March 14, 2017

New England Prep Hockey Scoring All 2016-17

 
#PlayerPOSTeam RosterGRYRGPGoalsAssistsPointsPPG
2 Reilly Walsh DProctor Sr '99303039692.30
9 Jay O'Brien CThayer Jr '99302441652.17
22 Casey Carreau FThayer Sr '98302338612.03
_ Philippe Gilmour FHebron _ _30
_ Matthew Fawcett FWinchendon _ _27____
_ Louis Lemay FKents Hill _ _25____
_ Sean Farrell FSt. Mark's _ _28____
_ Mike Hardman FWinchendon _ _28____
_ Tate Singleton FProctor _ _27____
_ Gunnarwolfe Fontaine FMoses Brown _ _24____
_ Ben Thomas FWinchendon _ _28____
_ Chris Theodore FHotchkiss _ _25____
_ Waltteri Rannisto FHebron _ _28____
_ Dominick Cappadona FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Aiden McDonough FThayer _ _30____
_ Johnny Mulera FWinchendon _ _28____
_ Cole Joslin FProctor _ _30____
_ Drew Nemirow FKingswood-Oxford _ _15____
_ Jack Rathbone DDexter _ _22____
_ John Madden FAvon Old Farms _ _22____
_ Jimmy Duffy FRoxbury Latin _ _22____
_ Zack Mitchell FPingree _ _28____
_ Dan Sliney FPortsmouth Abbey _ _21____
_ John Femia FDexter _ _29____
_ Sean O'Connell FDPingree _ _29____
_ Trevor Zegras CAvon Old Farms _ _28____
_ Santeri Hartikainen FGroton _ _26____
_ Ethan Kimball FSt. Mark's _ _16____
_ Connor Sweeney FPingree _ _29____
_ Jack Luca FRoxbury Latin _ _25____
_ Nick VanBelle FBrunswick _ _32____
_ Luke Grainger FHebron _ _30____
_ Jacob Studley FMoses Brown _ _24____
_ Mark Gallant FGroton _ _24____
_ Timmy Kent FLawrence Academy _ _27____
_ Lynden Breen FNew Hampton _ _34____
_ Jon Beniers FPomfret _ _28____
_ Chris Brown FGroton _ _24____
_ Nils Janson FKents Hill _ _27____
_ Christian O'Neill FBelmont Hill _ _30____
_ Roope Hirvonen FKimball Union _ _33____
_ Joey Cipollone FLoomis-Chaffee _ _23____
_ Christian LeSueur FBrunswick _ _29____
_ Neil Shea FLawrence Academy _ _24____
_ Marshall Rifai DHotchkiss _ _21____
_ Mike Lombardi FKimball Union _ _39____
_ Tristan Amonte FThayer _ _30____
_ Patrick Moynihan FNoble & Greenough _ _27____
_ Brendan Ryan FAndover _ _27____
_ Kyle Jadatz FExeter _ _31____
_ Brendan Hamblet FRivers _ _31____
_ Mike Callahan DRoxbury Latin _ _25____
_ Alex Bourhas FHotchkiss _ _25____
_ Jake Hughes FWorcester Academy _ _25____
_ Matt Slick DProctor _ _30____
_ Bobby Young FKimball Union _ _34____
_ Robbie Ferreira FVermont Academy _ _32____
_ Tyce Thompson FSalisbury _ _20____
_ Harrison Piper FNew Hampton _ _29____
_ Andrew Ray FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Sam Hesler FBelmont Hill _ _31____
_ Zach Taylor FMillbrook _ _27____
_ Henry Thrun DSt. Mark's _ _28____
_ Jayson Dobay DThayer _ _29____
_ Albert Washco FGunnery _ _32____
_ Kevin Kastholm FAndover _ _27____
_ Callahan Johnson FTilton _ _30____
_ Scott Newton FTilton _ _30____
_ Andrew Lucas DLoomis-Chaffee _ _24____
_ Alec Robitaille FAndover _ _18____
_ Remy Parker FAlbany Academy _ _37____
_ Bobby Murray FExeter _ _31____
_ Tyler Campbell FMilton _ _20____
_ Joe Dunlap FNew Hampton _ _34____
_ Luke Albert DNew Hampton _ _34____
_ Brendan Schneider FAlbany Academy _ _35____
_ Jack Nisbet FDexter _ _29____
_ John Kondub FVermont Academy _ _32____
_ Justin Grillo FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Michael Kane FNew Hampton _ _34____
_ Kyle Lynch FAndover _ _27____
_ Jerry Harding FNoble & Greenough _ _27____
_ Cameron Gendron FWinchendon _ _28____
_ Josh Chapman FAlbany Academy _ _31____
_ Frank Ferrara FRivers _ _31____
_ Casey Rhodes FAlbany Academy _ _37____
_ Mitchell Pelletier FWorcester Academy _ _28____
_ Ben Alofsin FPomfret _ _28____
_ Phil Satin FPomfret _ _28____
_ Ian Murphy FDexter _ _29____
_ Greg Koutsomitis FMillbrook _ _30____
_ Myles Abbate FProctor _ _30____
_ Kevin Wall FSalisbury _ _30____
_ Alex DiPaolo FSalisbury _ _30____
_ Garth Swason FKingswood-Oxford _ _15____
_ Charles Shaffer FBrunswick _ _32____
_ Gerard Marretta FTilton _ _18____
_ Harrison Roy FLoomis-Chaffee _ _20____
_ Max Alsarraf DRoxbury Latin _ _25____
_ Patrick Daly FTabor _ _26____
_ RJ Murphy FSt. Sebastian's _ _29____
_ Alex Gagnon FHolderness _ _29____
_ Vito Visconti FPingree _ _29____
_ Matt Holmes FSalisbury _ _30____
_ Jackson Sidford FBerwick _ _30____
_ Matt Danner FGunnery _ _32____
_ John Peloso FVermont Academy _ _32____
_ Lukas Uhler FNew Hampton _ _30____
_ Eric Jeremiah DSt. Sebastian's _ _29____
_ William Brochu FBrewster Academy _ _26____
_ Jonah Gold FGroton _ _25____
_ Ray Zimmerman FTrinity-Pawling _ _25____
_ Jeremie Lavallée FTaft _ _24____
_ Misha Mrotchek FTaft _ _24____
_ Jordi Jefferson FTrinity-Pawling _ _16____
_ Grant Quinn FBerwick _ _1____
_ Michael Young DRivers _ _31____
_ Charlie Parsons FRivers _ _31____
_ Bradley Ingersoll FDExeter _ _31____
_ Jacques Bouquot FSalisbury _ _30____
_ Charlie Lawerence FRivers _ _30____
_ Brendan Parent FPingree _ _29____
_ Liam Connors FSt. Sebastian's _ _29____
_ Elliot McGuire FHolderness _ _29____
_ Declan Dennehy FHebron _ _28____
_ Patrick Lavin DWorcester Academy _ _28____
_ Jack Studley FBB&N _ _26____
_ Ed Hannon FTabor _ _25____
_ Bobby Beniers FMilton _ _25____
_ Christian Powers FAndover _ _25____
_ Devan Tongue FNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Zach Pellegrino FGunnery _ _32____
_ Michael Kesselring DNew Hampton _ _30____
_ Seth Murray DTilton _ _29____
_ Mike Kennedy DNorthfield - Mt. Hermon _ _29____
_ Larry Niland FTilton _ _28____
_ Brandon Mitchell FPomfret _ _28____
_ Josh Labonte DPomfret _ _28____
_ Matthew Hayes FLawrence Academy _ _27____
_ Clay Ellerbrock FKents Hill _ _27____
_ Alex Heinritz FKimball Union _ _39____
_ Bernie McGovern FBB&N _ _26____
_ Jay Cote FTabor _ _26____
_ Jack Hoey FChoate _ _25____
_ Tiger Zhang FMilton _ _25____
