February 19, 2019

USA/Canada Hockey Scoring All

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
4 James Mettler DHarvey Jr '01202828562.80
19 Brandon Avezov FPortledge Jr '01132016362.77
3 Sam Lipkin FLa Salle College HS So '03211833512.43
_ Jeremy Wilmer FPortledge _ _13
_ Tyler Lunny FDHarvey _ _4____
_ Michael Casey FLa Salle College HS _ _21____
_ Michael Balzarotti FDelbarton _ _26____
_ Brian Nelson FThe Hun School _ _21____
_ Sammy Ross FHarvey _ _16____
_ Nikita Nesterenko FLawrenceville _ _27____
_ Jacob Ross FHarvey _ _19____
_ Will Lawrence FLandon _ _21____
_ Ryan Giles FLandon _ _21____
_ Liam McLinskey CDon Bosco Prep _ _18____
_ Eddie Evaldi DThe Hun School _ _20____
_ Gabriel Jodoin FWyoming Seminary _ _22____
_ Matt Argentina FThe Hun School _ _19____
_ James Falivene FDelbarton _ _18____
_ Evan Brown FCBA _ _21____
_ Brian Cicero DHarvey _ _15____
_ Tyler Sedlak RWDon Bosco Prep _ _18____
_ Daniel Sambuco FLa Salle College HS _ _21____
_ Matt Manahan FLawrenceville _ _27____
_ Dalton Karl FWyoming Seminary _ _20____
_ Max Pineo FDAustin Prep _ _21____
_ Max Williams FDelbarton _ _25____
_ Hunter Rossi FPortledge _ _13____
_ Joey Graham FLandon _ _21____
_ Louis Akins FBullis _ _12____
_ Aidan McDowell DThe Hun School _ _20____
_ Kyle Contessa FCBA _ _21____
_ Alex Kiviniemi FHill School _ _16____
_ Tommy Krisztinicz FGonzaga College HS _ _11____
_ Ryan Long FHill School _ _24____
_ Brock Weimer FHill School _ _17____
_ Harley Cohen FHarvey _ _20____
_ Luke Baumgartner FHarvey _ _10____
_ Jan Olenginski FDLa Salle College HS _ _21____
_ Felix Turcotte FThe Hun School _ _21____
_ Kurt Bruun FDGonzaga College HS _ _11____
_ Luca Docking FDGonzaga College HS _ _11____
_ Max Thiessen FGonzaga College HS _ _11____
_ Garett Silverman CCBA _ _22____
_ Ville Wilpola DHill School _ _19____
_ Cole Huckins FStanstead College _ _19____
_ Coby Auslander FPrinceton Day School _ _17____
_ Michael Stevens FPortledge _ _14____
_ Joey Sciabarra DPortledge _ _14____
_ Farrell Dinn FGonzaga College HS _ _11____
_ Sean Kilcullen DGonzaga College HS _ _11____
_ Ethan Ouyang FSt. Albans _ _7____
_ Sean Chisholm FStanstead College _ _19____
_ Luke Potter FHarvey _ _15____
_ Matt Brille FLandon _ _14____
_ Lachlan Getz DLawrenceville _ _27____
_ Vitaly Levyy FPortledge _ _13____
_ Dalton Brown FDBullis _ _12____
_ Joe Solimine FAustin Prep _ _21____
_ Gabe Shipper FHill School _ _10____
_ Thomas Schweighardt DDon Bosco Prep _ _18____
_ Mason Marcellus FRice Memorial _ _26____
_ Owen McLaughlin FHill School _ _22____
_ Micah Berger FSt. Albans _ _7____
_ Evan Orloff DSt. Albans _ _7____
_ Smith Mohler FSt. Albans _ _7____
_ Mike Rocco FLawrenceville _ _27____
_ Lapointe Greg FStanstead College _ _19____
_ Andrew Wilson FBullis _ _12____
_ Jake Cohen DLandon _ _20____
_ Sean Ostrowski CBishop O'Connell _ _10____
_ Alex Vouras CBishop O'Connell _ _10____
_ Paulo Meany DMt. St. Joseph's _ _5____
_ Rocco Testa-Basi FGilmour Academy _ _5____
