March 14, 2015

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2014-15

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
18 Michael Faulkner DBrunswick Sr '9632735421.31
3 Luke McInnis DDexter Jr '98301128391.30
2 Reilly Walsh DProctor So '99351332451.29
7 Peter Housakos DSt. Mark's Jr '96291422361.24
28 Nick Quillan DGunnery Sr '9628825331.18
24 Greg Krisberg DKent Jr '9725324271.08
19 Max Fuld FDBrunswick Jr '97331023331.00
27 James Gobetz DSalisbury Sr '9628523281.00
2 Kyle Moss DAndover Sr '9626719261.00
20 Kyle Peterson DThayer Jr '9729226280.97
16 Ben Finkelstein DKimball Union Jr '9727719260.96
8 Jack Moran DWinchendon So '9826520250.96
4 Trevor Cosgrove DExeter Jr '97301018280.93
7 Will Riedell DVermont Academy Jr '9635822300.86
23 Colin Felix DSt. George's So '9921216180.86
5 Billy Sweezey DNoble & Greenough Sr '9627518230.85
21 Chris Dumont DWilliston Northampton Sr '9626615210.81
23 Michael Young DRivers So '9830618240.80
5 Evan Korizis DHotchkiss Sr '9624910190.79
17 Colin McCabe DThayer Jr '9824217190.79
20 Sam Carlin FDMiddlesex Sr '9622107170.77
28 Connor Moore DBrooks Jr '9730419230.77
27 Jeff Fasegha DAlbany Academy Pg '9725415190.76
5 Jack Carroll DCushing Sr '96331015250.76
9 Joe O'Connor DWestminster Jr '96281110210.75
24 Chris Butler FDBB&N Jr '9628714210.75
2 Billy Carrabino DNoble & Greenough Sr '9727713200.74
3 Max Alsarraf DRoxbury Latin So '981556110.73
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's Sr '9629318210.72
11 Chris White DBrooks Sr '9630318210.70
4 Nick Albano DProctor Sr '9633419230.70
3 Matt Dillon DCushing Jr '9733320230.70
24 Mike Callahan DRoxbury Latin Fr '9923412160.70
10 Julien Choiniere-Denicourt DBrewster Academy Sr '962287150.68
21 Jason Cahoon DGroton Sr '9625314170.68
8 Zach Giuttari DLoomis Chaffee Sr '9627612180.67
3 Eric Jeremiah DSt. Sebastian's So '9826611170.65
4 Harrison Markell DMiddlesex Sr '9723411150.65
5 Matt Slick DProctor So '99351111220.63
18 Matt Banks FDMiddlesex Jr '972377140.61
15 Josh Gagne DGunnery Jr '9728512170.61
6 Brett Stirling DSalisbury Sr '9628413170.61
4 Matt Doherty DSt. Sebastian's Sr '9628215170.61
4 Jake Massie DKimball Union Jr '9733515200.61
2 Mikey Yablong DNorthfield Mt. Hermon Pg '9530513180.60
24 Cullen Smith DKents Hill Pg '962249130.59
7 Joel Pottruff DKents Hill Jr '972249130.59
22 Dan Kuter DTrinity-Pawling Sr '9622310130.59
4 Josh Hardiman DKent Sr '962486140.58
6 Sam Topham DBerkshire Sr '9628511160.57
12 Brendan Dawson DSt. Mark's Sr '9630611170.57
5 Colin Stevens DBrooks Jr '9730413170.57
20 Dennis Cesana DKimball Union Jr '9830314170.57
2 Chris Kattak DPomfret Sr '962577140.56
13 Jacob Bryson DLoomis Chaffee Jr '9727510150.56
9 Danik Roy DKents Hill Jr '961819100.56
2 Sean Bellefeuille DSt. Mark's Sr '9629511160.55
20 Dayne Finnson DSalisbury Jr '972257120.55
6 Brenden Russ DChoate Sr '962887150.54
17 Mike Harris FDBB&N Sr '972869150.54
