March 13, 2012

New England Prep Hockey Scoring All 2011-12

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
9 Mike Pontarelli FSt. Mark's Jr 274531762.81
13 Matt Beattie FExeter Pg '92283934732.61
8 Tim Doherty FSt. George's So 191231432.26
39 Brian Hart FExeter Sr '93293134652.24
9 Alex Rauter FChoate Jr '94252429532.12
14 Trevor Fidler CDexter Jr 262431552.12
19 Reed Harper FProctor Sr '93222323462.09
8 Danny O'Regan FSt. Sebastian's Sr 262034542.08
22 Ben Foster FChoate Sr '93272531562.07
17 Bill Seligman FChoate Sr '93271937562.07
12 Alexandre Poulin FSouth Kent Pg '93151615312.07
18 Phillipe Gadoury FHoosac Jr 192118392.05
9 Danyil Medvedev FWinchendon Pg '93202021412.05
12 Adam Gilmour FNoble & Greenough Jr 282630562.00
12 Michael Restuccia FWinchendon Sr '93242325482.00
27 Yannick Crete FSouth Kent Sr '9415218291.93
11 Chris Calnan FNoble & Greenough Jr 292827551.90
16 Matt Rubinoff FExeter Pg '93271635511.89
20 Tyler Hynes FAlbany Academy Sr '93323327601.88
21 Mike Doherty FGroton Sr '93202215371.85
10 Kevin Duane FBrunswick Sr '94292924531.83
6 Jimmy Ferretti FSt. George's Sr 191816341.79
27 Philip Zielonka FSalisbury Sr '93282624501.79
9 Chris Izmirlian FWestminster Sr 272028481.78
3 Joe Caico FWorcester Academy So '95212413371.76
21 Griffin Votolato FNew Hampton Sr '93231327401.74
10 Felix Page FHoosac Jr 191320331.74
18 Derek Barach FAlbany Academy Jr '95311934531.71
12 Elliot Vorel FMilton Jr '94241427411.71
7 Nolan Redler FPingree Fr 272223451.67
17 Nick Buly FSt. Mark's Jr 271827451.67
16 Sotiri Athanasopoulos FSouth Kent Pg '9315916251.67
9 Eddie Ellis FAndover Jr 261924431.65
9 Sean MacTavish FBrunswick Jr '94302623491.63
21 Doug Usseglio FWinchendon Pg '93241227391.63
19 Luke Esposito FBrunswick Sr '93291433471.62
19 Ricky Kramer FBerwick Jr '9421925341.62
19 Garrett Hehir FCushing Jr '93301731481.60
11 Anthony Flaherty FTilton Sr 302027471.57
19 Mark Knowlton CAlbany Academy Sr '94322426501.56
21 Matthew Salhany FTabor Sr '93251623391.56
18 Anthony Sabitsky FMilton '94242314371.54
14 Tim Driscoll FAndover Pg 262317401.54
17 Michael Reed FSt. George's Jr 191415291.53
16 David Hallisey FWestminster Jr 272516411.52
21 Alex Carlacci FExeter Pg '93271625411.52
27 Colin White FNoble & Greenough G8 291628441.52
15 Tyler Whitney FLawrence Academy Sr '93311037471.52
17 Luke Griffin FBB&N Sr 281725421.50
12 Boo Nieves FKent Sr 26732391.50
24 Nick Leonard FBrewster Academy Pg 242214361.50
22 Devin Tringale LWLawrence Academy Sr '93311927461.48
18 Shane Eiserman FCushing So '95301826441.47
12 Charlie Donners DDexter Jr 261622381.46
4 Jeff Taylor DAlbany Academy Sr '94261028381.46
7 Will Kreitler FMiddlesex Jr '94221220321.45
14 Jared Cockrell FKents Hill So '95161211231.44
15 Jeff Celniker FCanterbury Jr '93282515401.43
12 Nate Soter FPingree Sr 282020401.43
10 Matt Pugh FBB&N Sr 281723401.43
9 Vincent Russo FAvon Old Farms Jr '94271721381.41
19 Nick Finn FWestminster Sr 271424381.41
10 Kyle Larson FTilton Sr 312320431.39
24 Niko Rufo FKimball Union Jr '94311825431.39
16 Ryan Donato FDexter Fr '96261422361.38
26 Ryan Rosenthal FKent Sr 271918371.37
13 Brett Lawson FSt. Mark's Sr 271423371.37
9 Max Woods FNew Hampton Pg 221614301.36
18 Jarrid Privitera FGunnery Sr 281622381.36
11 Nic Pierog FCanterbury Sr '93281523381.36
4 Marc Biega DSalisbury Sr '9428830381.36
2 Anthony Florentino DSouth Kent Jr '9514514191.36
11 Casey Miller FKimball Union Jr '94311824421.35
19 Penn Sednaoui FMillbrook Pg 311725421.35
22 Scotty Allen DSt. George's Sr 201314271.35
4 Anthony Maiuri FNew Hampton Jr 231714311.35
4 Mark Dufour FKents Hill Jr 282314371.32
19 Alex Gonye FDeerfield Jr '94251815331.32
17 Packy Jones FBrooks Sr 262212341.31
4 Nick Potter FBrooks Sr 261024341.31
57 Andrew Gaus FTaft So '95231911301.30
16 J.T. Lynch FSt. Mark's Jr 272015351.30
12 Marc Cibelli FGunnery Jr 281917361.29
19 Logan Day DKents Hill Jr 281719361.29
4 Patrick Lepage FHoosac Sr 181013231.28
2 Jonathan Grassie DBerwick Jr '9518815231.28
16 Brandon Bete FNorthfield Mt. Hermon Sr '93292710371.28
19 Jesse Schwartz FSouth Kent Sr '9415811191.27
10 Emilio Audi FWestminster Sr 271123341.26
22 Jonathan Charbonneau FKimball Union Jr '94311920391.26
17 Anthony Bird FGunnery Jr 281718351.25
18 James Winkler FBerwick So '96211511261.24
3 Tim Harrison FDexter Jr 211313261.24
9 Chris Reynolds FPortsmouth Abbey Jr '94211016261.24
11 Jacob Schechter DLawrence Academy Sr '9321620261.24
7 Michael St. Denis FExeter Sr '93261715321.23
9 Mark Fidler LWDexter Sr 261319321.23
11 AJ Lucchese FMiddlesex Jr '9422621271.23
10 Tommy Kelley FSt. Sebastian's Jr 281915341.21
17 Ryan Kangas FProctor Sr '9319716231.21
21 Aaron Titcomb DBrewster Academy Sr '93241118291.21
19 Bryan Sullivan FGovernor's Sr '92291421351.21
27 Jeff Salvatore FPortsmouth Abbey Sr '93201311241.20
25 Dylan Shamburger FAvon Old Farms Sr '9327824321.19
21 Rikard Keussen FKents Hill Jr 281716331.18
14 Tyler Mathieu FHolderness Jr 291717341.17
18 Gavin Bayreuther DHolderness Jr 291420341.17
14 Andrew Hood FBrewster Academy Jr 241117281.17
23 Kevin Salvucci FTabor Sr '93251514291.16
5 Hunter Johnson FSt. George's Fr '9519913221.16
23 Shane Hearn FHebron Sr '92261614301.15
4 Perry Holcombe DKent Sr 271021311.15
19 Corey Ronan FSt. Sebastian's So '95281418321.14
10 John Cross FExeter Jr '94291320331.14
14 Will Goss DExeter Sr '9230529341.13
11 Patrick Harvey FGroton Jr 16315181.13
21 Patrick Young RWRivers Jr 251612281.12
17 Jordan Jancze FDeerfield Jr '9425919281.12
23 Jake Wood FGunnery Sr 261019291.12
11 Hassani Johnson FSt. Mark's Sr 26821291.12
20 Jason Kalinowski FSalisbury Jr '95271416301.11
18 William Messa FLawrence Academy Sr '93311420341.10
16 Chris Jellison FMiddlesex Jr '9421149231.10
14 Tyler Lingel FProctor Sr '9322159241.09
28 Josh Dickman FSt. Paul's Sr '93221311241.09
18 Bucky Surette FProctor Pg '93231312251.09
24 Jacob Farabee FMilton Jr '94241016261.08
20 Zachary Sabatini FTabor Jr '94251314271.08
19 Andrew Doane FNoble & Greenough Sr 261513281.08
21 Tom Jenkins FWilliston Northampton Pg '93261216281.08
11 Matt Dupont FWilliston Northampton Sr '93261216281.08
13 Blaise Healy FTilton Jr 311221331.06
8 Rob Rinn FWorcester Academy Pg 16710171.06
21 Cam Wright FVermont Academy Fr '96211111221.05
21 Liam Darcy DBerwick Fr '9721517221.05
24 Joseph Scarfo FNew Hampton Pg 231014241.04
