March 14, 2013

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2012-13

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
19 Logan Day DKents Hill Sr 342437611.79
16 Connor Hegarty DBB&N Jr '9525827351.40
9 Will Toffey DSalisbury Jr '9429632381.31
15 Noah Hanifin DSt. Sebastian's So 281024341.21
21 Billy Olson DMiddlesex Sr '9427428321.19
12 Charlie Donners DDexter Sr 27427311.15
9 Trevor Kacz FDMoses Brown Jr 16611171.06
4 Tyler Wood DNoble & Greenough Sr '94271215271.00
10 Joseph Lace DLawrence Academy Sr '9427918271.00
2 J. C. Brassard DNoble & Greenough Jr '9526521261.00
2 Johnny Coughlin DTrinity-Pawling Jr '95241014241.00
23 Phil Johansson DHolderness Sr 291117280.97
5 Geoff Sullivan DGovernor's Sr '9328522270.96
10 Daniel Fritz DCanterbury Sr '9527323260.96
16 Mitch Nylen DBrooks Sr 29324270.93
2 Terrance Amorosa DHolderness Jr 291214260.90
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon Jr '9527717240.89
9 Matt O'Donnell DLoomis Chaffee Jr '95251012220.88
21 Liam Darcy DBerwick So '9726715220.85
7 Liam Feeney DDexter Jr '9528418220.79
25 Greg Liautaud DCanterbury Sr '9427417210.78
2 Jonathan Grassie DBerwick Sr '9526416200.77
7 Richie Boyd DCushing Jr '9532915240.75
27 Doyle Somerby DKimball Union Sr '9430418220.73
4 Tim Baumann DSt. George's Fr '9725810180.72
15 Connor Simon DProctor Sr '9425315180.72
21 Chris Usseglio FDPingree Jr '9628128200.71
13 Ian Sheridan FDDexter Jr '9528713200.71
15 Alexander Hreib DSt. Mark's So 24512170.71
3 Michael Decker DCanterbury Jr '9427217190.70
15 Neil Maietta DBerwick Sr '9526513180.69
16 Michael Russo DLawrence Academy Sr '9426315180.69
24 Andre Masse DBrunswick Sr '9329416200.69
8 Connor Brassard DCushing Jr '9532814220.69
3 Filip Akermark DKents Hill Sr 35420240.69
11 Max Freeman DGunnery Sr 31813210.68
8 Peter Khoury DBrunswick Sr '9527612180.67
17 Frankie Sullivan DWestminster So '9626314170.65
6 Chas South DTaft Sr '9423510150.65
16 PJ Johnson DGroton Jr '9523213150.65
14 Mark Upton FDSt. Mark's Sr 28711180.64
3 Michael Damien DProctor Jr '9528513180.64
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's Sr 28414180.64
19 Matt Holtshouser DBrewster Academy Pg 25511160.64
6 Jon Barry DThayer Jr '9525511160.64
22 Max Harrington DLoomis Chaffee Sr '9425412160.64
3 Brian Rowland DBB&N Sr 22410140.64
6 Griff Martin DAvon Old Farms Sr '9427314170.63
22 Ryan Segalla DSalisbury Sr '9429108180.62
28 Connor Moore DBrooks Fr '9729108180.62
14 Matt Lombardozzi DRivers So '9729414180.62
12 Alex Joscelyn-Loomis DBerwick Sr '9526412160.62
8 Pat Lynch DVermont Academy Sr 23311140.61
6 Mike Graham DKent Sr 27511160.59
16 Dominic Chamard DHoosac Fr '971728100.59
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire Jr '9529413170.59
7 Cody Champagne DAvon Old Farms Sr '9428412160.57
26 Conner Wynne DMilton Jr '9521111120.57
