March 14, 2018

New England Prep Hockey Scoring All 2017-18

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
9 Jay O'Brien CThayer Sr '99304337802.67
8 Matthew Fawcett FWinchendon Sr '99272943722.67
7 Ryan Black FWinchendon Pg '99282439632.25
_ Aiden McDonough FThayer _ _29
_ John Farinacci FDexter _ _27____
_ Matthew Guerra FCushing _ _31____
_ Jake Hughes FWorcester Academy _ _28____
_ Mitchell Pelletier FWorcester Academy _ _28____
_ Neil Shea FLawrence Academy _ _32____
_ Cameron Gendron FWinchendon _ _28____
_ Jack Rathbone DDexter _ _17____
_ Matthew Schreiner FWorcester Academy _ _28____
_ Jimmy Duffy FRoxbury Latin _ _22____
_ Jack Luca FRoxbury Latin _ _22____
_ Patrick Lavin DWorcester Academy _ _25____
_ Quinton Fox FMilton _ _24____
_ Vilho Saariluoma FCushing _ _32____
_ Austan Bellefeuille FHoosac _ _25____
_ Tristan Amonte FThayer _ _30____
_ Tyler Campbell FMilton _ _24____
_ Zach Taylor FMillbrook _ _28____
_ Gunnar Fontaine FLawrence Academy _ _32____
_ Devan Tongue FNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Tiger Zhang FMilton _ _24____
_ Matthew Toporowski FSt. Mark's _ _28____
_ Greg Koutsomitis FMillbrook _ _31____
_ Ian Murphy FDexter _ _28____
_ Jonah Gold FGroton _ _26____
_ Christian Powers FAndover _ _24____
_ Bauer Ward FHoosac _ _2____
_ John Kondub FVermont Academy _ _36____
_ Nolan McElhaney DCushing _ _32____
_ Jayson Dobay DThayer _ _30____
_ Teddy Wooding FRivers _ _31____
_ Jake Gagnon FMillbrook _ _31____
_ Brent Rickett FNorth Yarmouth Academy _ _29____
_ Sam Colangelo FLawrence Academy _ _29____
_ Luke Grainger FHebron _ _24____
_ Sean O'Connell FDPingree _ _27____
_ Frank Vitucci FKents Hill _ _32____
_ Danny Ciccarello FSt. Mark's _ _30____
_ Quinn Doyle FAndover _ _25____
_ Lynden Breen FNew Hampton _ _26____
_ Kyle Kazeroid FNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Alex Rivet FMiddlesex _ _22____
_ Gerard Marretta FTilton _ _22____
_ Jack Nisbet FDexter _ _28____
_ Brett Willits FSalisbury _ _28____
_ Michael Pitts FExeter _ _31____
_ Andranik Armstrong FKimball Union _ _37____
_ Alex Gagnon FHolderness _ _32____
_ Aidan Connolly FDexter _ _28____
_ Albert Washco FGunnery _ _32____
_ Julien Rudolph FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Joe Dunlap FNew Hampton _ _36____
_ Bradley Shaw FNew Hampton _ _33____
_ Kevin Cafeo FWorcester Academy _ _27____
_ Will Crowley FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Dan Sliney FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Jordan Tonelli FTaft _ _18____
_ Vito Visconti FPingree _ _22____
_ Noah Dontigny FHoosac _ _26____
_ Christian LeSueur FBrunswick _ _34____
_ Jake Glod FAlbany Academy _ _30____
_ Connor Amsley FCanterbury _ _30____
_ Peter Lombardi FTabor _ _26____
_ Myles Abbate FProctor _ _27____
_ Cole Joslin FProctor _ _23____
_ Matt Holmes FSalisbury _ _28____
_ Ryan Gaulin FDBerwick _ _19____
_ Lukas Uhler FNew Hampton _ _35____
_ Riley Hughes FSt. Sebastian's _ _30____
_ Evan Googins FThayer _ _30____
_ Dante Maribito FAndover _ _26____
_ Joey O'Leary FKents Hill _ _32____
_ Jay Gallagher FKents Hill _ _32____
_ Jack Studley FBB&N _ _27____
_ Wyatt Schlaht FSt. Sebastian's _ _27____
_ Eric Sinson FSt. Paul's _ _17____
_ Matt Beniers FMilton _ _23____
_ Calvin Moise FVermont Academy _ _35____
_ Jack Hoey FChoate _ _24____
_ Thomas Samuelsen FKimball Union _ _37____
_ Will Torriani FGroton _ _25____
_ Tyler Young FLawrence Academy _ _32____
_ Drew Burke FGroton _ _26____
_ Julien Menes FDSt. Paul's _ _22____
_ Jericho Petkovich FCanterbury _ _30____
_ Tommy Lyons FSt. Sebastian's _ _30____
_ Ryan Colwell FTaft _ _23____
_ Robbie Ferreira FVermont Academy _ _25____
_ Matt Kirwan FAvon Old Farms _ _18____
_ Liam Gorman FSt. Sebastian's _ _30____
_ Bobby Murray FExeter _ _31____
_ Joe Bisson FHebron _ _23____
_ Jeremy Routh FKent _ _23____
_ John Fusco DDexter _ _12____
_ Thomas Manty FAndover _ _26____
_ Andrew Lucas DLoomis-Chaffee _ _26____
_ Nick Capone FSalisbury _ _27____
_ Patrick Borella FCushing _ _29____
_ Billy Shea FRivers _ _31____
_ Nicholas Garneau FKents Hill _ _31____
_ Michael Outzen FCushing _ _32____
_ Thomas Albert FNew Hampton _ _33____
_ Michael Kane FNew Hampton _ _34____
_ Brendan Darby FChoate _ _19____
_ Tasso Housakos FWestminster _ _21____
_ Tyler Cooligan FKent _ _23____
_ Ryan Peck FSt. Paul's _ _24____
_ Kyle Tomaso FPomfret _ _25____
_ Kevin Ouellette FAndover _ _26____
_ Kai Duenez FGroton _ _26____
_ Briggs Gammill FBerkshire _ _27____
_ Christian Dimeglio FPingree _ _27____
_ Casey Severo FNoble & Greenough _ _28____
_ Cole Moore FBrewster Academy _ _29____
_ Sam Stone FExeter _ _31____
_ Charles Shaffer FBrunswick _ _34____
_ Nick Rashkovsky FVermont Academy _ _36____
_ Jack Forrest FBrunswick _ _34____
_ Tyler Gaulin FBerwick _ _31____
_ Jayden Struble DSt. Sebastian's _ _30____
_ Kevin Wall FSalisbury _ _28____
_ Sean Wrenn FNoble & Greenough _ _28____
_ Alex DiPaolo FSalisbury _ _28____
_ Tony Andreozzi DRivers _ _28____
_ Nick Wildgoose FAvon Old Farms _ _25____
_ Ryan Wilson DMilton _ _24____
_ Joseph Pasquini FAlbany Academy _ _30____
_ David Cicak FAlbany Academy _ _30____
_ Christian Hayes FThayer _ _30____
_ Reilly Moran FThayer _ _30____
_ Chris DelMastro FWorcester Academy _ _28____
_ Jerry Harding FNoble & Greenough _ _28____
_ Trevor Spence DNoble & Greenough _ _28____
_ Ryan Doolin FWestminster _ _26____
_ Velan Nandhakumaran DMilton _ _24____
_ Max Sauve FAvon Old Farms _ _23____
_ Zach Milton DRoxbury Latin _ _23____
_ Ethan Bastien FLawrence Academy _ _21____
_ Jordan Harris DKimball Union _ _37____
_ John Peloso FVermont Academy _ _36____
_ Luca Marini FCanterbury _ _30____
_ Tanner Derby DBerwick _ _29____
_ Brendan Driscoll FPingree _ _27____
_ Cam Ryan FTilton _ _26____
