March 14, 2022

USA/Canada Hockey Scoring All 2021-22

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
5 Carson Hall RWNorthwood Junior Jr '0325052.50
21 Jordan Freund FHarvey Jr '19151612281.87
4 Joseph Blackley DNichols Jr '0359091.80
_ Jordan Jaenisch DHarvey _ _9
_ Indy Wright FHarvey _ _13____
_ Seth Kaplan FThe Hun School _ _20____
_ Nathan Garnier FStanstead College _ _8____
_ Trip Pendy FDelbarton _ _26____
_ Brandon Spaulding FThe Hill School _ _32____
_ Tommy Sarni FSt. John's Prep _ _24____
_ Tyler Chenevert FThe Hill School _ _32____
_ Justin Solovey FLawrenceville _ _29____
_ Jake Vana FSt. John's Prep _ _23____
_ Chaka Muntu FStanstead College _ _8____
_ Will Van Sicklin FSt. John's Prep _ _25____
_ Nick Faccone FDelbarton _ _25____
_ Elian Estulin CThe Hun School _ _20____
_ Patrick Reilly DCBA _ _2____
_ Zachary Wagnon FCBA _ _2____
_ Eric Vivinetto FLawrenceville _ _29____
_ William Yee DLawrenceville _ _29____
_ Ben McGilvry FSt. John's Prep _ _24____
_ Jacob Duval FAustin Prep _ _23____
_ Cole Blaeser LWSt. John's Prep _ _25____
_ Pierce Blaeser FSt. John's Prep _ _25____
_ Aidan Holland DSt. John's Prep _ _24____
_ Christian Rosa CSt. John's Prep _ _23____
_ Luke Pazzia FAustin Prep _ _23____
_ Chris Gentry DPortledge _ _5____
_ AJ Maner FLawrenceville _ _29____
_ Riley Frost FThe Hun School _ _19____
_ Evan Regan FAustin Prep _ _23____
_ Dan D'Alessandro DDelbarton _ _18____
_ Jimmy Ayers FSt. John's Prep _ _25____
_ Nick Dimatos DThe Hun School _ _19____
_ Zack Marvin FHarvey _ _15____
_ Timmy Galvin FDDelbarton _ _26____
_ Anthony Galtieri DHarvey _ _14____
_ Drew Thibodeau FAustin Prep _ _23____
_ Noah Pineo FAustin Prep _ _22____
_ Max Pendy FDelbarton _ _25____
_ Ryan Kearney FThe Hill School _ _32____
_ Duncan Stewart FDelbarton _ _26____
_ Jeremy Leroux FStanstead College _ _8____
_ James Royse FDelbarton _ _26____
_ Jack Genovese FDelbarton _ _26____
_ Cam Umlah FSt. John's Prep _ _22____
_ Derek Daley FAustin Prep _ _23____
_ Nicolas Gingras FLawrenceville _ _29____
_ Brendan Marino FDThe Hun School _ _20____
_ Chase Hannon DLa Salle College HS _ _11____
_ Jake Cremins FHarvey _ _15____
_ Jack Olsen FDelbarton _ _20____
_ Raphael Tellier FStanstead College _ _8____
_ William Tario DStanstead College _ _8____
_ Amine Hajibi FBishop's College School _ _6____
_ Simon Rulc FBishop's College School _ _6____
_ Adam Teryek FPrinceton Day School _ _4____
_ Connor Statton DPrinceton Day School _ _4____
_ Riley Schmidt FPrinceton Day School _ _4____
_ Chris Babecki CPrinceton Day School _ _4____
_ Leighton Biesiadecki FCBA _ _2____
_ Joona Juntunen CRice Memorial _ _2____
_ Mathieu St-Onge FAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Serein Khoren Ntibashoboye FAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Derek Tremblay CAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Joseph Bastien Picard RWAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Liam Mathews FLawrenceville _ _29____
_ Ryan Ackerley FAustin Prep _ _21____
_ Thomas Beaudoin FThe Hill School _ _32____
_ Will Schaller FThe Hill School _ _32____
_ Ryan Croddick CThe Hun School _ _15____
_ Theo Vetere DSt. John's Prep _ _24____
_ Josh Ouellette DThe Hun School _ _18____
_ Ray Berezniak DDelbarton _ _25____
_ Jack O’Brien DThe Hill School _ _32____
_ Conor Griffin DAustin Prep _ _23____
_ Luke Weidner FHarvey _ _14____
_ Nick Jarmain FThe Hill School _ _32____
