February 20, 2018

USA/Canada Hockey Scoring Leaders

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
16 Jeremy Wilmer FPortledge Fr '03171830482.82
20 Kyle Mandleur FThe Hun School Jr '01213821592.81
23 Cian Keohane FHarvey Sr '16203020502.50
_ Hunter Rossi FPortledge _ _14
_ Jude Brower DHarvey _ _20____
_ James Mettler DHarvey _ _20____
_ Matt Argentina FThe Hun School _ _20____
_ Tyler Lunny FDHarvey _ _19____
_ Eddie Evaldi DThe Hun School _ _21____
_ Brian Carrabes FSt. John's Prep _ _19____
_ William Winship RWCentral Catholic _ _20____
_ Eric Lester FCentral Catholic _ _20____
_ Brandon Chabrier DPortledge _ _15____
_ JJ Harding FAustin Prep _ _13____
_ Matthew McKim FSt. Andrew's College _ _19____
_ Nicholas Cafarelli FAustin Prep _ _17____
_ Sean Brown FCentral Catholic _ _20____
_ Vitaly Levyy FPortledge _ _16____
_ David Sacco FSt. John's Prep _ _19____
_ Alex Maffeo FAustin Prep _ _17____
_ Zacharie Dumas CAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Spence Evans FDPortledge _ _16____
_ Tim Usalis DSt. John's Prep _ _19____
_ Patrick Moran FSt. John's Prep _ _19____
_ Luke Antonacci FDPrinceton Day School _ _10____
_ Coby Auslander FPrinceton Day School _ _21____
_ Nick Siffringer FDelbarton _ _26____
_ David Hill FHill School _ _26____
_ Lapointe Greg FStanstead College _ _19____
_ Richard Lyons FAustin Prep _ _19____
_ Kevin Urquhart FAustin Prep _ _19____
_ Aidan McDowell DThe Hun School _ _20____
_ Maxime Régimbald-Lachance DAcadémie Saint-Louis _ _23____
_ Gabriel Jodoin FWyoming Seminary _ _26____
_ Ty Eastman FPrinceton Day School _ _21____
_ Luke Baumgartner FHarvey _ _20____
_ Alex Campbell FStanstead College _ _19____
_ Hunter Macy DDelbarton _ _18____
_ Owen Gonter DNichols _ _9____
_ James Falivene FDelbarton _ _25____
_ Alex Kiviniemi FHill School _ _25____
_ Michael Balzarotti FDelbarton _ _24____
_ Dylan Lugris FNichols _ _11____
_ Noah Jankowski FCentral Catholic _ _20____
_ Matthew Stienburg FSt. Andrew's College _ _18____
_ Andrew Bosland FDelbarton _ _21____
_ Michael Stevens FPortledge _ _14____
_ Owen Fowler FCentral Catholic _ _20____
_ Nick Foderaro DCentral Catholic _ _20____
_ Matt Manahan FLawrenceville _ _26____
_ Feldman Samuel FStanstead College _ _19____
_ Charlie Campbell FStanstead College _ _19____
_ Ray Galasso DCentral Catholic _ _19____
_ Evan Beers DSt. John's Prep _ _19____
_ Kyle DePalma DThe Hun School _ _11____
_ Vincent Maurice FWyoming Seminary _ _26____
_ Guillaume Hebert FThe Hun School _ _20____
_ Brendan Clark FDelbarton _ _23____
_ Nikita Nesterenko FLawrenceville _ _26____
_ Jacob Ross FHarvey _ _13____
_ Daniel Sambuco FLa Salle College _ _20____
_ Joseph Biddle DCentral Catholic _ _20____
_ Ryan Farrow FSt. John's Prep _ _19____
_ Jack Gray FCentral Catholic _ _20____
_ Ryan Long FHill School _ _26____
_ Joe Bevere FSt. John's Prep _ _19____
_ Brandan Bowie FSt. Andrew's College _ _19____
_ Ian MacLean FSt. Andrew's College _ _19____
_ Mathew Sacco FAustin Prep _ _19____
_ Zachari Trepanier FWyoming Seminary _ _25____
_ Gabriel Lamothe CAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Félix Soucy FWyoming Seminary _ _26____
_ Jalen Kaplan DDelbarton _ _26____
_ Max Williams FDelbarton _ _26____
_ Aidan Cammisa FHarvey _ _20____