_ Michael Rockovich FHill School _ _19____
_ Logan Heroux DCBA _ _22____
_ Brandon Chabrier DPortledge _ _13____
_ Ty Eastman FPrinceton Day School _ _17____
_ Brendan Mrotchek DThe Hun School _ _20____
_ JH Lages DLandon _ _20____
_ Matthew Sutton FGilmour Academy _ _4____
_ Chris Robinson FMt. St. Joseph's _ _4____
_ Trey Croddick FLawrenceville _ _27____
_ Julien Blouin FRice Memorial _ _26____
_ Jackson Massey FGonzaga College HS _ _11____
_ Patrick Moran FSt. John's Prep _ _18____
_ Christopher Roy FAustin Prep _ _21____
_ Jake Davidson FLandon _ _21____
_ Will Jarrett FLandon _ _21____
_ Nick Khramtsov FLandon _ _21____
_ Aidan Ritter FCalvert Hall _ _7____
_ Jack Irwin FSt. Albans _ _7____
_ Cameron Bauer FNichols _ _7____
_ Matthew Lubin FCalvert Hall _ _7____
_ Pierce Coffman FCalvert Hall _ _7____
_ Nico McCurrach FHill School _ _24____
_ CJ Duvall FHill School _ _24____
_ Andrew Amousse FStanstead College _ _17____
_ Giovanni Crepaldi CCBA _ _20____
_ Maxime Beauchamp LWAcadémie Saint-Louis _ _33____
_ Vincent Maurice FDWyoming Seminary _ _22____
_ Patrick McHugh FCBA _ _22____
_ Douglas Russo FAustin Prep _ _21____
_ Zach McKennelley FSt. John's Prep _ _18____
_ Ned Malolepszy FSt. John's Prep _ _18____
_ Ryan Hart FSt. John's Prep _ _18____
_ Hunter McGee LWDon Bosco Prep _ _18____
_ Jacob Hookman-Vassa DLandon _ _9____
_ Miles Gunty FSt. Albans _ _6____
_ William Welburn DHarvey _ _17____
_ Emma Vinal FBullis _ _11____
_ Devon Devries FStanstead College _ _19____
_ Brendan McCarthy FStanstead College _ _19____
_ Toby Webster FLawrenceville _ _27____
_ Ross Morrison FHill School _ _24____
_ Sullivan Marino FAustin Prep _ _21____
_ Ben Conrod FDelbarton _ _26____
_ JP Nolan DDelbarton _ _26____
_ Damien Carfagna DDon Bosco Prep _ _18____
_ Jack McLaughlin FHill School _ _23____
_ Aidan Cammisa FHarvey _ _20____
_ Evan Rago FDAustin Prep _ _20____
_ Jacob Smith LWBishop O'Connell _ _10____
_ Ethan Baxley DGonzaga College HS _ _10____
_ Ali Buzacott DSt. Albans _ _5____
_ Colt Corpse DGilmour Academy _ _5____
_ Michael Sullivan FGilmour Academy _ _5____
_ Nolan Westlake FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Walter Baumann FGilmour Academy _ _5____
_ Francisco Martinez FGilmour Academy _ _5____
_ Bryan Ayers LWAcadémie Saint-Louis _ _32____
_ Ervin Koshkhou FBullis _ _12____
_ Tyler Kuehl DBullis _ _12____
_ Alexis Landry DThe Hun School _ _21____
_ Matthew Gunty DSt. Albans _ _7____
_ Owen Gonter DNichols _ _7____
_ Alex Tilton FSt. Albans _ _7____
_ Dylan Lugris FNichols _ _7____
_ Ryan Bradley FSt. John's Prep _ _18____
_ Jordan Rose FDLandon _ _18____
_ Josiah Brown DSt. John's Prep _ _18____
_ Nolan Ricci FAustin Prep _ _20____
_ Joshua Scharf FCBA _ _22____
_ Ryder Kunin FWyoming Seminary _ _22____
_ Brendan Ma FWyoming Seminary _ _22____
_ Jack Norton FGonzaga College HS _ _11____
_ Anton Heikari DWyoming Seminary _ _17____
_ Will Cohen DAustin Prep _ _19____