4 Tim Baumann DSt. George's Jr '9721110110.52
14 T.J. Schultz DTaft Sr '962567130.52
9 Alex Towey FDMoses Brown Sr '972558130.52
6 Jamie Swiggett DLawrence Academy So '982558130.52
13 Peter Christie DExeter Jr '9725112130.52
5 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy Jr '9827311140.52
27 Alex Delvento FDPingree Fr '982987150.52
10 Charlie Barrow DBelmont Hill Sr '963297160.50
22 Philip Kemp DBrunswick So '9932412160.50
2 Jacob Dupont DExeter Jr '9730213150.50
23 Will Brophy DWestminster Sr '9628311140.50
2 Dan Driscoll DBerkshire Jr '9628212140.50
6 Drew Hickey DTaft Jr '9724012120.50
4 Zach Frament DTilton Jr '9835710170.49
8 Matt Cavanaugh DPingree Jr '982959140.48
22 Christian Kukas DPingree So '982959140.48
12 Michael Ryan DTabor Jr '9729410140.48
12 Sean Kimura DHebron Fr '9829311140.48
23 Pat Murray DNoble & Greenough Jr '972758130.48
21 Colin Merrill DLoomis Chaffee Sr '962749130.48
17 Colby Farnham FDMoses Brown Sr '972338110.48
4 Quincy Gregg DSalisbury Sr '9628211130.46
19 Ivan Zhuravlev DWinchendon Sr '962648120.46
6 Kyle Delmaestro DKent Jr '97202790.45
6 Cam Bando DSt. Paul's Sr '962949130.45
2 David Almeida DTabor Sr '962949130.45
22 Sean Ross DLoomis Chaffee Sr '962739120.44
15 Joshua Loveridge FDSt. Mark's So '982739120.44
7 Payton Jancsy DAndover Jr '972556110.44
11 David Giunta DBelmont Hill Jr '973286140.44
16 Cam Lemanski DThayer Fr '00161670.44
17 Dorien Llewellyn FDGroton Sr '962337100.43
4 Ryan Lovell DPingree Jr '972337100.43
6 Eric Megnia DKimball Union Sr '9633212140.42
2 patrick Horrocks DCushing Sr '9633212140.42
2 Chris Michaud DBerwick Sr '962656110.42
14 Matt Lombardozzi DRivers Sr '973176130.42
17 Jordan Chagnon DWorcester Academy Jr '972455100.42
2 Joe Doherty DRoxbury Latin So '982437100.42
6 Marshall Rifai DHotchkiss So '982428100.42
3 Henrik Dion DMilton Sr '962428100.42
5 Buddy Mrowka DMilton So '982419100.42
16 Brian Matthews DBelmont Hill Jr '983249130.41
24 Alex Marcinkiewicz DBrewster Academy Sr '96202680.40
24 Jack McCool DSt. Sebastian's Jr '982838110.39
25 Tim Sanford DWestminster Jr '9628110110.39
4 Louis-philippe Page DDeerfield Sr '962664100.38
3 Mckay Flanagan DGunnery Jr '972637100.38
16 Dante Flori DWinchendon Pg '962628100.38
6 Xavier Abdella DAlbany Academy Sr '9729011110.38
5 Cam Beecy DKimball Union Sr '9632210120.38
6 Joey Harrington DAndover Pg '96193470.37
12 Simon Loiselle DSt. Paul's So '97252790.36
23 Jack Judge DThayer Sr '96251890.36
11 Richard Cardillo DLawrence Academy Sr '96251890.36
15 Alex Hreib DNoble & Greenough Sr '96250990.36
22 Ray Seebeck DSalisbury Sr '962819100.36
3 Adam Desgagnes DHoosac Jr '97170660.35
15 Hunter Gunski DNew Hampton Sr '9637310130.35
24 Luke Albert DNew Hampton So '9837211130.35
7 Justin White DMiddlesex Sr '96230880.35
7 Jo Labrecque DWilliston Northampton Sr '96264590.35
2 Ryan Ashe DAvon Old Farms So '98261890.35