_ Alec Lovisek FSt. Andrew's College _ _19____
_ Evan McIntyre DSt. Andrew's College _ _19____
_ Trey Croddick FLawrenceville _ _28____
_ Michael Casey FLa Salle College _ _20____
_ Evan DiGiovanni FCentral Catholic _ _20____
_ Will McHenry FSt. Andrew's College _ _19____
_ Cole Huckins FStanstead College _ _19____
_ Christian MacDougall FSt. Andrew's College _ _19____
_ CJ Duvall FHill School _ _26____
_ Russell Friedman FPrinceton Day School _ _21____
_ Cade McLaughlin FPrinceton Day School _ _21____
_ Harley Cohen FHarvey _ _18____
_ Kelly McMorrow DHarvey _ _20____
_ Brian Nelson FThe Hun School _ _20____
_ Connor Dennis FWyoming Seminary _ _24____
_ Michael-Anthony Deslauriers DWyoming Seminary _ _26____
_ Ben Conrod FDelbarton _ _15____
_ Matty Tighe FSt. John's Prep _ _19____
_ Shamus Lombard FSt. John's Prep _ _19____
_ Max Pineo FDAustin Prep _ _19____
_ Xavier Henry DSt. Andrew's College _ _19____
_ Luke St. John DSt. Andrew's College _ _19____
_ Ryan Lisk FPrinceton Day School _ _21____
_ Eetu Maki-Soini FRice Memorial _ _36____
_ Bayard Hall DDelbarton _ _26____
_ Charles Stahley FCentral Catholic _ _20____
_ Andrew Amousse FStanstead College _ _18____
_ Steve Birch DCentral Catholic _ _18____
_ Sean Larochelle DStanstead College _ _19____
_ Anthony Caffarelli FAustin Prep _ _19____
_ Jake Thain DAustin Prep _ _19____
_ Evan Rago DAustin Prep _ _19____
_ Cédrick Paradis RWAcadémie Saint-Louis _ _30____
_ Bryson Martin FRice Memorial _ _41____
_ Jan Olenginski FDLa Salle College _ _20____
_ Brendan Mrotchek DThe Hun School _ _20____
_ Dalton Karl FWyoming Seminary _ _25____
_ William Dionne RWAcadémie Saint-Louis _ _35____
_ Karl-Antoine Tremblay CAcadémie Saint-Louis _ _33____
_ Tristan Bidaux FWyoming Seminary _ _26____
_ Zach McKennelley FSt. John's Prep _ _19____
_ Austin Brett FSt. Andrew's College _ _19____
_ Thomas Munro FSt. Andrew's College _ _19____
_ Sullivan Marino FAustin Prep _ _19____
_ Manyl Boudjeltia FRice Memorial _ _44____
_ Michael Rockovich FHill School _ _25____
_ Christophe Lachance LWAcadémie Saint-Louis _ _20____
_ James McCall FThe Hun School _ _21____
_ Paulius Macijauskas FDRice Memorial _ _47____
_ Frédérick Routhier LWAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Mathias Blais DAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Nico McCurrach FHill School _ _25____
_ Patrick Neiswender DHill School _ _25____
_ Tait Mott FLawrenceville _ _28____
_ Toby Webster FLawrenceville _ _28____
_ Kellum Foster-Palmer DWyoming Seminary _ _23____
_ Felix Desilets FWyoming Seminary _ _26____
_ Benoit Philibert RWAcadémie Saint-Louis _ _34____
_ Mackenzie Miller FRice Memorial _ _44____
_ Keegan Morin FRice Memorial _ _38____
_ Jay Luce DHill School _ _26____
_ Éli Drapeau-Bélanger DAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Sam Mackenzie DRice Memorial _ _43____
_ William Châteauvert LWAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Oliver Gignoux DRice Memorial _ _47____
_ Matiss Petrovics DRice Memorial _ _41____
_ Alex Gamarra FRice Memorial _ _38____
_ Alexsandr Kozachuk FRice Memorial _ _40____
_ Christian Brunelle FRice Memorial _ _47____
_ Guillaume Sercia DRice Memorial _ _47____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.