_ Nick Ramsey FThe Hun School _ _21____
_ Olivier Roy CAcadémie Saint-Louis _ _29____
_ Trey Leo FWyoming Seminary _ _22____
_ Felix Desilets FWyoming Seminary _ _22____
_ Matthew Herrick DCBA _ _22____
_ Matt Taylor FSt. John's Prep _ _18____
_ Michael Forgione FDon Bosco Prep _ _18____
_ Jack Riley DSt. John's Prep _ _18____
_ Ethan Till FDBullis _ _12____
_ Spence Evans FDPortledge _ _10____
_ Jack Ahlstrom RWBishop O'Connell _ _10____
_ Ben Gibbons LWBishop O'Connell _ _10____
_ David Parker DLawrenceville _ _27____
_ Zachary Wagnon FCBA _ _21____
_ Félix Soucy FWyoming Seminary _ _21____
_ Joe Thibodeau FAustin Prep _ _21____
_ Ethan Weinstein DLandon _ _21____
_ Kareem Al-Azem DLandon _ _21____
_ Tommy Kenary FLandon _ _19____
_ Tanner Kontir FHill School _ _19____
_ Drew McConaughy FPrinceton Day School _ _17____
_ Frédérick Routhier LWAcadémie Saint-Louis _ _32____
_ Kyle Radimer FLandon _ _15____
_ Gabriele Trigila FRice Memorial _ _26____
_ Colin O'Leary FGonzaga College HS _ _11____
_ Evan Moore FSt. John's Prep _ _18____
_ Spencer Hellinger FDHarvey _ _18____
_ Will Fortescue DDon Bosco Prep _ _18____
_ George Egournov RWBishop O'Connell _ _9____
_ Jason Wang FLawrenceville _ _25____
_ Jordan Dinesman FLandon _ _21____
_ Brady McGrath FAustin Prep _ _21____
_ Fabrizio Mazzarelli FDLa Salle College HS _ _21____
_ Eric Ford FLa Salle College HS _ _21____
_ Mackenzie Miller FRice Memorial _ _21____
_ Finn McCarthy FSt. Albans _ _7____
_ Sean Metzger FCalvert Hall _ _7____
_ Kevin Flock FCalvert Hall _ _7____
_ Ori Imirie DCalvert Hall _ _7____
_ William Châteauvert LWAcadémie Saint-Louis _ _31____
_ Frederic Nicolas FRice Memorial _ _24____
_ Max Samuels DBullis _ _12____
_ Chris Cecila DPrinceton Day School _ _17____
_ Luke Antonacci FDPrinceton Day School _ _15____
_ Danny Mullennex DGonzaga College HS _ _10____
_ Dominic Schimizzi FGilmour Academy _ _5____
_ Leo Bax FGilmour Academy _ _5____
_ Sean Bajadek DMt. St. Joseph's _ _5____
_ Brendan Connell FCalvert Hall _ _5____
_ Nolan Burns FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Sami Kaunisto FGilmour Academy _ _5____
_ Jesse Galassi DGilmour Academy _ _5____
_ Will Robinson FGilmour Academy _ _5____
_ Alexandre St-Onge FAcadémie Saint-Louis _ _33____
_ Anthony Masse CAcadémie Saint-Louis _ _33____
_ Zach Hammond FDDon Bosco Prep _ _18____
_ Jack Gilligan DSt. John's Prep _ _18____
_ James Monahan FDDelbarton _ _26____
_ Mark Darakjy DDelbarton _ _26____
_ Frank D'Ancona FPortledge _ _13____
_ Andrew Budzynski DLa Salle College HS _ _21____
_ Hayden Watson DThe Hun School _ _21____
_ Anthony Persi FWyoming Seminary _ _21____
_ Wade Ashford DHill School _ _24____
_ Ludovik Tardif CAcadémie Saint-Louis _ _8____
_ Ethan Chase FLawrenceville _ _27____
_ Tait Mott FLawrenceville _ _27____
_ Benjamin Potvin DAcadémie Saint-Louis _ _33____
_ Colin Grable DCBA _ _22____
_ Aidan Guinnessey FCBA _ _22____
_ Robert Dubay FGonzaga College HS _ _11____
