March 14, 2015

USA/Canada Hockey Scoring All 2014-15

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
10 Keith Lambert FHarvey Sr '972256531094.95
22 Joe Duszak DPortledge Sr '97152826543.60
12 Theodore Rattner FHarvey Jr '98222048683.09
10 John Leonard FSpringfield Cathedral Jr '98254728753.00
3 Connor Wilson FHarvey Sr '97212240622.95
7 Selbern Narby FPortledge Sr '97151032422.80
14 DJ Petruzelli FSpringfield Cathedral Sr '97252146672.68
91 Chris Garbe FPortledge So '99151423372.47
21 Sam Sternschein FPortledge Jr '98151024342.27
7 Danny Petrick DSpringfield Cathedral So '9925838461.84
21 Eric MacAdams FAustin Prep Jr '97241923421.75
8 Michael Egan FAustin Prep Jr '97242219411.71
87 Jake Wise FCentral Catholic Fr '00251626421.68
5 Ryan Shea DBC High Jr '9721629351.67
5 Eric Linell FPortledge Jr '98151312251.67
17 Hunter Garlasco FDon Bosco Prep Sr 20922311.55
10 Alexandre Renaud FAcadémie Saint-Louis Jr '9821231.50
3 Peter Crinella FSpringfield Cathedral Sr '96251720371.48
25 Chris Mazzella FDon Bosco Prep Jr 201712291.45
5 Riley Prattson FSpringfield Cathedral So '99251620361.44
14 Patrick Kramer FBC High Sr '97211812301.43
97 Will Halloran FRye Country Day Sr '96201314271.35
5 J.D. Falconer FSt. Andrew's College Sr '97524327701.35
7 Justin Fregona FSt. Andrew's College Sr '97523137681.31
10 Misha Mrotchek FLawrenceville Jr '98261519341.31
15 Tyler Scearbo FSt. John's Prep Sr '14231416301.30
23 Ethan Abraham FRye Country Day Fr '00201412261.30
18 Ryan Camp FLawrenceville Sr '96251022321.28
12 Matthew Filipe FMalden Catholic Jr '97191410241.26
7 Austin Goldstein FMalden Catholic Sr '97191014241.26
91 Eric Robbins FCentral Catholic Sr '97251615311.24
19 Michael Novello FHill School Jr '97251615311.24
19 Christian Simeone FBC High Jr '9721818261.24
15 Jonathan Coffey FLawrenceville Jr '98262012321.23
10 Steve Agriogianis FDelbarton So '99281519341.21
9 Anthony DelGaizo FDelbarton Jr '98281123341.21
8 Jake Witkowski FMalden Catholic Sr '96191013231.21
19 Jake McKenelley FAustin Prep Jr '97241217291.21
17 Kyle Halloran FRye Country Day Sr '96201014241.20
9 Drew Packman CStanstead College Sr '9754261.20
14 Anthony Farinacci FDelbarton Jr '97281320331.18
21 Tyler Kobryn FDelbarton Jr '97281221331.18
21 Alex MacDonald FSt. Andrew's College Jr '97522337601.15
8 Danny Farr FDelbarton Jr '98281219311.11
11 Kyle Lynch FSt. John's Prep Jr '98201012221.10
12 Ted Mcnamara FSt. John's Prep Sr '1423916251.09
7 Christian Thompson FCentral Catholic Sr '96251215271.08
4 Cam Peritz FSpringfield Cathedral So '9825818261.04
25 Kevin Obssuth FDelbarton Sr '9727919281.04
26 Harrison Newman FDelbarton Sr '97281811291.04
2 Jack Adams FMalden Catholic Jr '9719127191.00
13 Ross Mitton FPortledge Fr '001578151.00
7 Harrison Oates FNichols Sr '9715510151.00
27 Christopher Smith CStanstead College Sr '9753251.00
9 Zac Prattson FSpringfield Cathedral Sr '9725816240.96
9 Cam Russo FAustin Prep Sr '9721128200.95