4 Cam Knight DLawrence Academy Jr '95143580.57
11 Nikko Markham DTilton Pg 34316190.56
5 Chad Malinowski DMilton Jr '9527312150.56
8 Malcolm Hayes DNew Hampton Jr '9527213150.56
22 Francesco Tolfa DKents Hill Jr '9535811190.54
16 Brenden Russ DChoate So '9626410140.54
2 TJ Roche DKent Sr 28312150.54
21 Brendan White DKimball Union Sr '9430511160.53
18 Michael Faulkner DBrunswick So '96154480.53
18 Austin Rook DRivers So '97152680.53
21 Matt Deveney DRoxbury Latin Sr 1964100.53
18 Dan Glavin DGroton Sr '951928100.53
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey Fr '9821110110.52
15 Henry Pierandri FDTaft Pg '942357120.52
2 Thomas Walsh DWilliston Northampton Sr '942567130.52
4 Nick Foland DWinchendon Sr '942786140.52
18 Max Daigle DChoate Jr '952777140.52
5 James McNamara DChoate Pg '9427212140.52
4 Steven Windt DCushing Jr '9532214160.50
18 Alex Carle DKimball Union Sr '943069150.50
4 Connor Evangelista DKimball Union Sr 30213150.50
6 RJ Bishop DTrinity-Pawling Sr '9426211130.50
18 R.J. Caruso DBB&N Jr '9426211130.50
10 Dan Mainello DAlbany Academy Sr '9531312150.48
18 Mike Menter DMiddlesex Jr '9527211130.48
20 David Belluche DAndover Jr '952557120.48
20 Steve Cochrane DThayer Jr '962356110.48
12 Cory Gottfried DChoate Jr '95192790.47
3 Adam Desgagnes DHoosac Fr '97173580.47
21 Joseph Menniti DMillbrook Sr '943095140.47
12 Greg Zaffino DSt. Paul's Sr '942657120.46
10 Charlie Barrow DBelmont Hill So '9629211130.45
9 Connor Collier DCanterbury Jr '9527210120.44
19 Mike Busconi DWinchendon Pg 27210120.44
7 Trey Palczynski DTabor Jr '9527210120.44
16 Jordan Moore DProctor Jr '9427012120.44
3 Nicholas Holt DTabor Jr '9527012120.44
2 Connor Light DAndover Sr 2565110.44
22 Peter Hameline DTaft Sr '942328100.43
19 Tyler Difrancesco DKingswood Oxford Jr '96212790.43
29 Conor Thomson DHoosac Jr '96141560.43
21 Sean O'Brien DTilton Jr '9533410140.42
20 Brien Diffley DBB&N Jr '952638110.42
3 Ryan Begoon DHotchkiss Sr '942638110.42
3 Bryce Jurk DTrinity-Pawling Sr '942638110.42
22 Peter Mumford DGroton Sr '94191780.42
11 Patrick Houghton FDPomfret Pg '942455100.42
23 Michael Young DRivers G8 '982939120.41
19 Brendan Flanagan DLawrence Academy Jr '942756110.41
19 Erik Rost DWestminster Jr '9527110110.41
2 Sean Bellefeuille DSt. Mark's So '9627110110.41
6 Zach Giuttari DLoomis Chaffee So '962546100.40
4 Alex Mann DMilton Jr '96232790.39
4 Andrew Neary DDexter Sr 182570.39
3 Mike Lee DGunnery So '9631111120.39
25 Wiley Sherman DHotchkiss Jr '952646100.38
6 Mitch Barrington DDexter Sr 2628100.38
14 Yannick Martel DHebron Jr '95131450.38
7 Nick Viceconte FDBrunswick Sr '942938110.38
3 Seth Cupak DWilliston Northampton Jr '95243690.38
4 Harrison Markell DMiddlesex So '97220880.36
17 Colin McCabe DThayer Fr '98254590.36
3 Jeremy Bergeron DMiddlesex Jr '94253690.36