_ Josh Waters FNorthwood Junior _ _11____
_ Peter Vallebuona DCBA _ _14____
_ Thomas Crawford FAcadémie Saint-Louis _ _31____
_ David Brunner FLa Salle College HS _ _17____
_ Chip Hamlett DPrinceton Day School _ _17____
_ Ray Berezniak DDelbarton _ _26____
_ Paulius Macijauskas FDRice Memorial _ _24____
_ Robert Setteducati FCBA _ _21____
_ Ryan Ackerly FAustin Prep _ _21____
_ Ryan Webb FSt. John's Prep _ _18____
_ Mark Garfinkle FDDon Bosco Prep _ _18____
_ James McCall FThe Hun School _ _18____
_ Alex Allen FPrinceton Day School _ _15____
_ Nicky Wallace FCBA _ _15____
_ Eetu Maki-Soini FRice Memorial _ _12____
_ Harry Aikins DBullis _ _12____
_ Declan Marshall FDHarvey _ _6____
_ Toby Jonson FHill School _ _3____
_ Tim Royse FDelbarton _ _25____
_ CJ Cummings FCBA _ _22____
_ Pietro Baccarin FRice Memorial _ _26____
_ J.R. Cagnassola FDelbarton _ _26____
_ Kieran Kraus DDelbarton _ _26____
_ Kyle Leverone LWBishop O'Connell _ _10____
_ Jérémie Laflamme DAcadémie Saint-Louis _ _10____
_ Garrison O'Donnell DBishop O'Connell _ _10____
_ Carter Thompson LWBishop O'Connell _ _10____
_ Ryan Lenaghan DBishop O'Connell _ _10____
_ Marcus Sang FLawrenceville _ _27____
_ Peter Poulianas DLawrenceville _ _27____
_ Patrick Neiswender DHill School _ _24____
_ Emilio D'Azevedo DAcadémie Saint-Louis _ _28____
_ Collin Kleiser DLa Salle College HS _ _21____
_ Aidan Elkins DAustin Prep _ _14____
_ Ryan Leonard FNichols _ _7____
_ Cameron Ricotta FNichols _ _7____
_ Clifford McKinney DSt. Albans _ _7____
_ Michael Suda DNichols _ _7____
_ Noah Szretter DNichols _ _7____
_ Patrick Brady DNichols _ _7____
_ Ryan Kowalczyk FCalvert Hall _ _7____
_ Alex Lindroos FStanstead College _ _18____
_ Connor Sedlak FDon Bosco Prep _ _18____
_ Douglas McGuire DWyoming Seminary _ _22____
_ Nico Giannetti FGonzaga College HS _ _11____
_ Malik Lansdown DGonzaga College HS _ _11____
_ Matiss Petrovics DRice Memorial _ _26____
_ Will Perry DSt. John's Prep _ _15____
_ Will Schaller FHill School _ _23____
_ Kazuma Matsuo DLawrenceville _ _27____
_ Trevor White DLawrenceville _ _27____
_ Jack Stamp FWyoming Seminary _ _20____
_ Gavin Long FDHill School _ _8____
_ Jorrdan Osafo FMt. St. Joseph's _ _4____
_ Michael Martirano DHarvey _ _4____
_ Philip Rose DAcadémie Saint-Louis _ _33____
_ Zach Baker DLa Salle College HS _ _21____
_ Evan Foulds FDAustin Prep _ _21____
_ Nolan Woudenberg DLa Salle College HS _ _21____
_ Jake Geraci DDon Bosco Prep _ _17____
_ Nolan Ort FPortledge _ _13____
_ Jay Luce DHill School _ _22____
_ Lucas Salas DCBA _ _22____
_ Pierce Phillips FWyoming Seminary _ _22____
_ Jake Howard DDon Bosco Prep _ _18____
_ Will Donato FHill School _ _14____
_ David Kimmel FLa Salle College HS _ _19____
_ Isack Bandu DStanstead College _ _19____
_ Samuel Willets DStanstead College _ _19____
_ Anthony Labonté DAcadémie Saint-Louis _ _19____
_ Richard Hall DStanstead College _ _19____
_ Ethan Hempel DHill School _ _24____
_ Oliver Gignoux DRice Memorial _ _25____
