March 14, 2009

New England Prep Hockey Scoring All 2008-09

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
16 Mike Violette FSt. George's Jr 242337602.50
11 Chad Goodwin FHebron Sr '90292344672.31
17 Dan Weiniger FExeter Pg '90313930692.23
18 Chris Kreider FAndover Jr 263323562.15
19 Kevin Shelton FSt. George's Sr 242130512.13
11 Connor Toomey FProctor Jr '90313429632.03
5 Wayne Simpson CLawrence Academy Sr 303129602.00
2 Ridge Garbutt CBrewster Academy Jr '91312833611.97
10 Matt Hatch FExeter Pg '90311447611.97
2 Keith Buehler FProctor Jr '91312436601.94
14 Kevin Goumas FCanterbury Jr '91302335581.93
18 Wade Megan FSouth Kent Sr 332736631.91
18 Nik Tasiopoulos FProctor Jr 313225571.84
12 Guillaume Cyr FBrewster Academy Sr 312631571.84
24 Billy Arnold CNoble & Greenough So 292825531.83
7 Kevin Hayes LWNoble & Greenough So 292527521.79
20 Rob Toczylowski FProctor Pg 312530551.77
14 Nick Kondiles FExeter Sr '90311936551.77
21 Steven Whitney RWLawrence Academy Sr 302033531.77
13 Shane Gorman CGunnery Jr 332135561.70
22 Andrew Bettencourt FHebron Jr '91291831491.69
9 Jake Goldberg FBerkshire Jr '91332728551.67
7 Garrett Sider FSt. George's Jr 24931401.67
16 Dan Rowland FProctor Pg 311338511.65
19 Hugo Turcotte CWinchendon Sr 281333461.64
6 Steven Buco FHoosac Pg 352532571.63
2 Chris Cerbino FCanterbury Sr '90301730471.57
19 Eric Czapka FTabor Sr 251524391.56
23 Patrick Guerriero FSt. George's Sr 241423371.54
9 Phil Arnone CWinchendon Jr 282815431.54
23 Anthony Mezzagno FTabor Sr '90251424381.52
7 Jayson Megna FTabor Sr 251325381.52
17 Andrew Cetola FHebron Sr '90291430441.52
20 Mathieu Dubuc FMillbrook Sr '90303411451.50
25 Adam Hercules FWinchendon Pg 281428421.50
19 Jack Bartlett FBB&N Jr 281131421.50
16 Jean-Daniel Vermette FVermont Academy Jr 222112331.50
27 Thomas Larkin DExeter Sr '90311432461.48
22 Jesse Root FTaft Sr '89241520351.46
15 Joel Goodsell FChoate Sr '90251521361.44
10 Sean Murray FCanterbury Sr 301825431.43
14 Zack Phillips FLawrence Academy So '92301825431.43
17 Raphael Pouliot FWinchendon Sr 282218401.43
18 Nick Gordon FNorthfield Mt. Hermon Jr '90332126471.42
9 Joe Pascucci FMiddlesex Jr '9119423271.42
11 Pier-Andre Marquis FVermont Academy Jr 221120311.41
27 Quinn Smith FAvon Old Farms Jr '92251322351.40
7 Mike Pereira FSouth Kent Jr 332620461.39
12 chris lembo FLoomis Chaffee Jr '91231319321.39
12 Conor Sheary FCushing Jr '92311627431.39
15 Charlie Coyle FThayer So 271819371.37
9 Nick Neron FHolderness Sr 271522371.37
13 Mark Goggin FChoate Sr '90251420341.36
6 Stefan Demopoulos FAvon Old Farms Sr '9125826341.36
14 Cory Mcgrath FSt. Paul's Sr '90261817351.35
8 Terrence Wallin FGunnery So 331430441.33
19 Mike Conderman FCushing Jr '91312021411.32
6 Bo Stafford FBrunswick So '92252112331.32
10 Daniel Hnatko FWestminster Jr '91251320331.32
19 Eric Rodriguez FHebron Pg '89291721381.31
16 Robert Lerro FDexter Sr 262113341.31
16 chris izmirlian FLoomis Chaffee So '92231020301.30
2 Scott Chanelli FSt. George's Sr 241714311.29
9 Kyle Hunchberger FMilton Sr 281818361.29
17 Nick Galanos FBrooks Jr 211611271.29
16 Joey Campanelli FWestminster Sr '90251715321.28
17 Ryan Tyson FWestminster Jr '91251715321.28
22 Peter Michaildis FWestminster Jr '9225923321.28
19 T.J. Powers FWilliston Northampton Jr 292215371.28
8 Cam Moniz FHebron Jr '91291720371.28
27 Kevin Sullivan FBerkshire Jr '91331725421.27
25 Brendan Cottam LWLawrence Academy Sr '90301919381.27
10 Jack McNamara FBelmont Hill Sr '90301325381.27
10 Nick Bingaman FMiddlesex So '93191113241.26
19 Brian Ward FGovernor's So '92281916351.25
10 Alex Gacek FGovernor's So 281817351.25
22 Chris Menard FGovernor's Sr 281619351.25
23 Chris Wieland FSouth Kent Pg 332318411.24
16 Thane Heller FGunnery Jr '92331526411.24
20 P.J. McCadden FWilliston Northampton Jr 291323361.24
22 Stefan Lutzenkirchen FBrewster Academy Sr 311919381.23
14 Robbie Bourdon FTaft Sr '90241217291.21
9 Matt Harlow LWNoble & Greenough So 291817351.21
12 Attila Pavuk FHoosac Jr 352121421.20
12 Cam Spiro FTabor So '91251713301.20
11 Alex Davidson FSt. Paul's Sr '90261912311.19
19 Justin Agosta DBerkshire Sr '90331128391.18
9 mike blair FLoomis Chaffee So '92231017271.17
19 Derek Deblois FHotchkiss Jr '9123918271.17
11 Sean Jenkins FHoosac Sr 351031411.17
7 Michael Blake FBelmont Hill Sr '90301619351.17
8 Matt Abbott FMillbrook Sr '90301025351.17
24 Andrew Ammon FDeerfield Sr 241711281.17
8 Mike Sinsigalli FTaft Sr '90241513281.17
26 Antoine Laganiere FDeerfield Sr '90241216281.17
19 Kevin Tiefenwerth FAvon Old Farms Jr '92251316291.16
7 Bill Rivellini FChoate Sr '90251217291.16
19 Cameron Darcy FDexter Fr 261614301.15
6 Brooks Dyroff FAndover Sr 261614301.15
19 Mike Garlasco FGunnery Sr '90331721381.15
12 Vinny Scotti CGunnery Jr 331523381.15
9 Michael McCann FSalisbury Jr '91271516311.15
10 Jory Uhlman FHoosac Jr 351624401.14
4 Chris Cyr FSt. Mark's Sr 211113241.14
12 Cam Brown FRivers So 291023331.14
16 Connor Brickley FBelmont Hill So 301618341.13
16 Anthony Bilotta FWorcester Academy Jr 231610261.13
24 Joey Fiori FGunnery Jr 331720371.12
7 Kyle Lysaght FKent Sr 251117281.12
9 Garnet Hathaway FAndover Jr 261613291.12
26 John Magliozzi FDexter So 261118291.12
22 Greg Tang FBB&N Jr 281219311.11
7 D Laviano FPortsmouth Abbey Sr 20139221.10
19 Kevin Karales FPomfret Pg '90311024341.10
9 Jeff Reppucci DExeter Sr '9131628341.10
18 Andrew Flynn FBerkshire Sr '90331125361.09
10 Mike Borge FHotchkiss Jr '91231114251.09
27 Gunnar Hughes FSalisbury So '92271613291.07
16 Jay Haseley FMilton Sr 281119301.07
25 Vladyslav Gavrik FHebron Jr '91291417311.07
26 Billy Brewster FHebron Sr '9029724311.07
2 Gus Young DNoble & Greenough Jr 29526311.07
15 Brandon McNally FBelmont Hill So '92301517321.07
23 Garrett McMullen FNorthfield Mt. Hermon So '92331322351.06
14 R Andrews FPortsmouth Abbey Sr 20813211.05
17 Dennis White FWorcester Academy Sr '9023915241.04
22 Dan Linell FChoate So '92251511261.04
27 Ben Weisburger FBrunswick Jr '91251412261.04
13 Alex Tobey FBerwick So 261512271.04
15 Mike Lopez FDexter Jr 26918271.04
17 Mike Lozzi FAndover Pg '9026621271.04
22 Sean Dunn FNew Hampton Sr 281712291.04
2 Paul Donato FSt. Sebastian's Sr '90281514291.04
7 Conor Dempsey FRivers So 291317301.03
9 Jonathan Theriault FMillbrook Jr 301219311.03
