March 14, 2009

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2008-09

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
27 Thomas Larkin DExeter Sr '90311432461.48
19 Justin Agosta DBerkshire Sr '90331128391.18
9 Jeff Reppucci DExeter Sr '9131628341.10
2 Gus Young DNoble & Greenough Jr 29526311.07
9 Nick Trepp DBrunswick Jr '9125619251.00
12 Zach Shannon DLawrence Academy So '9230424280.93
4 Thomas Kader DTabor Sr '8925518230.92
10 Jordan Greenfield FDRivers Jr 291016260.90
3 Brandon Russo DSalisbury Jr '9227618240.89
10 Chris Gacsy DHebron Jr '9229619250.86
4 Will Rayner DSouth Kent Pg 33622280.85
17 Matt Furey DDexter Jr 26319220.85
5 Garrett Clement DSouth Kent Jr 33720270.82
28 Joe Napolitano DBrooks Sr 21413170.81
8 Regan MacLean FDTabor Sr 25911200.80
20 Harry Radovich DWestminster Sr '9025416200.80
27 Mike Woods DBrewster Academy Pg 31618240.77
19 Shayne Anderson DRoxbury Latin Sr 21214160.76
15 Nate Dupere DHebron Jr '91291111220.76
7 Danny Biega DSalisbury Sr 27812200.74
2 Phil Moore DHoosac Sr 351213250.71
18 Mac Lalor DSt. Sebastian's Sr '9128218200.71
2 Mike Sullivan DDexter Jr 26810180.69
21 Tom Manna DRivers Jr 29713200.69
21 Ben Sargent DGroton Sr 22312150.68
17 Andrew Francis DProctor Pg 31615210.68
9 Matt Martyak DSt. George's Jr 24313160.67
12 Jared Lackey FDNoble & Greenough Jr 29127190.66
2 Bryan Felice DHebron Jr '9129217190.66
7 Ryan Heavey DAndover Sr '9126413170.65
27 Chris Steele DHotchkiss Sr '892378150.65
5 Grant Telfer DCushing Sr 31812200.65
2 Jeff Menard DGovernor's Sr 28612180.64
22 Nick McIntyre DKent Sr 25511160.64
21 Matt Herskovitz DTaft Sr '8924411150.63
7 Ian Canty DHebron Jr '9129612180.62
8 Dylan Pike DBelmont Hill So '9330108180.60
4 Dawson Luke DBelmont Hill Sr '9030414180.60
3 Danny Johnson DSt. George's So 2468140.58
15 Scott Harff DSt. Paul's Sr '8926411150.58
23 Bennett Carroccio DAndover Jr 26213150.58
2 Ian Coleman DTabor Jr '9125410140.56
6 Charles-Eric Boutet DGroton Jr '902257120.55
11 John Rose DDeerfield Jr '902458130.54
3 Brendan Corcoran DSt. Sebastian's Sr '9028411150.54
17 Kyle Williams FDNorth Yarmouth Academy Sr 2759140.52
18 Mike Reardon DNoble & Greenough So 29411150.52
3 Gordon Nicholson DPomfret Sr 31511160.52
9 James DiBlasi DBB&N So 28212140.50
12 Chris Atwood DBerwick Jr 2658130.50
20 Josh McKinley DVermont Academy Pg 2238110.50
19 Conor Robinson DGroton Jr '9122011110.50
15 Corey Scammon DCushing Fr '9331213150.48
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton Jr 2959140.48
6 Adam Rimmer DPingree Sr 2758130.48
2 Terrence O'Neill DTrinity-Pawling Sr 27211130.48
6 Andy Latta DTabor Jr '912548120.48
18 Tory Cole FDWorcester Academy Sr 2356110.48
2 Josh Kirkman DBrooks Jr 2119100.48
15 Conor Murphy FDMiddlesex Jr '91194590.47
6 Blake Cormier DMiddlesex Fr '93192790.47
6 Brad Devereaux DWinchendon Pg 2867130.46
22 Jonathon Mleczko DMilton Jr 2858130.46
16 Bobby Sugrue FDSt. Sebastian's Jr '922849130.46
18 Nicholas Lovejoy DDeerfield Jr '912438110.46
8 Jake Shimmel DSt. George's Jr 2438110.46
