March 13, 2016

New England Prep Hockey Scoring All 2015-16

#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
17 Frederic Gregoire FSt. George's Sr '96252039592.36
12 Ty Amonte FThayer Sr '98301753702.33
22 Casey Carreau FThayer Jr '98313437712.29
8 Jake Pappalardo FProctor Sr '97353147782.23
7 Patrick Harper CAvon Old Farms Sr '98272039592.19
25 Patrick Shea CKimball Union Sr '97352645712.03
16 Ben Finkelstein DKimball Union Sr '97352446702.00
22 Kevin O'Neil FAlbany Academy Sr '98332144651.97
25 Luke Stevens FNoble & Greenough Sr '97282431551.96
10 Bobby Murray FNorth Yarmouth Academy Jr '98293620561.93
7 Peter Housakos FDSt. Mark's Sr '96282331541.93
12 Jamie Armstrong FAvon Old Farms Sr '98272229511.89
17 Zach Tsekos CSt. Mark's Sr '96272128491.81
11 Nicholas Boyagian FAlbany Academy Pg '97343526611.79
24 Taggart Corriveau FWestminster Sr '97282623491.75
25 Ben Solin FExeter Sr '97292128491.69
10 Brendan Lanteri FKingswood Oxford Sr '98181515301.67
13 George Sennott FKimball Union Sr '97352631571.63
16 Josh Chapman FNorth Yarmouth Academy Sr '98291829471.62
17 Drew Nemirow FKingswood Oxford Jr '99181415291.61
11 Ryan Steele FHolderness Sr '97292323461.59
7 Michael Fahie FNoble & Greenough Sr '98261922411.58
12 Cameron Donaldson FGunnery Sr '98322921501.56
17 Trevor Turnbull FMilton Sr '97271527421.56
23 Andrew Keith FNorth Yarmouth Academy Jr '99292718451.55
10 J.P. Schuhlen FWestminster Sr '97241621371.54
2 Reilly Walsh DProctor Jr '99261426401.54
6 Conor Cassidy FKents Hill Sr '96281528431.54
18 Josh Pope-Ferguson FNew Hampton Sr '98402634601.50
10 Devin Moore FExeter Sr '97311729461.48
5 Jake Witkowski FAvon Old Farms Sr '96271327401.48
8 Jakov Novak FNew Hampton Sr '98403721581.45
24 Patrick Daly FDexter Sr '96291824421.45
8 Michael Pitts FNorth Yarmouth Academy So '00291725421.45
16 Timmy Kent FLawrence Academy So '9918719261.44
11 Johnny McDermott FWestminster Sr '97251125361.44
16 Tate Singleton FProctor Jr '98352030501.43
19 Austin Magera FLawrence Academy Jr '98261720371.42
25 Aiden McDonough FThayer So '99312519441.42
4 Trevor Cosgrove DExeter Sr '97311529441.42
10 Jack Bliss FMilton Jr '98271622381.41
8 Max Sauve FTabor So '98302022421.40
15 Dominick Cappadona FPortsmouth Abbey Jr '98151011211.40
21 Ian Keller FSt. George's Sr '97262313361.38
9 Ben Thomas FWinchendon So '99211316291.38
8 Michael Brown FGroton Sr '97272215371.37
23 Spencer Fox FMilton Sr '97271225371.37
14 Ryan Lynch FCanterbury Sr '97301625411.37
22 Johnny Mulera FWinchendon Jr '99221119301.36
8 Matthew Fawcett FWinchendon So '99281820381.36
8 Cam Burke FNoble & Greenough Jr '99281820381.36
10 Matt Koopman FBerkshire Jr '98281523381.36
14 Joey Cipollone FLoomis Chaffee So '99291722391.34
9 Jack Hall FProctor Sr '97351928471.34
13 Matt Henderson FKents Hill Sr '97271224361.33
18 Tom Lee FSalisbury Sr '9724923321.33
27 Collin Nugent LWAndover Sr '9864481.33
23 Vito Bavaro FBrooks Sr '97281720371.32
4 Tyler Slusarczyk RWHolderness Sr '96291820381.31
26 Marc McLaughlin FCushing Jr '99332419431.30
22 Ryan Boucher FHebron Sr '97302316391.30
24 Andrew Dumaresque FMilton Sr '97271916351.30
16 Barclay Gammill FBerkshire Sr '97282016361.29
13 Nick Schofield FWilliston Northampton Jr '98211116271.29
11 Christian LeSueur FBrunswick Jr '99291621371.28
13 Logan Clarke FHolderness Sr '97291324371.28
9 Ronny Lestan FRoxbury Latin Sr '97221117281.27
16 Ethan Kimball FSt. Mark's Jr '99302117381.27
8 Ryan Petti FExeter Pg '97311326391.26
17 Henry Marshall FChoate Sr '97201114251.25
8 Edgars Treijs FSalisbury Sr '98251615311.24
23 Colin Felix DSt. George's Jr '99251120311.24
17 JJ Harding FLawrence Academy So '98261418321.23
20 Santeri Hartikainen FGroton So '9926824321.23
21 Kyle Keenan FKingswood Oxford Sr '9818715221.22
2 Callahan Johnson FTilton Jr '97322316391.22
12 Jimmy Duffy FRoxbury Latin So '00241415291.21
21 Jordi Jefferson FTrinity-Pawling Jr '98241316291.21
9 Nic Hamre FKimball Union Sr '97342021411.21
13 Derek Osik FSt. Mark's Sr '98301719361.20
7 WIll Somers FHotchkiss Sr '97251416301.20
9 Jordan Kaplan FSalisbury Sr '97261417311.19
11 Ryan Spillane FKents Hill Pg '97281617331.18
19 Jay O'Brien FDexter So '99291420341.17
25 Jacob Kamps FCushing Sr '97241117281.17
9 Tyler Levine FAndover Sr '97241018281.17
5 Ben Quick FPortsmouth Abbey Sr '97201211231.15
6 Bobby Beniers FMilton Jr '99271615311.15
15 Roope Hirvonen FKimball Union So '98351723401.14
14 Kevin Hock FDexter Sr '96291023331.14
16 Andrew Hadley FDeerfield Sr '9725208281.12
15 Justin Grillo FLoomis Chaffee Jr '98251117281.12
17 Daniel Haider FGunnery Sr '97341919381.12
10 John Madden FAvon Old Farms So '99261910291.12
13 RJ Murphy FSt. Sebastian's Jr '98271317301.11
12 Jack Doherty FKimball Union Sr '9629923321.10
5 Ryan Meade FTilton Pg '97321322351.09
21 Chris Theodore FHotchkiss Jr '97251017271.08
16 Adam Karashik DAvon Old Farms Sr '9827326291.07
19 Jack Goodwin FBrooks Sr '97281416301.07
17 Connor Leighton FLoomis Chaffee So '98291516311.07
9 Travis Schneider CCanterbury Sr '98301616321.07
4 Jack Stephenson FBrunswick Sr '97311716331.06
17 Charlie Lawerence FRivers Jr '98311617331.06
4 Teddy Wooding FRivers So '99321618341.06
7 Christian Faggas FBelmont Hill Sr '96331124351.06
5 Ben Taylor FTabor Sr '9722149231.05
19 TJ Walsh FCushing So '00231113241.04
12 Jack Kelly FWilliston Northampton Sr '97261611271.04
5 Colin Stevens DBrooks Sr '9726423271.04
12 Chris Brown FGroton So '99271414281.04
20 Tiger Zhang FMilton So '99271315281.04
23 Jack Dodd FCushing Pg '9632924331.03
2 Brendan Schneider FAlbany Academy Jr '98341817351.03
19 Bobby Young FKimball Union Jr '98351520351.00
12 Nick VanBelle FBrunswick Jr '98311615311.00
10 Matthew Winter FGroton Sr '96251114251.00
97 Matteo Mangiardi FTaft Jr '9724195241.00
13 Craig Needham FLawrence Academy Jr '99241410241.00
10 John Litscher FTrinity-Pawling Sr '9724915241.00
21 Alex Kolowrat FChoate Sr '9824717241.00
6 Marshall Rifai DHotchkiss Jr '9819316191.00
16 Lukas Washco FSt. George's Fr '011358131.00
5 Jack Griffin FKimball Union Sr '97351321340.97
20 Dennis Cesana DKimball Union Sr '9835727340.97
4 Jack Quinlivan FAlbany Academy Pg '96341122330.97
9 Houston Wilson FVermont Academy Sr '96331814320.97
16 Ed Hannon FTabor Jr '97301217290.97
17 Philippe Gilmour FHebron Jr '98301118290.97
19 Ryan Keelan FBerkshire Jr '98281215270.96
24 Mark Amatetti FLoomis Chaffee So '99281215270.96
14 Danny Jacobs FNoble & Greenough Sr '97281017270.96
5 Frank Boie DRivers Sr '9828621270.96
12 Billy Stahley FAndover Sr '96271610260.96
8 Owen Allen FSt. Mark's Sr '97271313260.96
7 Max Ginsberg FRoxbury Latin Sr '97241310230.96
6 Jack Luca FRoxbury Latin Fr '00241112230.96
8 Mike Lombardi FKimball Union Jr '98351320330.94