20 Rob Kiska FTaft Jr '9423717241.04
15 Rob O'Gara DMilton Sr 24520251.04
6 Brendan Burke FSt. Sebastian's Sr '93261116271.04
10 Alex Minter FGovernor's Sr 261017271.04
7 Nick Vasilopoulos FBrooks Jr 27622281.04
15 Joe Czarnota FBB&N Jr 281613291.04
15 Jacob Hand FSalisbury Jr '94281217291.04
15 Noah Hanifin DSt. Sebastian's Fr 28524291.04
15 Francis Parenteau FHolderness Jr 291119301.03
19 Tim DiPretoro FNorthfield Mt. Hermon Sr '92291020301.03
19 Matthew Baldino FLawrence Academy Sr '93311616321.03
10 Shane Kavanagh FCushing So '95311517321.03
13 Thomas Newton FLawrence Academy Jr '94311121321.03
7 Carl D'Amour-Belizario DMillbrook Sr '9332528331.03
14 George Hunkele LWLawrence Academy Jr '94301515301.00
15 Corey Scammon DCushing Sr '9330327301.00
9 Ryan Scarfo FGovernor's Jr '94291514291.00
21 Max Franklin FNoble & Greenough Sr 291118291.00
10 Carlos Fornaris FNorthfield Mt. Hermon So '9528820281.00
18 John Stevens FSalisbury Sr '9428721281.00
5 Geoff Sullivan DGovernor's Jr '9326818261.00
21 Nathan Ferriero FGovernor's Jr '9426719261.00
15 Trevor Yates RWDeerfield So '9525916251.00
15 Ryan O'Toole FWinchendon Sr '9324816241.00
17 Victor Lindstrom FHotchkiss Pg '9223149231.00
19 Chris Hamel FHotchkiss Sr 231211231.00
13 Al Nejmeh FTaft Jr '9323815231.00
18 Zach Gehring FWorcester Academy Sr 21714211.00
16 Kristofer Shelton FSt. George's Jr 19109191.00
13 Chance MacDonald DGroton So '9519316191.00
11 Jimmy Burt FTrinity-Pawling Sr '9218117181.00
7 Joseph Deveny FSouth Kent Sr '941468141.00
9 Matt Foos FTaft So '9533031.00
18 Elie Vered FKimball Union Sr '93311812300.97
22 Carl Hesler FBelmont Hill Jr '94311218300.97
4 Stephan Seeger FBrunswick So '96301613290.97
21 Thomas Aldworth FCushing Jr '95301019290.97
13 Robert Darrar FGunnery Jr 281116270.96
10 Kenny Morrisino FCanterbury Pg '9328522270.96
21 Mike Kelly FHebron Jr '9427818260.96
11 Jake McDonough RWDexter So '95261015250.96
3 Colin Clapton FWinchendon Jr '9324149230.96
23 Pat Trainor FNew Hampton Pg 23814220.96
14 Ford Traff FHotchkiss Pg '9223616220.96
15 Connor Simon FProctor Jr '9422615210.95
10 Luke Turchetta DGroton Sr '93211010200.95
21 Devin Albert FBelmont Hill Sr '9319108180.95
15 Nick Roberto FKimball Union Jr 311415290.94
26 Mike Walker FCushing Sr '93311118290.94
20 Cody Champagne DSouth Kent Jr '9415311140.93
22 Shawn Watson FHolderness Sr 291017270.93
7 Anthony Luzzi FGunnery Jr 28818260.93
11 Harry Clifford FBrunswick Jr '941458130.93
9 Shamus Maloney FTabor Jr '9425914230.92
21 David Loughborough FSt. Sebastian's Sr '93231110210.91
17 Eric Shaw FMiddlesex Fr '96221010200.91
9 Kevin Altidor FMillbrook Sr '93321613290.91
16 Phil Di Giacomo FMillbrook Sr '93321415290.91
13 Ole Setsaas FWilliston Northampton Pg '9221127190.90
17 Mike Najjar FBelmont Hill Jr '93311315280.90
9 Taylor Waybright FKingswood Oxford Sr '9219107170.89
13 Cam Askew FSt. Sebastian's G8 '97281213250.89
9 Danny Casey FKent Jr 271113240.89
7 Andy Michailidis DWestminster Sr 27618240.89
17 Andrew Silard FKent Sr 261112230.88
23 Anthony DiFruscia FSalisbury Jr '95241011210.88
16 Kevin Rooney FBerkshire Sr 301412260.87
22 Ryan Caswell FKents Hill Sr 281212240.86
4 Matt Mortimer DWorcester Academy Sr 2199180.86
18 Brendan McDonough FBrooks Sr 271211230.85
16 Mitch Nylen DBrooks Jr 27716230.85
11 Austin Bronson FKingswood Oxford Sr '9320107170.85
21 Greg Conrad FBrooks Jr '9426157220.85
22 Seamus O'Neill FAndover Jr 26418220.85
4 Jeff Cyr FSt. Mark's So '9525615210.84
8 Rob Gardiner FHotchkiss Sr '93241010200.83
20 Jeremy Carignan FBrewster Academy Jr 24812200.83
19 Andrew Popp FGroton So '951869150.83
23 Phil Johansson DHolderness Jr 291113240.83
8 Connor Loree FHolderness Sr 291014240.83
15 Caleb Fizer FKents Hill Jr 29816240.83
9 Spencer Lee FNorthfield Mt. Hermon Jr '9529816240.83
21 Nick Martell FCanterbury Pg '92281112230.82
8 Evan Neugold DWestminster Sr 27319220.81
13 Anthony Langevin CAlbany Academy Sr '9332818260.81
18 Isaiah Douthwright FVermont Academy So '9521512170.81
9 Brendan Boyce FSt. Paul's Jr '9426138210.81
13 Ian Sheridan FDDexter So '9526813210.81
19 Harry Brockman FTilton Jr 311411250.81
27 Charlie Corcoran FBerkshire So '95311114250.81
18 Austin Rook DRivers Fr '9725911200.80
10 Andrew Walsh FHolderness Sr 291211230.79
11 William Kendrick FHolderness Jr 29815230.79
4 Jaret Canney FBerwick Pg '921996150.79
19 Aaron Berisha FSalisbury Jr '95281111220.79
24 Albert Bergeron-Gravel FCanterbury Jr '9328814220.79
14 Erik Udahl LWRivers So 23117180.78
15 Tyler Steen FNew Hampton Jr 23711180.78
11 Tom Nolan FMillbrook Sr '93321114250.78
21 Luke May FChoate Jr '9427516210.78
7 Jon Ahern DAvon Old Farms Sr '9327219210.78
7 Jason Nawrocki FAndover Jr 26119200.77
7 Charles-Alexandre Plaisir FSt. Paul's Jr '9426911200.77
9 Jay Sylvia FWilliston Northampton Sr '9226713200.77
5 Kevin Merle CDexter So '9526614200.77
6 Gustav Fredrikson DWilliston Northampton Pg '9226416200.77
19 Ryan Medeiros LWSt. Mark's Jr 26416200.77
7 Austin Kreinz FPortsmouth Abbey Jr '9421610160.76
5 Brian Ouellette DTabor Sr '9325316190.76
25 Bron Loiselle FNorthfield Mt. Hermon Jr '94291111220.76
8 Nate MacLaughlin FPingree Jr 28912210.75
13 Chris Drakos FBrewster Academy Sr 24810180.75
22 Nicolas Potvin FWinchendon So '9424711180.75
15 Connor Gordon FTabor Sr '9324612180.75
7 Greg Smart FBerkshire Pg 31914230.74
12 Conor Helfrich FLawrence Academy Sr 27137200.74
10 Guillaume Breton FHebron Jr '94271010200.74
12 Brennan Kee FAvon Old Farms Sr '9327713200.74
24 P. J. Falvey DNoble & Greenough Sr 27317200.74
21 Brady Burns FLawrence Academy Sr '9330715220.73
23 Matthew Swett FSouth Kent Pg '931538110.73
25 Robbie Paine FMiddlesex Sr '9422124160.73
9 Tyler Hill FHotchkiss So '9522412160.73
21 Billy Olson DMiddlesex Jr '9422313160.73
8 Daniel Walsh DRivers Sr 1876130.72
17 Charlie Zuccarini FTrinity-Pawling So '9425513180.72
15 Jaren Taenaka FGunnery Sr 28119200.71
2 Alex Nespor FCanterbury So '9428119200.71
16 Laythe Jadallah FGunnery So 281010200.71
4 Benjamin Hjalmarsson FDGunnery Sr 28614200.71
2 Aidan Hartigan DBB&N Sr 28317200.71
16 Mitch Rodgers FBerwick Sr '9321312150.71
11 Jason Salvaggio FSouth Kent Jr '941419100.71
9 Brian Brown FBerkshire Sr 31166220.71
3 Craig Puffer FBerkshire So '9531139220.71
20 Gregg Burmaster FKimball Union Jr '94311210220.71
3 Ben Masella DDeerfield Sr '9324512170.71
6 Blake Cormier DMiddlesex Sr '931739120.71