_ Joey Musa FTrinity-Pawling _ _26____
_ B Jenkinson FSt. George's _ _25____
_ Chance Gorman FChoate _ _24____
_ Bobby Luca FRoxbury Latin _ _23____
_ Kevin Pitts FHolderness _ _32____
_ Mark D'agostino FGunnery _ _32____
_ Cam Berube DCushing _ _32____
_ Jackson Sidford FBerwick _ _31____
_ Greg McGunigle DHolderness _ _31____
_ Justin Biela FSt. Mark's _ _30____
_ Brendan Gibbons FSt. Mark's _ _30____
_ Liam Devlin FSt. Sebastian's _ _30____
_ Liam Bove FAlbany Academy _ _30____
_ Nolan Moore FDSt. Mark's _ _30____
_ Tucker Hartmann DSt. Mark's _ _30____
_ Hunter Brackett FTabor _ _10____
_ Michael Kesselring DNew Hampton _ _38____
_ Chase McInnis FDexter _ _28____
_ Jacques Bouquot FSalisbury _ _28____
_ Logan Cash FKimball Union _ _36____
_ Logan Geisness FWilliston-Northampton _ _27____
_ Ryan Carmichael DBrunswick _ _34____
_ Jason Siedem FAvon Old Farms _ _25____
_ Noah Furman FPomfret _ _25____
_ Marc Gatcomb FGunnery _ _31____
_ Greg Stohrer FBerwick _ _31____
_ Garrett Foster FExeter _ _31____
_ Mike Kennedy DNorthfield - Mt. Hermon _ _31____
_ Ben Stefanini FNorthfield - Mt. Hermon _ _29____
_ Sean Dunphy DWorcester Academy _ _28____
_ Luca Ragosta FHoosac _ _21____
_ John McElaney FDexter _ _21____
_ Troy Ladka FProctor _ _27____
_ Jack Swarbrick FProctor _ _27____
_ Patrick Daly FTabor _ _26____
_ Sam Milnes FWilliston-Northampton _ _26____
_ Michael Holland FDeerfield _ _19____
_ Michael Dimascolo FSt. George's _ _25____
_ Peter Scheschareg FExeter _ _31____
_ Bryce Dolan DKimball Union _ _37____
_ Reese Farrell FNorth Yarmouth Academy _ _30____
_ Peter Nugent FSt. Mark's _ _30____
_ Liam Connors FSt. Sebastian's _ _30____
_ Tyler Forbes FDGroton _ _24____
_ Aidan Lovett FRoxbury Latin _ _23____
_ Nick Hale DSalisbury _ _28____
_ Bobby Pearl DDexter _ _28____
_ William Daniel FHoosac _ _22____
_ Sasha Shogren FDeerfield _ _22____
_ Jacob Monroe FWestminster _ _26____
_ Cam Scott FWestminster _ _26____
_ Owen Nolan DMillbrook _ _31____
_ Jack Cronin FNoble & Greenough _ _25____
_ Grady Friedman FKents Hill _ _29____
_ Devin Moran FWinchendon _ _28____
_ Matthew Rickard DWinchendon _ _28____
_ Adam Usinger FKent _ _23____
_ Zach Pellegrino FGunnery _ _32____
_ Connor Sweeney FLawrence Academy _ _32____
_ Billy Smith FWilliston-Northampton _ _27____
_ Braden Doyle DLawrence Academy _ _31____
_ Colin Cobb FKent _ _22____
_ Owen Rudicus FTabor _ _26____
_ Matt Iasenza FCanterbury _ _26____
_ Tim Manning FHolderness _ _30____
_ Jackson Coutu FSt. Mark's _ _30____
_ Rory Casey FRivers _ _21____
_ Billy Berry FPomfret _ _25____
_ Niclas Rosenberg FBrewster Academy _ _29____
_ Arlo Merritt FKimball Union _ _37____
_ Milo DeFay FDeerfield _ _24____
_ Emmet Powell FMilton _ _24____
_ Jesse Lycan FBerkshire _ _27____
_ Alex Suny DPingree _ _27____
_ Joey Ryan FRoxbury Latin _ _23____
_ Sam Rand DWinchendon _ _23____
_ Jack Moore FAlbany Academy _ _30____
_ Andrew Holland FBelmont Hill _ _30____
_ Luke Khozozian FBelmont Hill _ _30____
_ Curtis Judd DAlbany Academy _ _30____
_ Paul Duffy FPingree _ _26____
_ Jack Cusack FAndover _ _26____
_ Luke Beckstein FGroton _ _26____
_ Brendan Parent FPingree _ _26____
_ John Pigott FTilton _ _26____
_ Drew Bavaro DLawrence Academy _ _32____
_ Rory White FWorcester Academy _ _28____
_ Etienne Crousle DKents Hill _ _28____
_ Kyle Jadatz FExeter _ _31____
_ Andrew Seaman FExeter _ _31____
_ Ethan Abraham FExeter _ _31____
_ Sean McAvoy FDeerfield _ _24____
_ Tao Ishizuka FGovernor's _ _27____
_ Aidan Torres DProctor _ _27____
_ John Copeland DBelmont Hill _ _30____
_ Nathan Katzaroff FMilton _ _23____
_ Eric Pedro FTabor _ _26____
_ Trent DeNuccio FLoomis-Chaffee _ _26____
_ A.J. Bella FTrinity-Pawling _ _26____
_ Max Torrez FWestminster _ _26____
_ Alex Krause FLoomis-Chaffee _ _26____
_ Johann Bayrou FHebron _ _25____
_ Chris Brown FSalisbury _ _28____
_ Gray Betts DExeter _ _31____
_ Kyle Penney FKimball Union _ _34____
_ Christian Felton DKimball Union _ _34____
_ Matt Hulse FPingree _ _27____
_ Ian Moore DSt. Mark's _ _21____
_ Nick Angelis FMiddlesex _ _23____
_ Christian Jiminez DTaft _ _23____
_ Tyler Capello FRivers _ _31____
_ John Corrigan DRivers _ _31____
_ Will Zink FNoble & Greenough _ _28____
_ Ben Rice FDNoble & Greenough _ _28____
_ Matt Toner FSt. George's _ _25____
_ Cooper Moore DBrunswick _ _33____
_ Robbie Fromm-DeLorme FGovernor's _ _27____
_ Brett Moccia FGovernor's _ _27____
_ Isaiah Fox FHolderness _ _32____
_ Delano Brown FHebron _ _8____
_ Anthony Carella FHebron _ _29____
_ Brendan Sjostedt FTilton _ _26____
_ Alex Demin FHoosac _ _26____
_ Ignat Belov FWestminster _ _26____
_ Cody Hoban FLoomis-Chaffee _ _26____
_ Anthony Cipollone FLoomis-Chaffee _ _26____
_ Dan Dimon DMillbrook _ _31____
_ Jack Merecki FBerwick _ _31____
_ Nathan Smith FVermont Academy _ _36____
_ Tyler Hughey FMiddlesex _ _23____
_ Zander Lizotte DBerwick _ _23____
_ Patrick Morrissey DRoxbury Latin _ _23____
_ Justin Alves FWinchendon _ _28____
_ Ilya Usau FSalisbury _ _28____
_ David Bartkus FBrewster Academy _ _28____
_ Peter Diliberatore DSalisbury _ _28____
_ Kevin MacKay DDexter _ _28____
_ Tom Richter FBrunswick _ _33____
_ Jack Quinn FNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Connor Berry FSt. Mark's _ _30____
_ JJ Fecteau FAlbany Academy _ _30____
_ Blake Colman DSt. Sebastian's _ _30____
_ Declan MacEachern FSt. George's _ _25____
_ Zach Rehbaum FAvon Old Farms _ _25____
_ Jake Dunlap FNew Hampton _ _37____
_ Matt Egan FKimball Union _ _37____
_ Jake Hewitt FCushing _ _32____
_ Michael Bulman FBB&N _ _27____
_ James Davenport DSt. Sebastian's _ _27____
_ Shea Courtmanche FTaft _ _22____
_ Spencer Ryall CHebron _ _29____
_ Cam Speck DExeter _ _31____
_ Tyler Kelly FMillbrook _ _31____
_ Pat Lawn DRivers _ _31____