22 Nicholas Luukko DGunnery Jr 33411150.45
4 Steve Mollo DWilliston Northampton Jr 2949130.45
21 Tom Mahoney DThayer Jr 2748120.44
22 Kevin Chapin FDHolderness Pg '892739120.44
5 Sam Gilbert DChoate Sr '902538110.44
9 Mac Bennett DHotchkiss Jr '912328100.43
3 JD Carrabino DMillbrook Jr '9130211130.43
2 Adam DeSanctis DGunnery So 33410140.42
14 John Gallagher DNorthfield Mt. Hermon Pg '8933113140.42
24 Dan Powers DAndover Pg '892629110.42
4 Eric David DPomfret Sr 3176130.42
7 RJ Boyd DCushing Jr '9131211130.42
4 Zach Bradanick DCushing Sr 31112130.42
5 Matt Wood DWilliston Northampton Pg '9029210120.41
2 William Weimar DVermont Academy Jr 223690.41
8 Sean La Liberte DGroton Sr '90221890.41
8 Billy Fitzgerald DSalisbury Jr 2747110.41
6 Brad Improta DCanterbury Jr '913039120.40
2 Charles Vasaturo DAvon Old Farms Sr '902555100.40
5 Peter Castine DBrunswick Sr 2519100.40
4 Michael Paliotta DChoate So '932519100.40
11 Logan Roe DKent So 25010100.40
18 B Kroll DPortsmouth Abbey Sr 202680.40
21 Neil Fachini DSouth Kent Sr 33211130.39
4 Cam O'Brien DWinchendon Sr 2847110.39
21 Evan Reilly DWinchendon Jr 2829110.39
17 albert sung DLoomis Chaffee Jr '91231890.39
12 Josh Dollinger DKimball Union Jr '9036410140.39
4 Victor Nilsson DBrewster Academy Sr 3139120.39
19 Justin Ingram DBrewster Academy Sr 31210120.39
10 Julian Ciocco DCushing So '9331210120.39
24 Malcolm Kelly DDexter So 2619100.38
10 Matt Magoon DDexter Jr 26010100.38
4 Lorne Miller DHoosac Sr 3549130.37
14 Christoffer Linder DNorth Yarmouth Academy Jr 2737100.37
3 Ivan Delic DHolderness Jr '902719100.37
19 Andrew Haber DLawrence Academy Sr '903047110.37
4 Matt Bean DGunnery Sr '9033210120.36
4 Arron Canarelli DVermont Academy Pg 222680.36
4 Patrick MacGregor DAvon Old Farms Jr '90254590.36
20 Frank Misuraca DKent Jr '91252790.36
8 Drew Tallett DGovernor's So '912828100.36
18 Kris Brassard DTilton Sr 2828100.36
2 Aidan Hartigan DBB&N Fr 2828100.36
6 Jake Dagdigian DSt. Sebastian's Sr '912828100.36
10 Colin McDonough DNew Hampton Sr 2828100.36
4 Jack Croasdale DKents Hill Sr 234480.35
2 Brian Infante DHotchkiss Sr '90231780.35
3 Luke Duprey DAndover Jr 260990.35
4 Michael Basist DKimball Union Sr 36111120.33
5 Alex Simard DMillbrook Jr 3037100.33
5 Ugo DiBiase DBelmont Hill Sr 3037100.33
14 Ryan Branton FDHolderness So '91273690.33
7 Chris Borsoi DHolderness Sr '90272790.33
7 Kevin Reich DTaft Sr '90242680.33
5 Dan Fortunato DSt. George's Sr 241780.33
25 Thomas Freyre DTaft Jr '90241780.33
5 Alan Klebanskyj DDeerfield Jr '91240880.33
9 Zach Markell DRoxbury Latin Jr 212570.33
7 Brett Kangas DProctor So '913137100.32
10 Sean Okita FDMilton So '92287290.32
3 Tyler Cornele DWinchendon Sr '90281890.32
11 Alex Pascal DWestminster Jr '91254480.32
24 Derek Henderson DTabor Jr '92250880.32
9 Reilly Cavanaugh DBerwick Jr 262680.31
8 Julien Shine DSt. Paul's Sr '90261780.31
5 Redmond Colson DAndover Jr 260880.31
5 Nate Michaud DKents Hill Sr 233470.30
18 Mathieu Provencher DKents Hill Jr 233470.30
15 George Russell DHotchkiss Sr '90232570.30
5 Gabe Colona DNorthfield Mt. Hermon Jr '913328100.30