_ Jonny Edelson FAndover _ _25____
_ Jack Flanagan FWestminster _ _25____
_ Matteo Mangiardi FTaft _ _24____
_ Ryan Colwell FTaft _ _23____
_ Chris Connolly FTrinity-Pawling _ _11____
_ Frank Vitucci FKents Hill _ _11____
_ Tanner Dalton FVermont Academy _ _32____
_ Sean Thomson DKimball Union _ _39____
_ Matt Boldy CDexter _ _29____
_ Derek Muse FBerwick _ _29____
_ Bradley Shaw FNew Hampton _ _28____
_ Justin Alves FWinchendon _ _28____
_ Craig Needham FLawrence Academy _ _27____
_ Jeremy Routh FKent _ _27____
_ Peter O'Connell FBelmont Hill _ _18____
_ Tommy Lyons FSt. Sebastian's _ _26____
_ Zach Mazur FTrinity-Pawling _ _25____
_ Vilho Saariluoma FCushing _ _32____
_ Andranik Armstrong FKimball Union _ _39____
_ Andrew Nadeau FTilton _ _30____
_ Collin Shapiro FExeter _ _30____
_ Ryan Verrier DSalisbury _ _30____
_ Cooper Norton FAlbany Academy _ _37____
_ Jack Lloyd FBerkshire _ _28____
_ Matt Allen FAvon Old Farms _ _26____
_ Cameron Weitzman FTilton _ _25____
_ Colin McCaughey FSt. Paul's _ _25____
_ Michael Holland FDeerfield _ _25____
_ Ryan Gaulin FDBerwick _ _31____
_ Greg Stohrer FBerwick _ _30____
_ Gideon Cooper FMillbrook _ _30____
_ Graham Rutledge DExeter _ _30____
_ Sean Kimura DHebron _ _30____
_ Peter Laviolette FProctor _ _24____
_ Jordan Tonelli FTaft _ _24____
_ Chase McInnis FDexter _ _29____
_ Jack Williams FBerwick _ _29____
_ Teddy Wooding FRivers _ _23____
_ Mike Nantais DSt. Mark's _ _28____
_ Thomas Samuelsen FKimball Union _ _39____
_ Sean Wrenn FNoble & Greenough _ _27____
_ Patrick Lundy FNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Marc Gatcomb FGunnery _ _32____
_ Noah Williams FGunnery _ _32____
_ Matt Paul FRivers _ _30____
_ Johnny Beecher FSalisbury _ _30____
_ Jake Gagnon FMillbrook _ _30____
_ Tanner Derby DBerwick _ _30____
_ Herbie Hazelton FBrewster Academy _ _25____
_ Steve O'Connor FMilton _ _25____
_ Ryan Peck FSt. Paul's _ _25____
_ Bobby Goggin FChoate _ _25____
_ Joey Musa FTrinity-Pawling _ _25____
_ Andrew Song FRoxbury Latin _ _25____
_ Asa Muthig FBerwick _ _5____
_ Connor Amsley FCanterbury _ _29____
_ Sam Stone FExeter _ _29____
_ Evan Googins FThayer _ _29____
_ Shawn Moors DHolderness _ _29____
_ Jon Courchesne FHolderness _ _29____
_ Tommy Giandomenico FDexter _ _29____
_ Calvin Moise FVermont Academy _ _29____
_ Nik Allain FTaft _ _24____
_ Matt Koopman FBerkshire _ _28____
_ Matt Kirwan FAvon Old Farms _ _28____
_ Ryan Doolin FWestminster _ _23____
_ Tyler Scott FGunnery _ _32____
_ Sam Swanson FLawrence Academy _ _27____
_ Jack Cameron DLawrence Academy _ _27____
_ Nolan FitzPatrick FBB&N _ _26____
_ Tommy Tanner FKent _ _26____
_ Peter Lombardi FTabor _ _26____
_ Shea Courtmanche FTaft _ _21____
_ Matt Zandi DSt. Paul's _ _21____
_ Chris DelMastro FWorcester Academy _ _25____
_ Hunter McCoy FExeter _ _25____
_ Tyler Jones FSt. George's _ _25____
_ Kyle Kazeroid FNorthfield - Mt. Hermon _ _28____
_ Brendan White FWilliston-Northampton _ _28____
_ Chris Kral FPomfret _ _28____
_ Keelan Ulnick DGunnery _ _28____
_ Paul McAuliffe FKimball Union _ _39____
_ Sam Milnes FWilliston-Northampton _ _27____
_ Austin Magera FLawrence Academy _ _27____
_ Cullen Gustafson FHoosac _ _27____
_ Andrew Rinaldi FKent _ _27____
_ Chris Lemay FNew Hampton _ _34____
_ Kevin Drevitch FMillbrook _ _30____
_ Jack Swarbrick FProctor _ _30____
_ Max Rand FBrooks _ _26____
_ Augie Burkhardt FKent _ _26____
_ David Cohen FAlbany Academy _ _37____
_ Bryce Dolan DKimball Union _ _37____
_ Will Thrun FMiddlesex _ _22____
_ Tyler King FMoses Brown _ _22____
_ Jayden Struble DNoble & Greenough _ _22____
_ Ryan Heath DNoble & Greenough _ _22____
_ Drew Elser FAvon Old Farms _ _18____
_ Brayden Morris FBrewster Academy _ _25____
_ Chance Gorman FChoate _ _25____
_ Thomas Dale FDeerfield _ _25____
_ Nick Charron FTrinity-Pawling _ _25____
_ Nick Wildgoose FAvon Old Farms _ _28____
_ John Giatrelis CAvon Old Farms _ _28____
_ Peter Simeone FPomfret _ _28____
_ TJ Brennan FMilton _ _24____
_ Will Robertson FKent _ _27____
_ Liam Gorman FSt. Sebastian's _ _27____
_ Jack Bloem FKent _ _27____
_ Matthew Meikle FHebron _ _30____
_ Tyler Hughey FMiddlesex _ _23____
_ Reese Farrell FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Brent Rickett FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Kyle Delmaestro DKent _ _26____
_ Ben Raymond FBB&N _ _26____
_ Riley Hughes FSt. Sebastian's _ _29____
_ John McElaney FDexter _ _29____
_ Connor Preston FHolderness _ _29____
_ Evan Daddario FBelmont Hill _ _22____
_ William Vallee FBrewster Academy _ _25____
_ Jaren DeBolt DSt. George's _ _25____
_ Brett Rahbany FRivers _ _31____
_ Thomas Tresca DRivers _ _31____
_ Jordan Harris DKimball Union _ _39____
_ Jericho Petkovich FAlbany Academy _ _36____
_ Ronan Walsh FProctor _ _30____
_ Will Daniel FHoosac _ _27____
_ Nick Hale DSalisbury _ _27____
_ Quinn Doyle FAndover _ _27____
_ Brian Scoville DWinchendon _ _27____
_ Braden Doyle DLawrence Academy _ _27____
_ Matt Plumb FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Andrew Keith FNorth Yarmouth Academy _ _21____
_ Connor Leach FBrewster Academy _ _26____
_ Nick Schofield FWilliston-Northampton _ _26____
_ Olivier Lemire DKents Hill _ _26____
_ Matthew Guerra FCushing _ _31____
_ Connor Boyce DWinchendon _ _28____
_ Sean Conley DPomfret _ _28____
_ Jonathan Folsom FBelmont Hill _ _25____
_ Scot Lawson FTrinity-Pawling _ _25____
_ Adam Usinger FKent _ _25____
_ Buddy Mrowka DMilton _ _25____
_ Jack Bliss FMilton _ _25____
_ Patrick Dawson DWestminster _ _25____
_ Zak Lanoue FNew Hampton _ _30____
_ Reilly Moran FThayer _ _30____
_ Andrew Somerville FTilton _ _27____