_ Bret Pastor DDeerfield _ _19____
_ Jackson Breton FTrinity-Pawling _ _26____
_ Stephen Willey FTrinity-Pawling _ _26____
_ Jordie McKenna FWestminster _ _26____
_ Simon Delden FHoosac _ _26____
_ Patrick Dawson DWestminster _ _26____
_ Cameron Weitzman FTilton _ _26____
_ Scot Lawson FTrinity-Pawling _ _26____
_ Curtis Birthwright DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Dante Cuzzi FDRoxbury Latin _ _21____
_ Zack Tonelli FTaft _ _14____
_ Kyle Heath FMiddlesex _ _23____
_ Riley Brennan FGunnery _ _32____
_ Dawson Arkell FAndover _ _16____
_ Tomas Zourikian FDeerfield _ _25____
_ Gavin Puskar FHotchkiss _ _25____
_ Jason Ruszkowski FMillbrook _ _27____
_ Brendan Hansen FWilliston-Northampton _ _27____
_ Tim Rego DWilliston-Northampton _ _27____
_ Paddy Bogart FExeter _ _31____
_ Kyle Valiquette FNorthfield - Mt. Hermon _ _31____
_ Artjoms Lapiks FGunnery _ _31____
_ Ian Pierce DKent _ _22____
_ Max Cantor FMilton _ _24____
_ Teagan Poliseno CHebron _ _24____
_ Sam DiMaio FLoomis-Chaffee _ _26____
_ RIchard Colarusso DHoosac _ _26____
_ Joey Morgan DWorcester Academy _ _26____
_ AJ Caprio FDexter _ _28____
_ Danny Allen FWinchendon _ _28____
_ Arsenii Smekhov FSalisbury _ _28____
_ Phillip Tresca FRivers _ _30____
_ Hunter Sansbury DGunnery _ _32____
_ Ben Meehan DDexter _ _17____
_ Marc Borghi FGroton _ _23____
_ Stefan Miklakos CAvon Old Farms _ _23____
_ Alex Giummo FKent _ _23____
_ Billy Dobensky DTaft _ _23____
_ Kevin Demore DRoxbury Latin _ _23____
_ Sean Hurley FPomfret _ _25____
_ Tyler Bourque FPomfret _ _25____
_ Jordan Ehrensperger FHotchkiss _ _25____
_ Jared Beniers FPomfret _ _25____
_ Ronan Walsh FProctor _ _27____
_ Shane Sullivan FProctor _ _27____
_ Will Halecki FPingree _ _27____
_ Zak Lanoue FNew Hampton _ _29____
_ Kevin Drevitch FMillbrook _ _31____
_ Henry Muller FRivers _ _31____
_ Ted Aiken FExeter _ _31____
_ Chris Dowd FDBerwick _ _31____
_ Niko Ioannou DGunnery _ _31____
_ Jack Loran FNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Patrick Burkinshaw DBrunswick _ _34____
_ Will Kiley DSt. Sebastian's _ _30____
_ Jake Flynn DThayer _ _30____
_ Noah Traylor FBelmont Hill _ _28____
_ Ryan Pitoscia FMillbrook _ _28____
_ Nolan Donato FDexter _ _28____
_ Gabe Blanchard DTrinity-Pawling _ _26____
_ Shane Murphy FTrinity-Pawling _ _26____
_ James Orne FSt. Paul's _ _24____
_ Declan Dennehy FHebron _ _22____
_ Gordon Gurnell FSt. George's _ _22____
_ Tomas Mazura FKimball Union _ _8____
_ Colin Regan DKingswood-Oxford _ _6____
_ Will Moore DNoble & Greenough _ _2____
_ Drew Bennett FKimball Union _ _37____
_ Cameron Recchi FCushing _ _31____
_ Sasha Teleguine FThayer _ _29____
_ James Perullo DBelmont Hill _ _29____
_ Max Rand FAvon Old Farms _ _25____
_ Jared Arnold FMiddlesex _ _23____
_ Peter Frates DRoxbury Latin _ _23____
_ Dean Simeone FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Jack Cameron DLawrence Academy _ _32____
_ Olivier Lemire DKents Hill _ _32____
_ Matt McGrath FCushing _ _32____
_ Zach Riccitelli FCanterbury _ _30____
_ Max Thomson DHebron _ _15____
_ Danny Cavanagh FWinchendon _ _28____
_ Jacob Desjardins FHoosac _ _26____
_ Tae Lee FTilton _ _26____
_ Malik Alishlalov DWestminster _ _26____
_ Phip Waugh DTrinity-Pawling _ _26____
_ Kyle Hentosh FAndover _ _26____
_ Jon Saklad FSt. Paul's _ _24____
_ Mac Wiseman DAvon Old Farms _ _24____
_ Max Cassella DMilton _ _24____
_ Eamon Siliva-Chandley FNew Hampton _ _11____
_ Sean Heffron FNorthfield - Mt. Hermon _ _29____
_ Hunter Krasnow FVermont Academy _ _36____
_ Brendan Maloney DBerkshire _ _27____
_ Michael Gillis FHotchkiss _ _25____
_ Alex Rondeau DPomfret _ _25____
_ Sami Hakkarainen FPomfret _ _25____
_ Ryan Kirwan FAvon Old Farms _ _25____
_ Chris Aarons FTrinity-Pawling _ _25____
_ Brennan Flatt FNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Ryan Baker FNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Patrick Ault DHolderness _ _32____
_ Matt Cormier FRivers _ _23____
_ Aidan Cobb FKent _ _23____
_ Anthony Mandravellos DMiddlesex _ _23____
_ Aiden Edwards FGunnery _ _30____
_ William Vallee FBrewster Academy _ _28____
_ Ben Raymond FDexter _ _28____
_ Chris Guyette FChoate _ _21____
_ Jason Kleinhans FKent _ _21____
_ Patrick Mullowney FChoate _ _21____
_ Ryan Stevens FNoble & Greenough _ _14____
_ Jake Blackwell FTrinity-Pawling _ _26____
_ Mark Amatetti FLoomis-Chaffee _ _26____
_ Christian Kukas DAndover _ _26____
_ CJ Zezima FTrinity-Pawling _ _26____
_ Alec Grace FNew Hampton _ _38____
_ Connor Wood FCushing _ _31____
_ James Hatzepetros DNew Hampton _ _36____
_ Seth Stadheim FKimball Union _ _36____
_ Chris Camelio FDeerfield _ _24____
_ Brayden Morris FBrewster Academy _ _29____
_ Billy Bergan FBrewster Academy _ _29____
_ Sean O'Gorman FAlbany Academy _ _29____
_ Tyler Grill FHoosac _ _17____
_ Zach McCrystal DMiddlesex _ _22____
_ Ian Driscoll FPingree _ _27____
_ Thomas Horak FBerkshire _ _27____
_ Owen Borek DBrooks _ _27____
_ Alex Coady DGunnery _ _32____
_ Andrew Moynihan DLawrence Academy _ _32____
_ Colin Kehoe FSt. Sebastian's _ _30____
_ Connor Joyce FSt. Sebastian's _ _30____
_ Kevin Quinn FAlbany Academy _ _30____
_ Joe Goguen FBelmont Hill _ _30____
_ Jimmy Rayhill DGunnery _ _30____
_ Quentin Silverio DCanterbury _ _30____
_ Mike Dalfarra DCanterbury _ _30____
_ Cam Barbagallo DTabor _ _25____
_ Hauken Washington FHotchkiss _ _25____
_ Nate Schuman DPomfret _ _25____
_ Landon Krekorian DPomfret _ _25____
_ Noah de la Durantaye DDeerfield _ _25____
_ Cooper Swift DChoate _ _25____
_ Trescher Prins FSt. George's _ _20____
_ Max Fields FBelmont Hill _ _28____
_ Spencer Aubin FBerwick _ _28____
_ Scott Del Zotto FTaft _ _23____
_ Matthew Corrieri FBB&N _ _23____
_ John Kantaros FRivers _ _31____
_ Tommy Benjes DRivers _ _31____