8 Ben Waldman FPomfret Pg '90312012321.03
16 Zach Popp FAlbany Academy Jr 382712391.03
10 Michael Dolman CGunnery Sr 331518331.00
8 Mike Bosco FCushing Pg '90311219311.00
8 Joe McCabe FNew Hampton Sr 28199281.00
24 Eric Danilchuk FBB&N Jr 281315281.00
12 Kyle Zobler FNew Hampton Sr 281216281.00
12 Chris Brown FSt. Sebastian's Sr '90281216281.00
17 Eric Rochefort FHolderness Jr '91271215271.00
27 Sam Courcelles FSt. Paul's Jr '90261214261.00
8 Brian Safstrom FAndover Jr 26719261.00
9 Nick Trepp DBrunswick Jr '9125619251.00
22 Ryan Stanley FLoomis Chaffee Pg '90231112231.00
14 Matt Milana FGunnery Jr 331517320.97
21 Cody Sharib FNew Hampton Sr 281215270.96
27 Mark Haggarty FHolderness Sr '90271412260.96
19 Matty Chartrain FHolderness Jr '91271313260.96
18 Jonathan Liau FSt. Paul's So '92261213250.96
18 Nils Martin FGroton So '9222174210.95
19 Rich Rodeschini FCanterbury Sr '9030217280.93
12 Zach Shannon DLawrence Academy So '9230424280.93
10 Travis Ritter FTrinity-Pawling Jr 271411250.93
10 Tom Gildersleeve FNorth Yarmouth Academy Jr 271114250.93
11 Matt Rakoczy FAlbany Academy Jr 381520350.92
4 Thomas Kader DTabor Sr '8925518230.92
12 Nick Kolb FKents Hill Sr 231110210.91
10 Jono Turchetta FGroton Sr 22119200.91
4 Nick Potter FBrooks Fr 21613190.90
22 Scott MacDougall FSt. Mark's Jr 21613190.90
22 Will Gray FBelmont Hill Sr 301215270.90
10 Jordan Greenfield FDRivers Jr 291016260.90
8 Tucker Blanton FMiddlesex Sr '901989170.89
15 Steve Rogers FSt. Sebastian's Sr '90281411250.89
14 Brandon Moore FTrinity-Pawling Jr 27915240.89
25 Jeff Gordon-Johnson FHolderness Jr '9127816240.89
3 Brandon Russo DSalisbury Jr '9227618240.89
14 Blake Forkey FAvon Old Farms Sr '9025814220.88
16 Garrett Sunda FGroton So '9222910190.86
10 Chris Gacsy DHebron Jr '9229619250.86
36 Nicholas Luce FNorth Yarmouth Academy Jr 27158230.85
24 Brantley Sherwood FNorthfield Mt. Hermon Jr '91331612280.85
21 Andrew Bonazza FNorthfield Mt. Hermon Jr '9133919280.85
4 Will Rayner DSouth Kent Pg 33622280.85
17 Matt Furey DDexter Jr 26319220.85
13 Morgan Mullen FAvon Old Farms So '91251011210.84
12 Chris Buquicchio FKent Sr 251011210.84
19 Paul Cinquegrana FKent Jr '9125813210.84
17 Zack Martin FHotchkiss Sr '9023109190.83
18 Matt Coleman FHotchkiss Jr '9123415190.83
19 Dom Jancaterino FSt. Sebastian's Sr '9028149230.82
4 John Hyslip FTilton Pg 281112230.82
5 Garrett Clement DSouth Kent Jr 33720270.82
9 Connor Miyamoto CGroton So '9222711180.82
11 Scott Fronsdahl CGroton Jr '9222612180.82
12 Robbie Macgregor FTrinity-Pawling Sr 27913220.81
8 Sebastin Perrson FNorth Yarmouth Academy So 27715220.81
17 Francis Drolet FSalisbury Sr 27715220.81
3 David Murphy FSt. Mark's Sr 2198170.81
14 Kyle Kadlick FRoxbury Latin Jr 21710170.81
28 Joe Napolitano DBrooks Sr 21413170.81
2 Aaron Harris FBerwick Sr '91261011210.81
6 Matt Tucceri FBerwick Sr 26813210.81
5 Steve McKenna FDexter So 26615210.81
22 Andrew Murmes FKimball Union Pg 361415290.81
9 Drew Jelinek FTabor Sr 25119200.80
8 Regan MacLean FDTabor Sr 25911200.80
20 Philippe Hudon FChoate Fr '9325812200.80
20 Harry Radovich DWestminster Sr '9025416200.80
9 Matt Siracusa FHebron Pg '9029815230.79
14 Thomas Growney FSt. George's Sr 24217190.79
12 Trevor Mingoia FBerkshire So 331214260.79
37 Jonathan Sucese FNorthfield Mt. Hermon Jr '91331214260.79
9 David Benmocha FSouth Kent Sr 33719260.79
10 Ian Reopel FWinchendon Pg 281111220.79
8 Tom O'Regan FSt. Sebastian's Jr '9228913220.79
20 Ryan Edwards FMilton Sr 28715220.79
27 Mike Woods DBrewster Academy Pg 31618240.77
23 Oliver Jansson FBerwick Jr 26812200.77
24 Tom Hay FBerwick Sr 26812200.77
11 Joey Agliato FCanterbury Jr 30815230.77
8 Danny O'Regan FRoxbury Latin Fr 2188160.76
19 Shayne Anderson DRoxbury Latin Sr 21214160.76
23 Tommy Dwyer FBrunswick So '9225910190.76
17 Mike Domsodi FKent Sr '9025811190.76
15 Nate Dupere DHebron Jr '91291111220.76
18 Dana Borges FWilliston Northampton Pg '9029814220.76
8 Cam Miller FBerkshire Sr '90331213250.76
20 Rich Pallai FBerkshire Sr '9033916250.76
9 Kevin Meehan FTilton Sr 281110210.75
22 Evan Dugdale FDeerfield Sr 24117180.75
16 Casey Brugman FCushing Sr '90311112230.74
21 Beau Roeder FTrinity-Pawling Sr 27119200.74
7 Danny Biega DSalisbury Sr 27812200.74
15 Bernie Rissmiller FCanterbury Pg 30814220.73
14 Brendan Fitzgerald FDexter So 26415190.73
10 Joe Tebano FSouth Kent Jr 331311240.73
3 Jim Fuoroli FSouth Kent Pg 331113240.73
7 Michael Doherty CGroton Fr '9322610160.73
9 Scott Maciel FVermont Academy Sr 22511160.73
2 Phil Moore DHoosac Sr 351213250.71
21 Cody Marquis FTilton Jr 28137200.71
15 Stephen Wadsworth FBB&N Sr 281010200.71
21 Cody Ferriero FGovernor's Jr '91281010200.71
22 Corey Bellamy FWinchendon Pg 28812200.71
7 Trevor Hines FGovernor's Sr 28812200.71
18 Mac Lalor DSt. Sebastian's Sr '9128218200.71
17 Thomas Buckley FRoxbury Latin So 21105150.71
10 Nick Mannarino FAlbany Academy Jr '92381116270.71
6 Julian Malakorn FPomfret Pg '9031121220.71
19 Brendan MacDonald FTrinity-Pawling Jr 27136190.70
19 Ben Gacicia FThayer Sr 27712190.70
18 Brett Ehnot FLoomis Chaffee Pg '9023115160.70
11 Ken Matheson FHotchkiss Jr '912388160.70
8 Cam Maillet FWorcester Academy Sr 2379160.70
7 Luke Sisler FSt. Paul's Jr '9026810180.69
2 Mike Sullivan DDexter Jr 26810180.69
21 Tom Manna DRivers Jr 29713200.69
23 Connor Baharozian FGroton Jr '922296150.68
21 Ben Sargent DGroton Sr 22312150.68
3 Adam Patel FChoate So '9225611170.68
24 Toshi Terai FBrunswick So '9325512170.68
7 Mike Carr FNew Hampton Sr 28811190.68
13 Mike Young FNew Hampton Sr 28514190.68
17 Andrew Francis DProctor Pg 31615210.68
6 Keith Veronesi FBerkshire Jr '91331012220.67
7 Matt Job FMillbrook Jr 30515200.67
26 Max Edson FSalisbury Jr '9227108180.67
26 Colt Steele FNorth Yarmouth Academy So 27612180.67
16 Alex Ward FDeerfield So '9124412160.67
9 Matt Martyak DSt. George's Jr 24313160.67
5 Graig Angarella FHoosac Sr 351013230.66
12 Jared Lackey FDNoble & Greenough Jr 29127190.66
9 Brendan Woods FWilliston Northampton So '9229811190.66
11 Kevin Kelly FWilliston Northampton Jr 29811190.66
5 Mark Hourihan CNoble & Greenough Jr 29613190.66
2 Bryan Felice DHebron Jr '9129217190.66
19 Josh Geary FAndover Pg '9026116170.65
7 Ryan Heavey DAndover Sr '9126413170.65
27 Chris Steele DHotchkiss Sr '892378150.65