18 Blake Beber FRye Country Day Sr '9720127190.95
4 Griffin Lunn FNichols Jr '9715104140.93
7 David Null FHill School Sr '9728917260.93
17 Colton McMenamin FHill School Sr '95271312250.93
21 Billy Stahley FCentral Catholic Sr '96251112230.92
9 Kyle Hentosh FSt. John's Prep So '9823714210.91
4 Kayser Raei FBC High Jr '9721613190.90
9 Drew Homola DHarvey Jr '99104590.90
16 Jack Chatwin FDelbarton Jr '98281114250.89
33 Thomas Gattuso DHarvey Sr '961796150.88
71 Cameron Gendron FCentral Catholic Fr '9924714210.88
14 Adam Sinclair FSt. Andrew's College Sr '97502023430.86
19 Austin Cho DSt. Andrew's College Sr '9750934430.86
12 Jack Nisbet FBC High So '9921810180.86
9 Jackson Koblick DPortledge So '9814210120.86
10 Nick Latham FSt. John's Prep Sr '1423811190.83
5 Andrew Petrillo DDelbarton Jr '9828617230.82
16 Bryce Peritz DSpringfield Cathedral Sr '9625416200.80
28 David Jankowski CStanstead College Sr '9750440.80
37 Antoine Lévesque FAcadémie Saint-Louis Jr '97392011310.79
11 Renat Nigmatullin FRice Memorial Sr '9724127190.79
27 Mitchell Martan FSt. Andrew's College Jr '98511525400.78
16 Billy Falter FSt. John's Prep Jr '1423810180.78
22 Freddie Monkman FHill School Sr '9623711180.78
22 Mac Lewis FSt. Andrew's College Sr '97521227390.75
17 Carson Gicewicz FNichols Sr '971547110.73
13 MJ Melillo FDelbarton Sr '9628911200.71
20 Patrick Kissell FRye Country Day Jr '972086140.70
16 Jacob Miller FSt. Andrew's College Jr '98521818360.69
9 Darren Iwai FSt. Andrew's College Sr '97381214260.68
14 Charles Ricard FHill School Sr '9528811190.68
13 Collin Wiercinski FHill School Sr '9628514190.68
2 Sean Petrie DDelbarton Sr '9628514190.68
44 Antoine Bellemare FAcadémie Saint-Louis So '99401611270.68
8 Otto Saarimaa DSt. Andrew's College Jr '9751529340.67
14 Michael Disciullo DAustin Prep Sr '9724115160.67
4 Joe Verboys FDon Bosco Prep Sr '142177140.67
20 John McLean DMalden Catholic Sr '9618210120.67
17 Kaden Pickering FNorthwood Junior So '9895160.67
10 Jack Cook FXaverian Sr '1495160.67
10 Steve Deforge FNorthwood Junior Pg '9593360.67
12 Olivier Roy RWBridgton Academy Sr '9732020.67
59 Frédérick Labbé FAcadémie Saint-Louis Fr '9931120.67
27 Brett Gummo RWBridgton Academy Pg '9530220.67
27 Laurent Gervais FAcadémie Saint-Louis Jr '97361211230.64
26 NIck Botticelli FMalden Catholic Jr '9719210120.63
17 Anthony Cieri FAustin Prep Sr '962478150.63
10 Konsta Jaakola FRice Memorial Jr '972469150.63
21 Maxime Brodeur-Plante FAcadémie Saint-Louis Jr '9742719260.62
11 Quentin Campbell FSt. Andrew's College Sr '96481514290.60
20 Devan Tongue FSpringfield Cathedral Fr '992569150.60
18 Nicholas Passafiume FNichols Sr '97154590.60
26 Antoine Belisle FStanstead College Jr '9852130.60
20 Nathan Sanderson DStanstead College Sr '9750330.60
13 Ryan McDonough FAustin Prep Sr '9724410140.58
14 Brendan White FMalden Catholic Jr '981947110.58
3 Connor Healey DDon Bosco Prep Sr 1938110.58
