March 14, 2014

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2013-14

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
2 J. C. Brassard DNoble & Greenough Sr '95271132431.59
7 Liam Feeney DDexter Sr '9529335381.31
9 Will Toffey DSalisbury Sr '9429829371.28
6 Jon Barry DThayer Sr '9527529341.26
7 Richie Boyd DCushing Sr '95321030401.25
18 Michael Faulkner DBrunswick Jr '9623820281.22
2 Johnny Coughlin DTrinity-Pawling Sr '95241016261.08
24 Greg Krisberg DKent So '9725818261.04
5 Billy Sweezey DNoble & Greenough Jr '9628820281.00
3 Mike Lee DGunnery Jr '9628721281.00
20 Steve Cochrane DThayer Sr '9627918271.00
4 Matt Doherty DSt. Sebastian's Jr '9625717240.96
13 Ian Sheridan FDDexter Sr '9529720270.93
21 Liam Darcy DBerwick Jr '9725617230.92
16 Nick Correia DWorcester Academy Jr '96221010200.91
15 Michael Kim DAndover Sr '9527717240.89
26 Conner Wynne DMilton Sr '9525418220.88
2 Reilly Walsh DProctor Fr '9931720270.87
12 Spenser Young DExeter So '9731423270.87
10 Miles Gendron FDRivers Sr '9622613190.86
3 Michael Damien DProctor Sr '95301015250.83
16 Connor Hegarty DBB&N Sr '95281013230.82
21 Michael Ryan DNew Hampton So '9733423270.82
4 Harrison Markell DMiddlesex Jr '9724613190.79
7 Peter Housakos FDSt. Mark's So '9624514190.79
19 Rob Tuite DPortsmouth Abbey Sr '951868140.78
5 Evan Korizis DHotchkiss Jr '9626812200.77
12 Gabe Regan DRye Country Day Sr '9621511160.76
22 Dan Kuter DTrinity-Pawling Jr '9625613190.76
9 Matthew-Donald Toombs FDWinchendon Sr '9527911200.74
15 Alex Hreib FDNoble & Greenough Jr '9625315180.72
4 Max Daigle DChoate Sr '9528416200.71
18 Alfredo Lugo FDHoosac Jr '9621411150.71
20 David Belluche DAndover Sr '9527109190.70
14 Matt Lombardozzi DRivers Jr '9727613190.70
2 Chris Michaud DBerwick Jr '9626612180.69
5 Chad Malinowski DMilton Sr '952598170.68
9 Matt O'Donnell DLoomis Chaffee Sr '9528613190.68
16 Ben Finkelstein DKimball Union So '9737718250.68
20 Julien Choiniere-Denicourt DBrewster Academy Jr '962488160.67
16 PJ Johnson DGroton Sr '9524511160.67
4 Billy Carrabino DNoble & Greenough Jr '972899180.64
21 Sean O'Brien DTilton Sr '95331110210.64
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon Sr '9530514190.63
3 Michael Decker DCanterbury Sr '9430316190.63
5 Matt Foley DExeter Pg '951939120.63
9 Nick Quillin DGunnery Jr '9627215170.63
19 Brendan Flanagan DLawrence Academy Sr '9421310130.62
3 Eric Jeremiah DSt. Sebastian's Fr '9826412160.62
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire Sr '9526313160.62
18 Mike Menter DMiddlesex Sr '952377140.61
20 Brien Diffley DBB&N Sr '9528215170.61
25 Matt Banks FDMiddlesex So '97157290.60
3 Colin Williamson DWinchendon Pg '9527214160.59
8 Adam Baughman DSalisbury Sr '9627214160.59
3 Seth Cupak DWilliston Northampton Sr '952249130.59
27 James Gobetz DSalisbury Jr '9626312150.58
17 Frankie Sullivan DWestminster Jr '9626410140.54
28 Connor Moore DBrooks So '9730610160.53
25 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy So '982567130.52
