March 14, 2011

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2010-11

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
4 Pat McNally DMilton Sr '91282228501.79
22 Ben Foster FDChoate Jr '93241523381.58
8 Adam Patel FDChoate Sr '92241218301.25
11 Dan Divis FDGunnery Sr 31925341.10
18 Michael Reardon DNoble & Greenough Sr 11210121.09
9 James DiBlasi DBB&N Sr 23916251.09
9 Vincent Baulne-Charland DBrunswick Sr '9126622281.08
3 Tim Boyle DNoble & Greenough Jr 27325281.04
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's Sr '9326323261.00
4 Jeff Taylor DAlbany Academy Jr '9436728350.97
17 Vincent Muto DTrinity-Pawling Jr '9325617230.92
4 Ryan Gore DWinchendon Sr 32722290.91
3 Logan Day DKents Hill So 2099180.90
22 Conor Riley DAlbany Academy Sr '92361022320.89
6 Matthew Caito DSalisbury Jr '9326815230.88
17 Craig Wyszomirski DGunnery Sr 30620260.87
25 Jared Wiedemann DDexter Sr 281113240.86
12 Alex Machikas DGroton Sr '9221414180.86
25 Mike McKee DKent Jr 27815230.85
12 Jon Gorman FDHoosac Pg 1997160.84
17 Jesse Turrin DVermont Academy So 25813210.84
24 David Jarrett DTaft Pg '9225417210.84
10 Luke Turchetta DGroton Jr '9324713200.83
20 Kevin St. Pierre DPingree Sr 1768140.82
16 Michael Vollmin DNew Hampton Sr '9335523280.80
15 Corey Scammon DCushing Jr '9330519240.80
8 Paul Burns DCushing Pg '9230420240.80
11 Conor Coveney DAndover Sr 25515200.80
3 Jake Turrin DMilton Sr '92291112230.79
11 Joey DeConcilys DSalisbury Sr '9326515200.77
6 Jonathan Ahern DPingree Jr 1749130.76
2 Aidan Hartigan DBB&N Jr 21412160.76
4 Patrick Huard DKents Hill Sr 20411150.75
4 Corey Hale DTilton Sr 27713200.74
4 George Crowley DRivers Jr 1547110.73
19 Chris Correia DPortsmouth Abbey Sr '9321312150.71
11 Ben Kaplan DSt. Paul's Sr '9224611170.71
4 Sean de Herder FDChoate Sr '9124215170.71
21 Eric Casey DExeter Pg '9227712190.70
11 Logan Roe DKent Sr 27415190.70
7 Aaron Deutsch DMilton Sr '9227217190.70
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's So 27118190.70
19 Gabriel Renaud DTabor Jr '9226414180.69
9 Marc-Olivier Lehoux DBerwick Jr 1967130.68
18 Joe DiPietro DDexter Sr 28118190.68
4 Perry Holcombe DKent Jr 27315180.67
10 Joe Depietto FDChoate Jr '9324412160.67
14 Jay Kourkoulis DPomfret Jr '932369150.65
2 Adam DeSanctis DGunnery Sr 31317200.65
8 Jake Bolton DWestminster Sr 28513180.64
12 Charlie Donners DDexter So 28315180.64
24 Kyle O'Brien DCushing Jr '9330613190.63
4 Trevor Paquet DNew Hampton Pg '91351012220.63
2 Anthony Florentino DSouth Kent So '9524510150.63
21 Aaron Titcomb DBrewster Academy Jr '931673100.63
22 Brandon Howes FDMillbrook Sr 29810180.62
3 Brian Rowland DBB&N So 2158130.62
17 Drayzen Zack DAlbany Academy Jr '9336517220.61
16 Mitch Nylen DBrooks So 22211130.59
2 Conor Clement DPingree Jr 1746100.59
11 Jacob Schechter DLawrence Academy Jr '9329710170.59
2 Chris Healy DTilton Pg 29215170.59
3 Scott McMenimen DTilton Sr 29215170.59
20 Cody Champagne DSouth Kent So '9424410140.58
15 Christian Kader DSt. Paul's Sr '9224212140.58
6 Brian McNamara DChoate Sr '9224113140.58
8 Drew Tallett DGovernor's Sr '9131711180.58
6 Mike Graham DKent So 26114150.58