_ Anthony Savignac FRice Memorial _ _25____
_ Connor Dennis DWyoming Seminary _ _20____
_ Jack Farrell DAustin Prep _ _20____
_ Altti Nykanen FBishop's College School _ _15____
_ Olivier Fizet FBishop's College School _ _15____
_ Aidan Bartenfelder FBullis _ _10____
_ Vincent Marra RWBishop O'Connell _ _10____
_ Daniel Koester CBishop O'Connell _ _10____
_ Matt Adams FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Jacob Melisko DGilmour Academy _ _5____
_ Philippe Longchamps LWAcadémie Saint-Louis _ _5____
_ Ryan Schmitz FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Mike Garvin FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Jaron Ketterman FGilmour Academy _ _5____
_ Erv Terwilliger FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Frankie Gregorini FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Dustin Zeigler FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Teemu Paloniemi DGilmour Academy _ _5____
_ Anthony Nestico FGilmour Academy _ _5____
_ Peter Castaldi FCalvert Hall _ _5____
_ Ryan Trott FMt. St. Joseph's _ _5____
_ Yannick Laurent LWAcadémie Saint-Louis _ _31____
_ Tim Fleury FDelbarton _ _26____
_ Nathan Benner FLa Salle College HS _ _21____
_ Bryan Evans FDLa Salle College HS _ _21____
_ Trevor Lundy FAustin Prep _ _21____
_ Ryan Walsh FLa Salle College HS _ _21____
_ Ben Nichols DAustin Prep _ _21____
_ Oscar Smink FLandon _ _16____
_ Frederic Labbe FLawrenceville _ _27____
_ Reid Leibold FNorthwood Junior _ _11____
_ Jack Martino FGonzaga College HS _ _11____
_ Andrew Gilbert DNorthwood Junior _ _11____
_ Daniel Colabufo FNorthwood Junior _ _11____
_ Luke Garner DGonzaga College HS _ _11____
_ Jack Mowrey DGonzaga College HS _ _11____
_ Stephan Gorenlenkov FPrinceton Day School _ _17____
_ Zach Scarpola FSt. John's Prep _ _17____
_ Henry Oliver FHarvey _ _17____
_ David Sherman FPrinceton Day School _ _17____
_ Nick Siciliano FSt. John's Prep _ _17____
_ Henry Gartner FHill School _ _23____
_ Xavier Caron FAcadémie Saint-Louis _ _29____
_ Troy Clement CDon Bosco Prep _ _18____
_ Chase Blazer DLandon _ _18____
_ Alex Corwin FSt. Albans _ _6____
_ Miles Brodey DLawrenceville _ _25____
_ Guillaume Sercia DRice Memorial _ _25____
_ Matthew Johnson FStanstead College _ _19____
_ Kevin Gilfillan FDelbarton _ _26____
_ Jack Benitez DDelbarton _ _26____
_ Alexey Miroshnichenko FHill School _ _13____
_ Keegan Morin FRice Memorial _ _13____
_ Max Schmuckler DThe Hun School _ _20____
_ Emile Alain DWyoming Seminary _ _20____
_ Brandon Leer FLa Salle College HS _ _21____
_ Max Levenberg FLa Salle College HS _ _21____
_ Ryan Ferry FLa Salle College HS _ _21____
_ Sean Keaveney DLa Salle College HS _ _21____
_ Tyler Chenevert DHill School _ _21____
_ Colin McGrath DAustin Prep _ _21____
_ Trent Midura FPortledge _ _14____
_ Spencer Hazen FPortledge _ _14____
_ Gavin McDonald DPortledge _ _14____
_ Liam Schaberg FSt. Albans _ _7____
_ Cormac McCarthy FCalvert Hall _ _7____
