March 14, 2015

New England Prep Hockey Scoring All 2014-15

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
9 Lincoln Griffin FThayer Sr '97293035652.24
14 Ace Cowans FGroton Sr '96242330532.21
8 Michael Brown FGroton Jr '97251738552.20
27 Patrick Harper CAvon Old Farms So '98222027472.14
25 Adam Lee FSt. Mark's Sr '95302340632.10
11 David Cotton FCushing Jr '97332742692.09
6 Miles Wood FNoble & Greenough Sr '95171718352.06
10 Jake Simons FCushing Sr '96331847651.97
13 Bailey Conger FCushing Jr '97332836641.94
22 Kevin O'Neil FAlbany Academy Jr '98302035551.83
17 Zach Tsekos CSt. Mark's Jr '96302232541.80
8 Jake Pappalardo FProctor Jr '97352933621.77
16 Ryan Donato FDexter Sr '96311935541.74
21 Chase Zieky FAvon Old Farms Sr '96262718451.73
9 Cody Todesco CNoble & Greenough Sr '96272620461.70
11 Luke O'Brien FSt. Mark's Jr '97301932511.70
8 Cam Wright FVermont Academy Sr '96352732591.69
24 Patrick Daly FDexter Jr '96312725521.68
19 Justin Cole FVermont Academy Jr '96352335581.66
15 Tommy Dunleavy FBrunswick Sr '96312625511.65
19 Teddy Hart FExeter Sr '96302623491.63
22 Ryan Pfeffer FThayer Sr '96292422461.59
11 Nick Boyagian FAlbany Academy Sr '97292125461.59
9 Ronny Lestan FRoxbury Latin Jr '97241325381.58
4 Bradley Potter FNorth Yarmouth Academy Sr '97261823411.58
12 Jamie Armstrong FAvon Old Farms Jr '98261129401.54
16 Josh Chapman FNorth Yarmouth Academy Jr '98271922411.52
10 Tyson Araujo FAlbany Academy Pg '96302124451.50
27 Colin Nugent FAndover Jr '97262019391.50
12 Chris Brown FGroton Fr '99241323361.50
9 Houston Wilson FVermont Academy Jr '96352428521.49
28 Andy Espinoza FExeter Sr '96302717441.47
16 Barclay Gammill FBerkshire Jr '97282615411.46
24 Taggart Corriveau FWestminster Jr '97282417411.46
6 Will D'Orsi FSt. Sebastian's Sr '97281427411.46
13 RJ Murphy FSt. Sebastian's So '98281722391.39
9 Brian Brooks FWinchendon Sr '96261620361.38
15 Tyler Scroggins FWilliston Northampton Sr '96261026361.38
12 Ty Amonte FThayer Jr '98291030401.38
12 Alex Esposito FLoomis Chaffee Sr '96272116371.37
10 Jeremy Germain FChoate Sr '96271522371.37
23 Max Kaufman FKent Sr '96251420341.36
24 Ben Freeman FNorthfield Mt. Hermon Sr '96251024341.36
16 Shawn Knowlton FGunnery Sr '96281919381.36
14 Connor Sodergren FSt. Paul's Sr '96281424381.36
44 Marcus Mollica FTaft Sr '9520918271.35
10 Matt Koopman FBerkshire So '98261916351.35
9 Tyler Levine FAndover Jr '97261421351.35
27 Vincent Lima FSt. Paul's Sr '96292316391.34
20 Sean Brennan FMilton Sr '96241319321.33
17 Trevor Turnbull FMilton Jr '97181014241.33
13 Charlie Michalowski FBelmont Hill Sr '96311427411.32
19 Monte Graham FThayer Jr '98281621371.32
22 John Festa FAndover Sr '95251023331.32
16 Tabor Smith FMiddlesex Jr '96191015251.32
18 Michael Faulkner DBrunswick Sr '9632735421.31
20 Max Roche FExeter Pg '96301227391.30
3 Luke McInnis DDexter Jr '98301128391.30
11 Vimal Sukumaran FSalisbury Sr '96271718351.30
11 Tristan Goodwin FWorcester Academy '96241219311.29
2 Reilly Walsh DProctor So '99351332451.29
9 Austin Aksoy FTrinity-Pawling Sr '95251418321.28
11 Dominic Franco FKimball Union Sr '96301226381.27
25 Luke Stevens FNoble & Greenough Jr '97231118291.26
17 Ben Sharf FLoomis Chaffee Sr '9627925341.26
7 Peter Housakos DSt. Mark's Jr '96291422361.24
17 Peter Owen Hayward FNorthfield Mt. Hermon Sr '97302116371.23
7 Michael Fahie FNoble & Greenough Jr '9826824321.23
25 Patrick Shea CKimball Union Jr '97321920391.22
11 Roberto Cellini FHotchkiss Sr '96251515301.20
8 Matt Fawcett FMoses Brown Fr '99251020301.20
10 Devin Moore FExeter Jr '9725624301.20
5 Hunter Johnson FSt. George's Sr '95211510251.19
18 Eric Esposito FLoomis Chaffee So '98271814321.19
28 Nick Quillan DGunnery Sr '9628825331.18
43 Stanley Brenner FExeter Sr '96301025351.17
14 Kevin Hock FDexter Jr '96311422361.16
11 Shayne Simpson FPortsmouth Abbey So '9819913221.16
16 Eric Benshadle FLoomis Chaffee Sr '9626822301.15
13 Nick Schofield FWilliston Northampton So '9820815231.15
15 Austin Ricci FSt. Paul's Sr '96271417311.15
11 Cameron Donaldson FGunnery Jr '98281418321.14
14 Jack Fitzgerald FWestminster Sr '96281418321.14
10 KJ Moore FBrooks Sr '95281022321.14
7 Jack McCarthy FKimball Union Sr '96331621371.12
13 Craig Needham FLawrence Academy So '99251810281.12
15 Justin Grillo FLoomis Chaffee So '98271416301.11
12 Jake Marrello FGunnery Sr '9728922311.11
14 JT Chamberlain FPingree So '98291319321.10
24 PJ Kelleher FBrooks Sr '95301716331.10
19 Matthew Winter FGroton Jr '961065111.10
4 Jack Stephenson FBrunswick Jr '97331719361.09
8 Matt Gosiewski FMillbrook So '9833927361.09
24 Justin Goldman FTilton Sr '97351226381.09
17 Peter Straub FTaft Sr '96241313261.08
24 Greg Krisberg DKent Jr '9725324271.08
10 Anthony Scarcella FWinchendon Jr '97261414281.08
22 Connor Irving FTilton Pg '9534828361.06
15 Zach Hale FBerkshire Sr '9523717241.04
10 John Litscher FTrinity-Pawling Jr '97261215271.04
7 Pat Daley LWRivers Sr '9726819271.04
17 Henry Marshall FChoate Jr '97281316291.04
7 Christian Faggas FBelmont Hill Jr '96291020301.03
4 Matt Brazel FDexter Sr '96311418321.03
10 Ben Davidson FNew Hampton Sr '9535828361.03
19 Max Fuld FDBrunswick Jr '97331023331.00
24 Jeremie Piche FHebron Sr '9630822301.00
25 Ben Solin FExeter Jr '97291613291.00
9 Frederic Cyr RWHolderness Sr '95291613291.00
11 Johnny McDermott FWestminster Jr '97281216281.00
27 James Gobetz DSalisbury Sr '9628523281.00
11 Tyler Carangelo CAvon Old Farms Jr '9726917261.00
2 Kyle Moss DAndover Sr '9626719261.00
9 Andrew Shields FPomfret Jr '9725916251.00
12 Jack Kelly FWilliston Northampton Jr '9724168241.00
13 Conor Landrigan FKent Sr '96241014241.00
10 Brendan Lantieri FKingswood Oxford Jr '98221210221.00
15 Charley Borek FChoate Sr '96221111221.00
20 Eric Hildebrand FTilton Pg '96352311340.97
20 Kyle Peterson DThayer Jr '9729226280.97
8 Cam Burke FNoble & Greenough So '99271214260.96
16 Ben Finkelstein DKimball Union Jr '9727719260.96
8 Jack Moran DWinchendon So '9826520250.96
26 Sam Nestor FTaft Jr '97251014240.96
7 Max Ginsberg FRoxbury Latin Jr '9723715220.96
10 Jimmy Duffy FRoxbury Latin Fr '00221110210.95
10 Colton King FMoses Brown Sr '9722615210.95
17 Eric Shaw FMiddlesex Sr '9620910190.95
18 Joe Smith FNew Hampton Sr '96381818360.95
12 Robert Herrman FNew Hampton So '99371520350.95
8 Trevor Mallett FNew Hampton Sr '97361519340.94
6 Connor Fries FProctor Sr '95351617330.94
9 Jack Hall FProctor Jr '97351320330.94
21 Danny Eruzione FCushing Sr '96331120310.94
8 Bryan Green FDexter Sr '96311019290.94
4 Trevor Cosgrove DExeter Jr '97301018280.93
23 Luka Piccolo FMillbrook Jr '9730820280.93
13 Logan Clarke CHolderness Jr '9730622280.93
