March 13, 2012

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2011-12

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
12 Charlie Donners DDexter Jr 261622381.46
4 Jeff Taylor DAlbany Academy Sr '94261028381.46
4 Marc Biega DSalisbury Sr '9428830381.36
2 Anthony Florentino DSouth Kent Jr '9514514191.36
22 Scotty Allen DSt. George's Sr 201314271.35
19 Logan Day DKents Hill Jr 281719361.29
2 Jonathan Grassie DBerwick Jr '9518815231.28
11 Jacob Schechter DLawrence Academy Sr '9321620261.24
21 Aaron Titcomb DBrewster Academy Sr '93241118291.21
18 Gavin Bayreuther DHolderness Jr 291420341.17
4 Perry Holcombe DKent Sr 271021311.15
14 Will Goss DExeter Sr '9230529341.13
21 Liam Darcy DBerwick Fr '9721517221.05
15 Rob O'Gara DMilton Sr 24520251.04
15 Noah Hanifin DSt. Sebastian's Fr 28524291.04
7 Carl D'Amour-Belizario DMillbrook Sr '9332528331.03
15 Corey Scammon DCushing Sr '9330327301.00
5 Geoff Sullivan DGovernor's Jr '9326818261.00
13 Chance MacDonald DGroton So '9519316191.00
10 Luke Turchetta DGroton Sr '93211010200.95
20 Cody Champagne DSouth Kent Jr '9415311140.93
7 Andy Michailidis DWestminster Sr 27618240.89
4 Matt Mortimer DWorcester Academy Sr 2199180.86
16 Mitch Nylen DBrooks Jr 27716230.85
23 Phil Johansson DHolderness Jr 291113240.83
8 Evan Neugold DWestminster Sr 27319220.81
13 Ian Sheridan FDDexter So '9526813210.81
18 Austin Rook DRivers Fr '9725911200.80
7 Jon Ahern DAvon Old Farms Sr '9327219210.78
6 Gustav Fredrikson DWilliston Northampton Pg '9226416200.77
5 Brian Ouellette DTabor Sr '9325316190.76
24 P. J. Falvey DNoble & Greenough Sr 27317200.74
21 Billy Olson DMiddlesex Jr '9422313160.73
8 Daniel Walsh DRivers Sr 1876130.72
4 Benjamin Hjalmarsson FDGunnery Sr 28614200.71
2 Aidan Hartigan DBB&N Sr 28317200.71
3 Ben Masella DDeerfield Sr '9324512170.71
6 Blake Cormier DMiddlesex Sr '931739120.71
18 Michael Faulkner DBrunswick So '9627316190.70
3 Tim Boyle DNoble & Greenough Sr 26612180.69
4 George Crowley DRivers Sr 1949130.68
16 John Bragga DHoosac Sr 1949130.68
4 Harrison Markell DMiddlesex Fr '9722213150.68
5 Colin Sullivan DAvon Old Farms Sr '932479160.67
17 Kevin Jantz DPortsmouth Abbey So '9621410140.67
6 Ryan Secor DAlbany Academy Pg '9332615210.66
17 Scott Rolph DTilton Sr 31614200.65
24 Drayzen Zack DAlbany Academy Sr '9331020200.65
3 Will Toffey DSalisbury So '9428117180.64
3 Brian Rowland DBB&N Jr 25610160.64
7 Jay Kourkoulis DPomfret Sr '9322410140.64
4 Zack Malatesta DPingree Fr 27512170.63
22 Jeremy Vautor DNew Hampton Sr 2377140.61
8 Malcolm Hayes DNew Hampton So '952359140.61
6 Phil Sciretta DNoble & Greenough Sr 28215170.61
6 Camil Blanchet FDDeerfield So '9425114150.60
22 Brenden Geary DTabor Sr '9225411150.60
6 Brad Smelstor DSt. Paul's Sr '9325213150.60
2 Connor Light DAndover Jr 22310130.59
4 Nick Foland DWinchendon Jr '9424212140.58
24 Kyle O'Brien DCushing Sr '9331612180.58
16 Braedan Foote DWorcester Academy Sr 1938110.58
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's Jr 28115160.57
19 Travis Army DWorcester Academy Pg 2166120.57
25 Alex Carle DKimball Union Jr '9430314170.57
12 Austin King FDLoomis Chaffee Sr 23310130.57
