March 13, 2004

New England Prep Hockey Scoring All 2003-04

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
7 Josh Robertson FProctor Sr 363855932.58
14 Billy Ryan FCushing Jr 292843712.45
10 Torrey Mitchell CHotchkiss Sr '85252436602.40
8 Ryan Riffe FBrooks So 212722492.33
19 Chris Bourque FCushing Sr 293036662.28
6 Ryan Mero FMillbrook Sr 292341642.21
11 Rob Campbell FProctor Pg 363344772.14
9 Pat Brosnihan FWorcester Academy Jr '85252825532.12
8 Jay Anctil FProctor Jr 362947762.11
16 Jonathan Maniff FTilton So '87282830582.07
15 Dan Gordon CPingree Sr 332838662.00
10 Brad Gager FMillbrook Sr 292038582.00
19 Ben Gunn FTilton Pg '84282729562.00
7 Mike Atkinson FSalisbury Jr '85262527522.00
9 Chris Higgins LWPingree Jr 333827651.97
12 Greg Holt FGunnery Pg 313031611.97
18 Kevin Hendrickson FBrooks Sr 211525401.90
10 Andrei Uryadov FSouth Kent Sr 313524591.90
3 Phil Farrow FHolderness Sr '85282627531.89
16 Brandon Jackmuff FHotchkiss Sr '84251730471.88
10 Patrick Welch FPomfret Jr 312731581.87
20 Chris Donovan FBerkshire Jr '85374324671.81
12 Tim McLoughlin FBrooks Sr 211424381.81
4 Jerry Pollastrone FSalisbury Jr '86261334471.81
16 Nick Coskren RWSt. Sebastian's Jr '86272127481.78
10 Bryan Ewing FCushing Sr 292229511.76
15 Greg Genovese FPomfret Sr 312826541.74
18 Tony Morrone FSouth Kent So 311737541.74
11 Chris Atkinson FSalisbury Fr '88261233451.73
9 Travis Bokina FGunnery Pg 312726531.71
15 Doug Rogers CSt. Sebastian's So '88272422461.70
23 Brad Baldelli FSalisbury Jr '86262222441.69
8 Chris Wood FBB&N So 282126471.68
8 Jordan Topor RWMillbrook Sr '85292028481.66
10 Craig Houle FKents Hill Pg '84231424381.65
13 Mike Vaskivuo FWestminster Jr 241722391.63
18 Augie Dimarzo FAvon Old Farms Jr 282421451.61
8 Peter Lenes FTabor Jr '86302919481.60
7 Rick Hollstein FBB&N Jr 282123441.57
4 James Guay FDeerfield Sr 231026361.57
7 Michael Pompa FSouth Kent Sr 311632481.55
24 Andrew Estey FSalisbury Jr '86261228401.54
21 Brian O'Hanley DSalisbury Sr 261129401.54
27 Jamie Waters FBrooks Sr 211616321.52
18 Ben Fask FWorcester Academy Jr '87251820381.52
3 Keith Yandle DCushing So 291133441.52
16 Ross Grubin FSouth Kent Pg 311928471.52
6 Ben Smith CWestminster So 241224361.50
20 Matt Cook FTabor Jr '86301232441.47
11 Chris Davis FAvon Old Farms Jr 282417411.46
9 Garrett Daigler FPomfret Sr 311530451.45
6 Pat Mclaughlin FHotchkiss Jr '85251818361.44
21 Benn Ferriero FGovernor's Jr '87251817351.40
17 Branislav Srnka FKents Hill Sr '84232210321.39
19 Dan Gottwald RWPingree Sr 331530451.36
17 Chris Potts FTabor Jr '86301921401.33
5 Mark Mulhern DPomfret Sr '8431734411.32
3 Greg Squires FBrunswick Fr '88261816341.31
20 Mike Foley FAndover Pg '84261816341.31
16 Tom Breslin DProctor Jr 361532471.31
17 Mike Arciero CAvon Old Farms Sr 281224361.29
12 Brian Mcguirk FGovernor's Sr '85251616321.28
10 Steve Rolocek FAndover Jr '86261914331.27
19 Jeremiah Cunningham FSalisbury So 261418321.23
19 Gregory O'Connell FBelmont Hill Sr '84271518331.22
19 Jarrett Paul FKents Hill So '8723919281.22
6 Mike Dimaggio FWorcester Academy Jr '85251316291.16
18 Mike Borisenok FAlbany Academy So 271813311.15
10 Joseph Whitney FBelmont Hill Fr '88271813311.15
16 Jeff Fanning FBB&N So 281814321.14
11 Mike Bruno FBrooks So 211212241.14
10 Brendan O'Brien FDeerfield Pg 231115261.13
19 Pat Melillo FSouth Kent Sr 311916351.13
12 Barry Gallup FBelmont Hill So '87271614301.11
18 Jason Merritt FHolderness Jr '85281417311.11
16 Steve Silva FTabor So '87301122331.10
18 Tim Revell FKents Hill So '88231213251.09
18 Brian Kolb FTabor Sr '84301616321.07
16 Brad Flynn RWHebron Sr '8517711181.06
16 Mike Collins FDeerfield Jr 231113241.04
14 Teddy Brzek CSt. Sebastian's Sr 271414281.04
7 Pat Haley CKimball Union Sr 27820281.04
16 Sean Backman FAvon Old Farms Jr 281514291.04
27 Vincent DeAntonio FBerkshire Pg '85371523381.03
3 Ryan Hayes FExeter Pg '8530219301.00
2 Brian Mccafferty DBelmont Hill Jr '86271017271.00
16 Derek Davidson (C) FChoate Sr 19910191.00
21 Dan Maturi FTabor Sr '8430920290.97
12 Al Muse RWNorthfield Mt. Hermon Jr '8630722290.97
22 Zack Firlotte DMillbrook Jr 29622280.97
12 Tobias Salmelainen FAvon Old Farms Sr 28918270.96
12 Mike Szpiech FAlbany Academy Sr 271511260.96
17 T.j. Kelley RWTaft Sr 24158230.96
19 Nate Smith FHolderness Sr '85281511260.93
5 John Sullivan FAlbany Academy So 271312250.93
22 Mike Leveille FAlbany Academy Sr 271015250.93
9 Chris Murphy LWSt. Sebastian's Jr '8727817250.93
3 Mike White FWorcester Academy Fr '8625221230.92
16 Matt Haddock FGunnery So 311414280.90
22 Dylan Cox FExeter Pg '8530918270.90