18 Casey Carreau FThayer So '98291413270.93
9 Travis Schneider CCanterbury Jr '98291017270.93
19 Mike O'Leary FSalisbury Jr '9828917260.93
7 Cam Toohey FLoomis Chaffee Sr '9527916250.93
21 Colin McCaughey FSt. Paul's So '9824139220.92
24 Andrew Dumaresque FMilton Jr '9724913220.92
19 Jacob Moreau FMillbrook Sr '95321712290.91
12 Jack Doherty FKimball Union Jr '96321118290.91
8 Toby Almeida FSt. George's So '9921109190.90
15 Joe Sacco RWRivers Sr '9631226280.90
17 JJ Harding FLawrence Academy Fr '982099180.90
3 Jack Riley FAlbany Academy Pg '96291610260.90
21 Anthony Petrov FHebron Sr '96281114250.89
3 Alex Cohen FBB&N So '9828817250.89
16 Kale Kane FSalisbury Sr '96271212240.89
8 Michael Pitts FNorth Yarmouth Academy Fr '00271014240.89
8 Guillaume Beaulieu FHoosac Sr '961778150.88
19 Greg Pezza FHotchkiss Sr '96251012220.88
14 Frederic Letourneau FHotchkiss Sr '9625220220.88
16 Timmy Kent FLawrence Academy Fr '9924516210.88
15 Mike Riley FPingree Jr '97291213250.86
7 Will Riedell DVermont Academy Jr '9635822300.86
17 Cole Poliziani FSalisbury Jr '97281014240.86
19 Fuller Winton FBB&N Sr '97281014240.86
20 John Rourke FSt. Sebastian's Sr '9621513180.86
23 Colin Felix DSt. George's So '9921216180.86
10 Bobby Murray FNorth Yarmouth Academy So '9827158230.85
7 Daniel Metzdorf FBB&N Sr '96271310230.85
5 Billy Sweezey DNoble & Greenough Sr '9627518230.85
6 Charlie McConnell FBelmont Hill Sr '96321512270.84
18 Teddy Simson FKent Jr '97251011210.84
18 Andrew Kluge FHebron Sr '9625813210.84
18 Ben Thomas FWinchendon Fr '9925714210.84
18 Nick Godin FTabor Jr '9625714210.84
20 Sam D'Antuono FDexter Sr '9531620260.84
4 Tyler Slusarczyk RWHolderness Jr '96301510250.83
8 Owen Allen FSt. Mark's Jr '97301114250.83
13 Derek Osik FSt. Mark's Jr '98301015250.83
10 Jack Bliss FMilton So '9824119200.83
21 Cam McGuire FPomfret Sr '9624119200.83
9 Joe Ripa FWorcester Academy So '98241010200.83
22 Josh Jordan FBrewster Academy Sr '951887150.83
9 Kyle Hillick FTilton Pg '96351316290.83
10 Jeremy Nadeau-Fortin FVermont Academy Jr '97351316290.83
10 John Laurito FSt. Paul's Sr '9629915240.83
5 Ben Taylor FTabor Jr '9729915240.83
14 Kevin Doyle FDeerfield Sr '9523811190.83
17 Massimo Luciani FMillbrook Jr '97331314270.82
14 Tristan Morin FKingswood Oxford Sr '9622612180.82
11 Satchel Clendenin FKent Jr '9721710170.81
21 Chris Dumont DWilliston Northampton Sr '9626615210.81
11 Christian LeSueur FBrunswick So '99311213250.81
23 Vito Bavaro FBrooks Jr '9730177240.80
9 Brendan Hamblet FRivers So '9830717240.80
23 Michael Young DRivers So '9830618240.80
7 WIll Somers FHotchkiss Jr '9725119200.80
19 Zack Mitchell FPingree So '98291211230.79
19 Matteo Mangiardi FTaft So '9724118190.79
5 Evan Korizis DHotchkiss Sr '9624910190.79
17 Colin McCabe DThayer Jr '9824217190.79
10 Colin Slyne FBrunswick Jr '98331610260.79
19 Jack Goodwin FBrooks Jr '97281111220.79
16 Connor Lloyd FWestminster Jr '9728814220.79
8 Noah Bauld FGunnery Sr '9728715220.79
6 Conor Cassidy FKents Hill Jr '9622107170.77
20 Sam Carlin FDMiddlesex Sr '9622107170.77
19 Derek Tillotson FProctor Jr '9735819270.77
21 Jordi Jefferson FTrinity-Pawling So '9826128200.77
20 Dan Winslow FAvon Old Farms Jr '9726128200.77
18 Brandon Bork FWilliston Northampton Sr '96261010200.77
28 Connor Moore DBrooks Jr '9730419230.77
17 Brett McHale FHoosac Pg '9617103130.76
27 Jeff Fasegha DAlbany Academy Pg '9725415190.76
5 Jack Carroll DCushing Sr '96331015250.76
13 Zach Coppola FMillbrook Sr '9633718250.76
9 Joe O'Connor DWestminster Jr '96281110210.75
24 Chris Butler FDBB&N Jr '9628714210.75
22 Mike Ferraro FWorcester Academy '9624108180.75
11 Ryan Steele CHolderness Jr '972087150.75
14 Danny Jacobs FNoble & Greenough Jr '9720510150.75
9 Nic Hamre FKimball Union Jr '9727812200.74
2 Billy Carrabino DNoble & Greenough Sr '9727713200.74
12 David Fiset-Ross FBrewster Academy Jr '1423107170.74
9 Pierce Lamberton FNew Hampton Sr '96381711280.74
15 Dominick Cappadona FPortsmouth Abbey So '981986140.74
22 Ryan Boucher FHebron Jr '9730148220.73
3 Max Alsarraf DRoxbury Latin So '981556110.73
13 Brent Phillips FBerwick Pg '9626118190.73
24 Tyler Gwyn FTrinity-Pawling Jr '9726109190.73
14 Jared Karas FWilliston Northampton Pg '9526910190.73
8 Garrett McDonald FBerwick Sr '9626811190.73
10 Thomas Dale FDeerfield So '9826613190.73
21 Brett Barry FMillbrook Sr '96331410240.73
16 Jack Raleigh FVermont Academy Jr '97331113240.73
13 Matt Henderson FKents Hill Jr '9722610160.73
9 Sam Kelly FKingswood Oxford Sr '9622511160.73
8 Max Sauve FTabor Fr '9829813210.72
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's Sr '9629318210.72
15 Kevin Hill FKent Sr '9625414180.72
24 Andy Ide FSt. George's Fr '992169150.71
19 Christian O'Neill FBelmont Hill So '9831715220.71
11 Chris White DBrooks Sr '9630318210.70
3 Brendan Riley FKimball Union Sr '9633815230.70
4 Nick Albano DProctor Sr '9633419230.70
3 Matt Dillon DCushing Jr '9733320230.70
24 Mike Callahan DRoxbury Latin Fr '9923412160.70
12 Derek Britner FProctor Sr '97321210220.69
9 Sam Hesler FBelmont Hill So '98321210220.69
21 Ian Keller FSt. George's Jr '971958130.68
10 Julien Choiniere-Denicourt DBrewster Academy Sr '962287150.68
17 Chris Adamsons FKingswood Oxford So '982287150.68
21 Kyle Keenan FKingswood Oxford Jr '982278150.68
9 Alexandre Marcoux FBrewster Academy Sr '962278150.68
19 Tyler Poland FMoses Brown Sr '972598170.68
21 Jason Cahoon DGroton Sr '9625314170.68
26 Marc McLaughlin FCushing So '9933139220.67
19 Bobby Young FKimball Union So '98331111220.67
17 Christophe Gagne FHebron Sr '9630128200.67
67 Mitchell Shennette FExeter Pg '9630614200.67
23 Jared Vick FHebron Pg '9630614200.67
8 Zach Giuttari DLoomis Chaffee Sr '9627612180.67
23 Spencer Fox FMilton Jr '9724511160.67
18 Gino Roy FSt. George's Sr '972168140.67
14 Ryan Lynch FCanterbury Jr '9729109190.66
5 Conor Tully FBerwick Sr '9626116170.65
16 Jack Gethings FWilliston Northampton Sr '9626107170.65
11 Eemeli Jeskanen FWinchendon Jr '972689170.65
3 Eric Jeremiah DSt. Sebastian's So '9826611170.65
18 Conor Caffrey FBrewster Academy Sr '962369150.65
4 Harrison Markell DMiddlesex Sr '9723411150.65
19 Ryan Keelan FBerkshire So '9828108180.64
22 Dominick Thomas FNew Hampton Jr '9728108180.64
8 Jack Flanagan FWestminster So '9828414180.64
8 Evan Dahl FLawrence Academy Sr '962579160.64
13 George Sennott FKimball Union Jr '97331110210.64
5 Ben Quick FPortsmouth Abbey Jr '971966120.63
5 Matt Slick DProctor So '99351111220.63
9 Tristan Smith FGroton So '9824105150.63
7 Byron Welch FBerwick So '982478150.63
10 Matt Toner FSt. George's Fr '002158130.62
18 John Giatrelis CAvon Old Farms So '9726610160.62
