March 13, 2016

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2015-16

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
16 Ben Finkelstein DKimball Union Sr '97352446702.00
7 Peter Housakos FDSt. Mark's Sr '96282331541.93
2 Reilly Walsh DProctor Jr '99261426401.54
4 Trevor Cosgrove DExeter Sr '97311529441.42
23 Colin Felix DSt. George's Jr '99251120311.24
16 Adam Karashik DAvon Old Farms Sr '9827326291.07
5 Colin Stevens DBrooks Sr '9726423271.04
6 Marshall Rifai DHotchkiss Jr '9819316191.00
20 Dennis Cesana DKimball Union Sr '9835727340.97
5 Frank Boie DRivers Sr '9828621270.96
24 Luke Albert DNew Hampton Jr '9833526310.94
3 Matt Dillon DCushing Sr '9732723300.94
3 Eric Jeremiah DSt. Sebastian's Jr '9828521260.93
6 Sky Silverstein DSt. George's Sr '9726816240.92
8 Ben Mirageas DAvon Old Farms So '9924616220.92
5 Jack Rathbone DDexter So '99291115260.90
22 Matt Zandi DSt. Paul's Jr '98271113240.89
21 James Callahan DSalisbury Sr '9726518230.88
8 Joel Pottruff DKents Hill Sr '9725418220.88
19 Max Fuld DBrunswick Sr '9731522270.87
6 Keith Jordan FDBerwick Sr '97271112230.85
20 Kyle Peterson DThayer Sr '9731620260.84
7 Shawn Moors DHolderness Jr '97291014240.83
17 Colin McCabe DThayer Sr '9831916250.81
24 Mike Callahan DRoxbury Latin So '9924613190.79
16 Brian Matthews DBelmont Hill Sr '98331214260.79
4 Jack Cameron DLawrence Academy So '9926515200.77
23 Pat Murray DNoble & Greenough Sr '9728120210.75
5 Matt Slick DProctor Jr '9935718250.71
4 Sam Twombly DBerwick Sr '9828812200.71
5 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy Sr '9828515200.71
20 Dayne Finnson DSalisbury Sr '9724512170.71
15 Josh Gagne DGunnery Sr '9734519240.71
23 Michael Young DRivers Jr '9832814220.69
13 Peter Christie DExeter Sr '9728316190.68
2 Jacob Dupont DExeter Sr '9731615210.68
12 Michael Ryan DTabor Sr '9730911200.67
2 Brendan Less DChoate Sr '9824511160.67
15 Tony Andreozzi DRivers Fr '0032516210.66
18 Matt Banks FDMiddlesex Sr '9722311140.64
13 Sean Hayden FDBerwick Sr '9827107170.63
6 Kyle Delmaestro DKent Jr '9724411150.63
24 Greg Krisberg DKent Sr '9724213150.63
19 Johnny Busolin DNorth Yarmouth Academy Sr '9729612180.62
3 Felix Anctil DHoosac Jr '982377140.61
2 Jordan Harris DKimball Union Fr '0035516210.60
7 Brett Dineen DTabor Sr '9730315180.60
12 Sean Kimura DHebron So '9830315180.60
5 Buddy Mrowka DMilton Jr '9827412160.59
4 Tim Baumann DSt. George's Sr '9726312150.58
3 John Murray DNoble & Greenough Fr '0028313160.57
2 Benjamin Viens DHoosac Jr '992349130.57
4 Ethan Roswell DCushing Sr '9833414180.55
11 David Giunta DBelmont Hill Sr '9733315180.55
3 Max Alsarraf DRoxbury Latin Jr '9824013130.54
6 Jamie Swiggett DLawrence Academy Jr '9826311140.54
4 Mike Seibold DWilliston Northampton Pg '9626113140.54
24 Jack McCool DSt. Sebastian's Sr '9828510150.54
17 Matt Gulack DKents Hill Sr '9828213150.54
2 Henry Thrun DSt. Mark's Fr '0130115160.53