18 Mike Menter FDMiddlesex So '95167290.56
6 RJ Bishop DTrinity-Pawling Jr '9425212140.56
22 Jack Even DAvon Old Farms Sr '9327213150.56
15 Alexander Hreib DSt. Mark's Fr 27213150.56
10 Joe Depietto DChoate Sr '9327114150.56
2 Sam Boyd DCushing Sr '9231611170.55
10 Dylan Bengston FDSouth Kent Jr '94153580.53
15 Neil Maietta DBerwick Jr '95151780.53
5 Drew Benjamin DProctor Jr '951946100.53
5 Nick Owen DHebron Jr '9425310130.52
4 A.J. DiRienzo DCanterbury Sr '932759140.52
6 Mike Graham DKent Jr 27212140.52
2 Terrance Amorosa DHolderness So 2969150.52
16 Michael Russo DLawrence Academy Jr '943179160.52
26 Gus Harms DBerkshire Sr 31412160.52
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon So '952877140.50
6 Connor Costello DGovernor's Sr '942868140.50
9 Jack Rautiola DRivers Sr 2247110.50
3 Jordan Moore DProctor So '9420010100.50
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire So '9531510150.48
6 Quin Pompi DBerkshire Jr '9431312150.48
11 Will Blazer DNorthfield Mt. Hermon Jr '942968140.48
8 Peter Khoury DBrunswick Jr '9529410140.48
3 Filip Akermark DKents Hill Jr 29212140.48
2 Conor Clement DPingree Sr 2776130.48
6 Griff Martin DAvon Old Farms Jr '942749130.48
10 Joe McNamara DBelmont Hill Sr '9325111120.48
2 Daniel Camilletti DHotchkiss Jr '942347110.48
9 Marc Olivier Lehoux DBerwick Sr '932155100.48
10 Joe Lancioni DKingswood Oxford Jr '95193690.47
20 Lucas Savvidis DHoosac Jr 192790.47
12 John Baker DBrunswick Sr '9430311140.47
9 Andrew Sullivan FDTilton So '9530212140.47
8 Cameron Romoff DGunnery Sr 2849130.46
14 Mark Upton FDSt. Mark's Jr 2648120.46
6 Mitch Barrington DDexter Jr 2648120.46
12 Bryan Shea DBrewster Academy Sr 2447110.46
16 Connor Cranston DWinchendon Sr 24110110.46
4 Connor Evangelista DKimball Union Jr 31410140.45
27 Doyle Somerby DKimball Union Jr '9431113140.45
15 Isaac Lipton DNorthfield Mt. Hermon So '95200990.45
4 Jake Kulevich DBerkshire Pg 27210120.44
5 Alec Strain FDSt. Mark's Sr 27111120.44
12 Greg Zaffino DSt. Paul's Jr '942538110.44
16 Connor Hegarty DBB&N Jr '9525110110.44
6 Dakota Ford DGunnery Jr 2328100.43
6 Chas South DTaft Jr '942328100.43
22 Ryan Segalla DSalisbury Jr '942866120.43
7 Shane Dalton DGovernor's Sr '922866120.43
25 Greg Liautaud DCanterbury Jr '942857120.43
9 Daniel Fritz DCanterbury Jr '952839120.43
18 R.J. Caruso DBB&N So '9428210120.43
4 Andrew Neary DDexter Jr 2647110.42
2 Joe Esposito DSt. George's So 194480.42
10 Joseph Lace DLawrence Academy Jr '943158130.42
16 John Macleod DKimball Union Fr '9631013130.42
6 Ryan Sullivan DWinchendon Sr '932419100.42
8 Patrick Bartolomucci DVermont Academy So '95225490.41
18 Max Daigle DChoate So '952738110.41
17 Austin Caito DExeter Pg '9230210120.40
19 Gabriel Renaud DTabor Sr '922555100.40
11 Conor Lamberti DChoate Pg '92151560.40
9 Nicholas Antenucci DPingree Jr 2847110.39
5 J.C. Winslow DNew Hampton Pg 234590.39
3 Tyler Wilmot DAlbany Academy Sr '93233690.39
7 Cavan Finigan DRoxbury Latin Sr 186170.39
3 Tyler Estee DTilton Pg 31210120.39
20 David Belluche DAndover So '952628100.38
5 Pat Florence DGroton Sr '93215380.38
4 Chris King DGroton Jr '94210880.38
11 Cole Morrissette DMilton Jr '94243690.38
