March 28, 2017

USA/Canada Hockey Scoring All

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
6 Blake Brown FThe Hun School Sr '99232220421.83
15 JJ Harding FAustin Prep Jr '98231824421.83
4 Cam Peritz FPope Francis Sr '98231522371.61
_ Jack Malone FDelbarton _ _29
_ Kyle Mandleur FThe Hun School _ _20____
_ Brandon Picard FHill School _ _28____
_ Louis Finocchiaro FAustin Prep _ _23____
_ Nicholas Cafarelli FAustin Prep _ _23____
_ Ross Mitton FPortledge _ _14____
_ Richard Lyons FAustin Prep _ _23____
_ Mark Benemerito FDelbarton _ _29____
_ Tanner Preston DThe Hun School _ _23____
_ Fred Allaire FWyoming Seminary _ _18____
_ Kyle Hentosh FSt. John's Prep _ _22____
_ Alec Taillon CBishop's College School _ _16____
_ Andrew Bosland FDelbarton _ _29____
_ Matthew Mutkoski FHarvey _ _21____
_ David Hill FHill School _ _26____
_ Cian Keohane FHarvey _ _23____
_ Jude Brower DHarvey _ _23____
_ William Winship RWCentral Catholic _ _20____
_ Joshua Stanley FBishop's College School _ _16____
_ Kaiden Tubbert FBridgton Academy _ _6____
_ Eric Lester FCentral Catholic _ _25____
_ Corey Andonovski FSt. Andrew's College _ _48____
_ Nick Siffringer FDelbarton _ _29____
_ Dawson Mercer FBishop's College School _ _16____
_ Morgan Barron FSt. Andrew's College _ _41____
_ Tsubasa Konishi FDon Bosco Prep _ _10____
_ Sean Brown FCentral Catholic _ _25____
_ Danny Colon FDelbarton _ _29____
_ Cam Hillis FSt. Andrew's College _ _48____
_ Tyler Coffey FPrinceton Day School _ _16____
_ Goulet Marc-Antoine FAcadémie Saint-Louis _ _43____
_ Brian Carrabes FSt. John's Prep _ _22____
_ Tyler Paquette FHill School _ _28____
_ Lucas Thorne FSt. Andrew's College _ _48____
_ Dean DiFazio FCBA _ _23____
_ Spence Evans FDPortledge _ _15____
_ Micky Burns FDon Bosco Prep _ _10____
_ Jeffrey Chen CRye Country Day _ _6____
_ Simon Isabelle FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Kevin Urquhart FAustin Prep _ _23____
_ Corey Clifton CCBA _ _22____
_ Ryan Farrow FSt. John's Prep _ _22____
_ Jon Tavella FPope Francis _ _22____
_ Thomas Kramer FBC High _ _21____
_ CJ Duvall FHill School _ _28____
_ Gilford Daley FHill School _ _28____
_ Alex Maffeo FAustin Prep _ _23____
_ Brendan Nehmer FPope Francis _ _23____
_ Derek Contessa RWCBA _ _22____
_ Salamon Nicholas FStanstead College _ _20____
_ Tyler Sedlak FDon Bosco Prep _ _10____
_ Thomas Manty FCentral Catholic _ _24____
_ Zachary Bennett DBishop's College School _ _16____
_ Danny O'Connell FBC High _ _21____
_ Dumas Zacharie FAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Regan Kimens FSt. Andrew's College _ _48____
_ Charles-Antoine Rousseau FWyoming Seminary _ _18____
_ Jesse LeFebvre FRye Country Day _ _6____
_ Will Dodge CRye Country Day _ _6____
_ Makem Demers FPope Francis _ _23____
_ Nicolas Dietrich FDCBA _ _23____
_ Trevor Crawford FPope Francis _ _20____
_ Ryan McLinsky FDon Bosco Prep _ _10____
_ Jalen Kaplan DDelbarton _ _29____