_ Hayden Bauer DNichols _ _7____
_ Anderson Grennan FSt. Albans _ _7____
_ Jordan Guigui FNichols _ _7____
_ Jacob Johnson DCalvert Hall _ _7____
_ Bowen Coburn DSt. Albans _ _7____
_ James Cook FSt. Albans _ _7____
_ Louis Gimbert DHill School _ _22____
_ Joshua Dow FBishop's College School _ _15____
_ Trevor Mackles DPrinceton Day School _ _15____
_ Kris Pietroniro FBishop's College School _ _15____
_ Chris Babecki CPrinceton Day School _ _15____
_ Matt Imbriano FDon Bosco Prep _ _15____
_ Kai Berezniak FDelbarton _ _23____
_ Sean Kenny FDon Bosco Prep _ _16____
_ Thomas Auclair LWAcadémie Saint-Louis _ _8____
_ Cooper Corbett RWBishop O'Connell _ _8____
_ Raymond Cartigiano FCBA _ _8____
_ Gibson Linnehan FPrinceton Day School _ _17____
_ Nick Townshend FSt. John's Prep _ _17____
_ Henrik Salonsaari DRice Memorial _ _26____
_ Robby Greenleaf FDon Bosco Prep _ _18____
_ Dimitriy Ignatov FDon Bosco Prep _ _18____
_ Kenny Fogarty FCBA _ _9____
_ Riley McGraw DBishop O'Connell _ _9____
_ Caleb Goudreau FStanstead College _ _19____
_ Xavier Jean-Louis DStanstead College _ _19____
_ Deniro Demarco DAustin Prep _ _19____
_ Bodie Nobes DStanstead College _ _19____
_ Michael Wolff FHarvey _ _20____
_ Jackson Neeb DLandon _ _20____
_ Antoine Lalancette DAcadémie Saint-Louis _ _20____
_ Zach Kandel DThe Hun School _ _20____
_ William Champagne FAcadémie Saint-Louis _ _10____
_ George Anderson FPortledge _ _10____
_ Matthew Shanklin CNorthwood Junior _ _10____
_ Camron Nemati DBishop O'Connell _ _10____
_ Carter Page DHill School _ _22____
_ Jared Lambright DNorthwood Junior _ _11____
_ Jaden Brignoni FRice Memorial _ _11____
_ Stephen Panico LWNorthwood Junior _ _11____
_ Will Arquiett FNorthwood Junior _ _11____
_ Nate Boak DNorthwood Junior _ _11____
_ Cole Leal DNorthwood Junior _ _11____
_ Francis Williamson FWyoming Seminary _ _11____
_ Elijah Devereaux FNorthwood Junior _ _11____
_ Patrik Hjelm FGonzaga College HS _ _11____
_ Weston Batt FNorthwood Junior _ _11____
_ Elizabeth Braun FBullis _ _12____
_ Zach Schumacher DBullis _ _12____
_ Gannon Carroll FLawrenceville _ _25____
_ Ryan Siffringer FDelbarton _ _26____
_ Jacob Schiller DLawrenceville _ _26____
_ Nolan Lee FLawrenceville _ _26____
_ Laurent Bienvenue-Freeman DRice Memorial _ _26____
_ David Zhu DLawrenceville _ _26____
_ Ryan Houle DRice Memorial _ _26____
_ Will Lawson DAustin Prep _ _13____
_ Nick Stevens FPortledge _ _14____
_ Michael English DPortledge _ _14____
_ Sebastien Laquerre DBishop's College School _ _14____
_ Dylan Newitz FPortledge _ _14____
_ Antoine Lefebvre DWyoming Seminary _ _14____
_ Zachary Milone FCBA _ _14____
_ Emile Boivin DBishop's College School _ _15____
_ Ondrej Siba FBishop's College School _ _15____
_ Jacob Bosse FBishop's College School _ _15____
_ Jesse Johnson FBishop's College School _ _15____
_ Ryan Heise FSt. John's Prep _ _16____
_ Justin Sherman DPrinceton Day School _ _17____
_ Birch Gorman DPrinceton Day School _ _17____