_ Drew Bavaro DLawrence Academy _ _27____
_ Nathan Smith FVermont Academy _ _32____
_ Ryan Carmichael DBrunswick _ _32____
_ Adam Towey FMoses Brown _ _24____
_ Cam Scott FWestminster _ _24____
_ Matt Pasic FHolderness _ _29____
_ Greg McGunigle DHolderness _ _29____
_ Matt McKenna FDPortsmouth Abbey _ _21____
_ Danny Philbrick FBrooks _ _26____
_ Byron Welch FBerwick _ _31____
_ Chris Dowd FBerwick _ _31____
_ John Copeland FBelmont Hill _ _31____
_ Joe Feeney FMiddlesex _ _23____
_ JoJo Carbone FWilliston-Northampton _ _28____
_ Garret Brennan FHebron _ _28____
_ Nick Botticelli FBerkshire _ _28____
_ Tim Kalinowski FExeter _ _28____
_ Sean Keohan DDexter _ _28____
_ Colby Bailey DSt. Mark's _ _28____
_ Peter Diliberatore DSalisbury _ _30____
_ Diarmad Dimurro DGunnery _ _30____
_ Chad Haggerty FDeerfield _ _25____
_ Toby Almeida FSt. George's _ _25____
_ Jonathan Porreca FHotchkiss _ _25____
_ Sean McAvoy FDeerfield _ _25____
_ Jackson Allard FBrooks _ _25____
_ Liam Bove FAlbany Academy _ _37____
_ Tyus Watson-Tummings FVermont Academy _ _32____
_ Ashton Fry FCushing _ _32____
_ Cam Walter FCushing _ _32____
_ Alex Demin FHoosac _ _27____
_ Nicholas Garneau FKents Hill _ _27____
_ Etienne Crousle DKents Hill _ _22____
_ Brian Tobin FHebron _ _29____
_ Daniel Kramer FChoate _ _24____
_ Kyle Valiquette FNorthfield - Mt. Hermon _ _31____
_ John Corrigan DRivers _ _31____
_ Matt McShea FExeter _ _31____
_ Brian Greene DMoses Brown _ _19____
_ Owen Rudicus FTabor _ _26____
_ Brennan Flatt FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Alex Sheehy DMillbrook _ _26____
_ Devin Moran FWinchendon _ _28____
_ Alec Andreucci FCushing _ _32____
_ Cooper Moore DBrunswick _ _32____
_ Blake Colman DSt. Sebastian's _ _25____
_ Billy Smith FWilliston-Northampton _ _27____
_ Danny Shea FDexter _ _29____
_ Liam Devlin FSt. Sebastian's _ _29____
_ Cam Lemanski DThayer _ _29____
_ Nolan Donato FDexter _ _29____
_ Mac Wiseman DAvon Old Farms _ _20____
_ Tony Andreozzi DRivers _ _31____
_ Cade Webber DRivers _ _31____
_ Daniel Kerfoot FMiddlesex _ _22____
_ Joe Pollard FRoxbury Latin _ _24____
_ Cooper Wolff FBB&N _ _26____
_ Brendan Casey DTabor _ _26____
_ Briggs Gammill FBerkshire _ _28____
_ Ryan Moore FExeter _ _28____
_ Tim Rego DWilliston-Northampton _ _28____
_ Alex Rondeau DPomfret _ _28____
_ Ryan Siedem DAvon Old Farms _ _28____
_ Noah Maercklein FExeter _ _30____
_ Nate Reilly DProctor _ _30____
_ Connor Cruickshank DMillbrook _ _30____
_ Jack Forrest FBrunswick _ _32____
_ JJ Fecteau FAlbany Academy _ _32____
_ Jake Meikle DVermont Academy _ _32____
_ Sam Timonen FAvon Old Farms _ _17____
_ John Hunt FWestminster _ _23____
_ Tyler Capello FRivers _ _23____
_ Tasso Housakos FWestminster _ _25____
_ Robbie Fromm-DeLorme FGovernor's _ _25____
_ Ryan Baker FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Danny Farr FDeerfield _ _25____
_ Andrew Lusignan FHoosac _ _27____
_ Cole Quisenberry FAndover _ _27____
_ Troy Daniels DKent _ _27____
_ Sam Colangelo FLawrence Academy _ _27____
_ Phillip Tresca FRivers _ _31____
_ Garrett Foster FExeter _ _31____
_ Tyler Gaulin FBerwick _ _31____
_ Michael Pitts FExeter _ _31____
_ Chris Konin FDKimball Union _ _38____
_ Alex Wilkins DGunnery _ _32____
_ Erik Friberg FHebron _ _30____
_ Christian Hayes FThayer _ _30____
_ Michael Foggia FSalisbury _ _30____
_ JT Chamberlain FWilliston-Northampton _ _28____
_ Ryan Keelan FBerkshire _ _28____
_ Peter Nugent FSt. Mark's _ _28____
_ Tao Ishizuka FGovernor's _ _26____
_ Michael Bulman FBB&N _ _26____
_ Max McKay DBB&N _ _26____
_ Azan Dorsett DTaft _ _24____
_ Peter Horsfall DWestminster _ _24____
_ Chris Camelio FDeerfield _ _22____
_ Dylan Fields FMiddlesex _ _22____
_ Griffin Connor FTilton _ _31____
_ Nick Boardman FBrunswick _ _31____
_ Dongyoon Shin FCanterbury _ _29____
_ Alex Suny DPingree _ _29____
_ Dannick Breton FHoosac _ _27____
_ Jamie Swiggett DLawrence Academy _ _27____
_ Cal LeClair FWestminster _ _25____
_ Phip Waugh DTrinity-Pawling _ _25____
_ Harrison Clark FMiddlesex _ _23____
_ Jacob Tivey FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Dean Simeone FPortsmouth Abbey _ _21____
_ Matt McGrath FCushing _ _32____
_ Garrett Devine FCushing _ _32____
_ Nolan McElhaney DCushing _ _32____
_ Richard Rosato FBerwick _ _30____
_ James Perullo DBelmont Hill _ _30____
_ Will Christensen FAvon Old Farms _ _28____
_ Jesse Lycan FBerkshire _ _28____
_ Drew Pitcher DBerkshire _ _28____
_ Owen Sylvia FWilliston-Northampton _ _28____
_ Nicholas Savignac FKents Hill _ _26____
_ Joe Rotondi FBrewster Academy _ _26____
_ Gavin Bates DKents Hill _ _26____
_ Sam Johnson DNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Corey Herron DBB&N _ _26____
_ Justin Geary DAlbany Academy _ _37____
_ Sean Dennehy FChoate _ _24____
_ Joe Doherty DRoxbury Latin _ _24____
_ Sam Asman FMillbrook _ _24____
_ Chris Adamsons FTaft _ _24____
_ Trescher Prins FSt. George's _ _24____
_ Billy Dobensky DTaft _ _24____
_ John Vander Hoeven DHotchkiss _ _24____
_ Jack Merecki FBerwick _ _31____
_ Brendan Goostray FSt. Sebastian's _ _29____
_ AJ Caprio FDexter _ _29____
_ Ben Rice FNoble & Greenough _ _27____
_ Jared Valade DKents Hill _ _27____
_ Mikey MacKenzie FSt. Paul's _ _25____
_ Danny Allen FWinchendon _ _25____
_ Matt Toner FSt. George's _ _25____
_ Zack Corr DBrewster Academy _ _25____
_ Richard Pichura FMillbrook _ _25____
_ Patrick Mullowney FChoate _ _25____
_ Ryan Lanchbury FAvon Old Farms _ _25____
_ Finn Murray FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Simon Loiselle DSt. Paul's _ _25____
_ Nathan Katzaroff FMilton _ _25____
_ Cole Moore FBrewster Academy _ _25____
_ Michael Outzen FCushing _ _32____
