March 15, 2022

New England Prep Hockey Scoring All 2021-22

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
19 Jameson Alicandro FWorcester Academy Pg '02151617332.20
21 Matthew Hale FTilton Sr '04242723502.08
9 Nathanel Peretz FNorth Yarmouth Academy Sr '03253022522.08
_ Brendan Gorman FSt. Sebastian's _ _25
_ Dom Murphy FSt. Mark's _ _28____
_ Leo Piandes FTilton _ _23____
_ Richard Gallant CSt. Mark's _ _24____
_ Michael Fisher DSt. Mark's _ _28____
_ Nate Palumbo FWorcester Academy _ _15____
_ Jacob Ierfino FPortsmouth Abbey _ _26____
_ Michael Callow FSt. Sebastian's _ _25____
_ Jed Brazo FCanterbury _ _25____
_ Nick Royster LWAndover _ _28____
_ Jonathan Surrette RWAndover _ _28____
_ Tyler Wishart FKimball Union _ _33____
_ Jake Kraft FKent _ _28____
_ Revelin Mack FKimball Union _ _32____
_ Cooper Boulanger FHolderness _ _27____
_ Culin Wilson FDexter _ _24____
_ Max Resnick FKent _ _26____
_ Dylan Hryckowian FSalisbury _ _28____
_ Nolan Joyce DSt. Sebastian's _ _25____
_ Geno McEnery FKent _ _26____
_ Jack Brandt FTabor _ _24____
_ Mike Locke FWorcester Academy _ _15____
_ Jackson Kyrkostas FKimball Union _ _28____
_ Donovan Frias FSt. George's _ _24____
_ Ziv Deener-Chodirker FRivers _ _24____
_ Brock James FNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Dante Palombo FKent _ _28____
_ Dalton Kane FBrewster Academy _ _28____
_ Jaiden Moriello FKimball Union _ _33____
_ Liam Lucas CVermont Academy _ _26____
_ Kyle LoNigro FTilton _ _24____
_ CJ Foley DThayer _ _22____
_ Ryan Walsh FSalisbury _ _28____
_ Jackson Graber FTrinity-Pawling _ _24____
_ Gavin Cornforth FThayer _ _22____
_ Will Hughes FDexter _ _25____
_ Josh Bonrouhi FPortsmouth Abbey _ _28____
_ Kurt Gurkan FExeter _ _28____
_ Conner Fitzpatrick CAndover _ _28____
_ Jackson Matthews FBrewster Academy _ _28____
_ Michael Patko FPortsmouth Abbey _ _28____
_ Daxton St. Hilaire FNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Matt Kursonis FSt. George's _ _23____
_ Adam Mendelson FWestminster _ _26____
_ James Shannon FBrunswick _ _30____
_ Eli Friedman FBrunswick _ _30____
_ Matt DiMarsico FAvon Old Farms _ _27____
_ Ronan O'Donnell FBelmont Hill _ _24____
_ Grayson Badger FDexter _ _24____
_ Connor Dozois FWorcester Academy _ _15____
_ Ben MacDonald FNoble & Greenough _ _22____
_ Nicholas LeClaire FNorthfield Mt. Hermon _ _23____
_ Hank Cleaves FBrunswick _ _30____
_ Doyle Coughlin FBrewster Academy _ _28____
_ Andrew Gibbons FSt. Mark's _ _28____
_ Ian Olenik FGovernor's _ _29____
_ Brennan Ali CAvon Old Farms _ _27____
_ Julian Frias FSt. George's _ _24____
_ Nick Brennan FTilton _ _24____
_ Michael Dinges FExeter _ _26____
_ Chris Romaine DMilton _ _18____
_ Daniel McKiernan FWilliston Northampton _ _24____
_ Declan Chapman FPomfret _ _26____
_ Nils Forselius CPomfret _ _26____
_ Billy Norcross CCushing _ _26____
_ Ryan Kavanagh RWPingree _ _26____
_ Coleman Jenkins FTabor _ _21____
_ David Hauptvogel FKents Hill _ _21____
_ Lee Parks FSalisbury _ _27____
_ Michael Belleau FNorth Yarmouth Academy _ _27____
_ Michael Hurst FKent _ _27____
_ Jayden Grier FSt. Sebastian's _ _23____
_ Lucas St. Louis DBrunswick _ _30____
_ Oliver Flynn FLoomis Chaffee _ _24____
_ Gavin Havens FWilliston Northampton _ _24____
_ Matthew Spears FPomfret _ _26____
_ Kevin McElaney FKents Hill _ _21____
_ Evan Moore FNew Hampton _ _29____
_ Frankie Hipp FNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Jack DesRuisseaux FTabor _ _25____
_ Michael Lynch FPingree _ _26____
_ Ethan Davidson FMilton _ _20____
_ William Cannata FMilton _ _11____
_ Jack Pattison RWVermont Academy _ _23____
_ Stephen Cavavan FRivers _ _24____
_ Ethan Gardula FCushing _ _24____
_ Danny Judge FWestminster _ _26____
_ Kodi Dotterer FExeter _ _27____
_ Quinn McCarthy FHolderness _ _27____
_ Brendan Giles FBrunswick _ _30____
_ Drew DellaSalla FBrunswick _ _30____
_ Jason Flaherty FWorcester Academy _ _15____
_ Tyson Scanlon FWorcester Academy _ _15____
_ Fitz Frechette FDexter _ _20____
_ Roman Tacelli FNoble & Greenough _ _20____
_ Owen Leahy FLawrence Academy _ _21____
_ Quinn Moses LWPingree _ _21____
_ Gavin Bloder FTrinity-Pawling _ _22____
_ Mason Kesselring FCushing _ _25____
_ Joe Connor FAvon Old Farms _ _26____
_ Austin Tasca FNoble & Greenough _ _26____
_ Vic Barakett FWestminster _ _26____
_ James Fisher FBelmont Hill _ _27____
_ Sean Senier FHolderness _ _27____
_ Brendan Fennell FAvon Old Farms _ _27____
_ Will Blackburn FKimball Union _ _32____
_ Julian Facchinelli FFrederick Gunn School _ _35____
_ Alex Moeller FNew Hampton _ _30____
_ Ben Poitras FSalisbury _ _27____
_ Aidan O'Connell FHolderness _ _27____
_ Atticus Roop FWorcester Academy _ _24____
_ Landan Resendes FCushing _ _24____
_ Matt Fusco DDexter _ _24____
_ Sam Sibold FSt. Paul's _ _24____
_ Lefty Markonidis FBB&N _ _23____
_ George Proffit DWorcester Academy _ _15____
_ Sean Gibbons FBrunswick _ _30____
_ Christian Maro FExeter _ _28____
_ Dave Brandes DHolderness _ _25____
_ Charlie Gollob FAvon Old Farms _ _25____
_ Sean Keohane DDexter _ _24____
_ Will Rice FBB&N _ _23____
_ Shane Taddia FThayer _ _22____
_ Thomas Ricciardelli FTaft _ _22____
_ JT Halliday FSt. Paul's _ _21____
_ Justin Massa FBerwick _ _20____
_ Carter Patterson DTabor _ _20____
_ Connor Berg DRoxbury Latin _ _17____
_ Kyle Elliott FGovernor's _ _29____
_ Micheal Marchese FGovernor's _ _28____
_ Logan Furlong FPortsmouth Abbey _ _28____
_ Matthew Maltais FKimball Union _ _14____
_ Jim Lyver CSt. Mark's _ _27____
_ Isaac Mitchell FSt. Sebastian's _ _25____
_ Jack Alecia FNorthfield Mt. Hermon _ _24____
_ DJ Walsh FMillbrook _ _24____
_ Teddy Stiga FBelmont Hill _ _23____
_ Ryan Novo FFrederick Gunn School _ _34____
_ Noah Leithman DTilton _ _22____
_ Justin Tremblay FKents Hill _ _21____
_ Josh Halliday FSt. Paul's _ _21____
_ Jacob Pohl FMilton _ _20____
_ Mel Mortarelli FRivers _ _19____
_ Ryan Sordillo FExeter _ _28____
_ Maxime Charbonneau FHolderness _ _27____
_ Nick Messina FHolderness _ _27____