19 Sean Spero DMillbrook Sr '91302790.30
4 Micah Williams DLawrence Academy Sr 301890.30
16 Ian Watson DCanterbury Jr '90300990.30
17 Alex Austin DTrinity-Pawling Sr 270880.30
3 Shawn Unis DProctor Sr 311890.29
26 Brendan Chin DAlbany Academy Sr 38110110.29
21 Francis Lavoie DHoosac Jr 3546100.29
14 Patrick Coulombe DWinchendon Pg 283580.29
6 Colin Prior DTilton Pg 283580.29
7 Chris Griffin DBB&N Sr 281780.29
22 Tyler Beauregard DTilton Sr 280880.29
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's So '93280880.29
7 Eric Dolan DSt. Mark's Fr 210660.29
6 Rafael Turcotte DKimball Union So '9136010100.28
12 CJ Chartrain DSouth Kent Sr 331890.27
3 Shayne Toohey DSt. Paul's Jr '90262570.27
6 John Caldwell DBelmont Hill Jr '91300880.27
14 Cameron Ford DAlbany Academy Jr '923828100.26
4 Chris Barry DMiddlesex Sr '90191450.26
13 Rob Harty DMiddlesex Sr '90191450.26
10 trey benincosa DLoomis Chaffee Jr '91233360.26
13 Phil Vermiglio DLoomis Chaffee Jr 230660.26
21 Jonathan Ahearn DPingree Fr 273470.26
5 Gabriel Cromp DTrinity-Pawling Jr 271670.26
3 Scott Baron DCushing Jr '90314480.26
11 J.J. Sabin DTilton Pg 284370.25
5 Christian Kader DNew Hampton So 282570.25
3 Jake Turrin DMilton So '92281670.25
16 Mike Tierney DNew Hampton Sr 281670.25
7 Aaron Deutsch DMilton So '92280770.25
7 Andrew Philie DDeerfield Sr '90240660.25
7 Ryan Erbe DGunnery Sr '89331780.24
3 Dylan Larkin DWilliston Northampton So '92290770.24
4 Thomas Park DNoble & Greenough So 290770.24
20 Shawn Joyce DTabor Jr '91254260.24
8 Alex Riccio DAvon Old Farms Sr '89252460.24
8 Ben Iwanowski DKent Sr '90252460.24
11 Nick Metcalfe DBelmont Hill Sr '90302570.23
18 Luke Alletzhauser DMillbrook So '93301670.23
3 Lucas Sousa DLawrence Academy Jr '91301670.23
6 Nelson Pulling DDexter So 263360.23
22 Jim Houghton DAndover Pg '90262460.23
4 Dennis Cottreau DGroton Jr '91223250.23
13 Evan Sequeira DExeter Jr '91313470.23
5 Brian Reynolds DWorcester Academy Sr '91231450.22
4 Robbie Donahoe DSt. Sebastian's Jr '91280660.21
18 Jimmy Richardson DGunnery Sr 333470.21
10 Dylan Pritchard DBerkshire Jr '91331670.21
19 Thomas Livingston DMiddlesex Jr '92190440.21
13 Ryan Collier DTaft Jr '91240550.21
16 Kyle Black DHebron Jr '91291560.21
16 Chris Allen DRivers Jr 290660.21
2 Josh Patry DLawrence Academy Sr 303360.20
22 Brock Swartwood DMillbrook Jr 300660.20
24 Sean de Herder DChoate So '91251450.20
18 Brian McQuillan DWestminster Jr '91251450.20
16 Dan Morgan DKingswood Oxford Sr 203140.20
4 Zach Spencer DProctor Jr 310660.19
7 Paul Wrenn DDexter So 261450.19
8 Mike Linskey DBrooks Sr 211340.19
19 Aaron Rocha DSt. Mark's Jr 210440.19
2 Chris Grilk DHolderness Sr '90272350.19
16 Matt Spurling DBerkshire Sr '89331560.18
22 Jared Tringale DNorthfield Mt. Hermon Pg '90330660.18
18 Nick Kontos DBB&N Sr 282350.18
24 Michael Megnia DMilton Jr '92281450.18
4 John-Michael Leach DNew Hampton Sr 280550.18
13 Matt Mortimer DWorcester Academy Fr 232240.17
22 Matthew Stewart DHoosac Sr 351560.17
24 Timothy Kilbride DHoosac Sr 351560.17