15 Joshua Loveridge FDSt. Mark's Jr '9830016160.53
19 Justin Geary DAlbany Academy Jr '9834612180.53
7 Giacomo Messina DSt. Paul's Sr '9727410140.52
5 Corey Herron DBB&N So '9827311140.52
2 Ryan McDougall DDexter Sr '9629114150.52
12 Owen Kuhns DProctor Pg '9735216180.51
5 Mike Nantais DSt. Mark's Jr '9830213150.50
14 Jaren DeBolt DSt. George's So '9926310130.50
9 Anthony Cosentino FDBerwick Sr '9826112130.50
17 Jordan Chagnon DWorcester Academy Sr '9722110110.50
9 Danik Roy DKents Hill Sr '96165380.50
3 Colin Bernard DBrunswick Sr '9731213150.48
7 Andrew Lucas DLoomis Chaffee So '992959140.48
3 Nick Hale DSalisbury So '992548120.48
27 Max Osborne DNew Hampton Jr '9925012120.48
6 Damian Figueira DHoosac Sr '9823110110.48
12 Michael Gurska DRivers Sr '9832213150.47
4 Kyle Koopman DBerkshire Jr '9828310130.46
5 Ryan Heath DNoble & Greenough Jr '9828112130.46
18 Liam O'Sullivan DLawrence Academy Sr '9726111120.46
4 Marcello Nicoletti FDWorcester Academy Sr '972228100.45
4 Sean Holly DKents Hill Pg '972228100.45
4 Ryan Lovell DPingree Sr '9729310130.45
3 Mckay Flanagan DGunnery Sr '9734510150.44
22 Cam Boudreau DGovernor's Fr '992538110.44
8 Justin Marler DDeerfield Jr '972538110.44
11 Noah Lane DHoosac Sr '982346100.43
27 Matt Cousino DCanterbury Jr '973067130.43
3 Brendan Casey DTabor Jr '9830310130.43
9 Colin McKay DHebron Pg '9730112130.43
21 Nate Reilly DProctor Jr '9835411150.43
7 Sean Thomson DKimball Union Jr '9835312150.43
6 Kevin O'Leary DWestminster Sr '97192680.42
21 Graham Rutledge DExeter Jr '983149130.42
4 Zach Frament DTilton Sr '9831211130.42
7 Payton Jancsy DAndover Sr '972419100.42
6 Connor Dahlman DGunnery Sr '9734311140.41
20 Michael Bibbey DBB&N Sr '97222790.41
4 Michael Kesselring DNew Hampton So '0040511160.40
12 Alexander Vukota DAlbany Academy Pg '973449130.38
4 Connor Cruickshank DMillbrook Jr '982929110.38
13 Christopher Taylor DTrinity-Pawling Jr '98245490.38
6 Drew Hickey DTaft Sr '97242790.38
3 Brian Kelly DKent Sr '97240990.38
17 Joe Gilbert DBB&N Jr '982737100.37
13 Jake Gresh FDAvon Old Farms Sr '982737100.37
8 Francesco Pozzi FDBerwick Sr '97197070.37
9 Ryan Carmichael DBrunswick Jr '993029110.37
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy Sr '97221780.36
8 Brad Budman DWilliston Northampton Sr '97111340.36
3 Patrick Dawson DWestminster So '992837100.36
19 Ivan Zhuravlev DWinchendon Sr '962837100.36
2 Keelan Ulnick DGunnery Jr '983448120.35
21 Chris Hopkins DNew Hampton Pg '9734210120.35
3 Mike Kennedy DNorthfield Mt. Hermon Fr '00203470.35
13 Saku Leppanen DBrewster Academy Jr '98264590.35
2 Will Norton DGroton Jr '98262790.35
26 Nick Parody DCanterbury Jr '983046100.33
4 Max McKay DBB&N Fr '99271890.33
18 Ben Steele DKingswood Oxford Sr '97182460.33
10 Henry Alienello DMoses Brown Jr '9831010.33
18 Henry Hill DBrunswick Fr '0030110.33
11 Alex Wilkins DGunnery Jr '983429110.32
