March 14, 2022

New England Prep Hockey Defensemen Stats 2021-22

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
16 Michael Fisher DSt. Mark's Sr '03281337501.79
4 Nolan Joyce DSt. Sebastian's Jr '03251424381.52
23 CJ Foley DThayer Jr '0422922311.41
_ Chris Romaine DMilton _ _18
_ Lucas St. Louis DBrunswick _ _30____
_ Matt Fusco DDexter _ _24____
_ George Proffit DWorcester Academy _ _15____
_ Dave Brandes DHolderness _ _25____
_ Sean Keohane DDexter _ _24____
_ Carter Patterson DTabor _ _20____
_ Connor Berg DRoxbury Latin _ _17____
_ Noah Leithman DTilton _ _22____
_ Aidan Lyons DNoble & Greenough _ _23____
_ Seth Robinson DAvon Old Farms _ _27____
_ Anthony Kahl DTrinity-Pawling _ _23____
_ Conner Chalmers DKimball Union _ _33____
_ Duncan Ramsay DKimball Union _ _33____
_ Jared Shimelman DHolderness _ _27____
_ David Helledy DNew Hampton _ _31____
_ Jack Turowsky DNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ James Papavasiliou DNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Cody Plaza DPingree _ _24____
_ Zach Rizzo DCushing _ _24____
_ Kareem Alazem DKimball Union _ _33____
_ Declan Loughnane DThayer _ _22____
_ Cameron Ferraz DCushing _ _26____
_ Sam Court DAvon Old Farms _ _27____
_ Ryan Buckley DSt. George's _ _23____
_ Joey Sciabarra DKent _ _28____
_ Caid Cox DSt. Paul's _ _24____
_ Bobby May DKimball Union _ _33____
_ Matthew Biotti DBelmont Hill _ _26____
_ Daniel Lurie DWestminster _ _26____
_ Charlie Andriole DLoomis Chaffee _ _25____
_ Aidan Connors DSt. Sebastian's _ _25____
_ Colin Elliott DGovernor's _ _28____
_ Nick Theodos DHebron _ _27____
_ Jordin Palmer DAvon Old Farms _ _27____
_ Robert Corkery DAndover _ _27____
_ Fab Mazzarelli DMillbrook _ _24____
_ Raphael Denis DTrinity-Pawling _ _24____
_ Noah Webster DPomfret _ _22____
_ John Burdett DBrunswick _ _29____
_ Michael Stephenson DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Jackson Stuzynski DThayer _ _21____
_ Ryan Philbrick DCushing _ _26____
_ JH Lages DWestminster _ _26____
_ Cooper St. Hilaire DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Rory Booth DAndover _ _28____
_ Zach Glinski DBrewster Academy _ _28____
_ Davis Kinne DBerkshire _ _25____
_ Mick Frechette DDexter _ _25____
_ Jason Zaccari DTabor _ _25____
_ Cam Pappetti DWorcester Academy _ _15____
_ Max O'Connell DProctor _ _22____
_ Isaac Abbott DDeerfield _ _22____
_ Colin Kwak DProctor _ _22____
_ Kyle Pelletier DBrooks _ _24____
_ Ollie Chessler DRivers _ _24____
_ Josh Milso DPomfret _ _26____
_ Sloan Farmer DBrunswick _ _30____
_ Josh Furman DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Jack Farrell DGovernor's _ _25____
_ Nick Donaldson DBerkshire _ _25____
_ Alec O'Connor DTabor _ _25____
_ Will Elias DSt. Sebastian's _ _25____
_ Joe Freeman DThayer _ _18____
_ Conor Gethings DWorcester Academy _ _24____
_ Philippe Lamarre DPomfret _ _26____
_ Calvin Beard DSt. Mark's _ _28____
_ Vincent Jaeger FDRoxbury Latin _ _17____
_ Bryan McLachlan DGroton _ _17____
_ Marek Thompson DLawrence Academy _ _21____
