January 28, 2020

New England Prep Hockey Scoring All

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
10 Danny Ciccarello FSt. Mark's Sr '01121515302.50
19 Marcus Joughin FNew Hampton Sr '01221141522.36
12 Alex Jefferies FGunnery Sr '01191924432.26
_ Brendan Driscoll FPingree _ _20
_ Isaac MacLeod FNew Hampton _ _22____
_ Tomas Mazura FKimball Union _ _21____
_ Luke Beckstein FGroton _ _17____
_ Sullivan Mack FKimball Union _ _21____
_ Ian Driscoll FPingree _ _20____
_ Ian Moore DSt. Mark's _ _11____
_ Kyle Heath FMiddlesex _ _14____
_ Michael Young FExeter _ _19____
_ Cody Hoban FLoomis Chaffee _ _19____
_ Tucker Hartmann DSt. Mark's _ _6____
_ Brendan Dumas FSt. Sebastian's _ _15____
_ Casey Severo FNoble & Greenough _ _16____
_ Adam Fantilli FKimball Union _ _16____
_ Liam Connors FSt. Sebastian's _ _15____
_ David Andreychuk FGunnery _ _21____
_ Marc Borghi FGroton _ _17____
_ David Sacco FLawrence Academy _ _13____
_ James Tepper FProctor _ _16____
_ Aidan Thompson FBerkshire _ _18____
_ Brendan Gibbons FSt. Mark's _ _12____
_ Colin Craig FMiddlesex _ _14____
_ Riley Duran FLawrence Academy _ _14____
_ John Gelatt FTrinity-Pawling _ _14____
_ Danny Colon FExeter _ _19____
_ Mark D'agostino FGunnery _ _21____
_ Kyle Tomaso FPomfret _ _20____
_ Timmy Delay FSt. Sebastian's _ _15____
_ Jake Percival FMillbrook _ _22____
_ Ryan McGuire FBelmont Hill _ _17____
_ Niko Rexine FMillbrook _ _21____
_ Tabor Heaslip FAvon Old Farms _ _16____
_ Tyler Gaulin FBerwick _ _18____
_ Anthony Cipollone FLoomis Chaffee _ _19____
_ Briggs Gammill FBerkshire _ _18____
_ Matt Copponi FDexter _ _18____
_ Doug Grimes FDexter _ _18____
_ Culin Wilson FDexter _ _18____
_ Reese Ramirez FExeter _ _19____
_ Alex Krause FLoomis Chaffee _ _19____
_ Jake Black FWinchendon _ _17____
_ David Chen CMilton _ _18____
_ Jack Seymour FTilton _ _16____
_ David Jacobs FNoble & Greenough _ _16____
_ Jack Musa FTrinity-Pawling _ _14____
_ Jackson Coutu FSt. Mark's _ _12____
_ Trevor O'Brien CSt. Mark's _ _12____
_ Brendan Ma FWyoming Seminary _ _17____
_ Michael Gethings FWorcester Academy _ _15____
_ Connor Joyce FSt. Sebastian's _ _15____
_ Carson James FBerwick _ _18____
_ Shane Albert FMillbrook _ _18____
_ Aidan Connolly FDexter _ _13____
_ Ronan Doherty FGroton _ _17____
_ Lucas Mercuri FSalisbury _ _17____
_ Danny Cavanagh FWinchendon _ _17____
_ Jake Quillan FSalisbury _ _17____
_ Joe Schubert FSt. Paul's _ _17____
_ Chris Dowd FDBerwick _ _17____
_ Jake Hughes FPomfret _ _20____
_ Andon Cerbone FBrunswick _ _20____
_ Jac Cordeiro FWorcester Academy _ _15____
_ Mason Alderson-Biddulph FBerwick _ _15____
_ Dom Murphy FSt. Mark's _ _12____
_ Brendan Fitzgerald DGovernor's _ _19____
_ Maxwell Cocchi FTilton _ _16____
_ John Turner FAvon Old Farms _ _16____
_ Taylor Ewing FTrinity-Pawling _ _13____
_ Tyler Bourque FPomfret _ _20____
_ Lukas Gustafsson DCushing _ _20____
_ Hazen Pike FPingree _ _20____
_ Matthew DeBoer FSalisbury _ _17____
_ John Fusco DDexter _ _17____
_ Skate Skalde FWyoming Seminary _ _14____
_ Jack Dempsey FDexter _ _18____
_ Oliver Flynn FLoomis Chaffee _ _12____
_ Luca Fantilli DKimball Union _ _21____
_ Joey Ryan FRoxbury Latin _ _13____
_ Henry Cohen FMiddlesex _ _14____
_ Conor Lovett FLawrence Academy _ _14____
_ Blake Humphrey FLawrence Academy _ _14____
_ Kyle Furey DLawrence Academy _ _14____
_ Max Dorrington FCushing _ _20____
_ Dane Dowiak FGunnery _ _20____
_ Connor Wood FCushing _ _20____
_ Ryder Kunin FWyoming Seminary _ _20____
_ Atticus Roop FWorcester Academy _ _15____
_ Aidan Cobb FKent _ _15____
_ Brendan Gorman FSt. Sebastian's _ _15____
_ Jason Kleinhans FKent _ _10____
_ Paul Dore FKimball Union _ _21____
_ Ronan Walsh FProctor _ _16____
_ Brendan Williams FAvon Old Farms _ _16____
_ Cooper Rice FProctor _ _17____
_ Kevin Urquhart FProctor _ _17____
_ Jeffrey Lee FDMilton _ _17____
_ Owen Fowler FGovernor's _ _19____
_ Joseph Kramer FThayer _ _13____
_ Stephen Willey FTrinity-Pawling _ _13____
_ Jake Hewitt FCushing _ _20____
_ Zach Whitehead FKimball Union _ _21____
_ Gavin Puskar FHotchkiss _ _14____
_ Holt Oliphant FLawrence Academy _ _14____
_ Jon Horn FHotchkiss _ _14____
_ Stephen Higgins FBrooks _ _7____
_ Morgan Winters FTabor _ _15____
_ Grant Porter FProctor _ _16____
_ Jack Cronin FNoble & Greenough _ _16____
_ Reese Farrell FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ JT Halliday FSt. Paul's _ _17____
_ Michael Adamson DDexter _ _18____
_ Kyle Folkerson FWyoming Seminary _ _19____
_ Damien Carfagna DLawrence Academy _ _14____
_ Charlie Alcorn FBrooks _ _15____
_ Rory White FWorcester Academy _ _15____
_ Timur Alishlalov FAvon Old Farms _ _16____
_ Tyler Crist FMilton _ _18____
_ John McElaney FDexter _ _18____
_ William Van der Veen DMilton _ _18____
_ Michael Dimascolo FSt. George's _ _19____
_ Matthew McGroarty FBrunswick _ _20____
_ Clement Delisle-Blais FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Jude Brower DBrunswick _ _20____
_ Nick Rheaume FCushing _ _20____
_ Jack Ring FNew Hampton _ _21____
_ Will Hilfiker DNew Hampton _ _22____
_ Nathan Gines FWyoming Seminary _ _20____
_ Nolan Hayes DCushing _ _20____
_ Jacob Banks FCushing _ _20____
_ Collin Patterson FSt. George's _ _19____
_ Manuel Cabral FHoosac _ _17____
_ Owen Sweet FSt. Paul's _ _17____
_ Cam Joslin FProctor _ _17____
_ Jack Robinson FProctor _ _17____
_ Thomas Dempsey DGroton _ _17____
_ Joe Solimine FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Zack Tonelli FTaft _ _16____
_ Mitch McGinn FGovernor's _ _15____
_ Mike Stenberg FThayer _ _14____
_ Bryan McLachlan DGroton _ _14____
_ Pavel Akmaev FMiddlesex _ _14____
_ Sasha Teleguine FThayer _ _13____
_ Bobby Luca FRoxbury Latin _ _13____