16 Matt Holmes FBrunswick So '9926313160.62
17 Brent Hill FCushing Jr '9731712190.61
18 Matt Banks FDMiddlesex Jr '972377140.61
9 Jordan Kaplan FSalisbury Jr '972889170.61
15 Josh Gagne DGunnery Jr '9728512170.61
6 Brett Stirling DSalisbury Sr '9628413170.61
4 Matt Doherty DSt. Sebastian's Sr '9628215170.61
20 Nick VanBelle FBrunswick Jr '98331010200.61
4 Jake Massie DKimball Union Jr '9733515200.61
11 Dom Senerchia FVermont Academy Sr '9635912210.60
2 Mikey Yablong DNorthfield Mt. Hermon Pg '9530513180.60
9 Andrew Provost FKent Sr '9625114150.60
18 Tom Lee FSalisbury Jr '972578150.60
19 Michael Vadala FNew Hampton Pg '9537913220.59
24 Cullen Smith DKents Hill Pg '962249130.59
7 Joel Pottruff DKents Hill Jr '972249130.59
22 Dan Kuter DTrinity-Pawling Sr '9622310130.59
14 Ty Turgeon FNew Hampton Jr '9836813210.58
4 Josh Hardiman DKent Sr '962486140.58
6 Rourke Ferguson FWilliston Northampton Sr '962468140.58
17 Tim Allen FHotchkiss Sr '962459140.58
26 Jack Donato FDexter Jr '9731513180.58
13 Dan Sliney FPortsmouth Abbey Fr '991947110.58
21 Maxime Cote FWinchendon Jr '9726105150.58
17 Cameron Klein FAvon Old Farms Sr '952678150.58
11 Connor McNamara FTrinity-Pawling Sr '9526411150.58
25 Matt Sealy FBrunswick Jr '9733811190.58
16 Tate Singleton FProctor So '9835713200.57
10 Myles Horn FHebron Sr '952879160.57
18 Jack Studley FBB&N Fr '992879160.57
22 Chad Varney FGunnery Jr '972879160.57
10 J.P. Schuhlen FWestminster Jr '9728511160.57
6 Sam Topham DBerkshire Sr '9628511160.57
18 Turner Uppgren FChoate Sr '9528412160.57
12 Brendan Dawson DSt. Mark's Sr '9630611170.57
5 Colin Stevens DBrooks Jr '9730413170.57
20 Dennis Cesana DKimball Union Jr '9830314170.57
18 Eric Butte FBelmont Hill Jr '9732513180.56
25 Trey Aiello FTrinity-Pawling Jr '97164590.56
2 Chris Kattak DPomfret Sr '962577140.56
16 Jack Hoey FChoate Fr '982778150.56
13 Jacob Bryson DLoomis Chaffee Jr '9727510150.56
9 Danik Roy DKents Hill Jr '961819100.56
21 Wiley Knight FTabor Sr '962979160.55
2 Sean Bellefeuille DSt. Mark's Sr '9629511160.55
8 Stephen Marsico FCushing Sr '9631107170.55
20 Dayne Finnson DSalisbury Jr '972257120.55
11 JoJo Carbone FWilliston Northampton So '972695140.54
28 Brendan Gannon FWinchendon Sr '962677140.54
16 Brett Backman FAvon Old Farms Sr '962668140.54
3 Adam Letarte FWinchendon Sr '9726410140.54
4 Reed Nichols FTrinity-Pawling Jr '9726311140.54
6 Brenden Russ DChoate Sr '962887150.54
24 Anthony Vincent FSalisbury Jr '972878150.54
17 Mike Harris FDBB&N Sr '972869150.54
10 Luke Israel FSalisbury Jr '982869150.54
14 Bradley Ingersoll FExeter So '9830610160.53
10 Peter Konidis FMillbrook Jr '9632611170.53
11 Chris Berry FNew Hampton Sr '1638713200.53
4 Tim Baumann DSt. George's Jr '9721110110.52
16 Ed Hannon FTabor So '972576130.52
14 T.J. Schultz DTaft Sr '962567130.52
6 Jamie Swiggett DLawrence Academy So '982558130.52
9 Alex Towey FDMoses Brown Sr '972558130.52
8 Chris Wright FPomfret So '9825211130.52
13 Peter Christie DExeter Jr '9725112130.52
8 Edgars Treijs FSalisbury Jr '982786140.52
5 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy Jr '9827311140.52
27 Alex Delvento FDPingree Fr '982987150.52
17 Charlie Lawerence FRivers So '9831610160.52
14 Max Brainin FCushing Jr '9833611170.52
10 Charlie Barrow DBelmont Hill Sr '963297160.50
8 Evan Daddario FBelmont Hill So '9832610160.50
22 Philip Kemp DBrunswick So '9932412160.50
2 Jacob Dupont DExeter Jr '9730213150.50
11 Tommy O'Brien FNorthfield Mt. Hermon Pg '962886140.50
22 Paul McAuliffe FSt. Sebastian's Jr '982877140.50
29 Alex Hopkins FGunnery Sr '962877140.50
18 Christian Reenstierna FSt. Sebastian's Sr '962868140.50
23 Will Brophy DWestminster Sr '9628311140.50
2 Dan Driscoll DBerkshire Jr '9628212140.50
19 Mathieu Vigneault FDeerfield Jr '972685130.50
6 Drew Hickey DTaft Jr '9724012120.50
16 Andrew Hadley FDeerfield Jr '972274110.50
22 Brendan Ashe FAvon Old Farms Sr '962229110.50
19 Dominic Breton-Veillette FKents Hill Sr '95183690.50
4 Zach Frament DTilton Jr '9835710170.49
15 Connor Jean FKimball Union Sr '973388160.48
19 Christian Capello FRivers Jr '973178150.48
22 Christian Kukas DPingree So '982959140.48
15 Robert Carmody FThayer Jr '972959140.48
8 Matt Cavanaugh DPingree Jr '982959140.48
12 Michael Ryan DTabor Jr '9729410140.48
12 Sean Kimura DHebron Fr '9829311140.48
23 Pat Murray DNoble & Greenough Jr '972758130.48
21 Colin Merrill DLoomis Chaffee Sr '962749130.48
17 Jack Lloyd FBerkshire So '972539120.48
14 Esbjorn Fogstad Vold FLawrence Academy So '982365110.48
17 Colby Farnham FDMoses Brown Sr '972338110.48
19 Nick Ambrozic FSt. George's Jr '972155100.48
5 Tommy von den Benken FRoxbury Latin Jr '97194590.47
2 Henry Cormier FBrooks Jr '973068140.47
5 Ben Barton FNorthfield Mt. Hermon Pg '963059140.47
17 Alex Vincent-Ouici FBrooks Jr '962876130.46
4 Quincy Gregg DSalisbury Sr '9628211130.46
5 Olivier Caron FWinchendon Sr '952657120.46
19 Ivan Zhuravlev DWinchendon Sr '962648120.46
17 Justin Lindsay FWilliston Northampton Sr '962648120.46
12 Sam Swanson FLawrence Academy So '982447110.46
17 Jack Wolff FTabor Sr '972447110.46
4 Sean Godin FRoxbury Latin Jr '972438110.46
19 Tucker Marr FGovernor's Sr '962438110.46
3 Justin Genga FKingswood Oxford Sr '972273100.45
18 Mark Snyder FKents Hill Jr '972264100.45
16 Kenny Britton FKents Hill Sr '962246100.45
10 Clay Ellerbrock FKents Hill So '982246100.45
5 Jeremy Beaudoin FBrewster Academy Jr '142237100.45
15 Will Lafford FKents Hill Jr '982228100.45
6 Jack Luca FRoxbury Latin G8 '00206390.45
6 Kyle Delmaestro DKent Jr '97202790.45
2 Josh Sanchez FAlbany Academy So '992985130.45
18 Liam Bove FAlbany Academy So '992985130.45
6 Cam Bando DSt. Paul's Sr '962949130.45
2 David Almeida DTabor Sr '962949130.45
11 Ethan Hendrickson FCanterbury Pg '9629310130.45
19 Evan Johnson FGunnery Sr '972775120.44
15 Joshua Loveridge FDSt. Mark's So '982739120.44
22 Sean Ross DLoomis Chaffee Sr '962739120.44
7 Payton Jancsy DAndover Jr '972556110.44
16 Andre Kurtz FHotchkiss Jr '982556110.44
10 Will Robertson FKent So '972556110.44
11 Dan Quirk FTaft Sr '952547110.44
4 Jacob Studley FMoses Brown Fr '992547110.44
26 Sean O'Connell FPingree Fr '992529110.44
11 David Giunta DBelmont Hill Jr '973286140.44
16 Cam Lemanski DThayer Fr '00161670.44
17 Cole Stewart FTrinity-Pawling Jr '97161670.44
17 Martin Buckley FRoxbury Latin Sr '962346100.43
3 Adam McClay FTabor Jr '972346100.43
4 Ryan Lovell DPingree Jr '972337100.43
17 Dorien Llewellyn FDGroton Sr '962337100.43
19 Bobby Goggin FChoate So '982857120.43
18 Anthony Di Placido FWestminster Sr '962857120.43
7 Brendan Goostray FSt. Sebastian's So '982839120.43
