March 14, 2013

New England Prep Hockey Scoring All 2012-13

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
8 Tim Doherty FSt. George's Jr 251936552.20
16 Ryan Donato FDexter So '96282931602.14
14 George Hunkele LWLawrence Academy Sr '94273122531.96
14 Trevor Fidler CDexter Sr 281935541.93
9 Justin Ferreira FMiddlesex Jr '94273022521.93
19 Brett Supinski FMillbrook Jr '95242420441.83
8 Joe Caico FWorcester Academy Jr '95201917361.80
19 Logan Day DKents Hill Sr 342437611.79
18 Anthony Sabitsky FMilton '94271829471.74
9 Bobby Mullins FBB&N Jr '94262124451.73
24 Niko Rufo FKimball Union Sr '94301734511.70
17 Mike Najjar FBelmont Hill Sr '93272025451.67
14 Jared Cockrell FKents Hill Jr '95352137581.66
15 Nick Roberto FKimball Union Sr 292325481.66
27 Charlie Corcoran FBerkshire Jr '95291632481.66
3 Craig Puffer FBerkshire Jr '95291631471.62
13 Thomas Newton FLawrence Academy Sr '9421925341.62
28 Josh Vertentes FPortsmouth Abbey Fr '9821258331.57
21 Mike Kelly FHebron Sr '94272418421.56
3 Tim Harrison FDexter Sr 282122431.54
9 Lincoln Griffin FThayer So '97251424381.52
14 Jordan Abrams FBB&N Sr 251325381.52
11 AJ Lucchese FMiddlesex Sr '94271922411.52
4 Stephan Seeger FBrunswick Jr '96291727441.52
23 Lucas Bombardier FGovernor's Sr '94262118391.50
7 Will Kreitler FMiddlesex Sr '94271822401.48
16 Chris Jellison FMiddlesex Sr '94271525401.48
18 James Winkler FBerwick Jr '96242411351.46
27 Colin White FNoble & Greenough Fr 221814321.45
15 Will Golonka FBelmont Hill Jr '95292418421.45
17 Raphael Blouin FHebron Sr '9314515201.43
12 Marc Cibelli FGunnery Sr 311628441.42
22 Carl Hesler FBelmont Hill Sr '94291823411.41
16 JD Dudek FKimball Union Jr '96301725421.40
16 Connor Hegarty DBB&N Jr '9525827351.40
57 Andrew Gaus FTaft Jr '95231418321.39
15 Charley Borek FChoate So '96211712291.38
8 Colby Cretella FExeter Pg '94271918371.37
15 Jeff Celniker FCanterbury Sr '93271423371.37
5 Cam O'Neill FBB&N Jr '95221218301.36
14 Nicholas Hutchison FAvon Old Farms Jr '95281226381.36
13 Blaise Healy FTilton Sr 342224461.35
12 Payton Baldillez FTilton Pg 341927461.35
16 David Hallisey FWestminster Sr 271521361.33
17 Evan Smith FSalisbury Jr '96291919381.31
9 Will Toffey DSalisbury Jr '9429632381.31
19 Ricky Kramer FBerwick Sr '9426826341.31
14 Andrew Hood FBrewster Academy Sr 231218301.30
14 Brad Buvinow FMillbrook Sr '94301722391.30
19 Elliot Vorel FMilton Sr '94271718351.30
5 Nick Marin FWinchendon Jr '95271619351.30
21 Luke May FChoate Sr '94271223351.30
15 Trevor Yates RWDeerfield Jr '95241813311.29
5 Hunter Johnson FSt. George's So '95241318311.29
19 Garrett Hehir FCushing Sr '93321229411.28
17 Jake Lessick FExeter Pg '93291522371.28
19 Brendon Kerrigan FBB&N Sr 261716331.27
10 Cal Burke FNoble & Greenough So '97271024341.26
22 Jonathan Charbonneau FKimball Union Sr '94301423371.23
15 Joe Czarnota FBB&N Sr 261319321.23
4 Mark Dufour FKents Hill Sr 352716431.23
21 Nathan Ferriero FGovernor's Sr '94271518331.22
3 Colin Clapton FWinchendon Sr '93271221331.22
10 Shane Kavanagh FCushing Jr '95321326391.22
15 Noah Hanifin DSt. Sebastian's So 281024341.21
28 Miles Wood FNoble & Greenough So '9515810181.20
10 Vincent Gisonti FWestminster Sr 261219311.19
10 Colton King FMoses Brown So '9716811191.19
9 Ryan Mowery FWestminster Sr 271121321.19
10 Carlos Fornaris FNorthfield Mt. Hermon Jr '9527824321.19
21 Billy Olson DMiddlesex Sr '9427428321.19
17 Eric Shaw FMiddlesex So '96221511261.18
10 John Cross FExeter Sr '94281122331.18
11 Casey Miller FKimball Union Sr '9428726331.18
21 Rikard Keussen FKents Hill Sr 341228401.18
21 Nick Jermain FBrunswick So '96231215271.17
17 Anthony Bird FGunnery Sr 301817351.17
10 AJ Greer FKimball Union So '96301619351.17
17 Michael Reed FSt. George's Sr 181110211.17
13 Robert Darrar FGunnery Sr 311422361.16
12 Charlie Donners DDexter Sr 27427311.15
20 Oscar Croon FKents Hill Jr 352218401.14
17 Mark Webber FDexter Jr '95281814321.14
10 Tommy Kelley FSt. Sebastian's Sr 281517321.14
9 Vincent Russo FAvon Old Farms Sr '94221411251.14
19 Ian Speliotis FBrooks Jr '94302212341.13
13 Cameron Askew FCushing Fr '97321620361.13
20 Zachary Sabatini FTabor Sr '94241017271.13
20 Jason Kalinowski FSalisbury Sr '9524918271.13
12 Alex Esposito FLoomis Chaffee So '96251513281.12
14 Cam Laughlin FGovernor's Sr '94271416301.11
11 Hunter Luhmann FProctor So '97281813311.11
19 Tipper Higgins FBerkshire Jr '95292012321.10
21 Patrick Young RWRivers Sr 291319321.10
12 Jake Marrello FAlbany Academy So '97311816341.10
17 Nate Antesberger FVermont Academy So '96231015251.09
18 Neil Conway FThayer Jr '9425720271.08
15 Brendan Soucie FKent Jr '95271613291.07
19 Corey Ronan FSt. Sebastian's Jr '95281119301.07
8 Ryan Glantz FProctor Sr '9428921301.07
12 Brennan Kee FAvon Old Farms Sr '9328525301.07
14 Patrick Lackey FExeter Pg '93291516311.07
11 Mason Krueger FAvon Old Farms Sr '94291318311.07
7 Anthony Luzzi FGunnery Sr 29823311.07
19 Nathaniel Farrington FMoses Brown Sr 1698171.06
9 Trevor Kacz FDMoses Brown Jr 16611171.06
21 Cam Wright FVermont Academy So '96231212241.04
21 Cory Swift FLoomis Chaffee Jr '95251214261.04
17 Charlie Zuccarini FTrinity-Pawling Jr '94261512271.04
18 Joseph Slovak FTabor Jr '95271711281.04
4 Anthony Maiuri FNew Hampton Sr 271513281.04
19 Shane Sellar FCanterbury So '97271315281.04
12 Erik Foley FTabor Fr '9727919281.04
10 Miles Gendron CRivers Jr '96291218301.03
19 Steve VanSiclen CRivers Jr '95291712291.00
15 Joe Sacco RWRivers So '96291514291.00
19 Brian Higgins FProctor Sr '93281117281.00
26 Jordan Klotz FCanterbury Pg '94271710271.00
20 Ethan Holdaway FWestminster Pg 271611271.00
9 Cody Todesco FNoble & Greenough Jr '96271512271.00
4 Tyler Wood DNoble & Greenough Sr '94271215271.00
10 Joseph Lace DLawrence Academy Sr '9427918271.00
23 Lucas Habich FCanterbury Jr '9527720271.00
26 Danny Casey FKent Sr 27522271.00
2 J. C. Brassard DNoble & Greenough Jr '9526521261.00
9 Eddie Ellis FAndover Sr 251213251.00
2 Johnny Coughlin DTrinity-Pawling Jr '95241014241.00
9 Sam Lafferty CDeerfield Jr '9524915241.00
19 Alex Gonye FDeerfield Sr '9424618241.00
19 Bobby Dray FSt. Mark's So '9622148221.00
14 Devin Brink FTrinity-Pawling Jr '9519712191.00
12 Alex Anderson FHoosac Jr '9517512171.00
9 Ace Cowans FGroton So '961275121.00
15 Caleb Fizer FKents Hill Sr 351420340.97
15 Ryan Dmowski FGunnery So '97311812300.97
20 Gregg Burmaster FKimball Union Sr '94301316290.97
23 Phil Johansson DHolderness Sr 291117280.97
16 Shawn Knowlton FAlbany Academy So '96291018280.97