_ John Cernero RWCBA _ _23____
_ Buster Larsson FStanstead College _ _22____
_ Alexander Lazier FWyoming Seminary _ _17____
_ Ian Zyvith FPrinceton Day School _ _21____
_ Russell Friedman FPrinceton Day School _ _21____
_ Hunter Macy DDelbarton _ _29____
_ Troy Ladka FBC High _ _20____
_ Ryan Lisk FPrinceton Day School _ _20____
_ Jacob King DPope Francis _ _23____
_ Johansson Eric FStanstead College _ _19____
_ Jack Mascali FPrinceton Day School _ _22____
_ Coby Auslander FPrinceton Day School _ _22____
_ Timmy Grable DCBA _ _22____
_ Scotty Osani FPortledge _ _11____
_ Michael Gordon DDelbarton _ _29____
_ Richard Zemanek DWyoming Seminary _ _18____
_ Steve Senese FNichols _ _14____
_ Aidan Curran FAustin Prep _ _23____
_ Nicholas Lidondici FCBA _ _23____
_ Will Egbert CCBA _ _23____
_ Colby Audette FRice Memorial _ _36____
_ Tyler Lunny FDHarvey _ _19____
_ Liam Stagg FStanstead College _ _22____
_ Charles Stahley FCentral Catholic _ _25____
_ Pito Walton DLawrenceville _ _28____
_ Ville Wilpola DHill School _ _28____
_ Logan Stanislas FRice Memorial _ _36____
_ James Sexton FBC High _ _21____
_ Filip Steussloff FBishop's College School _ _15____
_ Jack Kissell FRye Country Day _ _6____
_ Maverick Marcoux FAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ John D'Aniello LWCBA _ _23____
_ Jeremy Reiser DPope Francis _ _23____
_ Alex Kiviniemi FHill School _ _28____
_ Marshall Warren DPortledge _ _14____
_ Tim Usalis DSt. John's Prep _ _22____
_ Gabriel Picard FBishop's College School _ _16____
_ Pascal Valcourt CBishop's College School _ _16____
_ Justin Collins FMalden Catholic _ _8____
_ Thomas Albert FMalden Catholic _ _8____
_ Bayard Hall DDelbarton _ _29____
_ Tony Levesque FHill School _ _26____
_ Sal Kacoyannakis FPope Francis _ _23____
_ Ian MacLean FSt. Andrew's College _ _48____
_ Jared Katz FLawrenceville _ _25____
_ Noah Jankowski FCentral Catholic _ _25____
_ Matty Tighe FSt. John's Prep _ _22____
_ Musa Ibrahim FHarvey _ _22____
_ Eddie Evaldi FThe Hun School _ _24____
_ Ryan Campbell DBC High _ _21____
_ Geoffrey Fizet FBishop's College School _ _14____
_ Nick Mauriello FPortledge _ _14____
_ Matt Gasuik FNichols _ _14____
_ Dylan Roebuck FWyoming Seminary _ _18____
_ Kyle Contessa FCBA _ _22____
_ Nicolas Peturolo DPrinceton Day School _ _17____
_ Oula Suutarinen FRice Memorial _ _36____
_ Michael Ball FBC High _ _21____
_ Sean Healy DBC High _ _21____
_ Brian Wiles FPope Francis _ _23____
_ Liam Noonan CCBA _ _23____
_ Mathew Sacco FAustin Prep _ _23____
_ Sean Heffron FAustin Prep _ _23____
_ Michael Balzarotti FDelbarton _ _29____
_ Matt Manahan FLawrenceville _ _29____
_ Ryan O'Connell DSt. Andrew's College _ _47____
_ Christian Kukas DSt. John's Prep _ _22____
_ Paul Edson DSt. John's Prep _ _20____
_ Olivier Besnard FBishop's College School _ _16____
_ Tyler Nielsen FDon Bosco Prep _ _10____
_ CJ McGee DDon Bosco Prep _ _10____
_ Alexander Jeanjean FBridgton Academy _ _6____