15 John Burns DTabor Sr '8530819270.90
23 Andrew Brennan DTabor Jr '8530621270.90
10 Tom Maregni RWSt. Sebastian's Sr '85271113240.89
7 Matthew Gordon FBelmont Hill So '87271014240.89
12 Nick Snow FSt. Paul's Sr 261112230.88
8 Adam Nyitray CHebron Sr '861787150.88
13 Daniel McNaughton FKents Hill Sr '8623812200.87
33 Dave Glynn FExeter Pg '8430719260.87
12 Dan Hale FHolderness Sr '84281212240.86
13 Dan Coughlin DBB&N Jr 28816240.86
9 Chris Talbert DHolderness Jr '8628420240.86
11 Tim Grace RWKimball Union Pg 271211230.85
16 Colin Fitzpatrick RWKimball Union Pg 27914230.85
12 Chris Poli FNoble & Greenough Sr 25129210.84
8 Dillon Duncan FSouth Kent Sr 311412260.84
6 Mike Dorsey FBerkshire Pg '85371417310.84
24 Nate Robie DProctor Sr 361020300.83
12 Matt Smith LWTaft Sr 24713200.83
24 Alex Berry FCushing Jr '86291113240.83
16 Zach Wilson FKents Hill So '8723145190.83
3 Brian Warner DAvon Old Farms Jr 28518230.82
18 Jeff Ryan LWKimball Union Jr 27139220.81
11 Thomas Harrison DBerkshire Sr '85371119300.81
9 Alex Glazer FBrunswick Jr '8626912210.81
5 Kevin Kapstad DGovernor's Jr '8625911200.80
17 Brian Day FGovernor's Fr '8825614200.80
12 Anthony Randazzo FTrinity-Pawling Sr 24118190.79
11 Dan Pencinger FTrinity-Pawling Sr 24109190.79
2 Tom Maldonado DTaft Sr 24514190.79
9 Jesse Mattson FChoate Sr 19312150.79
8 Mike Ashley FBerkshire So '87371118290.78
3 Drew Kensinger FProctor Sr 361711280.78
14 Ian Flanagan FProctor So 361216280.78
22 Joe Smith FAndover Fr '88261010200.77
11 Chris Ward FBrunswick Sr '8526614200.77
20 Luke Salscheider DSalisbury Sr '8426416200.77
18 Steve Colby RWNorthfield Mt. Hermon Jr '8630716230.77
19 Joe Gardner FHotchkiss Sr '8525109190.76
9 Erik Pridham FNoble & Greenough Sr 25811190.76
7 Bobby Barrett FWorcester Academy So '8525613190.76
21 Rob Tesar FAvon Old Farms Jr 281110210.75
19 Todd Johnson LWTaft Sr 24810180.75
6 Josh Lesko FDeerfield Jr 23134170.74
12 Jeremiah Bayer FDeerfield Jr 2389170.74
4 Ross James DKents Hill So '8723710170.74
19 Mike Butler FDeerfield Sr 23710170.74
7 Matt Germain CNorthfield Mt. Hermon Jr '86301210220.73
23 Tim White FWorcester Academy Jr '8725711180.72
16 Brian Gallagher FGovernor's Sr '8525612180.72
10 Pat Percella FAvon Old Farms Sr 28515200.71
19 Josh Rich FPomfret Jr '8531616220.71
9 Christopher DeBaere FBelmont Hill Jr '8727109190.70
10 Mike Barrett FAlbany Academy Sr 27613190.70
24 Colin Young DSt. Sebastian's So 27415190.70
5 Arthur Fritch DSt. Sebastian's Sr '8527316190.70
21 Zach Wissman CNorthfield Mt. Hermon Jr '8630156210.70
10 Sean Staid LWNorthfield Mt. Hermon Pg '84301011210.70
26 Tom Dolan FExeter Pg '85301011210.70
18 Patrick Kimball CLawrence Academy Jr '862388160.70
22 Chris Diozzi DDeerfield Pg 23511160.70
2 Mike Gershon DSalisbury Sr '8426612180.69
18 Sam Bozoian FChoate So 1985130.68
2 Tyler Slomkowski LWKingswood Oxford So 1967130.68
18 Tim Gregor FHotchkiss Sr '8525107170.68
18 Matt D'andraia FBB&N Jr 28118190.68
9 John Mori CAvon Old Farms Jr 28109190.68
15 Dustin Degree FTilton Pg '8528910190.68
17 Erick Muse FTilton Jr '8728415190.68
9 Aaron Davies FSouth Kent Jr 31147210.68
7 Patrick Bowen DPomfret Jr '8531615210.68
10 Lenny Badeau FTabor Sr '85301010200.67
8 Matt Grazioso LWNorthfield Mt. Hermon Pg '8530713200.67
14 Duncan Smith DWestminster Sr 2488160.67
16 Chris Oetting FWestminster Sr 24610160.67
17 Mike Verderame FTrinity-Pawling Sr 24412160.67
23 Kyle Kucharski FAndover Jr '872698170.65
5 Blake Bonham FMilton Jr 2698170.65
2 Jack Nolin LWLawrence Academy Jr '862378150.65
24 Tommy Schmicker FDeerfield Jr 2378150.65
20 Jordan Krusch RWHebron So '871774110.65
13 Justin Kemmerer FDPomfret So 31515200.65
15 Mike Fask FWorcester Academy Fr '8625412160.64
20 Phil Mcdavitt DNoble & Greenough Sr 25412160.64
18 John Balben FBelmont Hill Jr '852798170.63
8 Daniel Neczypor DBelmont Hill Sr '852789170.63
7 Kyle Tyll FTrinity-Pawling Jr 24510150.63
17 Steve Giannone FMillbrook Jr 29108180.62
8 Danny Rossman FCushing So '8729612180.62
20 Bryan Patterson FBrooks Sr 2158130.62
25 Max Gratchev LWThayer Fr '882679160.62
17 Pierce Norton RWThayer Jr 26511160.62
16 Matt Lowell FPomfret Sr '8531118190.61
9 Will Schaetzl DBB&N Sr 28710170.61
14 Anthony Martignetti DTilton Pg '8428710170.61
10 Steve Bartlett FDWorcester Academy Jr '8525105150.60
15 Jay Verrill FHotchkiss Sr '852569150.60
17 Nick Bartelloni DWorcester Academy Jr '862569150.60
12 Tim Dancey FBerkshire Sr '84371210220.59
19 Kari Marttinen FBerkshire Pg '85371012220.59
14 Joseph Ehiorobo LWHebron Jr 1737100.59
8 Luke Popko LWTaft So '882468140.58
19 Chris Dejohn FWestminster So 24410140.58