19 Will Bernicke FLawrenceville Pg '961929110.58
55 Patrick Harrington DMalden Catholic Jr '9819110110.58
7 Steve Bray FLawrenceville So '982687150.58
25 Tim Larocque FBC High Sr '962175120.57
28 Xavier Michaud FAcadémie Saint-Louis Jr '9743717240.56
12 Malcolm Arseneau FNorthwood Junior So '9893250.56
11 Matt McGlynn DXaverian Jr '1490550.56
22 Tyler Levy DHarvey Jr '982047110.55
19 Matt Deloria DSpringfield Cathedral Jr '98130770.54
9 Connor Noonan FBC High Sr '97171890.53
7 Patrick Riley FBC High Sr '962183110.52
22 Seth Murray DSt. John's Prep Jr '9823210120.52
11 Cam Griffin DSpringfield Cathedral Jr '972549130.52
2 matt Cieboter DSpringfield Cathedral Sr '9725211130.52
20 Trent Thomas DHill School Jr '972759140.52
26 Tristan Vaillancourt-Gauthier FAcadémie Saint-Louis So '98431012220.51
28 Emil Hiiri FSt. Andrew's College Sr '96521214260.50
17 Griffin Spolansky FLawrenceville Sr '962265110.50
9 Matt Brown FDon Bosco Prep So '132256110.50
15 Jeremy Descheneaux CStanstead College Jr '9842020.50
3 Ethan Rist LWStanstead College Sr '9541120.50
4 Calvin Walker DSt. Andrew's College Sr '9747320230.49
18 Tim Zmuda FSpringfield Cathedral So '982539120.48
15 Kyle Haskins FRice Memorial Fr '002374110.48
5 Corey Goldstein FMalden Catholic Jr '98193690.47
8 Anthony Demeo FDPortledge So '99153470.47
27 Matt Butler FPortledge Sr '97152570.47
6 Zac Herrmann DNichols Sr '97151670.47
15 Andrew Troy DHill School Jr '9828310130.46
11 Louis Finocchiaro FAustin Prep So '982447110.46
6 Dan O'Toole DAustin Prep Sr '962438110.46
21 Ryan McLinsky FDon Bosco Prep So '142255100.45
24 Seiho Jin FDon Bosco Prep So '14204590.45
20 Alexander McLean FHarvey Fr '00204590.45
6 Jeremy Regan DRye Country Day Jr '98201890.45
16 Grady Paine FHill School Pg '9627012120.44
22 Samuel Beaucage FNorthwood Junior Jr '9794040.44
4 Andrew Durkin FXaverian Sr 92240.44
4 Aleksi Peltonen CNorthwood Junior So '9891340.44
2 John Bartlett FCentral Catholic Sr '962583110.44
17 Sam Stone FSt. John's Prep So '142373100.43
25 William Vallee FAcadémie Saint-Louis So '9942108180.43
2 Billy Roche DBC High Jr '97213690.43
13 Cam Walter FMalden Catholic Jr '98194480.42
10 Justin Collins FMalden Catholic So '98194480.42
15 Chad Thompson FCentral Catholic Jr '97191780.42
24 Joël Doyon-Laliberté FAcadémie Saint-Louis So '9843810180.42
2 Colin Murphy DAustin Prep So '982428100.42
71 Joseph Sorrentino DHarvey Sr '97222790.41
22 Kyle Kazeroid FSpringfield Cathedral So '992555100.40
12 Joe Brosseau FSpringfield Cathedral Jr '982537100.40
5 Ross Cominsky DNichols Sr '97151560.40
22 Nicolas Dallaserra DAcadémie Saint-Louis Jr '9838312150.39
5 Aidan Coll DHill School Jr '972838110.39
8 Brian Groom DSt. John's Prep Jr '14235490.39
14 Jeff Cowles FSt. John's Prep Jr '14233690.39
25 Mitch Shaheen FSt. John's Prep Jr '14233690.39
8 Misha Song DLawrenceville Sr '972637100.38
3 Jayson Dobay DBC High Fr '99210880.38
24 Alec Flynn DBC High Sr '97210880.38