_ Jeffrey Kopek FNichols _ _6____
_ Lucas Herrmann FNichols _ _6____
_ Kade Kaminski FBridgton Academy _ _6____
_ Austin Roy FBridgton Academy _ _6____
_ Joey Lalonde-Rioux FAcadémie Saint-Louis _ _6____
_ Tim Glynn FBridgton Academy _ _6____
_ Nikita Nesterenko FLawrenceville _ _29____
_ Joseph Biddle DCentral Catholic _ _25____
_ Matthew MacDougal FSt. Andrew's College _ _48____
_ Noah Lugli DSt. Andrew's College _ _48____
_ Joe Dragon FBC High _ _21____
_ Shawn Thomson FSt. John's Prep _ _21____
_ Michael Stevens FPortledge _ _15____
_ Jay Luce DHill School _ _28____
_ Alexander McLean FHarvey _ _13____
_ Evan McIntyre DSt. Andrew's College _ _48____
_ Billy Fairweather FSt. John's Prep _ _22____
_ Eric Sherman DPrinceton Day School _ _20____
_ Nicholas Iliopoulos CWyoming Seminary _ _18____
_ Tyler Wilson FPope Francis _ _18____
_ Olivier Fizet FBishop's College School _ _16____
_ Philippe Morin FDAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Sam Weber DCBA _ _23____
_ Blake Graham FBC High _ _21____
_ Jack Millar DNichols _ _14____
_ Cole Donhauser FNichols _ _14____
_ Gros-Louis Dewatha FAcadémie Saint-Louis _ _40____
_ Nicholas Canade FSt. Andrew's College _ _48____
_ Paulius Macijauskas FDRice Memorial _ _36____
_ Jonathan Caux FCentral Catholic _ _24____
_ Steve Bray FLawrenceville _ _29____
_ John McCuen FLa Salle College _ _17____
_ David Sacco FSt. John's Prep _ _22____
_ Keith Asplundh FPrinceton Day School _ _22____
_ Isaac Emon FSt. Andrew's College _ _45____
_ Laquerre Sébastien DAcadémie Saint-Louis _ _45____
_ Adrian Nabuurs DSt. Andrew's College _ _45____
_ James Falvine FDelbarton _ _25____
_ Kyle DePalma DThe Hun School _ _20____
_ Austin Master FLa Salle College _ _15____
_ Liam McLinskey FDon Bosco Prep _ _10____
_ Peter Burke DLawrenceville _ _28____
_ Maxime Dumas DAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Brian Cicero DHarvey _ _23____
_ Scott Mueller DRice Memorial _ _36____
_ Marc-Antoine Sauve FWyoming Seminary _ _18____
_ Matt Fox FBC High _ _21____
_ Mikey Adamson DBC High _ _21____
_ Patrick Harrington FDelbarton _ _29____
_ Liam Fitzgerald DThe Hun School _ _24____
_ Jack McDonough FLa Salle College _ _16____
_ Joseph Mancuso FLa Salle College _ _16____
_ Antoine De la Fontaine FBishop's College School _ _16____
_ Nick DiLisi FWyoming Seminary _ _16____
_ Joe Guarino FMalden Catholic _ _8____
_ Brendan Maloney DMalden Catholic _ _8____
_ Gagnon Gabriel FAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Chip Hamlett DPrinceton Day School _ _19____
_ Joe Bevere FSt. John's Prep _ _22____
_ Brian Nelson FThe Hun School _ _22____
_ Jake Thain DAustin Prep _ _22____
_ Aleksi Talvikunnas FRice Memorial _ _36____
_ Matthew McKim FSt. Andrew's College _ _48____
_ Michael Klein FLa Salle College _ _17____
_ Tyler Pohlig DLa Salle College _ _17____
_ Joey Salvon DPope Francis _ _23____
_ Jake Neeb FLawrenceville _ _26____