27 Brian Scoville DWinchendon Jr '99283690.32
14 Joe Vingi DWinchendon Sr '97282790.32
22 Ben Rice DNoble & Greenough So '99281890.32
8 Josh Labonte DPomfret Jr '98280990.32
21 Daniel Jayson DBrewster Academy Jr '97255380.32
10 Sam Provost DBrewster Academy Sr '14251780.32
10 Trevor Spence DNoble & Greenough So '00251780.32
19 Bobby Stickles DTabor Sr '97222570.32
16 Nate McCrone DBerwick Sr '98191560.32
3 Bryce Dolan DKimball Union So '993529110.31
3 Colby Bailey DSt. Mark's Fr '01160550.31
4 Bobby Pearl DDexter Fr '99291890.31
4 Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy Jr '99291890.31
16 Joshua Bliss DHolderness So '99290990.31
29 Robert Lombardi DMoses Brown Jr '99262680.31
6 Chase Harrington DMoses Brown So '99262680.31
3 Ryan Winn DTrinity-Pawling Jr '98233470.30
7 Alex Terry FDNew Hampton Sr '973373100.30
5 Noah Kim DCushing So '003328100.30
2 Eric Fornier DNorthfield Mt. Hermon Jr '99202460.30
19 Louis-xavier LaChapelle FDWorcester Academy So '99201560.30
12 Ryan Dale DNorthfield Mt. Hermon Pg '96200660.30
18 Tyler Forbes FDGroton So '00273580.30
18 Ryan Walsh DMillbrook Pg '97273580.30
8 Misha Song DAndover Sr '97271780.30
5 Larned Blanchard DKingswood Oxford Fr '00171450.29
6 Xavier Abdella DAlbany Academy Pg '97310990.29
9 Maxx Trotsky DPingree Sr '97284480.29
17 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy Sr '98281780.29
12 Ford Hatchett DBrooks Sr '97281780.29
17 Conor Breen DHotchkiss Jr '97253470.28
4 Cullen Young DAvon Old Farms Fr '00250770.28
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford Sr '98182350.28
6 Sean Keohan DDexter Jr '99180550.28
2 Patrick Burkinshaw DBrunswick So '99290880.28
4 Mike Armstrong DBelmont Hill Jr '98333690.27
4 Mike Belliveau DVermont Academy Jr '98331890.27
19 Luke Dow DMoses Brown Fr '01263470.27
22 Drew Bavaro DLawrence Academy Fr '00263470.27
8 Mike Bermingham DBB&N So '99262570.27
7 Kevin Lassman DWilliston Northampton Fr '00262570.27
4 Matt Fuller DBrewster Academy Sr '98262570.27
11 Mitchell Glabicki DCanterbury Jr '98303580.27
2 Steven Tettoni DHebron Jr '98301780.27
7 Faisal Al-Saif DChoate So '99232460.26
23 Mark Synnott FDBB&N So '00272570.26
9 Tristan Smith FDGroton Jr '98272570.26
12 Simon Loiselle DSt. Paul's Jr '97272570.26
6 Matt Cappucci DTilton Sr '97313580.26
16 Jordan Haney DExeter Sr '96312680.26
91 Jay Powell FDWestminster Jr '97285270.25
21 Blake Colman DSt. Sebastian's So '99282570.25
18 Sam Rand DWinchendon So '00281670.25
4 Zach Milton DRoxbury Latin So '00242460.25
6 Nathan Ellis DSalisbury Sr '98241560.25
8 Billy Overby DChoate Jr '98240660.25
9 Albie Austin DChoate Sr '97240660.25
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon Sr '96202350.25
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey Sr '98201450.25
23 Curtis Birthwright DPortsmouth Abbey Fr '00201450.25
28 John Seter DSalisbury Jr '98162240.25
