January 19, 2019

New England Prep Hockey Scoring All

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
7 Phillip Tresca FRivers Jr '02181323362.00
17 Tim Manning FHolderness Jr '0012914231.92
19 Robert Cronin FGunnery Sr '0018925341.89
_ Isaiah Fox FHolderness _ _14
_ Alex Laferriere FKent _ _15____
_ Danny Ciccarello FSt. Mark's _ _14____
_ Justin Hryckowian FSalisbury _ _13____
_ Alex Jefferies FGunnery _ _18____
_ Ryan Stevens FNoble & Greenough _ _11____
_ Brendan Driscoll FPingree _ _16____
_ Jack Seymour FTilton _ _16____
_ Devan Tongue FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Matt Cormier FRivers _ _18____
_ B Jenkinson FSt. George's _ _20____
_ Charles Shaffer FBrunswick _ _17____
_ Kevin Pitts FHolderness _ _14____
_ Stefan Miklakos CAvon Old Farms _ _14____
_ Christian Hayes FThayer _ _16____
_ Ian Driscoll FPingree _ _16____
_ Thomas Manty FAndover _ _16____
_ Jared Arnold FMiddlesex _ _13____
_ Myles Abbate FProctor _ _19____
_ Tomas Mazura FKimball Union _ _21____
_ Jack Quinn FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Jack Luca FRoxbury Latin _ _12____
_ Tyler Bourque FPomfret _ _19____
_ Michael Posma FKent _ _15____
_ Michael McEachern FRivers _ _18____
_ Ronan Walsh FProctor _ _19____
_ Jake Gagnon FMillbrook _ _19____
_ Jayden Struble DSt. Sebastian's _ _15____
_ Sam Colangelo FLawrence Academy _ _13____
_ Mac Carso FAndover _ _16____
_ Morgan Winters FTabor _ _16____
_ Spencer Ryall CHebron _ _16____
_ Kyle Tomaso FPomfret _ _19____
_ Liam Gorman FSt. Sebastian's _ _11____
_ Matt Coronato FSalisbury _ _17____
_ Cooper Moore DBrunswick _ _17____
_ Casey Severo FNoble & Greenough _ _17____
_ Tyler Gaulin FBerwick _ _17____
_ Riley Brennan FGunnery _ _18____
_ Michael Holland FDeerfield _ _15____
_ Christian Powers FAndover _ _9____
_ Jason Ruszkowski FMillbrook _ _19____
_ Vito Visconti FPingree _ _13____
_ Eric Sinson FSt. Paul's _ _17____
_ Nick Capone FSalisbury _ _17____
_ Lucas Mercuri FSalisbury _ _17____
_ Chase McInnis FDexter _ _17____
_ Jake Quillan FSalisbury _ _17____
_ Tabor Heaslip FAvon Old Farms _ _14____
_ Liam Connors FSt. Sebastian's _ _15____
_ James Cates FTilton _ _16____
_ Jordie McKenna FWestminster _ _12____
_ Danny Colon FExeter _ _17____
_ Jack Cronin FNoble & Greenough _ _17____
_ Paddy Bogart FExeter _ _17____
_ Alex Rivet FMiddlesex _ _13____
_ Nick Rashkovsky FVermont Academy _ _18____
_ Michael Dimascolo FSt. George's _ _20____
_ Isaac MacLeod FNew Hampton _ _20____
_ Jonah Gold FGroton _ _15____
_ Tommy Lyons FSt. Sebastian's _ _15____
_ Tucker Hartmann DSt. Mark's _ _15____
_ Kodi Legassie FHebron _ _16____
_ Chris Dowd FDBerwick _ _17____
_ John Peloso FVermont Academy _ _17____
_ Ryan St. Louis FBrunswick _ _17____
_ Luke Krys DSalisbury _ _17____
_ Michael Pitts FExeter _ _17____
_ Luke Khozozian FBelmont Hill _ _18____
_ Ryan McGuire FBelmont Hill _ _18____
_ Ignat Belov FWestminster _ _12____
_ Sami Hakkarainen FPomfret _ _19____
_ Tyler Young FLawrence Academy _ _13____
_ Marcus Joughin FNew Hampton _ _20____
_ Tyler Boucher FAvon Old Farms _ _14____
_ Jackson Coutu FSt. Mark's _ _15____
_ Jagger Benson DTilton _ _16____
_ Tae Lee FTilton _ _16____
_ Devin Moran FWinchendon _ _17____
_ Aidan Thompson FBerkshire _ _9____
_ Sullivan Mack FKimball Union _ _21____
_ Kyle Heath FMiddlesex _ _13____
_ Braden Doyle DLawrence Academy _ _13____
_ Alex Krause FLoomis Chaffee _ _15____
_ Sean McAvoy FDeerfield _ _15____
_ Drew Burke FGroton _ _16____
_ Jake Cady FTabor _ _16____
_ Stavros Rigas FHebron _ _16____
_ Garrett Foster FExeter _ _17____
_ Aidan Connolly FDexter _ _17____
_ John Kondub FVermont Academy _ _17____
_ Connor Wood FCushing _ _18____
_ Brian Carrabes FKimball Union _ _21____
_ Kevin Urquhart FVermont Academy _ _18____
_ Owen Fowler FGovernor's _ _16____
_ Cam Mariani FWilliston Northampton _ _16____
_ Brendan Gibbons FSt. Mark's _ _15____
_ Dane Dowiak FKent _ _15____
_ Will Halecki FPingree _ _15____
_ Liam Devlin FSt. Sebastian's _ _14____
_ Drew Bavaro DLawrence Academy _ _12____
_ Tyler Little FAndover _ _11____
_ Henry Hentemann FTaft _ _1____
_ Zach Whitehead FKimball Union _ _21____
_ Kyle Penney FDKimball Union _ _21____
_ Shane Mulhern FSt. George's _ _20____
_ Jack Almeida FSt. George's _ _20____
_ Cam Joslin FProctor _ _19____
_ Jake Hewitt FCushing _ _18____
_ Nick Cafarelli CCushing _ _18____
_ Andrew Seaman FExeter _ _17____
_ David Novotny FWilliston Northampton _ _16____
_ Owen Rudicus FTabor _ _16____
_ Connor Tobin FTabor _ _16____
_ Will Torriani FGroton _ _16____
_ Cade Webber DRivers _ _16____
_ Reese Farrell FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Nolan Fitzpatrick FThayer _ _16____
_ Michael Bencivengo FBrooks _ _15____
_ Nolan Moore FDSt. Mark's _ _15____
_ Von Mabbs FDSt. Mark's _ _15____
_ Sean Dennehy FChoate _ _14____
_ Joe Biddle DHolderness _ _14____
_ Tristan Fasig CTaft _ _13____
_ Frankie Lonergan FRoxbury Latin _ _12____
_ Joey Ryan FRoxbury Latin _ _12____
_ Quinton Fox FMilton _ _12____
_ Drew Bennett FKimball Union _ _21____
_ James Tepper FProctor _ _19____
_ Patrick Borella FCushing _ _18____
_ Jimmy Rayhill DGunnery _ _18____
_ Mike Macchioni FKents Hill _ _17____
_ Anthony Bono FAlbany Academy _ _17____
_ Carson James FDBerwick _ _17____
_ Niclas Rosenberg FBrewster Academy _ _17____
_ David Jacobs FNoble & Greenough _ _17____
_ Theo Hembre FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Brendan Nehmer FWilliston Northampton _ _16____
_ Brendan Sjostedt FTilton _ _16____
_ Nick Roukounakis FThayer _ _16____
_ Jason Kleinhans FKent _ _15____