4 Jack Macnee DAvon Old Farms Sr '96260990.35
6 Jon Venter DCanterbury Sr '962937100.34
21 Greg Partyka DSt. Mark's Jr '983019100.33
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms Sr '96241780.33
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey Jr '98151450.33
7 Giacomo Messina DSt. Paul's Jr '97121340.33
6 Kevin O'Leary DWestminster Jr '97282790.32
18 Liam O'Sullivan DLawrence Academy Jr '97252680.32
20 Sam Provost DBrewster Academy Jr '14222570.32
18 Ben Steele DKingswood Oxford Jr '97221670.32
24 Derrick Spencer DExeter Jr '98190660.32
37 Sam Savard DVermont Academy Jr '9635110110.31
6 Walker Hincenbergs DMillbrook Sr '96294590.31
23 Ben Luz DHolderness Sr '96293690.31
16 Jordan Haney DExeter Jr '96291890.31
18 Courtney Morgan DDeerfield Jr '97265380.31
21 Liam Darcy DBerwick Sr '97262680.31
8 Brad Budman DWilliston Northampton Jr '97261780.31
23 RJ Guardia DWilliston Northampton Jr '97261780.31
4 Matt Fuller DBrewster Academy Jr '98233470.30
9 Colin McKay DHebron Sr '97303690.30
13 John Scoby DVermont Academy Sr '96301890.30
12 Rob Bakerian DAndover Pg '96201560.30
15 Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy So '99272680.30
19 Johnny Busolin DNorth Yarmouth Academy Jr '97272680.30
4 Ryan Heath DNoble & Greenough So '98272680.30
18 Raphael Guillebon DPomfret Jr '96243470.29
23 Ben Mirageas DAvon Old Farms Fr '99241670.29
17 William Conroy DNew Hampton Pg '963847110.29
7 Brett Dineen DTabor Jr '97284480.29
4 Luke Thompson DHotchkiss So '97250770.28
18 Austin Rook DRivers Sr '97180550.28
21 Kyle Emery FDPingree Fr '99292680.28
2 Patrick Burkinshaw DBrunswick Fr '99332790.27
9 Trevor Kacz DCushing Sr '95331890.27
17 Matt Gulack DKents Hill Jr '98222460.27
11 Kevin Rodgers DKents Hill Sr '97221560.27
20 Michael Bibbey DBB&N Jr '97110330.27
8 Justin Marler DDeerfield So '97263470.27
14 Joe Vingi DWinchendon Jr '97262570.27
22 Matt Zandi DSt. Paul's So '98262570.27
17 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy Jr '98262570.27
13 Christopher Taylor DTrinity-Pawling So '98262570.27
6 Justin Scott FDTrinity-Pawling Jr '97261670.27
3 Joey Redfearn DDeerfield Sr '96261670.27
12 Alexander Vukota DAlbany Academy Sr '97300880.27
9 Ryan Wolter DDeerfield Sr '96150440.27
2 Nicholas Kender DMiddlesex Jr '97231560.26
18 Jack Ouellette DDexter Sr '96314480.26
23 Trevor Chapin DTilton Sr '16324480.25
22 JJ Layton DKimball Union Jr '97322680.25
19 Bobby Stickles DTabor Jr '97284370.25
2 Brendan Less DChoate Jr '98281670.25
26 Jimmy McKee DBerkshire Sr '96280770.25
5 Andrew Cross DAvon Old Farms Sr '96241560.25
3 Patrick Dawson DWestminster Fr '99240660.25
4 Matt Mullen DGroton So '98200550.25
21 Alden Weller DNorthfield Mt. Hermon Sr '96200550.25
19 Dominic Cormier DCushing So '98332680.24
2 Alex Sheehy DMillbrook So '98330880.24
12 Ford Hatchett DBrooks Jr '97293470.24
17 Cam Giles FDPomfret Pg '96252460.24