15 Griffen Pate FChoate Sr 1983110.58
19 Alex Holmes CKingswood Oxford Sr 1947110.58
12 Cam Friscia FChoate Jr 1947110.58
21 Jimmy Russo RWThayer Sr '852687150.58
23 Brian Gibbons CThayer Fr '8826510150.58
8 Kevin Shattenkirk DBrunswick Fr '8926411150.58
12 Mike Bragger FTilton Jr '8628115160.57
15 Ryan Zemel FHolderness So '872888160.57
5 Patrick Forshner FAvon Old Farms Sr 2879160.57
7 Evan Williams FHolderness Sr '8428511160.57
15 Scott Bartlett FDeerfield Sr 2367130.57
20 Mark Rinaldi FGovernor's So '862577140.56
2 Dan McGoff DNoble & Greenough Sr 2559140.56
4 Adam Marino FNoble & Greenough Sr 25410140.56
11 Jim Boudreau DWorcester Academy Sr '8625311140.56
12 Chris Hill CKimball Union Sr 27510150.56
13 Ben Wahler FCushing Sr 2988160.55
20 Pat Iannucci FSouth Kent Jr 3189170.55
10 Kurt Hertzog CTaft Sr 24103130.54
9 Derek Milkie FWestminster Sr 2449130.54
24 Ryan Blossom FSt. Paul's Jr 2695140.54
25 Cory Callen FSalisbury Fr 2677140.54
7 Anthony Aiello DThayer Jr 26212140.54
21 Mike Kravchuk DHebron Pg '85170990.53
23 Brett Bandazian FChoate So 1955100.53
21 Alex Botwick RWKingswood Oxford Sr 1955100.53
9 J.J. Evans FDeerfield Jr 2357120.52
22 Matt Lombardi FGovernor's So '872576130.52
15 Chris Trovato FNoble & Greenough Sr 2576130.52
11 Tee Cahill FHotchkiss Sr '8525211130.52
16 Mark Dube FBelmont Hill Fr '882777140.52
15 Kevin McNamara DBelmont Hill Fr '8827113140.52
4 Kyle Koziara DCushing Sr 2978150.52
15 Justin Sherman FDGunnery Sr 31511160.52
28 Carter Lee FCanterbury Sr 3096150.50
24 Patrick Collins FExeter Jr '863087150.50
13 Dillon Rioux DAvon Old Farms Jr 28410140.50
22 KC Honeyman DHolderness So '8728311140.50
21 Kevin Kaiser FSt. Paul's So 2658130.50
16 Jamal Sabky FMilton Jr 2658130.50
15 Tom Dignard DAndover So '872649130.50
6 Christopher Galvin FBelmont Hill So '872785130.48
6 Robert Schwartz DAlbany Academy Sr 2776130.48
11 Andrew Hasselbach FAlbany Academy Jr 2749130.48
4 Cory Toy DHotchkiss So '8825012120.48
7 Paul Baier DDeerfield Sr 2374110.48
11 Ben Fields DDeerfield Jr 2329110.48
24 John Gurry DBrooks Fr 2137100.48
10 Drew Laurie CHebron Jr '86174480.47
3 Ryan Monaghan FDNorthfield Mt. Hermon Sr '853086140.47
77 Andy Gale DExeter Sr '8530410140.47
23 Ian Drummond DExeter Jr '8530311140.47
4 Brian Strait DNorthfield Mt. Hermon So '8830311140.47
5 Chris Powers DNorthfield Mt. Hermon Jr '8530311140.47
6 Justin Simon FHolderness Sr '842885130.46
2 Jayson Cash DAvon Old Farms Sr 28310130.46
7 Joe Cucci DAvon Old Farms Sr 28211130.46
24 Shane Masotta DTilton Pg '8528013130.46
17 John paul Martignetti FAndover So '872693120.46
9 Taylor Bergeron FSt. Paul's So 2648120.46
6 Stephen Russell FAndover Sr '8626210120.46
5 Patrick Choules DMillbrook Jr 2949130.45
22 Bryant Harris DKimball Union Sr 2739120.44
23 Pat Toffler FHotchkiss Pg '852547110.44
8 Steve Bruch DHotchkiss Sr '852538110.44
18 Chris Genovese FDGovernor's Jr '852538110.44
21 Andrew Hutton RWLawrence Academy Jr '852337100.43
13 Ryan Daniels FTilton Sr '852875120.43
21 Femi Amurawaiye DHolderness Jr '8628210120.43
8 Nick Knellinger FBrewster Academy Sr 215490.43
16 Dewey Thomson FSt. Paul's Jr 2656110.42
3 Jed Mcdonald DAndover Sr '842656110.42
7 Jason Rehlander DBrunswick Jr '8626011110.42
24 Artie Mittnacht FAndover Sr '8626011110.42
20 Kyle Mcdonnell FChoate Jr 196280.42
8 Kj Camera RWKingswood Oxford Sr 194480.42
19 Will Peltz FChoate Jr 191780.42
23 John Durkin FPomfret Sr 3185130.42
5 Scott Wolfe DSouth Kent So 31211130.42
4 Kyle Marquis DSouth Kent Jr 31211130.42
6 Keith Shattenkirk RWTaft Sr 2473100.42
9 Matt Hickling FMillbrook Sr 2975120.41
21 Mickey Rego FCushing Jr '862939120.41
14 Ryan Young FBelmont Hill So '882774110.41
77 Pat Cullity DBerkshire So '8737510150.41
2 Jamie Fritsch DCanterbury Sr 3057120.40
7 Matt Nelson FNoble & Greenough Jr 2564100.40
17 Miles Kass FHotchkiss Sr '852546100.40
4 Colin Fitzgerald FDWorcester Academy Pg '852519100.40
5 Shane Lennox DHotchkiss Pg '842519100.40
12 Jimmy Wholley DPingree Sr 33211130.39
8 Channing Tobey FKents Hill So '87234590.39
8 Jason Schneider RWLawrence Academy So '87234590.39
10 Matthew Richards RWLawrence Academy Jr '85234590.39
3 Will Boardman DDeerfield Sr 231890.39
14 Shane Farrell FDeerfield Jr 231890.39
17 Brendan Welch FProctor Sr 36410140.39
20 Mike Delaney FDPomfret Jr 3157120.39
11 Paul Mazzapica FPomfret Sr '8531210120.39
10 Matt Crum FSalisbury Sr '842637100.38
2 Matt Burke DMilton Sr 2628100.38
16 Daryl Veltman DSalisbury Sr '852628100.38
8 Hunter Thunell DAndover So '8726010100.38
5 Jayson Lee DCushing So 2938110.38
7 Nick Gardella FBerkshire Pg '8537113140.38