_ Jaiden Moriello FKimball Union _ _5____
_ Ryan Mahlmeister FNew Hampton _ _22____
_ Jakub Teply FBrunswick _ _20____
_ Shane Mulhern FSt. George's _ _19____
_ Jake Sigal FLoomis Chaffee _ _18____
_ Luke Khozozian FBelmont Hill _ _17____
_ William Hughes FAndover _ _16____
_ Tristan Fasig FTaft _ _16____
_ Dapa Conneely FAndover _ _16____
_ Matt Cormier FRivers _ _15____
_ Jeremi Tremblay FHolderness _ _15____
_ Alton Machen FDeerfield _ _15____
_ Andrew Gotts FHolderness _ _15____
_ Parker Sondag FBrooks _ _15____
_ Jon Tavella FTilton _ _13____
_ Ben Friedman DMiddlesex _ _13____
_ Joe Freeman DMiddlesex _ _12____
_ Andrew Kimball FMillbrook _ _22____
_ Cole Hipkin FNew Hampton _ _21____
_ Cam Lund FCushing _ _20____
_ Billy Norcross CCushing _ _20____
_ Max Bogdanovich FCushing _ _19____
_ Shane White FBerwick _ _18____
_ Matt Fusco DDexter _ _18____
_ Andrew Mancini DCanterbury _ _18____
_ Padraic Condon FBerwick _ _18____
_ Jack Pascucci DGovernor's _ _18____
_ Nolan McDonough FWinchendon _ _17____
_ Jared Buckner FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Massimo Gentile FGovernor's _ _15____
_ Tim Manning FHolderness _ _15____
_ Matt Monopoli FWorcester Academy _ _15____
_ Alexei Dikranian FHolderness _ _15____
_ Phillip Tresca FRivers _ _15____
_ Alex Robert FDeerfield _ _15____
_ Carter Rose DHolderness _ _15____
_ Jake Cady FTabor _ _14____
_ Karsen Dorwart FHotchkiss _ _14____
_ Declan Conway FHotchkiss _ _14____
_ Anthony Cafarelli FLawrence Academy _ _14____
_ Jarod Harrington FDeerfield _ _13____
_ Ryan Nolte FKents Hill _ _19____
_ Michael Salandra FBrunswick _ _19____
_ Shane O'Leary FGovernor's _ _19____
_ Henry Carlson FGovernor's _ _19____
_ Jack Simon DExeter _ _19____
_ Vincent Gould FDexter _ _18____
_ Max Noll FGroton _ _17____
_ Ronan O'Donnell FBelmont Hill _ _17____
_ Gabriel Lamothe FGroton _ _17____
_ Alex Laracy DProctor _ _17____
_ Anton Heikari DWyoming Seminary _ _17____
_ Bryson Russell DSt. Paul's _ _17____
_ Bauer Morrissey DMillbrook _ _22____
_ Zach Bookman DMillbrook _ _22____
_ James Cates FTilton _ _16____
_ Thomas Levasseur FHebron _ _16____
_ Colin Marks FAndover _ _16____
_ Henry Molson FTaft _ _16____
_ Aidan Lyons DNoble & Greenough _ _16____
_ Matt Lakus FPomfret _ _20____
_ Zach Vandale FChoate _ _15____
_ JohnO Hoins FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Eamon Doheny DDeerfield _ _15____
_ Nick Marciano DKent _ _15____
_ Andrew Peloso FVermont Academy _ _15____
_ Adam Martin FLoomis Chaffee _ _19____
_ Declan Loughnane DThayer _ _14____
_ Grady Friedman FNorthfield Mt. Hermon _ _14____
_ Jack Gorton FTrinity-Pawling _ _14____
_ Kyle Neudorf FMillbrook _ _22____
_ John Goldowski FAlbany Academy _ _22____
_ Adam Shuchart DNew Hampton _ _22____
_ John Riggins FLawrence Academy _ _13____
_ Connor Hagness FWilliston Northampton _ _17____
_ Cooper Flinton FSt. Paul's _ _17____
_ Owen Stadheim FSt. Paul's _ _17____
_ Samuel Deckhut FSalisbury _ _17____
_ Wes Turner DGroton _ _17____
_ Tyler Rubin DBelmont Hill _ _17____
_ Roman Tacelli FNoble & Greenough _ _16____
_ Shane LaChance FTabor _ _16____
_ Liam Verdoni FAvon Old Farms _ _16____
_ Paul Davey FAvon Old Farms _ _16____
_ Coleman Jenkins FTabor _ _16____
_ Nicholas LeClaire FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Will Cohen DWinchendon _ _16____
_ Declan Maguire FSt. Sebastian's _ _4____
_ Jake MacKinnon FBrooks _ _15____
_ Jonas Passante FKent _ _15____
_ Jake Lavoie FSt. Sebastian's _ _15____
_ Nolan Joyce DSt. Sebastian's _ _15____
_ Garrison Gagnon DHolderness _ _15____
_ Adam McNabney DHolderness _ _15____
_ Cedrick Paradis FMiddlesex _ _11____
_ Ben Raymond FDexter _ _18____
_ Gunnar Granito FBerkshire _ _18____
_ Connor Guest FDeerfield _ _14____
_ James Broderick FLawrence Academy _ _14____
_ Eric Chamandy FHolderness _ _14____
_ Nick Roukounakis FThayer _ _14____
_ Jack Kircher DTrinity-Pawling _ _14____
_ Drew Blackwell FBelmont Hill _ _17____
_ Michael Fairfax FSalisbury _ _17____
_ Alex Latkovski FWilliston Northampton _ _17____
_ Jack Hepp DSt. Paul's _ _17____
_ Aidan Garcia FGroton _ _17____
_ Paden Hicks FWinchendon _ _17____
_ Anthony Persi FWyoming Seminary _ _17____
_ Jarod Crespo DSalisbury _ _17____
_ Michael O'Brien DBerwick _ _17____
_ Henry Foster FBrunswick _ _20____
_ Jackson Dorrington DCushing _ _20____
_ Teddy Griffin DKimball Union _ _20____
_ Frank Djurasevic DTrinity-Pawling _ _10____
_ Matt Carlson FAlbany Academy _ _23____
_ Jake Waterman FHolderness _ _13____
_ Nick Wang FBB&N _ _13____
_ Frankie Lonergan FRoxbury Latin _ _13____
_ Anthony LeBlanc FHebron _ _16____
_ Chris Hocevar FAndover _ _16____
_ Tae Lee FTilton _ _16____
_ David Novotny FWilliston Northampton _ _16____
_ Mike Tersoni FTilton _ _16____
_ Colby Bailey DNoble & Greenough _ _16____
_ Cody Plaza DPingree _ _19____
_ Zach Bell DSt. George's _ _19____
_ Connor Blanchard FDexter _ _18____
_ Noah Patry-Dontigny CHoosac _ _18____
_ Ethan Mistry DMilton _ _18____
_ Jack Barton FCanterbury _ _18____
_ Cole Watson FKent _ _15____
_ Drew Garzone FDeerfield _ _15____
_ Cody White CVermont Academy _ _15____
_ Dante Palombo FKent _ _15____
_ John Russo FChoate _ _15____
_ Ryan MacDermott DSt. Sebastian's _ _15____
_ Zach Yokoyama FChoate _ _12____
_ Wyatt Pastor FWestminster _ _12____
_ Von Mabbs FDSt. Mark's _ _12____
_ Jayden Mullens DMiddlesex _ _12____
_ Sami Hakkarainen FPomfret _ _20____
_ Tommy Harty FWilliston Northampton _ _17____
_ William Tripp DWilliston Northampton _ _17____
_ Jake Aloi FTrinity-Pawling _ _14____
_ Jeremy Abraham FHotchkiss _ _14____
_ Ronny Paragallo FNew Hampton _ _22____
_ Grant Sikich FBrewster Academy _ _22____