14 Samuel Cloutier FHebron Pg '9227109190.70
11 Mason Krueger FAvon Old Farms Jr '9427109190.70
18 Michael Faulkner DBrunswick So '9627316190.70
19 Chris Rolli FHebron Pg '9327316190.70
26 Nicholas DeVito FAlbany Academy Jr '9530138210.70
21 Brandon Vigliatura FKingswood Oxford Jr '9520311140.70
19 Steve VanSiclen CRivers So '952379160.70
3 Tim Boyle DNoble & Greenough Sr 26612180.69
16 Alex Paolo FWilliston Northampton Sr '9326612180.69
17 James Murphy FGovernor's Jr '94291010200.69
4 Evan Marek FMillbrook Sr '93321012220.69
16 John Bragga DHoosac Sr 1949130.68
4 George Crowley DRivers Sr 1949130.68
20 Chase Williams RWRivers Sr 19211130.68
9 Kyle Facca FVermont Academy Jr '942269150.68
4 Harrison Markell DMiddlesex Fr '9722213150.68
5 Anthony D'Elia FGunnery Sr 28514190.68
17 Collin Bourque FCushing Sr '9331615210.68
17 Sebbi Foster FBrunswick So '9630713200.67
18 Connor Doyle FAvon Old Farms Sr '9327612180.67
10 Miles Gendron CRivers So '962479160.67
5 Colin Sullivan DAvon Old Farms Sr '932479160.67
10 Shane Rinkus LWDexter So 24511160.67
17 Kevin Jantz DPortsmouth Abbey So '9621410140.67
6 Ryan Secor DAlbany Academy Pg '9332615210.66
21 Ryan Gouveia FNorthfield Mt. Hermon Jr '9429712190.66
17 Zack Pryzbek FSalisbury Sr '9426710170.65
16 Brad Prevel FProctor Sr '932378150.65
20 Andrew Zona FTrinity-Pawling Jr '9423312150.65
15 Will Golonka FBelmont Hill So '9531812200.65
17 Scott Rolph DTilton Sr 31614200.65
24 Drayzen Zack DAlbany Academy Sr '9331020200.65
10 Trip Franzese FPingree So 28810180.64
3 Will Toffey DSalisbury So '9428117180.64
17 Brian Miller FPomfret Sr '932588160.64
9 Sam Lafferty CDeerfield So '952588160.64
17 Samuel Blanchet FHebron Sr '922579160.64
3 Brian Rowland DBB&N Jr 25610160.64
15 Joe Sacco RWRivers Fr '9625610160.64
7 Jay Kourkoulis DPomfret Sr '9322410140.64
23 Dan Perry FSt. George's Jr 1957120.63
23 Nicolas Sanchez FBrunswick So '9627116170.63
16 Sean Gustin FBelmont Hill Sr '9327710170.63
4 Zack Malatesta DPingree Fr 27512170.63
15 Andrew Docktor FBrewster Academy Pg 24411150.63
11 Matt Brown FWorcester Academy Pg 1655100.63
23 Lucas Bombardier FGovernor's Jr '942999180.62
5 Nick Renzi FHolderness Sr 29810180.62
2 Mathieu Loiselle FVermont Academy Jr '932194130.62
17 Mark Webber FDexter So '9526610160.62
22 John Kelly FBrunswick Sr '95132680.62
2 Tim Baylis FKimball Union Sr '9331118190.61
18 EJ Rauseo FBelmont Hill Jr '9331910190.61
17 Brendan McGovern FBerkshire Sr 31613190.61
2 Danny Burukhin FMiddlesex Sr '941847110.61
40 John-John Ganss FTaft Sr '941838110.61
21 Tyler Tubinis FLoomis Chaffee Sr '932386140.61
10 Corey Hucker FHotchkiss Sr 2386140.61
22 Jeremy Vautor DNew Hampton Sr 2377140.61
8 Malcolm Hayes DNew Hampton So '952359140.61
3 Matt Mattie FPingree Sr 28710170.61
6 Phil Sciretta DNoble & Greenough Sr 28215170.61
21 Nick Jermain FBrunswick So '9630315180.60
6 Camil Blanchet FDDeerfield So '9425114150.60
4 Paul Amarone FTrinity-Pawling Jr '942596150.60
14 Cam Laughlin FGovernor's Jr '942569150.60
13 Brian Smith FTabor So '9525510150.60
22 Brenden Geary DTabor Sr '9225411150.60
6 Brad Smelstor DSt. Paul's Sr '9325213150.60
8 Simon Choi FMiddlesex Sr '93155490.60
23 Armand Uomoleale FAvon Old Farms Jr '942779160.59
11 Sean Orlando FWestminster Jr 27610160.59
2 Connor Light DAndover Jr 22310130.59
16 John Doherty FSt. Sebastian's Jr 1737100.59
17 Ross Olsson FWilliston Northampton Jr '9424410140.58
4 Nick Foland DWinchendon Jr '9424212140.58
13 Dan Doherty FBelmont Hill Jr '9431117180.58
7 Brandon Cole FKimball Union Jr '9431108180.58
10 Henry Corcoran FBerkshire Pg 31108180.58
24 Kyle O'Brien DCushing Sr '9331612180.58
16 Braedan Foote DWorcester Academy Sr 1938110.58
11 Michael Lata FAndover So '952678150.58
19 Lawrence Kemp FAndover Jr 26510150.58
14 Jordan Abrams FBB&N Jr 28610160.57
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's Jr 28115160.57
19 Travis Army DWorcester Academy Pg 2166120.57
8 Nate Wark FSt. Paul's Jr '942157120.57
8 Colton Ackerman FNorth Yarmouth Academy So '96143580.57
25 Alex Carle DKimball Union Jr '9430314170.57
21 Ryan Doppelheuer FHotchkiss Jr '932385130.57
4 Jake Coretti FHotchkiss Pg '922358130.57
12 Austin King FDLoomis Chaffee Sr 23310130.57
10 Colin McCusker FSt. Paul's Sr '9323211130.57
18 Mike Menter FDMiddlesex So '95167290.56
10 Kyle Zacharewicz FTrinity-Pawling So '952586140.56
16 Hank Miller LWRivers So '962559140.56
6 RJ Bishop DTrinity-Pawling Jr '9425212140.56
11 Stephen Brown FSt. Sebastian's Sr '9327510150.56
15 Alexander Hreib DSt. Mark's Fr 27213150.56
22 Jack Even DAvon Old Farms Sr '9327213150.56
10 Joe Depietto DChoate Sr '9327114150.56
5 Stephan Brennan FBelmont Hill Sr '9231116170.55
2 Sam Boyd DCushing Sr '9231611170.55
10 Jonathan Milne FMiddlesex Sr '942266120.55
10 Will Datilio FVermont Academy Sr '932248120.55
18 Brett Strawn FWinchendon So '952449130.54
18 Mike Warner FHotchkiss Sr 24310130.54
16 Cam McCusker FSt. Paul's So '952686140.54
5 David Chester FSt. Paul's Sr '922677140.54
14 Connor Sodergren FSt. Paul's Fr '962659140.54
3 Bobo Carpenter CGovernor's Fr '96133470.54
10 Dylan Bengston FDSouth Kent Jr '94153580.53
15 Neil Maietta DBerwick Jr '95151780.53
5 Drew Benjamin DProctor Jr '951946100.53
28 Sean Quinn FPortsmouth Abbey Sr '932174110.52
18 Andrew Slotnick FPomfret So '952594130.52
18 Griffin Rogers FTabor Sr '932567130.52
5 Tanner Zacharewicz FTrinity-Pawling Jr '932567130.52
5 Nick Owen DHebron Jr '9425310130.52
13 Vincent Gisonti FWestminster Jr 2777140.52
4 A.J. DiRienzo DCanterbury Sr '932759140.52
6 Mike Graham DKent Jr 27212140.52
2 Terrance Amorosa DHolderness So 2969150.52
21 Gordie Borek FHolderness Jr '942969150.52
12 JR LaPointe FCushing Sr '933188160.52
16 Michael Russo DLawrence Academy Jr '943179160.52
26 Gus Harms DBerkshire Sr 31412160.52
23 Josh Freitas FMillbrook Sr '9332115160.50
22 Jerome Cappadonna FPingree Jr 2877140.50
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon So '952877140.50
27 Sean Haines FTilton Sr 2868140.50
6 Connor Costello DGovernor's Sr '942868140.50
14 Mitchell Allen FKent So '952685130.50
20 Sean Brennan FMilton Fr '962457120.50
9 Jack Rautiola DRivers Sr 2247110.50
3 Jordan Moore DProctor So '9420010100.50
12 Alex Silvia FTrinity-Pawling Sr '93186390.50
27 Raphael Blouin FHebron Jr '9381340.50
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire So '9531510150.48