_ Kevin Craig FProctor _ _30____
_ Ryan King FProctor _ _30____
_ Kevin Lassman DWilliston-Northampton _ _28____
_ Curtis Birthwright DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Max DiCicco FLoomis-Chaffee _ _7____
_ Alec Grace FNew Hampton _ _7____
_ Hunter Mahoney FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Henry Norris FGovernor's _ _26____
_ Brett Moccia FGovernor's _ _26____
_ Hunter Brackett FTabor _ _26____
_ Danny McGrath DAndover _ _26____
_ Kai Duenez FGroton _ _26____
_ Ian Gindhart DTabor _ _19____
_ Paddy Bogart FExeter _ _31____
_ Mike Armstrong DBelmont Hill _ _31____
_ Gray Betts FExeter _ _31____
_ John Morretti DTilton _ _31____
_ Johnny Barbieri FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Hubert Bourque DSt. Paul's _ _24____
_ David Kompson DLoomis-Chaffee _ _24____
_ Mike Perrone FCanterbury _ _29____
_ Max Osborne DNew Hampton _ _29____
_ Brendan Darby FChoate _ _17____
_ Felix Anctil DHoosac _ _27____
_ Michael McGreal DAndover _ _27____
_ Frank Filatto DHoosac _ _27____
_ Alex Giummo FKent _ _27____
_ Eric Fournier DNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Tyler Gamble FProctor _ _30____
_ Cole Shelgren DBerwick _ _30____
_ Eric Pedro FTabor _ _25____
_ Griffin Clark FGovernor's _ _25____
_ Jake Renzi FHolderness _ _25____
_ Quinton Fox FMilton _ _25____
_ Conor Breen DHotchkiss _ _25____
_ Velan Nandhakumaran DMilton _ _25____
_ Garth McLaughlin FSt. Paul's _ _25____
_ Cameron Schmitt DGroton _ _25____
_ Justin Taylor FKents Hill _ _25____
_ Ryan Wilson DMilton _ _25____
_ Jack Gao DKingswood-Oxford _ _15____
_ Bobby Pearl DDexter _ _28____
_ Joe Gilbert FDBB&N _ _23____
_ Tae Lee FTilton _ _18____
_ Jack Baron FNew Hampton _ _31____
_ Max Fields FBelmont Hill _ _31____
_ Patrick Burkinshaw DBrunswick _ _31____
_ Pete Marshall DBerwick _ _31____
_ Kyle Shero FKimball Union _ _39____
_ Dan Herdiech DGroton _ _26____
_ Jack Cusack FAndover _ _26____
_ Tyler Matts FCanterbury _ _29____
_ Christian Dimeglio FPingree _ _29____
_ John Fusco DDexter _ _29____
_ Joseph Pasquini FAlbany Academy _ _37____
_ Harry Gahagan FDeerfield _ _24____
_ Chase Harrington DMoses Brown _ _24____
_ Mark Amatetti FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Jack Steckler FMoses Brown _ _24____
_ Finn Walker FTaft _ _24____
_ Will Zink FNoble & Greenough _ _27____
_ Brendan Hansen FWilliston-Northampton _ _27____
_ Nick Parody DCanterbury _ _27____
_ Kyle Penney FKimball Union _ _38____
_ Riley Johnson FSalisbury _ _30____
_ Tyler Kelly FMillbrook _ _30____
_ Brendan Sjostedt FTilton _ _22____
_ Justin Marler DDeerfield _ _22____
_ Logan Cash FKimball Union _ _36____
_ Faisal Al-Saif DChoate _ _25____
_ Joey Ryan FRoxbury Latin _ _25____
_ Zane Cowans FSt. George's _ _25____
_ Tyler Young FSt. Mark's _ _25____
_ Kyle Koopman DBerkshire _ _28____
_ Jack Babbage DAvon Old Farms _ _28____
_ Connor Berry FSt. Mark's _ _28____
_ Jason Bogacz FTilton _ _31____
_ Matt Tartaglio FSt. George's _ _20____
_ Cody Hoban FLoomis-Chaffee _ _20____
_ Jake Camel DMiddlesex _ _20____
_ Mitchell McKay FBB&N _ _26____
_ Drew Burke FGroton _ _26____
_ Marc Borghi FGroton _ _26____
_ Lenny Brochu FDBrewster Academy _ _26____
_ Niko Grollman FGunnery _ _29____
_ Harley Michaels DHolderness _ _29____
_ Cameron Recchi FCushing _ _32____
_ Sami Pharaon DAlbany Academy _ _35____
_ Arlo Merritt FKimball Union _ _33____
_ Teagan Poliseno FHebron _ _30____
_ Benjamin Viens DHoosac _ _27____
_ Tyler Cooligan FKent _ _27____
_ Connor Leighton FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Ryan Donnelly DBB&N _ _24____
_ Luke Dow DMoses Brown _ _24____
_ Bryce Murphy DAndover _ _21____
_ Colin Regan DKingswood-Oxford _ _15____
_ Karl Risley FSt. Paul's _ _9____
_ Justin Krayer FMiddlesex _ _3____
_ Andrew Holland FBelmont Hill _ _31____
_ Henry Muller FRivers _ _31____
_ Tora Liu FDNorthfield - Mt. Hermon _ _31____
_ Michael Brown DBelmont Hill _ _31____
_ Colin O'Connor DBerkshire _ _28____
_ Ben Pirko DAvon Old Farms _ _28____
_ Jake Kirby FWestminster _ _25____
_ Ryan Winn DTrinity-Pawling _ _25____
_ Gustav Lundin FKent _ _25____
_ Luke Wheeler FChoate _ _25____
_ Aaron Aboodi FBrunswick _ _32____
_ Jack Lippis FGunnery _ _32____
_ Colin Hedge FNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Mike Belliveau DVermont Academy _ _32____
_ Ethan Wing FVermont Academy _ _32____
_ Jimmy Rayhill DGunnery _ _32____
_ Hayden Dalton DVermont Academy _ _32____
_ Wyatt Schlaht FSt. Sebastian's _ _16____
_ Lucas Prestamo FGunnery _ _29____
_ Tanner Ensign FHolderness _ _29____
_ Ben Meehan DDexter _ _29____
_ Campbell Balk FSalisbury _ _29____
_ Dana Nichols DNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Mike Pantera FPomfret _ _26____
_ Timothy Bukowski DGroton _ _26____
_ William Blomstrom FGovernor's _ _23____
_ Michael Greenberg DLoomis-Chaffee _ _23____
_ Noah Lee DSalisbury _ _30____
_ Dan Dimon DMillbrook _ _30____
_ Shaun Kirby FHotchkiss _ _20____
_ Gordon Gurnell FSt. George's _ _20____
_ John-Michael DiGregorio FTaft _ _20____
_ Ryan Stevens FNoble & Greenough _ _27____
_ Colin Cobb FKent _ _27____
_ Jack Cronin FNoble & Greenough _ _27____
_ Cody Stockford FKents Hill _ _27____
_ Sam Twombly DExeter _ _27____
_ Tyler Lisieski DAlbany Academy _ _17____
_ Robert Lombardi DMoses Brown _ _24____
_ Mark D'agostino FGunnery _ _31____
_ Cam Speck DExeter _ _31____
_ Chris Wright FPomfret _ _28____
_ Paul MacDonald DExeter _ _28____
_ Max Newnam DWinchendon _ _28____
_ Jake Durocher DWilliston-Northampton _ _28____
_ Jake Kober FDSt. Mark's _ _28____
_ Connor Power DWilliston-Northampton _ _28____
_ Tucker Hartmann DSt. Mark's _ _28____