12 Liam McDermott FSalisbury Sr '94291018280.97
5 Geoff Sullivan DGovernor's Sr '9328522270.96
21 Mark Bowen FCanterbury Jr '95271511260.96
12 Jake McLaughlin FSt. Sebastian's Sr 271313260.96
11 Cole Morrissette FMilton Sr '94271214260.96
10 Daniel Fritz DCanterbury Sr '9527323260.96
11 Michael Lata FAndover Jr '95251410240.96
16 Kale Johnstone FHebron Sr '9425915240.96
22 Alex Hopkins FBerwick Jr '9625717240.96
44 Cole Maier FTaft Jr '95231111220.96
16 Hank Miller LWRivers Jr '9629918270.93
16 Mitch Nylen DBrooks Sr 29324270.93
21 Stefan Malmlund FProctor Jr '95281412260.93
10 Matt Pugh FSalisbury Sr '93281214260.93
23 Max Kaufman FKent So '9628620260.93
18 Brett Strawn FWinchendon Jr '9527916250.93
14 Anthony Langevin FCanterbury Pg '9327916250.93
13 Lucas Michaud FBerwick So '97261410240.92
11 Sean Orlando FWestminster Sr 261014240.92
21 Dylan McCrory FKent Jr '95251211230.92
22 Ryan Pfeffer FThayer So '96251013230.92
16 Kristofer Shelton FSt. George's Sr 231011210.91
3 TJ Daigler FNorth Yarmouth Academy Sr '94221010200.91
20 Jeremy Carignan FBrewster Academy Sr 221010200.91
19 Joey Fallon FGunnery Jr '95311117280.90
14 Tyler Mathieu FHolderness Sr 291412260.90
2 Terrance Amorosa DHolderness Jr 291214260.90
9 Spencer Lee FNorthfield Mt. Hermon Jr '9527168240.89
8 Corey Moriarty DNorthfield Mt. Hermon Jr '9527717240.89
10 Guillaume Belec FHoosac Jr '951787150.88
9 Matt O'Donnell DLoomis Chaffee Jr '95251012220.88
7 Cam Toohey FBerwick Jr '9525715220.88
7 Charles-Alexandre Plaisir FSt. Paul's Sr '9424912210.88
13 Ben Franks FMiddlesex Jr '9424516210.88
12 Thomas Aldworth FCushing Sr '95311017270.87
10 Patrick Bartolomucci FVermont Academy Jr '9523137200.87
9 Drew Oxley FVermont Academy Sr 23614200.87
23 Michael Turner FCushing Jr '95301214260.87
18 Mitchell Smith FSalisbury Jr '96291114250.86
8 Owen Allen FSt. Mark's Fr '97281212240.86
9 Chris Reynolds FPortsmouth Abbey Sr '942199180.86
12 Matt Melanson FBelmont Hill Jr '94271112230.85
21 Liam Darcy DBerwick So '9726715220.85
14 Matt Hoover FCushing Jr '96321215270.84
18 Aidan Parker FMillbrook Jr '95301114250.83
21 Greg Conrad FBrooks Sr '94301114250.83
12 Adam Tracey FBerkshire Jr '95291410240.83
15 Francis Parenteau FHolderness Sr 291311240.83
11 Jake McDonough RWDexter Jr '9523811190.83
4 Brendan Calello FTaft Pg '9323613190.83
8 Guillaume Beaulieu FHoosac So '961759140.82
17 Jarod Fitzpatrick CWinchendon Jr '95271012220.81
9 AJ Unker FWilliston Northampton Pg '9421116170.81
7 Austin Kreinz FPortsmouth Abbey Sr '9421611170.81
10 Anthony Rinaldi FKent Jr '95261110210.81
7 Will Sleeper FNoble & Greenough Sr 26912210.81
25 Pavel Tereshchenko FTrinity-Pawling Sr '9426813210.81
22 Billy Savino FHebron Pg '9426516210.81
16 David DiSchiavi FMillbrook Pg '9430717240.80
14 Brendan Shane FGunnery Jr 29914230.79
11 William Kendrick FHolderness Sr 29815230.79
21 Gordie Borek FHolderness Sr '9429617230.79
17 James Murphy FGovernor's Sr '9428157220.79
7 Liam Feeney DDexter Jr '9528418220.79
14 Jack Fitzgerald FWestminster So '96271011210.78
14 Owen Powers FChoate Jr '9527714210.78
25 Greg Liautaud DCanterbury Sr '9427417210.78
15 Jacob Hand FSalisbury Sr '941868140.78
14 Brandon Borges FWilliston Northampton So '9626911200.77
7 Daniel Metzdorf FBB&N So '9626614200.77
2 Jonathan Grassie DBerwick Sr '9526416200.77
23 Armand Uomoleale FAvon Old Farms Sr '941373100.77
24 Joey Caffrey FChoate Jr '951758130.76
4 Bradley Potter FNorth Yarmouth Academy So '9725118190.76
24 Patrick Daly FAndover So '9625712190.76
7 Richie Boyd DCushing Jr '9532915240.75
13 Phil Klitirinos FKent Jr '9528714210.75
4 Mickey Foley FChoate Sr '9324711180.75
26 Nicholas DeVito FAlbany Academy Sr '95311013230.74
24 Ben Freeman FNorthfield Mt. Hermon So '9627128200.74
18 Joe Smith FNew Hampton So '9627812200.74
2 Anthony Barry FWorcester Academy Pg '9323107170.74
20 Rob Kiska FTaft Sr '9423611170.74
14 Hunter Laslo FTilton Sr 341510250.74
27 Doyle Somerby DKimball Union Sr '9430418220.73
28 David Storto FSt. Paul's Jr '9526613190.73
19 Derek Barach FSalisbury Jr '95291011210.72
3 Patrick Quinn FExeter Jr '9429714210.72
4 Tim Baumann DSt. George's Fr '9725810180.72
15 Connor Simon DProctor Sr '9425315180.72
21 Chris Usseglio FDPingree Jr '9628128200.71
9 Gunnar Solberg FProctor Sr '9428911200.71
13 Ian Sheridan FDDexter Jr '9528713200.71
19 Joe Welch FBelmont Hill Jr '9528515200.71
5 Ben Quick FPortsmouth Abbey Fr '972169150.71
11 Nick Boyagian FAlbany Academy So '97311111220.71
15 Alexander Hreib DSt. Mark's So 24512170.71
11 James McGarr FHoosac Jr '951766120.71
21 Tristan Rai FWestminster Jr '9527910190.70
10 Ryan Medeiros LWSt. Mark's Sr 27811190.70
3 Michael Decker DCanterbury Jr '9427217190.70
10 KJ Moore FBrooks So '9530129210.70
13 Ryan Harper FMillbrook Jr '9530129210.70
21 Luke Rivera FPomfret Sr '9420104140.70
52 James Anderson FTaft So '9623412160.70
5 Tanner Zacharewicz FTrinity-Pawling Sr '932699180.69
15 Neil Maietta DBerwick Sr '9526513180.69
8 Nate Wark FSt. Paul's Sr '9426513180.69
16 Michael Russo DLawrence Academy Sr '9426315180.69
15 Sam Levin FAvon Old Farms Jr '9529119200.69
19 Sebbi Foster FBrunswick Jr '9629911200.69
24 Andre Masse DBrunswick Sr '9329416200.69
11 Jack Ford FCushing Jr '9432139220.69
8 Connor Brassard DCushing Jr '9532814220.69
3 Filip Akermark DKents Hill Sr 35420240.69
5 Jacob Gillis FLawrence Academy Sr '942296150.68
10 Kyle Zacharewicz FTrinity-Pawling Jr '9525116170.68
8 Michael Brown FGroton Fr '9725107170.68
20 James Ricciardi FKent Jr '952589170.68
17 Nick Buly FSt. Mark's Sr 28118190.68
14 Mitchell Allen FKent Jr '9528109190.68
16 John Doherty FSt. Sebastian's Sr 28712190.68
11 Max Freeman DGunnery Sr 31813210.68
8 Fred Kaub FTabor Jr '9527108180.67
10 Jeremy Germain FChoate So '9627810180.67
18 Anthony Di Placido FWestminster So '9627711180.67
8 Peter Khoury DBrunswick Sr '9527612180.67
5 Dylan Hart FNew Hampton Jr '9427612180.67
18 Alex Spina LWHolderness Jr '9529118190.66
21 Neil Robinson FSalisbury Jr '9529109190.66
20 Mike Leary FBelmont Hill Sr '9429613190.66
14 Connor Sodergren FSt. Paul's So '9626116170.65
17 Frankie Sullivan DWestminster So '9626314170.65
4 Jeff Cyr FSt. Mark's Jr '9526314170.65
6 Chas South DTaft Sr '9423510150.65
16 PJ Johnson DGroton Jr '9523213150.65
7 Alec Barre FHoosac Jr '951747110.65
14 Mark Upton FDSt. Mark's Sr 28711180.64
6 Will D'Orsi FSt. Sebastian's So '9728711180.64
17 Lewis Zerter-Gossage FKent Jr '9528612180.64