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms Jr '962549130.52
4 Bennett Morrison DKent Sr '9625310130.52
23 Michael Young DRivers Fr '9827410140.52
18 Austin Rook DRivers Jr '9727311140.52
5 Frank Boie DRivers So '9827113140.52
10 Charlie Barrow DBelmont Hill Jr '963087150.50
11 Chris White DBrooks Jr '9630411150.50
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's Jr '9630213150.50
4 Tyler Granara DBelmont Hill Sr '9530213150.50
2 Jackson Parker DHebron Sr '9528113140.50
7 Ryan Jackson DPomfret Sr '952676130.50
15 Zachary Mirageas DGovernor's Jr '972649130.50
68 Matt Liebers DTaft Sr '952019100.50
17 Yannick Martel DHebron Sr '952749130.48
22 Tyler Levy DHarvey So '98193690.47
24 Samuel Greenfield DMoses Brown Sr 193690.47
4 Trevor Cosgrove DExeter So '9730311140.47
18 Jack Ouellette DDexter Jr '9630212140.47
4 Cam Knight DLawrence Academy Sr '952885130.46
11 Brian Pickett DHebron Pg '952858130.46
8 Zach Giuttari DLoomis Chaffee Jr '9628310130.46
9 Joe O'Connor DWestminster So '962657120.46
25 Wiley Sherman DHotchkiss Sr '952648120.46
17 AJ Wallace DMillbrook Sr '9533411150.45
24 Malcolm Hayes DCushing Pg '953259140.44
6 Cam Bando DSt. Paul's Jr '963049130.43
23 Sean Ross DLoomis Chaffee Jr '962839120.43
22 Christian Kukas DPingree Fr '9828012120.43
71 Billy Grossman DRye Country Day So '97212790.43
9 Andrew Sullivan DTilton Sr '9533212140.42
20 Sam Carlin FDMiddlesex Jr '962419100.42
9 Connor Collier DCanterbury Sr '952957120.41
4 Tim Baumann DSt. George's So '97224590.41
4 Connor Tedesco DProctor Pg '94222790.41
3 Vincent Ditmore DChoate Jr '972747110.41
17 Colin McCabe DThayer So '982729110.41
2 Mark Esposito DBrunswick Sr '952729110.41
23 Luke Hincenbergs DMillbrook Sr '953258130.41
2 Ryan McDougall DDexter So '9630111120.40
6 Kyle Delmaestro DKent So '972519100.40
21 Chris Dumont DWilliston Northampton Jr '96201780.40
5 Jamie Carnavalla DKing-Low Jr 50220.40
4 Ryan Lovell DPingree So '9728110110.39
16 Billy Malloy DRoxbury Latin Jr '96234590.39
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey So '98183470.39
13 Peter Christie DExeter So '973148120.39
16 Jordan Moore DProctor Sr '9431111120.39
7 Jonathan Ellis DGovernor's Sr '952655100.38
3 Nicholas Holt DTabor Sr '952646100.38
19 Erik Rost DWestminster Sr '952637100.38
25 Mike Callahan DRoxbury Latin G8 '99210880.38
6 Matt McLelland DNew Hampton Pg '943239120.38
4 Steven Windt DCushing Sr '9532111120.38
13 Jake Gresh FDAvon Old Farms So '98245490.38
7 Andy Chugg DKent Sr '95244590.38
7 Justin White DMiddlesex Jr '96242790.38
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon So '962755100.37
21 Jason Cahoon DGroton Jr '962746100.37
5 Henry Hobbs DBrunswick Sr '952728100.37
6 C.J. Mulieri DTilton Sr '953357120.36
22 Cullen Geary DDeerfield Sr '95253690.36
12 Matt Thomas DHolderness Sr '952828100.36
20 Dennis Cesana DKimball Union So '9837310130.35
2 Joe Doherty DRoxbury Latin Fr '98231780.35
23 Will Brophy DWestminster Jr '96263690.35
2 Tyler Niven DGovernor's Jr '96263690.35