3 Sam Begin DRice Memorial Jr '96244590.38
23 Patrick Smith FRice Memorial Pg '96243690.38
22 Cameron Boudreau DCentral Catholic Fr '99241890.38
19 Anthony Phillip FRice Memorial Sr '96241890.38
6 Tyler Nielsen FDon Bosco Prep So '9981230.38
36 Jean-Samuel Marquis FAcadémie Saint-Louis Jr '972764100.37
18 CJ McGee DDon Bosco Prep So '99221780.36
23 Aaron Weller FPortledge Jr '98140550.36
15 Will Dodge DRye Country Day Fr '99204370.35
8 Michael Jordan FDon Bosco Prep Sr 202570.35
3 Matthew Thom DSt. Andrew's College Jr '9852414180.35
15 Reid Yochim DSt. Andrew's College Jr '9852117180.35
6 Jack Burt DLawrenceville Sr '96271890.33
9 Cooper Norton FRice Memorial Jr '98244480.33
2 Nicholas Martineau DRice Memorial Pg '96243580.33
22 Riley Smith FRice Memorial Jr '98243580.33
5 Ryan Verrier DAustin Prep So '98242680.33
27 Micky Burns FDon Bosco Prep Fr '14212570.33
26 Justin Fein FBC High Sr '97211670.33
13 Keaton Arkeilpane FNichols Jr '96153250.33
21 Dylan Seitz FNichols Fr '99153250.33
3 Cody Fleckenstein DNichols Jr '97151450.33
11 Guillaume Hebert FAcadémie Saint-Louis Sr '9892130.33
17 Ryan Walsh DXaverian Sr '9792130.33
19 Jon Beniers FXaverian Jr '9792130.33
27 Zak Sheikh DNorthwood Junior Sr '9691230.33
9 Andrew Mcinerney FXaverian So '1491230.33
6 Jake Farrell CXaverian Sr '1491230.33
24 Matt Damelio DNorthwood Junior Sr '9791230.33
14 Alec Beaudin-Touga CNorthwood Junior So '9791230.33
23 Victor Tracy FNorthwood Junior Sr '9690330.33
27 Mathieu Simard DHill School Jr '96282790.32
14 Andrew Nadeau FCentral Catholic Jr '98253580.32
6 Jacob King DSpringfield Cathedral Fr '00250880.32
5 Dan Tighe FSt. John's Prep Jr '14223470.32
17 Thomas Albert FMalden Catholic So '99192460.32
20 Marcus Gurega FDon Bosco Prep Jr '14191560.32
24 Matthew Ciulla DMalden Catholic Jr '97190660.32
5 Anthony Firriolo DDon Bosco Prep Jr '14190660.32
15 Scott Duarte FAustin Prep Sr '96161450.31
45 Samuel Hervieux-Minville DAcadémie Saint-Louis So '9842211130.31
16 Jesse LeFebvre FRye Country Day So '99201560.30
22 Ryder Griffith FLawrenceville So '98271780.30
41 Brendan Nehmer FSpringfield Cathedral Fr '00242570.29
15 Zach Brenner FDelbarton Jr '98284480.29
17 Drew O'Connor FDelbarton Jr '98281780.29
11 Mark Benemerito FDelbarton So '98213360.29
15 Jack Goodman DPortledge So '99140440.29
17 Kyle Hunter FSt. Andrew's College Jr '985068140.28
24 Sal Kacoyannakis FSpringfield Cathedral So '99254370.28
8 Larry Galasso DCentral Catholic Jr '97252570.28
9 Joseph Faro FCentral Catholic Jr '97252570.28
46 Gabriel Lalancette FAcadémie Saint-Louis Jr '984339120.28
38 Mathieu Chateauvert DAcadémie Saint-Louis So '9943111120.28
21 Ian Murphy FBC High So '99182350.28
11 Stephen Bressi DDon Bosco Prep Sr 222460.27
19 Alexander Appel DHarvey So '99222460.27
16 Graham Garlasco FDon Bosco Prep Fr '14113030.27
24 Marc Catanese DHarvey Sr '97154040.27
10 Erik Urbank FNichols So '99152240.27