6 Quin Pompi DBerkshire Jr '9431312150.48
11 Will Blazer DNorthfield Mt. Hermon Jr '942968140.48
8 Peter Khoury DBrunswick Jr '9529410140.48
3 Filip Akermark DKents Hill Jr 29212140.48
2 Conor Clement DPingree Sr 2776130.48
6 Griff Martin DAvon Old Farms Jr '942749130.48
10 Joe McNamara DBelmont Hill Sr '9325111120.48
17 Chris McLeod FLoomis Chaffee Pg '922365110.48
17 Luke Babcock FSt. Paul's So '952356110.48
2 Daniel Camilletti DHotchkiss Jr '942347110.48
22 Alex Hopkins FBerwick So '962164100.48
9 Marc Olivier Lehoux DBerwick Sr '932155100.48
9 Ghoerghe Dragomir FTrinity-Pawling Jr '942146100.48
11 Oliver Fornell FSt. George's Sr 194590.47
10 Joe Lancioni DKingswood Oxford Jr '95193690.47
23 Grahm McGlinchey FBerwick Sr '94193690.47
20 Lucas Savvidis DHoosac Jr 192790.47
12 John Baker DBrunswick Sr '9430311140.47
9 Andrew Sullivan FDTilton So '9530212140.47
3 James O'Connor FSouth Kent Sr '93152570.47
8 Cameron Romoff DGunnery Sr 2849130.46
8 Charlie Peters FSt. Mark's Sr 2693120.46
16 Travis Buck FBrunswick Jr '952666120.46
22 Brandon Korytko FHebron Jr '942657120.46
14 Mark Upton FDSt. Mark's Jr 2648120.46
6 Mitch Barrington DDexter Jr 2648120.46
14 Cam DiSarcina FGroton Jr '95134260.46
11 Ryan Hall FPomfret Pg 2447110.46
12 Bryan Shea DBrewster Academy Sr 2447110.46
19 Jonathan Franco FMilton Sr 2438110.46
16 Connor Cranston DWinchendon Sr 24110110.46
13 John Scoby FVermont Academy Fr '962237100.45
4 Connor Evangelista DKimball Union Jr 31410140.45
27 Doyle Somerby DKimball Union Jr '9431113140.45
13 Lucas Michaud FBerwick Fr '97206390.45
9 Alex Gates FSt. George's Jr 205490.45
24 Daniel Graham FWilliston Northampton Pg '92202790.45
15 Isaac Lipton DNorthfield Mt. Hermon So '95200990.45
16 Devin Murray FKents Hill Pg 2967130.45
15 Sam Levin FAvon Old Farms So '952775120.44
4 Jake Kulevich DBerkshire Pg 27210120.44
5 Alec Strain FDSt. Mark's Sr 27111120.44
4 Alexander Criswall FTabor So '952574110.44
16 Kale Johnstone FHebron Jr '942547110.44
12 Greg Zaffino DSt. Paul's Jr '942538110.44
16 Connor Hegarty DBB&N Jr '9525110110.44
14 Brad Buvinow FMillbrook Jr '9432104140.44
2 Stephen Picard FLoomis Chaffee Jr 2364100.43
6 Dakota Ford DGunnery Jr 2328100.43
6 Chas South DTaft Jr '942328100.43
7 Shane Dalton DGovernor's Sr '922866120.43
22 Ryan Segalla DSalisbury Jr '942866120.43
25 Greg Liautaud DCanterbury Jr '942857120.43
9 Daniel Fritz DCanterbury Jr '952839120.43
18 R.J. Caruso DBB&N So '9428210120.43
20 Aaron Kline FWorcester Academy Fr '96214590.43
19 Brendon Kerrigan FBB&N Jr 145160.43
11 Andrew Bruno FBrooks Jr 2665110.42
4 Andrew Neary DDexter Jr 2647110.42
2 Joe Esposito DSt. George's So 194480.42
19 Jordan Babb FKimball Union Jr '943176130.42
10 Joseph Lace DLawrence Academy Jr '943158130.42
23 Matthew Fineberg FLawrence Academy Sr '933158130.42
16 John Macleod DKimball Union Fr '9631013130.42
5 Nick Marin FWinchendon So '952482100.42
16 Jonah Dwyer FMilton Jr '942455100.42
6 Ryan Sullivan DWinchendon Sr '932419100.42
19 Joe Welch FBelmont Hill So '952975120.41
12 Spencer Barbieri FChoate Jr '94170770.41
8 Patrick Bartolomucci DVermont Academy So '95225490.41
19 Christian Rossetti FKent Sr 222790.41
15 Scott Poulton FVermont Academy Sr '94221890.41
18 Max Daigle DChoate So '952738110.41
15 Tommy Dunleavy FBrunswick Fr '963048120.40
17 Austin Caito DExeter Pg '9230210120.40
19 Gabriel Renaud DTabor Sr '922555100.40
11 Conor Lamberti DChoate Pg '92151560.40
9 Nicholas Antenucci DPingree Jr 2847110.39
16 Bryce Steen FNew Hampton Jr '93235490.39
15 Henry Pierandri FTaft Sr '94235490.39
5 J.C. Winslow DNew Hampton Pg 234590.39
3 Tyler Wilmot DAlbany Academy Sr '93233690.39
2 Sean Sullivan LWRivers Fr '97232790.39
7 Cavan Finigan DRoxbury Latin Sr 186170.39
3 Tyler Estee DTilton Pg 31210120.39
20 Tripp Pace FGovernor's Jr '942664100.38
4 Mickey Foley FChoate Jr '932646100.38
20 David Belluche DAndover So '952628100.38
20 Turner Uppgren FChoate Fr '95133250.38
5 Pat Florence DGroton Sr '93215380.38
22 Jean-Gabriel Lacombe FWilliston Northampton Jr '94215380.38
5 Brian Perro FWorcester Academy Jr '95214480.38
7 Seth McCormick FLoomis Chaffee Fr '96212680.38
4 Chris King DGroton Jr '94210880.38
23 Carson Johnstone FKents Hill Sr 2965110.38
16 Shawn Knowlton FAlbany Academy Fr '962956110.38
7 Will Sleeper FNoble & Greenough Jr 2947110.38
9 Teo Camadella FMilton Sr '94247290.38
19 Davis Algra FWinchendon Sr '94245490.38
11 Cole Morrissette DMilton Jr '94243690.38
21 Luke Rivera FPomfret Jr '94242790.38
24 Toshi Terai FChoate Pg '9382130.38
10 Cam Patch FBrooks So '952773100.37
13 Tord Thoresen DKent Sr 2728100.37
2 Thomas Welsh DSalisbury Jr '952728100.37
20 John Carricato FAvon Old Farms Sr '942728100.37
14 Owen Powers FChoate So '95191670.37
8 Stephen Whyte DHoosac Sr 190770.37
9 Tommy DeFelice FCushing So '953056110.37
9 Brady Palmer DBrewster Academy Sr 221780.36
13 Cody Lefler DTrinity-Pawling Jr '95252790.36
10 Ondrej Krajnak FSalisbury Sr '932837100.36
26 Jake McCarthy DSt. Sebastian's So 2819100.36
7 Richie Boyd DCushing So '953129110.35
8 Ryan Glantz FProctor Jr '94204370.35
24 Greg McKinnon DSt. George's So '95203470.35
8 Henry Tobin FLoomis Chaffee So '95233580.35
7 Brendan Tracy DHotchkiss Pg '93232680.35
12 Derek Britner DProctor Fr '97231780.35
12 Nick Idi FWilliston Northampton So '95265490.35
8 Bryan Green FDexter Fr '96265490.35
4 Mike Grassi DWilliston Northampton Pg '93261890.35
20 Ryan Mowery FWestminster Jr 276390.33
14 Eric Mack FAvon Old Farms Sr '93276390.33
8 Dan McDougall FAvon Old Farms Sr '93274590.33
13 Joe Masinter FAvon Old Farms Sr '92272790.33
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms So '95271890.33
8 Griffin Fadden FTabor So '95243580.33
12 Kevin Pietrobon FHotchkiss Sr 242680.33
3 Seth Cupak DWilliston Northampton So '95213470.33
17 Jacob Morrisette FBerwick So '96183360.33
10 Robert Shaw FRoxbury Latin So '95180660.33
18 Tom Coleman FSouth Kent Pg '92153250.33
23 Bobby Wurster DChoate Fr '96152350.33
26 Kyle Wehmhoff FSouth Kent Sr '94152350.33
12 Nick Funnell FGroton Jr '94151450.33
25 Jamie Harrington FSt. George's Sr 120440.33
20 Mike Leary FBelmont Hill Jr '943137100.32
2 Danny Kelly DBelmont Hill So '953128100.32
14 Brian Helderman DBerkshire Sr 3119100.32
19 Arthur Gordon FGunnery Sr 285490.32
6 Brandon Bourgeois DKents Hill Sr 283690.32
