March 14, 2018

USA/Canada Hockey Scoring All 2017-18

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
16 Jeremy Wilmer FPortledge Fr '03171830482.82
20 Kyle Mandleur FThe Hun School Jr '01213821592.81
23 Cian Keohane FHarvey Sr '16223421552.50
_ Hunter Rossi FPortledge _ _14
_ James Mettler DHarvey _ _22____
_ Jude Brower DHarvey _ _22____
_ Matt Argentina FThe Hun School _ _20____
_ Thomas Lacombe FBishop's College School _ _5____
_ Zach Wellman FThe Hun School _ _1____
_ Tyler Lunny FDHarvey _ _21____
_ Brian Carrabes FSt. John's Prep _ _23____
_ Eddie Evaldi DThe Hun School _ _21____
_ Nicholas Cafarelli FAustin Prep _ _19____
_ Brandon Chabrier DPortledge _ _15____
_ Massimo Pietroniro FBishop's College School _ _5____
_ Kyle Lightfoot FBishop's College School _ _5____
_ Micky Burns FDon Bosco Prep _ _5____
_ Matthew Mutkoski FHarvey _ _5____
_ JJ Harding FAustin Prep _ _13____
_ Jack Kissell FRye Country Day _ _6____
_ Alex Maffeo FAustin Prep _ _19____
_ Matthew McKim FSt. Andrew's College _ _19____
_ Zacharie Dumas CAcadémie Saint-Louis _ _45____
_ Eric Lester FCentral Catholic _ _24____
_ William Winship RWCentral Catholic _ _24____
_ Vitaly Levyy FPortledge _ _16____
_ Hunter Macy DDelbarton _ _22____
_ Zach Hiken FDRye Country Day _ _6____
_ David Sacco FSt. John's Prep _ _23____
_ Spence Evans FDPortledge _ _16____
_ Nick Siffringer FDelbarton _ _30____
_ Kevin Urquhart FAustin Prep _ _21____
_ Maxime Régimbald-Lachance DAcadémie Saint-Louis _ _22____
_ Sean Brown FCentral Catholic _ _24____
_ David Hill FHill School _ _26____
_ Lapointe Greg FStanstead College _ _19____
_ Aidan McDowell DThe Hun School _ _20____
_ Richard Lyons FAustin Prep _ _21____
_ Coby Auslander FPrinceton Day School _ _22____
_ Patrick Moran FSt. John's Prep _ _23____
_ Tim Usalis DSt. John's Prep _ _23____
_ Luke Baumgartner FHarvey _ _22____
_ Alex Campbell FStanstead College _ _19____
_ Luke Antonacci FDPrinceton Day School _ _11____
_ Owen Gonter DNichols _ _9____
_ Makem Demers FPope Francis _ _5____
_ Sebastien Laquerre DBishop's College School _ _5____
_ Thomas Gravel-Nolin FAcadémie Saint-Louis _ _3____
_ Zach Kandel DThe Hun School _ _3____
_ Gabriel Jodoin FWyoming Seminary _ _29____
_ Alex Kiviniemi FHill School _ _25____
_ Noah Jankowski FCentral Catholic _ _24____
_ Ty Eastman FPrinceton Day School _ _22____
_ James Falivene FDelbarton _ _29____
_ Michael Balzarotti FDelbarton _ _28____
_ Dylan Lugris FNichols _ _11____
_ Matthew Stienburg FSt. Andrew's College _ _18____
_ Andrew Bosland FDelbarton _ _25____
_ Owen Fowler FCentral Catholic _ _24____
_ Brian Cicero DHarvey _ _8____
_ Michael Stevens FPortledge _ _14____
_ Matt Manahan FLawrenceville _ _26____
_ Feldman Samuel FStanstead College _ _19____
_ Charlie Campbell FStanstead College _ _19____
_ Will Dodge CRye Country Day _ _6____
_ Kyle DePalma DThe Hun School _ _11____
_ Brendan Clark FDelbarton _ _27____
_ Guillaume Hebert FThe Hun School _ _20____