4 Joonas Rautianinen DCanterbury Sr '97292570.24
27 Alex Delvento FDPingree So '98291670.24
2 Alex Sheehy DMillbrook Jr '98290770.24
14 Dana Nichols DNorth Yarmouth Academy Jr '99290770.24
7 Gabe Zornik DHebron Sr '96251560.24
6 Chris Konin FDKimball Union So '00346280.24
2 Michael D'Ambrosio DWilliston Northampton Jr '98261560.23
2 Nicholas Kender DMiddlesex Sr '97221450.23
2 Nolan McElhaney DCushing So '99313470.23
8 Sam Meau DHolderness Sr '97272460.22
2 Ryan Ashe DAvon Old Farms Jr '98271560.22
16 Cameron Schmitt DGroton So '99270660.22
3 Max Kahn DBrooks Jr '98270660.22
22 Will Stewart DHoosac Sr '97231450.22
14 Chris Maratea DBerkshire Sr '97282460.21
3 Max Ranaldi DPomfret Sr '96282460.21
9 Shawn Peckham DTilton Pg '96281560.21
11 Mike Mackintire DSt. Sebastian's Sr '97280660.21
4 Jimmy Manning DPomfret So '99280660.21
6 Justin Scott DTrinity-Pawling Sr '97241450.21
8 Carter Dwyer DKent Jr '98241450.21
21 Connor Lynch DWilliston Northampton Jr '99240550.21
5 Felix Beaulieu DKents Hill Sr '97240550.21
2 Joe Doherty DRoxbury Latin Jr '98240550.21
5 Taylor Slade DGunnery Sr '97291560.21
10 Tucker Mendonca DHebron Pg '97290660.21
5 Parker Schultz DAlbany Academy Jr '99341670.21
12 Grant Sherman DSt. Mark's Sr '98300660.20
18 Courtney Morgan DDeerfield Sr '97253250.20
24 Thomas Craft DDeerfield So '99252350.20
23 RJ Guardia DWilliston Northampton Sr '97252350.20
25 John Vander Hoeven DHotchkiss Jr '98252350.20
23 PJ Garrett DThayer So '00251450.20
15 Kyle Boudrot DWorcester Academy Jr '98200440.20
6 Leighton Nimey DVermont Academy Sr '97311560.19
4 Brian Greene DMoses Brown Jr '98263250.19
11 Alex McGaw DTilton Sr '98323360.19
7 Curtis Weyerhaeuser FDMilton Sr '97272350.19
12 Velan Nandhakumaran DMilton So '99271450.19
13 Peter Horsfall DWestminster Jr '98271450.19
4 Miller Ouellette DWinchendon Sr '97270550.19
5 Kaleb Godbout DNew Hampton Pg '97333360.18
8 Zikmund Mroz DGunnery Jr '98332460.18
15 Cam Berube DCushing So '00332460.18
4 Craig Uyeno DChoate Jr '98220440.18
4 Lorne Carter DMiddlesex Jr '98220440.18
22 Alex Suny DPingree Fr '00283250.18
12 Drew Pitcher DBerkshire Jr '97281450.18
2 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy Sr '98281450.18
11 Benjamin Ginsberg DGovernor's So '98170330.18
22 Michael Foggia DSalisbury Jr '97231340.17
5 Jamie Carnavalla DMillbrook Sr '97291450.17
4 Andy DeLalla DLoomis Chaffee Sr '97290550.17
6 Finely Mullally DThayer Jr '99301450.17
18 Michael O'Grady DRoxbury Latin Jr '99241340.17
16 Kyle Miller DTrinity-Pawling So '99241340.17
45 Reese Popkin DExeter Fr '00121120.17
24 Derrick Spencer DExeter Sr '98311450.16
17 Bret Pastor DDeerfield So '99251340.16
4 Julian Coleman DSalisbury Jr '99250440.16
16 John Morretti FDTilton Jr '98322350.16
37 Sam Savard DVermont Academy Sr '96320550.16
23 Jake Meikle DVermont Academy So '99320550.16
10 James Perullo DBelmont Hill Fr '00333250.15