5 Mark Hamilton DSalisbury Jr '94282790.32
22 Andrew Graham FGunnery Sr '93281890.32
10 Jon Pate FPomfret Pg '93258080.32
7 Philip Angelo FWilliston Northampton So '95255380.32
7 Liam Feeney DDexter So '95254480.32
12 Thomas Shannon DAndover Sr 251780.32
4 John Cunningham DPomfret Jr '93251780.32
19 Connor McNary FVermont Academy So '95222570.32
2 Nick Pascucci DProctor Jr '94220770.32
13 Niholas Clewer FHoosac Sr 194260.32
21 William Flynn FHoosac Sr 193360.32
7 Brandon Glasser FAlbany Academy Jr '943246100.31
10 Dan Mainello DAlbany Academy Jr '953246100.31
9 Drew Sommerhoff FKents Hill So 296390.31
10 Cal Burke FNoble & Greenough Fr '97295490.31
4 Tyler Wood DNoble & Greenough Jr '94294590.31
13 Logan Garst FCushing Jr '95291890.31
4 Sam Hudziak DSt. Paul's Jr '93264480.31
15 Michael Kim DAndover So '95263580.31
8 Connor Hannough FBrooks Jr 263580.31
22 Connor Mitchell FKent Jr 263580.31
6 Alex Mills DHebron Sr '93261780.31
19 Max Summermatter DExeter Sr '94261780.31
11 Hunter Luhmann FProctor Fr '97235270.30
14 Donny Thompson FLoomis Chaffee So '95232570.30
2 Connor Van Arnam DNorthfield Mt. Hermon Jr '94201560.30
19 Kenny Nelson FChoate Jr '94275380.30
13 Morgan Baker FChoate Sr '94275380.30
17 Sean Deverin FAvon Old Farms Jr '94274480.30
17 Tristan Rai FWestminster So '95272680.30
5 Nick Casacci DKent Sr 271780.30
5 Evan Williams DMillbrook So '95271780.30
13 Michael Revelakis FPomfret So '94246170.29
17 Brian Connelly DWinchendon Sr '93243470.29
24 Jay D'Amour CDeerfield Jr '94243470.29
7 Michael Thiesing DWinchendon Pg '93242570.29
25 Wiley Sherman DHotchkiss So '95242570.29
11 Evan O'Brien DAlbany Academy Sr '94313690.29
8 Connor Brassard DCushing So '95311890.29
8 Bryan Platt FSalisbury Jr '94284480.29
11 Sam Cregg DPingree Sr 280880.29
24 Matt Borghi FGroton So '95215160.29
18 Dan Glavin DGroton Jr '95212460.29
2 Jeff Coutu FWorcester Academy Fr '97212460.29
23 Joe Gentile DGroton So '95211560.29
4 Brett Curran DTaft Pg '93211560.29
4 Justin Levesque DHebron Sr '92252570.28
23 Taylor Topousis DDeerfield Pg '92251670.28
7 Trey Palczynski DTabor So '95250770.28
21 Matt Deveney DRoxbury Latin Jr 183250.28
4 AJ Latulippe FVermont Academy Jr '94225160.27
15 Brendan Soucie FKent So '95224260.27
11 Trevor Buchas FHebron Pg '93224260.27
19 Ford Donovan DMiddlesex Sr '93222460.27
12 Brayson Grant FNew Hampton So '95222460.27
12 Matt Melanson FBelmont Hill So '94110330.27
18 Austin Heffner FAndover Jr 266170.27
12 Andrew Brunson FSalisbury Sr '93265270.27
15 Austin Ricci FSt. Paul's Fr '96263470.27
19 Zander Buttress DBrooks Sr 261670.27
24 Tyler Duval DDexter So '95260770.27
8 John Magliano FTilton Jr 304480.27
43 Stanley Brenner FExeter Fr '96302680.27
13 CJ Davis DNorth Yarmouth Academy Sr '93152240.27
17 Mike Somerby FGroton Jr '94150440.27
12 Alex Joscelyn-Loomis DBerwick Jr '95150440.27
17 Brian Farrell FSouth Kent Jr '95150440.27
17 Fraser Dylan Atkinson FHoosac Sr 194150.26
5 Jake Marrello FAlbany Academy Fr '97192350.26
10 Bobby Dutton FTaft Jr '94233360.26
15 Anthony Di Placido FWestminster Fr '96274370.26
9 Chad Goldberg FSalisbury Sr '93273470.26
9 Brett Mackell DGunnery Sr 272570.26
27 John McCarthy DCanterbury Pg '92272570.26
22 Jack Wilson FCushing Jr '94313580.26
18 Sam Hooper FBerkshire Sr 313580.26
12 Connor Pelkey FBerkshire Sr 312680.26
6 Steven Patalano FDBB&N So '96285270.25
17 Mathieu Boisvert FKents Hill Jr 282570.25
16 Scott Casley FDCanterbury Sr '93282570.25
21 Kai Frankville DGunnery Jr 280770.25
10 Joe Osaka FBrewster Academy So '95243360.25
18 Mikael Clement DBrewster Academy Sr 242460.25
19 Max Franzone FDTrinity-Pawling Sr '93241560.25
18 Gino Roy FSt. George's Fr '97202350.25
7 Dorien Llewellyn DGroton Fr '96202350.25
19 Tyler Difrancesco DKingswood Oxford So '96202350.25
3 TJ Daigler FNorth Yarmouth Academy Jr '94162240.25
22 Peter Mumford DGroton Jr '94161340.25
16 Kristofer VanGameren FLoomis Chaffee So '94161340.25
4 Bradley Potter FNorth Yarmouth Academy Fr '97121230.25
24 Andre Masse DBrunswick Jr '93120330.25
7 Mitch Wagner FTaft Sr '9382020.25
18 Julian Garritano FTrinity-Pawling Jr '9441010.25
15 Bryce Jurk FTrinity-Pawling Jr '9440110.25
15 Cam Tufts FTilton Sr 295270.24
11 Colton Lafata FGovernor's So '95293470.24
17 Matthew Michaud FHolderness So '95292570.24
5 Zachary Bunick CRivers So '96255160.24
7 Soren Hanson DBelmont Hill Sr '93252460.24
5 Jacob Gillis FLawrence Academy Jr '94252460.24
11 Patrick Hadley LWDeerfield So '95251560.24
24 Matt Lombardozzi DRivers Fr '97251560.24
17 Nicholas Fukuda FDTabor Sr '92250660.24
14 Jon Malloy FBerwick Jr '95212350.24
15 Warren Lorenz FDLoomis Chaffee Jr '94212350.24
11 Colt Steele FBrewster Academy Pg 172240.24
10 Justin Robertson FBerwick Fr '97172240.24
12 Ryan Dempsey FTilton Pg 172240.24
3 Robert Beshere DGroton So '95170440.24
18 Nick Tomljenovic FTilton So '95304370.23
19 Joey Holleran FWilliston Northampton Sr '93262460.23
26 Nick Wallace DTilton So 262460.23
21 Max Krieg FSt. Paul's Jr '94261560.23
5 Sean Kavanagh DAndover Pg 260660.23
4 Christian Sady FBB&N So 132130.23
15 Jack Ouellette DDexter Fr '96130330.23
9 David Montgomery FLoomis Chaffee Jr '93223250.23
23 Evan Duffy DLoomis Chaffee Sr '93221450.23
6 Wilson Giraldo FMillbrook Sr '93220550.23
8 Will D'Orsi FBelmont Hill Fr '97315270.23
8 Jake Landry FKimball Union Jr '94314370.23
2 Robert Klein DLawrence Academy Jr '95312570.23
4 Terry Goguen DBelmont Hill Sr '93311670.23
3 Lane Valimont FAvon Old Farms Jr '94274260.22
4 Jackson Tucker FAvon Old Farms So '95273360.22
7 Todd Bates FChoate Jr '94272460.22
3 Cam Armstrong DBrooks So '95271560.22
7 Eric Dolan DSt. Mark's Sr 270660.22
4 Derek Pratt DNorthfield Mt. Hermon Jr '94270660.22
12 Adam D'Angelo FSt. George's So 183140.22
15 George Bukawyn DGroton Jr '94183140.22
18 TJ Boulger FKent Sr 182240.22
22 Marco Scotti DHoosac Sr 181340.22
6 Ryan Barnes DTabor So '95181340.22
11 Austin Wharry FVermont Academy Sr '93180440.22
32 Jake Miller FTaft So '94234150.22
22 Hayden Lowry FHotchkiss Jr '93231450.22
11 Tommy Grant DTaft Jr '94231450.22
16 Pat Arena FTaft Pg '93231450.22
14 Francesco Iannantuono FWestminster So 230550.22
3 Matt Williams DGunnery Sr 282460.21
9 Jordan Jones FProctor So '95194040.21
5 Turner McAfee FVermont Academy Sr '93193140.21
25 Vilhelm Nilsson FBrewster Academy Sr 243250.21
23 Lee Edelman FCanterbury Sr '93242350.21