24 Keenan Murray DTaft Sr '96252460.24
3 Vincent Ditmore DChoate Sr '97251560.24
20 Mitchell Nenninger FDKingswood Oxford Fr '99212350.24
6 Sky Silverstein DSt. George's Jr '97212350.24
26 Owen Sandercox DNorthfield Mt. Hermon Sr '96302570.23
6 Keith Jordan DBerwick Jr '97263360.23
23 Casey Winn DTrinity-Pawling Jr '97260660.23
12 Connor Houlihan DVermont Academy Sr '96350880.23
11 Evan Sliker DKingswood Oxford Sr '97221450.23
15 Christopher Nolan DTrinity-Pawling Sr '96220550.23
5 Jack Rathbone DDexter Fr '99313470.23
6 Sean Keohan DDexter So '99310770.23
10 Trevor Spence DNoble & Greenough Fr '00272460.22
2 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy Jr '98271560.22
17 Max Masiulis DBrunswick Sr '96322570.22
4 Mike Armstrong DBelmont Hill So '98322570.22
21 Grey Owens FDBrunswick So '99322570.22
4 Collin Van der Veen DMilton Jr '97233250.22
18 Tyler Forbes DGroton Fr '00232350.22
5 Frank Boie DRivers Jr '98141230.21
7 Jed Raby DMillbrook Jr '97333470.21
21 Ben Shapiro DKimball Union Sr '96333470.21
4 Marcello Nicoletti FDWorcester Academy Jr '97241450.21
9 Maxx Trotsky DPingree Jr '97241450.21
4 Joonas Rautianinen DCanterbury Jr '97292460.21
2 Ryan McDougall DDexter Jr '96301560.20
10 Tommy Mahoney DTaft Sr '96252350.20
2 Adam Johnson DHotchkiss Fr '99251450.20
21 Jon Meyer DHotchkiss Sr '97250550.20
8 Carter Dwyer DKent So '98200440.20
3 Mark Gallant FDGroton G8 '00151230.20
4 Michael Kesselring DNew Hampton Fr '00363470.19
8 Tanner Miller DRivers Jr '98310660.19
9 Anthony Cosentino FDBerwick Jr '98261450.19
13 Jake Gresh FDAvon Old Farms Jr '98260550.19
20 Jed Drapeau DNorth Yarmouth Academy So '98270550.19
5 Felix Beaulieu DKents Hill Jr '97222240.18
7 Fredrik Blomgren DGunnery Sr '96283250.18
13 Peter Horsfall DWestminster So '98281450.18
4 Kyle Koopman DBerkshire So '98281450.18
8 Billy Overby DChoate So '98281450.18
14 Chris Maratea DBerkshire Jr '97280550.18
25 Cal Perry DPingree Jr '97280550.18
2 Michael Acquaviva DPortsmouth Abbey So '97171230.18
2 Tommy Benjes DRivers Fr '99232240.17
3 Dan Bates DTilton Jr '97353360.17
21 Nate Reilly DProctor So '98352460.17
21 Graham Rutledge DExeter So '98301450.17
3 Max Kahn DBrooks So '98301450.17
25 Sean Munzing DHebron Pg '96300550.17
15 Will Sanger DVermont Academy Sr '96300550.17
5 Keanu Hilaire DKent Sr '95240440.17
2 Mark Leach DNew Hampton So '98371560.16
23 Andrew Olevitz DDexter Sr '97310550.16
3 Brian Kelly DKent Jr '97252240.16
2 Tyler Niven DGovernor's Sr '96251340.16
23 Zackary Corr DLawrence Academy So '98251340.16
21 George Panichas FDMoses Brown Sr '96251340.16
15 Joseph Allegrini DGovernor's So '99250440.16
2 Will Norton DGroton So '98250440.16
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey Sr '97192130.16
11 Alex McGaw DTilton Jr '98321450.16
11 Shane Napolitano DBerwick Sr '96263140.15
14 Ryan Fleet DHolderness Jr '97260440.15
4 Sam Twombly DBerwick Jr '98260440.15