2 Joe McNamara DBelmont Hill Fr '93300550.17
20 Micah Ehiorobo DLawrence Academy Sr '90300550.17
6 Carmen Boscia DSt. George's Sr 242240.17
17 Elliott Bostrom DTaft Jr '91241340.17
22 Andrew Douse DPomfret Sr 311450.16
8 Brendan Cosgrove DExeter Jr '91310550.16
14 Nic Brickley DKent Sr '90251340.16
21 Billy Chapman DBrunswick Sr '91251340.16
15 Chad Hollenshade DAvon Old Farms Jr '90251340.16
18 Mark Higgins DKent Jr '91250440.16
23 Wes Marcik DChoate Sr '91250440.16
4 Thomas Bateman DSt. Paul's Jr '91260440.15
7 Christian Cordier DBerkshire So 331450.15
4 Phil Didonato DNorthfield Mt. Hermon Sr '90331450.15
3 Darren Laurie DGunnery Sr '90330550.15
13 Jared Blake DKingswood Oxford So '93201230.15
4 Michael Schmatz DTrinity-Pawling Jr 272240.15
11 Mike Morrison DNorth Yarmouth Academy So 271340.15
6 Steven Cook DSalisbury Jr '91270440.15
5 Nik Garofalo DHolderness Sr '89270440.15
17 Jonathan Gervais DHoosac Jr 351450.14
27 Preston Kaye DNew Hampton Sr 282240.14
4 Colin Quirk DBB&N Sr 281340.14
6 CJ Ganss DMilton So '92281340.14
18 Craig Cameron DNew Hampton Sr 280440.14
5 Cam Butler DSt. Sebastian's Jr '92280440.14
14 Tucker Birbilis FDHebron Pg '90291340.14
2 George Crowley DRivers Fr 290440.14
5 Adam Harrison DVermont Academy Jr 220330.14
2 Jay Livermore DMillbrook Jr 301340.13
6 Patrick Burke DAlbany Academy Jr '92380550.13
23 Michael Verret DHotchkiss Jr '91231230.13
4 Greg Babbitt DLoomis Chaffee Sr '90231230.13
2 Tom Harris DLoomis Chaffee Sr 230330.13
5 Brett Conway DBrewster Academy Pg 311340.13
8 Mike Woomer FDProctor Jr 311340.13
3 Paul Sauer DBrewster Academy Sr 311340.13
12 Sam Kinney DSt. George's Sr 242130.13
20 Kevin Bremner DNorthfield Mt. Hermon So '93331340.12
27 Jordan Ciccarello DSouth Kent Sr 331340.12
24 Mac Clay DKent Jr '91252130.12
8 Brian DeAngelo DBrunswick Jr '92251230.12
22 Tim Clark DAvon Old Farms Sr '89251230.12
6 Alex Baker DWestminster Pg 251230.12
11 Chad Cole DBerwick So 261230.12
4 Brian Furey DDexter Fr 261230.12
12 Griffin Tewksbury DSt. Paul's Jr '91260330.12
7 Rance Vukovic DKimball Union Sr 362240.11
8 Steve Kontos DKimball Union Pg 360440.11
2 Scott Mathieu DThayer So 272130.11
18 Brian Eggleston DSalisbury Jr '91271230.11
7 Brad Peterson DThayer So 271230.11
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling So '92270330.11
9 Haskell Jordon FDNorth Yarmouth Academy So 270330.11
5 Reid Johnson DSalisbury Sr '90270330.11
7 Mike Ewing DSt. Sebastian's Jr '91281230.11
3 Stephen Melia DBB&N Jr 280330.11
19 Eddie O'Connor DNoble & Greenough Sr 292130.10
3 Ian Graves FDNoble & Greenough Sr 291230.10
10 Matt Zielinski DWilliston Northampton Sr '90291230.10
3 Joe Fountain DHebron Pg '89290330.10
23 Phil Dinner DWilliston Northampton So 290330.10
22 Shaun O'Brien DCanterbury Pg 301230.10
21 Jared Quenzel DKingswood Oxford Sr 201120.10
2 B Savoie DPortsmouth Abbey Jr 200220.10
3 Michael Kennedy DExeter Jr '91311230.10
15 Andrew Mason FDProctor Sr '90311230.10
14 Cade Vittum DBrewster Academy So 311230.10
11 Joe Gagne DCushing Sr '90310330.10
11 Chris Tosti DSt. Mark's Jr 211120.10