7 Pat Daley LWRivers Fr '97241450.21
27 KJ Paseka FNorthfield Mt. Hermon Sr '92292460.21
11 Brandon McLennan DKents Hill So 291560.21
2 Chris Mason DKents Hill Pg 290660.21
11 Anthony Laperriere FCushing Pg '93303360.20
11 Chris Keating DExeter Jr '94300660.20
21 Alex DeVries RWDeerfield Fr '95253250.20
27 Ryan Haleski LWDeerfield Jr '94252350.20
16 Jason Lamot FTrinity-Pawling So '95251450.20
12 Zachary Mirageas FGovernor's Fr '97251450.20
23 AJ James FDTrinity-Pawling So '95251450.20
18 Sunho Park FDDeerfield So '94250550.20
14 Ryan Melvin DCanterbury Sr '93200440.20
12 Colby Carlone DKingswood Oxford Sr '94200440.20
3 Dan Gallant DBerwick Jr '94200440.20
18 Jarno Mannisto DNorth Yarmouth Academy Sr '93152130.20
9 Patrick Magliano FSouth Kent Sr '94151230.20
4 Joshua Watkinson DSouth Kent Sr '94150330.20
13 Ryan Ziadie DSouth Kent Sr '94150330.20
8 Nick Iafrate DSouth Kent Sr '94150330.20
19 Mitch VanGameren FDLoomis Chaffee Sr '93101120.20
27 Eliot Heher FBrooks Jr 51010.20
25 Charlie Mitchell FChoate Fr '9651010.20
24 Nate Summers FBerkshire So '95314260.19
15 Jack Henry Esler DAlbany Academy Sr '94313360.19
3 Steve Inman DCushing Pg '92312460.19
17 AJ Wallace DMillbrook So '95312460.19
24 Fuller Winton FBB&N Fr '97263250.19
21 Luca Tresham FAndover Jr 262350.19
13 Zachary Weinger FAndover Fr '96262350.19
14 Ben Seifert FBrooks Jr 261450.19
25 Shawn Morrow FKent Jr 261450.19
14 Stephen Metayer DWilliston Northampton Pg '92261450.19
3 Brian Fredericks FPortsmouth Abbey So '95213140.19
19 Rob Tuite DPortsmouth Abbey So '95211340.19
3 Ryan Bliss DSt. Paul's So '96211340.19
6 Matt Zornik DWorcester Academy Jr '94211340.19
23 Andrew Evans DPortsmouth Abbey Jr '96210440.19
9 Zack Cloutier FWorcester Academy So '96210440.19
22 Peter Hameline DTaft Jr '94210440.19
27 Austin Kidder FNorth Yarmouth Academy So '95161230.19
14 Oliver Silverson FNorth Yarmouth Academy Jr '94161230.19
18 Nick Fortin FKents Hill Sr 161230.19
3 Nick Desisto DRivers Jr 160330.19
9 Michael Shepard FRoxbury Latin Sr 160330.19
2 Pier- Michel Lapointe DHebron Sr '93273250.19
16 Quincy Oujevolk FKent Jr 272350.19
25 DJ Steed DHebron So '95271450.19
6 John Uppgren DChoate Sr '94271450.19
26 Lonnie Taylor DHebron Sr '94270550.19
17 Mitch Luti DPingree So 270550.19
21 Matt Knudson DWestminster Sr 270550.19
12 Andrew Fink FVermont Academy Sr '92222240.18
19 Eric Fernandes FCanterbury Jr '95220440.18
16 Billy Malloy DRoxbury Latin Fr '96111120.18
22 Alex Calabro FSt. Sebastian's Jr 284150.18
5 Conor Reenstierna DSt. Sebastian's Sr '93281450.18
24 Mike White FPingree Sr 280550.18
17 Nate Antesberger DVermont Academy Fr '96171230.18
16 Scott Hooper DHotchkiss So '95232240.17
39 Eric Macken DTaft So '95231340.17
7 Leo Skehan FTrinity-Pawling Sr '92231340.17
7 Bailey Walsh FHolderness So 293250.17
5 Dennis Maier FDNorthfield Mt. Hermon Jr '94291450.17
22 Corey Wisnowski DBerkshire Sr 302350.17
23 Ryan Frazier DTilton Jr 301450.17
7 Francois Michaud DBrewster Academy Jr 243140.17
2 Thomas Walsh DWilliston Northampton Jr '94241340.17
4 Matt Gilray DBrewster Academy So 241340.17
12 Sean McGonagle DRivers Jr 240440.17
23 Jeff Smolens DWestminster Sr 240440.17
9 Matthew Johnson FGroton So '95182130.17
4 Zach Gardner FRoxbury Latin So '96180330.17
5 Adam Augusta FCushing So '95314150.16
3 Christian Thamert DKimball Union Sr '93312350.16
21 Sean O'Brien DTilton So '95312350.16
12 Dominic Franco FPomfret So '96252240.16
15 Brendon Beliveau FPomfret Sr '92251340.16
8 Jarred Kubas DDeerfield Jr '95251340.16
8 AJ Beckwith DTrinity-Pawling So '94250440.16
6 Gunnar Merrick DPomfret So '95250440.16
14 Ville Manninen FHoosac So 192130.16
3 Guillaume Belec FHoosac So '95191230.16
10 Dante Ricciardi FWorcester Academy Fr 191230.16
9 Travis Bobb FHoosac Jr '95191230.16
6 Tyler Collard DHoosac Jr '93190330.16
13 Ryan Harper FMillbrook So '95322350.16
10 Matt Arnold FWilliston Northampton So '95262240.15
2 Nick Ryan FDexter Sr 262240.15
8 JD Cescon FAndover Pg 262240.15
3 Erik Rost DWestminster So '95260440.15
21 Zachary Sugar FSouth Kent Sr '92131120.15
18 Dan Kennedy FKingswood Oxford Jr '95202130.15
13 Merrick Villeneuve FWorcester Academy Pg 201230.15
2 John Gratton DBrooks Jr 273140.15
21 Brent Cescon RWSt. Mark's Jr 272240.15
8 Chris Capizzano DKent Jr 272240.15
10 Mike Cimba FKent Jr 271340.15
4 Danny Snyder DWestminster Jr 270440.15
20 Thad Asa FTilton So '95283140.14
6 Willie Brooks DSalisbury Jr '94281340.14
10 Ben Harwood DKents Hill Jr 281340.14
21 Kevin Mazzeo FPingree Sr 281340.14
17 Grant Reichel DLawrence Academy Sr '93280440.14
13 Charlie Better DBrunswick Jr '94280440.14
26 Zak Anderson FPortsmouth Abbey So '96212130.14
2 Garin Tracy FPortsmouth Abbey Jr '94211230.14
15 Dylan Carpinito FGovernor's Sr '93210330.14
13 Tom Biagetti DPortsmouth Abbey So '96210330.14
3 Robert Shapiro DMiddlesex So '9571010.14
29 Nick Pezza FSouth Kent Jr '9471010.14
17 Cody Walsh FTaft Jr '9470110.14
21 Cam Kaiser DBerkshire Jr '9470110.14
2 Sean Dempsey FAlbany Academy Fr '97293140.14
5 Andrew Inches DNoble & Greenough Sr 291340.14
3 Tyler Evangelous DHolderness Jr 291340.14
9 Cody Todesco FNoble & Greenough So '96291340.14
4 Nick Nonis DGovernor's So '95291340.14
2 Andrew Reis DMillbrook Sr '93290440.14
3 Dom Senerchia FVermont Academy Fr '96222130.14
23 Blake Armstrong FTaft Jr '93221230.14
7 AJ Boyd FVermont Academy Sr '92221230.14
17 Nick Flanagan FSt. Sebastian's So '95221230.14
3 Vincent Ditmore DChoate Fr '97220330.14
67 Maxim-Albert Tremblay DTaft So '95220330.14
17 Ryan Lopez FCanterbury Jr '94220330.14
4 Sam Jaxtimer DProctor So '96220330.14
15 Cody Rorick FExeter So '95300440.13
22 Eduardo Camet FSouth Kent Jr '95151120.13
22 Luke Eberth LWRivers Jr 233030.13
10 John Abraham FLoomis Chaffee Sr '93232130.13
12 Eric Murphy DBrooks Jr 231230.13
3 Ryan Begoon DHotchkiss Jr '94230330.13
2 Michael Disbury FNew Hampton Jr '93230330.13
5 Sean MacLeod DTilton Pg 313140.13
11 Matt Renzi FBerkshire Jr '94312240.13
6 Cam Beecy DKimball Union Fr '96311340.13
12 Sam Michaud FKimball Union Fr '96311340.13
12 Nick Boyagian FAlbany Academy Fr '97311340.13
21 Joseph Menniti DMillbrook Jr '94321340.13
12 Charles Goldstein FMillbrook So '95320440.13
10 Eric Werner FWinchendon Sr '92242130.13
20 Alex Autry DWilliston Northampton Sr '92242130.13
16 Kyle Nicholas FTabor Jr '93241230.13