5 Grant Telfer DCushing Sr 31812200.65
18 Brett Riley FGovernor's Jr '9128711180.64
2 Jeff Menard DGovernor's Sr 28612180.64
22 Nick McIntyre DKent Sr 25511160.64
2 Ben Chwick FBerkshire Jr '91331110210.64
10 John Cangelosi FNorthfield Mt. Hermon So '9133714210.64
17 Matt Ronan FBelmont Hill Sr 30910190.63
3 Matt MacDonald CPingree Sr 27116170.63
11 Kyle Hughes FSalisbury Jr '9027107170.63
20 Mikko Mannisto FNorth Yarmouth Academy Jr 27710170.63
16 Kyle Armstrong FSalisbury Jr '9027710170.63
10 Ryan Tesink FHolderness So '9327413170.63
19 Erik-Lars Hansen FTaft Pg '8924510150.63
21 Matt Herskovitz DTaft Sr '8924411150.63
7 Ian Canty DHebron Jr '9129612180.62
18 Taylor MacGillivary FBrooks Sr 2194130.62
4 Josh Richards FExeter Jr '9031514190.61
5 Ryan Cole FKimball Union So '9236166220.61
21 John Antonides FLoomis Chaffee Pg '902386140.61
4 Petr Placek FHotchkiss So 2377140.61
23 Jake Picking FGovernor's Jr '9128710170.61
8 Dylan Pike DBelmont Hill So '9330108180.60
4 Dawson Luke DBelmont Hill Sr '9030414180.60
10 Christian Cowles FKent Sr 2587150.60
13 Tim McAuliffe FVermont Academy Pg 2249130.59
10 Ben Wiggins CNoble & Greenough Jr 2989170.59
3 Danny Johnson DSt. George's So 2468140.58
7 Paul Keane FMiddlesex Jr '901983110.58
15 Scott Harff DSt. Paul's Sr '8926411150.58
23 Bennett Carroccio DAndover Jr 26213150.58
19 Josh Woody FNorthfield Mt. Hermon Jr '9133136190.58
14 Jeff Silengo FSouth Kent Sr 33415190.58
17 Ryan Coffey FSt. Sebastian's Jr '9128511160.57
26 Logan Gillis FLawrence Academy Sr 30611170.57
19 Scott Rosenthal FWorcester Academy Sr '902385130.57
12 Ben Goodman FWorcester Academy Sr 2358130.57
2 Ian Coleman DTabor Jr '9125410140.56
7 Mark Naclerio FAvon Old Farms So '9225311140.56
13 Brian Desrosier FTrinity-Pawling Sr 2778150.56
7 Paul Falanga FTrinity-Pawling So '9227510150.56
12 Jacob Scott FHolderness Jr '9127510150.56
13 Scott Cook FWilliston Northampton Sr '912997160.55
22 Marco Eberth FRivers Jr 2988160.55
26 Ryan Williamson FExeter Sr '893198170.55
10 Danny Palumbo FPomfret So '9231611170.55
5 Kyle Lockwood FBerkshire Jr '9133612180.55
7 Matt Morin FNorthfield Mt. Hermon Pg '8933414180.55
3 Steven Puffer FBerkshire So '9233315180.55
14 Patrick Duggan FVermont Academy Pg 2284120.55
6 Charles-Eric Boutet DGroton Jr '902257120.55
11 John Rose DDeerfield Jr '902458130.54
15 Chase Davis FMilton Jr '9128510150.54
17 Greg Rooney FGovernor's So 28411150.54
3 Brendan Corcoran DSt. Sebastian's Sr '9028411150.54
13 Scott Shiner LWLawrence Academy Jr '903088160.53
12 Ryan Williams FMiddlesex Sr 1982100.53
3 Pierce King FHotchkiss Sr '892357120.52
16 Michael Smigelski FAvon Old Farms Sr '902558130.52
5 Stephen Trostle FKent Sr 25310130.52
19 John Guay FSalisbury Pg 2768140.52
17 Kyle Williams FDNorth Yarmouth Academy Sr 2759140.52
22 Brian Cotrone FThayer Sr 27410140.52
13 Jack Brewer FRivers Jr 2978150.52
9 Jeff Rautiola FRivers Sr 2969150.52
17 Garrett Lessard FWilliston Northampton Jr 2969150.52
18 Mike Reardon DNoble & Greenough So 29411150.52
9 Brendan Cocklin FCushing Jr '9131106160.52
12 Charley Stern FProctor Sr '893188160.52
11 Peter Galasso FBrewster Academy Jr 31610160.52
17 Neil Lavanchy FCushing Sr '8931511160.52
3 Gordon Nicholson DPomfret Sr 31511160.52
24 Michael Jamieson LWLawrence Academy So '9230510150.50
18 John Jenkins FWinchendon Pg 2877140.50
7 Ryne Lubert FTilton Sr 2859140.50
9 James DiBlasi DBB&N So 28212140.50
12 Chris Atwood DBerwick Jr 2658130.50
12 CM Liotta FTaft Sr '902448120.50
12 Alex Machikas FGroton So '922238110.50
20 Josh McKinley DVermont Academy Pg 2238110.50
19 Conor Robinson DGroton Jr '9122011110.50
11 Will Archambault FPomfret Jr '9031105150.48
23 Kenny Simon FCushing Sr '903196150.48
15 Corey Scammon DCushing Fr '9331213150.48
8 Ben Kravitz DWilliston Northampton Jr 2959140.48
23 Tim Sprague FThayer Jr 2767130.48
6 Adam Rimmer DPingree Sr 2758130.48
2 Terrence O'Neill DTrinity-Pawling Sr 27211130.48
11 Wes Rene FChoate Sr '902557120.48
6 Andy Latta DTabor Jr '912548120.48
9 Kyle Riffe FWestminster Pg 2548120.48
9 Michael Debello FAvon Old Farms Jr '912539120.48
18 Tory Cole FDWorcester Academy Sr 2356110.48
14 Bill Tobey FKents Hill Jr 2347110.48
2 Josh Kirkman DBrooks Jr 2119100.48
15 Conor Murphy FDMiddlesex Jr '91194590.47
6 Blake Cormier DMiddlesex Fr '93192790.47
17 Chris Mahoney FMiddlesex Sr '89192790.47
10 Zach Musgrave FKimball Union Pg 36710170.47
9 Mike McNamara FBelmont Hill So '923068140.47
20 Ryan Walsh FBelmont Hill Sr 30410140.47
10 Will Lee FMillbrook Jr '9030410140.47
20 Max Balaban FTilton Jr 2885130.46
6 Brad Devereaux DWinchendon Pg 2867130.46
11 Stephen Brown FSt. Sebastian's So '932867130.46
22 Jonathon Mleczko DMilton Jr 2858130.46
16 Bobby Sugrue FDSt. Sebastian's Jr '922849130.46
11 Corey Lee FWinchendon Pg 28310130.46
23 Erik Bertin FDeerfield Jr '912474110.46
12 Cody Skinner FDeerfield Sr '902456110.46
18 Nicholas Lovejoy DDeerfield Jr '912438110.46
8 Jake Shimmel DSt. George's Jr 2438110.46
23 Brett Heigl FHoosac Pg 35106160.46
22 Nicholas Luukko DGunnery Jr 33411150.45
8 C Hadfield FPortsmouth Abbey Jr 205490.45
3 John Fitzgerald FRivers Jr 2967130.45
4 Steve Mollo DWilliston Northampton Jr 2949130.45
4 Bob Adam FPingree So 2757120.44
21 Tom Mahoney DThayer Jr 2748120.44
22 Kevin Chapin FDHolderness Pg '892739120.44
8 Max Heaton FChoate Sr '902565110.44
9 Dan Schuler FChoate Jr '922556110.44
11 Stanley Smrke FAvon Old Farms Sr '902547110.44
5 Sam Gilbert DChoate Sr '902538110.44
2 John Kelly FBrunswick So '9525110110.44
9 Mac Bennett DHotchkiss Jr '912328100.43
3 JD Carrabino DMillbrook Jr '9130211130.43
17 Chris Gorovitz FTilton Pg 2839120.43
7 Nick Vozzella FBrooks Jr 214590.43
21 Erik Talbot FRoxbury Latin Sr 213690.43
8 Matt Hickman FSouth Kent Pg 3395140.42
2 Adam DeSanctis DGunnery So 33410140.42
14 John Gallagher DNorthfield Mt. Hermon Pg '8933113140.42
19 Christopher Finch FSt. Paul's Jr '912665110.42
22 Paul-Arthur Plaisir FSt. Paul's So '912656110.42
20 Nick Craven FAndover Sr 2638110.42
24 Dan Powers DAndover Pg '892629110.42
4 Eric David DPomfret Sr 3176130.42
13 Collin Bourque FCushing Fr '933167130.42
15 Todd Wechter FPomfret Sr 3158130.42
7 RJ Boyd DCushing Jr '9131211130.42
4 Zach Bradanick DCushing Sr 31112130.42