27 David Brower DPortsmouth Abbey Sr '97201230.15
10 John Stookey DPortsmouth Abbey So '00200330.15
14 Reid Clemmenson FDSt. Paul's So '00200330.15
27 Jamie Hauswirth DBB&N So '99271340.15
21 Michael McGreal DAndover Jr '99271340.15
7 Tom Parker FDBB&N Sr '97270440.15
25 Owen Borek DBrooks Fr '99270440.15
24 Cam Curley DPingree Sr '98282240.14
14 Logan Hinton DWestminster Jr '97281340.14
6 Billy Zegras DBerkshire So '99281340.14
4 Will Kiley DSt. Sebastian's So '99280440.14
2 Dan Driscoll DBerkshire Sr '96280440.14
27 Ritchie Santry DGroton So '99140220.14
8 Matthew Giuttari DLoomis Chaffee So '04291340.14
7 Jed Raby DMillbrook Sr '97291340.14
2 Kyle Emery DPingree So '99291340.14
24 Ben Antonucci DHolderness Jr '98290440.14
23 David Kompson DLoomis Chaffee Jr '98290440.14
21 Noah Medalsy DMillbrook Sr '96220330.14
4 Frank Filatto DHoosac So '99220330.14
3 Paul MacDonald DExeter Jr '97301340.13
3 Egan Wolford DAlbany Academy Jr '98300440.13
18 Raphael Guillebon DPomfret Sr '96151120.13
22 Ryan Donnelly FDBB&N So '99151120.13
23 Greg McGunigle FDHolderness So '99150220.13
3 Billy Dobensky DTaft Fr '00231230.13
5 Joseph Furgiuele DHoosac Sr '98230330.13
16 Cam Lemanski DThayer So '00310440.13
18 Tommy Benjes DRivers So '99321340.13
10 John Corrigan DRivers So '99321340.13
23 Casey Winn DTrinity-Pawling Sr '97241230.13
16 Matthew Parent DPomfret Sr '96240330.13
5 Francois Laflamme DDeerfield Sr '97240330.13
5 Matt Daly DMiddlesex Sr '98161120.13
8 Matt Cavanaugh DPingree Sr '98160220.13
25 Cal Perry DPingree Sr '97160220.13
3 Galen Arnold DNorth Yarmouth Academy Jr '99160220.13
7 Theo McDowell FDSalisbury So '98160220.13
21 Greg Partyka DSt. Mark's Sr '98160220.13
21 Tyrus Xanthos DCanterbury Sr '97251230.12
2 Tim Reilly DGovernor's Jr '16251230.12
12 Olle Akermark DGovernor's Fr '00251230.12
5 Nate Gentile DPomfret So '99250330.12
21 Nicholas Vukota DAlbany Academy Jr '98340440.12
24 Brendan Killoy DAvon Old Farms Sr '97261230.12
4 David Rosen FDGovernor's Sr '97261230.12
23 Luke Caddo DCanterbury Pg '97261230.12
22 Michael Greenberg DLoomis Chaffee Jr '98260330.12
22 Michael Hughes DBrooks Fr '00260330.12
3 Nico Menconi DSt. George's Fr '99260330.12
5 Henry Girardi DSalisbury Sr '97260330.12
9 Michael Fiorini DWestminster So '99260330.12
21 Ricky Cronin DBelmont Hill Sr '97271230.11
16 Tora Liu DAndover Sr '98271230.11
15 Tim Casilli DMilton So '99270330.11
4 Matt Mullen DGroton Jr '98270330.11
20 Jake Smith DBerwick So '00270330.11
23 Matt Kenyon DPomfret Pg '96281230.11
3 Connor Boyce DWinchendon Jr '98281230.11
8 Colin O'Connor DBerkshire Jr '98281230.11
16 John Fiallo DLoomis Chaffee So '99291230.10
21 Brian Groom DLoomis Chaffee Jr '98290330.10
2 Mark Leach DNew Hampton Jr '98401340.10
4 Kyle Kent DTabor Sr '96301230.10
22 Andrew Gottfried DNorthfield Mt. Hermon Jr '98202020.10
18 James Lydon DThayer Sr '98311230.10
36 Hayden Dalton DVermont Academy Jr '98310330.10