_ George Weiner DDon Bosco Prep _ _5____
_ Tyler Sedlak FDon Bosco Prep _ _5____
_ Jon Tavella FPope Francis _ _5____
_ Kris Pietroniro FBishop's College School _ _5____
_ Brendan Nehmer FPope Francis _ _5____
_ Tsubasa Konishi FDon Bosco Prep _ _5____
_ Evan Beers DSt. John's Prep _ _23____
_ Gabriel Lamothe CAcadémie Saint-Louis _ _45____
_ Nikita Nesterenko FLawrenceville _ _26____
_ Jack Gray FCentral Catholic _ _24____
_ Nick Foderaro DCentral Catholic _ _24____
_ Daniel Sambuco FLa Salle College _ _20____
_ Nicholas Lidondici FCBA _ _4____
_ Dean DiFazio FCBA _ _4____
_ Ryan Farrow FSt. John's Prep _ _23____
_ Vincent Maurice FWyoming Seminary _ _29____
_ Joseph Biddle DCentral Catholic _ _24____
_ Ray Galasso DCentral Catholic _ _23____
_ Ryan Long FHill School _ _26____
_ Brandan Bowie FSt. Andrew's College _ _19____
_ Ian MacLean FSt. Andrew's College _ _19____
_ Trey Croddick FLawrenceville _ _28____
_ Jalen Kaplan DDelbarton _ _30____
_ Jacob Ross FHarvey _ _15____
_ Isabelle Ross FThe Hun School _ _3____
_ Mathew Sacco FAustin Prep _ _20____
_ Zachari Trepanier FWyoming Seminary _ _28____
_ Kelly McMorrow DHarvey _ _22____
_ Aidan Cammisa FHarvey _ _22____
_ Alec Lovisek FSt. Andrew's College _ _19____
_ Evan McIntyre DSt. Andrew's College _ _19____
_ Joe Bevere FSt. John's Prep _ _23____
_ Max Williams FDelbarton _ _30____
_ Michael Casey FLa Salle College _ _20____
_ Jacob King DPope Francis _ _5____
_ Cameron Plourde FNorthwood Junior _ _5____
_ John Campomenosi DDon Bosco Prep _ _5____
_ Félix Soucy FWyoming Seminary _ _29____
_ Will McHenry FSt. Andrew's College _ _19____
_ Cole Huckins FStanstead College _ _19____
_ Christian MacDougall FSt. Andrew's College _ _19____
_ CJ Duvall FHill School _ _26____
_ Carl Russo FNichols _ _9____
_ Ryan Leonard FNichols _ _9____
_ Olivier Fizet FBishop's College School _ _9____
_ Brian Nelson FThe Hun School _ _20____
_ William Dionne RWAcadémie Saint-Louis _ _44____
_ Russell Friedman FPrinceton Day School _ _22____
_ Cade McLaughlin FPrinceton Day School _ _22____
_ Cole Donhauser FNichols _ _11____
_ Evan DiGiovanni FCentral Catholic _ _24____
_ Bayard Hall DDelbarton _ _30____
_ Xavier Henry DSt. Andrew's College _ _19____
_ Luke St. John DSt. Andrew's College _ _19____
_ Max Pineo FDAustin Prep _ _21____
_ Evan Rago DAustin Prep _ _21____
_ Connor Dennis FWyoming Seminary _ _27____
_ Eetu Maki-Soini FRice Memorial _ _36____
_ Ryan Lisk FPrinceton Day School _ _22____
_ Harley Cohen FHarvey _ _20____
_ Andrew Amousse FStanstead College _ _18____
_ Will Seijas FCBA _ _4____
_ Rice Memorial FRice Memorial _ _4____
_ Anthony DeFalco FCBA _ _4____
_ Giovanni Crepaldi CCBA _ _4____
_ Michael-Anthony Deslauriers DWyoming Seminary _ _29____
_ Anthony Caffarelli FAustin Prep _ _21____
_ Jake Thain DAustin Prep _ _21____
_ Sean Larochelle DStanstead College _ _19____
_ Ben Conrod FDelbarton _ _17____
_ Colin Ferris DCentral Catholic _ _15____