13 Tord Thoresen DKent Sr 2728100.37
2 Thomas Welsh DSalisbury Jr '952728100.37
8 Stephen Whyte DHoosac Sr 190770.37
9 Brady Palmer DBrewster Academy Sr 221780.36
13 Cody Lefler DTrinity-Pawling Jr '95252790.36
26 Jake McCarthy DSt. Sebastian's So 2819100.36
7 Richie Boyd DCushing So '953129110.35
24 Greg McKinnon DSt. George's So '95203470.35
7 Brendan Tracy DHotchkiss Pg '93232680.35
12 Derek Britner DProctor Fr '97231780.35
4 Mike Grassi DWilliston Northampton Pg '93261890.35
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms So '95271890.33
3 Seth Cupak DWilliston Northampton So '95213470.33
23 Bobby Wurster DChoate Fr '96152350.33
2 Danny Kelly DBelmont Hill So '953128100.32
14 Brian Helderman DBerkshire Sr 3119100.32
6 Brandon Bourgeois DKents Hill Sr 283690.32
5 Mark Hamilton DSalisbury Jr '94282790.32
7 Liam Feeney DDexter So '95254480.32
12 Thomas Shannon DAndover Sr 251780.32
4 John Cunningham DPomfret Jr '93251780.32
2 Nick Pascucci DProctor Jr '94220770.32
10 Dan Mainello DAlbany Academy Jr '953246100.31
4 Tyler Wood DNoble & Greenough Jr '94294590.31
4 Sam Hudziak DSt. Paul's Jr '93264480.31
15 Michael Kim DAndover So '95263580.31
19 Max Summermatter DExeter Sr '94261780.31
6 Alex Mills DHebron Sr '93261780.31
2 Connor Van Arnam DNorthfield Mt. Hermon Jr '94201560.30
5 Nick Casacci DKent Sr 271780.30
5 Evan Williams DMillbrook So '95271780.30
17 Brian Connelly DWinchendon Sr '93243470.29
7 Michael Thiesing DWinchendon Pg '93242570.29
25 Wiley Sherman DHotchkiss So '95242570.29
11 Evan O'Brien DAlbany Academy Sr '94313690.29
8 Connor Brassard DCushing So '95311890.29
11 Sam Cregg DPingree Sr 280880.29
18 Dan Glavin DGroton Jr '95212460.29
4 Brett Curran DTaft Pg '93211560.29
23 Joe Gentile DGroton So '95211560.29
4 Justin Levesque DHebron Sr '92252570.28
23 Taylor Topousis DDeerfield Pg '92251670.28
7 Trey Palczynski DTabor So '95250770.28
21 Matt Deveney DRoxbury Latin Jr 183250.28
19 Ford Donovan DMiddlesex Sr '93222460.27
19 Zander Buttress DBrooks Sr 261670.27
24 Tyler Duval DDexter So '95260770.27
13 CJ Davis DNorth Yarmouth Academy Sr '93152240.27
12 Alex Joscelyn-Loomis DBerwick Jr '95150440.27
27 John McCarthy DCanterbury Pg '92272570.26
9 Brett Mackell DGunnery Sr 272570.26
6 Steven Patalano FDBB&N So '96285270.25
16 Scott Casley FDCanterbury Sr '93282570.25
21 Kai Frankville DGunnery Jr 280770.25
18 Mikael Clement DBrewster Academy Sr 242460.25
19 Max Franzone FDTrinity-Pawling Sr '93241560.25
19 Tyler Difrancesco DKingswood Oxford So '96202350.25
7 Dorien Llewellyn DGroton Fr '96202350.25
22 Peter Mumford DGroton Jr '94161340.25
24 Andre Masse DBrunswick Jr '93120330.25
7 Soren Hanson DBelmont Hill Sr '93252460.24
24 Matt Lombardozzi DRivers Fr '97251560.24
17 Nicholas Fukuda FDTabor Sr '92250660.24
15 Warren Lorenz FDLoomis Chaffee Jr '94212350.24
3 Robert Beshere DGroton So '95170440.24
26 Nick Wallace DTilton So 262460.23
5 Sean Kavanagh DAndover Pg 260660.23
15 Jack Ouellette DDexter Fr '96130330.23
23 Evan Duffy DLoomis Chaffee Sr '93221450.23
2 Robert Klein DLawrence Academy Jr '95312570.23
4 Terry Goguen DBelmont Hill Sr '93311670.23
3 Cam Armstrong DBrooks So '95271560.22