17 Brent Hill FCushing Sr '97331219310.94
24 Luke Albert DNew Hampton Jr '9833526310.94
3 Ryan Smith FTilton Pg '96321614300.94
3 Matt Dillon DCushing Sr '9732723300.94
11 Waltteri Rannisto FHebron Jr '97301414280.93
6 Jon Beniers FPomfret Jr '97281610260.93
3 Eric Jeremiah DSt. Sebastian's Jr '9828521260.93
24 Anthony Vincent FSalisbury Sr '97261014240.92
6 Sky Silverstein DSt. George's Sr '9726816240.92
11 JoJo Carbone FWilliston Northampton Jr '9725815230.92
8 Ben Mirageas DAvon Old Farms So '9924616220.92
18 Tyler Campbell FMilton So '9923714210.91
22 Chad Varney FGunnery Sr '97341021310.91
7 Ryan Deering FTrinity-Pawling Pg '9721514190.90
23 Gustaf Westlund FGunnery Jr '97311018280.90
5 Jack Rathbone DDexter So '99291115260.90
2 Henry Cormier FBrooks Sr '97281114250.89
22 Matt Zandi DSt. Paul's Jr '98271113240.89
17 Ward Betts FGroton Sr '97271014240.89
14 David Jankowski FSalisbury Sr '9726716230.88
21 James Callahan DSalisbury Sr '9726518230.88
8 Joel Pottruff DKents Hill Sr '9725418220.88
13 Michael Major FBelmont Hill Sr '97331514290.88
9 Ashton Fry FCushing Jr '98331316290.88
24 Brett Rahbany FRivers Jr '99321117280.88
10 Jonny Edelson FAndover Jr '9724912210.88
25 Trey Aiello FTrinity-Pawling Sr '9724912210.88
4 Joey Musa FTrinity-Pawling Fr '0024318210.88
19 Oliver Chau FNorthfield Mt. Hermon Sr '971686140.88
19 Max Fuld DBrunswick Sr '9731522270.87
18 Nick Godin FTabor Sr '96301214260.87
7 Joe Feeney FMiddlesex Jr '9722127190.86
8 Harry Kelleher FSt. Sebastian's Sr '9728915240.86
16 Connor Lloyd FWestminster Sr '9728717240.86
4 Danny Philbrick FBrooks Jr '97271211230.85
6 Keith Jordan FDBerwick Sr '97271112230.85
14 Griffin Clark FGovernor's Jr '9826715220.85
11 Satchel Clendenin FKent Sr '971365110.85
9 Brendan Hamblet FRivers Jr '98321413270.84
8 Oskari Jäättelä FTilton Jr '98321116270.84
22 Andrew Somerville FTilton Jr '97321017270.84
19 Christian O'Neill FBelmont Hill Jr '98311115260.84
20 Kyle Peterson DThayer Sr '9731620260.84
20 Kyle Lynch FCanterbury Sr '9730916250.83
19 Chris Connolly FTrinity-Pawling Jr '9824911200.83
10 Trent DeNuccio FLoomis Chaffee So '99291410240.83
7 Shawn Moors DHolderness Jr '97291014240.83
11 Albie Giandomenico FRoxbury Latin Sr '9623910190.83
15 Will Lafford FKents Hill Sr '9828617230.82
21 Colin McCaughey FSt. Paul's Jr '9827139220.81
18 Jack Studley FBB&N So '9927814220.81
19 Mitchel Donovan FMilton Sr '9727220220.81
16 Tabor Smith FMiddlesex Sr '962189170.81
8 Jacob Studley FMoses Brown So '9926174210.81
9 Reid Howland FGovernor's Sr '9726129210.81
13 Anthony D'Arcangelo FMoses Brown Sr '9826516210.81
10 Colin Slyne FBrunswick Sr '98311510250.81
17 Colin McCabe DThayer Sr '9831916250.81
18 Kyle Shero FKimball Union Jr '98351216280.80
9 Tommy Tanner FKent Jr '981557120.80
19 Evan Johnson FGunnery Sr '97341017270.79
26 Jack Donato FDexter Sr '9729716230.79
18 Teddy Simson FKent Sr '9724910190.79
22 Paul McAuliffe FSt. Sebastian's Sr '9824910190.79
15 Jack Hoey FChoate So '9824811190.79
24 Mike Callahan DRoxbury Latin So '9924613190.79
14 Max Brainin FCushing Sr '98331313260.79
16 Brian Matthews DBelmont Hill Sr '98331214260.79
14 Chris Lemay FNew Hampton Jr '98331016260.79
9 Paul Capozzi FBrooks Sr '9728157220.79
9 Andrew Shields FPomfret Sr '9728715220.79
22 Eric Linell FChoate Jr '9823810180.78
19 Christian Capello FRivers Sr '97321015250.78
19 Bernie McGovern FBB&N Jr '9726614200.77
4 Jack Cameron DLawrence Academy So '9926515200.77
20 Maxime Danis FHebron Sr '97301112230.77
12 Jack Nisbet FDexter So '99291111220.76
23 Luka Piccolo FMillbrook Sr '9729913220.76
18 Eric Butte FBelmont Hill Sr '97331312250.76
18 Mark Snyder FKents Hill Sr '97281011210.75
17 Jackson Sidford FBerwick So '9928813210.75
7 Mike Hardman FWinchendon So '9928417210.75
23 Pat Murray DNoble & Greenough Sr '9728120210.75
14 Mark Gallant FGroton Fr '002499180.75
77 Steven Upton FExeter Pg '9631815230.74
16 Matt Holmes FBrunswick Jr '9931716230.74
11 Tyler Carangelo CAvon Old Farms Sr '97271010200.74
16 Matt Danner FGunnery Jr '98341213250.74
21 Maxime Cote FWinchendon Sr '9726910190.73
12 David Fiset-Ross FBrewster Academy Sr '1426613190.73
21 Matthew Hayes FLawrence Academy Jr '9826613190.73
8 Andrew Lusignan FHoosac Jr '972288160.73
22 Jay Cote FTabor Jr '9922511160.73
13 Tim Drevitch FMillbrook Jr '97291011210.72
11 Lukas Uhler FNew Hampton Jr '99391117280.72
5 Matt Slick DProctor Jr '9935718250.71
24 Brandon Mitchell FPomfret Jr '98281010200.71
10 Anthony Scarcella FWinchendon Sr '9728911200.71
4 Sam Twombly DBerwick Sr '9828812200.71
7 Isac Nordstrom FKents Hill Pg '9628713200.71
5 Nick Demers DNorth Yarmouth Academy Sr '9828515200.71
9 Joe Ripa FWorcester Academy Jr '9821123150.71
6 Matt McShea FExeter Jr '98311210220.71
20 Dayne Finnson DSalisbury Sr '9724512170.71
15 Josh Gagne DGunnery Sr '9734519240.71
13 Dan Sliney FPortsmouth Abbey So '991775120.71
6 Jerry Harding FNoble & Greenough So '991757120.71
24 Chris Butler FBB&N Sr '9627118190.70
14 Kevin Drevitch FMillbrook So '9829155200.69
20 Connor Sweeney FPingree Fr '0029911200.69
21 John Femia FDexter Jr '9829614200.69
9 Sam Hesler FBelmont Hill Jr '98321111220.69
23 Michael Young DRivers Jr '9832814220.69
11 Ryan King FProctor So '99351410240.69
10 Jeremie Lavallée FTaft Jr '9825314170.68
15 Mike Riley FPingree Sr '9728109190.68
15 Brad Kittrell FPomfret Sr '9628811190.68
18 Derek Muse FBerwick Jr '9928613190.68
13 Peter Christie DExeter Sr '9728316190.68
2 Jacob Dupont DExeter Sr '9731615210.68
7 Zach Pellegrino FGunnery So '9934716230.68
17 Christian Thompson FExeter Pg '96301010200.67
18 J.D. Pogue FCanterbury Sr '9730911200.67
12 Michael Ryan DTabor Sr '9730911200.67
21 TJ Brennan FMilton Jr '9827414180.67
13 Brendan Murphy FChoate Sr '9724511160.67
2 Brendan Less DChoate Sr '9824511160.67
8 Carter Swanson FKingswood Oxford Sr '981884120.67
10 Jeremy Nadeau-Fortin FVermont Academy Sr '9732912210.66
15 Tony Andreozzi DRivers Fr '0032516210.66
6 Finn Murray FNorth Yarmouth Academy Fr '0029613190.66
14 Will Daniel FHoosac So '992378150.65
7 Owen Allan FHoosac Sr '982369150.65
9 Sam Nestor FTaft Sr '9717110110.65
14 Evan Googins FThayer So '9931119200.65
14 Bradley Ingersoll FExeter Jr '9831812200.65
12 Matt Chisholm FWinchendon Sr '9628135180.64
21 Thomas Dale FDeerfield Jr '9825610160.64
18 Matt Banks FDMiddlesex Sr '9722311140.64
21 Matthew Meikle FHebron Jr '9730811190.63
8 Jericho Petkovich FAlbany Academy So '991957120.63
13 Sean Hayden FDBerwick Sr '9827107170.63
7 Byron Welch FBerwick Jr '9827413170.63
23 Michael Holland FDeerfield Fr '992487150.63
6 Kyle Delmaestro DKent Jr '9724411150.63
21 William Blomstrom FGovernor's Jr '9824411150.63
24 Greg Krisberg DKent Sr '9724213150.63
19 Gideon Cooper FMillbrook Jr '9829711180.62