_ Ryder Griffith FLawrenceville _ _29____
_ Jack Maguire FDelbarton _ _29____
_ Luke St. John DSt. Andrew's College _ _48____
_ Jack Chapel FThe Hun School _ _24____
_ Matthew Lane FCentral Catholic _ _24____
_ Matthew Poulin DCentral Catholic _ _24____
_ Cade McLaughlin FPrinceton Day School _ _21____
_ Ty Eastman FPrinceton Day School _ _21____
_ Tyler Birch FPrinceton Day School _ _21____
_ Michael Grant FBC High _ _21____
_ Axel Arnred DStanstead College _ _18____
_ Julien Houde FWyoming Seminary _ _18____
_ George Weiner DDon Bosco Prep _ _9____
_ Frank Tedeschi DRye Country Day _ _6____
_ Bryan Bylsma FNichols _ _6____
_ Seiji Martone FBridgton Academy _ _6____
_ Hayden Mathias FBridgton Academy _ _6____
_ Ryan Galvin FBridgton Academy _ _6____
_ Matt Keohane FBC High _ _3____
_ Brett Reed FGilmour Academy _ _28____
_ Nick Hawkins FGilmour Academy _ _28____
_ Ryan Long FHill School _ _28____
_ Will McHenry FSt. Andrew's College _ _47____
_ Max Pineo FDAustin Prep _ _22____
_ Evan Szabo FPrinceton Day School _ _22____
_ Gianluca Travia DPrinceton Day School _ _22____
_ Ben Essensa DSt. John's Prep _ _22____
_ Michael Martirano DHarvey _ _19____
_ Sam Schluter FThe Hun School _ _19____
_ Robert Cranston DSt. Andrew's College _ _48____
_ Lemieux Anthony DAcadémie Saint-Louis _ _45____
_ Max Willard FDPortledge _ _13____
_ Vitaly Levyy FPortledge _ _13____
_ Juuso Koopikka DRice Memorial _ _36____
_ Evan Rago FDAustin Prep _ _23____
_ Spencer Stewart DPope Francis _ _23____
_ Andrew Amousse FStanstead College _ _20____
_ Azzaro Tinling FStanstead College _ _20____
_ Guillaume Hebert FThe Hun School _ _24____
_ Steve Birch DCentral Catholic _ _24____
_ Michael Rockovich FHill School _ _28____
_ Daniel Menges FGilmour Academy _ _28____
_ Sean McDonough FBC High _ _21____
_ Matt Lakus FBC High _ _21____
_ Matthew O'Rourke FCentral Catholic _ _25____
_ Landon Krekorian DCentral Catholic _ _25____
_ Conor McDonough FLawrenceville _ _29____
_ Mohammed Diakite FLawrenceville _ _29____
_ Kevin Lombardi FNorthwood Junior _ _22____
_ Peter Shannon DPrinceton Day School _ _22____
_ Felix Cote FSt. Andrew's College _ _48____
_ Luke Baumgartner FHarvey _ _15____
_ Feldman Samuel FStanstead College _ _19____
_ Antoine Lefebvre FDAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Frédérick Labbé FAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Brian Campbell FPope Francis _ _23____
_ Sullivan Marino FAustin Prep _ _23____
_ Lauri Pajari FGilmour Academy _ _28____
_ Jake Colosanti FGilmour Academy _ _28____
_ Nick Aubry FThe Hun School _ _24____
_ Alexander Appel DHarvey _ _24____
_ Jake Hutchison FDHill School _ _24____
_ Justin Dalton FSt. John's Prep _ _20____
_ Tanner Tarbell FStanstead College _ _20____
_ Moore Tyson FStanstead College _ _20____
_ Dylan Arnold DAustin Prep _ _16____
_ Philip Rioux DBishop's College School _ _16____
_ David Mester FLa Salle College _ _16____
_ Cedric Matte DBishop's College School _ _16____