15 Gabriel Veilleux FKimball Union So '9136411150.42
31 Corbin McGuire FTaft Fr '932473100.42
11 Mike Moran FTaft So '912464100.42
24 Matt Gellatly FTaft Jr '912455100.42
17 Penn Sednaoui FSt. George's So 2419100.42
19 Mike Whouley FRivers Jr 2966120.41
7 Justin Alejandro FWilliston Northampton Sr 2966120.41
13 Peter Quigley FHebron So '922939120.41
5 Matt Wood DWilliston Northampton Pg '9029210120.41
2 William Weimar DVermont Academy Jr 223690.41
8 Sean La Liberte DGroton Sr '90221890.41
5 Kyle Rooney FThayer Jr 2783110.41
12 Simon Hebert FNorth Yarmouth Academy Sr 2747110.41
8 Billy Fitzgerald DSalisbury Jr 2747110.41
11 Andrew Reilly FHolderness Sr '902729110.41
25 Nori Ohuchi FHoosac Sr 3568140.40
9 Devin Lefebvre FHoosac Sr 3559140.40
19 Gary Marin FHoosac Sr 35311140.40
12 Tony Uglietto FBelmont Hill Sr 3084120.40
9 Jared Emmett FCanterbury Jr 3048120.40
8 Andrew Kacz FCanterbury Pg 3039120.40
6 Brad Improta DCanterbury Jr '913039120.40
2 Charles Vasaturo DAvon Old Farms Sr '902555100.40
5 Peter Castine DBrunswick Sr 2519100.40
4 Michael Paliotta DChoate So '932519100.40
11 Logan Roe DKent So 25010100.40
18 B Kroll DPortsmouth Abbey Sr 202680.40
5 M McLaughlin FPortsmouth Abbey So 202680.40
21 Neil Fachini DSouth Kent Sr 33211130.39
14 Casey Cronin FSt. Sebastian's Sr '902856110.39
4 Cam O'Brien DWinchendon Sr 2847110.39
12 Jack Ceglarski FGovernor's So '922847110.39
21 Evan Reilly DWinchendon Jr 2829110.39
3 D.J. Goldberg FWorcester Academy Sr 232790.39
17 albert sung DLoomis Chaffee Jr '91231890.39
9 Kyle Curry FKimball Union Pg 3668140.39
12 Josh Dollinger DKimball Union Jr '9036410140.39
17 Doug Dremluk FPomfret Pg '903166120.39
19 Jon Felteau FProctor So '933157120.39
14 Brian Troy FCushing Jr '903157120.39
4 Victor Nilsson DBrewster Academy Sr 3139120.39
19 Justin Ingram DBrewster Academy Sr 31210120.39
10 Julian Ciocco DCushing So '9331210120.39
24 Malcolm Kelly DDexter So 2619100.38
10 Matt Magoon DDexter Jr 26010100.38
27 Ken Pia FHebron Pg '892974110.38
20 Will Einstein FTaft Jr '91244590.38
14 Mattew Doyle FDeerfield Jr '91243690.38
4 Lorne Miller DHoosac Sr 3549130.37
22 Jack Barre FSalisbury So '932755100.37
23 Doug Izzo FTrinity-Pawling Sr 2746100.37
21 Connor Cunningham FSalisbury Jr '912737100.37
14 Christoffer Linder DNorth Yarmouth Academy Jr 2737100.37
3 Ivan Delic DHolderness Jr '902719100.37
5 Albee Daley FAlbany Academy So '933895140.37
24 Tom Hartnett FCanterbury Jr 3074110.37
16 Matt Baldino FLawrence Academy Fr '933074110.37
19 Andrew Haber DLawrence Academy Sr '903047110.37
13 Dan Pelletier FSouth Kent Sr 3384120.36
23 Gabe French CGunnery Pg 3366120.36
4 Michael Freitag FBerkshire Jr '903366120.36
4 Matt Bean DGunnery Sr '9033210120.36
4 Arron Canarelli DVermont Academy Pg 222680.36
10 Ben Tabah FBrunswick Sr 255490.36
4 Patrick MacGregor DAvon Old Farms Jr '90254590.36
14 Phil Silbereisen FBrunswick Jr '91253690.36
20 Frank Misuraca DKent Jr '91252790.36
22 Peter Burke FSt. Sebastian's Jr '912864100.36
7 Jon Gould CWinchendon Pg 2855100.36
8 Drew Tallett DGovernor's So '912828100.36
2 Aidan Hartigan DBB&N Fr 2828100.36
10 Colin McDonough DNew Hampton Sr 2828100.36
6 Jake Dagdigian DSt. Sebastian's Sr '912828100.36
18 Kris Brassard DTilton Sr 2828100.36
21 James Shannon FExeter Jr '913147110.35
22 Tom DeSimone FKingswood Oxford Sr 204370.35
2 Ben Kantor FKingswood Oxford So '92204370.35
4 Jack Croasdale DKents Hill Sr 234480.35
5 Robbie Mormina FHotchkiss Sr '90234480.35
2 Brian Infante DHotchkiss Sr '90231780.35
10 Michael Barton FWorcester Academy So '93230880.35
10 Kyle Lajeunesse FBerwick So 264590.35
12 TREVOR BRAUN FAndover Jr '92263690.35
3 Luke Duprey DAndover Jr 260990.35
15 Andrew Doane RWNoble & Greenough Fr 2946100.34
4 Michael Basist DKimball Union Sr 36111120.33
16 Evan Haney FMillbrook Sr '903064100.33
5 Ugo DiBiase DBelmont Hill Sr 3037100.33
5 Alex Simard DMillbrook Jr 3037100.33
14 Ryan Branton FDHolderness So '91273690.33
7 Chris Borsoi DHolderness Sr '90272790.33
20 Chris Barron FSt. George's Jr 245380.33
25 Stephen Kelley FDeerfield Jr '90243580.33
7 Kevin Reich DTaft Sr '90242680.33
25 Thomas Freyre DTaft Jr '90241780.33
5 Dan Fortunato DSt. George's Sr 241780.33
5 Alan Klebanskyj DDeerfield Jr '91240880.33
9 Zach Markell DRoxbury Latin Jr 212570.33
7 Brett Kangas DProctor So '913137100.32
17 Breck Merritt FBrewster Academy Jr '913119100.32
10 Sean Okita FDMilton So '92287290.32
24 Kenny Craig FTilton Jr 286390.32
9 Joe Mcnamara FSt. Sebastian's Sr '90285490.32
23 Joe Prescott FSt. Sebastian's Fr '93285490.32
10 Brendan Burke FSt. Sebastian's Fr '93284590.32
12 Alex Quinn FBB&N So 283690.32
17 Doo Soo Kim FMilton So '92282790.32
3 Tyler Cornele DWinchendon Sr '90281890.32
11 Alex Pascal DWestminster Jr '91254480.32
15 Matt Chase FBrunswick Sr 253580.32
5 George Demello FTabor Sr '90253580.32
24 Derek Henderson DTabor Jr '92250880.32
19 Charles Gallagher FAlbany Academy Sr 3848120.32
15 Brendan Domos FRivers Jr 297290.31
21 Mike McDonagh FAndover Sr 265380.31
19 David Horan FBerwick So 262680.31
9 Reilly Cavanaugh DBerwick Jr 262680.31
8 Julien Shine DSt. Paul's Sr '90261780.31
5 Redmond Colson DAndover Jr 260880.31
18 Mathieu Provencher DKents Hill Jr 233470.30
9 Pat Harvey FWorcester Academy Fr 233470.30
5 Nate Michaud DKents Hill Sr 233470.30
21 Kip Jennings FHotchkiss Sr '90233470.30
15 George Russell DHotchkiss Sr '90232570.30
27 Jesse Dietrick FNorthfield Mt. Hermon Sr 3355100.30
9 Zach Capozza FGunnery Jr '913328100.30
16 Reilly Struthers FNorthfield Mt. Hermon Sr '903328100.30
5 Gabe Colona DNorthfield Mt. Hermon Jr '913328100.30
19 Sean Spero DMillbrook Sr '91302790.30
4 Micah Williams DLawrence Academy Sr 301890.30
16 Ian Watson DCanterbury Jr '90300990.30
18 Nick Gehris FKingswood Oxford So '92203360.30
21 Colin Higgins FHolderness Jr '91277180.30
19 Jon Franco FPingree So 273580.30
10 Kyle Lange FPingree Jr 273580.30
17 Alex Austin DTrinity-Pawling Sr 270880.30
19 Nate Morgan FExeter So '93314590.29
16 Josh Hamlin FBrewster Academy Sr 314590.29
3 Shawn Unis DProctor Sr 311890.29
27 Marc-Antoine Lamoureux-Bisson FAlbany Academy Jr '913847110.29
26 Brendan Chin DAlbany Academy Sr 38110110.29
21 Francis Lavoie DHoosac Jr 3546100.29
26 Eli Brassard FHoosac Sr 3546100.29
15 Adam Dallaire FWinchendon Pg 287180.29