_ Colin Voloshin FBrooks _ _26____
_ LeClair Jagger FWestminster _ _26____
_ Sean Clarke FWestminster _ _26____
_ Brett Lockhart DTilton _ _26____
_ Ryan Rahbany DRivers _ _26____
_ James Cates FTilton _ _26____
_ Matt Ernster FTrinity-Pawling _ _26____
_ Connor Guyette DTabor _ _13____
_ Nick Boardman FBrunswick _ _34____
_ Harrison Clark FMiddlesex _ _21____
_ Moe Acee DAvon Old Farms _ _21____
_ Garth McLaughlin FSt. Paul's _ _21____
_ Sasha Tertyshny DChoate _ _21____
_ Brian Tobin FHebron _ _29____
_ Nick Bisson DHebron _ _29____
_ Alex Wisnes FHolderness _ _32____
_ Harley Michaels DHolderness _ _32____
_ Teddy McElaney DSt. Paul's _ _24____
_ Jordan Michaud DSt. Paul's _ _24____
_ David Novotny FWilliston-Northampton _ _27____
_ Brandon McGill FWilliston-Northampton _ _27____
_ Cooper Wolff FBB&N _ _27____
_ Cam Mariani FWilliston-Northampton _ _27____
_ Cooper Rice FProctor _ _27____
_ Corey Herron DBB&N _ _27____
_ Max McKay DBB&N _ _27____
_ Antoine Dufour DGovernor's _ _27____
_ Olle Akermark DGovernor's _ _27____
_ Danny Colon FExeter _ _30____
_ Brett Bliss DBelmont Hill _ _30____
_ Michael Brown DBelmont Hill _ _30____
_ Tyler Lisieski DAlbany Academy _ _30____
_ Kevin Quirk DVermont Academy _ _36____
_ Mason Cipriano FVermont Academy _ _36____
_ Eamon Doheny DDeerfield _ _25____
_ Ryan Kosinski DPomfret _ _25____
_ Nick Traggio DHotchkiss _ _25____
_ Will Christensen FAvon Old Farms _ _25____
_ Aaron Pinto DAvon Old Farms _ _25____
_ Matthew DeBoer FSalisbury _ _28____
_ Michael Hayes FDBelmont Hill _ _28____
_ Tucker Smith FBerwick _ _31____
_ Tommy Miller FRivers _ _31____
_ Patrick Sunderland FKents Hill _ _31____
_ Devan Newhook DKimball Union _ _37____
_ Nik Allain FTaft _ _20____
_ Azan Dorsett DTaft _ _20____
_ Patrick Goggin FKent _ _23____
_ Hubert Bourque DSt. Paul's _ _23____
_ Mason Von Jess DHotchkiss _ _23____
_ Will Gilson FWestminster _ _26____
_ Ronan Doherty FGroton _ _26____
_ John Garvey DTrinity-Pawling _ _26____
_ Kodi Legassie FHebron _ _29____
_ Jack Morton CHebron _ _29____
_ Raif Harris FCanterbury _ _29____
_ Cade Webber DRivers _ _29____
_ Patrick Keegan DCushing _ _32____
_ Zach Whitehead FKimball Union _ _33____
_ Ryan McGuire FBelmont Hill _ _30____
_ Zachary Mouzakes DAlbany Academy _ _30____
_ Jared Valade DKents Hill _ _30____
_ Mitch McGinn FGovernor's _ _27____
_ Kevin Lassman DWilliston-Northampton _ _27____
_ Billy Zegras DBerkshire _ _27____
_ Ryan Donnelly DBB&N _ _27____
_ Louis-xavier LaChapelle FDWorcester Academy _ _21____
_ Luc Anderson FAvon Old Farms _ _12____
_ Michael Autorino FKingswood-Oxford _ _6____
_ Brad Zona DCushing _ _31____
_ Gavin Bates DKents Hill _ _31____
_ Connor Derby DBerwick _ _31____
_ Dilan Peters DMillbrook _ _31____
_ David Jacobs FNoble & Greenough _ _28____
_ Connor Guest FDeerfield _ _25____
_ Elliot Mitchell FAlbany Academy _ _25____
_ Sean Dennehy FDChoate _ _25____
_ Brendan Hughes DSt. George's _ _25____
_ Matt Ricci DKents Hill _ _32____
_ Brady Hoff FBrewster Academy _ _29____
_ Ben McCabe FBrewster Academy _ _29____
_ Jack Murphy DThayer _ _29____
_ Jake Cady FTabor _ _26____
_ Jimmy Sullivan FGroton _ _26____
_ Ned Blanchard DWestminster _ _26____
_ Pete Stanger DBrewster Academy _ _26____
_ Cameron Schmitt DGroton _ _26____
_ Sullivan Mack FKimball Union _ _36____
_ Josh Stich DKent _ _23____
_ Eric Fournier DNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Sam Tober DNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Nolan Fitzpatrick FThayer _ _30____
_ Connor Snowdy DCanterbury _ _30____
_ Brendan Dumas RWSt. Sebastian's _ _30____
_ Nick Smith DKent _ _20____
_ Kevin Craig DProctor _ _27____
_ Parker Sondag FBrooks _ _27____
_ Xander Barnes FGovernor's _ _27____
_ James Belleavoine FWilliston-Northampton _ _27____
_ John Murray DNoble & Greenough _ _27____
_ Kyle Caddo FWilliston-Northampton _ _27____
_ Connor Power DWilliston-Northampton _ _27____
_ Faisal Al-Saif DChoate _ _17____
_ Tim Casilli DMilton _ _24____
_ Ville Rainio DWinchendon _ _24____
_ Cam Wilson FKents Hill _ _31____
_ Michael McEachern FRivers _ _31____
_ Max Alsarraf DExeter _ _31____
_ Andy Ide FCushing _ _31____
_ Noah Lee DSalisbury _ _28____
_ John Crehan DPingree _ _21____
_ FInn McLain FKent _ _21____
_ Jake Miller DLawrence Academy _ _32____
_ Connor Leighton FLoomis-Chaffee _ _25____
_ Wells Robinson FPomfret _ _25____
_ John Russo FDChoate _ _25____
_ Matt Miron FDeerfield _ _25____
_ Brandon Slawaska DGroton _ _25____
_ Jake Wern FBrewster Academy _ _29____
_ Matt Loud DBrewster Academy _ _29____
_ Joe Strabley DNorth Yarmouth Academy _ _29____
_ Steven Ardagna DNew Hampton _ _22____
_ Peter Nelson FSt. Mark's _ _11____
_ Matt Farrell FGovernor's _ _26____
_ Nate Pane FWestminster _ _26____
_ Reilly Connors FLoomis-Chaffee _ _26____
_ Antoine Lefebvre DHoosac _ _26____
_ Ryan Pineault DWestminster _ _26____
_ Ian Gindhart DTabor _ _26____
_ David Paluch DLoomis-Chaffee _ _26____
_ Shane O'Leary FGovernor's _ _26____
_ Dongyoon Shin FCanterbury _ _30____
_ Jake Oblak DSt. Mark's _ _30____
_ Nolan Hayes DThayer _ _30____
_ Henry Hill DBrunswick _ _34____
_ Cory Morris FNew Hampton _ _34____
_ Brendan Gregoire FBrunswick _ _34____
_ Adam Shuchart DNew Hampton _ _38____
_ Finn Walker FTaft _ _23____
_ Dylan Fields FMiddlesex _ _23____
_ Owen O'Connor FNoble & Greenough _ _27____
_ Jack Whitney FBerkshire _ _27____
_ Aidan Metcalfe DBerkshire _ _27____
_ Michael Hughes FProctor _ _27____
_ Aaron Aboodi FBrunswick _ _27____
_ TJ Beaver DProctor _ _27____
_ Tanner Ensign FHolderness _ _31____
_ Marc Thibodeau FKents Hill _ _31____
_ Ryan Bell FDRivers _ _31____
_ Steven Hepensteil FVermont Academy _ _36____
_ Rasmus Metsola DVermont Academy _ _36____
_ Niko Grollman FGunnery _ _32____