_ Michael Joyce DAustin Prep _ _16____
_ Matt Yianacopolus DMalden Catholic _ _8____
_ Ryan Noonan FMalden Catholic _ _8____
_ Nick Foderaro DCentral Catholic _ _25____
_ Harley Cohen FHarvey _ _21____
_ Maverick Woods FBC High _ _21____
_ Evan DeLano DBC High _ _21____
_ Tom Elia DNichols _ _13____
_ Beck Avery-Dyjack FPope Francis _ _13____
_ Michael Cooper FCentral Catholic _ _22____
_ Eli Panter FThe Hun School _ _22____
_ KJ Sarni DSt. John's Prep _ _22____
_ Antoine Lemay DAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Matt Ashe DPope Francis _ _18____
_ Shon-Olivier Roy FStanstead College _ _18____
_ Alexander Sabourin DWyoming Seminary _ _18____
_ Gabriel Belanger DWyoming Seminary _ _18____
_ Cameron Stanisewski FCentral Catholic _ _23____
_ Will Hilfiker FDCBA _ _23____
_ Ryan Tierney DCBA _ _23____
_ Chad Schneider DCBA _ _23____
_ Donny Dickens FGilmour Academy _ _28____
_ Rory Callihan FGilmour Academy _ _28____
_ Ethan Hempel DHill School _ _28____
_ Wade Ashford DHill School _ _28____
_ Brandon Hausler FNichols _ _14____
_ Brandon Chabrier DPortledge _ _14____
_ Peter Regan FLawrenceville _ _29____
_ Evan DiGiovanni FCentral Catholic _ _25____
_ Ray Galasso DCentral Catholic _ _25____
_ Connor Santos DAustin Prep _ _20____
_ Connor French FPrinceton Day School _ _20____
_ Declan Conway DPortledge _ _15____
_ Seiho Jin FDon Bosco Prep _ _10____
_ Toby DiPaolo FDon Bosco Prep _ _10____
_ Tristan Frese DDon Bosco Prep _ _10____
_ Robert Filaski FDon Bosco Prep _ _10____
_ Zach Prive FRice Memorial _ _36____
_ Alex Preston FRice Memorial _ _36____
_ Vincent Petrone FHill School _ _26____
_ James McCall FThe Hun School _ _21____
_ Brian Frister DPrinceton Day School _ _21____
_ Brendan Clark FDelbarton _ _21____
_ Michael Semenza DWyoming Seminary _ _16____
_ Tristan Bidaux FWyoming Seminary _ _16____
_ Keith Goldberg FThe Hun School _ _16____
_ Jack Gray FCentral Catholic _ _22____
_ Collin Hurley FCBA _ _22____
_ Dan Frey FSt. John's Prep _ _22____
_ Joshua Dow FBishop's College School _ _11____
_ Kyle Warren FGilmour Academy _ _28____
_ Kurt Reger DHill School _ _28____
_ Sam Muehlbronner FLa Salle College _ _17____
_ Ryan Baker DLa Salle College _ _17____
_ Michael DalFarra FLa Salle College _ _17____
_ PJ Breslow FLa Salle College _ _17____
_ Hayden Watson DThe Hun School _ _17____
_ Philibert Benoit FAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Garett Silverman CCBA _ _23____
_ Slava Nigmatullin FDRice Memorial _ _36____
_ Matiss Petrovics DRice Memorial _ _36____
_ Sam Mackenzie DRice Memorial _ _36____
_ Ross Morrison FHill School _ _24____
_ Griffin Ferrara FThe Hun School _ _24____
_ Jacob Ledson DSt. Andrew's College _ _24____
_ Zach Reiser DPope Francis _ _18____
_ Sean McLean FBridgton Academy _ _6____
_ Shane Holmes FDRye Country Day _ _6____
_ Brian Quinn DBridgton Academy _ _6____
_ Tanner McFarren FBridgton Academy _ _6____