_ Cole Watson FKent _ _26____
_ Nick Capasso FAvon Old Farms _ _26____
_ Xavier Vaillancourt FTabor _ _25____
_ Cole Heintz FCanterbury _ _25____
_ Pat O'Shaughnessy CCanterbury _ _25____
_ Ben Buckely FSt. George's _ _24____
_ Aidan Lyons DNoble & Greenough _ _23____
_ Will Reardon FLoomis Chaffee _ _23____
_ Jake Terra FNew Hampton _ _30____
_ Mason Whitney FTaft _ _22____
_ Cole Eichler FSalisbury _ _28____
_ Daniel Markevych FLawrence Academy _ _21____
_ Seth Robinson DAvon Old Farms _ _27____
_ Linas Dedinas FCushing _ _26____
_ Aidan D'Urso FPomfret _ _26____
_ Henry Cohen FMilton _ _19____
_ Teddy Mutryn FSt. Sebastian's _ _25____
_ Jamey Beaufils FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Austin Borrgaard FSt. Mark's _ _18____
_ Liam Verdoni FAvon Old Farms _ _23____
_ Anthony Kahl DTrinity-Pawling _ _23____
_ Conner Chalmers DKimball Union _ _33____
_ Duncan Ramsay DKimball Union _ _33____
_ Avan Pyle FProctor _ _22____
_ Connor Brazil FAvon Old Farms _ _22____
_ Trey Deere FSalisbury _ _27____
_ Jared Shimelman DHolderness _ _27____
_ Michael Murtagh FFrederick Gunn School _ _32____
_ David Helledy DNew Hampton _ _31____
_ Ryan Walker FTrinity-Pawling _ _25____
_ Jack Turowsky DNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Mikka Kelechian FMilton _ _20____
_ Aiden Lindley FFrederick Gunn School _ _34____
_ Tobias Iantorno FTrinity-Pawling _ _24____
_ Bryce Terry FSt. Paul's _ _24____
_ Charlie McGurrin FExeter _ _24____
_ James Papavasiliou DNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Cody Plaza DPingree _ _24____
_ Zach Rizzo DCushing _ _24____
_ Kareem Alazem DKimball Union _ _33____
_ Finn O'Hara FHolderness _ _18____
_ Declan Loughnane DThayer _ _22____
_ Tatum Fitzmaurice FPomfret _ _26____
_ Colin Norton FNoble & Greenough _ _26____
_ Cameron Ferraz DCushing _ _26____
_ Patrick Schultz FRoxbury Latin _ _17____
_ Jake Kloss FCanterbury _ _25____
_ Mike Cataldo FSt. Sebastian's _ _25____
_ Matthew Babineau FNew Hampton _ _28____
_ Patrick Last CAndover _ _28____
_ George Pavlus FChoate _ _24____
_ Gavin Long CCanterbury _ _24____
_ Nathan Stachowiak FFrederick Gunn School _ _35____
_ Sam Court DAvon Old Farms _ _27____
_ Joe Calo FMiddlesex _ _23____
_ John Manzi FAlbany Academy _ _23____
_ Danny Talacci FBB&N _ _23____
_ Bryan Tang FMiddlesex _ _23____
_ Tyler Gwatkin FProctor _ _23____
_ Ryan Buckley DSt. George's _ _23____
_ Alex Keller FKimball Union _ _33____
_ Kaden Freelove FHolderness _ _22____
_ Jack Lucey FPortsmouth Abbey _ _29____
_ Ben Boren FBerkshire _ _25____
_ Pratt Stetson FBerkshire _ _25____
_ Kyle Smyth FFrederick Gunn School _ _35____
_ Joey Sciabarra DKent _ _28____
_ Elijah Hull FLoomis Chaffee _ _14____
_ Scott Lagos FNew Hampton _ _31____
_ Cullen Hennessy FMillbrook _ _24____
_ Makai Tarjamo FLoomis Chaffee _ _24____
_ Jeremy Emch FBrooks _ _24____
_ Connor Hagness FWilliston Northampton _ _24____
_ Will Rassier FBrooks _ _24____
_ Caid Cox DSt. Paul's _ _24____
_ Joey DeAngelis FCanterbury _ _17____
_ James Birch FRoxbury Latin _ _17____
_ Ryan Teehan FHebron _ _27____
_ Owen Clifford FDeerfield _ _20____
_ Zach Bye FHotchkiss _ _20____
_ Madden Powers FMilton _ _20____
_ Bobby May DKimball Union _ _33____
_ Austin Jerzak FAlbany Academy _ _23____
_ Ryan Shaw FWestminster _ _26____
_ Matthew Biotti DBelmont Hill _ _26____
_ Daniel Lurie DWestminster _ _26____
_ Josh Swan RWVermont Academy _ _26____
_ Chris Hibson FLoomis Chaffee _ _22____
_ Zave Greene FTaft _ _22____
_ Nick McSorley FBerwick _ _25____
_ Connor Sutherland FDexter _ _25____
_ Reed Allen FTabor _ _25____
_ Hunter Dickey FTrinity-Pawling _ _25____
_ Charlie Andriole DLoomis Chaffee _ _25____
_ Nolan Roche RWAndover _ _25____
_ Aidan Connors DSt. Sebastian's _ _25____
_ Colin Elliott DGovernor's _ _28____
_ Mike Sullo FKimball Union _ _33____
_ Dan Kral FHebron _ _27____
_ Nick Theodos DHebron _ _27____
_ Jordin Palmer DAvon Old Farms _ _27____
_ Robert Corkery DAndover _ _27____
_ Nicholas Fontaine FTilton _ _24____
_ Fab Mazzarelli DMillbrook _ _24____
_ Raphael Denis DTrinity-Pawling _ _24____
_ Max Abene FDeerfield _ _21____
_ Quinlan Kerr FProctor _ _21____
_ Cam Herr FDeerfield _ _15____
_ Connor Benoit FWorcester Academy _ _15____
_ Drew Haxton FNoble & Greenough _ _26____
_ Tedy O’Keefe FMiddlesex _ _23____
_ Wade Volo FWestminster _ _23____
_ Jackson Howell FBerkshire _ _17____
_ Nikita Belik FCushing _ _25____
_ Rory Andriole FLoomis Chaffee _ _25____
_ Noah Webster DPomfret _ _22____
_ Jack Madden FHebron _ _27____
_ Matt Beraldi FTilton _ _24____
_ Bobby Landry FDexter _ _24____
_ Max Noll FGroton _ _16____
_ John Burdett DBrunswick _ _29____
_ Michael Stephenson DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Jackson Stuzynski DThayer _ _21____
_ Braden Reilly FBelmont Hill _ _26____
_ Kai Konstantino FPomfret _ _26____
_ Ryan Philbrick DCushing _ _26____
_ JH Lages DWestminster _ _26____
_ Drew Garzone FDeerfield _ _23____
_ Jake Boulanger FHolderness _ _23____
_ Cooper St. Hilaire DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Rory Booth DAndover _ _28____
_ Zach Glinski DBrewster Academy _ _28____
_ Matthew Sullivan FNew Hampton _ _30____
_ Davis Kinne DBerkshire _ _25____
_ Aidan Healy FLoomis Chaffee _ _25____
_ Liam Martin FBerwick _ _25____
_ Tyler Fogu FTrinity-Pawling _ _25____
_ Mick Frechette DDexter _ _25____
_ Jason Zaccari DTabor _ _25____
_ Jackson Holl FTaft _ _20____
_ Cam Pappetti DWorcester Academy _ _15____
_ Nick Marrocco FProctor _ _22____
_ Max O'Connell DProctor _ _22____
_ Tommy Anderson FThayer _ _22____
_ Isaac Abbott DDeerfield _ _22____
_ Colin Kwak DProctor _ _22____
_ Jayson Alegria FWilliston Northampton _ _24____
_ Kyle Pelletier DBrooks _ _24____
_ Troy Hayes FSt. George's _ _24____
_ Conor Kelly FTilton _ _24____
_ Turner Richards FWinchendon _ _24____
_ Nick Larkin FDexter _ _24____
_ Ollie Chessler DRivers _ _24____
_ Thomas Duane FHolderness _ _26____
_ Josh Milso DPomfret _ _26____