_ Luke Benitez FLawrenceville _ _28____
_ Ryan Ding FLawrenceville _ _29____
_ Will Schneider FThe Hill School _ _32____
_ Zachary Soifer FStanstead College _ _8____
_ Robby McDonald DAustin Prep _ _22____
_ Max Maddallo FLa Salle College HS _ _11____
_ Kai Berezniak FDelbarton _ _25____
_ Johnny Tighe FSt. John's Prep _ _25____
_ Josh Sosner LWThe Hun School _ _20____
_ JACK TOOHEY FAustin Prep _ _23____
_ Nick Saunders FAustin Prep _ _23____
_ Tiernan O'Rourke DLawrenceville _ _29____
_ Austin Lambert DThe Hill School _ _32____
_ Lucas Zimovcak FThe Hill School _ _32____
_ Joshua Arrobas FBishop's College School _ _6____
_ Sacha Trudel FBishop's College School _ _6____
_ Julian Brown DDelbarton _ _25____
_ Mark Gall FThe Hun School _ _19____
_ Jett Kremer FLawrenceville _ _29____
_ Harrison Bylin DLawrenceville _ _29____
_ Anthony DeVito DAustin Prep _ _23____
_ Jeff Melanson DSt. John's Prep _ _23____
_ Daniel Gittleman DHarvey _ _10____
_ Zack Raposa DSt. John's Prep _ _24____
_ Jack Rowland FThe Hill School _ _32____
_ Billy Crutchlow DDelbarton _ _25____
_ Ryan Desmond FLa Salle College HS _ _11____
_ Jackson Lindmar FLa Salle College HS _ _11____
_ Spencer Wittman DHarvey _ _11____
_ Timothy Whittock FLa Salle College HS _ _11____
_ Jack Gerne FDelbarton _ _26____
_ Joe Melanson FSt. John's Prep _ _23____
_ Nathan Carlson DAustin Prep _ _23____
_ Dan Carney FThe Hun School _ _20____
_ Peter Lease FDelbarton _ _16____
_ Hayden Pimm FStanstead College _ _8____
_ Moritz Lackner FStanstead College _ _8____
_ Csleb MacDonald FStanstead College _ _8____
_ Lorenzo Bono FStanstead College _ _8____
_ Gar Rudnayi DSt. John's Prep _ _8____
_ Yoan Torello DStanstead College _ _8____
_ Jaxon Pierce FStanstead College _ _8____
_ Oliver Hall FPrinceton Day School _ _4____
_ Ace Ewanchyna FPrinceton Day School _ _4____
_ Han Shin DPrinceton Day School _ _4____
_ Eric Vandal FPrinceton Day School _ _4____
_ Lucas DiMarco FLawrenceville _ _29____
_ Josh Williams DAustin Prep _ _22____
_ Kenneth Baek FDLawrenceville _ _27____
_ Aksel Jalojarvi DStanstead College _ _9____
_ Brendan Ardito FAustin Prep _ _23____
_ Nick Brandano DSt. John's Prep _ _23____
_ Tyler Mills DPortledge _ _5____
_ Max Abramson FBishop's College School _ _5____
_ Odin Ford DPortledge _ _5____
_ Tommy Hayes FAustin Prep _ _21____
_ Luke Wareham FThe Hill School _ _32____
_ Dante Rodriguez DDelbarton _ _22____
_ Gavin O'Connell DLa Salle College HS _ _11____
_ Daniel Whittock FLa Salle College HS _ _11____
_ Christopher Wnek FLa Salle College HS _ _11____
_ Dean Carvalho FLa Salle College HS _ _11____
_ Fisher Niehaus DAustin Prep _ _23____
_ Brian Kastenberg FLawrenceville _ _29____
_ Lucas Robin DLawrenceville _ _29____
_ Tom Tillas DSt. John's Prep _ _24____
_ Tristan Lam FBishop's College School _ _6____
_ Remi Dionne FBishop's College School _ _6____
_ Anton Helin DBishop's College School _ _6____
_ Gregor Jennersjo DBishop's College School _ _6____
_ AJ Saadeh DBishop's College School _ _6____
_ Joel Pakarinen DBishop's College School _ _6____
_ Simon Gregoire CThe Hun School _ _19____
_ Michael Kapral DThe Hill School _ _32____
_ Jesse Corser-James DThe Hill School _ _32____
_ Ming Yuan FDThe Hun School _ _20____
_ Harlen Graber FSt. John's Prep _ _21____
_ Nicholas Alexander FHarvey _ _14____
_ Paul Santosousso FSt. John's Prep _ _22____
_ Thomas Fabbo DAustin Prep _ _23____
_ Caden Olenczak DThe Hill School _ _32____