17 Liam McNeil FMilton Jr '95241230.13
10 Brett McGwire FTabor Jr '93241230.13
14 Sean Hallice DWinchendon So '95240330.13
2 Patryk Krzesaj DMilton So '95240330.13
26 Forrest Milburn FNorth Yarmouth Academy Sr '94162020.13
2 Andrew Robinson FRoxbury Latin Jr 161120.13
5 Sam Tweed DMiddlesex Sr '94161120.13
25 Artem Savelyev FDNorth Yarmouth Academy Pg '93160220.13
5 Colin Woolford FChoate Sr '9280110.13
10 Bryan Ackil FAndover So '96252130.12
6 Mario Benicky FWestminster So '95252130.12
19 James Moeller DPomfret Jr '94251230.12
20 James Ricciardi FKent So '95251230.12
5 Byers Kadow DDeerfield Jr '94250330.12
12 Jordan Prizant DDeerfield Jr '94250330.12
9 Adam Ganley FPomfret Jr '94250330.12
15 Matt Schultz FWorcester Academy Sr 171120.12
17 Chris Phillips FDWorcester Academy Pg 171120.12
15 Evan Paindiris FSt. George's Fr 171120.12
11 Jke Harrington DSalisbury Jr '94170220.12
9 Austin Goldstein FHebron So '95271230.11
14 Shawn Khachadourian FPingree So '96271230.11
16 Nick Santoro FAvon Old Farms Jr '95271230.11
2 TJ Roche DKent Jr 270330.11
12 Tyler Proctor FHoosac So '94182020.11
19 Mickey Henry FRoxbury Latin Jr 180220.11
27 Mike Harris FDBB&N Fr '97180220.11
2 Dominic Rovero DGunnery So '96282130.11
21 Aidan Flanagan DAlbany Academy So '96280330.11
22 Andrew Tullo FCanterbury Jr '94280330.11
19 Christian Leahy RWDexter Jr '95192020.11
4 Tucker Harrington DSt. George's Sr 191120.11
3 Jake Pavlik DKingswood Oxford Sr '94191120.11
25 Cooper Del Zotto DTaft Sr '94190220.11
22 Justin Chin Wong FGovernor's Jr '93292130.10
5 Stefan Soucy FExeter Jr '95292130.10
18 Mac Flaherty DExeter Jr '95290330.10
16 Matt Gutermann FKingswood Oxford So '96202020.10
20 Conor Keenan FKingswood Oxford So '96201120.10
14 Tom Trogele FPomfret Pg '92201120.10
7 Andrew Edelson DKent Jr 200220.10
9 Hayden Lynch FBrooks Sr 101010.10
14 Steve Tabor DVermont Academy Sr 100110.10
21 Alex Enholm FKimball Union Sr '93311230.10
11 Sean Connors DBelmont Hill Sr '93310330.10
8 Trevor Mallett FBerwick Fr '97212020.10
7 Eric Sachse DWorcester Academy So 211120.10
22 Matt Kelly FWorcester Academy Sr 211120.10
20 Nicolas Palandjian RWDexter Jr 222020.09
10 Tucker Andrews FProctor Sr '94222020.09
14 Garrett McLaughlin FMiddlesex Sr '93221120.09
22 Bobby Ronacher DVermont Academy Jr '95221120.09
46 Easton Miller FTaft So '95221120.09
11 Derek Kahr CRivers Sr 221120.09
13 Sam Carlin FDMiddlesex Fr '96220220.09
24 James Conley DRoxbury Latin So '95110110.09
11 Max Rewell FKent Jr 232020.09
18 Teddy Zimmerman FGovernor's So '95231120.09
13 Connor Sullivan FDHotchkiss Sr '93231120.09
15 Sam Rice FHotchkiss So '95231120.09
68 Matt Liebers DTaft So '95230220.09
20 Tyler Graf FProctor Sr '94230220.09
10 Jan (YAHN) Tesarek FNew Hampton Jr 230220.09
11 Jared Aiken FNew Hampton Pg 230220.09
22 Scott Majkowski FMilton So '96242020.08
22 Steven Farrell FBrewster Academy Sr 241120.08
14 Jimmy Haddad FMilton Jr '94241120.08
23 JB Cline DAndover So '95241120.08
16 Ryley MacEachern FDSalisbury Jr '94240220.08
18 P. J. Bell FNoble & Greenough So 240220.08
7 Clay Berger FMilton So '95240220.08
7 Adam Koeppel CDeerfield Fr '96252020.08
14 Edmund Belsky FCushing Jr 251120.08
24 Patrick Daly FAndover Fr '96251120.08
20 Matthew Bouchard FHebron Jr '94262020.08
12 Andrew Nolan FCanterbury Sr '92262020.08
24 Colin Cross FWestminster Sr 261120.08
7 Nick Viceconte DBrunswick Jr '94260220.08
6 Peter Nelson FAndover Sr 260220.08
11 Taiki Satoh FWinchendon Jr '95130110.08
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms Fr '96271120.07
24 Samuel Rioux DHebron Jr '94270220.07
25 Xavier Morin DWestminster Jr 270220.07
5 Henry Hobbs DBrunswick So '95270220.07
20 Austin Lewis FSt. Sebastian's So '94270220.07
27 Thomas Dockery DAvon Old Farms '95270220.07
24 Ryan Dmowski FGunnery Fr '97281120.07
8 Scott Lehman FBB&N Sr 281120.07
21 Colin Merrill DNorth Yarmouth Academy So '96141010.07
6 Jamie Thorndike FGroton So '96141010.07
2 DJ Nicholas FNorth Yarmouth Academy Fr '96140110.07
6 Keegan McCarthy DSouth Kent Sr '94140110.07
20 Jeremy Monk DSt. George's Jr 140110.07
24 Chad Martin FKents Hill Jr 291120.07
2 J. C. Brassard DNoble & Greenough So '95291120.07
12 Matt Thomas DHolderness So '95290220.07
16 Alex Leininger DHolderness Sr 290220.07
8 Simon Pinsonneault FDKents Hill Jr 290220.07
8 Michael Ducharme DGovernor's So '95290220.07
14 Hunter Laslo FTilton Jr 301120.07
27 Griffin Py DExeter So '96300220.07
14 Daniel DeRocco FSouth Kent Pg '93150110.07
3 Dan Csapler DBelmont Hill Sr '92311120.06
22 Trevor Shoemaker FMillbrook Pg '93321120.06
6 Nolan Rusk DBerwick Sr '94160110.06
27 Chad Saulnier FWinchendon So '94160110.06
3 Charlie Castine FBrunswick Sr '93160110.06
23 Cailean Lane FNorth Yarmouth Academy Sr '94160110.06
8 Carter Swanson FKingswood Oxford G8 '98170110.06
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin Jr 181010.06
14 Andrew Zhu FRoxbury Latin Sr 181010.06
18 Brendan Mullan FRoxbury Latin So '96181010.06
8 Colin Molloy DRoxbury Latin Fr '96181010.06
11 Max Freeman DGunnery Jr 181010.06
9 Connor Spotts FLawrence Academy Jr 181010.06
8 Jeremy Gunn DMilton So '95180110.06
3 T.J. Bicknell FDNew Hampton Pg 180110.06
22 Daniel Lehman FBB&N Fr '97180110.06
11 Samuel LaMountain FHoosac Sr 180110.06
25 John Barry FRoxbury Latin Fr '97180110.06
5 Colin Cahill DPomfret Jr '94180110.06
20 Drew Spysinski DCanterbury So '94190110.05
15 Stephan Mata DHoosac Jr '94190110.05
6 Dillon Wright DCanterbury Jr '93190110.05
7 Matthew Hassenfuss FHoosac Sr 190110.05
2 Michael Dillon FKingswood Oxford Fr '97201010.05
21 Joe Jenkins FDWorcester Academy Jr '94200110.05
23 Jake Marley FNorthfield Mt. Hermon Jr '94200110.05
16 Bryan Bishop FBrewster Academy So '95200110.05
8 Steven Yowan DChoate So '95200110.05
19 Chris Adamson FBrewster Academy Sr 211010.05
11 Chanler Allegaert FHotchkiss Jr '95211010.05
4 Phil Rizzuto FPortsmouth Abbey Sr '93211010.05
4 Jeffrey Kirkwood FLawrence Academy So '95211010.05
21 Dan Jackson FPortsmouth Abbey Jr '95210110.05
14 Tom Gow DWorcester Academy Fr '97210110.05
21 Dante Tomassini DTrinity-Pawling So '95210110.05
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey Fr '97210110.05
8 Griffin Foley DWilliston Northampton Jr '94220110.05
3 Nate Mackenzie DBrewster Academy So 220110.05
5 Cody Livermore DBrewster Academy So 220110.05
20 Aaron August FNew Hampton Jr '94231010.04