9 Joe Gehrig FNew Hampton Sr 285380.29
23 George Pantazopoulos FMilton So '92284480.29
24 Josh Adinolfo FGovernor's Jr '91283580.29
6 Colin Prior DTilton Pg 283580.29
14 Patrick Coulombe DWinchendon Pg 283580.29
7 Chris Griffin DBB&N Sr 281780.29
22 Tyler Beauregard DTilton Sr 280880.29
24 Desmond Bergin DSt. Sebastian's So '93280880.29
7 Eric Dolan DSt. Mark's Fr 210660.29
19 Luke Esposito FBrunswick Fr '93255270.28
13 Mike Martinez FKent So 255270.28
21 McCullough Shriver FChoate Pg '89254370.28
14 Will Wierzba FWestminster Sr '90253470.28
8 Nick Lanza FWestminster Jr '91253470.28
21 David Seidel FKent Jr '91252570.28
13 Mark Meads FTabor So '92251670.28
6 Rafael Turcotte DKimball Union So '9136010100.28
12 CJ Chartrain DSouth Kent Sr 331890.27
21 Mike DiDomenico FVermont Academy Sr 225160.27
15 Ryan Byrne FVermont Academy Jr 221560.27
12 Charlie Donners FDexter G8 264370.27
3 Shayne Toohey DSt. Paul's Jr '90262570.27
22 Devin Tringale FLawrence Academy Fr '93305380.27
13 Brendan Fadden FBelmont Hill Jr '91302680.27
6 Jason Molle FLawrence Academy Sr '90302680.27
6 John Caldwell DBelmont Hill Jr '91300880.27
7 Kevin Perron FAlbany Academy So 3855100.26
14 Cameron Ford DAlbany Academy Jr '923828100.26
4 Chris Barry DMiddlesex Sr '90191450.26
13 Rob Harty DMiddlesex Sr '90191450.26
10 trey benincosa DLoomis Chaffee Jr '91233360.26
13 Phil Vermiglio DLoomis Chaffee Jr 230660.26
7 Anthony Sardo FPingree Sr 274370.26
21 Jonathan Ahearn DPingree Fr 273470.26
5 Gabriel Cromp DTrinity-Pawling Jr 271670.26
7 Ray Zeek FPomfret So '91316280.26
3 Scott Baron DCushing Jr '90314480.26
23 Mitch Chapman FBrewster Academy So 313580.26
7 Louis Caron CBrewster Academy Sr 311780.26
7 Ian Davis FHoosac Pg 354590.26
18 Philippe Boucher FKimball Union So 364590.25
11 Michael Godwin FMilton So '92285270.25
11 J.J. Sabin DTilton Pg 284370.25
27 Justin Ducharme FTilton Jr 283470.25
19 Dan Doherty FMilton Jr '90282570.25
5 Christian Kader DNew Hampton So 282570.25
10 Matt Pugh FBB&N Fr 282570.25
3 Jake Turrin DMilton So '92281670.25
10 Joey White FTilton Pg 281670.25
26 Vincent Clement-Gratton CWinchendon Jr 281670.25
16 Mike Tierney DNew Hampton Sr 281670.25
7 Aaron Deutsch DMilton So '92280770.25
7 Andrew Philie DDeerfield Sr '90240660.25
7 Ryan Erbe DGunnery Sr '89331780.24
14 Nick Raffone CNoble & Greenough Jr 295270.24
22 Ethan Belisle FWilliston Northampton Jr 294370.24
3 Dylan Larkin DWilliston Northampton So '92290770.24
4 Thomas Park DNoble & Greenough So 290770.24
17 Heath MacLean FTabor Jr '91255160.24
20 Shawn Joyce DTabor Jr '91254260.24
8 Alex Riccio DAvon Old Farms Sr '89252460.24
21 Tim Shea FTabor Jr '92252460.24
22 Ross Garson FTabor Sr 252460.24
12 Taggie Martin FBrunswick Sr 252460.24
8 Ben Iwanowski DKent Sr '90252460.24
12 Paul Mimms FAvon Old Farms Jr '91252460.24
17 Greg Kreisinger FChoate Jr '91252460.24
18 Alex Pellegrini FRoxbury Latin Jr 213250.24
3 Dan Conway FBrooks So 213250.24
14 Jon Choroszy FBrooks So 213250.24
3 Scott Machinski FCanterbury Sr 303470.23
17 David Corvi FMillbrook Sr '90302570.23
11 Nick Metcalfe DBelmont Hill Sr '90302570.23
15 Tyler Whitney FLawrence Academy Fr '93302570.23
3 Lucas Sousa DLawrence Academy Jr '91301670.23
18 Luke Alletzhauser DMillbrook So '93301670.23
6 Nelson Pulling DDexter So 263360.23
9 Evan Shifley FDexter Jr 263360.23
18 Kevin Mills FBerwick Jr 263360.23
22 Jim Houghton DAndover Pg '90262460.23
22 Andreas Nicolos FDexter So 262460.23
5 Douglas Jansheden FBerwick Sr 261560.23
3 Remington Knight FGroton So '92223250.23
4 Dennis Cottreau DGroton Jr '91223250.23
24 Travis Scoggin FVermont Academy Pg 223250.23
8 Rob Van Winter FVermont Academy Pg 222350.23
13 Evan Sequeira DExeter Jr '91313470.23
28 Jon-Paul Durso FSalisbury So '92273360.22
18 Matt Machiros FPingree Sr 272460.22
23 Peter Stratton FSalisbury Jr '91272460.22
8 Nick Garofalo FTrinity-Pawling Sr 271560.22
15 Bill Austin FPingree Jr 271560.22
2 Nick Chenette FKents Hill Sr 232350.22
15 Kyle Irving FKents Hill Sr 232350.22
5 Brian Reynolds DWorcester Academy Sr '91231450.22
17 Luke Griffin FBB&N Fr 283360.21
9 Tim Winslow FGovernor's Jr '90281560.21
4 Robbie Donahoe DSt. Sebastian's Jr '91280660.21
18 Jimmy Richardson DGunnery Sr 333470.21
10 Dylan Pritchard DBerkshire Jr '91331670.21
19 Thomas Livingston DMiddlesex Jr '92190440.21
9 Kevin Spotts FTaft Jr '91243250.21
2 Nick Wetzel FDeerfield Jr '91242350.21
15 Griffin Jennings FSt. George's So 241450.21
13 Ryan Collier DTaft Jr '91240550.21
16 Kyle Black DHebron Jr '91291560.21
16 Chris Allen DRivers Jr 290660.21
2 Josh Patry DLawrence Academy Sr 303360.20
23 Josh Freitas FMillbrook So '93303360.20
18 Nick Tierney FBelmont Hill Jr '90301560.20
22 Brock Swartwood DMillbrook Jr 300660.20
5 Mike Hallisey FWestminster Sr 254150.20
18 Connor Doyle FAvon Old Farms So '93253250.20
23 Rich Harris FKent Jr '91252350.20
24 Sean de Herder DChoate So '91251450.20
16 James Williams FKent Jr 251450.20
18 Brian McQuillan DWestminster Jr '91251450.20
24 Tim Acker FWestminster So 250550.20
9 David Octeau FKent So 250550.20
16 Dan Morgan DKingswood Oxford Sr 203140.20
17 Morgan Green FPortsmouth Abbey So '92202240.20
11 Tyler Blake FKingswood Oxford So '93202240.20
11 Eliot Rosenfield FKimball Union Sr 365270.19
18 Ryan Wainwright FPomfret Jr '91313360.19
18 Petter Aronsson FCushing Jr '90312460.19
15 Ryan Breen FExeter Jr '91311560.19
4 Zach Spencer DProctor Jr 310660.19
21 Tom Fee FDexter Sr 262350.19
8 Nick Malatos FDexter So 262350.19
7 Paul Wrenn DDexter So 261450.19
9 Matt Geremia FBrooks Jr 212240.19
24 Dan Findley FRoxbury Latin Sr 211340.19
8 Mike Linskey DBrooks Sr 211340.19
19 Aaron Rocha DSt. Mark's Jr 210440.19
2 Chris Grilk DHolderness Sr '90272350.19
14 Adam Platt FSalisbury So '92271450.19
8 Michael Ballard FNorthfield Mt. Hermon Jr '91332460.18
16 Matt Spurling DBerkshire Sr '89331560.18
22 Jared Tringale DNorthfield Mt. Hermon Pg '90330660.18
24 Luke Deary FGroton Sr '89221340.18
6 Chris Aulet FBB&N Jr 284150.18
19 Mike Rotondi FNew Hampton Sr 284150.18
12 Lucas Digati FMilton Jr '91283250.18
23 Leo Nocera FNew Hampton Sr 283250.18
23 Ian Casey FBB&N Sr 283250.18
18 Nick Kontos DBB&N Sr 282350.18
24 Michael Megnia DMilton Jr '92281450.18
14 Andrew Dustin FTilton Jr 280550.18