_ Will Elias DSt. Sebastian's _ _11____
_ B Jenkinson FSt. George's _ _19____
_ Jonathan Heise FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Nick Cullinan FTaft _ _16____
_ Gentry Shamburger CAvon Old Farms _ _16____
_ Jack Brandt FTabor _ _16____
_ Peirce Kenney DNoble & Greenough _ _16____
_ Nick Royster FAndover _ _16____
_ Zachary Smith DHebron _ _16____
_ Brett Lockhart DTilton _ _16____
_ Chris Throndson DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Andrew Anagnostopoulos DNorth Yarmouth Academy _ _21____
_ Justin Louette DWestminster _ _13____
_ Jared Mangan FTrinity-Pawling _ _13____
_ Ben Spear FMiddlesex _ _13____
_ Sam Murray FPingree _ _18____
_ Jake MacDonald FBerkshire _ _18____
_ Cade McLaughlin FKent _ _15____
_ Tommy Raith FKent _ _15____
_ Jacob Ierfino FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Alex Leef FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Thomas Messineo DSt. Sebastian's _ _15____
_ Damon Dulac FNorth Yarmouth Academy _ _10____
_ Matt Dubois FHolderness _ _5____
_ Brett Daubert FBrewster Academy _ _22____
_ Dean Bauchiero FSalisbury _ _17____
_ Gabriel Lucchesi FNorth Yarmouth Academy _ _17____
_ Jacob Bernadet FWinchendon _ _17____
_ Jake Sacratini FWilliston Northampton _ _17____
_ Caid Cox DSt. Paul's _ _17____
_ Trey Whitehead DGroton _ _17____
_ Douglas McGuire DWyoming Seminary _ _17____
_ Matt Tullo FHotchkiss _ _12____
_ Connor Derby DBerwick _ _12____
_ Jake Oblak DSt. Mark's _ _12____
_ Sean Brown FGovernor's _ _19____
_ Tom Chmielewski FExeter _ _19____
_ Mathieu Schneider DLoomis Chaffee _ _19____
_ Ian Olenik FGovernor's _ _19____
_ Jeff Kopek FGunnery _ _19____
_ Kurt Gurkan FExeter _ _19____
_ Matteo Giampa FGunnery _ _21____
_ Nate Chickering FProctor _ _14____
_ Spencer Ryall FTrinity-Pawling _ _14____
_ Will Jennings FAlbany Academy _ _23____
_ Robert Lapsley FNoble & Greenough _ _16____
_ William Chateauvert FHebron _ _16____
_ Jason Marsella DAvon Old Farms _ _16____
_ Jerry Duckett FHoosac _ _18____
_ Nick McSorley FBerwick _ _18____
_ Will Cote FHoosac _ _18____
_ Nolan Cunningham DKents Hill _ _18____
_ Ben Ritter DLoomis Chaffee _ _18____
_ Patrick Morrissey DDexter _ _18____
_ Jason Siedem FAvon Old Farms _ _9____
_ Will Forrest FBrunswick _ _20____
_ Beanie Richter FBrunswick _ _20____
_ Cody Sealey DCushing _ _20____
_ James Shannon FBrunswick _ _20____
_ Cam Lowe FPomfret _ _20____
_ Cory Morris FNew Hampton _ _22____
_ Adam Jubran FMillbrook _ _22____
_ Eamon Connaughton FSt. Mark's _ _11____
_ Julian Etauri DNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Jack Luzzi FVermont Academy _ _13____
_ Jacob Monroe FWestminster _ _13____
_ Dean Rocco DTrinity-Pawling _ _13____
_ Michael Callow FSt. Sebastian's _ _15____
_ Thomas Denis FHolderness _ _15____
_ Ryan Remick FKent _ _15____
_ Joe Harney DSt. Sebastian's _ _15____
_ Jake Higgins DDeerfield _ _15____
_ Alec D'Orio FBrooks _ _15____
_ James Cerepak FSalisbury _ _17____
_ Tyler Varin DWilliston Northampton _ _17____
_ Will Killoran DBelmont Hill _ _17____
_ Joey Lalonde Rioux FKents Hill _ _19____
_ Donovan Frias FSt. George's _ _19____
_ Kennedy O'Connor DLoomis Chaffee _ _19____
_ Henry Dale DBrunswick _ _19____
_ Justin Harshaw FKents Hill _ _19____
_ Brady Hoff FBrewster Academy _ _21____
_ Nick Bernardo DKimball Union _ _21____
_ Mike Lucey FAlbany Academy _ _23____
_ Ryan Gick FBrewster Academy _ _22____
_ DJ Walsh FMillbrook _ _22____
_ Fab Mazzarelli DMillbrook _ _22____
_ Joey Silverio DPingree _ _20____
_ Shane Zarcone FCushing _ _20____
_ Michael Lynch FPingree _ _20____
_ Brock James FBerwick _ _18____
_ Brendan O'Donnell DDexter _ _18____
_ Mathias Ouellette FHebron _ _16____
_ Michael Cosentino FTabor _ _16____
_ Braeden Logue FHebron _ _16____
_ Will Halecki FTabor _ _16____
_ Bryson Martin FProctor _ _16____
_ Max Pineo FTilton _ _16____
_ Seth Bernard FTabor _ _16____
_ Drew Malatesta FAndover _ _16____
_ Will Molson FGroton _ _16____
_ Charlie Spence DAndover _ _16____
_ Samuel Tetreault DHebron _ _16____
_ Jagger Benson DTilton _ _16____
_ James Fisher FBelmont Hill _ _16____
_ Peter Kramer LWThayer _ _14____
_ Luke McVeigh FMiddlesex _ _14____
_ Matt Connor DLawrence Academy _ _14____
_ Matt Gallagher DWinchendon _ _14____
_ Zach Riccitelli FCanterbury _ _12____
_ JoJo Dable FRoxbury Latin _ _12____
_ Mike Cataldo FSt. Sebastian's _ _8____
_ Colin Chon FChoate _ _6____
_ Tyler Shedlock FWyoming Seminary _ _4____
_ Charlie Cave FBelmont Hill _ _2____
_ Hunter Rossi FGunnery _ _21____
_ Luke Mix DExeter _ _19____
_ Ryan Buckley DSt. George's _ _19____
_ Michael Casey FGunnery _ _17____
_ Tom Goguen DBelmont Hill _ _17____
_ Brendan Murphy DBelmont Hill _ _17____
_ Bobby Metz DSalisbury _ _17____
_ Niklas Aropelto DWinchendon _ _17____
_ Dean Simeone FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Will Crowley FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Pat Lawn DRivers _ _15____
_ Matteo Turrin FHolderness _ _15____
_ Ryan Prewitt DWorcester Academy _ _15____
_ Karim Garifulin FWorcester Academy _ _15____
_ Ryan Rahbany DRivers _ _15____
_ Alex Murtsef DCanterbury _ _15____
_ Peter Frates DRoxbury Latin _ _13____
_ Darion Benchich FWestminster _ _13____
_ Joey Curtatone FBB&N _ _13____
_ Luke Lynn FBrewster Academy _ _22____
_ Paul Duffy FPingree _ _20____
_ Tanner Smith FMilton _ _18____
_ Donte Pierre FKimball Union _ _18____
_ Zachary List DCanterbury _ _18____
_ Luke Sullivan DSt. Mark's _ _9____
_ Mark McClure FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Parker Mabbett FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Bryce Bollman FDKimball Union _ _16____
_ Ray Galasso DAndover _ _16____
_ Nick Young DAvon Old Farms _ _16____