_ Jake Moshang FThe Hill School _ _32____
_ Mike Shyjan DSt. John's Prep _ _24____
_ Ferdinand Burghart FStanstead College _ _8____
_ Max Pedicelli FStanstead College _ _8____
_ Elmeri Mikkola DStanstead College _ _8____
_ Jack Fidacaro FDelbarton _ _26____
_ Austin Lundmark FLawrenceville _ _29____
_ Kyle Baek DLawrenceville _ _29____
_ Barrett Oxenreider FLawrenceville _ _29____
_ Keenan Schneider FLa Salle College HS _ _11____
_ Charlie Kennedy FLa Salle College HS _ _11____
_ Will Gregorio DLa Salle College HS _ _11____
_ Matthew Giordano DLa Salle College HS _ _11____
_ Michael Padula DDelbarton _ _23____
_ Matthew Egelberg FDHarvey _ _12____
_ Hayden Bright FDelbarton _ _25____
_ Liam Sheward FThe Hill School _ _31____
_ Elliott Schaller FThe Hill School _ _32____
_ Vincent Gregoire DThe Hun School _ _19____
_ Brandon Shaffer DDelbarton _ _19____
_ Christian Clover DThe Hun School _ _19____
_ Scott Richmond FThe Hun School _ _20____
_ Jack Doherty DSt. John's Prep _ _21____
_ Ethan Camin FLawrenceville _ _26____
_ Leo Drazan FDLawrenceville _ _29____
_ Henry Lord DThe Hill School _ _30____
_ Jaeseok Lee FBishop's College School _ _6____
_ Louis-Charles Tremblay FAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Louis Poulin DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Carter Thompson LWBishop O'Connell _ _0____
_ Thomas Mantellino FCBA _ _2____
_ Nathan Dowling FGilmour Academy _ _0____
_ Drew Lemire DGilmour Academy _ _0____
_ Dalton Mayes DGilmour Academy _ _0____
_ Thomas Doucet DLa Salle College HS _ _11____
_ Liam Donahue FDLa Salle College HS _ _11____
_ Damon Pirko DLandon _ _0____
_ Maxim Guche DPrinceton Day School _ _4____
_ Louis-Mathieu Ruel FRice Memorial _ _2____
_ Callum Chaye DRice Memorial _ _0____
_ Liam Steele DStanstead College _ _7____
_ Raphael-Noah Boiteau FBishop's College School _ _6____
_ Ludovic Forest DBishop's College School _ _6____
_ Zachary Masse DAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Marc-Antoine Auclair FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Kareem El-Bashir FBishop O'Connell _ _0____
_ Thomas Atanacio DCBA _ _2____
_ Will Thygeson FCBA _ _2____
_ Logan Cuvo FGilmour Academy _ _0____
_ Julian Beaumont FGilmour Academy _ _0____
_ Matthew Johnson DGilmour Academy _ _0____
_ Owen Eysymontt FHarvey _ _15____
_ Patrick Brace FLa Salle College HS _ _11____
_ Max Monzo FLa Salle College HS _ _11____
_ Michael Hardie FLandon _ _0____
_ Tanner Adams FPortledge _ _5____
_ Nick Bruno FPrinceton Day School _ _4____
_ Troy Carson DRice Memorial _ _2____
_ Monty Wood FRice Memorial _ _0____
_ Elijah Young FStanstead College _ _8____
_ Goroway Bret DThe Hun School _ _2____
_ William Desaulniers DAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Louis-Philippe Lalande DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Nathan Pelletier FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Matthew Sutter DBishop O'Connell _ _0____
_ Michael Gravina DCBA _ _2____
_ Zachary Gaudette DGilmour Academy _ _0____
_ Max Treppo DGilmour Academy _ _0____
_ Elijah Cornell FHarvey _ _9____
_ Arthur Smink DLandon _ _0____
_ James Guiffre FPortledge _ _5____
_ Liam Jackson FPrinceton Day School _ _4____
_ Aaron Aaltio DRice Memorial _ _0____
_ Liam Carrol DStanstead College _ _7____
_ Rohan Anand FBishop's College School _ _6____