_ Jayden Mullens DMiddlesex _ _23____
_ Thomas Tavenner DPingree _ _23____
_ Andrew Tice DTilton _ _23____
_ Jackson Weglarz DNew Hampton _ _31____
_ Johnny Logan DNoble & Greenough _ _22____
_ Joe Mense DNoble & Greenough _ _22____
_ Sal Cerrato DFrederick Gunn School _ _35____
_ Albert Lian DHebron _ _27____
_ Kyle Hughes DCanterbury _ _25____
_ Niko Cadoret DBrunswick _ _25____
_ Maddox Lizotte DSt. Mark's _ _25____
_ Alex Panameno DHoosac _ _21____
_ Owen Locke DWorcester Academy _ _15____
_ Grady Pierce DBrewster Academy _ _28____
_ Ty Creech FDSalisbury _ _28____
_ Justin Chaput DWestminster _ _26____
_ Justin Fernet DTaft _ _22____
_ Derek Greer DTilton _ _22____
_ Josh Felton DBerwick _ _25____
_ Luke Swaim DRivers _ _23____
_ Carter Rugg DPomfret _ _23____
_ Kiernan Gately DFrederick Gunn School _ _35____
_ Liam Chapman DSalisbury _ _28____
_ Tyler Diburro DBrewster Academy _ _28____
_ Alex Zakrzewski DSalisbury _ _28____
_ Zach Miles DMiddlesex _ _21____
_ James Hooley DNorthfield Mt. Hermon _ _19____
_ JJ Humenay DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Tom Goguen DBelmont Hill _ _27____
_ Drew Anastasio DLoomis Chaffee _ _25____
_ Dominic Laiosa FDNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Leighton Geraghty DVermont Academy _ _25____
_ Cameron Miranda DLoomis Chaffee _ _25____
_ Alex Bales DKent _ _28____
_ Matt Zak DAlbany Academy _ _23____
_ CJ Beals DBrooks _ _23____
_ Aidan Armaly DGroton _ _18____
_ Ethan Flintoff DTrinity-Pawling _ _13____
_ Cam Lowe DMillbrook _ _24____
_ Jake Freelove DWinchendon _ _24____
_ Jake Sullivan DSt. Paul's _ _24____
_ Jack Hutchins DHolderness _ _27____
_ Jack Bosco DBelmont Hill _ _27____
_ Chris Aube DAvon Old Farms _ _27____
_ Ben Phillips DTaft _ _22____
_ Rex Mabbs DMiddlesex _ _22____
_ Jonathan Lanza DDexter _ _25____
_ Oaken Son DLoomis Chaffee _ _25____
_ Max Kirianov DPingree _ _25____
_ Nolan Duffy DWinchendon _ _25____
_ Dane Westen DSalisbury _ _28____
_ Justin Pare DSt. Mark's _ _28____
_ Will Matthews DRoxbury Latin _ _17____
_ Michael Buenzow DHotchkiss _ _20____
_ Domenic Morelli FDRivers _ _23____
_ Jack Rorick DBB&N _ _23____
_ Owen Paskowski DCushing _ _26____
_ Henry Metz DSalisbury _ _26____
_ AJ Noel FDKimball Union _ _33____
_ Michael Santonelli DTrinity-Pawling _ _24____
_ Ronan Robinson DWilliston Northampton _ _24____
_ Shawn Leary DLawrence Academy _ _21____
_ Aidan Rufa DTilton _ _21____
_ Dave Lawler DWorcester Academy _ _15____
_ Ethan Jasmin FDWorcester Academy _ _15____
_ Louka Vamvakas DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Michael Karvelas DLoomis Chaffee _ _25____
_ Billy Durand DVermont Academy _ _25____
_ Rocco Pace DSt. George's _ _22____
_ Cullen Mulhern DCanterbury _ _22____
_ Jake McIntosh DSt. George's _ _22____
_ David Taylor DWyoming Seminary _ _16____
_ Ian Wolanin DPomfret _ _26____
_ Cooper Warrington DHolderness _ _26____
_ Peter Scartozzi DPortsmouth Abbey _ _26____
_ Matt Hanscom DWestminster _ _26____
_ Will Brophy DNoble & Greenough _ _26____
_ Brennan Lopes DProctor _ _23____