12 Garrett Behan FDPortsmouth Abbey Sr '932184120.57
18 Mike Doyle DChoate Sr '9223310130.57
22 Scotty Allen DSt. George's Jr 160990.56
4 Brian Ouellette DTabor Jr '932559140.56
5 Colin Sullivan DAvon Old Farms Jr '9327312150.56
7 Nick Gehris DKingswood Oxford Sr '921855100.56
9 Taylor Carmola DBerkshire Sr 29511160.55
7 Carl D'Amour-Belizario DMillbrook Jr '9329412160.55
18 Gavin Bayreuther DHolderness So 2476130.54
2 Sam Boyd DCushing Jr '9230115160.53
20 Matt Dalton DKents Hill Sr 1928100.53
27 Denton King DAvon Old Farms Sr '9227014140.52
6 Ryan Sullivan DWinchendon Jr '9332511160.50
4 Marc Biega DSalisbury Jr '942667130.50
2 Rich Spiker DWilliston Northampton Sr '922649130.50
22 Ryan Segalla DSalisbury Fr '9426310130.50
3 Ben Masella DDeerfield Jr '93183690.50
6 Camil Blanchet FDDeerfield Fr '94182790.50
21 Matt Deveney DRoxbury Latin So 180990.50
3 Casey Goll DNew Hampton Pg '9235215170.49
13 Evan Neugold DWestminster Jr 27310130.48
4 CJ Mitchell FDTrinity-Pawling Sr '912548120.48
12 Austin King DLoomis Chaffee Jr 23110110.48
11 Rui Pereira DProctor Pg '922146100.48
15 Neil Maietta DBerwick So '95191890.47
23 Ryne Glazier FDHoosac Jr 174480.47
16 John Bragga DHoosac Sr 172680.47
4 A.J. DiRienzo DCanterbury Jr '933068140.47
4 Eric Chevrier DCushing Jr '9330212140.47
8 Jeremy Griffin DLawrence Academy Jr '9330113140.47
5 Conor Reenstierna DSt. Sebastian's Jr '9326111120.46
7 Brad Peterson DThayer Sr 2429110.46
19 Zander Buttress DBrooks Jr 2237100.45
21 Billy Olson DMiddlesex So '9422010100.45
3 Greg Rooney FDGovernor's Sr 31113140.45
17 Scott Rolph FDTilton Jr 2949130.45
22 Ron Fishman DGunnery Sr 29112130.45
14 Will Goss DExeter Jr '922748120.44
12 Thomas Shannon DAndover Jr 2355100.43
6 Rafael Turcotte DKimball Union Sr '9135213150.43
2 Connor Van Arnam DNorthfield Mt. Hermon So '9428012120.43
3 Phil Saviuk DHotchkiss Sr 213690.43
22 KJ Sinclair DKent Sr 26110110.42
18 Michael Oser DRivers Sr 26011110.42
18 Mike Menter DMiddlesex Fr '952455100.42
21 Sam Valentine DThayer Jr 2437100.42
15 Noah Hanifin DSt. Sebastian's G8 2729110.41
23 Mike Fahey DCanterbury Pg '923048120.40
5 Mark Hamilton DSalisbury So '94232790.39
4 Benjamin Hjalmarsson FDGunnery Jr 3148120.39
16 Michael Russo DLawrence Academy So '9431111120.39
4 Connor Koorbusch DBrunswick Sr '932619100.38
7 Brett Kangas DProctor Sr '91212680.38
3 Pat Doherty DKimball Union Sr '923248120.38
27 Nick Foland DWinchendon So '9432111120.38
17 Adam Guillemette DBrewster Academy Sr 162460.38
21 Ryan Salerno DNorth Yarmouth Academy Jr '94160660.38
4 Ty Leddy DSt. Mark's Sr 2737100.37
5 Brian Hickey DPomfret Pg '922728100.37
5 George Buteau DTrinity-Pawling Sr '92253690.36
5 Nick Owen DHebron So '9431110110.35
2 Andrew Crawford DHebron Pg '9234210120.35
14 Joe Giannini FDPortsmouth Abbey So '95203470.35
6 Blake Cormier DMiddlesex Jr '93233580.35
2 Thomas Welsh DSalisbury So '95262790.35
14 Ryan Melvin DCanterbury Jr '932937100.34
17 Brian Connelly DWinchendon Jr '933229110.34
6 Connor Caveney FDCushing Sr '923019100.33
6 Phil Sciretta DNoble & Greenough Jr 271890.33
21 Ben Gilmore DSt. Mark's Sr 271890.33