4 Willie Brooks DSalisbury Sr '942855100.36
15 Zachary Mirageas DGovernor's So '9728010100.36
4 Danny Snyder DWestminster Sr 230880.35
4 Sam Hudziak DSt. Paul's Sr '93262790.35
12 Spenser Young DExeter Fr '97261890.35
16 Aaron Titcomb DSalisbury Sr '932928100.34
5 Frank Boie DRivers Fr '982928100.34
4 Tyler Granara DBelmont Hill Jr '952928100.34
11 Chris Keating DExeter Sr '942919100.34
3 Chris White DBrooks So '963019100.33
11 Jarod Segal DWinchendon Pg 273690.33
12 Steve Donahue DHebron Pg '94271890.33
5 Billy Sweezey DNoble & Greenough So '96271890.33
16 Connor Cranston DWinchendon Pg 270990.33
6 Camil Blanchet FDDeerfield Jr '94247180.33
3 Max King DPomfret Sr '93244480.33
22 Evan Sliker DKingswood Oxford So '9761120.33
8 Chris Capizzano DKent Sr 281890.32
17 Dorien Llewellyn DGroton So '96255380.32
15 Michael Kim DAndover Jr '95254480.32
5 Jack Carroll DCushing So '9632010100.31
24 Samuel Greenfield DMoses Brown Jr 163250.31
2 Stephen Ward DMoses Brown Sr 162350.31
2 Danny Kelly DBelmont Hill Jr '95294590.31
15 Isaac Lipton DNorthfield Mt. Hermon Jr '95262680.31
7 Bryan Parsons DHebron Pg '93261780.31
4 Marc-Antoine Lacharite DHoosac Sr '95133140.31
4 Marcello Nicoletti DWorcester Academy Fr '97232570.30
9 Connor Elsenbeck FDMillbrook Pg '94301890.30
5 Ian Poundja-Bertrand DHebron So '96273580.30
9 Andrew Sullivan FDTilton Jr '953437100.29
3 Jake Secatore DAndover Pg 242570.29
6 Gunnar Merrick FDPomfret Jr '95242570.29
21 Jason Cahoon DGroton So '96241670.29
3 Sean Barry DBrewster Academy Pg 241670.29
13 Peter Christie DExeter Fr '97282680.29
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey So '97211560.29
8 Nick Quillin DGunnery Jr '96252570.28
13 Cody Lefler DTrinity-Pawling Sr '95250770.28
5 Evan Williams DMillbrook Jr '95250770.28
4 Matt Bytalan DLoomis Chaffee Sr '93250770.28
16 Billy Malloy DRoxbury Latin So '96182350.28
7 Kyle Saidnawey DBelmont Hill Sr '94292680.28
16 Trevor McGee FDTaft So '96221560.27
17 Will Karpenski DWorcester Academy Fr '98231560.26
22 Cullen Geary DDeerfield Jr '95231560.26
23 Christian Wolter DDeerfield Sr 230660.26
19 Connor McNary DVermont Academy Jr '95230660.26
8 Jake Bennett DNoble & Greenough Sr 273470.26
5 Ty Jackson DWilliston Northampton Jr '96272570.26
6 Ted Lauer DProctor Sr '94272570.26
8 Xavier Morin DWestminster Sr 270770.26
2 Dominic Rovero DGunnery Jr '96313580.26
9 Oscar Arfelt DGunnery Jr '94311780.26
4 Ryan Lovell FDPingree Fr '97283470.25
8 Matt Cavanaugh DPingree Fr '98283470.25
7 Jonathan Ellis DGovernor's Jr '95280770.25
3 Nicholas Radwan FDLawrence Academy Jr '95200550.25
5 Austin Miller DMoses Brown Jr 163140.25
13 Charlie Better DBrunswick Sr '94292570.24
6 Quin Pompi DBerkshire Sr '94292570.24
5 Aidan Salerno DAvon Old Farms Jr '95291670.24
7 Joe Gentile DGroton Jr '95253360.24
26 Jake McCarthy DSt. Sebastian's Jr 251560.24