_ Bryson Martin FRice Memorial _ _41____
_ Joey Sciabarra DPortledge _ _13____
_ Charles Stahley FCentral Catholic _ _24____
_ Steve Birch DCentral Catholic _ _22____
_ Jan Olenginski FDLa Salle College _ _20____
_ Brendan Mrotchek DThe Hun School _ _20____
_ Max Fox FNichols _ _9____
_ Cedric Matte DBishop's College School _ _9____
_ Karl-Antoine Tremblay CAcadémie Saint-Louis _ _41____
_ Cédrick Paradis RWAcadémie Saint-Louis _ _39____
_ Matty Tighe FSt. John's Prep _ _23____
_ Shamus Lombard FSt. John's Prep _ _23____
_ Austin Brett FSt. Andrew's College _ _19____
_ Thomas Munro FSt. Andrew's College _ _19____
_ Christophe Lachance LWAcadémie Saint-Louis _ _19____
_ Tristan Bidaux FWyoming Seminary _ _29____
_ Manyl Boudjeltia FRice Memorial _ _46____
_ Michael Rockovich FHill School _ _25____
_ Gabe Staiano FDPortledge _ _15____
_ Jacob Bosse FBishop's College School _ _5____
_ Cole Leal DNorthwood Junior _ _5____
_ Antoine Lemay DBishop's College School _ _5____
_ Joey Salvon DPope Francis _ _5____
_ Tait Mott FLawrenceville _ _28____
_ Dalton Karl FWyoming Seminary _ _28____
_ Zach McKennelley FSt. John's Prep _ _23____
_ Paulius Macijauskas FDRice Memorial _ _49____
_ James McCall FThe Hun School _ _21____
_ Sullivan Marino FAustin Prep _ _21____
_ Mathias Blais DAcadémie Saint-Louis _ _45____
_ Patrick Harrington FDelbarton _ _30____
_ Paul Argiriou FThe Hun School _ _11____
_ Nico McCurrach FHill School _ _25____
_ Patrick Neiswender DHill School _ _25____
_ Toby Webster FLawrenceville _ _28____
_ Joshua Danielowski FWyoming Seminary _ _14____
_ Keegan Morin FRice Memorial _ _40____
_ Ville Wilpola DHill School _ _23____
_ Felix Desilets FWyoming Seminary _ _29____
_ Shon-Olivier Roy FStanstead College _ _18____
_ Ryan Finneran DCentral Catholic _ _15____
_ Noah Szretter DNichols _ _9____
_ Isaac Sacks FRye Country Day _ _6____
_ Renaud Pierre-Olivier FAcadémie Saint-Louis _ _3____
_ Mackenzie Miller FRice Memorial _ _46____
_ Benoit Philibert RWAcadémie Saint-Louis _ _43____
_ Anthony Savignac FRice Memorial _ _22____
_ James Monahan FDelbarton _ _22____
_ Mark Hillier FSt. Andrew's College _ _19____
_ Gregory Kehoe DStanstead College _ _19____
_ Will Cohen DAustin Prep _ _19____
_ Jack Agnew DSt. Andrew's College _ _19____
_ Éli Drapeau-Bélanger DAcadémie Saint-Louis _ _45____
_ Kellum Foster-Palmer DWyoming Seminary _ _26____
_ Jay Luce DHill School _ _26____
_ William Châteauvert LWAcadémie Saint-Louis _ _43____
_ Isaac Emon FSt. Andrew's College _ _10____
_ Frédérick Routhier LWAcadémie Saint-Louis _ _44____
_ Hayden Watson DThe Hun School _ _17____
_ Ethan Lamond DLa Salle College _ _21____
_ Chip Hamlett DPrinceton Day School _ _21____
_ Zach Baker DLa Salle College _ _21____
_ Ross Morrison FHill School _ _25____
_ Matiss Petrovics DRice Memorial _ _43____
_ Nick Hahn DDelbarton _ _29____
_ Sam Mackenzie DRice Memorial _ _44____
_ Ryan Bradley FSt. John's Prep _ _22____
_ Adam Hawkins DNichols _ _11____