2 Ty Leddy DSt. Mark's So 211120.10
7 Tim Norton DRoxbury Latin Sr 210220.10
11 Jon-Michael Roy DKents Hill Jr 231120.09
7 A.J. Germain DWorcester Academy Jr 230220.09
3 Robert Castelo DDeerfield Pg '90241120.08
20 Blake Alessandroni DDeerfield So '92240220.08
4 Dave Mackasey DDeerfield Jr '91240220.08
4 Zander Masucci DTaft Jr '92240220.08
13 Jeff Coffin DWestminster Jr '91251120.08
23 Michael Flynn DAvon Old Farms So '93251120.08
10 Max Mastrella DChoate Sr '90250220.08
18 Jaycob Megna DTabor So '92250220.08
4 Connor Koorbusch DBrunswick Jr '93250220.08
22 Jean-Felix Poulin DAlbany Academy Jr '91381230.08
6 Ben Kaplan DSt. Paul's So '92261120.08
15 Zac Lawrence DBerwick So 260220.08
6 Brandon Barrett DNorth Yarmouth Academy Jr 271120.07
14 Patrick Gill DThayer So 271120.07
16 John St. Pierre DPingree Jr 270220.07
12 Tim Cobb FDThayer Jr 270220.07
4 Reed Kennedy DGovernor's So '92281120.07
12 Scott McMenimen DTilton So 280220.07
5 Joe Travia DTilton Sr 280220.07
6 Corey Coldman DRivers So 291120.07
25 Matt Whiting DNoble & Greenough So 291120.07
8 Jack Rautiola DRivers Fr 290220.07
7 Brandon Fruchter DCanterbury Jr 300220.07
17 Billy Cummings DCanterbury Sr '89300220.07
4 Brock Battochio DCanterbury Jr '92300220.07
9 Kyle Gietzen DLawrence Academy Jr '91300220.07
16 Mike Sotak DExeter Jr '90311120.06
2 Dalton Weinstein DPomfret Jr '92310220.06
14 Sam Torney FDBerkshire Sr '90331120.06
11 Zach Harris DBerkshire Jr '91330220.06
18 Nick Santagata DHoosac Sr 350220.06
8 Nathan Hofgesang DAlbany Academy Sr 381120.05
21 Alex Pensavalle DMiddlesex Jr 190110.05
21 N Albertson DPortsmouth Abbey So 201010.05
9 J Gallagher DPortsmouth Abbey Jr 201010.05
12 Kevin DeVivo DKingswood Oxford So '93200110.05
16 O Rischmann DPortsmouth Abbey Jr 200110.05
17 Kevin Bloomquist DKingswood Oxford Fr 200110.05
22 Matt Neelon DRoxbury Latin Sr 211010.05
19 Taylor Goodyear DBrooks Sr 210110.05
5 Colm Flaherty DRoxbury Latin Sr 210110.05
20 Beau Deblois DHotchkiss Jr '90230110.04
4 Sam Butler DWorcester Academy So '92230110.04
6 Michael Canacari DKents Hill Jr 230110.04
27 Greg Browne DDeerfield So '93240110.04
3 Rob Hunter DWestminster Jr '91251010.04
25 Christian Pomarico DWestminster Fr '92250110.04
3 Eric Naclerio DAvon Old Farms So '92250110.04
18 Michael Doyle DChoate So '92250110.04
14 Ben Delprete FDBerwick Jr 261010.04
22 Mike Lamothe DPingree Sr 271010.04
6 Colin Phillips FDHolderness So 270110.04
18 Luke Ernst FDThayer So 270110.04
4 Chris Cobb DThayer Sr 270110.04
24 Victor Heselton DSalisbury Sr '90270110.04
2 Conor Clement DPingree Fr 270110.04
3 Britt Kostraba DTrinity-Pawling Sr 270110.04
19 Alan Brown FDNorth Yarmouth Academy So 270110.04
2 Mike Monaco DTilton Sr 280110.04
15 Mike Vollmin DNew Hampton So 280110.04
5 Jared Bein DWinchendon Pg 280110.04
6 Isaac DiGeronimo DWilliston Northampton Sr '91291010.03
14 Carl Rasmussen DMillbrook So 300110.03
4 Elliott Bassile DMillbrook So 300110.03
9 Jamie Jaxtimer DProctor So '91311010.03
2 Max Summermatter FDExeter Fr '94310110.03