77 Freddie Ilias DPortledge Fr '00151340.27
11 Harry Wilmerding FPortledge Sr '95150440.27
12 Kevin Kiley DAustin Prep Sr '96193250.26
9 Will Lawrence DMalden Catholic Sr '97191450.26
4 Anthony Quartieri FSt. John's Prep Jr '98233360.26
2 Paul Edson DSt. John's Prep Fr '14231560.26
13 Griffin James DSt. Andrew's College Sr '975049130.26
3 Ben Bala DHill School Jr '96280770.25
7 Jalen Kaplan DDelbarton Fr '00280770.25
20 Patrick Lundy FAustin Prep Jr '97243360.25
12 Jan Silvala DRice Memorial Jr '97241560.25
8 Ryan Jaeger FRye Country Day Jr '98203250.25
11 Liam Eadie DHill School Sr '97202350.25
71 Billy Grossman DRye Country Day Jr '97202350.25
2 Brendan Hansen FDon Bosco Prep So '14202350.25
51 Olivier Lapointe-Gagné FAcadémie Saint-Louis So '9841010.25
23 Hubert Bourque DAcadémie Saint-Louis So '99333580.24
4 Jake Myers FHill School Sr '96253360.24
8 Cole Foster FSpringfield Cathedral Jr '98253360.24
11 Jack Duffey DBC High Sr '96213250.24
22 Eddie Leitgeb FDon Bosco Prep Sr 212350.24
16 Tim Sweeney RWXaverian Sr '1492020.22
8 Mike Hardman FXaverian So '1492020.22
18 Sterling Bray FNorthwood Junior Sr '9791120.22
19 Patrick Schmelzinger FNorthwood Junior Sr '9591120.22
21 Lukas Samuelsson FNorthwood Junior Sr '9691120.22
9 Hayden Hart DNorthwood Junior Jr '9790220.22
26 Toby DiPaolo FDon Bosco Prep So '1490220.22
13 Scott Newton FSt. John's Prep Jr '97231450.22
6 Jack Montesanto DSt. John's Prep Sr '14230550.22
20 Nick Keroack FSt. John's Prep So '14142130.21
16 Anthony Scanzuso DNichols So '99141230.21
3 Keegan Khan DDelbarton Jr '98191340.21
23 Jake Hutchison FHill School So '98244150.21
16 David Sheehan DCentral Catholic Sr '96250550.20
20 Sam Jones DNichols Sr '97151230.20
11 Matt Gasuik FNichols So '99151230.20
19 Blake Dalton RWStanstead College Sr '9751010.20
24 Caleb Perez DStanstead College Sr '9750110.20
29 Erkka Vanska LWStanstead College So '9850110.20
24 David Hill FHill School Fr '99275050.19
3 Alexander England DLawrenceville Sr '97271450.19
6 Michael Gordon DDelbarton So '99281450.18
24 Josh Cole DSt. John's Prep Jr '01232240.17
18 Tim Usalis DSt. John's Prep Fr '01230440.17
10 Mack Falconer FSt. Andrew's College Jr '98353360.17
7 Roey Aharonovich FRice Memorial Sr '96244040.17
17 Logan Stanislas DRice Memorial So '99241340.17
20 Jack Buckley FRice Memorial Sr '96241340.17
4 Patrick O'Connor DAustin Prep Sr '96240440.17
9 Felix Chamberland FLawrenceville Jr '9760110.17
12 Robert Ferreira FCentral Catholic So '99251340.16
6 Sean Holly DCentral Catholic Sr '97250440.16
4 Jeff DeMichaelis FMalden Catholic Sr '97193030.16
15 Sean Wrenn FMalden Catholic So '98190330.16
8 Evan DeLano FBC High So '99190330.16
18 Linden Sturrock FDSt. Andrew's College Pg '96393360.15
22 Andrew Longo FDelbarton Jr '98132020.15
14 Michael Scott FDon Bosco Prep Sr 202130.15
14 Kevin Zhang FHarvey So '99201230.15
25 Alex Berger DRye Country Day So '98201230.15
18 Stanley Liu FHill School Jr '98272240.15