5 Alexander Mostovoi DChoate Sr '97211120.10
24 Tim Tierney DKents Hill Pg '97211120.10
24 Ben Barton DCushing Sr '96332130.09
18 Karl-Antoine Girard DVermont Academy So '99330330.09
7 Tyler Lisieski DAlbany Academy Jr '99330330.09
15 Zach McCrystal DMiddlesex So '99221120.09
3 Owen MacIntyre DSt. Paul's Jr '98220220.09
8 Colin Fabian DGovernor's Jr '97220220.09
7 Bert Dorman DKent Sr '97231120.09
2 Adam Johnson DHotchkiss So '99230220.09
4 Henry Bishop DDeerfield Jr '98241120.08
26 Kevin Demore DRoxbury Latin Fr '00241120.08
28 Pat Lavin DVermont Academy So '98241120.08
15 Kyle Mooney DBerwick So '00240220.08
10 Justin Masella DDeerfield Jr '98240220.08
3 Jack Hayes DHolderness So '00120110.08
3 Corbin Kucera DHotchkiss Jr '98250220.08
18 Evan DeLano DWilliston Northampton So '99250220.08
3 Collin McCormack DMoses Brown So '00262020.08
24 Andrew Moynihan DLawrence Academy So '99261120.08
5 Harry Concannon DBrewster Academy Fr '00261120.08
4 Liam Flaherty DSt. Paul's Sr '97261120.08
2 Jackson Clark DSt. George's So '99260220.08
25 Jake Proccacianti DMoses Brown Fr '00260220.08
6 Aaron Pinto DAvon Old Farms So '00270220.07
5 Dan Herdiech DGroton So '99270220.07
27 Jordan Michaud DSt. Paul's So '99270220.07
9 Evan Reddick DSt. Sebastian's Jr '99281120.07
7 Kevin Hurley DBerkshire So '99281120.07
11 Ben Davis DBerwick So '99280220.07
17 Robbie Carpentier DPingree Fr '00290220.07
6 Brendan Reynolds DTabor Jr '98301120.07
19 Jake Kober FDSt. Mark's So '99300220.07
4 Mathew James DHebron Jr '98300220.07
16 James Davenport DSt. Sebastian's Fr '00151010.07
27 Anthony Dom DTilton Sr '97310220.06
5 Robert Radochia DBelmont Hill Fr '00330220.06
23 Jake Camel DMiddlesex Jr '98171010.06
20 Jack Gao DKingswood Oxford Fr '00170110.06
4 Patrick Cotton DProctor So '99351120.06
17 Keith Davis FDProctor Sr '97350220.06
17 Jack Geraghty FDKimball Union So '99181010.06
15 Brett Rudy FDGovernor's Fr '99201010.05
9 Zac Polukoff DMilton Sr '97201010.05
7 Karl Jackson DPortsmouth Abbey So '00200110.05
12 Chase Carter DPortsmouth Abbey Jr '98200110.05
7 Noah Talhami DTaft Sr '97211010.05
10 Quentin Silverio DCanterbury So '99220110.05
5 Peter Kenerson DTaft Fr '00220110.05
8 Tanner Miller DRivers Sr '98220110.05
7 Josh Lennon DTilton Jr '98241010.04
4 Luke Thompson DHotchkiss Jr '97250110.04
6 Dylan Presnal DDeerfield Jr '97250110.04
5 Alex Senesi FDGovernor's Jr '01261010.04
3 Kyle Hoffman DGovernor's Sr '96260110.04
21 Ted Oulundsen DKents Hill Sr '97270110.04
3 Mark Driscoll DBerkshire Jr '98270110.04
7 Timothy Bukowski DGroton Jr '99270110.04
9 Nick D'Urso DMillbrook So '98281010.04
24 Zak Barnes DHebron Jr '98280110.04
6 Joseph Piroli DHebron Jr '98280110.04
7 Quinn Cleary DDexter So '99290110.03
13 Liam Kelly DDexter So '98290110.03
12 Beckham Bayreuther DHolderness Fr '00290110.03
5 Noah Wing DVermont Academy Sr '97300110.03