19 Johnny Busolin DNorth Yarmouth Academy Sr '9729612180.62
11 Luke O'Brien FSt. Mark's Sr '9729513180.62
9 Hunter Mahoney FNorth Yarmouth Academy Jr '9929216180.62
5 Jake Hughes FWorcester Academy Fr '012167130.62
10 Luke Israel FSalisbury Sr '982149130.62
27 Tyce Thompson FSalisbury So '9926511160.62
19 Nick Ambrozic FSt. George's Sr '9726412160.62
13 Charles Shaffer FBrunswick Fr '0031514190.61
21 Will Belec FHoosac Jr '9823104140.61
3 Felix Anctil DHoosac Jr '982377140.61
8 Evan Daddario FBelmont Hill Jr '9833614200.61
23 Cole Anderson FNew Hampton Sr '97401212240.60
2 Jordan Harris DKimball Union Fr '0035516210.60
12 Sean Kimura DHebron So '9830315180.60
7 Brett Dineen DTabor Sr '9730315180.60
16 Andre Kurtz FHotchkiss Sr '9825114150.60
15 Kevin Kastholm FAndover Jr '982779160.59
5 Buddy Mrowka DMilton Jr '9827412160.59
10 Mickey Riley FWorcester Academy Sr '9722103130.59
12 Mitchell Pelletier FWorcester Academy So '992258130.59
25 Augie Burkhardt FKent Jr '982477140.58
17 Cole Poliziani FSalisbury Sr '972468140.58
7 Jeremy Beaudoin FBrewster Academy Sr '142696150.58
19 Anthony Cieri FBrewster Academy Pg '962687150.58
12 Jacques Bouquot FSalisbury So '002669150.58
9 William Brochu FBrewster Academy Jr '972669150.58
4 Tim Baumann DSt. George's Sr '9726312150.58
22 Jack Scannell FProctor Pg '96351010200.57
3 Myles Abbate FProctor Fr '9935614200.57
10 Justin Robertson FTilton Sr '972888160.57
3 John Murray DNoble & Greenough Fr '0028313160.57
23 Erik Friberg FHebron Jr '983089170.57
12 Connor Amsley FCanterbury So '9830413170.57
2 Benjamin Viens DHoosac Jr '992349130.57
21 Junmo Kim FNorthfield Mt. Hermon Jr '97164590.56
8 Shea Courtmanche FTaft Fr '002586140.56
2 Brendan O'Connell FDeerfield Sr '962559140.56
20 Symon Tremblay FTabor Sr '972787150.56
27 Matt Allen FAvon Old Farms Jr '9927312150.56
19 Zack Mitchell FPingree Jr '9829610160.55
12 Griffen Welch FLoomis Chaffee Sr '9729610160.55
10 David Cohen FAlbany Academy Sr '9833711180.55
4 Ethan Roswell DCushing Sr '9833414180.55
11 David Giunta DBelmont Hill Sr '9733315180.55
15 Eric Cotton FProctor Jr '9735811190.54
18 Cole Joslin FProctor So '9835316190.54
11 Jack DeBoer FSalisbury So '002494130.54
9 Ray Zimmerman FTrinity-Pawling Jr '9824310130.54
3 Max Alsarraf DRoxbury Latin Jr '9824013130.54
20 Tyler Jones FSt. George's Jr '982668140.54
7 Brendan Goostray FSt. Sebastian's Jr '982668140.54
6 Jamie Swiggett DLawrence Academy Jr '9826311140.54
4 Mike Seibold DWilliston Northampton Pg '9626113140.54
7 Jack Steckler FMoses Brown So '99132570.54
19 Patrick Moynihan FNoble & Greenough Fr '012887150.54
16 Cam Stewart FKents Hill Pg '972887150.54
24 Jack McCool DSt. Sebastian's Sr '9828510150.54
19 Jack Merecki FBerwick So '0028312150.54
17 Matt Gulack DKents Hill Sr '9828213150.54
2 Henry Thrun DSt. Mark's Fr '0130115160.53
15 Joshua Loveridge FDSt. Mark's Jr '9830016160.53
13 Jeffrey Morgan FCushing Sr '9632512170.53
19 Justin Geary DAlbany Academy Jr '9834612180.53
22 Dominick Thomas FNew Hampton Sr '9738614200.53
17 Vlasislav Khrushch FNorthfield Mt. Hermon Pg '981946100.53
10 Will Robertson FKent Jr '972156110.52
16 Yan Bouchard FHoosac Sr '972357120.52
20 Dan Winslow FAvon Old Farms Sr '972777140.52
7 Giacomo Messina DSt. Paul's Sr '9727410140.52
5 Corey Herron DBB&N So '9827311140.52
8 Brett Malinowski FMillbrook Sr '972978150.52
2 Ryan McDougall DDexter Sr '9629114150.52
3 Tristan Amonte FThayer So '0031214160.52
8 John Kondub FVermont Academy Fr '003389170.52
11 Alec Andreucci FCushing Jr '9833512170.52
7 Peter Laviolette FProctor Jr '9735810180.51
12 Owen Kuhns DProctor Pg '9735216180.51
18 Ethan Destefani FGunnery Jr '9934710170.50
11 Matt Paul FRivers Jr '983288160.50
3 Billy Shea FRivers So '993288160.50
13 Brian Tobin FHebron So '983087150.50
5 Mike Nantais DSt. Mark's Jr '9830213150.50
5 Olivier Caron FWinchendon Pg '9528410140.50
16 Max Rand FBrooks So '9928212140.50
16 Sam Milnes FWilliston Northampton So '9926103130.50
14 Jaren DeBolt DSt. George's So '9926310130.50
10 Matt Toner FSt. George's So '0026211130.50
9 Anthony Cosentino FDBerwick Sr '9826112130.50
19 John-Michael DiGregorio FTaft Jr '982466120.50
13 Tyler Capello FRivers So '992457120.50
19 Jeremy Routh FKent So '982457120.50
9 Wiggle Kerbrat FDeerfield Jr '982439120.50
17 Jordan Chagnon DWorcester Academy Sr '9722110110.50
27 Cole Kodsi FNorthfield Mt. Hermon Fr '002055100.50
19 Jared DeFlippo FKingswood Oxford Sr '97186390.50
15 Sam Swanson FLawrence Academy Jr '98183690.50
9 Danik Roy DKents Hill Sr '96165380.50
10 Clay Ellerbrock FKents Hill Jr '98165380.50
10 Vilho Saariluoma FCushing So '9933610160.48
15 Hunter McCoy FExeter Fr '0031510150.48
3 Colin Bernard DBrunswick Sr '9731213150.48
7 Andrew Lucas DLoomis Chaffee So '992959140.48
21 Andrew Ray FNorth Yarmouth Academy Jr '9929410140.48
12 Nolan FitzPatrick FBB&N Fr '002776130.48
19 Nicholas Savignac FKents Hill Jr '972749130.48
8 Jonathan Porreca FHotchkiss Jr '982584120.48
24 Andy Ide FSt. George's So '992566120.48
3 Nick Hale DSalisbury So '992548120.48
19 Mathieu Vigneault FDeerfield Sr '972548120.48
27 Jordan Tonelli FTaft Fr '002539120.48
27 Max Osborne DNew Hampton Jr '9925012120.48
6 Damian Figueira DHoosac Sr '9823110110.48
19 John Peloso FVermont Academy Fr '993287150.47
14 Jonathan Folsom FBelmont Hill Jr '983278150.47
12 Michael Gurska DRivers Sr '9832213150.47
17 Peter O'Connell FBelmont Hill Jr '983086140.47
22 Dylan Cantwell FCanterbury Sr '973086140.47
12 Vito Visconti FPingree Fr '002885130.46
9 Sean Verrier FBerkshire Sr '962867130.46
8 Jack Flanagan FWestminster Jr '982858130.46
15 Chris Googins FBerkshire Sr '972858130.46
10 Wyatt Schlaht FSt. Sebastian's Fr '002849130.46
4 Kyle Koopman DBerkshire Jr '9828310130.46
5 Ryan Heath DNoble & Greenough Jr '9828112130.46
8 Toby Almeida FSt. George's Jr '992693120.46
8 Jake Rainer FLawrence Academy Sr '972648120.46
20 Brendan White FWilliston Northampton Jr '9826210120.46
18 Liam O'Sullivan DLawrence Academy Sr '9726111120.46
22 Will Christensen FAvon Old Farms Jr '9926012120.46
15 Andrew Rinaldi FKent Jr '982447110.46
19 Andrew Song FRoxbury Latin Jr '982447110.46
11 Alex Heinritz FKimball Union Jr '9835610160.46
4 Marcello Nicoletti FDWorcester Academy Sr '972228100.45
4 Sean Holly DKents Hill Pg '972228100.45
14 Matt Jacobs FNorthfield Mt. Hermon Pg '97204590.45
18 Nikolai Cherednichenko FNorthfield Mt. Hermon Sr '97202790.45
12 Matt Brooks FExeter Pg '972985130.45
20 Simon Boisvert FMillbrook Jr '982976130.45
19 Mikael Hébert FTilton Sr '962967130.45
17 Massimo Luciani FMillbrook Sr '972967130.45
26 Sean O'Connell FPingree So '992958130.45
4 Ryan Lovell DPingree Sr '9729310130.45
16 Karl Risley FSt. Paul's Jr '972766120.44
10 Brady Collins FHotchkiss Sr '97184480.44