_ Logan Neal DLawrence Academy _ _20____
_ Dylan Hunt DMilton _ _20____
_ Matthew Meade DRivers _ _17____
_ Rocco Maitino DBrooks _ _24____
_ Robert Melvin DSt. George's _ _24____
_ Matej Svoboda DKimball Union _ _31____
_ Dylan Hennessey DBrewster Academy _ _28____
_ Sam Byrd-Leitner DExeter _ _28____
_ Daniel Rekoske DAndover _ _28____
_ Will Murphy DDeerfield _ _21____
_ Barrett Lunder DKents Hill _ _21____
_ Trey Chickering DProctor _ _21____
_ Jacob Hookman-Vassa DLoomis Chaffee _ _25____
_ Jack Harney DSt. Sebastian's _ _25____
_ Giovanni Grassi DLoomis Chaffee _ _25____
_ Chris Sullivan DRivers _ _22____
_ Bryce Bedard DPingree _ _26____
_ Colin Butters DHolderness _ _26____
_ Maxime Sauvé DBrunswick _ _30____
_ Collin Eschricht DBrunswick _ _30____
_ Alexander Kenerson DTaft _ _19____
_ Pat McKiernan DCanterbury _ _23____
_ Cole Estey DTabor _ _23____
_ Evan McCuaig DExeter _ _28____
_ Thierry Fortin DGovernor's _ _28____
_ Calvin May DRivers _ _24____
_ Zach Walsh DMillbrook _ _24____
_ Alex Fookson DRivers _ _24____
_ Alex Tonioni DWestminster _ _24____
_ Cooper Conlin DWilliston Northampton _ _24____
_ Charlie Leverone DSt. Sebastian's _ _24____
_ Michael Gallary DHotchkiss _ _20____
_ Shane Mettler DTaft _ _20____
_ Ford Boock DWyoming Seminary _ _16____
_ Tom Valentin-Lagarde DKimball Union _ _12____
_ Toby Oliveira DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Cam Glonek DCanterbury _ _25____
_ Sam Marchionni DLawrence Academy _ _21____
_ Antoine Gevry DKents Hill _ _21____
_ George Papadopoulos DKents Hill _ _21____
_ Jack Kennedy DAvon Old Farms _ _26____
_ Brian Grant DNoble & Greenough _ _26____
_ Charles Fok DPomfret _ _26____
_ Nikita Bykov DTrinity-Pawling _ _22____
_ Aleksy Bandu DGovernor's _ _27____
_ Will Killoran DBelmont Hill _ _27____
_ Liam Bard DBerkshire _ _23____
_ Connor Wolverton DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Alex Holmgren DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Mike Bagnoli DAndover _ _28____
_ Shane Spinale DAndover _ _28____
_ Brad Cox DSt. Paul's _ _24____
_ Jack Badeer FDChoate _ _24____
_ Jake Mullahy DDexter _ _24____
_ Dimitri Tzaferis DChoate _ _24____
_ Manan Mendiratta DExeter _ _24____
_ Ryan Martin DWilliston Northampton _ _24____
_ Jake Lipani DBrooks _ _24____
_ Joe Verderber DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Luke Calabria DFrederick Gunn School _ _35____
_ William Sinclair DBerkshire _ _25____
_ Nathan Ruzzi DCanterbury _ _25____
_ Mikey Mansfield DBerwick _ _25____
_ Colby Lyons DWinchendon _ _25____
_ Sam Logan DWinchendon _ _25____
_ Mason Chen DMilton _ _20____
_ Luke Sullivan DSt. Mark's _ _20____
_ Sinjin Doelitzsch DMiddlesex _ _15____
_ Jason Fritz DFrederick Gunn School _ _31____
_ Jordan Cox FDNew Hampton _ _31____
_ Santino DeFazio DWestminster _ _26____
_ Josh Doolan DBelmont Hill _ _26____
_ Etienne Gagnon DKents Hill _ _21____
_ Josh Sacco DNew Hampton _ _28____
_ Henry Grabowski DBB&N _ _23____
_ Matt Pollini DHolderness _ _23____
_ Carter Anastasia DProctor _ _23____
_ Spencer Gallant DDeerfield _ _23____