_ Jack Hughes FSt. Sebastian's _ _15____
_ Eamon Doheny DDeerfield _ _15____
_ Jake Sigal FLoomis Chaffee _ _15____
_ Tomas Zourikian FDeerfield _ _15____
_ Ian Pierce DKent _ _15____
_ Arlo Merritt FKimball Union _ _21____
_ Paul Dore FKimball Union _ _21____
_ Jordan Ehrensperger FHotchkiss _ _14____
_ Liam Walsh FKents Hill _ _14____
_ Luke Beckstein FGroton _ _7____
_ Matt Tartaglio FSt. George's _ _20____
_ Cory Morris FNew Hampton _ _20____
_ Ryan Colwell FTaft _ _13____
_ Christian Jiminez DTaft _ _13____
_ Troy Ladka FProctor _ _19____
_ Jacob Banks FCushing _ _18____
_ Mark D'agostino FGunnery _ _18____
_ Jeffrey Lee FDMilton _ _12____
_ Jake Hughes FWorcester Academy _ _12____
_ Tyler Crist FMilton _ _12____
_ David Sacco FLawrence Academy _ _12____
_ Michael Cameron FSalisbury _ _17____
_ Owen Stadheim FSt. Paul's _ _17____
_ Ben Raymond FDexter _ _17____
_ Andrius Kulbis- Marino DAlbany Academy _ _17____
_ Paul Davey FBrunswick _ _17____
_ Paddy Mangan DExeter _ _17____
_ Ronny Paragallo FHoosac _ _11____
_ Jonathan Assayag FAndover _ _16____
_ Tim Rego DWilliston Northampton _ _16____
_ Cam Ryan FTilton _ _16____
_ Reilly Moran FThayer _ _16____
_ James Belleavoine FWilliston Northampton _ _16____
_ Shawn Leslie FTilton _ _16____
_ Brett Lockhart DTilton _ _16____
_ Mike Kennedy DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Jack Ring FNew Hampton _ _20____
_ Seth Stadheim FKimball Union _ _20____
_ Alex Giummo FKent _ _15____
_ Jack Haley FTilton _ _15____
_ Ian Moore DSt. Mark's _ _15____
_ James Davenport DSt. Sebastian's _ _15____
_ Connor Joyce FSt. Sebastian's _ _15____
_ Kyle Neudorf FMillbrook _ _19____
_ Alex Mozian FHotchkiss _ _14____
_ Cooper Swift DChoate _ _14____
_ James Perullo DBelmont Hill _ _14____
_ Tony Andreozzi DRivers _ _18____
_ John McElaney FDexter _ _9____
_ Zack Tonelli FTaft _ _13____
_ Finn Walker FTaft _ _13____
_ Connor Sweeney FLawrence Academy _ _13____
_ Billy Dobensky DTaft _ _13____
_ Phip Waugh DTrinity-Pawling _ _13____
_ Brett Daubert FBrewster Academy _ _17____
_ Robert Lapsley FNoble & Greenough _ _17____
_ Ilya Usau FSalisbury _ _17____
_ John Murray DNoble & Greenough _ _17____
_ Reese Ramirez FExeter _ _17____
_ Zach Taylor FKimball Union _ _21____
_ Ean Small FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Jake Flynn DThayer _ _16____
_ Tyler Harvey DTabor _ _16____
_ Taylor Ewing FTrinity-Pawling _ _12____
_ Malik Alishlalov DWestminster _ _12____
_ Cooper Rice FProctor _ _19____
_ Cody Hoban FLoomis Chaffee _ _15____
_ Brendan Dumas FSt. Sebastian's _ _15____
_ Anthony Cipollone FLoomis Chaffee _ _15____
_ Nolan Hayes DThayer _ _15____
_ Alex Robert FDeerfield _ _15____
_ Simon Delden FHoosac _ _11____
_ Devan Newhook DKimball Union _ _21____
_ Will Crowley FPortsmouth Abbey _ _14____
_ John Turner FAvon Old Farms _ _14____
_ John Fusco DDexter _ _14____
_ Julien Menes FDSt. Paul's _ _17____
_ Danny Cavanagh FWinchendon _ _17____
_ Connor Blanchard FDexter _ _17____
_ Connor Derby DBerwick _ _17____
_ Greg Peterson FNew Hampton _ _20____
_ Joey Musa FTrinity-Pawling _ _13____
_ Stephen Higgins FBrooks _ _13____
_ Riley Duran FLawrence Academy _ _13____
_ John Gelatt FTrinity-Pawling _ _13____
_ Henry Andres DMiddlesex _ _13____
_ Ryan Harrigan FTilton _ _16____
_ Jake Sacratini FWilliston Northampton _ _16____
_ Shaul Mitton FWilliston Northampton _ _16____
_ Sasha Teleguine FThayer _ _16____
_ Jack Murphy DThayer _ _16____
_ Sean Brown FGovernor's _ _16____
_ Jack Swarbrick FProctor _ _19____
_ Conor Joslin FProctor _ _19____
_ Kevin Craig DProctor _ _19____
_ Will Conway FRivers _ _18____
_ Matt Iasenza FCanterbury _ _18____
_ Max Bogdanovich CCushing _ _18____
_ Brad Zona DCushing _ _18____
_ Colin Voloshin FBrooks _ _15____
_ Noah de la Durantaye DDeerfield _ _15____
_ Colin Cobb FKent _ _15____
_ Will Gilson DWestminster _ _12____
_ Joe Goguen FBelmont Hill _ _9____
_ Rex Mabbs DMiddlesex _ _3____
_ Jared Buckner FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Sam Willman FExeter _ _17____
_ Culin Wilson FDexter _ _17____
_ Reese Popkin DExeter _ _17____
_ Clay Korpi DSalisbury _ _17____
_ Timothy Heinke CAvon Old Farms _ _14____
_ Moe Acee DAvon Old Farms _ _14____
_ Nick Angelis FMiddlesex _ _11____
_ Ethan Abraham FMillbrook _ _19____
_ Alec Grace FNew Hampton _ _19____
_ Clendenin Stewart FTabor _ _16____
_ Shane O'Leary FGovernor's _ _16____
_ Marc Borghi FGroton _ _16____
_ Sean O'Connell FAndover _ _16____
_ Alex Duncan FGovernor's _ _16____
_ Matthew DeBoer FSalisbury _ _16____
_ Hazen Pike FPingree _ _16____
_ Tommy Harty FWilliston Northampton _ _16____
_ Thomas Dempsey DGroton _ _16____
_ Henry Molson FTaft _ _13____
_ Dennis Franklin FTaft _ _13____
_ Cole Vallese FSalisbury _ _13____
_ Ethan Bastien FLawrence Academy _ _13____
_ Michael Hayes FDBelmont Hill _ _18____
_ Alex Coady DGunnery _ _18____
_ Patrick Keegan DCushing _ _18____
_ Ryan Bell FDRivers _ _18____
_ Zane Cowans DSt. George's _ _20____
_ Adam Shuchart DNew Hampton _ _20____
_ Sasha Shogren FDeerfield _ _15____
_ Aidan Cobb FKent _ _15____
_ Connor Berry FSt. Mark's _ _15____
_ Alec D'Orio FBrooks _ _15____
_ Matt Miron FDeerfield _ _15____
_ Andrew Holland FBelmont Hill _ _10____
_ Jon Saklad FSt. Paul's _ _17____
_ Kevin Quinn FAlbany Academy _ _17____
_ Liam Quinlivan FAlbany Academy _ _17____
_ Matthew McGroarty FBrunswick _ _17____
_ Ben Meehan DDexter _ _17____
_ PJ Garrett DExeter _ _17____
_ Michael O'Brien DBerwick _ _17____
_ Nicholas Foderaro DExeter _ _17____
_ Sean Clarke FWestminster _ _12____
_ Aidan Lovett FRoxbury Latin _ _12____