_ Joe Rotondi FBrewster Academy _ _28____
_ Peirce Kenney DNoble & Greenough _ _28____
_ Nolan McDonough FWinchendon _ _28____
_ Tommy Grealy FDexter _ _28____
_ Luke Krys DSalisbury _ _28____
_ Jake Demers FSt. Paul's _ _24____
_ Andrew Peters FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Sean Kimura DHebron _ _16____
_ Gavin Cann FBrooks _ _8____
_ Paul Dore FKimball Union _ _37____
_ Edward Glassmeyer FBrunswick _ _29____
_ Eric DeGregorio FBerwick _ _25____
_ Ryan Moran FTilton _ _25____
_ Luke Harrington FHotchkiss _ _25____
_ Henry Norris FGovernor's _ _25____
_ Richard Pichura FMillbrook _ _25____
_ Maren Lancaster FHoosac _ _25____
_ Killian Shea-Smith DHoosac _ _25____
_ Owen Collins FChoate _ _25____
_ Theo Lenz DDeerfield _ _25____
_ Ryan St. Louis FBrunswick _ _21____
_ Von Mabbs FDSt. Mark's _ _21____
_ Brian Cloherty FMiddlesex _ _21____
_ Justin Greenberg DTilton _ _17____
_ Owen Hebert DAlbany Academy _ _30____
_ Alex Bower FTabor _ _26____
_ John Clark FBrooks _ _26____
_ Stephen Higgins FBrooks _ _26____
_ Jonathan Assayag FAndover _ _26____
_ Junior Delgado DProctor _ _26____
_ Alex Welch FTrinity-Pawling _ _26____
_ Paddy Mangan DBrooks _ _26____
_ Kyle Miller DTrinity-Pawling _ _26____
_ Chris Picard DTabor _ _26____
_ Kennedy O'Connor DLoomis-Chaffee _ _26____
_ Corbin Cashman FHebron _ _13____
_ Daniel Reuben FSt. Paul's _ _13____
_ Michael Ardagna DNew Hampton _ _35____
_ Daniel Kerfoot FMiddlesex _ _22____
_ Jared Buckner DNorth Yarmouth Academy _ _31____
_ Jackson Aldrich FKents Hill _ _31____
_ Nick Epperson FExeter _ _31____
_ Matt Pasic FHolderness _ _31____
_ Reese Popkin DExeter _ _31____
_ Blake McDonald DVermont Academy _ _36____
_ Alex Duncan FGovernor's _ _27____
_ Kyle Emery DPingree _ _27____
_ Mitchell McKay FBB&N _ _27____
_ Connor Canterbury DWilliston-Northampton _ _27____
_ Jeremy Abraham DExeter _ _27____
_ Brendan Reynolds DSalisbury _ _27____
_ Aidan Darby FAlbany Academy _ _27____
_ Mitch Nenninger FDBrooks _ _23____
_ Jared Brosnan FRoxbury Latin _ _23____
_ Jack Sheehan FTaft _ _23____
_ Dan Sullivan DWorcester Academy _ _28____
_ Dante Vasconcellos DWinchendon _ _28____
_ Cole Shelgren DBerwick _ _28____
_ Robert Lapsley FNoble & Greenough _ _28____
_ Ami Zunenshine FNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Max Dumas DSt. Paul's _ _19____
_ Liam Calder DGroton _ _19____
_ Nicco Pastore FBrooks _ _24____
_ Jack Ferguson DHotchkiss _ _24____
_ John Jammers DSt. George's _ _24____
_ Steven Mullally DCanterbury _ _30____
_ Robert Radochia DBelmont Hill _ _30____
_ Tyler Mitchell FPomfret _ _25____
_ Jerred Tattersall FNorthfield - Mt. Hermon _ _25____
_ Timothy Heinke FAvon Old Farms _ _25____
_ John Louder FAvon Old Farms _ _25____
_ Carter Giampietro DAndover _ _25____
_ Jonathan Schmidt DHebron _ _25____
_ Quinn Carlisle FHotchkiss _ _25____
_ Kevin Edmonds FChoate _ _20____
_ Declan Maguire FSt. Sebastian's _ _20____
_ Andrew McGurrin FDExeter _ _31____
_ Grant Porter FRivers _ _31____
_ Brady Desjardins FBerwick _ _26____
_ Dan Herdiech DGroton _ _26____
_ Tyler Harvey DTabor _ _26____
_ Matthew Giuttari DLoomis-Chaffee _ _26____
_ Connor Tobin FTabor _ _26____
_ Michael Fiorini DWestminster _ _26____
_ Mark Meinecke DAndover _ _26____
_ Chase Orr FWorcester Academy _ _26____
_ Jarod Harrington FDeerfield _ _21____
_ Noah Long FNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Josh Soucy DNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Jakub Teply FTaft _ _16____
_ Hayden Riva FBerkshire _ _27____
_ Nick Weng FBB&N _ _27____
_ Brooks Gammill FBerkshire _ _27____
_ Colin Hedge FNorthfield - Mt. Hermon _ _27____
_ Liam McGourty FBB&N _ _27____
_ Chris Throndson DKents Hill _ _27____
_ Jamie Hauswirth DBB&N _ _27____
_ Jorgen Krone DSalisbury _ _22____
_ Ryan Malota DMillbrook _ _22____
_ Shaun Kirby FHotchkiss _ _22____
_ Steven Constas DBrewster Academy _ _28____
_ Jesse Pierce FLawrence Academy _ _28____
_ Clay Korpi DSalisbury _ _28____
_ Jake Di Girolamo FGunnery _ _28____
_ Paul Davey FBrunswick _ _17____
_ Cullen Young DAvon Old Farms _ _23____
_ Konstantinos Sotiropoulos DTabor _ _23____
_ Dennis Franklin FTaft _ _23____
_ PJ Garrett DThayer _ _23____
_ Ryan Walsh DNorthfield - Mt. Hermon _ _29____
_ Ben Tardiff FDKimball Union _ _35____
_ Matt Savard FCanterbury _ _30____
_ Evan Reddick DSt. Sebastian's _ _30____
_ Christopher Verstandig DAlbany Academy _ _30____
_ Zach Glass FThayer _ _30____
_ Duncan Grant FBelmont Hill _ _24____
_ Conor Greene FMilton _ _24____
_ Boyd Hall FSt. Mark's _ _24____
_ Max O'Brien DMilton _ _24____
_ Max Andrade FMilton _ _24____
_ Wes Gierkink FDexter _ _18____
_ Andrew Mancini DCushing _ _12____
_ Kyle Frankel FKingswood-Oxford _ _6____
_ Garth Swason FKingswood-Oxford _ _6____
_ Shane Dawson FKingswood-Oxford _ _6____
_ Matt Connor DLawrence Academy _ _31____
_ Atte Aalto FHolderness _ _31____
_ Padraic Condon FBerwick _ _31____
_ Shane Zarcone FCushing _ _31____
_ Matt Tullo FHotchkiss _ _25____
_ Nolan LaPlante FTrinity-Pawling _ _25____
_ Nick Keroack FAvon Old Farms _ _25____
_ Ethan Agostoni FWilliston-Northampton _ _25____
_ Kyle Sanborn DChoate _ _25____
_ Kyle McElhaney FTilton _ _25____
_ Braden Haley FTilton _ _25____
_ Kuma Matsukata FHotchkiss _ _25____
_ Wilson Stephenson FBrunswick _ _25____
_ Zane Cowans FSt. George's _ _25____
_ Jack Kane DHotchkiss _ _25____
_ Brian Wiles FTabor _ _25____
_ Mark Mahoney DHotchkiss _ _25____
_ Braden Reed FSt. George's _ _25____
_ Finn Murray FNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Mason Beecher FGunnery _ _32____
_ Brendan O'Donnell DCushing _ _32____
_ Jake Gallitto FNew Hampton _ _32____
_ Shayan Farjam DBrunswick _ _32____
_ Morgan Winters FTabor _ _26____
_ John Fiallo DLoomis-Chaffee _ _26____