13 Rory Shepard CTaft Sr 244590.38
20 Shawn Dyke DWestminster Sr 243690.38
9 Ryan Collis FTrinity-Pawling Sr 243690.38
2 Jon Wolter DWestminster So 243690.38
12 Kevin Hughes DSt. Sebastian's Sr '852746100.37
13 Calder Gage LWKimball Union Sr 2746100.37
9 Dan Kuhar RWKimball Union Jr 2737100.37
19 Jamie Vesty LWKimball Union Pg 2737100.37
4 Wes Stephanian DBelmont Hill So '882719100.37
22 Frank DiVittorio (C) FChoate Sr 192570.37
3 David Sloane DChoate Sr 192570.37
5 Joe Buteau DTabor Sr '853056110.37
17 David Pinckney FExeter Pg '843047110.37
17 Jim Taliadoros RWPingree Jr 3357120.36
15 Nick Pruett FProctor So 3667130.36
9 Jon Peden FProctor So 3649130.36
5 Brad Giglio DProctor Pg 3649130.36
11 Joseph Cappellano DNoble & Greenough Sr 255490.36
19 Jack Clayman FGovernor's Fr '88253690.36
15 Leland Fidler FBB&N So 2873100.36
9 Paul Reissfelder FTilton Jr '862864100.36
5 Jasen Bange FGunnery Jr 3156110.35
10 Matt Vredenburgh FGunnery Sr 3138110.35
19 Mark Simms CHebron Sr '86173360.35
3 Jeff Boudreau DHebron Pg '84172460.35
15 Tom Carroll DBerkshire Jr 37310130.35
5 Jack Kinder DDeerfield Jr 232680.35
14 Paul Jerusik CLawrence Academy Jr '86231780.35
24 J.f. Boucher DMilton Sr 263690.35
5 Joe Rosano LWThayer So '87263690.35
19 Ryan Driscoll CThayer So 263690.35
2 Greg Collins LWThayer Jr '86262790.35
2 Nick Jones DSt. Paul's Sr 261890.35
22 Chris Sabo FCushing Sr 2937100.34
12 Tom Bardis FCushing So 2937100.34
11 Nick Handforth DMillbrook So 2928100.34
4 P.j. Santora DMillbrook Jr 29010100.34
14 Mike Corbelle DPingree Jr 33110110.33
6 Brent Griffin FDNorthfield Mt. Hermon Pg '843028100.33
22 Brendan Moses CSt. Sebastian's Jr '86274590.33
9 Alex Meintel CTaft Sr 242680.33
23 Josh Reber RWTaft Pg '85241780.33
4 shawn houde CBrewster Academy Sr 215270.33
2 Chas Gurry DBrooks Sr 212570.33
10 Matt Tommasiello FBerkshire Sr '853784120.32
2 Mike Roof FDPomfret Sr '853182100.32
21 Joe Colletti FGunnery Pg 3164100.32
11 Dave Barker FTilton Pg '84285490.32
15 Brian Morrissey FGovernor's Jr '86254480.32
14 Brandon Goodnow FWorcester Academy So '86253580.32
16 Bobby Valentine FWorcester Academy Jr '87252680.32
8 Nick Cunningham FWilliston Northampton Jr 225270.32
5 Neil Bhagat CKingswood Oxford Sr 191560.32
25 Sam D'agostino FCushing Jr 294590.31
10 Corey Griffin CThayer Jr '86265380.31
13 Casey Giblin FSalisbury Jr 264480.31
16 James Herbert LWLawrence Academy Sr '85236170.30
19 Joseph Keane LWLawrence Academy Sr '85231670.30
17 Pat Harris FDeerfield Jr 231670.30
14 Jon Retelle DKents Hill Jr '87230770.30
10 Scott Halpern FCanterbury So 305490.30
11 Justin Wissman DNorthfield Mt. Hermon Jr '86302790.30
5 Sean Smith DKimball Union Sr 275380.30
2 Dylan Stawarek DAlbany Academy Sr 271780.30
13 Matthew Tosto DBelmont Hill Sr '86270880.30
4 John Slattery DHebron Sr '85171450.29
21 Josh Stone FTrinity-Pawling So 244370.29
22 Jake Davis RWTaft Jr 242570.29
14 J.d. Mccabe DTaft Sr 242570.29
16 Scott Follett DTrinity-Pawling Sr 241670.29
12 Charlie Daniel FWestminster Jr 241670.29
17 Ned Granara FPomfret Jr 315490.29
3 Steven Rios DSouth Kent Pg 310990.29
19 Joe Sides FAvon Old Farms Jr 283580.29
7 Chris Snyder FTilton Jr '86282680.29
14 Chris Macphee FGovernor's Jr '86254370.28
9 Miles Wallace FHotchkiss So '87253470.28
9 Matt Ahern FGovernor's Jr '85253470.28
21 Sean Kelly DWorcester Academy Sr '86251670.28
10 Chris Koch FProctor Sr 36010100.28
24 Patrick Moore FMillbrook So 293580.28
20 Sean Coughlin FCushing Fr '87290880.28
21 Marc Concannon CPingree Jr 333690.27
13 Naoto Hamashima FWilliston Northampton Sr 225160.27
5 Jason Pagotto FBerkshire Sr '853746100.27
55 Mike Wrobel DBerkshire Pg '853719100.27
20 Erik Woelber FDSt. Paul's Sr 264370.27
24 Scott Simpson DThayer Jr '86263470.27
28 Mike Griffin CThayer Fr 263470.27
8 Andrew Baird DMilton Sr 262570.27
6 Ryan Feldhoff DThayer Sr 262570.27
19 Phil Wright LWNorthfield Mt. Hermon Pg '85306280.27
19 Phil Negus FExeter So '87304480.27
14 Matt Potts LWKingswood Oxford Sr 193250.26
10 Mike Migliaro DChoate Jr 190550.26
24 Kevin Plant CLawrence Academy Jr '85232460.26
27 Richard Borsari FDKents Hill Pg '85232460.26
12 John Tewskbury DKents Hill Sr '84231560.26
8 Tim Daley FAlbany Academy Sr 274370.26
14 Nate Silvera FAlbany Academy So 272570.26
22 David Antonelli FBelmont Hill So '87271670.26
7 Jordy Lalor DSt. Sebastian's So 270770.26
17 Dan Jackson FSouth Kent So 313580.26
14 Derek Chase FPomfret Sr 312680.26
17 Erik Hood DHolderness Sr '85281670.25
8 Gus Smith FWestminster So 245160.25
21 David Earl DWestminster So 242460.25
8 Ray Roy DPingree Sr 332680.24
9 John Frey FCushing Jr 292570.24