20 Sam Carlin DMiddlesex So '96251560.24
4 Matt Gilray DBrewster Academy Jr 212350.24
19 Rob Tuite DPortsmouth Abbey Jr '95211450.24
7 Owen Murphy DWorcester Academy Fr '97211450.24
2 Daniel Camilletti DHotchkiss Sr '94262460.23
9 Nolan Dow DBerwick Pg '93261560.23
23 Pat Murray DNoble & Greenough Fr '97261560.23
2 Ben Harwood DKents Hill Sr 353580.23
25 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy Fr '98221450.23
22 Marty Rubin DGunnery Sr 311670.23
2 Joe Doherty DRoxbury Latin G8 '98181340.22
27 AJ Mara DWinchendon So 90220.22
2 Joe Esposito DSt. George's Jr 231450.22
11 Tommy Grant DTaft Sr '94231450.22
13 John Scoby DVermont Academy So '96231450.22
4 Louis-Phillip Page DDeerfield So '96230550.22
11 David Giunta DBelmont Hill Fr '97283360.21
2 Tyler Niven DGovernor's So '96280660.21
24 Matt Ciulla DDexter Fr '97140330.21
23 Jack Judge DThayer So '96191340.21
3 Vincent Ditmore DChoate So '97191340.21
17 Kevin Jantz DPortsmouth Abbey Jr '96191340.21
24 Jake Donahue DBrewster Academy Pg 241450.21
5 Colin Cahill DPomfret Sr '94241450.21
18 Mac Flaherty DExeter Sr '95291560.21
12 Matt Thomas DHolderness Jr '95291560.21
27 James Gobetz DSalisbury So '96291560.21
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms Jr '95291560.21
21 Ian Keller DSt. George's Fr '97253250.20
4 John Cunningham DPomfret Sr '93252350.20
15 Brian Powers DMiddlesex So '97250550.20
5 TJ Oricchio DAlbany Academy So '97311560.19
21 Kai Frankville DGunnery Sr 311560.19
6 Jake Munroe DMilton Fr '97261450.19
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's So '96261450.19
21 Dante Tomassini DTrinity-Pawling Jr '95261450.19
4 Sam Twombly DBerwick Fr '98261450.19
6 Cam Bando DSt. Paul's So '96261450.19
5 Nick Romanov DSt. Paul's Jr '95260550.19
39 Eric Macken FDTaft Jr '95212240.19
9 Matthew-Donald Toombs FDWinchendon Jr '95212240.19
16 Peter Sikalis DCushing Pg '93324260.19
15 Stephan Mata DHoosac Sr '94161230.19
5 Drew Benjamin DProctor Sr '95273250.19
25 DJ Steed DHebron Jr '95272350.19
11 Will Blazer DNorthfield Mt. Hermon Sr '94271450.19
3 Brennan Quackenbush DNew Hampton Pg '93271450.19
17 AJ Wallace DMillbrook Jr '95271450.19
21 Brendan Joyce DLawrence Academy Jr '95270550.19
21 Michael Ryan DNew Hampton So '97270550.19
5 Keanu Hilaire DKent So '95282350.18
24 Jack McCool DSt. Sebastian's Fr '98281450.18
19 Tyler Duval DDexter Jr '95280550.18
23 Luke Hincenbergs DMillbrook Jr '95301450.17
2 Jackson Parker DHebron Jr '95241340.17
7 Ryan Jackson DPomfret Jr '95241340.17
12 Jordan Prizant DDeerfield Sr '94240440.17
2 Ryan Peterson DThayer Jr '95181230.17
8 Conor Lynch FDBrewster Academy So '95253140.16
17 Mike Harris FDBB&N So '97252240.16
24 Matt Hawkins FDNorth Yarmouth Academy Sr '95251340.16
6 Xavier Abdella DAlbany Academy So '97250440.16