_ Cam Russo FGovernor's _ _28____
_ Clarence Beltz FLawrence Academy _ _21____
_ Sloan Farmer DBrunswick _ _30____
_ Cullen Emery FDexter _ _23____
_ Nikita Nikora FAvon Old Farms _ _23____
_ Allen Fang FGroton _ _16____
_ Josh Furman DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Reid Capello FBerkshire _ _25____
_ Tanner Marsh FBerkshire _ _25____
_ Nick Donaldson DBerkshire _ _25____
_ Jack Farrell DGovernor's _ _25____
_ Lucas Buchanan FTrinity-Pawling _ _25____
_ Alec O'Connor DTabor _ _25____
_ Will Elias DSt. Sebastian's _ _25____
_ Sebbie Johnson FSt. Mark's _ _27____
_ Luke Festa FHebron _ _27____
_ Joe Freeman DThayer _ _18____
_ Matthew Burgner FPortsmouth Abbey _ _29____
_ Trevor Castino FNew Hampton _ _31____
_ Blake Gauthier FTaft _ _22____
_ Archer Brown FTaft _ _22____
_ Colin Richard FThayer _ _22____
_ Jake Kavanagh FChoate _ _24____
_ Benito Calvanese FWinchendon _ _24____
_ Colin Rosato FBrooks _ _24____
_ Dan Urban FMillbrook _ _24____
_ Ben Carfora FLoomis Chaffee _ _24____
_ Conor Gethings DWorcester Academy _ _24____
_ Maverick Chedel FNorthfield Mt. Hermon _ _24____
_ Jack Houser FBelmont Hill _ _24____
_ Tom Molson FDeerfield _ _24____
_ Rowan Masse FWestminster _ _26____
_ Philippe Lamarre DPomfret _ _26____
_ Connor Driscoll FSalisbury _ _28____
_ Luke Drury FBrunswick _ _28____
_ Calvin Beard DSt. Mark's _ _28____
_ Nate Porter FDexter _ _17____
_ Vincent Jaeger FDRoxbury Latin _ _17____
_ Bryan McLachlan DGroton _ _17____
_ Olivier Lacroix FKents Hill _ _21____
_ Marek Thompson DLawrence Academy _ _21____
_ Danny McNeill FBB&N _ _23____
_ Cade DeWolf FNorthfield Mt. Hermon _ _23____
_ Maks Watton FProctor _ _23____
_ Andrew Almeida FMiddlesex _ _23____
_ Jayden Mullens DMiddlesex _ _23____
_ Thomas Tavenner DPingree _ _23____
_ Andrew Tice DTilton _ _23____
_ Ronwahrharaties McGregor CVermont Academy _ _25____
_ Joey Zheng LWAndover _ _25____
_ Asa Forbes FBerwick _ _25____
_ Eli Deener-Chodirker FWinchendon _ _25____
_ Caleb Owens FTrinity-Pawling _ _25____
_ Gio DiGiulian FKent _ _27____
_ Joe Odyniec FAvon Old Farms _ _27____
_ Jackson Weglarz DNew Hampton _ _31____
_ Oliver Frontini FSalisbury _ _28____
_ Damon Myers FSt. Mark's _ _28____
_ Michael Penna FCushing _ _26____
_ Mike Lucey FMillbrook _ _24____
_ Jesse Allecia FDeerfield _ _24____
_ Johnny Logan DNoble & Greenough _ _22____
_ Joe Mense DNoble & Greenough _ _22____
_ Brennan Cail FHotchkiss _ _20____
_ Matt Egan FMiddlesex _ _20____
_ Mike Stoddard FSt. Paul's _ _2____
_ Sal Cerrato DFrederick Gunn School _ _35____
_ Griffin Hatley FKimball Union _ _33____
_ Jake Mastrangelo FHebron _ _27____
_ Brock Cummings FBelmont Hill _ _27____
_ Albert Lian DHebron _ _27____
_ Keanan Dewberry FTabor _ _25____
_ Kyle Hughes DCanterbury _ _25____
_ Graydon Schweizer FNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Niko Cadoret DBrunswick _ _25____
_ Maddox Lizotte DSt. Mark's _ _25____
_ Owen Crann FMiddlesex _ _23____
_ Zach Gruber FRivers _ _23____
_ Jack Robinson FProctor _ _23____
_ Calvin Osterberger FBerkshire _ _23____
_ Quinn Booth FTilton _ _23____
_ Alex Panameno DHoosac _ _21____
_ J.J. Lemieux FTaft _ _21____
_ Owen Locke DWorcester Academy _ _15____
_ Jake LeDoux RWAndover _ _28____
_ Grady Pierce DBrewster Academy _ _28____
_ Ty Creech FDSalisbury _ _28____
_ Bear Brooks FGovernor's _ _28____
_ Justin Chaput DWestminster _ _26____
_ Cameron Geary FPomfret _ _26____
_ Charlie Cave FBelmont Hill _ _24____
_ Cristo Walker FMillbrook _ _24____
_ Peter Unger FFrederick Gunn School _ _35____
_ Derek Greer DTilton _ _22____
_ Justin Fernet DTaft _ _22____
_ Ike Dutton FWorcester Academy _ _11____
_ Ty Wood FLawrence Academy _ _20____
_ Tyler Kelly FThayer _ _20____
_ Brad Holcomb FMilton _ _20____
_ Chris Hahn FPortsmouth Abbey _ _29____
_ Tyler Corbett FPortsmouth Abbey _ _29____
_ Jamison Moore FTaft _ _18____
_ Stanley Bright FBerkshire _ _25____
_ Cole Roenick FWinchendon _ _25____
_ Josh Felton DBerwick _ _25____
_ Jack Roberts FSt. Paul's _ _23____
_ Luke Swaim DRivers _ _23____
_ Jonathan Balzarini FSt. Mark's _ _23____
_ Lino Viau FSt. Paul's _ _23____
_ Carter Rugg DPomfret _ _23____
_ Kiernan Gately DFrederick Gunn School _ _35____
_ Drew Carr FSt. Mark's _ _28____
_ Jackson Ebbott FSalisbury _ _28____
_ Liam Chapman DSalisbury _ _28____
_ Tyler Diburro DBrewster Academy _ _28____
_ Alex Zakrzewski DSalisbury _ _28____
_ Aidan Dres FTilton _ _21____
_ Michael Nigro FLawrence Academy _ _21____
_ Josh Erickson FLawrence Academy _ _21____
_ Jake McManus FBelmont Hill _ _21____
_ Zach Miles DMiddlesex _ _21____
_ Ryan Bullock FDeerfield _ _7____
_ Jesse Heinberg FPomfret _ _26____
_ Hunter DeMarco FVermont Academy _ _26____
_ James Hooley DNorthfield Mt. Hermon _ _19____
_ Owen Christopher FBrooks _ _24____
_ Paul Forbes FDeerfield _ _24____
_ Dale Campbell FMillbrook _ _24____
_ Ryan Deschamps FWilliston Northampton _ _24____
_ Jacob Kulas FRivers _ _24____
_ Jackson Coutu FDeerfield _ _24____
_ JJ Humenay DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Dane Carter FBelmont Hill _ _27____
_ Charles Blanchard FAvon Old Farms _ _27____
_ Tom Goguen DBelmont Hill _ _27____
_ Jake Pullen FHolderness _ _27____
_ Brock Bergeron FWinchendon _ _25____
_ Kai Roberto FTabor _ _25____
_ Drew Anastasio DLoomis Chaffee _ _25____
_ Dominic Laiosa FDNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Leighton Geraghty DVermont Academy _ _25____
_ Brendan Coughlin FWinchendon _ _25____
_ Cameron Miranda DLoomis Chaffee _ _25____
_ Matt Young FMilton _ _20____
_ Brendan Maher FMilton _ _20____
_ Nate Brockington FHotchkiss _ _20____
_ Max Shustak FWorcester Academy _ _15____
_ Connor Herlihy FWorcester Academy _ _15____
_ Patrick Walsh FKent _ _28____
_ Peter Maro LWSt. Mark's _ _28____
_ Jack Tuite FNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Alex Bales DKent _ _28____
_ Noah Carpenter FAlbany Academy _ _23____
_ Alex Sandell FBB&N _ _23____
_ Cory Alissi FLoomis Chaffee _ _23____