7 Trey Palczynski DTabor Sr '95261890.35
4 Brian Allen DVermont Academy Sr '94260990.35
2 patrick Horrocks DCushing Jr '963247110.34
22 Francesco Tolfa DKents Hill Sr '953055100.33
4 Sean Henry DCanterbury Pg '943028100.33
11 David Giunta DBelmont Hill So '973019100.33
8 Tanner Miller DRivers So '98274590.33
25 Kyle Peterson DThayer So '97274590.33
19 Tyler Difrancesco DKingswood Oxford Sr '96211670.33
8 Matt Cavanaugh DPingree So '98282790.32
7 David Barmish DChoate Sr '95282790.32
3 Josh Hardiman DKent Jr '96252680.32
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms Sr '95252680.32
28 Noah Jones DHoosac Fr '98193360.32
3 Andrew Lucas FDMoses Brown Fr 161450.31
2 Sean Bellefeuille DSt. Mark's Jr '96263580.31
12 Connor Houlihan DVermont Academy Jr '96260880.31
2 Dan Driscoll DBerkshire Jr '96260880.31
15 Dash Quartarolo DHarvey G8 '99131340.31
16 Philip Kemp DBrunswick Fr '99232570.30
5 Evan Williams DMillbrook Sr '953337100.30
10 Dylan Sobcyzk DNew Hampton Sr '963328100.30
2 Danny Kelly DBelmont Hill Sr '95302790.30
7 Giacomo Messina DSt. Paul's So '97302790.30
8 Cam Armstrong DBrooks Sr '95301890.30
18 Nicholas Gorski DAndover Pg '94273580.30
23 Jack Judge DThayer Jr '96272680.30
2 Ryan Peterson DThayer Sr '95271780.30
3 Robert Beshere DGroton Sr '95271780.30
20 Ross Sigal DMoses Brown Fr '98173250.29
15 Brian Powers DMiddlesex Jr '97244370.29
21 Aidan Flanagan DAlbany Academy Sr '96280880.29
22 Jacob Garrett DHoosac Pg '94210660.29
25 Matt Cowles DAvon Old Farms Sr '95252570.28
9 Ryan Wolter DDeerfield Jr '96251670.28
44 Thomas Gattuso DHarvey Jr '96183250.28
2 Chris Kattak DPomfret Jr '96180550.28
8 Shamus Crowley FDWorcester Academy Sr '96220660.27
4 Nick Nonis DGovernor's Sr '95266170.27
6 Griffin Luce DSalisbury So '98263470.27
23 Andrew Olevitz DDexter Jr '97262570.27
26 Jimmy McKee DBerkshire Jr '96262570.27
4 Mike O'Brien DBerkshire Sr '95261670.27
6 Sean Keohan DDexter Fr '99302680.27
24 Alex Marcinkiewicz DBrewster Academy Jr '96193250.26
4 Alex Mann DMilton Sr '96190550.26
4 Mulhearn Ryan DMoses Brown So 190550.26
12 Brendan Dawson DSt. Mark's Jr '96232460.26
7 Max Masiulis DBrunswick Jr '96232460.26
2 Kyle Moss DAndover Jr '96273470.26
28 Nathan Foice DWinchendon Pg '95271670.26
5 Kevin Maldonado DGroton Sr '95271670.26
14 Joe Vingi DWinchendon So '97271670.26
21 Alden Weller DNorthfield Mt. Hermon Jr '96312680.26
15 Isaac Lipton DNorthfield Mt. Hermon Sr '95310880.26
4 Fredrik Blomgren DGunnery Jr '96283470.25
15 Joshua Loveridge FDSt. Mark's Fr '98282570.25
5 Nick Romanov DSt. Paul's Sr '95281670.25
2 Patryk Krzesaj DMilton Sr '95244260.25
4 Brandon Short DBrewster Academy Pg '95242460.25
5 Matt Fuller DBrewster Academy So '98241560.25
26 Mark McDowell FDTilton Sr '95334480.24
6 Walker Hincenbergs DMillbrook Jr '96332680.24
16 Brian Matthews DBelmont Hill So '98302570.23
2 Paul Butler DNorthfield Mt. Hermon Pg '95301670.23
18 Will Pasik DHotchkiss Jr '96261560.23
19 Bobby Stickles DTabor So '97261560.23