_ John McLachlan DMillbrook _ _23____
_ Carter Sturgeon DAlbany Academy _ _23____
_ Chad Leach DNew Hampton _ _23____
_ Patrick Poirier DTilton _ _23____
_ Nathan Novitsky DNew Hampton _ _29____
_ Jack Baird DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Will Welburn DFrederick Gunn School _ _35____
_ Colin Eaton DRivers _ _24____
_ Anthony Cinetti FDChoate _ _24____
_ Liam Scanlon DTilton _ _24____
_ Cam Smith DBrooks _ _24____
_ Matt Tully DNoble & Greenough _ _24____
_ Jackson Biancheri DNorthfield Mt. Hermon _ _24____
_ Will Henderson FDChoate _ _24____
_ Turner Sambrook DTilton _ _18____
_ Nico Pasquale DBerkshire _ _25____
_ Burke Bogardus DBerkshire _ _25____
_ Wes Anderson DBerwick _ _25____
_ Sam Hall DSalisbury _ _25____
_ Jacob Ingstrup DKent _ _19____
_ Nelson Smith DHotchkiss _ _20____
_ Connor Colucci DTaft _ _20____
_ James Mackey DHotchkiss _ _20____
_ Jackson Faughnan DMilton _ _20____
_ Pierre Olivier-Gagnon DHebron _ _27____
_ Braden Pohlman DKent _ _27____
_ Jackson Ehwa DHolderness _ _27____
_ Maddox Gagné DSalisbury _ _27____
_ Gus Hinckley DFrederick Gunn School _ _35____
_ Michael Durkin DExeter _ _28____
_ Matthew Ionta DKents Hill _ _21____
_ Jakub Kloboucek DKents Hill _ _21____
_ Cam Gwatkin DProctor _ _21____
_ Sam Renaud DMillbrook _ _21____
_ Morris Schneider FDKimball Union _ _29____
_ Sean Thies FDGovernor's _ _29____
_ Audran Schneider DNorthfield Mt. Hermon _ _22____
_ Rocco Biafore DSt. George's _ _22____
_ Brian Dale DWorcester Academy _ _15____
_ Mikey Magyar DAlbany Academy _ _23____
_ Leo Letta DAlbany Academy _ _23____
_ Noah Rosado DBB&N _ _23____
_ Johnnie Moriarty DDeerfield _ _23____
_ Corbin Melie DAlbany Academy _ _23____
_ Joe Gillett DNew Hampton _ _31____
_ Cooper Cleaves DBrunswick _ _24____
_ Nick Heaslip DBrooks _ _24____
_ Conley Bohan DSt. Paul's _ _24____
_ Matt Ursini DMillbrook _ _24____
_ Christian Armaly DGroton _ _16____
_ Ben Andersen DWinchendon _ _25____
_ Axel Vaillancourt DTabor _ _25____
_ Damon Alexander DDexter _ _25____
_ Jason Bacchus DCushing _ _25____
_ Brayden Haggerty DGroton _ _17____
_ Drew Smith FDAndover _ _26____
_ Jack O'Brien DExeter _ _26____
_ Ben Bundy DPomfret _ _26____
_ Rufus Gray DAvon Old Farms _ _26____
_ Denver Damphousse DKent _ _26____
_ Kai Mencel DKent _ _27____
_ Axel Keller DBrewster Academy _ _27____
_ Jack Bainbridge DAndover _ _28____
_ Jackson Gates FDNew Hampton _ _30____
_ Luke Johnson DHotchkiss _ _20____
_ Christian Wood DFrederick Gunn School _ _20____
_ Curt Heath DMilton _ _20____
_ Connor Lee DMilton _ _20____
_ JS Pack DLawrence Academy _ _21____
_ Niko Panameno DHoosac _ _21____
_ Will Richards DDeerfield _ _21____
_ Cam Chute DHoosac _ _21____
_ Vinny Sica DThayer _ _22____
_ Brady Clark DWilliston Northampton _ _23____
_ Anson Parker DSt. George's _ _23____
_ Tejas Prakash DPingree _ _23____
_ Luke Eberhart DFrederick Gunn School _ _35____
_ Colin Van Valkenburgh DWinchendon _ _24____
_ Thomas Lynch DChoate _ _24____
_ Matthew Magee DTabor _ _24____
_ Wes Haynes DWilliston Northampton _ _24____