_ Brad Saklad FBridgton Academy _ _6____
_ Alex Berger DRye Country Day _ _6____
_ Aaron Partridge DNichols _ _6____
_ Liam McLane CRye Country Day _ _6____
_ Liam Doran FBridgton Academy _ _6____
_ Spencer Johnson FBridgton Academy _ _6____
_ Cam Belanger FBridgton Academy _ _6____
_ Chris Brown DRye Country Day _ _6____
_ Isaac Sacks FRye Country Day _ _6____
_ Will Massaro FDRye Country Day _ _6____
_ JJ Szlavik FDHill School _ _19____
_ Jake Robertson FLawrenceville _ _19____
_ Kelly McMorrow DHarvey _ _19____
_ Lapointe Greg FStanstead College _ _20____
_ Ryan Crawford FDPope Francis _ _20____
_ Joey Corcoran FThe Hun School _ _20____
_ Jack Sullivan DGilmour Academy _ _27____
_ Nick Bruno FGilmour Academy _ _28____
_ Nick Hahn DDelbarton _ _28____
_ Kazuma Matsuo DLawrenceville _ _28____
_ Justin King DGilmour Academy _ _28____
_ Andrew Nestle DDelbarton _ _28____
_ Andrew McDonough DBC High _ _21____
_ Matt Clark DLa Salle College _ _14____
_ Hendrick Laosma DBishop's College School _ _7____
_ Dionne William FAcadémie Saint-Louis _ _36____
_ Simon Morberg FNorthwood Junior _ _22____
_ Tim Royse FDelbarton _ _22____
_ Sean Bunting FNorthwood Junior _ _22____
_ Kevin Zhang FHarvey _ _15____
_ Chris Cecila DPrinceton Day School _ _15____
_ Dillon Foster FPope Francis _ _15____
_ Ryan Deas FWyoming Seminary _ _15____
_ Leclerc Félix FAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Joshua Duarte DAustin Prep _ _23____
_ Blake Vastola DCBA _ _23____
_ Jesper Peltonen DNorthwood Junior _ _47____
_ Aleksi Peltonen FNorthwood Junior _ _47____
_ Nicholas Cormier DBishop's College School _ _16____
_ Tom Price FBishop's College School _ _16____
_ Tyler Hungerbuhler FBishop's College School _ _16____
_ Henry Reznick FMalden Catholic _ _8____
_ Timothy Matthews FMalden Catholic _ _8____
_ John Campomenosi DDon Bosco Prep _ _8____
_ CJ Deluca DLawrenceville _ _8____
_ St-Pierre Eliott DAcadémie Saint-Louis _ _42____
_ Sean Clifton FLa Salle College _ _17____
_ Eric Pica DSt. John's Prep _ _17____
_ Henry Kaechelin FLa Salle College _ _17____
_ Jack Bar DSt. Andrew's College _ _18____
_ Jack Tamburro FDelbarton _ _9____
_ Ryan Candia FGilmour Academy _ _28____
_ Jack Richards FDAustin Prep _ _19____
_ Nick Day FPrinceton Day School _ _20____
_ Axel Cote DStanstead College _ _20____
_ Chasse Dayne DStanstead College _ _20____
_ Aidan Cammisa FHarvey _ _20____
_ Wei Wu FThe Hun School _ _10____
_ Graham Garlasco FDon Bosco Prep _ _10____
_ Will Fortescue DDon Bosco Prep _ _10____
_ Michael Chris FDon Bosco Prep _ _10____
_ Brian Nadeau DSt. John's Prep _ _21____
_ Niko Pasciuto DCentral Catholic _ _21____
_ Luke Damiano FNorthwood Junior _ _22____
_ Evan Beers DSt. John's Prep _ _22____
_ Sam DiBitetto FNorthwood Junior _ _22____
_ Matt Nardone FSt. John's Prep _ _22____
_ Anthony Aureliano FPortledge _ _11____
_ Boissonneault Pavel DAcadémie Saint-Louis _ _11____
_ Jack Goodman DPortledge _ _11____
