22 Brandon Howes FDMillbrook Sr 29810180.62
16 Phil Di Giacomo FMillbrook Jr '9329414180.62
10 Jack Hyman FProctor Pg '912158130.62
3 Brian Rowland DBB&N So 2158130.62
22 Adam Hennick FVermont Academy Sr 26412160.62
17 Drayzen Zack DAlbany Academy Jr '9336517220.61
21 William Flynn FHoosac Jr 1865110.61
19 Brett Buccigross FKingswood Oxford Sr '921856110.61
13 Collin Bourque FCushing Jr '931838110.61
21 Tyler Tubinis FLoomis Chaffee Jr '932395140.61
12 Kevin Pietrobon FHotchkiss Jr 2368140.61
12 JR LaPointe FCushing Jr '9328710170.61
7 T.J. Bond FNew Hampton Pg '9235714210.60
15 Connor Simon FProctor So '942048120.60
16 Louis Gagne FKents Hill So 51230.60
21 Max Franklin FNoble & Greenough Jr 2779160.59
16 Mitch Nylen DBrooks So 22211130.59
9 Jordan Haskell FNorth Yarmouth Academy Sr '931773100.59
2 Conor Clement DPingree Jr 1746100.59
7 Mcauley Banning FBerkshire Pg 2998170.59
11 Jacob Schechter DLawrence Academy Jr '9329710170.59
3 Steve Puffer FBerkshire Sr 29512170.59
19 Tim DiPretoro FNorthfield Mt. Hermon Jr '9229512170.59
3 Scott McMenimen DTilton Sr 29215170.59
2 Chris Healy DTilton Pg 29215170.59
14 Joe Rausch FChoate Sr '922477140.58
11 Patrick Harvey FGroton So 2468140.58
8 Connor Loree FHolderness Jr 2459140.58
20 Cody Champagne DSouth Kent So '9424410140.58
15 Christian Kader DSt. Paul's Sr '9224212140.58
6 Brian McNamara DChoate Sr '9224113140.58
23 Lucas Bombardier FGovernor's So '9431108180.58
8 Drew Tallett DGovernor's Sr '9131711180.58
2 Jeff Cyr FSt. Mark's Fr '952678150.58
7 Philip Angelo FWilliston Northampton Fr '9526510150.58
6 Mike Graham DKent So 26114150.58
8 Josh Brodeur FHebron Pg '9233136190.58
16 Brandon Bete FNorthfield Mt. Hermon Jr '9328133160.57
9 Mark Fidler LWDexter Jr 28106160.57
16 David Hallisey FWestminster So 2897160.57
12 Garrett Behan FDPortsmouth Abbey Sr '932184120.57
6 Sheamus Standish FPortsmouth Abbey Sr '912175120.57
21 Connor Cunningham FSalisbury Sr '9123310130.57
18 Mike Doyle DChoate Sr '9223310130.57
24 Ryan Eardley FBrewster Academy Jr 165490.56
12 Joey Giandomenico FRoxbury Latin Sr 164590.56
4 Spencer Montgomery CBrewster Academy Sr 162790.56
22 Scotty Allen DSt. George's Jr 160990.56
4 Brian Ouellette DTabor Jr '932559140.56
20 Jason Kalinowski FSalisbury So '9525410140.56
12 Paul Mimms FAvon Old Farms Sr '912769150.56
19 Evan Hoffman FPomfret Pg '9227411150.56
5 Colin Sullivan DAvon Old Farms Jr '9327312150.56
10 Tommy Kelley FSt. Sebastian's So 27312150.56
7 Nick Gehris DKingswood Oxford Sr '921855100.56
17 Brendan McGovern FBerkshire Jr 29115160.55
9 Taylor Carmola DBerkshire Sr 29511160.55
7 Carl D'Amour-Belizario DMillbrook Jr '9329412160.55
18 Brian Brown FBerkshire Jr 29214160.55
7 Anthony Luzzi FGunnery So 31611170.55
16 Peter Mistretta FTaft Sr 2257120.55
18 Gavin Bayreuther DHolderness So 2476130.54
25 Robbie Paine FMiddlesex Jr '942476130.54
10 Brendan Norton FThayer Jr 2458130.54
3 Remington Knight FGroton Sr '9224112130.54
22 Kevin Merle CDexter Fr '952878150.54
18 TJ Schneider FMilton Sr '922869150.54
11 Jake McDonough RWDexter Fr '9528411150.54
2 Sam Boyd DCushing Jr '9230115160.53
11 Ryan Caswell FKents Hill Jr 155380.53
6 Chris Pirocacos FHoosac Sr 153580.53
8 Matt Gibson FKents Hill Sr 1991100.53
20 Matt Dalton DKents Hill Sr 1928100.53
17 Ben Kuzma FWorcester Academy Pg 2174110.52
6 Jordan Jones FProctor Fr '952147110.52
17 Brett Lepore FCanterbury Pg '922348120.52
8 Rob Gardiner FHotchkiss Jr '932339120.52
14 Jordy Abrams FBB&N So 2585130.52
23 Matt Tetro FTaft Sr '922567130.52
22 Seamus O'Neill FAndover So 25211130.52
11 Tom Nolan FMillbrook Jr '932777140.52
27 Denton King DAvon Old Farms Sr '9227014140.52
20 Tyler Edwards FMilton Sr '9229510150.52
18 Erik Nilsson FGunnery Sr 31115160.52
22 Wesley Hardman FNew Hampton Pg 35711180.51
22 Jordan Saunderson FWinchendon Sr 3297160.50
9 Anthony Fyfe-Miller FWinchendon Sr 3279160.50
6 Ryan Sullivan DWinchendon Jr '9332511160.50
13 Stephan Seeger FBrunswick Fr '962676130.50
8 Daniel Walsh FRivers Jr 2676130.50
4 Marc Biega DSalisbury Jr '942667130.50
28 Jon-Paul Durso FSalisbury Sr '922658130.50
15 Connor Gordon FTabor Jr '932649130.50
2 Rich Spiker DWilliston Northampton Sr '922649130.50
22 Ryan Segalla DSalisbury Fr '9426310130.50
8 Mike Vassalotti FThayer Sr 2475120.50
10 Andrew Walsh FHolderness Jr 2466120.50
14 Jacob Friedman FKents Hill Jr 186390.50
17 Ricky Kramer FBerwick So '94184590.50
10 Aaron August FKingswood Oxford Jr '94184590.50
