March 14, 2014

New England Prep Hockey Scoring All 2013-14

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
3 Connor Wilson FHarvey Jr '9712244.00
16 Ryan Donato FDexter Jr '96303741782.60
10 Keith Lambert FHarvey Jr '97191929482.53
8 Adam Gaudette FThayer Jr '96272938672.48
9 Lincoln Griffin FThayer Jr '97242332552.29
43 Robert Van Raamsdonk FHarvey Sr '96192716432.26
19 Sam Lafferty FDeerfield Sr '95252134552.20
7 Josh Vertentes FPortsmouth Abbey So '98172115362.12
17 Corey Eisenband FHarvey Sr '96191723402.11
14 Ace Cowans FGroton Jr '96272531562.07
17 Zach Tsekos CSt. Mark's So '96282533582.07
25 Adam Lee FSt. Mark's Jr '95282036562.00
17 Kyle Halloran FRye Country Day Jr '96212319422.00
19 Derek Barach FSalisbury Sr '95292333561.93
28 Miles Wood FNoble & Greenough Jr '95282925541.93
15 Trevor Yates FDeerfield Sr '95252523481.92
8 David White FExeter Pg '94313226581.87
14 Henry Hart FExeter Pg '94311939581.87
59 Kevin Neiley FExeter Pg '95311939581.87
10 AJ Greer FKimball Union Jr '96342439631.85
8 Michael Brown FGroton So '97272326491.81
17 Evan Smith FSalisbury Sr '96291240521.79
11 Luke O'Brien FSt. Mark's So '97282030501.79
18 Neil Conway FThayer Sr '94271731481.78
20 Max Willman FWilliston Northampton Pg '95252123441.76
15 JD Dudek FKimball Union Sr '9625935441.76
21 Nick Jermain FBrunswick Sr '96271730471.74
20 Ross Colton FTaft Jr '96252518431.72
5 Curtis Rattner FHarvey Sr '96191517321.68
18 Blake Beber FRye Country Day Jr '97211916351.67
14 Brandon Borges FWilliston Northampton Jr '96251328411.64
14 Tyler Bird FKimball Union Sr '96373327601.62
16 Josh Chapman FNorth Yarmouth Academy So '98261725421.62
10 Cal Burke FNoble & Greenough Jr '97281926451.61
17 Lewis Zerter-Gossage FKent Sr '9525931401.60
11 David Cotton FCushing So '97321932511.59
2 J. C. Brassard DNoble & Greenough Sr '95271132431.59
15 Brendan Soucie FKent Sr '95221124351.59
4 Bradley Potter FNorth Yarmouth Academy Jr '97261823411.58
97 Will Halloran FRye Country Day Jr '96212112331.57
13 Phil Klitirinos FKent Sr '95251425391.56
28 David Storto FSt. Paul's Sr '95292322451.55
13 Lucas Michaud FBerwick Jr '97262218401.54
22 Alex Hopkins FBerwick Sr '96261327401.54
15 Tyler Scroggins FWilliston Northampton Jr '96251325381.52
14 Connor Sodergren FSt. Paul's Jr '96301728451.50
3 Craig Puffer FBerkshire Sr '95262316391.50
11 Shayne Simpson FPortsmouth Abbey Fr '98181413271.50
24 Ben Freeman FNorthfield Mt. Hermon Jr '96312026461.48
6 Will D'Orsi FSt. Sebastian's Jr '97251225371.48
19 Marcus Mollica FTaft Jr '95251126371.48
9 Justin Ferreira FMiddlesex Sr '94171213251.47
10 Jake Simons FCushing Jr '96322125461.44
7 Cam Toohey FBerwick Sr '95261918371.42
19 Corey Ronan FSt. Sebastian's Sr '95261918371.42
12 Erik Foley FTabor So '97261720371.42
8 Cam Wright FVermont Academy Jr '96261423371.42
8 Nathan Sucese FGunnery Sr '96281722391.39
9 Cody Todesco CNoble & Greenough Jr '96281029391.39
27 Charlie Corcoran FBerkshire Sr '95261125361.38
14 Jared Cockrell FKents Hill Sr '95291525401.38
22 Joey Caffrey FChoate Sr '95272413371.37
23 Max Kaufman FKent Jr '96251519341.36
18 Joseph Slovak FTabor Sr '95261619351.35
8 Jake Pappalardo FProctor So '97291524391.34
19 Brett Supinski FMillbrook Sr '95332222441.33
16 Cam McCusker FSt. Paul's Sr '95301129401.33
10 Jeremy Germain FChoate Jr '96271026361.33
13 Bailey Conger FCushing So '97311427411.32
21 Oliver Wahlstrom FNorth Yarmouth Academy G7 '00221118291.32
7 Liam Feeney DDexter Sr '9529335381.31
19 Matt Hoover FCushing Sr '96321526411.28
16 Shawn Knowlton FAlbany Academy Jr '96292017371.28
9 Will Toffey DSalisbury Sr '9429829371.28
6 Jon Barry DThayer Sr '9527529341.26
7 Richie Boyd DCushing Sr '95321030401.25
14 Devin Brink FTrinity-Pawling Sr '95251219311.24
11 Hunter Luhmann FProctor Jr '97312018381.23
11 Michael Lata FAndover Sr '95271617331.22
18 Michael Faulkner DBrunswick Jr '9623820281.22
14 Owen Powers FChoate Sr '95281024341.21
17 Ben Sharf FLoomis Chaffee Jr '9628628341.21
17 Trevor Turnbull FMilton So '97241316291.21
44 Cole Maier FTaft Sr '95241118291.21
14 Kevin Hock FDexter So '96301521361.20
17 Declyn Thornton FKing-Low So 55161.20
9 Robert Devaney FAndover Pg '95271220321.19
18 Kevin Darrar FGunnery Sr '96281221331.18
21 Joey Fallon FGunnery Sr '95281221331.18
17 Eric Shaw FMiddlesex Jr '96231116271.17
4 Matt Brazel FDexter Jr '9623819271.17
18 Mitchell Smith FSalisbury Sr '96292311341.17
21 Neil Robinson FSalisbury Sr '95291915341.17
20 Sam D'Antuono FDexter Jr '95291816341.17
20 James Ricciardi FKent Sr '95241513281.17
10 Joe Osaka FBrewster Academy Sr '95241216281.17
12 Theodore Rattner FHarvey So '9819139221.16
24 Taggart Corriveau FWestminster So '97261812301.15
8 Fred Kaub FTabor Sr '95261614301.15
19 Justin Cole FVermont Academy So '96261317301.15
17 Kyle Valliere FNew Hampton Pg '95331325381.15
22 Ryan Pfeffer FThayer Jr '96271516311.15
21 Jon Pallotta FHebron Pg '95281814321.14
21 Dylan McCrory FKent Sr '9521816241.14
11 Vimal Sukumaran FSalisbury Jr '96291320331.14
8 Colton Ackerman FNorth Yarmouth Academy Sr '9624819271.13
12 Jake Marrello FAlbany Academy Jr '97291121321.10
22 Josh Jordan FBrewster Academy Jr '9523205251.09
2 Johnny Coughlin DTrinity-Pawling Sr '95241016261.08
21 Chris Usseglio FPingree Sr '96281812301.07
7 Michael Fahie FNoble & Greenough So '98281218301.07
16 Kale Kane FSalisbury Jr '96291516311.07
15 Will Golonka FBelmont Hill Sr '95291318311.07
17 Luke Babcock FSt. Paul's Sr '95301814321.07
17 Mark Webber FDexter Sr '95301616321.07
14 Mitchell Allen FKent Sr '95251115261.04
24 Greg Krisberg DKent So '9725818261.04
15 Tommy Dunleavy FBrunswick Jr '96261611271.04
14 Christian Leahy FThayer Sr '95271216281.04
12 Alex Esposito FLoomis Chaffee Jr '96281415291.04
10 John Laurito FSt. Paul's Jr '96301714311.03
12 Matt Melanson FBelmont Hill Sr '94301417311.03
10 Connor Henry FCanterbury Pg '9430922311.03
12 Derek Britner FProctor Jr '97311714311.00
19 Shane Sellar FCanterbury Jr '97301416301.00
24 Chris Butler FBB&N So '96281018281.00
5 Billy Sweezey DNoble & Greenough Jr '9628820281.00
3 Mike Lee DGunnery Jr '9628721281.00
9 Bobby Mullins FBB&N Sr '94271314271.00
20 Steve Cochrane DThayer Sr '9627918271.00
4 Ty Amonte FThayer So '9827819271.00
17 Jarod Fitzpatrick CWinchendon Jr '95261313261.00
10 Anthony Rinaldi FKent Sr '95251510251.00
22 Scott Majkowski FMilton Sr '9625718251.00
10 Kyle Zacharewicz FTrinity-Pawling Sr '95241113241.00
10 Serafim Rocco FRye Country Day Sr '95211110211.00
10 Matthew Winter FGroton So '9619136191.00
16 Ed Hannon FMoses Brown So 17611171.00
11 Nick Boyagian FAlbany Academy Jr '9776171.00
23 Nick Sanchez FChoate Jr '9653251.00
21 Mark Bowen FCanterbury Sr '95301415290.97
17 Ryan Bunyon FKents Hill Pg '94301316290.97
19 Alec Mehr FGunnery Jr '97281314270.96
27 Michael Snow FLawrence Academy So '9728918270.96
9 Austin Goldstein FHebron Sr '95271016260.96
11 Roberto Cellini FHotchkiss Jr '9626916250.96
19 Sebbi Foster FBrunswick Sr '9626817250.96
4 Matt Doherty DSt. Sebastian's Jr '9625717240.96