6 Payton Jancsy DAndover Fr '97250440.16
24 Greg McKinnon DSt. George's Jr '95250440.16
8 Colin Molloy DRoxbury Latin So '96191230.16
5 Mark Hamilton DSalisbury Sr '94190330.16
12 Sean McGonagle DRivers Sr 262240.15
20 Cam Cundy DNew Hampton Pg 262240.15
17 Jake Mercier DNoble & Greenough Jr '95262240.15
21 Cam Kaiser DBerkshire Sr '94200330.15
5 Dennis Maier FDNorthfield Mt. Hermon Sr '94272240.15
2 Patryk Krzesaj DMilton Jr '95272240.15
10 Dylan Sobcyzk DNew Hampton Jr '96272240.15
4 Olivier Frenette DHebron Jr '94272240.15
8 Michael Ducharme DGovernor's Jr '95271340.15
5 Henry Hobbs DBrunswick Jr '95270440.15
8 Steven Yowan DChoate Jr '95270440.15
4 Nick Nonis DGovernor's Jr '95280440.14
13 David Barmish DChoate Jr '95212130.14
2 Ryan MacDougall DDexter Fr 140220.14
12 Eric Murphy DBrooks Sr 290440.14
3 Lane Valimont DAvon Old Farms Sr '94290440.14
5 Nick Gibson DHolderness Jr '96290440.14
5 Zach St. Pierre DBrooks Jr '95221230.14
2 John Gratton DBrooks Sr 302240.13
18 Jordan Roberts DVermont Academy Jr '95230330.13
27 Brian Allen DVermont Academy Jr '94230330.13
68 Matt Liebers DTaft Jr '95230330.13
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms So '96230330.13
4 Matt Williams DGunnery Sr 310440.13
26 Lonnie Taylor DCushing Pg '94321340.13
6 C.J. Mulieri DTilton Jr '95320440.13
15 Conor Breen FDMoses Brown Fr '97161120.13
20 Jake Walshe FDPortsmouth Abbey Fr '9880110.13
3 EJ Culhane DLoomis Chaffee Sr '94250330.12
21 Greg Partyka DSt. Mark's Fr '98250330.12
23 Ryan Frazier DTilton Sr 341340.12
28 Hugo Charois- Cote DHebron Jr '95260330.12
6 Charlie Dudzik DHotchkiss Jr '95260330.12
3 Kyle Lancto DAlbany Academy Jr '96272130.11
6 Ryan Barnes DTabor Jr '95272130.11
23 Will Brophy DWestminster So '96271230.11
24 Greg Krisberg DKent Fr '97270330.11
24 Ben Barton DNew Hampton So '96270330.11
6 Jon Venter DCanterbury So '96270330.11
23 Andrew Evans DPortsmouth Abbey Sr '96181120.11
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin Sr 180220.11
12 Brendan Dawson DSt. Mark's So '96280330.11
4 Bennett Morrison DKent Jr '96280330.11
12 Peter Cahill DRoxbury Latin So '96191120.11
3 Tyler Evangelous DHolderness Sr 292130.10
26 Jimmy McKee DBerkshire So '96291230.10
7 Tyler Behring FDBerkshire Sr '94291230.10
9 Michael Gurska DRivers Fr '98291230.10
21 Aidan Flanagan DAlbany Academy Jr '96290330.10
2 Eric Megnia DKimball Union So '96301230.10
6 Matt Zornik DWorcester Academy Sr '94200220.10
13 Tyler Collard DAlbany Academy Pg '93310330.10
5 Matt Trevethan DKingswood Oxford Jr '96211120.10
21 Rob Harbison DTaft Sr '94210220.10
13 Tom Biagetti DPortsmouth Abbey Jr '96210220.10
4 Trevor Cosgrove DExeter Fr '97220220.09
26 Raphael Guillebon DLawrence Academy So '96110110.09
5 Kevin Maldonado DGroton Jr '95231120.09
16 Colin DiGiacomo DKents Hill Jr '95352130.09
19 Bobby Stickles DTabor Fr '97241120.08