_ Josh Cole DSt. John's Prep _ _18____
_ Michael Rubin DDon Bosco Prep _ _18____
_ Blake Chasee FStanstead College _ _19____
_ BJ Roy DStanstead College _ _19____
_ William Ziegler DWyoming Seminary _ _22____
_ Timothy Crane FDWyoming Seminary _ _22____
_ Jason Strollo FDelbarton _ _23____
_ William Wang FLawrenceville _ _23____
_ Zach Woxland FRice Memorial _ _26____
_ Massimo Pietroniro FBishop's College School _ _14____
_ William Cote FBishop's College School _ _6____
_ Joe Solimine FCentral Catholic _ _2____
_ Christian Tsao DGilmour Academy _ _5____
_ Michael Naples FNichols _ _7____
_ Cody Monds FNorthwood Junior _ _11____
_ Julian Mandel FPortledge _ _7____
_ Brandan Bowie FSt. Andrew's College _ _3____
_ Nick Dimatos DThe Hun School _ _15____
_ Neale Mercer FCalvert Hall _ _7____
_ Owen Cornett FCalvert Hall _ _7____
_ Alexandre Dubeau DAcadémie Saint-Louis _ _32____
_ Étienne Gagnon DAcadémie Saint-Louis _ _6____
_ Leo Latvala FBishop's College School _ _6____
_ Robert DiBiasio DCentral Catholic _ _2____
_ Nick Bruno FGilmour Academy _ _5____
_ Tommy Bannister FNorthwood Junior _ _11____
_ Tucker Corwen DPortledge _ _14____
_ Thomas Munro FSt. Andrew's College _ _3____
_ Xavier Henry DSt. Andrew's College _ _3____
_ Genaro Fronduto FSt. John's Prep _ _7____
_ Tyler Shedlock FWyoming Seminary _ _13____
_ Brendan Fielman RWBishop O'Connell _ _10____
_ Nick Komisar FMt. St. Joseph's _ _4____
_ Ryan Rybinski DMt. St. Joseph's _ _5____
_ Kyle Davies DSt. Albans _ _7____
_ Nic Heseltine FCalvert Hall _ _6____
_ Michael Buchman DCalvert Hall _ _7____
_ Anthony Cliche DBishop's College School _ _6____
_ Anthony DeFalco FCBA _ _9____
_ William Winship RWCentral Catholic _ _2____
_ Nick Peters DCentral Catholic _ _2____
_ Aarman Rigby DDelbarton _ _16____
_ Arthur Tsimerman FDon Bosco Prep _ _11____
_ Sasha Jeludev DGilmour Academy _ _5____
_ Layne Siegel FHarvey _ _16____
_ Robbie Maulucci DNichols _ _7____
_ Owen Daniels FNichols _ _7____
_ Fin Ulrick FNorthwood Junior _ _11____
_ Matt Atlas FPortledge _ _8____
_ John Dole FPortledge _ _8____
_ Aidan York DPrinceton Day School _ _15____
_ Jack Bar DSt. Andrew's College _ _3____
_ Evan Brisley FSt. Andrew's College _ _3____
_ Theo Vetere DSt. John's Prep _ _18____
_ Paul Argiriou FThe Hun School _ _21____
_ Sean Joyce DMt. St. Joseph's _ _5____
_ James Baker FSt. Albans _ _7____
_ Mason Gage FCalvert Hall _ _5____
_ Henry Madden FCalvert Hall _ _7____
_ Zach Chason FCalvert Hall _ _7____
_ Andrew Deschenes DBishop's College School _ _15____
_ Zack Morissette DBishop's College School _ _6____
_ Noah Jankowski FCentral Catholic _ _2____
_ Ryan Finneran DCentral Catholic _ _2____
_ Preston Watkiss FDGilmour Academy _ _4____
_ Jake Cremins FHarvey _ _17____
_ Cole Balacek FPortledge _ _9____
_ Jonathan Gagnon FRice Memorial _ _10____
_ Jack Agnew DSt. Andrew's College _ _3____
_ Alec Lovisek FSt. Andrew's College _ _3____
_ Tyler Raposa DSt. John's Prep _ _18____