12 Greg Zaffino DSt. Paul's So '94245380.33
6 Brad Smelstor DSt. Paul's Jr '93243580.33
5 Cam Butler DThayer Sr 243580.33
4 Sam Hudziak DSt. Paul's So '93241780.33
2 Jean-Philippe Tardif DHolderness Sr 240880.33
21 Nick Albertson DPortsmouth Abbey Sr '92213470.33
2 Dan Camilletti DHotchkiss So 211670.33
5 Justin Coachman DWilliston Northampton Jr '93210770.33
19 Matt McDonald DDeerfield Sr '92181560.33
4 Anthony Sanniti DDeerfield Jr '92181560.33
6 Alex Aghjayan FDWorcester Academy Sr 151450.33
2 Tyler Wood DGovernor's So '943128100.32
5 Geoff Sullivan DGovernor's So '933119100.32
5 Joseph Kuta DAndover Sr 254480.32
5 Matt Henkel DBrunswick Sr '93253580.32
14 Alex Kuno DHolderness Sr 222570.32
2 John Grassie DBerwick So 191560.32
23 Dillon Harrington DNew Hampton Sr '913565110.31
9 Brady Palmer DBrewster Academy Jr 160550.31
15 Robby O'Gara DMilton Jr '93292790.31
24 Joe Zeidler DNorthfield Mt. Hermon Pg '91291890.31
6 CJ Ganss DMilton Sr '92290990.31
18 James Redman DWilliston Northampton Sr '91262680.31
9 Johney Parise-Cormier DTilton Sr 230770.30
4 Thomas Park DNoble & Greenough Sr 270880.30
22 Jack Even DAvon Old Farms Jr '93270880.30
28 Mike Durelli DNew Hampton Pg 3437100.29
17 Christian Thamert DKimball Union Jr '933419100.29
20 Zach Baharozian FDGroton Jr '94171450.29
9 Brett Mackell DGunnery Jr 311890.29
23 Jeff Smolens DWestminster Jr 283580.29
3 Stuart MacKenzie DWestminster Sr 283580.29
5 David Horsfield FDWorcester Academy Pg '92212460.29
17 Ford Donavan DMiddlesex Jr '93211560.29
11 Jimmy Atchue DWorcester Academy Jr '94211560.29
16 Connor Hegarty DBB&N So '95253470.28
12 Kevin DeVivo DKingswood Oxford Sr '93183250.28
3 Jake Pavlik DKingswood Oxford Jr '94183250.28
5 Ryan Kiska DTaft Pg '92183250.28
22 Corey Wisnowski DBerkshire Jr 293580.28
27 Christian Cordier DBerkshire Sr 292680.28
24 Alex Doumeng DHebron Sr '92333690.27
12 Jason Haddon DKimball Union Pg '92331890.27
18 Griffin Rogers FDTabor Jr '93264370.27
17 Nicholas Fukuda DTabor Jr '92262570.27
12 John Baker DBrunswick Jr '94261670.27
6 Connor Costello DGovernor's Jr '94304480.27
10 Jordan St. Jean DSt. George's Sr 151340.27
22 Charles Cote DHoosac Sr 190550.26
5 Dom Dimascia DHotchkiss Sr 232460.26
11 Eric Naclerio DAvon Old Farms Sr '92230660.26
4 Shane Dunphy DPomfret Sr '92271670.26
20 Joseph Lace DLawrence Academy So '94310880.26
12 Matt Thomas DHolderness Fr '95242460.25
22 Peter Mumford DGroton So '94241560.25
6 Corey Goldman DRivers Sr 241560.25
26 Jake McCarthy DSt. Sebastian's Fr 240660.25
22 Jeremy Vautour DBrewster Academy Jr 163140.25
16 Griffin Jennings FDSt. George's Sr 161340.25
2 Andrew Reis DMillbrook Jr '93294370.24
3 Sam Tweed DMiddlesex Jr '94252460.24
5 Andy Michalidis DWestminster Jr 263360.23
2 Nicholas Holt DTabor Fr '95261560.23
6 Ryan Secor DAlbany Academy Sr '93353580.23
25 Alex Carle DKimball Union So '94351780.23
21 Kai Frankville DGunnery Jr 310770.23
4 Andrew Neary DDexter So 273360.22
15 Fredrik Ahlberg DTrinity-Pawling Sr '92182240.22
20 Blake Alessandroni DDeerfield Sr '92181340.22
7 Cavan Finigan DRoxbury Latin Jr 181340.22
18 Sunho Park FDDeerfield Fr '94180440.22