_ Cooper McCann DSt. Sebastian's _ _24____
_ Seamus Cummings FDCushing _ _25____
_ Ryan Elmblad DCushing _ _25____
_ Raphael Tessier DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Ryan Drust DTrinity-Pawling _ _25____
_ Jesse Shogan DNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Jake McGonagle DBerwick _ _25____
_ Jordan Bernstein DVermont Academy _ _26____
_ Hudson Miller DAvon Old Farms _ _26____
_ Paul Schilcher DExeter _ _13____
_ Matthew Collina DGovernor's _ _13____
_ Henry Stone DExeter _ _13____
_ Freddy Essiembre DHebron _ _27____
_ Henry Bergeron DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Mason Sturm DGovernor's _ _28____
_ Ben Collins DBrewster Academy _ _28____
_ Jacob Podhajsky DTaft _ _14____
_ Alejandro Hassan DGroton _ _15____
_ Petrus Nykanen DWyoming Seminary _ _16____
_ Darien Chiang DDeerfield _ _16____
_ Willem Posthumus DWyoming Seminary _ _16____
_ Xavier Beaulac DWyoming Seminary _ _16____
_ Forrest Nelson DGroton _ _17____
_ Bruce Li FDMiddlesex _ _17____
_ Angus Miller DGroton _ _17____
_ Will Archibald DRoxbury Latin _ _17____
_ Tait Oberg DRoxbury Latin _ _17____
_ Nick Lancaster DTaft _ _17____
_ Eddie Rayhill DFrederick Gunn School _ _35____
_ Diego Bass DSt. Mark's _ _18____
_ Preston Taylor DMiddlesex _ _18____
_ Carter Hall DBrunswick _ _19____
_ Marc Miron DDeerfield _ _19____
_ Simon Griffin DHotchkiss _ _19____
_ Dylan Bast DTaft _ _19____
_ Christian Yi DSt. Paul's _ _19____
_ Jack O'Connor DSt. Mark's _ _20____
_ Chris Amodeo DMilton _ _20____
_ Harrison Udis DTrinity-Pawling _ _20____
_ Noah Vettese DLawrence Academy _ _20____
_ Remi Hanusiak DHoosac _ _21____
_ Jefferson Coffin DHoosac _ _21____
_ Ryan Diffley DDeerfield _ _21____
_ Alex Pagliari DLawrence Academy _ _21____
_ Gavin Begonia DLawrence Academy _ _21____
_ Justin DeLucia DSalisbury _ _21____
_ Brett Collins DThayer _ _22____
_ Joe Easton DWilliston Northampton _ _23____
_ Jimmy Connor DBerwick _ _23____
_ Caleb Hu DBB&N _ _23____
_ Geer Stewart DKent _ _23____
_ Konstantin Lukin Yelin FDBB&N _ _23____
_ Will Friedman DNoble & Greenough _ _23____
_ A.J. Hillman DNorthfield Mt. Hermon _ _23____
_ Connor Meigher DAlbany Academy _ _23____
_ Thomas Sheft DBB&N _ _23____
_ Thomas Plamondon DChoate _ _24____
_ Luke Peinado DSt. Paul's _ _24____
_ Nolan Wolfe DWorcester Academy _ _24____
_ Jake Burgess DVermont Academy _ _24____
_ Peter Coakley DCanterbury _ _25____
_ Magnus Turcotte DAvon Old Farms _ _25____
_ Tyler Montecalvo DBerwick _ _25____
_ Jason Fisher DCanterbury _ _25____
_ Hans-Erik Jerosch DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ George Sandercox DNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Michael Fremgen DTrinity-Pawling _ _25____
_ Liam O'Keeffe DDexter _ _25____
_ Ben Michaud DWestminster _ _26____
_ Reval Suleymanov DVermont Academy _ _26____
_ Josh Ames DPortsmouth Abbey _ _26____
_ Devdan Young DHebron _ _27____
_ Lindan Verville DBelmont Hill _ _27____
_ Owen Cannon DHebron _ _27____
_ Teddy Mallgrave DKent _ _28____