6 Eric Megnia DKimball Union Sr '9633212140.42
2 patrick Horrocks DCushing Sr '9633212140.42
2 Brendan O'Connell FDeerfield Jr '962674110.42
2 Chris Michaud DBerwick Sr '962656110.42
20 Maxime Danis FHebron Jr '972647110.42
11 Philip Pikus FDeerfield Sr '962638110.42
18 Tyler Green LWHolderness So '982629110.42
14 Connor Ronan FBerwick Sr '962629110.42
14 Matt Lombardozzi DRivers Sr '973176130.42
19 Andrew Song FRoxbury Latin So '982464100.42
17 Jordan Chagnon DWorcester Academy Jr '972455100.42
10 Mickey Riley FWorcester Academy Jr '972455100.42
2 Joe Doherty DRoxbury Latin So '982437100.42
3 Henrik Dion DMilton Sr '962428100.42
6 Marshall Rifai DHotchkiss So '982428100.42
5 Buddy Mrowka DMilton So '982419100.42
10 Mike Seoane FThayer So '982993120.41
19 Shane Sellar FCanterbury Sr '972948120.41
3 Tristan Amonte FThayer Fr '0029210120.41
19 Mikael Hébert FTilton Jr '963459140.41
12 Steven Gower FMoses Brown Jr '98173470.41
10 Brandon Benson FGovernor's Jr '97225490.41
9 Henry Manley FBerkshire Sr '962756110.41
23 Bradley McLellan FNorth Yarmouth Academy So '982729110.41
16 Brian Matthews DBelmont Hill Jr '983249130.41
4 Max McLaughlin FVermont Academy Sr '963568140.40
25 Max Shusterman FBrooks Sr '953084120.40
11 Hunter Sadovnick FHebron Jr '973075120.40
12 Kyle Penn FPomfret Jr '972519100.40
24 Alex Marcinkiewicz DBrewster Academy Sr '96202680.40
28 Karl Risley FSt. Paul's So '97202680.40
24 Brett Rahbany FRivers So '99201780.40
16 Teagan Poliseno FHebron So '9850220.40
18 Dakota Mulcay FCushing So '983376130.39
12 Peter Mullin FSt. Sebastian's Jr '972892110.39
24 Jack McCool DSt. Sebastian's Jr '982838110.39
25 Tim Sanford DWestminster Jr '9628110110.39
16 Steve O'Connor FMilton So '98235490.39
12 Ben Marchand FMiddlesex Sr '96235490.39
23 Cole Anderson FNew Hampton Jr '97181670.39
4 Louis-philippe Page DDeerfield Sr '962664100.38
25 Zeke Emerson FDeerfield Jr '972646100.38
23 Nick Sanchez FChoate Sr '962646100.38
3 Mckay Flanagan DGunnery Jr '972637100.38
2 Joe DeSimone FBB&N Jr '962628100.38
16 Dante Flori DWinchendon Pg '962628100.38
18 J.D. Pogue FCanterbury Jr '97215380.38
8 Conor Lynch FBrewster Academy Sr '95213580.38
9 David Marshall FTabor Sr '962947110.38
17 Robert Durst FExeter Pg '962938110.38
6 Xavier Abdella DAlbany Academy Sr '9729011110.38
15 John Copeland FBelmont Hill Fr '993239120.38
5 Cam Beecy DKimball Union Sr '9632210120.38
16 Billy Malloy FRoxbury Latin Sr '96243690.38
11 Albie Giandomenico FRoxbury Latin Jr '96162460.38
9 Mark Addonizio FBB&N Jr '972746100.37
6 Joey Harrington DAndover Pg '96193470.37
9 Paul Capozzi FBrooks Jr '973074110.37
10 Casey Hoban FNorthfield Mt. Hermon Pg '963065110.37
19 Michael Hans FAlbany Academy Sr '973029110.37
15 Max Hegge FCushing Sr '963357120.36
22 Jeffrey Morgan FCushing Jr '963348120.36
16 Michael Mahan FCushing Jr '973339120.36
22 Tyler Hughey FMiddlesex Fr '99224480.36
13 Garrett Coley FGovernor's Jr '97256390.36
11 Andrew Douglas FPomfret Jr '97254590.36
12 Simon Loiselle DSt. Paul's So '97252790.36
11 Richard Cardillo DLawrence Academy Sr '96251890.36
23 Jack Judge DThayer Sr '96251890.36
15 Alex Hreib DNoble & Greenough Sr '96250990.36
10 Cameron Mack FCanterbury Sr '962837100.36
22 Jake Smith FChoate Pg '962819100.36
22 Ray Seebeck DSalisbury Sr '962819100.36
8 Jack Mendillo FBrunswick Jr '96143250.36
14 Gordon Coulter FAndover Jr '97141450.36
3 Adam Desgagnes DHoosac Jr '97170660.35
15 Hunter Gunski DNew Hampton Sr '9637310130.35
24 Luke Albert DNew Hampton So '9837211130.35
25 Aiden McDonough FThayer Fr '99234480.35
22 Ture Linden FKent Jr '97232680.35
14 Griffin Clark FGovernor's So '98231780.35
7 Justin White DMiddlesex Sr '96230880.35
7 Jo Labrecque DWilliston Northampton Sr '96264590.35
2 Ryan Ashe DAvon Old Farms So '98261890.35
4 Jack Macnee DAvon Old Farms Sr '96260990.35
16 Dan Weir FCanterbury Sr '962964100.34
6 Jon Venter DCanterbury Sr '962937100.34
12 Nunzio Morretti FTilton Sr '952937100.34
21 Patrick Pattison FVermont Academy Sr '963548120.34
22 Sterling Weatherbie FExeter Sr '963064100.33
9 Chris Hagen FNorthfield Mt. Hermon Pg '953037100.33
6 Collin Shapiro FExeter So '983028100.33
21 Greg Partyka DSt. Mark's Jr '983019100.33
12 Peter Cahill FRoxbury Latin Sr '96243580.33
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms Sr '96241780.33
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey Jr '98151450.33
7 Giacomo Messina DSt. Paul's Jr '97121340.33
21 Austin O'Malley FDexter Sr '963146100.32
23 Sean McCarthy FSalisbury Sr '96285490.32
6 Kevin O'Leary DWestminster Jr '97282790.32
11 Kei Nawa FGroton So '99255380.32
5 Adam Towey FMoses Brown Fr '99255380.32
9 Reid Howland FGovernor's Jr '97254480.32
18 Liam O'Sullivan DLawrence Academy Jr '97252680.32
14 Tommy Tanner FKent So '98252680.32
8 Trevor McGee FTaft Sr '96252680.32
20 Sam Provost DBrewster Academy Jr '14222570.32
18 Ben Steele DKingswood Oxford Jr '97221670.32
24 Derrick Spencer DExeter Jr '98190660.32
37 Sam Savard DVermont Academy Jr '9635110110.31
22 Nathan Cunningham FSt. Mark's Jr '97295490.31
6 Walker Hincenbergs DMillbrook Sr '96294590.31
23 Ben Luz DHolderness Sr '96293690.31
5 Ryan St. Pierre FPingree Sr '96292790.31
16 Jordan Haney DExeter Jr '96291890.31
18 Courtney Morgan DDeerfield Jr '97265380.31
22 Jake Gross FBerwick Pg '96264480.31
5 Jimmy Morrissey FCanterbury Sr '95263580.31
21 Liam Darcy DBerwick Sr '97262680.31
23 RJ Guardia DWilliston Northampton Jr '97261780.31
8 Brad Budman DWilliston Northampton Jr '97261780.31
4 Matt Fuller DBrewster Academy Jr '98233470.30
21 Liam Lynch FBrewster Academy So '14231670.30
12 Will Rogers FBrunswick Sr '973382100.30
9 Colin McKay DHebron Sr '97303690.30
13 John Scoby DVermont Academy Sr '96301890.30
24 Lucas D'Antuono FLoomis Chaffee Sr '95205160.30
12 Rob Bakerian DAndover Pg '96201560.30
10 Tommy Giandomenico FDexter So '98100330.30
8 Reid Lemker FBerkshire Sr '95274480.30
15 Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy So '99272680.30
19 Johnny Busolin DNorth Yarmouth Academy Jr '97272680.30
4 Ryan Heath DNoble & Greenough So '98272680.30
10 Justin Robertson FTilton Jr '973464100.29
16 Yan Bouchard FHoosac Jr '97172350.29
19 Mitchel Donovan FMilton Jr '97244370.29
18 Raphael Guillebon DPomfret Jr '96243470.29
23 Ben Mirageas DAvon Old Farms Fr '99241670.29
4 Teddy Wooding FRivers Fr '99317290.29
19 Jay O'Brien FDexter Fr '99315490.29
21 Frank Ferrara FRivers So '98313690.29
17 William Conroy DNew Hampton Pg '963847110.29
7 Brett Dineen DTabor Jr '97284480.29
11 Jared Renzi FBerkshire Jr '97283580.29
7 Cal LeClair FWestminster So '98282680.29
13 Matt Danner FGunnery Jr '98282680.29