_ Jayden Mrakic FGilmour Academy _ _19____
_ Keiran Gallant FStanstead College _ _19____
_ Trevor Grasby DStanstead College _ _19____
_ Grayson Arnott DSt. Andrew's College _ _19____
_ Colt Corpse DGilmour Academy _ _19____
_ Samuel Willets DStanstead College _ _19____
_ William Wang FLawrenceville _ _23____
_ Jack Gilligan DSt. John's Prep _ _23____
_ Mavrick Girard CAcadémie Saint-Louis _ _44____
_ Guillaume Plante DAcadémie Saint-Louis _ _44____
_ Kyler Rowe FLawrenceville _ _28____
_ Matthew Lane FCentral Catholic _ _24____
_ Cameron Stanisewski FCentral Catholic _ _24____
_ Dylan Arnold FDAustin Prep _ _20____
_ Shane Albert FLa Salle College _ _20____
_ Nick Aubry FThe Hun School _ _20____
_ Henry Gartner FHill School _ _20____
_ Tucker Corwen DPortledge _ _16____
_ Ford Matthews FDPortledge _ _16____
_ Sean Hayes FPortledge _ _16____
_ Altti Nykanen FBishop's College School _ _4____
_ Kyle Contessa FCBA _ _4____
_ Patrick McHugh FCBA _ _4____
_ Garett Silverman CCBA _ _4____
_ Alexandre St-Onge FAcadémie Saint-Louis _ _4____
_ Oliver Gignoux DRice Memorial _ _49____
_ Will Donato FHill School _ _25____
_ Christopher Roy FAustin Prep _ _21____
_ Alex Gamarra FRice Memorial _ _38____
_ Spencer Hazen FPortledge _ _17____
_ Chris Cecila DPrinceton Day School _ _22____
_ Trey Leo FWyoming Seminary _ _27____
_ David Parker DLawrenceville _ _27____
_ Frederic Labbe FLawrenceville _ _27____
_ Matthew Johnson FStanstead College _ _18____
_ Brendan McCarthy FStanstead College _ _18____
_ Brian Nadeau DSt. John's Prep _ _23____
_ Alexsandr Kozachuk FRice Memorial _ _42____
_ David Gilfillan FDelbarton _ _28____
_ Kazuma Matsuo DLawrenceville _ _28____
_ Birch Gorman DPrinceton Day School _ _14____
_ Jason Bauer FGilmour Academy _ _19____
_ Daniel Menges FGilmour Academy _ _19____
_ Matthew Sutton FGilmour Academy _ _19____
_ Teemu Paloniemi DGilmour Academy _ _19____
_ Andrew Boland FSt. Andrew's College _ _19____
_ Walter Baumann FGilmour Academy _ _19____
_ Émile St-Germain FAcadémie Saint-Louis _ _30____
_ Sam Lipkin FLa Salle College _ _20____
_ Joey Corcoran FThe Hun School _ _20____
_ Max Schmuckler DThe Hun School _ _10____
_ Mark Garfinkel DDon Bosco Prep _ _5____
_ Mathieu McRae DBishop's College School _ _5____
_ Elias Fleishman FNorthwood Junior _ _5____
_ Santeri Hartikainen CNorthwood Junior _ _5____
_ Niklas Byman DBishop's College School _ _5____
_ Beck Avery-Dyjack FPope Francis _ _5____
_ Elijah Devereaux FNorthwood Junior _ _5____
_ Spencer Stewart DPope Francis _ _5____
_ Daniel Lambert DNorthwood Junior _ _5____
_ Xavier Caron FAcadémie Saint-Louis _ _5____
_ Logan Dapprich DPope Francis _ _5____
_ Barrett Ott FDNorthwood Junior _ _5____
_ TJ Schwerghardt DDon Bosco Prep _ _5____
_ Theo Espagnol FBishop's College School _ _5____
_ Drew Rose DNorthwood Junior _ _5____
_ Douglas Russo FAustin Prep _ _21____
_ Mohammed Diakite FLawrenceville _ _16____
_ Lachlan Getz DLawrenceville _ _16____