6 Brendan Evitts DBC High Sr '96212130.14
7 Harry Kurker FSt. John's Prep Sr '14211230.14
28 Owen Klinger DDelbarton Sr '97210330.14
18 Jake Scheblein DPortledge Sr '97140220.14
53 Métis Roëlens FAcadémie Saint-Louis Fr '0071010.14
47 Cédric Couture FDAcadémie Saint-Louis Jr '98361450.14
16 Ben Levitan DPortledge Jr '98151120.13
17 Nick Mauriello FPortledge So '99151120.13
19 Jason Frezza FPortledge Jr '98151120.13
14 Connor Miller FPortledge Jr '98150220.13
5 John Lager DLawrenceville Pg '95232130.13
21 Cameron Hamblett FRice Memorial Sr '96242130.13
16 Paddy Mangan DRice Memorial Fr '00241230.13
24 Peter Burns FAustin Prep Fr '99161120.13
12 Andrew Kapell FDLawrenceville So '98250330.12
21 Pito Walton DLawrenceville Fr '00270330.11
11 Tim Shea CNorthwood Junior Pg '9591010.11
8 Fredrik Kristoffersson FNorthwood Junior Jr '9790110.11
7 Nick Shaw DXaverian Jr '1490110.11
15 Hugo Gamache DNorthwood Junior Jr '9790110.11
24 Jared Beniers FXaverian Fr '1490110.11
23 Tom Sullivan FMalden Catholic Jr '98192020.11
11 Timothy Matthews FMalden Catholic So '99191120.11
44 Matt Yianacopolus DMalden Catholic So '98190220.11
12 Greg Galvin FHill School Jr '97190220.11
26 Nick Jindal FRye Country Day Fr '00202020.10
11 Blades Shields DCentral Catholic Sr '96201120.10
21 KJ Sarni DSt. John's Prep So '14200220.10
44 George Weiner DDon Bosco Prep Fr '14100110.10
12 Luke Campomenosi DDon Bosco Prep So '98210220.10
3 Peter Giagrande FAustin Prep Jr '97222020.09
81 Brian Alvarado FHarvey So '99111010.09
15 Tom Elia DNichols So '99111010.09
4 Nate Khan DDelbarton Sr '97231120.09
18 Kyle Sikora FAustin Prep Jr '97242020.08
24 Sean Remillard FRice Memorial Sr '97241120.08
18 Alexandre Dumouchel DRice Memorial Sr '97241120.08
8 Hunter McTague DRice Memorial Sr '97240220.08
19 Don Ganim FSt. John's Prep Jr '14120110.08
42 Mathieu Roy DAcadémie Saint-Louis Jr '98250220.08
16 Leighton Galvin FLawrenceville Jr '98272020.07
8 Will Yerkovich FNichols Sr '96151010.07
19 Connor Schutte FNichols Sr '96150110.07
9 Sean Martin FNichols Sr '96150110.07
33 Cam O'Neil DCentral Catholic Sr '97160110.06
18 Owen Schiffmann DBC High So '98160110.06
6 Brendan Maloney DMalden Catholic So '98190110.05
37 Cameron Kraus FCentral Catholic Sr '96201010.05
14 Eric Biddulph-West DRye Country Day Jr '98200110.05
4 Frank Tedeschi DRye Country Day So '99200110.05
17 C J Marshall FBC High Jr '98211010.05
16 Anthony Rusiano FHarvey Sr '97211010.05
44 Kelly McMorrow DHarvey Fr '99210110.05
18 Anthony DiBiasio FCentral Catholic Jr '97210110.05
13 Ryan Canpbell DBC High So '99210110.05
28 Sydney Lunder FHarvey Fr '00210110.05
14 Peter Regan FLawrenceville So '99221010.05
13 Jake Robertson FLawrenceville Fr '99231010.04
4 Austin Smith DRice Memorial Jr '97240110.04
15 Ryan Crawford DSpringfield Cathedral Fr '00240110.04
43 Vincent-Xavier Proulx DAcadémie Saint-Louis Fr '99340110.03
23 Anthony Prata DXaverian Sr '1490000.00