_ Charles Leddy DAvon Old Farms _ _16____
_ Ryan Eccles FDAlbany Academy _ _23____
_ Theo Angelopoulos FAlbany Academy _ _23____
_ Mike Murtagh FAlbany Academy _ _23____
_ Matt Herrick DAlbany Academy _ _23____
_ Daniel Sambuco FGunnery _ _21____
_ Andrew Noel DKimball Union _ _21____
_ Matt Boczar FCanterbury _ _14____
_ Michael Hurst FKent _ _14____
_ Tommy Gannon FExeter _ _19____
_ Luke Steele FLoomis Chaffee _ _19____
_ Charlie McGurrin FExeter _ _19____
_ Colin Elliott DGovernor's _ _19____
_ Isaac Joshi FLoomis Chaffee _ _19____
_ Charlie Andriole DLoomis Chaffee _ _19____
_ Jake Hoadley FKent _ _12____
_ Drew Tsakounis DAvon Old Farms _ _12____
_ Connor Berg DRoxbury Latin _ _12____
_ Bauer Swift DChoate _ _12____
_ Michael Fisher DSt. Mark's _ _12____
_ Ryan Deschamps FWilliston Northampton _ _17____
_ Matt Pimental FWilliston Northampton _ _17____
_ Braden Reilly FBelmont Hill _ _17____
_ Alex Keskintepe DProctor _ _17____
_ Danny Smith FMillbrook _ _22____
_ Tyler Mitchell FPomfret _ _20____
_ Connor Welsh FBrunswick _ _20____
_ Shayan Farjam DBrunswick _ _20____
_ CJ Stafford FChoate _ _15____
_ Thomas Ricciardelli FTaft _ _15____
_ Owen Hughes FWorcester Academy _ _15____
_ Stephen Cavavan FRivers _ _15____
_ Sam Amato DRivers _ _15____
_ Reily O'Connor FVermont Academy _ _15____
_ Coleman Nee FRivers _ _15____
_ Ford Boock DWyoming Seminary _ _15____
_ Kyle Jarosz FDeerfield _ _15____
_ Cam Collins FSt. Sebastian's _ _15____
_ CJ Beals DBrooks _ _15____
_ Mike Boschetto FWorcester Academy _ _15____
_ Mattie Grabmann DChoate _ _5____
_ Theo Hallal FLoomis Chaffee _ _5____
_ Cormac Hayes FAlbany Academy _ _23____
_ Griffin Grise DBerkshire _ _18____
_ Jack Whitney DBerkshire _ _18____
_ Shane O'Sullivan FMilton _ _18____
_ Ethan Davidson FMilton _ _18____
_ Donovan O'Neil FDexter _ _18____
_ Cam Partridge DLoomis Chaffee _ _13____
_ Brennan Horn FWestminster _ _13____
_ Quinn Armstrong FWestminster _ _13____
_ Vic Barakett FWestminster _ _13____
_ Will Murphy DRoxbury Latin _ _13____
_ Anders Jonsson FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Cam Bandoni FHebron _ _16____
_ Reid Shafer DAvon Old Farms _ _16____
_ Andrew Woloszyn DTilton _ _16____
_ Clayton Malone FSt. Paul's _ _16____
_ Nikita Kovalev FTaft _ _16____
_ Shaul Mitton FWilliston Northampton _ _16____
_ Timothy Heinke CAvon Old Farms _ _16____
_ Mark Blaney DTilton _ _16____
_ Chen Zadik DVermont Academy _ _8____
_ Aaron Mulligan FGovernor's _ _19____
_ Chris Hibson FLoomis Chaffee _ _19____
_ Julian Frias FSt. George's _ _19____
_ Pete Stanger DBrewster Academy _ _22____
_ Reed Currie FBrewster Academy _ _22____
_ David Ciancio DMillbrook _ _22____
_ Jake Sullivan DSt. Paul's _ _11____
_ Kevin Campbell FMiddlesex _ _11____
_ Jack Houser FBelmont Hill _ _11____
_ Tyler Fogu FTrinity-Pawling _ _14____
_ Jackson Stuzynski DThayer _ _14____
_ Kevin Golden DBrooks _ _14____
_ Cole Teleki DLawrence Academy _ _14____
_ Ziv Deener-Chodirker FRivers _ _14____
_ CJ Monturio FThayer _ _14____
_ Brandon Froio FWinchendon _ _17____
_ Anthony DeLorenzo FWinchendon _ _17____
_ Zephan Kraus FBelmont Hill _ _17____
_ Fitz Frechette FSt. Paul's _ _17____
_ Cole Vallese FSalisbury _ _17____
_ Steven Ardagna DNew Hampton _ _17____
_ Bryce Bedard DPingree _ _17____
_ Liam Walsh FKimball Union _ _20____
_ Mason Parks DNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Griffin Hatley FKimball Union _ _21____
_ Tyler Drummond DHoosac _ _18____
_ Tim Kippenberger DCushing _ _18____
_ Cole Paredes FBerkshire _ _18____
_ Ryan Davis FHoosac _ _18____
_ Mitch Cassella FMilton _ _18____
_ Hayden Riva FBerkshire _ _18____
_ Charles Greszes FChoate _ _15____
_ Will Conway FRivers _ _15____
_ Kyle Patton FDeerfield _ _15____
_ Ronan Bryant FWorcester Academy _ _15____
_ Mel Mortarelli FRivers _ _15____
_ Reid Capello FRivers _ _15____
_ Matthew Perryman DKent _ _15____
_ Conor Gethings DWorcester Academy _ _15____
_ Justin Humenay FTaft _ _15____
_ David Overbeke FCanterbury _ _15____
_ Pierce Patterson DDeerfield _ _15____
_ John Mahoney DChoate _ _15____
_ Julian Yang FSt. Mark's _ _12____
_ Peter Maro LWSt. Mark's _ _12____
_ Domenic Morelli DRivers _ _6____
_ Quinn McClelland DNew Hampton _ _22____
_ Rory Andriole FLoomis Chaffee _ _19____
_ Yannick Laurent FKents Hill _ _19____
_ Miles Kirby FKents Hill _ _19____
_ Tom Yang FExeter _ _19____
_ Massimo Lombardi FSalisbury _ _16____
_ Cole Eichler FSalisbury _ _16____
_ Joseph Dee DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Alex Luff DGunnery _ _16____
_ Nick Cyprian FAvon Old Farms _ _16____
_ Jimmy Kosiarski FHebron _ _16____
_ Victor Malzahn DAndover _ _16____
_ Ben Muthersbaugh FTilton _ _16____
_ Owen O'Connor FNoble & Greenough _ _16____
_ Trey Chickering DProctor _ _16____
_ Carter Patterson DTabor _ _16____
_ Mike Gallagher DAndover _ _16____
_ Tyler Shelgren DBerwick _ _16____
_ Danny McNeil FBB&N _ _13____
_ Andrew Carmody DChoate _ _13____
_ Jordy Nelson FWestminster _ _13____
_ Ryan Pineault DWestminster _ _13____
_ Brandon Walker DWestminster _ _13____
_ Danny Judge FWestminster _ _13____
_ Tyler Gordon FAvon Old Farms _ _13____
_ Liam McGourty FBB&N _ _13____
_ Dan Addonizio FBB&N _ _13____
_ Simon Mandel DKent _ _13____
_ Thomas Lynch DChoate _ _13____
_ Ned Blanchard DWestminster _ _13____
_ Sean Hurley FWestminster _ _13____
_ Justin Guelph FAlbany Academy _ _23____
_ Sean Conlon DAlbany Academy _ _23____
_ Nolan Towne DAlbany Academy _ _23____
_ Brandon Rossetti DWyoming Seminary _ _20____
_ Jack McCluskey FCanterbury _ _17____
_ Kevin McCallum FBelmont Hill _ _17____
_ Harrison Sweet DSt. Paul's _ _17____
_ Nils Holland FProctor _ _17____