_ Jack Darby FAlbany Academy _ _23____
_ Matt Zak DAlbany Academy _ _23____
_ CJ Beals DBrooks _ _23____
_ Aidan Armaly DGroton _ _18____
_ Will Canavan FNoble & Greenough _ _26____
_ Peter Sanger FSalisbury _ _26____
_ Nick Pelletier FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Ethan Flintoff DTrinity-Pawling _ _13____
_ Will Winemaster LWAndover _ _21____
_ Carter Wallace FCushing _ _24____
_ Brett Stone FRivers _ _24____
_ Brayden Naumann FDexter _ _24____
_ Cam Lowe DMillbrook _ _24____
_ Matt Cataldo FSt. Sebastian's _ _24____
_ Ryan Green FTabor _ _24____
_ Jake Freelove DWinchendon _ _24____
_ Jake Sullivan DSt. Paul's _ _24____
_ Ryan Lin FRoxbury Latin _ _16____
_ Jack Hutchins DHolderness _ _27____
_ Chris Aube DAvon Old Farms _ _27____
_ Jack Bosco DBelmont Hill _ _27____
_ Josh Itri FTabor _ _19____
_ Nolan Flynn FSt. Sebastian's _ _22____
_ Ben Phillips DTaft _ _22____
_ Nelson Jones FAlbany Academy _ _22____
_ Rex Mabbs DMiddlesex _ _22____
_ Willem Dumais FWinchendon _ _25____
_ Ben Nakata FNoble & Greenough _ _25____
_ Jonathan Lanza DDexter _ _25____
_ Oliver Morris FNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Colin Gorman FSt. Sebastian's _ _25____
_ Boden Gammill FBerkshire _ _25____
_ Oaken Son DLoomis Chaffee _ _25____
_ Nolan Duffy DWinchendon _ _25____
_ Max Kirianov DPingree _ _25____
_ Conor Humphrey FBrewster Academy _ _28____
_ Dane Westen DSalisbury _ _28____
_ Reilly Piersimoni FExeter _ _28____
_ Justin Pare DSt. Mark's _ _28____
_ Mason Meltzer FBrewster Academy _ _28____
_ Michael Strapp FSalisbury _ _28____
_ Ryan Doherty FSt. Paul's _ _14____
_ Jake Novak FRoxbury Latin _ _17____
_ Will Matthews DRoxbury Latin _ _17____
_ Charlie Kerrigan FHotchkiss _ _20____
_ Michael Buenzow DHotchkiss _ _20____
_ Luke Kurdziolek FAlbany Academy _ _23____
_ Dennis Davidson FNoble & Greenough _ _23____
_ Michael O'Malley FWinchendon _ _23____
_ Augie Oberting FProctor _ _23____
_ Jack Rorick DBB&N _ _23____
_ Domenic Morelli FDRivers _ _23____
_ Owen Paskowski DCushing _ _26____
_ Chad Beaufils FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Henry Metz DSalisbury _ _26____
_ AJ Noel FDKimball Union _ _33____
_ Casey Quinson FBrunswick _ _30____
_ Kyle Murray-Smith FKimball Union _ _30____
_ Patrick Cousin FHebron _ _27____
_ Logan Grenon FHebron _ _27____
_ Daniel Markham FBelmont Hill _ _27____
_ Matt Milotte FWorcester Academy _ _24____
_ Matt Grady FSt. Paul's _ _24____
_ Tanner McFaul FBrooks _ _24____
_ Michael Santonelli DTrinity-Pawling _ _24____
_ Ronan Robinson DWilliston Northampton _ _24____
_ Luke Dwyer FBrooks _ _21____
_ Aidan Rufa DTilton _ _21____
_ Shawn Leary DLawrence Academy _ _21____
_ Brady Kudrick FThayer _ _15____
_ Rapolas Marcinkevicius FSalisbury _ _15____
_ Dave Lawler DWorcester Academy _ _15____
_ Ethan Jasmin FDWorcester Academy _ _15____
_ Gavin Walsh FSt. Sebastian's _ _12____
_ Ray Thurston FKimball Union _ _6____
_ Louka Vamvakas DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Josh Schonland FNew Hampton _ _28____
_ Joe Hurton FDexter _ _25____
_ Michael Karvelas DLoomis Chaffee _ _25____
_ Billy Durand DVermont Academy _ _25____
_ Carter Dougherty FProctor _ _22____
_ Rocco Pace DSt. George's _ _22____
_ Sam Erickson FTaft _ _22____
_ Teddy Lally FThayer _ _22____
_ Cullen Mulhern DCanterbury _ _22____
_ Jack Almeida FSt. George's _ _22____
_ Jake McIntosh DSt. George's _ _22____
_ Aiden Brenner FTabor _ _19____
_ Luke D'orsi FSt. Mark's _ _19____
_ Nolan Davis FProctor _ _19____
_ Michael Pizzo FFrederick Gunn School _ _35____
_ George Kolovos RWWyoming Seminary _ _16____
_ David Taylor DWyoming Seminary _ _16____
_ Ian Wolanin DPomfret _ _26____
_ William Stewart FPomfret _ _26____
_ Peter Scartozzi DPortsmouth Abbey _ _26____
_ Cooper Warrington DHolderness _ _26____
_ Matt Hanscom DWestminster _ _26____
_ Will Brophy DNoble & Greenough _ _26____
_ Max Guertin FPingree _ _26____
_ Mitchell LaCamera FProctor _ _23____
_ Jack Dalto FAlbany Academy _ _23____
_ Jack Francini FMiddlesex _ _23____
_ Brennan Lopes DProctor _ _23____
_ Owen Robitaille FTrinity-Pawling _ _23____
_ Alex Lobdell FNew Hampton _ _30____
_ Nate Harrison FHotchkiss _ _20____
_ Sam Neville FTilton _ _20____
_ Logan Neal DLawrence Academy _ _20____
_ Dylan Hunt DMilton _ _20____
_ David Moriarty FGovernor's _ _27____
_ Matthew Meade DRivers _ _17____
_ Thomas Pender FRoxbury Latin _ _17____
_ Brett Niland FBrooks _ _24____
_ Hunter Drouin FLoomis Chaffee _ _24____
_ Cayden Miceli FRivers _ _24____
_ Will Hatten FRivers _ _24____
_ Rocco Maitino DBrooks _ _24____
_ Grant Kaplan FBrooks _ _24____
_ Robert Melvin DSt. George's _ _24____
_ Christian Day FNew Hampton _ _31____
_ Matej Svoboda DKimball Union _ _31____
_ Dylan Hennessey DBrewster Academy _ _28____
_ Sam Byrd-Leitner DExeter _ _28____
_ Daniel Rekoske DAndover _ _28____
_ Jake Shapiro FExeter _ _28____
_ Tanner Cole FKents Hill _ _21____
_ Sergey Leonov FLawrence Academy _ _21____
_ Will Murphy DDeerfield _ _21____
_ Seamus Latta FSalisbury _ _21____
_ Barrett Lunder DKents Hill _ _21____
_ Trey Chickering DProctor _ _21____
_ Christian Worrell FSt. George's _ _14____
_ Ryan Dube FBerwick _ _25____
_ Liam Forsyth FWinchendon _ _25____
_ Freddy Kula FBerwick _ _25____
_ Jacob Hookman-Vassa DLoomis Chaffee _ _25____
_ Jack Berges FNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Jack Harney DSt. Sebastian's _ _25____
_ Giovanni Grassi DLoomis Chaffee _ _25____
_ Nick Townshend FNew Hampton _ _18____
_ Angus Frew FGroton _ _18____
_ Luke Stock FPortsmouth Abbey _ _29____
_ Easton Swift FLoomis Chaffee _ _22____
_ Shane Jellison FMiddlesex _ _22____
_ Chris Sullivan DRivers _ _22____
_ Alex LoGuercio LWAndover _ _26____
_ Bryce Bedard DPingree _ _26____
_ Colin Butters DHolderness _ _26____
_ Jake Minella FBrunswick _ _30____
_ Maxime Sauvé DBrunswick _ _30____
_ Collin Eschricht DBrunswick _ _30____
_ Eli Chilicki FBerwick _ _15____
_ Kevin Delay FThayer _ _15____