2 David Almeida DTabor Jr '96260660.23
6 Sky Silverstein DSt. George's So '97222350.23
22 Alex McDonald DBrunswick Sr '95274260.22
11 Richard Cardillo DLawrence Academy Jr '96272460.22
6 Payton Jancsy DAndover So '97271560.22
11 Ivan Zhuravlev DWinchendon Jr '96271560.22
23 Lorne Carter DMiddlesex Fr '9891120.22
18 Steve Wilk DHolderness Sr '95284260.21
5 Nick Gibson DHolderness Sr '96283360.21
18 R.J. Caruso DBB&N Sr '94282460.21
5 Austin Miller DMoses Brown Sr 193140.21
9 Alex Towey FDMoses Brown Jr '97192240.21
23 Blaise Kilroy DBrewster Academy Sr '94242350.21
27 Thomas Dockery DAvon Old Farms Sr '95241450.21
18 Sunho Park DDeerfield Sr '94240550.21
4 Quincy Gregg DSalisbury Jr '96290660.21
21 Dante Tomassini DTrinity-Pawling Sr '95254150.20
13 John Scoby DVermont Academy Jr '96253250.20
5 Keanu Hilaire DKent Jr '95252350.20
5 Aidan Salerno DAvon Old Farms Sr '95251450.20
24 Keenan Murray DTaft Jr '96251450.20
4 Jack Macnee DAvon Old Farms Jr '96250550.20
14 Jack Lineberry DKing-Low So 51010.20
15 Jack Droogan DKing-Low So 50110.20
18 Nolan Murray DKing-Low Sr 50110.20
3 Jack Feinstein DKing-Low Fr 50110.20
2 Robbie Balloch DKing-Low Sr '9950110.20
22 Trevor Massey DTilton Pg '95313360.19
16 Jordan Haney DExeter So '96310660.19
2 Austin Fruchter DExeter Sr '95310660.19
6 Brenden Russ DChoate Jr '96262350.19
3 Sean Hayden DBerwick So '98262350.19
12 Dennis Medeiros DBerkshire Sr '95261450.19
11 Shane Napolitano DBerwick Jr '96260550.19
20 Jed Drapeau DNorth Yarmouth Academy Fr '98260550.19
9 Anthony Cosentino FDBerwick So '98260550.19
9 David-Rene Cyr DHoosac Jr '96212240.19
5 Jack Carroll DCushing Jr '96322460.19
21 Greg Partyka DSt. Mark's So '98272350.19
8 Jack Moran DWinchendon Fr '98270550.19
18 McAllister Mitchell FDWorcester Academy Jr '97222240.18
14 Matt Skerkowski DSt. George's Jr '96221340.18
23 Colin Felix DSt. George's Fr '99221340.18
4 Marcello Nicoletti FDWorcester Academy So '97221340.18
7 Owen Murphy DWorcester Academy So '97221340.18
3 Max Alsarraf DRoxbury Latin Fr '98220440.18
2 Colin Merrill DLoomis Chaffee Jr '96110220.18
17 Jake Mercier DNoble & Greenough Sr '95283250.18
6 Steven Patalano DBB&N Sr '96282350.18
6 Grant Sherman DSt. Mark's So '98281450.18
2 Ray Seebeck DSalisbury Jr '96280550.18
7 Dominic Rovero DGunnery Sr '96280550.18
23 Pat Murray DNoble & Greenough So '97280550.18
2 Ben Luz DHolderness Jr '96280550.18
8 Alec Newell DBB&N Jr '96280550.18
13 Tom Biagetti DPortsmouth Abbey Sr '96170330.18
8 Colin Molloy DRoxbury Latin Jr '96232240.17
6 Jon Venter DCanterbury Jr '96302350.17
5 Colin Stevens DBrooks So '97301450.17
21 Josh Golden DBrewster Academy Pg '95240440.17
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey Jr '97181230.17
6 Eric Megnia DKimball Union Jr '96373360.16
11 Mike Mackintire DSt. Sebastian's So '97251340.16
8 AJ Beckwith DTrinity-Pawling Sr '94251340.16
5 Dana Wensberg DDeerfield Pg '95250440.16
71 Joseph Sorrentino DHarvey Jr '97192130.16
29 Conor Thomson DHoosac Sr '96191230.16