_ AJ Casperson DSalisbury _ _17____
_ Bayard Hall DSalisbury _ _17____
_ Calum Chau DSalisbury _ _17____
_ Jon Barker DWinchendon _ _17____
_ Hunter Wilson DWilliston Northampton _ _17____
_ Brendan Bolduc FDNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Eric Charpentier DGunnery _ _21____
_ Zander Lizotte DGunnery _ _21____
_ Conner Chalmers DKimball Union _ _21____
_ Aidan Tripp FMiddlesex _ _14____
_ Jack Ferguson DHotchkiss _ _14____
_ Joe Bennett FThayer _ _14____
_ George Vamvakaris FSalisbury _ _14____
_ Matt Sullivan FThayer _ _14____
_ Jack Kane DHotchkiss _ _14____
_ Kyle Stober FTrinity-Pawling _ _14____
_ Cam Mannion DThayer _ _14____
_ Noah Jamani DMiddlesex _ _14____
_ Bobby Landry FDexter _ _18____
_ Casey Raffone CCanterbury _ _18____
_ Oliver Cookson FBerkshire _ _18____
_ Pratt Stetson FBerkshire _ _18____
_ Kenny Maxwell FCanterbury _ _18____
_ Connor Sutherland FDexter _ _18____
_ Murphy LePage DHoosac _ _18____
_ Meguire Naughton CHoosac _ _18____
_ Alex Lobdell FNew Hampton _ _22____
_ Matthew Balzano FPortsmouth Abbey _ _11____
_ Eamon McNamara DGroton _ _11____
_ Charles Culver FSt. Paul's _ _11____
_ Owen Clifford FDeerfield _ _15____
_ Markus Keller DPortsmouth Abbey _ _15____
_ Liam Kelly FBelmont Hill _ _15____
_ Kyle Pelletier DBrooks _ _15____
_ Jayden Grier FSt. Sebastian's _ _15____
_ Max Abene FDeerfield _ _15____
_ Aidan McAvoy FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Tucker Hill DBrooks _ _15____
_ Zach Hahn DTaft _ _15____
_ Harry Meisel FChoate _ _15____
_ Ollie Chessler DRivers _ _15____
_ Jake Hall DKent _ _15____
_ Tyler Messier DTabor _ _15____
_ James O'Connor DNoble & Greenough _ _15____
_ Ryan Munzig FKents Hill _ _15____
_ John Fritz FBrooks _ _15____
_ Jack Toomey DSt. Sebastian's _ _15____
_ Will Holland DDeerfield _ _15____
_ Graham Hassan FKents Hill _ _19____
_ Trevor Demers FGovernor's _ _19____
_ Jake Harshman DKents Hill _ _19____
_ Noah Jankowski FDExeter _ _19____
_ Ben Buckely FSt. George's _ _19____
_ Maxime Beauchamp FKents Hill _ _19____
_ Chris Avallone DLoomis Chaffee _ _19____
_ Ryan Loring FExeter _ _19____
_ Cole Brennan DPomfret _ _19____
_ Alexandre Saul FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Dom Calandra FBrewster Academy _ _20____
_ Parker Schaarschmidt DNew Hampton _ _20____
_ Connor Sullivan FBrunswick _ _20____
_ Emile Alain DWyoming Seminary _ _20____
_ Vaclav Hes DPomfret _ _20____
_ Ryan Kosinski DPomfret _ _20____
_ Sean Savage DWinchendon _ _16____
_ Trevor Tardanico CHebron _ _16____
_ Nick Capasso FAvon Old Farms _ _16____
_ Simon-Charles Lafrenniere DHebron _ _16____
_ Dan McHugh DHebron _ _16____
_ Drew Haxton FNoble & Greenough _ _16____
_ Clayton Smith FPingree _ _16____
_ Justin Greenberg DTilton _ _16____
_ Malcolm Bussey FSt. Paul's _ _12____
_ Patrick Neal FAvon Old Farms _ _12____
_ Marek Pechr FNew Hampton _ _12____
_ Cam Sullivan RWSt. Mark's _ _12____
_ Cam Gwatkin FDProctor _ _8____
_ Michael Leone FTabor _ _4____
_ Chase Maxwell FAlbany Academy _ _21____
_ Cole Brennan FGunnery _ _21____
_ Liam Moore FBrewster Academy _ _21____
_ Gehrig Oppenheimer FWinchendon _ _17____
_ Joe Fleming DProctor _ _17____
_ Oliver Frontini FSalisbury _ _17____
_ Sam Sibold FSt. Paul's _ _17____
_ Kevin Buckley DWinchendon _ _17____
_ Zac Gmerek DWilliston Northampton _ _17____
_ George Gatzoulis DBerwick _ _17____
_ Quinn Serpa FBB&N _ _13____
_ Brandon Barrett FWilliston Northampton _ _13____
_ Thomas Costello FLoomis Chaffee _ _13____
_ Grady Pierce DBrewster Academy _ _22____
_ Jacob Creasy DMillbrook _ _22____
_ Mason Kesselring FNew Hampton _ _22____
_ Ethan Cott FMillbrook _ _22____
_ Riley McCauley DBrewster Academy _ _22____
_ Devon Carlstrom DCanterbury _ _18____
_ Brandon Tang FMilton _ _18____
_ Jatan Desai DKents Hill _ _18____
_ Abdoul Diouf DBerkshire _ _18____
_ Jack Hughes DDexter _ _18____
_ Logan Green FBerkshire _ _18____
_ Max Cassella DMilton _ _18____
_ Jack McLaughlin FLawrence Academy _ _14____
_ Michael Patko FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Luke Johnson DHotchkiss _ _14____
_ Tommy Rooney FSalisbury _ _14____
_ Nate Sidel DHotchkiss _ _14____
_ Johnny Baker FTilton _ _14____
_ Bodie Molnar FHotchkiss _ _14____
_ Matt Kursonis FSt. George's _ _19____
_ Zac Borden FSt. George's _ _19____
_ Owen Arend FKents Hill _ _19____
_ Chase Gaudioso FKents Hill _ _19____
_ Youssef Chaouachi FKents Hill _ _19____
_ Justin Fedele FDExeter _ _19____
_ Brandon Boulos DGovernor's _ _19____
_ Ryan Armstrong DLoomis Chaffee _ _19____
_ Gary Claps FBrunswick _ _20____
_ CJ Zezima FCushing _ _20____
_ Carson Moe FKimball Union _ _20____
_ Kyle Collins DPingree _ _20____
_ Timothy Crane FDWyoming Seminary _ _20____
_ Erik Anderson FBrunswick _ _20____
_ Ben Presley DBrunswick _ _20____
_ John Burdett DBrunswick _ _20____
_ Francis Williamson FWyoming Seminary _ _20____
_ Nicholas Ferullo FDPingree _ _20____
_ Jackson Matthews FBrooks _ _15____
_ Jeff Simon FVermont Academy _ _15____
_ Ben Potvin DVermont Academy _ _15____
_ Sean Donoghue FKimball Union _ _15____
_ Sam Mackenzie DDeerfield _ _15____
_ Colter McComas FVermont Academy _ _15____
_ Daniel Lim DChoate _ _15____
_ Mike Kwiecinski DKent _ _15____
_ Ben Zimmerman FDeerfield _ _15____
_ Luke O'Reilly DPortsmouth Abbey _ _15____
_ Jack Baird DPortsmouth Abbey _ _15____
_ AJ von Brauchitsch FKent _ _15____
_ Jan Olenginski DLoomis Chaffee _ _15____
_ Ryan Bell FDRivers _ _15____
_ Will Moore DNoble & Greenough _ _15____
_ Jack Mitchell FTilton _ _15____
_ Charlie Aronov FChoate _ _15____
_ Nate Terski DTabor _ _15____
_ Ben Smith-Foley FChoate _ _15____
_ Davis Bone FNew Hampton _ _21____
_ Nick Bosch DMillbrook _ _21____