4 Matt Bytalan DLoomis Chaffee Jr '93231010.04
25 Ben Barton DNew Hampton Fr '96231010.04
6 C.J. Santora FNew Hampton Jr '95230110.04
17 Eric Hanover FNew Hampton Jr '95230110.04
21 Rob Harbison DTaft Jr '94230110.04
22 Will Stevens FDWestminster Sr 240110.04
3 Henrik Dion DMilton Fr '96240110.04
5 Peter Graves DMilton So 240110.04
3 Nicholas Holt DTabor So '95251010.04
17 Stephen Goodwin RWRivers Jr 250110.04
5 Marty Hackler DBrooks Sr 250110.04
25 Eric Meyers DAndover Jr 250110.04
10 Daniel Barker DGunnery Sr 250110.04
7 Lucas Zuspan FTilton Sr 260110.04
16 Taylor Perkins DAndover Sr 260110.04
25 Spencer Lehrer FBrooks So '95260110.04
21 Evan Phillips DAvon Old Farms Sr '93260110.04
6 Jesse MacLaughlin FPingree So 271010.04
19 Brandon Franco FPingree So '95270110.04
23 Matt Ouellette DSt. Sebastian's So '95270110.04
24 Zach St. Pierre DBrooks So '95270110.04
22 Jimmy Burns FTilton Jr 281010.04
23 Tom Bradshaw FBB&N Fr '97281010.04
7 Matthew Muzyka FSalisbury Fr '96280110.04
9 Tyler Granara DBelmont Hill So '95280110.04
8 Cooper Fersen FBerkshire So '95280110.04
27 Parker Sutherland FHolderness Pg 291010.03
8 Kane Haffey FDExeter Pg '93291010.03
9 Dickson Smith DHolderness Sr 291010.03
2 Mark Esposito DBrunswick So '95290110.03
19 Nate Lamson FHolderness Sr 290110.03
9 Matt Michaud FKimball Union Jr '94311010.03
8 Sean Fleisher DMillbrook Jr '94310110.03
17 Pat Lynch DKimball Union Jr '94310110.03
2 Jimmie Joe Granito FTrinity-Pawling Sr '9460000.00
8 Luke Stancs FBrewster Academy So 240000.00
12 Brian Powers DMiddlesex Fr '97130000.00
40 Bryce Tetreault FDNorth Yarmouth Academy So '9660000.00
15 Brady Barron FPingree So 270000.00
18 Will Marsden FPortsmouth Abbey So '96210000.00
13 Brion Morrissey-Bickerton FRoxbury Latin Jr 170000.00
10 Alex Cramer DSt. George's So 190000.00
16 Carson Burke FVermont Academy Jr '94210000.00
26 Raphael Guillebon DLawrence Academy Fr '9650000.00
13 Ellis Gould FDLoomis Chaffee Sr '93230000.00
21 Matt Sullivan FDMilton Jr '95240000.00
3 Max King DPomfret Jr '9380000.00
4 Matthew Doherty DSt. Sebastian's Fr '9680000.00
24 Justin Goldman FTilton Fr '97170000.00
3 Trent Dennington DTrinity-Pawling Sr '9260000.00
28 Alex Arnold DBrooks Sr 230000.00
19 Mackenzie Brasloff DHoosac Sr 190000.00
14 Jack Gitlin FKingswood Oxford Fr '97200000.00
22 Charlie Owen FDMiddlesex So '95220000.00
19 John Donatelli FNew Hampton Jr 230000.00
12 Brendan Dawson DSt. Mark's Fr '96240000.00
22 Josh Nelson FAlbany Academy Jr 260000.00
20 Nick Church FBB&N Sr 60000.00
12 Peter Betrus FExeter Sr '93210000.00
11 Doug Eisman DLoomis Chaffee So '96150000.00
14 Ryan Fitzpatrick FNoble & Greenough Jr 290000.00
19 Flurin Domenig DSt. Paul's Jr '94220000.00
6 C.J. Mulieri DTilton So '95180000.00
5 Wesley Bright DNorth Yarmouth Academy So '95140000.00
27 Max Goldstein DPingree Jr 270000.00
6 Hunter Dempsey RWRivers Fr '96250000.00
11 Jimmy Joyce DRoxbury Latin So 180000.00
12 Peter Cahill DRoxbury Latin Fr '96110000.00
5 Kevin Golden DSouth Kent Pg '93140000.00
5 Raffi Keuroglian FCanterbury Jr '93120000.00
3 EJ Culhane DLoomis Chaffee Jr '9470000.00
10 Andrew Corapi FMillbrook So '95290000.00
7 Riley Dickie FNorthfield Mt. Hermon Sr '93100000.00
2 Tucker Burleigh FSt. Paul's Sr '93200000.00
2 Jeremy Choroszy FDTilton So '9670000.00
18 Jake Crow FWestminster Sr 230000.00
12 Ryan Strange DWestminster Jr 220000.00
2 Thomas Kosakowski DWinchendon So '96110000.00
13 Max Bash FKingswood Oxford Fr '97190000.00
15 Ben Marchand FMiddlesex Fr '96190000.00
16 Kai Nice FNorth Yarmouth Academy Jr '94160000.00
6 Martin Buckley DRoxbury Latin So '96170000.00
15 Andrew Kelley FRoxbury Latin Fr '96110000.00
8 Michael Urquhart DCanterbury Jr '94120000.00
20 Seth Wyskiel FBerwick So '95210000.00
17 Dylan Borruso DKingswood Oxford Fr '97200000.00
13 Ryder Arsenault FNew Hampton Jr 200000.00
24 Matt Hawkins FDNorth Yarmouth Academy Jr '95110000.00
22 Chase Gilmore FRoxbury Latin Sr 180000.00
15 James Lovett FSouth Kent Sr '94120000.00
6 Alex Santangelo DSt. Mark's Sr 270000.00
18 Alex Stanko FDexter Sr 110000.00
19 Brian Ferrell FBerkshire Sr 90000.00
3 Nicholas Radwan DLawrence Academy So '95280000.00
5 Antoine Audet DLoomis Chaffee Sr '93190000.00
18 Nick Chaoush FLoomis Chaffee Fr '96230000.00
8 Jake Bennett DNoble & Greenough Jr 290000.00
2 Remy Hatfield FPomfret Jr 140000.00
11 Stefan Page DSt. Paul's So '96200000.00
8 Ryan Conery FWinchendon Jr '94130000.00
15 Blake Eberhardt FHebron Jr '95270000.00
7 Zach Mines FDKents Hill Jr 40000.00
4 Greg Boyes FKingswood Oxford So '96200000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford Fr '96190000.00
9 Sam Muse DMiddlesex So '9510000.00
19 Aidan McLaughlin FNorth Yarmouth Academy Jr '95160000.00
17 Joey Martin FRoxbury Latin So '96110000.00
27 Marcel Pennartz FAlbany Academy Jr '95280000.00
20 Marc Steele DExeter So '96270000.00
6 Ben Coleman FHolderness So '95290000.00
23 Curry White FKent Fr '96110000.00
8 Evan Dahl FLawrence Academy Fr '9670000.00
6 Zach Breen DLoomis Chaffee Sr '92220000.00
22 Lukas Odermatt FLoomis Chaffee Jr '9550000.00
15 Mark Poli FNoble & Greenough Jr 250000.00
24 Gus Colona FNorthfield Mt. Hermon Jr '9540000.00
14 Teddy Griffin FSt. Sebastian's So '95280000.00
5 Justin Coachman DWilliston Northampton Sr '9370000.00
3 Olivier Frenette DHebron So '94230000.00
8 Reilly Fallon FHebron So '95110000.00
5 Dennis Guo DRoxbury Latin So '96180000.00
9 Michael Bohl DAlbany Academy Fr '97260000.00
6 Jon Pallotta FCushing Jr '95290000.00
6 Justin Yoon FDMilton Fr 210000.00
23 Jeff Wong FNoble & Greenough Sr 290000.00
26 Luke Leyden FNorthfield Mt. Hermon So '9640000.00
12 Jake McLaughlin FSt. Sebastian's Jr 90000.00
16 Anthony D'Alessandro FTilton So '94160000.00
20 Zach Baharozian FDGroton Sr '9480000.00
10 Parker Howard FNorth Yarmouth Academy Sr '93140000.00
15 Jim Lansing FPortsmouth Abbey So '96210000.00
18 Henry Marshall FSt. Mark's Jr 270000.00
18 Joe Hochrein DCanterbury Sr '94120000.00
16 Sam Langrock FCushing Sr '93280000.00
22 Matt Mancini FExeter Jr '94100000.00
6 Charlie Dudzik DHotchkiss So '95220000.00
24 Tanner Murphy FLawrence Academy So '96140000.00
21 Nate Bubacy DSalisbury Sr '93280000.00
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's Fr '96260000.00
2 Connor McGuirk DSt. Sebastian's Jr 270000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.