3 Mckay Flanagan DGunnery Sr '9734510150.44
8 Justin Marler DDeerfield Jr '972538110.44
22 Cam Boudreau DGovernor's Fr '992538110.44
25 Zeke Emerson FDeerfield Sr '972529110.44
15 Robert Carmody FThayer Sr '97165270.44
19 Cullin Cosgrove FNew Hampton Pg '9739710170.44
11 Noah Lane DHoosac Sr '982346100.43
27 Matt Cousino DCanterbury Jr '973067130.43
3 Brendan Casey DTabor Jr '9830310130.43
9 Colin McKay DHebron Pg '9730112130.43
21 Nate Reilly DProctor Jr '9835411150.43
7 Sean Thomson DKimball Union Jr '9835312150.43
25 Chris Joyce FSt. Sebastian's Jr '992866120.43
20 Tommy Lyons FSt. Sebastian's Fr '002857120.43
12 Peter Mullin FSt. Sebastian's Sr '972857120.43
14 JT Chamberlain FWilliston Northampton Jr '982683110.42
13 Garrett Coley FGovernor's Sr '972665110.42
22 Mike Kutcher FBrewster Academy Pg '962665110.42
6 Kevin O'Leary DWestminster Sr '97192680.42
21 Graham Rutledge DExeter Jr '983149130.42
4 Zach Frament DTilton Sr '9831211130.42
19 Bobby Goggin FChoate Jr '982464100.42
14 Jack Bloem FKent Jr '982464100.42
14 John Barry FDeerfield Pg '972455100.42
17 Gustav Lundin FKent Jr '982437100.42
7 Payton Jancsy DAndover Sr '972419100.42
15 Brent Rickett FNorth Yarmouth Academy So '992984120.41
9 Noah Maercklein FExeter Jr '982975120.41
10 Peter Konidis FMillbrook Sr '962966120.41
9 Elliot McGuire FHolderness Jr '982966120.41
6 Connor Dahlman DGunnery Sr '9734311140.41
9 Dannick Breton FHoosac Jr '98223690.41
20 Michael Bibbey DBB&N Sr '97222790.41
2 Joe DeSimone FBB&N Sr '962756110.41
16 Steve O'Connor FMilton Jr '982756110.41
6 Drew Burke FGroton Fr '992738110.41
6 Mark Campbell FSt. Paul's Sr '962729110.41
4 Michael Kesselring DNew Hampton So '0040511160.40
9 Jeremy Brassard FTabor Jr '983048120.40
18 Hauken Washington FHotchkiss So '982573100.40
17 Adam McClay FTabor Sr '97206280.40
9 Sean Trupo FSt. Paul's Sr '97203580.40
13 Nicholas Prestia FSalisbury Sr '98153360.40
16 Alexander Agguire FAlbany Academy Pg '973376130.39
17 Nathan Smith FVermont Academy Jr '983349130.39
28 Nils Janson FKents Hill Jr '982874110.39
17 Chris Wright FPomfret Jr '982856110.39
15 Jayme Stepto FWestminster Sr '972847110.39
12 Sean Hurley FKingswood Oxford Fr '00183470.39
8 Jack Mendillo FBrunswick Sr '963148120.39
7 Mike Timperio FThayer Sr '9731210120.39
16 Charlie Parsons FRivers Jr '9831210120.39
12 Alexander Vukota DAlbany Academy Pg '973449130.38
21 Jordan Robert FGunnery Sr '9834310130.38
17 Dylan Fields FMiddlesex So '99213580.38
16 Patrick Major FMillbrook So '982956110.38
67 Ryan Moore FExeter Jr '982956110.38
4 Connor Cruickshank DMillbrook Jr '982929110.38
26 Joseph Pasquini FAlbany Academy So '993266120.38
13 Christopher Taylor DTrinity-Pawling Jr '98245490.38
6 Drew Hickey DTaft Sr '97242790.38
9 Matt Barnaby FAvon Old Farms Jr '98241890.38
3 Brian Kelly DKent Sr '97240990.38
21 Mike Ventricelli FWestminster Sr '972746100.37
18 John Giatrelis CAvon Old Farms Jr '972737100.37
17 Joe Gilbert DBB&N Jr '982737100.37
13 Jake Gresh FDAvon Old Farms Sr '982737100.37
8 Francesco Pozzi FDBerwick Sr '97197070.37
2 Patrick Daly FTabor So '983047110.37
19 Ryan Marks CCanterbury Jr '973047110.37
9 Ryan Carmichael DBrunswick Jr '993029110.37
11 Tanner Dalton FVermont Academy Sr '973348120.36
21 Matthew Guerra FCushing So '993348120.36
21 Lucio Nicoletti DWorcester Academy Sr '97221780.36
8 Brad Budman DWilliston Northampton Sr '97111340.36
19 Luther Vom Eigen FSt. Paul's Sr '96256390.36
23 Dan Stingi FHotchkiss Jr '98256390.36
6 Michael Femia FPingree Sr '972864100.36
19 Ivan Zhuravlev DWinchendon Sr '962837100.36
2 Cole Hernon FBerwick Fr '002837100.36
3 Patrick Dawson DWestminster So '992837100.36
19 Christian Hayes FThayer Fr '993156110.35
23 Eric Ganshaw FBrunswick Sr '983156110.35
28 Sam Stone FExeter So '993138110.35
2 Keelan Ulnick DGunnery Jr '983448120.35
21 Chris Hopkins DNew Hampton Pg '9734210120.35
7 Collin Shapiro FExeter Jr '98204370.35
3 Mike Kennedy DNorthfield Mt. Hermon Fr '00203470.35
11 Zach Mazur FTrinity-Pawling Jr '98234480.35
14 Nick Gambardella FChoate Sr '96233580.35
16 Evan Gray FKent Jr '98232680.35
5 Johnny Barbieri FLoomis Chaffee So '99265490.35
13 Saku Leppanen DBrewster Academy Jr '98264590.35
2 Will Norton DGroton Jr '98262790.35
19 Connor Preston FHolderness Jr '972955100.34
10 Thomas Samuelsen FKimball Union So '993557120.34
10 Christian Thomas FNew Hampton Jr '9839211130.33
8 Dom DeRosa FHebron Pg '973055100.33
26 Nick Parody DCanterbury Jr '983046100.33
10 Mike Seoane FThayer Jr '983028100.33
17 Sam Timonen FAvon Old Farms Jr '99276390.33
22 Kyle Welch FAndover So '99275490.33
4 Max McKay DBB&N Fr '99271890.33
15 Nick Charron FTrinity-Pawling Jr '98243580.33
18 Ben Steele DKingswood Oxford Sr '97182460.33
15 Will Nearis FSalisbury Sr '96153250.33
12 Brennan Flatt FNorth Yarmouth Academy So '9991230.33
10 Henry Alienello DMoses Brown Jr '9831010.33
18 Henry Hill DBrunswick Fr '0030110.33
11 Alex Wilkins DGunnery Jr '983429110.32
11 Garrett Foster FExeter Fr '003146100.32
12 Zach Janfaza FNoble & Greenough Jr '99285490.32
12 Kyle Penn FPomfret Sr '97283690.32
24 Niko Price FBrooks Jr '98283690.32
27 Brian Scoville DWinchendon Jr '99283690.32
14 Joe Vingi DWinchendon Sr '97282790.32
22 Ben Rice DNoble & Greenough So '99281890.32
8 Josh Labonte DPomfret Jr '98280990.32
21 Daniel Jayson DBrewster Academy Jr '97255380.32
14 Christian Figliola FPomfret Sr '97253580.32
10 Trevor Spence DNoble & Greenough So '00251780.32
10 Sam Provost DBrewster Academy Sr '14251780.32
18 Peter Capone FWorcester Academy So '98227070.32
19 Bobby Stickles DTabor Sr '97222570.32
12 Jared Arnold FMiddlesex Fr '00222570.32
3 Chris DelMastro FWorcester Academy So '99222570.32
17 Riley Hughes FSt. Sebastian's Fr '00193360.32
16 Nate McCrone DBerwick Sr '98191560.32
21 Andranik Armstrong FKimball Union So '993529110.31
3 Bryce Dolan DKimball Union So '993529110.31
27 Max McLaughlin FVermont Academy Sr '963264100.31
3 Colby Bailey DSt. Mark's Fr '01160550.31
8 Danny Shea FDexter Jr '98294590.31
23 Anthony Forziati FPingree Fr '00293690.31
11 Shayne Simpson FLoomis Chaffee So '98293690.31
4 Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy Jr '99291890.31
4 Bobby Pearl DDexter Fr '99291890.31
16 Joshua Bliss DHolderness So '99290990.31
10 Brandon Benson FGovernor's Sr '97264480.31
10 Owen Sylvia FWilliston Northampton Jr '98264480.31
37 Matthew Grover FMoses Brown So '99263580.31
6 Chase Harrington DMoses Brown So '99262680.31
29 Robert Lombardi DMoses Brown Jr '99262680.31
5 Adam Towey FMoses Brown So '99234370.30
3 Ryan Winn DTrinity-Pawling Jr '98233470.30
18 Mikael Vallerand FHoosac Sr '97233470.30
12 Dillon Gatto FKent Sr '98232570.30
7 Alex Terry FDNew Hampton Sr '973373100.30