_ Will Kugler FTaft _ _16____
_ Jaxson Roenick FBerwick _ _16____
_ Vincent Fugere FHebron _ _16____
_ Bobby Barrasso FTaft _ _16____
_ Conor Lally DTilton _ _16____
_ Sean Bradley FTabor _ _16____
_ Nick Wyman FDGroton _ _16____
_ Chase Ramsay DAvon Old Farms _ _16____
_ Robbie Southwick FMillbrook _ _22____
_ Bryce Twohey FCanterbury _ _11____
_ Cooper Boulanger FHolderness _ _11____
_ Evan Burke CCanterbury _ _17____
_ Jacob Trowt FWinchendon _ _17____
_ Rhys Jones FDNew Hampton _ _17____
_ Mick Frechette DSt. Paul's _ _17____
_ Mason Daignault FBelmont Hill _ _17____
_ Cal Davies FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Jack Sloan FPomfret _ _18____
_ Colin Anna FCanterbury _ _18____
_ Jack Marottolo FBerkshire _ _18____
_ Jack Bavis FBerkshire _ _18____
_ Ben Goddard DMilton _ _18____
_ Matt Danziger DMilton _ _18____
_ Sebastian Tigerheilm FHoosac _ _18____
_ Robbie Barletta FCushing _ _18____
_ Liam Bard DBerkshire _ _18____
_ Jake Mullahy DDexter _ _18____
_ Ben Huisman DWestminster _ _12____
_ Brendan Pelikh FGroton _ _12____
_ Peter Nelson FSt. Mark's _ _12____
_ Charles-Olivier Gagnon DVermont Academy _ _12____
_ Luke D'orsi FSt. Mark's _ _12____
_ Alexandre Dupuis FWyoming Seminary _ _12____
_ Jim Lyver CSt. Mark's _ _12____
_ Will Lucy FSt. Mark's _ _6____
_ Revelin Mack FKimball Union _ _6____
_ Dawson Arkell FAndover _ _6____
_ Rocco Pace FDSt. George's _ _19____
_ Jay Yun FLoomis Chaffee _ _19____
_ Joseph Gillett DKents Hill _ _19____
_ Drew Chase FGovernor's _ _19____
_ Honsa Vrba RWNew Hampton _ _19____
_ Frederick Routhier FKents Hill _ _19____
_ Declan Chapman FPomfret _ _19____
_ Dima Piskun DSt. George's _ _19____
_ Kyle Elliott FGovernor's _ _19____
_ Jack Almeida FSt. George's _ _19____
_ Sylas Oberting DExeter _ _19____
_ James Birch FRoxbury Latin _ _13____
_ Peter Sanger DWestminster _ _13____
_ Matt Traietti FRoxbury Latin _ _13____
_ Alex Tonioni DWestminster _ _13____
_ Max Eckstein FBrewster Academy _ _20____
_ Philippe Lamarre DPomfret _ _20____
_ Jake McGonagle DPingree _ _20____
_ Hans Forselius FPomfret _ _20____
_ Jack Silver FBrewster Academy _ _21____
_ Thomas Larson DHolderness _ _14____
_ Sam Nichols DTrinity-Pawling _ _14____
_ Brian Haywood DHotchkiss _ _14____
_ Nate Brockington FHotchkiss _ _14____
_ Michael Fritz DTrinity-Pawling _ _14____
_ Shane Taddia FThayer _ _14____
_ Wesley Carbone FTaft _ _14____
_ Jeffrey Truax FWinchendon _ _14____
_ Shane McElhaney DCushing _ _14____
_ Owen Paskowski DCushing _ _14____
_ Andrew Esposito FHotchkiss _ _14____
_ Rex Mabbs DMiddlesex _ _14____
_ CJ Foley DThayer _ _14____
_ Thor Martin FDVermont Academy _ _14____
_ Nic Dallaire DTabor _ _14____
_ Joey Morgan DWorcester Academy _ _14____
_ Avery Riva FWorcester Academy _ _14____
_ Ryan Meagher FLawrence Academy _ _14____
_ Mitchell Hansen DWilliston Northampton _ _14____
_ Mack Oliphant DLawrence Academy _ _14____
_ Jack Murphy DBrewster Academy _ _22____
_ Drew Naylor DBrewster Academy _ _22____
_ Toby Oliveira DPortsmouth Abbey _ _15____
_ Fritz Wright DBrooks _ _15____
_ John Buckholtz DChoate _ _15____
_ Colin Rosato FGroton _ _15____
_ Braden Duggan FWorcester Academy _ _15____
_ Finn Martin DKent _ _15____
_ Max Willard DTaft _ _15____
_ John Tully DWorcester Academy _ _15____
_ Luke Swaim DRivers _ _15____
_ Leo Arbitman DKent _ _15____
_ Phil Feinberg FKent _ _15____
_ Isaac Abbott DDeerfield _ _15____
_ Aidan Darby DAlbany Academy _ _23____
_ Derek Wolverton DNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Mojmir Petras FAndover _ _16____
_ Joe Noone FTilton _ _16____
_ Reed Dolph DGunnery _ _16____
_ Aidan Conte FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Grant Litchfield DBelmont Hill _ _16____
_ Jack Madden FHebron _ _16____
_ Thomas Crawford FHebron _ _16____
_ Christian Ivancich DAndover _ _16____
_ Will Friedman DNoble & Greenough _ _16____
_ Enrico Madlangsakay FHebron _ _16____
_ Matthew Skobelev DAndover _ _16____
_ Patrick Last FAndover _ _16____
_ Collin Costello FHebron _ _16____
_ John Crehan DPingree _ _8____
_ Max Fawcett FWinchendon _ _17____
_ Charlie Dean FGovernor's _ _17____
_ Henry Hodde FGroton _ _17____
_ TJ Beaver DProctor _ _17____
_ Richard Stefanik FWilliston Northampton _ _17____
_ Chris Romaine DMilton _ _17____
_ Roscoe Eade DWilliston Northampton _ _17____
_ Jack Bosco DBelmont Hill _ _17____
_ Hans Dres FKents Hill _ _17____
_ Jake Lammens DSalisbury _ _17____
_ Alex Lavigne FDSt. Paul's _ _17____
_ Will Gaca FWilliston Northampton _ _17____
_ Josh Wilkins FCanterbury _ _18____
_ Nick Donaldson DBerkshire _ _18____
_ Ronald Bregante CHoosac _ _18____
_ Ryan Roskey DGovernor's _ _18____
_ Cam Glonek DCanterbury _ _18____
_ Ezra Gale FHoosac _ _18____
_ Ben Boren FBerkshire _ _18____
_ Bauer Ward FHoosac _ _18____
_ Seth Robinson DHoosac _ _18____
_ Noah Bird FGovernor's _ _18____
_ Nate Garrett DMilton _ _18____
_ Drew Arpin FCanterbury _ _18____
_ Adhit Desai DKents Hill _ _18____
_ Max O'Brien DBerkshire _ _18____
_ Ethan Clabaugh FKent _ _9____
_ Keith Davenport FDeerfield _ _9____
_ Ryan Kenna FCanterbury _ _9____
_ Matt Beraldi FTilton _ _9____
_ Harry Tavlarios DBrunswick _ _19____
_ Kyle Normand FWyoming Seminary _ _19____
_ Archer Newsome FSt. George's _ _19____
_ Nils Forselius CPomfret _ _20____
_ Bobby Wells FGunnery _ _20____
_ Addison Azar DPomfret _ _20____
_ Bobby O'Grady FDRoxbury Latin _ _10____
_ Bobby May DKimball Union _ _21____
_ Henry Bergeron FDNorth Yarmouth Academy _ _22____
_ Ryan Joyce FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Ben Bundy DSt. Mark's _ _12____
_ Patrick Schultz FRoxbury Latin _ _12____
_ Ryan Loughran FBB&N _ _12____
_ Quinn Isenstadt FGroton _ _12____