18 Kyle Garvin FCanterbury Sr '92184590.50
15 Ben Kantor FKingswood Oxford Sr '92183690.50
16 Brayson Grant FKingswood Oxford So '95183690.50
3 Ben Masella DDeerfield Jr '93183690.50
6 Camil Blanchet FDDeerfield Fr '94182790.50
21 Matt Deveney DRoxbury Latin So 180990.50
17 Michael Reed FSt. George's So 165380.50
15 Mitch Chapman FBrewster Academy Sr 165380.50
16 Yegor Bezuglyy FBrewster Academy 163580.50
7 Will Fix FBrewster Academy Sr 163580.50
3 Casey Goll DNew Hampton Pg '9235215170.49
10 Colby Emma CLawrence Academy Sr '923169150.48
19 Arthur Gordon FGunnery Jr 31510150.48
19 George Welles FAvon Old Farms Sr '922758130.48
28 Garrett Van Wie FExeter Sr '932749130.48
13 Evan Neugold DWestminster Jr 27310130.48
12 Alex Silvia FTrinity-Pawling Jr '932575120.48
4 CJ Mitchell FDTrinity-Pawling Sr '912548120.48
22 Shawn Watson FHolderness Jr 2356110.48
12 Austin King DLoomis Chaffee Jr 23110110.48
14 Billy Lane FWorcester Academy Sr '932164100.48
11 Rui Pereira DProctor Pg '922146100.48
2 Danny Burukhin FMiddlesex Jr '942146100.48
15 Bryan Gillentine FKents Hill Sr 197290.47
15 Neil Maietta DBerwick So '95191890.47
8 Matt Michaud FNorth Yarmouth Academy Jr '94175380.47
4 Robert Adam FPingree Sr 175380.47
23 Ryne Glazier FDHoosac Jr 174480.47
16 John Bragga DHoosac Sr 172680.47
4 A.J. DiRienzo DCanterbury Jr '933068140.47
4 Eric Chevrier DCushing Jr '9330212140.47
8 Jeremy Griffin DLawrence Academy Jr '9330113140.47
5 Conor Reenstierna DSt. Sebastian's Jr '9326111120.46
10 John Cross FExeter So '9426111120.46
12 Jake Stewart FHebron Fr '95131560.46
7 Brad Peterson DThayer Sr 2429110.46
19 Zander Buttress DBrooks Jr 2237100.45
21 Billy Olson DMiddlesex So '9422010100.45
3 Greg Rooney FDGovernor's Sr 31113140.45
17 Scott Rolph FDTilton Jr 2949130.45
22 Ron Fishman DGunnery Sr 29112130.45
18 Derek Barach FAlbany Academy So '953679160.44
9 David Octeau FKent Sr 2775120.44
21 David Loughborough FSt. Sebastian's Jr '932766120.44
16 John Doherty FSt. Sebastian's So 2757120.44
14 Will Goss DExeter Jr '922748120.44
18 Connor Doyle FAvon Old Farms Jr '932739120.44
5 Mike McLaughlin FPortsmouth Abbey Sr '92184480.44
2 Matt Fenby FRoxbury Latin Sr 183580.44
14 Alex Gitlin FKingswood Oxford Sr '93183580.44
10 Chris Bartolomucci FVermont Academy Sr 2565110.44
23 William Walfield FPingree Sr 164370.44
10 Fred Tonsberg FBrewster Academy Sr 162570.44
17 Jonathan Siracusa FWilliston Northampton Sr '92162570.44
4 Fred Pfund FLoomis Chaffee Sr 2355100.43
12 Thomas Shannon DAndover Jr 2355100.43
6 Rafael Turcotte DKimball Union Sr '9135213150.43
18 Jake Crow FWestminster Jr 2839120.43
2 Connor Van Arnam DNorthfield Mt. Hermon So '9428012120.43
9 Thomas Hammatt FPortsmouth Abbey Sr '93215490.43
3 Phil Saviuk DHotchkiss Sr 213690.43
22 KJ Sinclair DKent Sr 26110110.42
18 Michael Oser DRivers Sr 26011110.42
14 Connor Miyamoto FGroton Sr '92193580.42
12 Conor Helfrich FLawrence Academy Jr 3185130.42
18 Mike Menter DMiddlesex Fr '952455100.42
21 Sam Valentine DThayer Jr 2437100.42
18 Ryan Breen FTaft Pg '91121450.42
23 Josh Freitas FMillbrook Jr '932975120.41
4 Evan Marek FMillbrook Jr '932966120.41
22 Timmy Millett FNorth Yarmouth Academy Sr '92174370.41
2 Niklas Narvanmaa FNorth Yarmouth Academy Sr '93173470.41
10 Trip Franzese FPingree Fr 173470.41
9 Hayden Lynch FBrooks Jr 221890.41
17 Andrew Silard FKent Jr 2774110.41
15 Noah Hanifin DSt. Sebastian's G8 2729110.41
13 Anthony Langevin CAlbany Academy Jr '9335104140.40
15 Jaren Taenaka FGunnery Jr 3066120.40
23 Colton Bailey FCushing Sr '923048120.40
23 Mike Fahey DCanterbury Pg '923048120.40
19 Lawrence Kemp FAndover So 2546100.40
6 Wilson Giraldo FMillbrook Jr '932537100.40
10 Andrew Luzzi FWilliston Northampton Sr '91204480.40
19 Corey Ronan FSt. Sebastian's Fr '95204480.40
3 Sean Quinn FPortsmouth Abbey Jr '93203580.40
19 Brian Ferrell FBerkshire Jr 2865110.39
10 Shane Rinkus LWDexter Fr 2856110.39
22 Hayden Lowry FHotchkiss So '93235490.39
5 Mark Hamilton DSalisbury So '94232790.39
4 Benjamin Hjalmarsson FDGunnery Jr 3148120.39
16 Michael Russo DLawrence Academy So '9431111120.39
19 Phil Sandler FWestminster Sr 2637100.38
4 Connor Koorbusch DBrunswick Sr '932619100.38
18 David Bakin FKents Hill Jr 132350.38
8 Zack Gehring FWorcester Academy Jr 215380.38
15 Matt Schultz FWorcester Academy Jr 214480.38
7 Brett Kangas DProctor Sr '91212680.38
7 Jarrod Fitzpatrick FTilton Fr 2956110.38
10 Eric Werner FWinchendon Jr '923293120.38