_ Jon Donville FDeerfield _ _21____
_ Billy Berry FPomfret _ _14____
_ Edward Glassmeyer FBrunswick _ _32____
_ Michael Gillis FHotchkiss _ _25____
_ Luke Thompson FHotchkiss _ _25____
_ James Saklad FSt. Paul's _ _25____
_ Louis-xavier LaChapelle FDWorcester Academy _ _25____
_ Evan Gray FSalisbury _ _25____
_ Jimmy Manning DPomfret _ _25____
_ Wiggle Kerbrat FDeerfield _ _25____
_ Antoine Dufour DGovernor's _ _25____
_ Brian Cloherty FMiddlesex _ _18____
_ Noah Furman FPomfret _ _18____
_ Paul Duffy FPingree _ _29____
_ Rory Casey FSt. Sebastian's _ _29____
_ Cam Mecca FCanterbury _ _29____
_ James Caras FKimball Union _ _29____
_ Madhurane Muthukumaraswany FHebron _ _29____
_ Max Deberadinis FGunnery _ _29____
_ Sean Hayden DMillbrook _ _29____
_ Zander Lizotte DBerwick _ _29____
_ Cole Nye DMiddlesex _ _22____
_ Milo DeFay FDeerfield _ _11____
_ Jake Smith DBerwick _ _11____
_ Jack Sheehan FTaft _ _11____
_ Parker Schultz DAlbany Academy _ _37____
_ Mark Synnott DBB&N _ _26____
_ Brendan Reynolds DTabor _ _26____
_ Joseph Piroli DHebron _ _26____
_ Brett Willits FSalisbury _ _30____
_ Riley Brennan FGunnery _ _30____
_ Vellu Vanttinen DSalisbury _ _15____
_ Matt McGlynn DNew Hampton _ _34____
_ Sam Knowlton DWestminster _ _23____
_ Cole Hernon FBerwick _ _27____
_ Zach Janfaza FNoble & Greenough _ _27____
_ Carter Giampietro DAndover _ _27____
_ Andrew Moynihan DLawrence Academy _ _27____
_ Corbin Cashman FHebron _ _27____
_ Simon Delden FHoosac _ _27____
_ Ethan Zarak-Croke FLawrence Academy _ _27____
_ James Davenport DSt. Sebastian's _ _27____
_ Murphy Gielow DLawrence Academy _ _27____
_ Zachary Shpilner DBelmont Hill _ _31____
_ Niko Ioannou DGunnery _ _31____
_ Mason Cipriano FVermont Academy _ _31____
_ Robert Radochia DBelmont Hill _ _31____
_ Greg Shapiro FExeter _ _31____
_ Brendan Gregoire FBrunswick _ _32____
_ Noah Kim DCushing _ _32____
_ Sam Tober DNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Kevin MacKay DDexter _ _28____
_ Ville Rainio DWinchendon _ _28____
_ Michael D'Ambrosio DWilliston-Northampton _ _28____
_ Rich Steinberg FTilton _ _24____
_ Reilly Connors FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Sam DiMaio FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Jay Powell FDWestminster _ _24____
_ Zach DeCosta FMoses Brown _ _24____
_ Craig Uyeno DChoate _ _24____
_ Chris Guyette FChoate _ _24____
_ Johnny Hartfiel DTaft _ _24____
_ Dylan Weichselbaumer FPomfret _ _20____
_ Garrett Tiberi FKents Hill _ _16____
_ Shayne Simpson FLoomis-Chaffee _ _16____
_ Ben Davis DBerwick _ _12____
_ Tommy Wendt FTilton _ _12____
_ Billy Shea FRivers _ _29____
_ Daniel Reuben FSt. Paul's _ _25____
_ Kyle Maxwell FBelmont Hill _ _25____
_ Zack Lauderback DCanterbury _ _25____
_ Aidan Lovett FRoxbury Latin _ _25____
_ Bret Pastor DDeerfield _ _25____
_ Peter Frates DRoxbury Latin _ _25____
_ Trent DeNuccio FLoomis-Chaffee _ _21____
_ Jeremy Brassard FTabor _ _17____
_ Jake Flynn DThayer _ _30____
_ Zak Barnes DHebron _ _30____
_ Alex Daly FBB&N _ _26____
_ Benjamin Ginsberg DGovernor's _ _26____
_ Ryan Waring FTilton _ _26____
_ Tyler Harvey DTabor _ _26____
_ Cam Boudreau DGovernor's _ _26____
_ Jack Legler DAndover _ _27____
_ Jack Cary DGunnery _ _27____
_ John Murray DNoble & Greenough _ _27____
_ Connor Snowdy DCanterbury _ _27____
_ Connor Dow FCanterbury _ _18____
_ Patrick Borella FCushing _ _32____
_ Brad Zona DCushing _ _32____
_ Henry Hill DBrunswick _ _32____
_ Wilson Stephenson FBrunswick _ _32____
_ Nick Smith DKent _ _23____
_ Junmo Kim FNorthfield - Mt. Hermon _ _23____
_ Johnny Dorio DTaft _ _23____
_ Justin Biela FSt. Mark's _ _28____
_ Jared Beniers FPomfret _ _28____
_ Steven Gower FWilliston-Northampton _ _28____
_ Rory White FWorcester Academy _ _28____
_ Billy Zegras DBerkshire _ _28____
_ Ryan Ashe DAvon Old Farms _ _28____
_ Ryan Rahbany DRivers _ _28____
_ Kasperi Niskanen DHebron _ _28____
_ Nick Day FWilliston-Northampton _ _28____
_ Trevor Spence DNoble & Greenough _ _14____
_ Colin Boylan FSt. Mark's _ _19____
_ Owen MacIntyre DSt. Paul's _ _19____
_ Lewis Evans FBrooks _ _24____
_ Simon Boisvert FMillbrook _ _24____
_ Jack Collins FChoate _ _24____
_ Sawyer Moody FAndover _ _24____
_ Matt Mullen DGroton _ _24____
_ Noah Long FNorthfield - Mt. Hermon _ _24____
_ Matt Hulse FPingree _ _29____
_ Mitchell Glabicki DCanterbury _ _29____
_ Connor Derby DBerwick _ _29____
_ Daniel Ton-That DTilton _ _29____
_ Mike Seoane FThayer _ _30____
_ Michael McEachern FRivers _ _30____
_ Julien Menes FSt. Paul's _ _25____
_ Brendan Lantieri FTrinity-Pawling _ _25____
_ Luke Beckstein FGroton _ _25____
_ Cooper Swift DChoate _ _25____
_ Kei Nawa FGroton _ _25____
_ Alasdair Swett FNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Kyle Emery DPingree _ _25____
_ Olle Akermark DGovernor's _ _25____
_ Alex Bower FTabor _ _20____
_ Ryan Street FKingswood-Oxford _ _15____
_ Joshua Bobruff FKingswood-Oxford _ _15____
_ Eric DeGregorio FBerwick _ _31____
_ Joe Goguen FBelmont Hill _ _31____
_ Tristan Smith FDGroton _ _26____
_ Connor Tobin FTabor _ _26____
_ Mitch Nenninger FDBrooks _ _26____
_ Thomas Pitts FNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Joe Bouchard DTilton _ _26____
_ Ethan Bastien FLawrence Academy _ _26____
_ Harry Concannon DBrewster Academy _ _26____
_ Matt Cousino DCanterbury _ _26____
_ Jack Moffitt FWorcester Academy _ _21____
_ Colin Mahoney FNoble & Greenough _ _21____
_ Karl-Antoine Girard DVermont Academy _ _32____
_ Cam Berube DCushing _ _32____
_ Grady Friedman FKents Hill _ _27____
_ Maxim Georgievsky DHoosac _ _27____
_ Niko Price FBrooks _ _22____
_ Seth Reinhard FDDeerfield _ _22____