21 Chase Zieky FAvon Old Farms Jr '9625717240.96
9 Jack Hall FProctor So '97241013230.96
17 Nick Flanagan FSt. Sebastian's Sr '95231012220.96
7 Max Ginsberg FRoxbury Latin So '9723715220.96
9 Ronny Lestan FRoxbury Latin So '9723616220.96
19 Steve VanSiclen CRivers Sr '9522714210.95
13 Ben Franks FMiddlesex Sr '9418611170.94
18 Joe Smith FNew Hampton Jr '96311316290.94
4 Kevin Dazkevich FNorthfield Mt. Hermon Sr '95311019290.94
15 Austin Ricci FSt. Paul's Jr '96301513280.93
13 Charlie Michalowski FBelmont Hill Jr '96301018280.93
13 Ian Sheridan FDDexter Sr '9529720270.93
15 Ryan Dmowski FGunnery Jr '9728188260.93
19 Andrew Popp FGroton Sr '9526915240.92
21 Liam Darcy DBerwick Jr '9725617230.92
16 Nick Correia DWorcester Academy Jr '96221010200.91
10 KJ Moore FBrooks Jr '95301512270.90
2 Sean Dempsey FAlbany Academy Jr '9728520250.89
15 Michael Kim DAndover Sr '9527717240.89
9 Houston Wilson FVermont Academy So '96261211230.88
7 Brian Brooks FWinchendon Jr '96261112230.88
19 Tyler Poland FMoses Brown Jr '971778150.88
17 Peter Straub FTaft Jr '9625139220.88
19 Shawn Cameron FHebron Pg '95251012220.88
17 Camil Blanchet FDeerfield Sr '9425814220.88
26 Conner Wynne DMilton Sr '9525418220.88
13 Ryan Harper FMillbrook Sr '95331217290.88
8 Jackson Tucker FAvon Old Farms Sr '9524813210.88
2 Brendan Murphy FBrewster Academy Pg '9524516210.88
20 Sean Brennan FMilton Jr '961677140.88
14 Ben Mello FProctor Sr '95311314270.87
2 Reilly Walsh DProctor Fr '9931720270.87
12 Spenser Young DExeter So '9731423270.87
11 Jake McDonough FDexter Sr '95301115260.87
24 Drew Bennett FNoble & Greenough Sr '9622910190.86
10 Miles Gendron FDRivers Sr '9622613190.86
12 Robert Cerepak FGunnery Sr '9528915240.86
15 Jake Mayette FAlbany Academy Sr '96271310230.85
22 John Festa FAndover Jr '9527716230.85
19 Joe Welch FBelmont Hill Sr '9520710170.85
8 Trevor Mallett FNew Hampton So '9733217280.85
9 Tommy DeFelice FCushing Sr '95321116270.84
21 Danny Eruzione FCushing Jr '9632720270.84
10 Colton King FMoses Brown Jr '9719511160.84
16 Bradley Allen FNorthfield Mt. Hermon Pg '95251011210.84
11 Dan Quirk FTaft Jr '9525813210.84
14 Liam Murphy FAvon Old Farms So '9825714210.84
19 Derek Tillotson FProctor So '97301312250.83
3 Michael Damien DProctor Sr '95301015250.83
17 Teddy Hart FExeter Jr '96301015250.83
15 Joe Sacco RWRivers Jr '9624128200.83
7 Jake Saxe FTrinity-Pawling Sr '951869150.83
4 Jeff Cyr LWSt. Mark's Sr '95281310230.82
10 Sean Phillips FAlbany Academy Sr '96281112230.82
16 Connor Hegarty DBB&N Sr '95281013230.82
16 Noah Bauld FGunnery Jr '97281013230.82
21 Michael Ryan DNew Hampton So '9733423270.82
12 Michael Cusato FWorcester Academy Sr '9522126180.82
16 Sean Spohr CHoosac Pg '942198170.81
10 Nick O'Connor FBerkshire Sr '9426129210.81
10 Patrick Bartolomucci FVermont Academy Sr '9526516210.81
22 Pavel Nayda FHebron Sr '9552240.80
28 Max Perkins CKing-Low Sr 51340.80
4 Harrison Markell DMiddlesex Jr '9724613190.79
11 Tyler Carangelo CAvon Old Farms So '9724613190.79
7 Peter Housakos FDSt. Mark's So '9624514190.79
5 Cam O'Neill FBB&N Sr '951987150.79
25 Luke Stevens FNoble & Greenough So '9728157220.79
14 Shawn Khachadourian FPingree Sr '9628814220.79
16 Eric Benshadle FLoomis Chaffee Jr '9628616220.79
18 Jake Rainer FLawrence Academy So '9728517220.79
10 Robert Shaw FRoxbury Latin Sr '9523612180.78
24 Monte Graham FThayer So '9827912210.78
19 Rob Tuite DPortsmouth Abbey Sr '951868140.78
19 Tipper Higgins FBerkshire Sr '9526119200.77
5 Evan Korizis DHotchkiss Jr '9626812200.77
16 Hank Miller LWRivers Sr '9626713200.77
18 Anthony Di Placido FWestminster Jr '9626515200.77
19 Ian Speliotis FBrooks Sr '94301112230.77
12 Gabe Regan DRye Country Day Sr '9621511160.76
12 Clay Berger FMilton Sr '9525712190.76
5 Kevin Merle FDexter Sr '9525613190.76
22 Dan Kuter DTrinity-Pawling Jr '9625613190.76
9 Pierce Lamberton FNew Hampton Jr '96331510250.76
9 Jacob Moreau FMillbrook Jr '95331015250.76
15 Mike Riley FPingree So '97281110210.75
23 Jack Stephenson FBrunswick So '972069150.75
24 Patrick Daly FAndover Jr '9627128200.74
21 Matthew Tufts FWinchendon Sr '95271010200.74
9 Matthew-Donald Toombs FDWinchendon Sr '9527911200.74
20 Ward Betts FGroton So '9727713200.74
11 David Mitchell FTabor Sr '9526811190.73
8 Garrett McDonald FBerwick Jr '9626712190.73
9 Andrew Slotnick FPomfret Sr '9526712190.73
15 Alex Hreib FDNoble & Greenough Jr '9625315180.72
8 Cam Burke FNoble & Greenough Fr '9928911200.71
4 Max Daigle DChoate Sr '9528416200.71
26 Andrew Kluge FHebron Jr '9628317200.71
8 Guillaume Beaulieu FHoosac Jr '962169150.71
18 Alfredo Lugo FDHoosac Jr '9621411150.71
20 David Belluche DAndover Sr '9527109190.70
14 Matt Lombardozzi DRivers Jr '9727613190.70
6 Charlie McConnell FBelmont Hill Jr '96301110210.70
23 Cole Anderson FNew Hampton So '97331310230.70
16 Barclay Gammill FBerkshire So '9726117180.69
22 Max McLaughlin FVermont Academy Jr '962699180.69
8 Mario Benicky FWestminster Sr '952699180.69
19 Shane Sefton FPomfret Sr '9526711180.69
2 Chris Michaud DBerwick Jr '9626612180.69
19 Greg Pezza FHotchkiss Jr '9626315180.69
15 Cody Rorick FExeter Sr '9529128200.69
5 Hunter Johnson FSt. George's Jr '952287150.68
20 Aaron Kline FWorcester Academy Jr '962269150.68
2 Patrick Flahive FWorcester Academy Pg '952269150.68
5 Chad Malinowski DMilton Sr '952598170.68
21 Cory Swift FLoomis Chaffee Sr '9528109190.68
7 Daniel Metzdorf FBB&N Jr '9628910190.68
9 Matt O'Donnell DLoomis Chaffee Sr '9528613190.68
16 Ben Finkelstein DKimball Union So '9737718250.68
18 Aidan Parker FMillbrook Sr '9533913220.67
26 Jack Donato FDexter So '9730812200.67
5 Thomas Bishop FAndover Pg '942799180.67
19 John Dutney FWinchendon Pg '9427810180.67
27 Jeremie Piche FHebron Jr '9627513180.67
20 Julien Choiniere-Denicourt DBrewster Academy Jr '962488160.67
16 PJ Johnson DGroton Sr '9524511160.67
14 Jack Fitzgerald FWestminster Jr '962698170.65
16 Jack Raleigh FVermont Academy So '9726611170.65
3 Brendan Riley FKimball Union Jr '96371212240.65
28 Charlie Seider FHarvey Sr '961756110.65
8 Stephen Marsico FCushing Jr '9631128200.65
18 Matt Greenwood FNorthfield Mt. Hermon Pg '9531119200.65
4 Billy Carrabino DNoble & Greenough Jr '972899180.64
17 Mac Carnes FAvon Old Farms Sr '952597160.64
21 Sean O'Brien DTilton Sr '95331110210.64
27 Ben Davidson FNew Hampton Jr '9533516210.64
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon Sr '9530514190.63
3 Michael Decker DCanterbury Sr '9430316190.63
5 Matt Foley DExeter Pg '951939120.63
8 Peter Lajeunesse FHebron Jr '9527125170.63
9 Nick Quillin DGunnery Jr '9627215170.63
17 Tucker Johnson FBrewster Academy Pg '952487150.63
24 Tyler Gwyn FTrinity-Pawling So '972469150.63
11 Christian LeSueur FBrunswick Fr '992469150.63
23 Michael Turner FCushing Sr '9529612180.62
17 Chris Adamsons FKingswood Oxford Fr '982167130.62
19 Danny Lepage FHoosac Sr '962167130.62
14 Tristan Morin FKingswood Oxford Jr '9621310130.62
19 Brendan Flanagan DLawrence Academy Sr '9421310130.62
3 Eric Jeremiah DSt. Sebastian's Fr '9826412160.62