_ Sean Bradley FFrederick Gunn School _ _34____
_ Alexander Kenerson DTaft _ _19____
_ Renby Fernald FMiddlesex _ _19____
_ Connor Koropatnicki FMillbrook _ _23____
_ Danny Buckley FSt. George's _ _23____
_ Pat McKiernan DCanterbury _ _23____
_ Marcos Santana FMillbrook _ _23____
_ Paul McNiff FBB&N _ _23____
_ Cole Estey DTabor _ _23____
_ Sam Myles CAndover _ _27____
_ Michael Markowski FFrederick Gunn School _ _35____
_ Gavin Brandon FNew Hampton _ _28____
_ Bobby Winter FBrewster Academy _ _28____
_ Christian Palm FBrewster Academy _ _28____
_ Evan McCuaig DExeter _ _28____
_ Thierry Fortin DGovernor's _ _28____
_ Liam Hodgson FChoate _ _24____
_ Perry Gaudreau FWilliston Northampton _ _24____
_ Brian Hall FSt. Sebastian's _ _24____
_ Dominic Silvestri FWorcester Academy _ _24____
_ Alex Fookson DRivers _ _24____
_ Alex Tonioni DWestminster _ _24____
_ Calvin May DRivers _ _24____
_ Zach Walsh DMillbrook _ _24____
_ Charlie Leverone DSt. Sebastian's _ _24____
_ Cooper Conlin DWilliston Northampton _ _24____
_ Shayne Bjorn FHotchkiss _ _20____
_ Michael Gallary DHotchkiss _ _20____
_ Shane Mettler DTaft _ _20____
_ Alessio Nardelli LWWyoming Seminary _ _16____
_ Misha Mshar LWVermont Academy _ _16____
_ Ford Boock DWyoming Seminary _ _16____
_ Alexis Billequey RWWyoming Seminary _ _16____
_ Tom Valentin-Lagarde DKimball Union _ _12____
_ Cael Dolph FFrederick Gunn School _ _33____
_ Micheal Ranaldi FGovernor's _ _29____
_ Toby Oliveira DPortsmouth Abbey _ _29____
_ James Nemeth FBerkshire _ _25____
_ Cam Sullivan FSt. Mark's _ _25____
_ Cam Glonek DCanterbury _ _25____
_ Alex Pelletier FAvon Old Farms _ _25____
_ Danny Liakh FHoosac _ _21____
_ Justin Bello FTrinity-Pawling _ _21____
_ Jack McLaughlin FLawrence Academy _ _21____
_ Pavol Stastny FKents Hill _ _21____
_ Mason Alderson RWHoosac _ _21____
_ Sam Marchionni DLawrence Academy _ _21____
_ Thomas Dimoulas CHoosac _ _21____
_ George Papadopoulos DKents Hill _ _21____
_ Antoine Gevry DKents Hill _ _21____
_ Luke Dube RWVermont Academy _ _26____
_ Jack Kennedy DAvon Old Farms _ _26____
_ Nolan Pecora FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Jack Berube FPingree _ _26____
_ Nate Watson FPomfret _ _26____
_ Brian Grant DNoble & Greenough _ _26____
_ Charles Fok DPomfret _ _26____
_ Brett Baldassare FWinchendon _ _22____
_ John Bloomer FDeerfield _ _22____
_ Cooper Mullen FThayer _ _22____
_ Nick Moulison FPingree _ _22____
_ Nikita Bykov DTrinity-Pawling _ _22____
_ Shaun Gouveia FHebron _ _27____
_ Drew Blackwell FBelmont Hill _ _27____
_ Anthony Rosa FHebron _ _27____
_ Aleksy Bandu DGovernor's _ _27____
_ Anthony Lombardo FHebron _ _27____
_ Daniel Hu FBrunswick _ _27____
_ Will Killoran DBelmont Hill _ _27____
_ Chance Farrell FKents Hill _ _9____
_ Liam Bard DBerkshire _ _23____
_ Marko Laurencic FWinchendon _ _23____
_ Connor Wolverton DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Hugo Daniel FNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Alex Holmgren DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Mike Bagnoli DAndover _ _28____
_ Shane Spinale DAndover _ _28____
_ Chris Bugliosi FKent _ _28____
_ Ben Boucher FTilton _ _14____
_ Tate Pecknold FAvon Old Farms _ _19____
_ Kai Tsoar FTilton _ _24____
_ Sam Tsao FMillbrook _ _24____
_ James O'Toole FWilliston Northampton _ _24____
_ Owen Tunney FChoate _ _24____
_ Brad Cox DSt. Paul's _ _24____
_ Ethan Hodgson FChoate _ _24____
_ Jack Badeer FDChoate _ _24____
_ Kyle O'Leary FNoble & Greenough _ _24____
_ Dimitri Tzaferis DChoate _ _24____
_ Riley Van Son FWilliston Northampton _ _24____
_ Ryan Martin DWilliston Northampton _ _24____
_ Manan Mendiratta DExeter _ _24____
_ Jake Mullahy DDexter _ _24____
_ Ryan Shimelman FBrooks _ _24____
_ Jake Lipani DBrooks _ _24____
_ Joe Verderber DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Noah Bird FGovernor's _ _29____
_ Luke Calabria DFrederick Gunn School _ _35____
_ Matt Mahoney FWinchendon _ _25____
_ Nathan Ruzzi DCanterbury _ _25____
_ William Sinclair DBerkshire _ _25____
_ Ryan Lucarelli FCanterbury _ _25____
_ Colby Lyons DWinchendon _ _25____
_ Mikey Mansfield DBerwick _ _25____
_ Magzhan Sagadiev FNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Sam Logan DWinchendon _ _25____
_ Ryan McHugh FDeerfield _ _20____
_ Tucker Spiess FBrunswick _ _20____
_ Mason Chen DMilton _ _20____
_ Luke Sullivan DSt. Mark's _ _20____
_ Sinjin Doelitzsch DMiddlesex _ _15____
_ Ryan Ehrgott FExeter _ _10____
_ Jason Fritz DFrederick Gunn School _ _31____
_ Jordan Cox FDNew Hampton _ _31____
_ Luke Holyfield FWestminster _ _26____
_ Matthew Muirhead FPomfret _ _26____
_ Santino DeFazio DWestminster _ _26____
_ Brendan Agnew FCushing _ _26____
_ Phillippe Longchamps FVermont Academy _ _26____
_ Josh Doolan DBelmont Hill _ _26____
_ Sam Turkowitz CHoosac _ _21____
_ Cam Guthrie FExeter _ _21____
_ Alex Wallace FKents Hill _ _21____
_ Ryan Clark FPingree _ _21____
_ Alexi Parent FHoosac _ _21____
_ Etienne Gagnon DKents Hill _ _21____
_ Mathis Pellerin LWWyoming Seminary _ _16____
_ Devin Fitzgerald FGroton _ _16____
_ Sam Pfefferle FKent _ _27____
_ Matthew Fletcher FHebron _ _27____
_ Hayden Hanes FSalisbury _ _28____
_ Josh Sacco DNew Hampton _ _28____
_ Evan Raines FFrederick Gunn School _ _34____
_ Jack Ehrgott FGroton _ _17____
_ Owen Mulhern FSt. George's _ _23____
_ Aidan Dryjowicz FTilton _ _23____
_ Henry Grabowski DBB&N _ _23____
_ Thomas Raymond FHolderness _ _23____
_ Carter Anastasia DProctor _ _23____
_ Matt Pollini DHolderness _ _23____
_ Chad Leach DNew Hampton _ _23____
_ Patrick Poirier DTilton _ _23____
_ Spencer Gallant DDeerfield _ _23____
_ Carter Sturgeon DAlbany Academy _ _23____
_ John McLachlan DMillbrook _ _23____
_ Nathan Novitsky DNew Hampton _ _29____
_ Mark Anstiss FPortsmouth Abbey _ _29____
_ Jack Baird DPortsmouth Abbey _ _29____
_ Will Welburn DFrederick Gunn School _ _35____
_ Zach Keschner FMillbrook _ _24____
_ Colin Eaton DRivers _ _24____