_ Marcus Eldredge DTrinity-Pawling _ _22____
_ Cullen Young DAvon Old Farms _ _22____
_ Quinn Tucker FWinchendon _ _28____
_ Boyd Hall FSt. Mark's _ _28____
_ Delano Brown FHebron _ _28____
_ Nick Keroack FAvon Old Farms _ _28____
_ Michael Hughes DProctor _ _28____
_ Steven Ardagna DNew Hampton _ _34____
_ Mark Sousa FProctor _ _17____
_ Nick Traggio DHotchkiss _ _17____
_ Billy Overby DChoate _ _17____
_ Dante Cuzzi FDRoxbury Latin _ _23____
_ Drew Gardner DKents Hill _ _23____
_ Connor Joyce FSt. Sebastian's _ _23____
_ Sasha Tertyshny DChoate _ _23____
_ Matthieu Gervais FCanterbury _ _29____
_ PJ Garrett DThayer _ _29____
_ Jack Halloran FDexter _ _29____
_ Beckham Bayreuther DHolderness _ _29____
_ Quentin Silverio DCanterbury _ _29____
_ John Crehan DPingree _ _29____
_ Sean Wilkinson FAlbany Academy _ _36____
_ Ryan Farley FThayer _ _30____
_ Nicholas Lachaine FSalisbury _ _30____
_ Mathew James DHebron _ _30____
_ Tommy Eliopoulos FMillbrook _ _30____
_ Corey Olson DMoses Brown _ _24____
_ Matthew Giuttari DLoomis-Chaffee _ _24____
_ Andrew Plumb DMoses Brown _ _24____
_ Lawson Buhl FChoate _ _24____
_ Adam Dibiase FMoses Brown _ _6____
_ Dakota Mulcay FCushing _ _31____
_ Jacob Lester DNew Hampton _ _31____
_ Ryan Mulhearn DNorthfield - Mt. Hermon _ _31____
_ Brett Bliss DBelmont Hill _ _31____
_ Chase Orr FWorcester Academy _ _25____
_ Jake Demers FSt. Paul's _ _25____
_ Paddy Mangan DBrooks _ _25____
_ Henry Bishop DDeerfield _ _25____
_ Michael Fiorini DWestminster _ _25____
_ Galen Arnold DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Kuma Matsukata FHotchkiss _ _25____
_ Jacob Monroe FWestminster _ _25____
_ Michael O'Grady DRoxbury Latin _ _25____
_ Theo Lenz DDeerfield _ _25____
_ Logan Stewart DSt. Mark's _ _19____
_ Collin McCormack DMoses Brown _ _19____
_ Andy Ide FCushing _ _32____
_ Patrick Keegan DCushing _ _32____
_ Grey Owens DBrunswick _ _32____
_ Jacob Desjardins FHoosac _ _26____
_ Cam Barbagallo DTabor _ _26____
_ Jimmy Sullivan FGroton _ _26____
_ Andrew Noel DBrooks _ _26____
_ Joe Strabley DNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Liam Calder DGroton _ _26____
_ Nicco Pastore FBrooks _ _26____
_ Matt Cormier DRivers _ _13____
_ Logan Kreinz FPortsmouth Abbey _ _20____
_ Will Norton DGroton _ _20____
_ Ted Locke FLawrence Academy _ _27____
_ Yoan Ferland DHoosac _ _27____
_ Travis Heap FWinchendon _ _27____
_ Jorai Bart FHoosac _ _27____
_ Patrick Goggin FKent _ _27____
_ Alex Kibrick DWinchendon _ _27____
_ Christian Thomas FNew Hampton _ _34____
_ Chris Joyce FSt. Sebastian's _ _28____
_ Ryan Kosinski DPomfret _ _28____
_ Sam Rand DWinchendon _ _28____
_ Billy McNally FCanterbury _ _28____
_ Connor Canterbury DWilliston-Northampton _ _28____
_ Gentry Shamburger FAvon Old Farms _ _28____
_ Kyle Caddo FWilliston-Northampton _ _28____
_ Jonathan Schmidt DHebron _ _28____
_ Ryan Saunders FPomfret _ _28____
_ Finely Mullally DThayer _ _28____
_ Josh Plumb DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Dillon Munson DKimball Union _ _21____
_ Alex Cherry FSt. Sebastian's _ _7____
_ Tyler Toole FVermont Academy _ _7____
_ Race Bennett FAlbany Academy _ _36____
_ Amogh Prakash FPingree _ _29____
_ Ethan Bliss FHolderness _ _29____
_ Victor Frykfeldt DHebron _ _29____
_ Cam Cokinos DTaft _ _22____
_ Gabriel Gagnon DTilton _ _30____
_ Bennett Psyhogeos FSalisbury _ _30____
_ Gavin Cann FBrooks _ _15____
_ Calvin Beck DKingswood-Oxford _ _15____
_ Zach McCrystal DMiddlesex _ _23____
_ Ross Sigal DMoses Brown _ _23____
_ Noah Traylor FBelmont Hill _ _31____
_ Conor Shannon FExeter _ _31____
_ Elijah Older DKimball Union _ _39____
_ Joe Ansaldo FCushing _ _32____
_ Ben Hamilton FDNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Andy McBurney FBrunswick _ _32____
_ Luke Niemiec FMoses Brown _ _24____
_ Vladislav Khrushch FNorthfield - Mt. Hermon _ _24____
_ Max Thomson DSt. George's _ _24____
_ Zac Borden FSt. George's _ _24____
_ John Garvey DTrinity-Pawling _ _24____
_ A.J. Bella FTrinity-Pawling _ _24____
_ Jack Costello FLoomis-Chaffee _ _24____
_ Brian Groom DLoomis-Chaffee _ _24____
_ Sam Alofsin FMoses Brown _ _24____
_ Jack Feinstein DTaft _ _24____
_ Asa Wint FTrinity-Pawling _ _16____
_ Stuart Martin DMillbrook _ _16____
_ Tommy Benjes DRivers _ _16____
_ Jared Brosnan FRoxbury Latin _ _25____
_ Jason Kong FMilton _ _25____
_ Eamon Doheny DDeerfield _ _25____
_ Hauken Washington FHotchkiss _ _25____
_ Shane O'Sullivan FMilton _ _25____
_ Andrew Lane DKent _ _25____
_ Jared Day FBrooks _ _25____
_ Jackson Breton FTrinity-Pawling _ _25____
_ Jackson Clark DSt. George's _ _25____
_ Ryan Malota DMillbrook _ _25____
_ Alec D'Orio FBrooks _ _25____
_ Alex Senesi FDGovernor's _ _25____
_ Kyle Miller DTrinity-Pawling _ _25____
_ Tim Casilli DMilton _ _25____
_ Tucker Smith FBerwick _ _17____
_ Alex Delvento FWinchendon _ _26____
_ Tyler Bodette FBrooks _ _26____
_ Tyler Forbes FDGroton _ _26____
_ Ryan Marks CCanterbury _ _26____
_ Nolan Barrett FWinchendon _ _26____
_ Nicolas Lusignan DHoosac _ _26____
_ Matthew Connolly FGovernor's _ _26____
_ Michael Hughes DBrooks _ _26____
_ Owen Borek DBrooks _ _26____
_ Ben Gill FBrooks _ _26____
_ Tim Reilly DGovernor's _ _26____
_ Matthew Bulman FBB&N _ _26____
_ Kyle Madigan FGunnery _ _27____
_ Aidan Torres DProctor _ _27____
_ Mark Driscoll DBerkshire _ _27____
_ Will Belec FHoosac _ _27____
_ Aaron Pinto DAvon Old Farms _ _27____
_ Nate Gentile DPomfret _ _27____
_ Jack Doherty FSt. Sebastian's _ _27____
_ Owen O'Connell FNorth Yarmouth Academy _ _18____
_ Alex Cabana FTabor _ _18____
_ Charlie Ballou DMoses Brown _ _18____
_ Christopher Verstandig FAlbany Academy _ _37____