_ Cole Lopilato FSt. John's Prep _ _17____
_ Todd Northgrave DStanstead College _ _19____
_ Radek Bartl FWyoming Seminary _ _15____
_ Jake Schmelzer DCalvert Hall _ _7____
_ Christian Ford DCalvert Hall _ _6____
_ Markus Carrier DAcadémie Saint-Louis _ _7____
_ Mathys Brassard FBishop's College School _ _6____
_ Sean Brown FCentral Catholic _ _2____
_ Alex Furry FCentral Catholic _ _2____
_ Alec Whipple DDelbarton _ _21____
_ CJ Deluca DLawrenceville _ _25____
_ Ethan Redden FNichols _ _7____
_ Noah Daniels DNichols _ _7____
_ Barrett Ott FDNorthwood Junior _ _11____
_ Steven Lohan DPortledge _ _7____
_ Mark Hillier FSt. Andrew's College _ _3____
_ Matthew Stienburg FSt. Andrew's College _ _3____
_ Hugo Lecavalier FStanstead College _ _15____
_ Joshua Hitesman DBishop O'Connell _ _10____
_ Mac Carter FSt. Albans _ _3____
_ Alexander Wegner FCalvert Hall _ _7____
_ Antonio Mosca DCalvert Hall _ _7____
_ Colby Brooks DCalvert Hall _ _6____
_ Niklas Byman DBishop's College School _ _15____
_ Isaak Brassard FBishop's College School _ _6____
_ Steve Birch DCentral Catholic _ _2____
_ Owen Fowler FCentral Catholic _ _2____
_ Drew Rose DNorthwood Junior _ _11____
_ Ford Matthews FPortledge _ _7____
_ Odin Ford DPortledge _ _14____
_ Kevin Flahive FPrinceton Day School _ _17____
_ Campbell Clarke DSt. Andrew's College _ _3____
_ Grayson Arnott DSt. Andrew's College _ _3____
_ Michael Deforel DStanstead College _ _17____
_ Zach Wellman FThe Hun School _ _21____
_ Scott Cremen DMt. St. Joseph's _ _5____
_ Hanes Rosenau FSt. Albans _ _3____
_ Jack Holland FSt. Albans _ _3____
_ Duncan McDonnell FSt. Albans _ _7____
_ Clayton Cisar DCalvert Hall _ _5____
_ Éli Drapeau-Bélanger DAcadémie Saint-Louis _ _9____
_ Hendrik Laosma FDBishop's College School _ _6____
_ Ray Galasso DCentral Catholic _ _2____
_ Colin Ferris DCentral Catholic _ _2____
_ Brendan Clark FDelbarton _ _3____
_ Adam Teryek FDelbarton _ _11____
_ Matt Esquerre FDon Bosco Prep _ _11____
_ Ash Behshid FDNichols _ _7____
_ Walter Zacher FNichols _ _7____
_ Quentin Mooney FPortledge _ _7____
_ Jack Kugler DPortledge _ _7____
_ Andrew Boland FSt. Andrew's College _ _3____
_ Jesse Wray DLandon _ _2____
_ Clay Bruno DSt. Albans _ _4____
_ William O'Brien FSt. Albans _ _3____
_ Thomas-Alexandre Daigle DAcadémie Saint-Louis _ _11____
_ Maxime Rioux DBishop's College School _ _6____
_ Jack Gray FCentral Catholic _ _2____
_ Andrew Flammia FCentral Catholic _ _2____
_ Trevor Davis FNichols _ _7____
_ Jerkko Ramo CNorthwood Junior _ _11____
_ Christian MacDougall FSt. Andrew's College _ _3____
_ Zack Raposa DSt. John's Prep _ _14____
_ Jeremie Gagnon FStanstead College _ _17____
_ Chris Brake CThe Hun School _ _21____
_ Kellum Foster-Palmer DWyoming Seminary _ _4____
_ Dylan Chun DBishop O'Connell _ _10____
_ Adrian Kabiri FBullis _ _8____
_ Connor Flynn DMt. St. Joseph's _ _5____
_ Connor Walch FCalvert Hall _ _5____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.