4 Derek Pratt DNorthfield Mt. Hermon Jr '94270660.22
7 Eric Dolan DSt. Mark's Sr 270660.22
15 George Bukawyn DGroton Jr '94183140.22
6 Ryan Barnes DTabor So '95181340.22
22 Marco Scotti DHoosac Sr 181340.22
11 Tommy Grant DTaft Jr '94231450.22
3 Matt Williams DGunnery Sr 282460.21
11 Brandon McLennan DKents Hill So 291560.21
2 Chris Mason DKents Hill Pg 290660.21
11 Chris Keating DExeter Jr '94300660.20
23 AJ James FDTrinity-Pawling So '95251450.20
18 Sunho Park FDDeerfield So '94250550.20
12 Colby Carlone DKingswood Oxford Sr '94200440.20
14 Ryan Melvin DCanterbury Sr '93200440.20
3 Dan Gallant DBerwick Jr '94200440.20
18 Jarno Mannisto DNorth Yarmouth Academy Sr '93152130.20
13 Ryan Ziadie DSouth Kent Sr '94150330.20
4 Joshua Watkinson DSouth Kent Sr '94150330.20
8 Nick Iafrate DSouth Kent Sr '94150330.20
19 Mitch VanGameren FDLoomis Chaffee Sr '93101120.20
15 Jack Henry Esler DAlbany Academy Sr '94313360.19
3 Steve Inman DCushing Pg '92312460.19
17 AJ Wallace DMillbrook So '95312460.19
14 Stephen Metayer DWilliston Northampton Pg '92261450.19
3 Ryan Bliss DSt. Paul's So '96211340.19
19 Rob Tuite DPortsmouth Abbey So '95211340.19
6 Matt Zornik DWorcester Academy Jr '94211340.19
22 Peter Hameline DTaft Jr '94210440.19
23 Andrew Evans DPortsmouth Abbey Jr '96210440.19
3 Nick Desisto DRivers Jr 160330.19
2 Pier- Michel Lapointe DHebron Sr '93273250.19
6 John Uppgren DChoate Sr '94271450.19
25 DJ Steed DHebron So '95271450.19
21 Matt Knudson DWestminster Sr 270550.19
26 Lonnie Taylor DHebron Sr '94270550.19
17 Mitch Luti DPingree So 270550.19
16 Billy Malloy DRoxbury Latin Fr '96111120.18
5 Conor Reenstierna DSt. Sebastian's Sr '93281450.18
17 Nate Antesberger DVermont Academy Fr '96171230.18
16 Scott Hooper DHotchkiss So '95232240.17
39 Eric Macken DTaft So '95231340.17
5 Dennis Maier FDNorthfield Mt. Hermon Jr '94291450.17
22 Corey Wisnowski DBerkshire Sr 302350.17
23 Ryan Frazier DTilton Jr 301450.17
7 Francois Michaud DBrewster Academy Jr 243140.17
2 Thomas Walsh DWilliston Northampton Jr '94241340.17
4 Matt Gilray DBrewster Academy So 241340.17
23 Jeff Smolens DWestminster Sr 240440.17
12 Sean McGonagle DRivers Jr 240440.17
3 Christian Thamert DKimball Union Sr '93312350.16
21 Sean O'Brien DTilton So '95312350.16
8 Jarred Kubas DDeerfield Jr '95251340.16
8 AJ Beckwith DTrinity-Pawling So '94250440.16
6 Gunnar Merrick DPomfret So '95250440.16
6 Tyler Collard DHoosac Jr '93190330.16
3 Erik Rost DWestminster So '95260440.15
2 John Gratton DBrooks Jr 273140.15
8 Chris Capizzano DKent Jr 272240.15
4 Danny Snyder DWestminster Jr 270440.15
10 Ben Harwood DKents Hill Jr 281340.14
6 Willie Brooks DSalisbury Jr '94281340.14
13 Charlie Better DBrunswick Jr '94280440.14
17 Grant Reichel DLawrence Academy Sr '93280440.14
13 Tom Biagetti DPortsmouth Abbey So '96210330.14
3 Robert Shapiro DMiddlesex So '9571010.14
21 Cam Kaiser DBerkshire Jr '9470110.14
3 Tyler Evangelous DHolderness Jr 291340.14
4 Nick Nonis DGovernor's So '95291340.14
5 Andrew Inches DNoble & Greenough Sr 291340.14
2 Andrew Reis DMillbrook Sr '93290440.14
3 Vincent Ditmore DChoate Fr '97220330.14
67 Maxim-Albert Tremblay DTaft So '95220330.14