_ Nicholas Vukota DAlbany Academy _ _37____
_ Steven Townley FWilliston-Northampton _ _28____
_ Tyler Rogers FSt. Mark's _ _28____
_ Jack Geraghty DKimball Union _ _38____
_ Jack Laviolette FProctor _ _19____
_ Anthony Mandravellos DMiddlesex _ _19____
_ Quinn Cleary DDexter _ _29____
_ Will Kiley DSt. Sebastian's _ _29____
_ Peter Vorsa FNew Hampton _ _30____
_ Brendan Rocha DBelmont Hill _ _30____
_ Nolan Hayes DThayer _ _30____
_ Reese Popkin DExeter _ _30____
_ Will Miele FMillbrook _ _30____
_ Bruno Balkcom DProctor _ _20____
_ Brady Desjardins FBerwick _ _10____
_ Tony DiPreta FKents Hill _ _10____
_ Tommy Napolitano DBrunswick _ _31____
_ Johnny Moore FNew Hampton _ _21____
_ George Uppgren DChoate _ _21____
_ Andrew Brown FGovernor's _ _21____
_ Nico Menconi DSt. George's _ _21____
_ Tom Richter FBrunswick _ _32____
_ Hunter Sansbury DGunnery _ _32____
_ Seth Stadheim FKimball Union _ _33____
_ Brendan Lanning DAlbany Academy _ _33____
_ Jordan Bonner DAlbany Academy _ _33____
_ Thomas Craft DDeerfield _ _22____
_ Thomas Luiselli FMiddlesex _ _22____
_ Zach Milton DRoxbury Latin _ _22____
_ Thomas Messineo DSt. Sebastian's _ _11____
_ Jeremy Wilson DTrinity-Pawling _ _11____
_ Michael Ardagna DNew Hampton _ _11____
_ Alex Duncan FGovernor's _ _23____
_ Conor Greene FMilton _ _23____
_ Kennedy O'Connor DLoomis-Chaffee _ _23____
_ Matthew Grover FMoses Brown _ _23____
_ Chris Throndson DKents Hill _ _23____
_ Sam Kellog FMoses Brown _ _24____
_ Jack Tatirosian DSt. George's _ _24____
_ James Orne FSt. Paul's _ _24____
_ Justin Masella DDeerfield _ _24____
_ John Jammers DSt. George's _ _24____
_ Sebastian Boivin FSt. George's _ _24____
_ FInn McLain FKent _ _24____
_ Tommy Grealy FDexter _ _24____
_ Ryan Lareau FRoxbury Latin _ _25____
_ Will Gilson FWestminster _ _25____
_ Kevin Demore DRoxbury Latin _ _25____
_ LeClair Jagger FWestminster _ _25____
_ Christopher Muther FAndover _ _25____
_ Luke Harrington FHotchkiss _ _25____
_ Jordan Michaud DSt. Paul's _ _25____
_ Ben McCabe FBrewster Academy _ _25____
_ Ben Tardiff FKimball Union _ _25____
_ Ethan Murphy FMilton _ _25____
_ Brendan Lovett FRoxbury Latin _ _25____
_ Patrick Robles FSt. George's _ _25____
_ Colin Rooney DHotchkiss _ _25____
_ Mathieu Lefebvre DKent _ _26____
_ Josh Soucy DNorth Yarmouth Academy _ _26____
_ Nick D'Urso DMillbrook _ _26____
_ Connor Guyette DTabor _ _26____
_ Jack MacLaughlin DKents Hill _ _26____
_ Sam Sheffield FHolderness _ _26____
_ Tyler McGoldrick DPingree _ _26____
_ Andrew Charmin FCushing _ _13____
_ Daniel Miller FHoosac _ _27____
_ Tyler Grill FHoosac _ _27____
_ Ben Affenito FCanterbury _ _27____
_ Tim Carter FBrunswick _ _27____
_ Dante Vasconcellos DWinchendon _ _27____
_ Alex Klitirinos DKent _ _27____
_ Griffin Delaney DLawrence Academy _ _27____
_ Will Moore DNoble & Greenough _ _27____
_ Tyler Gonzalez FLawrence Academy _ _27____
_ Josh Stich DKent _ _27____
_ Josh Lennon DTilton _ _28____
_ Jack Whitney FBerkshire _ _28____
_ Joshua Bliss DHolderness _ _28____
_ Sean Hurley FPomfret _ _28____
_ Jake Rasch DNorthfield - Mt. Hermon _ _28____
_ Julian Coleman DSalisbury _ _14____
_ Ian Jackson FDPortsmouth Abbey _ _14____
_ Ryan Brassil FGunnery _ _29____
_ Henry Day FHolderness _ _29____
_ Cole Ablow FDPingree _ _29____
_ Chad Soule FSalisbury _ _29____
_ Dray Sawyer DPingree _ _29____
_ Ryan MacDermott DSt. Sebastian's _ _29____
_ Matt Gray DDexter _ _29____
_ Owen Kelley FMillbrook _ _30____
_ Robbie Ruiz DHebron _ _30____
_ Cameron Jandreau FKingswood-Oxford _ _15____
_ PJ Roy FWestminster _ _15____
_ Shane Dawson FKingswood-Oxford _ _15____
_ Luke O'Reilly DPortsmouth Abbey _ _15____
_ Michael Hayes DBelmont Hill _ _31____
_ Patrick Neiswender DCushing _ _32____
_ Ami Zunenshine FNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Matt Hammel DCushing _ _32____
_ Victor Moller FHebron _ _17____
_ Jared Arnold FMiddlesex _ _17____
_ Nick Hemenway DNorth Yarmouth Academy _ _18____
_ Keith Moss DExeter _ _18____
_ Jake Goorno FMiddlesex _ _18____
_ Karl Jackson DPortsmouth Abbey _ _18____
_ Kyle McElhaney FTilton _ _18____
_ Jack Ferguson DHotchkiss _ _18____
_ Brad Tripp FTabor _ _19____
_ Ned Blanchard DWestminster _ _19____
_ Matt Farrell FGovernor's _ _20____
_ Chris DeCarlo FCanterbury _ _20____
_ Max Cantor FMilton _ _20____
_ John Stookey DPortsmouth Abbey _ _20____
_ Brandon Slawaska DWestminster _ _20____
_ Liam Lynch FLoomis-Chaffee _ _20____
_ Kyle Rubin FSt. Mark's _ _21____
_ Harry Connelly DPortsmouth Abbey _ _21____
_ Wes Gierkink FDDexter _ _21____
_ Daniel McKenna FDPortsmouth Abbey _ _21____
_ Matt Van Aelst FSt. Paul's _ _22____
_ Owen Collins FChoate _ _22____
_ Owen Sheppard DTrinity-Pawling _ _22____
_ Dennis Franklin FTaft _ _23____
_ Logan Hinton DWestminster _ _23____
_ Miles Kirby FKents Hill _ _23____
_ Morgan Curtis FChoate _ _23____
_ Karl Nordin FGovernor's _ _23____
_ Jake Shusterman DMiddlesex _ _23____
_ Kevin Judd DGunnery _ _23____
_ John Beeson FNorthfield - Mt. Hermon _ _24____
_ LJ Foley FTaft _ _24____
_ Costa Tzougarakis DHotchkiss _ _24____
_ Patrick Ogden DVermont Academy _ _24____
_ Andrew McGurrin FDExeter _ _24____
_ Josh Legault DWorcester Academy _ _24____
_ Thomas Martin DLoomis-Chaffee _ _24____
_ AJ Barre FTaft _ _24____
_ Mark Mahoney DHotchkiss _ _25____
_ Dylan Presnal DDeerfield _ _25____
_ John Clark FBrooks _ _25____
_ Matthew Deegan FSt. Paul's _ _25____
_ Anthony Mancini FDeerfield _ _25____
_ Chris Aarons FTrinity-Pawling _ _25____
_ Jarod Harrington FDeerfield _ _25____
_ Colin Fabian DGovernor's _ _25____
_ Joshua Loveridge FDSt. Mark's _ _25____
_ Jordan Perez FCanterbury _ _25____