5 Chris Emerson DPomfret So '92310110.03
6 Russ Adams FDExeter Jr '92310110.03
21 Ricky Delbuono DGunnery So 331010.03
17 Craig Turner DNorthfield Mt. Hermon Jr '91331010.03
6 Rob Badger DGunnery Jr 330110.03
15 Chris Fron DAlbany Academy Jr 380110.03
16 Charlie Daigle DNorth Yarmouth Academy Jr 270000.00
5 Chris Muise FDPingree So 270000.00
11 Jim Atchue DWorcester Academy Fr 230000.00
26 Yianni Pitsikoulis DCushing So '91310000.00
25 Ali Hakim DKimball Union Jr '90360000.00
11 Kelly Paseka DNorthfield Mt. Hermon Fr '92330000.00
9 Dylan Peer DNorthfield Mt. Hermon Sr '90330000.00
9 Connor Fallon DThayer So 270000.00
19 Evan Hutson DTilton Sr 280000.00
14 Tomas Prestamo DWilliston Northampton Sr '90290000.00
12 G Behan DPortsmouth Abbey So 200000.00
21 Corey Wisnowski DBerkshire So 330000.00
12 Nick MacDonald DChoate So 250000.00
16 Nick Renzi FDHolderness Fr 270000.00
8 Will Moisan FDLoomis Chaffee Sr '90230000.00
20 DJ Woodworth DBerwick So 260000.00
20 Adam Smith DHebron Sr '90290000.00
2 Gus Wellin FDNorth Yarmouth Academy Jr 270000.00
20 Cavan Finigan DRoxbury Latin Fr 210000.00
5 Eric Squinto DGunnery Sr '91330000.00
5 Marty Hackler DBrooks Fr 210000.00
2 Matt Fenby DRoxbury Latin So 210000.00
10 Justin Beebe DVermont Academy Pg 220000.00
5 Tim Kiene DAvon Old Farms Jr '91250000.00
18 Graham Henderson DCanterbury So '92300000.00
11 Jake Schechter DLawrence Academy Fr '93300000.00
3 Dan Moorin DLoomis Chaffee Sr '91230000.00
14 Mitchell White DPomfret Jr '91310000.00
24 Alex Doumeng FDHebron So '92290000.00
10 Brandon Bourgeois DKents Hill Fr 230000.00
11 Zach Zakas DPingree So 270000.00
17 Cam Scully-Ramirez DVermont Academy Jr 220000.00
6 Alex Aghjayan FDWorcester Academy So 230000.00
2 Winslow J C DAndover Fr '93260000.00
31 Ivars Lasmanis DAvon Old Farms Jr '90250000.00
24 Adam Albelin DBerkshire Jr '91330000.00
24 Jack Hyslip DHolderness Jr '91270000.00
15 Marston Garceau DMillbrook So 300000.00
10 Mike Cobb DThayer Jr 270000.00
4 John Enright DWestminster Sr '90250000.00
13 CJ Davis DNorth Yarmouth Academy Fr '93270000.00
8 Mike Anderson FDHolderness Jr '92270000.00
2 Tim Smith DSalisbury Jr '91270000.00
2 Xavier Reed DTaft So '93240000.00
23 Jeff Smolens DWestminster Fr 250000.00
2 Nate Marchand DMiddlesex Jr '92190000.00
28 Parker Howard DNorth Yarmouth Academy Fr '93270000.00
4 K Moriarty DPortsmouth Abbey Sr 200000.00
24 Connor West DSt. Mark's Fr 210000.00
10 Michael Morris DDeerfield Sr '90240000.00
3 Jason Kornfeld DNorthfield Mt. Hermon Sr '90330000.00
3 Alec Root DTaft So '91240000.00
6 Mike DiPalma DBrewster Academy Jr 310000.00
15 Brian Wilber DBrooks Sr 210000.00
20 Kevin St. Pierre DPingree So 270000.00
15 P Clendenen DPortsmouth Abbey Jr 200000.00
18 Mike Sack DRivers So 290000.00
21 Ben Gilmore DSt. Mark's So 210000.00
6 Connor Costello DGovernor's Fr '94280000.00
15 Charlie McNutt FDHolderness Jr '90270000.00
8 Paul Trethaway DHotchkiss Sr '91230000.00
17 Parker Ryan FDSt. Paul's Jr '90260000.00
8 Tyler Jankins DBerwick Jr 260000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.