_ Jack Costello FLoomis-Chaffee _ _26____
_ Tyler McGoldrick DPingree _ _26____
_ Colby Bailey DNoble & Greenough _ _26____
_ Jake Aloi FTrinity-Pawling _ _26____
_ Elijah Older DHolderness _ _20____
_ Joe Bouchard DTilton _ _20____
_ Cam Joslin FProctor _ _27____
_ Alec D'Orio FBrooks _ _27____
_ Travis Pruden FBerkshire _ _27____
_ Oliver Cookson FBerkshire _ _27____
_ John Pratt DBerkshire _ _27____
_ Jonathan Shaw FDBrooks _ _27____
_ Mark Driscoll DBerkshire _ _27____
_ Robbie Carpentier DPingree _ _27____
_ Nicholas Lachaine FSalisbury _ _28____
_ Tommy Eliopoulos FMillbrook _ _28____
_ Matt Fusco DDexter _ _28____
_ Michael Fairfax FSalisbury _ _28____
_ Josh Plumb DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Matthew Balzano FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Kevin Swan FRoxbury Latin _ _21____
_ Joe Schubert FExeter _ _21____
_ Matt Tartaglio FSt. George's _ _21____
_ Owen Dranfield FVermont Academy _ _14____
_ Karl-Antoine Girard DVermont Academy _ _36____
_ Jonne Ijas DVermont Academy _ _36____
_ Ben Hamilton DNorthfield - Mt. Hermon _ _29____
_ Max Deberadinis FGunnery _ _29____
_ Kyle Rubin FSt. Mark's _ _29____
_ Lucas Williams FCanterbury _ _29____
_ Andrew Kimball FMillbrook _ _29____
_ Harry Concannon DBrewster Academy _ _29____
_ Anthony Toto DHebron _ _22____
_ Henry Andres DMiddlesex _ _22____
_ Brad Litchfield FBelmont Hill _ _30____
_ JP Milbury LWSt. Sebastian's _ _30____
_ Anthony Sericolo FAlbany Academy _ _30____
_ Sam Willman FExeter _ _30____
_ Jack McCluskey FCanterbury _ _30____
_ Colin Boylan FSt. Mark's _ _30____
_ Justin Krayer FMiddlesex _ _23____
_ Matthew Perryman DKent _ _23____
_ George Vonakis FKent _ _23____
_ Janne Maki DHebron _ _23____
_ Johnny Barbieri FLoomis-Chaffee _ _23____
_ Jack Feinstein DTaft _ _23____
_ Andrew Lane DKent _ _23____
_ Jake Willis FMillbrook _ _31____
_ Stuart Martin DMillbrook _ _31____
_ Joshua Bliss DHolderness _ _31____
_ Ryan Trom CGunnery _ _32____
_ James Broderick FLawrence Academy _ _32____
_ Jasper Sanders DNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Cole Paredes FGunnery _ _32____
_ Mason Parks DNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ John Riggins FLawrence Academy _ _32____
_ Will Rooney DAvon Old Farms _ _24____
_ Walker Reiersgaard FHotchkiss _ _24____
_ Noah Heisler DNorthfield - Mt. Hermon _ _33____
_ Michael Hughes DBrooks _ _25____
_ Costa Tzougarakis DHotchkiss _ _25____
_ Jacob Turenne DHoosac _ _25____
_ Henry Hodde FGroton _ _25____
_ Jaren DeBolt DSt. George's _ _25____
_ Zach Vandale FDChoate _ _25____
_ Dima Piskun DSt. George's _ _25____
_ Will Gould DPomfret _ _25____
_ Henry Foster FBrunswick _ _34____
_ Johnny Dorio DTaft _ _17____
_ John Conway FHoosac _ _26____
_ Ryan Waring FTilton _ _26____
_ Eamon McNamara DGroton _ _26____
_ Samuel Bird DAndover _ _26____
_ Gabriel Gagnon DTilton _ _26____
_ Conor Joslin FProctor _ _26____
_ Cam Grillo DTrinity-Pawling _ _26____
_ Owen Hughes FWorcester Academy _ _26____
_ Pat Roth FNew Hampton _ _35____
_ Hunter Sarro FWilliston-Northampton _ _27____
_ Dan Addonizio FBB&N _ _27____
_ Bryce Gomez FBerkshire _ _27____
_ Matthew Bulman FBB&N _ _27____
_ Alex Berg DWilliston-Northampton _ _27____
_ Mike Grise FBerkshire _ _27____
_ Cam Lemanski DThayer _ _27____
_ Matthew McVeigh DMiddlesex _ _18____
_ Carson Moe FKimball Union _ _9____
_ Cory Lyons DNew Hampton _ _9____
_ Andrew Noel DKimball Union _ _37____
_ Cody Sealey DCushing _ _28____
_ Schuyler St. Germain FCanterbury _ _29____
_ PJ Neal FBrunswick _ _29____
_ Nik Karlson FSt. Mark's _ _29____
_ Charlie Weaver FBrewster Academy _ _29____
_ Lenny Brochu FDBrewster Academy _ _29____
_ Murphy Gielow DLawrence Academy _ _30____
_ Zach Conner DGunnery _ _30____
_ Anthony Marinello FBelmont Hill _ _30____
_ Cole Hernon FBerwick _ _30____
_ Ryan MacDermott DSt. Sebastian's _ _30____
_ Jack Cary DGunnery _ _31____
_ Jack MacLaughlin DKents Hill _ _31____
_ Aidan McAvoy FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Kasperi Niskanen DHebron _ _21____
_ Alasdair Swett FNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Erik Widenborg DGunnery _ _32____
_ Ben Friedman DMiddlesex _ _22____
_ Ty Green FSt. Paul's _ _22____
_ Robby Griffin FBelmont Hill _ _11____
_ Andy McBurney DBrunswick _ _34____
_ Brent Valentine FDChoate _ _23____
_ Bobby Barrasso FTaft _ _23____
_ Ryan Corbett FDWorcester Academy _ _23____
_ Matt Richards DSt. George's _ _23____
_ Brendan Lovett FRoxbury Latin _ _23____
_ Jonas Passante FKent _ _23____
_ Jackson Kyser DNew Hampton _ _35____
_ Jack Clarner DKimball Union _ _36____
_ Mike Gallagher DAndover _ _24____
_ Gino Antonacci FHotchkiss _ _24____
_ Thomas Craft DDeerfield _ _24____
_ Ethan Zarak-Croke FLawrence Academy _ _24____
_ Shane O'Sullivan FMilton _ _24____
_ Tyler Crist FMilton _ _24____
_ Fiip Holmberg FKents Hill _ _24____
_ Jack Hepp DSt. Paul's _ _24____
_ Hunter Mulvey FDSt. Mark's _ _12____
_ Jack Geraghty DKimball Union _ _37____
_ Brendan D'Orio FBrooks _ _25____
_ Patrick Robles FSt. George's _ _25____
_ Clendenin Stewart FTabor _ _25____
_ Grey Owens DAvon Old Farms _ _25____
_ Chris Avallone DLoomis-Chaffee _ _25____
_ Dylan Weichselbaumer FPomfret _ _25____
_ Jamie Kellogg DPomfret _ _25____
_ Gentry Shamburger FAvon Old Farms _ _25____
_ Jacob Iida DTilton _ _25____
_ Yoan Ferland DHoosac _ _25____
_ Aidan Garcia FGroton _ _26____
_ Charlie Alcorn FBrooks _ _26____
_ William Dahlquist DTilton _ _26____
_ Stephen Perez FTrinity-Pawling _ _26____
_ Noah Kader DGroton _ _26____
_ Patrick Ogden DVermont Academy _ _26____
_ Joey O'Brien FGroton _ _13____
_ Cole Keeler DWorcester Academy _ _13____
_ Liam Kelly FBelmont Hill _ _13____
_ David Netburn DProctor _ _27____