25 Mathew Sacco FAustin Prep Fr '9930000.00
7 Anthony Calabro DBridgton Academy Pg '9630000.00
18 Tyler Williams DBridgton Academy Pg '9630000.00
48 Daniel Iasenza RWBridgton Academy Pg '9630000.00
22 Ryan Zeplin FRye Country Day So '98190000.00
11 Ryan Rowell FGilmour Academy Sr '9600000.00
10 Noah Kostick FGilmour Academy Jr '9800000.00
14 Alex Randaccio DNichols Jr '98130000.00
19 Ronan Carrier DMalden Catholic Jr '98190000.00
4 James Zanca DStanstead College Sr '9750000.00
91 Joey Visconti CLake Forest Academy Sr '9700000.00
22 Morgan Baylor FLake Forest Academy Jr '9700000.00
17 Édouard Dugas FAcadémie Saint-Louis Sr '1530000.00
2 Sam Scanlan FXaverian Sr '1490000.00
5 Danny Brown DXaverian So '1490000.00
17 Anthony Blad DSpringfield Cathedral So '98170000.00
55 Mitch Saraceno DCentral Catholic Jr '97100000.00
8 William Hosking LWBridgton Academy Pg '9630000.00
19 Dylan Yameen DBridgton Academy Pg '9530000.00
21 Jayson Dimizio LWBridgton Academy Sr '9730000.00
12 Joe Kourie FGilmour Academy Sr '9600000.00
14 Marcus DiVincenzo FGilmour Academy Sr '9700000.00
10 Matt Hill DHill School So '98250000.00
61 Joe Cortese FPortledge Fr '00130000.00
7 Grant Baird DStanstead College Sr '9750000.00
21 Luke Corsiglia LWLake Forest Academy Sr '9700000.00
23 Reiss Jensen FLake Forest Academy So '9900000.00
39 Vincent Messervier FDAcadémie Saint-Louis Jr '9870000.00
50 Jérémy Lachance FAcadémie Saint-Louis So '9930000.00
3 Trevor McQuade FXaverian Sr '1490000.00
17 Matthew Poulin DCentral Catholic So '99250000.00
19 Brendan Root DDon Bosco Prep Fr '1480000.00
9 Stephen Faia RWBridgton Academy Pg '9530000.00
20 Matt Lambert DBridgton Academy Pg '9620000.00
28 David Hauben FRye Country Day Jr '98190000.00
13 Chase Sriprajittichai FGilmour Academy Jr '9800000.00
15 Yevgeniy Slissenko FDGilmour Academy Sr '9700000.00
20 Dylan Jones DLawrenceville Sr '97220000.00
66 Jack Schwartz DPortledge Fr '00150000.00
23 William Lebel FStanstead College Jr '9850000.00
2 Michael Thomas DLake Forest Academy Jr '9700000.00
57 Brett Hanebrink RWLake Forest Academy Sr '9600000.00
28 Gaston Adam DLake Forest Academy Jr '9800000.00
49 Alexandre Gauthier DAcadémie Saint-Louis So '9940000.00
14 Jack Tufts DXaverian So '1490000.00
19 Thomas Manty FCentral Catholic Fr '0090000.00
22 Justin Hirschfeld CBridgton Academy Pg '9620000.00
18 Adam Penino FHarvey Jr '98120000.00
2 Tyler Block FRye Country Day Fr '00190000.00
9 Zach Ritter FGilmour Academy Sr '9600000.00
16 Sam Lau DGilmour Academy So '9800000.00
5 Nicolas Arel DStanstead College Jr '9850000.00
4 Jake Stevens DLake Forest Academy Sr '9600000.00
6 Tayler Kuchman FLake Forest Academy Jr '9800000.00
43 Johnny Tomlinson DLake Forest Academy Sr '9600000.00
18 Henry Bruckner DXaverian So '1490000.00
16 Alex Maffeo FAustin Prep Fr '9950000.00
13 Matt Dresens RWBridgton Academy Pg '9530000.00
24 Drew Lambert CBridgton Academy Pg '9630000.00