18 Dakota Mulcay FCushing Jr '983337100.30
5 Noah Kim DCushing So '003328100.30
2 Eric Fornier DNorthfield Mt. Hermon Jr '99202460.30
23 Spencer Wierda FNorthfield Mt. Hermon Pg '96201560.30
19 Louis-xavier LaChapelle FDWorcester Academy So '99201560.30
12 Ryan Dale DNorthfield Mt. Hermon Pg '96200660.30
3 Matt Horton FAvon Old Farms Sr '96274480.30
18 Tyler Forbes FDGroton So '00273580.30
18 Ryan Walsh DMillbrook Pg '97273580.30
14 Cody Stockford FKents Hill Sr '98272680.30
8 Misha Song DAndover Sr '97271780.30
10 Albert Washco FGunnery Jr '993464100.29
5 Larned Blanchard DKingswood Oxford Fr '00171450.29
22 Connor Braun FRoxbury Latin Sr '97243470.29
25 Matt Sealy FBrunswick Sr '97314590.29
6 Xavier Abdella DAlbany Academy Pg '97310990.29
9 Maxx Trotsky DPingree Sr '97284480.29
12 Ford Hatchett DBrooks Sr '97281780.29
17 Tristan Plummer DNorth Yarmouth Academy Sr '98281780.29
5 Connor Butler FHebron Sr '97143140.29
10 Tommy Giandomenico FDexter Jr '98256170.28
17 Conor Breen DHotchkiss Jr '97253470.28
11 Will Dittrich FTaft Pg '96253470.28
20 Carter Taft FTaft Sr '97252570.28
4 Cullen Young DAvon Old Farms Fr '00250770.28
21 Marc Borghi FGroton G8 '01183250.28
17 Jack Lloyd FBerkshire Jr '97182350.28
6 AJ Przystawski DKingswood Oxford Sr '98182350.28
6 Sean Keohan DDexter Jr '99180550.28
9 Evan Pace FAlbany Academy Sr '98292680.28
2 Patrick Burkinshaw DBrunswick So '99290880.28
4 Mike Armstrong DBelmont Hill Jr '98333690.27
4 Mike Belliveau DVermont Academy Jr '98331890.27
21 Joe Pollard FRoxbury Latin Jr '99224260.27
12 Brian Smyth FWestminster Sr '97223360.27
11 Will Thrun FMiddlesex Jr '99221560.27
7 Cal LeClair FWestminster Jr '98111230.27
19 Luke Dow DMoses Brown Fr '01263470.27
22 Drew Bavaro DLawrence Academy Fr '00263470.27
17 Sam Peffer FBrewster Academy Sr '14263470.27
11 Teagan Meehan FBrewster Academy Sr '97263470.27
15 Liam Lynch FBrewster Academy Jr '14263470.27
16 Joe Rotondi FBrewster Academy So '14262570.27
7 Kevin Lassman DWilliston Northampton Fr '00262570.27
4 Matt Fuller DBrewster Academy Sr '98262570.27
8 Mike Bermingham DBB&N So '99262570.27
11 Mitchell Glabicki DCanterbury Jr '98303580.27
2 Steven Tettoni DHebron Jr '98301780.27
27 Noah Williams FGunnery Jr '98344590.26
20 Steven Verstandig FAlbany Academy Sr '98344590.26
7 Faisal Al-Saif DChoate So '99232460.26
11 Chris Brunner-Grande FChoate Pg '97232460.26
16 Jack Raleigh FVermont Academy Sr '97232460.26
18 Jack Costello FLoomis Chaffee So '99231560.26
22 Jimmy Sullivan FGroton Fr '99230660.26
15 Daniel Reuben FSt. Paul's So '99274370.26
9 Tristan Smith FDGroton Jr '98272570.26
23 Mark Synnott FDBB&N So '00272570.26
12 Simon Loiselle DSt. Paul's Jr '97272570.26
13 Nick Waring FTilton Sr '98272570.26
6 Matt Cappucci DTilton Sr '97313580.26
24 Reilly Moran FThayer Fr '00312680.26
16 Jordan Haney DExeter Sr '96312680.26
15 John Copeland FBelmont Hill So '99323580.25
91 Jay Powell FDWestminster Jr '97285270.25
15 Liam Gorman FSt. Sebastian's Fr '00282570.25
21 Blake Colman DSt. Sebastian's So '99282570.25
19 John Hunt FWestminster Jr '98282570.25
18 Sam Rand DWinchendon So '00281670.25
7 Tao Ishizuka FGovernor's So '99243360.25
10 Lloyd Hill FChoate Pg '97242460.25
5 Tucker Smith FBerwick Fr '01242460.25
4 Zach Milton DRoxbury Latin So '00242460.25
6 Nathan Ellis DSalisbury Sr '98241560.25
9 Albie Austin DChoate Sr '97240660.25
8 Billy Overby DChoate Jr '98240660.25
7 Jamie Dorsey DNorthfield Mt. Hermon Sr '96202350.25
23 Curtis Birthwright DPortsmouth Abbey Fr '00201450.25
20 Ethan Wing FVermont Academy Jr '98201450.25
18 Jack Murphy DPortsmouth Abbey Sr '98201450.25
28 John Seter DSalisbury Jr '98162240.25
13 Nick Latham FAndover Sr '9781120.25
19 Brandon Lafata FGovernor's Jr '0180220.25
10 Alex Cabana FTabor Jr '97294370.24
4 Joonas Rautianinen DCanterbury Sr '97292570.24
27 Alex Delvento FDPingree So '98291670.24
2 Alex Sheehy DMillbrook Jr '98290770.24
14 Dana Nichols DNorth Yarmouth Academy Jr '99290770.24
2 Kyle Maxwell FBelmont Hill Jr '98253360.24
9 Steven Gower FWilliston Northampton Jr '98253360.24
44 LJ Foley FTaft Jr '98252460.24
7 Gabe Zornik DHebron Sr '96251560.24
6 Chris Konin FDKimball Union So '00346280.24
22 Nathan Cunningham FSt. Mark's Sr '97303470.23
18 Brad Rockey FNorth Yarmouth Academy Sr '97263360.23
2 Michael D'Ambrosio DWilliston Northampton Jr '98261560.23
22 Tyler Hughey FMiddlesex So '99223250.23
2 Nicholas Kender DMiddlesex Sr '97221450.23
2 Nolan McElhaney DCushing So '99313470.23
15 Cooper Wolff FBB&N So '99274260.22
18 Jack Cusack FAndover So '98273360.22
8 Sam Meau DHolderness Sr '97272460.22
2 Ryan Ashe DAvon Old Farms Jr '98271560.22
16 Cameron Schmitt DGroton So '99270660.22
3 Max Kahn DBrooks Jr '98270660.22
13 Alex Demin FHoosac Jr '98233250.22
22 Will Stewart DHoosac Sr '97231450.22
17 Chris Adamsons FTaft Jr '98230550.22
18 Colin Mahoney FNoble & Greenough Jr '98283360.21
14 Chris Maratea DBerkshire Sr '97282460.21
20 Ryan Freker FTilton Sr '97282460.21
3 Max Ranaldi DPomfret Sr '96282460.21
11 Jared Renzi FBerkshire Sr '97281560.21
9 Shawn Peckham DTilton Pg '96281560.21
4 Jimmy Manning DPomfret So '99280660.21
11 Mike Mackintire DSt. Sebastian's Sr '97280660.21
18 Liam Bove FAlbany Academy Jr '99333470.21
17 Ty Turgeon FNew Hampton Sr '98384480.21
17 Sean Godin FRoxbury Latin Sr '97242350.21
2 Colin Kehoe FSt. Sebastian's So '98242350.21
17 Daniel Ioannou FWilliston Northampton Jr '98242350.21
6 Justin Scott DTrinity-Pawling Sr '97241450.21
8 Carter Dwyer DKent Jr '98241450.21
22 Ture Linden FKent Sr '97241450.21
5 Felix Beaulieu DKents Hill Sr '97240550.21
2 Joe Doherty DRoxbury Latin Jr '98240550.21
21 Connor Lynch DWilliston Northampton Jr '99240550.21
18 Madhurane Muthukumaraswany FHebron Jr '98294260.21
19 Angelos Tsalafos FHebron Sr '97294260.21
3 Shamus Fenton FLoomis Chaffee Sr '97294260.21
13 T.K. Murphy FLoomis Chaffee Sr '98293360.21
21 Tanner Ensign FHolderness Fr '00292460.21
5 Taylor Slade DGunnery Sr '97291560.21
15 Connor Anderson FHebron Sr '97291560.21
13 Alex Whitman FTabor Sr '97290660.21
10 Tucker Mendonca DHebron Pg '97290660.21
5 Parker Schultz DAlbany Academy Jr '99341670.21
13 Matthieu Gervais FCanterbury Jr '98302460.20
12 Grant Sherman DSt. Mark's Sr '98300660.20
19 Will Yorke FHotchkiss Pg '96253250.20
18 Courtney Morgan DDeerfield Sr '97253250.20
18 Jake Demers FSt. Paul's So '99253250.20
25 John Vander Hoeven DHotchkiss Jr '98252350.20
24 Thomas Craft DDeerfield So '99252350.20
23 RJ Guardia DWilliston Northampton Sr '97252350.20
14 Jack Sheehan FTaft So '99252350.20
23 PJ Garrett DThayer So '00251450.20
10 Kyle Valiquette FNorthfield Mt. Hermon So '99202240.20
18 Connor Leach FBrewster Academy Jr '99202240.20
15 Kyle Boudrot DWorcester Academy Jr '98200440.20