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire Sr '9526313160.62
17 Jason Lamot FTrinity-Pawling Sr '951847110.61
18 Mike Menter DMiddlesex Sr '952377140.61
7 Seth McCormick FLoomis Chaffee Jr '9628107170.61
22 Kevin O'Neil FAlbany Academy So '9828512170.61
20 Brien Diffley DBB&N Sr '9528215170.61
11 Rory Gagnon FMillbrook Sr '9533713200.61
11 C.J. Grinnell FCanterbury Pg '9530108180.60
5 Dan Seibel FBelmont Hill Sr '9530810180.60
15 Sam Levin FAvon Old Farms Sr '952587150.60
22 Rourke Ferguson FWilliston Northampton Jr '962569150.60
10 David Lackner FDeerfield Sr '952569150.60
25 Matt Banks FDMiddlesex So '97157290.60
15 Matt Bauchman FHebron Pg '952779160.59
3 Colin Williamson DWinchendon Pg '9527214160.59
8 Adam Baughman DSalisbury Sr '9627214160.59
3 Seth Cupak DWilliston Northampton Sr '952249130.59
9 Liam Ferguson FBrunswick Sr '952468140.58
17 Jacob Morrisette FBerwick Sr '962669150.58
13 Brian Smith FTabor Sr '9526510150.58
27 James Gobetz DSalisbury Jr '9626312150.58
11 Ryan Steele CHolderness So '9728610160.57
12 Alex Anderson FHoosac Sr '952175120.57
4 Zachary Bunick CRivers Sr '962157120.57
26 Bobby Hall FKimball Union Pg '9537813210.57
18 Brandon Bork FWilliston Northampton Jr '9625104140.56
26 Sam Nestor FTaft So '972559140.56
7 Jack McCarthy FKimball Union Jr '9636119200.56
13 Zachary Weinger FAndover Jr '962787150.56
12 Casey Carreau FThayer Fr '9827411150.56
26 Zak Anderson FPortsmouth Abbey Sr '961855100.56
17 Michael Revelakis FPomfret Sr '942074110.55
24 Justin Goldman FTilton Jr '9733810180.55
14 Justin Longo FTilton Pg '9533612180.55
21 Brett Barry FMillbrook Jr '9633315180.55
18 Gino Roy FSt. George's Jr '972284120.55
10 Mickey Riley FWorcester Academy So '972266120.55
18 Conor Caffrey FBrewster Academy Jr '962449130.54
10 Joe Robichaud FPomfret Jr '962686140.54
5 Ben Taylor FTabor So '972686140.54
17 Jeff Thompson FBerkshire Sr '952668140.54
11 Johnny McDermott FWestminster So '972659140.54
17 Frankie Sullivan DWestminster Jr '9626410140.54
21 Alex Spina LWHolderness Sr '952878150.54
4 Tyler Slusarczyk RWHolderness So '962869150.54
28 Connor Moore DBrooks So '9730610160.53
17 Adam Augusta FCushing Sr '953298170.53
12 Bryant Aylward FKingswood Oxford Jr '972183110.52
11 James McGarr FHoosac Sr '952174110.52
9 Sam Kelly FKingswood Oxford Jr '962174110.52
7 Jeffrey Chen FRye Country Day Fr '992156110.52
9 Austin Aksoy FTrinity-Pawling Jr '952366120.52
25 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy So '982567130.52
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms Jr '962549130.52
4 Bennett Morrison DKent Sr '9625310130.52
23 Michael Young DRivers Fr '9827410140.52
18 Austin Rook DRivers Jr '9727311140.52
5 Frank Boie DRivers So '9827113140.52
27 Vincent Lima FSt. Paul's Jr '962969150.52
18 Patrick Besse FExeter Pg '953179160.52
10 Devin Moore FExeter So '9731412160.52
23 Vito Bavaro FBrooks So '973096150.50
10 Charlie Barrow DBelmont Hill Jr '963087150.50
11 Chris White DBrooks Jr '9630411150.50
10 Durham Ghelfi FProctor Pg '9430312150.50
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's Jr '9630213150.50
4 Tyler Granara DBelmont Hill Sr '9530213150.50
8 Owen Allen FSt. Mark's So '972877140.50
22 Brandon Palacio FNorthfield Mt. Hermon Sr '952868140.50
17 Mike Harris FBB&N Jr '972859140.50
7 Jack Goodwin FBrooks So '9728212140.50
2 Jackson Parker DHebron Sr '9528113140.50
17 Peter Owen Hayward FNorthfield Mt. Hermon Jr '972694130.50
5 Conor Tully FBerwick Jr '962685130.50
21 Wiley Knight FTabor Jr '962685130.50
7 Ryan Jackson DPomfret Sr '952676130.50
7 WIll Somers FHotchkiss So '972667130.50
10 Colin Slyne FBrunswick So '982658130.50
10 J.P. Schuhlen FWestminster So '972649130.50
15 Zachary Mirageas DGovernor's Jr '972649130.50
19 Andrew Song FRoxbury Latin Fr '982256110.50
15 Joey Savinsky FKents Hill So '972055100.50
68 Matt Liebers DTaft Sr '952019100.50
11 Christian Heidelberger FNorthfield Mt. Hermon Pg '9531510150.48
7 Matthew Muzyka FSalisbury Jr '962959140.48
10 Anthony Scarcella FWinchendon So '972785130.48
9 Tristan Smith FGroton Fr '982758130.48
17 Yannick Martel DHebron Sr '952749130.48
11 Connor McNamara FTrinity-Pawling Jr '952548120.48
11 Patrick Hadley FDeerfield Sr '952539120.48
10 William Flynn FWilliston Northampton Jr '952383110.48
10 Guillaume Belec FHoosac Sr '952137100.48
7 Steven Gower FMoses Brown So '98195490.47
6 Kevin Boyd CHoosac Sr '96194590.47
22 Tyler Levy DHarvey So '98193690.47
24 Samuel Greenfield DMoses Brown Sr 193690.47
17 Cam Patch FBrooks Sr '953077140.47
16 Kenny Britton FKents Hill Jr '963059140.47
4 Trevor Cosgrove DExeter So '9730311140.47
18 Jack Ouellette DDexter Jr '9630212140.47
4 Cam Knight DLawrence Academy Sr '952885130.46
17 Matthew Michaud RWHolderness Sr '952876130.46
13 Parker Weekes RWHolderness Sr '952867130.46
11 Brian Pickett DHebron Pg '952858130.46
19 Fuller Winton FBB&N Jr '972858130.46
8 Zach Giuttari DLoomis Chaffee Jr '9628310130.46
22 Luke Eberth FHotchkiss Pg '952675120.46
9 Joe O'Connor DWestminster So '962657120.46
18 Mark Snyder FKents Hill So '972657120.46
22 Nicolas Potvin FWinchendon Sr '942648120.46
25 Wiley Sherman DHotchkiss Sr '952648120.46
19 Kyle Alexander FExeter Sr '952639120.46
4 Sam Rice FHotchkiss Sr '952465110.46
17 AJ Wallace DMillbrook Sr '9533411150.45
21 Ian Keller FSt. George's So '972273100.45
6 Connor Fries FProctor Jr '9531212140.45
17 Charlie Lawerence FRivers Fr '982766120.44
15 Robert Carmody FThayer So '972748120.44
21 Steve Henriquez FThayer Sr '952739120.44
3 Brian Fredericks FPortsmouth Abbey Sr '95184480.44
23 Matt Kane FDeerfield Jr '962547110.44
19 Christian Simeone FThayer So '972538110.44
16 Stein La Fontaine FTrinity-Pawling Jr '962538110.44
24 Malcolm Hayes DCushing Pg '953259140.44
14 John Barry FRoxbury Latin Jr '972382100.43
23 Lucas Habich FCanterbury Sr '953067130.43
6 Cam Bando DSt. Paul's Jr '963049130.43
19 Kristofer VanGameren FLoomis Chaffee Sr '942884120.43
9 Frederic Cyr RWHolderness Jr '952866120.43
23 Sean Ross DLoomis Chaffee Jr '962839120.43
37 Spencer Manchuck FNorthfield Mt. Hermon Jr '962839120.43
14 Anthony Petrov FHebron Jr '9628111120.43
22 Christian Kukas DPingree Fr '9828012120.43
20 Nikita Smirnov FHoosac Sr '95213690.43
71 Billy Grossman DRye Country Day So '97212790.43
3 Jack Riley FNew Hampton Jr '9633410140.42
9 Andrew Sullivan DTilton Sr '9533212140.42
6 Oran Horn FVermont Academy Sr '952647110.42
21 Cam McGuire FPomfret Jr '962647110.42
17 Brendan May FBrunswick Sr '95192680.42
10 Jack Loessberg FMillbrook Pg '963185130.42
43 Stanley Brenner FExeter Jr '963167130.42
46 Easton Miller FTaft Sr '952455100.42
20 Sam Carlin FDMiddlesex Jr '962419100.42
9 Connor Collier DCanterbury Sr '952957120.41
23 Jordan Dow FNorthfield Mt. Hermon Pg '95225490.41
23 Brandon Lafata FGovernor's Fr '01224590.41
4 Tim Baumann DSt. George's So '97224590.41
8 Toby Almeida FSt. George's Fr '99223690.41
4 Connor Tedesco DProctor Pg '94222790.41
7 Christian Faggas FBelmont Hill So '962783110.41
3 Vincent Ditmore DChoate Jr '972747110.41