4 Sam Jaxtimer DProctor So '96220330.14
12 Eric Murphy DBrooks Jr 231230.13
3 Ryan Begoon DHotchkiss Jr '94230330.13
5 Sean MacLeod DTilton Pg 313140.13
6 Cam Beecy DKimball Union Fr '96311340.13
21 Joseph Menniti DMillbrook Jr '94321340.13
20 Alex Autry DWilliston Northampton Sr '92242130.13
2 Patryk Krzesaj DMilton So '95240330.13
14 Sean Hallice DWinchendon So '95240330.13
5 Sam Tweed DMiddlesex Sr '94161120.13
25 Artem Savelyev FDNorth Yarmouth Academy Pg '93160220.13
19 James Moeller DPomfret Jr '94251230.12
5 Byers Kadow DDeerfield Jr '94250330.12
12 Jordan Prizant DDeerfield Jr '94250330.12
17 Chris Phillips FDWorcester Academy Pg 171120.12
11 Jke Harrington DSalisbury Jr '94170220.12
2 TJ Roche DKent Jr 270330.11
27 Mike Harris FDBB&N Fr '97180220.11
2 Dominic Rovero DGunnery So '96282130.11
21 Aidan Flanagan DAlbany Academy So '96280330.11
4 Tucker Harrington DSt. George's Sr 191120.11
3 Jake Pavlik DKingswood Oxford Sr '94191120.11
25 Cooper Del Zotto DTaft Sr '94190220.11
18 Mac Flaherty DExeter Jr '95290330.10
7 Andrew Edelson DKent Jr 200220.10
14 Steve Tabor DVermont Academy Sr 100110.10
11 Sean Connors DBelmont Hill Sr '93310330.10
7 Eric Sachse DWorcester Academy So 211120.10
22 Bobby Ronacher DVermont Academy Jr '95221120.09
13 Sam Carlin FDMiddlesex Fr '96220220.09
24 James Conley DRoxbury Latin So '95110110.09
13 Connor Sullivan FDHotchkiss Sr '93231120.09
68 Matt Liebers DTaft So '95230220.09
23 JB Cline DAndover So '95241120.08
16 Ryley MacEachern FDSalisbury Jr '94240220.08
7 Nick Viceconte DBrunswick Jr '94260220.08
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms Fr '96271120.07
5 Henry Hobbs DBrunswick So '95270220.07
24 Samuel Rioux DHebron Jr '94270220.07
25 Xavier Morin DWestminster Jr 270220.07
27 Thomas Dockery DAvon Old Farms '95270220.07
21 Colin Merrill DNorth Yarmouth Academy So '96141010.07
20 Jeremy Monk DSt. George's Jr 140110.07
6 Keegan McCarthy DSouth Kent Sr '94140110.07
2 J. C. Brassard DNoble & Greenough So '95291120.07
12 Matt Thomas DHolderness So '95290220.07
16 Alex Leininger DHolderness Sr 290220.07
8 Simon Pinsonneault FDKents Hill Jr 290220.07
8 Michael Ducharme DGovernor's So '95290220.07
27 Griffin Py DExeter So '96300220.07
3 Dan Csapler DBelmont Hill Sr '92311120.06
6 Nolan Rusk DBerwick Sr '94160110.06
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin Jr 181010.06
8 Colin Molloy DRoxbury Latin Fr '96181010.06
11 Max Freeman DGunnery Jr 181010.06
8 Jeremy Gunn DMilton So '95180110.06
5 Colin Cahill DPomfret Jr '94180110.06
3 T.J. Bicknell FDNew Hampton Pg 180110.06
15 Stephan Mata DHoosac Jr '94190110.05
20 Drew Spysinski DCanterbury So '94190110.05
6 Dillon Wright DCanterbury Jr '93190110.05
8 Steven Yowan DChoate So '95200110.05
21 Joe Jenkins FDWorcester Academy Jr '94200110.05
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey Fr '97210110.05
21 Dante Tomassini DTrinity-Pawling So '95210110.05
14 Tom Gow DWorcester Academy Fr '97210110.05
5 Cody Livermore DBrewster Academy So 220110.05
8 Griffin Foley DWilliston Northampton Jr '94220110.05
3 Nate Mackenzie DBrewster Academy So 220110.05
25 Ben Barton DNew Hampton Fr '96231010.04