3 Michael Damien DProctor Jr '9528513180.64
3 Dalton MacAfee DSt. Sebastian's Sr 28414180.64
7 Conal Lynch FAndover Pg 2588160.64
8 Colton Ackerman FNorth Yarmouth Academy Jr '962579160.64
19 Matt Holtshouser DBrewster Academy Pg 25511160.64
6 Jon Barry DThayer Jr '9525511160.64
22 Max Harrington DLoomis Chaffee Sr '9425412160.64
3 Brian Rowland DBB&N Sr 22410140.64
7 Thomas Quinlan FWinchendon Pg 27107170.63
16 J.T. Lynch FSt. Mark's Sr 2798170.63
10 William Flynn FWilliston Northampton So '952789170.63
6 Griff Martin DAvon Old Farms Sr '9427314170.63
14 Shawn Khachadourian FPingree Jr '9627215170.63
22 Ryan Segalla DSalisbury Sr '9429108180.62
28 Connor Moore DBrooks Fr '9729108180.62
18 EJ Rauseo FBelmont Hill Sr '9329810180.62
14 Matt Lombardozzi DRivers So '9729414180.62
11 Patrick Harvey FGroton Sr 21310130.62
19 Ryan Gouveia FNorthfield Mt. Hermon Sr '942697160.62
21 Ryan Doppelheuer FHotchkiss Sr '932679160.62
12 Alex Joscelyn-Loomis DBerwick Sr '9526412160.62
7 Max Ginsberg FRoxbury Latin Fr '971847110.61
22 Kurt Rodrigues FVermont Academy Sr 2377140.61
8 Pat Lynch DVermont Academy Sr 23311140.61
10 Nick O'Connor FBerkshire Jr '9428134170.61
22 Alex Calabro FSt. Sebastian's Sr 28116170.61
7 Pat Daley LWRivers So '9728611170.61
9 Matt Michaud FKimball Union Sr '9430711180.60
18 Mark Snyder FNorth Yarmouth Academy So '972587150.60
9 Alex Corvi FBrewster Academy Pg 2569150.60
10 Dominic Franco FPomfret Jr '9625510150.60
24 Mario Benicky FWestminster Jr '952797160.59
22 Jean-Gabriel Lacombe FWilliston Northampton Sr '9427610160.59
6 Mike Graham DKent Sr 27511160.59
16 Dominic Chamard DHoosac Fr '971728100.59
21 Chase Zieky FAvon Old Farms So '962998170.59
8 Jackson Tucker FAvon Old Farms Jr '9529710170.59
15 Bryan Gerstenfeld DBerkshire Jr '9529413170.59
24 Jay D'Amour CDeerfield Sr '942468140.58
10 Cole Anderson FGunnery Sr 3199180.58
16 Daniel LaFontaine CAvon Old Farms Jr '951929110.58
11 Nick Branchina FHotchkiss Pg 2696150.58
2 Alex Nespor FCanterbury Sr '942687150.58
17 Luke Babcock FSt. Paul's Jr '952687150.58
4 Paul Amarone FTrinity-Pawling Sr '9426312150.58
9 Ghoerghe Dragomir FTrinity-Pawling Sr '9426213150.58
15 Cody Rorick FExeter Jr '952897160.57
17 Cam Patch FBrooks Jr '9528610160.57
7 Cody Champagne DAvon Old Farms Sr '9428412160.57
19 Kristofer VanGameren FLoomis Chaffee Jr '942166120.57
26 Conner Wynne DMilton Jr '9521111120.57
4 Cam Knight DLawrence Academy Jr '95143580.57
13 Chris Lannan FWorcester Academy So '962376130.57
10 Matthew Winter FGroton Fr '962586140.56
15 Tommy Dunleavy FBrunswick So '962577140.56
14 Christian Leahy FThayer Jr '952568140.56
4 Ty Amonte FThayer Fr '982568140.56
11 Nikko Markham DTilton Pg 34316190.56
20 Kevin Cotrone FNorthfield Mt. Hermon Pg '942796150.56
22 Nicolas Potvin FWinchendon Jr '942787150.56
9 Austin Goldstein FHebron Jr '952787150.56
18 Jake Rainer FLawrence Academy Fr '972778150.56
20 Sean Brennan FMilton So '962778150.56
18 Kevin Darrar FGunnery Jr '962778150.56
17 Kyle Hall FWilliston Northampton Jr '952778150.56
22 Jerome Cappadonna FPingree Sr 27510150.56
24 Jacob Farabee FMilton Sr '9427411150.56
5 Chad Malinowski DMilton Jr '9527312150.56
8 Malcolm Hayes DNew Hampton Jr '9527213150.56
10 Bobby Dutton FTaft Sr '941855100.56
7 Nick Vasilopoulos FBrooks Sr 2988160.55
12 Michael Cusato FWorcester Academy Jr '952257120.55
22 Francesco Tolfa DKents Hill Jr '9535811190.54
17 Nick Flanagan FSt. Sebastian's Jr '9526410140.54
16 Brenden Russ DChoate So '9626410140.54
13 Dan Doherty FBelmont Hill Sr '9428510150.54
2 TJ Roche DKent Sr 28312150.54
21 Brendan White DKimball Union Sr '9430511160.53
18 Michael Faulkner DBrunswick So '96154480.53
18 Austin Rook DRivers So '97152680.53
9 Tommy DeFelice FCushing Jr '9532413170.53
21 Mitch Holdsworth FHoosac Jr '96173690.53
11 P. J. Bell FNoble & Greenough Jr 173690.53
21 Matt Deveney DRoxbury Latin Sr 1964100.53
18 Dan Glavin DGroton Sr '951928100.53
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey Fr '9821110110.52
14 Dan Perry FSt. George's Sr 2366120.52
15 Henry Pierandri FDTaft Pg '942357120.52
4 AJ Latulippe FVermont Academy Sr '942348120.52
19 Andrew Popp FGroton Jr '952585130.52
16 Josh Chapman FNorth Yarmouth Academy Fr '982576130.52
2 Thomas Walsh DWilliston Northampton Sr '942567130.52
16 Cam McCusker FSt. Paul's Jr '9525211130.52
19 Ethan Studley FHebron Pg '9427113140.52
4 Nick Foland DWinchendon Sr '942786140.52
18 Max Daigle DChoate Jr '952777140.52
11 David Mitchell FTabor Jr '952777140.52
22 Scott Majkowski FMilton Jr '962768140.52
5 James McNamara DChoate Pg '9427212140.52
9 Orion Olsen LWHolderness Pg 29312150.52
22 Jack Wilson FCushing Sr '9432412160.50
4 Steven Windt DCushing Jr '9532214160.50
15 Jake Mayette FAlbany Academy Jr '9630105150.50
18 Alex Carle DKimball Union Sr '943069150.50
4 Connor Evangelista DKimball Union Sr 30213150.50
5 Kevin Merle CDexter Jr '952859140.50
9 Brendan Boyce FSt. Paul's Sr '942685130.50
16 Jason Lamot FTrinity-Pawling Jr '952667130.50
6 RJ Bishop DTrinity-Pawling Sr '9426211130.50
18 R.J. Caruso DBB&N Jr '9426211130.50
3 Maloof Mitchell FMoses Brown Sr 162680.50
20 Brody Carter FAlbany Academy Fr '9820110.50
10 Dan Mainello DAlbany Academy Sr '9531312150.48
24 Nate Summers FBerkshire Jr '952977140.48
18 Mike Menter DMiddlesex Jr '9527211130.48
7 Seth McCormick FLoomis Chaffee So '962557120.48
20 David Belluche DAndover Jr '952557120.48
22 Seamus O'Neill FAndover Sr 25210120.48
20 Steve Cochrane DThayer Jr '962356110.48
24 Oran Horn FVermont Academy Jr '952338110.48
17 Matt Foos FTaft Jr '952164100.48
21 Brandon Vigliatura FKingswood Oxford Sr '952155100.48
17 Ben Sharf FLoomis Chaffee Jr '962128100.48
12 Cory Gottfried DChoate Jr '95192790.47
3 Adam Desgagnes DHoosac Fr '97173580.47
21 Joseph Menniti DMillbrook Sr '943095140.47
13 Derek Osik FSt. Mark's Fr '9828211130.46
7 Brent Cescon RWSt. Mark's Sr 2693120.46
12 Greg Zaffino DSt. Paul's Sr '942657120.46
10 Justin Robertson FBerwick So '972456110.46
8 Stephen Marsico FLoomis Chaffee So '962447110.46
8 Adam Gaudette FThayer So '96112350.45
16 Chris Cobham FGunnery Jr 3186140.45
27 Marcel Pennartz FAlbany Academy Sr '95204590.45
43 Stanley Brenner FExeter So '9629310130.45
10 Charlie Barrow DBelmont Hill So '9629211130.45
14 Sam Muse FMiddlesex Jr '952766120.44
12 Clay Berger FMilton Jr '952757120.44
19 Mike Busconi DWinchendon Pg 27210120.44
7 Trey Palczynski DTabor Jr '9527210120.44
9 Connor Collier DCanterbury Jr '9527210120.44