8 Harry Kelleher FSt. Sebastian's Jr '97281780.29
6 Drew Burke FGroton G8 '99251670.28
4 Luke Thompson DHotchkiss So '97250770.28
18 Austin Rook DRivers Sr '97180550.28
20 Kyle Lynch FCanterbury Jr '97296280.28
20 Symon Tremblay FTabor Jr '97293580.28
21 Kyle Emery FDPingree Fr '99292680.28
15 Liam Manning FTilton Pg '96336390.27
2 Patrick Burkinshaw DBrunswick Fr '99332790.27
9 Trevor Kacz DCushing Sr '95331890.27
17 Matt Gulack DKents Hill Jr '98222460.27
11 Kevin Rodgers DKents Hill Sr '97221560.27
20 Michael Bibbey DBB&N Jr '97110330.27
8 Justin Marler DDeerfield So '97263470.27
17 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy Jr '98262570.27
22 Matt Zandi DSt. Paul's So '98262570.27
14 Joe Vingi DWinchendon Jr '97262570.27
13 Christopher Taylor DTrinity-Pawling So '98262570.27
3 Joey Redfearn DDeerfield Sr '96261670.27
6 Justin Scott FDTrinity-Pawling Jr '97261670.27
4 Danny Philbrick FBrooks So '97306280.27
19 Elliot McGuire CHolderness So '98305380.27
26 Joseph Pasquini FAlbany Academy Fr '99302680.27
12 Alexander Vukota DAlbany Academy Sr '97300880.27
9 Ryan Wolter DDeerfield Sr '96150440.27
11 Teagan Meehan FBrewster Academy Jr '97233360.26
7 Cris Rovero FPomfret Jr '97232460.26
2 Nicholas Kender DMiddlesex Jr '97231560.26
16 Mark Campbell FSt. Paul's Jr '96272570.26
18 Jack Ouellette DDexter Sr '96314480.26
17 Peter O'Connell FBelmont Hill So '98324480.25
23 Trevor Chapin DTilton Sr '16324480.25
22 JJ Layton DKimball Union Jr '97322680.25
10 Zach Pellegrino FGunnery Fr '99285270.25
9 Sean Trupo FSt. Paul's Jr '97285270.25
19 Bobby Stickles DTabor Jr '97284370.25
17 Sean Heffron FPingree So '98284370.25
20 Daniel Haider FGunnery Jr '97283470.25
12 Brian Smyth FWestminster Jr '97281670.25
21 Alex Kolowrat FChoate Jr '98281670.25
2 Brendan Less DChoate Jr '98281670.25
26 Jimmy McKee DBerkshire Sr '96280770.25
25 Bobby Beniers FMilton So '99242460.25
5 Andrew Cross DAvon Old Farms Sr '96241560.25
21 Davis Bruch FKent Jr '97241560.25
3 Patrick Dawson DWestminster Fr '99240660.25
15 Will Bemis FSt. George's Sr '96202350.25
21 Alden Weller DNorthfield Mt. Hermon Sr '96200550.25
4 Matt Mullen DGroton So '98200550.25
9 Brett Malinowski FMillbrook Jr '97335380.24
19 Dominic Cormier DCushing So '98332680.24
2 Alex Sheehy DMillbrook So '98330880.24
13 Daniel Hutchinson FHebron Sr '95294370.24
12 Ford Hatchett DBrooks Jr '97293470.24
7 Tao Ishizuka FGovernor's Fr '99254260.24
21 Matthew Hayes FLawrence Academy So '98253360.24
17 Cam Giles FDPomfret Pg '96252460.24
24 Keenan Murray DTaft Sr '96252460.24
3 Vincent Ditmore DChoate Sr '97251560.24
16 Evan Gray FKent So '98251560.24
6 Carter Miller FPomfret Jr '97214150.24
20 Mitchell Nenninger FDKingswood Oxford Fr '99212350.24
6 Sky Silverstein DSt. George's Jr '97212350.24
22 Daniel Lehman FBB&N Sr '97211450.24
7 Peter Laviolette FProctor So '97344480.24
12 Eric LeBlanc FHoosac Jr '98173140.24
9 Dannick Breton FHoosac So '98171340.24
26 Owen Sandercox DNorthfield Mt. Hermon Sr '96302570.23
16 Jack Orne FAndover Pg '96264260.23
21 Jordan Robert FGunnery Jr '98263360.23
6 Keith Jordan DBerwick Jr '97263360.23
27 Matt Chisholm FWinchendon Jr '96261560.23
23 Casey Winn DTrinity-Pawling Jr '97260660.23
9 Josh Vertentes FAvon Old Farms So '98260660.23
22 Christian Nimey FVermont Academy Jr '97354480.23
12 Connor Houlihan DVermont Academy Sr '96350880.23
12 Ian Semon FKents Hill Jr '97223250.23
26 Connor Butler FHebron Jr '97222350.23
7 Connor Leach FBrewster Academy So '99221450.23
11 Evan Sliker DKingswood Oxford Sr '97221450.23
15 Christopher Nolan DTrinity-Pawling Sr '96220550.23
5 Jack Rathbone DDexter Fr '99313470.23
13 Tyler Capello FRivers Fr '99312570.23
6 Sean Keohan DDexter So '99310770.23
24 Mike Timperio FThayer Jr '97273360.22
10 Trevor Spence DNoble & Greenough Fr '00272460.22
2 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy Jr '98271560.22
23 Eric Ganshaw FBrunswick Jr '98324370.22
22 Cameron Chiarelli FBelmont Hill Sr '96322570.22
21 Grey Owens FDBrunswick So '99322570.22
17 Max Masiulis DBrunswick Sr '96322570.22
4 Mike Armstrong DBelmont Hill So '98322570.22
4 Collin Van der Veen DMilton Jr '97233250.22
18 Tyler Forbes DGroton Fr '00232350.22
21 TJ Brennan FMilton So '98232350.22
21 Mike Ventricelli FWestminster Jr '97283360.21
5 Frank Boie DRivers Jr '98141230.21
20 Ethan Wing FVermont Academy So '98333470.21
7 Jed Raby DMillbrook Jr '97333470.21
21 Ben Shapiro DKimball Union Sr '96333470.21
6 Matt Plumb FPortsmouth Abbey So '98191340.21
21 Jason Bogacz FTilton So '99244150.21
22 Connor Braun FRoxbury Latin Jr '97244150.21
12 Mitchell Pelletier FWorcester Academy Fr '99242350.21
19 Stein La Fontaine FTrinity-Pawling Sr '96242350.21
4 Marcello Nicoletti FDWorcester Academy Jr '97241450.21
9 Maxx Trotsky DPingree Jr '97241450.21
8 Connor Donahue FWorcester Academy '95240550.21
19 Luther Vom Eigen FSt. Paul's Jr '96294260.21
4 Joonas Rautianinen DCanterbury Jr '97292460.21
16 Max Rand FBrooks Fr '99302460.20
2 Ryan McDougall DDexter Jr '96301560.20
18 Derek Muse FBerwick So '99254150.20
14 Jonathan Folsom FBelmont Hill So '98253250.20
20 Barrett Sogard FHotchkiss Sr '95253250.20
10 Brady Collins FHotchkiss Jr '97252350.20
8 Jonathan Porreca FHotchkiss So '98252350.20
10 Tommy Mahoney DTaft Sr '96252350.20
20 Cameron St. Amand FLawrence Academy So '98252350.20
13 Adam Hauke FGroton Jr '97252350.20
2 Adam Johnson DHotchkiss Fr '99251450.20
21 Jon Meyer DHotchkiss Sr '97250550.20
21 Connor Shalleck FBerkshire Jr '97250550.20
17 Nate Antesberger FVermont Academy Sr '96250550.20
8 Carter Dwyer DKent So '98200440.20
3 Mark Gallant FDGroton G8 '00151230.20
4 Michael Kesselring DNew Hampton Fr '00363470.19
6 Hunter Dempsey RWRivers Sr '96312460.19
8 Michael Lombardi FKimball Union So '98312460.19
8 Tanner Miller DRivers Jr '98310660.19
18 Jack Cusack FAndover Fr '98262350.19
22 Rylan Williams FWestminster Jr '97262350.19
15 Chandler Ashburner FBerwick Sr '97261450.19
9 Anthony Cosentino FDBerwick Jr '98261450.19
19 Michael Gennello FHebron Sr '96261450.19
13 Jake Gresh FDAvon Old Farms Jr '98260550.19
10 Tyler Jones FMiddlesex Jr '98214040.19
8 Jakub Myska FTilton Sr '97213140.19
4 Riley Boivin FKents Hill Jr '97211340.19
10 Thomas Samuelsen FKimball Union Fr '99323360.19
9 Ryan Carmichael FBrunswick So '99321560.19
13 Andrew Keith FNorth Yarmouth Academy So '99274150.19
3 Shamus Fenton FLoomis Chaffee Jr '97273250.19
26 Evan Lugo FGunnery Jr '96272350.19
20 Jed Drapeau DNorth Yarmouth Academy So '98270550.19
5 Griffen Welch FLoomis Chaffee Jr '97270550.19
22 Kieran Kennedy FMillbrook Jr '97332460.18
21 Dan Harrington FTaft Pg '95224040.18