_ Bobby Luca FRoxbury Latin _ _12____
_ Ned Blanchard DWestminster _ _12____
_ Will Murphy DRoxbury Latin _ _12____
_ Owen Nolan DMillbrook _ _19____
_ Grant Porter FProctor _ _19____
_ JohnO Hoins FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Michael Herrera FBrooks _ _14____
_ Chris Guyette FChoate _ _14____
_ Matthew Balzano FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Drew Tsakounis DAvon Old Farms _ _14____
_ Gavin Puskar FHotchkiss _ _14____
_ Carter Rose DHolderness _ _14____
_ Cullen Young DAvon Old Farms _ _14____
_ Adam McNabney DHolderness _ _14____
_ Jack Mitchell FTilton _ _7____
_ Matt Hulse FPingree _ _16____
_ Brian Wiles FDTabor _ _16____
_ Olle Akermark DGovernor's _ _16____
_ Hunter Sansbury DGunnery _ _18____
_ Damon Dulac FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Tyler Drummond DHoosac _ _11____
_ Holt Oliphant FLawrence Academy _ _13____
_ Conor Lovett FLawrence Academy _ _13____
_ Jack Musa FTrinity-Pawling _ _13____
_ Ben Friedman DMiddlesex _ _13____
_ Bobby Barrasso FTaft _ _13____
_ Cam Collins FSt. Sebastian's _ _15____
_ Brady Hoff FBrewster Academy _ _17____
_ Michael Fairfax FSalisbury _ _17____
_ Henry Foster FBrunswick _ _17____
_ Jack Dempsey FDexter _ _17____
_ Doug Grimes FDexter _ _17____
_ Zachary Mouzakes DAlbany Academy _ _17____
_ Jake LaChance DBerkshire _ _17____
_ Aidan Lyons DNoble & Greenough _ _17____
_ Padraic Condon FBerwick _ _17____
_ Peirce Kenney DNoble & Greenough _ _17____
_ Jarod Crespo DSalisbury _ _17____
_ Jake Dunlap FNew Hampton _ _17____
_ Bobby Pearl DDexter _ _17____
_ Drew Gardner DKents Hill _ _17____
_ Landon Krekorian DPomfret _ _19____
_ Nate Schuman DPomfret _ _19____
_ Jeff Kopek FGunnery _ _18____
_ Shane Zarcone FCushing _ _18____
_ Max Dorrington FCushing _ _18____
_ David Andreychuk FGunnery _ _18____
_ Brandon Slawaska DGroton _ _16____
_ Grady Friedman FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Alex Bower FTabor _ _16____
_ Hunter Sarro FWilliston Northampton _ _16____
_ Jack Purcell FWilliston Northampton _ _16____
_ Alex Grade DGovernor's _ _16____
_ Jack Loran FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Nick Bisson DHebron _ _16____
_ Alex Suny DPingree _ _16____
_ Ronan Doherty FGroton _ _14____
_ John Russo FChoate _ _14____
_ Alex Leef FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Curtis Birthwright DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Bauer Swift DChoate _ _14____
_ Jake Waterman FHolderness _ _14____
_ Gentry Shamburger CAvon Old Farms _ _14____
_ Jake Black FWinchendon _ _12____
_ Jacob Monroe FWestminster _ _12____
_ Karim Garifulin FWorcester Academy _ _12____
_ Mitch McGinn FGovernor's _ _12____
_ Peter Frates DRoxbury Latin _ _12____
_ Owen Collins FChoate _ _10____
_ Mike Stenberg FThayer _ _8____
_ Ryan McGowan DWorcester Academy _ _4____
_ Andrew Peters FMillbrook _ _19____
_ Nate Chickering FProctor _ _19____
_ Christian Felton DKimball Union _ _19____
_ Dara Canavan FBrewster Academy _ _17____
_ Kasey O'Brien FWinchendon _ _17____
_ Evan DiGiovanni FKents Hill _ _17____
_ Joe Schubert FSt. Paul's _ _17____
_ Mikas Kulbis-Marino FAlbany Academy _ _17____
_ Grant Sikich FBrewster Academy _ _17____
_ Ty Green FSt. Paul's _ _17____
_ Anthony Quinlivan FAlbany Academy _ _17____
_ Nolan Cunningham DKents Hill _ _17____
_ Aaron Aboodi FBrunswick _ _17____
_ Braden Larochelle FKents Hill _ _17____
_ Robert Radochia DBelmont Hill _ _17____
_ Ryan Munzig FKents Hill _ _17____
_ Reilly Connors FLoomis Chaffee _ _15____
_ Matt Monopoli FWorcester Academy _ _15____
_ Tyler Bodette FBrooks _ _15____
_ Adam Martin FLoomis Chaffee _ _15____
_ Kyle Jarosz FDeerfield _ _15____
_ Trevor Tardanico CHebron _ _15____
_ Stephen Willey FTrinity-Pawling _ _13____
_ Stephen Perez DTrinity-Pawling _ _13____
_ John Riggins FLawrence Academy _ _13____
_ Jake Thomas FHotchkiss _ _13____
_ Brian Cloherty FMiddlesex _ _13____
_ CJ Zezima FTrinity-Pawling _ _13____
_ Gabe Blanchard DTrinity-Pawling _ _13____
_ Noah Dontigny FHoosac _ _11____
_ Matt Kursonis FSt. George's _ _20____
_ Mason Parks DNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Mason Beecher FGunnery _ _18____
_ Jake Di Girolamo FGunnery _ _18____
_ Zephan Kraus FBelmont Hill _ _18____
_ Duke Fishman FGunnery _ _18____
_ David Paluch DCanterbury _ _18____
_ Cody Sealey DCushing _ _18____
_ Brett Bliss DBelmont Hill _ _18____
_ Rory Casey FRivers _ _9____
_ Paul Duffy FPingree _ _16____
_ Patrick McDonald FAndover _ _16____
_ Blake Bartell FTabor _ _16____
_ Trey Whitehead DGroton _ _16____
_ Alex Berg DWilliston Northampton _ _16____
_ James Cerepak FChoate _ _14____
_ Walker Reiersgaard FHotchkiss _ _14____
_ Donnie Feldman FAlbany Academy _ _14____
_ Dean Simeone FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Zach Vandale FChoate _ _14____
_ Jake Willis FMillbrook _ _19____
_ Nate Pane FWestminster _ _12____
_ Sam Ginsberg FRoxbury Latin _ _12____
_ Emmet Powell DMilton _ _12____
_ Connor Berg DRoxbury Latin _ _12____
_ Will Zink FNoble & Greenough _ _17____
_ Vincent Gould FDexter _ _17____
_ Bayard Hall DSalisbury _ _17____
_ Aidan Darby FAlbany Academy _ _17____
_ Matt Alletto FWinchendon _ _17____
_ Hunter Krasnow FVermont Academy _ _17____
_ Paden Hicks FWinchendon _ _17____
_ Henry Hill DBrunswick _ _17____
_ Steven Ardagna DNew Hampton _ _20____
_ Cale DuBrul DNew Hampton _ _20____
_ Jake MacKinnon FBrooks _ _15____
_ Dom Murphy FSt. Mark's _ _15____
_ Mark Blaney DTilton _ _15____
_ Jimmy Sullivan FBrewster Academy _ _15____
_ Joe Bevere FHebron _ _15____
_ Kevin Cafeo FWorcester Academy _ _15____