_ Christian Brunelle FRice Memorial _ _49____
_ Guillaume Sercia DRice Memorial _ _49____
_ Thomas Crawford FAcadémie Saint-Louis _ _11____
_ Chris Morrison FNichols _ _11____
_ Patrick Brady DNichols _ _11____
_ Trevor White DLawrenceville _ _28____
_ George Anderson FPortledge _ _17____
_ Jack Riley DSt. John's Prep _ _17____
_ Jack Stamp FWyoming Seminary _ _29____
_ Ryan Houle DRice Memorial _ _48____
_ JJ Szlavik FDHill School _ _24____
_ Joshua Moses DWyoming Seminary _ _24____
_ David Sherman FPrinceton Day School _ _12____
_ Jack Perkins FHarvey _ _12____
_ Colin Nestor FMalden Catholic _ _6____
_ Shane Holmes FDRye Country Day _ _6____
_ Jake Oddi FRye Country Day _ _6____
_ Travis DeBruyn FHill School _ _25____
_ Jake Colosanti FGilmour Academy _ _19____
_ Dakota Albino FStanstead College _ _19____
_ Joe Thibodeau FAustin Prep _ _19____
_ Karen Davtyan DStanstead College _ _19____
_ Nick Bruno FGilmour Academy _ _19____
_ Faucher Olivier FStanstead College _ _19____
_ Jack Sullivan DGilmour Academy _ _19____
_ Campbell Clarke DSt. Andrew's College _ _19____
_ Donald Dickens FGilmour Academy _ _19____
_ Vincent Petrone FHill School _ _26____
_ Jack McLaughlin FHill School _ _26____
_ Zach Goldenberg FLawrenceville _ _26____
_ Wade Ashford DHill School _ _26____
_ Gustav Bage FDRice Memorial _ _46____
_ Chris Brake CThe Hun School _ _20____
_ Ben Shelley DLa Salle College _ _20____
_ John McCuen DLa Salle College _ _21____
_ Charles Ritter FPortledge _ _14____
_ Joel Gagne FRice Memorial _ _14____
_ Andrew Flammia FCentral Catholic _ _14____
_ Jack Bar DSt. Andrew's College _ _7____
_ Kieran Kraus DDelbarton _ _29____
_ Eelis Hakkinen DRice Memorial _ _44____
_ Benjamin Potvin DAcadémie Saint-Louis _ _22____
_ Eric Sherman DPrinceton Day School _ _22____
_ Andrew Nestle DDelbarton _ _30____
_ Ryan Hart FSt. John's Prep _ _23____
_ Carter Page DHill School _ _23____
_ Jack Pascucci DSt. John's Prep _ _23____
_ Robert DiBiasio DCentral Catholic _ _24____
_ Joe Solimine FCentral Catholic _ _16____
_ Gavin McDonald DPortledge _ _17____
_ William Ziegler DWyoming Seminary _ _26____
_ Patrick Callahan FNorthwood Junior _ _27____
_ Shane McGrath DNorthwood Junior _ _27____
_ Sean Bunting FNorthwood Junior _ _27____
_ Ash Behshid FDNichols _ _9____
_ William Champagne FAcadémie Saint-Louis _ _9____
_ Joshua Dow FBishop's College School _ _9____
_ Jacob Schiller DLawrenceville _ _28____
_ Tristan Duncan DLawrenceville _ _28____
_ Jesse Salo FStanstead College _ _19____
_ Evan Brisley FSt. Andrew's College _ _19____
_ Christopher Dedeyan DStanstead College _ _19____
_ Nicolas Peturolo DPrinceton Day School _ _21____
_ Aidan Elkins DAustin Prep _ _21____
_ Nick Peters DCentral Catholic _ _21____
_ Nolan Lee FLawrenceville _ _22____
_ Joe Cortese FPortledge _ _11____
_ Nolan Ort FPortledge _ _11____
_ Tyler Raposa DSt. John's Prep _ _23____
_ Ryan Siffringer FDelbarton _ _24____
_ JP Nolan DDelbarton _ _12____