6 Ryan Barnes DTabor Sr '95262240.15
24 Jack McCool DSt. Sebastian's So '98262240.15
4 Kyle Kent FDTabor So '96262240.15
12 Michael Gurska DRivers So '98261340.15
17 Brett Dineen DTabor So '97261340.15
2 Matt Daly DMiddlesex So '98201230.15
7 Gabe Zornik DHebron So '96272240.15
20 Nik Serbic DKents Hill Pg '95270440.15
12 TJ Gannon DHebron Pg '95282240.14
25 Cal Perry DPingree So '97281340.14
2 Connor Dahlman DGunnery So '97281340.14
21 Brendan Joyce DLawrence Academy Sr '95281340.14
6 Xavier Abdella DAlbany Academy Jr '97280440.14
5 Matthew Sarro DSt. Mark's Jr '96280440.14
24 Matt Ciulla DDexter So '97280440.14
5 Jack Williams DLoomis Chaffee Sr '94280440.14
3 Adam Desgagnes DHoosac So '97211230.14
3 Kyle Lancto DAlbany Academy Sr '96292240.14
5 TJ Oricchio DAlbany Academy Jr '97291340.14
26 Brett Stirling DSalisbury Jr '96290440.14
5 Ian Poundja-Bertrand DHebron Jr '96220330.14
12 Ford Hatchett DBrooks So '97301340.13
6 Trevor Kacz DCushing Jr '95300440.13
5 Matthew Robinson DGovernor's So '97150220.13
13 Christopher Nolan DTrinity-Pawling Jr '96231230.13
26 Owen Sandercox DNorthfield Mt. Hermon Jr '96311340.13
5 Matt Slick DProctor Fr '99311340.13
21 Ben Shapiro DKimball Union Sr '96320440.13
2 Jeremy Choroszy DTilton Sr '96320440.13
6 Drew Hickey DTaft So '97241230.13
6 Justin Scott DTrinity-Pawling So '97241230.13
22 David Selden DGroton So '97252130.12
2 Ryan Ashe DAvon Old Farms Fr '98251230.12
18 Jordan Roberts DVermont Academy Sr '95250330.12
4 Louis-philippe Page DDeerfield Jr '96250330.12
7 Jo Labrecque DWilliston Northampton Jr '96250330.12
16 Scott Hooper DHotchkiss Sr '95262130.12
16 Matthew Parent DPomfret So '96261230.12
7 Derin Ozturk DWestminster Jr '97260330.12
4 Liam Flaherty DSt. Paul's So '97260330.12
6 Max Luukko DGunnery Jr '95260330.12
18 Eric Boyda DPomfret Sr '95260330.12
9 Michael Bohl DAlbany Academy Jr '97272130.11
11 Stefan Page DSt. Paul's Sr '96270330.11
20 Dominick Cappadona FDPortsmouth Abbey Fr '98182020.11
21 Michael Acquaviva DPortsmouth Abbey Fr '97180220.11
14 Ryan Fleet DHolderness So '97280330.11
2 Cory Gottfried DChoate Sr '95280330.11
15 Conor Breen FDMoses Brown So '97191120.11
3 Owen MacIntyre DSt. Paul's Fr '98302130.10
4 Marc-Antoine Lacharite DHoosac Pg '95201120.10
24 Derrick Spencer DExeter So '98200220.10
14 Eli Conrad DBrewster Academy Jr '97101010.10
22 Sam Shannon DProctor Jr '96311230.10
27 Griffin Py DExeter Sr '96311230.10
25 Alex Berger DRye Country Day Fr '98211120.10
5 Matt Trevethan DKingswood Oxford Sr '96210220.10
15 Ben McAllister DHoosac Sr '96210220.10
4 Zach Gardner DRoxbury Latin Sr '96210220.10
4 Zach Frament DTilton So '98321230.09
12 Peter Cahill DRoxbury Latin Jr '96221120.09
17 Will Karpenski DWorcester Academy So '98221120.09
12 Chase Carter DPortsmouth Abbey Fr '98110110.09
24 James Conley DRoxbury Latin Sr '95231120.09
15 Hunter Gunski DNew Hampton Jr '96230220.09
16 Nate McCrone DBerwick So '98241120.08
5 Wesley Bright DNorth Yarmouth Academy Sr '95240220.08