_ Pierce Patterson DDeerfield _ _15____
_ Trevor Demers FGovernor's _ _10____
_ Manuel Cabral FHoosac _ _10____
_ Ryan Trom CGunnery _ _18____
_ Brendan O'Donnell DCushing _ _18____
_ Lucas Williams FCanterbury _ _18____
_ Sam Amato DRivers _ _18____
_ Steven Hepensteil FVermont Academy _ _18____
_ Justin Humenay FTaft _ _13____
_ Cedrick Paradis FMiddlesex _ _13____
_ Shane Murphy FTrinity-Pawling _ _13____
_ Colin Craig FMiddlesex _ _13____
_ Anthony LeBlanc FHebron _ _16____
_ Matt Pimental FWilliston Northampton _ _16____
_ Chris Hocevar FAndover _ _16____
_ Dawson Arkell FAndover _ _16____
_ Liam Kelly FBelmont Hill _ _16____
_ Matthew McVeigh DMiddlesex _ _8____
_ Griffin Tominez FMillbrook _ _19____
_ Nikita Kovalev FTaft _ _11____
_ Joe Freeman DMiddlesex _ _11____
_ Shane Taddia FBB&N _ _14____
_ Quinn Carlisle FHotchkiss _ _14____
_ Matthew Corrieri FBB&N _ _14____
_ Zach Yokoyama FChoate _ _14____
_ Nick Traggio DHotchkiss _ _14____
_ Sebastian Gingras FHolderness _ _14____
_ Rasmus Metsola DVermont Academy _ _14____
_ Spencer Aubin FBerwick _ _17____
_ Brock James FBerwick _ _17____
_ Tommy Gannon FExeter _ _17____
_ Brooks Gammill FBerkshire _ _17____
_ Jack Whitney FBerkshire _ _17____
_ Robby Griffin FBelmont Hill _ _17____
_ Cole Hernon FDBerwick _ _17____
_ Kevin MacKay DDexter _ _17____
_ Griffin Grise FBerkshire _ _17____
_ Andrew McDonough DWinchendon _ _17____
_ Lenny Brochu FDBrewster Academy _ _17____
_ Clement Delisle-Blais FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Ryan Baker FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Ryan Mahlmeister FNew Hampton _ _18____
_ Matt Boczar FCanterbury _ _18____
_ Aden Hotchkiss FGunnery _ _18____
_ Pat Lawn DRivers _ _18____
_ Tyler Rubin DBelmont Hill _ _18____
_ Case Kantgias FGunnery _ _18____
_ Ryan Rahbany DRivers _ _18____
_ Anthony Santosuosso DVermont Academy _ _18____
_ JP Milbury FSt. Sebastian's _ _15____
_ Cam Partridge DLoomis Chaffee _ _15____
_ James Hatzepetros DNew Hampton _ _15____
_ Zach Milton DDeerfield _ _15____
_ Sean O'Gorman FAlbany Academy _ _15____
_ Thomas Messineo DSt. Sebastian's _ _15____
_ Jonathan Shaw FDBrooks _ _15____
_ Declan Maguire FSt. Sebastian's _ _15____
_ Mitch Nenninger FDBrooks _ _15____
_ Will Elias DSt. Sebastian's _ _15____
_ Josh Stich DKent _ _15____
_ Jake Oblak DSt. Mark's _ _15____
_ Max Andrade FMilton _ _12____
_ Kevin Demore DRoxbury Latin _ _12____
_ Parker Sondag FBrooks _ _12____
_ JoJo Dable FRoxbury Latin _ _12____
_ Wyatt Pastor FWestminster _ _12____
_ John Farinacci FDexter _ _3____
_ John Kantaros FRivers _ _3____
_ Ryan Saunders FPomfret _ _19____
_ TJ Beaver DProctor _ _19____
_ Alex Laracy FProctor _ _19____
_ Donnie MacNeil FProctor _ _19____
_ Ryan Kosinski DPomfret _ _19____
_ Stuart Martin DMillbrook _ _19____
_ Chris Sullivan DProctor _ _19____
_ CJ Monturio FThayer _ _16____
_ William Hughes FAndover _ _16____
_ Colin Hedge FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Anthony Toto DHebron _ _16____
_ Michael Siemering FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Mark Meinecke DAndover _ _16____
_ Tyler Varin DWilliston Northampton _ _16____
_ Henry Carlson FGovernor's _ _16____
_ Chris Throndson DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Miles Kirby FKents Hill _ _13____
_ Matt Connor DLawrence Academy _ _13____
_ Andrew Ebersol DTaft _ _13____
_ Jacob Iida DTilton _ _13____
_ Kyle Furey DLawrence Academy _ _13____
_ Ryan Buckley DSt. George's _ _20____
_ Davis Bone FNew Hampton _ _20____
_ Sebastian Tigerheilm FHoosac _ _10____
_ Ziv Deener-Chodirker FRivers _ _17____
_ Malcolm Bussey FSt. Paul's _ _17____
_ Aidan Metcalfe DBerkshire _ _17____
_ Thomas Horak FBerkshire _ _17____
_ Pete Stanger DBrewster Academy _ _17____
_ Michael Salandra FBrunswick _ _17____
_ Tommy Grealy FDexter _ _17____
_ Colby Bailey DNoble & Greenough _ _17____
_ Shane White FBerwick _ _17____
_ Owen O'Connor FNoble & Greenough _ _17____
_ Teddy McElaney DSt. Paul's _ _17____
_ Harrison Sweet DSt. Paul's _ _17____
_ Jack Clarner DKimball Union _ _21____
_ Andrew Noel DKimball Union _ _21____
_ Timur Alishlalov FAvon Old Farms _ _14____
_ Brent Valentine FChoate _ _14____
_ Nick Wang FBB&N _ _14____
_ Kyle Sanborn DChoate _ _14____
_ Mason Von Jess FHotchkiss _ _14____
_ Matt Tullo FHotchkiss _ _14____
_ CJ Beals DBB&N _ _14____
_ Drew Blackwell FBelmont Hill _ _14____
_ Michael Hughes DBrooks _ _14____
_ Anish Deena DChoate _ _14____
_ Brad Ameen FTilton _ _7____
_ Henry Muller FRivers _ _18____
_ Andrew Mancini DCanterbury _ _18____
_ Lukas Gustafsson DCushing _ _18____
_ Matt Savard FCanterbury _ _18____
_ Will Killoran DBelmont Hill _ _18____
_ Parker Schaarschmidt DNew Hampton _ _18____
_ Richard Colarusso DHoosac _ _11____
_ Victor Malzahn DAndover _ _11____
_ Nate Shirley DTilton _ _11____
_ Ian Gindhart DTabor _ _15____
_ John Fritz FBrooks _ _15____
_ Charlie Alcorn FBrooks _ _15____
_ Eamon Connaughton FSt. Mark's _ _15____
_ Tommy Miller FRivers _ _15____
_ FInn McLain FKent _ _15____
_ Brendan Gorman FSt. Sebastian's _ _15____
_ Tucker Hill DBrooks _ _15____
_ Kennedy O'Connor DLoomis Chaffee _ _15____
_ Jasper Sanders DNorth Yarmouth Academy _ _19____
_ Joe Cantelmo FPomfret _ _19____
_ Will Rosen FPomfret _ _19____
_ Julian Etauri DNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Finn Murray FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Dima Piskun DSt. George's _ _20____
_ John Jammers DSt. George's _ _20____
_ Quinn McClelland DNew Hampton _ _20____
_ Justin Greenberg DTilton _ _16____
_ Alex Romano FHebron _ _16____