3 Ryan Winn DTrinity-Pawling So '98260440.15
3 Connor Cruickshank DMillbrook So '98332350.15
4 Ethan Roswell DCushing Jr '98331450.15
2 Jackson Clark DSt. George's Fr '99200330.15
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon Jr '96271340.15
11 Mike Mackintire DSt. Sebastian's Jr '97271340.15
4 Andy DeLalla DLoomis Chaffee Jr '97270440.15
7 Tucker Alberigo DTilton Pg '96350550.14
6 Leighton Nimey DVermont Academy Jr '97350550.14
4 Craig Uyeno DChoate So '98282240.14
5 Nathan Ellis DSalisbury Jr '98282240.14
14 James Lydon DThayer Jr '98221230.14
15 Andrew Watson FDKingswood Oxford Sr '97220330.14
5 Matthew Sarro DSt. Mark's Sr '96300440.13
6 Matt Cappucci DTilton Jr '97300440.13
15 Brian Powers DMiddlesex Sr '97231230.13
21 Tyrus Xanthos DCanterbury Jr '97231230.13
6 Joseph Muller DHebron Sr '96231230.13
25 Jake Proccacianti DMoses Brown G8 '00231230.13
6 Jake Munroe DMilton Jr '97230330.13
19 Lorne Carter DMiddlesex So '98230330.13
4 Noah Medalsy DMillbrook Jr '96311340.13
21 Ricky Cronin DBelmont Hill Jr '97321340.13
3 Cameron Connors DBelmont Hill Jr '97320440.13
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy Jr '97242130.13
8 Colin Molloy DRoxbury Latin Sr '96242130.13
15 J.P. Raftery DTaft Sr '96241230.13
4 David Rosen FDGovernor's Jr '97240330.13
27 Anthony Dom DTilton Jr '97240330.13
17 Austin Timpone DKimball Union Sr '96331340.12
8 Ben Sisokin DAvon Old Farms Sr '96251230.12
7 Noah Talhami DTaft Jr '97250330.12
11 Noah Lane DHoosac Jr '98171120.12
4 Michael Crowley DHoosac Sr '96171120.12
5 Francois Laflamme DDeerfield Jr '97261230.12
5 Corey Herron DBB&N Fr '98261230.12
2 Jeremy Wilson DTrinity-Pawling So '97261230.12
6 Pavel Suslov DWinchendon So '97261230.12
7 Corey Morgan FDAvon Old Farms Sr '96261230.12
24 Thomas Craft DDeerfield Fr '99260330.12
5 Ian Poundja-Bertrand DHebron Sr '96260330.12
2 Michael D'Ambrosio DWilliston Northampton So '98260330.12
10 Michael Greenberg DLoomis Chaffee So '98271230.11
7 Faisal Al-Saif DChoate Fr '99271230.11
20 Drew Digeronimo DAndover Pg '96180220.11
12 Drew Pitcher DBerkshire So '97283030.11
6 Connor Dahlman DGunnery Jr '97282130.11
2 Chris Thanopoulos DHebron Sr '95282130.11
6 Simon Leclerc DTabor So '98291230.10
8 Sam Meau DHolderness Jr '97291230.10
4 Kyle Kent FDTabor Jr '96290330.10
12 Patrick Corcoran DCanterbury Sr '96290330.10
24 Ben Antonucci DHolderness So '98302130.10
3 Colin Bernard DBrunswick Jr '97100110.10
8 Alec Newell DBB&N Sr '96100110.10
5 Jack Morency DTilton Pg '96312130.10
13 Andrew Clayton DTaft Pg '96211120.10
14 Matt Skerkowski DSt. George's Sr '96210220.10
7 Alex Terry FDNew Hampton Jr '97322130.09
5 Jamie Carnavalla DMillbrook Jr '97321230.09
19 Andrew Calandra DBrewster Academy Sr '14221120.09
16 Matthew Parent DPomfret Jr '96220220.09
18 Will Pasik DHotchkiss Sr '96232020.09
14 Eli Conrad DBrewster Academy Sr '97231120.09