3 Pat Doherty DKimball Union Sr '923248120.38
27 Nick Foland DWinchendon So '9432111120.38
18 Neil Conway FThayer Fr '94242790.38
17 Adam Guillemette DBrewster Academy Sr 162460.38
21 Ryan Salerno DNorth Yarmouth Academy Jr '94160660.38
7 Michael St. Denis FExeter Jr '932755100.37
14 Mark Upton FSt. Mark's So 2746100.37
4 Ty Leddy DSt. Mark's Sr 2737100.37
5 Brian Hickey DPomfret Pg '922728100.37
8 J.D. Cescon FSt. Mark's Sr 112240.36
10 Jonathan Milne FMiddlesex Jr '94256390.36
5 George Buteau DTrinity-Pawling Sr '92253690.36
5 Nick Owen DHebron So '9431110110.35
2 Andrew Crawford DHebron Pg '9234210120.35
23 Sammy Michaud FNorth Yarmouth Academy Fr '96172460.35
14 Joe Giannini FDPortsmouth Abbey So '95203470.35
22 Drew Clendenen FPortsmouth Abbey Sr 203470.35
6 Blake Cormier DMiddlesex Jr '93233580.35
21 Liam Slyne FBrunswick Jr '93262790.35
2 Thomas Welsh DSalisbury So '95262790.35
17 Mikkel Joehnk FMillbrook Jr 2964100.34
19 Julien Tertrault FTilton Sr 2946100.34
14 Ryan Melvin DCanterbury Jr '932937100.34
17 Brian Connelly DWinchendon Jr '933229110.34
6 Connor Caveney FDCushing Sr '923019100.33
6 Phil Sciretta DNoble & Greenough Jr 271890.33
21 Ben Gilmore DSt. Mark's Sr 271890.33
12 Greg Zaffino DSt. Paul's So '94245380.33
16 Nicolas Sanchez FBrunswick Fr '96243580.33
5 Cam Butler DThayer Sr 243580.33
6 Brad Smelstor DSt. Paul's Jr '93243580.33
22 Miles Gendron FRivers Sr '96242680.33
4 Sam Hudziak DSt. Paul's So '93241780.33
2 Jean-Philippe Tardif DHolderness Sr 240880.33
21 Nick Albertson DPortsmouth Abbey Sr '92213470.33
2 Dan Camilletti DHotchkiss So 211670.33
5 Justin Coachman DWilliston Northampton Jr '93210770.33
24 Danny Lempres FRoxbury Latin Sr 182460.33
19 Matt McDonald DDeerfield Sr '92181560.33
4 Anthony Sanniti DDeerfield Jr '92181560.33
24 Caleb Fizer FKents Hill So 152350.33
6 Alex Aghjayan FDWorcester Academy Sr 151450.33
2 Tyler Wood DGovernor's So '943128100.32
5 Geoff Sullivan DGovernor's So '933119100.32
19 Christian Leahy RWDexter So '95284590.32
8 Rob Cleary FTilton Pg 283690.32
5 Joseph Kuta DAndover Sr 254480.32
5 Matt Henkel DBrunswick Sr '93253580.32
19 Connor McNary FVermont Academy Fr '95251780.32
14 Alex Kuno DHolderness Sr 222570.32
2 John Grassie DBerwick So 191560.32
23 Dillon Harrington DNew Hampton Sr '913565110.31
18 Brett Strawn FWinchendon Fr '953228100.31
21 Tim Shea FDeerfield Pg '92164150.31
18 Anthony Maiuri FBrewster Academy Jr 163250.31
9 Brady Palmer DBrewster Academy Jr 160550.31
14 Fabio Cuetara FCushing Pg '92296390.31
12 Andrew Nolan FCanterbury Jr '92294590.31
7 Sam Nassetta FCanterbury Sr '92294590.31
15 Robby O'Gara DMilton Jr '93292790.31
24 Joe Zeidler DNorthfield Mt. Hermon Pg '91291890.31
6 CJ Ganss DMilton Sr '92290990.31
5 Turner McAfee FVermont Academy Jr '93264480.31
2 Charlie Russell FVermont Academy Sr 264480.31
22 Henry Smith FWilliston Northampton Sr '91263580.31
12 Andrew Fink FVermont Academy Jr '92262680.31
19 Joey Holleran FWilliston Northampton Jr '93262680.31
18 James Redman DWilliston Northampton Sr '91262680.31
7 Dylan Pazulinec FLoomis Chaffee Sr 234370.30
9 Johney Parise-Cormier DTilton Sr 230770.30
16 Garin Tracy FPortsmouth Abbey So '94202460.30
27 Jeff Salvatore FPortsmouth Abbey Jr '93201560.30
3 Colin Woolford FChoate Jr '92200660.30
11 John Lento FCushing Sr '91275380.30
20 Nicolas Palandjian RWDexter So 273580.30
22 Jack Even DAvon Old Farms Jr '93270880.30
4 Thomas Park DNoble & Greenough Sr 270880.30
28 Mike Durelli DNew Hampton Pg 3437100.29
17 Christian Thamert DKimball Union Jr '933419100.29
21 Kevin Mazzeo FPingree Jr 172350.29
20 Zach Baharozian FDGroton Jr '94171450.29
11 Austin Bronson FKingswood Oxford Jr '93170550.29
22 Ryan Pfeffer FThayer G8 '96244370.29
17 Luke Babcock FSt. Paul's Fr '95244370.29
19 Andrew Popp FGroton Fr '95243470.29
20 Tripp Pace FGovernor's So '94316390.29
9 Brett Mackell DGunnery Jr 311890.29
3 Stuart MacKenzie DWestminster Sr 283580.29
23 Jeff Smolens DWestminster Jr 283580.29
12 Connor Hannough FBrooks So 214260.29
5 David Horsfield FDWorcester Academy Pg '92212460.29
17 Ford Donavan DMiddlesex Jr '93211560.29
11 Jimmy Atchue DWorcester Academy Jr '94211560.29
14 Harry Brockman FTilton So 256170.28
16 Connor Hegarty DBB&N So '95253470.28
9 Ghoerghe Dragomir FTrinity-Pawling So '94253470.28
21 Luca Tresham FAndover So 252570.28
4 John-John Ganss FTaft Jr '94251670.28
8 Marius Al Muaqet FKent So 251670.28
3 Jake Pavlik DKingswood Oxford Jr '94183250.28