_ Nate Haley FBrooks _ _12____
_ Nolan Walsh FRoxbury Latin _ _12____
_ Danny Talacci FBB&N _ _12____
_ Malcolm Whitfield FRoxbury Latin _ _12____
_ Ben Gohh DNorthfield Mt. Hermon _ _13____
_ Mateo Picozzi DTrinity-Pawling _ _13____
_ Charles Monteith FWilliston Northampton _ _13____
_ Will Taft FBB&N _ _13____
_ Charlie Flam FWestminster _ _13____
_ Kevin Swan FRoxbury Latin _ _13____
_ Thomas Sheft DBB&N _ _13____
_ Joe Cantelmo FPomfret _ _13____
_ Eric Schiavone FGroton _ _13____
_ Guerin Liam FSalisbury _ _13____
_ Dante Cuzzi DRoxbury Latin _ _13____
_ Sam Ginsberg FRoxbury Latin _ _13____
_ David Romaine DThayer _ _14____
_ Griffin Lincoln FThayer _ _14____
_ Zach Glass FThayer _ _14____
_ Jack Kucharski FTrinity-Pawling _ _14____
_ Quincy Green FVermont Academy _ _14____
_ Jake Mathews DLawrence Academy _ _14____
_ Aidan Andrews FVermont Academy _ _14____
_ Andrew Seymour FThayer _ _14____
_ Cole Lehouiller DHolderness _ _14____
_ Ryan Muse DBerwick _ _14____
_ Cole Roenick FBerwick _ _14____
_ Brendan D'Orio FBrooks _ _14____
_ Ryan Sweeney FChoate _ _14____
_ Steven Kelly FBrewster Academy _ _14____
_ Julian Leonhardt DHotchkiss _ _14____
_ Francesco Santaniello FTrinity-Pawling _ _14____
_ Thomas Raymond FHolderness _ _15____
_ Trevor Gittus FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Riker Ferry FBrooks _ _15____
_ Zach Gruber FRivers _ _15____
_ Eric Favreau FHolderness _ _15____
_ Anthony Solt FKimball Union _ _15____
_ Will Bowman DDeerfield _ _15____
_ Owen Christopher FBrooks _ _15____
_ Gavin Walsh FSt. Sebastian's _ _15____
_ Jack Gray FTilton _ _15____
_ Alex Suny DChoate _ _15____
_ Jackson Cook DTaft _ _15____
_ Aidan Armaly DGroton _ _15____
_ Jack Bayreuther FHolderness _ _15____
_ Ted Harrington FSt. Sebastian's _ _15____
_ Colin Dowling FVermont Academy _ _15____
_ Brian Lavin FWorcester Academy _ _15____
_ Jackson Weglarz DNew Hampton _ _15____
_ Ryan Tarmey FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Will Bruguiere FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Colin Eaton FRivers _ _15____
_ Nate Cavanaugh FRivers _ _15____
_ John Bloomer FDeerfield _ _15____
_ Joey Zheng FAndover _ _16____
_ Mac Gadowsky DAvon Old Farms _ _16____
_ Jack Marshall FTabor _ _16____
_ Matt Veneri FAndover _ _16____
_ Robbie Long FGroton _ _16____
_ Robert Martiniello DTabor _ _16____
_ Connor Colucci DTaft _ _16____
_ Will Winemaster FAndover _ _16____
_ Ben MacDonald FNoble & Greenough _ _16____
_ Colin Dineen FAndover _ _16____
_ Shayne Alexander DHebron _ _16____
_ James Patrick DSalisbury _ _16____
_ Will Railton FDProctor _ _16____
_ Patrick Mclean DTaft _ _16____
_ Chris Aube FAvon Old Farms _ _16____
_ Matt Hynes DProctor _ _16____
_ Jack Adams DTaft _ _16____
_ Jack Alecia FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Ben Craine FTaft _ _16____
_ Graydon Schweizer FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Henry Johnson DTabor _ _16____
_ Jake Shapiro FExeter _ _16____
_ Nathan Pan FWyoming Seminary _ _17____
_ Matthew Biotti DBelmont Hill _ _17____
_ Ross Dexter FWinchendon _ _17____
_ Thomas Huard FGovernor's _ _17____
_ Anthony Pepi FWyoming Seminary _ _17____
_ Nico Bowden DGroton _ _17____
_ Justin Pare DBelmont Hill _ _17____
_ Dom Metro DHoosac _ _18____
_ Jack Ziffer FDHoosac _ _18____
_ Ethan Breh DGunnery _ _18____
_ Nicholas Tocci DHoosac _ _18____
_ Madden Powers FMilton _ _18____
_ Cullen Mulhern DCanterbury _ _18____
_ Cam Knowles DKents Hill _ _19____
_ Brendan Willett FPingree _ _19____
_ Christian Worrell FSt. George's _ _19____
_ Giovanni Grassi DLoomis Chaffee _ _19____
_ AJ Cerbone FBrunswick _ _19____
_ Sam Linton DKents Hill _ _19____
_ John Baldwin DSt. George's _ _19____
_ Charlie McFadden DCushing _ _19____
_ Sean Thies DGovernor's _ _19____
_ PJ Donahue DExeter _ _19____
_ Gavin Bloder FGunnery _ _20____
_ Alex Guttman FPomfret _ _20____
_ Reid Demain FBrewster Academy _ _20____
_ Brian Morse DGunnery _ _21____
_ Zack Goode DNew Hampton _ _21____
_ Lucas Constantine DKimball Union _ _21____
_ Raphael Ferreira FMillbrook _ _21____
_ Dallas D'Amato FGunnery _ _21____
_ Nathan Novitsky DNew Hampton _ _21____
_ Cam Goodrich FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Felix-Antoine Lesperence DNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Peter Perry FMilton _ _0____
_ Charlie Kerrigan FHotchkiss _ _14____
_ Grant Eastwood FKimball Union _ _3____
_ James Agabedis DLawrence Academy _ _14____
_ Jack Murphy FMiddlesex _ _14____
_ Max Cichanowicz FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Audran Schneider DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Maverick Chedel FNorthfield Mt. Hermon _ _9____
_ Tanner Lank FRivers _ _15____
_ Sam Stone FRoxbury Latin _ _13____
_ Andrew Sparks DRoxbury Latin _ _12____
_ Jonathan Critelli DSalisbury _ _7____
_ Mike Stoddard FSt. Paul's _ _1____
_ Connor Tobin FTabor _ _0____
_ Andy Tortora DAvon Old Farms _ _10____
_ Matthew Bulman FBB&N _ _13____
_ Dana Yesson FBB&N _ _13____
_ Konstantin Lukin Yelin DBB&N _ _13____
_ Silas Van Vranken DBerkshire _ _18____
_ Robbie Braccia FBerwick _ _0____
_ Axel Keller DBrewster Academy _ _22____
_ Michael Bencivengo FBrooks _ _5____
_ Grant Kaplan FBrooks _ _15____
_ Hank Cleaves FBrunswick _ _4____
_ Griffin Fillios FCanterbury _ _16____
_ Sean Keohane DDexter _ _17____
_ Tyler Luzzo FExeter _ _6____
_ Jack O'Brien DExeter _ _10____
_ Reilly Cepuritis FHolderness _ _13____
_ Nick Traggio DHotchkiss _ _8____
_ Mac Elliott DMillbrook _ _22____
_ Will Keating FNoble & Greenough _ _16____
_ Matt Tully DNoble & Greenough _ _2____
_ Dylan Murtagh DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Gunnar Hanson FDPomfret _ _20____
