March 30, 2020

NEPSIHA Independent Hockey Scoring Leaders

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
23 Aidan Connolly FDexter Sr '0191015252.78
27 Aidan Thompson FBerkshire Sr '0214623292.07
21 Briggs Gammill FBerkshire Sr '01141510251.79
_ Jake Black FWinchendon _ _16
_ Niko Rexine FMillbrook _ _16____
_ Alex Jefferies FGunnery _ _14____
_ Jack Dempsey FDexter _ _10____
_ Danny Cavanagh FWinchendon _ _16____
_ Jake Percival FMillbrook _ _14____
_ Dane Dowiak FGunnery _ _15____
_ Mark D'agostino FGunnery _ _16____
_ Doug Grimes FDexter _ _10____
_ Andrew Kimball FMillbrook _ _16____
_ Kyle Tomaso FPomfret _ _11____
_ Andon Cerbone FBrunswick _ _12____
_ Michael Young FExeter _ _12____
_ Joe Solimine FNorthfield Mt. Hermon _ _9____
_ Tyler Bourque FPomfret _ _11____
_ Nolan McDonough FWinchendon _ _16____
_ Matthew McGroarty FBrunswick _ _12____
_ David Andreychuk FGunnery _ _16____
_ Nicholas LeClaire FNorthfield Mt. Hermon _ _9____
_ Manuel Cabral FHoosac _ _11____
_ John Fusco DDexter _ _8____
_ Tommy Harty FWilliston Northampton _ _15____
_ Jake Sacratini FWilliston Northampton _ _15____
_ Mason Alderson-Biddulph FBerwick _ _7____
_ Paden Hicks FWinchendon _ _16____
_ Bauer Morrissey DMillbrook _ _16____
_ Will Cohen DWinchendon _ _15____
_ Reese Ramirez FExeter _ _12____
_ Jude Brower DBrunswick _ _12____
_ Jerry Duckett FHoosac _ _13____
_ Connor Wood FCushing _ _11____
_ John McElaney FDexter _ _10____
_ Matt Copponi FDexter _ _10____
_ Dapa Conneely FAndover _ _7____
_ Reese Farrell FNorthfield Mt. Hermon _ _9____
_ Kyle Neudorf FMillbrook _ _16____
_ Danny Colon FExeter _ _11____
_ Jake Hewitt FCushing _ _11____
_ Max Dorrington FCushing _ _11____
_ Lukas Gustafsson DCushing _ _11____
_ Zach Bookman DMillbrook _ _16____
_ Alex Latkovski FWilliston Northampton _ _15____
_ Matt Carlson FAlbany Academy _ _15____
_ Noah Patry-Dontigny CHoosac _ _13____
_ Brandon Froio FWinchendon _ _16____
_ Shane Albert FMillbrook _ _12____
_ Jacob Banks FCushing _ _11____
_ Gunnar Granito FBerkshire _ _14____
_ Jake MacDonald FBerkshire _ _14____
_ DJ Walsh FMillbrook _ _16____
_ Matt Fusco DDexter _ _10____
_ John Goldowski FAlbany Academy _ _15____
_ Andrew Mancini DCanterbury _ _13____
_ Tyler Varin DWilliston Northampton _ _15____
_ Cole Paredes FBerkshire _ _14____
_ Jake Hughes FPomfret _ _11____
_ Cam Lowe FPomfret _ _11____
_ Culin Wilson FDexter _ _10____
_ Nick Rheaume FCushing _ _11____
_ Jakub Teply FBrunswick _ _12____
_ Connor Welsh FBrunswick _ _12____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.