_ Dylan Biggs FSt. Paul's _ _24____
_ Mark Herlihy FRivers _ _24____
_ Dan Guerra FKimball Union _ _24____
_ Liam Scanlon DTilton _ _24____
_ Anthony Cinetti FDChoate _ _24____
_ Michael Caparco FWinchendon _ _24____
_ Nate Rebello FMillbrook _ _24____
_ Emmanuel Damianakis FWilliston Northampton _ _24____
_ Matt Tully DNoble & Greenough _ _24____
_ Will Henderson FDChoate _ _24____
_ Jackson Biancheri DNorthfield Mt. Hermon _ _24____
_ Cam Smith DBrooks _ _24____
_ Zach Baker FGroton _ _18____
_ Turner Sambrook DTilton _ _18____
_ Evan Vaillancourt FHolderness _ _12____
_ Nico Pasquale DBerkshire _ _25____
_ Sam Hall DSalisbury _ _25____
_ Burke Bogardus DBerkshire _ _25____
_ Wes Anderson DBerwick _ _25____
_ Stephen Mortareilli FRivers _ _19____
_ Patrick Hentemann FTaft _ _19____
_ Jacob Ingstrup DKent _ _19____
_ Brian Judge FWestminster _ _26____
_ Chase Arnett FWestminster _ _26____
_ Rex McArthur FHotchkiss _ _20____
_ Mike Minchello FDexter _ _20____
_ Nelson Smith DHotchkiss _ _20____
_ Jackson Faughnan DMilton _ _20____
_ Connor Colucci DTaft _ _20____
_ James Mackey DHotchkiss _ _20____
_ Pierre Olivier-Gagnon DHebron _ _27____
_ Mason Daignault FBelmont Hill _ _27____
_ Braden Pohlman DKent _ _27____
_ Jackson Ehwa DHolderness _ _27____
_ Maddox Gagné DSalisbury _ _27____
_ Gus Hinckley DFrederick Gunn School _ _35____
_ Eamon Connaughton FSt. Mark's _ _28____
_ Beau Elson FExeter _ _28____
_ Hunter Spiess FBrunswick _ _28____
_ Michael Durkin DExeter _ _28____
_ Matthew Ionta DKents Hill _ _21____
_ Ben Merrill FSt. Sebastian's _ _21____
_ Jakub Kloboucek DKents Hill _ _21____
_ Sam Renaud DMillbrook _ _21____
_ Cam Gwatkin DProctor _ _21____
_ Owen Atkins LWHoosac _ _21____
_ Jake Bryceland FHoosac _ _21____
_ Morris Schneider FDKimball Union _ _29____
_ Sean Thies FDGovernor's _ _29____
_ Remy Reynolds FTaft _ _22____
_ Jack McDermott FBrooks _ _22____
_ Theo Angelopoulos FAlbany Academy _ _22____
_ Rocco Biafore DSt. George's _ _22____
_ Audran Schneider DNorthfield Mt. Hermon _ _22____
_ Brian Dale DWorcester Academy _ _15____
_ JoJo Dable FRoxbury Latin _ _15____
_ Noah Rosado DBB&N _ _23____
_ Mikey Magyar DAlbany Academy _ _23____
_ Brady MacCutcheon FBB&N _ _23____
_ Johnnie Moriarty DDeerfield _ _23____
_ Corbin Melie DAlbany Academy _ _23____
_ Leo Letta DAlbany Academy _ _23____
_ Joe Gillett DNew Hampton _ _31____
_ Cooper Cleaves DBrunswick _ _24____
_ Brayden Deschamps FWilliston Northampton _ _24____
_ Henry Ong FSt. Paul's _ _24____
_ Matt Ursini DMillbrook _ _24____
_ Conley Bohan DSt. Paul's _ _24____
_ Evan Partridge FChoate _ _24____
_ Billy Mrowka FDeerfield _ _24____
_ Nick Heaslip DBrooks _ _24____
_ Ethan Cox FNoble & Greenough _ _24____
_ Evan White CWyoming Seminary _ _16____
_ Jace Phillips CWyoming Seminary _ _16____
_ Christian Armaly DGroton _ _16____
_ Jagar MacDonald RWWyoming Seminary _ _16____
_ Eli Velepec FLoomis Chaffee _ _8____
_ Walker Bright FBerkshire _ _25____
_ Brady Walsh FVermont Academy _ _25____
_ Jack Dempsey FBerwick _ _25____
_ Mike McDermott CCanterbury _ _25____
_ Axel Vaillancourt DTabor _ _25____
_ Ben Andersen DWinchendon _ _25____
_ Damon Alexander DDexter _ _25____
_ Jason Bacchus DCushing _ _25____
_ Brayden Haggerty DGroton _ _17____
_ Harry Lonergan FRoxbury Latin _ _17____
_ Connor Hall FGroton _ _17____
_ Ryder Cavanaugh FGroton _ _17____
_ Brendan St. Peter FRoxbury Latin _ _17____
_ Luke Corrigan FPomfret _ _26____
_ John-Michael Childs FCushing _ _26____
_ Jack O'Brien DExeter _ _26____
_ Drew Smith FDAndover _ _26____
_ Ben Bundy DPomfret _ _26____
_ Quincy Green FVermont Academy _ _26____
_ Owen Kaplan FWestminster _ _26____
_ Rufus Gray DAvon Old Farms _ _26____
_ Denver Damphousse DKent _ _26____
_ Nate Szpak FNoble & Greenough _ _26____
_ Dylan Shapiro FExeter _ _27____
_ Kai Mencel DKent _ _27____
_ Axel Keller DBrewster Academy _ _27____
_ Cristobal Tola FTrinity-Pawling _ _18____
_ Tommy Augustine FDeerfield _ _18____
_ Quinn Isenstadt FGroton _ _18____
_ Theo Koukopoulos FGroton _ _18____
_ Will Koukopoulos FGroton _ _18____
_ Ben Croft FSt. Mark's _ _28____
_ Baron Masopust FExeter _ _28____
_ Jack Bainbridge DAndover _ _28____
_ Eli Pendergrass FExeter _ _28____
_ Jackson Gates FDNew Hampton _ _30____
_ Will Gaca FWilliston Northampton _ _20____
_ Jared Lucido FLawrence Academy _ _20____
_ Luke Johnson DHotchkiss _ _20____
_ Ryan Meagher FLawrence Academy _ _20____
_ Sky Platt FMiddlesex _ _20____
_ Curt Heath DMilton _ _20____
_ Jack Taylor FLawrence Academy _ _20____
_ Connor Lee DMilton _ _20____
_ Christian Wood DFrederick Gunn School _ _20____
_ Cole Elwood RWHoosac _ _21____
_ Theo Dimopoulos FKents Hill _ _21____
_ Noah Campbell FKents Hill _ _21____
_ Jake Murphy FLawrence Academy _ _21____
_ JS Pack DLawrence Academy _ _21____
_ Adam Franasiak FTrinity-Pawling _ _21____
_ Francis Dunham FHoosac _ _21____
_ Niko Panameno DHoosac _ _21____
_ Cam Chute DHoosac _ _21____
_ Will Richards DDeerfield _ _21____
_ Conor Moriarty FDeerfield _ _21____
_ Robby Kenyon FNorthfield Mt. Hermon _ _22____
_ Bryan Kearns FNoble & Greenough _ _22____
_ Vinny Sica DThayer _ _22____
_ Felix-Antoine Bouchard FWilliston Northampton _ _22____
_ Ned Marshall FSalisbury _ _11____
_ Brady Clark DWilliston Northampton _ _23____
_ Tejas Prakash DPingree _ _23____
_ Jack Fickenscher FProctor _ _23____
_ Anson Parker DSt. George's _ _23____
_ Luke Eberhart DFrederick Gunn School _ _35____
_ Axel Favreau FCushing _ _24____
_ Shane Kelly FBelmont Hill _ _24____
_ Colin Van Valkenburgh DWinchendon _ _24____
_ Jack Michaud FSt. Paul's _ _24____
_ Henry Schmidek FBelmont Hill _ _24____
_ Thomas Lynch DChoate _ _24____
_ Matthew Magee DTabor _ _24____
_ Wes Haynes DWilliston Northampton _ _24____
_ Langdon Rogers LWVermont Academy _ _24____
_ John Bagg FCanterbury _ _24____
_ Ethan Brochu FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Gio Panicola FMillbrook _ _24____
_ Cooper McCann DSt. Sebastian's _ _24____