5 Felix Beaulieu DKents Hill Jr '97222240.18
26 Johnny Orlando FTilton Pg '95222240.18
12 Bryant Aylward FKingswood Oxford Sr '97221340.18
14 Alex Heinritz FKimball Union So '98220440.18
22 Dylan Cantwell FCanterbury Jr '97284150.18
6 Michael Femia FPingree Jr '97284150.18
7 Fredrik Blomgren DGunnery Sr '96283250.18
13 Brendan Murphy FChoate Jr '97282350.18
14 JD Dietrich FSt. Sebastian's So '98282350.18
17 James DeSisto FSt. Sebastian's Sr '96282350.18
13 Peter Horsfall DWestminster So '98281450.18
8 Billy Overby DChoate So '98281450.18
4 Kyle Koopman DBerkshire So '98281450.18
14 Chris Maratea DBerkshire Jr '97280550.18
25 Cal Perry DPingree Jr '97280550.18
2 Michael Acquaviva DPortsmouth Abbey So '97171230.18
16 Ethan Kimball FSt. Mark's So '99170330.18
4 Oliver Jantz FPortsmouth Abbey Jr '98170330.18
14 Chase Davenport FMiddlesex Jr '98233140.17
2 Tommy Benjes DRivers Fr '99232240.17
17 Sam Peffer FBrewster Academy Jr '14231340.17
3 Dan Bates DTilton Jr '97353360.17
21 Nate Reilly DProctor So '98352460.17
18 Tyler Rogers FSt. Mark's '07301450.17
20 Steven Verstandig FAlbany Academy Jr '98301450.17
3 Max Kahn DBrooks So '98301450.17
21 Graham Rutledge DExeter So '98301450.17
15 Will Sanger DVermont Academy Sr '96300550.17
25 Sean Munzing DHebron Pg '96300550.17
17 Gideon Cooper FKent So '98241340.17
5 Keanu Hilaire DKent Sr '95240440.17
10 Harrision Wall FPortsmouth Abbey Sr '96183030.17
2 Mark Leach DNew Hampton So '98371560.16
13 Spencer Weeks FNew Hampton Sr '95371560.16
23 Andrew Olevitz DDexter Sr '97310550.16
19 Evan Cunningham FPomfret So '98253140.16
12 Zach Janfaza FNoble & Greenough So '99253140.16
3 Brian Kelly DKent Jr '97252240.16
13 Anthony D'Arcangelo FMoses Brown Jr '98251340.16
2 Tyler Niven DGovernor's Sr '96251340.16
27 Trevor Lachance FNorth Yarmouth Academy Jr '98251340.16
23 Zackary Corr DLawrence Academy So '98251340.16
21 George Panichas FDMoses Brown Sr '96251340.16
15 Joseph Allegrini DGovernor's So '99250440.16
2 Will Norton DGroton So '98250440.16
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey Sr '97192130.16
11 Alex McGaw DTilton Jr '98321450.16
11 Shane Napolitano DBerwick Sr '96263140.15
11 Calvin Kinghorn FNoble & Greenough So '99262240.15
3 Ryan Winn DTrinity-Pawling So '98260440.15
4 Sam Twombly DBerwick Jr '98260440.15
13 Nick Waring FTilton Jr '98260440.15
14 Ryan Fleet DHolderness Jr '97260440.15
15 Ryan Marks CCanterbury So '97131120.15
3 Connor Cruickshank DMillbrook So '98332350.15
4 Ethan Roswell DCushing Jr '98331450.15
2 Jackson Clark DSt. George's Fr '99200330.15
9 Hunter Mahoney FNorth Yarmouth Academy So '99273140.15
18 Colin Mahoney FNoble & Greenough So '98272240.15
25 Chris Joyce FSt. Sebastian's So '99272240.15
19 Jack Doherty FSt. Sebastian's So '98272240.15
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon Jr '96271340.15
18 Brad Rockey FNorth Yarmouth Academy Jr '97271340.15
11 Mike Mackintire DSt. Sebastian's Jr '97271340.15
4 Andy DeLalla DLoomis Chaffee Jr '97270440.15
18 Tanner Dalton FVermont Academy Jr '97351450.14
7 Tucker Alberigo DTilton Pg '96350550.14
6 Leighton Nimey DVermont Academy Jr '97350550.14
5 Nathan Ellis DSalisbury Jr '98282240.14
4 Craig Uyeno DChoate So '98282240.14
14 Dante Latessa FSalisbury Jr '97282240.14
15 Jayme Stepto FWestminster Jr '97282240.14
4 Jack Clark FBB&N Sr '97281340.14
8 Thomas Mason FCanterbury So '97280440.14
8 Evan McCutcheon FKents Hill Pg '97211230.14
22 Quinn Griffin FWilliston Northampton Sr '96140220.14
21 Alex DeVries FDeerfield Sr '95222130.14
18 Peter DiFrancesco FGovernor's Jr '97222130.14
14 James Lydon DThayer Jr '98221230.14
15 Andrew Watson FDKingswood Oxford Sr '97220330.14
2 Ian Cummings FBrewster Academy Jr '14220330.14
14 William Santangeli FSt. Mark's Sr '96303140.13
7 Jackson Allard FBrooks So '98301340.13
6 Matt Cappucci DTilton Jr '97300440.13
5 Matthew Sarro DSt. Mark's Sr '96300440.13
6 Michael Bulman FBB&N Fr '99232130.13
15 Brian Powers DMiddlesex Sr '97231230.13
6 Joseph Muller DHebron Sr '96231230.13
25 Jake Proccacianti DMoses Brown G8 '00231230.13
21 Tyrus Xanthos DCanterbury Jr '97231230.13
5 Greg Shapiro FExeter So '98230330.13
6 Jake Munroe DMilton Jr '97230330.13
15 Andrew Kelley FRoxbury Latin Sr '96230330.13
19 Lorne Carter DMiddlesex So '98230330.13
11 Matt Paul FRivers So '98313140.13
4 Noah Medalsy DMillbrook Jr '96311340.13
12 Val Sverdlov FDexter Jr '97311340.13
28 Conor Ryle FTilton Jr '96310440.13
21 Ricky Cronin DBelmont Hill Jr '97321340.13
17 Jack McMahon FProctor Sr '95321340.13
3 Cameron Connors DBelmont Hill Jr '97320440.13
8 Colin Molloy DRoxbury Latin Sr '96242130.13
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy Jr '97242130.13
15 Andrew Godwin FMilton Sr '96242130.13
15 J.P. Raftery DTaft Sr '96241230.13
16 John Morretti FTilton So '98241230.13
3 Chris DelMastro FWorcester Academy Fr '99241230.13
27 Anthony Dom DTilton Jr '97240330.13
4 Jack Bove FAlbany Academy Sr '97240330.13
4 David Rosen FDGovernor's Jr '97240330.13
2 MJ Bronsky FWinchendon Jr '9781010.13
15 Joseph Simourian FAndover Fr '9980110.13
17 Austin Timpone DKimball Union Sr '96331340.12
18 Cameron Schmitt FPingree So '99252130.12
7 Jack Steckler FMoses Brown Fr '99251230.12
8 Ben Sisokin DAvon Old Farms Sr '96251230.12
18 Kyle Shero FKimball Union So '98251230.12
7 Noah Talhami DTaft Jr '97250330.12
4 Michael Crowley DHoosac Sr '96171120.12
20 Colin Boylan FSt. Mark's Fr '99171120.12
11 Noah Lane DHoosac Jr '98171120.12
23 Declyn Thornton FCushing '97170220.12
7 Owen Allan FHoosac Jr '98170220.12
6 Jake Renzi LWHolderness So '98262130.12
20 Jackson Watson FDeerfield Sr '96261230.12
7 Corey Morgan FDAvon Old Farms Sr '96261230.12
5 Corey Herron DBB&N Fr '98261230.12
6 Pavel Suslov DWinchendon So '97261230.12
5 Francois Laflamme DDeerfield Jr '97261230.12
2 Jeremy Wilson DTrinity-Pawling So '97261230.12
20 Jackson Sidford FBerwick Fr '99261230.12
2 Michael D'Ambrosio DWilliston Northampton So '98260330.12
24 Thomas Craft DDeerfield Fr '99260330.12
5 Ian Poundja-Bertrand DHebron Sr '96260330.12
14 T.K. Murphy FLoomis Chaffee Jr '98271230.11
7 Faisal Al-Saif DChoate Fr '99271230.11
10 Michael Greenberg DLoomis Chaffee So '98271230.11
20 Drew Digeronimo DAndover Pg '96180220.11
8 William Seifert FExeter '9590110.11
12 Drew Pitcher DBerkshire So '97283030.11
6 Connor Dahlman DGunnery Jr '97282130.11
2 Chris Thanopoulos DHebron Sr '95282130.11
23 Sam Varsano FPingree Sr '97281230.11
15 Will Nearis FSalisbury Jr '96280330.11
3 Matt Horton FAvon Old Farms Jr '96190220.11
8 Sam Meau DHolderness Jr '97291230.10
10 Sam Ober FPingree Jr '97291230.10
