March 14, 2019

USA/Canada Hockey All Goaltenders 2018-19

 
#Player NameTeam RosterGRYRMinutesGASavesSV%
33 TJ Semptimphelter Lawrenceville Jr '02 133057732.928
29 Max Cichanowicz Hill School Sr '00 110345473.913
31 Brett Cleaves Delbarton So '03 105931433.933
_ Jackson Cole The Hun School _ _ 720
_ Aidan McCabe La Salle College HS _ _ 815___
_ Robbie Farrell Austin Prep _ _ 858___
_ Thomas Scarfone Stanstead College _ _ 669___
_ Armand Charland Wyoming Seminary _ _ 537___
_ Jake Brown CBA _ _ 633___
_ Nico Gamarra Rice Memorial _ _ 578___
_ Grant Doherty Harvey _ _ 614___
_ Jake Hellinger Harvey _ _ 554___
_ Zach Pare Rice Memorial _ _ 521___
_ Ty Morton Landon _ _ 495___
_ Émile Savoie Académie Saint-Louis _ _ 315___
_ Ben Algett Calvert Hall _ _ 268___
_ Jeremy Siegel Princeton Day School _ _ 435___
_ Jake Essensa St. John's Prep _ _ 541___
_ Jackson Irving St. John's Prep _ _ 507___
_ Max Schwarz Don Bosco Prep _ _ 450___
_ Jack Borek The Hun School _ _ 346___
_ Danick Rodrigue Wyoming Seminary _ _ 384___
_ Max Weinstein Landon _ _ 533___
_ Justin Porrino Portledge _ _ 351___
_ Max Banoun Delbarton _ _ 284___
_ Sean Parker Hill School _ _ 361___
_ Harlan Jackson Gonzaga College HS _ _ 279___
_ Liam Gross La Salle College HS _ _ 296___
_ Peter Pirone Gonzaga College HS _ _ 318___
_ Sebastian Blanc Bullis _ _ 175___
_ Alex Burgess Bullis _ _ 252___
_ Vincent Salgado Portledge _ _ 248___
_ Jack Treiman Lawrenceville _ _ 218___
_ Christophe Beluse Wyoming Seminary _ _ 212___
_ Thomas Heaney CBA _ _ 270___
_ Connor Chruko Mt. St. Joseph's _ _ 144___
_ Max DeLorme St. Albans _ _ 179___
_ David Lee Princeton Day School _ _ 143___
_ Matthew McCarey Bishop O'Connell _ _ 95___
_ Ryan Wilson Northwood Junior _ _ 116___
_ Robbie Nuchereno Nichols _ _ 133___
_ William Savard Académie Saint-Louis _ _ 54___
_ William McEvoy Stanstead College _ _ 104___
_ Pat Zaleski Mt. St. Joseph's _ _ 81___
_ Nick Golis Rice Memorial _ _ 104___
_ Jack MacKinnon Bishop O'Connell _ _ 89___
_ Jack Carney The Hun School _ _ 77___
_ Harrison Guigui Nichols _ _ 44___
_ Jack Farrell Austin Prep _ _ 75___
_ Liam Schaberg St. Albans _ _ 75___
_ Trevor Cooper Bishop's College School _ _ 54___
_ Zach LeTendre Central Catholic _ _ 45___
_ Nicholas Emilio CBA _ _ 78___
_ Ian Kee Bishop O'Connell _ _ 90___
_ Andrew Takacs Gilmour Academy _ _ 45___
_ Andrew MacDonald Austin Prep _ _ 105___
_ Simon Couroux Bishop's College School _ _ 54___
_ Duncan Nichols-Delay Gilmour Academy _ _ 45___
_ Sam Bromberg Bullis _ _ 53___
_ Kevin Rose Don Bosco Prep _ _ 33___
_ Tyler Vosinek Stanstead College _ _ 18___
_ Teddy Lester St. Albans _ _ 15___
_ Brendan Grable Hill School _ _ 7___
_ Eamon O O'Connor St. John's Prep _ _ 3___
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.