5 Ryan Kiska DTaft Pg '92183250.28
21 Brandon Vigliatura FKingswood Oxford So '95183250.28
14 Patrick Lepage FHoosac Sr 183250.28
12 Kevin DeVivo DKingswood Oxford Sr '93183250.28
16 Mitch Rodgers FBerwick Jr '93181450.28
16 Jonah Dwyer FMilton So '94295380.28
22 Corey Wisnowski DBerkshire Jr 293580.28
27 Christian Cordier DBerkshire Sr 292680.28
24 Alex Doumeng DHebron Sr '92333690.27
12 Jason Haddon DKimball Union Pg '92331890.27
8 Patrick Bartolomucci FVermont Academy Fr '95265270.27
18 Griffin Rogers FDTabor Jr '93264370.27
16 Chad Goldberg FSalisbury Jr '93264370.27
17 Nicholas Fukuda DTabor Jr '92262570.27
15 Scott Poulton FVermont Academy So '94262570.27
15 Ondrej Krajnak FSalisbury Jr '93262570.27
12 John Baker DBrunswick Jr '94261670.27
6 Connor Costello DGovernor's Jr '94304480.27
10 Jordan St. Jean DSt. George's Sr 151340.27
23 Grahm McGlinchey FBerwick Jr '94193250.26
22 Charles Cote DHoosac Sr 190550.26
22 Will Strabley FLoomis Chaffee Pg 235160.26
19 Jake Martin FSalisbury Jr '92234260.26
21 Robby Kirk FHotchkiss Jr 233360.26
5 Dom Dimascia DHotchkiss Sr 232460.26
11 Eric Naclerio DAvon Old Farms Sr '92230660.26
14 Francesco Iannatuono FWestminster Fr 273470.26
14 Eric Mack FAvon Old Farms Jr '93273470.26
4 Shane Dunphy DPomfret Sr '92271670.26
17 James Murphy FGovernor's So '94311780.26
20 Joseph Lace DLawrence Academy So '94310880.26
18 Phillip Lux FNew Hampton Sr '92355490.26
9 Justin Brock FAlbany Academy Jr '94361890.25
16 Cam McCusker FSt. Paul's Fr '95244260.25
16 Jonathan Sheedy FThayer So 242460.25
12 Matt Thomas DHolderness Fr '95242460.25
24 Justin Lloyd FThayer Jr 242460.25
22 Peter Mumford DGroton So '94241560.25
6 Corey Goldman DRivers Sr 241560.25
26 Jake McCarthy DSt. Sebastian's Fr 240660.25
8 Tyler Kring FProctor Sr '92202350.25
8 Simon Choi FMiddlesex Jr '93201450.25
22 Jeremy Vautour DBrewster Academy Jr 163140.25
7 Chris Chapin FDeerfield Jr '93163140.25
13 Chris Drakos FBrewster Academy Jr 162240.25
16 Griffin Jennings FDSt. George's Sr 161340.25
2 Andrew Reis DMillbrook Jr '93294370.24
20 Rob Kiska FTaft So '94254260.24
3 Sam Tweed DMiddlesex Jr '94252460.24
13 Al Nejmeh FTaft So '93251560.24
9 Zander McClelland FGroton Sr '92210550.24
8 Ryan Thyrring FAlbany Academy Sr '93342680.24
19 Mark Maraschiello FTrinity-Pawling Jr '93173140.24
2 Ian Ardrey FDeerfield Jr '93173140.24
34 Finn Hadlock FNorth Yarmouth Academy Sr '92170440.24
22 Jack Wilson FCushing So '94303470.23
12 Nick Idi FWilliston Northampton Fr '95263360.23
5 Andy Michalidis DWestminster Jr 263360.23
3 PJ Bell FWilliston Northampton Fr '95262460.23
2 Nicholas Holt DTabor Fr '95261560.23
6 Ryan Secor DAlbany Academy Sr '93353580.23
25 Michael Disbury FNew Hampton So '93352680.23
25 Alex Carle DKimball Union So '94351780.23
17 Eric Hanover FNew Hampton So '95314370.23
21 Kai Frankville DGunnery Jr 310770.23
4 Andrew Neary DDexter So 273360.22
18 Charlie Peters FSt. Mark's Jr 273360.22
11 Adam Devine FHebron Pg '92272460.22
22 Ted Driscoll FPomfret Sr '92271560.22
22 Thomas McKeown FWestminster Sr 270660.22
26 Zak Anderson FPortsmouth Abbey Fr '96183140.22
15 Fredrik Ahlberg DTrinity-Pawling Sr '92182240.22
7 Cavan Finigan DRoxbury Latin Jr 181340.22
25 Finn Sullivan FRoxbury Latin Jr 181340.22
20 Blake Alessandroni DDeerfield Sr '92181340.22
11 Sean Connors FDeerfield Jr '93180440.22
18 Sunho Park FDDeerfield Fr '94180440.22
15 George Bukawyn DGroton So '9491120.22
17 Samuel Blanchet FHebron Jr '9290220.22
20 Steve Picard FLoomis Chaffee Jr 233250.22
6 Kevin Aucoin FWilliston Northampton Sr '91232350.22
13 Connor Sullivan FHotchkiss Pg '93231450.22
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon So '95282460.21
25 Nick Vasilopoulos DBrooks So 192240.21
24 Alexi Sarrigiannis FHoosac 191340.21
13 Dominick Miller FHoosac Sr 191340.21
18 Austin Heffner FAndover So 244150.21
3 Jim O'Connor FSouth Kent Jr '93242350.21
7 John Meehan FSt. Paul's Sr '91241450.21
3 Tyler Evangelous DHolderness So 241450.21
23 Anthony Snell FDChoate Sr '92240550.21
3 KJ Paseka DNorthfield Mt. Hermon Jr '92291560.21
21 Sean Federow DMillbrook Sr 291560.21
14 Brian Helderman DBerkshire Jr 290660.21
22 Andrew Tullo FCanterbury So '94303360.20
2 Connor Light DAndover So 252350.20
9 Jack Rautiola DRivers Jr 251450.20
6 Chas South DTaft So '94250550.20
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling Sr '92250550.20
21 Michael Darrigo FTrinity-Pawling Jr '93250550.20