_ Jack Dugan FNorthwood Junior _ _47____
_ Keegan Morin FRice Memorial _ _36____
_ Jesper Hedefur FDRice Memorial _ _36____
_ Oliver Gignoux DRice Memorial _ _36____
_ Jake O'Dowd DThe Hun School _ _24____
_ Nolan Ort FPortledge _ _12____
_ Tom Barbati DSt. John's Prep _ _12____
_ George Anderson FPortledge _ _12____
_ Trevor White FLawrenceville _ _12____
_ Max Williams FDelbarton _ _25____
_ Travis DeBruyn FHill School _ _26____
_ Toby Webster FLawrenceville _ _26____
_ Valtteri Virta FWyoming Seminary _ _13____
_ Hubert Bournival DWyoming Seminary _ _13____
_ Riley Schmidt DHill School _ _28____
_ Adam Hawkins DNichols _ _14____
_ Connor Zak FNichols _ _14____
_ Spencer Hazen FPortledge _ _14____
_ William Wang FLawrenceville _ _14____
_ Connor Burke FDDelbarton _ _15____
_ Jack Schwartz DPortledge _ _15____
_ François-Alexandre Côté FAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Nicholas Ormon DNorthwood Junior _ _47____
_ Cole Lehouiller DRice Memorial _ _34____
_ Ryan Diegel DLa Salle College _ _17____
_ Connor Casey FLa Salle College _ _17____
_ Morin Kyle FDStanstead College _ _17____
_ Ethan Lamond DLa Salle College _ _17____
_ Mike Redican FLa Salle College _ _17____
_ Frank Fortin FStanstead College _ _17____
_ Karen Davtyan DStanstead College _ _19____
_ Christopher Dedeyan DStanstead College _ _20____
_ Ryan Hart FSt. John's Prep _ _20____
_ Alex Newhook FSt. Andrew's College _ _20____
_ Faucher Olivier FStanstead College _ _20____
_ Trevor Grasby DStanstead College _ _20____
_ Owen Callow DBC High _ _21____
_ PJ Donahue DBC High _ _21____
_ Christian DiCesare DNorthwood Junior _ _22____
_ Nick Delaney FPope Francis _ _22____
_ Alec Trabattoni FCBA _ _22____
_ Anthony DiCesare DNorthwood Junior _ _22____
_ Thomas Munro FSt. Andrew's College _ _23____
_ Wyatt Wilmshurst FNorthwood Junior _ _47____
_ Andrew Kapell FDLawrenceville _ _25____
_ Tristan Duncan DLawrenceville _ _25____
_ Tim Lopez FGilmour Academy _ _26____
_ Eric Malcarney FDGilmour Academy _ _28____
_ George Cangiano FLawrenceville _ _28____
_ Joseph Saracena DGilmour Academy _ _28____
_ Liam Gentile DGilmour Academy _ _28____
_ Blais Mathias DAcadémie Saint-Louis _ _46____
_ Kaden Pickering FNorthwood Junior _ _47____
_ Mustakallio Kalle DStanstead College _ _20____
_ John Quinn FBridgton Academy _ _6____
_ Thomas McLaughlin DThe Hun School _ _3____
_ Charlie Carlson FNichols _ _14____
_ Zach Hiken FDRye Country Day _ _6____
_ Seb Wallach FHarvey _ _18____
_ Max Lesnikov FHill School _ _17____
_ Gustaf Arfelt FDNorthwood Junior _ _22____
_ Ray Donovon FBridgton Academy _ _6____
_ Mark Garfinkel DDon Bosco Prep _ _10____
_ Dan Bowen DBridgton Academy _ _6____
_ Zach Gannon DNichols _ _5____
_ Jack Gilligan DSt. John's Prep _ _11____
_ Thomas Reid DDon Bosco Prep _ _10____
_ David Zhu DLawrenceville _ _27____
_ John Papandrea FDon Bosco Prep _ _10____
_ Nikolai Bazhenow FMalden Catholic _ _8____
_ Etienne Lachance-Perrault FWyoming Seminary _ _7____