_ Josh Plumb DPortsmouth Abbey _ _15____
_ Colin Roark DPortsmouth Abbey _ _13____
_ Michael McEachern FRivers _ _1____
_ Calvin May DRivers _ _0____
_ Ryan Egan DTaft _ _16____
_ Adam Franasiak FTrinity-Pawling _ _4____
_ Daniel Lurie DWestminster _ _13____
_ Nate Stevens DWestminster _ _11____
_ Sam Logan DWinchendon _ _5____
_ Zach Peltz FAvon Old Farms _ _15____
_ Tim Donovan DBB&N _ _12____
_ Spencer Aubin FBerwick _ _0____
_ Jack Dempsey FBerwick _ _0____
_ Niko Cadoret DBrunswick _ _1____
_ Caleb Bogdanovich FCushing _ _20____
_ Jack Faller FCushing _ _14____
_ Cael Dolph FGunnery _ _13____
_ Danila Liakh FHoosac _ _18____
_ Matt Noll FHotchkiss _ _7____
_ Jack Taylor FLawrence Academy _ _14____
_ Kenta Kato FLoomis Chaffee _ _8____
_ Zach Popiel DNoble & Greenough _ _16____
_ Seamus Rohde DNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Brayden Warde FNorth Yarmouth Academy _ _7____
_ Amogh Prakash FPingree _ _12____
_ Ryan Clark FPingree _ _9____
_ Kam Miller DRoxbury Latin _ _13____
_ Walker Oberg DRoxbury Latin _ _12____
_ Steve Guo FDTabor _ _16____
_ Jaden Boreanaz FTrinity-Pawling _ _2____
_ Ben Michaud DWestminster _ _12____
_ Owen Kaplan FWestminster _ _9____
_ Matt Milotte FWorcester Academy _ _13____
_ Austin Gatesman DAvon Old Farms _ _16____
_ Alex Sandell FBB&N _ _13____
_ Jack Kenney FBerwick _ _10____
_ Cole Sprinkle FChoate _ _15____
_ Jack Kamke DDexter _ _18____
_ Wilson Mueller FExeter _ _5____
_ Sean Phillips FGunnery _ _6____
_ Matty Gardner DKimball Union _ _15____
_ Shane Jellison FMiddlesex _ _14____
_ Jes Sikura FMillbrook _ _5____
_ John DiNovi DNoble & Greenough _ _0____
_ Will Canavan FNoble & Greenough _ _16____
_ Tiger DiMillo FNorth Yarmouth Academy _ _5____
_ Jack Berges FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Gunnar Larsson FProctor _ _16____
_ Stephen Mortareilli DRivers _ _0____
_ Ryan Matarese DSt. George's _ _19____
_ Rory McLaughlin DTrinity-Pawling _ _10____
_ Wyatt Fischer FWilliston Northampton _ _17____
_ Henry Grabowski DBB&N _ _13____
_ Lefty Markonidis FBB&N _ _13____
_ Nate McShane FBerkshire _ _18____
_ Burke Bogardus DBerkshire _ _18____
_ Liam Martin FBerwick _ _9____
_ Nathan McCabe FBrooks _ _13____
_ Jeffery Lumia FCanterbury _ _7____
_ Seamus Cummings FDCushing _ _6____
_ Brian Grant DDeerfield _ _15____
_ Dane Whiston FGovernor's _ _12____
_ Eddie Rayhill DGunnery _ _5____
_ Hunter Johnson FHolderness _ _15____
_ Jared Lucido FLawrence Academy _ _13____
_ Hayden Giralamo DMiddlesex _ _6____
_ Matt Ursini DMillbrook _ _22____
_ Lawrence Kim FMilton _ _18____
_ Jake Thibeault FMilton _ _17____
_ Emmit Sullivan FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Justin DeMeule FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Sean Heller FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Brian Marinelli FPingree _ _16____
_ Carter Rugg DPomfret _ _13____
_ Harry Connelly DPortsmouth Abbey _ _10____
_ Tait Oberg DRoxbury Latin _ _12____
_ Owen Heaslip FTabor _ _15____
_ Brett Collins DThayer _ _14____
_ Christian Colantonio DTrinity-Pawling _ _1____
_ Dominic Silvestri FWorcester Academy _ _15____
_ Caleb Hu DBB&N _ _13____
_ Paul Halloran FBelmont Hill _ _0____
_ Owen Cannon DBerwick _ _17____
_ Sam Telsey FBrooks _ _15____
_ Ryan Leahy FChoate _ _15____
_ Beau Luther FChoate _ _2____
_ Tyler Mudd FDeerfield _ _8____
_ Nick Salerno DExeter _ _5____
_ Joe Luff FGunnery _ _16____
_ Nick Theodos DHebron _ _16____
_ Ryan Bridgwood DHebron _ _16____
_ David Vyhnal FHotchkiss _ _8____
_ Eddie Li FHotchkiss _ _11____
_ Luca Matts DKent _ _0____
_ Hunter Beriault DKents Hill _ _19____
_ Preston Taylor DMiddlesex _ _7____
_ Joe Calo FMiddlesex _ _14____
_ Max Fleckenstein FNew Hampton _ _5____
_ Mason Bull FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Noah Cannon FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Jack Berube FPingree _ _20____
_ Braden Reed FSt. George's _ _19____
_ Oliver King DWorcester Academy _ _14____
_ Sawyer Paul DAndover _ _16____
_ Cole Kleiman FBB&N _ _13____
_ Jack Griffin DBrunswick _ _20____
_ Andrew Kessing DCanterbury _ _17____
_ Atkin Dwyer DHolderness _ _15____
_ Derek Metro FHoosac _ _18____
_ Ryan Mock FHotchkiss _ _14____
_ Clarence Beltz FLawrence Academy _ _14____
_ Brody Scott DMiddlesex _ _14____
_ Aidan Price-Gallagher FMillbrook _ _17____
_ Chris Pickreign DNoble & Greenough _ _16____
_ Chas Rohde FNorth Yarmouth Academy _ _23____
_ Jonah Donnelly FNorth Yarmouth Academy _ _5____
_ Cal Nice DNorth Yarmouth Academy _ _7____
_ Zach Payne FSalisbury _ _14____
_ Tye Scott DSalisbury _ _8____
_ Hudson Ramirez DSt. Mark's _ _12____
_ Colin Richard FSt. Paul's _ _10____
_ Liam Murphy DSt. Sebastian's _ _15____
_ Matt Wiig DTabor _ _16____
_ Nick Kenerson DTaft _ _14____
_ Brad Ameen FTilton _ _2____
_ Matt Lewin FWestminster _ _12____
_ Andrew Fitzhenry FWinchendon _ _17____
_ Nolan Wolfe DWorcester Academy _ _13____
_ Peter Dorosheff FWyoming Seminary _ _15____
_ Will Maher FBerwick _ _18____
_ Rocco Maitino DBrooks _ _10____
_ Ted Justicz DGovernor's _ _15____
_ Brock Massie DGunnery _ _13____
_ Charlie McLean FHotchkiss _ _8____
_ Michael Amador DLoomis Chaffee _ _1____
_ Andrew Almeida FMiddlesex _ _14____
_ Evan Heath FNoble & Greenough _ _16____
_ Jesse Shogan DNorthfield Mt. Hermon _ _14____
_ Axel Risland FDPomfret _ _20____
_ Derrick Foskett FDTaft _ _7____
_ Eric Yagubyan FTilton _ _1____
_ Andrew Nordman DTilton _ _5____
_ Luke Holyfield FWestminster _ _13____
_ Radek Bartl FWyoming Seminary _ _0____
_ Jack Rorick DBB&N _ _13____
_ Freddy Kula FBerwick _ _13____
_ Dillon Passero DGovernor's _ _15____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.