4 John-Michael Leach DNew Hampton Sr 280550.18
13 Matt Mortimer DWorcester Academy Fr 232240.17
16 Tj Cholnoky FHotchkiss Sr '90232240.17
17 Ryan Dorso FKents Hill Jr 231340.17
9 Bryan Gillentine FKents Hill So 230440.17
12 Kyle Vandemoer FWilliston Northampton Pg '90293250.17
22 Matthew Stewart DHoosac Sr 351560.17
24 Timothy Kilbride DHoosac Sr 351560.17
21 Justin Wright FKimball Union Sr 365160.17
14 Nate Goss-Woliner FKimball Union Sr 363360.17
17 Michael O'Connell FKimball Union Sr 362460.17
21 Justin Bishop FCanterbury Jr '91304150.17
10 Colby Emma FLawrence Academy So '92303250.17
25 Michael Larino FCanterbury Sr '90302350.17
21 Conor Coyle FMillbrook Sr '91302350.17
20 Micah Ehiorobo DLawrence Academy Sr '90300550.17
2 Joe McNamara DBelmont Hill Fr '93300550.17
17 Brady Burns FLawrence Academy Fr '93300550.17
23 Matt Tetro FTaft So '92242240.17
6 Carmen Boscia DSt. George's Sr 242240.17
17 Elliott Bostrom DTaft Jr '91241340.17
16 Peter Mistretta FTaft So 241340.17
21 Riley Merritt FBrewster Academy Jr '91314150.16
9 Cam Geary FPomfret So '92312350.16
22 Andrew Douse DPomfret Sr 311450.16
22 Leo Stawiarski FCushing Jr '91311450.16
8 Brendan Cosgrove DExeter Jr '91310550.16
21 Corey Taber FWestminster So 252240.16
18 Freddy Ketchum FBrunswick Sr 252240.16
14 Nic Brickley DKent Sr '90251340.16
15 Thomas Zerbo FKent Jr 251340.16
21 Billy Chapman DBrunswick Sr '91251340.16
15 Chad Hollenshade DAvon Old Farms Jr '90251340.16
23 Wes Marcik DChoate Sr '91250440.16
18 Mark Higgins DKent Jr '91250440.16
25 Sandy Smith FMiddlesex Sr '89192130.16
5 T.A. Demoulas FMiddlesex So '91191230.16
4 Thomas Bateman DSt. Paul's Jr '91260440.15
9 Brendon Bourgea FSt. Paul's So '92260440.15
2 Chris Egan FSouth Kent Jr 332350.15
7 Christian Cordier DBerkshire So 331450.15
4 Phil Didonato DNorthfield Mt. Hermon Sr '90331450.15
3 Darren Laurie DGunnery Sr '90330550.15
22 S Coleman FPortsmouth Abbey Jr 203030.15
13 Jared Blake DKingswood Oxford So '93201230.15
4 Michael Schmatz DTrinity-Pawling Jr 272240.15
24 Colin Benelli FThayer Sr 272240.15
11 Mike Morrison DNorth Yarmouth Academy So 271340.15
6 Steven Cook DSalisbury Jr '91270440.15
27 Shane Hearn FNorth Yarmouth Academy So 270440.15
5 Nik Garofalo DHolderness Sr '89270440.15
16 Jared Rollins FHoosac Sr 352350.14
17 Jonathan Gervais DHoosac Jr 351450.14
16 Adam Scudder CWinchendon Jr 282240.14
27 Preston Kaye DNew Hampton Sr 282240.14
6 CJ Ganss DMilton So '92281340.14
4 Colin Quirk DBB&N Sr 281340.14
11 Nick Wirth FGovernor's So '92281340.14
18 Craig Cameron DNew Hampton Sr 280440.14
5 Cam Butler DSt. Sebastian's Jr '92280440.14
3 Andrew Berry FRoxbury Latin Sr 212130.14
14 Tucker Birbilis FDHebron Pg '90291340.14
11 Alex Bunick FRivers So 291340.14
2 George Crowley DRivers Fr 290440.14
19 Bobby Guidal FVermont Academy Pg 221230.14
5 Adam Harrison DVermont Academy Jr 220330.14
11 Blake Bayse FMillbrook Sr '89304040.13
2 Jay Livermore DMillbrook Jr 301340.13
21 Devin Albert FBelmont Hill Fr '93301340.13
6 Patrick Burke DAlbany Academy Jr '92380550.13
13 Tom Ferri FKents Hill Sr 233030.13
23 Michael Verret DHotchkiss Jr '91231230.13
4 Greg Babbitt DLoomis Chaffee Sr '90231230.13
7 Ben Softy FHotchkiss Sr '90231230.13
16 Steven Westphal FKents Hill Jr 231230.13
2 Tom Harris DLoomis Chaffee Sr 230330.13
9 Cody Southeire FKents Hill Jr 230330.13
23 Brett Clarke FPomfret Sr 312240.13
5 Chris O'Hare FExeter Pg '90312240.13
21 Kristoffer Lundblad FCushing Jr '91312240.13
5 Brett Conway DBrewster Academy Pg 311340.13
3 Paul Sauer DBrewster Academy Sr 311340.13
8 Mike Woomer FDProctor Jr 311340.13
12 Sam Kinney DSt. George's Sr 242130.13
18 Teddy Swift FSt. George's Jr 241230.13
18 Thad Reycraft FTaft Jr '90241230.13
19 Curran Forgue FSouth Kent So 333140.12
20 Kevin Bremner DNorthfield Mt. Hermon So '93331340.12
27 Jordan Ciccarello DSouth Kent Sr 331340.12
11 Mike Tait FGunnery Sr '90330440.12
4 Dave Dupuis FKent Jr '90253030.12
13 Jay Rosencrans FBrunswick Sr '91252130.12
24 Mac Clay DKent Jr '91252130.12
15 Edward Dix FTabor Jr '90252130.12
22 Tim Clark DAvon Old Farms Sr '89251230.12
6 Alex Baker DWestminster Pg 251230.12
14 Will Laverack FChoate So '92251230.12
8 Brian DeAngelo DBrunswick Jr '92251230.12
16 Jeffrey Liva FSt. Paul's Jr '91261230.12
11 Chad Cole DBerwick So 261230.12
4 Brian Furey DDexter Fr 261230.12
12 Griffin Tewksbury DSt. Paul's Jr '91260330.12
7 Rance Vukovic DKimball Union Sr 362240.11
8 Steve Kontos DKimball Union Pg 360440.11
9 Greg Lynch FTrinity-Pawling Jr 272130.11
27 Matt Mattie FPingree Fr 272130.11
2 Scott Mathieu DThayer So 272130.11
18 Brian Eggleston DSalisbury Jr '91271230.11
7 Brad Peterson DThayer So 271230.11
25 Ian Gordon FSalisbury Jr '90271230.11
16 Ciccio Biundo DTrinity-Pawling So '92270330.11
5 Reid Johnson DSalisbury Sr '90270330.11
23 Will Walfield FPingree So 270330.11
9 Haskell Jordon FDNorth Yarmouth Academy So 270330.11
8 Dana Dipinto FTilton Pg 282130.11
7 Mike Ewing DSt. Sebastian's Jr '91281230.11
17 Greg Delaney FNew Hampton So 281230.11
3 Stephen Melia DBB&N Jr 280330.11
3 Justin Brock FAlbany Academy Fr '94382240.11
19 Eddie O'Connor DNoble & Greenough Sr 292130.10
3 Ian Graves FDNoble & Greenough Sr 291230.10
23 Malik Garvin FHebron So '92291230.10
2 Andrew Les FWilliston Northampton Sr 291230.10
10 Matt Zielinski DWilliston Northampton Sr '90291230.10
3 Joe Fountain DHebron Pg '89290330.10
23 Phil Dinner DWilliston Northampton So 290330.10
22 Shaun O'Brien DCanterbury Pg 301230.10
18 Will Messa FLawrence Academy Fr '93301230.10
14 Kelly Cannon FKingswood Oxford Sr 201120.10
10 Alex Gitlin FKingswood Oxford So '93201120.10
21 Jared Quenzel DKingswood Oxford Sr 201120.10
6 S Standish FPortsmouth Abbey So 201120.10
2 B Savoie DPortsmouth Abbey Jr 200220.10
15 Emery Edmondson FBrewster Academy So 313030.10
15 Andrew Mason FDProctor Sr '90311230.10
3 Michael Kennedy DExeter Jr '91311230.10
14 Cade Vittum DBrewster Academy So 311230.10
11 Joe Gagne DCushing Sr '90310330.10
6 Ari Zosherafatain FSt. Mark's Sr 212020.10
14 John Ream FSt. Mark's Sr 212020.10
2 Ty Leddy DSt. Mark's So 211120.10
11 Chris Tosti DSt. Mark's Jr 211120.10
21 Zander Buttress FBrooks Fr 210220.10
7 Tim Norton DRoxbury Latin Sr 210220.10
6 Kevin Mullin FRoxbury Latin Jr 210220.10