6 Simon Leclerc DTabor So '98291230.10
4 Kyle Kent FDTabor Jr '96290330.10
12 Patrick Corcoran DCanterbury Sr '96290330.10
16 Charlie Parsons FRivers So '98290330.10
16 Wills Singley FNorthfield Mt. Hermon Pg '96302130.10
24 Ben Antonucci DHolderness So '98302130.10
5 William Tessier CHolderness Sr '96302130.10
13 Sean Wilkinson FAlbany Academy So '99302130.10
14 Matt Serrao FBrooks Sr '96301230.10
21 Turner Cepuritis FBrooks Jr '97300330.10
22 Evan Abbott FTabor Jr '97202020.10
3 Colin Bernard DBrunswick Jr '97100110.10
8 Alec Newell DBB&N Sr '96100110.10
5 Jack Morency DTilton Pg '96312130.10
15 Brad Kittrell FPomfret Jr '96211120.10
13 Andrew Clayton DTaft Pg '96211120.10
19 John Hunt FWestminster So '98211120.10
14 Matt Skerkowski DSt. George's Sr '96210220.10
7 Alex Terry FDNew Hampton Jr '97322130.09
5 Jamie Carnavalla DMillbrook Jr '97321230.09
12 John Buckley FMillbrook Sr '96331230.09
16 Joe Rotondi FBrewster Academy Fr '14221120.09
19 Andrew Calandra DBrewster Academy Sr '14221120.09
16 Matthew Parent DPomfret Jr '96220220.09
24 Christopher Wright FAlbany Academy Jr '98111010.09
20 Nikita Smirnov FHoosac Pg '95110110.09
8 Jacob Tomsik FAndover So '98232020.09
18 Will Pasik DHotchkiss Sr '96232020.09
24 Taylor Slade DGunnery Jr '97231120.09
13 Zach Milton DRoxbury Latin Fr '00231120.09
14 Eli Conrad DBrewster Academy Sr '97231120.09
11 Charlie Mitchell FChoate Sr '96231120.09
15 Niko Price FProctor Jr '98351230.09
3 David Quast DProctor So '97350330.09
11 Josh Talanian FProctor Pg '96350330.09
22 Drew Cioffi FLawrence Academy So '98241120.08
18 Michael O'Grady DRoxbury Latin So '99240220.08
25 Ryan Freker FTilton Jr '97121010.08
14 Christian Figliola FPomfret Jr '97252020.08
17 Trace Dodge FWinchendon Pg '96251120.08
3 Kyle Hoffman DGovernor's Jr '96251120.08
9 Andy Choi FHotchkiss Jr '98251120.08
22 Sumner Erbe FHotchkiss Jr '97251120.08
20 Carter Taft FTaft Jr '97250220.08
61 Sam Miller DTaft So '99250220.08
7 Caleb Renault DTrinity-Pawling Sr '97250220.08
9 Frankie Newman FLawrence Academy Sr '96250220.08
16 William Rubin FNew Hampton Jr '96381230.08
27 Blake Howard DNew Hampton Fr '99381230.08
5 Asa Wint DTrinity-Pawling So '99261120.08
12 Henry Sheffield DHolderness Jr '98261120.08
19 Tiger Lindsay DWilliston Northampton Jr '98261120.08
17 Tora Liu FDAndover Jr '98261120.08
21 Michael McGreal DAndover So '99260220.08
3 Henry Meyerrose FAndover So '98260220.08
9 Albie Austin DChoate Jr '97260220.08
23 Matt Kane FDeerfield Sr '96130110.08
11 David Troiano FLoomis Chaffee Sr '96270220.07
12 Jack Steverman FBB&N Sr '95270220.07
8 Brody Spencer DAlbany Academy Sr '97282020.07
2 Keelan Ulnick DGunnery So '98282020.07
2 Taylor Haberstock FSt. Paul's Sr '96280220.07
9 Evan Reddick DSt. Sebastian's So '99280220.07
24 Jon Kenyon FBerkshire Jr '96280220.07
10 Ben Shapiro FBB&N Jr '97280220.07
98 Rudi Ying FExeter So '98140110.07
27 Tristan Chan FHebron '97140110.07
24 Cam Curley DPingree Jr '98291120.07
22 Henry Day RWHolderness So '98291120.07
10 Alex Cabana FTabor So '97290220.07
9 Justin Biela FSt. Mark's Fr '98290220.07
8 Griffen Boedicker FNorthfield Mt. Hermon Jr '97301120.07
7 Tyler Lisieski DAlbany Academy So '99301120.07
18 Eric Farmer FBrooks Sr '96301120.07
6 Luke Harer FDNorthfield Mt. Hermon Sr '95301120.07
8 Collin Capstick DHebron So '98300220.07
24 Kenny Griffin FAndover So '98151010.07
22 Chuck Hall FDeerfield Jr '95150110.07
7 Liam Cleary FDexter Sr '96310220.06
22 Matt Gray DDexter So '98310220.06
12 Elliot Polur FChoate Sr '96161010.06
24 Sam Asman FMillbrook So '97332020.06
18 Mikael Vallerand FHoosac Jr '97170110.06
6 Charlie Wood DHoosac Jr '98170110.06
7 Michael Kann FExeter Sr '96180110.06
20 James Briand FPortsmouth Abbey Jr '97190110.05
11 Luke Crimmins FSt. George's Jr '98190110.05
22 Bailey Carter FPortsmouth Abbey Jr '96190110.05
7 Spencer Shelton DSt. George's Sr '96201010.05
15 Kyle Sperzel FHebron Pg '95211010.05
14 Andrew Reggio FVermont Academy Sr '96210110.05
5 TJ Oricchio DAlbany Academy Sr '97210110.05
2 Gus Mazzacca FKingswood Oxford Fr '00210110.05
5 Ned Blanchard DKingswood Oxford G8 '00210110.05
7 Curtis Weyerhaeuser FDMilton Jr '97210110.05
3 Max Ranaldi DPomfret Jr '96210110.05
8 Carter Swanson FKingswood Oxford Jr '98221010.05
46 Jimmy Putko FTaft Sr '96220110.05
5 Matt Daly DMiddlesex Jr '98231010.04
17 Drew Guerriero FCanterbury Jr '97231010.04
9 Jake Goorno FMiddlesex So '98231010.04
9 Zac Polukoff DMilton Jr '97230110.04
13 Sam Dwinnell FMiddlesex So '98230110.04
6 Wilson Stephenson FBrunswick Fr '99230110.04
5 Derin Ozturk DWestminster Sr '97230110.04
6 Matt Gardner FMiddlesex Sr '96230110.04
22 Joshua Stone FMoses Brown Jr '97241010.04
19 Jack Murphy FLawrence Academy Sr '97241010.04
12 Matthew Marcantonio FHotchkiss Jr '97241010.04
8 Devin Bilbrey FTrinity-Pawling Jr '97241010.04
2 David Selden DCanterbury Jr '97241010.04
3 Brad Marcolini DLawrence Academy Sr '97240110.04
11 Rich Gedney FMilton Sr '96240110.04
6 Devin Lannan DWorcester Academy Fr '00240110.04
3 Nick Boyle FNoble & Greenough Sr '95240110.04
17 AJ Caprio FDexter Fr '00240110.04
5 Nate Gentile DPomfret Fr '99240110.04
22 Mat Maier FTaft Jr '96240110.04
5 Dan Herdiech DGroton Fr '99240110.04
15 Kyle Boudrot DWorcester Academy So '98240110.04
9 Michael Bohl DAlbany Academy Sr '97240110.04
21 Jackson Curran FGovernor's Sr '98240110.04
16 Owen McGowan FTaft Sr '96251010.04
2 Will Bailey FTaft Jr '97251010.04
14 Dana Nichols DNorth Yarmouth Academy So '99251010.04
11 Benjamin Ginsberg DGovernor's Fr '98251010.04
16 Jack Gould FGovernor's So '96251010.04
15 Brody Carter FAlbany Academy Jr '98250110.04
9 Austin Tautfest FLoomis Chaffee So '98250110.04
4 Jimmy Manning DPomfret Fr '99250110.04
2 Andrew Plumb DMoses Brown Fr '00250110.04
25 Finley Code FHotchkiss Pg '95250110.04
14 Michael Perrone FAvon Old Farms So '98250110.04
6 Chase Harrington DMoses Brown Fr '99250110.04
16 Nate McCrone DBerwick Jr '98261010.04
15 Jeff Lyford FWinchendon Pg '95261010.04
19 Jack Merecki FBerwick Fr '00261010.04
10 John Corrigan DRivers Fr '99260110.04
4 Miller Ouellette DWinchendon Jr '97260110.04
16 Ou Li FNoble & Greenough Jr '97271010.04
17 Josh White DNoble & Greenough Jr '97270110.04
19 Jake Kober FDSt. Mark's Fr '99270110.04
21 Thomas Pitts FNorth Yarmouth Academy So '98270110.04
22 Sam Shannon DProctor Sr '96270110.04
6 Andrew Lucas FDLoomis Chaffee Fr '99270110.04
21 Blake Colman DSt. Sebastian's Fr '99280110.04
18 Luke Amero FBerkshire Jr '97280110.04
3 Brett Losier FVermont Academy Pg '96280110.04
5 Matt Blue DSt. Sebastian's Sr '97280110.04
27 Jamie Hauswirth DBB&N Fr '99280110.04
23 Mark Synnott DBB&N Fr '00280110.04