4 Matt Bytalan DLoomis Chaffee Jr '93231010.04
21 Rob Harbison DTaft Jr '94230110.04
22 Will Stevens FDWestminster Sr 240110.04
3 Henrik Dion DMilton Fr '96240110.04
5 Peter Graves DMilton So 240110.04
3 Nicholas Holt DTabor So '95251010.04
10 Daniel Barker DGunnery Sr 250110.04
5 Marty Hackler DBrooks Sr 250110.04
25 Eric Meyers DAndover Jr 250110.04
21 Evan Phillips DAvon Old Farms Sr '93260110.04
16 Taylor Perkins DAndover Sr 260110.04
24 Zach St. Pierre DBrooks So '95270110.04
23 Matt Ouellette DSt. Sebastian's So '95270110.04
9 Tyler Granara DBelmont Hill So '95280110.04
9 Dickson Smith DHolderness Sr 291010.03
8 Kane Haffey FDExeter Pg '93291010.03
2 Mark Esposito DBrunswick So '95290110.03
17 Pat Lynch DKimball Union Jr '94310110.03
8 Sean Fleisher DMillbrook Jr '94310110.03
8 Michael Urquhart DCanterbury Jr '94120000.00
20 Marc Steele DExeter So '96270000.00
3 Max King DPomfret Jr '9380000.00
12 Brian Powers DMiddlesex Fr '97130000.00
12 Peter Cahill DRoxbury Latin Fr '96110000.00
10 Alex Cramer DSt. George's So 190000.00
18 Joe Hochrein DCanterbury Sr '94120000.00
6 Charlie Dudzik DHotchkiss So '95220000.00
26 Raphael Guillebon DLawrence Academy Fr '9650000.00
21 Matt Sullivan FDMilton Jr '95240000.00
21 Nate Bubacy DSalisbury Sr '93280000.00
2 Connor McGuirk DSt. Sebastian's Jr 270000.00
12 Ryan Strange DWestminster Jr 220000.00
3 Olivier Frenette DHebron So '94230000.00
40 Bryce Tetreault FDNorth Yarmouth Academy So '9660000.00
3 EJ Culhane DLoomis Chaffee Jr '9470000.00
6 Zach Breen DLoomis Chaffee Sr '92220000.00
19 Flurin Domenig DSt. Paul's Jr '94220000.00
4 Matthew Doherty DSt. Sebastian's Fr '9680000.00
7 Zach Mines FDKents Hill Jr 40000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford Fr '96190000.00
11 Jimmy Joyce DRoxbury Latin So 180000.00
6 Alex Santangelo DSt. Mark's Sr 270000.00
11 Doug Eisman DLoomis Chaffee So '96150000.00
11 Stefan Page DSt. Paul's So '96200000.00
6 C.J. Mulieri DTilton So '95180000.00
6 Martin Buckley DRoxbury Latin So '96170000.00
5 Antoine Audet DLoomis Chaffee Sr '93190000.00
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's Fr '96260000.00
2 Jeremy Choroszy FDTilton So '9670000.00
24 Matt Hawkins FDNorth Yarmouth Academy Jr '95110000.00
9 Michael Bohl DAlbany Academy Fr '97260000.00
5 Justin Coachman DWilliston Northampton Sr '9370000.00
2 Thomas Kosakowski DWinchendon So '96110000.00
20 Zach Baharozian FDGroton Sr '9480000.00
22 Charlie Owen FDMiddlesex So '95220000.00
27 Max Goldstein DPingree Jr 270000.00
5 Kevin Golden DSouth Kent Pg '93140000.00
3 Nicholas Radwan DLawrence Academy So '95280000.00
6 Justin Yoon FDMilton Fr 210000.00
3 Trent Dennington DTrinity-Pawling Sr '9260000.00
19 Mackenzie Brasloff DHoosac Sr 190000.00
5 Wesley Bright DNorth Yarmouth Academy So '95140000.00
12 Brendan Dawson DSt. Mark's Fr '96240000.00
13 Ellis Gould FDLoomis Chaffee Sr '93230000.00
8 Jake Bennett DNoble & Greenough Jr 290000.00
28 Alex Arnold DBrooks Sr 230000.00
17 Dylan Borruso DKingswood Oxford Fr '97200000.00
9 Sam Muse DMiddlesex So '9510000.00
5 Dennis Guo DRoxbury Latin So '96180000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.