15 George Bukawyn DGroton So '9491120.22
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon So '95282460.21
25 Nick Vasilopoulos DBrooks So 192240.21
3 Tyler Evangelous DHolderness So 241450.21
23 Anthony Snell FDChoate Sr '92240550.21
21 Sean Federow DMillbrook Sr 291560.21
3 KJ Paseka DNorthfield Mt. Hermon Jr '92291560.21
14 Brian Helderman DBerkshire Jr 290660.21
2 Connor Light DAndover So 252350.20
9 Jack Rautiola DRivers Jr 251450.20
6 Chas South DTaft So '94250550.20
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling Sr '92250550.20
24 Joe Arcieri DVermont Academy Pg 250550.20
10 Sean Fredricks DPortsmouth Abbey Sr '92202240.20
6 Dakota Ford DGunnery So 312460.19
5 Drew Benjamin DProctor So '95212240.19
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire Fr '95210440.19
2 Ben Harwood DKents Hill So 160330.19
5 Andrew Inches DNoble & Greenough Jr 273250.19
9 Alex Burk DExeter Pg '91271450.19
16 Doyle Somerby DKimball Union So '94332460.18
18 Michael Faulkner DBrunswick Fr '96221340.18
2 John Gratton DBrooks So 220440.18
4 Derek Pratt DNorthfield Mt. Hermon So '94281450.18
9 Greg Browne DDeerfield Sr '93171230.18
9 Nicholas Antenucci DPingree So 171230.18
7 Nik Dotolo DBB&N Fr 231340.17
3 Phil Vermiglio DLoomis Chaffee Sr 231340.17
23 Evan Duffy DLoomis Chaffee Jr '93230440.17
25 Wiley Sherman DHotchkiss Fr '95230440.17
5 Evan Williams DMillbrook Fr '95292350.17
2 Daniel Basist DKimball Union Fr '95350660.17
16 Scott Casley DCanterbury Jr '93302350.17
3 Cody Zweifel DCushing Sr '92301450.17
7 Dan Glavin DGroton So '95241340.17
19 Mackenzie Brasloff DHoosac Jr 181230.17
8 Thomas Walsh DWilliston Northampton So '94181230.17
8 Colin Molloy DRoxbury Latin G8 '96180330.17
19 Flurin Domenig DSt. Paul's So '9461010.17
4 Reed Kennedy DGovernor's Sr '92311450.16
7 Shane Dalton DGovernor's Jr '92311450.16
5 Alec Strain FDSt. Mark's Jr 253140.16
8 Brian Weiniger DExeter Pg '92252240.16
5 Evan Thompson DWinchendon Pg 321450.16
4 Sean Planche DVermont Academy Sr 261340.15
9 Graham Henderson DCanterbury Sr '92261340.15
25 Peter Khoury DBrunswick So '95260440.15
18 Mac Flaherty DExeter So '95260440.15
23 Ryan Frazier DTilton So 130220.15
2 Colin Cahill DPomfret So '94271340.15
17 Max Summermatter DExeter Jr '94270440.15
6 Nelson Pulling DDexter Sr 270440.15
5 Kyle Cummings DNew Hampton Pg '92341450.15
6 Justin Perino DNew Hampton Pg '91352350.14
24 Malcolm Kelly DDexter Sr 280440.14
17 Rob Tuite DPortsmouth Abbey Fr '95212130.14
7 Gunnar Olson DHotchkiss Sr 210330.14
24 Garrett Gunski DTilton So 141120.14
24 Phil Pratt-Vaugeois DBrooks Sr 141120.14
15 Jack Henry Esler DAlbany Academy Jr '94361450.14
8 Eric Robinson DBerkshire Sr 292240.14
17 Grant Reichel DLawrence Academy Jr '93290440.14
15 Will Laverack FDChoate Sr '92221230.14
5 Antoine Audet DLoomis Chaffee Jr '93221230.14
8 Malcolm Hayes DNew Hampton Fr '95301340.13
3 Danny Johnson DSt. George's Sr 150220.13
13 Dickson Smith DHolderness Sr 242130.13
3 Ryan Bliss DSt. Paul's Fr '96241230.13
14 Steve Tabor DVermont Academy Jr 241230.13
2 Ryan Peterson DThayer Fr '95240330.13