19 Collin Steele-Norton FDMillbrook Sr 292570.24
7 Mike Rust FCushing Sr 291670.24
12 Tim Hulbert DWorcester Academy So '87252460.24
5 Dan Doherty FBrooks So 214150.24
19 Kevin Armstrong FCanterbury Sr 303470.23
10 Daniel Rohrer FExeter Sr '84303470.23
9 Matt Gerald CNorthfield Mt. Hermon Jr '86303470.23
12 Sean Mcgrath FTabor Jr '85301670.23
10 Charlie Haydock FMilton Jr 265160.23
6 John Pope FMilton Sr 262460.23
11 George Capaldi FWilliston Northampton Jr 222350.23
8 Patrick Kennedy FGunnery Pg 313470.23
15 Stanislav Vylet DSouth Kent Sr 312570.23
22 Tommy Powers DGunnery Sr 311670.23
21 Eric Lake LWSt. Sebastian's Fr 272460.22
24 Dennis Budai FAlbany Academy Sr 271560.22
9 Drew Hursa DAlbany Academy Jr 271560.22
9 Timothy LaMare CLawrence Academy Sr '84232350.22
24 Ryan Klein DBerkshire Sr '85375380.22
44 Jonny Micka FBerkshire Jr '85372680.22
9 Tyler Carlbom FBerkshire Sr '85372680.22
2 Brooks McQuade DTilton Sr '84284260.21
22 Matt Smalley FAvon Old Farms Jr 284260.21
11 Kevin Daly FHolderness Jr '86283360.21
20 Trevor Bradley CAvon Old Farms So 283360.21
4 Joe Debello DAvon Old Farms Jr 281560.21
3 Pete Nowd FBB&N So 281560.21
3 James Murray FPingree Sr 336170.21
22 Geoff Mitchell DKingswood Oxford Sr 191340.21
21 A.J. Meyer DChoate So 190440.21
21 Shane Farrell CTaft Jr '85243250.21
15 Dj Dreyer DWestminster So 242350.21
11 Steve Healy FWestminster Sr 241450.21
7 Brock Bosacker FWestminster So 240550.21
15 Jr Butler DCushing Sr '84293360.21
21 Mark Barry FMillbrook Jr 292460.21
2 Kevin Kessler DCushing Jr 291560.21
11 Vin Ciardullo FCanterbury Jr '85303360.20
21 Ryan Kupperman FCanterbury So '87303360.20
9 Brandon French FCanterbury Pg '85303360.20
16 Kevin Crane DExeter So '88303360.20
22 Brian Fry DHotchkiss So '87251450.20
14 Ryan Maguire FNoble & Greenough So 251450.20
19 Jon Salter FWorcester Academy Sr '85251450.20
14 Josh Rheinhold FSouth Kent So 312460.19
31 Ryan Horgan DGunnery So 312460.19
12 Dillon O'hara DSouth Kent Fr 312460.19
8 David Driscoll FPomfret Sr 311560.19
19 Kyle Roberts DGunnery Jr 310660.19
4 Ryan Joyce DThayer Jr '87264150.19
21 John Harvey FBrunswick So '88264150.19
14 Paul Engelhardt FAndover So '87263250.19
19 Jeremy Dwyer FBrunswick So '88262350.19
18 Brad Hunnewell FMilton Jr 262350.19
4 Evan Seely DSt. Paul's So 261450.19
5 Jonny Bates FSalisbury Sr '85260550.19
18 Mike Mcmahon DAndover So 260550.19
11 DJ Mucha CBrewster Academy Pg 214040.19
5 Daniel El-Khoury DBrewster Academy Jr 212240.19
6 Ryan Hawley FDBrewster Academy Pg 211340.19
10 Mark Voss FBrewster Academy Sr 211340.19
23 Eric Amoroso DBrooks Sr 210440.19
14 Brett Timmins FBerkshire Pg '85371670.19
4 Sam Burke CSt. Sebastian's Sr 273250.19
20 Todd Davis LWSt. Sebastian's So '87272350.19
28 Jeff Dunkle CKimball Union So 272350.19
11 Peter Defalco RWSt. Sebastian's Sr '85272350.19
17 Zach Sufilka DKimball Union Jr 270550.19
4 Brandt Nelson FDKimball Union Sr 270550.19
16 Eric Anderson DPingree Jr 332460.18
7 Kyle Simpson FWilliston Northampton Pg 222240.18
10 Johnny Griffin FWilliston Northampton Sr 222240.18
8 Matt Moran FAvon Old Farms Sr 282350.18
24 Brendan Collins FHolderness Fr '87281450.18
17 Danny Perrault LWHebron Jr '86172130.18
22 Randy Morin DHebron Pg '85172130.18
13 Luke Macdonald CHebron Jr '86172130.18
12 Kris Houle DHebron Jr '86171230.18
12 James Przybylowicz DLawrence Academy Sr '85232240.17
4 L. Ryan Walford DLawrence Academy Jr '84231340.17
25 Adam Boardman FDeerfield Fr 231340.17
24 Ian Goodwin DCanterbury So 302350.17
2 Drew Wadsworth DTabor So '86301450.17
8 Seth Goodrich DTrinity-Pawling Jr 242240.17
5 Brendan Milnamow DTaft Sr 241340.17
16 Peter Boldt DTaft Jr '87241340.17
18 Sam Driver DTaft Sr 240440.17
4 Will Reycraft DTaft Sr 240440.17
20 Rocky Romanella FGunnery So 311450.16
20 Andrew Irving FHotchkiss Fr '88252240.16
24 Gavin Carson DHotchkiss So '86251340.16
3 Robert Bracho DHotchkiss Sr '85251340.16
28 Chris Huxley DNoble & Greenough So 251340.16
18 Christian Oberbeck FBrunswick Fr '89263140.15
12 Jeff Marr FMilton Sr 261340.15
3 John Sachs FMilton Jr 261340.15
11 Wyatt Kupperman FSt. Paul's Sr 261340.15
19 Rick Carolan DSt. Sebastian's Sr 270440.15
18 Matt Smith FTilton Jr '85281340.14
21 Jon Moynihan FBB&N So 281340.14
4 Tim Hunter DTilton So '87280440.14
17 kevin Izzo FBrooks So 212130.14
25 Chase Castner DBrooks Sr 210330.14
18 Daniel Silhavey FCushing Sr 294040.14
15 Anton Knapp FMillbrook Jr '87292240.14
17 Andrew Woodford DCushing Jr 291340.14
7 Justin Pallos CSt. Mark's So 221230.14
12 Marc Howe FCanterbury Jr '85303140.13
2 Sean Ryan DExeter So 301340.13