11 Jack Birchenough FRye Country Day Fr '99190000.00
2 Wyley Veinot FGilmour Academy Jr '9800000.00
17 Richard Alvarez FGilmour Academy Jr '9800000.00
26 Artem Efimov-Barakov FNorthwood Junior Sr '9690000.00
6 Filip Dusek DStanstead College So '9840000.00
11 Will Lavezzorio LWLake Forest Academy Sr '9600000.00
8 Will Everett FLake Forest Academy So '9900000.00
97 Andrej Hromic FLake Forest Academy Fr '9900000.00
20 Justin LaPorte FXaverian Jr '1490000.00
7 Frank Pagano FAustin Prep Jr '9850000.00
14 Jarod Balzarini LWBridgton Academy Pg '9620000.00
26 Felix Picard CBridgton Academy Pg '9630000.00
7 Jeffrey Chen FRye Country Day So '99190000.00
3 Ryan Burns DGilmour Academy Sr '9700000.00
21 Eric Malcarney FDGilmour Academy So '9800000.00
8 Vincent Petrone FHill School Fr '98250000.00
2 Gage Spolansky DLawrenceville Jr '9850000.00
95 Michael Klass DPortledge So '99130000.00
11 Kari Belec LWStanstead College Sr '9750000.00
13 Mario Senese CLake Forest Academy Sr '9700000.00
9 Jacob Upshall FLake Forest Academy So '9900000.00
98 Joe Alexander FLake Forest Academy So '9800000.00
48 Alexis McClish FAcadémie Saint-Louis Jr '9830000.00
15 Tommy Fitzgibbons FXaverian Sr '1490000.00
21 Cam Piorkowski FXaverian Jr '1490000.00
47 Chandler Boutin FSpringfield Cathedral So '9830000.00
22 Cam Barbagallo DAustin Prep Fr '9990000.00
3 Shawn Kane CBridgton Academy Pg '9630000.00
15 Philip Normandin DBridgton Academy Pg '9530000.00
19 Jack Bronsky FRye Country Day So '98200000.00
4 Mitchell Popp DGilmour Academy Sr '9600000.00
5 John Migliore DGilmour Academy Sr '9700000.00
22 Jonathan Blais FGilmour Academy Jr '9700000.00
5 Will Cullen DNorthwood Junior Pg '9690000.00
21 Chris Hopkins DMalden Catholic Sr '97180000.00
2 Brandon Saarloos FDStanstead College Sr '9740000.00
17 Axel Cote FDStanstead College So '9850000.00
7 Cameron Judge DLake Forest Academy So '9800000.00
17 Alex Bournakis FLake Forest Academy Sr '9600000.00
15 Mitch Grenier FBC High Jr '97210000.00
23 Mike Nigro DAustin Prep Jr '9730000.00
7 Thomas Reid DDon Bosco Prep So '14140000.00
28 John Campomenosi DDon Bosco Prep Fr '1480000.00
5 Joseph Mazza DBridgton Academy Pg '9630000.00
17 Jake Worcester CBridgton Academy Pg '9530000.00
28 Kieran Peters DBridgton Academy Pg '9630000.00
6 Ian Socrates FGilmour Academy Sr '9700000.00
7 Devon Daniels DGilmour Academy Jr '9800000.00
12 Dante Todaro FNichols Sr '97150000.00
6 Jesper Peltonen DNorthwood Junior So '9890000.00
16 Joey Moore FNorthwood Junior Jr '9890000.00
18 Nick Siffringer FDelbarton Fr '0070000.00
18 Joe Guarino FMalden Catholic So '97190000.00
18 Brad Brule CStanstead College Jr '9840000.00
12 Nick Buchanan DLake Forest Academy Sr '9700000.00
20 Graeme Saxberg DLake Forest Academy Jr '9800000.00
12 Étienne Verreault DAcadémie Saint-Louis Sr '1530000.00
12 Noah Sorrento DXaverian Sr '1490000.00
22 Tim Simoes FXaverian So '1490000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.