_ Niklas Aropelto DWinchendon _ _16____
_ Xander Barnes FGovernor's _ _16____
_ Zach Glass FThayer _ _16____
_ Dan McHugh DHebron _ _16____
_ Charlie Spence DAndover _ _16____
_ Matt Traietti FRoxbury Latin _ _12____
_ Chase Ramsay DAvon Old Farms _ _12____
_ Brendan Lovett FRoxbury Latin _ _12____
_ Ryan Prewitt DWorcester Academy _ _12____
_ Jared Brosnan FRoxbury Latin _ _12____
_ Ryan Pineault DWestminster _ _12____
_ Ray Galasso DAndover _ _12____
_ Darion Benchich FWestminster _ _12____
_ Max Cassella DMilton _ _12____
_ Dante Cuzzi DRoxbury Latin _ _12____
_ Griffin Hatley FKimball Union _ _8____
_ Connor Guyette DTabor _ _4____
_ Teddy Griffin DKimball Union _ _21____
_ Cooper Flinton FSt. Paul's _ _17____
_ Justin Harshaw FKents Hill _ _17____
_ Max Dumas DSt. Paul's _ _17____
_ Conner Chalmers DKimball Union _ _17____
_ Nolan McDonough FWinchendon _ _17____
_ Bryson Russell DSt. Paul's _ _17____
_ Jude Brower DBrunswick _ _17____
_ Pratt Stetson FBerkshire _ _17____
_ John Pratt DBerkshire _ _17____
_ Ben McGlashing FWinchendon _ _17____
_ Masaki Funakoshi FKents Hill _ _17____
_ Ryan Loring FExeter _ _17____
_ Connor Sullivan DBrunswick _ _17____
_ Ben Craine FTaft _ _13____
_ Justin Krayer FMiddlesex _ _13____
_ John Louder FAvon Old Farms _ _13____
_ Jackson Breton FTrinity-Pawling _ _13____
_ Peter Kenerson DTaft _ _13____
_ Julian Leonhardt DHotchkiss _ _13____
_ Michael Cosentino FTabor _ _13____
_ Ridge Hubbard DLawrence Academy _ _13____
_ Schuyler St. Germain FCanterbury _ _18____
_ Zach Riccitelli FCanterbury _ _18____
_ Zander Lizotte DGunnery _ _18____
_ Bryce Montgomery DCushing _ _18____
_ Andrew Pratt CAvon Old Farms _ _14____
_ Andrew Carmody DChoate _ _14____
_ Jack Kane DHotchkiss _ _14____
_ Markus Keller FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Nick Cyprian FAvon Old Farms _ _14____
_ Jack Ferguson DHotchkiss _ _14____
_ Ethan Cott FMillbrook _ _19____
_ Tyler Mitchell FPomfret _ _19____
_ Dylan Weichselbaumer FPomfret _ _19____
_ Zac Garneau DPomfret _ _19____
_ David Netburn DProctor _ _19____
_ David Ciancio DMillbrook _ _19____
_ Ben Tardiff FDKimball Union _ _19____
_ Will Hilfiker DNew Hampton _ _19____
_ Braden Reed FSt. George's _ _20____
_ Brendan Bolduc FDNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Jake Lavoie FSt. Sebastian's _ _15____
_ Thomas Costello FLoomis Chaffee _ _15____
_ Timmy Delay FSt. Sebastian's _ _15____
_ Nicco Pastore FBrooks _ _15____
_ Jonas Passante FKent _ _15____
_ Tommy Raith FKent _ _15____
_ Boyd Hall FSt. Mark's _ _15____
_ Ryan MacDermott DSt. Sebastian's _ _15____
_ John Crehan DPingree _ _15____
_ Dom Calandra FBrewster Academy _ _15____
_ Brandon Barrett FWilliston Northampton _ _15____
_ Jarod Harrington FDeerfield _ _15____
_ Thomas Martin DLoomis Chaffee _ _15____
_ Keith Davenport FDeerfield _ _15____
_ Thomas Ricciardelli FTaft _ _5____
_ Karl Nordin FGovernor's _ _16____
_ Dean Bauchiero FSalisbury _ _16____
_ Amogh Prakash FPingree _ _16____
_ CJ Foley DThayer _ _16____
_ Jack Gray FTilton _ _16____
_ Cam Mannion DThayer _ _16____
_ Thomas Levasseur FHebron _ _16____
_ Joe Bennett FThayer _ _16____
_ Mike Gallagher DAndover _ _16____
_ Tyler McGoldrick DPingree _ _16____
_ Gabe Lamothe FGroton _ _16____
_ Michael Leone FTabor _ _16____
_ Zac Gmerek DWilliston Northampton _ _16____
_ Chris Picard DTabor _ _16____
_ Aidan Robbins FVermont Academy _ _16____
_ Samuel Tetreault DHebron _ _16____
_ Jacob Greenholz FHoosac _ _11____
_ Will Holland DDeerfield _ _11____
_ Jeremy Abraham FHotchkiss _ _11____
_ Seth Robinson DHoosac _ _11____
_ Ryan Corbett FDWorcester Academy _ _11____
_ Riley McCauley DBrewster Academy _ _17____
_ Andrew Kimball FMillbrook _ _17____
_ Jacob Matthews DExeter _ _17____
_ Coleman Nee FRivers _ _17____
_ James Orne FSt. Paul's _ _17____
_ Matt Carlson FAlbany Academy _ _17____
_ Bobby Metz DSalisbury _ _17____
_ Max Eckstein FBrewster Academy _ _17____
_ Nick Donaldson DBerkshire _ _17____
_ Nolan Towne DAlbany Academy _ _17____
_ Jack Hughes DDexter _ _17____
_ JT Halliday FSt. Paul's _ _17____
_ Michael Adamson DDexter _ _17____
_ Brendan Kennedy FSalisbury _ _17____
_ Owen Arend FKents Hill _ _17____
_ Patrick Morrissey FDexter _ _17____
_ Mel Mortarelli FRivers _ _17____
_ Billy Norcross CCushing _ _18____
_ Paul Halloran FBelmont Hill _ _18____
_ Shane Haggerty FCanterbury _ _18____
_ Reid Capello FRivers _ _18____
_ Niko Ioannou DGunnery _ _18____
_ Erik Widenborg DGunnery _ _18____
_ Mason Cipriano FVermont Academy _ _18____
_ John Guay DVermont Academy _ _18____
_ Jackson Dorrington CCushing _ _18____
_ Shane O'Sullivan FMilton _ _12____
_ Sam Stone FRoxbury Latin _ _12____
_ Will Ryan FChoate _ _12____
_ Brandon Tang FMilton _ _12____
_ Tyler Kinney FWestminster _ _12____
_ William Van der Veen DMilton _ _12____
_ John DiNovi DNoble & Greenough _ _12____
_ Mitch Cassella FMilton _ _12____
_ James Birch FRoxbury Latin _ _12____
_ Liam McGourty FBB&N _ _12____
_ Alex Hone DKimball Union _ _12____
_ Cam Lowe FPomfret _ _6____
_ Ryan Doo FTabor _ _6____
_ DJ Layden DMillbrook _ _19____
_ Danny Smith FMillbrook _ _19____
_ Jake Percival FMillbrook _ _19____
_ Nicholas DeGaetani DMillbrook _ _19____
_ Will Gould DPomfret _ _19____
_ Junior Delgado DProctor _ _19____
_ Jamie Kellogg DPomfret _ _19____
_ Jack Locker FPomfret _ _19____
_ Jake Aloi FTrinity-Pawling _ _13____
_ Henry Cohen FMiddlesex _ _13____
_ Conor McKay FTrinity-Pawling _ _13____
_ Kevin Campbell FMiddlesex _ _13____
_ Harry Friedman FMiddlesex _ _13____
_ Kyle Stober FTrinity-Pawling _ _13____
_ Luke McVeigh FMiddlesex _ _13____