7 Ben Harff DBerkshire Sr '96280110.04
7 Kyle Sarazin DPingree Sr '97291010.03
10 Charlie Day FDHolderness Sr '96290110.03
17 Zach Nowak FSt. Paul's Jr '97290110.03
18 Nikolai Cherednichenko FNorthfield Mt. Hermon Jr '97301010.03
10 Dongyoon Shin FSt. Mark's So '98300110.03
3 Grant Sherman DSt. Mark's Jr '98300110.03
12 Ben Barton DCushing Jr '96321010.03
11 Zach Brasser FMillbrook So '98320110.03
15 David Waterman FMillbrook So '98320110.03
10 Myles Arkins FProctor Jr '97330110.03
20 Brian Scoville DCushing So '99330110.03
3 Michael Holmes DNew Hampton Jr '97360110.03
14 Jordan Levin FNorthfield Mt. Hermon Pg '95280000.00
10 Joe Robichaud FPomfret Sr '9610000.00
20 Philippe Morin FWestminster Sr '97170000.00
21 Ted Oulundsen DKents Hill Jr '97110000.00
19 Jared DeFlippo FKingswood Oxford Jr '97210000.00
12 Galen Arnold DNorth Yarmouth Academy So '99240000.00
22 Will Carlin DRivers Sr '97120000.00
20 Trevor Ballantyne DRivers So '9910000.00
24 Brendan Killoy DAvon Old Farms Jr '9760000.00
26 Ryan Sheft FBB&N Fr '99150000.00
3 Troy Zellars DCanterbury Jr '97210000.00
2 Harrison Alva RWHolderness Sr '9600000.00
7 Bert Dorman DKent Jr '97220000.00
10 Alden Bishop DLawrence Academy Jr '97250000.00
14 Owen Kelley FMillbrook So '98310000.00
19 Noah Nunnelly FNoble & Greenough Jr '97260000.00
33 Avery Devlin FThayer Jr '97270000.00
4 Bryan Connell DWestminster Jr '96170000.00
15 Matt McCormack DBrooks Jr '97300000.00
13 Noah Jones DHoosac So '98110000.00
22 Julian Madison FKents Hill Jr '97150000.00
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford Jr '98210000.00
6 Ben Ambrose FNorth Yarmouth Academy Sr '97260000.00
26 Matt McKenna FDPortsmouth Abbey Fr '00120000.00
3 Billy Shea FRivers Fr '9960000.00
23 Nick DiLisi FVermont Academy So '9870000.00
7 Dan Sullivan DWorcester Academy Fr '00240000.00
7 Adam Koeppel FDeerfield Sr '96120000.00
3 Jack Hayes DHolderness Fr '0010000.00
14 Conor Greene FMilton Fr '9940000.00
24 Ben Rice FNoble & Greenough Fr '99210000.00
51 LJ Foley FTaft So '9820000.00
14 Alex Winokur FTilton Jr '9740000.00
12 Johnny Ruggiero FTrinity-Pawling So '98250000.00
91 Jay Powell FDWestminster So '97270000.00
15 Ian Foster FBrewster Academy Sr '96160000.00
15 Tanner Coffin FGroton Jr '98250000.00
3 Drew Eid FKents Hill Fr '99130000.00
23 Ben Storey FKents Hill So '97160000.00
14 Jack Marzec FMoses Brown So '98250000.00
15 Kyle Glenn FAvon Old Farms Fr '9960000.00
2 C.J. Layton DBelmont Hill Sr '97320000.00
3 Mark Driscoll DBerkshire So '98280000.00
26 Mike Belliveau DCanterbury So '98140000.00
14 Nick Gambardella DChoate Jr '9640000.00
12 Connor Nyman FDeerfield Sr '95150000.00
12 Nathan Bargman DGovernor's Fr '9960000.00
23 Charlie Winsor FNorthfield Mt. Hermon Jr '97250000.00
3 Henry Girardi DSalisbury Jr '97280000.00
3 Sean Hayden DBerwick Jr '98230000.00
19 Jared Kloc DHoosac Fr '00140000.00
14 Cody Stockford FKents Hill Jr '98170000.00
8 Thomas Luiselli FMiddlesex Fr '98230000.00
14 Brendan McInnerney FRoxbury Latin Jr '98220000.00
5 Noah Wing DVermont Academy Jr '97280000.00
16 Orrin Starr FDMoses Brown Sr '96240000.00
10 Samuel Bird DAndover Fr '99260000.00
24 Zack Roth DChoate Sr '9500000.00
15 Harry Gahagan FDeerfield So '98160000.00
17 Jesper Lundgren FGunnery Sr '96280000.00
19 Dillon Gatto FKent Jr '98130000.00
2 Michael Swirbalus DMilton Fr '9930000.00
27 Nathaniel Todd Long DNorthfield Mt. Hermon Sr '96270000.00
13 Chris Hicks FPomfret Jr '97240000.00
2 John Seter DSalisbury So '98240000.00
3 Owen MacIntyre DSt. Paul's So '98240000.00
11 Chris Muther FTabor Jr '97290000.00
8 Thomas Carroll FThayer So '99290000.00
3 Chase Lavoie DBrewster Academy Sr 200000.00
22 Mitchell Jones FBrooks Sr '96190000.00
25 Ian Denning FKents Hill So '9840000.00
4 Colin Regan DKingswood Oxford Fr '99220000.00
11 Will Thrun FMiddlesex So '99230000.00
11 Finn Murray FNorth Yarmouth Academy G8 '0080000.00
16 Max Marsden FPortsmouth Abbey Sr '96180000.00
12 Chase Carter DPortsmouth Abbey So '98180000.00
12 Michael Gurska DRivers Jr '98110000.00
22 Henry Ordway FSt. George's Sr '96190000.00
26 Peter Nugent FSt. Mark's Fr '99100000.00
3 Collin McCormack DMoses Brown Fr '00220000.00
18 Sam Kellog FDMoses Brown Fr '99220000.00
19 Ben Bolduc FAndover Jr '97260000.00
14 Alex Daly FBB&N So '99130000.00
24 Andrew Moynihan DLawrence Academy Fr '99220000.00
20 Sam DiMaio FLoomis Chaffee Fr '9930000.00
4 Liam Flaherty DSt. Paul's Jr '9730000.00
23 Alex Milardo FTaft Jr '9770000.00
2 Hoyt McCuin FTilton Jr '9730000.00
3 Connor Lynch FDWilliston Northampton So '99230000.00
25 Sam Russell FBrewster Academy So '14220000.00
8 Simon Chen DBrooks Jr '97240000.00
7 Gabe Zornik DHebron Jr '96180000.00
22 Will Stewart DHoosac Jr '97170000.00
2 Joe Connelly FKents Hill Sr '9740000.00
16 Sam Bianchi FDPingree Fr '00230000.00
21 Joe Pollard FRoxbury Latin So '99230000.00
20 Ross Sigal DMoses Brown So '9870000.00
15 Cooper Wolff FBB&N Fr '99150000.00
5 Alex Senesi DGovernor's So '01210000.00
17 Matthew Connolly DGovernor's So '98250000.00
24 Chase Leone DKimball Union Sr '96150000.00
2 Adam Kitchen DKimball Union So '9850000.00
19 Matthew Giuttari DLoomis Chaffee Fr '0420000.00
13 Alex Whitman FTabor Jr '97290000.00
18 Rich Steinberg FTilton So '9810000.00
17 Bryson Tomcik FWestminster Sr '96180000.00
6 Aidan Keelty DBrewster Academy Sr '14210000.00
13 Max Bash FKingswood Oxford Sr '97200000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford Sr '96210000.00
27 David Brower DPortsmouth Abbey Jr '97190000.00
14 John Stookey DPortsmouth Abbey Fr '00180000.00
17 Frederic Gregoire FSt. George's Jr '96160000.00
16 Cam Cokinos DBB&N G8 '00250000.00
5 Henry Koch FBerkshire So '98180000.00
13 Matthieu Gervais FCanterbury So '98200000.00
5 Alexander Mostovoi DChoate Jr '97240000.00
17 Bret Pastor DDeerfield Fr '99200000.00
20 Alex Murphey FGovernor's Fr '00210000.00
7 William Harker LWHolderness Fr '9900000.00
3 Corbin Kucera DHotchkiss So '98200000.00
2 Justin Scilufo DKent Jr '97140000.00
8 Jason Kong FMilton So '98240000.00
12 David Winsor DNorthfield Mt. Hermon Sr '96220000.00
20 Monroe Gray FPomfret So '9810000.00
6 Finely Mullally DThayer So '99290000.00
4 Dylan Breau DHebron So '98130000.00
20 Aiden Snell DKents Hill Fr '99100000.00
16 Josh Bobruff DKingswood Oxford So '98210000.00
20 Harrison Yaste FBerkshire Jr '97270000.00
7 Cam Mecca FCanterbury So '9770000.00
6 Dylan Presnal DDeerfield So '97170000.00
8 Philippe Goulet-Martel FGovernor's Sr '97220000.00
5 James Benedetto DGunnery Sr '96230000.00
17 Maxfield Paro FHolderness So '15180000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.