_ Radek Bartl FWyoming Seminary _ _25____
_ Tim Royse FDelbarton _ _25____
_ Jack Tamburro FDelbarton _ _26____
_ Justin Sherman DPrinceton Day School _ _13____
_ Tanner Kontir FHill School _ _13____
_ Alex Furry FCentral Catholic _ _14____
_ Gibson Linnehan FPrinceton Day School _ _14____
_ Samuel Villa DAcadémie Saint-Louis _ _44____
_ Nick Dimatos DThe Hun School _ _15____
_ Connor Gilfillan DDelbarton _ _16____
_ Connor Santos DAustin Prep _ _17____
_ Cole Balacek FPortledge _ _17____
_ Christian Tsao DGilmour Academy _ _18____
_ Xavier Gravel DWyoming Seminary _ _19____
_ Ryan Heise FSt. John's Prep _ _19____
_ Francisco Martinez FGilmour Academy _ _19____
_ Richard Hall DStanstead College _ _19____
_ Max Levenberg FLa Salle College _ _20____
_ Nathan Benner FLa Salle College _ _20____
_ Matt Nardone FSt. John's Prep _ _20____
_ Gianlucca Mazzarelli FLa Salle College _ _20____
_ David Mester FLa Salle College _ _21____
_ Ethan Hempel DHill School _ _21____
_ Zach Prive FRice Memorial _ _44____
_ Sam DiBitetto FNorthwood Junior _ _27____
_ Tommy Bannister FNorthwood Junior _ _27____
_ David Zhu DLawrenceville _ _28____
_ Liam Noonan CCBA _ _4____
_ Ethan Redden FNichols _ _9____
_ Harrison Kadish DRye Country Day _ _6____
_ Harris Hilfiker FCBA _ _4____
_ Andrew Gilbert DNorthwood Junior _ _5____
_ Danny O'Connell FBC High _ _3____
_ Sasha Jeludev DGilmour Academy _ _19____
_ Stephan Gorenlenkov FPrinceton Day School _ _11____
_ Axel Tuominen DBishop's College School _ _5____
_ Jordan Guigui FNichols _ _9____
_ Niklas Goulet DRye Country Day _ _6____
_ Jacob Milone FCBA _ _4____
_ Nate Boak DNorthwood Junior _ _5____
_ Graham Garlasco FDon Bosco Prep _ _5____
_ Troy Ladka FBC High _ _3____
_ Ryan Walsh FLa Salle College _ _19____
_ Todd Johnston FDBishop's College School _ _5____
_ Matthew Herrick DCBA _ _4____
_ Kameron Williams DWyoming Seminary _ _25____
_ Joey Lalonde-Rioux LWAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Antoine Lalancette DAcadémie Saint-Louis _ _4____
_ Gavin Dauer FSt. John's Prep _ _9____
_ PJ Donahue DBC High _ _3____
_ John Adragna FMalden Catholic _ _6____
_ Logan Heroux DCBA _ _4____
_ Andrew Fromen FNichols _ _9____
_ Brian Yang DRye Country Day _ _6____
_ Nick Delaney FPope Francis _ _5____
_ Tom Barbati DSt. John's Prep _ _7____
_ Collin Berube FAustin Prep _ _2____
_ Kevin Keating FLa Salle College _ _20____
_ Matt Keohane FBC High _ _3____
_ Jason Wang DLawrenceville _ _14____
_ Ryan Noonan FMalden Catholic _ _6____
_ Liam McLane CRye Country Day _ _6____
_ Tyler Shedlock FWyoming Seminary _ _9____
_ Jerkko Ramo CNorthwood Junior _ _5____
_ John Papandrea FDon Bosco Prep _ _5____
_ Sean Healy DBC High _ _3____
_ TJ Wagner FNichols _ _9____
_ Kenny Fogarty FCBA _ _4____
_ Trevor Crawford FPope Francis _ _5____
_ Liam McLinskey FDon Bosco Prep _ _5____
_ Michael Dunderdale DBC High _ _3____
_ Rease Hubert DGilmour Academy _ _19____
_ Kevin Flahive FPrinceton Day School _ _14____