18 Sunho Park FDDeerfield Jr '94240220.08
5 Colin Merrill DLoomis Chaffee So '96250220.08
19 James Moeller DPomfret Sr '94250220.08
4 Chris King DGroton Sr '94250220.08
3 Robert Beshere DGroton Jr '95250220.08
7 Aidan Keohane DWestminster Pg 261120.08
9 C.J. Santora FDNew Hampton Jr '95261120.08
4 Kyle Kent FDTabor Fr '96260220.08
8 AJ Beckwith DTrinity-Pawling Jr '94260220.08
14 Joe Vingi DWinchendon Fr '97260220.08
22 Alex McDonald DBrunswick Jr '95260220.08
23 AJ James FDTrinity-Pawling Jr '95260220.08
3 Aidan Cleary DBelmont Hill Sr '94271120.07
4 Nick Staub DWilliston Northampton Jr '94271120.07
8 Cam Armstrong DBrooks Jr '95271120.07
2 Matt Daly DMiddlesex Fr '98270220.07
17 Brett Dineen DTabor Fr '97270220.07
12 Drew Spysinski FDCanterbury Jr '94270220.07
6 Nick Garofano DWilliston Northampton Fr '97270220.07
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon Fr '96270220.07
12 Tim Mercer DWilliston Northampton Jr '95270220.07
2 David Almeida DTabor So '96270220.07
25 Matt Cowles DAvon Old Farms Jr '95280220.07
6 Grant Sherman DSt. Mark's Fr '98280220.07
3 Rob Byckowski DKent Jr 280220.07
8 Tanner Miller DRivers Fr '98291120.07
4 Jack O'Donoghue DBerkshire Pg '94290220.07
6 Quincy Gregg DSalisbury So '96290220.07
7 Gib Mitchell DMillbrook Jr '95301120.07
4 Lake Miller DMillbrook Jr '95300220.07
17 Austin Timpone DKimball Union So '96300220.07
8 Griffin Foley DWilliston Northampton Sr '94150110.07
4 Mulhearn Ryan DMoses Brown Fr 161010.06
16 Cameron Cooper DMoses Brown So 160110.06
2 David Selden DGroton Fr '97170110.06
25 Chris Rota DRoxbury Latin Fr 181010.06
12 Ryan Strange FDWestminster Sr 180110.06
10 Joe Lancioni DKingswood Oxford Sr '95180110.06
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford Fr '98180110.06
24 James Conley DRoxbury Latin Jr '95191010.05
4 Zach Gardner DRoxbury Latin Jr '96190110.05
5 Eric Meyers DAndover Sr 210110.05
7 Brendan Broderick FDTaft Sr '95221010.05
23 Shamus Crowley FDWorcester Academy Jr '96220110.05
2 Giacomo Messina DSt. Paul's Fr '97220110.05
10 Alex Cramer DSt. George's Jr 220110.05
8 Jarred Kubas DDeerfield Sr '95230110.04
14 Tom Gow DWorcester Academy So '97230110.04
22 Joe Jenkins FDWorcester Academy Sr '94230110.04
11 Doug Eisman DLoomis Chaffee Jr '96241010.04
12 Alex Lopez-Wheeler DBB&N Jr 240110.04
13 Bryce Tetreault FDNorth Yarmouth Academy Jr '96240110.04
11 Stefan Page DSt. Paul's Jr '96250110.04
17 Tyler Olsson DBrewster Academy Pg 250110.04
3 Anthony Cosentino FDBerwick Fr '98250110.04
20 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy Fr '98250110.04
2 Dan Driscoll DBerkshire So '96250110.04
19 Flurin Domenig DSt. Paul's Sr '94260110.04
26 Mark McDowell DTilton Jr '95260110.04
18 Jack Ouellette DDexter So '96260110.04
6 Steven Patalano FDBB&N Jr '96260110.04