23 Cade Vittum DBrewster Academy Sr 161120.13
12 Bryan Shea DBrewster Academy Jr 161120.13
4 Michael Robinson DRoxbury Latin Sr 81010.13
8 Nick Bennett DPomfret Jr '93251230.12
2 Xavier Reed DTaft Sr '93251230.12
3 Maximillian Hauck DTabor Sr '92251230.12
15 Sam Muse DMiddlesex Fr '95250330.12
26 Brad Taber FDWestminster Sr 171120.12
27 Max Goldstein DPingree So 171120.12
4 Jarno Mannisto DNorth Yarmouth Academy So '93170220.12
14 Oliver Silverson DNorth Yarmouth Academy So '94170220.12
8 Jeremy Gunn DMilton Fr '95261230.12
15 Ryan Yurewecz DRivers Sr 260330.12
12 Sean McGonagle DRivers So 260330.12
2 Bit Rambusch DKent Sr 271230.11
3 Andrew Stefanelli DExeter Pg '94271230.11
3 Max King DPomfret So '93271230.11
6 Alex Santangelo DSt. Mark's Jr 270330.11
4 Sam Butler DWorcester Academy Sr '92181120.11
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin So 181120.11
6 Nolan Rusk DBerwick Jr '94180220.11
11 Zac Lawrence DBerwick Sr 180220.11
4 Jared Blake DKingswood Oxford Sr '93180220.11
6 Zach Gardner DRoxbury Latin Fr '96180220.11
6 Brandon Bourgeois DKents Hill Jr 91010.11
25 Andrew Sullivan DTilton Fr '95282130.11
5 Tom Balanda DBB&N Sr 190220.11
21 Wes Beck DNorthfield Mt. Hermon Sr '92290330.10
26 Gus Harms DBerkshire Jr 290330.10
7 Richey Boyd DCushing Fr '95300330.10
3 Dillon Wright DCanterbury So '93300330.10
21 Joe Jenkins DWorcester Academy Fr '94200220.10
3 Jordan Moore DProctor Fr '94200220.10
2 Robert Klein DLawrence Academy So '95310330.10
10 Connor Frazier DBrooks So 211120.10
16 Scott Hooper DHotchkiss Fr '95210220.10
21 Matt Knudson DWestminster Jr 210220.10
2 Nick Pascucci DProctor So '94210220.10
6 Alex Mills DHebron Jr '93321230.09
11 Evan O'Brien DAlbany Academy Jr '94320330.09
26 Lonnie Taylor DHebron Jr '94320330.09
17 Bo McGinniss DHotchkiss Pg 111010.09
5 Nick Casacci DKent Jr 230220.09
9 John Teulings DChoate Pg '92241120.08
20 Alex Autry DWilliston Northampton Jr '92252020.08
22 Noel Clapp DTaft Sr '93251120.08
15 Anthony Baldassari DAndover Sr 250220.08
13 Nate Bubacy DSalisbury Jr '93260220.08
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms Fr '95260220.08
19 Connor West DSt. Mark's Jr 271120.07
11 Chris Keating DExeter So '94271120.07
6 Griff Martin DAvon Old Farms So '94270220.07
6 Chris Emerson DPomfret Sr '92270220.07
7 Eric Dolan DSt. Mark's Jr 270220.07
7 Liam Feeney DDexter Fr '95280220.07
21 Rob Harbison DTaft So '94140110.07
18 Jeremy Monk DSt. George's So 140110.07
3 Matt Deatherage DMillbrook Sr 290220.07
15 Isaac Lipton DNorth Yarmouth Academy So '95151010.07
21 Travis St. Pierre DKents Hill Jr 150110.07
4 Tommy O'Brien DKimball Union Pg '92311120.06
9 Chris Russell DGovernor's Sr '92310220.06
14 Sean Hallice DWinchendon Fr '95320220.06
25 Mikael Clement DBrewster Academy Jr 161010.06
3 Greg Melanson DBrewster Academy Jr 160110.06
24 Matt Hawkins DNorth Yarmouth Academy So '95171010.06
2 Joe Lancioni DKingswood Oxford So '95171010.06
27 Alex Cavert DAlbany Academy Sr '93360220.06
28 Alex Arnold DBrooks Jr 180110.06
4 Danny Snyder DWestminster So 190110.05
18 Lucas Adams DPortsmouth Abbey Sr '93200110.05