24 Joe Arcieri DVermont Academy Pg 250550.20
10 Sean Fredricks DPortsmouth Abbey Sr '92202240.20
8 Scott Lehman FBB&N Jr 200440.20
25 Jamie Harrington FSt. George's Jr 152130.20
11 Austin Wharry FVermont Academy Jr '93152130.20
17 Nick Flanagan FSt. Sebastian's Fr '9551010.20
2 Nick Funnell FGroton So '9450110.20
6 Dakota Ford DGunnery So 312460.19
13 Peter Kapelanski FPomfret Jr '92263250.19
3 Colin Clapton FLawrence Academy So '93263250.19
11 Harry Clifford FBrunswick So '94263250.19
7 Paul Centauro FTabor Sr '92261450.19
9 Cam Geary FPomfret Sr '92260550.19
2 Brian Perro FWorcester Academy So '95212240.19
5 Drew Benjamin DProctor So '95212240.19
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire Fr '95210440.19
11 Andrew Robinson FRoxbury Latin So 162130.19
20 Joe Grasso FBrewster Academy Sr 162130.19
9 George Mencoff FSt. George's Sr 161230.19
2 Ben Harwood DKents Hill So 160330.19
5 Andrew Inches DNoble & Greenough Jr 273250.19
20 John Carricato FAvon Old Farms Jr '94273250.19
9 Alex Burk DExeter Pg '91271450.19
25 Matt Whiting FNoble & Greenough Sr 271450.19
23 Armand Uomoleale FAvon Old Farms So '94270550.19
16 Doyle Somerby DKimball Union So '94332460.18
15 Warren Lorenz FLoomis Chaffee So '94222240.18
18 Michael Faulkner DBrunswick Fr '96221340.18
21 Ben Seifert FBrooks So 221340.18
2 John Gratton DBrooks So 220440.18
4 Derek Pratt DNorthfield Mt. Hermon So '94281450.18
25 Lou Caraglia FHebron Pg '92343360.18
3 Cory Cummings FAlbany Academy Jr '94342460.18
9 Greg Browne DDeerfield Sr '93171230.18
3 TJ Daigler FNorth Yarmouth Academy So '94171230.18
9 Nicholas Antenucci DPingree So 171230.18
22 Jerome Cappadonna FPingree So 170330.18
11 George Cody FHotchkiss So 232240.17
3 Phil Vermiglio DLoomis Chaffee Sr 231340.17
7 Nik Dotolo DBB&N Fr 231340.17
23 Evan Duffy DLoomis Chaffee Jr '93230440.17
25 Wiley Sherman DHotchkiss Fr '95230440.17
5 Evan Williams DMillbrook Fr '95292350.17
20 Eduardo Camet FNorthfield Mt. Hermon So '95292350.17
24 Sam Hooper FBerkshire Jr 291450.17
13 Ryan Harper FMillbrook Fr '95290550.17
2 Daniel Basist DKimball Union Fr '95350660.17
16 Scott Casley DCanterbury Jr '93302350.17
3 Cody Zweifel DCushing Sr '92301450.17
7 Dan Glavin DGroton So '95241340.17
17 Ernie Rosato FBrunswick Sr '92241340.17
8 Hunter Huebsch FDeerfield Sr '91182130.17
8 Thomas Walsh DWilliston Northampton So '94181230.17
19 Mackenzie Brasloff DHoosac Jr 181230.17
8 Colin Molloy DRoxbury Latin G8 '96180330.17
13 Will Baron FKingswood Oxford Sr '93180330.17
19 Flurin Domenig DSt. Paul's So '9461010.17
7 Shane Dalton DGovernor's Jr '92311450.16
4 Reed Kennedy DGovernor's Sr '92311450.16
5 Alec Strain FDSt. Mark's Jr 253140.16
10 Bryan Ackil FAndover Fr '96252240.16
6 Tanner Zacharewicz FTrinity-Pawling So '93252240.16
7 Ben Burke FAndover Sr 252240.16
8 Brian Weiniger DExeter Pg '92252240.16
7 Mitch Wagner FTaft Jr '93251340.16
12 Matthew Orenstein FAlbany Academy Sr '92251340.16
8 Jason Nawrocki FAndover So 250440.16
7 Joe Deveny FSouth Kent Jr '94192130.16
5 Evan Thompson DWinchendon Pg 321450.16
15 Alexander Milofsky FNew Hampton Sr '92320550.16
11 Derek Kahr CRivers Jr 264040.15
4 Lou Pane FWilliston Northampton Sr '92262240.15
13 Austin Hall FTilton Sr 261340.15
4 Sean Planche DVermont Academy Sr 261340.15
9 Graham Henderson DCanterbury Sr '92261340.15
18 Mac Flaherty DExeter So '95260440.15
25 Peter Khoury DBrunswick So '95260440.15
23 Ryan Frazier DTilton So 130220.15
10 Robert Shaw FRoxbury Latin Fr '95130220.15
8 Luke Lynett FCanterbury Sr '92130220.15
19 Bryan Carpenter FWorcester Academy Sr 201230.15
2 Colin Cahill DPomfret So '94271340.15
18 Pavel Tereshchenko FKent So 271340.15
17 Max Summermatter DExeter Jr '94270440.15
6 Nelson Pulling DDexter Sr 270440.15
5 Kyle Cummings DNew Hampton Pg '92341450.15
6 Justin Perino DNew Hampton Pg '91352350.14
26 CJ Santora FNew Hampton So '95352350.14
19 Jordan Babb FKimball Union So '94350550.14
19 Jonathan Franco FMilton Jr 282240.14
24 Malcolm Kelly DDexter Sr 280440.14
17 Rob Tuite DPortsmouth Abbey Fr '95212130.14
22 Matt Kelly FWorcester Academy Jr 211230.14
7 Gunnar Olson DHotchkiss Sr 210330.14
7 Jeff Barnes FBrooks Sr 210330.14
24 Phil Pratt-Vaugeois DBrooks Sr 141120.14
24 Garrett Gunski DTilton So 141120.14
14 Adam Lebowitz FGunnery Jr 140220.14
15 Jack Henry Esler DAlbany Academy Jr '94361450.14
8 Eric Robinson DBerkshire Sr 292240.14
23 Matthew Fineberg FLawrence Academy Jr '93291340.14