18 Will Pasik DHotchkiss So '96260110.04
27 Max Goldstein DPingree Sr 271010.04
8 Jeremy Gunn DMilton Jr '95270110.04
3 Henrik Dion DMilton So '96270110.04
18 Owen Sandercox DNorthfield Mt. Hermon So '96270110.04
16 Brian Matthews DBelmont Hill Fr '98280110.04
23 Matt Ouellette DSt. Sebastian's Jr '95280110.04
18 Nick Hoffman FDPingree Jr '95280110.04
4 Sam Jaxtimer DProctor Jr '96280110.04
9 Maxx Trotsky DPingree Fr '97280110.04
7 Kyle Sarazin DPingree So '97280110.04
24 Steve Wilk DHolderness Jr '95291010.03
27 Thomas Dockery DAvon Old Farms Jr '95290110.03
2 Mark Esposito DBrunswick Jr '95290110.03
6 Cam Beecy DKimball Union So '96300110.03
9 Michael Bohl DAlbany Academy So '97310000.00
23 JB Cline DAndover Jr '95220000.00
24 Connor Leggett DCushing Sr '94180000.00
2 Connor Van Arnam DNorthfield Mt. Hermon Sr '94250000.00
12 Kyle McLaughlin DKingswood Oxford Fr 150000.00
28 Jake Brown DNew Hampton Pg '93250000.00
39 Johnny Snell DNorth Yarmouth Academy Fr '9750000.00
24 Cam Curley FDPingree Fr '98280000.00
22 Sam Shannon DProctor So '96260000.00
23 Aidan Collins DRoxbury Latin Fr '98150000.00
6 Mathew Parker DMoses Brown Fr 160000.00
4 Dillon Wright DCanterbury Sr '9340000.00
5 Byers Kadow DDeerfield Sr '94240000.00
2 Connor McGuirk DSt. Sebastian's Sr 280000.00
11 Blaise Kilroy DBrewster Academy Jr '94250000.00
25 Cal Perry DPingree Fr '97280000.00
27 David Brower DPortsmouth Abbey Fr '97200000.00
15 Will Sanger DVermont Academy So '96230000.00
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy Fr '97200000.00
11 Kevin Rodgers DKents Hill So '9750000.00
20 Jeremy Monk DSt. George's Sr 80000.00
11 Nicholas Cioffi DMoses Brown Jr 160000.00
8 Michael Urquhart DCanterbury Sr '9460000.00
24 Derrick Spencer DExeter Fr '98190000.00
12 Hayden Town DKent Jr 150000.00
5 Wesley Bright DNorth Yarmouth Academy Jr '95200000.00
2 Jake Ruzecki FDPomfret Fr '9740000.00
5 Derin Ozturk DWestminster So '97140000.00
27 Griffin Py DExeter Jr '96290000.00
16 Scott Hooper DHotchkiss Jr '95250000.00
6 Vincent Guay-Brooks DHebron Jr '95190000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford So '96210000.00
18 Shimon Schaff DMoses Brown Jr 150000.00
6 Mack Bernard DCushing Jr '94220000.00
2 Ryan Wolter DDeerfield So '96200000.00
20 Marc Steele DExeter Jr '96110000.00
6 Max Luukko DGunnery So '95310000.00
12 Ryan Cyr DThayer Jr 250000.00
2 Jeremy Choroszy FDTilton Jr '96210000.00
8 Simon Pinsonneault DKents Hill Sr 90000.00
23 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy Fr '98250000.00
22 Joshua Stone DMoses Brown Fr '97160000.00
2 Sean Morgan DCushing So '95170000.00
3 Matt Kane FDDeerfield So '96200000.00
2 Austin Fruchter DExeter Jr '95270000.00
6 Jay Powell DWestminster Fr '97130000.00
26 Hunter Gunski DNew Hampton So '96270000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.