February 22, 2017

Holt Conference Hockey Scoring Leaders

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
11 Gunnarwolfe Fontaine FMoses Brown Fr '00242520451.88
15 Dominick Cappadona FPortsmouth Abbey Sr '98212412361.71
17 Drew Nemirow FKingswood-Oxford Sr '9915177241.60
_ Dan Sliney FPortsmouth Abbey _ _21
_ Connor Sweeney FPingree _ _28____
_ Jacob Studley FMoses Brown _ _24____
_ Sean O'Connell FDPingree _ _28____
_ Zack Mitchell FPingree _ _28____
_ Andrew Ray FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Jake Hughes FWorcester Academy _ _25____
_ Jackson Sidford FBerwick _ _28____
_ Mitchell Pelletier FWorcester Academy _ _28____
_ Garth Swason FKingswood-Oxford _ _15____
_ Vito Visconti FPingree _ _28____
_ Patrick Lavin DWorcester Academy _ _28____
_ Derek Muse FBerwick _ _27____
_ Brendan Parent FPingree _ _28____
_ Peter Capone FWorcester Academy _ _28____
_ Ryan Gaulin FDBerwick _ _29____
_ Greg Stohrer FBerwick _ _28____
_ Jack Williams FBerwick _ _27____
_ Tanner Derby DBerwick _ _28____
_ Chris DelMastro FWorcester Academy _ _25____
_ Tyler King FMoses Brown _ _22____
_ Reese Farrell FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Will Daniel FHoosac _ _25____
_ Andrew Keith FNorth Yarmouth Academy _ _20____
_ Brent Rickett FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Matt Plumb FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Byron Welch FBerwick _ _29____
_ Cullen Gustafson FHoosac _ _25____
_ Adam Towey FMoses Brown _ _24____
_ Chris Dowd FBerwick _ _29____
_ Matt McKenna FDPortsmouth Abbey _ _21____
_ Brian Greene DMoses Brown _ _19____
_ Joe Ripa FWorcester Academy _ _26____
_ Antonio Avallone FWorcester Academy _ _28____
_ Shane O'Halloran DWorcester Academy _ _25____
_ Tyler Gaulin FBerwick _ _29____
_ Alex Demin FHoosac _ _25____
_ Richard Rosato FBerwick _ _28____
_ Brennan Flatt FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Jacob Tivey FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Dean Simeone FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Alex Suny DPingree _ _28____
_ Ryan Baker FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Finn Murray FNorth Yarmouth Academy _ _24____
_ Jack Merecki FBerwick _ _29____
_ Andrew Lusignan FHoosac _ _25____
_ Hunter Mahoney FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Dannick Breton FHoosac _ _25____
_ Cole Shelgren DBerwick _ _28____
_ Curtis Birthwright DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Pete Marshall DBerwick _ _29____
_ Felix Anctil DHoosac _ _25____
_ Chase Harrington DMoses Brown _ _24____
_ Jack Steckler FMoses Brown _ _24____
_ Frank Filatto DHoosac _ _25____
_ Luke Dow DMoses Brown _ _24____
_ Christian Dimeglio FPingree _ _28____
_ Dana Nichols DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Zander Lizotte DBerwick _ _27____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.