16 Jordan Moore DProctor Jr '9427012120.44
3 Nicholas Holt DTabor Jr '9527012120.44
17 Kenny Nelson FChoate Sr '94183580.44
11 Nick Idi FWilliston Northampton Jr '95181780.44
7 Kevin Viglirolo FBrewster Academy Pg 2565110.44
2 Connor Light DAndover Sr 2565110.44
24 Monte Graham FThayer Fr '982538110.44
16 Kyle Nicholas FTabor Sr '932382100.43
46 Easton Miller FTaft Jr '952373100.43
13 Al Nejmeh FTaft Sr '932364100.43
22 Peter Hameline DTaft Sr '942328100.43
7 Brandon Cole FKimball Union Sr '943094130.43
20 Jake Sontag FBerkshire Jr '952848120.43
14 Ben Mello FProctor Jr '952848120.43
11 Luke O'Brien RWSt. Mark's Fr '97216390.43
18 Dan Kennedy FKingswood Oxford Sr '95215490.43
19 Tyler Difrancesco DKingswood Oxford Jr '96212790.43
29 Conor Thomson DHoosac Jr '96141560.43
19 Harry Brockman FTilton Sr 3377140.42
21 Sean O'Brien DTilton Jr '9533410140.42
17 Jacob Morrisette FBerwick Jr '962665110.42
24 Matt Arnold FWilliston Northampton Jr '952665110.42
15 Michael Snow FLawrence Academy Fr '972656110.42
3 Ryan Begoon DHotchkiss Sr '942638110.42
3 Bryce Jurk DTrinity-Pawling Sr '942638110.42
20 Brien Diffley DBB&N Jr '952638110.42
8 Bryan Green FDexter So '96195380.42
10 Robert Shaw FRoxbury Latin Jr '95192680.42
22 Peter Mumford DGroton Sr '94191780.42
14 Michael Revelakis FPomfret Jr '942473100.42
17 Jordan Jancze FDeerfield Sr '942464100.42
11 Patrick Houghton FDPomfret Pg '942455100.42
23 Michael Young DRivers G8 '982939120.41
17 Ryan Lopez FCanterbury Sr '942765110.41
20 Matthew Bouchard FHebron Sr '942765110.41
19 Brendan Flanagan DLawrence Academy Jr '942756110.41
21 Matthew Tufts FWinchendon Jr '952738110.41
2 Sean Bellefeuille DSt. Mark's So '9627110110.41
19 Erik Rost DWestminster Jr '9527110110.41
24 Simon Garneau FKents Hill Jr 3559140.40
21 Steve Henriquez FThayer Jr '952564100.40
6 Zach Giuttari DLoomis Chaffee So '962546100.40
19 Christian Simeone FThayer Fr '972537100.40
14 Cam DiSarcina FGroton Sr '95103140.40
22 Luke Eberth LWRivers Sr 2883110.39
25 Shawn Morrow FKent Sr 2874110.39
23 Nick Sanchez FChoate So '96234590.39
13 Zachary Weinger FAndover So '96233690.39
10 Anthony Scarcella FWinchendon Fr '97233690.39
8 Trevor Mallett FBerwick So '97233690.39
4 Alex Mann DMilton Jr '96232790.39
20 John Rourke FSt. Sebastian's So '96232790.39
14 Jon Malloy FBerwick Sr '95185270.39
11 Albie Giandomenico FRoxbury Latin Fr '96184370.39
4 Andrew Neary DDexter Sr 182570.39
3 Mike Lee DGunnery So '9631111120.39
20 Andrew Zona FTrinity-Pawling Sr '942673100.38
5 Matt Kobyra FHotchkiss Pg 2664100.38
2 Sean Dempsey FAlbany Academy So '972655100.38
25 Wiley Sherman DHotchkiss Jr '952646100.38
6 Mitch Barrington DDexter Sr 2628100.38
14 Yannick Martel DHebron Jr '95131450.38
20 Conor Keenan FKingswood Oxford Jr '96214480.38
17 Matthew Michaud FHolderness Jr '952956110.38
7 Nick Viceconte FDBrunswick Sr '942938110.38
11 Harry Clifford FBrunswick Sr '94243690.38
3 Seth Cupak DWilliston Northampton Jr '95243690.38
14 Edward Hannon FMoses Brown Fr 162460.38
9 Drew Sommerhof FKents Hill Jr '943567130.37
7 Caleb Kane FNew Hampton Pg '932746100.37
3 Spencer Manchuck FNorthfield Mt. Hermon So '962728100.37
14 John Barry FRoxbury Latin So '97193470.37
17 Jason Nawrocki FAndover Sr 224480.36
4 Harrison Markell DMiddlesex So '97220880.36
10 Joe Osaka FBrewster Academy Jr '95257290.36
19 Luc Woodard FSt. George's Jr '94255490.36
19 Lawrence Kemp FAndover Sr 254590.36
17 Colin McCabe DThayer Fr '98254590.36
3 Jeremy Bergeron DMiddlesex Jr '94253690.36
14 Teddy Griffin FSt. Sebastian's Jr '952864100.36
16 Quincy Oujevolk FKent Sr 2855100.36
4 Willie Brooks DSalisbury Sr '942855100.36
12 Derek Britner FProctor So '972855100.36
11 Colton Lafata FGovernor's Jr '952828100.36
15 Zachary Mirageas DGovernor's So '9728010100.36
17 Chris Adamsons FKingswood Oxford G8 '98204370.35
21 Max Krieg FSt. Paul's Sr '94233580.35
4 Danny Snyder DWestminster Sr 230880.35
15 Austin Ricci FSt. Paul's So '96267290.35
22 Ben King FMillbrook Jr '95264590.35
10 John Laurito FSt. Paul's So '96264590.35
19 Greg Pezza FHotchkiss So '96264590.35
4 Sam Hudziak DSt. Paul's Sr '93262790.35
7 Jake Saxe FTrinity-Pawling Jr '95262790.35
12 Spenser Young DExeter Fr '97261890.35
2 Peter McGinley FAvon Old Farms Sr '932955100.34
11 Matt Renzi FBerkshire Sr '942937100.34
4 Tyler Granara DBelmont Hill Jr '952928100.34
16 Aaron Titcomb DSalisbury Sr '932928100.34
5 Frank Boie DRivers Fr '982928100.34
11 Chris Keating DExeter Sr '942919100.34
24 Zach White FMillbrook Pg '933064100.33
3 Chris White DBrooks So '963019100.33
11 Andrew Bruno FBrooks Sr 275490.33
11 Jarod Segal DWinchendon Pg 273690.33
13 Dylan Holze FSalisbury Jr 272790.33
5 Billy Sweezey DNoble & Greenough So '96271890.33
12 Steve Donahue DHebron Pg '94271890.33
16 Connor Cranston DWinchendon Pg 270990.33
6 Camil Blanchet FDDeerfield Jr '94247180.33
3 Max King DPomfret Sr '93244480.33
22 Hayden Lowry FHotchkiss Sr '93243580.33
18 Tyler Proctor FHoosac Sr '94153250.33
22 Evan Sliker DKingswood Oxford So '9761120.33
24 Jared Leslie FGunnery 60220.33
18 Niko Vonakis FKent Sr 30110.33
7 Brandon Glasser FAlbany Academy Sr '943137100.32
20 Tripp Pace FGovernor's Sr '94284590.32
8 Chris Capizzano DKent Sr 281890.32
17 Dorien Llewellyn DGroton So '96255380.32
10 Thomas Chateauvert FLoomis Chaffee Jr '94254480.32
15 Michael Kim DAndover Jr '95254480.32
18 Austin Heffner FAndover Sr 253580.32
15 Justin Nantais FMillbrook Jr '95252680.32
2 Sean Sullivan LWRivers So '97221670.32
15 Robert Carmody FThayer Fr '97194260.32
3 Justin Genga FKingswood Oxford So '97192460.32
21 Danny Eruzione FCushing So '963237100.31
5 Jack Carroll DCushing So '9632010100.31
12 Henry Russell FMoses Brown So 164150.31
24 Samuel Greenfield DMoses Brown Jr 163250.31
2 Stephen Ward DMoses Brown Sr 162350.31
6 Dan Newman FHoosac Jr '95161450.31
9 Liam Ferguson FBrunswick Jr '95295490.31
2 Danny Kelly DBelmont Hill Jr '95294590.31
4 Josh LaJoie FAvon Old Farms Sr '94294590.31
19 Kyle Alexander FExeter Jr '95293690.31
23 Vito Bavaro FBrooks Fr '97266280.31
27 Vincent Lima FSt. Paul's So '96264480.31
19 Spencer Barbieri FChoate Sr '94263580.31
5 Conor Tully FBerwick So '96262680.31
15 Isaac Lipton DNorthfield Mt. Hermon Jr '95262680.31
7 Bryan Parsons DHebron Pg '93261780.31
4 Marc-Antoine Lacharite DHoosac Sr '95133140.31
19 Jeff Coutu FWorcester Academy So '97234370.30
17 Jeffrey Kirkwood FLawrence Academy Jr '95233470.30
21 Austin Lewis FSt. Sebastian's Jr '94232570.30