_ Duke Litwin FNew Hampton _ _20____
_ Cal Davies FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Tanner Ensign FHolderness _ _14____
_ Patrick Neal FAvon Old Farms _ _14____
_ Kyle Elliott FBrooks _ _14____
_ Ryan Tarmey FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Jake Murphy FCushing _ _14____
_ Garrison Gagnon DHolderness _ _14____
_ Nick Young DAvon Old Farms _ _14____
_ Charlie Aronov FChoate _ _14____
_ Sam Jalbert FKents Hill _ _7____
_ Drew Naylor DVermont Academy _ _7____
_ Cole Kleiman FBB&N _ _7____
_ Cam Hebert FPortsmouth Abbey _ _7____
_ Avery Riva FWorcester Academy _ _15____
_ Joe Noone FCushing _ _15____
_ Alton Machen FDeerfield _ _15____
_ Chris Avallone DLoomis Chaffee _ _15____
_ Atticus Roop FWorcester Academy _ _15____
_ Isaac Joshi FLoomis Chaffee _ _15____
_ Sean Heller FNorthfield Mt. Hermon _ _15____
_ Ben Ritter FLoomis Chaffee _ _15____
_ Domenic Morelli DRivers _ _15____
_ Matt Fusco DDexter _ _15____
_ Mathieu Schneider DLoomis Chaffee _ _15____
_ Rory White FWorcester Academy _ _15____
_ Owen Hughes FWorcester Academy _ _15____
_ Nate Baker DDeerfield _ _15____
_ Gus Butler DWorcester Academy _ _15____
_ Nic Dallaire DTabor _ _15____
_ Connor Guest FDeerfield _ _15____
_ Peter Nelson FSt. Mark's _ _15____
_ Ryan Armstrong DLoomis Chaffee _ _15____
_ Julian Yang FSt. Mark's _ _15____
_ Eric DeGregorio FBerwick _ _16____
_ Ian Olenik FGovernor's _ _16____
_ Drew Chase FGovernor's _ _16____
_ Eamon McNamara DGroton _ _16____
_ Joseph Dee DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Matt Veneri FDAndover _ _16____
_ Ryan Moran FTilton _ _16____
_ Ryan Roskey DGovernor's _ _16____
_ Michael Dunderdale DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Aidan Garcia FGroton _ _16____
_ Noah Heisler DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Hayden Riva FBerkshire _ _16____
_ Brendan Willett FPingree _ _16____
_ Joseph Siemering FNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Mitchell Hansen DWilliston Northampton _ _16____
_ Joey Schiavone DGroton _ _16____
_ Jack Bavis FBerkshire _ _17____
_ Mike Stoddard FSt. Paul's _ _17____
_ Edward Glassmeyer FBrunswick _ _17____
_ Charlie Culver FSt. Paul's _ _17____
_ Noah Jankowski FExeter _ _17____
_ Carson Moe FKimball Union _ _17____
_ Travis Heap FWinchendon _ _17____
_ Dylan Murtagh DWinchendon _ _17____
_ Chris Henn FSalisbury _ _17____
_ Shayan Farjam DBrunswick _ _17____
_ AJ Cerbone FBrunswick _ _17____
_ Bennett Blake DWinchendon _ _17____
_ Mikey Roberts DKents Hill _ _17____
_ John Goldowski FAlbany Academy _ _17____
_ AJ Casperson DSalisbury _ _17____
_ Mike Grise FBerkshire _ _17____
_ Chris Sauvageau DWinchendon _ _17____
_ Jackson Carroll DAlbany Academy _ _17____
_ Mike Gorham DWinchendon _ _17____
_ Elias Cohen DBerkshire _ _17____
_ Marco Gianconti DBrewster Academy _ _17____
_ George Gatzoulis DBerwick _ _17____
_ Brady Desjardins FBerwick _ _17____
_ Jake Sullivan DSt. Paul's _ _17____
_ Jonne Ijas DVermont Academy _ _18____
_ Jack Barton FCanterbury _ _18____
_ Donte Pierre FKimball Union _ _18____
_ John High FBelmont Hill _ _18____
_ Cole Paredes FGunnery _ _18____
_ Devon Carlstrom DCanterbury _ _18____
_ Josh Wilkins FCanterbury _ _18____
_ Sean Hurley FPomfret _ _19____
_ Max Fleckenstein FNew Hampton _ _19____
_ Chris Verstandig DPomfret _ _19____
_ Bryson Martin DProctor _ _19____
_ Wells Robinson FPomfret _ _19____
_ Alasdair Swett FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Grant Eastwood FKimball Union _ _20____
_ Josh Soucy DNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Matt Richards DSt. George's _ _20____
_ Jesse Pierce FLawrence Academy _ _10____
_ Walker Stevens DWestminster _ _10____
_ Quinn Armstrong FWestminster _ _11____
_ Charlie Flam FWestminster _ _11____
_ Jerry Duckett FHoosac _ _11____
_ Itay Mostovoy FHoosac _ _11____
_ Taisei Akasaka FDTaft _ _11____
_ Ronald Bregante DHoosac _ _11____
_ Maren Lancaster FHoosac _ _11____
_ Jatan Desai DKents Hill _ _11____
_ Shane Coen FTabor _ _12____
_ Noah Kaplan FWestminster _ _12____
_ Jack Bayreuther FHolderness _ _12____
_ Griffin Fillios FCanterbury _ _12____
_ Matt Kramlich FWestminster _ _12____
_ Charlie McFadden DCushing _ _12____
_ Joey Morgan DWorcester Academy _ _12____
_ Carter Giampietro DAndover _ _12____
_ Peter Davies FTaft _ _12____
_ Bobby O'Grady FRoxbury Latin _ _12____
_ Zach Papapetros DWestminster _ _12____
_ Jack Berges FNorthfield Mt. Hermon _ _13____
_ Cal Hade FTrinity-Pawling _ _13____
_ Marcus Eldredge DTrinity-Pawling _ _13____
_ Sam Silich DChoate _ _13____
_ Griffin Delaney DLawrence Academy _ _13____
_ John Garvey DTrinity-Pawling _ _13____
_ Simon-Charles Lafrenniere DHebron _ _13____
_ Patrick Mclean DTaft _ _13____
_ Max Willard DTaft _ _13____
_ Beau Luther FChoate _ _13____
_ Reilly Cepuritis FDHolderness _ _13____
_ Matt Noll FHotchkiss _ _14____
_ Trevor Gittus FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Tom Goguen DBelmont Hill _ _14____
_ Tim Donovan DBB&N _ _14____
_ Cooper Boulanger FHolderness _ _14____
_ Dan Addonizio FBB&N _ _14____
_ Kyle McElhaney FCushing _ _14____
_ Paxton Bunting FHolderness _ _14____
_ John Buckholtz DChoate _ _14____
_ Brian Haywood DHotchkiss _ _14____
_ Reid Shafer DAvon Old Farms _ _14____
_ Matt Hynes DHolderness _ _14____
_ Aidan McAvoy FPortsmouth Abbey _ _14____
_ Chris Aube FAvon Old Farms _ _14____
_ Josh Plumb DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Ryan Schwender FLoomis Chaffee _ _14____
_ Grady Pierce DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Tyler Mudd FDeerfield _ _15____