_ Dylan Lugris FNichols _ _5____
_ Joe Maguire FLa Salle College _ _13____
_ Michael Klass DPortledge _ _13____
_ Ryan Brand DBridgton Academy _ _6____
_ Éli Drapeau-Bélanger DAcadémie Saint-Louis _ _2____
_ Gage Chenard FBridgton Academy _ _6____
_ James Lambert FDRye Country Day _ _6____
_ Gabriel Lamothe FAcadémie Saint-Louis _ _1____
_ Vijami Kanerva DNorthwood Junior _ _22____
_ Liam Kane DLa Salle College _ _14____
_ Robert Hollander DPope Francis _ _14____
_ Tristan Plummer DBridgton Academy _ _6____
_ Brian Alvarado FHarvey _ _19____
_ Shane McGrath DNorthwood Junior _ _22____
_ Patrick Callahan FNorthwood Junior _ _22____
_ Jack McLaughlin FDHill School _ _14____
_ Harrison Baker DLa Salle College _ _16____
_ Jake Giannone FDPortledge _ _4____
_ TJ Schwerghardt DDon Bosco Prep _ _7____
_ Cameron Arrigo DMalden Catholic _ _8____
_ Jack Birchenough FRye Country Day _ _6____
_ Liam Sullivan DBridgton Academy _ _6____
_ Patrick Brady DNichols _ _5____
_ Brian Yang DRye Country Day _ _6____
_ Anton Sporre FDNorthwood Junior _ _22____
_ Cole Balacek FPortledge _ _7____
_ Jason Wang DLawrenceville _ _28____
_ Cole Gagne FBridgton Academy _ _6____
_ Jack Sullivan DMalden Catholic _ _8____
_ Manyl Boudjeltia FRice Memorial _ _36____
_ Tim Rye FBridgton Academy _ _6____
_ Lucas Fromen FNichols _ _6____
_ Jake Oddi FRye Country Day _ _6____
_ Mark McNiven FBridgton Academy _ _6____
_ Colin Nestor FMalden Catholic _ _8____
_ Mathieu Chateauvert DBridgton Academy _ _6____
_ Michael Dunderdale DBC High _ _20____
_ Brendan Reed FCBA _ _22____
_ Tommy Bannister FNorthwood Junior _ _21____
_ Ryan Siffringer FDelbarton _ _16____
_ Nolan Shaw FBridgton Academy _ _6____
_ Harrison Kadish DRye Country Day _ _6____
_ Connor Dennis FDWyoming Seminary _ _16____
_ Ethan Bartlett DNorthwood Junior _ _21____
_ Sam Lau DGilmour Academy _ _28____
_ Sean Wrenn FMalden Catholic _ _8____
_ Alec Whalen DBridgton Academy _ _6____
_ Jayden Mrakic FGilmour Academy _ _28____
_ Chris Morrison FNichols _ _14____
_ Niklas Goulet DRye Country Day _ _6____
_ Joshua Moses DWyoming Seminary _ _11____
_ Clay Geuss DBridgton Academy _ _6____
_ Tomas Mashtaler DBridgton Academy _ _6____
_ Jake Rosner FWyoming Seminary _ _11____
_ Ariel Kapulkin FBridgton Academy _ _6____
_ John Adragna FMalden Catholic _ _8____
_ Joe Cortese FPortledge _ _4____
_ Lachlan Getz DLawrenceville _ _27____
_ Cam Delvalle FMalden Catholic _ _8____
_ Jack Piersiak DBridgton Academy _ _6____
_ Michael-Anthony Deslauriers DWyoming Seminary _ _17____
_ Mavrick Girard FAcadémie Saint-Louis _ _0____
_ Zach Baker DLa Salle College _ _17____
_ Logan Dapprich DPope Francis _ _9____
_ Charles Ritter FPortledge _ _14____
_ Remi Veilleux DBridgton Academy _ _6____
_ Jack Stamp FWyoming Seminary _ _5____
_ Cédrick Paradis FAcadémie Saint-Louis _ _5____
_ Kieran Kraus DDelbarton _ _5____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.