4 Marcello Nicoletti DWorcester Academy Fr '97232570.30
9 Connor Elsenbeck FDMillbrook Pg '94301890.30
13 Brian Smith FTabor Jr '95275380.30
2 Henry Marshall FChoate Fr '97275380.30
11 Richard Cardillo FLawrence Academy So '96274480.30
5 Ian Poundja-Bertrand DHebron So '96273580.30
27 Paul Armstrong FTilton Jr '953464100.29
9 Andrew Sullivan FDTilton Jr '953437100.29
17 Drew Flynn FHoosac So '96172350.29
19 Danny Lepage FHoosac Jr '96172350.29
9 Connor Spotts FLawrence Academy Sr 243470.29
3 Jake Secatore DAndover Pg 242570.29
6 Gunnar Merrick FDPomfret Jr '95242570.29
21 Jason Cahoon DGroton So '96241670.29
3 Sean Barry DBrewster Academy Pg 241670.29
11 Rory Gagnon FMillbrook Jr '95282680.29
13 Peter Christie DExeter Fr '97282680.29
10 David Thivierge FKents Hill Jr '95213360.29
7 Todd Bates FChoate Sr '94212460.29
8 Bobby Cloughen DPortsmouth Abbey So '97211560.29
26 Zak Anderson FPortsmouth Abbey Jr '96211560.29
10 Jake Granito FMillbrook 140440.29
20 Matt Serrao FBrooks So '9670220.29
18 Nick Tomljenovic FTilton Jr '95325490.28
24 Matt Borghi FGroton Jr '95254370.28
8 Nick Quillin DGunnery Jr '96252570.28
4 Matt Bytalan DLoomis Chaffee Sr '93250770.28
5 Evan Williams DMillbrook Jr '95250770.28
13 Cody Lefler DTrinity-Pawling Sr '95250770.28
9 Joe Feeney FDexter Fr '97183250.28
16 Billy Malloy DRoxbury Latin So '96182350.28
17 Jeff Thompson FBerkshire Jr '95296280.28
23 Sean McCarthy FSalisbury So '96295380.28
9 Charlie Michalowski FBelmont Hill So '96292680.28
7 Kyle Saidnawey DBelmont Hill Sr '94292680.28
16 Trevor McGee FDTaft So '96221560.27
15 Steven Polich FHebron Jr 111230.27
16 Travis Buck FBrunswick Sr '95265270.27
18 Julian Garritano FTrinity-Pawling Sr '94264370.27
4 Kevin Dazkevich FNorthfield Mt. Hermon Jr '95262570.27
24 PJ Kelleher FBrooks So '95304480.27
19 Mickey Henry FRoxbury Latin Sr 193250.26
8 Reilly Fallon FHebron Jr '95192350.26
17 Will Karpenski DWorcester Academy Fr '98231560.26
20 Nicolas Palandjian RWDexter Sr 231560.26
22 Cullen Geary DDeerfield Jr '95231560.26
19 Connor McNary DVermont Academy Jr '95230660.26
23 Christian Wolter DDeerfield Sr 230660.26
5 Ben Taylor FTabor Fr '97273470.26
8 Jake Bennett DNoble & Greenough Sr 273470.26
22 Taggart Corriveau FWestminster Fr '97273470.26
6 Ted Lauer DProctor Sr '94272570.26
5 Ty Jackson DWilliston Northampton Jr '96272570.26
8 Xavier Morin DWestminster Sr 270770.26
12 Tim Marks FWinchendon Pg 270770.26
17 Mathieu Boisvert FKents Hill Sr 316280.26
2 Dominic Rovero DGunnery Jr '96313580.26
9 Oscar Arfelt DGunnery Jr '94311780.26
18 Drew Mozzer FCushing Pg '94325380.25
19 Brandon Franco FPingree Jr '95284370.25
8 Bryan Platt FSalisbury Sr '94283470.25
4 Ryan Lovell FDPingree Fr '97283470.25
8 Matt Cavanaugh DPingree Fr '98283470.25
17 Jack McMahon FProctor So '95282570.25
7 Jonathan Ellis DGovernor's Jr '95280770.25
16 Ben Brower FPomfret Pg '94244260.25
14 Ben Seifert FBrooks Sr 242460.25
3 Nicholas Radwan FDLawrence Academy Jr '95200550.25
5 Austin Miller DMoses Brown Jr 163140.25
9 Travis Bobb FHoosac Sr '95162240.25
18 Hunter Jurman FLoomis Chaffee '96122130.25
22 John Phaneuf FSt. Mark's Sr 40110.25
4 Alex Criswell FTilton Jr 332680.24
4 Zachary Bunick CRivers Jr '96293470.24
6 Quin Pompi DBerkshire Sr '94292570.24
13 Charlie Better DBrunswick Sr '94292570.24
5 Aidan Salerno DAvon Old Farms Jr '95291670.24
18 Gino Roy FSt. George's So '97254260.24
3 Nick Boyle FNoble & Greenough So '95254260.24
7 Joe Gentile DGroton Jr '95253360.24
14 John Festa FAndover Jr '95252460.24
26 Jake McCarthy DSt. Sebastian's Jr 251560.24
8 Peter Bensen FAndover Jr '95251560.24
20 Sam Carlin DMiddlesex So '96251560.24
3 Brian Fredericks FPortsmouth Abbey Jr '95212350.24
4 Matt Gilray DBrewster Academy Jr 212350.24
3 Dom Senerchia FVermont Academy So '96212350.24
7 Owen Murphy DWorcester Academy Fr '97211450.24
19 Rob Tuite DPortsmouth Abbey Jr '95211450.24
17 Joe Colbert FTilton Pg 344480.24
25 Max Hegge FNew Hampton Jr '96263360.23
2 Daniel Camilletti DHotchkiss Sr '94262460.23
23 Pat Murray DNoble & Greenough Fr '97261560.23
9 Nolan Dow DBerwick Pg '93261560.23
2 DJ Nicholas FNorth Yarmouth Academy So '96132130.23
2 Ben Harwood DKents Hill Sr 353580.23
25 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy Fr '98221450.23
2 Mathieu Loiselle FVermont Academy Sr '93221450.23
22 Marty Rubin DGunnery Sr 311670.23
19 Michael Hans FAlbany Academy So '97311670.23
28 Julian Champigney FWinchendon Sr 275160.22
2 Nick Pascucci FProctor Sr '94275160.22
25 Max Shusterman FBrooks So '95274260.22
6 Blake Eberheart FNew Hampton Sr '95274260.22
22 Andrew Tullo FCanterbury Sr '94272460.22
22 Connor Mitchell FKent Sr 272460.22
2 Joe Doherty DRoxbury Latin G8 '98181340.22
9 Shamus Maloney FTabor Sr '94180440.22
27 AJ Mara DWinchendon So 90220.22
18 Christian Coratti FAlbany Academy Pg 90220.22
10 David Lackner FDeerfield Jr '95234150.22
21 Frank Zumbo FWilliston Northampton Jr 234150.22
16 Andrew Hadley FDeerfield Fr '97233250.22
13 John Scoby DVermont Academy So '96231450.22
14 Kevin Doyle FDeerfield So '95231450.22
11 Tommy Grant DTaft Sr '94231450.22
2 Joe Esposito DSt. George's Jr 231450.22
4 Louis-Phillip Page DDeerfield So '96230550.22
15 Mike Riley FPingree Fr '97284260.21
11 David Giunta DBelmont Hill Fr '97283360.21
2 Tyler Niven DGovernor's So '96280660.21
24 Matt Ciulla DDexter Fr '97140330.21
24 Justin Goldman FTilton So '97332570.21
17 Kevin Jantz DPortsmouth Abbey Jr '96191340.21
3 Vincent Ditmore DChoate So '97191340.21
23 Jack Judge DThayer So '96191340.21
15 Andrew Kelley FRoxbury Latin So '96190440.21
7 Adam Koeppel CDeerfield So '96243250.21
11 Evan Paindiris FSt. George's So 242350.21
18 Cam Kagan FWilliston Northampton Fr '97242350.21
24 Jake Donahue DBrewster Academy Pg 241450.21
5 Colin Cahill DPomfret Sr '94241450.21
7 Bailey Walsh FHolderness Jr 292460.21
24 Sam Loizeaux DAvon Old Farms Jr '95291560.21
18 Mac Flaherty DExeter Sr '95291560.21
27 James Gobetz DSalisbury So '96291560.21
12 Matt Thomas DHolderness Jr '95291560.21
22 Jimmy Burns FTilton Sr 342570.21
18 Conor Caffrey FBrewster Academy So '96254150.20
16 Jon Sheedy FThayer Sr 253250.20
21 Ian Keller DSt. George's Fr '97253250.20
4 John Cunningham DPomfret Sr '93252350.20
24 Fuller Winton FBB&N So '97252350.20
6 George Bukawyn FGroton Sr '94251450.20
15 Brian Powers DMiddlesex So '97250550.20
14 Oliver Silverson FNorth Yarmouth Academy Sr '94250550.20
16 Spencer Weeks FNew Hampton So '9550110.20
21 Kai Frankville DGunnery Sr 311560.19