14 Cam Laughlin FGovernor's So '94291340.14
17 Grant Reichel DLawrence Academy Jr '93290440.14
5 Antoine Audet DLoomis Chaffee Jr '93221230.14
15 Will Laverack FDChoate Sr '92221230.14
8 Malcolm Hayes DNew Hampton Fr '95301340.13
3 Danny Johnson DSt. George's Sr 150220.13
27 Brandon Cole FKimball Union So '94322240.13
9 Pat Magliano FSouth Kent Jr '94242130.13
13 Dickson Smith DHolderness Sr 242130.13
16 Alex Leininger FHolderness Jr 241230.13
14 Steve Tabor DVermont Academy Jr 241230.13
27 Gordie Borek FHolderness So '94241230.13
21 Max Krieg FSt. Paul's So '94241230.13
3 Ryan Bliss DSt. Paul's Fr '96241230.13
21 Kyle Baron FCushing Sr '92240330.13
2 Ryan Peterson DThayer Fr '95240330.13
8 Alex Gates FSt. George's So 162020.13
11 Oliver Fornell FSt. George's Jr 162020.13
23 Cade Vittum DBrewster Academy Sr 161120.13
12 Bryan Shea DBrewster Academy Jr 161120.13
27 Alex Krall FNorth Yarmouth Academy Fr '95160220.13
14 Niall Devaney FSt. George's Sr 160220.13
14 Garrett McLaughlin FMiddlesex Jr '93160220.13
4 Michael Robinson DRoxbury Latin Sr 81010.13
18 Carson Burke FVermont Academy So '9480110.13
13 Conor Flanagan FAndover Sr 252130.12
10 Jonathan Fleurant FTrinity-Pawling Sr '92251230.12
8 Nick Bennett DPomfret Jr '93251230.12
10 Bobby Dutton FTaft So '94251230.12
2 Xavier Reed DTaft Sr '93251230.12
15 Henry Pierandri FTaft Jr '94251230.12
3 Maximillian Hauck DTabor Sr '92251230.12
15 Sam Muse DMiddlesex Fr '95250330.12
26 Brad Taber FDWestminster Sr 171120.12
27 Max Goldstein DPingree So 171120.12
4 Jarno Mannisto DNorth Yarmouth Academy So '93170220.12
14 Oliver Silverson DNorth Yarmouth Academy So '94170220.12
24 Mike White FPingree Jr 170220.12
3 Matt Mattie FPingree Jr 170220.12
20 Austin Lewis FSt. Sebastian's Fr '94170220.12
8 Jeremy Gunn DMilton Fr '95261230.12
5 Zachary Bunick FRivers Fr '96260330.12
19 Christian Rossetti FKent Jr 260330.12
15 Ryan Yurewecz DRivers Sr 260330.12
12 Sean McGonagle DRivers So 260330.12
3 Hayden Smith FGunnery Jr 272130.11
15 Mark Poli FNoble & Greenough So 271230.11
3 Max King DPomfret So '93271230.11
2 Bit Rambusch DKent Sr 271230.11
3 Andrew Stefanelli DExeter Pg '94271230.11
6 Alex Santangelo DSt. Mark's Jr 270330.11
4 Sam Butler DWorcester Academy Sr '92181120.11
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin So 181120.11
6 Zach Gardner DRoxbury Latin Fr '96180220.11
4 Jared Blake DKingswood Oxford Sr '93180220.11
11 Zac Lawrence DBerwick Sr 180220.11
6 Nolan Rusk DBerwick Jr '94180220.11
6 Brandon Bourgeois DKents Hill Jr 91010.11
25 Andrew Sullivan DTilton Fr '95282130.11
14 Teddy Griffin FSt. Sebastian's Fr '95192020.11
9 Kris Nugent FTaft Pg '92191120.11
5 Tom Balanda DBB&N Sr 190220.11
11 Michael Godwin FMilton Sr '92293030.10
11 Cam Falvey FBerkshire Pg 292130.10
12 Connor Pelkey FBerkshire Jr 292130.10
21 Wes Beck DNorthfield Mt. Hermon Sr '92290330.10
26 Gus Harms DBerkshire Jr 290330.10
7 Richey Boyd DCushing Fr '95300330.10
3 Dillon Wright DCanterbury So '93300330.10
26 Brian Farrell FSouth Kent So '95202020.10
21 Joe Jenkins DWorcester Academy Fr '94200220.10
3 Jordan Moore DProctor Fr '94200220.10
17 Cody Walsh FTaft So '94101010.10
18 Greg Conrad FGovernor's Jr '94312130.10
20 Sam Herrmann FKimball Union Sr '92312130.10
8 Kevin Moreau FKimball Union Sr '91311230.10
10 Tommy Williams FHebron Pg '92311230.10
2 Robert Klein DLawrence Academy So '95310330.10
5 David Chester FSt. Paul's Jr '92212020.10
10 Connor Frazier DBrooks So 211120.10
2 Nick Pascucci DProctor So '94210220.10
16 Scott Hooper DHotchkiss Fr '95210220.10
21 Matt Knudson DWestminster Jr 210220.10
6 Alex Mills DHebron Jr '93321230.09
11 Evan O'Brien DAlbany Academy Jr '94320330.09
26 Lonnie Taylor DHebron Jr '94320330.09
17 Bo McGinniss DHotchkiss Pg 111010.09
10 Dennis Guo FRoxbury Latin Fr '96110110.09
10 John Abraham FLoomis Chaffee Jr '93232020.09
19 Nate Lamson FHolderness Jr 231120.09
20 Tristan Rai FWestminster Fr '95231120.09
5 Nick Casacci DKent Jr 230220.09
14 Donny Thompson FLoomis Chaffee Fr '95230220.09
20 Tucker Moulton FBB&N So 242020.08
9 John Teulings DChoate Pg '92241120.08
9 Travis Bobb FHoosac So '95121010.08
14 Andrew Budz FTrinity-Pawling Sr '92252020.08
20 Alex Autry DWilliston Northampton Jr '92252020.08
22 Noel Clapp DTaft Sr '93251120.08
15 Anthony Baldassari DAndover Sr 250220.08
6 Steven Patalano FBB&N Fr '96250220.08
7 Matthew Harnum FLawrence Academy Sr '93262020.08
12 Andrew Brunson FSalisbury Jr '93261120.08