_ Matt Dubois FHolderness _ _25____
_ Seamus Cummings FDCushing _ _25____
_ Brendan Monahan FBelmont Hill _ _25____
_ Robbie Braccia FBerwick _ _25____
_ Jay Yun FLoomis Chaffee _ _25____
_ Ryan Drust DTrinity-Pawling _ _25____
_ Ryan Elmblad DCushing _ _25____
_ Sammy Ross FLoomis Chaffee _ _25____
_ Raphael Tessier DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Jesse Shogan DNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Max Becker FPingree _ _25____
_ Jake McGonagle DBerwick _ _25____
_ Michael Bianco FWestminster _ _26____
_ Brendan Carney FBrewster Academy _ _26____
_ Trey Hanson FPingree _ _26____
_ Lawrence Viola FPomfret _ _26____
_ Amir Jamal FNoble & Greenough _ _26____
_ Joe Bennett FCushing _ _26____
_ Kye Symrnios FPingree _ _26____
_ Jordan Bernstein DVermont Academy _ _26____
_ Hudson Miller DAvon Old Farms _ _26____
_ Akili Tulloch FExeter _ _13____
_ Matthew Collina DGovernor's _ _13____
_ Paul Schilcher DExeter _ _13____
_ Henry Stone DExeter _ _13____
_ James Evans FBrewster Academy _ _27____
_ Spyro Hamzeh FHebron _ _27____
_ Freddy Essiembre DHebron _ _27____
_ Henry Bergeron DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Mason Sturm DGovernor's _ _28____
_ Liam Flaherty FBrewster Academy _ _28____
_ Ben Collins DBrewster Academy _ _28____
_ Jacob Podhajsky DTaft _ _14____
_ Thomas Huard FGovernor's _ _29____
_ Malcolm Whitfield FRoxbury Latin _ _15____
_ Alejandro Hassan DGroton _ _15____
_ Jackson Messom-Hurd FGovernor's _ _15____
_ Tristan Fedele FExeter _ _15____
_ Teddy MacAusland FDexter _ _16____
_ Patrick Welch FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Colby Berard FKimball Union _ _16____
_ Connor Dunn CWyoming Seminary _ _16____
_ Willem Posthumus DWyoming Seminary _ _16____
_ Darien Chiang DDeerfield _ _16____
_ Tristen Friedman CWyoming Seminary _ _16____
_ Henry Pomoroy FGroton _ _16____
_ Xavier Beaulac DWyoming Seminary _ _16____
_ Petrus Nykanen DWyoming Seminary _ _16____
_ Anthony Petrick RWWyoming Seminary _ _16____
_ Bruce Li FDMiddlesex _ _17____
_ Brendan Bullock FHotchkiss _ _17____
_ Connor Choy FBrunswick _ _17____
_ Forrest Nelson DGroton _ _17____
_ Angus Miller DGroton _ _17____
_ Emmett Roswech FHotchkiss _ _17____
_ Will Archibald DRoxbury Latin _ _17____
_ Tait Oberg DRoxbury Latin _ _17____
_ Jake Popeo FRoxbury Latin _ _17____
_ Nick Lancaster DTaft _ _17____
_ Eddie Rayhill DFrederick Gunn School _ _35____
_ Brendan Pelikh FGroton _ _18____
_ Diego Bass DSt. Mark's _ _18____
_ Preston Taylor DMiddlesex _ _18____
_ Marc Miron DDeerfield _ _19____
_ Nick Berglund FGovernor's _ _19____
_ Alan Lizatovic FHotchkiss _ _19____
_ Christian Yi DSt. Paul's _ _19____
_ Dylan Bast DTaft _ _19____
_ Carter Hall DBrunswick _ _19____
_ Charlie McLean FHotchkiss _ _19____
_ Simon Griffin DHotchkiss _ _19____
_ Jimmy Keck FPingree _ _20____
_ Jack O'Connor DSt. Mark's _ _20____
_ David Vyhnal FHotchkiss _ _20____
_ Chris Conroy FWinchendon _ _20____
_ Jesper Snow FHotchkiss _ _20____
_ Chris Amodeo DMilton _ _20____
_ Noah Vettese DLawrence Academy _ _20____
_ Harrison Udis DTrinity-Pawling _ _20____
_ Danny Valenti FBrooks _ _21____
_ Ryan Diffley DDeerfield _ _21____
_ Remi Hanusiak DHoosac _ _21____
_ Jefferson Coffin DHoosac _ _21____
_ Sam Barry FTabor _ _21____
_ Alex Ostromenskiy FHoosac _ _21____
_ Seth Chernik FKents Hill _ _21____
_ Max Lieman FTrinity-Pawling _ _21____
_ Max Brande FHoosac _ _21____
_ Alex Pagliari DLawrence Academy _ _21____
_ Charlie Holt CHoosac _ _21____
_ Justin DeLucia DSalisbury _ _21____
_ Ezra Gale FHoosac _ _21____
_ Gavin Begonia DLawrence Academy _ _21____
_ Gusztzav Sztermen FBrooks _ _22____
_ Giancarlo Faraci FCanterbury _ _22____
_ Jackson Reardon FThayer _ _22____
_ Nick Turcotte FLoomis Chaffee _ _22____
_ Thomas Moreau FDeerfield _ _22____
_ Brett Collins DThayer _ _22____
_ Devin Bard FBerkshire _ _22____
_ Charles Yang FSt. Sebastian's _ _23____
_ Mac Cady FChoate _ _23____
_ Will Fuller FBB&N _ _23____
_ Shane Dwan FDexter _ _23____
_ Joe Easton DWilliston Northampton _ _23____
_ Jagger Lucas FSt. George's _ _23____
_ Thomas Fulginiti FBB&N _ _23____
_ Jimmy Connor DBerwick _ _23____
_ Bryce O'Brien FSt. George's _ _23____
_ Thomas Sheft DBB&N _ _23____
_ Geer Stewart DKent _ _23____
_ Caleb Hu DBB&N _ _23____
_ Will Friedman DNoble & Greenough _ _23____
_ A.J. Hillman DNorthfield Mt. Hermon _ _23____
_ Nolan Cadieux FMillbrook _ _23____
_ Connor Meigher DAlbany Academy _ _23____
_ Dean Fox FAlbany Academy _ _23____
_ Konstantin Lukin Yelin FDBB&N _ _23____
_ Cortez Heyworth FBB&N _ _23____
_ Owen Kenney FBerwick _ _24____
_ Alex Fraser FMillbrook _ _24____
_ Ryan Wachtel FBrunswick _ _24____
_ Thomas Plamondon DChoate _ _24____
_ Luke Peinado DSt. Paul's _ _24____
_ Henry Kops FChoate _ _24____
_ Adam Carroll FChoate _ _24____
_ Nolan Wolfe DWorcester Academy _ _24____
_ Daniel Mahoney FChoate _ _24____
_ Keenan Wysocki FBerkshire _ _24____
_ Jake Burgess DVermont Academy _ _24____
_ Aidan Khamis FSt. Mark's _ _25____
_ Michael Fremgen DTrinity-Pawling _ _25____
_ Jason Fisher DCanterbury _ _25____
_ Liam O'Keeffe DDexter _ _25____
_ Stephen DiBlase FCanterbury _ _25____
_ Magnus Turcotte DAvon Old Farms _ _25____
_ Ryan Lewandowski FBerwick _ _25____
_ Hans-Erik Jerosch DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Oscar Ball FWestminster _ _25____
_ Tyler Montecalvo DBerwick _ _25____
_ George Sandercox DNorthfield Mt. Hermon _ _25____
_ Peter Coakley DCanterbury _ _25____
_ Christopher Cali RWAndover _ _26____
_ Josh Ames DPortsmouth Abbey _ _26____
_ Marco Mottola FPingree _ _26____
_ Ben Michaud DWestminster _ _26____
_ Reval Suleymanov DVermont Academy _ _26____
_ Max Trudel FPingree _ _26____
_ Finnegan Duff FGovernor's _ _27____
_ Marcus Hookong FAvon Old Farms _ _27____
_ Jackson Owenby FBrewster Academy _ _27____
_ Owen Cannon DHebron _ _27____
_ Lindan Verville DBelmont Hill _ _27____
_ Devdan Young DHebron _ _27____
_ Teddy Mallgrave DKent _ _28____