44 Will Bailey FExeter Pg '85301340.13
8 Chris Orlando DCanterbury Sr 301340.13
13 Oliver Drake FNorthfield Mt. Hermon Jr 301340.13
18 Matt Lovejoy DDeerfield Fr 230330.13
8 Mike Walsh DDeerfield Sr '85230330.13
2 William Bridgeo FKents Hill Sr '86230330.13
3 Winston Elliott DKents Hill Sr '85230330.13
18 Bobby Noonan FGunnery Sr 313140.13
17 Cory Usmail FGunnery Jr 312240.13
3 Mike Robinson DPomfret Sr 311340.13
4 Jason May DTrinity-Pawling Sr 241230.13
15 Adam Gardner DTrinity-Pawling Sr 241230.13
18 Colin Roth FWestminster Jr 241230.13
3 Jack Christian DTaft Jr 240330.13
24 Greg Carey DWestminster So 240330.13
5 Mark Fayne DNoble & Greenough So 252130.12
16 Josh Burrows FNoble & Greenough So 252130.12
3 Mickey Dudley DGovernor's So '87250330.12
9 Michael Turk LWHebron So '87171120.12
26 Dan Mcginness LWHebron Pg '84170220.12
20 Mike Hambelton DThayer So 262130.12
13 Paul Carey LWThayer Fr '88262130.12
32 Matt Harrington RWThayer Jr 262130.12
17 Tyler Quinn FSalisbury Jr '86261230.12
2 Ben Ernst DAndover Sr '85261230.12
23 Jomathan Peros DSt. Paul's Sr 261230.12
11 Pete Colombo FMilton Sr 260330.12
18 Tim Trahon FSalisbury Sr '85260330.12
27 Joe Lyle DProctor Jr 360440.11
17 David Sienko FAlbany Academy Sr 273030.11
17 Andrew Maxwell DSt. Sebastian's So 271230.11
2 Bart Flanagan FKimball Union Jr 270330.11
18 Tyler Cordery DBerkshire Pg '84370440.11
24 Steve Driscoll DAvon Old Farms So 281230.11
10 Alan Thompson FHolderness Sr '84281230.11
27 Rob Mcmullen FBB&N So 281230.11
6 Aaron Gilman DTilton Jr '87281230.11
8 Mike O'neil DHolderness Sr '85280330.11
6 Jeoff Jarnot DAvon Old Farms Jr 280330.11
3 Eric Scholl DTilton Fr '89280330.11
16 Peter Harriman FHolderness So '87280330.11
9 Matt Ohlheiser RWKingswood Oxford Fr 192020.11
7 Ryan Stewart DChoate So 190220.11
6 Lars Irvine DKingswood Oxford Sr 190220.11
11 Chris Pinciak FDKingswood Oxford Sr 190220.11
17 Rence Coassin FChoate So 190220.11
23 Ryan Smith FMillbrook So 292130.10
18 David Baratta DExeter Jr '85302130.10
9 Evan Crosby FExeter So '87302130.10
14 Chris Adams LWNorthfield Mt. Hermon Jr '86302130.10
22 Kevin Donahue FTabor Jr '85302130.10
19 Chris Bower FTabor So '87301230.10
14 Nick Downer FExeter So '88300330.10
22 Rory Kain DNorthfield Mt. Hermon Sr '85300330.10
11 Wayne Sands DSouth Kent Fr 313030.10
7 Shane Murphy FGunnery Jr 311230.10
12 Curtis Frank FBrewster Academy Sr 212020.10
21 Dan D'Ambrosio DBrewster Academy Pg 211120.10
14 Ryan Grant FDBrewster Academy Pg 210220.10
7 Drew Morin DBrooks Sr 210220.10
9 Mark Delguidice FBrooks Jr 210220.10
13 Kip Lange FPingree Jr 332130.09
18 David Deschene RWPingree Sr 332130.09
5 Robert Harkins FWilliston Northampton Pg 221120.09
22 Walter Wright DLawrence Academy Sr '84232020.09
15 Shawn Feeney FKents Hill Fr '88232020.09
23 Dan Bergan FDeerfield Pg 231120.09
7 Nicholas Carpenito LWLawrence Academy So '87231120.09
7 Benjamin Krall FKents Hill Jr '87230220.09
6 Chris Peterson DProctor Sr 361230.08
10 Jason Franzone FTrinity-Pawling Jr 241120.08
3 Shaun Kelleher DWestminster Jr 240220.08
14 Weston Kingsley FTrinity-Pawling Jr 240220.08
17 Brody Inglis FDWestminster Jr 240220.08
23 James Turner FTrinity-Pawling Sr 240220.08
3 Joe Arcioulo DBerkshire Jr '86370330.08
19 Josh Franklin FNoble & Greenough Fr 252020.08
22 Ben Shellington FNoble & Greenough So 252020.08
8 Drew Delorey FNoble & Greenough Jr 251120.08
4 Bryan Dodge DGovernor's Jr '86250220.08
17 Matt Rhone FNoble & Greenough So 250220.08
22 Tim Rooney DWorcester Academy So '87250220.08
21 Derek Pallis DNoble & Greenough G8 250220.08
24 Mike Murray FNoble & Greenough So 250220.08
7 Ben Weiner FAndover So '88262020.08
14 Danny Galella FSalisbury So '86262020.08
9 Jay Driscoll FMilton So 262020.08
10 Ian McAllister FSt. Paul's So 261120.08
22 Sean Sylvester FSalisbury So '87261120.08
11 Ben Hoerner FAndover Jr '86261120.08
4 Sam Gerrity DMilton So 261120.08
3 Greg Goldman DSalisbury Sr '85261120.08
23 Ed Baran FDBrunswick Sr '85260220.08
15 Zach Cherney DSalisbury So '87260220.08
27 Bart Witmer FBrunswick Jr '86260220.08
16 Matt Fram FAndover Sr '86260220.08
9 Mike Greeley DThayer Sr 260220.08
17 Ryan Walsh FMilton Jr 260220.08
8 Chris Simpson DSt. Paul's Sr 260220.08
14 Elliott Olson DSt. Paul's Sr 260220.08
12 Steve Keady DThayer Jr '87260220.08
15 Matt Hale DKimball Union Jr 272020.07
21 Brooks Riley LWKimball Union Jr 272020.07
4 Garrett Smith DAlbany Academy Sr 271120.07
6 Ryan Mahoney DKimball Union Pg 270220.07
17 Tom Aulet DBB&N Sr 281120.07
5 Rory Gavin FDHolderness Jr '86281120.07
5 Trip Potter FBB&N Jr 280220.07