17 Nik Campero FGunnery Sr 332130.09
25 Joey DiTommaso FNorthfield Mt. Hermon Jr '91331230.09
17 Doug MacLean FSouth Kent Jr 331230.09
20 Zach Baharozian FGroton Fr '94222020.09
7 Tim Sullivan FKents Hill So 232020.09
7 Fred Pfund FLoomis Chaffee So 231120.09
11 Jon-Michael Roy DKents Hill Jr 231120.09
21 Neil Baldwin FWorcester Academy Jr 231120.09
14 Billy Lane FWorcester Academy So '93230220.09
7 A.J. Germain DWorcester Academy Jr 230220.09
2 Neil MacKenzie FKimball Union Sr 363030.08
19 Vinnie Smith FKimball Union Sr 361230.08
3 Robert Castelo DDeerfield Pg '90241120.08
4 Zander Masucci DTaft Jr '92240220.08
20 Blake Alessandroni DDeerfield So '92240220.08
4 Dave Mackasey DDeerfield Jr '91240220.08
12 John Francis FWestminster Jr 251120.08
13 Jeff Coffin DWestminster Jr '91251120.08
23 Michael Flynn DAvon Old Farms So '93251120.08
18 Jaycob Megna DTabor So '92250220.08
4 Connor Koorbusch DBrunswick Jr '93250220.08
10 Max Mastrella DChoate Sr '90250220.08
16 Ross Collins FBrunswick Jr '92250220.08
22 Jean-Felix Poulin DAlbany Academy Jr '91381230.08
6 Ben Kaplan DSt. Paul's So '92261120.08
15 Zac Lawrence DBerwick So 260220.08
5 David Chester FSt. Paul's So '92260220.08
6 Brandon Barrett DNorth Yarmouth Academy Jr 271120.07
14 Patrick Gill DThayer So 271120.07
20 Mike Carter FThayer Jr 271120.07
12 Tim Cobb FDThayer Jr 270220.07
16 John St. Pierre DPingree Jr 270220.07
3 Cam Smith FNorth Yarmouth Academy Sr 270220.07
21 Chris Sperandio FMilton Sr 282020.07
15 Jack Riley FGovernor's So 282020.07
4 Reed Kennedy DGovernor's So '92281120.07
20 Craig Koprusak FWinchendon Pg 281120.07
3 Scott Willson FTilton Sr 281120.07
5 Joe Travia DTilton Sr 280220.07
12 Scott McMenimen DTilton So 280220.07
12 Sean Frere FWinchendon Pg 280220.07
25 Matt Whiting DNoble & Greenough So 291120.07
21 Eric Corley FWilliston Northampton So 291120.07
6 Corey Coldman DRivers So 291120.07
5 Derek Kahr FRivers Fr 291120.07
11 Peter Owen LWNoble & Greenough Sr 290220.07
8 Alex Owen LWNoble & Greenough So 290220.07
8 Jack Rautiola DRivers Fr 290220.07
26 Brad Larino FCanterbury Jr 301120.07
7 Brandon Fruchter DCanterbury Jr 300220.07
4 Brock Battochio DCanterbury Jr '92300220.07
9 Kyle Gietzen DLawrence Academy Jr '91300220.07
17 Billy Cummings DCanterbury Sr '89300220.07
16 Mike Sotak DExeter Jr '90311120.06
29 Jake Butler FCushing So '92311120.06
2 Dalton Weinstein DPomfret Jr '92310220.06
10 Nick Libby FProctor Jr '92310220.06
20 Tim Glynn FSouth Kent Jr 331120.06
14 Sam Torney FDBerkshire Sr '90331120.06
26 Jamison Ettring FSouth Kent So 330220.06
11 Zach Harris DBerkshire Jr '91330220.06
18 Nick Santagata DHoosac Sr 350220.06
8 Nathan Hofgesang DAlbany Academy Sr 381120.05
12 Nick Gallagher FAlbany Academy So '93381120.05
21 Alex Pensavalle DMiddlesex Jr 190110.05
9 Will O'Brien FKingswood Oxford Sr 201010.05
9 J Gallagher DPortsmouth Abbey Jr 201010.05
7 Mickey DeFilippo FKingswood Oxford Sr 201010.05
21 N Albertson DPortsmouth Abbey So 201010.05
5 Mick Clarke FKingswood Oxford Jr '92200110.05
13 B Papp FPortsmouth Abbey Sr 200110.05
19 P Lohuis FPortsmouth Abbey Jr 200110.05
16 O Rischmann DPortsmouth Abbey Jr 200110.05
12 Kevin DeVivo DKingswood Oxford So '93200110.05
17 Kevin Bloomquist DKingswood Oxford Fr 200110.05
12 Joey Giandomenico FRoxbury Latin So 211010.05
22 Matt Neelon DRoxbury Latin Sr 211010.05
17 John Blundo FSt. Mark's So 211010.05
16 Joe Venditti FSt. Mark's So 211010.05
10 Tucker Mizhir FSt. Mark's Sr 210110.05
12 Rob Whirty FBrooks Sr 210110.05
19 Taylor Goodyear DBrooks Sr 210110.05
5 Colm Flaherty DRoxbury Latin Sr 210110.05
5 Luke Haggerty FSt. Mark's So 210110.05
22 Ashton Wackym FHotchkiss Fr '94231010.04
12 Ted Mackenzie FHotchkiss Jr '91231010.04
19 Ethan Pelletier FKents Hill So 231010.04
20 Brendan Simonson FKents Hill Jr 230110.04
6 Michael Canacari DKents Hill Jr 230110.04
4 Sam Butler DWorcester Academy So '92230110.04
11 Peter Sletteland FLoomis Chaffee Sr '90230110.04
20 Beau Deblois DHotchkiss Jr '90230110.04
8 Hunter Huebsch FDeerfield So '91240110.04
27 Greg Browne DDeerfield So '93240110.04
5 Mike Atsalis FTaft Pg '90240110.04
9 Jackson Logie FDeerfield Jr '91240110.04
15 Tucker Dayton FDeerfield Jr '91240110.04
3 Rob Hunter DWestminster Jr '91251010.04
25 Dylan Shamburger FAvon Old Farms Fr '93251010.04
7 Conrad Oberbeck FBrunswick So '92251010.04
17 Matthew McGuire FAvon Old Farms Jr '91251010.04
15 Mack Lauzon FWestminster Jr '91250110.04
19 Phil Sandler FWestminster Jr 250110.04
3 Eric Naclerio DAvon Old Farms So '92250110.04
24 Dave Bauchiero FAvon Old Farms Sr '90250110.04
7 Nick Schell FWestminster So 250110.04
25 Christian Pomarico DWestminster Fr '92250110.04
21 George Welles FAvon Old Farms So '92250110.04
18 Michael Doyle DChoate So '92250110.04
14 Ben Delprete FDBerwick Jr 261010.04
11 Charlie DiGiulian FAndover Jr 260110.04
17 Adam Gilmour FThayer Fr 271010.04
22 Mike Lamothe DPingree Sr 271010.04
18 Matt Michaud FNorth Yarmouth Academy Fr '94271010.04
24 Derek Rice FPingree Jr 271010.04
4 Chris Cobb DThayer Sr 270110.04
2 Conor Clement DPingree Fr 270110.04
3 Britt Kostraba DTrinity-Pawling Sr 270110.04
20 Desmond Bennett FHolderness So '93270110.04
22 Graeme Butler FTrinity-Pawling Sr 270110.04
8 Mike Vassalotti FThayer So 270110.04
18 Luke Ernst FDThayer So 270110.04
6 Colin Phillips FDHolderness So 270110.04
24 Victor Heselton DSalisbury Sr '90270110.04
19 Alan Brown FDNorth Yarmouth Academy So 270110.04
27 Chris Harlow FBB&N So 281010.04
26 Will Reich FNew Hampton So 281010.04
5 Jared Bein DWinchendon Pg 280110.04
2 Mike Monaco DTilton Sr 280110.04
3 Bobby Kelland FNew Hampton Sr 280110.04
15 Mike Vollmin DNew Hampton So 280110.04
16 Conor Helfrich FGovernor's So 280110.04
14 Anthony Duplisea FRivers Sr 291010.03
6 Isaac DiGeronimo DWilliston Northampton Sr '91291010.03
21 Max Franklin LWNoble & Greenough Fr 291010.03
21 Mike Skelton FHebron Pg '89291010.03
28 Evan Richardson FHebron Jr '91290110.03
4 Andrew Neuber FRivers So 290110.03
14 Carl Rasmussen DMillbrook So 300110.03
4 Elliott Bassile DMillbrook So 300110.03
9 Jamie Jaxtimer DProctor So '91311010.03
20 Joe Grasso FBrewster Academy So 311010.03
11 Garrett Van Wie FExeter So '93310110.03
13 Riku Watanabe FPomfret Jr '91310110.03
6 Russ Adams FDExeter Jr '92310110.03