_ Griffin Grise FBerkshire _ _27____
_ Trevor Demers FGovernor's _ _27____
_ Colin Wojciechowski FProctor _ _27____
_ Jack Bavis FBerkshire _ _27____
_ Alex Delvento FDWinchendon _ _28____
_ Will Conway FRivers _ _28____
_ Jeffrey Truax FWinchendon _ _28____
_ Harry Colvin FDexter _ _28____
_ Andrew Peloso FVermont Academy _ _14____
_ Grant Sikich FTilton _ _14____
_ Peter Kenerson DTaft _ _14____
_ Colin Casey FDBrewster Academy _ _29____
_ Thomas Messineo DSt. Sebastian's _ _30____
_ Will Killoran DBelmont Hill _ _30____
_ Drew Gardner DKents Hill _ _30____
_ Matt Carlson FAlbany Academy _ _30____
_ Nate Gordon DVermont Academy _ _15____
_ Jack Grady FKents Hill _ _31____
_ Zack Gordon FNorthfield - Mt. Hermon _ _31____
_ Nate Althoff FLawrence Academy _ _31____
_ Jacob Matthews DExeter _ _31____
_ Brendan Bolduc FDNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Griffin Delaney DLawrence Academy _ _32____
_ Maxim Georgievsky DHoosac _ _16____
_ Jack Griffin DBrunswick _ _34____
_ Patrick Kramer FNew Hampton _ _35____
_ Parker Schaarsmidt DNew Hampton _ _36____
_ Ben Gill FBrooks _ _18____
_ Cole Nye DMiddlesex _ _19____
_ Reese Ramirez FExeter _ _19____
_ Will Holland DDeerfield _ _19____
_ Charlie McFadden DCushing _ _19____
_ Jake Thomas FHotchkiss _ _20____
_ Cam Cokinos DTaft _ _20____
_ Jacob Tivey FPortsmouth Abbey _ _20____
_ Max Willard DTaft _ _20____
_ Matt McKenna FDPortsmouth Abbey _ _21____
_ Alex Leef FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Karl Jackson DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Ryan Tarmey FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Zac Borden FSt. George's _ _21____
_ Matt McGroarty FBrunswick _ _21____
_ Nathan Masteralexis FNorthfield - Mt. Hermon _ _21____
_ Markus Keller FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Sam Sheffield FHolderness _ _22____
_ Daniel Ton-That DTilton _ _22____
_ Frankie Lonergan FRoxbury Latin _ _22____
_ Brendan Willett FPingree _ _22____
_ Bryce Downey FWorcester Academy _ _22____
_ Oliver King DWorcester Academy _ _22____
_ Benjamin Ginsberg DGovernor's _ _22____
_ Kyle Elliott FBrooks _ _22____
_ Jarod Castro FKent _ _22____
_ Miles Kirby FKents Hill _ _22____
_ David Ciancio DMillbrook _ _22____
_ Shane Mulhern FSt. George's _ _23____
_ Tom DuPont FNorth Yarmouth Academy _ _23____
_ AJ von Brauchitsch FKent _ _23____
_ Ivo Reppen Wartiainen DHebron _ _23____
_ Brian Haywood DHotchkiss _ _23____
_ Matt Traietti FRoxbury Latin _ _23____
_ Johnny Hartfiel DTaft _ _23____
_ Javi Ubarri DKent _ _23____
_ Mike Kwiecinski DKent _ _23____
_ Reid Clemmenson FDSt. Paul's _ _23____
_ Will Murphy DRoxbury Latin _ _23____
_ Keith Davenport FDeerfield _ _23____
_ Sam Ginsberg FRoxbury Latin _ _23____
_ Charlie Addesa FBrooks _ _23____
_ Matt Brosseau FDeerfield _ _24____
_ Kevin Danforth FDeerfield _ _24____
_ Darion Benchich FWestminster _ _24____
_ Davis Freeman FHotchkiss _ _24____
_ Mark Synnott DBB&N _ _24____
_ Matthew Deegan FSt. Paul's _ _24____
_ Cameron Snow FDeerfield _ _25____
_ Simeon Gluzman FLawrence Academy _ _25____
_ Ryan Roskey DGovernor's _ _25____
_ Trent Schwab FChoate _ _25____
_ Corey Popowcer DPomfret _ _25____
_ Sam Silich DChoate _ _25____
_ Cole Ablow FDPingree _ _25____
_ Jeff MacDonald DDeerfield _ _25____
_ Sam Telsey FBrooks _ _25____
_ Brian Lavin FWorcester Academy _ _25____
_ Beckham Bayreuther FDHolderness _ _25____
_ Greg Ross DHotchkiss _ _25____
_ Amogh Prakash FPingree _ _25____
_ Nico Bowden DGroton _ _25____
_ Brian Antonelli FBelmont Hill _ _26____
_ Cam Jefferson FWilliston-Northampton _ _26____
_ Tyler Bodette FBrooks _ _26____
_ Jack Bayreuther FHolderness _ _26____
_ Nicholas Ferullo FDPingree _ _26____
_ Thomas Martin DLoomis-Chaffee _ _26____
_ Quinn Tucker FWinchendon _ _27____
_ Ben Davis DBerwick _ _27____
_ Will Taft FBB&N _ _27____
_ Tim Longfield FBB&N _ _27____
_ Jake Durocher DWilliston-Northampton _ _27____
_ Ben Smith DSt. Mark's _ _27____
_ Andrew Brown FGovernor's _ _27____
_ Travis Heap FWinchendon _ _27____
_ Asa Muthig FBerwick _ _27____
_ Karl Nordin FGovernor's _ _27____
_ Alex Grade DGovernor's _ _27____
_ John DiNovi DNoble & Greenough _ _27____
_ Tim Carter FBrunswick _ _27____
_ Jack Halloran FDexter _ _28____
_ James Lilly DDexter _ _28____
_ Max Fawcett FWinchendon _ _28____
_ Connor Bowman DDexter _ _28____
_ Grant Litchfield DBelmont Hill _ _28____
_ Will Stack FSt. Mark's _ _28____
_ Jack Garvey FThayer _ _29____
_ Ryan Warnick DAlbany Academy _ _29____
_ Ethan Bliss FHolderness _ _29____
_ Kyle Oberfeld FMillbrook _ _29____
_ Ryan Levis DHebron _ _29____
_ Conor Shannon FExeter _ _29____
_ Kevin Moriarty FThayer _ _29____
_ Danny Moshier FAlbany Academy _ _30____
_ Ben Gohh DNorthfield - Mt. Hermon _ _30____
_ Shane Haggerty FCanterbury _ _30____
_ Cam Mannion DThayer _ _30____
_ Thai Crane FNorth Yarmouth Academy _ _31____
_ Cole Brennan FGunnery _ _31____
_ Logan White FGunnery _ _31____
_ Garrison Gagnon DHolderness _ _32____
_ Aidan Donahue FNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Tyler Kinney FWestminster _ _24____
_ Jack Tatirosian DSt. George's _ _23____
_ Jake Murphy FCushing _ _5____
_ Masaki Funakoshi FKents Hill _ _17____
_ Eric Yagubyan FTilton _ _4____
_ Brendan Keaton DCanterbury _ _10____
_ Luke Dow DMoses Brown _ _1____
_ Eddie Tuohy DSalisbury _ _22____
_ John Buckholtz DChoate _ _24____
_ Mathieu Lefebvre DKent _ _23____
_ Blake Lord FPortsmouth Abbey _ _20____
_ Stefan Camet CCushing _ _17____
_ Riley Drew DSt. Paul's _ _13____
_ Calvin Beck DKingswood-Oxford _ _6____
_ Jake Sporn FDRoxbury Latin _ _23____
_ Jeffery Lumia FCanterbury _ _15____
_ Sam Kellog FMoses Brown _ _1____
_ Blake Bartell FTabor _ _21____
_ Addison Azar DPomfret _ _25____
_ Chris Henn FSalisbury _ _22____