9 Mark Addonizio FBB&N Sr '97151230.20
7 Cam Mecca FCanterbury Jr '97151230.20
6 Leighton Nimey DVermont Academy Sr '97311560.19
4 Brian Greene DMoses Brown Jr '98263250.19
2 Ian Cummings FBrewster Academy Sr '14263250.19
9 Zane Cowans FSt. George's Fr '00261450.19
12 Eric LeBlanc FHoosac Sr '98213140.19
11 Alex McGaw DTilton Sr '98323360.19
5 Tommy von den Benken FRoxbury Latin Sr '97160330.19
17 Alex Vincent-Ouici FBrooks Sr '96273250.19
6 Michael Bulman FBB&N So '99273250.19
7 Curtis Weyerhaeuser FDMilton Sr '97272350.19
12 Velan Nandhakumaran DMilton So '99271450.19
14 Alex Daly FBB&N Jr '99271450.19
13 Peter Horsfall DWestminster Jr '98271450.19
4 Miller Ouellette DWinchendon Sr '97270550.19
5 Kaleb Godbout DNew Hampton Pg '97333360.18
6 Max Fields FBelmont Hill So '00333360.18
8 Zikmund Mroz DGunnery Jr '98332460.18
15 Cam Berube DCushing So '00332460.18
16 Devin Moran FWinchendon Fr '00222240.18
8 Antonio Avallone FWorcester Academy Jr '98221340.18
4 Craig Uyeno DChoate Jr '98220440.18
4 Lorne Carter DMiddlesex Jr '98220440.18
7 Jackson Allard FBrooks Jr '98284150.18
22 Alex Suny DPingree Fr '00283250.18
9 Will Zink FNoble & Greenough Fr '00283250.18
2 Ben Alofsin FPomfret Jr '98283250.18
20 Justin Taylor FKents Hill Jr '98282350.18
22 Rylan Williams FWestminster Sr '97282350.18
19 Jack Doherty FSt. Sebastian's Jr '98281450.18
12 Drew Pitcher DBerkshire Jr '97281450.18
12 Eric Huss FCushing So '99281450.18
2 Jake Rasch DNorth Yarmouth Academy Sr '98281450.18
13 Riley Brennan FGunnery So '00344260.18
7 Cris Rovero FPomfret Sr '97171230.18
11 Benjamin Ginsberg DGovernor's So '98170330.18
22 Michael Foggia DSalisbury Jr '97231340.17
8 Tyler Matts FCanterbury Jr '98294150.17
17 AJ Caprio FDexter So '00293250.17
15 David Waterman FMillbrook Jr '98292350.17
11 Nolan Donato FDexter So '98292350.17
5 Jamie Carnavalla DMillbrook Sr '97291450.17
4 Andy DeLalla DLoomis Chaffee Sr '97290550.17
6 Finely Mullally DThayer Jr '99301450.17
11 Kei Nawa FGroton Jr '99243140.17
2 Will Bailey FTaft Sr '97242240.17
18 Michael O'Grady DRoxbury Latin Jr '99241340.17
16 Kyle Miller DTrinity-Pawling So '99241340.17
5 Asa Wint FTrinity-Pawling Jr '99241340.17
15 Tanner Coffin FGroton Sr '98182130.17
45 Reese Popkin DExeter Fr '00121120.17
24 Derrick Spencer DExeter Sr '98311450.16
17 Bret Pastor DDeerfield So '99251340.16
4 Julian Coleman DSalisbury Jr '99250440.16
26 Zach Kalk FBerkshire Sr '97192130.16
14 Thomas Tresca FRivers Jr '98322350.16
16 John Morretti FDTilton Jr '98322350.16
21 Jason Bogacz FTilton Jr '99322350.16
23 Jake Meikle DVermont Academy So '99320550.16
37 Sam Savard DVermont Academy Sr '96320550.16
10 James Perullo DBelmont Hill Fr '00333250.15
11 Ruston Keene FNorthfield Mt. Hermon Pg '97201230.15
8 Griffen Boedicker FNorthfield Mt. Hermon Sr '97201230.15
14 Jacob Tivey FPortsmouth Abbey Fr '01201230.15
22 Bailey Carter FPortsmouth Abbey Sr '96201230.15
27 David Brower DPortsmouth Abbey Sr '97201230.15
24 Sean Dennehy FChoate Fr '00200330.15
10 John Stookey DPortsmouth Abbey So '00200330.15
14 Reid Clemmenson FDSt. Paul's So '00200330.15
17 Zach Nowak FSt. Paul's Sr '97271340.15
27 Jamie Hauswirth DBB&N So '99271340.15
21 Michael McGreal DAndover Jr '99271340.15
8 Jason Kong FMilton Jr '98271340.15
24 Ryan Baker FNorth Yarmouth Academy Fr '00271340.15
25 Owen Borek DBrooks Fr '99270440.15
7 Tom Parker FDBB&N Sr '97270440.15
20 Lucas Prestamo FGunnery Jr '98342350.15
27 Race Bennett FAlbany Academy Sr '98341450.15
20 Harrison Yaste FBerkshire Sr '97283140.14
24 Cam Curley DPingree Sr '98282240.14
14 Logan Hinton DWestminster Jr '97281340.14
6 Billy Zegras DBerkshire So '99281340.14
21 Carter Miller FPomfret Sr '97281340.14
21 Connor Shalleck FBerkshire Sr '97281340.14
2 Dan Driscoll DBerkshire Sr '96280440.14
4 Will Kiley DSt. Sebastian's So '99280440.14
6 Jack Moffitt FWorcester Academy So '98212130.14
19 Evan Cunningham FPomfret Jr '98211230.14
28 Owen Herrington FCanterbury Pg '96211230.14
10 Alexis Avramtchev FHoosac Jr '99210330.14
27 Ritchie Santry DGroton So '99140220.14
27 Masaki Funakoshi FKents Hill Fr '0070110.14
7 Jed Raby DMillbrook Sr '97291340.14
2 Kyle Emery DPingree So '99291340.14
8 Matthew Giuttari DLoomis Chaffee So '04291340.14
23 David Kompson DLoomis Chaffee Jr '98290440.14
24 Ben Antonucci DHolderness Jr '98290440.14
24 Tyler Gwyn FTrinity-Pawling Sr '97221230.14
4 Frank Filatto DHoosac So '99220330.14
21 Noah Medalsy DMillbrook Sr '96220330.14
21 Ryan Farley FThayer Jr '98302240.13
3 Paul MacDonald DExeter Jr '97301340.13
3 Egan Wolford DAlbany Academy Jr '98300440.13
18 Raphael Guillebon DPomfret Sr '96151120.13
22 Ryan Donnelly FDBB&N So '99151120.13
23 Greg McGunigle FDHolderness So '99150220.13
3 Billy Dobensky DTaft Fr '00231230.13
23 Alex Milardo FTaft Sr '97231230.13
12 Robbie Ferguson FVermont Academy Pg '96230330.13
5 Joseph Furgiuele DHoosac Sr '98230330.13
16 Cam Lemanski DThayer So '00310440.13
21 Frank Ferrara FRivers Jr '98322240.13
18 Tommy Benjes DRivers So '99321340.13
10 John Corrigan DRivers So '99321340.13
23 Casey Winn DTrinity-Pawling Sr '97241230.13
5 Francois Laflamme DDeerfield Sr '97240330.13
16 Matthew Parent DPomfret Sr '96240330.13
20 Paddy Bogart FExeter Fr '00162020.13
5 Matt Daly DMiddlesex Sr '98161120.13
25 Cal Perry DPingree Sr '97160220.13
8 Matt Cavanaugh DPingree Sr '98160220.13
21 Greg Partyka DSt. Mark's Sr '98160220.13
3 Galen Arnold DNorth Yarmouth Academy Jr '99160220.13
7 Theo McDowell FDSalisbury So '98160220.13
3 Drew Eid FKents Hill So '9980110.13
4 Vinny Quattrocchi FKimball Union '9880110.13
11 Luke Harrington FHotchkiss So '98252130.12
20 Cameron St. Amand FLawrence Academy Jr '98252130.12
8 Brayden Carney FBrewster Academy Pg '97252130.12
16 Matt Farrell FGovernor's So '00252130.12
21 Tyrus Xanthos DCanterbury Sr '97251230.12
11 Ritchie Lyons FWinchendon So '99251230.12
12 Olle Akermark DGovernor's Fr '00251230.12
2 Tim Reilly DGovernor's Jr '16251230.12
11 Luke Crimmins FSt. George's Sr '98250330.12
5 Nate Gentile DPomfret So '99250330.12
21 Nicholas Vukota DAlbany Academy Jr '98340440.12
7 Patrick Robles FSt. George's So '99262130.12
4 David Rosen FDGovernor's Sr '97261230.12
24 Brendan Killoy DAvon Old Farms Sr '97261230.12
19 Nick Day FWilliston Northampton Jr '97261230.12
23 Luke Caddo DCanterbury Pg '97261230.12
22 Michael Hughes DBrooks Fr '00260330.12
5 Henry Girardi DSalisbury Sr '97260330.12
22 Michael Greenberg DLoomis Chaffee Jr '98260330.12
3 Nico Menconi DSt. George's Fr '99260330.12
9 Michael Fiorini DWestminster So '99260330.12
21 Ricky Cronin DBelmont Hill Sr '97271230.11
16 Tora Liu DAndover Sr '98271230.11
10 Ben Shapiro FBB&N Sr '97271230.11
15 Tim Casilli DMilton So '99270330.11
20 Jake Smith DBerwick So '00270330.11