_ Jake Sporn FDRoxbury Latin _ _25____
_ Tim Fay FWilliston-Northampton _ _25____
_ Matthew Kryzak DBB&N _ _25____
_ David Netburn FProctor _ _26____
_ Theo McDowell DSalisbury _ _26____
_ Peirce Kenney DNoble & Greenough _ _26____
_ Tim Longfield FBB&N _ _26____
_ Jamie Hauswirth DBB&N _ _26____
_ Jarod Castro FKent _ _27____
_ Cam Mannion DThayer _ _27____
_ Sam Johnson FKents Hill _ _27____
_ Robert Lapsley FNoble & Greenough _ _27____
_ Alexis Avramtchev FHoosac _ _27____
_ Bryce Downey FWorcester Academy _ _27____
_ Erik Throndson DKents Hill _ _27____
_ Jerred Tattersall FNorthfield - Mt. Hermon _ _27____
_ Will Rooney DAvon Old Farms _ _28____
_ Danny Overcash DAvon Old Farms _ _28____
_ Nick Palumbo FBerkshire _ _28____
_ Nolan Moore FDSt. Mark's _ _28____
_ Paxton Bunting FBerkshire _ _28____
_ Colin Kehoe FSt. Sebastian's _ _29____
_ Robbie Carpentier DPingree _ _29____
_ Evan Reddick DSt. Sebastian's _ _29____
_ Brendan O'Donnell DCushing _ _32____
_ Cory Lyons DNew Hampton _ _8____
_ Ryan Armstrong DLoomis-Chaffee _ _7____
_ Samuel Bird DAndover _ _25____
_ Jack Hayes DHolderness _ _2____
_ Joseph Moffitt DAndover _ _12____
_ Jared Kloc DHoosac _ _27____
_ Will Stack FSt. Mark's _ _7____
_ Gordon Cummings FTilton _ _5____
_ Jack Clarner DKimball Union _ _8____
_ Kurt Heywood FNorth Yarmouth Academy _ _23____
_ John Kantaros FRivers _ _14____
_ Kevin Edmonds FChoate _ _3____
_ Ronan Doherty FGroton _ _23____
_ Tyler Somerville DSalisbury _ _29____
_ Peter Kenerson DTaft _ _7____
_ Zachary Mouzakes FAlbany Academy _ _8____
_ Masaki Funakoshi FKents Hill _ _1____
_ Jake Wern FBrewster Academy _ _25____
_ Jake Cicalese FHolderness _ _24____
_ Nik Karlson FSt. Mark's _ _27____
_ Ty Green FSt. Paul's _ _24____
_ Pat Lawn DRivers _ _14____
_ Jake Miller DLawrence Academy _ _27____
_ Vij Sivilingam FHotchkiss _ _23____
_ Brendan Hughes DSt. George's _ _24____
_ Patrick McCarthy DBrewster Academy _ _24____
_ Christian DiPietrantonio FNoble & Greenough _ _27____
_ William Dahlquist DTilton _ _10____
_ Jackson McManus FMillbrook _ _25____
_ Sean Messick FCanterbury _ _27____
_ James Broderick FLawrence Academy _ _27____
_ Jonas Passante FKent _ _7____
_ Noah Pellerin FNorth Yarmouth Academy _ _15____
_ Paul Miller FBrooks _ _8____
_ Bob McKeon FNorthfield - Mt. Hermon _ _32____
_ Mason Von Jess DHotchkiss _ _16____
_ Cam Jones FSt. George's _ _23____
_ George Vonakis FKent _ _8____
_ Liam Copp FNew Hampton _ _6____
_ Ethan MacDougall DMiddlesex _ _19____
_ Max Kahn DBrooks _ _26____
_ Jonathan Shaw FDBrooks _ _26____
_ Ryan Legris DTrinity-Pawling _ _21____
_ Max O'Brien DMilton _ _18____
_ Mitchell Autorino FKingswood-Oxford _ _15____
_ Jackson Roberts FRoxbury Latin _ _24____
_ John Fiallo DLoomis-Chaffee _ _24____
_ Darian Purcell FWestminster _ _23____
_ Pat Roth FNew Hampton _ _8____
_ Jimmy Aube FLoomis-Chaffee _ _5____
_ Christian Pisano DNoble & Greenough _ _26____
_ Griffin Lincoln FThayer _ _24____
_ Garrett Lowry DMillbrook _ _29____
_ Matt Dow DTrinity-Pawling _ _17____
_ Kyle Frankel FKingswood-Oxford _ _15____
_ Kevin Hurley DBerkshire _ _28____
_ Jamie Kellogg DPomfret _ _12____
_ Alec Costanza FWestminster _ _17____
_ Nolan Smith DKents Hill _ _16____
_ Matthew McVeigh DMiddlesex _ _11____
_ Eli Schultz FBrewster Academy _ _25____
_ Jerry Wang DHolderness _ _21____
_ Hunter Litman FKents Hill _ _23____
_ Blake Lord FPortsmouth Abbey _ _15____
_ Jack Labbe DNorth Yarmouth Academy _ _16____
_ Tommy Kantaros DRivers _ _0____
_ Michael Autorino FKingswood-Oxford _ _15____
_ Thomas Mason FCanterbury _ _11____
_ Quinn Carlisle FHotchkiss _ _25____
_ Evan Burke FLawrence Academy _ _25____
_ Thomas Sogard FBerkshire _ _27____
_ Matias Wawro FPortsmouth Abbey _ _13____
_ Shawn Bedard DCanterbury _ _10____
_ John Pratt FBerkshire _ _28____
_ Wells Robinson FPomfret _ _16____
_ Anders Newberg DMiddlesex _ _19____
_ Jackson Kyser DChoate _ _20____
_ William Burstein FKingswood-Oxford _ _15____
_ Davis Freeman FHotchkiss _ _25____
_ Patrick Kramer FNew Hampton _ _22____
_ Michael Dorfman FPomfret _ _18____
_ Greg Oakes DPortsmouth Abbey _ _14____
_ Owen O'Connor FNoble & Greenough _ _27____
_ Jack Garvey FThayer _ _30____
_ Charlie Ma FMiddlesex _ _17____
_ Holden Fry FCushing _ _31____
_ Brady Clark FVermont Academy _ _7____
_ Daniel Zlatopolsky FWestminster _ _24____
_ Lucas Wheeler FBrewster Academy _ _25____
_ Evan Larson DNorth Yarmouth Academy _ _25____
_ Ethan Gorelkin FChoate _ _17____
_ Schuyler St. Germain FCanterbury _ _11____
_ Clay Korpi DHotchkiss _ _19____
_ Ryan Pineault DWestminster _ _21____
_ AJ Palmieri FBrewster Academy _ _25____
_ Carson Straub FRoxbury Latin _ _25____
_ Brendan Kelly FDPortsmouth Abbey _ _21____
_ Reid Clemmenson FDSt. Paul's _ _24____
_ Dan Sullivan DWorcester Academy _ _27____
_ Kyle Sanborn DChoate _ _23____
_ Kevin Becker FKingswood-Oxford _ _15____
_ Joey Schiavone DGroton _ _25____
_ Dave Peterson FCanterbury _ _9____
_ Nate Gordon DVermont Academy _ _8____
_ Bryce Gomez FBerkshire _ _28____
_ Tucker Sheehan DPomfret _ _19____
_ Kevin Campbell FMiddlesex _ _20____
_ Riley Drew DSt. Paul's _ _22____
_ Jack Zangre DTilton _ _19____
_ Gino Bastone DCushing _ _31____
_ Dillon Ziolkowski FGunnery _ _19____
_ Eamon Siliva-Chandley FNew Hampton _ _5____
_ Jett Dziama DNoble & Greenough _ _27____
_ Colin Craig FMiddlesex _ _20____
_ Ryan Pitoscia FMillbrook _ _30____
_ Brett Rudy DGovernor's _ _16____
_ Keifer Jaffee FKingswood-Oxford _ _15____
_ Dan Stingi FHotchkiss _ _15____
_ Nate Althoff FLawrence Academy _ _24____
_ Max Torrez FWestminster _ _14____
_ Kyle Mooney DBerwick _ _15____
 
* based on submitted non-Scrimmage game results.