_ Joe Harney DSt. Sebastian's _ _15____
_ Chris Hibson FLoomis Chaffee _ _15____
_ Mike Kwiecinski DKent _ _15____
_ Cade McLaughlin FKent _ _15____
_ Griffin Barrier FWorcester Academy _ _15____
_ Nick Marciano DKent _ _15____
_ Jake Hoadley FKent _ _15____
_ Nik Karlson FSt. Mark's _ _15____
_ Brendan D'Orio FBrooks _ _15____
_ Ryan Levis DHebron _ _15____
_ Matthew Perryman DKent _ _15____
_ Michael Fisher DSt. Mark's _ _15____
_ Enrico Madlangsakay FHebron _ _16____
_ Henry Hodde FGroton _ _16____
_ Kyle Collins DPingree _ _16____
_ Eric Schiavone FGroton _ _16____
_ Colin Rosato FGroton _ _16____
_ Colin Dineen FAndover _ _16____
_ Mike Murtagh FAlbany Academy _ _16____
_ Aaron Mulligan FGovernor's _ _16____
_ Nate Laliberte FGovernor's _ _16____
_ Kyle Watson FSalisbury _ _16____
_ Matt Sullivan FThayer _ _16____
_ Michael Hughes FProctor _ _16____
_ Noah Kader DGroton _ _16____
_ Hunter Wilson DWilliston Northampton _ _16____
_ Jake McGonagle DPingree _ _16____
_ Nate McShane FBerkshire _ _17____
_ Logan Green FBerkshire _ _17____
_ Wes Gierkink FDexter _ _17____
_ Grant Litchfield DBelmont Hill _ _17____
_ Max O'Brien DBerkshire _ _17____
_ Harry Concannon DBrewster Academy _ _17____
_ Max Fawcett FWinchendon _ _17____
_ Sean Hans FAlbany Academy _ _17____
_ Charlie Weaver FBrewster Academy _ _17____
_ Fitz Frechette FSt. Paul's _ _17____
_ Sean Conlon DAlbany Academy _ _17____
_ Henry Dale DBrunswick _ _17____
_ Joey McColgan FDexter _ _17____
_ Kaleb Rathbun DAlbany Academy _ _17____
_ Keith Moss DExeter _ _17____
_ Oliver Cookson FBerkshire _ _17____
_ Ben McCabe FBrewster Academy _ _17____
_ Adhit Desai DKents Hill _ _17____
_ Charles-Olivier Gagnon DVermont Academy _ _18____
_ Cole Brennan FGunnery _ _18____
_ Tanner Lank FRivers _ _18____
_ Anthony Cafarelli FCushing _ _18____
_ Zachary List DCanterbury _ _18____
_ Hans Forselius FPomfret _ _19____
_ Corey Popowcer DPomfret _ _19____
_ Anders Jonsson FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Zac Borden FSt. George's _ _20____
_ Ryan Matarese DSt. George's _ _20____
_ Cam Jones FSt. George's _ _20____
_ Tom DuPont FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Mason Bull FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Owen Hebert DAlbany Academy _ _17____
_ Mike Lucey FAlbany Academy _ _17____
_ Jason Siedem FAvon Old Farms _ _0____
_ Briggs Gammill FBerkshire _ _3____
_ Jack Marottolo FBerkshire _ _17____
_ Tyler Shelgren FDBerwick _ _17____
_ Owen Borek DBrooks _ _4____
_ Harry Tavlarios FBrunswick _ _16____
_ Cullen Mulhern DCanterbury _ _3____
_ Jake Mullahy DDexter _ _12____
_ Brandon Boulos DGovernor's _ _16____
_ Shayne Alexander DHebron _ _16____
_ Rifat Nassyrov FHoosac _ _9____
_ Gino Antonacci FHotchkiss _ _13____
_ Cam Knowles DKents Hill _ _15____
_ Joey Lalonde Rioux FKents Hill _ _3____
_ Jay Yun FLoomis Chaffee _ _13____
_ Anthony Mandravellos DMiddlesex _ _3____
_ Pavel Akmaev FMiddlesex _ _5____
_ Jack Crowley FMilton _ _12____
_ Jalen Wand FNew Hampton _ _20____
_ Zach Popiel FDNoble & Greenough _ _12____
_ Nick Hemenway DNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Cam Goodrich FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Will Jackson FNorth Yarmouth Academy _ _14____
_ Brian Marinelli FDPingree _ _12____
_ Eddie Girardi DSalisbury _ _15____
_ Gordon Ogden FDSt. George's _ _20____
_ Hudson Ramirez DSt. Mark's _ _15____
_ Jack Hepp DSt. Paul's _ _0____
_ Kevin Moriarty FThayer _ _16____
_ Patrick Ogden DVermont Academy _ _17____
_ Thomas Boisvert FWinchendon _ _17____
_ Dominic Silvestri FWorcester Academy _ _13____
_ Thomas Sheft DBB&N _ _14____
_ Jaxson Roenick FBerwick _ _1____
_ Andon Cerbone FBrunswick _ _11____
_ Daniel Lim DChoate _ _11____
_ Sam Mackenzie DDeerfield _ _11____
_ Wes Turner DGroton _ _5____
_ Ethan Privman FGunnery _ _16____
_ Bobby Wells FGunnery _ _2____
_ Torin Kerstetter FHoosac _ _11____
_ Chen Zadik DHoosac _ _11____
_ Duar Kozhemzharov DHoosac _ _10____
_ Aaron Peroni DMiddlesex _ _12____
_ Brian Glennon FDMilton _ _12____
_ Will Canavan FNoble & Greenough _ _0____
_ Felix-Antoine Lesperence DNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Henry Bergeron FDNorth Yarmouth Academy _ _4____
_ Aleksei Bogdonoff FNorthfield Mt. Hermon _ _14____
_ Jack Berube FPingree _ _12____
_ Harry Connelly DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Zach Gruber FRivers _ _6____
_ Alex Lavigne FDSt. Paul's _ _13____
_ Henry Johnson DTabor _ _7____
_ Brett Collins DThayer _ _14____
_ Brendan Campbell DWorcester Academy _ _9____
_ Ryan Loughran FBB&N _ _14____
_ Cade Alami DBerkshire _ _3____
_ Andy McBurney FBrunswick _ _15____
_ John Burdett DBrunswick _ _15____
_ Martin McDonald FCanterbury _ _17____
_ Tim Kippenberger DCushing _ _18____
_ Matt Brosseau FDeerfield _ _15____
_ Charlie Brigham DExeter _ _17____
_ Dane Whiston FGovernor's _ _16____
_ Jakob Lundstrom FHebron _ _13____
_ Jacob Turenne DHoosac _ _11____
_ Ryan Davis FHoosac _ _11____
_ Greg Ross DHotchkiss _ _14____
_ AJ von Brauchitsch FKent _ _15____
_ Will Pond DKents Hill _ _15____
_ Yanic Boulet FKents Hill _ _13____
_ Michael Amador DLoomis Chaffee _ _15____
_ Ben Goddard DMilton _ _12____
_ Robbie Carpentier DPingree _ _16____
_ Clayton Smith FPingree _ _16____
_ Mike Pratt DPingree _ _11____
_ Matthew Toporowski FSt. Mark's _ _5____
_ Andrew Peloso FVermont Academy _ _15____
_ Peter Sanger DWestminster _ _11____
_ Anthony DeLorenzo FWinchendon _ _17____
_ Tyler Gordon FAvon Old Farms _ _14____
_ Matthew Bulman FBB&N _ _14____
_ Henry Grabowski DBB&N _ _14____
_ Reid Demain FBrewster Academy _ _16____