17 Dorien Llewellyn FGroton Jr '962738110.41
2 Mark Esposito DBrunswick Sr '952729110.41
17 Colin McCabe DThayer So '982729110.41
23 Luke Hincenbergs DMillbrook Sr '953258130.41
18 Chris Shero FKimball Union Pg '953778150.41
12 Patrick Ward FKents Hill Pg '943084120.40
24 PJ Kelleher FBrooks Jr '953048120.40
2 Ryan McDougall DDexter So '9630111120.40
23 AJ James FTrinity-Pawling Sr '952555100.40
7 Joe Gentile FGroton Sr '952546100.40
21 Matt Foos FTaft Sr '952537100.40
11 Satchel Clendenin FKent So '972528100.40
6 Kyle Delmaestro DKent So '972519100.40
7 Alec Barre FHoosac Sr '95206280.40
21 Chris Dumont DWilliston Northampton Jr '96201780.40
15 Justin Nantais FMillbrook Sr '95151560.40
7 Jack Wheeler FKing-Low Sr 51120.40
5 Jamie Carnavalla DKing-Low Jr 50220.40
8 Matt Gosiewski FMillbrook Fr '983358130.39
13 Dylan Holze FSalisbury Sr 2865110.39
18 Eric Esposito FLoomis Chaffee Fr '982856110.39
16 Ethan Kimball FSt. Mark's Fr '992847110.39
4 Ryan Lovell DPingree So '9728110110.39
16 Billy Malloy DRoxbury Latin Jr '96234590.39
8 Bryan Green FDexter Jr '96184370.39
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey So '98183470.39
13 Peter Christie DExeter So '973148120.39
16 Jordan Moore DProctor Sr '9431111120.39
7 Jonathan Ellis DGovernor's Sr '952655100.38
11 Dom Senerchia FVermont Academy Jr '962646100.38
3 Nicholas Holt DTabor Sr '952646100.38
7 Will Riedell FVermont Academy So '962646100.38
12 Brian Smyth FWestminster So '972646100.38
19 Erik Rost DWestminster Sr '952637100.38
14 Frederic Letourneau FHotchkiss Jr '962637100.38
14 Connor Ronan FBerwick Jr '962637100.38
24 Nate Summers FBerkshire Sr '952628100.38
25 Mike Callahan DRoxbury Latin G8 '99210880.38
19 Bill Young FKimball Union Pg '953759140.38
14 Max Brainin FCushing So '983284120.38
6 Matt McLelland DNew Hampton Pg '943239120.38
4 Steven Windt DCushing Sr '9532111120.38
13 Jake Gresh FDAvon Old Farms So '98245490.38
7 Andy Chugg DKent Sr '95244590.38
7 Justin White DMiddlesex Jr '96242790.38
11 Alexandre Marcoux FBrewster Academy Jr '96241890.38
20 John Rourke FSt. Sebastian's Jr '96162460.38
25 Matt Sealy FBrunswick So '972764100.37
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon So '962755100.37
7 Peter Bensen FAndover Sr '952746100.37
21 Jason Cahoon DGroton Jr '962746100.37
5 Henry Hobbs DBrunswick Sr '952728100.37
25 Billy Bauckham FTrinity-Pawling Sr '95192570.37
18 J.D. Pogue FCanterbury So '973047110.37
6 C.J. Mulieri DTilton Sr '953357120.36
6 Adam Letarte FWinchendon Jr '97223580.36
19 Anthony Mantz FWilliston Northampton Sr '95254590.36
22 Cullen Geary DDeerfield Sr '95253690.36
11 Colton Lafata FGovernor's Sr '95253690.36
14 Kevin Doyle FDeerfield Jr '95253690.36
17 Henry Marshall FChoate So '972864100.36
19 Brandon Franco FPingree Sr '952864100.36
12 Matt Thomas DHolderness Sr '952828100.36
5 Ben Quick FPortsmouth Abbey So '97141450.36
28 Andy Espinoza FExeter Jr '963138110.35
20 Dennis Cesana DKimball Union So '9837310130.35
7 Pat Daley LWRivers Jr '97202570.35
2 Joe Doherty DRoxbury Latin Fr '98231780.35
17 Tim Allen FHotchkiss Jr '96264590.35
13 RJ Murphy FSt. Sebastian's Fr '98264590.35
12 Zach Higgins FPomfret Sr '94263690.35
2 Tyler Niven DGovernor's Jr '96263690.35
23 Will Brophy DWestminster Jr '96263690.35
7 Trey Palczynski DTabor Sr '95261890.35
4 Brian Allen DVermont Academy Sr '94260990.35
10 Alexander Lind FKents Hill Pg '942964100.34
2 patrick Horrocks DCushing Jr '963247110.34
18 Brent Hill FCushing So '973247110.34
8 Jakub Myska FTilton Jr '973229110.34
11 Dominic Franco FKimball Union Jr '963648120.33
27 Paul Armstrong FTilton Sr '953338110.33
2 Henry Cormier FBrooks So '973073100.33
22 Francesco Tolfa DKents Hill Sr '953055100.33
4 Sean Henry DCanterbury Pg '943028100.33
11 David Giunta DBelmont Hill So '973019100.33
18 Turner Uppgren FChoate Jr '95275490.33
25 Kyle Peterson DThayer So '97274590.33
8 Tanner Miller DRivers So '98274590.33
16 Bryan Bishop FBrewster Academy Sr '95244480.33
19 Tyler Difrancesco DKingswood Oxford Sr '96211670.33
2 Joe DeSimone FBB&N So '96285490.32
14 Ethan Nitkin FGunnery Jr '97284590.32
24 Jake Bosse FHebron Sr '96283690.32
8 Matt Cavanaugh DPingree So '98282790.32
7 David Barmish DChoate Sr '95282790.32
16 Andrew Hadley FDeerfield So '97254480.32
17 Nate Antesberger FVermont Academy Jr '96254480.32
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms Sr '95252680.32
3 Josh Hardiman DKent Jr '96252680.32
2 Sean Sullivan LWRivers Jr '97193360.32
28 Noah Jones DHoosac Fr '98193360.32
20 Jesse LeFebvre FRye Country Day Fr '99191560.32
3 Andrew Lucas FDMoses Brown Fr 161450.31
12 Will Pappas FNorthfield Mt. Hermon Pg '95294590.31
14 Esbjorn Fogstad Vold LWLawrence Academy Fr '98266280.31
14 William Santangeli FSt. Mark's Jr '96264480.31
23 Bradley McLellan FNorth Yarmouth Academy Fr '98264480.31
22 Nathan Cunningham FSt. Mark's So '97264480.31
4 TJ Daigler FWestminster Sr '94263580.31
2 Sean Bellefeuille DSt. Mark's Jr '96263580.31
7 Brendan Goostray FSt. Sebastian's Fr '98262680.31
21 Austin Lewis FSt. Sebastian's Sr '94262680.31
23 Emile Lebel FBerwick Sr '95262680.31
21 Tristan Rai FWestminster Sr '95261780.31
12 Connor Houlihan DVermont Academy Jr '96260880.31
2 Dan Driscoll DBerkshire Jr '96260880.31
15 Dash Quartarolo DHarvey G8 '99131340.31
18 Scott Mulligan FAvon Old Farms Sr '95233470.30
16 Philip Kemp DBrunswick Fr '99232570.30
18 Nick Tomljenovic FTilton Sr '953346100.30
5 Evan Williams DMillbrook Sr '953337100.30
10 Dylan Sobcyzk DNew Hampton Sr '963328100.30
17 Jim Hatton FBelmont Hill Sr '95304590.30
2 Danny Kelly DBelmont Hill Sr '95302790.30
16 Dan Weir FCanterbury Jr '96302790.30
7 Giacomo Messina DSt. Paul's So '97302790.30
8 Cam Armstrong DBrooks Sr '95301890.30
21 Oliver Chau FGovernor's So '97100330.30
9 Brendan Hamblet FRivers Fr '98276280.30
18 Nicholas Gorski DAndover Pg '94273580.30
23 Jack Judge DThayer Jr '96272680.30
2 Ryan Peterson DThayer Sr '95271780.30
3 Robert Beshere DGroton Sr '95271780.30
20 Ross Sigal DMoses Brown Fr '98173250.29
15 Brian Powers DMiddlesex Jr '97244370.29
22 Ben King FMillbrook Sr '95316390.29
17 Jeffrey Kirkwood FLawrence Academy Sr '95285380.29
3 Alex Cohen FBB&N Fr '98283580.29
21 Gordie Borek FChoate Pg '94281780.29
21 Aidan Flanagan DAlbany Academy Sr '96280880.29
11 Chase Jaeger FRye Country Day Sr '96213360.29
14 Griffin Clark FGovernor's Fr '98212460.29
22 Jacob Garrett DHoosac Pg '94210660.29
9 Andrew Provost FKent Jr '96255270.28
15 Ozzie Borrero FWinchendon Jr '96253470.28
3 Matt Horton FAvon Old Farms So '96253470.28
25 Matt Cowles DAvon Old Farms Sr '95252570.28
9 Ryan Wolter DDeerfield Jr '96251670.28
44 Thomas Gattuso DHarvey Jr '96183250.28
10 Harrision Wall FPortsmouth Abbey Jr '96181450.28
2 Chris Kattak DPomfret Jr '96180550.28
19 Marc-Antoine Bourbonnais FKents Hill Sr '95293580.28
13 Chris Lannan FWorcester Academy Jr '96223360.27
8 Shamus Crowley FDWorcester Academy Sr '96220660.27
9 Nic Hamre FKimball Union So '973764100.27
4 Nick Nonis DGovernor's Sr '95266170.27