5 Cam Beecy DKimball Union Jr '96371230.08
17 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy So '98251120.08
3 Henrik Dion DMilton Jr '96251120.08
7 Corey Morgan FDAvon Old Farms Jr '96251120.08
3 Joey Redfearn DDeerfield Jr '96251120.08
7 Curtis Weyerhaeuser FDMilton So '97251120.08
14 T.J. Schultz DTaft Jr '96251120.08
8 Jeremy Gunn DMilton Sr '95251120.08
15 Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy Fr '99250220.08
15 Troy Zellars DCanterbury So '97261120.08
23 Matt Ouellette DSt. Sebastian's Sr '95261120.08
10 Oscar Arfelt DGunnery Sr '94261120.08
7 Ben Harff DBerkshire Jr '96260220.08
6 Kevin O'Leary DWestminster So '97260220.08
6 Gunnar Merrick FDPomfret Sr '95260220.08
4 Sam Twombly DBerwick So '98260220.08
11 Doug Eisman DLoomis Chaffee Sr '96272020.07
23 JB Cline DAndover Sr '95270220.07
4 Andy DeLalla DLoomis Chaffee So '97281120.07
9 Maxx Trotsky DPingree So '97280220.07
8 Lou Berube DKents Hill Pg '94280220.07
27 Jamie Hauswirth DBB&N G8 '99280220.07
8 Steven Yowan DChoate Sr '95280220.07
15 J.P. Raftery DTaft Jr '96140110.07
25 Alex LeBlanc DKimball Union Jr '96291120.07
19 Tyler Duval DDexter Sr '95300220.07
16 C.J. Santora DNew Hampton Sr '95310220.06
12 Ben Barton DCushing So '96320220.06
3 Mack Bernard DCushing Sr '94320220.06
2 Miller Ouellette DWinchendon So '97160110.06
3 Grey Owens DBrunswick Fr '99170110.06
27 David Brower DPortsmouth Abbey So '97180110.06
22 Joshua Stone DMoses Brown So '97191010.05
15 Will Sanger DVermont Academy Jr '96190110.05
11 Nicholas Cioffi DMoses Brown Sr 190110.05
58 Alex Appel DHarvey Fr '99190110.05
25 Mark Catanese DHarvey Jr '97190110.05
25 DJ Steed DHebron Sr '95200110.05
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford So '98211010.05
3 Tom Shafer DTrinity-Pawling Sr '95210110.05
2 Liam McEnroe DRye Country Day Sr '96210110.05
4 Nick Staub DWilliston Northampton Sr '94221010.05
7 Liam Carty DTaft Sr '95221010.05
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy So '97220110.05
12 Kevin Cooley DAvon Old Farms So '98230110.04
3 Jeremy Bergeron DMiddlesex Sr '94241010.04
3 Chris Thanopoulos DHebron Jr '95241010.04
6 Courtney Morgan DDeerfield So '97240110.04
2 Will Norton DGroton Fr '98240110.04
6 Charlie Dudzik DHotchkiss Sr '95240110.04
8 Brody Spencer DAlbany Academy Jr '97251010.04
6 Jake Munroe DMilton So '97251010.04
9 Nick Garofano DWilliston Northampton So '97251010.04
10 Tommy Mahoney DTaft Jr '96250110.04
21 Jon Meyer DHotchkiss Jr '97250110.04
23 RJ Guardia DWilliston Northampton So '97250110.04
5 Jake Ruzecki FDPomfret So '97250110.04
8 Raphael Guillebon DPomfret So '96261010.04
2 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy So '98260110.04
3 Max Ranaldi DPomfret So '96260110.04
6 Ben Ambrose FDNorth Yarmouth Academy Jr '97260110.04
5 Matt Blue DSt. Sebastian's Jr '97260110.04
5 Alexander Mostovoi DChoate So '97270110.04
9 Albie Austin DChoate So '97270110.04
3 Nicholas Radwan FDLawrence Academy Sr '95270110.04
13 Colin DiGiacomo DKents Hill Sr '95280110.04