5 TJ Oricchio DAlbany Academy So '97311560.19
12 Dave Canfarotta FTrinity-Pawling Sr 263250.19
15 Hartin Code FHotchkiss Pg 262350.19
6 Cam Bando DSt. Paul's So '96261450.19
21 Dante Tomassini DTrinity-Pawling Jr '95261450.19
6 Jake Munroe DMilton Fr '97261450.19
4 Sam Twombly DBerwick Fr '98261450.19
4 Sam Rice FHotchkiss Jr '95261450.19
18 Vincenzo Renda DSt. Paul's So '96261450.19
5 Nick Romanov DSt. Paul's Jr '95260550.19
39 Eric Macken FDTaft Jr '95212240.19
9 Matthew-Donald Toombs FDWinchendon Jr '95212240.19
14 Brendan Lantieri FKingswood Oxford Fr '98212240.19
16 Peter Sikalis DCushing Pg '93324260.19
17 Adam Augusta FCushing Jr '95323360.19
7 Steven Gower FMoses Brown Fr '98162130.19
17 Colby Farnham FMoses Brown So '97162130.19
15 Stephan Mata DHoosac Sr '94161230.19
17 Eric Hanover FNew Hampton Sr '95274150.19
5 Drew Benjamin DProctor Sr '95273250.19
25 DJ Steed DHebron Jr '95272350.19
21 Wiley Knight FTabor So '96271450.19
15 Andrew Corapi FNew Hampton Jr '95271450.19
3 Brennan Quackenbush DNew Hampton Pg '93271450.19
17 AJ Wallace DMillbrook Jr '95271450.19
11 Will Blazer DNorthfield Mt. Hermon Sr '94271450.19
21 Brendan Joyce DLawrence Academy Jr '95270550.19
21 Michael Ryan DNew Hampton So '97270550.19
19 Aidan McLaughlin FNorth Yarmouth Academy Sr '95221340.18
4 Connor Hannough FBrooks Sr 221340.18
11 Drew Nemirow FKingswood Oxford G8 111120.18
9 Adam Ganley FPomfret Sr '94111120.18
16 Barclay Gammill FBerkshire Fr '97110220.18
5 Keanu Hilaire DKent So '95282350.18
24 Jack McCool DSt. Sebastian's Fr '98281450.18
19 Tyler Duval DDexter Jr '95280550.18
15 Ian Foster FBrewster Academy So '96171230.18
12 Zach Higgins FPomfret Jr '94170330.18
20 Aaron Kline FWorcester Academy So '96232240.17
18 Andrew Horsfield FWorcester Academy Pg '94232240.17
24 Chance Buning FAlbany Academy Jr '95293250.17
23 Charles-Antoine Malenfant FKents Hill Jr '95352460.17
23 Luke Hincenbergs DMillbrook Jr '95301450.17
18 Ben Key-Comis FBerkshire Jr '95242240.17
7 Ryan Jackson DPomfret Jr '95241340.17
2 Jackson Parker DHebron Jr '95241340.17
12 Jordan Prizant DDeerfield Sr '94240440.17
2 Ryan Peterson DThayer Jr '95181230.17
8 Conor Lynch FDBrewster Academy So '95253140.16
10 Bryan Ackil FAndover Jr '96253140.16
17 Mike Harris FDBB&N So '97252240.16
9 Alex Gates FSt. George's Sr 252240.16
24 Matt Hawkins FDNorth Yarmouth Academy Sr '95251340.16
16 Bryan Bishop FBrewster Academy Jr '95251340.16
6 Payton Jancsy DAndover Fr '97250440.16
6 Xavier Abdella DAlbany Academy So '97250440.16
24 Greg McKinnon DSt. George's Jr '95250440.16
14 Chris Sullivan FPortsmouth Abbey Jr '95193030.16
8 Colin Molloy DRoxbury Latin So '96191230.16
5 Mark Hamilton DSalisbury Sr '94190330.16
21 Josh Jordan FNorthfield Mt. Hermon So '95263140.15
17 Brendan May FBrunswick Jr '95262240.15
12 Sean McGonagle DRivers Sr 262240.15
17 Jake Mercier DNoble & Greenough Jr '95262240.15
20 Cam Cundy DNew Hampton Pg 262240.15
22 Daniel Lehman FBB&N So '97261340.15
2 Garin Tracy FPortsmouth Abbey Sr '94201230.15
21 Cam Kaiser DBerkshire Sr '94200330.15
22 Brandon Palacio FNorthfield Mt. Hermon Jr '95274040.15
4 Olivier Frenette DHebron Jr '94272240.15
10 Dylan Sobcyzk DNew Hampton Jr '96272240.15
5 Dennis Maier FDNorthfield Mt. Hermon Sr '94272240.15
13 J.P. Schuhlen FWestminster So '97272240.15
19 Eddie Conroy FNew Hampton Pg '93272240.15
2 Patryk Krzesaj DMilton Jr '95272240.15
24 Tanner Murphy FLawrence Academy Jr '96272240.15
8 Michael Ducharme DGovernor's Jr '95271340.15
7 Matthew Muzyka FSalisbury So '96271340.15
24 Anthony Vincent FSalisbury Fr '97270440.15
8 Steven Yowan DChoate Jr '95270440.15
5 Henry Hobbs DBrunswick Jr '95270440.15
18 Riley Boivin FKents Hill Fr '97342350.15
27 Cody Walsh FDexter Jr '94283140.14
18 Teddy Zimmerman FGovernor's Jr '95282240.14
4 Nick Nonis DGovernor's Jr '95280440.14
17 Sean Deverin FAvon Old Farms Sr '94213030.14
13 David Barmish DChoate Jr '95212130.14
16 Matt Gutermann FKingswood Oxford Jr '96211230.14
3 John Pappas FWestminster Jr '96211230.14
15 Griffin Fadden FTabor Jr '95141120.14
2 Ryan MacDougall DDexter Fr 140220.14
8 Jake Landry FKimball Union Sr '94292240.14
22 Brendan Ashe FAvon Old Farms So '96292240.14
6 Hunter Dempsey RWRivers So '96291340.14
3 Lane Valimont DAvon Old Farms Sr '94290440.14
22 Sterling Weatherbie FExeter So '96290440.14
12 Eric Murphy DBrooks Sr 290440.14
5 Nick Gibson DHolderness Jr '96290440.14
5 Zach St. Pierre DBrooks Jr '95221230.14
8 Evan Dahl FLawrence Academy So '96220330.14
2 John Gratton DBrooks Sr 302240.13
9 Ronny Lestan FRoxbury Latin Fr '97152020.13
13 Jeremy Valois FHoosac Fr '97150220.13
18 Jordan Roberts DVermont Academy Jr '95230330.13
19 Austin Jadovich DAvon Old Farms So '96230330.13
27 Brian Allen DVermont Academy Jr '94230330.13
15 Christian Blais FLoomis Chaffee Jr '95230330.13
68 Matt Liebers DTaft Jr '95230330.13
20 Thad Asa FTilton Jr '95313140.13
4 Matt Williams DGunnery Sr 310440.13
26 Lonnie Taylor DCushing Pg '94321340.13
6 C.J. Mulieri DTilton Jr '95320440.13
2 Stephen Picard FLoomis Chaffee Sr 241230.13
13 Mike Somerby FGroton Sr '94161120.13
23 Alex Towey FMoses Brown So '97161120.13
15 Conor Breen FDMoses Brown Fr '97161120.13
8 Tyler Simmons FMoses Brown Sr 160220.13
20 Jake Walshe FDPortsmouth Abbey Fr '9880110.13
14 Frederic Letourneau FHotchkiss So '96252130.12
13 Donny Thompson FLoomis Chaffee Jr '95251230.12
12 Bobby Gray FBrewster Academy Jr '95251230.12
21 Greg Partyka DSt. Mark's Fr '98250330.12
27 Tyler Manchuck FNorthfield Mt. Hermon Pg '94250330.12
3 EJ Culhane DLoomis Chaffee Sr '94250330.12
23 Ryan Frazier DTilton Sr 341340.12
23 Jake Marley FNorthfield Mt. Hermon Sr '94261230.12
14 Jimmy Haddad FMilton Sr '94261230.12
6 Charlie Dudzik DHotchkiss Jr '95260330.12
24 Drew Bennett FNoble & Greenough Jr '96260330.12
28 Hugo Charois- Cote DHebron Jr '95260330.12
10 Brady Collins FHotchkiss Fr '97260330.12
3 Kyle Lancto DAlbany Academy Jr '96272130.11
6 Ryan Barnes DTabor Jr '95272130.11
16 Jonah Dwyer FMilton Sr '94272130.11
21 Alex MacIsaac FDexter Sr 272130.11
17 Alex Salalayko FPingree Jr '95271230.11
24 Jake Bosse FHebron Jr '96271230.11
23 Will Brophy DWestminster So '96271230.11
24 Ben Barton DNew Hampton So '96270330.11
6 Jon Venter DCanterbury So '96270330.11
24 Greg Krisberg DKent Fr '97270330.11
23 Andrew Evans DPortsmouth Abbey Sr '96181120.11
3 Shaun Houlihan DRoxbury Latin Sr 180220.11
7 Sacha Grahovac FSt. George's Jr '9690110.11
5 Ryan St. Pierre FPingree So '96282130.11