5 Chris Emerson DPomfret So '92310110.03
2 Max Summermatter FDExeter Fr '94310110.03
21 Ricky Delbuono DGunnery So 331010.03
17 Craig Turner DNorthfield Mt. Hermon Jr '91331010.03
16 Jim O'Connor FSouth Kent Fr '93330110.03
6 Rob Badger DGunnery Jr 330110.03
18 Ryan Thyrring FAlbany Academy So '93381010.03
15 Chris Fron DAlbany Academy Jr 380110.03
9 Scott Strohecker FAlbany Academy Sr 380110.03
14 Tomas Prestamo DWilliston Northampton Sr '90290000.00
22 Tim Millett FNorth Yarmouth Academy So 270000.00
15 P Clendenen DPortsmouth Abbey Jr 200000.00
11 Paul McCabe FRoxbury Latin Sr 210000.00
24 Jamie Harrington FSt. George's Fr 240000.00
20 Alex Mazza FWorcester Academy Jr 230000.00
10 Sam Auffant FAndover Pg '90260000.00
21 Corey Wisnowski DBerkshire So 330000.00
15 Charlie McNutt FDHolderness Jr '90270000.00
16 Michael Harding FKimball Union Sr 360000.00
15 Kevin Pratt FNorthfield Mt. Hermon Jr '91330000.00
9 Dylan Peer DNorthfield Mt. Hermon Sr '90330000.00
9 Connor Fallon DThayer So 270000.00
10 Mike Cobb DThayer Jr 270000.00
23 Jeff Smolens DWestminster Fr 250000.00
3 Grahm McGlinchey FBerwick Fr '94260000.00
13 Sean McCollum FBrewster Academy Jr '91310000.00
15 Brian Wilber DBrooks Sr 210000.00
20 Simon Choi FMiddlesex Fr '93190000.00
25 Kevin Godin FRoxbury Latin Fr 210000.00
5 Thomas Ginther FCanterbury Sr 300000.00
18 Jimmy Mathews FHolderness Sr '90270000.00
24 Dan Reynolds FHotchkiss Sr '90230000.00
27 Ryan Murray FKimball Union Jr '90360000.00
3 Dan Moorin DLoomis Chaffee Sr '91230000.00
6 Steve Picard FLoomis Chaffee Fr 230000.00
8 Will Moisan FDLoomis Chaffee Sr '90230000.00
6 Wilson Giraldo FMillbrook Fr '93300000.00
17 Parker Ryan FDSt. Paul's Jr '90260000.00
4 John Enright DWestminster Sr '90250000.00
18 Jared Boudreau FBrewster Academy Jr 310000.00
4 Cory O'Brien FHebron Jr '91290000.00
8 Chris Boyes FKingswood Oxford So '93200000.00
13 CJ Davis DNorth Yarmouth Academy Fr '93270000.00
16 Charlie Daigle DNorth Yarmouth Academy Jr 270000.00
20 Kevin St. Pierre DPingree So 270000.00
13 Danny Lempres FRoxbury Latin So 210000.00
10 Brendan Hanrahan FRoxbury Latin Sr 210000.00
22 Jordan St. Jean FSt. George's So 240000.00
24 Connor West DSt. Mark's Fr 210000.00
17 Cam Scully-Ramirez DVermont Academy Jr 220000.00
5 Tim Kiene DAvon Old Farms Jr '91250000.00
24 Adam Albelin DBerkshire Jr '91330000.00
25 Ali Hakim DKimball Union Jr '90360000.00
11 Jake Schechter DLawrence Academy Fr '93300000.00
15 Marston Garceau DMillbrook So 300000.00
28 Chris Calnan FThayer Fr 270000.00
11 Afif El-Sohl FTrinity-Pawling Sr 270000.00
6 Aaron August FKingswood Oxford Fr '94200000.00
2 Nate Marchand DMiddlesex Jr '92190000.00
28 Parker Howard DNorth Yarmouth Academy Fr '93270000.00
11 Zach Zakas DPingree So 270000.00
5 Chris Muise FDPingree So 270000.00
18 Mike Sack DRivers So 290000.00
4 Michael Robinson FRoxbury Latin So 210000.00
22 Geoff Linblad FSouth Kent Sr 330000.00
21 Kevin Martland FSt. George's Jr 240000.00
21 Ben Gilmore DSt. Mark's So 210000.00
24 Jack Hyslip DHolderness Jr '91270000.00
7 Bryan Chubbs FLawrence Academy Jr '92300000.00
10 Derek Collins FTaft Jr '91240000.00
19 Evan Hutson DTilton Sr 280000.00
17 Ryan Bishop RWBerwick Fr 260000.00
4 Steve Wolf FBerwick Fr 260000.00
8 Tyler Jankins DBerwick Jr 260000.00
20 Adam Smith DHebron Sr '90290000.00
14 Patrick Magliano FPingree Fr 270000.00
10 S Fredericks FPortsmouth Abbey So 200000.00
25 George Mencoff FSt. George's So 240000.00
18 Graham Henderson DCanterbury So '92300000.00
12 Nick MacDonald DChoate So 250000.00
16 Nick Renzi FDHolderness Fr 270000.00
6 Don O'Brien FHotchkiss Sr '90230000.00
13 Chris Zuccaro FKimball Union Fr '94360000.00
4 John Haddad FMilton Sr 280000.00
2 Xavier Reed DTaft So '93240000.00
25 Mike Ducoing FThayer So 270000.00
15 William McCormick FTilton Sr 280000.00
27 Tony Jorgenson FHoosac So 350000.00
19 Will Baribault FKingswood Oxford Sr 200000.00
3 Brendan Murphy FMiddlesex So '92190000.00
4 Finn Hadlock FNorth Yarmouth Academy So '92270000.00
17 Alex Atienze FPingree So 270000.00
25 Mitchell Green FPortsmouth Abbey So 200000.00
12 G Behan DPortsmouth Abbey So 200000.00
16 Michael Shepherd FRoxbury Latin Fr 210000.00
15 Alec Strain FSt. Mark's Fr 210000.00
11 Jim Atchue DWorcester Academy Fr 230000.00
6 Alex Aghjayan FDWorcester Academy So 230000.00
14 Peter Nelson FAndover So 260000.00
20 Brad Peltz FAvon Old Farms Sr '89250000.00
8 Mike Anderson FDHolderness Jr '92270000.00
8 Paul Trethaway DHotchkiss Sr '91230000.00
14 miles burns FLoomis Chaffee Jr '91230000.00
12 Cory Marx FMillbrook So '92300000.00
11 Kelly Paseka DNorthfield Mt. Hermon Fr '92330000.00
14 Mitchell White DPomfret Jr '91310000.00
21 TJ Crutchfield FSt. Paul's Sr '89260000.00
3 Alec Root DTaft So '91240000.00
6 Justin Lloyd FThayer Fr 270000.00
20 DJ Woodworth DBerwick So 260000.00
6 Mike DiPalma DBrewster Academy Jr 310000.00
5 Jack Rhinelander FGroton Fr '93220000.00
20 Will Baron FKingswood Oxford So '93200000.00
4 Brayson Grant FKingswood Oxford G8 '95200000.00
2 Gus Wellin FDNorth Yarmouth Academy Jr 270000.00
26 Sam Machiros FPingree 270000.00
4 K Moriarty DPortsmouth Abbey Sr 200000.00
27 J Salvatore FPortsmouth Abbey Fr 200000.00
20 Cavan Finigan DRoxbury Latin Fr 210000.00
10 Justin Beebe DVermont Academy Pg 220000.00
31 Ivars Lasmanis DAvon Old Farms Jr '90250000.00
15 Hank Mason FBerkshire Jr '91330000.00
26 Yianni Pitsikoulis DCushing So '91310000.00
5 Eric Squinto DGunnery Sr '91330000.00
14 George Sherman FHotchkiss Sr '90230000.00
14 Connor Johnson FMilton So '93280000.00
12 Matt Dore FNorthfield Mt. Hermon So '91330000.00
3 Jason Kornfeld DNorthfield Mt. Hermon Sr '90330000.00
15 Tom Reed FWilliston Northampton Jr 290000.00
7 Martini Dylan FBerwick Jr 260000.00
5 Marty Hackler DBrooks Fr 210000.00
24 Alex Doumeng FDHebron So '92290000.00
10 Brandon Bourgeois DKents Hill Fr 230000.00
18 Patrick Barry FMiddlesex Jr '91190000.00
12 Nate Soder FPingree Fr 270000.00
2 Matt Fenby DRoxbury Latin So 210000.00
2 Winslow J C DAndover Fr '93260000.00
10 Michael Morris DDeerfield Sr '90240000.00
6 Connor Costello DGovernor's Fr '94280000.00
24 Alex Labranche FMillbrook Jr '90300000.00
2 Tim Smith DSalisbury Jr '91270000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.