21 Greyden Nimey FVermont Academy Sr '95264370.27
10 Brady Collins FHotchkiss So '97264370.27
6 Griffin Luce DSalisbury So '98263470.27
18 Ben Key-Comis FBerkshire Sr '95262570.27
26 Jimmy McKee DBerkshire Jr '96262570.27
23 Andrew Olevitz DDexter Jr '97262570.27
4 Mike O'Brien DBerkshire Sr '95261670.27
25 Max Shusterman FBrooks Jr '95305380.27
6 Sean Keohan DDexter Fr '99302680.27
8 Evan Daddario FBelmont Hill Fr '98302680.27
10 Thomas Chateauvert FLoomis Chaffee Sr '94194150.26
17 Colby Farnham FMoses Brown Jr '97193250.26
24 Alex Marcinkiewicz DBrewster Academy Jr '96193250.26
21 George Panichas FMoses Brown Jr '96191450.26
4 Mulhearn Ryan DMoses Brown So 190550.26
4 Alex Mann DMilton Sr '96190550.26
12 Brendan Dawson DSt. Mark's Jr '96232460.26
7 Max Masiulis DBrunswick Jr '96232460.26
6 Hunter Dempsey RWRivers Jr '96274370.26
2 Kyle Moss DAndover Jr '96273470.26
10 Bryan Ackil FAndover Sr '96273470.26
4 Olivier Frenette FHebron Sr '94272570.26
14 Joe Vingi DWinchendon So '97271670.26
28 Nathan Foice DWinchendon Pg '95271670.26
5 Kevin Maldonado DGroton Sr '95271670.26
8 Evan Dahl FLawrence Academy Jr '96271670.26
21 Alden Weller DNorthfield Mt. Hermon Jr '96312680.26
15 Isaac Lipton DNorthfield Mt. Hermon Sr '95310880.26
17 Thad Asa FTilton Sr '95325380.25
23 Tom Bradshaw FBB&N Jr '97285270.25
5 Ryan St. Pierre FPingree Jr '96284370.25
13 Derek Osik FSt. Mark's So '98284370.25
4 Fredrik Blomgren DGunnery Jr '96283470.25
15 Joshua Loveridge FDSt. Mark's Fr '98282570.25
5 Nick Romanov DSt. Paul's Sr '95281670.25
15 Mark Addonizio FBB&N So '97280770.25
2 Patryk Krzesaj DMilton Sr '95244260.25
4 Brandon Short DBrewster Academy Pg '95242460.25
5 Matt Fuller DBrewster Academy So '98241560.25
17 Frederic Gregoire FSt. George's So '96203250.25
8 Ryan Jaeger FRye Country Day So '98202350.25
26 Mark McDowell FDTilton Sr '95334480.24
6 Walker Hincenbergs DMillbrook Jr '96332680.24
17 Kyle Hall FWilliston Northampton Sr '95254260.24
16 Jack Gethings FWilliston Northampton Jr '96252460.24
22 Brendan Ashe FAvon Old Farms Jr '96251560.24
24 Matt Borghi FGroton Sr '95212350.24
8 Trevor McGee FTaft Jr '96210550.24
9 Paul Capozzi FBrooks So '97304370.23
16 Brian Matthews DBelmont Hill So '98302570.23
2 Paul Butler DNorthfield Mt. Hermon Pg '95301670.23
20 Jake Sontag FBerkshire Sr '95263360.23
12 Cameron Neely FHotchkiss Sr '95262460.23
18 Will Pasik DHotchkiss Jr '96261560.23
19 Bobby Stickles DTabor So '97261560.23
3 Nick Boyle FNoble & Greenough Jr '95260660.23
2 David Almeida DTabor Jr '96260660.23
6 Sky Silverstein DSt. George's So '97222350.23
18 Brendan Mullan FRoxbury Latin Sr '96221450.23
10 Brandon Benson FGovernor's So '97221450.23
17 Jack McMahon FProctor Jr '95313470.23
13 George Sennott FKimball Union So '97363580.22
12 Elliot Polur FChoate Jr '96274260.22
22 Alex McDonald DBrunswick Sr '95274260.22
21 Frank Ferrara FRivers Fr '98272460.22
11 Richard Cardillo DLawrence Academy Jr '96272460.22
14 Gordon Coulter FAndover So '97272460.22
6 Payton Jancsy DAndover So '97271560.22
11 Ivan Zhuravlev DWinchendon Jr '96271560.22
16 Garrett Lafata FGovernor's So '97184040.22
22 Bailey Carter FPortsmouth Abbey So '96181340.22
23 Lorne Carter DMiddlesex Fr '9891120.22
17 Teddy Zimmerman FGovernor's Sr '95233250.22
15 Andrew Kelley FRoxbury Latin Jr '96232350.22
17 Joey Martin FRoxbury Latin Sr '96232350.22
18 Steve Wilk DHolderness Sr '95284260.21
5 Nick Gibson DHolderness Sr '96283360.21
22 Daniel Lehman FBB&N Jr '97283360.21
23 Matt Gudas LWHolderness Sr '95283360.21
24 Chad Varney FGunnery So '97282460.21
20 Cam Rasco FChoate Jr '96282460.21
18 R.J. Caruso DBB&N Sr '94282460.21
12 John Buckley FMillbrook Jr '96333470.21
5 Austin Miller DMoses Brown Sr 193140.21
9 Alex Towey FDMoses Brown Jr '97192240.21
13 Garrett Coley FGovernor's So '97191340.21
23 Blaise Kilroy DBrewster Academy Sr '94242350.21
27 Thomas Dockery DAvon Old Farms Sr '95241450.21
19 Dillon Gatto FKent So '98240550.21
18 Sunho Park DDeerfield Sr '94240550.21
16 Zach Coppola FMillbrook Jr '96293360.21
21 Will Lafford FKents Hill So '98293360.21
4 Quincy Gregg DSalisbury Jr '96290660.21
21 Colin McCaughey FSt. Paul's Fr '98302460.20
5 Jimmy Morrissey FCanterbury Jr '95301560.20
21 Dante Tomassini DTrinity-Pawling Sr '95254150.20
13 John Scoby DVermont Academy Jr '96253250.20
12 Philip Pikus FDeerfield Jr '96253250.20
5 Keanu Hilaire DKent Jr '95252350.20
5 Aidan Salerno DAvon Old Farms Sr '95251450.20
24 Keenan Murray DTaft Jr '96251450.20
4 Jack Macnee DAvon Old Farms Jr '96250550.20
10 Charlie Keating FKing-Low Fr 51010.20
11 Peter Doering FKing-Low Jr 51010.20
14 Jack Lineberry DKing-Low So 51010.20
3 Jack Feinstein DKing-Low Fr 50110.20
8 Luke Pritchard CKing-Low Jr 50110.20
15 Jack Droogan DKing-Low So 50110.20
2 Robbie Balloch DKing-Low Sr '9950110.20
18 Nolan Murray DKing-Low Sr 50110.20
22 Trevor Massey DTilton Pg '95313360.19
16 Jordan Haney DExeter So '96310660.19
2 Austin Fruchter DExeter Sr '95310660.19
9 David Marshall FTabor Jr '96264150.19
3 Sean Hayden DBerwick So '98262350.19
18 Stepan Ruzicka FWinchendon Sr '95262350.19
6 Brenden Russ DChoate Jr '96262350.19
12 Dennis Medeiros DBerkshire Sr '95261450.19
9 Anthony Cosentino FDBerwick So '98260550.19
11 Shane Napolitano DBerwick Jr '96260550.19
20 Jed Drapeau DNorth Yarmouth Academy Fr '98260550.19
20 Nick VanBelle FBrunswick So '98260550.19
3 Patrick Quinn FExeter Sr '94214040.19
3 Justin Genga FKingswood Oxford Jr '97212240.19
9 David-Rene Cyr DHoosac Jr '96212240.19
10 Brendan Lantieri FKingswood Oxford So '98211340.19
20 Conor Keenan FKingswood Oxford Sr '96211340.19
5 Jack Carroll DCushing Jr '96322460.19
5 Olivier Caron FWinchendon Sr '95274150.19
13 Brendan Murphy FChoate So '97272350.19
21 Greg Partyka DSt. Mark's So '98272350.19
8 Jack Moran DWinchendon Fr '98270550.19
5 Anthony D'Alessandro FTilton Sr '94335160.18
3 Nick Waring FTilton So '98333360.18
18 McAllister Mitchell FDWorcester Academy Jr '97222240.18
9 Nick Ambrozic FSt. George's So '97221340.18
14 Matt Skerkowski DSt. George's Jr '96221340.18
23 Colin Felix DSt. George's Fr '99221340.18
4 Marcello Nicoletti FDWorcester Academy So '97221340.18
7 Owen Murphy DWorcester Academy So '97221340.18
3 Max Alsarraf DRoxbury Latin Fr '98220440.18
2 Colin Merrill DLoomis Chaffee Jr '96110220.18
17 Jake Mercier DNoble & Greenough Sr '95283250.18
6 Michael Femia FPingree So '97282350.18
6 Steven Patalano DBB&N Sr '96282350.18
6 Grant Sherman DSt. Mark's So '98281450.18
8 Alec Newell DBB&N Jr '96280550.18
2 Ben Luz DHolderness Jr '96280550.18
2 Ray Seebeck DSalisbury Jr '96280550.18
7 Dominic Rovero DGunnery Sr '96280550.18
23 Pat Murray DNoble & Greenough So '97280550.18
41 Jason Bogacz FTilton Fr '99172130.18
14 Kevin Zhang FHarvey Fr '99171230.18
13 Tom Biagetti DPortsmouth Abbey Sr '96170330.18
8 Colin Molloy DRoxbury Latin Jr '96232240.17
5 Charlie Owen FMiddlesex Sr '95231340.17
12 Michael Major FGovernor's So '97230440.17
22 Mike O'Leary FSalisbury So '98292350.17
23 Sean McCarthy FSalisbury Jr '96291450.17