12 Michael Major FGovernor's Fr '97282130.11
12 Brendan Dawson DSt. Mark's So '96280330.11
5 Anthony D'Alessandro FTilton Jr '94280330.11
4 Bennett Morrison DKent Jr '96280330.11
12 Peter Cahill DRoxbury Latin So '96191120.11
11 Michael Troiano FTrinity-Pawling Sr '94191120.11
15 Danny Notice FTilton Jr '95190220.11
5 Dennis Guo FRoxbury Latin Jr '96190220.11
21 Graham Stack FBelmont Hill Sr '94292130.10
3 Tyler Evangelous DHolderness Sr 292130.10
6 Charlie McConnell FBelmont Hill So '96291230.10
9 Michael Gurska DRivers Fr '98291230.10
7 Tyler Behring FDBerkshire Sr '94291230.10
26 Jimmy McKee DBerkshire So '96291230.10
21 Aidan Flanagan DAlbany Academy Jr '96290330.10
22 Ben Coleman FHolderness Jr '95290330.10
2 Eric Megnia DKimball Union So '96301230.10
9 Eliot Heher FBrooks Sr 301230.10
6 Matt Zornik DWorcester Academy Sr '94200220.10
16 Max Marsden FPortsmouth Abbey So '96100110.10
11 Myles Horn FHebron So '95100110.10
13 Tyler Collard DAlbany Academy Pg '93310330.10
9 Charlie Mitchell FChoate So '96212020.10
5 Matt Trevethan DKingswood Oxford Jr '96211120.10
13 Tom Biagetti DPortsmouth Abbey Jr '96210220.10
21 Rob Harbison DTaft Sr '94210220.10
4 Trevor Cosgrove DExeter Fr '97220220.09
12 Adam D'Angelo FSt. George's Jr 220220.09
14 Andrew Reggio FVermont Academy So '96220220.09
11 Max Rewell FKent Sr 110110.09
26 Raphael Guillebon DLawrence Academy So '96110110.09
21 Alex DeVries RWDeerfield So '95232020.09
5 Kevin Maldonado DGroton Jr '95231120.09
20 Luke Walsh FDeerfield Sr 231120.09
5 Brian Perro FWorcester Academy Sr '95231120.09
16 Colin DiGiacomo DKents Hill Jr '95352130.09
21 Luca Tresham FAndover Sr 242020.08
11 Patrick Hadley LWDeerfield Jr '95241120.08
6 Teagan Meehan FBrewster Academy Fr '97241120.08
19 Tucker Marr FGovernor's So '96241120.08
8 Patrick Milne FMiddlesex Jr '96241120.08
14 Henry Tobin FLoomis Chaffee Jr '95241120.08
19 Bobby Stickles DTabor Fr '97241120.08
18 Sunho Park FDDeerfield Jr '94240220.08
23 Blake Armstrong FTaft Sr '93121010.08
4 Chris King DGroton Sr '94250220.08
19 James Moeller DPomfret Sr '94250220.08
3 Robert Beshere DGroton Jr '95250220.08
5 Colin Merrill DLoomis Chaffee So '96250220.08
20 Seth Wyskiel FBerwick Jr '95250220.08
11 James Nazzaro FNew Hampton Jr '95262020.08
23 Emile Lebel FBerwick Jr '95261120.08
7 Aidan Keohane DWestminster Pg 261120.08
9 C.J. Santora FDNew Hampton Jr '95261120.08
23 Tom Bradshaw FBB&N So '97261120.08
5 Charlie Owen FMiddlesex Jr '95261120.08
4 Kyle Kent FDTabor Fr '96260220.08
14 Joe Vingi DWinchendon Fr '97260220.08
23 AJ James FDTrinity-Pawling Jr '95260220.08
22 Alex McDonald DBrunswick Jr '95260220.08
8 AJ Beckwith DTrinity-Pawling Jr '94260220.08
16 Dan Weir FCanterbury So '96272020.07
8 Cam Armstrong DBrooks Jr '95271120.07
3 Aidan Cleary DBelmont Hill Sr '94271120.07
4 Nick Staub DWilliston Northampton Jr '94271120.07
9 Andrew Provost FKent So '96271120.07
12 Ben Marchand FMiddlesex So '96270220.07
12 Drew Spysinski FDCanterbury Jr '94270220.07
6 Nick Garofano DWilliston Northampton Fr '97270220.07
2 Matt Daly DMiddlesex Fr '98270220.07
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon Fr '96270220.07
12 Tim Mercer DWilliston Northampton Jr '95270220.07
17 Brett Dineen DTabor Fr '97270220.07
2 David Almeida DTabor So '96270220.07
6 Grant Sherman DSt. Mark's Fr '98280220.07
25 Matt Cowles DAvon Old Farms Jr '95280220.07
3 Rob Byckowski DKent Jr 280220.07
15 Oliver Israel FWestminster Jr '95140110.07
17 Stephen Goodwin RWRivers Sr 292020.07
8 Tanner Miller DRivers Fr '98291120.07
20 Mac Carnes FAvon Old Farms Jr '95291120.07
4 Jack O'Donoghue DBerkshire Pg '94290220.07
6 Quincy Gregg DSalisbury So '96290220.07
9 Henry Manley FBerkshire So '96290220.07
25 Jacob Paluch FKimball Union Jr '95302020.07
7 Gib Mitchell DMillbrook Jr '95301120.07
17 Austin Timpone DKimball Union So '96300220.07
4 Lake Miller DMillbrook Jr '95300220.07
5 Scott Embley FKimball Union Sr '94300220.07
8 Griffin Foley DWilliston Northampton Sr '94150110.07
3 Jon Pallotta FCushing Sr '95310220.06
15 Edmund Belsky FCushing Sr 320220.06
4 Mulhearn Ryan DMoses Brown Fr 161010.06
16 Cameron Cooper DMoses Brown So 160110.06
21 George Panichas FMoses Brown So '96160110.06
4 Oliver Jantz FPortsmouth Abbey Fr '98160110.06
25 James Haddock FTilton Pg 342020.06
8 Taiki Satoh FWinchendon Sr '95171010.06
12 Joey Savinsky FKents Hill Fr '97171010.06
2 David Selden DGroton Fr '97170110.06
25 Chris Rota DRoxbury Latin Fr 181010.06
22 Sean Godin FRoxbury Latin Fr '97181010.06
25 Brian Smyth FWestminster Fr '97181010.06
12 Ryan Strange FDWestminster Sr 180110.06
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford Fr '98180110.06
10 Joe Lancioni DKingswood Oxford Sr '95180110.06
10 Jordan Tyler FHebron Sr '94191010.05
24 James Conley DRoxbury Latin Jr '95191010.05
6 Matt Gardner FMiddlesex So '96191010.05
4 Zach Gardner DRoxbury Latin Jr '96190110.05
7 Sam Barrett-Cotter FMilton Sr '95200110.05
2 Michael Dillon FKingswood Oxford So '97211010.05
8 Carter Swanson FKingswood Oxford Fr '98210110.05
5 Eric Meyers DAndover Sr 210110.05
27 Ryan Haleski LWDeerfield Sr '94221010.05
7 Brendan Broderick FDTaft Sr '95221010.05
10 Alex Cramer DSt. George's Jr 220110.05
23 Shamus Crowley FDWorcester Academy Jr '96220110.05
11 Owen McDevitt FWorcester Academy Fr '98220110.05
2 Giacomo Messina DSt. Paul's Fr '97220110.05
5 Kyle Moynihan FBrewster Academy Pg 220110.05
15 Will Bemis FSt. George's So '96231010.04
9 Zack Cloutier FWorcester Academy Jr '96230110.04
14 Tom Gow DWorcester Academy So '97230110.04
22 Joe Jenkins FDWorcester Academy Sr '94230110.04
21 Kai Nice FNorth Yarmouth Academy Sr '94230110.04
8 Jarred Kubas DDeerfield Sr '95230110.04
15 Billy Bauckham FTrinity-Pawling Jr '95241010.04
11 Doug Eisman DLoomis Chaffee Jr '96241010.04
17 Josh Roemer-Ingles FPomfret Sr '94240110.04
26 Trevor Lachance FNorth Yarmouth Academy Fr '98240110.04
13 Bryce Tetreault FDNorth Yarmouth Academy Jr '96240110.04
12 Alex Lopez-Wheeler DBB&N Jr 240110.04
4 Jack Clark FBB&N So '97240110.04
10 Brett McGwire FTabor Sr '93240110.04
20 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy Fr '98250110.04
16 Garrett Lafata FGovernor's Fr '97250110.04
11 Stefan Page DSt. Paul's Jr '96250110.04
13 Garrett Coley FGovernor's Fr '97250110.04
3 Anthony Cosentino FDBerwick Fr '98250110.04
2 Dan Driscoll DBerkshire So '96250110.04
17 Tyler Olsson DBrewster Academy Pg 250110.04
8 Cooper Fersen FBerkshire Jr '95250110.04