6 Joseph Simourian FAndover So '99270330.11
4 Matt Mullen DGroton Jr '98270330.11
16 Thomas Mason FCanterbury Jr '97180220.11
12 Tyler Gonzalez FLawrence Academy Fr '99180220.11
28 Nolan Lavallee FKimball Union '99180220.11
13 Chris Hicks FPomfret Sr '97282130.11
11 Calvin Kinghorn FNoble & Greenough Jr '99281230.11
23 Matt Kenyon DPomfret Pg '96281230.11
8 Colin O'Connor DBerkshire Jr '98281230.11
18 Tyler Rogers FSt. Mark's Jr '07281230.11
22 Kieran Kennedy FMillbrook Sr '97281230.11
3 Connor Boyce DWinchendon Jr '98281230.11
5 Rory Casey FSt. Sebastian's Fr '00190220.11
13 Tyus Watson-Tummings FVermont Academy Jr '98292130.10
16 John Fiallo DLoomis Chaffee So '99291230.10
20 Sam DiMaio FLoomis Chaffee So '99291230.10
21 Brian Groom DLoomis Chaffee Jr '98290330.10
2 Mark Leach DNew Hampton Jr '98401340.10
11 Chris Muther FTabor Sr '97303030.10
24 Taylor Mellon FVermont Academy Jr '99303030.10
17 Griffin Connor FTilton Jr '97301230.10
4 Kyle Kent DTabor Sr '96301230.10
24 Harrison Clark FMiddlesex So '99202020.10
22 Andrew Gottfried DNorthfield Mt. Hermon Jr '98202020.10
6 Matt Plumb FPortsmouth Abbey Jr '98201120.10
16 Dylan Govers FTaft Jr '98201120.10
25 Jackson McAtee FTaft Jr '99201120.10
20 Gavin Maxwell FWorcester Academy So 200220.10
18 James Lydon DThayer Sr '98311230.10
36 Hayden Dalton DVermont Academy Jr '98310330.10
37 Max Torrez FWestminster So '99212020.10
5 Alexander Mostovoi DChoate Sr '97211120.10
14 Chase Davenport FMiddlesex Sr '98211120.10
24 Tim Tierney DKents Hill Pg '97211120.10
24 Ben Barton DCushing Sr '96332130.09
18 Karl-Antoine Girard DVermont Academy So '99330330.09
7 Tyler Lisieski DAlbany Academy Jr '99330330.09
20 Noah Traylor FBelmont Hill So '99330330.09
15 Zach McCrystal DMiddlesex So '99221120.09
8 Colin Fabian DGovernor's Jr '97220220.09
3 Owen MacIntyre DSt. Paul's Jr '98220220.09
22 Joe Manown FDeerfield Pg '96232020.09
20 Josh Barnes FHotchkiss Pg '97232020.09
7 Bert Dorman DKent Sr '97231120.09
18 Brett Roenick FWestminster Sr '97231120.09
26 Nick Ellerton FAndover Sr '97231120.09
11 Ted Locke FLawrence Academy Jr '98231120.09
2 Adam Johnson DHotchkiss So '99230220.09
28 Pat Lavin DVermont Academy So '98241120.08
21 Davis Bruch FKent Sr '97241120.08
26 Kevin Demore DRoxbury Latin Fr '00241120.08
4 Henry Bishop DDeerfield Jr '98241120.08
15 Kyle Mooney DBerwick So '00240220.08
10 Justin Masella DDeerfield Jr '98240220.08
9 Dylan Klopfer FLawrence Academy Jr '99240220.08
3 Jack Hayes DHolderness So '00120110.08
11 Thomas Pitts FNorth Yarmouth Academy Jr '98251120.08
8 Matt Van Aelst FSt. Paul's Jr '98251120.08
18 Evan DeLano DWilliston Northampton So '99250220.08
3 Corbin Kucera DHotchkiss Jr '98250220.08
3 Collin McCormack DMoses Brown So '00262020.08
17 Zach DeCosta FMoses Brown So '00261120.08
4 Liam Flaherty DSt. Paul's Sr '97261120.08
24 Andrew Moynihan DLawrence Academy So '99261120.08
5 Harry Concannon DBrewster Academy Fr '00261120.08
6 Alex Duncan FGovernor's Fr '00261120.08
2 Jackson Clark DSt. George's So '99260220.08
22 Joshua Stone FMoses Brown Sr '97260220.08
25 Jake Proccacianti DMoses Brown Fr '00260220.08
14 Connor Morton FVermont Academy Pg '97260220.08
12 Ian Semon FKents Hill Sr '97131010.08
3 Asa Muthig FBerwick So '00271120.07
21 Josh Vertentes FAvon Old Farms Jr '98271120.07
27 Jordan Michaud DSt. Paul's So '99270220.07
5 Dan Herdiech DGroton So '99270220.07
6 Aaron Pinto DAvon Old Farms So '00270220.07
18 Luke Amero FBerkshire Sr '97282020.07
9 Evan Reddick DSt. Sebastian's Jr '99281120.07
7 Kevin Hurley DBerkshire So '99281120.07
11 Ben Davis DBerwick So '99280220.07
28 Jared Day FBrooks Jr '99280220.07
24 Jon Kenyon FBerkshire Sr '96280220.07
18 Lewis Evans FBrooks Jr '98280220.07
11 Matt Hulse FPingree Fr '01291120.07
5 Greg Shapiro FExeter Jr '98291120.07
6 Jake Renzi FHolderness Jr '98290220.07
17 Robbie Carpentier DPingree Fr '00290220.07
5 Henry Day FHolderness Jr '98290220.07
24 Sam Asman FMillbrook Jr '97290220.07
6 Brendan Reynolds DTabor Jr '98301120.07
20 Nick Boardman FBrunswick So '99301120.07
4 Mathew James DHebron Jr '98300220.07
19 Jake Kober FDSt. Mark's So '99300220.07
17 Drew Guerriero FCanterbury Sr '97151010.07
11 Jeremy Gross FMilton Sr '16151010.07
19 Chad Soule FSalisbury So '98151010.07
16 James Davenport DSt. Sebastian's Fr '00151010.07
6 Wilson Stephenson FBrunswick So '99312020.06
13 Sean Wilkinson FAlbany Academy Jr '99311120.06
27 Anthony Dom DTilton Sr '97310220.06
28 Conor Ryle FTilton Sr '96321120.06
15 Brody Carter FAlbany Academy Sr '98321120.06
5 Robert Radochia DBelmont Hill Fr '00330220.06
23 Jake Camel DMiddlesex Jr '98171010.06
18 Peter DiFrancesco FGovernor's Sr '97171010.06
22 Henry Muller FRivers Fr '00170110.06
2 Augustus Mazzocca FKingswood Oxford Fr '00170110.06
20 Jack Gao DKingswood Oxford Fr '00170110.06
10 Myles Arkins FProctor Sr '97351120.06
4 Patrick Cotton DProctor So '99351120.06
17 Keith Davis FDProctor Sr '97350220.06
20 Mark Sousa FProctor Fr '00350220.06
17 Jack Geraghty FDKimball Union So '99181010.06
9 Thomas Dallahan FKingswood Oxford Fr '01180110.06
15 Mathieu Auclair FHoosac Sr '97180110.06
8 Tyler Green FThayer Jr '98180110.06
3 Ryan Sheft FBB&N So '99191010.05
22 Julian Madison FKents Hill Sr '97191010.05
4 AJ Barre FTaft Jr '98190110.05
22 Ben Ventura FWilliston Northampton Pg '96190110.05
16 William Rubin FNew Hampton Sr '96390220.05
15 Finn Walker FTaft Fr '00201010.05
15 Brett Rudy FDGovernor's Fr '99201010.05
9 Zac Polukoff DMilton Sr '97201010.05
5 Ben Hamilton FNorthfield Mt. Hermon So '00201010.05
12 Chase Carter DPortsmouth Abbey Jr '98200110.05
7 Karl Jackson DPortsmouth Abbey So '00200110.05
4 Oliver Jantz FPortsmouth Abbey Sr '98200110.05
11 Andrew Douglas FPomfret Sr '97211010.05
7 Noah Talhami DTaft Sr '97211010.05
19 Ben Bolduc FAndover Sr '97210110.05
17 Cole Stewart FTrinity-Pawling Sr '97210110.05
19 Ryan Lanchbury FAvon Old Farms Jr '98221010.05
16 Nicholas Lachaine FSalisbury So '99221010.05
10 Quentin Silverio DCanterbury So '99220110.05
8 Tanner Miller DRivers Sr '98220110.05
5 Peter Kenerson DTaft Fr '00220110.05
14 Chase Orr FWorcester Academy Fr '99220110.05
7 Josh Lennon DTilton Jr '98241010.04
15 Aidan Lovett FRoxbury Latin Fr '00241010.04
4 Luke Thompson DHotchkiss Jr '97250110.04
11 Matthew Deegan FSt. Paul's So '99250110.04
22 Mat Maier FTaft Sr '96250110.04
6 Dylan Presnal DDeerfield Jr '97250110.04
9 Andy Choi FHotchkiss Sr '98250110.04
5 Alex Senesi FDGovernor's Jr '01261010.04
18 Sam Kellog FMoses Brown So '99260110.04
3 Kyle Hoffman DGovernor's Sr '96260110.04
14 Michael Perrone FAvon Old Farms Jr '98260110.04
14 Conor Greene FMilton So '99271010.04
11 Gavin Cann FBrooks So '99271010.04
21 Ted Oulundsen DKents Hill Sr '97270110.04