18 Spencer Lehrer FBrooks Sr '95304150.17
8 Cameron Mack FCanterbury Jr '96303250.17
6 Jon Venter DCanterbury Jr '96302350.17
5 Colin Stevens DBrooks So '97301450.17
12 Bobby Gray FBrewster Academy Sr '95242240.17
10 Myles Horn FHebron Jr '95241340.17
21 Josh Golden DBrewster Academy Pg '95240440.17
14 Chris Sullivan FPortsmouth Abbey Sr '95182130.17
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey Jr '97181230.17
12 Gideon Cooper FKent Fr '98121120.17
6 Eric Megnia DKimball Union Jr '96373360.16
10 Justin Robertson FTilton So '97313250.16
22 Sterling Weatherbie FExeter Jr '96313250.16
15 Andrew Godwin FMilton Jr '96253140.16
13 Justin Lindsay FWilliston Northampton Jr '96253140.16
25 Austin Dorn FKent Pg '95252240.16
39 Eric Macken FTaft Sr '95252240.16
11 Mike Mackintire DSt. Sebastian's So '97251340.16
8 AJ Beckwith DTrinity-Pawling Sr '94251340.16
5 Dana Wensberg DDeerfield Pg '95250440.16
71 Joseph Sorrentino DHarvey Jr '97192130.16
29 Conor Thomson DHoosac Sr '96191230.16
23 Trevor Chapin FTilton Jr '16321450.16
13 Adam Hauke FGroton So '97263140.15
6 Ryan Barnes DTabor Sr '95262240.15
13 Bryce Tetreault FNorth Yarmouth Academy Sr '96262240.15
24 Jack McCool DSt. Sebastian's So '98262240.15
4 Kyle Kent FDTabor So '96262240.15
22 Zach Coffey FGovernor's So '97261340.15
9 Christian Capello FSt. Sebastian's Jr '97261340.15
17 Brett Dineen DTabor So '97261340.15
12 Michael Gurska DRivers So '98261340.15
11 Chris Berry FNew Hampton Jr '16335050.15
2 Matt Daly DMiddlesex So '98201230.15
7 Gabe Zornik DHebron So '96272240.15
20 Nik Serbic DKents Hill Pg '95270440.15
27 Zack Mitchell FPingree Fr '98284040.14
23 Connor Eckenrod FGunnery Sr '95283140.14
12 TJ Gannon DHebron Pg '95282240.14
22 Ben Coleman RWHolderness Sr '95282240.14
21 Brendan Joyce DLawrence Academy Sr '95281340.14
26 Cameron Schmitt FPingree Fr '99281340.14
2 Connor Dahlman DGunnery So '97281340.14
13 Donny Thompson FLoomis Chaffee Sr '95281340.14
25 Cal Perry DPingree So '97281340.14
19 Sam Field FChoate So '98281340.14
5 Jack Williams DLoomis Chaffee Sr '94280440.14
5 Matthew Sarro DSt. Mark's Jr '96280440.14
24 Matt Ciulla DDexter So '97280440.14
6 Xavier Abdella DAlbany Academy Jr '97280440.14
21 Kyle Keenan FKingswood Oxford So '98212130.14
3 Adam Desgagnes DHoosac So '97211230.14
45 Rory Knox FHarvey Sr '95141120.14
19 Michael Hans FAlbany Academy Jr '97140220.14
24 Anthony Vincent FSalisbury So '97293140.14
3 Kyle Lancto DAlbany Academy Sr '96292240.14
5 TJ Oricchio DAlbany Academy Jr '97291340.14
26 Brett Stirling DSalisbury Jr '96290440.14
19 Jeff Coutu FWorcester Academy Jr '97223030.14
11 Luke Crimmins FSt. George's So '98223030.14
5 Stanislav Zanevskyi FWorcester Academy Jr '97222130.14
5 Ian Poundja-Bertrand DHebron Jr '96220330.14
4 Jacob Paluch FKimball Union Sr '95373250.14
9 Drew Sommerhof FKents Hill Sr '94303140.13
13 Matthieu Gervais FCanterbury Fr '98302240.13
7 Peter Laviolette FProctor Fr '97301340.13
15 Niko Price FProctor So '98301340.13
12 Ford Hatchett DBrooks So '97301340.13
9 Joe Feeney FDexter So '97301340.13
6 Trevor Kacz DCushing Jr '95300440.13
14 Teddy Griffin FSt. Sebastian's Sr '95152020.13
22 Brayson Grant FNew Hampton Sr '95151120.13
3 Clay Ellerbrock FKents Hill Fr '98150220.13
5 Matthew Robinson DGovernor's So '97150220.13
14 Luke Leyden FNorthfield Mt. Hermon Sr '96232130.13
18 Peter DiFrancesco FGovernor's So '97232130.13
9 Hunter Mahoney FNorth Yarmouth Academy Fr '99232130.13
13 Christopher Nolan DTrinity-Pawling Jr '96231230.13
11 Will Thrun FMiddlesex Fr '99230330.13
26 Owen Sandercox DNorthfield Mt. Hermon Jr '96311340.13
5 Matt Slick DProctor Fr '99311340.13
7 Jared Baker FTilton Pg '95323140.13
20 Max Hegge FCushing Jr '96320440.13
2 Jeremy Choroszy DTilton Sr '96320440.13
21 Ben Shapiro DKimball Union Sr '96320440.13
13 Jordan Tyler FHebron Pg '94242130.13
20 Dan Winslow FAvon Old Farms So '97241230.13
6 Justin Scott DTrinity-Pawling So '97241230.13
24 Matt Arnold FWilliston Northampton Sr '95241230.13
6 Drew Hickey DTaft So '97241230.13
6 Matt Gardner FMiddlesex Jr '96241230.13
16 Owen McGowan FTaft Jr '96161120.13
14 Owen Kelley FMillbrook Fr '98332240.12
12 Nunzio Morretti FTilton Jr '95332240.12
8 Michael Ducharme FGovernor's Sr '95252130.12
22 David Selden DGroton So '97252130.12
15 Michael Wasson FTabor Jr '96251230.12
2 Ryan Ashe DAvon Old Farms Fr '98251230.12
21 Alex DeVries FDeerfield Jr '95251230.12
9 Alex Kral FAvon Old Farms Sr '95251230.12
7 Jo Labrecque DWilliston Northampton Jr '96250330.12
4 Louis-philippe Page DDeerfield Jr '96250330.12
16 Steve O'Connor FMilton Fr '98250330.12
12 Chris Brown FGroton G8 '99250330.12
18 Jordan Roberts DVermont Academy Sr '95250330.12
18 Brad Rockey FNorth Yarmouth Academy So '97262130.12
27 Trevor Lachance FNorth Yarmouth Academy So '98262130.12
11 Jared Renzi FBerkshire So '97262130.12
21 Sam Hahn FBerkshire Sr '96262130.12
16 Scott Hooper DHotchkiss Sr '95262130.12
16 Jack Wolff FTabor Jr '97261230.12
16 Matthew Parent DPomfret So '96261230.12
15 Josh Oring FLawrence Academy So '97261230.12
11 Evan Cunningham FPomfret Fr '98261230.12
7 Derin Ozturk DWestminster Jr '97260330.12
4 Liam Flaherty DSt. Paul's So '97260330.12
18 Eric Boyda DPomfret Sr '95260330.12
6 Max Luukko DGunnery Jr '95260330.12
9 Michael Bohl DAlbany Academy Jr '97272130.11
12 Jay Tucker FAndover Sr '96270330.11
11 Stefan Page DSt. Paul's Sr '96270330.11
20 Dominick Cappadona FDPortsmouth Abbey Fr '98182020.11
11 Albie Giandomenico FRoxbury Latin So '96182020.11
21 Austin O'Malley FDexter Jr '96181120.11
15 Samuel Vidgren FTrinity-Pawling Jr '96181120.11
21 Michael Acquaviva DPortsmouth Abbey Fr '97180220.11
14 Sam Muse FMiddlesex Sr '9591010.11
12 Jack Doherty FKimball Union Jr '96370440.11
12 Seve Tocci FNoble & Greenough So '97282130.11
23 Charles-Antoine Malenfant FKents Hill Sr '95281230.11
16 Jack Bliss FNoble & Greenough Sr '95281230.11
10 Charlie Day RWHolderness Jr '96281230.11
14 Henry Tobin FLoomis Chaffee Sr '95280330.11
14 Ryan Fleet DHolderness So '97280330.11
2 Cory Gottfried DChoate Sr '95280330.11
17 Alex Salalayko FPingree Sr '95280330.11
12 Henry Russell FMoses Brown Jr 192020.11
15 Conor Breen FDMoses Brown So '97191120.11
9 Sean Trupo FSt. Paul's So '97291230.10
4 Jack Bove FAlbany Academy Jr '97291230.10
3 Owen MacIntyre DSt. Paul's Fr '98302130.10
18 Brendan Sullivan FHebron '96202020.10
20 Harrison Luce FSalisbury Sr '95201120.10
4 Marc-Antoine Lacharite DHoosac Pg '95201120.10
24 Derrick Spencer DExeter So '98200220.10
14 Eli Conrad DBrewster Academy Jr '97101010.10
22 Sam Shannon DProctor Jr '96311230.10
27 Griffin Py DExeter Sr '96311230.10
25 Alex Berger DRye Country Day Fr '98211120.10
5 Matt Trevethan DKingswood Oxford Sr '96210220.10
15 Ben McAllister DHoosac Sr '96210220.10
4 Zach Gardner DRoxbury Latin Sr '96210220.10
15 Will Bemis FSt. George's Jr '96210220.10
4 Zach Frament DTilton So '98321230.09
12 Lukas Bjorklund FNew Hampton Jr '95332130.09
12 Peter Cahill DRoxbury Latin Jr '96221120.09