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms Fr '95260220.08
13 Nate Bubacy DSalisbury Jr '93260220.08
6 Brad Woodruff FWestminster Sr 260220.08
10 Corey Hucker FHotchkiss Jr 131010.08
12 Simon Allan FExeter Pg '92272020.07
15 Brendon Beliveau FPomfret Jr '92271120.07
19 Connor West DSt. Mark's Jr 271120.07
11 Chris Keating DExeter So '94271120.07
9 Teo Camadella FMilton Jr '94271120.07
7 Eric Dolan DSt. Mark's Jr 270220.07
6 Griff Martin DAvon Old Farms So '94270220.07
6 Chris Emerson DPomfret Sr '92270220.07
7 Liam Feeney DDexter Fr '95280220.07
10 Sean Winthrop FWorcester Academy Fr '96140110.07
9 Connor Spotts FLawrence Academy So 140110.07
18 Jeremy Monk DSt. George's So 140110.07
21 Rob Harbison DTaft So '94140110.07
3 Matt Deatherage DMillbrook Sr 290220.07
15 Isaac Lipton DNorth Yarmouth Academy So '95151010.07
27 Sean Haines FTilton Jr 151010.07
20 Mike Cimba FKent So 150110.07
14 Andrew Zhu FRoxbury Latin Jr 150110.07
21 Travis St. Pierre DKents Hill Jr 150110.07
4 Tommy O'Brien DKimball Union Pg '92311120.06
9 Chris Russell DGovernor's Sr '92310220.06
14 Sean Hallice DWinchendon Fr '95320220.06
11 Emery Edmondson FBrewster Academy Sr 161010.06
23 Dan Perry FSt. George's So 161010.06
25 Mikael Clement DBrewster Academy Jr 161010.06
8 Ryan George FBrooks Jr 161010.06
3 Greg Melanson DBrewster Academy Jr 160110.06
16 John Magliano FTilton So 160110.06
2 Joe Lancioni DKingswood Oxford So '95171010.06
22 Chase Gilmore FRoxbury Latin Jr 171010.06
24 Matt Hawkins DNorth Yarmouth Academy So '95171010.06
9 Ryan Doppelheuer FHotchkiss So '93171010.06
15 Cody Rorick FExeter Fr '95170110.06
5 Jake Gilfix FPingree Sr 170110.06
7 Muise Chris FPingree Sr 170110.06
5 Colt Ackerman FNorth Yarmouth Academy Fr '96170110.06
27 Alex Cavert DAlbany Academy Sr '93360220.06
16 Max Rewell FKent So 181010.06
17 Jared Cockrell FKents Hill So '95180110.06
28 Alex Arnold DBrooks Jr 180110.06
19 Mickey Henry FRoxbury Latin So 180110.06
14 Jon Malloy FBerwick So '95190110.05
4 Danny Snyder DWestminster So 190110.05
22 Andrew Hanlon FTilton Pg 200110.05
9 Cole Godfrey FKents Hill Sr 200110.05
18 Lucas Adams DPortsmouth Abbey Sr '93200110.05
4 Sam Jaxtimer DProctor Fr '96211010.05
9 Jamie Jaxtimer DProctor Sr '91210110.05
4 Phil Rizzuto DPortsmouth Abbey Jr '93210110.05
13 Nathan Canniff FDMiddlesex Jr '93221010.05
17 Brendan Cronin FNoble & Greenough Sr 221010.05
6 Nick Szczerbickyj DLoomis Chaffee Sr 220110.05
27 Jock Cooperrider FHebron Pg '92220110.05
21 Sean O'Brien DTilton Fr '95220110.05
5 Marty Hackler DBrooks Jr 220110.05
6 Colin Phillips DHolderness Sr 230110.04
17 Liam McNeil FMilton So '95241010.04
5 Nick Renzie FHolderness Jr 240110.04
12 Nick MacDonald FDChoate Sr 240110.04
13 Jacob Gillis FLawrence Academy So '94240110.04
7 Lucas Stanley DSalisbury Pg '92251010.04
18 Henry Nelson DBB&N So 250110.04
3 Alec Root DTaft Sr '91250110.04
23 Phil Dinner DTrinity-Pawling Sr 250110.04
4 Dan McDougall DAvon Old Farms Jr '93261010.04
16 Sam Langrock FCushing Jr '93261010.04
15 Nick Halbach DWilliston Northampton Sr '93260110.04
17 Dan Gauvin FAvon Old Farms Sr '93271010.04
17 William Miller FNorthfield Mt. Hermon Pg '91271010.04
17 John Blundo FSt. Mark's Sr 270110.04
21 Evan Phillips DAvon Old Farms Jr '93270110.04
3 Luke Haggerty FSt. Mark's Sr 270110.04
15 Marston Garceau FDMillbrook Sr 290110.03
15 Dylan Carpinito FGovernor's Jr '93311010.03
7 Brandon McMartin DHebron Jr '93310110.03
25 Joe Argus DThayer Jr 180000.00
25 Xavier Morin DWestminster So 200000.00
11 Max O'Connor DWestminster Sr 250000.00
3 Thomas Kosakowski DWinchendon Fr '96300000.00
20 Daniel Meissner DHoosac So 80000.00
5 Jim Conley FRoxbury Latin Fr 110000.00
20 Zack Cloutier FWorcester Academy Fr '96150000.00
5 Stephan Brennan FBelmont Hill Jr '92180000.00
18 EJ Rauseo FBelmont Hill So '93180000.00
28 Lee Edelman FCanterbury Jr '93150000.00
2 Zach Breen DLoomis Chaffee Jr '92170000.00
18 Jake Gorman DLoomis Chaffee Sr 230000.00
14 Jimmy Haddad FMilton So '94260000.00
15 Kevin Golden DNorthfield Mt. Hermon Jr '93270000.00
25 John O'Connor FDSalisbury Jr 260000.00
25 Cooper Del Zotto DTaft Jr '9450000.00
16 Sean Lowe FWinchendon Jr 300000.00
3 Charles Gallant DBerwick Sr 180000.00
11 Andrew Bruno FBrooks So 160000.00
23 Joe Gentile DGroton Fr '95110000.00
13 Chad Martin FKents Hill So 60000.00
29 Ben Coleman FNorth Yarmouth Academy So '95160000.00
15 Michael Almberg FSt. George's Sr 140000.00