3 Mark Driscoll DBerkshire Jr '98270110.04
7 Timothy Bukowski DGroton Jr '99270110.04
9 Nick D'Urso DMillbrook So '98281010.04
21 Turner Cepuritis FBrooks Sr '97281010.04
22 Henry Sheffield FHolderness Sr '98281010.04
24 Zak Barnes DHebron Jr '98280110.04
6 Joseph Piroli DHebron Jr '98280110.04
3 Eli Gordon FMillbrook Jr '98291010.03
9 Tommy Grealy FDexter Fr '00291010.03
7 Quinn Cleary DDexter So '99290110.03
12 Beckham Bayreuther DHolderness Fr '00290110.03
16 Teagan Poliseno FHebron Jr '98290110.03
13 Liam Kelly DDexter So '98290110.03
4 Logan Stewart DSt. Mark's So '99300110.03
5 Noah Wing DVermont Academy Sr '97300110.03
27 Brett Pickler FCushing '98300110.03
6 Patrick Neiswender DCushing So '00311010.03
21 Grey Owens DBrunswick Jr '99310110.03
7 Tommy Napolitano DBrunswick Jr '99310110.03
17 Brendan Gregoire FBrunswick So '99310110.03
16 Matt Hammel DCushing Jr '98330110.03
15 Peter Vorsa FNew Hampton Jr '99350110.03
6 Jack Laviolette FProctor Jr '99350110.03
10 Zach Goorno FMiddlesex Fr '00210000.00
6 Peter Rayhill FMillbrook Jr '98290000.00
26 Noah Pellerin FNorth Yarmouth Academy Fr '0080000.00
20 Ross Sigal DPomfret Jr '9800000.00
14 Brendan McInnerney FRoxbury Latin Sr '98240000.00
24 Ryan Waring FTilton So '00140000.00
7 Tyler Jury DVermont Academy Sr '9780000.00
21 Ryan Damren FVermont Academy Pg '97120000.00
4 Bryan Connell DWestminster Sr '96280000.00
28 Dante Vasconcellos DWinchendon So '99190000.00
16 Joshua Bobruff FKingswood Oxford So '99180000.00
20 Alex Apgar DAndover Jr '9990000.00
6 Lenny Brochu FDBrewster Academy Fr '00260000.00
18 Chance Gorman FChoate So '99220000.00
15 Connor Bowman DDexter So '99290000.00
19 Joey Schiavone DGroton Fr '00220000.00
2 Sam Sheffield FHolderness Fr '01120000.00
22 Sumner Erbe FHotchkiss Sr '97250000.00
5 Josh Stich DKent Fr '00180000.00
29 Nolan Smith DKents Hill Jr '00100000.00
14 Ben Tardiff FKimball Union Fr '0010000.00
14 Tyler Poulin FLawrence Academy So '99110000.00
8 Thomas Luiselli FMiddlesex So '98190000.00
22 Reece Sowka FPomfret So '99200000.00
17 Greg Oakes DPortsmouth Abbey Fr '01200000.00
14 David Netburn FProctor Fr '00350000.00
5 Riley Drew DSt. Paul's Fr '00270000.00
33 Avery Devlin FThayer Sr '97270000.00
39 Daniel Zlatopolsky FWestminster So '98170000.00
15 Matt McCormack FDBrooks Sr '97170000.00
3 Troy Zellars DCanterbury Sr '9770000.00
18 Jack Halloran FDexter So '98290000.00
13 Adam Hauke FGroton Sr '9750000.00
15 Kuma Matsukata FHotchkiss So '99250000.00
14 Davis Freeman FHotchkiss So '99200000.00
10 Alden Bishop DLawrence Academy Sr '97260000.00
3 Matthew McVeigh DMiddlesex Fr '00220000.00
3 Michael Holmes DNew Hampton Sr '97340000.00
13 Ou Li FNoble & Greenough Sr '97280000.00
12 Johnny Ruggiero FTrinity-Pawling Jr '98110000.00
14 Connor McClelland DTrinity-Pawling Pg '97110000.00
15 Quinn Tucker FWinchendon So '99170000.00
2 Bryce Downey FWorcester Academy Fr '00220000.00
16 Cam Cokinos DBB&N Fr '00150000.00
23 Lawson Buhl FChoate Jr '98200000.00
12 Anthony Mancini FDeerfield Jr '98240000.00
10 Ethan Bliss FHolderness So '99290000.00
17 Milos Popovic FHoosac Sr '99220000.00
2 Griffin Delaney DLawrence Academy Fr '00260000.00
25 Jake Shusterman DMiddlesex Jr '99130000.00
15 James Schipani FNoble & Greenough Sr '97280000.00
16 Sam Bianchi FDPingree So '00290000.00
2 John Kantaros FRivers Fr '0080000.00
2 Vellu Vanttinen DSalisbury Jr '98210000.00
10 Dongyoon Shin FSt. Mark's Jr '98300000.00
10 Adam Winiecke FSt. Paul's Jr '9900000.00
18 Brandon Kim DTaft Jr '98190000.00
3 Tim Fay FWilliston Northampton So '0010000.00
3 Ryan Street FKingswood Oxford So '00180000.00
11 Dalton Huyler FKingswood Oxford Fr '01160000.00
19 Djordje Jaksic FHoosac Sr '97220000.00
3 Jake Miller DLawrence Academy Jr '99260000.00
25 Cam Beran FLawrence Academy Fr '00100000.00
2 Andrew Plumb DMoses Brown So '00260000.00
9 Justin Biela FSt. Mark's So '98300000.00
4 Jake Flynn DThayer Fr '01310000.00
2 Jeremy Wilson DTrinity-Pawling Jr '97230000.00
4 Kevin Becker FKingswood Oxford So '99160000.00
3 Colin Lata DAndover Jr '98170000.00
15 Kyle Glenn FAvon Old Farms So '9920000.00
26 Tim Longfield FDBB&N So '00150000.00
10 John Clark FBrooks So '99200000.00
2 Connor Dow DCanterbury Jr '9850000.00
16 Sasha Tertyshny DChoate So '00150000.00
3 Jackson Kyser DChoate So '0070000.00
15 Sean McAvoy FDeerfield Fr '00240000.00
23 Chris Adam FKimball Union So '0000000.00
19 Wilson McCloy DLoomis Chaffee Sr '97290000.00
9 Jake Goorno FMiddlesex Jr '98220000.00
17 Josh White DNoble & Greenough Sr '97280000.00
4 Noah Nunnelly FNoble & Greenough Sr '97240000.00
20 Connor Lavin DNorthfield Mt. Hermon Pg '97200000.00
5 Tyler McGoldrick DPingree Fr '01250000.00
20 Jake Sporn FDRoxbury Latin So '99240000.00
23 Nolan Moore FDSt. Mark's Fr '00130000.00
22 Christian Nimey FVermont Academy Sr '97280000.00
13 Michael Autorino FKingswood Oxford Fr '01170000.00
25 Alex Armour CAndover Sr '97100000.00
5 Zack Lauderback DCanterbury Jr '98140000.00
6 Cooper Swift DChoate Fr '00200000.00
17 Matthew Connolly DGovernor's Jr '98260000.00
20 Alex Klitirinos DKent Jr '97210000.00
23 Ben Storey FKents Hill Jr '97210000.00
9 Charlie Ballou DMoses Brown Fr '00230000.00
12 Bobby Inman FNew Hampton Jr '97220000.00
27 Trevor Lachance FNorth Yarmouth Academy Sr '9840000.00
10 Sam Ober FPingree Sr '97170000.00
20 James Briand FPortsmouth Abbey Sr '97200000.00
6 Trevor Ballantyne DRivers Jr '9950000.00
23 Carson Straub FRoxbury Latin So '99170000.00
20 Colin Boylan FSt. Mark's So '99290000.00
15 Brad Tripp FTabor So '00270000.00
25 Jacob Nash FTilton Jr '98140000.00
25 Tim Sanford DWestminster Sr '9610000.00
7 Dan Sullivan DWorcester Academy So '00220000.00
14 Colin Regan DKingswood Oxford So '99180000.00
11 Henry Meyerrose FAndover Jr '98140000.00
25 Sam Russell FBrewster Academy Jr '14170000.00
14 Mitch Nenninger FDBrooks Fr '99270000.00
6 Chris DeCarlo FCanterbury Jr '9860000.00
3 Seth Reinhard FDDeerfield Jr '98230000.00
20 Jared Kloc DHoosac So '00230000.00
12 Matthew Marcantonio FHotchkiss Sr '97250000.00
6 Patrick Kramer FNew Hampton So '9970000.00
26 Matt McKenna FDPortsmouth Abbey So '00200000.00
26 Peter Nugent FSt. Mark's So '99280000.00
12 Gordon Cummings FTilton Fr '00150000.00
8 Peter Masi DTrinity-Pawling Jr '98100000.00
7 Garth Swason FKingswood Oxford Fr '01180000.00
15 Calvin Beck DKingswood Oxford Fr '01170000.00
14 Samuel Bird DAndover So '99270000.00
17 Jack Legler DAndover Jr '9810000.00
3 Cameron Connors DBelmont Hill Sr '9740000.00
12 Chris Guyette FChoate Fr '00240000.00
22 Matt Gray DDexter Jr '98290000.00
4 Jack Cary DGunnery So '00340000.00
4 Andrew Lane DKent So '99240000.00
26 Ian Denning FKents Hill Jr '9890000.00
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.