_ Sam Telsey FBrooks _ _11____
_ Jack McCluskey FCanterbury _ _6____
_ Chase Davis FCushing _ _6____
_ Nick Luzzo FExeter _ _12____
_ Reed Dolph DGunnery _ _18____
_ Atte Aalto FHolderness _ _0____
_ Matthew O'Brien FKent _ _15____
_ Joe Strabley DLoomis Chaffee _ _14____
_ Cole Nye DMiddlesex _ _7____
_ Jes Sikura FMillbrook _ _19____
_ Henry Keohan FMilton _ _12____
_ James O'Connor FDNoble & Greenough _ _17____
_ Will Friedman DNoble & Greenough _ _17____
_ Matthew Shapiro FDNorthfield Mt. Hermon _ _5____
_ Nicholas Ferullo FDPingree _ _16____
_ Luke D'orsi FSt. Mark's _ _15____
_ Liam Murphy DSt. Sebastian's _ _15____
_ Griffin Lincoln FThayer _ _16____
_ Matt Beraldi FTilton _ _6____
_ Owen Dranfield FVermont Academy _ _4____
_ Jordy Nelson FWestminster _ _12____
_ Eli Wheeler DWinchendon _ _16____
_ Brian Lavin FWorcester Academy _ _15____
_ John Tully DWorcester Academy _ _10____
_ Nolan Wolfe DWorcester Academy _ _10____
_ Jacob Lapp DAndover _ _5____
_ Eli Waisburd FBB&N _ _14____
_ Ryan Muse DBerwick _ _17____
_ Ben Heinze DBrooks _ _12____
_ Fritz Wright DBrooks _ _15____
_ Jack Griffin DBrunswick _ _17____
_ Cameron Plants DCanterbury _ _18____
_ Raif Harris FCanterbury _ _4____
_ Frank Viacek DCushing _ _6____
_ Kyle Patton FDeerfield _ _15____
_ Dillon Passero DGovernor's _ _16____
_ Liam Hill FGovernor's _ _5____
_ Nico Bowden DGroton _ _12____
_ Leo Arbitman DKent _ _15____
_ James Belleau FKents Hill _ _17____
_ Matt Ursini DMillbrook _ _19____
_ Liam Copp FNew Hampton _ _3____
_ Chris Pickreign FDNoble & Greenough _ _17____
_ Addison Azar DPomfret _ _19____
_ Finn Weber FPomfret _ _13____
_ Greg Oakes DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Kevin Swan FRoxbury Latin _ _12____
_ Riley Drew DSt. Paul's _ _17____
_ Jack Garvey FThayer _ _15____
_ Joe Bouchard DTilton _ _13____
_ Cam Grillo DTrinity-Pawling _ _13____
_ Victor Musoke FVermont Academy _ _15____
_ Angelo Rassias FWorcester Academy _ _3____
_ Ricky Zhao DAvon Old Farms _ _14____
_ Quinn Serpa FBB&N _ _14____
_ Chris Chen FBB&N _ _14____
_ Hunter Healy FDBrewster Academy _ _14____
_ Jeffery Lumia FCanterbury _ _16____
_ Alex Murtsef DCanterbury _ _16____
_ Andrew Messick FCanterbury _ _12____
_ Gray Betts DExeter _ _11____
_ Kurt Gurkan FExeter _ _15____
_ Nick Wyman FDGroton _ _16____
_ Eric Favreau FHolderness _ _11____
_ Greyson Heinzer FHolderness _ _6____
_ Bauer Ward FHoosac _ _10____
_ Charlie Kerrigan FHotchkiss _ _14____
_ Luca Matts DKent _ _15____
_ James Broderick FLawrence Academy _ _12____
_ Ethan MacDougall DMiddlesex _ _13____
_ Lawrence Kim FMilton _ _12____
_ Toby Oliveira DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Calvin May DRivers _ _1____
_ Kam Miller DRoxbury Latin _ _10____
_ Walker Oberg DRoxbury Latin _ _9____
_ Tom Richter FSalisbury _ _2____
_ James Patrick DSalisbury _ _8____
_ Tony Wang FSt. George's _ _20____
_ David Romaine DThayer _ _16____
_ Parker Gratton FTilton _ _7____
_ Christian Colantonio DTrinity-Pawling _ _13____
_ Garrett Lowry DVermont Academy _ _17____
_ Matt Lewin FWestminster _ _10____
_ Jeffrey Truax FWinchendon _ _10____
_ Bryce Downey FWorcester Academy _ _6____
_ Oliver King DWorcester Academy _ _15____
_ Matt Milotte FWorcester Academy _ _2____
_ Austin Gatesman DAvon Old Farms _ _0____
_ Jack Rorick DBB&N _ _13____
_ Noah Camin DBrooks _ _5____
_ Ryan Leahy FChoate _ _11____
_ Aidan MacRitchie DExeter _ _16____
_ Adar Tulloch FExeter _ _14____
_ Quinn Isenstadt FGroton _ _16____
_ Cole Lehouiller DHolderness _ _12____
_ Ezra Gale FHoosac _ _11____
_ Andrew Esposito FHotchkiss _ _13____
_ Evan Burke FLawrence Academy _ _13____
_ Kyle Oberfeld FMillbrook _ _19____
_ Nate Garrett DMilton _ _12____
_ Will Moore DNoble & Greenough _ _3____
_ Chas Rohde FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Ben Gohh DNorthfield Mt. Hermon _ _16____
_ Luke O'Reilly DPortsmouth Abbey _ _6____
_ Thomas Belcastro DPortsmouth Abbey _ _2____
_ Guerin Liam FSalisbury _ _8____
_ Raianeráhstha Diome-Deer DSt. Paul's _ _17____
_ Jake Peluso FDTabor _ _16____
_ Nolan LaPlante FTrinity-Pawling _ _12____
_ Brady Clark FVermont Academy _ _12____
_ Will Taft FBB&N _ _14____
_ Dana Yesson FBB&N _ _14____
_ Jake Wern FBrewster Academy _ _13____
_ Colin Elliott DBrooks _ _15____
_ Erik Anderson FBrunswick _ _17____
_ Andrew Kessing DCanterbury _ _12____
_ Ryan Sweeney FChoate _ _11____
_ Jake Shapiro FExeter _ _15____
_ Emmett Hoins DGovernor's _ _16____
_ Jayden Baptiste FGunnery _ _10____
_ Justin Kim FHolderness _ _6____
_ Jerry Wang DHolderness _ _1____
_ Cooper O'neil DHoosac _ _11____
_ Jared Lucido FLawrence Academy _ _12____
_ Jimmy Aube FDLoomis Chaffee _ _15____
_ Luke Steele FLoomis Chaffee _ _15____
_ Peter Perry FMilton _ _12____
_ Rhys Jones FDNew Hampton _ _6____
_ Christian DiPietrantonio FNoble & Greenough _ _16____
_ Will Keating FNoble & Greenough _ _17____
_ Noah Cannon FDNorth Yarmouth Academy _ _14____
_ Michael Patterson FNorthfield Mt. Hermon _ _9____
_ Alex Guttman FPomfret _ _15____
_ Brendan Kelly FDPortsmouth Abbey _ _9____
_ Axel Keller DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Will Bruguiere FPortsmouth Abbey _ _6____
_ Tommy Kantaros DRivers _ _4____
_ Archer Newsome FSt. George's _ _20____
_ Jack Marshall FTabor _ _16____
_ Jack Kucharski FTrinity-Pawling _ _13____
_ Ben Huisman DWestminster _ _11____
_ Richard Stefanik FWilliston Northampton _ _14____
_ Gehrig Oppenheimer FWinchendon _ _17____
_ Chase Orr FWorcester Academy _ _14____
_ Joe Levins FWorcester Academy _ _3____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.