24 Taylor Slade DGunnery Jr '97231120.09
13 Zach Milton DRoxbury Latin Fr '00231120.09
3 David Quast DProctor So '97350330.09
18 Michael O'Grady DRoxbury Latin So '99240220.08
3 Kyle Hoffman DGovernor's Jr '96251120.08
61 Sam Miller DTaft So '99250220.08
7 Caleb Renault DTrinity-Pawling Sr '97250220.08
27 Blake Howard DNew Hampton Fr '99381230.08
12 Henry Sheffield DHolderness Jr '98261120.08
5 Asa Wint DTrinity-Pawling So '99261120.08
19 Tiger Lindsay DWilliston Northampton Jr '98261120.08
17 Tora Liu FDAndover Jr '98261120.08
21 Michael McGreal DAndover So '99260220.08
9 Albie Austin DChoate Jr '97260220.08
8 Brody Spencer DAlbany Academy Sr '97282020.07
2 Keelan Ulnick DGunnery So '98282020.07
9 Evan Reddick DSt. Sebastian's So '99280220.07
24 Cam Curley DPingree Jr '98291120.07
7 Tyler Lisieski DAlbany Academy So '99301120.07
6 Luke Harer FDNorthfield Mt. Hermon Sr '95301120.07
8 Collin Capstick DHebron So '98300220.07
22 Matt Gray DDexter So '98310220.06
6 Charlie Wood DHoosac Jr '98170110.06
7 Spencer Shelton DSt. George's Sr '96201010.05
3 Max Ranaldi DPomfret Jr '96210110.05
5 Ned Blanchard DKingswood Oxford G8 '00210110.05
7 Curtis Weyerhaeuser FDMilton Jr '97210110.05
5 TJ Oricchio DAlbany Academy Sr '97210110.05
5 Matt Daly DMiddlesex Jr '98231010.04
9 Zac Polukoff DMilton Jr '97230110.04
5 Derin Ozturk DWestminster Sr '97230110.04
2 David Selden DCanterbury Jr '97241010.04
3 Brad Marcolini DLawrence Academy Sr '97240110.04
5 Dan Herdiech DGroton Fr '99240110.04
15 Kyle Boudrot DWorcester Academy So '98240110.04
5 Nate Gentile DPomfret Fr '99240110.04
6 Devin Lannan DWorcester Academy Fr '00240110.04
9 Michael Bohl DAlbany Academy Sr '97240110.04
11 Benjamin Ginsberg DGovernor's Fr '98251010.04
14 Dana Nichols DNorth Yarmouth Academy So '99251010.04
2 Andrew Plumb DMoses Brown Fr '00250110.04
4 Jimmy Manning DPomfret Fr '99250110.04
6 Chase Harrington DMoses Brown Fr '99250110.04
16 Nate McCrone DBerwick Jr '98261010.04
4 Miller Ouellette DWinchendon Jr '97260110.04
10 John Corrigan DRivers Fr '99260110.04
6 Andrew Lucas FDLoomis Chaffee Fr '99270110.04
19 Jake Kober FDSt. Mark's Fr '99270110.04
17 Josh White DNoble & Greenough Jr '97270110.04
22 Sam Shannon DProctor Sr '96270110.04
5 Matt Blue DSt. Sebastian's Sr '97280110.04
27 Jamie Hauswirth DBB&N Fr '99280110.04
21 Blake Colman DSt. Sebastian's Fr '99280110.04
23 Mark Synnott DBB&N Fr '00280110.04
7 Ben Harff DBerkshire Sr '96280110.04
7 Kyle Sarazin DPingree Sr '97291010.03
10 Charlie Day FDHolderness Sr '96290110.03
3 Grant Sherman DSt. Mark's Jr '98300110.03
12 Ben Barton DCushing Jr '96321010.03
20 Brian Scoville DCushing So '99330110.03
3 Michael Holmes DNew Hampton Jr '97360110.03
3 Mark Driscoll DBerkshire So '98280000.00
3 Troy Zellars DCanterbury Jr '97210000.00
5 Alex Senesi DGovernor's So '01210000.00
5 James Benedetto DGunnery Sr '96230000.00
4 Dylan Breau DHebron So '98130000.00