2 John Muse DHolderness Jr '86280220.07
12 Dan Mahoney FBB&N Fr 280220.07
14 Dave Casey FBB&N So 280220.07
12 Chris Downer FExeter So '88302020.07
4 Ben Smith DTabor So '87301120.07
4 Ryan Wright DExeter Sr '85301120.07
22 Simon Couturier DPomfret Sr 310220.06
4 David Berard DPomfret So '86310220.06
4 Stan Galkin DGunnery Jr 310220.06
2 Todd Gennings DSouth Kent Jr 310220.06
3 Ryan Daly FRivers Jr 161010.06
13 Patrick Tuohy DRivers Sr 161010.06
6 Tim Gustus FRivers Sr 160110.06
5 Mike Noyes CPingree So 331120.06
23 Colby Macdonald CPingree Fr '88330220.06
4 James Killeen DProctor Jr 361120.06
21 Pat O'Brien DBerkshire Jr '85370220.05
10 Mike Wurzer DKingswood Oxford So 191010.05
22 Nick D'angelo DKingswood Oxford Jr 191010.05
7 Pat D'Eramo FKingswood Oxford Sr 190110.05
2 Jeff White DChoate Sr 190110.05
6 Michael Kelly DChoate Jr 190110.05
11 Dane Evans FChoate Jr 190110.05
24 Paul Glover LWKingswood Oxford Jr 190110.05
16 Wade Moskel FBrewster Academy Sr 211010.05
22 Jon Garlough FBrewster Academy Sr 210110.05
16 James Bullock FBrooks Jr 210110.05
27 Dan Coletta FDBrewster Academy Pg 210110.05
19 Patrick Turcotte DBrewster Academy Jr 210110.05
19 Matt Mues DBrooks Sr 210110.05
14 Mike Burbank FBrooks Fr 210110.05
9 Jayson Dolgy FWilliston Northampton Sr 221010.05
24 Jean-Francois Paquette FWilliston Northampton Jr 221010.05
10 Hans Williams FSt. Mark's Sr 221010.05
23 Marc Langelier DSt. Mark's So 221010.05
14 Derek Donovan DWilliston Northampton Sr 220110.05
4 Colin Smith DSt. Mark's Fr 220110.05
2 JD Korepta DWilliston Northampton Sr 220110.05
12 Joey Peller FWilliston Northampton Jr 220110.05
11 Benjamin Bolduc RWLawrence Academy Jr '86231010.04
26 Adrian Allat DLawrence Academy Jr '85230110.04
5 John Simpson RWLawrence Academy Fr '87230110.04
2 Phil Bardsley FTrinity-Pawling Jr 241010.04
20 Doug Jones LWTaft So '87240110.04
11 Christian Colarusso FDGovernor's Jr '86250110.04
13 Mike Rubino DWorcester Academy Fr '86250110.04
24 Brian Liu FGovernor's Jr '85250110.04
2 Jason Michaud DGovernor's Fr '88250110.04
13 Mike Fayad FHotchkiss Fr '88250110.04
10 Rob Owen FNoble & Greenough Fr 250110.04
13 Chris Campbell DGovernor's Sr '85250110.04
21 Dan Norris DHotchkiss Jr '86250110.04
2 Loius Aronne FBrunswick So '88261010.04
13 Zach Zannino FBrunswick Jr '86261010.04
28 Mike Eruzione FAndover Pg '84261010.04
8 Mike Ernst LWThayer Sr 261010.04
5 Chris Davies FBrunswick So '87261010.04
13 Ed Ross FSt. Paul's Jr 261010.04
22 Kit Tierney DBrunswick So '87261010.04
18 Greg Valenski FSt. Paul's Jr 260110.04
19 Roly Morris FSt. Paul's Jr 260110.04
16 RJ Crai FBrunswick Jr '86260110.04
13 Gian Talarico FMilton Sr 260110.04
5 Bobby Jangro DSt. Paul's Fr 260110.04
17 Matt Ferrer DBrunswick Jr '86260110.04
7 Jon Brestoff DMilton Sr 260110.04
14 Andrew Orpik CThayer Jr '86260110.04
13 John Brennan RWSt. Sebastian's Sr 271010.04
8 Derek Collins CKimball Union Pg 271010.04
6 Matt McElaney LWSt. Sebastian's Jr 270110.04
2 James Collins DBB&N Jr 281010.04
20 Adam Pettit FDHolderness Sr '85281010.04
19 Greg Celata DBB&N Jr 280110.04
5 Jack Cotter FTilton Jr '86280110.04
16 Bretton Serrell FMillbrook Jr 290110.03
17 James Campbell LWNorthfield Mt. Hermon Sr '86301010.03
12 Brian Smith FCanterbury So '87301010.03
5 Avram Niebling LWExeter Jr 301010.03
21 Brett Hughes DExeter So '87301010.03
17 Kurt Garceau FCanterbury So '87300110.03
4 Kyle Mills DCanterbury Jr '86300110.03
20 Sebastian Kimmel FCanterbury So '88300110.03
22 Cody Collins FCanterbury Jr '86300110.03
16 Spike Cataldo FCanterbury Sr 300110.03
16 Dan Martignetti RWNorthfield Mt. Hermon Sr '84300110.03
7 Jared Livingston FTabor So '86300110.03
6 Mike Gateley FPomfret So 311010.03
21 Andy Wombold FPomfret Jr 310110.03
33 Radek Foukal DGunnery Jr 310110.03
22 Mike Collins DPingree Fr 331010.03
4 Brian Adam DPingree Fr 330110.03
12 Kevin Burke FAndover So '87260000.00
6 Justin Mitchell FChoate So 190000.00
24 Jason Hine FChoate Jr 190000.00
10 Michael Ferrick FGovernor's Sr '84250000.00
14 Ryan Johnson DHolderness Jr '86280000.00
15 Casey Mccourt FMilton Jr 260000.00
12 Steve Lanzit FDPomfret Jr 310000.00
15 Ben Beisswenger FSt. Paul's Jr 260000.00
3 Keith Bombaugh DTabor Fr 300000.00
15 Brendan Carroll RWThayer Fr '88260000.00
4 Tyler Batory DKingswood Oxford Fr 190000.00
16 John Priessler RWKingswood Oxford Sr 190000.00
11 Justin Burkinshaw DPingree Jr 330000.00
7 Griffin Nash FRivers Jr 160000.00
15 Mark Main DRivers Jr 160000.00
2 Sean Ennis FSt. Mark's Jr 220000.00
16 Patrick Bellew FSt. Mark's So '87220000.00
20 Tim Hanrahan FWorcester Academy Fr '87250000.00
18 Jimmy Powers FCanterbury Jr '87300000.00