9 Michael Flynn DAvon Old Farms Sr '93210000.00
6 Joe Welch DBelmont Hill Fr '95180000.00
20 Mike Leary FBelmont Hill So '94180000.00
10 Evan Bowdy DMillbrook Pg 290000.00
16 Will Sleeper DNoble & Greenough So 250000.00
16 Kyle Nicholas FTabor So '93210000.00
6 James Gamache FTabor So '95230000.00
28 Lucas Zuspan FTilton Jr 150000.00
8 Ryan Conery FWinchendon So '94310000.00
5 Ben Halter FKingswood Oxford Jr '93170000.00
20 Tyler Blake DKingswood Oxford Sr '93180000.00
32 Matt Demmings DNorth Yarmouth Academy Jr '93160000.00
16 Cole Karklins DSouth Kent So '95180000.00
9 Craig Hurley FVermont Academy So 250000.00
7 Soren Hanson DBelmont Hill Jr '93180000.00
21 Devin Albert FBelmont Hill Jr '93170000.00
22 Robby Hardy FGovernor's Sr '92280000.00
16 Ricky Hahn DGunnery Sr 60000.00
17 Sam Leech DHolderness Sr 230000.00
8 Henry Tobin FLoomis Chaffee So '95180000.00
23 Jeff Wong FNoble & Greenough Jr 240000.00
19 Tyler Breen FTaft Fr '9410000.00
9 Jack Judge FThayer G8 '9630000.00
13 Max Franzone DTrinity-Pawling Jr '93240000.00
15 Colin Cross FWestminster Jr 180000.00
2 John Kelly FBrunswick Jr '9570000.00
5 Pat Florence DGroton Jr '9350000.00
3 Damen Fera DHebron Pg '91140000.00
18 Konner Roskovich DNorth Yarmouth Academy So '95160000.00
33 Aiden McLaughlin FNorth Yarmouth Academy So '95160000.00
11 Sam Cregg DPingree Jr 170000.00
18 Brendan Mullan FRoxbury Latin '9670000.00
29 Danny DeRocco FSouth Kent Sr '93170000.00
16 Taylor Perkins DAndover Jr 250000.00
23 Tom Bradshaw FBB&N G8 '97180000.00
11 Sean Connors DBelmont Hill Jr '93180000.00
8 Ryan Rhodes FBelmont Hill Sr '92180000.00
5 Stefan Soucy FExeter So '95160000.00
8 Samuel Barrett DTabor Sr '92250000.00
17 Tyler Blaisdell FThayer Fr 240000.00
23 Mike Somerby FGroton So '9450000.00
4 Justin Levesque DHebron Jr '92210000.00
18 Dan Kennedy FKingswood Oxford So '95140000.00
8 Chris Boyes FKingswood Oxford Sr '93170000.00
3 Anthony Francescon DRivers Fr 260000.00
4 Tucker Harrington DSt. George's Jr 160000.00
16 Eric Sachse DWorcester Academy Fr 190000.00
7 Connor Gleason FWorcester Academy Fr 130000.00
2 Jake Lahut DAlbany Academy So '94280000.00
23 Will Walker FAndover Sr 100000.00
12 Matt Melanson FBelmont Hill So '94180000.00
9 Alex DeBaere FBelmont Hill Sr '93180000.00
2 Daniel Fritz FCanterbury So '95140000.00
23 Desi Bennett FHolderness Sr 200000.00
23 Bryan Platt FSalisbury So '94260000.00
6 John Barry DThayer Fr 240000.00
3 Shawn Pighetti FTrinity-Pawling Sr '93240000.00
19 Kyle Legarto FBrewster Academy Pg 160000.00
7 Nick Viceconte FDBrunswick So '9480000.00
4 Chris King DGroton So '94130000.00
10 Luke Eberth LWRivers So 170000.00
2 Joe McNamara DBelmont Hill Jr '93190000.00
13 Dan Doherty FBelmont Hill So '94180000.00
10 Mike McNamara FBelmont Hill Sr '92180000.00
15 Charls Hurlock FHotchkiss Sr 230000.00
5 Peter Graves DMilton Fr 60000.00
22 Ian Hatch FNorthfield Mt. Hermon Pg '92280000.00
20 Steve Cochran DThayer Fr 220000.00
20 Thad Asa FTilton Fr '9580000.00
5 John Burke FTilton Pg 70000.00
24 Matt Borghi FDGroton Fr '95120000.00
13 Ryder Arsenault FNew Hampton So 250000.00
16 Hank Miller LWRivers Fr '96110000.00
24 Cash Armstrong FSt. Mark's Jr 260000.00
3 Lane Valimont DAvon Old Farms So '94270000.00
3 Dan Csapler DBelmont Hill Jr '92190000.00
16 Sean Gustin FBelmont Hill Jr '93170000.00
15 Brandon McNally FBelmont Hill Sr '92180000.00
14 Ted Growney FDeerfield Sr '92140000.00
5 Dennis Maier DNorthfield Mt. Hermon So '94290000.00
26 Andrew Penniman DNorthfield Mt. Hermon Sr '93250000.00
32 Augie Masucci DTaft Jr '9410000.00
6 Craig Wallace FTilton So 80000.00
2 Chad Saulnier FWinchendon Fr '94300000.00
11 Colby Fugere FWinchendon Pg 310000.00
6 Robert Beshere DGroton Fr '95220000.00
10 Nick Fortin FKents Hill Jr 30000.00
17 Stephen Goodwin FRivers So 250000.00
5 Jimmy Joyce DRoxbury Latin Fr 110000.00
10 Dan Mainello DAlbany Academy So '95360000.00
4 Terry Goguen DBelmont Hill Jr '93180000.00
17 Mike Najjar FBelmont Hill So '93180000.00
22 Jim Vesey FBelmont Hill Jr '93180000.00
5 Byers Kadow DDeerfield So '94140000.00
26 Alex Trujillo FHolderness Jr 210000.00
10 Kevin Perron FKent Sr 250000.00
16 Ellis Gould FDLoomis Chaffee Jr '93200000.00
14 Ryan Fitzpatrick FNoble & Greenough So 260000.00
14 Patrick Arena FNorthfield Mt. Hermon Sr '93290000.00
14 Dave Canfarotta FSalisbury So 260000.00
10 Brett McGwire FTabor So '93230000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.