_ Thomas Costello FLoomis-Chaffee _ _20____
_ Luke O'Reilly DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Ethan MacDougall DMiddlesex _ _23____
_ Tucker Hill DBrooks _ _27____
_ Garrett Lowry DMillbrook _ _26____
_ Eli Wheeler DWinchendon _ _28____
_ Andrew Bonavita FTilton _ _5____
_ Nate Baker DDeerfield _ _20____
_ Zephan Kraus FBelmont Hill _ _30____
_ Kevin Becker FKingswood-Oxford _ _6____
_ Adam Towey FMoses Brown _ _1____
_ Clayton Smith FPingree _ _26____
_ Aliesha Song FExeter _ _13____
_ Anish Deena DChoate _ _25____
_ Nate Laliberte FGovernor's _ _27____
_ Jimmy Aube FLoomis-Chaffee _ _26____
_ Zach Papapetros FDWestminster _ _15____
_ Peter Davies FTaft _ _20____
_ Trevor Gittus FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Aaron Peroni DMiddlesex _ _12____
_ Donte Pierre FKimball Union _ _11____
_ Sam Amato DRivers _ _13____
_ Andrew Plumb DMoses Brown _ _1____
_ Grady Pierce DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Griffin Lincoln FThayer _ _30____
_ Ryan Mickelson DAvon Old Farms _ _18____
_ Joe Noone FCushing _ _31____
_ Tim Donovan DBB&N _ _27____
_ John Fritz FBrooks _ _27____
_ Nate Bowler FHolderness _ _31____
_ Jackson Roberts FRoxbury Latin _ _23____
_ Luke Niemiec FMoses Brown _ _1____
_ Shaun Kittrell FPomfret _ _25____
_ Ben Craine FTaft _ _18____
_ Matt Veneri FAndover _ _25____
_ Cam Ziomek DWilliston-Northampton _ _25____
_ Billy Norcross CCushing _ _25____
_ Erik Throndson DKents Hill _ _5____
_ Sam Jalbert FKents Hill _ _28____
_ Cameron Jandreau FKingswood-Oxford _ _6____
_ Matthew Grover FMoses Brown _ _1____
_ Chris Hocevar FAndover _ _26____
_ Jack Julian FGovernor's _ _21____
_ Harry Connelly DPortsmouth Abbey _ _21____
_ James O'Connor DNoble & Greenough _ _27____
_ Ryan Brassil FGunnery _ _31____
_ Shawn Bedard DCanterbury _ _29____
_ Cormac Perry DHebron _ _14____
_ Jack Gao DKingswood-Oxford _ _6____
_ Brendan MacDonald FBerkshire _ _27____
_ Charlie Ballou DMoses Brown _ _1____
_ Theo McDowell DSalisbury _ _22____
_ Shawn Conlon DAlbany Academy _ _11____
_ Qian Liu FChoate _ _8____
_ Brendan Kelly FDPortsmouth Abbey _ _21____
_ Reid Demain FBrewster Academy _ _28____
_ Nick Zarcone DCushing _ _8____
_ Rocco Giandomenico FNoble & Greenough _ _28____
_ Kevin Campbell FMiddlesex _ _23____
_ Nick Hemenway DNorth Yarmouth Academy _ _32____
_ Lukas Prebsl DWinchendon _ _24____
_ Joey McColgan FDexter _ _19____
_ Chase Harrington DMoses Brown _ _1____
_ Ty Clarke DExeter _ _13____
_ Charlie Ma FMiddlesex _ _21____
_ Nick D'Urso DMillbrook _ _25____
_ Reid Capello FRivers _ _0____
_ Torin Kerstetter FHoosac _ _23____
_ Collin McCormack DMoses Brown _ _1____
_ Zach Hook FCanterbury _ _12____
_ Karim Garifullin FLawrence Academy _ _20____
_ Bennett Psyhogeos FSalisbury _ _23____
_ Joseph Moffitt DAndover _ _18____
_ Greg Oakes DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Isaac Thrasher DBrewster Academy _ _24____
_ Axel Keller DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Tyler Gordon FAvon Old Farms _ _8____
_ Pavel Akmaev FMiddlesex _ _11____
_ Quinn Serpa FBB&N _ _27____
_ Cole Lehouiller DHolderness _ _12____
_ Cade Alami DBerkshire _ _27____
_ Martin McDonald DCanterbury _ _10____
_ Tyler King FMoses Brown _ _1____
_ Sawyer Moody DAndover _ _26____
_ Liam Copp FNew Hampton _ _2____
_ Charlie Flam FWestminster _ _23____
_ Brandon Barrett FWilliston-Northampton _ _24____
_ Jack Zangre DTilton _ _24____
_ Colin Elliott DBrooks _ _19____
_ Reilly Cepuritis DHolderness _ _23____
_ Josh Nelson DNorthfield - Mt. Hermon _ _23____
_ Marcus Eldredge DTrinity-Pawling _ _26____
_ Joe Levins FWorcester Academy _ _11____
_ Kevin Hurley DBerkshire _ _27____
_ Daniel Miller FHoosac _ _15____
_ Keifer Jaffee FKingswood-Oxford _ _6____
_ Brady Clark FVermont Academy _ _2____
_ Blake Van Epps DAlbany Academy _ _30____
_ Gunnarwolfe Fontaine FMoses Brown _ _1____
_ Thomas Luiselli FMiddlesex _ _16____
_ Logan Kreinz FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Colton Heuple FCushing _ _19____
_ Chris Pickreign FDNoble & Greenough _ _19____
_ Ben Heinze DBrooks _ _25____
_ Anders Jonsson DNorth Yarmouth Academy _ _13____
_ Chris Savageau DWinchendon _ _21____
_ Angelo Rassias FWorcester Academy _ _15____
_ Jordan Perez FCanterbury _ _27____
_ Zach DeCosta FMoses Brown _ _1____
_ Evan Burke FLawrence Academy _ _30____
_ Alex Cleveland FAndover _ _16____
_ Sebastian Boivin FSt. George's _ _23____
_ Tommy Kantaros DRivers _ _0____
_ Cameron Plants DCanterbury _ _10____
_ Jack Steckler FMoses Brown _ _1____
_ Ryan Muse DBerwick _ _11____
_ Daniel McKenna FDPortsmouth Abbey _ _21____
_ Cam Jones FSt. George's _ _23____
_ Christian DiPietrantonio FNoble & Greenough _ _26____
_ Colin Craig FMiddlesex _ _23____
_ Noah Camin DBrooks _ _14____
_ Jack Labbe DNorth Yarmouth Academy _ _16____
_ Thomas Sogard FBerkshire _ _27____
_ Jacob Studley FMoses Brown _ _1____
_ Kam Miller DRoxbury Latin _ _23____
_ Nick Luzzo FExeter _ _13____
_ Zac Garneau DPomfret _ _25____
_ Pat Earley DBerwick _ _31____
_ Ryan Armstrong DLoomis-Chaffee _ _26____
_ Walker Stevens DWestminster _ _23____
_ Danny Overcash DAvon Old Farms _ _25____
_ Gordon Ogden FDSt. George's _ _20____
_ Cole Cleary FMiddlesex _ _12____
_ Finn Weber DProctor _ _27____
_ Alex Hone DKimball Union _ _7____
_ Max Li FMilton _ _24____
_ Adam Dibiase FMoses Brown _ _1____
_ Noah Kaplan FWestminster _ _25____
_ Joey Schiavone DGroton _ _12____
_ Harry Friedman FMiddlesex _ _23____
_ Paxton Bunting FBerkshire _ _27____
_ Nate Garrett DMilton _ _24____
_ Mitchell Autorino FKingswood-Oxford _ _6____
_ Corey Olson DMoses Brown _ _1____
_ Ryan Saunders FPomfret _ _25____
_ Daniel Zlatopolsky FWestminster _ _22____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.