_ Jonathan Nteziyaremye DAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Mathis Turgeon FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Charles Désaulniers FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Nick Hunter DBishop O'Connell _ _0____
_ Jason Andreyev DCBA _ _2____
_ Nicholas Guberman FGilmour Academy _ _0____
_ Charles McMahon FGilmour Academy _ _0____
_ Brody Israeloff FHarvey _ _12____
_ Matthew Conforti FLa Salle College HS _ _9____
_ Zachary Sedlacek RWNorthwood Junior _ _2____
_ Wyatt Ewanchyna FPrinceton Day School _ _4____
_ Arnav Kokkirala FPrinceton Day School _ _4____
_ Steven Soos FRice Memorial _ _2____
_ Levente Pakozdi FDRice Memorial _ _0____
_ Jack Treacy FStanstead College _ _8____
_ Dylan Stevenson FBishop's College School _ _6____
_ Gavin Lissebeck DBishop's College School _ _6____
_ Olivier Lapointe FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Raymond Cartigiano FCBA _ _2____
_ Sean Guinnessey FCBA _ _2____
_ Liam Clarke FGilmour Academy _ _0____
_ Brandon Paluszak FGilmour Academy _ _0____
_ Tory Janush FHarvey _ _14____
_ Evan Golato FLa Salle College HS _ _9____
_ Kareem Al-Azem DLandon _ _0____
_ Patrik Bruna DNorthwood Junior _ _2____
_ Roshean Nissangaratchie FPrinceton Day School _ _4____
_ Colton Simonds FPrinceton Day School _ _4____
_ Nooa Lamberg FRice Memorial _ _0____
_ Simon-Olivier Ruel FRice Memorial _ _0____
_ Paul Dumas DThe Hun School _ _20____
_ Jack Neckritz FThe Hun School _ _9____
_ Timour Namalgue FBishop's College School _ _6____
_ Thierry Lizotte DBishop's College School _ _6____
_ Alexis Hilaire-Pinot FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Riley Fone FAustin Prep _ _23____
_ Aidan Guinnessey FCBA _ _2____
_ Antonio Donohue FCBA _ _2____
_ Camden Bajzer FGilmour Academy _ _0____
_ Dawson Lukey FGilmour Academy _ _0____
_ Will Lawrence FLandon _ _0____
_ Trent Midura FPortledge _ _5____
_ Will Brown DPrinceton Day School _ _4____
_ Denis Valenta FRice Memorial _ _2____
_ Lucas Van Mullen DRice Memorial _ _0____
_ David Shidlovskii DRice Memorial _ _0____
_ TJ Walsh FThe Hun School _ _10____
_ Mathis Guay-Gagné DAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Michael Schmelzer FCBA _ _2____
_ Hunter Fetterolf FGilmour Academy _ _0____
_ Davis Longlade DGilmour Academy _ _0____
_ Kyle Mead FGilmour Academy _ _0____
_ Jacob Weisberger FHarvey _ _15____
_ Ben Greenberg DThe Hill School _ _32____
_ Aidan Mann DLa Salle College HS _ _10____
_ Jacob Hookman-Vassa DLandon _ _0____
_ Nick Stevens FPortledge _ _5____
_ Cole Fenton DPrinceton Day School _ _4____
_ Charles-Antoine Gagne CRice Memorial _ _2____
_ Alejandro De Blois DRice Memorial _ _0____
_ AJ Lichterman FRice Memorial _ _0____
_ Matthew Kirbu FSt. John's Prep _ _9____
_ Andrew Stournaras FThe Hun School _ _20____
_ Thibaut Sapelkine DBishop's College School _ _6____
_ Louis-Raphaël Vézina FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ George Egournov RWBishop O'Connell _ _0____
_ Christian Chouha FCBA _ _2____
_ Vincent Stafford DGilmour Academy _ _0____
_ Aidan Cosgrove DGilmour Academy _ _0____
_ Simon Rokhlin FGilmour Academy _ _0____
_ Felix Oliver FHarvey _ _15____
_ Ryan Warner DLa Salle College HS _ _11____
_ Ethan Goldman DLandon _ _0____
_ Oliver Clarke DLawrenceville _ _25____
_ Dominic Mauretti DLawrenceville _ _23____
_ Brandon Olivas CRice Memorial _ _2____
_ Justin Thies DRice Memorial _ _0____
_ Rihito Hamano DStanstead College _ _7____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.