7 Anthony Rowella FCanterbury Jr 300000.00
2 Eli Facchinei FGunnery Jr 310000.00
14 Dan Mattleman DGunnery Jr 310000.00
23 Pat Mccarthy DMilton Fr 260000.00
6 Mac Johnson DWilliston Northampton So 220000.00
15 Jack Culliton FBrewster Academy Jr 210000.00
14 Andrew Atwell FBrunswick So '88260000.00
17 Scott Leopold RWKingswood Oxford Sr 190000.00
8 Nick Ciccolo FRivers Fr 160000.00
16 Alex DeBlois DRivers Jr 160000.00
19 Samuel Ward DSt. Mark's Fr 220000.00
8 A.J. Ferraro FChoate Fr 190000.00
11 Damen Nisula FCushing So 290000.00
2 Alex Kleiner FDeerfield Sr 230000.00
3 Scott Crasnick DLawrence Academy So 230000.00
6 Trip Wray FNoble & Greenough Fr 250000.00
11 Sean Carty LWTaft So '87240000.00
10 Jake O'brien FWestminster Sr 240000.00
17 Bill Crowley DWilliston Northampton Pg 220000.00
7 Chris McDonald FDBrewster Academy Sr 210000.00
23 George Dohrmann FBrewster Academy Jr 210000.00
28 Peter Finan FBrunswick Jr '87260000.00
18 Conor Hickey DKingswood Oxford Sr 190000.00
2 Dan Hammel DPingree Jr 330000.00
9 Tim Bigelow FRivers So 160000.00
17 Ben Woodruff FRivers Fr 160000.00
20 Judson Bemis CSt. Mark's Sr 220000.00
5 Mike Pagonis DWorcester Academy Jr '86250000.00
13 Colin Touhey FAndover So '87260000.00
5 Tim Murtha DCanterbury Sr '84300000.00
6 Randy McGregor DGunnery Jr 310000.00
6 Stuart MacNeil DLawrence Academy Sr '85230000.00
15 Zachary Samson DLawrence Academy So '87230000.00
21 John Shephard FMilton Fr 260000.00
15 Charlie Townsend RWTaft So '87240000.00
13 Tim Welsh DTrinity-Pawling Jr 240000.00
22 Joe Thompson FWestminster Sr 240000.00
21 Joe Wold FWilliston Northampton So 220000.00
17 Brendan Marlow FBrewster Academy Fr 210000.00
10 John Brock FBrooks Sr 210000.00
5 Joey King LWHebron Jr '87170000.00
2 Peter Giblin DHebron Jr '87170000.00
2 Christopher Sullivan DRivers Fr 160000.00
10 Cliff Nash DRivers Sr 160000.00
18 Will Cushing FRivers Jr 160000.00
8 Alex Duplessis FSt. Mark's Fr 220000.00
21 Craig Lee FSt. Mark's Sr 220000.00
11 Christian Zizza DBB&N Fr 280000.00
4 William Copp DChoate Sr 190000.00
19 Tom Swon DTrinity-Pawling Sr 240000.00
19 Ryan Schille FDWilliston Northampton Jr '85220000.00
23 Jeff Dorman DWilliston Northampton So 220000.00
9 Ryan Tierney FBrewster Academy Pg 210000.00
18 Ryan Mercier FBrewster Academy Jr 210000.00
4 Phil Marchessault FDBrooks Jr 210000.00
24 Josh Taylor DHebron So '87170000.00
6 Matt Darrah DHebron Jr 170000.00
24 Matthew Daugherty FKents Hill Jr '86230000.00
11 Matt McCarthy FRivers Sr 160000.00
19 Jeffery Sullivan FRivers Fr 160000.00
9 Richard Ribaya FSt. Mark's So 220000.00
22 Max Sherman DSt. Mark's Sr 220000.00
24 Sam Clifford DWorcester Academy Fr '88250000.00
13 Greg Shuman FChoate Jr 190000.00
26 Matt Horan DDeerfield Fr 230000.00
8 Nick Clark FGovernor's Jr '86250000.00
17 Ronald Dupler LWLawrence Academy Sr '85230000.00
20 Bill Grayson FDMillbrook Jr 290000.00
2 Ryan Crapser DNorthfield Mt. Hermon So '87300000.00
11 Kevin Elliot FTabor Sr '85300000.00
4 Tim Carmen DRivers Fr 160000.00
12 Colin Butler FRivers So 160000.00
21 Dan Lane DRivers Sr 160000.00
25 John Bath FWorcester Academy Fr '87250000.00
5 Anthony Christiano DAndover So '87260000.00
3 Jason Snyder DCanterbury Jr 300000.00
18 Jon Doodian FPomfret Sr 310000.00
9 Jason Polcaro FTabor Sr '86300000.00
5 Ryan Simpson DTrinity-Pawling Jr 240000.00
22 Ryan Bigham FTrinity-Pawling Jr 240000.00
20 James Weimar FTrinity-Pawling Sr 240000.00
3 Nathan Lavigne FWilliston Northampton Jr 220000.00
16 Matt Tarpy FWilliston Northampton So 220000.00
20 Robbie Black DBrewster Academy Jr 210000.00
10 Dan Maloney DBrunswick Sr '86260000.00
27 Matthew Wilson FDKents Hill Fr '89230000.00
12 Jake Preissler LWKingswood Oxford So 190000.00
5 J.T. Fine FRivers Jr 160000.00
12 Chadd Hippensteel DSt. Mark's So 220000.00
11 Mike Armstrong CSt. Mark's So 220000.00
26 Jerome Townsend DWorcester Academy Fr '87250000.00
7 Daniel Hallenback FAlbany Academy Jr 270000.00
4 Sam Curtis FBB&N Jr 280000.00
15 Warren Garceau DCanterbury So '87300000.00
7 Jon Holt DGovernor's Jr '86250000.00
23 Rob Crane DHolderness Jr '86280000.00
10 Beau Burns RWKimball Union Jr 270000.00
20 Brett Moore DLawrence Academy So '87230000.00
6 Erik Marr FTrinity-Pawling Sr 240000.00
4 Patrick Ahern DWilliston Northampton Sr 220000.00
6 Jamil Wyne FBrooks Sr 210000.00
15 Jay Scully DBrooks Jr 210000.00
14 Brian Sullivan FRivers Jr 160000.00
3 Benjamin Thurston DSt. Mark's Fr 220000.00
14 Andrew Smith FSt. Mark's Fr 220000.00
2 Joe Judge FWorcester Academy Fr '85250000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.