_ Cole Greeley DNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Ulysses Munoz-Bonin DSt. Mark's _ _28____
_ Sawyer Paul DAndover _ _28____
_ Connor Huard FGovernor's _ _29____
_ Jake Thibeault FMilton _ _12____
_ Jake Allieri FMilton _ _2____
_ Angus Oliveira DPortsmouth Abbey _ _3____
_ Nick Perniola DRivers _ _14____
_ Owen Butler FRoxbury Latin _ _17____
_ Liam Johnson FTabor _ _25____
_ Leyland Johnson DTaft _ _13____
_ Silas Van Vranken DBerkshire _ _24____
_ Benjamin Darche FChoate _ _24____
_ Jonathon Keefe FDGovernor's _ _28____
_ Jack Diemar DHolderness _ _6____
_ Adam Marcink DHotchkiss _ _17____
_ Gus Dudley FMilton _ _20____
_ Gavin Connelly DNew Hampton _ _3____
_ Zach Hawthorne DNew Hampton _ _4____
_ Jonah Donnelly FNorth Yarmouth Academy _ _5____
_ Cole Lambert FNorth Yarmouth Academy _ _28____
_ Caden Violette FNorth Yarmouth Academy _ _5____
_ Jack Beauchamp FPortsmouth Abbey _ _5____
_ Charlie Kantaros FRivers _ _11____
_ Andrew Sparks DRoxbury Latin _ _15____
_ Tye Scott DSalisbury _ _16____
_ Gerrit Lansing DTaft _ _16____
_ Hayden Raycraft DWestminster _ _23____
_ Cole Tarrant DWilliston Northampton _ _24____
_ Alex Mohsen DBB&N _ _20____
_ TJ O'Keefe FBrewster Academy _ _28____
_ Connor Coutu DDeerfield _ _21____
_ Gerald Cahill DDexter _ _24____
_ Milan Bongiorno DHoosac _ _21____
_ Gus Kowalevsky FDKimball Union _ _16____
_ Jack Faller FLawrence Academy _ _20____
_ Monty Tucker DNew Hampton _ _1____
_ Brayden Warde FNorth Yarmouth Academy _ _23____
_ Alex Elizarkov FNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Thomas Belcastro DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Nate Cavanaugh FRivers _ _14____
_ Reid Spence DRoxbury Latin _ _17____
_ Aidan Foley FTaft _ _19____
_ Thor Martin FVermont Academy _ _25____
_ Marek Sukenik DWinchendon _ _24____
_ Gino Evangelous FWorcester Academy _ _3____
_ Ryan Taulien FDAlbany Academy _ _23____
_ James Moreau DCanterbury _ _23____
_ Sean Leetch FDexter _ _16____
_ Mark Pizzo FFrederick Gunn School _ _35____
_ Jackson Kadlec FGovernor's _ _24____
_ Colin Dube FHebron _ _27____
_ Jacob Valente DHoosac _ _21____
_ Noah Jimbo FHoosac _ _21____
_ Jake Cataldi DLawrence Academy _ _20____
_ Mac Elliott DMillbrook _ _24____
_ Dylan Crowley FMilton _ _3____
_ Paxton Fogg FNorth Yarmouth Academy _ _5____
_ Isaac Amigo DPingree _ _22____
_ Hayden Cody DRoxbury Latin _ _15____
_ James Luo FTabor _ _13____
_ Jack Jin DWestminster _ _26____
_ Jimmy Dunn DWilliston Northampton _ _24____
_ Seamus O'Donnell FWinchendon _ _25____
_ Lucas Vitello DWyoming Seminary _ _16____
_ Eli Waisburd FBB&N _ _19____
_ Stephen Kilcoyne DBelmont Hill _ _24____
_ Evan Hall FDCanterbury _ _24____
_ Henry Butte FDexter _ _16____
_ Ben Naples CHoosac _ _21____
_ Aidan Chan DHotchkiss _ _18____
_ Sam Lowe FDKents Hill _ _21____
_ Mason Bourque FKents Hill _ _21____
_ Luke Clarner DKimball Union _ _33____
_ Owen Lewis FKimball Union _ _16____
_ Brody Scott DMiddlesex _ _11____
_ Alex Elson FMiddlesex _ _7____
_ Matthew Powers DNorth Yarmouth Academy _ _5____
_ A.J. Moshyedi FNorthfield Mt. Hermon _ _2____
_ Ethan Rich DPingree _ _14____
_ Tyler Brown FPomfret _ _26____
_ Jasper Engle FTaft _ _13____
_ Brady Erickson DThayer _ _21____
_ Donny McNeice FWinchendon _ _23____
_ Anthony Pepi LWWyoming Seminary _ _16____
_ Declan Wilkes FBB&N _ _22____
_ Conrado Calderini DBerkshire _ _23____
_ Patrick Rae FBrewster Academy _ _27____
_ Brady Flynn DDexter _ _15____
_ Jacob Rothman FFrederick Gunn School _ _35____
_ TJ Addonizio FFrederick Gunn School _ _35____
_ Noah Parmenter DHebron _ _27____
_ Barrett Hutchinson DHolderness _ _9____
_ Sam Russo DHoosac _ _21____
_ Will Kirkiles FKent _ _23____
_ Ryan DeSousa DMillbrook _ _24____
_ Dylan Kullman FDNorth Yarmouth Academy _ _18____
_ Kellan Danaher FPingree _ _26____
_ Chris Waldorf FPortsmouth Abbey _ _28____
_ Cole Oberg FRoxbury Latin _ _15____
_ Guillaume Cote DSt. Mark's _ _28____
_ Ryan Egan FDTaft _ _16____
_ Jason Shapiro DVermont Academy _ _25____
_ Devon Llano FWestminster _ _23____
_ Daigo Hotta DBB&N _ _23____
_ Jack Kenney FBerwick _ _21____
_ Christian Coffey FChoate _ _24____
_ Nate Garrett DExeter _ _21____
_ Chris Vong FHoosac _ _21____
_ Paulis Paegle DHoosac _ _21____
_ Ben Brown FHotchkiss _ _17____
_ Hudson Small FKent _ _27____
_ Aiden MacIsaac DLawrence Academy _ _21____
_ Quinn Winsor DLoomis Chaffee _ _25____
_ Jack Murphy FMiddlesex _ _10____
_ Luke Taylor DMiddlesex _ _10____
_ Rahim Mohamed DMillbrook _ _24____
_ Alex Ondos FNorthfield Mt. Hermon _ _0____
_ Frank Ruperto FSt. Mark's _ _24____
_ Ryan Mottau FThayer _ _22____
_ Zach Lewin FWestminster _ _26____
_ Edward Jiang DBB&N _ _22____
_ Zachary Kim DBB&N _ _20____
_ Andrew Pesce FBrooks _ _24____
_ Robin Zehnder FCushing _ _24____
_ Ben Cook DDeerfield _ _10____
_ AJ Harb DHebron _ _27____
_ Zack Montecalvo DHebron _ _27____
_ Jimmy Jones FDHoosac _ _21____
_ Alonzo Diarra DHoosac _ _21____
_ Aidan Tuch FHotchkiss _ _19____
_ Henry Luft FKent _ _28____
_ Gavin Saucier FKents Hill _ _21____
_ Nolan Marsters DMiddlesex _ _18____
_ Jacob Thibodeau FMiddlesex _ _14____
_ Nate Landau FMilton _ _20____
_ Evan Heath FNoble & Greenough _ _26____
_ Jeremy Dumont FNorth Yarmouth Academy _ _21____
_ Luca Mestrandrea DPortsmouth Abbey _ _4____
_ Tyler Karp FRivers _ _10____
_ Nolan Walsh FRoxbury Latin _ _16____
_ Ryan Conneely FRoxbury Latin _ _15____
_ Ben Dearden DRoxbury Latin _ _17____
_ Owen Lynch DSt. Sebastian's _ _25____
_ Brendan Feeley DTrinity-Pawling _ _16____
_ Austin Gatlin DWinchendon _ _24____
_ Alex Lee LWWyoming Seminary _ _16____
_ Cambell Finley FDAlbany Academy _ _23____
_ Won-Jun Yun FAvon Old Farms _ _27____
_ Tommy Laffaye DBerwick _ _24____
_ Owen Tatro DCushing _ _22____
_ Jack Gordon FExeter _ _10____
_ Mikhail Dormidontov FHoosac _ _21____
_ Aidan Flanagan FKent _ _2____
_ Holden Hall DKents Hill _ _21____
_ Austin Weiss FKents Hill _ _21____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.