2 Michael Disbury FNew Hampton Sr '93261010.04
17 Tim Allen FHotchkiss So '96261010.04
19 Flurin Domenig DSt. Paul's Sr '94260110.04
26 Mark McDowell DTilton Jr '95260110.04
12 Brayson Grant FNew Hampton Jr '95260110.04
18 Will Pasik DHotchkiss So '96260110.04
18 Jack Ouellette DDexter So '96260110.04
6 Steven Patalano FDBB&N Jr '96260110.04
7 WIll Somers FHotchkiss Fr '97260110.04
27 Max Goldstein DPingree Sr 271010.04
7 Raffi Keuroglian FCanterbury Sr '93271010.04
21 Matt Sullivan FMilton Sr '95271010.04
4 Jack Bove FAlbany Academy So '97270110.04
6 Cam Rasco FChoate So '96270110.04
23 Connor Eckenrod FGunnery Jr '95270110.04
18 Thomas Soule FNoble & Greenough Jr '95270110.04
8 Jeremy Gunn DMilton Jr '95270110.04
25 Matt Sealy FBrunswick Fr '97270110.04
18 Owen Sandercox DNorthfield Mt. Hermon So '96270110.04
3 Henrik Dion DMilton So '96270110.04
23 Matt Ouellette DSt. Sebastian's Jr '95280110.04
9 Maxx Trotsky DPingree Fr '97280110.04
4 Sam Jaxtimer DProctor Jr '96280110.04
7 Kyle Sarazin DPingree So '97280110.04
19 Jordan Babb FKimball Union Sr '94280110.04
16 Brian Matthews DBelmont Hill Fr '98280110.04
18 Nick Hoffman FDPingree Jr '95280110.04
6 Matt Gudas CHolderness Jr '95291010.03
18 Scott Mulligan FAvon Old Farms Jr '95291010.03
24 Steve Wilk DHolderness Jr '95291010.03
3 Will Carlin RWRivers Fr '97291010.03
12 Will Rogers FBrunswick So '97291010.03
5 Dan Seibel FBelmont Hill Jr '95291010.03
8 John Magliano FTilton Sr 290110.03
27 Thomas Dockery DAvon Old Farms Jr '95290110.03
2 Mark Esposito DBrunswick Jr '95290110.03
28 Parker Weekes RWHolderness Jr '95290110.03
12 Jack Doherty FKimball Union So '96301010.03
6 Cam Beecy DKimball Union So '96300110.03
13 Max Bash FKingswood Oxford So '97200000.00
25 Cal Perry DPingree Fr '97280000.00
4 Dillon Wright DCanterbury Sr '9340000.00
5 Byers Kadow DDeerfield Sr '94240000.00
20 Barrett Sogard FHotchkiss So '95140000.00
16 Colin Phelan FLoomis Chaffee Fr '97130000.00
2 Connor Van Arnam DNorthfield Mt. Hermon Sr '94250000.00
6 Jay Powell DWestminster Fr '97130000.00
19 Anthony Mantz FWilliston Northampton Jr '95160000.00
20 Nick VanBelle FBrunswick Fr '98190000.00
4 Greg Boyes FKingswood Oxford Jr '96210000.00
26 Hunter Gunski DNew Hampton So '96270000.00
39 Johnny Snell DNorth Yarmouth Academy Fr '9750000.00
16 Will Slattery FPingree Fr '97280000.00
6 Martin Buckley FRoxbury Latin So '96170000.00
24 Albert Bergeron-Gravel FCanterbury Sr '9360000.00
7 Michael Kann FExeter So '96220000.00
10 Charlie Day RWHolderness So '96290000.00
12 Cameron Neely FHotchkiss Jr '95260000.00
12 Hayden Town DKent Jr 150000.00
16 Jack Bliss FNoble & Greenough Jr '95270000.00
18 Andrew Slotnick FPomfret Jr '9520000.00
9 Christian Capello FSt. Sebastian's So '97280000.00
6 Vincent Guay-Brooks DHebron Jr '95190000.00
28 Jake Brown DNew Hampton Pg '93250000.00
36 Hunter Mahoney FNorth Yarmouth Academy Fr '9950000.00
22 Luke Crimmins FSt. George's Fr '98230000.00
18 Shimon Schaff DMoses Brown Jr 150000.00
24 Derrick Spencer DExeter Fr '98190000.00
16 Scott Hooper DHotchkiss Jr '95250000.00
7 Philip Angelo FWilliston Northampton Jr '9580000.00
23 Jack Stephenson FBrunswick Fr '97110000.00
3 Nico Manganiello FHebron Jr 100000.00
9 Kyle Keenan FKingswood Oxford Fr '98210000.00
29 Ben Storey FNorth Yarmouth Academy Fr '97220000.00
6 Michael Femia FPingree Fr '9760000.00
17 Joey Martin FRoxbury Latin Jr '96190000.00
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy Fr '97200000.00
27 Griffin Py DExeter Jr '96290000.00
9 Alex Trudeau FExeter Jr '95250000.00
22 Chris Nelms FSt. Paul's Jr '96170000.00
12 Ryan Cyr DThayer Jr 250000.00
2 Jeremy Choroszy FDTilton Jr '96210000.00
11 Blaise Kilroy DBrewster Academy Jr '94250000.00
13 Marc-Antoine Bourbonnais FKents Hill Jr '9580000.00
11 Kevin Rodgers DKents Hill So '9750000.00
10 Tyler Jones FMiddlesex Fr '98100000.00
5 Wesley Bright DNorth Yarmouth Academy Jr '95200000.00
23 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy Fr '98250000.00
15 Jim Lansing FPortsmouth Abbey Jr '96150000.00
13 Tommy von den Benken FRoxbury Latin Fr '97150000.00
20 Jeremy Monk DSt. George's Sr 80000.00
11 Nicholas Cioffi DMoses Brown Jr 160000.00
12 Jay Tucker FAndover Jr '96250000.00
10 Ben Shapiro FBB&N Fr '97200000.00
20 Marc Steele DExeter Jr '96110000.00
9 Ryan Scarfo FGovernor's Sr '9490000.00
10 Liam McNeil FMilton Sr '95150000.00
17 Peter Owen Hayward FNorthfield Mt. Hermon So '97270000.00
40 Sam Nestor FTaft Fr '9740000.00
10 Andrew Myhre FTilton Sr 200000.00
18 Spencer Lehrer FBrooks Jr '95220000.00
12 Kyle McLaughlin DKingswood Oxford Fr 150000.00
22 Matt Rhinelander FMiddlesex Fr '9770000.00
27 David Brower DPortsmouth Abbey Fr '97200000.00
22 Joshua Stone DMoses Brown Fr '97160000.00
9 Michael Bohl DAlbany Academy So '97310000.00
27 Scott Hom FBB&N So 200000.00
6 Mack Bernard DCushing Jr '94220000.00
14 Ryan Fitzpatrick FNoble & Greenough Sr 140000.00
2 Jake Ruzecki FDPomfret Fr '9740000.00
25 James Tautkus FTaft Sr '9320000.00
10 Colin Slyne FBrunswick Fr '98110000.00
12 Nick Funnell FGroton Sr '9480000.00
22 Ville-Valtteri Reini FHoosac Jr '95150000.00
8 Simon Pinsonneault DKents Hill Sr 90000.00
25 Chase Davenport FMiddlesex Fr '9890000.00
10 Sam Ober FPingree Fr '97280000.00
22 Sam Shannon DProctor So '96260000.00
23 JB Cline DAndover Jr '95220000.00
8 Michael Urquhart DCanterbury Sr '9460000.00
20 Turner Uppgren FChoate So '95140000.00
2 Sean Morgan DCushing So '95170000.00
2 Ryan Wolter DDeerfield So '96200000.00
2 Austin Fruchter DExeter Jr '95270000.00
5 Logan Adams FGunnery So '96240000.00
15 Andrew Godwin FMilton So '96180000.00
8 Ben Murphy FPomfret Pg '94170000.00
2 Connor McGuirk DSt. Sebastian's Sr 280000.00
7 Luke Swanson DKingswood Oxford So '96210000.00
15 Ryan Dailey FKingswood Oxford G8 140000.00
27 Austin Kidder FNorth Yarmouth Academy Jr '95150000.00
38 Carl Bear FNorth Yarmouth Academy Fr '97220000.00
24 Cam Curley FDPingree Fr '98280000.00
18 Brendan Mullan FRoxbury Latin Jr '96180000.00
23 Aidan Collins DRoxbury Latin Fr '98150000.00
15 Will Sanger DVermont Academy So '96230000.00
22 Brendan Pierce FDexter Jr '95180000.00
6 Mathew Parker DMoses Brown Fr 160000.00
24 Connor Leggett DCushing Sr '94180000.00
3 Matt Kane FDDeerfield So '96200000.00
22 Justin Chin Wong FGovernor's Sr '93260000.00
6 Max Luukko DGunnery So '95310000.00
14 Dante Latessa FSalisbury So '97170000.00
5 Derin Ozturk DWestminster So '97140000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.