4 Sam Jaxtimer DProctor Fr '96211010.05
9 Jamie Jaxtimer DProctor Sr '91210110.05
4 Phil Rizzuto DPortsmouth Abbey Jr '93210110.05
13 Nathan Canniff FDMiddlesex Jr '93221010.05
5 Marty Hackler DBrooks Jr 220110.05
21 Sean O'Brien DTilton Fr '95220110.05
6 Nick Szczerbickyj DLoomis Chaffee Sr 220110.05
6 Colin Phillips DHolderness Sr 230110.04
12 Nick MacDonald FDChoate Sr 240110.04
7 Lucas Stanley DSalisbury Pg '92251010.04
23 Phil Dinner DTrinity-Pawling Sr 250110.04
18 Henry Nelson DBB&N So 250110.04
3 Alec Root DTaft Sr '91250110.04
4 Dan McDougall DAvon Old Farms Jr '93261010.04
15 Nick Halbach DWilliston Northampton Sr '93260110.04
21 Evan Phillips DAvon Old Farms Jr '93270110.04
15 Marston Garceau FDMillbrook Sr 290110.03
7 Brandon McMartin DHebron Jr '93310110.03
4 Terry Goguen DBelmont Hill Jr '93180000.00
16 Ricky Hahn DGunnery Sr 60000.00
2 Zach Breen DLoomis Chaffee Jr '92170000.00
5 Peter Graves DMilton Fr 60000.00
5 Dennis Maier DNorthfield Mt. Hermon So '94290000.00
8 Samuel Barrett DTabor Sr '92250000.00
25 Joe Argus DThayer Jr 180000.00
4 Justin Levesque DHebron Jr '92210000.00
6 Joe Welch DBelmont Hill Fr '95180000.00
32 Augie Masucci DTaft Jr '9410000.00
11 Max O'Connor DWestminster Sr 250000.00
3 Thomas Kosakowski DWinchendon Fr '96300000.00
4 Chris King DGroton So '94130000.00
20 Tyler Blake DKingswood Oxford Sr '93180000.00
3 Lane Valimont DAvon Old Farms So '94270000.00
7 Soren Hanson DBelmont Hill Jr '93180000.00
16 Will Sleeper DNoble & Greenough So 250000.00
15 Kevin Golden DNorthfield Mt. Hermon Jr '93270000.00
13 Max Franzone DTrinity-Pawling Jr '93240000.00
24 Matt Borghi FDGroton Fr '95120000.00
11 Sam Cregg DPingree Jr 170000.00
3 Anthony Francescon DRivers Fr 260000.00
11 Sean Connors DBelmont Hill Jr '93180000.00
17 Sam Leech DHolderness Sr 230000.00
16 Ellis Gould FDLoomis Chaffee Jr '93200000.00
25 Cooper Del Zotto DTaft Jr '9450000.00
6 Robert Beshere DGroton Fr '95220000.00
9 Michael Flynn DAvon Old Farms Sr '93210000.00
5 Byers Kadow DDeerfield So '94140000.00
26 Andrew Penniman DNorthfield Mt. Hermon Sr '93250000.00
6 John Barry DThayer Fr 240000.00
3 Charles Gallant DBerwick Sr 180000.00
20 Daniel Meissner DHoosac So 80000.00
10 Evan Bowdy DMillbrook Pg 290000.00
25 John O'Connor FDSalisbury Jr 260000.00
25 Xavier Morin DWestminster So 200000.00
23 Joe Gentile DGroton Fr '95110000.00
3 Damen Fera DHebron Pg '91140000.00
18 Konner Roskovich DNorth Yarmouth Academy So '95160000.00
5 Jimmy Joyce DRoxbury Latin Fr 110000.00
16 Cole Karklins DSouth Kent So '95180000.00
10 Dan Mainello DAlbany Academy So '95360000.00
2 Jake Lahut DAlbany Academy So '94280000.00
2 Joe McNamara DBelmont Hill Jr '93190000.00
20 Steve Cochran DThayer Fr 220000.00
7 Nick Viceconte FDBrunswick So '9480000.00
5 Pat Florence DGroton Jr '9350000.00
4 Tucker Harrington DSt. George's Jr 160000.00
16 Taylor Perkins DAndover Jr 250000.00
3 Dan Csapler DBelmont Hill Jr '92190000.00
18 Jake Gorman DLoomis Chaffee Sr 230000.00
32 Matt Demmings DNorth Yarmouth Academy Jr '93160000.00
16 Eric Sachse DWorcester Academy Fr 190000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.