13 Chance Buning FAlbany Academy Sr '95221120.09
13 Tommy von den Benken FRoxbury Latin So '97221120.09
17 Will Karpenski DWorcester Academy So '98221120.09
19 Luc Woodard FSt. George's Sr '94221120.09
22 Henry Ordway FSt. George's Jr '96220220.09
12 Chase Carter DPortsmouth Abbey Fr '98110110.09
12 Ben Marchand FMiddlesex Jr '96231120.09
24 James Conley DRoxbury Latin Sr '95231120.09
15 Hunter Gunski DNew Hampton Jr '96230220.09
5 Michael Benincasa FWestminster Jr '95241120.08
16 Nate McCrone DBerwick So '98241120.08
15 Jayme Stepto FWestminster So '97241120.08
19 Drew Hale FBerwick Jr '96241120.08
19 Oliver Jackson FBrewster Academy Pg '95241120.08
22 Rylan Williams FWestminster So '97240220.08
5 Wesley Bright DNorth Yarmouth Academy Sr '95240220.08
5 Cam Beecy DKimball Union Jr '96371230.08
27 Mathieu Vigneault FDeerfield So '97252020.08
7 Corey Morgan FDAvon Old Farms Jr '96251120.08
8 Zeke Emerson FDeerfield So '97251120.08
3 Henrik Dion DMilton Jr '96251120.08
7 Curtis Weyerhaeuser FDMilton So '97251120.08
3 Joey Redfearn DDeerfield Jr '96251120.08
14 T.J. Schultz DTaft Jr '96251120.08
17 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy So '98251120.08
8 Jeremy Gunn DMilton Sr '95251120.08
20 Cameron St. Amand FLawrence Academy Fr '98251120.08
2 Brendan O'Connell FDeerfield So '96250220.08
8 Cooper Fersen FBerkshire Sr '95250220.08
15 Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy Fr '99250220.08
16 Brett Backman FAvon Old Farms Jr '96250220.08
14 Andrew Aikins FPomfret Sr '95262020.08
22 Drew Cioffi FLawrence Academy Fr '98261120.08
23 Matt Ouellette DSt. Sebastian's Sr '95261120.08
10 Oscar Arfelt DGunnery Sr '94261120.08
11 Kei Nawa FGroton Fr '99261120.08
15 Troy Zellars DCanterbury So '97261120.08
20 Seth Wyskiel FBerwick Sr '95261120.08
9 Henry Manley FBerkshire Jr '96261120.08
7 Ben Harff DBerkshire Jr '96260220.08
22 Evan Abbott FTabor So '97260220.08
6 Kevin O'Leary DWestminster So '97260220.08
4 Sam Twombly DBerwick So '98260220.08
6 Gunnar Merrick FDPomfret Sr '95260220.08
11 Doug Eisman DLoomis Chaffee Sr '96272020.07
15 Christian Blais FLoomis Chaffee Sr '95271120.07
3 Henry Day RWHolderness Fr '98271120.07
10 Mike Seoane FThayer Fr '98271120.07
23 JB Cline DAndover Sr '95270220.07
4 Andy DeLalla DLoomis Chaffee So '97281120.07
19 Elliot McGuire CHolderness Fr '98281120.07
10 Sam Ober FPingree So '97281120.07
4 Jack Clark FBB&N Jr '97281120.07
19 Andrew Corapi FNew Hampton Sr '95281120.07
9 Maxx Trotsky DPingree So '97280220.07
27 Jamie Hauswirth DBB&N G8 '99280220.07
8 Lou Berube DKents Hill Pg '94280220.07
8 Steven Yowan DChoate Sr '95280220.07
24 Tanner Murphy FLawrence Academy Sr '96280220.07
15 J.P. Raftery DTaft Jr '96140110.07
27 Cody Walsh FDexter Sr '94291120.07
25 Alex LeBlanc DKimball Union Jr '96291120.07
17 Stefan Malmlund FCanterbury Sr '95291120.07
28 Thomas Mason FCanterbury So '97301120.07
22 Brendan Pierce FDexter Sr '95300220.07
19 Tyler Duval DDexter Sr '95300220.07
16 C.J. Santora DNew Hampton Sr '95310220.06
16 Dakota Mulcay FCushing Fr '98321120.06
3 Mack Bernard DCushing Sr '94320220.06
12 Ben Barton DCushing So '96320220.06
16 Trey Herlitz-Ferguson FKent Pg '95161010.06
2 Miller Ouellette DWinchendon So '97160110.06
6 Matt Plumb FPortsmouth Abbey Fr '98160110.06
13 Spencer Weeks FNew Hampton Jr '95331120.06
4 Oliver Jantz FPortsmouth Abbey So '98171010.06
3 Grey Owens DBrunswick Fr '99170110.06
8 Sam Alofsin FMoses Brown Fr '98170110.06
27 David Brower DPortsmouth Abbey So '97180110.06
22 Joshua Stone DMoses Brown So '97191010.05
25 Mark Catanese DHarvey Jr '97190110.05
13 Max Bash FKingswood Oxford Jr '97190110.05
58 Alex Appel DHarvey Fr '99190110.05
15 Will Sanger DVermont Academy Jr '96190110.05
11 Nicholas Cioffi DMoses Brown Sr 190110.05
21 Mitch Holdsworth FHoosac Sr '96201010.05
25 DJ Steed DHebron Sr '95200110.05
24 Chris Wright FAlbany Academy So '98200110.05
12 Sacha Grahovac FSt. George's Sr '96200110.05
15 Tanner Coffin FGroton So '98211010.05
61 Henry Alderson-Smith FRye Country Day Sr '95211010.05
16 Riley Van Den Broek FRye Country Day Jr '96211010.05
26 Joseph Pasquini FAlbany Academy G8 '99211010.05
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford So '98211010.05
3 Tom Shafer DTrinity-Pawling Sr '95210110.05
4 Greg Boyes FKingswood Oxford Sr '96210110.05
2 Liam McEnroe DRye Country Day Sr '96210110.05
8 Carter Swanson FKingswood Oxford So '98210110.05
4 Nick Staub DWilliston Northampton Sr '94221010.05
7 Liam Carty DTaft Sr '95221010.05
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy So '97220110.05
18 Liam Bove FAlbany Academy Fr '99220110.05
23 Frank Horowitz FAvon Old Farms Jr '96231010.04
8 Patrick Milne FMiddlesex Sr '96231010.04
8 Conor Lynch FBrewster Academy Jr '95231010.04
6 Martin Buckley FRoxbury Latin Jr '96231010.04
25 Bobby Beniers FMilton Fr '99231010.04
22 Sean Godin FRoxbury Latin So '97230110.04
12 Kevin Cooley DAvon Old Farms So '98230110.04
23 Alex Milardo FTaft So '97241010.04
25 Olivier Gillis FBrewster Academy Sr '95241010.04
3 Chris Thanopoulos DHebron Jr '95241010.04
3 Jeremy Bergeron DMiddlesex Sr '94241010.04
25 Dominic Bretton-Veillette FKents Hill Jr '96240110.04
6 Michael Soraci FGovernor's So '97240110.04
10 Tyler Jones FMiddlesex So '98240110.04
2 Will Norton DGroton Fr '98240110.04
23 Brandon Gardner FExeter Jr '96240110.04
6 Charlie Dudzik DHotchkiss Sr '95240110.04
6 Courtney Morgan DDeerfield So '97240110.04
9 Nick Garofano DWilliston Northampton So '97251010.04
8 Brody Spencer DAlbany Academy Jr '97251010.04
6 Jake Munroe DMilton So '97251010.04
19 Noah Nunnelly FMilton So '97251010.04
5 Jake Ruzecki FDPomfret So '97250110.04
23 RJ Guardia DWilliston Northampton So '97250110.04
10 Tommy Mahoney DTaft Jr '96250110.04
21 Jon Meyer DHotchkiss Jr '97250110.04
22 Paul McAuliffe FSt. Sebastian's So '98250110.04
18 Christian Reenstierna FSt. Sebastian's Jr '96261010.04
9 Frankie Newman FLawrence Academy Jr '96261010.04
3 John Pappas FWestminster Sr '96261010.04
11 Charlie Mitchell FChoate Jr '96261010.04
8 Raphael Guillebon DPomfret So '96261010.04
2 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy So '98260110.04
5 Matt Blue DSt. Sebastian's Jr '97260110.04
16 Oliver Israel FWestminster Sr '95260110.04
15 Chandler Ashburner FBerwick Jr '97260110.04
6 Ben Ambrose FDNorth Yarmouth Academy Jr '97260110.04
2 Matthew Martell FCanterbury Pg '95260110.04
15 Sumner Erbe FHotchkiss So '97260110.04
4 Patrick Keelan FPomfret Sr '95260110.04
3 Max Ranaldi DPomfret So '96260110.04
12 Will Rogers FBrunswick Jr '97271010.04
22 Cameron Chiarelli FBelmont Hill Jr '96270110.04
14 Dante Latessa FSalisbury So '97270110.04
15 Jake Renzi RWHolderness Fr '98270110.04
5 Alexander Mostovoi DChoate So '97270110.04
9 Albie Austin DChoate So '97270110.04
3 Nicholas Radwan FDLawrence Academy Sr '95270110.04
11 Matt Paul FRivers Fr '98270110.04
22 Evan Lugo FGunnery So '96281010.04
13 Colin DiGiacomo DKents Hill Sr '95280110.04
20 Josh White DNoble & Greenough So '97280110.04
7 Tyler Lisieski DAlbany Academy Fr '99280110.04