4 Logan Stewart DSt. Mark's So '99300110.03
6 Patrick Neiswender DCushing So '00311010.03
7 Tommy Napolitano DBrunswick Jr '99310110.03
21 Grey Owens DBrunswick Jr '99310110.03
16 Matt Hammel DCushing Jr '98330110.03
14 Samuel Bird DAndover So '99270000.00
15 Matt McCormack FDBrooks Sr '97170000.00
19 Joey Schiavone DGroton Fr '00220000.00
5 Tyler McGoldrick DPingree Fr '01250000.00
15 Calvin Beck DKingswood Oxford Fr '01170000.00
3 Colin Lata DAndover Jr '98170000.00
3 Cameron Connors DBelmont Hill Sr '9740000.00
14 Mitch Nenninger FDBrooks Fr '99270000.00
10 Alden Bishop DLawrence Academy Sr '97260000.00
18 Brandon Kim DTaft Jr '98190000.00
2 Jeremy Wilson DTrinity-Pawling Jr '97230000.00
6 Lenny Brochu FDBrewster Academy Fr '00260000.00
22 Matt Gray DDexter Jr '98290000.00
20 Jared Kloc DHoosac So '00230000.00
2 Griffin Delaney DLawrence Academy Fr '00260000.00
2 Andrew Plumb DMoses Brown So '00260000.00
2 Vellu Vanttinen DSalisbury Jr '98210000.00
7 Dan Sullivan DWorcester Academy So '00220000.00
20 Alex Apgar DAndover Jr '9990000.00
16 Sasha Tertyshny DChoate So '00150000.00
17 Matthew Connolly DGovernor's Jr '98260000.00
3 Jake Miller DLawrence Academy Jr '99260000.00
19 Wilson McCloy DLoomis Chaffee Sr '97290000.00
16 Sam Bianchi FDPingree So '00290000.00
6 Trevor Ballantyne DRivers Jr '9950000.00
25 Tim Sanford DWestminster Sr '9610000.00
17 Jack Legler DAndover Jr '9810000.00
3 Troy Zellars DCanterbury Sr '9770000.00
6 Cooper Swift DChoate Fr '00200000.00
3 Seth Reinhard FDDeerfield Jr '98230000.00
4 Andrew Lane DKent So '99240000.00
3 Matthew McVeigh DMiddlesex Fr '00220000.00
17 Josh White DNoble & Greenough Sr '97280000.00
20 Connor Lavin DNorthfield Mt. Hermon Pg '97200000.00
20 Jake Sporn FDRoxbury Latin So '99240000.00
7 Tyler Jury DVermont Academy Sr '9780000.00
3 Jackson Kyser DChoate So '0070000.00
5 Josh Stich DKent Fr '00180000.00
25 Jake Shusterman DMiddlesex Jr '99130000.00
3 Michael Holmes DNew Hampton Sr '97340000.00
26 Matt McKenna FDPortsmouth Abbey So '00200000.00
5 Riley Drew DSt. Paul's Fr '00270000.00
8 Peter Masi DTrinity-Pawling Jr '98100000.00
4 Bryan Connell DWestminster Sr '96280000.00
26 Tim Longfield FDBB&N So '00150000.00
2 Connor Dow DCanterbury Jr '9850000.00
15 Connor Bowman DDexter So '99290000.00
20 Alex Klitirinos DKent Jr '97210000.00
29 Nolan Smith DKents Hill Jr '00100000.00
14 Connor McClelland DTrinity-Pawling Pg '97110000.00
28 Dante Vasconcellos DWinchendon So '99190000.00
16 Cam Cokinos DBB&N Fr '00150000.00
5 Zack Lauderback DCanterbury Jr '98140000.00
4 Jack Cary DGunnery So '00340000.00
9 Charlie Ballou DMoses Brown Fr '00230000.00
20 Ross Sigal DPomfret Jr '9800000.00
17 Greg Oakes DPortsmouth Abbey Fr '01200000.00
23 Nolan Moore FDSt. Mark's Fr '00130000.00
4 Jake Flynn DThayer Fr '01310000.00
14 Colin Regan DKingswood Oxford So '99180000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.