_ Michael Martirano DHarvey _ _5____
_ Gannon Carroll FLawrenceville _ _11____
_ Chad Schneider DCBA _ _4____
_ Robbie Maulucci DNichols _ _9____
_ Zachary Milone FCBA _ _4____
_ Logan Stewart DNorthwood Junior _ _5____
_ Ryan Crawford FDPope Francis _ _5____
_ Nick Siciliano FSt. John's Prep _ _11____
_ Blake Graham FBC High _ _3____
_ Thomas Woolley FLa Salle College _ _20____
_ Drew McConaughy FPrinceton Day School _ _13____
_ Simon-Claude Leonard FBishop's College School _ _5____
_ Jack Birchenough FRye Country Day _ _6____
_ Owen McLaughlin FHill School _ _2____
_ Dillon Foster FPope Francis _ _5____
_ Andrew McDonough DBC High _ _3____
_ Lauri Pajari FGilmour Academy _ _18____
_ Brian Frister DPrinceton Day School _ _22____
_ Sami Kaunisto FGilmour Academy _ _19____
_ Andrew Deschenes DBishop's College School _ _4____
_ Tyler Wilson FPope Francis _ _5____
_ Evan DeLano DBC High _ _3____
_ Will Fortescue DDon Bosco Prep _ _5____
_ Brandon Leer FLa Salle College _ _20____
_ Will Hilfiker DCBA _ _4____
_ Will Arquiett FNorthwood Junior _ _5____
_ Brian Campbell FPope Francis _ _5____
_ Ryan Ferry FLa Salle College _ _20____
_ Maverick Woods FBC High _ _3____
_ Shea Bryant FGilmour Academy _ _19____
_ James Lambert FDRye Country Day _ _6____
_ KC Medico FWyoming Seminary _ _12____
_ Matt Atlas FPortledge _ _13____
_ Owen Callow DBC High _ _3____
_ William Beausoleil FDBishop's College School _ _5____
_ Jack Monahan FCBA _ _4____
_ Stephen Panico LWNorthwood Junior _ _5____
_ Andrew Budzynski DLa Salle College _ _20____
_ Julian Mendel DPortledge _ _16____
_ Matt Lakus FBC High _ _3____
_ Ondrej Siba FBishop's College School _ _5____
_ Riley Schmidt DHill School _ _18____
_ Chris Brown DRye Country Day _ _6____
_ Zach Reiser DPope Francis _ _5____
_ Michael Joyce DAustin Prep _ _12____
_ Ryan Baker DLa Salle College _ _21____
_ Quentin Mooney FPortledge _ _14____
_ Mikey Adamson DBC High _ _3____
_ Joseph Saracena FDGilmour Academy _ _19____
_ Jesse Johnson FBishop's College School _ _4____
_ Louis Gimbert DHill School _ _16____
_ Robert Hollander DPope Francis _ _5____
_ Zach Scarpola FSt. John's Prep _ _23____
_ Peter Cain FDelbarton _ _14____
_ Joe Dragon FBC High _ _3____
_ Emile Boivin DBishop's College School _ _5____
_ Henry Reznick FMalden Catholic _ _6____
_ Colin Grable DCBA _ _4____
_ Cole Ardoline DWyoming Seminary _ _26____
_ Jared Lambright DNorthwood Junior _ _5____
_ Brian Wiles FPope Francis _ _5____
_ Evan Foulds DAustin Prep _ _20____
_ Tristan Frese DDon Bosco Prep _ _5____
_ Eric Ford FLa Salle College _ _20____
_ Thomas Kramer FBC High _ _3____
_ Ryan Tierney DCBA _ _4____
_ Will Massaro FDRye Country Day _ _6____
_ Matthew Shanklin CNorthwood Junior _ _5____
_ Matt Ashe DPope Francis _ _5____
_ Michael Grant FBC High _ _3____
_ Michael Sullivan FGilmour Academy _ _19____
_ CJ Deluca DLawrenceville _ _27____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.