7 Tyler Lisieski DAlbany Academy Fr '99280110.04
20 Josh White DNoble & Greenough So '97280110.04
18 Nick Hoffman DPingree Sr '95280110.04
7 David Thivierge DKents Hill Sr '95291010.03
3 Cameron Connors DBelmont Hill So '97300110.03
4 Zach St. Pierre DBrooks Sr '95300110.03
6 Luke Harer FDNorthfield Mt. Hermon Jr '95310110.03
20 Lake Miller DMillbrook Sr '95320110.03
5 Joey Russell DNew Hampton Sr 320110.03
7 Tim Tannian DNew Hampton Pg '94330110.03
7 Patrick Corcoran DCanterbury Jr '96290000.00
24 Caleb Perez DKimball Union Jr '97330000.00
23 Zackary Corr DLawrence Academy Fr '98260000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford Sr '96210000.00
22 Will Carlin DRivers Jr '97110000.00
6 Jeremy Regan DRye Country Day So '98210000.00
14 Tyrus Xanthos DCanterbury So '97290000.00
25 Francois Laflamme DDeerfield So '97250000.00
26 Simon Chen DBrooks So '97290000.00
7 Kyle Sarazin DPingree Jr '97280000.00
7 Spencer Shelton DSt. George's Jr '96220000.00
2 Connor Roth DHotchkiss Sr '96260000.00
14 Eric Biddulph-West DRye Country Day So '98210000.00
17 Tora Liu DAndover So '98270000.00
12 Drew Spysinski FDCanterbury Sr '94250000.00
20 Myles Greenwald DHarvey Sr '96160000.00
11 Evan Sliker DKingswood Oxford Jr '97210000.00
19 Johnny Snell FDNorth Yarmouth Academy So '97180000.00
11 Daniel Maguerza DSt. Thomas More So '9620000.00
21 Michael McGreal DAndover Fr '99270000.00
20 Christian Layton DBelmont Hill Jr '97300000.00
8 Sam Meau DHolderness So '97280000.00
7 Gib Mitchell DMillbrook Sr '95290000.00
11 Kevin Rodgers DKents Hill Jr '97290000.00
15 Andrew Watson FDKingswood Oxford Jr '97210000.00
24 Cam Curley DPingree So '98280000.00
23 Aidan Collins DRoxbury Latin So '98170000.00
17 Boris Major FDSt. Thomas More So '9720000.00
9 Zack Cloutier FDWorcester Academy Sr '96220000.00
15 Kyle Boudrot DWorcester Academy Fr '98220000.00
27 Will Besch DAlbany Academy Jr '97180000.00
17 Austin Timpone DKimball Union Jr '96220000.00
19 Andrew Markham DTilton Pg '94310000.00
20 Drew Simeon DWestminster Jr '96240000.00
6 Tiger Lindsay DWilliston Northampton So '98150000.00
18 Ben Steele DKingswood Oxford So '97200000.00
20 Trevor Ballantyne DRivers Fr '9920000.00
4 Forbes Crowley DRye Country Day Fr '98180000.00
18 Taevon Walker DSt. Thomas More Sr 20000.00
14 Tom Gow DWorcester Academy Jr '97220000.00
4 Jeremy Toscano DKing-Low Fr 50000.00
24 Braydon Cresswell DMillbrook Fr '98310000.00
16 James Lydon DThayer So '98170000.00
25 Alex McGaw DTilton So '98310000.00
25 Tim Sanford DWestminster So '96240000.00
6 Ted Oulundson DKents Hill So '9730000.00
19 Ben Canniff DMiddlesex Jr '97190000.00
24 Greg McKinnon DSt. George's Sr '95220000.00
25 Harley Simmers DSt. Thomas More Sr 20000.00
3 Kyle Hoffman DGovernor's So '96260000.00
76 Liam Devin DTaft Sr '95210000.00
4 Matt Mullen DGroton Fr '98250000.00
6 Joseph Muller DHebron Jr '96220000.00
11 Owen McDevitt FDWorcester Academy So '98220000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.