10 Ben Shapiro FBB&N So '97280110.04
6 Ou Li FNoble & Greenough So '97280110.04
18 Nick Hoffman DPingree Sr '95280110.04
5 Logan Adams FGunnery Jr '96280110.04
7 David Thivierge DKents Hill Sr '95291010.03
21 Ricky Cronin FBelmont Hill So '97291010.03
22 Chris Nelms FSt. Paul's Sr '96291010.03
20 Steven Verstandig FAlbany Academy So '98290110.03
4 Zach St. Pierre DBrooks Sr '95300110.03
14 Matt Serrao FBrooks Jr '96300110.03
3 Cameron Connors DBelmont Hill So '97300110.03
8 Zach Nowak FSt. Paul's So '97300110.03
6 Luke Harer FDNorthfield Mt. Hermon Jr '95310110.03
25 MJ Bronsky FNew Hampton So '97310110.03
20 Lake Miller DMillbrook Sr '95320110.03
5 Joey Russell DNew Hampton Sr 320110.03
7 Tim Tannian DNew Hampton Pg '94330110.03
7 Ryan Farley FThayer Fr '98260000.00
16 James Edmunds FTilton Jr '96290000.00
21 Turner Cepuritis FBrooks So '97280000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford Sr '96210000.00
16 Will Slattery FPingree So '97270000.00
28 Conor White FPingree Fr '98280000.00
22 Will Carlin DRivers Jr '97110000.00
20 Trevor Ballantyne DRivers Fr '9920000.00
21 Connor Braun FRoxbury Latin So '97220000.00
15 Alek Burgess RWSt. Thomas More Sr '9620000.00
20 Ethan Wing FVermont Academy Fr '98220000.00
11 Owen McDevitt FDWorcester Academy So '98220000.00
3 Henry Meyerrose FAndover Fr '98270000.00
7 Patrick Corcoran DCanterbury Jr '96290000.00
20 Barrett Sogard FHotchkiss Jr '95230000.00
24 Caleb Perez DKimball Union Jr '97330000.00
24 Austin Tautfest FLoomis Chaffee Fr '98280000.00
25 Alex McGaw DTilton So '98310000.00
4 Michael Lipera FTrinity-Pawling Sr '95250000.00
25 Tim Sanford DWestminster So '96240000.00
22 Mitchell Jones FBrooks Jr '96300000.00
4 Riley Boivin FKents Hill So '97210000.00
15 Andrew Watson FDKingswood Oxford Jr '97210000.00
19 Ben Canniff DMiddlesex Jr '97190000.00
7 Kyle Sarazin DPingree Jr '97280000.00
14 Eric Biddulph-West DRye Country Day So '98210000.00
13 Ryan Kasiarz CSt. Thomas More Sr '9420000.00
40 Sean Wilkinson FAlbany Academy Fr '99200000.00
14 Eric Butte FBelmont Hill So '9770000.00
20 Johnny Dorio FCanterbury Fr '99260000.00
25 Francois Laflamme DDeerfield So '97250000.00
11 Andrew Bechard FGunnery Fr '98250000.00
2 Connor Roth DHotchkiss Sr '96260000.00
13 Chris Levesque FPomfret Jr '97160000.00
11 Anthony Giannelli FTilton Pg '95300000.00
9 Teagan Meehan FBrewster Academy So '9720000.00
7 Connor Leach FBrewster Academy Fr '99240000.00
3 Eric Farmer FBrooks Jr '96300000.00
26 Simon Chen DBrooks So '97290000.00
18 Ben Steele DKingswood Oxford So '97200000.00
14 Andrew Keith FNorth Yarmouth Academy Fr '99260000.00
16 Max Marsden FPortsmouth Abbey Jr '96120000.00
24 Brett Rahbany FRivers Fr '99250000.00
11 Daniel Maguerza DSt. Thomas More So '9620000.00
3 Oliver Annson FVermont Academy Fr '98220000.00
15 Kyle Boudrot DWorcester Academy Fr '98220000.00
4 Jeremy Toscano DKing-Low Fr 50000.00
14 Colin Moffet FMoses Brown Fr 160000.00
8 Jacob Tomsik FAndover Fr '98270000.00
12 Jack Steverman FBB&N Jr '95260000.00
11 Rich Gedney FMilton Jr '96250000.00
16 James Lydon DThayer So '98170000.00
6 Tiger Lindsay DWilliston Northampton So '98150000.00
24 Sam Dwinnell FMiddlesex Fr '9860000.00
19 Johnny Snell FDNorth Yarmouth Academy So '97180000.00
20 Sean Heffron FPingree Fr '98280000.00
6 Jeremy Regan DRye Country Day So '98210000.00
7 Spencer Shelton DSt. George's Jr '96220000.00
17 Boris Major FDSt. Thomas More So '9720000.00
25 Kate Connick FKing-Low Fr '9950000.00
38 Brody Carter FAlbany Academy So '9840000.00
27 Will Besch DAlbany Academy Jr '97180000.00
13 Junyan Mak FGunnery Jr '97260000.00
16 William Tessier CHolderness Jr '96270000.00
9 Andy Choi FHotchkiss So '98260000.00
23 Zackary Corr DLawrence Academy Fr '98260000.00
24 Braydon Cresswell DMillbrook Fr '98310000.00
14 Brendan Piccini FMilton '95220000.00
20 Chris Ruspini FTilton So '97250000.00
20 Myles Greenwald DHarvey Sr '96160000.00
6 Joseph Muller DHebron Jr '96220000.00
2 Michael Dillon FKingswood Oxford Jr '97190000.00
16 Chase Davenport FMiddlesex So '98230000.00
11 Austin Kidder FNorth Yarmouth Academy Sr '95110000.00
4 Forbes Crowley DRye Country Day Fr '98180000.00
18 Taevon Walker DSt. Thomas More Sr 20000.00
9 Zack Cloutier FDWorcester Academy Sr '96220000.00
26 Charlie Wheeler FKing-Low So '9850000.00
9 Matt Murphy FBelmont Hill Sr '95300000.00
3 Kyle Hoffman DGovernor's So '96260000.00
22 Ture Linden FKent So '9770000.00
17 Austin Timpone DKimball Union Jr '96220000.00
10 Thomas Barron FLawrence Academy Sr '96250000.00
7 Gib Mitchell DMillbrook Sr '95290000.00
28 Griffin Sperry FTilton Pg '95300000.00
12 Johnny Ruggiero FTrinity-Pawling So '98120000.00
13 Michael Logan FWestminster Sr '94260000.00
15 Ian Foster FBrewster Academy Jr '96240000.00
4 Matt Mullen DGroton Fr '98250000.00
13 Jeremy Valois FHoosac So '97200000.00
16 Matt Gutermann FKingswood Oxford Sr '96210000.00
23 Sam Varsano FPingree Jr '97280000.00
17 Kevin Jantz FPortsmouth Abbey Sr '96170000.00
23 Aidan Collins DRoxbury Latin So '98170000.00
22 Ryan Zeplin FRye Country Day Fr '98210000.00
19 Jack Bronsky FRye Country Day Fr '98180000.00
19 Brendan Strobel FSt. Thomas More Sr 20000.00
14 Andrew Reggio FVermont Academy Jr '96250000.00
14 Tom Gow DWorcester Academy Jr '97220000.00
17 Tora Liu DAndover So '98270000.00
12 Drew Spysinski FDCanterbury Sr '94250000.00
14 Tyrus Xanthos DCanterbury So '97290000.00
2 Will Robertson FKent Fr '9740000.00
18 Thomas Soule FNoble & Greenough Sr '95280000.00
19 Luther Vom Eigen FSt. Paul's So '96300000.00
12 Peter Mullin FSt. Sebastian's So '97250000.00
67 Tyler Breen FTaft Sr '94180000.00
19 Andrew Markham DTilton Pg '94310000.00
15 John Morretti FTilton Fr '98110000.00
17 Drew Flynn FHoosac Jr '96200000.00
11 Evan Sliker DKingswood Oxford Jr '97210000.00
24 Cam Curley DPingree So '98280000.00
91 Nick Santucci FRye Country Day Fr '98180000.00
22 Cody Boyle FSt. Thomas More Sr 20000.00
25 Ian Maag FAndover Pg '94270000.00
20 Christian Layton DBelmont Hill Jr '97300000.00
15 Charley Borek FChoate Jr '9610000.00
19 Tucker Marr FGovernor's Jr '9640000.00
17 Jesper Lundgren FGunnery Jr '96270000.00
8 Sam Meau DHolderness So '97280000.00
6 Jack Murphy FLawrence Academy Jr '97260000.00
76 Liam Devin DTaft Sr '95210000.00
20 Drew Simeon DWestminster Jr '96240000.00
18 Derek Muse FBerwick Fr '99200000.00
16 Paul Miller FBrooks Fr '98160000.00
11 Kevin Rodgers DKents Hill Jr '97290000.00
6 Ted Oulundson DKents Hill So '9730000.00
22 Jake Goorno FMiddlesex Fr '9860000.00
5 Dennis Guo FRoxbury Latin Sr '96230000.00
28 David Hauben FRye Country Day So '98210000.00
24 Greg McKinnon DSt. George's Sr '95220000.00
25 Harley Simmers DSt. Thomas More Sr 20000.00
6 Mark Skolnick CKing-Low So 50000.00
21 Michael McGreal DAndover Fr '99270000.00
7 Adam Koeppel FDeerfield Jr '96230000.00
22 Trey McDougall FKimball Union Sr '95100000.00
22 Colin Phelan FLoomis Chaffee So '9790000.00
15 Felix Allard FSalisbury Sr '96270000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.