4 Colin Regan DKingswood Oxford Fr '99220000.00
26 Mike Belliveau DCanterbury So '98140000.00
3 Jack Hayes DHolderness Fr '0010000.00
3 Corbin Kucera DHotchkiss So '98200000.00
7 Bert Dorman DKent Jr '97220000.00
24 Andrew Moynihan DLawrence Academy Fr '99220000.00
3 Owen MacIntyre DSt. Paul's So '98240000.00
91 Jay Powell FDWestminster So '97270000.00
20 Aiden Snell DKents Hill Fr '99100000.00
27 David Brower DPortsmouth Abbey Jr '97190000.00
10 Samuel Bird DAndover Fr '99260000.00
12 Nathan Bargman DGovernor's Fr '9960000.00
3 Henry Girardi DSalisbury Jr '97280000.00
4 Liam Flaherty DSt. Paul's Jr '9730000.00
19 Jared Kloc DHoosac Fr '00140000.00
21 Ted Oulundsen DKents Hill Jr '97110000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford Sr '96210000.00
12 Galen Arnold DNorth Yarmouth Academy So '99240000.00
12 Michael Gurska DRivers Jr '98110000.00
3 Collin McCormack DMoses Brown Fr '00220000.00
2 Adam Kitchen DKimball Union So '9850000.00
10 Alden Bishop DLawrence Academy Jr '97250000.00
19 Matthew Giuttari DLoomis Chaffee Fr '0420000.00
3 Sean Hayden DBerwick Jr '98230000.00
3 Chase Lavoie DBrewster Academy Sr 200000.00
8 Simon Chen DBrooks Jr '97240000.00
22 Will Stewart DHoosac Jr '97170000.00
16 Josh Bobruff DKingswood Oxford So '98210000.00
12 Chase Carter DPortsmouth Abbey So '98180000.00
20 Trevor Ballantyne DRivers So '9910000.00
16 Cam Cokinos DBB&N G8 '00250000.00
2 C.J. Layton DBelmont Hill Sr '97320000.00
14 Nick Gambardella DChoate Jr '9640000.00
17 Matthew Connolly DGovernor's So '98250000.00
6 Aidan Keelty DBrewster Academy Sr '14210000.00
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford Jr '98210000.00
16 Sam Bianchi FDPingree Fr '00230000.00
14 John Stookey DPortsmouth Abbey Fr '00180000.00
16 Orrin Starr FDMoses Brown Sr '96240000.00
24 Brendan Killoy DAvon Old Farms Jr '9760000.00
24 Zack Roth DChoate Sr '9500000.00
17 Bret Pastor DDeerfield Fr '99200000.00
2 Michael Swirbalus DMilton Fr '9930000.00
12 David Winsor DNorthfield Mt. Hermon Sr '96220000.00
2 John Seter DSalisbury So '98240000.00
15 Matt McCormack DBrooks Jr '97300000.00
26 Matt McKenna FDPortsmouth Abbey Fr '00120000.00
7 Dan Sullivan DWorcester Academy Fr '00240000.00
18 Sam Kellog FDMoses Brown Fr '99220000.00
5 Alexander Mostovoi DChoate Jr '97240000.00
6 Dylan Presnal DDeerfield So '97170000.00
24 Chase Leone DKimball Union Sr '96150000.00
27 Nathaniel Todd Long DNorthfield Mt. Hermon Sr '96270000.00
6 Finely Mullally DThayer So '99290000.00
7 Gabe Zornik DHebron Jr '96180000.00
13 Noah Jones DHoosac So '98110000.00
22 Will Carlin DRivers Sr '97120000.00
5 Noah Wing DVermont Academy Jr '97280000.00
20 Ross Sigal DMoses Brown So '9870000.00
2 Justin Scilufo DKent Jr '97140000.00
4 Bryan Connell DWestminster Jr '96170000.00
3 Connor Lynch FDWilliston Northampton So '99230000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.