_ Ulysses Munoz-Bonin DSt. Mark's _ _28____
_ Cole Greeley DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Sawyer Paul DAndover _ _28____
_ Gerald Cahill DDexter _ _24____
_ Nate Garrett DExeter _ _21____
_ Alonzo Diarra DHoosac _ _21____
_ Mac Elliott DMillbrook _ _24____
_ Gavin Connelly DNew Hampton _ _3____
_ Monty Tucker DNew Hampton _ _1____
_ Isaac Amigo DPingree _ _22____
_ Owen Lynch DSt. Sebastian's _ _25____
_ Ryan Taulien FDAlbany Academy _ _23____
_ Silas Van Vranken DBerkshire _ _24____
_ Connor Coutu DDeerfield _ _21____
_ Zack Montecalvo DHebron _ _27____
_ Jacob Valente DHoosac _ _21____
_ Aiden MacIsaac DLawrence Academy _ _21____
_ Ryan DeSousa DMillbrook _ _24____
_ Ethan Rich DPingree _ _14____
_ Luca Mestrandrea DPortsmouth Abbey _ _4____
_ Hayden Cody DRoxbury Latin _ _15____
_ Guillaume Cote DSt. Mark's _ _28____
_ Brendan Feeley DTrinity-Pawling _ _16____
_ Jason Shapiro DVermont Academy _ _25____
_ James Moreau DCanterbury _ _23____
_ Jimmy Jones FDHoosac _ _21____
_ Holden Hall DKents Hill _ _21____
_ Nolan Marsters DMiddlesex _ _18____
_ Dylan Kullman FDNorth Yarmouth Academy _ _18____
_ Angus Oliveira DPortsmouth Abbey _ _3____
_ Nick Perniola DRivers _ _14____
_ Hayden Raycraft DWestminster _ _23____
_ Edward Jiang DBB&N _ _22____
_ Brady Flynn DDexter _ _15____
_ Jonathon Keefe FDGovernor's _ _28____
_ Noah Parmenter DHebron _ _27____
_ Jack Diemar DHolderness _ _6____
_ Quinn Winsor DLoomis Chaffee _ _25____
_ Thomas Belcastro DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Ben Dearden DRoxbury Latin _ _17____
_ Leyland Johnson DTaft _ _13____
_ Stephen Kilcoyne DBelmont Hill _ _24____
_ Tommy Laffaye DBerwick _ _24____
_ Owen Tatro DCushing _ _22____
_ Adam Marcink DHotchkiss _ _17____
_ Sam Lowe FDKents Hill _ _21____
_ Luke Clarner DKimball Union _ _33____
_ Jake Cataldi DLawrence Academy _ _20____
_ Rahim Mohamed DMillbrook _ _24____
_ Matthew Powers DNorth Yarmouth Academy _ _5____
_ Tye Scott DSalisbury _ _16____
_ Gerrit Lansing DTaft _ _16____
_ Jack Jin DWestminster _ _26____
_ Cole Tarrant DWilliston Northampton _ _24____
_ Austin Gatlin DWinchendon _ _24____
_ Lucas Vitello DWyoming Seminary _ _16____
_ Alex Mohsen DBB&N _ _20____
_ Conrado Calderini DBerkshire _ _23____
_ Ben Cook DDeerfield _ _10____
_ Barrett Hutchinson DHolderness _ _9____
_ Sam Russo DHoosac _ _21____
_ Luke Taylor DMiddlesex _ _10____
_ Andrew Sparks DRoxbury Latin _ _15____
_ Daigo Hotta DBB&N _ _23____
_ AJ Harb DHebron _ _27____
_ Milan Bongiorno DHoosac _ _21____
_ Reid Spence DRoxbury Latin _ _17____
_ Jimmy Dunn DWilliston Northampton _ _24____
_ Cambell Finley FDAlbany Academy _ _23____
_ Zachary Kim DBB&N _ _20____
_ Evan Hall FDCanterbury _ _24____
_ Paulis Paegle DHoosac _ _21____
_ Aidan Chan DHotchkiss _ _18____
_ Gus Kowalevsky FDKimball Union _ _16____
_ Brody Scott DMiddlesex _ _11____
_ Zach Hawthorne DNew Hampton _ _4____
_ Ryan Egan FDTaft _ _16____
_ Brady Erickson DThayer _ _21____
_ Marek Sukenik DWinchendon _ _24____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.